Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
A szokásostól eltérő hétvége... :) - Page 7 EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
A szokásostól eltérő hétvége... :) - Page 7 EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
A szokásostól eltérő hétvége... :) - Page 7 EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
A szokásostól eltérő hétvége... :) - Page 7 EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
A szokásostól eltérő hétvége... :) - Page 7 EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
A szokásostól eltérő hétvége... :) - Page 7 EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
A szokásostól eltérő hétvége... :) - Page 7 EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
A szokásostól eltérő hétvége... :) - Page 7 EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
A szokásostól eltérő hétvége... :) - Page 7 EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
A szokásostól eltérő hétvége... :) - Page 7 EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 A szokásostól eltérő hétvége... :)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
SzerzőÜzenet
Joshua McBridge
Joshua McBridgeVároslakó
Életkor : 33
Foglalkozás : mikor mi
Hozzászólások száma : 1819

A szokásostól eltérő hétvége... :) - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A szokásostól eltérő hétvége... :)   A szokásostól eltérő hétvége... :) - Page 7 EmptyVas. Május 17 2015, 15:43

Kártyázás közben folyamatosan nyomjuk a sódert, pedig lehet, arra is meg kel majd tanítanom, hogy be tudja fogni a száját. A zöld posztós asztalnál nem szokás dumálni, mindenki csak a tétjét tolja be és annyi.
Hogy Sebastian ismeretei a kártyázásról honnnan erednek, az sem marad titok, és aztán a régi filmekben való jártasságom miatt kissé le is esik az álla.
- Ah, semmiség, tudod, az őseim...- nem az én érdemem, hogy beugrott egy név.
Nem unatkozunk. Ha gonoszkodnék, azt mondanám, Sebastian viszi a prímet, szokás szerint, de engem nem zavar, ha ő eszél, a saját sztorijaimat nem élvezném ennyire. Főleg, hogy nem is ennyire izgalmasak és túlfűtöttek. Hogy a barátom máskor is ilyen, vagy most is (nézőpont kérdése), megint egy kérdés ébreszt rá.
- Azt nem mondtam, hogy 18-as korhatáros...- csóválom a fejem, de elképzelem, hogy mint egy tini, felizgult állapotban nézi mereven a képernyőt... Nem, nem tudom elképzelni! Nevetek.
- Addig majd kitalálom...- viccelem el. Amúgy sem hiszem, hogy ilyesi előfordulhatna, nem gyerekek vagyunk.
Lemegy az első kör, de az osztó szerepét inkább magamra vállalom, ezzel se terheljem drága barátomat. Mintha kissé fel is húzná magát, pedig csak kímélni akartam, aztán kuncogok, ahogy látszólag felháborodik.
- Naná, minden feltételes, az is, ha én nyerek, az is, ha te!- nevetek megint. Össze kell kapnia magát, ha vaamit ennyire nem akar! A pókerben viszont az a jó, hogy nem lehet csupán mindent a logikára bízni. Sokszor a szerencse miatt dől el a játék.
- Hű, ezt érdemes lesz átgondolnom. Vagy beszerzek egy pelust, és a vállamra hajtom, a fejed alá... Abba sűrűn törölgethetem az orrodat...- nyújtok rá óvatosan nyelvet. Már majdnem bánom, hogy romantikust mondtam.
Kezd körvonalazódni, mit is fogunk csinálni este, és célzatosan abba az irányba tolom, ahogy ő festette le az egészet (a mozi kivételével). Már sejtheti, hogy lesz térdsimogatás, meg minden ilyesmi, csak legyen meg a feeling..., ehhez kell a kukorica.
- Á, ez hihetetlen, tényleg úgy lesz, ahogy mondtad!- nevetek, s már lelki szemeim előtt le is játszódik, ahogy csapkodja a kezem, miközben én kukoricát próbálok csenni tőle.
Sebastian pedig élvezi a dicsőségét, hogy megnyerte a kört. Úgy teszek, mintha ez letört volna, hisz veszteni nem jó, pláne nem egy ilyen fontos tét kapcsán. Na, majd legközelebb...
- Á, ez nagyon jó, oké, legyen a tét a távirányító!- nevetek.
Osztok. Sebastianra sandítok, le tudom-e olvasni az arcáról, milyen lapjai vannak. Semmi biztató. Na, lássuk..., mit kapok én. //3//
Elég közömbösek a lapok, szívesen dobnám el a sunyiba, de akkor én adnám a távirányítót Sebastian kezébe. Tartom a tétet, és felfordítom a  három lapot: 10, B, K...
Az egyik lap a kezemben király...
- Na, mid van, Bébi?
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

A szokásostól eltérő hétvége... :) - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A szokásostól eltérő hétvége... :)   A szokásostól eltérő hétvége... :) - Page 7 EmptyVas. Május 17 2015, 16:00

-Na igen, de most hasznos volt! - Nevetek hogy beugrott neki a csávó neve.
-Ne is, bár azok sem rosszak, gondolj csak az Elemi ösztönre! - Vigyorgok, jó film az, bár ezer éve nem láttam. Bár romantikusnak nem nevezném, khm.
-Majd rögtönzöl mi? - Nevetek, nem hiszem, hogy egy meleg filmre izgalomba jönnék. Gondolom... remélem.
-Nem, az sikerem garantált, csak jószándékú vagyok és nem veszem el a kedved! - Röhögök, szakad a plafon, kéne valami ernyő, ehehe.
-Hm, inkább hozzál egy százas pézsét, öröm lesz trombitálni az orrom a füledbe! - Nevetek, pelus... na persze!
-Igeeeeeen! - Nevetek lelkesen első nyert köröm felett, főleg hogy nyertem a kukoricát is vele!
-Ugyan, ugyan, ennyi kellett nekem is! - Nézek rá, hogy elszomorodik, de sejtem hogy nem veszi komolyan, ahogy én se.
-Hmmm, édesem, ha azt tudnád mim van... opsz, hisz tudod! - Nevetek, majd leteszem a lapjaim.
-Van egy... ö... - Gondolkodnom kell, mert párt keresek, az nincs, kell némi idő hogy leessen a sor. - Sorom? Nagy sorom... wúw. - Lepődöm meg, neki mije van, lesem a lapjait.
//Ugye tudod hogy neked kéne nyerni xD Tudtommal nem egymás ellen dobunk XD Én akkor nyerek, ha 5-6ot dobok, te meg ha 3-6ig valamit xD Szóval ezt neked kellett volna nyerned és a következőt is xD//
Vissza az elejére Go down
Joshua McBridge
Joshua McBridgeVároslakó
Életkor : 33
Foglalkozás : mikor mi
Hozzászólások száma : 1819

A szokásostól eltérő hétvége... :) - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A szokásostól eltérő hétvége... :)   A szokásostól eltérő hétvége... :) - Page 7 EmptyKedd Május 19 2015, 21:14

Ahogy belelendülünk a játékba leszünk megint egyre lazábbak és hülyébbek. Sebastiant könnyű megnevettetni, és azt hiszem, az ő kisugárzása az, ami könnyedén átsegít engem is bizonyos kríziseken. A játék önmagában jó, játszani jó, a tétek hülyeségek, és mindig fabrikálunk hozzá valami zöldséget mellé, köretként. Így garantált a szórakozás.
- Azt nem láttam- húzom fel a vállaim az Elemi ösztönre- Nézzük azt?
- A fene se tudja, a rögtönzés jó a színpadon, de nem mindig válik be a magánszférában...- hinnye, de tapasztalt lettem hirtelenjében... A téma amúgy is sikamlós. Mit is mondhatnék konkrétabban?
- Hülye vagy, Sebastian, ha azt hiszed, megfélemlít a sikered. Inkább ragadozóvá tesz!- csattogtatom meg a fogaim, figyelek ám, el ne higgye, hogy nem! (Röhögök)
- Hozzál magadnak, papírzsepi a finnyás nózidnak!- ciccegek, miért nem jó neki a pelus.
Aztán tényleg nyer egy osztást, bánatos pofát vágok, de egyértelműen a szórakoztatása a cél. Be is szopja rendesen... Hát hiába pofázok neki?
- Szóval azzal is vádolsz, hogy csalok? - bökdösöm meg egy kicsit, hisz nem látok a lapjaiba.
Sora van... , a drillem semmit sem ér vele szemben, el is dobom a kártyáim.
- Tied a távirányító...- hajaj, mintha ez nagy gond lenne. Szerintem megint csak nevetés lesz a vége... Mit bánom én?
//Már miért kéne nekem nyerni? De ha körönként csak egyikünk dob, mert az ő eredménye alapján kiszámítható a másiké, akkor úgy játsszunk. Pl. Ha te 5,6-tal nyersz, akkor nekem felesleges dobni, mert veszítek.//
- A következő tét... - már le is osztom a lapokat, nálam két pikk csücsül- ha visszatekersz egy jelenetet, el kell játszanod!- Hehe, talán kevésbé fog játszani a visszatekeréssel...
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

A szokásostól eltérő hétvége... :) - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A szokásostól eltérő hétvége... :)   A szokásostól eltérő hétvége... :) - Page 7 EmptyKedd Május 19 2015, 21:37

//Eddig is így csináltam XDDD Te csináltad másképp, én nem dobtam ellened xD <3 //
-Ehm, nem láttad? Hát... az kemény film, nézhetjük. Legyen! - Vigyorgok, erősen 18 fölötti film, de jó. Régi, de jó.
-Lehet csak jobban neked esek mi? Ki tudja mire gerjedek... - Nevetek, na szó se róla, tudna olyannal hülyülni, ami valszeg nekem nem hülyülés lenne, illetve nem feltétlen az, de hát úgy sem azt nézzük, nincs veszély.
-Úúú, te kis tigris! - Röhögök, mintha valaki így hívott volna és nem is tetszett volna, de remélem Josh csak nevetni fog.
-Bocs, elit brit orrom van, annak nem jó akármi, okéééé? - Nevetek. - Bár a pólód is megteszi, kegyes kedvemben találsz! - Gyönyörű lenne, ha abba fújnám bele... nem, ennyire senkivel sem vagyok "jóban".
-Ki tudja? Simlis fejed van.... - Ugratom hogy bökdös, megint, simogathatna is, de ezt nem merem felvetni neki, mert még taslit is kapok.
-Ez nem is volt kérdés, olyan részeket tekerek neked vissza... te szegéééény. - Vigyorgok, majd kimerevítem a jó részeket is és elemeztetem vele. Zavarba nem fog jönni, kár, pedig úgy viccesebb lenne.
Ördögi vigyor terül el a képemen, Joooosh, nem tudod milyen brilliáns tétet agyaltál ki.
-Okés, de ha én nyerek te játszod el... - Én most csak nyerhetek, mert én mondom meg melyik jelenet. Ha az Elemi ösztönt nézzük, lesznek tippjeim. Csúúúúnya tippjeim. Brutálisan kihasználom, pofátlanul. Majd ráfogom a piára. Zseni vagyok. Josh meg... hát őt megrontom kicsit.
//3//
Hát nekem oszt egy kör bubit, meg egy treff nyolcast, semmi extra, valszeg ő nyer.
-Na jó, én fogok játszani, de nálam a távirányító... sok kedvenc jelenetem van Joshi fiú... sok. - Kegyetlenül vigyorgok, érezheti, hogy habár el kell játszanom, nem fog zavarni. Cseppet sem, sőt... szerintem elkezdhetni rettegni. Muahahha!
-Akkor a tét legyen kismazsolám az ivás! A győztes kiválaszthat egy szót és ha a másik hallja film közben innia kell! - Ez persze egy Gyűrűk uránál jó, ha Frodó a bizonyos szó pl, vagy Így neveld a sárkányodat és sárkány... jelen esetben ha valóban Sharon Stone nap lesz, akkor talán a szex?
Vissza az elejére Go down
Joshua McBridge
Joshua McBridgeVároslakó
Életkor : 33
Foglalkozás : mikor mi
Hozzászólások száma : 1819

A szokásostól eltérő hétvége... :) - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A szokásostól eltérő hétvége... :)   A szokásostól eltérő hétvége... :) - Page 7 EmptyKedd Május 19 2015, 23:11

//Igazad van, bocsi. Mondtam, hogy még nem játszottam ilyet.//

Hogy honnan jön az Elemi ösztön, nem tudom, az egyik adó épp azt adja, talán Sebastian belepillantott az újságba. Rábólintok, legyen, úgysem tudom, miről szól. (Bár sejthető. Fajfentartás? Az elég elemi...)
- Na, lám csak... - vigyorgok, kissé zavarban, mert már fogalmam sincs, ki kit tudna jobban zavarba hozni. Mintha elmosódtak volna a határaink. De mert a témát kibeszéltük, nem hiszem, hogy ezeket bármelyikőnk is könnyedén át akarná lépni.
- Grrrr- meresztem rá a körmeim, kissé vicsorogva. Na, az tuti, hogy nem kell Tigrist játszanom sehol, szörnyű vagyok. Kinevetem saját magam.
- Elit, brit orr, oda ne rohanjak- utánzom a hanghordozását és nevetgélek, olyan vicces- Barátom, vagyunk olyan viszonyban? - nézek rá kérdőn. Az egy dolog, ha a vállamon akar sírni, de hogy szándékosan oda fújja az orrát, nos... Ez meredek.
Aztán "megvádol", hogy csalok, mert szerinte tudom, milyen lapok vannak a kezében. Kicsit megbökdösöm érte, de aztán megpaskolom, ne vegye zokon, olyan fura fejet vág. Nem bántanám őt, ugye, tudja? (Nem is csinálom erősen)
Hiába a három azonos értékű lap, az ő sora erősebb. Övé a távirányító, s mert tudom, mennyire szeret vele játszani, tudom, hogy ma sem ússzuk meg. Mondjuk, soha nem bántam még, hogy tekergette a filmeket, mert mindig elhülyültük az egészet.
- Okés!- nekem könnyű dolgom van, amúgy is szeretek utánozni.
//Szóval én nyerek. Okkkké.... Very Happy//
Sebastiant nem keseríti el, hogy én nyertem, bár mázlim volt, hogy éppen három pikket fordítottam.
- Kezdjek rettegni?- kérdezem, olyan vigyort vág, megfordul a fejemben, ez egy szadista film. Talán csak nem!
A következő tétet ő mondja, fel is csillan a szemem, ez milyen jó! Mindjárt gondolkozni is kezdek, mi lehet egy filmben olyan szó, ami gyakran előfordul, főleg, ha felnőtt kategóriájú a film.
- Várj, ki határozza meg a szót?
Kiosztottam a lapokat, már csak a három lapot kell felcsapni. //5. Nyertél, barátom!//
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

A szokásostól eltérő hétvége... :) - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A szokásostól eltérő hétvége... :)   A szokásostól eltérő hétvége... :) - Page 7 EmptyKedd Május 19 2015, 23:26

//Én sem xD Rögtönzött szabály volt XD //
Belemegy az Elemi ösztönbe, nem is sejtem micsoda lehetőségeket kínál majd nekem ez a film. Muhahhaah.
Nevetek, hogy kicsit csak zavarba jött, pedig nem vagyok bonyolult, mondhatni átlagos pasi vagyok, akit a szokásos dolgok hoznak lázba, nem kell félnie, hogy egy furára sikeredett vakaródzó mozdulatra nadrágot kell cserélnem. Vagy... nem is tudom miket lehet ide elképzelni. Igazából nevetek csak és ennyi elég.
-Ohm, vigyázz cicám, házi macska vagyok, behízelgem magam és megszelídítelek! - Nevetek, aham, persze. Meg Joshon mit lehetne szelídíteni? Haha.
-A mienk már betegesen különleges viszony. - Vigyorgok gonoszan, de ismer annyira hogy tudja, ennyire elvetemült én sem vagyok. Megtartom a sznob brit taknyom magamnak.
Durcás fejet vághatok mikor bököd, mert megpaskolgat. Vagy csak gyengén, de hat az elmetrükköm, hogy simogathatna is hmm... Minden esetre roppant mód gyorsan kiengesztelődöm, már-már magic az egész. Viccelek persze, nem is haragudtam.
Aztán noha a következő kört ő nyeri, a tét, miszerint el kell játszani amit majd én visszatekerek... nekem... ohohoho.
-Csak egy kicsit. - Kacsintok, mert noha van benne pár durvább jelenetet, inkább erotikától túlterhelt a film. Szerintem gyorsan levágja majd, akkor megérti. Elvégre... velem ilyet nézni... úgy hogy tudja mekkora kéjenc vagyok és ilyen aduászaim is lettek, mint a távkapcs és a visszatekerés következményei.... ccc, Joshi fiú, megrontalak. A minimum hogy fogdosni fogom a fenekét, ahahah. Na meg szerintem a láb-pakolgatós jelenetet is el kell játszanom, de azt muszáj visszatekerni!
-Aki nyer. Naná hogy a nyertes! - Nevetek.
//Édesem, ha TE dobsz, akkor csak akkor nyerek ha 1-est vagy 2-est dobsz xD Szóval te nyertél xD//
Megint oszt, próbálok blöffölni, de esélyem sincs, csak egy párom van, neki fullja... no sebaj.
-Asszem kicsit ittas leszek. Máááár ha jó szót választasz. - Vigyorgok, lehet nem trafál bele, ki tudja.
-Amúgy... lassan nem kezdjük el nézni a filmet? Be kéne készíteni a kukoricát, ami az enyém és a piát is, ilyenek... - Vigyorgok, még van némi időnk, de így nem kell csipkedni magunk majd.
Vissza az elejére Go down
Joshua McBridge
Joshua McBridgeVároslakó
Életkor : 33
Foglalkozás : mikor mi
Hozzászólások száma : 1819

A szokásostól eltérő hétvége... :) - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A szokásostól eltérő hétvége... :)   A szokásostól eltérő hétvége... :) - Page 7 EmptyKedd Május 19 2015, 23:56

//Tökre félreértettem ezt a kockázást, sebaj. Hiszen azt hittem, az 5, 6-nál mindig te nyersz, mindegy, ki dobja. De mostmár ÉRTEM, asszem... :DDD//

Az esélytelenek nyugalmával játszom, már ami a filmre vonatkozó szabályokat illeti. Ennyi előny Sebastiannak is jár, ha már a pókerben erősebbnek gondolom magam. Bár a látszat néha csal. Sebastian sem buta a játékhoz, annyi szent. Vagy ördögi szerencséje van.
- Előbb meg kéne vadítanod!- nevetek. Nem vagyok vadállat, sem ragadozó, inkább mulya. Mi leszek, ha tovább szelidít?
- Különleges, igen... De beteges?- nézek rá kérdőn. Komolyan gondolja?
Nem szokásom csalni, sem kártyában, sem máshogy, Sebastian feltételezésére csak egy kis bökdösést kap, aztán, hogy "csúnyán" néz rám, kissé megpaskolom, ne vegye zokon. Én is megbocsájtom, hogy azt feltételezte, csalok. Láthatóan megenyhül. Azt is bírom benne többek között, hogy könnyű kiengesztelni. Könnyű vele kijönni, megbeszélni dolgokat, elsimítani a nézeteltéréseket. Biztos, mert ő is így akarja...
Sebastian látatlanban is élvezkedik, övé lett a kukorica, a távirányító, s az sem riasztja, hogy neki kell színészkednie. Megegyezünk a következő tétben, és egy jó szón töröm a fejem, mint kiderül, nem hiába, csak éppen teljesen tanácstalan vagyok. Mi legyen az a szó?
- Mondj te hármat, kiválasztom az egyiket. Fingom sincs, mit mondjak!- azt akarom, hogy igyon, mégsem mondhatok olyan szavakat, hogy pap, toll, macska? Józan maradna, egészen biztos. De az egyértelmű, erotikus töltetű szavaktól is tartózkodnék. Még...
- Van egy ötletem. Várjuk meg a kaját, szerintem perceken belül meg kell jönnie. Aztán filmezhetünk...- s mint egy végszóra, megszólal az ajtócsengő.
Ha valóban a futár jött, fizetem a kaját, és beviszem Sebastiannak a cuccot, evőeszközöket véve magamhoz. Megyek még egy kört, viszek be innivalót, és beteszek a mikróba egy adag kukoricát (majd még egyet, ha szükséges)

//Segíts, please, különben tényleg hasamra csapok, úgy mondok egy szót...//
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

A szokásostól eltérő hétvége... :) - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A szokásostól eltérő hétvége... :)   A szokásostól eltérő hétvége... :) - Page 7 EmptySzer. Május 20 2015, 00:15

//Very Happy:D:D így a végére xD amúgy meg mindegy, a játék a lényeg xD//

-Hát az meg csak egy szavadba kerül. - Vigyorgok, de ebbe vegyül már némi kéj. Ez csak úgy jön, nem is tudatos, de hát na... megszok vagy megszök, nem de bár?
-Hát ha összetaknyoznak... az nem ép dolog! - Röhögök, hogy milyen fejet vág, ne vegyen már komolyan.
-Óóóó neee máááár, szerinted segítek szívatni magam? Dolgozz megérte édes, vagy nem kapsz becsiccsentett verziót belőlem! - Mondjuk lehet jobban jár, tudja hogy akkor levakarhatatlanabb vagyok. Bár hülyébb is, az tény.
-Basszus... a kaja... én tökre elfelejtettem, na látod, el is feledtetetted velem milyen kajás vagyok! Ez ám a blöff! - Nevetek, mert basszus, jah. Kéne ennem, vagy az első pohár pia után hirtelen leszek túl vidám.
De már csengetnek is, jön a gyros, jeeee, be kell támadni.
Hozza is be, csinálok helyet, bekészítek mindent, amit hoz, neki azzal ne legyen gondja, Norát is felkapom a ölembe íg várom a gazdit (épp erre tekergett a jószág) és simogatom, míg Josh le nem ül.
-Na, most már nagyon éhes vagyok! Remélem te is. Biztos bírni fogja a gyomrod? - Muszáj megkérdeznem, ez amolyan... kényszer nálam. Ha azt mondja nem lesz gond, akkor elkezdek enni, amint magam mellé tettem a cicát de igyekszem nem túl gyorsan, nehogy Josh kövesse a tempót. Ráérünk.

//Seby nem segít xD Amúgy ha már erotikus a film, (bár romantikus címkéje is van xDD) Akkor vágy, csók... de nyomozós is, ahhoz is kapcsolódhat, vagy szimplán az egyik főszereplő neve a filmben xD Nick meg Cathrine asszem xD//
Vissza az elejére Go down
Joshua McBridge
Joshua McBridgeVároslakó
Életkor : 33
Foglalkozás : mikor mi
Hozzászólások száma : 1819

A szokásostól eltérő hétvége... :) - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A szokásostól eltérő hétvége... :)   A szokásostól eltérő hétvége... :) - Page 7 EmptySzer. Május 20 2015, 02:16

- Megvadítanál vagy be?- nem mindegy, nagyon nem. A kéjesen vigyorgó arcába meg most szívesen másznék bele (nem tenyérrel). Hát hogy lehet ilyet csinálni velem?
- Majd térjünk vissza erre a témára, ha túl esünk rajta- mert hát ki tudja, mit hoz a holnap? Amúgy taknyoltam már össze a pólóját, éppen ma, a fürdőszobában, amikor rám jött a bőghetnék, ilyen rövid lenne a memóriája? Ezek szerint én már beteg vagyok. Ő a soros!
- Becsiccsentesz te varázsszavak nélkül is, ha úgy akarom...- találok én neki más okot arra, hogy igyon!
Húzzuk megint egymás agyát, már nem is a kártya fontos.
A kaja jókor jön, megkérdezem a futárt, látta-e a filmet, kb mi a lényege, és erőteljesen vigyorgok, amikor elmondja, hogy egy írónő és egy nyomozó kapcsolatáról szól az erotikától túlfűtött történet. Máris van néhány szó, ami esélyes, de játszom a tudatlant, ez így izgalmasabb...
Míg hurcibálom be a kaját a szobába, pattogtatom a kukoricát, folyamatosan töröm a fejem, mi a fenét mondjak. Nem mondhatom a szereplők nevét, lebuknék, honnan szedtem azokat. Mivel krimiről van szó (ezt akár az újság is megírhatta), eszembe jut megint néhány szó, bár nem tudom, magát a gyilkosságo(ka)t mivel hajtják végre. Mire mindennel végzek, a szó is megvan, szerintem jó lesz...
Sebastian a macskámmal az ölében vár. A kis hülyének úgy rezeg a bajusza, mint a gitár húrja a pangetés után. Nyivákol, hogy abból a finomságból ő is akar, aminek az illatát érzi. (Sejtem én, hogy arra ácsingózik a picur!)
- Éhes vagyok. Kívánom a kaját. Biztos menni fog. Ha nem, abbahagyom, nyugi, nem akarok megint hányni- nyugtatom Sebastiant, mert láthatóan megint túlaggódja a helyzetemet.
Sebastian szépen lassan eszik, mint akinek ez a legfontosabb dolog az életében. Én sem akarok habzsolónak tűnni, pedig a gyomrom már panaszosan könyörög, hogy töltsem gyors tempóban. Én is nyugodtan eszek. Nora is kap néhány falatot, hogy lehessen vele bírni.
- Inni kérsz?- hoztam be üdítőt, piát (JD). Röhögnék, ha máris alapoznánk egy kis piával, de amikor felkínálom, nem gondolom teljesen komolyan. Bár nem ártana, hiszen eszünk...
Sebastian nem segít szót keresni, így kénytelen vagyok a futár szavaira támaszkodni. Belenézek az újságba, mintha onnan merítenék ötletet, és azt mondom:
- A szó pedig, amire innod kell, legyen... a gyilkos... ság? - na, lássa jó szívemet, még választhat is.
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

A szokásostól eltérő hétvége... :) - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A szokásostól eltérő hétvége... :)   A szokásostól eltérő hétvége... :) - Page 7 EmptySzer. Május 20 2015, 22:18

Csak vigyorgok rá, leolvasható az arcomról hogy inkább bevadítanám, mint meg, főleg nem el, szóval ohoho. vajon milyen a szenvedélyes a Josh? Majd egyszer eljátszatok vele valami ilyesmi karaktert, poénból. Ehhehe.
-Nem fogom beléd fújni az orrom öregem! - Nevetek, lüke ha ezt gondolja. Az meg hogy sírt és rám könnyezett... na bum, nem szándékos orrürítés, direktbe.
-Ooohm, igeeeen? - Vigyorgok, de nagyon, na nocsak! Ilyen könnyen le tud itatni, azt hiszi? És vajon úgy akarja? kis hamis.
Míg ő behozza a kaját, én a macskával bohóckodom, irtóra csípem ezt a kis dögöt, nyaggatnám egész nap, de nem fogom (főleg hogy nyaggathatom a gazdit is heheheh) Persze sír a szája a húsért, Josh kis gyenge, ad is neki.
-Elkapatod, ugye tudod? - Vigyorgok, nem bántom érte, csak úgy közöltem.
-Jól van, de szólj ha nem vagy jól, jó? - Befejeztem, ígérem, csak na... aggódom más baja is van.
Lassan is eszem példát statuálva, de szerencsére követi, szóval nincs gond, azaz talán nem lesz.
-Ihatunk... - Vigyorgok, mert látom hogy behozta a töményet, nem tudom mire gondol, de alapozhatunk. Töltök is kettőnknek, koccintok vele.
-Cheers! - Húzom le az italt, így kaja közben nem zavar, sőt, jól esik.
Aztán belőlem próbál szavakat kicsikarni, de hülye lennék segíteni, bízom amúgy is a kreatív eszében.
-Gyilkosság? Hm nem rossz. Majd mindig iszok a pasi halálra. - Nevetek, morbid, de legyen, jó lesz. - A nyomozás alatt lehet inkább üvegből iszom majd, egyszerűbb! - Jó lesz, jó lesz, Joshnak is? Na majd adok neki, csak iszik velem néha.
-Hmmm gyere te kis hercegnő, hízelegj kicsit, kapsz husikát... - Csalogatom a kis dögöt, hogy adjak neki én is pár falatot, már ha Josh nem bánja.
-Te is kérsz hercegem? - Vigyorgok a gazdira, ő is kaphat (Norának csak egy szalvétára tettem, igaz. lenyaltam az ujjam, de talán nem zavarja, ha szeretné ha etetném poénból, ne csak a macska legyen elkapatva.
Vissza az elejére Go down
Joshua McBridge
Joshua McBridgeVároslakó
Életkor : 33
Foglalkozás : mikor mi
Hozzászólások száma : 1819

A szokásostól eltérő hétvége... :) - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A szokásostól eltérő hétvége... :)   A szokásostól eltérő hétvége... :) - Page 7 EmptySzer. Május 20 2015, 22:54

Hülyéskedünk megint, Sebastian arca megér egy misét, komolyan. Imádom húzni. Imádom, hogy megtanított rá, előtte nagyon béna voltam.
- Tudom, már voltál kedves megemlíteni, hogy a te finnyás brit orrodnak puha papírzsepi való- mintha sértene, hogy nem elégszik meg a pólommal. Bah, ezt a fejet!
Az egyik feladvány aztán feladja a leckét, mert a tét az lenne, hogy a szót hallva neki innia kell, de mivel nem ismerem a filmet, elég tanácstalan vagyok. Szerencsére, mielőtt elhatároznám magam, hogy mondok valamit, megjön a kajával a futár, és egy kis segítséget kérek tőle.
Nem tudom, miért jó nekem, ha Sebastian leissza magát. De mégis azt akarom, hogy estére segg részegek legyünk. Talán ez az utolsó este, hogy ilyesmit tehetünk, felelőtlenül, kontrollálatlanul. Amelia itt kísért közöttünk, amióta csak bejelentette, hogy összeköltöznek.
A szobában eszünk, az ágyban, a macska is be van vonva, pedig őt sosem szoktam idebent etetni. Legyen ez a nap neki is ünnep. Sebastian szóvá is teszi, de finoman csak vállat vonok. Talán egyszeri alkalom nem ront el semmit. Amúgy sem jellemző, hogy a szobában egyek. (Egyedül pláne nem)
Sebastian miattam is aggódik, hiába mondom neki, hogy jól vagyok. És marha éhes. Mégis lassan eszek, Sebastiannal szinte szinkronban.
Közben alapozunk Jack-kel, Sebastian el se aprózza, mintha sejtené a szándékom. Egy húron pendülünk? Talán.. A szó, amire innia kell a gyilkos (vagy gyilkosság) lesz, aztán elröhögöm magam.
- Legalább sok pasast kinyírnak a filmben?
Aztán ő is megkínálja Norát egy kis husival, majd egyszer csak engem is. Nagyon óvatosan veszem el a kezéből a falatot, aztán én dugok egy krumplit az orra elé. Tetszik a gesztus, hogy engem is etet(ne). Nekem is a szívem csücske. Nem csak a macska.
Bár megbeszéltük, hogy nem kell búcsúzkodni, ez nem az utolsó közös napunk, mégis van egy olyan érzésem, más lesz ezek után. Nem tudnám megmagyarázni, miért van bennem ez a fojtogató érzés; mintha most látnám utoljára, mintha most élvezhetném utoljára a közelségét. Igyekszem nem gondolni erre, főleg, hogy egyszer már túltettem magam rajta. Csak van valami, amit nem akarok elmulasztani, megbánni... Totál össze vagyok zavarodva.
- Na, akarod, hogy megkeressem a filmet a boxban, vagy várjunk estig, amíg műsorra van tűzve? - a kaja már biztos bennem marad, nem kéne aggódnia. Norát ugyan ki kell engedni, de ügyes nagylány, feltalálja magát, az ikrek meg amúgy is itthon vannak; hallom a hangjukat a szomszédból...
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

A szokásostól eltérő hétvége... :) - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A szokásostól eltérő hétvége... :)   A szokásostól eltérő hétvége... :) - Page 7 EmptySzer. Május 20 2015, 23:10

-Hát az a másik, de csak is a több rétegű fajta, pihe-puha! - Hülyülök, nevetek, bármi megteszi, Josht többre tartom, mint hogy erre használjam.
Ha tudnám hogy Amelia neve neki lassan olyan mint valami véres kard, nevetnék. Nem ismeri az én angyalom, galamb lelkű, elnézi nekem ha iszok Josh-sal szerintem. Főleg hogy csak ketten vagyunk, nem is a kocsmában vagy valami bárban...
-Neeeem barátocskám, de az is elég, aki meghal, ne félj! Nem felejtik el emlegetni! - Vigyorgok, ne féljen, fogok inni.
Ami vicces, hogy hagyja magát etetni, mondjuk már volt rá példa mikor étvágytalan volt. Most csak hülyülök. Én is kapok, elfogadom ^^ fejjel, nem incselkedem (még) szóval jó fiú vagyok. Max Norával kicsit, de hajtok a dorombolásra.
-Áh rakd be. Jobb az, legalább nem lesz reklám! - Mosolygok nem szoktam tévét nézni, ezer éve ne tettem, Josh "megront" itt.
-Keresd meg, kiengedem a nyávogós leányt! - Vigyorgok, ha nem bánja kiengedem a macskát (ha van kikötése hogy és hol akkor úgy). -Átöltözöm jó? - Kérdezem, ez nem takar mást, mint hogy pizsamába vedlek, ergo levetkőzöm és felkapom a pizsamanadrágot (tartok nála).
Visszamegyek, leülök, töltök még egy kört és az ölembe veszem a popcornt.
-Na kérsz drágám? - Vigyorgok és elégedetten teszek egyet a számba, hogy ő nem vehet, nem is adnék, elvégre nyertem, lehetek önző manó. Nem ültem messze tőle, sőt, a karom hozzá is ér, jó érezni magam mellett közvetlen. Az egyik lábam fel is húzom de rég láttam ezt a filmet, azt a mindenit!

//Szerintem én is újranézem, mert tényleg jó xD//
Vissza az elejére Go down
Joshua McBridge
Joshua McBridgeVároslakó
Életkor : 33
Foglalkozás : mikor mi
Hozzászólások száma : 1819

A szokásostól eltérő hétvége... :) - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A szokásostól eltérő hétvége... :)   A szokásostól eltérő hétvége... :) - Page 7 EmptySzer. Május 20 2015, 23:33

- Többrétegű, virág illatú, három nyelven beszél, jó lesz? Csak ilyet tartok itthon...- ejnye, nézd már, hogy válogat! (Röhögök)
Amelia neve ugyan nem véres kard, de igenis tartok tőle, hogy akaratlanul "megrontjja" a kapcsolatunkat, ha ő lesz az első számú közkedvenc. Nem mintha abban bíznék, most én vagyok, de valahol fent vagyok a dobogón, Amelia meg mind a hármat elfoglalja. valami ilyesmi... Razz
- Aha! Szóval lesz itt hulla, ne aggódjak...- Na jól van, iszunk majd eleget.
Etetjük Norát, etetjük egymást, igazi szappanopera, komolyan, de félek elnevetni. Amúgy meg van ebben valami meghittség, és ez most jól esik. Basszus, ne lenne gombóc a torkomban! A töménnyel lecsúszik.
//Tévém továbbra sincs, minden a számítógépről megy. Valami ilyesmit írtam annak idején, ha jól emlékszem. De ha mégsem, vettem egy plazmatévét. Ha lúd, legyen kövér!//
A kezébe nyomom a távirányítót, elvégre az ő feladata lesz kezelni, én csak beállítom a megfelelő csatornákat. Olyan gyakran használom a kütyüket, hogy legalább három percembe telik. Addig Sebastian kiengedi Norát. Atán közli, pizsomára öltözne.
- Tedd, ami jól esik, itthon vagy...- mondom neki.
Átöltözik, majd befészkeli magát az ágyba, az ölébe véve a popkornos tálat. És azonnal incselkedni kezd.
- Egy perc, és itt vagyok- mondom neki, aztán kiviszem a műanyagot a szemetesbe, amiből ettünk. Klassz, mosogatni sem kell.
Visszamegyek és mellé ülök. Nincs abban semmi szokatlan, hogy közben egymáshoz érünk, ennél szorosabb kapcsolat van közöttünk, ha alszunk vagy hülyülünk, tehát most sem húzódunk el egymástól, ha összeérne karunk, lábunk...
- Van még egy ászom, Sebykém...- vigyorgok rá sandán- Mostantól film végéig csak két szóval fejezheted ki magad..., ha szeretnél valamit... Kivétel ez alól a feladat, amikor visszatekersz egy jelenetet!
Hehehe. Na, nehogymár minden nyeremény az övé legyen! Kezébe nyomom a kikészített piát.
- Erre igyunk!- upsz... Most már elengedhetem magam. Lehajtom a magam pohár italát, és elindítom a filmet...
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

A szokásostól eltérő hétvége... :) - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A szokásostól eltérő hétvége... :)   A szokásostól eltérő hétvége... :) - Page 7 EmptyCsüt. Május 21 2015, 20:54

-Csak három? Hm... mentolos nincs? - Adom a finnyásat, de már belevigyorgok.
(Nem amúgy is Henry az első szomorú igazság, aztán van Lia és Joshom xDDDD Sorry xD)
-Ne, nem kell! - Nevetek, bár inkább az erotika a lényeg, nem a hullás, úgy emlékszem egy gyilkosság van benne amúgy is, és a második részben van több... vagy hogy van? Mindegy.
Körbeetetjük egymást én jól szórakozom rajta, de ahogy elnézem ők is. (főleg a kis "nyavalyás matka", hogy ehet husit, kis édes)
//Akkor elég ha kezelhetem a laptopot, nem fontos xD De vehettél a nyereményből xD//
Elmosolyodom arra hogy itthon vagyok, hát akkor itthon érzem magam, átvedlek.
-Számolom a másodperceket! - Vigyorgok, máris szökik.
Kimegy, de tényleg hamar visszamászik, jövök én is mellé.
-Na igazán? - Sebykém, így sem hívott még, vigyorgok is. - Basszus, reméltem elfelejtetted! - Nevetek, rázom a fejem, hogy két szóra lettem kárhoztatva. - Rendben, értem. - Hangsúlyozom ki, elvégre ez is kettő. - Még jó! - Nevetek a színjátszási szórátán. - Hmm.... színészkedésnél lényegtelen! - Utalok a beszédre, sandán vigyorgok, amit visszatekerek, abban nem lesz beszéd jó eséllyel, más annál inkább.
-Egészségünkre, barátom! - Kacsintok, ha több pia lesz bennem, hogy fogom kontrollálni a szavak számát?! Opsz. Majd akkor agyalok ezen. Közben elindítja a filmet.
Pofátlankodom egy sort, szavak sem kellenek, csupán egy szem popcorn a számban és a füléhez hajolok úgy rágok csukott szájjal és halkan hümmögök. Bosszúúúú!
Vissza az elejére Go down
Joshua McBridge
Joshua McBridgeVároslakó
Életkor : 33
Foglalkozás : mikor mi
Hozzászólások száma : 1819

A szokásostól eltérő hétvége... :) - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A szokásostól eltérő hétvége... :)   A szokásostól eltérő hétvége... :) - Page 7 EmptyKedd Május 26 2015, 23:03

- Mentholos... most hogy mondod, lehet, hogy az, és nem virágillatú...- még jó, hogy nem a nyelvek miatt van kiborulva. Gondolatban nyelvet nyújtok neki.
(Ok, tisztában vagyok vele - mint user-, csak néha megfeledkezem róla. Josh ilyen csökött agyú, mint Mici, a mackó. :DDD)
- Bakker, ne nekem mondd, nem én rendeztem a filmet- amúgy nem nekem fontosak a hullák. Vagy mégis? Már azt sem tudom, mi lenne jó neki, és mi nekem...
Egészen ellazulunk megint, ahogy eszünk, Nora is befészkeli magát közénk, és mindkettőnktől kuncsorog egy kis harapnivalót. Kap is. Hangosan dorombol, ahogy falatozza a húst. Nem tudom, a fokhagyma majd milyen hatással lesz rá, nem merek sokat adni neki, inkább kap krumplit, azt úgyis nagyon szereti.
//Nem hiszem, hogy volt időm vásárolni. Elvégre csak "tegnap" este nyertem...//
Nora kikerül az udvarra, de nem kell félteni, az ikrek még kint játszanak, és szeretik a macskámat, szóval nem marad kényeztetés nélkül. Míg kiszemetelek, Sebastian átöltözik, így már mellé ülök a hatalmas ágyon (nem kihasználva a méreteit)...
Sebastian mázlista volt, egy csomó dologban ő nyert, ami az est további részét meghatározza, és egyetlen nehezítéssel tudok ellene élni, -mivel korábban nyertem ellene-, hogy két-két szóban fejezheti ki szándékait, és ez alól csak a filmes feladatok adhatnak felmentést.
Sebastian azonban nem jön zavarba, máris kezd replikázni, marha gyorsan alkalmazkodik a feladathoz. (Nemhiába nyelvész!) A kedvem azért nem töri le, biztosan okoz neki majd még fejtörést, ha akar valamit... Mindenekelőtt iszunk, egymásra, a játékra. Jó a hangulat.
Elindul a film, Sebastian hozzám hajol, a fülembe ropogtatja a pattogatott kukoricát.
- Nem, köszi, most tele vagyok, de igazán kedves vagy, hogy emlékeztetsz, van még popcorn...- mintha nem verné ki a szemem. Azt a csibész mindenit!
Elindul a film, mindjárt akció, gyilkosság is, töltöm is a poharat, hehe, mert ugye, nonverbálisan, de egyértelmű gyilkosságról van szó... Ez ér? De ha magától nem akar inni, velem talán mégis. Én lehajtok egy ujjnyit. Élvezem, ahogy elönt a melegség, mikor leér a torkomon.
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

A szokásostól eltérő hétvége... :) - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A szokásostól eltérő hétvége... :)   A szokásostól eltérő hétvége... :) - Page 7 EmptySzer. Május 27 2015, 20:05

-Nah, akkor még van esélyed, hogy ne fanyalogjak! - Nevetek, nem mintha nem lenne tök mindegy, ugye.
-De te nem láttad és aggodalmaskodsz! - Nevetek a hullák számát illetően.
//Jah tényleg xD Akkor laptop xD//
Kiadja az utasítást, hogy csak két szóban kommunikálhatok, ami tiszta szívás, de hát nem adom jelét, megoldom. Legalábbis nagyon fogok igyekezni, amíg nem iszok túl sokat.
-Ami az enyém... - Rágok elégedetten a kukoricát illetően, elvégre venni nem vehet, de ha kér, lehet adok. Hehehe.
-Jó kezdet! - Bököm oldalba vigyorogva, elvégre a nyitó szex jelenet nem rossz, ha leszámítjuk a fröcsögős szúrkodást. - Ilyen végig. - Vigyorgok, még figyelek a szavak számára.
Tölt piát is, nézek rá, mert még nem volt szó róla, de tudom, hogy hamarosan úgy is mondják majd, elfogadom, koccintok is vele még az elsőnél.
Aztán jön a kihallgatás és az ominózus bugyi nélküli rész, hát nem bírom ki, vigyorogva tekerem vissza.
-Sokak kedvence... - Utalok a jelenetre. - Nem vetkőzöm. - Teszem hozzá röhögve, megállítom a filmet, a lábmozdulatot leutánzom, vigyorogva nézek rá. De annyit dohányzik a nő, komolyan megkívántam. - Dohányoztál valaha? - Kérdezek rá, mert nálam van, mindig van pár szál, ahogy gyújtó is, bár gondolom nem örülne ha rágyújtanék a hálójában. Még jó hogy nem vagyok függő.
Aztán persze ha válaszolt megint elindítom a filmet.
Vissza az elejére Go down
Joshua McBridge
Joshua McBridgeVároslakó
Életkor : 33
Foglalkozás : mikor mi
Hozzászólások száma : 1819

A szokásostól eltérő hétvége... :) - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A szokásostól eltérő hétvége... :)   A szokásostól eltérő hétvége... :) - Page 7 EmptySzer. Május 27 2015, 21:16

Csak grimaszolok, ahogy a fanyalgásról beszél. Előszedek valahonnan néhány csomag zsebkendőt, és az ágyra dobom. Nem mintha valószínűsíteném, hogy szükség lesz rá.
- Én? - tiltakozom- Nem is aggodalmaskodok! Legalábbis nem a hullák száma miatt!
//Mindegy, te kezeled!//
Kényelmesen elhelyezkedünk, de mégis közel vagyunk egymáshoz; nem használjuk ki a gigantikus méretű ágyam lehetőségeit. Lesöprök ugyan néhány rajzot (a takaróval együtt), így már valóban üres az ágy, csak a párnák vannak rajta, meg mi.
- Ennél azért jobb a memóriám, tudom, hogy kuncsorognom kell, ha enni akarok belőle- pillogok rá. lehet, hogy eljön annak is az ideje, de most totál tele vagyok. Maximum egy kis piának maradt hely. Áh, már annak se... Hehehe...
Iszik velem, pedig még csak láttunk egy gyilkosságot, de mg senki nem beszélt róla. Aztán jön az a jelenet, amikor a főhősnő nem vesz fel bugyit és villant, a pasiknak meg csorog a nyála. Visszatekeri.
- Ez így nem ér...- döntögete neki a mutatóujjamat.- Mi izgalmas van abban, ha pizsinadrágban keresztezed nekem a lábaid?- heccelem. Csinálja rendesen, vagy sehogy. Feláldozom egy kinyúlt pólómat a cél érdekében, ami éppen takarja a seggét. Abban huncutkodjon!
- Nem, sosem dohányoztam. Rágyújtanál? - a csaj a filmben folyton szívja.
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

A szokásostól eltérő hétvége... :) - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A szokásostól eltérő hétvége... :)   A szokásostól eltérő hétvége... :) - Page 7 EmptySzer. Május 27 2015, 21:41

-Tartsd meg az aprót te mocskos állat.... - Vetem oda keményebb hangon, de játékból, mikor kicsapja a zsepit az ágyra. Nem tudom tudja-e honnan idéztem, ahaha.
-Ahaaaaam! - Piszkálom, de nevetek.
-Micsoda kupi van nálad, ohm! - Vigyorgok hogy valami papírokat lesöpör, de nem gondolom komolyan, érezheti is. - Nem is pakolsz, majd a takarító mi? Aki ilyen újgazdag, megteheti! - lököm meg a vállánál játékból.
-Ámen. - Vigyorgok a kuncsorgásra, de tény, én sem eszem sokat, mert a gyros elég volt.
-Ezt akarod? - Nézek rá csibészes félvigyorral, majd felállok és lazán letolom a nadrágom, arrébb dobom az ágyon. Engem nem frusztrál a meztelenség, ő akarta. Utánozom is a nőt, de hát valljuk be, én nekem esélyem sincs hasonló hatást kiváltani. Persze ha adott egy pólót felveszem, de úgy talán még röhejesebb az egész , fogom is a fejem a végén, hogy örülök hogy más nem látja. De megérte visszatekerni, jó az a rész.
-Ha szabad. - Kérdezem már komolyabban a dohányzásra, mert ki nem mennek elszívni egy szálat, de a film közben jól esne valahogy. Szerintem megkívántam a nőtől. Ha engedi akkor kikotrom a táskámból a tartót, meg a gyújtót és rágyújtok, felé nyújtom a szálat is. - Ki akarod próbálni?
Persze ha nem dohányzom nem kérdezem, akkor csak elkényelmesedem a csupasz seggemmel és birizgálom a pólót, ha nincs rajtam a takarót.
Közben nyomatják hogy gyilkos és gyilkosság, szóval iszogatok, szava nem lehet, párszor újra is töltök, meg neki is ha kér.
Nem is kell sok, a kocsmai rész után ahogy hazaviszi az asszonyt nekiesik a mi Nick-künk. Erre emlékszem, nem finomkodott. Mikor már majdnem viszi a kanapéra odahajolok Joshhoz és belesuttogok a fölébe.
-Visszatekerem, bevállalod? - Ez kérdés, vigyorgok is, hogy mennyire merész a másik, persze mikor már hátulról teszi magáévá a nőt megszólalok. - Ez kimaradhat. - Nehogy azt higgye itt megerőszakolni akarom, csak az a vad csókolózás és hogy garázdálkodik a pasi keze a nőn az tetszik. Josh nem nő, természetesen, de attól még élvezném.
De könnyen mondhat nemet, meg lehet nem hoznám jól a vad csávót, elvégre nem vagyok valami vad típus. Ellenben Josht úgy is megnézném, ahahahah.
Vissza az elejére Go down
Joshua McBridge
Joshua McBridgeVároslakó
Életkor : 33
Foglalkozás : mikor mi
Hozzászólások száma : 1819

A szokásostól eltérő hétvége... :) - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A szokásostól eltérő hétvége... :)   A szokásostól eltérő hétvége... :) - Page 7 EmptySzer. Május 27 2015, 23:20

Rávillantok, amikor a Reszkessetek betőrőkből idéz (legalábbis nekem ez a film jut eszembe a szavai kapcsán, az eredetiről nem tudom, mi volt).
- Hallod, ez egész jó volt!- mondom elismerően és nevetek.
Sebastian kötekedős hangulatában van, de elnézem neki, mert röhög, és tudom, hogy csak cukkolni akar.
- Újgazdag a nénikéd...- 5000 dollár még nem jelenti, hogy soha többé ne kéne pénzt keresnem. "Bosszúból" nem mutatom meg neki a képeket, maradnak az ágy mellett-alatt, ahova söpörtem őket.
- Holnap majd köténykébe öltöztetlek, és meghálálhatod, hogy a barátod vagyok...- cukkolom kajánul.
Amúgy rend van és tisztaság, már csak Nora miatt is. Képes széthurcibálni a zoknijaimat és egyéb holmikat gyűjt az ágy alatt. Hogy honnan szedi őket? Fogalmam sincs.
Összeráncolom a homlokom, amikor a kuncsorgásra áment mond. Ó, bakker, most toltam ki magammal, de nem baj, egyenlőre úgysem kívánom a sósat.
Amikor visszateker egy jelentet, provokálni kezdem, hogy nem volt elég jó a műsor.
- Aha!- bólogatok, és már ugrok is fel, hogy a szekrényből megfelelően hosszú pólót keressek neki- Tudod, sokkal bájosabb vagy, ha marad még valami izgalom...- röhögök befelé. A meztelen testek önmagukban kevésbé dolgoztatják meg a fantáziát.
- Á, így sokkal hatásosabb volt!- nevetek jóízűen. Régen szórakoztam már ilyen jól. Sebastian, mint nőimitátor, hahaha!!
Aztán utal rá, hogy rágyújtana, s mert ő engedett a kívánságomnak,  (és vetkőzött, meg öltözött), nem bánom, hogy a szobában gyújt rá. Megkínál engem is, s engedek a kíváncsiságomnak, kiveszem a kezéből a szálat. Nézem a kezemben, biztos nagyon béna a fogásom, de aztán az ajkaim közé teszem és megszívom.
Először csak azt érzem, hogy fura íze van és forró, mert gyáva módon csak a számat szívtam vele tele, és ahogy az orromon levegőt vennék, úgy halad le a forróság a légcsövömön, kisebb köhögési rohamot csikarva ki belőlem. A szám elé kapom a kezem, a másikat, amiben a cigi van, már nyújtom is vissza Sebastiannak.
- Kö-köhö-kössz- próbálok megszabadulni attól a kaparó érzéstől, amit a slukk okozott. Szerencsére, nem halok bele, még a hátamat sem kell megveregetni, de bizony könny szökik a szemembe- Nem lesz a kedvencem...- mosolygok rá Sebastianra, és már örülök, hogy nem Elee előtt próbáltam ki. Az is biztos, hogy többé nem szívok egy slukkot se...
- Ha kényelmetlenül érzed magad, húzd vissza a gatyád, ne hülyülj- szólok rá, amikor birizgálni kezdi a póló alját. A film amúgy izgalmas, két (újabb) nő is képbe kerül, érezni lehet a feszültséget, és érzem, hogy lesz még itt csavar, hiába mutatnak egy irányba a jelek.
Iszogat, ha a gyilkosság kerül szóba, gyakran tartok én is vele; jót tesz nekem, ahogy elnehezít az ital. Egyre lejjebb csúszom az ágyon. A jelenet, amikor a "mesterlövész" hazakíséri a nőt, és kissé betámadja, kissé felélénkít. Bár nem kedvelem az erőszakot, mindaddig, amíg a pasas be nem akaszt a nőnek, egész izgalmasnak tűnik a játék.
- Be. Te vagy a nő, elvégre szoknyában vagy....- kacsintok rá. Tudom, hogy ezzel kiakasztom, de ez a cél. Amúgy nem tervezem letaperolni.
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

A szokásostól eltérő hétvége... :) - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A szokásostól eltérő hétvége... :)   A szokásostól eltérő hétvége... :) - Page 7 EmptySzer. Május 27 2015, 23:40

-Óóó jó mesterem van! - Nevetek, úgy fest felismerte, ó je!
-Neeem, nincs, de ha lenne is tősgyökeres sznob lenne! - Röhögök. - Nagybácsim van elvileg, de nem ismerem valami jól. - Azért is elviccelem, de amúgy nem szomorú téma vagy ilyesmi, ne higgye.
-Óóó... szeretnéd ha takarítanék? Csak egy kötény lesz rajtam és gyakran lehajolok összeszedni az elhányt cuccaid. - Kacagok fel, durva lenne. Ha belegondolok hogy Elee megcsinálta. Az nem volt semmi, nagyon szexi volt.
-Ó, szóval nem vagyok elég bájos... majd villantok... - Röhögök, felveszem a pólót, ha már itt felpattan, úgy is ülök mint a csaj, de... örülök hogy nincs tükre, komolyan.
-Azt sejtem, pótolhatatlan vagyok! - Vigyorgok, élvezem hogy jóízűen nevet, totál megérte.
Engedi hogy rágyújtsak, én rutinosan tüdőzöm le és fújom félre a füstöt, de megkínálom. Irtó szórakoztató hogy méregeti, beleszív, de túl száraz neki úgy fest, kicsit paskolom a hátát.
-Igyál kicsit, semmi baj. Elsőre kicsit kapar, nem de? - Mondom mosolyogva, majd szívok megint hogy elvettem. - Ne is szokj rá. Én is néha szeretem, de akkor nagyon jól esik. Mint most... - Simogatom a szám kiélvezve a bűnözést, ujjaim közt a cigivel.
-Hmm? Jah nem, csak kell valami amivel szórakozom. Általában a partnert zaklatom, de téged megkíméllek. Kényelmes így, laza. - Vigyorgok, dehogy kényelmetlen. Meztelen meg gatyában is ugyan úgy ellenék. Közben szerváltam hamutálat, egyelőre a cigitartót nyitottam szét. Majd elmosom reggel.
Még egy szálat elszívok, mire a végére érek jön a "bájos" jelenet. Persze provokálom, de nem hogy benne van, még cukkol is. Elnyomom a csikket és felé fordulok, hogy visszatekerem a filmet. Közben iszok pár kortyot, inkább azt érezze a számon, mint a füstöt.
-Nagyon figyelj... - Mutatom neki. - Majd meglepődöm. - Kacsintok rá, még hogy én vagyok a nő... de érdekel milyen mikor heves. Ahh, a pia nem segít fegyelmezni magam. - Le is tépheted. - Húzom el a pólót. - Ne kímélj... - Vigyorgok, kétlem hogy elszakítaná, kár lenne érte, bár úgy lenne hiteles, minimum ha leszerválja. Hahaha. Szóval megállítom a filmet, érdekel komolyan gondolta-e.
Vissza az elejére Go down
Joshua McBridge
Joshua McBridgeVároslakó
Életkor : 33
Foglalkozás : mikor mi
Hozzászólások száma : 1819

A szokásostól eltérő hétvége... :) - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A szokásostól eltérő hétvége... :)   A szokásostól eltérő hétvége... :) - Page 7 EmptyCsüt. Május 28 2015, 00:26

-Nem kell neked mester, kísérletezz!- basszus, jól csinálja, már a Star Wars karácsonyi különkiadása alatt is mondtam neki...
- Sznob vagy újgazdag, egykutya...- az újgazdagok éppen olyan majmok, mint a sznobok. Már amennyire el tudom képzelni.
- Naja, a takarítás miatt kapnál kötényként, de akkor inkább magadra hagynálak, felizgatna a csupasz segged!- mondom röhögve, mégis őszintén. Hátulról meg nem mondanám, hogy pasi, főleg, ha úgy hajol be, hogy takarja a csomagot vagy mifene, hehehe...
- De, de...- nevetek- RÉM bájos vagy, főleg, de azt is látom, amit nem kéne látnom... Csak sejtenem...- dobok neki egy pólót, játszhat megint, villant, finoman, nagyon klasszul csinálja. Élvezem a műsort, tényleg (fizikailag még nem látszik). Egyre jobban nevetünk, gondolom, az alkohol is besegít, de nem baj, röhögni mindig jó Sebastiannal. Hülyülni is.
Megkínál cigivel, elfogadom. Nem vagyok rutinos, az első slukkom meg is köhögtet, és az íze sem, a feelingje sem tetszik, szóval vissza is adom a cigit Sebastiannak, és inkább iszok, ahogy javasolta. Sokat. Mindegy, hogy éppen Jack Daniels van a poharamban.
- Már jól vagyok, kösz...- nézek rá krákogva- viszont te alaposan kiestél a szerepedből, mert a két-két szavakat bőven túllépted, úgyhogy légy szíves, igyál te is, de villámgyorsan!
És nem húz fel gatyát, viszont az ajkát úgy simogatja, mintha nem is cigizne, hanem női ajkat csókolt volna az előbb.. Miért tűnik ez most annyira erotikusnak? Hehehe, megfertőzött a film!
Az egyik jelenetnél provokál, én meg nagyon bátornak érzem magam, és feldobom neki a labdát. Mégegyszer visszatekeri a filmet és megnézzük újra a jelenetet, hát, nem sokat beszélnek benne, az biztos.
- Na, akkor gyere, angyalom. Bár kéne rád egy bugyi is... - vakarászom a fejem- Sajna, ilyesmit nem tartok itthon. De gatya kell, tudod, ez olyan, mint az előbb a villantós jelenetnél a "ruha"...
Feltápászkodom. Nézem, hogy tudom majd megoldani, hogy dobáljam faltól-falig, ez a szoba nem éppen erre lett kitalálva, de majd megoldom máshogy. És kanapé sincs, bár a behatolás kihagyható, azt mondta...Hehehe...
Nyújtom felé a kezem, másszon ő is, ha ma még el akarja ezt játszani.
- Na, akkor ez az ajtó a bejárati... Ki kell mennünk, hogy be tudjunk jönni...- magyarázom türelmesen, bár kissé inogva.
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

A szokásostól eltérő hétvége... :) - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A szokásostól eltérő hétvége... :)   A szokásostól eltérő hétvége... :) - Page 7 EmptyCsüt. Május 28 2015, 00:50

-Ó, hát jól van, igyekszem! - Nevetek, nem vagyok én olyan jó, csak néha bejön. Mint most, de akkor legalább üt.
-Akkor sem a nénikém az! - Öltöm a nyelvem rá, de csak hülyülök. Kötözködöm, mert kötözködni jó!
-Úúúú, csak neeeeem? Hát akkor markolsz bele amikor akarsz! De csak te, más fiúnak nem hagyom! - Nevetek, mondjuk Henryre nem szólnék rá, Phoenix meg nem csinálja. Mástól meg valóban fura lenne, szóval még csak nem is hazudok!
-Áh! - Dobom hátra a hajam, közben a nyelvem a felső ajkamhoz érintem , hülyülök, de eljátszom megint. - Izgató, mi? - Nevetek, de amúgy tényleg így van, hogy a fantázia jól kiegészít, izgató. Már nem pont most, hanem általánosságban persze.
Rágyújtok, megkínálom, de inkább a piát választja meg is húzza a poharat.
-Hmmm, nem aprózod Joshom. - Mosolygok, ennyire rossz volt?
-Hoppácska, bocs! - nevetek, kizökkentett a dolog, hogy köhögött, de iszok is, lássa, ha már szabályt szegtem bűnhődöm.
Úgy érzem magam félig mint szex után, talán azért sem veszem észre, hogy kissé erotikusabb dolgaim vannak, de itt vagyok majdnem meztelenül, cigizem az ágyban. Csak a kielégült állapot hiányzik, egyelőre a pia lazított el teljesen.
-Hmm... Azt lesheted! - Röhögök, bugyit nem veszek fel, harisnyát se. De az alsóm visszaveszem, ne feszélyezze a dolog. Kész barbie baba leszek lassan. Feláll, én követem, mivel nem tudom hogy akarja, így csak állok, majdnem olyan felkészületlenül, mint a csaj a filmben.
-Hmmm... Körülményes vagy... - Vigyorgok, de vállat vonok, jelezve, ahogy akarja és kimegyek, hagyom hogy bejöjjön és megyek utána, csukom az ajtót is. Bár tény, itt a falak nem túl alkalmasak, de hát alternatívan is megoldhatja. Felőlem az ágyra is ledobhat, legalább nem fogom tudni mit és hogyan akarja. De hagyni fogom magam, ha nem is lesz egyszerű, mert általában én vagyok a dominánsabb, nem a másik. De hát én akartam, nem de?
Vissza az elejére Go down
Joshua McBridge
Joshua McBridgeVároslakó
Életkor : 33
Foglalkozás : mikor mi
Hozzászólások száma : 1819

A szokásostól eltérő hétvége... :) - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A szokásostól eltérő hétvége... :)   A szokásostól eltérő hétvége... :) - Page 7 EmptyKedd Jún. 02 2015, 18:33

Örülök, hogy nem skatulyázta be a kapcsolatunkba, hogy a színészkedés csak az én dolgom lehet. Egész jól csinálja, bár a hangját alig változtatja el, a szándék átjön, hogy játékra kész. Még a takarítónőm is lenne, ugyan szerény kelléktárral, inkább csak egy köténykében végezné a munkát, és nem a portörlés a lényege, hisz a pucérsága egyértelmű merénylet ellenem. Még mindig csábít a drága.
Kipróbálom a cigit. Elsőre azt mondom, nem fogok rászokni, de az is biztos, sok láncdohányos kezdte így. Nos, nem célom rászokni, leszögezem, szóval ne tessék erőltetni! A piát nem kell, az csúszik magától, több is, mint kéne, akár a víz, úgy siklik a torkomon, s csak utána érzem a forróságot, ahogy elönt... Ah..., minő kellemes bizsergés! Bizonytalanabb vagyok már az egyensúlyom megtartásában, amikor egy jelenetet kell eljátszani, de nem félek belemenni, mert kivételesen Sebastian a nő, én meg egy vad "macsó" leszek...
- Körülményes? Hol kellene kezdenem? Amikor leszaggatom rólad a gatyát?- vonom fel a szemöldököm. Ennek a jelenetnek felépítettnek kell lennie, így van értelme, izgalma. Látszólag ugyanis szó sincs vágyról, amikor hazaérnek (talán a nő lakására), az egész spontán, vad és meglehetősen rövid, bár  valószínűleg az aktus hossza fordított arányban áll az elemi ösztönök nagyságával, ugye...
- Te mész be elsőként, te vagy a nő....- engedem magam elé, és ÉN csukom az ajtót, hanyagul. S már ragadom is meg Sebastiant, döntöm a falnak, szuszogok a képébe (te jó ég, a visszacsapodó lehelletem alkohol-tartalmától is simán be tudnék rúgni), egyik kezemmel a kezeit felszorítom a falhoz (a feje fölé), a másik kezem az oldalát pásztázza, tenyeremmel felkúszok a mellkasára, ami -természetesen- lapos, de úgy teszek, mintha ennél izgalmasabb élményben sosem lett volna részem, és közben nekiesek csókolni is, ahogy a nyomozótól láttam. Aztán úgy teszek, mintha gondolkodnék, akarnám-e folytatni, de kétség nem fér hozzá, a -minta szerint- akarom, és benyúlok Sebastian ( a nő) ruhája alá, miközben ágyékomat a combjának feszítem. Tombol a vérem, és nem tudom, az alkohol dolgozik-e bennem, vagy valóban begerjedek, ha folytatom, de erre csak egy válasz létezik: meg kell tudni.
Ócska a póló, nem gáz, ha szakad, fel is szakítom alulról felfelé, de a vállairól nem dúrom le. Nem létező melleit nem tudom gyömöszölni, így lépek egyet, és megfordítanám, de abban a pillanatban az egyensúlyom is elvesztem, és az ajtófélfa helyett ágynak esünk. Biztos puhább. Ahogy nagykanálként nyalábolom át a kisebbet, már elnevetem magam. Kicsit ráharaptam a nyelvemre, de nem vészes, nem fáj, csak érzem a sós ízt a számban. Megszívom, és a fejem Sebastian hajába fúrom, kezemmel szorosan ölelem továbbra is magamhoz, de már szívből nevetek. Kimaradt vagy 20 másodpercnyi tapi, de a feeleng megvolt, és már tudom a választ a kérdésemre.
- Ú, bocs, talán többet ittam, mint a pasas a filmben...
Lesimítom a szakadt pólót a válláról, és meztelen bőrére nyomok egy puszit, aztán visszadugom a fejem az illatos hajába. Egy pillanatra elképzelem, hogy tényleg a szerelmem, és aludhatnék vele mindig így. Ettől megint furcsán bús-boldog leszek, aztán elengedem, kicsit megpaskolom a seggét.
- Na, most ennyire voltam képes, csillagom. Sajna, erősen alkohol befolyásoltság alatt állok. Azaz... fekszek, mert állni nem tudok... Hehehe.
Elnyúlok. Szétfolynak a tagjaim, kontrollálni sem tudom őket, olyan nehezek. És forog a szoba. Ha becsukom a szemem, még rosszabb, úgyhogy kinézem az egyik mennyezeti sarkot, de az nem akar megállni, csak forog-forog...
- Hú, de eszelős...- mantyogom magamnak. Még sosem szédültem ennyire.
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

A szokásostól eltérő hétvége... :) - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A szokásostól eltérő hétvége... :)   A szokásostól eltérő hétvége... :) - Page 7 EmptyKedd Jún. 02 2015, 19:12

-Az elején drágám. - Vigyorgok, mondom hogy körülményes! Kezdje ott ahol kezdődőnek gondolja és fejezze be ahol úgy érzi vége. Nem kell ezt cizellálni, bár ha akarja, nem szólok majd rá. Sőt, újra is próbálhatja ha akarja, ehhehe.
-Ah oké, oké... - Nevetek, én vagyok a nő... királylány! Mindjárt ki is kérem magamnak, ha már megnyertem ezt a címet a sárkányomtól, aki elrabolt és... hehehe.
De nem nevetek magamban sokáig, mert tényleg gyorsan csinálja, már érze a fal hűvösét, a leheletének forró kontrasztját. Ami azt illeti fura is, mert ahogy elkap és a fejem fölé viszi a kezem tényleg kiszolgáltatott érzetet generál, de a csók hamar eltereli a figyelmem. Simogat is, mélyeket lélegzem. Abbahagyja, a vicces, hogy hasonló wtf fejem lehet mint a csajnak, mert valahol nem hittem hogy megcsinálja, főleg nem hogy érzem a vágyat benne ha mást nem az ágyékában, ami a combomnak feszül. Na meg azt sem hittem volna, hogy ezt izgatónak találnám, pedig annak élem meg most és el is nyílik az ajkam kissé bódultan tekintve rá. Hasonlóan összerezzenek a kreccsenő anyag hangjára, ahogy lepillantok, az biztos hogy nekem sem kell több vér a derekam környékére, mert akkor máshova nem jut.
Megfordít, hamarabb mint gondoltam és elesünk az ágyra, na az megint fura, bár a közelsége és a nevetése kicsit visszaránt. Ennek ellenére belemarkolok a takaróba, mert a lehelete csiklandozza a fülem és közel van.
-Vettem észre... - Nevetek némán majd halkan, mert mondjam el neki hogy vegyes érzés alárendeltnek lenni? Joshénak nem ijesztő mondjuk, de ha más csinálná már tuti én is nyögtem volna a nenene szöveget.
De itt most semmi ilyet nem akarok, leszedi az elszakított pólót és még puszit is ad, forrón ég a nyomán a bőröm. Az ajkamra harapok, hogy lemászik, ráemelem a tekintetem.
-Szerintem állsz... - Mondom kajánul, erotikusabban is mint eredetileg akartam, de egyrészt ittam is, másrészt a film is, de főleg amit csinált, mert jól csinálta. Tényleg elhittem, hogy komolyan gondolja, ha csak arra a fél percre is.
Elnyúlik az ágyon, látom hogy a hirtelenség és a pia rossz kombó volt, mellé mászom, félig fölé.
-Sokat ittunk? Hmm? - Vigyorgok a képébe, ejnye Joshom. Ez a film eleje! - Kijózanítlak kicsit... - Jegyzem meg gonoszkásabb hangon, erre mindig kijózanodott, addig meg élvezkedem. Végig simítok az ajkain, onnan az állára, azt finoman megfogom és elfordítom oldalra a fejét, hogy jobban elérjem a nyakát. Már csókolom is, először sok apróval, majd hosszabbakkal, amihez a nyelvem is társul és szívogatom is a bőrét. Kezem az oldalán pihen. Ha részeg nem lesz ereje ellenkezni ha meg nem annyira úgy is mindjárt rám szól. Minden esetre én élvezkedem egy sort, ha nem többet mert hagyja.  
Vissza az elejére Go down
Joshua McBridge
Joshua McBridgeVároslakó
Életkor : 33
Foglalkozás : mikor mi
Hozzászólások száma : 1819

A szokásostól eltérő hétvége... :) - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A szokásostól eltérő hétvége... :)   A szokásostól eltérő hétvége... :) - Page 7 EmptyKedd Jún. 02 2015, 19:46

- Szeretném, de nyafogsz, mint egy kislány...- morcogok én is nevetgélve, a fene sem akar haragot (és ügyet) csinálni egy hülyeségből, de hát ha valamit meg kell formázni, akkor én a maximumra törekszem.
Nem megy túl jól. Azaz addig egészen (azaz túlzottan is) jól, amíg nekifeszítem a falnak, és talán azért is olyan hiteles, mert -ha nem is szándékosan- de valóban a falhoz préselem, hisz általa magamat is megtartom.
Hogy ő is olyan jó színész-e, vagy csakugyan én hoztam ki belőle azokat a pillantásokat, valószínűleg sosem fogom megtudni, mert ha megkérdezném, elrontanám a jelenetet, viszont most szájon csókolom, és letépem róla a felsőt. A fordulásnál veszítem el az egyensúlyom, dölünk el, rontva a jelenet hosszát és tartalmát, de talán Sebastian sem bánja. Hogy fekve ölelm magamhoz talán még izgalmasabb, mintha állva csinálnám. Őrülten vágyom erre az érzésre, amit az ölelés és a csók okoz, és a fantáziám most szabadon szárnyal, túllép azon, hogy mindketten férfiak vagyunk.
Némiképpen sós vér ízével a számban, mintha éppen forgó hintáról szálltam volna le fekszem az ágyon, elnyúlva, tehetetlenül, bámulva a "mozgó" plafont, amikor Sebastian képe kúszik be a látóterembe. Az előbb mintha kuncogott volna, de már nem emlékszem, én mondtam-e valami vicceset. Akartam...
- Ja, igen, az előbb...- mondanám, hogy egyszerre ittam ki a pohár tartalmát, amikor köhécseltem a cigi után, és az nem volt valami okos ötlet, de az ujjait a szájamra teszi, talán, hogy fogjam már be, és aztán megsimít, oldalra fordítja a fejem. Bennem reked a szó.
- Ah- nyögök egyet, ahogy forró lélegzetét és nedves ajkait (nyelvét) a nyakamban megérzem. Visszaszorítanám a levegőt, de nem megy, sőt, úgy érzem, egyre kevesebb van belőle, egyre inkább veszem gyorsabban, kapkodva. Mintha parazsat nyeltem volna... az egész testem lángol, olyan forrónak érzem magam, mintha láz emésztene. Zsibbadok. Nem mozdulnak a tagjaim, csak egy, a legrövidebb, az rángatózik furcsán és követelőzve, dédelgesse őt is valaki. Ráfognék, de Sebastian keze útban van. Ugyan csak az oldalam simogatja, a kezétől nem férek magamhoz. Erőtlenül simítom meg a kezét, fordítom felé a fejem. Nem érdekel, hogy pasiból van, a csókját akarom. Szükségem van rá... A tekintetem kétségbeesett és kérlelő, az ajkam nedves, felé nyújtom.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

A szokásostól eltérő hétvége... :) - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A szokásostól eltérő hétvége... :)   A szokásostól eltérő hétvége... :) - Page 7 Empty

Vissza az elejére Go down
 

A szokásostól eltérő hétvége... :)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
7 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

 Similar topics

-
» Hétvége Santa Barbarán

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: A világ legvégén :: Lakások, házak, otthonok :: Archívum-