Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
Hurtful love - Reeven*Felix EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
Hurtful love - Reeven*Felix EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
Hurtful love - Reeven*Felix EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
Hurtful love - Reeven*Felix EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
Hurtful love - Reeven*Felix EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
Hurtful love - Reeven*Felix EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
Hurtful love - Reeven*Felix EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
Hurtful love - Reeven*Felix EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
Hurtful love - Reeven*Felix EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
Hurtful love - Reeven*Felix EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 Hurtful love - Reeven*Felix

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Reeven Callagher
Reeven CallagherKlasszikus kommunikáció
Életkor : 30
Foglalkozás : rock sztár
Hozzászólások száma : 1383

Hurtful love - Reeven*Felix Empty
TémanyitásTárgy: Hurtful love - Reeven*Felix   Hurtful love - Reeven*Felix EmptyPént. Dec. 15 2017, 20:05

Csak járkálok fel alá a lakásban. Már tövig lerágtam az összes körmöm és egyre szarabbul nézek ki. A legutolsó forgatásból sminkben kocsikáztam haza és már az autóban szétbőgtem az egészet. Folytattam itthon azzal kiegészítve, hogy széttéptem egy párnát.
Valahogy így festek

Reeven
Ki vagyok akadva, nem bírom már húzni, most fogok beszélni Vele. Eric tegnap elment és én közöltem Fefével, kurvasok dolgom van, nem alszom itthon. 48 órája ébren vagyok. Úgyhogy nem a legjobb állapotomban fog itthon találni.
Szinte azonnal nekirontok, ha besétál a kurva ajtón.
- A kurva anyádat! Mi az istent képzelsz, hogy megdugod Eric csávóját? Bazd meg Felix! Velem nem fekszel le azt a kis kibaszott szarcsimbókot meg megkeféled? Én hülye állat még azt hittem nincs hozzá kedved. Neked nincs kedved! Persze! Csak engem tisztelsz meg vele, hogy nem érsz hozzám? Mi az isten bajod van mostanában? Nem mondasz el nekem semmit! Nem baszunk! Rohadtul nem értelek! Az egész...
Zihálom
- Kurva nagy gáz van! Nagyobb, mint hittem. És már régóta beszélni akarok veled
Zihálom.
- A telelés óta. Csak...be voltam fosva, érted? Hogy elveszítelek...De mi az istent veszítsek el rajtad, ha sosem kaptalak meg?! Mindig bedőlök neked, barom! Azt hittem ha én odaadok mindent, majd te is oda fogsz! Felix...
Zokogom
- Kezdem azt hinni nem is ismerlek.
Jó...ez kicsit impulzívabb lett, mint terveztem. De totálisan kikészültem.
Vissza az elejére Go down
Felix Kaleolani
Felix KaleolaniVároslakó
Életkor : 37
Foglalkozás : Host, festőművész
Hozzászólások száma : 821

Hurtful love - Reeven*Felix Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hurtful love - Reeven*Felix   Hurtful love - Reeven*Felix EmptyPént. Dec. 15 2017, 20:26

Hát fogalmam sincs hogyan oldjam ezt meg. Sam sok dologra ráébresztett, de nem áll össze a kép. Reeven alig volt itthon én meg nem erőltettem a beszélgetést, mert nem tudom hogyan is kéne ezt a megnyílós dolgot kivitelezni. Sammy kva ijesztően elérte hogy ne is nyitott, de átlátszó könyv legyek b.ameg, de Reeven... Vele mindig is óvatos voltam, nem tudván mikor sokkal be a dolgaimtól. De lehet csak tényleg félek, nem tetszene Neki és elmenne. Ki tudja? Reeven olyan öntörvényű! Mivel nem jött haza gondoltam kipróbálom a festést, amit Sammy ajánlott, de nem bírtam fókuszálni. Hegedültem, igaz, lehet párszor átugrottam ütemeket de... telt az idő. Nem aludtam sokat, mert folyton gondolkodom, de egyre kilátástalabb valahogy. De nem maradhatok örökre a galériában (mindig ott gyakorlok), így csak hazamegyek. Nem gondolnám otthon van, mert ha azt mondja elfoglalt, akkor az és nem látom vagy alig. Szokás szerint a helyére dobom a tálba a kulcsot és unottan lépek ki a cipőmből, mikor nekiesem az ajtónak, úgy megijeszt, eleinte fel sem fogom mit mond, annyira a frászt hozta rám ezzel.
-Hozzádérek... és a Te kva anyád! Meg akarsz ölni?!
Nyomom vissza a helyére a szívem a mellkasomon, olyan érzés, mintha kitörne onnan...
-Jah a szex a kapcsolat lényege, el is felejtettem, hogy egy kurvát választottál élettársnak, nem kapod meg ami a pénzedért jár vagy mi az isten bajod van bazdmeg?! Jó, csak ne üvölts már... bazd meg...
Térek magamhoz, hogy végre levehessem a kabátom meg a cipőm másik felét is. Ez most nagyon váratlan ért.
-Ah... Gyere be, beszéljünk... nem direkt csinálom én csak... nehezen jöttem rá mit rontok el és... kva nehéz dolgot kérsz, nem megy egyik napról a másikra, de én próbálkozom! Egy csomó mindent megtettem csak... ahh... ez bonyolultabb Reeven, mintsem nincs kedvem a szexhez vagy... nem mondom el, mert folyton ordibálsz... én próbálom megoldani de neked minden azonnal kell! Most is csak elkönyvelsz de... fogalmad sincs én mit érzek!
Mondom nekikeseredve, mert ha ez Sammy volt kitekerem a nyakát, annyira lényegre törő volt Reeven, a szex Sammys részét el is engem, nem azon a lényeg, sosem azon volt. De hacsak nem akadályoz meg bemegyek a nappaliba és nekitámaszkodom a kanapénak hátulról. Még nincs kedvem leülni.
Vissza az elejére Go down
Reeven Callagher
Reeven CallagherKlasszikus kommunikáció
Életkor : 30
Foglalkozás : rock sztár
Hozzászólások száma : 1383

Hurtful love - Reeven*Felix Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hurtful love - Reeven*Felix   Hurtful love - Reeven*Felix EmptyPént. Dec. 15 2017, 20:45

Kicsit visszahátrálok, amikor látom, hogy megijesztem. Biztos szarul nézek ki. Mint egy zombi szellem.
- Megint jössz ezzel a kibaszott kurva szöveggel
Morgom, de már nem üvöltök. Be is rekedtem. Inkább törlöm a szemem, hogy ne én legyek a legszánalmasabb barom.
- Nem direkt? Tök véletlenül dugtad bele a farkad a nyúl seggébe? Becsúszott az üregbe? Nem üvöltök
Csak rohadt gúnyos vagyok. Leülök a földre, mert 48 óra őrület után én nem bírok állni.
- Amióta összejöttünk ezt kérem. Te tanítottad meg bazdmeg, hogy a legfontosabb olyannak látni és elfogadni a másikat, amilyen. Esélyt sem adtál. Elhitetted velem és ennek alapján, abban a tudatban éltem Te tökéletesen értesz. Hogy én is téged. Tudod milyen érzés rájönni, hogy megint becsaptak?
Mint Lia... Elcsuklik a hangom.
- Egyáltalán nem kellene éreznem...
Suttogom. Ez a baj, tudom.
- Van fogalmad róla, hogy én mit szenvedtem mire megnyíltam neked? Én aki soha senkinek nem tette ezt meg egész életében, aki megtagadta az érzelmeket? Kurva nagy barom voltam,hogy nem hallgattam rád. Igazad volt, nem éri meg szeretni...
Szétmaszatolok az arcomon egy foltot.
- De legyűrtem, mert azt akartam, hogy engem láss. Aztán folyamatosan érted küzdöttem, az elmúlt két évben minden kibaszott nap. Az elismerésedért, a szeretetedért és azt mondod, komolyan azt mondod túl hamar akarom? Elbaszódott az időérzéked? Ez nem egyik napról a másikra van, nem tegnap jöttünk össze!
Eszem faszom megáll.
- Ja, persze. Nem volt elég időd két év alatt, nem éltünk még át elég dolgot. Nincs. Mert nem mondtad el. Probléma van velünk
Mondom ki sötéten. Ezek szerint ez ő érzéseivel is, nem csak az enyémekkel. Bár ezt tudtam. Hazugság az egész, sosem szeretett.
- És ha most nem beszéljük meg, akkor...akkor nincs miről beszélnünk tovább. Mindent.
Ha belehalok akkor is meg kell oldanunk. Nem bírok ki még egy őrlődő, bizonytalan éjszakát.
Vissza az elejére Go down
Felix Kaleolani
Felix KaleolaniVároslakó
Életkor : 37
Foglalkozás : Host, festőművész
Hozzászólások száma : 821

Hurtful love - Reeven*Felix Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hurtful love - Reeven*Felix   Hurtful love - Reeven*Felix EmptyPént. Dec. 15 2017, 21:04

-Mert jössz nekem azzal nem feküdtem le Veled úgy ahogy akartad...
Mert belátom kiskapuztam, ez tény, de csak mert tudtam nem azt adnám amit igazán akar és rosszabb mintha nem adok semmi konkrétat. Idő kellett. Lehet sok idő... de még mindig azon szerencsétlenkedem, ne kapjak szívrohamot. Meg lehet azt egyáltalán akadályozni?!
-Jaj, nem arra értettem, hagyjuk már, elvettem a félelmeit hogy vígan kefélhessenek azok ketten, nem azon a lényeg. És de, de hangos vagy és...
Szarul néz ki, de lenyelem az ijesztő szót. Próbálok rájönni direkt néz-e így ki, hogy szívbajt kapjak vagy sem.
-De én... ahh... én nem jöttem rá, hogy ezt csinálom! Én... magamtól nem... Nem tudtam mit akarsz, mire vágysz azzal a kibebaszott intimszex-szel és mire rájöttem miért nem megy, hát... már így is sok idő eltelt, de rájöttem bazdmeg!
Azt hiszem elbuktam a jól felépített védőbeszéd lehetőségét, de valamibe kapaszkodnom kell. Igaz, ha nincs Sammy nem jöttem volna rá. Az a baj, hogy olyan érzés, mintha Sammy ismerne egyedül és nekem új dolgokat mondana. De ezt nem akartam elhinni, de azt hiszem mégis így van.
-Jah, mert akkor tökéletes lenne minden, tökéletesen üres, a régi szép idők mi? Ne legyél már hülye, meg nem csak Te szenvedsz az akaratoskodásodtól, én is, tudod milyen nehéz megfelelni Neked?! Mennyire dolgozom rajta?! Fogadjunk nem.
Legalább is azt érzem, hogy szerinte szarok mindenbe, közben meg pont hogy kicsit sem.
-Bazd meg akkor! Én töröm magam, hogy saját magam is gyökerestül átformáljam, erre ezt vagy képes odadobni nekem? Hogy csesszem meg a szerelmem? Kössz, ez nagyon lelkesítő, így máris lelkesebb vagyok!
Na igen, mindig ez van, ha nem azt kapják amit látnak bennem, mehetek a sunyiba! Elképedve nézek rá.
-Mert szerinted én mi az isten f.szát csináltam? Vakartam a tököm? Az lehet, de elfelejted, hogy míg neked minden egyik napról a másikra kell, nekem ezek több időbe tellenek! Lehet Te bazdmeg rögtön tudtad szerelmes vagy, nekem ezt felismerni magamban uram bocsáss, nem két perc volt! Rájöhettél volna már, hogy nem csak Neked vannak drága hercegnő érzelmi problémáid!
Vágom a képébe hangosabban mint akarom de el is szörnyedek. Ezt tényleg kimondtam most? Azt hiszem igen... elismertem bassza meg... nem beszélek többet Sammyvel...
-Mert mindent azonnal akarsz megoldani és nem fogadsz el hibát, azért nem mondtam! Mert ha elsőre nem oldom meg, akkor jössz azzal rossz ötlet volt, a Te hibád és keresed a kiskést felvagdosni magad! Láttam rajtad, mikor a diplomaosztódon nem tudtam rögtön megadni amit akarsz hogy mennyire kiábrándított Téged, hogy nem tudtam olyan... intim lenni! Hú de gyűlölöm ezt a szót... Igazságtalan vagy!
Mondom dühösen, mert ezt érzem. Nekem idő kell!
-Megbeszélhetjük csak talán figyelj arra is amit mondok, ne csak azt szajkózd, amit hallani akarsz, világos?! Lehet nem olyan vagyok, mint amilyennek akarsz de... próbálok olyan lenni.
Mondom elkeseredetten, véve egy nehézkesen mély levegőt. Bassza meg, még mindig nem tudom hogyan kéne csinálni, ez pedig megijeszt. Közölte, ha nem oldom meg most, annyi volt... de hogyan kéne ezt megoldanom?! Sammy biztos tudná... és olyan idegesítő, hogy folyton eszembe jut. Hülye rágcsáló, miért okosabb nálam?! Ez is igazságtalan!
Vissza az elejére Go down
Reeven Callagher
Reeven CallagherKlasszikus kommunikáció
Életkor : 30
Foglalkozás : rock sztár
Hozzászólások száma : 1383

Hurtful love - Reeven*Felix Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hurtful love - Reeven*Felix   Hurtful love - Reeven*Felix EmptySzomb. Dec. 16 2017, 21:32

- Nem az intim szexről van szó! Az összetettebb kérdés, hanem, hogy azóta nem feküdtünk le, de másokat lazán megdugsz. Pezsgőt bontsak?
Most komolyan mit hitt, tapsolni fogok?
- Ez aztán filozófia! Eric nem így mesélte, mert neki nem így jött le, hanem, hogy beléd szeretett az a rohadt kis dög és kurva magasra tetted neki a lécet. Így kikúrni a legjobb barátoddal! Mert passzív, a vak is látja. Ezek után mekkora csődör lesz szerinted?
Nem hiszem, hogy előtte ért valamit, de ez egy másik kérdés. Nem gondolta át Felix, gondolom csak meggyalázni akarta, remélem...
Hangos és ijesztő, úgy is érzem magam. Mintha Haloween partyról szöktem volna.
- Magadtól nem? Akkor kivel sikerült? Vagy a nyúldugás közben megvilágosodtál? Azt ne mond, hogy az a kis értéktelen vacak ébresztett rá
Remeg a hangom a végtelen rettegéstől
- Ugye neked nem tetszik?
Túl magas, túl magas a hangom!
- Akkor fejtsd ki mire jöttél rá.
Sóhajtom a földön kuporogva.
- Igen...
Nyögöm a térdemnek reszketve.
- Nem, miért lenne nehéz? Én semmi mást nem kértem, csak amit Te is. Hogy önmagad add és azt szerethessem olyannak, amilyen. És nem mondtad!
Honnan tudjam, ha nem beszél az érzéseiről?
- Nem ezt akartad! Azt érzem neked csak teher, hogy én szeretlek. Soha nem örültél neki...és átformálni? A hülye munkádat érted ezalatt? Neked akartam jót! De jah...önző voltam, mert ha baszni akarsz agyba főbe...ha nem vagyok neked elég, hogy ezt magadtól abbahagyd...úgysem érne semmit az áldozatod. Mert csak erőltetés lenne és nem akarok ráderőltetni semmit, nem akarlak megváltoztatni, olyannak akarlak szeretni, amilyen vagy...csak azt érzem, hogy soha nem is tudtam milyen vagy igazán. Becsaptál és ez sokkal jobban fáj, minthogy...minthogy megint megcsaltál. Mert próbáltam elfogadni...te ilyen vagy, a dugás neked nem számít, de képtelen vagyok, érted? Azt hiszem...nem tudom, ez engem zavar...
De akkor nem tudom olyannak elfogadni, amilyen. Leütöm a fejem és zihálva küzdök a zokogással.
- Hanem két év? De Felix...mindenki azt mondja nem is szeretsz. Nézz már magadba...
Nyögöm reszketve.
- Igen? Magamtól? Milyen problémáid Felix? Amikor játszod mindig a kibaszott legyőzhetetlent? Magamtól? Akkor nehéz a felfogásom, mert magamtól képzeld nem jöttem rá. Nem mondtál semmit!
Ezért dühös vagyok, nagyon dühös.
- Mi ez a baromság? Mit nem fogadtam el neked? Mindent megpróbáltam! És mikor vagdostam magam? Már jól voltam!
Vágom a képébe. Már megint nem vagyok, miatta.
- Az ábrándított ki, hogy nem tudom megadni, így kívánni fogod a többieket is. Hogy belőlem hinyzik valami, én nem vagyok elég neked. Ez...így is van
Nyögöm megsemmisülten. Ő is igazságtalan...
- Figyelek. Nem akarom, hogy olyan legyél és nem kellene próbálnod. Erre te tanítottál. Megváltoztattál és most telibe hugyozod a saját eszméidet!
Nem ismerek rá...
Vissza az elejére Go down
Felix Kaleolani
Felix KaleolaniVároslakó
Életkor : 37
Foglalkozás : Host, festőművész
Hozzászólások száma : 821

Hurtful love - Reeven*Felix Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hurtful love - Reeven*Felix   Hurtful love - Reeven*Felix EmptySzomb. Dec. 16 2017, 22:41

-Mit gondolsz miért nem feküdtem le Veled rendesen?! A kibaszott intimszex mániád miatt! Samet csak kisegítettem, a baráti szexnek ehhez semmi köze, egy lapra sem lehet tenni!
Bár tény, utána volt valami kellemes atmoszféra, belátom, de ez most másik lapra tartozik.
-Jaj már, az első meghatározó, meddig? Egy hétig, hónapig? Azért csináltam hogy ne fosson attól fájni fog, Eric se. Meg fogja még köszönni, hidd el, hát nem merte megdugni a saját fiúját bazdmeg! Milyen képet sugall ez róla? Sam meg full tapasztalatlan, ne tőle várj erre megoldást. Adtam nekik! Nem, szerintem uni, bár passzívként lehet jobban élvezné, de ki mondta hogy Eric ne tegyen érte? Kölcsönös. Legalább több szerepkört is kipróbálnak...
Forgatok szemet, érezni túlmisztifikálják és dramatizálják a semmit. Sam ha jobban meg is kedvelt, annak nem lesz köze a szexhez... én sem azért gondolok rá mostanában, hanem azért, amiket mondott...
-Nem szex közben, szex közben nem agyalok ilyeneken... és képzeld az a kis vacak képes olyan dolgokat is kimondani nekem amit más nem merne... és de, Ő segített, mert... nagy a beleérző képessége, totálisan az ellentétem, másképp lát és fog fel mindent, kellett nekem az Ő nézőpontja, hogy kiszakadjak a sajátomból!
Csattanok fel, mert Sammy nem valami hulladék, akitől szégyen segítséget kérni!
-Micsoda?
Fel sem merül bennem, hogy helyesebb lenne azt kérdeznem, kicsoda.
-Összetett... bonyolult... nyugodj meg előbb kicsit, mert túl hisztérikus vagy.
Meg nekem is kell idő, hogy rendezzem magamban a dolgokat.
-Azt hittem azt adom. Mindenkivel ilyen vagyok... ez nem olyan dolog hogy... befolyásom van rá. De... rájöttem hogy magam is becsapom pár dologban és... ezzel elég nehéz volt megbékélnem és azt sem tudtam hogyan fogadnád... úgy akartam felhozni hogy teljesen megbékéltem a döntéseimmel és a gondolataimmal de... az nem ma lett volna hidd el...
Szakad ki belőlem egy lélegzetnyi levegő, mert realizálom hogy szívás van.
-Miből gondolod hogy nem örültem? Eleinte nem, mert franc se akart szerelmes lenni! De mikor már megtörtént miért bántam volna? Akartam és vágytam rá, dolgoztam a szerelmedért, hogy biztos ne gondold meg magad.
Aztán csak félrenézek, most realizálom azt is Sammyvel mennyivel könnyebb volt, ha ijesztőbb is. Ő értett, ha nem is mondtam semmit konkrétan. Méghogy a munkám a bajom...
-Nem. Nincs köze ahhoz hogy kválkodtam. Az csak a Te vesszőparipád...
Dörzsölöm a halántékom, mert tényleg így érzem.
-Ki tudja igazán milyen a másik vagy akár önmaga?! Faszságokat beszélsz Reeven, azt hiszed igazából üldözöm a bűnt jelmezbe bújva az utcán éjjelente vagy vagy vagy szektás vagyok és összeszűröm a levet a dilinyós szüleiddel, akik kiátkoztak vagy mi a fasz?! Hah hagyjuk már, megcsaltalak? Samuel szüzességét elvettem, ennyi, nem én sóvárgok a bátyám után, mert Ő több mint báty bazdmeg! Az megcsalás Te idióta, azért akartam végre zárd le magadban Bastiant és csak irántam érezz ilyen vonzódást! Mert a rajongóid nem érdekeltek soha, de aki több mint barát, bazdmeg, az a megcsalás, ahogy őrlődsz is már az! Én hagyom Sethet, Ericet, nehogy félreétsd, az hogy Sammel lefeküdtem szerinted oszt vagy szoroz bármiben is nálam?! Ha meg zavar akkor meg ezt mondd bazdmeg!
Vágom a képébe már idegesebben és elszörnyedve, mert minek ment bele ha utálja? De Ő nem ért engem, hogy nekem a szex mennyire üres gesztus... sosem fog.
-Kapják be a seggem meg a farkam tövig, honnan tudják én mit érzek vagy gondolok, hah? És miért az Ő szavuknak adsz és miért nem az enyémnek? Velük élsz vagy velem?!
Ez most tényleg felbosszant, komolyan a köz véleményétől függ a kapcsolatunk? Én nem kirakatban élek!
-Pontosan tudtad Reeven, hogy én nem vagyok az a nyálas abajgatós szirupos szerető, mint Joshék, én így vagyok partner, mi az eddig azt hitted csak elnyomom ezen vágyaim vagy mi? Miért kéne pont nekem magamba néznem ENNEK kapcsán?! Másért megtettem, de ezzel nem vádolhatsz. Azzal nem, hogy sehogy nem mutatom ki, mert ha nem látod, arról nem én tehetek kizárólag! Te kérsz folyton megerősítést, én nem teszem, mert megélem a kapcsolatunk.
Mondom megdöbbenve, Ő nem éli meg? Mások véleményére ad?
-Mert nem tudtam hogy bármi gondunk lenne! Aztán jöttél azzal a szar intimitással, ami megfoghatatlan és nem tudtam rögtön megadni... amúgy elmondtam ha volt valami, lehet nem rögtön, mert előtte próbáltam megoldani, de ha nem ment rövidtávon szóltam bazdmeg! De tudod legutóbb is mikor lázasan mondtam valami félmondatot majdnem elcsapattad magad egy kocsival, szóval ó ne is haragudj, ha átgondolom miről panaszkodjak!
Mert ha benyögtem volna nem vagyok képes az intimszexre mi lett volna? Elhagy a francba, mondván Ő ehhez kevés, hát csodálatos lett volna!
-Na ez az! Ez az! Nem veszed észre mennyire küzdöttem azért jól legyél?! Egy kis gikszer is elég hogy megcsússz bazdmeg! Még egy hibát nem engedtem meg magamnak, hogy azt hidd elcseszted, pedig nem is! A múltkor is kibaszottul bebeszélted magadnak, ez ellen nem tudok védekezni!
Fogja már fel, hogy miatta vagyok óvatos, Őt féltem.
-Ilyen jellegű szexet nem kerestem másnál. Nem is akartam. De nem érted meg hogy nekem a szex szó szerint testiség, ha megdugok valakit olyan mintha elmennék futni vagy úszni mennék az uszodába. Ha otthon akarom érezni magam, ha több kell mint valami sekélyes dolog, na az vagy Te. Csak nem vagy képes elfogadni. Ez hiányzik belőled, hogy elfogadd, Te vagy a párom. Te miattad formáltam át a jövőm és formálnám át bármennyiszer. De miért kell folyton bizonygatnom?
Kérdezem nyűgösen, mert nem értem. Akkor elhinné ha mindenkit megkérnék mondja el Neki, Nekik elhinné?
-Jah, mert szerinted hallgassak magamra? Ezt akarod? Mert akkor elhagysz és mindenki más is... van hogy egy változás szükséges és másért nem is jutott eszembe megtenni, csak érted. De tudod... pont ezért nehéz akár beszélni is róla, mert megvetően beszélsz már most is rólam, mintha lett volna egy elvárásod és nem mentem volna át most a vizsgán és kitiltasz, menjek isten hírével... mert tudod nekem a sok szar a bajom, amit átéltem, amire nevelve lettem és eleget is tettem ennek a nevelésnek és amit Te kérsz... az nem olyan mint a Te esetedben volt, hogy egy vérző sebet kellett elkötnöm. A sajátom egy olyan heg, amit elfedettem műtéttel és azt kéred keressem meg hol volt és vájjam ki újra... mert... Sam a képembe vágta jogosan, hogy... ahh a fenébe is. Sóhajtom, mert nekem a beismerésekkel komoly gondjaim vannak... -Ez a kitárulkozósdi hogy ne egy... termék próbáljak lenni nekem nehéz. Észre sem vettem, hogy ezt csinálom de... mikor intimitást kértél azt hiszem azt akartad legyek... önmagam. De ez mit jelent? Mitől vagyok mű? Bennem elmosódtak a határvonalak és... érted már miért kértél nehezet és kivételesen miért lenne jó ha változni próbálnék?
Mondom halkan és elgyötörve, mert Sam értett, de ha Reeven nem fog? Ha kiröhög vagy közli ez beteges? Hogyha úgy gondolja köti az ebet a karóhoz hogy de akkor hazudtam vagy titkolóztam? Pedig nem, csak... olyan jól sikerült a trükköm, hogy magam is becsaptam. Sam olyan velőtrázóan nyers és lényegre törő volt, hogy rájöttem, ez a bajom. De lehet ezt csak Ő érti, senki más, én sem. Inkább ledobom magam a kanapéra és a plafont nézem. Üresnek érzem magam, nem tetszik. Lehet Reevennek sem fog.
Vissza az elejére Go down
Reeven Callagher
Reeven CallagherKlasszikus kommunikáció
Életkor : 30
Foglalkozás : rock sztár
Hozzászólások száma : 1383

Hurtful love - Reeven*Felix Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hurtful love - Reeven*Felix   Hurtful love - Reeven*Felix EmptySzomb. Dec. 16 2017, 23:19

- És miért nem mondtad? Néma gyereknek, tudod baszod...
Nem fejezem be az idézetet.
- Megoldhattuk volna, ha időben szólsz, hogy ez a baj. Mikor nem voltam megértő? De így Felix agyalhattam folyton azon mi a hiba bennem. Nem kívánsz? Akkor azt a kis faszt miét? Igen, ez is benne volt, de együtt kellett volna...
Zihálom. Mellébeszélés.
- Nem gondolsz bele, nem veszed figyelembe Eric érzelmeit. Mindig megcsalják erre egyszer volt bizalma valakiben. Nem, nem merte, hanem béna volt a fiúja. Félt. Adtál, az biztos, hogy most te kellesz a kis szőkének. Mindig faszán megoldod a dolgokat
Vetem oda gúnyosan. Komolyan azt várja, hogy örüljek? Aztán elsápadok. A félelmem testet ölt. Hogy...képes, mire képes? Egészen elsápadok a sminkem alatt. Megtörtént...jött valaki érdekesebb.
- Tetszik neked...
Ennyit vonok le első körben, azt is remegő hangon. Legszívesebben a képébe vágnám, hogy nekem meg Eric. De ez annyira szíven üt, lesokkol, hogy most képtelen vagyok ezzel visszavágni. Mert a helyzet rosszabb. Bonyolult. Nem csak tetszik neki.
- Értem...bonyolult.
Többről van szó.
- Szóval húzni akartad...az meg sem fordult a fejedben, hogy segítenem kellett volna. De Sammy segített, nem én.
Elvették ezt tőlem, elvette Őt tőlem.
- Eleinte teher volt...aztán nagy nehezen talán rávettelek, hogy ne legyen az. Erőltettem
Nyögöm rekedten. Úgy fáj már a torkom, alig bírok beszélni.
- Nem, te jössz mindig ezzel
Miről beszél? Neki fáj folyton a hivatása.
- Túl élénk a fantáziád. Igen, meg. Megint. De én nem szeretem Sebastiant, megbeszéltük. Nem is feküdtem le vele, csak testvérek vagyunk. Rájöttünk, hogy máshol volt a probléma...
Csikorgatom a fogam. Idegesítő, de fáj minden.
- Lezártam Bastiant! Tudom, hogy én sem csak téged láttalak... És te nem őrlődsz? Neked csak egy baszás volt ez a Samuel? Úgy beszélsz róla, mint valami kibaszott szentről! És ha őrlődünk, akkor az igazi? Van értelme? Biztosaknak kellene lennünk egymásban. Ja, zavar, mert több volt ez neked Felix!
Most vallotta be, bonyolult.
- Nem adnék, de...csak a körülmények tartottak vissza Sethttől. Azért nem dugsz vele, mert ő nem akarja, mert Eric többet akart volna, mert az a nő Mira, volt nem? Elköltözött. Kimondtad, tudom csak nem vagyok biztos benne, hogy tényleg azt érzed.
Nem úgy volt, hogy nekem azt mondták és elhittem. Bármikor mondhatnám bárki véleményére, hogy hülyeség.
- Nem a sziruposság kell. Látom és kimutatod csak...néha úgy érzem inkább csak akarod mintsem valójában érzed. Mert én is, mert nálam nem találsz jobbat, mert logikus, hogy akkor velem maradsz. És nem mondom, hogy én nem vagyok hibás.
Ott van Eric...azelőtt Seby...
- De az nem panaszkodás volt...az más volt. Én csak azt akartam, hogy szeress...tudom, hogy elbasztam, rágörcsöltem. Én sem tudtam, hogy baj van, csak a telelésen kezdtem sejteni. Már mondtam mit akartam az intimitással. Valamiben különleges lenni neked, megadni mindent, begyógyítani az összes sebed. De ez biztos nyálas és szirupos
Hadarom kínlódva.
- Nem...ha őszintén megbeszéltük volna. Csak..nem akartalak elveszíteni, akkor is az volt a gond, hogy azt hittem
Zihálom.
- De az nem volt sekélyes, amit azzal a ....azzal a sráccal csináltál. Nem kell, elfogadom.
Nehéz megfogalmazni, olyan nehéz.
- Persze, hogy ezt akarom. Egyetértettem veled és én is megmutatttam mindent. Ki akarna együtt élni egy beteg őrülttel? De te ezt is elfogadtad. Akkor nekem miért nem hagyod, hgy elfogadjalak? Nem, nem beszélek és miért hagynálak el azért, amilyen valójában vagy? Felix végégnéztem, ahogy megerőszakolsz egy ártatlan lányt és te tudod, hogy kinyírtam 4 embert, mi lehet ezeknél rosszabb? Mi? Nem értem, a múltad? Sam? Megint Sam?
Ahhh mérsékelnem kell a hangerőm.
- Igen, azt akartam... Azt hiszem... Akkor te sem tudod?
Kérdezem és ahogy leül a kanapéra érzem, oda kellene másznom hozzá. Meg is teszem, lezuttyanok mellé.
- Szeretnélek érteni...
Suttogom.
Vissza az elejére Go down
Felix Kaleolani
Felix KaleolaniVároslakó
Életkor : 37
Foglalkozás : Host, festőművész
Hozzászólások száma : 821

Hurtful love - Reeven*Felix Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hurtful love - Reeven*Felix   Hurtful love - Reeven*Felix EmptyVas. Dec. 17 2017, 00:16

-Mert azt hitted volna nem megy és mentél volna máshoz akinek meg igen!
Legalább is ettől eléggé tartottam.
-Jah, mert eleve velem akartad együtt megoldani mi? Erőltetted azt a hülye játékot és görcsösen a fejedbe vetted, hogy megoldod magad, nem láttad mennyire stresszel ez, hogy ennyire erőlteted? Egyszerűen nem bírtam a szexre koncentrálni mert azon agyaltam mit is kéne tulajdonképpen csinálnom hogy jó legyen! Samet hagyjuk már, miért érdekel egyáltalán? Együtt próbálták és nem ment, szerinted miért fektettem meg? Mert rossz volt hallgatni hogy Eric nem volt képes megdugni, mert félt hogy fáj neki... Sam meg ettől még jobban beparázott, tényleg görcsösebb volt, mint a lányok basszus... szóval együtt csak rossz irányba gerjesztették egymást, de miért fontos ez? Semmi köze hozzánk.
Én nem látom be, hogy lenne, hát vele nem intim szexet akartam. Jelentsen bármit komolyan mondom, ez a kibaszott szó!
-Túlreagálja. Ez csak szex volt, nem úgy mint mikor Ő feküdt le Veled... Nekem is volt bizalmam benne, hogy nem próbálja elvenni a párom, akkor az én érzéseimmel ki foglalkozott?
Hagyjuk már, Eric meg az elvei!
-Nincs abban semmi bénaság, ha ráparáztatnak valamire és szarul állsz neki... Annyira rágörcsöltette Samet a dologra, hogy utána okkal félt tőle, azt hiszed olyan könnyű volt megdugni? Még akkor sem lazult el teljesen, pedig én aztán értem mit csinálok, javíthattam ki Eric hibáit megkímélve Ericet a bűntudattól meg Samet a fájdalomtól. Jaj, persze hogy én kellek Neki, de meddig? Ericet szereti, egyfolytában róla beszélt, utána is azon sírt, hogy Eric... Eric kell neki, Eric túldramatizálja.
Én ehhez tartom magam. De azt nem tagadom, hogy értékes tapasztalatot cseréltünk Sammel, még mindig ijesztő belegondolni mennyire odamondta nekem az összes tényt amit csak összeszedett.
-Nem tetszik nekem, azaz helyes, nem arról van szó, jó a segge, hanem arról van szó, hogy egyszerre nagyon hasonlítunk és kicsit sem. Pont ellentétesen gondolkodunk és ez nagyon hasznos, főleg abban segített, hogy jobban megértsem mit nem értesz vagy épp... én mit nem veszek észre. Jó tanácsokat adott.
Kár lenne tagadnom, még ha nehéz is elismerni, tanácsra szorultam.
-Igen... nem csak annyi, hogy nem kívánlak, ami nem is igaz, mert nagyon kívánlak, de akkor is csak az lenne Neked esem és... abban sem lenne semmi... intim. Pedig azt akarod, én is azt akarom adni Neked.
Remélem megérti végre, hogy nem felszínes problémám van. Vagy... ki tudja, pont a felszínesség a gond? Zavaros az egész.
-De Te sem tudtad mi a bajom, abban hogy segíts, hogy nem láttam a fától az erdőt! Te sem láttad... senki sem...
Csak Sam.
-Jah, mert baszottul nem görcsölt rá a témára mint mi... nekem is könnyebb nekik tanácsot adni, logikus.
Külső szemlélő kellett, ennyi. Szóval nem értem mi ezzel a baja. Mert tényleg nem tudta Ő sem mi a bajom, de erre szerintem nem is jött volna rá. Mert én sem...
-Mert kellett erőltetni, nem vettem észre hogy beléd szerettem. Nem engedtem meg magamnak. De miután megengedtem már nem kellett, nem vetted észre?
Mert én elég nagynak éltem meg a változást...
-Mert Te kezded...
Én szarok a kurválkodásra, évek óta.
-Gondolod? Gondolod alaptalan a félelmem? Nah és akkor én vagyok az aki nem beszélget veled, mi?
Jó tudni hogy végre továbblépett Bastiánon, de elfelejtette ezt az apróságot elmondani... és még én titkolózom meg nem beszélek...
-Hogy néha lefeküdnél mással? Azért nem. Hogy mással akarsz közös jövőt, azért igen, szerinted miért lettem ideges Bastian vagy Eric miatt? Az hogy elvettem Sammy szüzességét valóban jójó effektus volt, Neki is jó volt, mert már nem fél, nekem is mert szeretem a szüzeket gyötörni, de ennyi. Nem fekszem le vele többször, Eric miatt se, meg mert kikötötted nem lehet szeretőm. Nem szent, de sokat segített, hogy megoldjam a problémánk, bocs, ha hálás vagyok neki ezért! Mi volt több? Fontos a véleménye, Neked is vannak ilyen személyek az életedben, már ez is bűn? Ne beszélgessek senkivel mélyebben arról, mint hogy mi a kedvenc színem bazd meg? Miért mondod hogy nincs értelme?! Ha meg akarom oldani a gondjaink akkor? Ha nem akarnám akkor nem lenne értelme, vagy ha közölnéd mivel felmerült gond húzzak a picsába, bár az szar meglátás lenne!
A bonyolultat a saját problémámra értem, nem Samre, de nem esik le hogy rá célozgat.
-Nem, nem egészen. Nosztalgikus lenne lefeküdni velük de, megvagyok nélkülük. Ha akarnám azt hiszed nem kapnám meg Őket?
Nem létszükséglet nekem hogy keféljek Seth-tel vagy Eric-kel, de el tudnám csábítani mindkettőt ha akarnám. Na jó, most perpill Ericet lehet nem, úl pipa.
-Nem elég ha én biztos vagyok benne? Én érzem nem?!
Azt hiszi azt is csak színlelem, mint hogy szeretem Bastiant? Van különbség vegye már észre...
-Akarom is meg érzem is, csak Te folyton bizonytalankodsz és emiatt úgy érzem több és több kell, ami jah, néha erőltetett lesz, de most akkor mit csináljak?
Nem kerestem mást, nem is akarok, csak nem hiszi el. Lehet ha találnék is jobbat nem is venném észre...
-Miért hiszed hogy nem szeretlek? Ezt nem értettem meg soha, miért hiszed azt, hogy színlelem az egészet mint a kurva nők az orgazmust? Ha nem szeretnélek nem gondolod, hogy szóltam volna?
Ennél egyenesebbnek tartom magam.
-Tudod ha az ember azt hiszi nincsenek sebei, akkor feleslegesnek érzi azért tépegetni őket, hogy Te tehess rá egy újabb tapaszt. Jól éreztem magad Veled, különleges is vagy nekem, az elejétől az vagy, több dologban is azzá váltál, de... mintha a falnak beszélnék és azt hinnéd csak kitalálom vagy nem is tudom... ha konkrétan ki is mondtam mit szeretek benned, vagy mi volt különleges, vagy emlékezetes vagy faszom se tudja, akkor is... akkor úgy tűnt végre megértetted, de aztán megint erőltetni kezdted, mintha amnéziád lenne és nem beszéltük volna már meg hogy jó vagy így... jó így nekem minden.
Mert most konkrétan ugye arról volt szó hogy engem akar megváltani képletesen, de én jól voltam... Az más kérdés, hogy aztán elvesztem és Sam össze is zavart... az sokkal később volt.
-Én sem akartalak, mit gondolsz miért nem mondtam ki az első gondolataim, hogy el vagyok cseszve és lehet nem is vagyok képes a szexben semmi intimitásra? Hülyét is kaptál volna, hogy de Neked az kell, akarod!
Nem is tudja elképzelni mennyire ijesztő szitu volt nekem.
-Mert jól lebasztam mindenért, aztán visszavágott... csak éppen olyan dolgokat is észrevett, amin azt hittem rég túlléptem de nem... ijesztő volt, nem vágytam rá, össze is vesztem vele... de mint mondtam, pont az ellentétem, baromira másképp látja a világot mint mi. Nekem se jutott volna eszembe ilyeneket mondani, nem hogy Neked! Nem így terveztem, hogy megvádol például azzal burokban tartalak... nem is tartalak burokban, csak... féltelek. Az nem burok, ugye?
Ez nem hagy azóta sem nyugodni, muszáj vagyok megkérdezni, egyszerűen nem bírom tovább, tudnom kell!!!
-Ahh... az a világnak szar, nem nekünk... sosem fog érdekelni amit drogozva, beállva tettél, mert volt alapja csak épp durvább lecke lett. Ahogy az enyém is a csajjal... az én gondom... más. Jah, Sam, mondom hogy Ő vágta a képembe mi a bajom!
Mert nem én jöttem rá, sajnos.
-Nem... erre próbálok rájönni hol csúsztam szét meg mióta vagyok ennyire... zárkózott. Én azt hittem nyitott vagyok, de rájöttem nem. Hogy... olyan mintha emberek között akarnék lenni, de nem bírtam volna elviselni ha megérintenek. Ezért... megoldottam ne tegyék. De mikor Veled összejöttem, mikor beléd szerettem azt hittem hagytam hogy megérints, de... még neked sem hagytam azt hiszem. Nem vettem észre hogy ez a gát megvan és... nem tudom hogy csináljam. Mert akarom, Neked akarom. Neked.
Igen, Sam bemászott az ablakon, de én az ajtót akarom kinyitni, de csak Reevennek. Nem mászhat be mindenki az ablakon! Idejön mellém, süpped a kanapé, nem bírom ki hogy ne csókoljam meg. Annyira hiányzott...
-Én is magam... nem akarlak elveszteni csak mert... szar a világ. Veled jobb, határozottan Te vagy nekem a közepe, de félek problémásabb vagyok mint Te voltál... Félek attól hogy... elcsesződtem és telebeszéltem a saját fejem és... hiányzol. Annyira meg akartam Neked adni mindent, de... nem tudom hogy csináljam. Sosem akadtam még el semmiben... annyira kétségbeestem, hogy segítséget kértem... én. Mert féltem hogy kiábrándulsz belőlem. Ugye ez nem kiábrándító?
Keserűn kiröhögöm magam, legalább olyan szerencsétlennek érzem magam, mint amilyennek Samet gondoltam sokszor. Hozzá is ütöm a háttámlához a fejem, párnázott, szóval semmi bajom nem lesz de mégis jól esik, ha hagyja szorongatom közben az ölében a kezét. Meg akarom oldani, hetek óta meg akarom.
Vissza az elejére Go down
Reeven Callagher
Reeven CallagherKlasszikus kommunikáció
Életkor : 30
Foglalkozás : rock sztár
Hozzászólások száma : 1383

Hurtful love - Reeven*Felix Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hurtful love - Reeven*Felix   Hurtful love - Reeven*Felix EmptySzomb. Dec. 23 2017, 16:50

Biccentek, hogy ebben van valami. Végülis mentem...
- Persze. Miért mit hittél? Ja erre gondolsz? Igen, mert az én nyomorultságom volt, hogy nem bírtam megadni neked. Már rég érezned kellett volna. Legalábbis először azt hittem csak az én hibám. De és azért mondtam, hogy hagyjuk a játékot és a szexet sem erőltettem később. Lehettem volna sokkal erőszakosabb is, tudod, hogy ment volna. Mert...mert csinált veled valamit! Mert...
Leütöm a fejem, baromság...Sam béna kis lúzer, nem tetszhet neki.
- Eric megpróbálta, tudod milyen empatikus. Ha visítozott az a kis szar, nem csoda, hogy leállt. Nem az ő hibája, az a lúzer nem való hozzá. Eric szakítani fog...
Legalábbis ez az érzésem. Másba szerelmes...
- Fontos, sok köze van hozzánk, majd...elmesélem
Elfordítom a fejem.
- Neked, de Samuelnek nem. Eric szerint szerelmes beléd, állítólag ezt a kissrác is közölte veled. Nem csak az volt szemét dolog, hogy elcsavartad a pasija fejét, mert képzeld, szakítani fognak miattad Felix és ezzel kurva nagy lavinát indítottál el. Köztünk is. De a gyereket is összetörted. Mármint bocs, de én nem tudok felnőttként gondolni arra a kis szarra és szerintem pont azért feküdtél le vele, hogy tönkretedd. Sikerült. A kedvenc áldozattípusod, félénk, szerencsétlen, béna szűz. Nemtom vallásos-e, de biztos és ez ronda dolog.
Teszem hozzá zihálva. Nem, kurvára nem csípem az erőszakolódiát, elegem van belőle, ennél a Samnél telt be a pohár, bár már akkor meg kellett volna mondanom, amikor a szemem láttára kúrta meg azt a nőt. Ahhh...igen, Eric asszem tényleg ezt akarta.
- Azért akadtál ki, mert féltél, hogy lenyúl?
Kérdem hihetetlenkedve. Azt hittem hiúságból.
- Ne részletezd hogy dugtad meg, nem vagyok rá kíváncsi. Nem ismerem azt a kis szart, úgyhogy nem tudom meddig, de mondom, Eric szakítani fog. Jól megszívattad őt, Ericet és engem.
Aztán csak nézek mi a fasz akar ez lenni. Hasonlítanak, de mégsem?
- Tanácsokat... Ő neked?
Na ezt nehezen hiszem el.
- Érdekes... nekem valami undorító lúzernek tűnik, akit puszta szórakozásból tönkretettél. Ha nem, akkor kurvára féltékeny vagyok, képzeld! Mert arról volt szó barátokat, meg ilyen potenciális szeretőket nem dugunk meg. Bár én is majdnem megtettem, mondtam, nem csak te vagy hibás
Fejezem be keserűen.
- Igen, értem...de mivel nem mondtad elég félreérthető volt.
Hát bazdmeg, mondta volna mindjárt utána és akkor nem gondolok hetekig baromságokat. Megrázom a fejem, nem láttam, ezek szerint ő sem, csak most. Miért most? Annyiról lenne szó, Sam nyúl külső szemlélő?
- Igen csak...nem tudom mennyire igazi. Nem kellene csakis egymást látnunk? De mi mindketten vágyunk másra is...
Nyögöm nehézkesen.
- Én? Én is szarok a szakmádra, te jössz mindig azzal, mint a négerek. Azért mert néger vagyok... Támadsz az emberre ezzel a baromsággal folyton. Senkit se érdekel, hogy kurva voltál.
Sóhajtok.
- Komolyan Sebastiantól féltél? Teljesen. Megbeszéltük és nem dugtunk, nem is fogunk. Már én sem érzek iránta mást, mint tesós ragaszkodást. Jah...nem mondtam mert, történt ott más is, velünk kapcsolatban és az egész...
Nagy levegőt veszek. Összeszedem magam, bár remeg a hangom.
- Sebastian világított rá, hogy valami gond van velünk. Azt mondta nem normális, hogy mással is intimitásra vágyom. Szexre, mindegy, mert nekem a kettő asszem ugyan az. Vagy nem tudom, nekem veled is mindig az volt, a vad menet is. Szóval nagyon beparáztatott, hogy egyikünk se tudja megadni a másiknak azt, amire valójában vágyik. Túlságosan megijedtem, hogy elveszítelek. Szar volt a telelés, végig ettől paráztam. Féltem...hogy nem szeretjük egymást eléggé.
Vallom be akadozva. Egy mély sóhaj után szedem csak össze magam annyira, hogy rá tudjak figyelni megint.
- Beszélgess, nem erről van szó, hanem, hogy azt hiszem nektek ez a szex több volt. Vagy akkor csak neki.Hisz kifejtette, azért baszta meg, mert szűz volt.
- Tudom, én is meg akarom oldani
Nyögöm idegesen.
- Mindenkit megkapsz, egyértelmű
Morgom a térdeimnek. Nem bírok felállni, mozdulni egyelőre.
- Jó, te érzed
Hagyom rá, mert tudom, hogy ez fárasztó lehet.
- Semmit. próbálom felfogni
Rágom a szám megint.
- A szokás miatt, hogy ki akartak nyírni a szüleim, hogy túl sokáig nem ismert senki valójában, hogy túl sokáig nem voltak érzéseim és fel sem fogtam mi a szeretet. Újra kellett tanulnom, gyilkos vagyok, nehéz elhinni. Az idő teszi és...mert dugtál orrba szájba mindig mindenkivel, mert túl hosszú volt, mire eljutott neked, te is szeretsz. Azt kérted ne, mert te úgysem fogsz. Megint csak az idő hibája.
Igyekszem érthető lenni, de nem tudom sikerül-e, nagyon fáradtnak érzem magam, mintha kiklopfolt volna egy küklopsz.
- De neked vannak sebeid, ez nekem mindig is elég egyértelmű volt. De soha nem hagytad magad megvigasztalni, vagy bíztál bennem annyira, hogy megoszd őket. Sajnálom, ha mindig ismételgetned kellett.
Sóhajtom.
- Felix, komolyan ennyire akaratos hülyegyereknek gondolsz? Ha jöttél volna azzal elcseszettnek érzed magad szerinted nem vigasztaltalak volna meg, oszlatom el a kételyeid és próbáljuk rendesen és még idejében megbeszélni? Ha Sebastiant és Ericet tudom biztatni veled ne menne? Éppen veled, amikor...amikor mindig erre vágytam?
Csattanok fel hangosabban, kétségbeeséssel a hangomban. Hogy beengedjem, hogy hagy legyek hozzá én is gyengéd, én az erős, egyszer-egyszer ölbe vegyem, engedje, hogy szeressem, nyalogassam a sebeit mint egy kibaszott gyógyító kutya.
- Na akkor mégiscsak egy szent az a kis buzi! Egyenesen próféta!
Ironizálok. Fenébe...
- Najó, lehet, hogy az...lehet, hogy okkal vagyok féltékeny rá. De igen, igaza volt, burokban tartassz. És ez rohadt szar! Ennyire gyengének gondolsz? Tudom, ez aranyos, de...elbasztam. Túl sokszor hagytam el magad előtted
Meredek előre szinte hápogva, elszörnyedve a felismeréstől. Elhagytam magam és oltári nagyot szívtam, mindent...tönkretettem vele! Kurvára nem a középpontot találtam meg a durvaság, kegyetlenség, érzelemmentesség között, hanem egy szerencsétlen, gyenge csődtömeg lettem. Sam, persze, ő jött rá erre is, mindent ő cseszett el és ő oldott meg nekünk. Ohh hogy...hogy gyűlölöm!
- Mi a bajod?
Suttogom a földet bámulva mereven, tágra nyílt szemekkel.
- Én is azt hittem. Akkora dolog volt a kedvenc napod, azt hittem megmutattad minden oldalad. Nem, nem hagytad... Csak nekem? Ha eddig nem tudtad nem értem hogyan tudnád ezek után. Nem lehet, hogy csak Sam látja? Hogy csak ő tud bemenni az ajtódon?
Megcsókol, bár annyira zilált állapotban vagyok, hogy kábán viszonozom. Nem az igazi...
- Azért vesztenél el, mert szar a világ? Egyszerű és egyben baromság lenne erre fogni. Én is hibás vagyok, sőt...sokkal nagyobb részben, mint te. Először is, hogy hagytam magam ennyire...elgyengülni, hogy én viszont gátlástalanul, mindent megmutattam és túl...erőszakos voltam. Nem kellett volna rád erőltetnem, hogy szeress, küzdeni, mint egy bolond, amikor eleve nem volt nyitva az ajtód soha. Olyan voltam, mint egy kutya. fejjel rontottam neki a te láthatatlan ajtódnak mindig újra és újra és amikor nem ment...körbeszaglásztam. De téged hugyoztalak körbe, ezért mindig visszatértem és próbáltam betörni. Oké, tudom, borzasztó gagyi hasonlat. Nem jutottam be, ezért szaglásztam...és elbasztam, mert csak bizonytalanná váltam. Kételkedtem szeretsz-e, hiába mondtad, mindig kételkedtem és rágörcsöltem én is... Én lennék? Nem tudom Felix...az az igazság, hogy az utóbbi időben elbizonytalanodtam. Most én... Mivel beszélted tele? Mindent...de hisz nekem nem kellett semmi más, csak te. Az igazi Te... Nem, ez nem...csak az, hogy nem tőlem kérted.
Talán ő is szarul van. Fogom én is a kezét és szeretem, igen, olyan nagyon...bárcsak semmi "de" egy szemernyi "csak" se lenne a fejemben, de van...és én sem tudom hogyan oldhatnám meg. Erickkel? Mégis...valamilyen szinten halál lenne elveszíteni őt, túlságosan mélyen, sokáig szerettem és még mindig. Mintha az összes fogam kellene puszta kézzel kitépnem. De ez annyira megfoghatatlan. Mégis mi a baja? Helyre lehet ezt hozni? Elbasztam, kurvára. Sosem lett volna szabad gyengének lennem előtte...senki előtt.

Vissza az elejére Go down
Felix Kaleolani
Felix KaleolaniVároslakó
Életkor : 37
Foglalkozás : Host, festőművész
Hozzászólások száma : 821

Hurtful love - Reeven*Felix Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hurtful love - Reeven*Felix   Hurtful love - Reeven*Felix EmptySzomb. Dec. 23 2017, 18:02

-Jah, és meg is adtam volna, de nem lett volna őszinte... ott halt volna meg az egész még hamvában... Kurva vagyok, bármit megadhatok amit akarsz, de veled... nem akartam úgy lefeküdni.
Nézek félre, mert megfordult a fejemben az a baj, de csak mert annyira rástresszeltetett.
-Jah, csinált, beszélgetett velem. Úha...
Mondom szkeptikusan, hogy nem mágus a kis nyúl, csak nagyon... éles a szeme... vagy ilyesmi.
-Eric nem férfias, az a baj, mit ijed meg attól hogy megrezdül alatta a másik?! Hozzávaló, csak... össze kéne szednie magát és megérni a feladatra. Akkor Sam is összekapná magát, így csak szétcsúsznak mindketten. Ha szakít, hamar feladja, ez nem vallana Ericre. Kérdés Sam rendesen odateszi-e magát, ennyi.
Persze én nem tudom, hogy Eric Reevenbe szerelmes, akkor én is azt mondanám szétmennek, úgy nem sok értelme van a kapcsolatuknak.
-Hozzánk? Aha... jó.
Nem hiszem hogy bármi közük lenne hozzánk de ráhagyom. De amiket magyaráz értetlen tárom szét a karom.
-Jaj már az első szex mindig nyomot hagy, ez zavarta meg a fejét, elmagyaráztam Neki is... Te is rögtön belém szerettél, hogy dugtunk, semmi új nincs nekem ebben...
Forgatok szemet, elmúlik ez Sammynél is. De az eléggé meglep, hogy köztünk milyen lavinát indított ez el, semmi közük hozzánk!
-Nem, nem azért. Kedvelem Samet. Segítettem leküzdeni a gátlásait, elengedni a gyeplőt nála, megélni a vágyait. Eric túl... visszafogott ehhez. És amilyen félénk volt olyan szenvedélyes is, olyan talpraesett és ügyes. Igazán élveztem a kettősségét, de csak kiszélesítettem Neki a világot... túl gyorsan kap lángra, mint Eric, aztán ez elül. Eric álomvilágban volt arról, milyen vagyok, Sam tudja, már reggel is úgy kelt fel, hogy leste mikor jön meg Eric, hidd el, szeretik egymást. Ha tényleg szeretik akkor nem tudok kárt tenni, ha meg nem illettek össze... legalább nem évek múlva derül ki.
Mondom gőgösen, ne kenje rám, ha szar van a palacsintában!


-Hát ez elég hülye szó rá, de... lényegében igen, hogy lecserélsz. Mert Ők... olyan nyálas szerelmet adnak Neked!
Mondom mérgesen, dacosan, mert tudom valahol vágyik rá, de én nem ilyen vagyok. Vagy nagyon el kell csavarni ahhoz a fejem.
-Miért? Téged aztán miért? Mert hallgatnod kell Eric rinyálását? Ne legyél ennyire gyökér, ha unod a picsogását mondd meg neki, hozzám nem fog jönni, de azt hittem kedveled. Ha szakít nem azért lesz mert megdugtam a kis szerelmét, nyugodtan hidd el, mivel pontosan tudja Ő is, hogy én erőszakoltam rá magam Samre, ennyi.
Reeven ne legyen már ilyen, ne kenje rám hogy nem jött nekik össze esetleg. De Eric nagyon panaszkodhatott, ha ilyen biztos ebben, én nem vagyok ilyen biztos. Szerintem nagyon ragaszkodnak egymáshoz, Sam akkor sem hagyta el, mikor én meg Quentin is kábé egy időben estünk nekik.
-Jah, képzeld, ne tudok objektív lenni ha rólad van szó... Ő igen.
Sam eléggé empatikus és figyelmes, hogy jó tanácsokat adjon.
-Nem, ha az lenne nem engedtem volna, hogy Eric járjon vele. A legjobb barátom nem járhat valami nyomorékkal! Jaj Reeven, azt mondtad kétszer ugyan azt ne, egyszer megesett, ennyi. Segítettem a gátlásaikban, nem kell mire féltékenynek lenned... Samnek is megmondtam, kedvelem annyira, hogy barátként gondoljak rá, de emiatt többször nem leszünk együtt, megígértem Neked. Ezt Erictől független, mert ugye Eric monogám dolgai amúgy sem engednék.
Forgatok szemet, hogy most emiatt ne szedje már le a fejem...
-Hát mert mit számít? Amúgy is azon járt folyton az eszem, Veled hogy csináljam...
Mondom értetlen, hát nem volt egyértelmű, hogy a saját gondjaimon agyaltam eddig?
-Ki másra? Mármint oké, Sammel jó volt a szex, szeretek vele beszélgetni, de alapból azért kértem a segítségét, hogy Veled megoldjam a gondjaim... miért TE kire vágysz...?
Ez gyanúra ad okot, hogy próbálja úgy beállítani, hogy másfele húzunk, de nem látja hogy én csak felé? Ellenben Ő...


-Hmpf....
Ezzel nem segít, szerintem akkor is Ő lovagol ezen mindig, ha nem érdekelné nem zavarná ha még mindig csinálnám. Hagyjuk.
-Eléggé megzavarta a fejed! Elég annyi ha közlöd Neked olyan pasi kell és dobsz!
Ha nem is kimondottan Sebastianért de egy olyan típusért. Eric is olyan, ez nem lehet véletlen...
-Na, hát pont ezért képmutató ha lecseszel Sam miatt, hát Te is azt mondod rajtunk volt az eszed, nekem is! Kit érdekelnek a többiek..
Sam meg Bastian, a saját gondjaink fontosabbak... Bastian... ki fogom csinálni... fintorgok is, nem tudom elnyomni.
-Sebastiannak fogalma sincs ezekről. Sokat dolgoztál és lehet, hozzáteszem lehet, hogy több pátyolgatásra vágytál, amire én nem vagyok valóban tökéletes, de nem jelenti ha nem mondod nem igyekszem vagy barátilag ne adnák meg neked... de ettől még nem leszünk kevésbé passzolóak. Ilyen miatt nem vesztel el. Vagy netán megválaszolta azt is ilyen bölcsen, mire vágyunk igazából? Mert ha gőze sincs ne mondjon hülyeségeket! Ha több... enyelgés kell majd megoldom. Bár nekem jól esett ha szimplán összebújtunk is... mint aznap este, szex helyett.
Vonok vállat, én inkább erre vágyom mint a nyálas de én jobban szeretlek csatákra vagy a nyünnyögésre....
-Miért lett volna több? Megnyugtatott, ha fel is cseszett, mert kaptam válaszokat... ennyi.
Azt hiszem. Mert tényleg nagyon kellemes volt szex után, persze addig míg bőgni nem kezdett persze. Igaz, az elalvás is jó volt... de az nem a szex miatt volt.
-Akkor meg?!
Ha Ő is meg akarja oldani akkor meg?
-Nem mindenkit. Csak akinek megengedem.
Mondom nyájasan, gúnyosan, mert mi ez most... mintha Reeven nem lenne ugyanilyen.. ha akarta volna Bastian is az övé lett volna házasság ide vagy oda.


-Végre, hogy 2 év után megengeded...
Már hogy én tudjam jobban mit érzek, bassza meg!
-Nem vagy gyilkos, nem direkt csináltad, egy baleset nem tesz gyilkossá. És előtte is tudtad hogy megismertél, csak bebeszéled magadnak. Akkor még csak vágyakként ismerted őket, nem tapasztalatként, de ismerted az érzést. Hát bazd meg, nem szerelemre lettem nevelve, hanem szexre! Tisztába lehettél volna vele, hogy nem egyik napról a másikra lesz ez nálam, mert én nem is kerestem a szerelmet, más kérdés hogy megtalált! Másban kellett türelmesnek lennünk egymáshoz, én az voltam Veled, Te nem voltál?
Én azt hittem igen, de most elbizonytalanított. Lehet utálta az egészet...
-Ez nem bizalom kérdése Reeven, egyszerűen annyi, nem akarok róluk beszélni, el akarom felejteni őket! A Tied friss volt, de nem is kell már róla beszélni, mert lezártad, nagyjából, én meg a sajátjaim teljesen! Legalább is azt hittem, Rád meg a jövőnkre akartam fókuszálni, nem vigaszt vártam, hanem hogy mellettem legyél, ami meg is történt, nekem jó volt így.
Neki nem volt elég jó azt hiszem. Ha elég lett volna, nem kellett volna bizonygatnom.
-Erre vágytál? Ki vágyik erre? Vagy ennyire vonzz az elcseszettség? Szereted bennem hogy erős vagyok, hogy megoldok mindent, ez üti azt hogy azt akarod meg kelljen vigasztalni! És amúgy is... ki akar a párja előtt szerencsétlennek tűnni? Naná hogy meg akartam oldani és megadni Neked szerencsétlenkedés nélkül is amit vársz, ennél én büszkébb vagyok.
Tudhatná... de már mindegy, most megkapja, ha még akarja, mert nem bírtam megoldani.
-De nem annyira mint Szent Joshua...
Ezt nem bírtam ki, Sam nem szent. De elég ügyes, na. És bassza meg tényleg burokban tartom, elképedek, hogy Sam ezt is tudta.
-Nem, csak beteg vagy... a depresszió ilyen Reeven, pontosan tudtam első naptól kezdve, hogy ez ilyen, de nem érdekelt sosem. Nem burokban akartalak tartani, sajnálom én csak... elég volt egyszer rosszat szólnom, látod mi lett... mi lenne velem, ha nem lennél? Nem gyengének gondollak, csak olyan személynek, aki könnyen labilis lehet, ha nem figyelek, mert túl sokat gondolsz mindenbe, túlagyalod és beleképzelsz dolgokat, mint azt például hogy nem vagy nekem elég, hogy keveset adsz.
Sóhajtom, beletúrok a hajamba, hogy oldjam meg, hogy ne legyen burokban de azért vigyázzak is rá? Basszus...


-Nem tudom mi a bajom, ha tudnám beljebb lennék...
Sóhajtom, ez a baj, nem tudom.
-Nem gondoltam volna van több... mármint ami mérvadó. De én azt hittem hagyom Neked... most hogy tudom nem hagytam pont hogy most tudok változtatni, hát már látom hol a hiba ne viccelj!
Ne adja már fel rögtön, ne már! Sam miatt meg mérges leszek.
-Ő a kurva ablakon mászott be, én az ajtót akarom kinyitni, Neked akarom kinyitni... Te is látod majd, látod Te azt csak... változnom kell kicsit...
Hagyjon már Sammel... Reevenre akarok koncentrálni nem másra! Meg is csókolom, de érzem nem nagyon akarja vagy ilyesmi, hagyom akkor.
-Eléggé, de én szeretem a lehetetlen hasonlataid...
Mondom szörnyűlködve kissé, de mosolyogva. Mindig megmosolyogtat a hülyeségeivel.
-Jah, de az enyém is mert nem láttam, hogy azért csinálod mert nem engedlek elég közel... már így sokkal közelebb jöttél mint bárki, talán ezért nem tűnt fel, nekem ez is elég nagy változás volt, nem tudtam lehetne nagyobb is... ezzel nem számoltam, csak minden más faszsággal szóval...
Megfogom az orrnyergem, csóválom a fejem. Elcsesztem én is.
-Persze... minden tettem az irányítja, Neked és Veled jó lesz-e, eléggé... eléggé Te vagy a világom közepe. Talán ezért szarok mindenki máséra. Mondjuk Ericére... Nem vagyok jó barátja tudom, de... én tényleg segíteni akartam. Nem ellened csináltam a dolgot, hanem Neki akartam jót, de... talán, talán lehet hogy esetleg elcsesztem.
Nem mondanám ki hogy de, elcsesztem... majd próbálom helyrehozni, győzködöm majd Samet mit csináljon amitől Eric bármit megbocsát.
-Nem tudom mivel, hogy nekem nem kell szerelem, hogy a szüleimnek sem kellett és csak a szenvedést látom miatta... tudod hogy hány szerelemben tönkrement embert láttam és vigasztaltam? El sem hinnéd... vagy olyanokat, akik tettették és hazugságban éltek... nem akartam én ilyet magamnak... persze Te nem ilyen vagy, de kevés... jó példám volt. Anyám is azt mondta ez csak elvakít és fájni fog... nem most mondta, még régen, de elég rám néznie tudom félt Tőled. Csak én? De milyen az az igazi én? Én sem tudom, lehet nem is tetszene Neked... honnan tudod hogy fog?
Nézek rá aggódva, komolyan... de legalább a kezem fogja, szóval... haladunk. Talán.
-Úgy éreztem nem hallasz meg... hogy hiába bizonygatom a dolgaim nem elég... folyton veszekszünk... kellett valaki aki ért engem, de Téged is.
Sam ilyen, nem tudom hogy csinálja, de szerencsém van vele. Bár az is fura, hogyha engem ennyire ért, Reevent is, akkor Ericet miért nem...
Vissza az elejére Go down
Reeven Callagher
Reeven CallagherKlasszikus kommunikáció
Életkor : 30
Foglalkozás : rock sztár
Hozzászólások száma : 1383

Hurtful love - Reeven*Felix Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hurtful love - Reeven*Felix   Hurtful love - Reeven*Felix EmptyKedd Dec. 26 2017, 20:30

- Igen, ezt értékelem. De Felix...nem kellett volna erre annyira rástresszelned
Jegyzem meg halkan. Túl komolyan vette...
- Elbasztam. Többet kellett volna beszélnem erről veled, de akkor még én sem értettem miért akarom annyira.
Ő is ilyenekről beszél, hogy később állt neki össze a kép.
- Úgy, ahogy én nem tudtam...mert tőle jöttél rá dolgokra.
Én pedig Sebastiantól, úgyhogy rohadtul nem kéne pofáznom.
- De az! Az a hülye buzi nem férfias, akit úgyis dobni fog
Legyintek és védem Ericet, nehogymár ilyeneket pofázzon róla!
- Nem csak ez a kérdés...
Sóhajtom, mert én esélyesnek látom, hogy nem maradnak együtt.
- Azért mert neked nem jelent a szex semmit mások nem így vannak vele és az én szerelmem sem volt felszínes. Ha nálam tévedtél honnan tudod, hogy nála nem fogsz?
Sóhajtok, sajnos rossz érzésem van ezzel kapcsolatban.
- Ó, gyerünk, dicsérd még.
Fasza, kurvajól kezdődik a barátságuk, vagy mi.
- Ericet tíz éve ismered ezt a gyereket pár napja. Honnan tudod, hogy olyan, mint Eric? Tudod szerinte teljesen más... Dehogy szeretik. Vagyis valamennyire szereti Eric, de
Megtorpanok.
- Biztosan tudom, hogy más...más érdekli. Ha az a valaki azt mondaná...ha igent mondana neki, akkor azonnal elhagyná. Így is el fogja, mert mindketten...mindketten
Jézusom, olyan nehezen mondom ki, mintha öklendezném a szavakat.
- Más érdekli mindkettejüket
Nyögöm halántékom masszírozva, nehéz légzéssel. Kattog az agyam, folyton visszarémlenek Eric szavai. Jézusom, megint kezdek pánikba esni.

- Nekem nem a nyálas kell, csak...Nem tudom, valahol mégis.
Fejezem be harciasan, fejfájósan és fájdalmas nyögéssel. De ő kell, ő...hisz Felix...csak. Miért van ott a csak???
- Nem is tudom, hogy más seggébe mászott a farkad? Más miért is...
Nyögöm tépelődve.
- Eric miatt... Nem, én többet rinyáltam neki. Kurvára unom, hogy mindenkinek én rinyálok többet. Kedvelem! Éppen ez a baj...
Most már nem kerülhetem meg a témát.
- Eric eljött hozzám vigaszért, mert megint megcsalták. Tudod, hogy ez a keresztje... Aztán közölte mennyire hiányoztam, én is mondtam, hogy nekem is és valahogy...hát olyan irányt vett a beszélgetés, hogy bevallotta, még nem felejtett el. Én nem tudtam, hogy ő tényleg belém szeretett akkor...de most az van, hogy engem szeret. Engem, nem Sammyt
Vetem oda neki, mintha Felix a szőkét szeretné, pedig nem...az is benne van, hogy neki baszki majdnem két év volt rájönni, Eric sokkal hamarabb...ugyanakkor kész vagyok ettől, láthatja. Összerakja már vajon a képet miért kavart be mindenkinek? Fejet csóválok a kissrác objektivitásán.
- Nem segítettél Felix, hacsak abban nem, rámutattál, mindketten mást akarnak. Hülye helyzet, mi? Te vajon kit akarsz? Őt, vagy engem? És nem volt rád semmilyen hatással Sammy megdugatása? Tök olyan volt, mintha egy kenyérbe dugtad volna a farkad?
Kurvára nem úgy nyilatkozik a kis gyíkról.
- Miközben őt dugtad is csak rám tudtál gondolni?
Ezt valahogy nehezen bírom elképzelni.
- Te se csak engem látsz, nem hiszem, hogy önzetlen segítségnyújtásból kefélted meg a nyulat. Csak elgondolkodtam...nem így kellene lennie. Amikor Eric beállított nem rajtam múlt, hogy nem tepertem le azonnal és amikor bevallotta...
Elakadok.
- Elbizonytalanodtam
Meredek magam elé kihűlve.
- Néha nagyon elfáradok a veled való harcban...

- Nem tudom... szeretlek
Francba, könnybe lábadt a szemem
- De mi van, ha olyan pasi kell?
Nyögöm rekedten.
- Nekem is mindig rajtunk az eszem, csak akkor miért van ez? Annyira biztosnak kell lennem magunkban, de nem vagyok.
Dühösen a szememhez kapok és megdörgölöm.
- Nem a pátyolgatásról van szó...Eleget pátyolgatsz, mindent megteszel és én is! Ezért...ezért nem értem mi a baj. Csak másra...Nem tudom...nem is ismer téged, teljesen félreismer
Nyögöm nehézkesen.
- Az nekem is jólesett. De te érzel perzselést? Hogy megőrülsz? Én igen, én megőrülök érted, de nem tudom miért...elgondolkodtam...Ericen és mivel nekem a szex nem kenyérbaszás, érted. Miért? Te nem vágytál rá, hogy megérintsd azt a kis...Samet? Összebújni vele? Csak egymást kellene látnunk
Ez a bajom, kétségem, hát végre kinyögtem. Miért vannak a képletünkben mások?
- Akkor téged Ő egyáltalán nem érdekel?
Mert nem úgy tűnt.

- Tudom, hogy idegesítő voltam.
Vallom be és megint a szám rágom. Elég piros más, Eric jelenlétében is ezt csináltam.
- De, én is türelmes voltam és nem is vártam tőled azonnal...de küzdöttem érte, megpróbáltam mindent megtenni. Nem érzem azt, hogy valamelyikünk ne nyújtotta volna a száz százalékot. De akkor mi hibázik? Talán, hogy nem adtad magad oda teljesen. Lehet, hogy azt érzem nem vagy egészen az enyém...és neked is hiányzik valami belőlem, hogy más ölelését keresed
Az, hogy kevés vagyok megint betolakszik a fejembe.
- De nem tudod elfelejteni és nem is hagyod, hogy segítsek.
Mutatok rá mélán. Bólintok, nekem is jó volt így. Kár, hogy nem tudom, fogalmam sincs mit takarnak a "de-k" és "Csak-ok"
- Mindenki, aki szereti a másikat. Különben igen, vonz és ja, tudni akarom...és elcseszetten is szeretni akarlak. Senki sem lehet erős mindig, csak akinek nincsenek érzései. Vagyis a pszichopaták....Mindegy, szóval csak át akarom törni azt a rohadt burkot. Én se akartam annak tűnni és én is rohadt büszke vagyok, mégis azt szajóztad mutassak meg mindent, legyek átlátszó, hogy Te, mint első ember ezen a bolygón éppen olyannak tudj elfogadni. De ehhez tisztában kellett lenned minden nyomorommal az erényeim mellett. Érted? Én hogy a kibaszott életbe szeresselek csak téged, lássalak csak téged, ha egy részed mindig homályban marad?
Ciccegek Josh nevére, hogy kerül ide az az idióta?
- Tudom...nem bírtam elképzelni nélküled egyetlen lépést sem...folyton meg akartam felelni, betegesen... Felix, kösz...köszönöm, jót akartál ezzel a burokkal is, csak...erős is vagyok. Rábasztam, mert nem azt az oldalam mutattam neked. Lehetnék megint olyan...legyőzhetetlen, halhatatlan, soha semmi nem fájna, de kiveszne egy pár fontos dolog is. Akkor nem éreznék.
Suttogom, ilyen voltam. Az kattog a fejemben, Eric akkor gyűlölne, szorul a mellkasom, nem akarom...
- Tudom...lehet, lehet, hogy csak túlagyalok mindent
Suttogom erőtlen.


Nem tudja mi a hiba, változtatni akar, reménykedve nézek rá. Ő is küzd, úgy odabújnék, ez nem enyelgés, ugye? Csak elmerülnék benne, ahogy mindig. Lehet, hogy Felix mindig túl mély volt és sosem láttam meg a fenekét? De biztosan...jó részem elveszne, ha hagynám csak úgy elengedni. Olyan lennék, mint egy kagylóhéj nélküle. Üres és visszhangos...Ericnek se felelnék meg.
- Változnod?
Kérdezem kábán, csókolna, francba, ezt is elrontom.
- Tudom...
Mosolygom rá fáradtan. Szeretem, hogy szereti.
- Mindketten hibásak vagyunk... és Sammy ő egyből közel ment? Valami zseni?
Próbálom nem gyűlölködve mondani. Ráhajolok kicsit. Lehet, ha megint kezdeményezném a csókot most nem rontanám el... Én vagyok a világa közepe... Átölelem.
- Te is nekem, folyton belőled indul ki minden gondolatom és nálad ér véget. Különben pocsék barát voltál...
Ezt alá kell írnom, ahogy bólogatva azzal is egyetértek, elbaszta.
- Hmm...megértem. Azt is miért nem akartad az elején. Én is így voltam az érzelem témával és a hitetlenségemmel, hogy szerethetnek. A rossz tapasztalatok nagyban meghatározzák az embert. Hahh, ettől én is kezdek tartani...nem akarlak összetörni...Ericet se akarom...
Elhúzódok, jééézusom, megint felhoztam. Nehezen találok vissza.
- Fog, Te vagy...Kale
Nyögöm, az ölébe mászom, forrón átölelem. Kale...nem veszíthetem el... és Ha Sammy az, ha ő jobban érti?
- Ő igazán lát? Sam...
Aztán ki is mondja és rettegve nézek rá.
- Sam lát... értem. Mi van ha ő az igazi Felix? Ő az, aki tudna rajtad segíteni, nem én? Én...én magam sem látlak úgy, ahogy ő. Mindig féltem, hogy jönni fog valaki jobb...és erre...erre tényleg. Én is úgy éreztem az, hogy velem vagy nem igazi odaadás, nem valódi feloldódás, hogy valami meggátol téged. De ez a kis...ő...öhm Sam, látja, nem? Engem is elfárasztott a sok veszekedés...
Kapaszkodom belé, ha elválunk ohh...iszonyú lenne.


Vissza az elejére Go down
Felix Kaleolani
Felix KaleolaniVároslakó
Életkor : 37
Foglalkozás : Host, festőművész
Hozzászólások száma : 821

Hurtful love - Reeven*Felix Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hurtful love - Reeven*Felix   Hurtful love - Reeven*Felix EmptyKedd Dec. 26 2017, 22:03

-Hmpf... na persze...
Reeven mindent felfúj, belelát dolgokat, persze hogy rástresszeltem! Főleg mert most még oka is lehetett volna akár...
-Hjaj... meglehet.
Már az, hogyha jobban nyomatja az aggodalmait akkor beljebb lettünk volna. Nem tudom, nehéz megmondani már.
-Jah, de miért fura ez? Egy külső szemlélő könnyebb átlátja a dolgokat, mint aki nyakig benne van.
Nem értem ez miért furcsa Neki, Sammy erre tökéletes volt, egy külsős kellő empátiával.
-Eric férfias? Ezen röhögnöm kell, még a szám is eltakarom, mert tudom ez köcsögség volt, de ne már! -Sam a maga furcsa módján az, azt látja benne Eric is, de Sam legalább nem bizonytalankodik, habár sok hülye alapelve van, ezt belátom. Eric csak látszatra nem az, hát én neveltem! De nem tud nem önmaga lenni, nem férfias, de ez nem baj, fenimimebb, ennyi, kevesebb benne a tesztoszteron.
Nem baj az, nem azért mondom, de Ericre azt mondani férfias... ugyan kérlek! Aztán nyomatja hogy nem ez a kérdés, Ő jobban tudja hogy szétmennek... nem tudom komolyan venni, nincsenek tényei. Azaz még nem mondta el miért ilyen magabztos.
-Nem, nem volt felszínes, de Te más vagy, Te... imádod a veszélyt és az extrovertáltságot, én ilyen vagyok, Sam nem olyan mint Te. Persze, eleinte tetszik Neki hogy rosszfiús vagyok, hogy állati jó az ágyban és emberi mert vannak gondjaim, de... ugyan már, nem passzolunk, én Veled passzolok.
Ez lehet nem nyílegyenes válasz a kérdésére, honnan tudom hogy Sam nem szeret belém és ilyesmi, de... én így látom.
-Ha akarod, mi van, ennyire zavar, hogy kedvelem? A legjobb barátom ízlését fikázod, a legjobb barátomét, akit magad is úgy védsz..
Közlöm féloldalas, gúnyos mosollyal, mert miért ne dícsérhetném Samet?
-Öhm... mert pont ilyen volt Eric is? Jó nem tökéletesen ilyen, de alapjaiban. Tapasztalási szinten most van ott Sammy ott ahol Eric volt 18 évesen, Sam durván elnyomta magában hogy meleg, bár nem csodálom Quentint elnézve. Eric eléggé szereti, különben nem sietett úgy mindent, a költözést, a munkahelycserét, gondolkodj. Sam pedig nem ment volna ezekbe bele, ha nem érezne hasonlóan.
Szeretik egymást, csak egymásról beszélnek, hagyjuk már! Aztán meglep ezzel a más érdekli dumával. Először azt hiszem, hogy Eric is meghülyült és nosztalgiázna velem, de mikor mondja más érdekli mindkettejüket világossá válik hogy Eric olyan személyt szeret, akit ismerek, akit Reeven is ismer és ... nem én vagyok, ergo nem vagyok hülye. Mérges fintor kúszik az arcomra.
-Mert most kitalálta, hogy Te érdekled? Ó a régi dugások emléke, ha már én Sammyvel voltam Ő is nosztalgiázott Veled? Ne vedd már komolyan, Eric a legalattomosabb bosszúálló kis rohadék akit ismerek! Engem akar csak felcseszni, semmi több! Beetett Téged Reeve, gondolkodj már!
Mert Reeven Eric miatt nem dobna ki, nem tenné, hát milyen lenne már?! El is képedek a gondolattól.


-Fasza...
Horkanok fel mérgesen, szóval nyálas szerelem kell Neki! Jókor jön rá, főleg mert én nem ilyen vagyok...
-Nem mászott, betettem kérlek alássan...
Vicsorgok, félrekúrtam és? megbeszéltük nincs jelentősége...
-Nem baj ha kedveled, én is kedvelem, azért a barátom! Na és a Te rinyálsz többet? Így adod le a stresszt, meg kell beszélned, nincs ebben semmi, nincs veled baj, csak bebeszéled. Attól hogy Sebastian tökéletes rózsaszín világa makulátlan nem jelenti hogy rinyálóssá váltál volna az évek alatt...
Hagyjon már, ki sem akarom hallani ebből hogy esetleg jobban kedveli Ericet mint illene. De csak folytatja, muszáj vagyok mégis... picsába.
-Eric mindenkibe beleszeret, aki hajlandó férfiszámba venni...
Mondom kimérten és ridegen, mert nagyon nem tetszik amit hallok.
-Csak azért mondta, mert meginogott Samben cseppet. De amint Sammel rendeződnek elfelejt, majd akkor vesz elő megint, ha bizonytalankodik. Ha annyira szeret Téged, akkor minek jött össze Sammyvel? Hmm? Válaszold már meg! Ha annyira szeretne mint mondja másra sem tudott volna nézni, nem hogy összeköltözni és elhagyni a hajót!
Vágom oda ingerültebben, nehogy már! Ezzel nem kavartam be, Eric kavarja a szart!
-Hmpf... az is rámutatás, bár Eric akkor elég képmutató! Bár jó az ízlése, ha Téged akar, nem vitatom, de... mivan?! Hülye vagy? Mióta kérdés kit akarok, szerinted mi a picsáért veszekszem Veled ha nem azért, hogy megoldjam a gondjaink?!
Ezzel láthatóan felcsesz, már a kérdés is sértő.
-Samet kedvelem, tényleg, művészlélek és jók a meglátásai, érdkesek a gondolatai, de az hogy lefeküdtem vele nálam tényleg nem oszt vagy szoroz. Ha ruhástól alszom el mellette akkor kellene patériát csapnod, nem gondolod?!
Emelem meg a hangom, mert Reeven mellett is csak akkor aludtam ruhában, ha beteg vagyok, azaz ha valami komoly gondom van és támasz kell. Az fura, az hogy dugtunk is teljesen természetes nálam.
-Jaj hagyjál már, akkor persze hogy Samre figyeltem, micsoda kérdés ez... Na és Te dugtál már úgy velem, hogy közben Ericre gondoltál?
Acsargom, mert talán így felfogja mennyire abszurd a kérdése.
-Nem, hát szűz volt, szeretem a szüzeket, szeretek mély első benyomást tenni...
Mosolygok negédesen, ez mondjuk teljesen igaz. De átfordul megint vicsorgásba.
-Hogy nekem a szex üres gesztus? Bocs. Vagy az, hogy Ericre is rámásznál érzelemmel vegyítve? Az tényleg nem kóser! Min bizonytalanodtál el? Azt hiszed Eric méltó párod lenne?
Aztán csak megrökönyödöm.
-A... a velem való harcban... a saját magad harcaiban maximum! Nem én vagyok elégedetlen és nem én hajtogatom hogy nem vagyok megfelelő a másiknak, aki amúgy közli, hogy de! Reeven... én nem harcoltam veled sosem. Amióta elfogadtam szeretlek nincs miért ágállnom. Te gerjeszted folyton...
Mondom csalódottan, mert tényleg így érzem, én szabad teret adok neki, igazodom amennyire tudok, számomra teljesen ideális vele, Ő ideális. Most komolyan azt akarja mondani Eric jobb, mert egy meghunyászkodó monogám?!

-Az előbb nem úgy tűnt...
Veszem észre ahogy kilehelem a gondolataim, hogy mélyeket lélegzek. Mi van ha komolyan fontolgatja hogy lecserél?
-Ennyire nem tudok megváltozni... De nem tudom megszabni és nem is akarom hogy milyen férfitípust szeress...
Határozottan zihálni kezdek, jesszus, komolyan Eric kell neki?!
-Ebben különbözünk Kiscserkész... én mindig is biztos voltam bennünk. Nálam nincsenek csak-ok és de-k, semmi ellentmondás. Nem nálam a hiba, én nem érzem, Te Neked változtak az igényeid vagy... csak most jöttél rá, mire is vágysz, ha nem vagyok elég jó.... Nem tudom mit érzel mert én ezt nem érzem....
Mondom megijedve, elhűlve. Hol csesztem el és mikor? Vagy csak arról van szó, nem az én típusom kell Neki? Jókor jön rá, velem mi lesz?
-Tudom, ez nem új, hagyjuk is Bastiant... De mit nem adok meg, amit más megtud? Mondd meg, lehet én is meg tudom!
Mondom hevesebben, mint akarom, de lehet olyan, ami nekem is menne, akkor meg mondja meg, megteszem!
-Hagyjál már ezzel a szex-szel! Nem látod miért fagytam le? Csak veled... mert Te számítasz.
Aztán nem is tudom milyen régóta először, de szégyenemben elpirulok kissé. Samhez valóban vágytam odabújni... azt hiszem.
-Az egyszeri eset volt... újdonság varázsa... gondolom mert Eric fiúja, tudtam nem szabad, szemérmes is... de az hogy ennyire megkívántam nem jelent semmit. Én a veled való légkört szeretem, miattad szeretek már csókolózni is. Nem mondom, hogy beszűkült a látóterem Rád, de sosem fog ennyire, ha valaki helyes vagy vonzó észre fogom venni, az emberek java így tesz, ez normális, az más kérdés, hogy igazán csak egyetlen emberre fókuszálnak. Ahogy én is Rád fókuszálok, veled akarok lenni, nem mással...
Nem fogom azt hazudni nem kívántam Samet, mert ha visszagondolok idejét nem tudom mikor kívántam úgy férfit, de... Reeven a párom, hozzá kötődöm. Hozzá akarok és hozzá is fogok. De Ő vajon...?
-Nem olyan minőségben mint Te. Anno a szeretőm lett volna mint Eric vagy Seth, Mira... ennyi. Most csak a... barátom. Hálás vagyok amiért segített nekem hogy jobban megértselek. Tehetséges és szeretem ahogy ír, gondolkodik. De ettől nem akarok vele élni, vele gyereket nevelni...
Csak hogy kiemeljek pár dolgot amit csak Reevennel akarok, ami fontos.


-Hah...
Csak egy sóhaj a válaszom, idegesítő volt valóban, de még itt vagyok, nem katasztrófa.
-Nem keresem más ölelését. Ha keresném, akkor direkt ismerkednék, közölném legyünk csak szeretők és ennyi... Te hajtogatod hogy kevés vagy nekem de nem vagy. Az viszont igaz lehet, hogy nem... vagyok elég nyitott Neked még, de ezen... változtatni akarok.
Félig igazat adok, de csak félig!
-Mert nem gondoltam kell... de lehet mégis, nem tudom, ez bonyolult! De beismertem, kezdetnek ez is jelenthetne valamit nem?
Úgy érzem Neki már ez sem számít, de nem tudom egy nap alatt megváltani a világot. Arra max Ő képes.
-Igen, de én szeretem a nyomoraid is. A hülye hibáid... mondom hogy nem tudtam hogy bezárkóztam... nem is sejtettem, elég régóta ez van azt hiszem... Sam túl... célirányosan vágta a fejemhez azokat a kérdéseket, én nem tudom miért, de látja, hogy hol vagyok elbaszva. Nagyon ijesztő volt... szégyell...tem magam. Ah. Azt hittem nem érdekelnek ezek a dolgok, de... talán mégis. Pedig csak az érdekelt, miért nem tudok olyan belsőséges szexet Veled, komolyan mondom, csak ez érdekelt. Én ő... nem akarok homályban maradni, már nem. Eleinte direkt nem sokkoltalak le a dolgaimmal, de azt hittem mindent elmondtam. Már ami fontos, ami hatással van a jelenemre, de... tévedtem. Én tévedtem.
Hú, ezt elég nehéz volt kiszenvednem magamból, fogom is a fejem, hogy ez nem jó érzés. De legalább Josh miatt cicceg, Szent Joshua... Ő sem ismer, cseppet sem.
-Már közöltem első nap is, ha az az üres pöcsfej lennél mint voltál szóba sem álltam volna Veled. Nekem arcoskodó kisfiúk ne tegyék az agyuk. Felejtd el Szépségem. De tudom hogy nem vagy gyenge, ha az lennél nem lennék Veled, én csak... vigyázni akartam Rád. De sosem vigyáztam senkire, nehéz... arany középutat találni. Szólj rám ha valami sok.... én nem érzem annak.
Vallom be jobb híján, nem akartam burokban tartani.
-Nem lehet Reeven, ez száz százalék... túlagyalsz folyton mindent.
Sóhajtom, de nem voltam dorgáló, inkább szomorú.


-Igen... én nem akarok ilyen lenni... Ahogy Te sem akarsz üres lenni.
Ez olyan változás ami kell, ami a fejlődést segíteni, nem szégyellem. Bár a csókom félresiklik, hagyom is.
-Csak pofátlanul naiv. Vagy nem tudom. Lehet kibaszott magas az EQ-ja... a bátyja Stanley végül is IQ zseni... ijesztő család... csak tudod... ez azért furcsa, mert Ericet meg nem érti. Ha értené, akkor... nem gondolod, hogy akkor Eric nem nézne más fele?
Fogom a fejem de látszik a képemen, hogy erősen aggódom, nem tetszik hogy így belém lát valaki, ez a fajta meztelenség szemérmessé tesz, úgy fest. De az tény, hogy Reeven nekem minden közepe, jól esik hogy átölel.
-Ez a szerelem nem? Nekem ez az.
Nézek rá piciny mosollyal, reménykedve, hogy talán engem szeret, nem Ericet, előbb csak tesztelt vagy ilyesmi. De a barátra kínos fejet vágok, majd kelletlen bólogatok. Pocsék barát voltam, változnom kell, értem. De megint felhozza Ericet, mint vetélytársat, el is húzódik, komolyan aggódni kezdek.
-Ennyire tetszik Eric? Mi tetszik benne ennyire?
Nem bírom ki, meg kellett kérdeznem, nem hiszel el! Meg Ericnek ott van Sam... ne már! De azt elérte, hogy ne nyúljak utána, okkal húzódott el, tudni akarom a választ! De nem kell, jön Ő mégis, ölembe ül, ölel, elgyöngülök. Fene a pofáját, el kéne tolnom mert haragszom Eric miatt, de inkább csak jobban szorítom, ne hagyjon el!
-Kale... mintha ez önmagában garancia lenne mindenre!
Mosolygok kételkedőn, félek mégsem fogok tetszeni. Nem tudom miért, annyi f.szságom elfogadta már. Arra csak bólogatok, hogy Sam lát engem. Már... belém lát. Aztán csak elröhögöm magam megint, bocs Sammy, de...
-Az igazi... Reeven hallod magad? Attól hogy könnyebben megért, mert hasonló... dolgaink vannak, nem jelenti összeillünk... Teljesen más mint Te, ahogy én is más vagyok mint Eric! Nem érdekel hogy Ő lát, azt akarom hogy TE láss... különbség. Én mindenkivel veszekvem, de Veled élvezem is. Te is mindig veszekszel, csak duma hogy fáraszt Téged, élvezed Te kis rohadék, temperamentumos vagy. Úgyhogy fogd be és csókolj már meg végre...
Emelem fel a fejét, nézzen rám és szuggerálom az ajkát, hogy tegye meg, csókoljon meg, csókoljon meg ha szeret! Hogy nem Ericen az esze, hogy igenis akarja a mi kapcsolatunk, tudom hogy akarja!
Vissza az elejére Go down
Reeven Callagher
Reeven CallagherKlasszikus kommunikáció
Életkor : 30
Foglalkozás : rock sztár
Hozzászólások száma : 1383

Hurtful love - Reeven*Felix Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hurtful love - Reeven*Felix   Hurtful love - Reeven*Felix EmptyPént. Jan. 05 2018, 17:35

Sammy a külső szemlélő.... Hogy magyarázzam meg, hogy akkor is rossz érzésem van? Csúnyán nézek rá, amikor kiröhögi Eric férfiasságát és felháborodottan, hogy azt a kis szart többre tartja
- Mi van, új legjobb barátod lett?
A hangom ellenséges, de ez...kurvára felbassza az agyam.
- Az a vacak...neked férfias? Eric ezerszer többet ér nála és férfiasságban is! Folyton bizonytalankodik, ha erélyesebben megkérdezném a nevét fogadok válaszolni se tudna. Menj már, azért nem ennyire rossz a helyzet. Lágyabb, de tud az lenni.
Én látom benne, ebből nem engedek.
Megforgatom a fejem, hála istennek, hogy a kis köcsög nem olyan, mint én. Szerintem se passzoltok...
Füstölgök gonosz szemöldökrángással. Valamennyire megkönnyebbülök, tényleg csak megdugta, semmit nem jelentett neki. Kurvára megszívja a kiscsávó, szinte ott akarok lenni, nézni ahogy szenved.
Azt nem teszem hozzá, hogy Eric szerint vele jobban passzolnék, így is pipa lesz rá...Sóhajtva bólintok, közben agyalok, de csak füstöl a fejem ettől az egésztől.
- Mindenkinek vannak rossz döntései. Nem...csak, tudod, hogy mindig parázok attól, hogy lecserélsz valaki jobbra. Eric szerint Sammy különc, mint te.
De ha cáfolja...talán megint mániákus vagyok.
- Szerintem ezzel a Quentinnel nincs semmi gond.
Jelentem ki dacosan, bár én ugye nem ismerem, csak láttam. Leon kívül viszont mindenki fikázza...meg a szerencsétlen kis öccse szenvedéseinek forrásává kiáltják, hát ettől rohadt szimpatikus az ürge.
- De Sammy megcsalta, szeret téged is, Ericnek is van más, nem volt valódi ez a dolog kettejük közt.
Aztán leesik neki
- Csakhogy mi most nem dugtunk! Elég komolynak tűnt és nem bosszúvágyból. Eric...már először is komoly volt. Engem kedvel és nem hiszem, hogy pont rajtam keresztül állna bosszút.
Ennyire nem gonosz mi a istenről beszél?

Megvető fintort kap, amikor részletezi a szexet. Csak mert őfelségének ez semmit nem jelent! A rinyálásom nem akarom tovább ragozni, csak bólintok, átsiklom felette.
- Jó, lehet hajlamos hamar lelkesedni
Igen, ez nekem is megfordult a fejemben.
- Mert unta, hogy viszonzatlan...sokszor volt már ilyene, te sem viszonoztad. Esélytelen volt, mert én téged...választottalak. Soha többet nem akar másodhegedűs lenni. Mondjuk ezzel én is így vagyok.
De fejrázásokkal elűzöm, hogy Sammyvel kellene osztoznom rajta.
- Oké, mindketten meg akarjuk
Birom, amikor mérges...
- Aha és ha jobban megismered? Már most azt mondod róla, hogy férfias, bazdmeg! Mintha én állítanám egy tyúkról, végy vérengző fenevad! Aha...csak Sammy olyan dolgokat mondott, mint senki más, férfias, segített
Darálom gúnyos, éneklő hangon.
- Mond ki! Megdugtad és kész, semmit sem jelentett neked!
Ha kell felveszem hangrögzítőre és elküldöm annak a kis fosnak.
- Nem...
De lehet fogok? Már ha Felix hajlandó még dugni velem.
- Tudom...hogy nem kellene kívánnom Ericet. Ez jobban megijeszt, tudod? Miért van ez? Csak az intim szex lehet az oka, nem? Hogy nem érzem, hogy te úgy élveznéd, vagy azt jelentené...Ahh nem tudom, oldjuk meg, meg kell oldanunk, mi lesz így? Folyton megkívánom őt? Jah, gáz, tudom, hogy gáz. Miért ne lehetne méltó? Ki az isten vagyok?
Hülye kérdés.
- Tudom...csak nézd, kurva nehezen ment neked, hogy érezz is valamit és tudod milyen vagyok...a múltam miatt. Ezt is vedd számításba.
- Csak én? Csak én vagyok hibás?
Kérdezem komolyan. Lehet...lehet, hogy így van.

- Tudom...ez szerintem nem a típuson múlik. Tudnám szeretni Ericet, de téged is tudlak, hiába vagytok mások.
Azért mert ő romantikusabb...Felix pedig Felix, odáig vagyok érte csak ezért.
- Én sem gondoltam, hogy baj van... Semmi csak, semmi de? Nem tudom... Hiba van a mátrixban, ki kellett volna röhögnöm Ericet, Sebastiant békén hagynom...hidd el, folyton ezen gondolkodom! Nekem te kellesz
Nyögöm hadarva, remegve. Kérdez, mit nem ad meg, amit más meg tud.
- Talán a te imádott Samednek van igaza és az a baj, hogy nem adtad magad teljesen oda. Én feloldódtam benned, de te nem és talán azért veszek másokat is figyelembe. Vagy szerinted? Szerinted miért?
Elpirul, mert csak én számítok. Reszketősen sóhajtok.
- Jelent valamit. Sebastiant én is csak megkívántam, szexuálisan. Nem akart velem járni...ha nem is ismered be ez a vágy jelent valamit és nem kéne jelen lennie... Ennyire egyszerű lenne? Te nem érzed, hogy valami nem stimmel?
Kérdezem kerülve a pillantását.
Megint ez a rohadt gyerek...
- Lehet, hogy csak azért nem, mert életképtelen.
Mindegy, megfájdul a fejem ettől a Sammytől.


- Értem, változtass
Nézek rá szorongva. Lehet, hogy tényleg ez a baj, nem elég nyitott.
- De, de igen! Igaz, hogy az a kis tetű kellett hozzá, de ha ő mondta elismerem...ügyes volt, hogy megértetted
Kicsit forrongok, mert mi az, hogy Sammykének rögtön beszopta, én meg mondhattam volna.
- Én is szeretem a hibáid Felix, tudod jól. A mindent látó!
Forgatok szemet gúnyosan.
- Nem kell szégyellned magad. Bármivel sokkolhatsz Felix, komolyan nem vagyok olyan gyenge, mint a milyennek hiszel és minden fontos. A jelened, a múltad, hogy együtt tudjuk élni a jövőt. Igen, ezek szerint tévedtél.
- Nem voltam üres pöcsfej soha, csak eljátszottam. Különbség! Különben is megláttad volna bennem, hogy vannak mélységeim és előhoztad volna! Ezért érzem magam kevésnek, hogy én nem tudtam...
Nem tudtam előhívni belőle ezeket a rejtett dolgokat, és csak egyszer beszélgetett azzal a hulladékkal! Meg tudnék őrülni!
- Semmi sem sok és jól tetted, de ebben nem kellett volna vigyáznod, itt teret kellett volna kapnom.
Sóhajtok, hogy túlagyalok mindent, reményvesztetten csak a fejemet rázom.

- Most nem vagyok üres, csak lehetnék...hogy könnyebb legyen.
De a változásban igazat adok.
- Fura. De nem olyan szép, mint a bátyja
Jegyzem meg csak úgy mellesleg.
- Erickkel nem tud bánni és szerintem veled se tudna, csak szerencséje volt, vagy ilyesmi. Egyedül fog meghalni
Húzom el a szám kíméletlenül.
Ölelgetés közben kincsként húzom magamhoz, csókolom a haját.
- Nekem is.
Csak Eric összezavaró témájánál húzódom el, valahogy automatikusan. Megint görcsös leszek.
- Igen...tetszik
Harapok az ajkamba, aztán kicsit ingerülten nézek rá.
- Úgy beszélsz, mintha neked soha nem tetszett volna!
Visszamászom és szorítom, tulajdonképpen kétségbeesetten szorítjuk egymást, egyikünk se akarja elveszíteni a másikat.
- Nekem garancia...
Dolgaik vannak, dolgaik vannak. Ilyenkor mindig felmegy bennem a pumpa.
- A más még nem jelenti, hogy rossz. Nem érdekel, hogy ő hogy lát? Az jó...akkor leszállok a témáról. Néha tényleg élvezem. De sokszor fáraszt különben. Kényszeríteni akarsz?
Kérdezem gonosz kis mosollyal, de nem kell kétszer mondania. Ajkára harapok, aztán elmerülök valami egészen mennyiben. Birtokolni akarom, félek, hogy nem lesz Kalem. Ajkai üdeségét élvezkedve harapdálom, félek, de közben akarom, mindennél jobban akarom és éreztetem ebben a csókban.
Vissza az elejére Go down
Felix Kaleolani
Felix KaleolaniVároslakó
Életkor : 37
Foglalkozás : Host, festőművész
Hozzászólások száma : 821

Hurtful love - Reeven*Felix Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hurtful love - Reeven*Felix   Hurtful love - Reeven*Felix EmptyPént. Jan. 05 2018, 20:29

-Nem, de ne feledd, én 10 éve ismerem Ericet, mindig is elég lányos volt.
Nézek rá kínomban nevetve, hogy komolyan védi? Ne már!
-Kiscserkész, nem is találkoztál vele, akkor mit papolsz? Ja, igen, félős, de Eric is az, csak Sammy legalább kiáll másokért, határozott ha kell, magát valóban nem tartja sokra, akárcsak Eric, de Sammy nem teljesen passzív, mint Eric. Ez is elég sokat elárul, nem gondolod?
Csóválom a fejem, hogy tud férfias lenni.
-Mert megtanítottam hogy viselkedjen és mit mondjon. De így valóban tud az lenni.
Nem hiába vertem belé... De legalább azt elhiszi, hogy habár lefeküdtem vele, nem fogom megkérni a kezét... szép is lenne.
-Igen, Samm különc, mint mi. De ez csak nálad para, hogy lecseréllek. Addig hajtogatod, míg egyszer el nem hiszem, rászorulok.
Vegye már észre, hogy Ő jön ezzel mindig és megy az agyamra vele, még a végén tényleg belém ivódik, keressek valakit... jesszus.
-Nem, nincs, csak tisztaságmániás meg elvont művészfilmes faszi. Amúgy én csípem. De nyugi... hetero.
Teszem hozzá, mielőtt jönne hogy Quentint is dugom meg miegyéb.
-Ó, pár alkalom és belémszeret? Komolyan elhiszed? Te is már a harmadik találkozásunkkor szívecskékkel aggattad tele a füzeteid a suliban? Honnan veszed, hogy nem volt valódi? Mitől lesz valódi egyáltalán? De két mélyérzésű és romantikus emberről beszélünk, miből veszed egyáltalán, hogy színészkedtek?
Komolyan nem értem Reeven miért erőlteti, hogy azok ketten nem passzolnak, hülyeségeket beszélek... aztán benyögi, ha burkoltan is hogy Eric belé szerelmes, így azért már érthetőbb, de... miért érdekli egyáltalán???
-Jah, nem dugtatok, mert Sammyt szereti és Sammy a párja, ennyi. Ha annyira Téged szeretne szakítana és el akarna csábítani... Nem látom hogy küldött volna virágot Neked, kérdés tudja-e hogy utálod amúgy...
Forgatok szemet ÉN tudom, Eric szart sem tud!!!
-Hiszed... tudja, hogy Te vagy a legfájóbb pontom...
Mert komolyan, hogy szívasson meg ha nem Reevenen keresztül?


-Nem lehet, hanem tényleg ilyen... fellángolása sok volt az évek alatt, hidd el, tudom, egyetlen barátjaként nekem mesélte el.
Mondom kimérten, dehogy szerelemes Reevenbe! Maximum azt véli hinni...
-Hátha szarul választ, mit lehet tenni? De Sammy jó döntés volt, szereti...

Nézek rá hogy mi ez már, főleg amit aztán mond. El is képedek rajta.
-Tudtommal én vagyok az első párod, szóval nem is voltál még másodhegedűs...
Forgatok szemet, miről beszél... Különben is itt kell bizonygatnom hogy meg akarom oldani a qva problémát, nem értem mit jön azzal, nem akarom ezt a kapcsolatot...
-Azt mondtam a maga módján férfias, nyílván nem úgy mint Te vagy én bazdmeg... Mi lesz ha jobban megismerem?
komolyan nem értem mi lenne akkor, de elég nevetséges, hogy mivel férfiasabbnak gondolom Ericnél Samet máris húú meg haaa a srác. Ericnél csak Seth tud anyámaszonyabb lenni, de ennyi... amúgy Seth is férfiasabb.
-Elég vicces, hogy féltékeny vagy Sammyre...
Nézek rá elgondolkodva, mert komolyan, miért is az?
-Megdugtam, a szex semmit sem jelentett... de miért kell ezt hajtogatnom Neked? Mosd ki a füled bazdmeg...
Az persze nem igaz, hogy Sam sem jelent semmit, hát komolyan gondoltam azt a szellemi partner dolgot.
-Hmpf...
Mert volna mást mondani, ki is akadtam volna, ha Neki is csak eszköz lennék szex közben, mint oly sok más embernek, akik ki tudja kit fantáziáltak össze közben... Nem esne jól ha Eric pótlék lennék... jesszus, az elgondolás is beteg!
-Engem nem zavar ha kívánod, jó teste van, helyes is, engem az zavar, hogy komolyabban kötődsz hozzá érzelmileg. Amúgy meg élvezem a szexet, ne viccelj már velem... Nem baj ha kívánod, mondom, csak... ne akarj tőle többet, ennyi. Csak barát. Azért nem lehetne méltó mert Te az ÉN párom vagy, az az isten vagy bazdmeg! Eric egy anyátlan nebáncsvirág, Neked férfi kell, mint én.
Remélem legalább is...
-De már annyiszor elmondtam hogy szeretlek... Te meg azt vedd számításba, ha kimondom, akkor komolyan gondolom és amúgy én anyámon kívül nem mondtam még senkinek... szóval akármilyen is vagy, elhihetnéd, ha mondom.
Tényleg szeretem, lehet nem nyálasan és csöpögősen, de szeretem.
-Ez nem hiba vagy hogy mondjam csak... arra értem csak Te vagy a bizonytalan, aki nem érzi ezt stabilnak... az én hibám is lehet, hogy ezt érzed, de én legjobb tudásom szerint mindenhogy jeleztem már feléd, bennem nincs kétely, mit tegyek még, hogy el is hidd végre?
Nem okolom vagy vádolom, érezni az elkínzott hangomon, csak komolyan fáraszt már, hogy folyton bizonygatnom kell, szeretem. Mintha minden nap össze kellene jönnöm vele, mert amúgy nem tudná egy pár vagyunk vagy faszom sem tudja, nem jó ismételgetni mit érzek és mit nem.

-Hát én nem tudnék szeretni akárkit!
Prüszkölöm, de érezni nem tetszik, hogy Ericnek ugyan annyi esélye van mint nekem.
-Semmi. Bennem nincsenek kérdőjelek, ha Rád gondolok. Ha én kellek min agyalsz? Testileg akartad őket akkor, csak többet láttál bele, ennyi.
Ezt most csak úgy mondom, reménykedve így van, de a homlokráncolásom elárul sajnos, hogy komolyan agyal ilyesmin?
-Hát... egyrészt Eric imádottja Sam, másrészt... sajnos lehet igaza van és én rontom el, de nem direkt volt, komolyan mondom. Talán ha fejlődöm, akkor elmúlik ez benned. Ha akkor sem... akkor majd visszatérünk erre akkor...
Jobbat nem tudok hirtelen, látszik nekem ez teljesen új, hogy számára nem csak én létezem mint férfi.
-Mit kéne éreznem? Teljesen normális, hogy mással is akarsz kefélni, tudod hány feleség meg férj keresett meg, hogy egy csak valami mást akar aznapra, amúgy imádja a párját? Az emberre csak rá van erőszakolva a monogám lét, de mint faj nem az. A szex hormonok összjátéka, nomális ha megkívánsz másokat. Engem ez nem zavar Reeven. Szerintem nem jelent semmit sem. Maximum annyit, hogy nem vagy vak.
De komolyan, miért hiszi van bármi jelentősége? Annak van csupán aminek tulajdonít! Ahogy Sammynek is...
-Nem olyan mint Te.
Nekem ez a válaszom, szerintem Sammy hamar életképessé válna, ha kezelésbe venném...

-Jó.
Fogok, fogok változni, akarok. Hogy hogyan nem tudom, de akarok.
-Sok mást is mondott, ami igaz lehet. Mint ez a burok dolog veled...
Sóhajtom, Sammy jól átlátja a dolgokat.
-Ez nem a gyengeségről szól Reeven, csak Neked szól mindig minden arról... nem azért nem akarok gondolni valamire és elmondani, mert gyenge lennél meghallgatni, egyszerűen... nem passzolna a rólam kialakított véleményedbe. Ennyi.
Így talán megérti, de lehet nem.
-Kérdés akartam volna-e látni, mert ilyeneket kinyomozni idő. Jobb így, szeretem hogy nem játszod meg magad. Nem vagy kevés, egyszerűen csak... szerencsére nem tapasztaltál olyan faszságokat mint mi. Sammy azért látta rajtam, mert tudja milyen, azt hiszem. Úgy azért lásd be, könnyebb dolga van.
Vonok vállat, nem hinném hogy Sam annyira különleges lenne, csak jobb a beleérző képessége, ennyi. Na meg Ő is elbaszott, mint én...
-Honnan tudtam volna? Te sem szóltál hogy bezárlak vagy ilyesmi...
Komolyan, miért kell nekem mindig mindent tudnom?! Csak sóhajtok, különben is, Ő meg túlagyal mindig mindent...

-Nem lenne könnyebb, ahogy nekem sem lenne az, ha így maradnék.
Mert lehetne ezt hinni, de nem. Sokkal nehezebb így elzárkózni... főleg hogy tudok is róla már.
-Mármint mint Quentin mondjuk? Quentin jő bőr, ez tény, de nekem tudod hogy bejön az érettség.
Igen, Quentin valóban jól néz ki, de nem olyan szép a teste vélhetőleg mint Samnek, de ezt nem mertem mondani, mivel Reeven is elég nyurga...
-Azt nem hinném, de velem lehet tényleg csak szerencséje volt... akarom még tesztelni. De velem nem is lehet bánni, nem de?
Mosolyodom el kicsit, én egy vad musztáng vagyok! Eric meg a kiherélt ló... bocs Eric, pipa vagyok! Faggatom is Reevent ugyan mi a jó istent eszik rajta???
-Hát úgy mint Neked nem... Külsőre nem rossz már, de nem a fixaidálom...
Bezzeg neki tetszik... Legalább a nevem mint fogalom garanciát ad neki valamire... Még jó hogy ölel meg szorít, különben rosszabbul érezném magam Eric miatt.
-Nem tudom érdekel-e... azaz édekel valahol, mert lehet olyat is lát bennem amit én nem, mint ezt az elzártságot... ha rávilágítana még ilyenekre, lehet a festészetem is fejlődne, rájönnék hol akadtam el. Hmpf, mondtam hogy élvezed a vitáink, nem versz ám át! Akkor ne veszekedj velem, dugjunk helyette!
Aztán morgok kicsit, hogy kényszeríteni kell a csókra.
-Ha kell... Lehet könnyen felejtesz?
De szerencsére megcsókol, ez megnyugtat, eléggé kétségbeejtő lett volna ha nem teszi. Hiányzott már ez a csók, ez a követelő, harapdáló, akarnok csók. Ellazultabban túrom a haját, húzom az ölembe mélyebben, majd feszült levegőt kiengedve csókolgatom a nyakát.
-Ez már hiányzott...
Motyorászom a fülébe és átölelem, harapdálom és csókolgatom a nyakán a vékony bőrt.
Vissza az elejére Go down
Reeven Callagher
Reeven CallagherKlasszikus kommunikáció
Életkor : 30
Foglalkozás : rock sztár
Hozzászólások száma : 1383

Hurtful love - Reeven*Felix Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hurtful love - Reeven*Felix   Hurtful love - Reeven*Felix EmptySzomb. Jan. 20 2018, 20:44

Mindig jönnek ezzel a tíz évvel.
- Szerintem nem annyira
Nézek félre. Védi azt a kis nyomorultat.
- Befogadni nem akarod, mint szaró, baszó kisnyuszit? Úgy véded, mintha jobb lenne Ericnél. Ez a kis jöttment. Nemár...te is ki akartad készíteni. Hurrogtál, hogy ilyen fiút választott, most meg...
Kedveli...
- Ha nem lett volna eleve benne nem tudtad volna megtanítani.
Azért hagyjuk már, hogy Ericben minden Felixnek köszönhető! Leütöm a fejem, még a végén bebeszélem neki és máshogy fog tekinteni Samre, mint egy szimpatikus, dugható nyúlra. Elhúzom a szám és némán beismerem vereségem. Ezt a kört ő nyerte, nem vitatkozom. Ostoba félelem és megőrjít...
- Tudom. Én is csípem, Leo sokat mesélt róla
Vicces fazonnak gondolom.
- Milyen pár alkalom? Eric szerint már most is... Tudod milyenek a gyerekek! Amúgy firkálgattam a neved képzeld! Igaz nem szívecskésen, aláírásokként, menő rockos keretbe foglalva.
Megnézheti a füzeteimet, még megvannak.
- Nem mondtam, hogy színészkedtek. Talán elsiették, vagy csak egyszerűen volt valaki jobb mindkettőjüknek.
Sóhajtok, én jelenleg többet tudok.
- Lehet...és valószínűleg szakítani fog. Nem csak miattam. Úgyhogy facér lesz Sammy
Motyogom gúnyosan. Eric is... még küldhet virágot.
Felhorkanok, de némi elégtétellel tölt el a dolog. Szóval én vagyok...

Kicsit elbizonytalanít. Mi van ha tényleg csak az? Ő jobban ismeri...
- Azt mondta nem múlt el azóta. A fellángolások rövid életűek.
Még egy kicsit kapaszkodom abba, hogy szeret. Nem tudom miért, nem kéne...
- Most már ezt mondod. Nem szereti, vagy nem eléggé.
Ha én is ott vagyok a gondolataiban, ha azt hiszi engem szeret akkor, amit Sammy iránt érez lényegtelen.

- Igen, te vagy az első, de melletted sokáig azt éreztem az vagyok. Eric után, Seth után szabadon.
Konkrétan addig, amíg én is lefeküdtem Erickkel, de ezt már nem teszem hozzá.
- Nem tudom mi lesz Felix...pont ettől félek. Furcsa, hogy egyébként ennyire lenézed Ericet. Nem úgy volt, hogy a legjobb barátod? Mondjuk ezt már elbasztad, kurvára teperned kell, ha még akarod akarod az életedbe.
Ezt remélem tudja.
Felpuffadok, amikor megvádol a féltékenységgel.
- És te nem vagy az Ericre?
Próbálok gyerekesen visszavágni. Ezzel beismerem, de nem baj.
- Kimostam, értem csak....hülye érzésem van. Oké, megdugtad, akkor ennyi volt. Csak arra volt jó ez az egész, hogy szétbarmold a kapcsolatukat és Eric azt higgye még engem szeret. Végülis az elején azt akartad, hogy szétmenjenek. Minden kívánságod így teljesüljön
Vetem oda gúnyosan.
- Az engem is zavar
Nézek félre bosszúsan. Valamennyire vicces, hogy Felix maga mellett kampányol, tetszik, mintha meg akarna hódtani, megint. Idáig kicsit olyan volt, mintha csak én tepertem volna.
- Miért nézed le ennyire? Kifejtheted, szóval isten vagyok?
Szélesebbre húzódik mosolyom.
- Aha, Te vagy a férfi!
De mellette néha nehéz férfinek lennem. Mindegy, ezt elhessegetem, most hozzá akarok érni. A mellkasát karcolgatom. Felix erős, lángoló, nekem ez kell, fel akarok gyulladni, Eric vize...eloltana, vagy nem tudom.
- Akkor már anyáddal vagyok egy szinten. Hm....végülis ez haladás
Nevetem el magam. Gyors és engesztelő csókot kap cserébe. Kicsit komolyabbá válok, amikor zaklatottabb lesz, elhajolok tőle és elgondolkodva nézem.
- Elhiszem
Fésülgetem a haját, belebújok, csókolom.
- Ne haragudj...Nem tudom mi van velem, miért ez....Megrengethettelennek kellene lennem. Eddig mindig az voltam.
Felix jelentette a végtelent, a kozmoszt.

- Én se és nem vagyok szerelmes Ericbe, ezt ne hidd
Zavartabbá válik a légzésem. Szemernyi kérdőjel sincs?
- Lehet... Miattad van, elrontottál. Mit gondolsz hülyeség volt a zárt kapcsolat gondolata? Talán neked van igazad, kiélhetnénk az ilyesmijeink és nem vágynánk másra. Csak...Eric nem akarna a szeretőm lenni
Ciccegek, látszik ez bosszant.
- Nem imádja annyira, ha azt hiszi szerelmes belém. Azt nem mondom száz százalékosan, hogy tényleg az, de ezt hiszi... Felejtsük el Samet. Gondolom szakítanak, aztán ő visszamegy a szüleinek. Mindenkinek az lesz a legjobb, ha szépen kikopik a köztudatból.
Eleve benne se kellett volna lennie.
- Csak legyél önmagad, hagyd, hogy ajtóstul rontsak a házadba. Azt kell tenned, amit te is kértél tőlem. Nyitottságot.
Nézek rá komolyan, nekem is nehéz volt, de álmomban sem gondoltam volna, hogy Felix minden általam ismert embertől zárkózotabb lenne. Nagyon sunyin csinálta a kis rohadék.
- Csak biológia lenne? De...nekem összefügg a kettő, jobban, mint neked. Attól félek, ha megdugnám Ericet érezni is kezdenék iránta...Mégis, akarom. Neked könnyű, te átélés nélkül, bármikor megkefélheted, akit csak akarsz.
Samre most már legyintek.
- Tehát sehol sincs
Hozzám képest? Ugyan.

- Felejtsd el. Csak nyílj meg, most már tudod, nem kell védened. Én is stabil vagyok, férfi bassza meg, legalább olyan erős, mint te magad
Ezt vegye tudomásul.
- Ne...nyomd el ezt bennem, ne legyek a kapcsolatban gyengébbik nem.
Kérem zavarodottabban. Lehet, hogy erről még nem beszéltem neki. Nos...nincs kizárva. Mindig elvetettük, hogy hülyeség, nem dominál le. Néha, mégis, igen.
Megforgatom a szemem, hogy nekem minden a gyengeségről szól.
- Képet adagoltál be magadról nekem, ami hamis volt? Mi az, hogy nem passzolna bele? te te vagy, nem? Akkor hogy hiheted el, hogy nem fogadnék el benned bármit? Azt hiszed nem tudom, hogy nem vagy legyőzhetetlen? Nem láttalak még úgy, vagy megtörten? Vagy mire gondolsz?
Felháborodom, kicsit kavarog a fejem. Mi van, ha mindazt megjátszotta, aki? Én szeretem, amikor alkot, elvarázsol a gyengédebb oldala is, de erre gondol egyáltalán?
- Mi a faszról beszélsz? Az, hogy a tulajdon családom ki akart nyírni nem tapasztalás volt? Hogy a többit már ne is említsem. Tudsz még olyan elbaszott életet, mint az enyém? Komolyan azt hiszed te és ez a Sammy életetek csak át fájdalmas dolgokat?
Jó, kezd eldurranni az agyam. Most vele vállal sorsközösséget? Sammy azért érti meg mert miért? Mi nyűge volt? Hogy buzi?
- Én csak azt éreztem, hogy valami nem smakkol, azt nem tudtam mi. Egy percre sem fordult meg a fejemben, hogy nem vagy velem száz százalékban őszinte, vagy önmagad.
Fordulok oldalt ridegebben. És nekem honnan kellett volna tudnom?

Sóhajtok. Kíváncsi vagyok tud-e változni. Kap egy biccentést.
- Quentin jobban néz ki
Minden elképzelhető módon ártani akarok Sammynek.
- Aha...tesztelgesd, én is akarom Eric szerelmét
Tudja, hányadán állunk.
- Veled nehezen, úgyhogy csak szerencséje volt.
Én ezt már eldöntöttem.
- Fura, hogy mégis majdnem monogám lettél miatta. Azért tudhat valamit
Ölelgetem, de nem tetszik, hogy hirtelen mennyire lenézi Ericet.
- Csodás, még ezt is ő fogja megoldani! Tudod mit! Szent joshua semmi Szent Samuelhez képest
Fújok gyűlölködve, úgyhogy a csók is ennek szellemében csattan el.
- Már hajlandó vagy lefeküdni velem?
Provokatívan nézek a szemébe. A csók aztán átalakul a lázadó dacból valami simábbá, gyengédebbé. Sóhajtok, amikor a nyakam csókolja, átölelem, ujjaim elvesznek a hajában. Lehet, hogy ez a pillanat majd forró erotikába fullad...
Vissza az elejére Go down
Felix Kaleolani
Felix KaleolaniVároslakó
Életkor : 37
Foglalkozás : Host, festőművész
Hozzászólások száma : 821

Hurtful love - Reeven*Felix Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hurtful love - Reeven*Felix   Hurtful love - Reeven*Felix EmptyHétf. Jan. 22 2018, 19:56

-Mert nem láttad anno...
Hagyom rá Reevenre, Eric nekem mindig lányos marad.
-Az volt a kérdés, melyikük a férfiasabb, én Samre szavazok, ennyi, Te fújod fel, mert tudod hogy igazam van.
Sunyi mosoly azért befigyel, mert szerintem ezért bassza a csőrét, hogy nem Ericet hájpolom.
-Nem ismertem, azt hittem csak egy üresfejű szépfiú akinek Eric pénze és befolyása kell... de Sam nem ilyen, kezdő meleg, nem mondom, elnyomott legkisebb fiú a családjából, de semmi helyrehozhatatlan, Eric is teljesen kikupálódott.
Vonok vállat a szimpla magyarázatomhoz.
-Én nem vagyok teljesen biztos benne, hogy nem-e csak színészkedik olyankor... mint Te, amikor közlöd, hogy érzelemmentes vagy és leszarsz mindent. Nem vagy olyan igazából, de sokan azt hitték rólad, mert jól játszottad a szereped.
Ebből talán megérti, hogy de, én tanítottam meg Ericnek hogy legyen vagy legalább tűnjön férfiasnak.
De abban legalább meggyőzöm hogy ne hajtogassa már nekem más kell... Quentinre meg csak bólintok, jó csávó, nincs mese. Kár hogy hetero...

-Mert Sammy lelkes és érzelmes ennyi... Eric is ilyen. Nem mondod?! No lám, elfelejtem hogy egykorúak vagytok!
Vigyorgok mint egy cápa, de ismer annyira, hízelgőnek találom hogy a nevem firkálgatta a füzeteibe, de azért vicces, hogy legyerekezi Sammyt, aki annyi idős mint Ő. Én látom hogy mindketten érettek és éretlenek egyszerre.
-Elsiették... ezzel egyetértek.
Már Eric és a Nyuszi, mert túl hamar csináltak mindent.
-Ha azért szakít Sammyvel mert végre nyugodtan kefélhetnek és nem fognak rettegni közben, hát hajrá. Ha azért szakít mert azt hiszi Te vagy Neki a Nagy Ő, szintén hajrá! De faszság mindkettő opció... De ha gondolod, ha már Sammy facér megkérem legyen a szeretőm, akarod?
Vetem oda hasonlóan gúnyosan, mert nem fogom megkérni, de komolyan nem tudom mit akar azzal, hogy facér lesz. Vagy legyen bűntudatom? Nincs. Nem lesz. Nem bántam meg. Sőt, újra megtenném a kva életbe!

-Ha nem múlt el azóta, most komolyan Reeven, akkor mit költözött össze Sammyvel és áradozott róla? Hogy így meg úgy szereti? Akkor az is kamu, de akkor mi garantálja, hogy Te nem leszel kamu?
Ezt most tényleg komolyan kérdezem, nem bosszantásképp. Most nem értem Ericet, miért nyomatja ezt? Nekem csak a bosszú jár a fejemben, annak lenne egyedül értelme...
-Igen, mert megismertem Sammyt. Amíg nem találkoztam vele nem hittem el, hogy komolyan akar bármit is Erictől. Ezt is hajtogatnom kell? De úgy fest Ericnek semmi sem jó...
Hülye. Mindig is az volt, nincs mit tenni...

-Pedig egész hamar megmondtam Neked hogy számomra Te különlegesebb vagy. Akkor még nem értettem miért, de már mindketten tudjuk.
Ezen kár lenne lovagolni, de komolyan... nem tehetek róla, hogy Ő csak akkor hitte el mikor kimondtam egy kva szót... anélkül is rég tudnia kellett volna bassza meg... de ezt meg én nem teszem hozzá.
-Nem nézem le, a barátom, de attól még nem tagadom le meg szépítem a faszságait. Hmpf... Ő is felcsesz engem folyamatosan Veled kapcsolatban, úgy fest ez kölcsönös, mi már csak ilyen évődő barátságban tobzódunk!
Mondom fintorogva, mert nehogy már az legyen én basztam el mindent és nyaljam Eric seggét! Ő is szart kevert a palacsintába már, ez van. Most is azt teszi...
-Hmpf...
Horkanok fel, elárulta magát! De tény, engem is idegesít Eric, kiül az arcomra, ha nem is mondom ki.
-Nem szétbarmoltam. Egyrészt, ha ennyi elég, akkor szart sem ért amúgy sem. Ha meg átbeszélnék és szeretnék egymást, amit Te úgy tagadsz, akkor ez melléktörténet lenne, nem fősztori. Ha Sammynek olyan pasi kell mint én, akkor talán jobb ha nem gyötri elvárásokkal Ericet, ha Ericnek meg olyan férfi kell mint Te szintén ez a helyzet. Ha mindkettőnek igazi férfi kell, keressenek olyat basszus, mi közünk hozzá? Ha meg jók egyásnak ne nyavalyogjanak, hanem dugjanak egyet és örüljenek egymásnak. Ennyi.
Vetem oda már idegesebben, mert unom hogy Reeven minden szart rám ken, holott igazából kurvra nem ránk tartozik az a kettő mit veszekszik.
-Akkor érted mi a gondom és talán megérted, miért tartom furának, hogy Sammyre féltékenykedsz.
Sethet is jobban megérteném, komolyan.
-Nem nézem le, de komolyan egy alárendt passzív pasit akarsz? Erre vágysz? Eric ilyen, én meg domináns és aktív, alapjainkban különbözünk ez nem lenézés, csak minőségbeli különbség. Hmpf... én nem választok akárkit páromnak...
Mondok a végén csak ennyit az istenségére. Sam teljesen más, komolyan... Ahogy én meg Eric is...
-Hát Eric mellett mindenképp...
Én sosem éreztem elnyomnám Reevent, már tény, jobb szeretek aktív és domináns szerepben lenni, de ha nem szól, nem érzem hogy sok. Az nyugtat meg, hogy karcolgatja a mellkasom, így azért kevésbé vagyok idegbeteg, hogy mi van már.
-Hát... rajtad kívül anyámmal vagyok amúgy belsőséges viszonyban, Eric-kel mindig volt egy... egyfajta visszafogottságunk hogy a múltról mondjuk nem faggatuk egymást annyira. Szóval igen, igen, haladsz kiscserkész!
Mosolygok, de anyám tényleg sokat jelent nekem. A csóknek meg nagyon örülök, élénkebb és csillogóbb a tekintetem, így jobban érzem magam. De csak elhajol, mert kiérzi fárasztó nekem ez a bizonygatás, szeretem. De szerencsére nem tart sokáig, nem tart távolságot.
-Érzelmekben sosem voltál az Szépségem. Nem haragszom, de valahol nem esik jól, mintha azt hinnéd hazudok, pedig nem teszem. Ha azt mondom Veled akarom leélni az életem, komolyan gondolom.
Senki sem bizonytalanított el még ebben eddig. De nehezen képzelem el, hogy sikerülne.

-Pedig kicsit olyan mintha mégis...
Mármint Ericbe is szerelmes lenne... mintha megingatná a puszta tény, hogy Eric udvarol vagy... nem értem.
-Mármint mire érted a zárt kapcsolat gondolatát? Kitől volt hülyeség? Én így látom, a testiséget nem árt kiélni. Hmpf, Eric nem, Eric zárt kapcsolatot akar. De... őszinte leszek Reeven, ha ilyen típusú férfiakat akarsz szeretődnek mint Eric meg a bátyád, akkor nem igen lesz szeretőd.
Mert Ők el akarnak köteleződni, ennyi.
-El kell keserítselek... Nem fog kikopni, mert én mindkettejükkel jó viszonyt akarok ápolni, leszarom ha össze is vesznek. De maximum Neked csak "Tudjukki" lesz.
Vigyorgok, de az tény, ha szakítanak, Sam hazaköltözik.
-De az nem jó érzés...
Mondom óvatosabban, jelezve Samnek sem örültem feltétlen, mert rám rontott azaz a privát eldugott belső világomra. Reeven más, persze, de lehetne velem finomabb... legalább egy fokkal.
-Értem... de Te tudtad, hogy bezárkóztál én nem... ne légy velem túl szigorú, igyekezni fogok... gyors lenni.
Mert Reeven olyan hamari de bizonytalan vagyok, hogy menni fog-e ez nekem így hirtelen. Fokozatosan biztos, de gyorsan...
-Ez tény. De én erre lettem nevelve. Amúgy látod, van olyan akivel szexeltem és a barátom, közel áll hozzám, nem csak sima szexpartner. De... ezért mondtam, ha szerelmes lennél másba is akkor... engem valószínű már nem szeretnél, azt nem akarom, el akarom kerülni. De Te tudod kivel tudsz úgy lefeküdni, hogy barátnál több ne legyen. Nekem már megtiltottad, hogy olyannal kétszer lefeküdjek, aki akár barátom is lenne vagy már az. Sammel se fogok többet, mert kedvelem, azt mondtad nem lehet szeretőm. Tartom magam a feltételedhez.
Mert én ezt sosem szabtam meg Neki, de másképp működünk úgyfest. Csak akarom érezze, ha Ő kikötött valamit szót fogadtam.
Arra csak mosolygok, hogy Sam sehol sincs, szórakoztat, hogy ilyen magabiztos. De amúgy lehet is, kár hogy én mégsem érzem ezt Eric-kel szemben...


-Továbbra is azt mondom nem gyengeség függvénye hogy nem mondtam Neked vagy óvtalak... de ezt sem fogom hajtogatni. Ha nem lennél férfias meg erős, nem lennék veled.
Sóhajtom, úgy érzem magam mint egy papagáj. De aztán csak rápillantok meglepetten.
-Úgy érzed? Nem tekintelek lánynak vagy ilyesmi. Passzívnak sem.
Pislogok, Ericet annak tekinteném, Samet... valószínű, főleg mert illik a passzív szerepbe, de Reeven nem. Élvezem ha passzív, de szeretem, hogy domináns és aktív.
De neki komolyan minden a gyengeségről szól akkor is...

-Nem ezt mondanám. De úgy érzem elvárod hogy tévedhetetlen legyek, hogy mindig mindenben magabiztos, racionális és józan. De... van hogy nem ilyen vagyok. Hogy... nem is tudom. Eléggé megtanultam milyen legyek, mert ezt várják el tőlem, nem tudom, milyen az amikor levedlem mindezt. Lehet nekem sem tetszene, hát akkor még Neked!
Tanácstalan vagyok, ami azt illeti. Érezni a hangomon is.
-Reeven... feleslegesen csesződsz fel a semmin... negatív és negatív tapasztalat között is van különbség... ez nem verseny, csak azt mondtam, lehet hogy mi faszt se tudunk milyen a szülői gyűlölet mert elkényeztetett kölykök voltunk, de vannak dolgok amiket meg Te nem tapasztaltál és másképp rossz. Ha elcseszettnek érzi magát az ember az sokmindenből fakadhat, néha apróságból, néha nem.
Annyira ideges, most biztos nem mennék bele konkrétan mire gondolok. Alapjáraton sem akarok róla beszélni ha nem muszáj, így hogy úgy érzi semmiség lenne az övéhez képest pláne nem. Mert lehet tényleg az, sőt, biztos, de attól még nem lesz könnyebb beismerni főleg ha úgy kell hozzáállnom nyomorult vagyok, amiért nem léptem túl rajta rendesen. Azt hittem megtettem amúgy, de úgy fest nem... Túlzottan átéreztem Sammy helyzetét az az igazság.
-Én sem vettem észre, miért förmedsz rám, mert bevallom elcsesztem?! Úgy mondod mintha direkt csináltam volna bármi ilyesmit...
Nézek félre fájdalmas képpel, emiatt is én leszek a szemét köcsögláda, mert miért nem vettem észre... köszönöm.

-Helyesebb, de Sammy teste formásabb.
csak kiharcolta, magának köszönheti, ennyi...
-Hmpf, érdekel mire jutsz a "szerelmével" kapcsolatban.
Szerintem Eric akkor sem szerelmes csak hülye vagy bosszút áll...
-Én is így gondolom.
Hogy Sammy akkor és ott ráérzett, amúgy megszakadt ez a belém lát dolog.
-Nem csak majdnem, hanem monogám voltam míg vele voltam... jah annyit tud, hogy neki csak ez a kapcsolatforma az elfogadható és hogy halálba idegesített hogy nem hiszi el nekem kvára nem szerelmes belém, csak azt hiszi. Nekem Ő mindig is csak barát volt.
Eric ennyit tud. Wáó, tapsoljuk meg! Ölelem szorosabban Reevent inkább. Húzom a szám, hogy Sammy old meg mindent szerinte, de nincs mit tenni, Sammy jó tanácsokat ad, ennyi. Mondjuk a Szentségén felnevetek!
-Egész új fajta módon szentségel kedves Mr. Callagher! De Sammyt valóban könnyebb elképzelni szárnyakkal, glóriával és valami fehér lepelben, pirospozsgásan!
Nevetek tovább, ez tetszik! A csókba is belenevetek, míg Ő fújtat, de nincs mit tenni, ez így alakult.
Aztán csak szenvedélyesebbek leszünk, meg is komolyodok, főleg a kérdése miatt.

-Eddig is hajlandó lettem volna, ha nem éreztem volna elfogadhatatlan számodra a kudarcom... Rettenetesen kívánlak szüntelen, de... lehetne, hogy csak szeretkezzünk és... ne legyen ezzel kapcsolatban elvárás?
Talán most megérzi nekem komoly aggodalmaim voltak és vannak, kidob, ha nem lesz intim a szex. A simulékony csókja nyugtat meg és lazít el, mert megint merevvé vált minden izmom, nem csak az ölem sajnos. A nyakát is élvezettel csókolom, tudom hogy szereti, én meg azt szeretem hogy szereti...
Ha belement a szexbe és nem gondolta meg magát, akkor leveszem a pólóját és kigombolom a nadrágját, jelezve vegye le, én is vetkőzöm és visszahúzom az ölembe, rettenetesen kívánom... kezem csak úgy falja a bőrét, vágyom érezni magam benne... nagyon.

Vissza az elejére Go down
Reeven Callagher
Reeven CallagherKlasszikus kommunikáció
Életkor : 30
Foglalkozás : rock sztár
Hozzászólások száma : 1383

Hurtful love - Reeven*Felix Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hurtful love - Reeven*Felix   Hurtful love - Reeven*Felix EmptySzomb. Márc. 03 2018, 21:56

//kicsit rövidítek, ha no problémó//

Vállat rántok, ez az ő véleménye, de ő régebbtől ismeri. Akit én Erickként definiálok, nem az. Sam az új üdvöske. Olyan, mint valami horrorisztikus végzet. Egyszer találkoztak, egyszer baszki és képes Eric elé helyezni. Megfeszül állkapcsom és próféciákon gondolkodom, amik beteljesítik önmagukat. Ó, hogy ajnározza!
- Jó, inkább hagyjuk azt a kis köcsögöt.
Szemet forgatok, hogy Eric csak színészkedik. A szavait viszont megfontolom, nem zárom ki, hogy tényleg.
- Majd jobban megismerem és kiderül.
Nyomok az orra alá egy fricskát, amit tudom, hogy nem fog annak venni. Összeszűkült, gonosz szemekkel meredek rá, mert ez a Sammy kezd sok lenni és félelmetessé válni.
- Nem faszság. Minek legyen vele, ha ő is más iránt is érez, nem biztos magában és a partnere is? Teljesen feleslegesen vannak együtt, ha nem szeretik egymást eléggé. Másoknak ez opció Felix
Sóhajtom fáradtan, mert tuti beleköt majd és vitázik, de nekem rohadtul nincs most kedvem a monogámiaellenességet hallgatni.

- Te jobban ismered. Lehet, hogy én csak összezavartam. De ha ennyire meg tudtam kavarni a fejét, csak azzal, hogy meghallgattam mit tettél te, egyáltalán nem azt érzi a Sammykéd iránt, mint kéne.
Oké, hogy az én is meginogtam, de se Sebastiant, se Ericet nem dugtam meg heccből, hogy elvegyem előbbinek a szüzességét utóbbinak mondjuk a becsületét. Nem gondolok rá állandóan, vagyis... Nem akartam szakítani vele, vagyis... Hallgatok. Ha hamisnak ítélem Eric érzéseit, akkor a magaméit is? Csak megkavart Felix, ő maga a hülye, ostoba titkolózásával, a bizonytalankodásával, mert ő volt az végig és sokkal hosszabb ideig nálam.
- Ha az lesz, elhagylak
Közlöm kíméletlenül. Őt nem fogom elviselni. Utolsó csepp lesz a pohárban.
- Ha még egyszer lefekszel vele, akkor is.
Amilyen kis hülye, úgyis elsírja Ericnek, mert kitalálja mennyire szerelmes. Ő meg tudja a tényállást. Már nem vagyok olyan gyenge, mint régen. Megteszem. Testtartásom, kíméletlen arckifejezésem is erről árulkodik. Ha folytatja ezt a komédiát, keressen más bolondot hozzá. Kurvára unom Sammyt, az új felfedezettet, és minden kibaszott, potenciális szeretőjelötlet! Fel tudnám gyújtani mindet! Próbálok inkább a jelenre koncentrálni, kiűzve a szőke, geciváró, alélt ajkú képét a fejemből. Én kellek neki, kész.
- Elhiszem neked. Tudod, mit? Tényleg elhiszem. Baromira unalmas, hogy bizonygatnod kellett, de te magad mondtad milyen nehezen éred el ezt a szintet. Hát velem megugrottad.
Húzom ki magam, mint aki büszke magára. Ne is essék több szó erről. Az évődő barátságra nem szólok semmit. Jók az ilyenek, bizonyos mértékig. Én élvezném. Végülis Leoval hasonló haverságban vagyunk. Biccentek, hogy szarjuk le kettejük dolgát. Ebben most egyet tudok érteni. Hallgatás beleegyezés, nem kell többet bizonygatnia. Csinálnak, amit akarnak.
- Nem tudom, rossz érzésem van Sammyvel kapcsolatban, ennyi az egész.
Ericnél is volt, de nem ennyire. Ez most más. Félek a kis köcsögtől.
- Te uni vagy. Szeretem a passzívat, mert én inkább aktív, bár te el tudod érni az unit, másnak nem engedném. Tudom. Én se választok akárkit.
Nézek rá, Ő volt az első az életem minden tekintetében.
Az anyja, najó, ehhez most nem fűzök kommentárt. Csak félmosolygom és az ajkára hajolok apró csókokkal hitetni el, mennyire elhiszem a szerelmét.
- Haladok és én vagyok életed értelme. Asszem menni fog, hogy ezt feldolgozzam.
Csak el kell hinnem, hogy mindent megkaptam, amit akartam. Végülis bizonyos szempontból ez mindig is így volt. amit nagyon akartam így, vagy úgy megszereztem, de jól mondja. Az érzelmekben még mindig béna vagyok.
- Sebastiannal nem akarok semmit. Komolyan nem. Eric...Ericcel sem volt. Ő is kikötötte, csak akkor lehet, bármi, ha téged dobtalak. De ha így állunk, amíg így állunk, nem foglak
Közlöm nagy kegyesen, beharapva az ajkát, mint gonosz macska, aki eljátszik a gombolyaggal.
- Én se fogom megszakítani a kapcsolatot Erickkel, csak azért mert Te most megüdvözültél. De vigyázz Felix, ne dugd meg, csak barátkozz.
Kurva rossz érzésem van ezzel kapcsolatban. Igazból...nem csak az ő részéről. Mind a négyen benne vagyunk.
- Nem fogom Tudjukkinek hívni, nem félek tőle.
Hessegetem el feszültebben, aztán hallgatom miért is kéne türelmesnek lennem. Biccentek, Sammyre is.
Igazából azt is elhiszem, nem tart lányosnak.
- Akkor hidd el, hogy sokkal többet elviselek, mint gondolnád. Nyugodtan rám zúdíthatod magad.
Igazából el sem tudom képzelni mi tartotta vissza.
- Jajj már. Nem is tőlem vagy berezelve, hanem saját magadtól. Magadat nem mered elfogadni. Nem fogod megtudni, ha meg sem próbálod. Lenyomtad nekem ezt az álszent dumát, szeressen mindenki olyannak, amilyen vagyok és pont te nem alkalmazod? Akkor szedd össze magad Felix és vedd le a hülye álarcaidat. Sokszor kurvára nem vagy racionális, vagy erős. Szeretnék én egy terror tábornokot? A faszt.
Érdekel mit tud még mutatni, amit két év alatt nem láttam belőle.
- Jó, akkor csak nyitott leszek és hallgatlak
Próbálok egyezkedni vele.
- Nem direkt cseszted el, bár óvni akartál, meg hasonló hülyeségek, szóval kicsit mégis.
Emlékeztetem, mielőtt nagyon felháborodik mennyire igazságtalan fasz vagyok.
Az kurvára nem tetszik, hogy kiforgatja a szent Sammyt és egészen megkapó köntösben tünteti fel. Bele is fújtatok a csókba.
- Legyen inkább Tudjukki, jó? Orratlan, ronda, kopasz selejt. Jobban illik hozzá.
A szexben kiegyezem.
- Lehetne. Ne legyen elvárás.
Odasimulok, aztán próbálok kiverni a fejemből minden ilyesmit. Igyekszem olyannak lenni, aki teljesen elfogadó, ha kell, befogadó, nem támasztok elvárásokat, csak élvezem, idomulok, elmerülök benne.

Vissza az elejére Go down
Felix Kaleolani
Felix KaleolaniVároslakó
Életkor : 37
Foglalkozás : Host, festőművész
Hozzászólások száma : 821

Hurtful love - Reeven*Felix Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hurtful love - Reeven*Felix   Hurtful love - Reeven*Felix EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13

//Nope, nem baj ha rövidebb, jobban lehetne pörgetni őket xD//

//horrorisztikus vérnyúl XDDD Bocsi xD//
-Hagyjuk!
Nekem nem fáj, ha nem beszélgetünk Sammyről, de kicsit mellőzhetnénk cserébe Ericet...
-Legyen úgy...
Ismerje meg jobban Ericet, rájön hős szerelmes... pár napig, hétig és vált. Eric ilyen.
-Ha meg ennyire nem érzik összetartoznak, szétmennek, de ez nem az én hibám lesz és nem is a Tied, hogy állítólag elszeretted.
Maradjunk ennyiben, nekem elég, hogy én biztos vagyok Reevenben, a többi mellékes.

-Akkor saját magát meg Sammyt csapta be, magára vessen, ne rám.
Ehhez tartom magam azért is. De azért a Sammykém szóra felszalad a szemöldököm, már az enyém? Valahol mondjuk... igen. Hoho.
-Ha lefeküdsz Erickel vagy csak kiveritek egymásnak, elhagylak.
Ha már itt tényeket fektetünk le... ha én nem érhetek újra Samhez, Ő se tegye ezt újra Eric-kel, szerintem így tiszta sor. Eric csak ne érintse Reevent... Ennyi jár nekem is ha már annyi mindent megszabott nekem a szex terén...
-Igen, pont ezért kéne elhinned ha mondom, érzem. Nem színlelek.
Mert tényleg szeretem, talán már az első perctől fogva, hogy ott bénázott az ecsetekkel, meg magyarázta a filozofáns dolgait.
-Nekem meg Eric-kel, ennyi az egész.
Csak a különbség, hogy míg én nem inogtam meg Ő igen. Ez nagyon rossz jel... tény, az hogy Sammy átlátott rajtam szintén nem biztató de azért az más.
-Hmpf... Ezt is szeretem benned...
Hogy másnak nem engedné, ez a mondtad simogatja a lelkem. Amúgy érzem aktív lenne inkább, de én is, nincs mit tenni.
-Helyes... ideje volt kiscserkész. Kapsz egy újabb plecsnit!
Bököm meg a mellkasát, majd lopok pár csókot. Higgye csak el hogy köré építettem az életem, nem véletlenül.
-Sose dobj, főleg ne érte...
Karmolom a hátát, mert élvezem hogy az ajkam harapja. De azért érzem benne a kétélű célzást, Ő el tudja képzelni, hogy dob engem... ez belül eléggé hideg és kellemetlen érzést vált ki belőlem, mivel én ilyet sosem éreztem vele... de most elnyomom, el kell nyomnom.
-Majd nem eszem meg a dugi csokit a szekrényből mami...
Somolygok, nem kefélem meg Sammyt, ott és akkor nagyon kívántam, de könyörgöm, ha megálltam Eric-kel, Seth-tel is, akkor Sammy is menni fog. Eric meg csak ne riszálja a seggét, Reeven nem fog megcsalni érte, mivel megbeszéltük. Annak tekintem, mással lefeküdhet, de Eric-kel ne...
-Mmmm, jól van.
Somolygok, szerintem tart a nyuszitól, a NYUSZITÓL basszuskulcs, hát az csak egy nyuszi! Édes, simogatnivaló, gondozást igénylő állatka, aki jó, oké, rém értelmes és olyan gondolatvilága van, ami könnyen beszippant de... ő a nyuszi.
-Jó. Csak előbb magamra zúdítom magam, azt hiszem...
Ez így értelmes mondat? Minden esetre... rá kell jönnöm mi a bajom. De ebben Ő is megerősít, feszülten szívom be a levegőt, egészen a terror tábornokig, ahol nevetve kiszalad belőlem.
-Pedig tutira baszott jól állna nekem az egyenruha, a csillagok... mmm?
Vigyorgok, de bólogatok is, hogy jó, ebben... ebben igaza van, de nekem Reeven... nagyon fontos Reeven.
-Jó. Jó... beszélni... szeretek...
Akkor miért érzem úgy, nem jönnek majd az ajkaimra a szavak? Hogy elapadnak, mint valami rég kiszáradt kút, ami funkcióját vesztette? De talán ha egyszer belekezdek, akkor... egyre könnyebb lesz. Annak kell lennie!
-Az nem hülyeség baszd meg, Te nem láttad magad ott és akkor!
Nézek félre, azért mikor mint egy zombi jött haza... az nem volt kellemes emlék, hiába volt utána... nagyon jó.
-Tudtam hogy tetszeni fog Neked ez a jelző rá...
Nevetek, tudjukki, a kis nyulam-bulam! De el is felejtem, hogy Reeven felold az intim szex szöges láncaiból és engedi hogy csak... imádjam a testét, hogy végre simítsam, érezzem magam benne, öleljem és csókoljam. Azt sem mondhatja hogy nem vagyok vele szenvedélyes, mert annyi elfojtott vágy tör ki belőlem iránta, hogy még ráadásul nem is a szokott nagyon hosszú menet lesz, hanem csak... egy átlagosan hosszú, de annyira vágytam már rá, annyira akartam, hogy magam is meglepődöm rajta. De kiengesztelem érte, ahogy akarja, tudja jól. Utána, ha nem szökik meg az ölemből, akkor csókolgatom és orrommal cirógatom az arcát.
-Ne tilts el soha magadtól... nem akarom. Szeretlek Te idióta...
Ölelem jobban, mert Teremtőm, tényleg nem akarom hogy elhagyjon. Mihez kezdenék?
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

Hurtful love - Reeven*Felix Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hurtful love - Reeven*Felix   Hurtful love - Reeven*Felix Empty

Vissza az elejére Go down
 

Hurtful love - Reeven*Felix

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Utált nap... - Reeven-Felix
» You know that I love you so I love you enough to let you go - Greg & Izzie
» Próbateremszerűség- Leila, Reeven & Xav
» Love hurts - IzZin
» Would you love a monsterman? - LiVi, Ed, Ry

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: A világ legvégén :: Lakások, házak, otthonok :: Archívum-