Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
Claire és Kouji EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
Claire és Kouji EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
Claire és Kouji EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
Claire és Kouji EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
Claire és Kouji EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
Claire és Kouji EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
Claire és Kouji EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
Claire és Kouji EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
Claire és Kouji EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
Claire és Kouji EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 Claire és Kouji

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Claire P. Collins
Claire P. CollinsFilmművészet
Életkor : 29
Foglalkozás : babysitter
Hozzászólások száma : 19

Claire és Kouji Empty
TémanyitásTárgy: Claire és Kouji   Claire és Kouji EmptyKedd Aug. 29 2017, 17:32

Sok kedvem nincs elmenni most Amy-vel Kouji-hoz, igazándiból nem kedvelem azt a srácot. Egy felfuvalkodott hólyag, beképzelt idióta. Semmi kedvem sincs az ő társaságához. Amy viszont teljesen bele van zúgva a srácba. Olyan naiv szegényke, nem veszi észre hogy Kouji csak azért jó pofizik vele mert gazdag apja van. De olyan mintha az orráig sem látna el, nem lehet neki mondani semmit sem.
Annak örülök ebben az egészben, hogy ha valami olyat mondana ez a Kouji Amy-nek én legalább ott leszek, hogy leszedjem arról a túl magas lóról ezt a kölköt. Szívesen be is mosnék neki, csak az nem biztos, hogy jó ötlet volna. Na mindegy. Nem számít. Elmegyek vele, valakinek csak vigyáznia kell rá, ha már ő nem tud magára vigyázni.
- Jó. Jó. Elmegyek veled. De csak azért, mert ennyire akarod. - nagyot sóhajtva belemegyek végül. Amy őrjöngve ölel meg. Egyedül azért nem akar menni, mert az anyja nem szereti ha oda jár. Így meg azt mondja neki, hogy velem van. Még bizonyítani is tudja.
Elindultunk. Remek. Remélem Kouji nem hozza magával az egoját mert akkor nem férünk el a találka helyen. Nem emlékszem, mit mondott Amy hol fogunk ezzel a Kouji-val találkozni, de lényegtelen.
Kouji már itt is van, ahogy látom. Amu nagy mosollyal az arcán köszön is neki.
- Szia. - micsoda műmájér mosoly van Kouji arcán. Jaj, hogy oda ne rohanjak.
- Hello. - köszönök végül én is nem túl nagy örömmel.
- Remélem nem baj, hogy elhoztam magammal Clairt is. - mondja Amy Koujinak kedvesen.
- Ha baj is, nem elégítem ki ezt a hólyagot azzal, hogy elmegyek. - válaszolom gonoszan.
- Claire! - szól rám Amy. - Most velünk marad. - teszi hozzá rám értve ezzel.
Vissza az elejére Go down
Kouji Oohara
Kouji OoharaMarketing kommunikáció
Életkor : 30
Foglalkozás : egyetmista
Hozzászólások száma : 20

Claire és Kouji Empty
TémanyitásTárgy: Re: Claire és Kouji   Claire és Kouji EmptyVas. Szept. 10 2017, 00:21

A new kind og challenge
Claire xXx Kouji

Everybody loves me • szószám: 701 • Credit:

 


Péntek van és mi mással is lehetne egy ilyen szép, kellemesen meleg estét eltölteni, mint bulizással. Ez nem is kérdés. Viszont mivel elég fiatal még ez az este, a haverjaimmal úgy döntünk, hogy még mielőtt valami klub felé vennénk az irányt, előbb beugrunk a az egyetemi pubba egy-két körre. Végül is jobb úgy odaérni egy buliba, ha az embernek már van egy alaphangulata. Na meg még ki is kell találnunk, hol is partizzunk ma este. Számtalan lehetőség szóba jöhet. Leülünk a srácokkal egy pulthoz közeli asztalhoz, ahonnan viszont a helyet is nagyjából belátjuk. Így ugyanis utánpótlás miatt sem kell messzire menni és a terepet is fel tudjuk mérni. Hátha akad valami szemrevaló bige már itt is. Addig is viszont már emeljük is az első poharat koccintásra, hogy az első italunkat rövidesen követhesse a többi.
Nem is kell azonban sokáig kolbászpartit tartanunk, az ajtón ugyanis belibben két ismerős arc. Mikor meglátnak, az egyikük már szélesen mosolyogva indul meg felénk. Őszintén szólva már el is felejtettem, hogy meghívtam ezt a csajt is. Valószínűleg azért lehetett, mert szokás szerint megint nógatott, hogy mit csinálok hétvégén, mire benyögtem, merre leszünk a srácokkal. Aztán, mivel úgy pillázott rám, hozzátettem még, hogy ha van kedve, benézhet ő is. De könyörgöm, nem vette észre, hogy ezt csak udvariasságból mondtam és a legkevésbé sem gondoltam komoly meghívásnak? Ahogy a mellékelt ábra mutatja, ez valószínűleg meg sem fordult a kis fejében. Szuper. Valamelyik haverom igazán hazavihetné. Kár, hogy rájuk se fog nézni, nekem meg teljesen aláássa az esélyeimet azzal, hogy rajtam csüng. Hirtelen még az se jut eszembe, mi a neve a csajnak, annyira nem érdekelt soha. Az tuti, hogy valami pénzes bula, így olyan rossz fényt nem vet a társaságunkra. Meg annyira igazából nem is csúnya. Teljesen átlagos. Nem kimondottan az esetem. Még egy éjszakára sem. Legfeljebb ha nagyon nincs más. De az ilyenekkel akkor is csak a baj van. Ha hazavinném, még levakarhatatlanabb lenne. A drámára meg semmi szükségem, köszönöm. Messze nem ér annyit.
- Sziasztok! - az ilyen helyzetekre szokásos mosolyom szerencsére most is kéznél van, mikor a két lány megáll az asztalunknál. Vajon ismernem kéne őket? Mi a nevük? Pedig, ha nem is ez az értem rajongó csajszi, de a barátnője, na ő kifejezetten szemrevaló. Jó alak, gömbölyödik, ahol kell, még az arca is szép lehetne, ha nem vágna valószínűleg szándékosan olyan grimaszt, mint aki folyamatosan valami nagyon büdöset szagol. Eddig talán ezért nem is néztem meg jobban. De ez a ruha, ami rajta van, határozottan jól kiadja az alakját és nem rossz, amit mutat, a sminkje is jól hangsúlyozza az előnyös oldalát. Jóval érdekesebb lánynak tűnik, mint a barátnője, akivel együtt szoktam látni. Bár általában nem is néz rám, nem nehéz kitalálni, hogy csak a barátnője miatt tartózkodik mindig a közelemben. De hát ez a kihívás, nem igaz? Mielőtt válaszolhatnék a csajszi megjegyzésére (amiből legalább azt meg tudom, hogy a csinos undorgó barátnőt Claire-nek hívják, ezt nem árt megjegyezni az este hátralévő részére), az említett leányzó, arcára kiülő rosszindulattal fröcsögi felém a szavait.
- Ha ki szeretnél elégíteni, arra ennél sokkal jobb módszereket tudok neked javasolni, Angyalom - arcomon hamiskás mosoly terül szét, ahogy reagálok a szurkálódására. Biztos vagyok benne, hogy már maga a megjegyzés is legalábbis idegesíteni fogja, ha ki nem is akasztja, a becenévvel megtoldva pedig valószínűleg még inkább. De hát lássuk, mennyire is tüzes a kicsike! Én az efféle játékot is szeretem. Meglátjuk mi lesz belőle az este későbbi részére.
- Üljetek csak le! Mit isztok? A vendégeim vagytok az első körre - most direkt a lelkesebbikre nézek (akinek a neve még nem derült ki és persze, hogy nem jut eszembe, de ez úgysem fog feltűnni senkinek, megoldom) és még rá is mosolygok, miközben egy karmozdulattal is arra ösztökélem őket, foglaljanak csak helyet. Biztos, hogy ő oda meg vissza van tőle, hogy leülhet közénk (ő valószínűleg mellém, ha nem tévedek a logikájukat illetően), pláne, hogy még meg is hívom őket. Hogy az érdeklődésemet nem annyira ő, inkább a tüskés kis Claire keltette fel, arról nem kell tudnia. Míg ő itt van, legalább biztos vagyok benne, hogy a ma esti célpontom sem megy sehová. Mert igen, jelenleg ő vált azzá. A kihívások ugyanis általában izgalmasak. Pláne, ha ilyen csinosak is, mint ez a lány.

Vissza az elejére Go down
Claire P. Collins
Claire P. CollinsFilmművészet
Életkor : 29
Foglalkozás : babysitter
Hozzászólások száma : 19

Claire és Kouji Empty
TémanyitásTárgy: Re: Claire és Kouji   Claire és Kouji EmptyPént. Nov. 03 2017, 12:57

- Elégítsen ki a halál! - nézek rá Kouji-ra szúrós tekintettel. Ha velem akart kikezdeni, akkor rossz célpontot választott ki magának. Letörlöm én a képéről azt az önelégült mosolyt abban biztos lehet. Hányingert kapok tőle, már csak attól is, hogy rá kell néznem. Már attól is meglepődöm, hogy egy ilyen beképzelt bájgúnárnak, lehet néhány jóképű barátja is mind egynéhány az itt lévők közül. Nagy csoda. Bár lemerném fogadni, hogy ezek pont olyan idióták mint ő. Mért is lennének mások...
- Bocs inkább állva maradok és kösz de kitudom fizetni a magam italát ha iszok valamit. - nyomatékosítom mérgesen. Amy persze egyből helyet foglal a Koujihoz legközelebb levő széken. Hogy dőlhet be ennek a ficsúrnak, nem értem. Egyáltalán semmi megnyerő nincs ebben az alakban, egy cseppet sem néz jól ki. Sőt. Számomra kifejezetten ellenszenves, én biztosan jó messzire elkerülném ha lehetne. Csak sajnos ez Amy miatt nem lehetséges. Mindig magával kell rángatnia mindenhová. Hihetetlen.
- Ugyan már Claire legalább egy kicsit próbáld meg jól érezni magad. - néz rám Amy, amikor meglátja az arcomon, hogy egy kicsit sem érzem jól magam itt. Mit ne mondjak jó megfigyelő. Az biztos, hogy jobban örülnék ha inkább hazamennénk. A zene is nagyon idegesít, meg ez a bájgúnár is, akit Koujinak neveznek.
- Jól érezném magam ha már végre hazamennénk. - vetem oda őszintén. Amy a megragadja a karomat, mintha azt mondaná fogjam vissza magam. Pedig nagyon jól tudja, hogy az nem az én asztalom. Ami a szívemen az a számon. Na meg ha utálok valakit azt ki is mutatom. Hisz ismer, tudja, hogy ilyen vagyok. Ha meg nem tetszik ez neki, akkor minek hozott el magával.
- Bájgúnár, hányadik csajod Amy jelen pillanatban? - kérdezek rá gúnyosan Koujira. Amy nagyon mérgesen néz rám. De ez engem nem érdekel, muszáj volt rákérdeznem erre az idiótára. Már csak bosszantásból is, hogy letörjem azt a vigyort az arcáról. Bár jobban esne ha inkább bemoshatnék egyet neki. De az nem fog menni. Sajnos nyilvános helyen vagyunk, túl sok tanú lenne rá. Na mindegy. - Vagy inkább mondjam úgy hányadik játékszered? - változtatom át a kérdésemet egy kicsit. Amy persze ismét rám néz mérgesen. Jól van na. Befejeztem. Nem cukkolom tovább ez a bájgúnárt.
Vissza az elejére Go down
Kouji Oohara
Kouji OoharaMarketing kommunikáció
Életkor : 30
Foglalkozás : egyetmista
Hozzászólások száma : 20

Claire és Kouji Empty
TémanyitásTárgy: Re: Claire és Kouji   Claire és Kouji EmptySzomb. Dec. 16 2017, 17:49


Claire &&  Kouji
A Claire néven szólított lány igencsak csípősen reagál a megjegyzésemre, ez azonban ahelyett, hogy bosszantana, még inkább szórakoztat. Kíváncsi lennék rá, vajon az ágyban is ilyen tüzes-e, mint ahogy a szavakat pörgeti. Ki tudja, talán még egyszer ezt is meg fogom tudni. Gondoljon most rólam bármit is. Azok az utálattól szikrázó szemek kifejezetten izgatóak. Tulajdonképpen üde színfolt ilyesmit látni, megeshet, ezért is kelti fel az érdeklődésem. Meglátjuk, mit hozunk ki ebből később.
- Ahogy gondolod, nekem nincs okom panaszkodni akkor sem, ha állva maradsz - jól láthatóan végighordozom rajta a tekintetem, végigmustrálva az egész testét, ahogy ott áll előttem. A szemem sarkából úgy látom, a haverjaim is jól szórakoznak a "műsoron". A lányon magán kívül legfeljebb a barátnő lehet elégedetlen, amit szóvá is tesz. Nem szólok bele a beszélgetésükbe, csak miután eléri, hogy Claire leüljön, még ha azt láthatóan nem is szívesen teszi. Ekkor néz rám bocsánatkérőn a természetesen mellettem helyet foglaló barátnő.
- Hagyd csak Cukorfalat, nincs semmi baj. Mindenkinek lehet rossz napja. Bízzunk benne, hogy tudunk rajta változtatni - a hatás kedvéért még egy kicsit meg is érintem a kézfejét, de épp csak egy pillanatra. Tisztában vagyok vele, hogy a hozzá hasonló lányoknak ennyi bőven sok lesz ahhoz, hogy teljesen elaléljon és ez pont jól is van így. Amíg ő itt van, Claire is maradni fog és számomra ez a cél. Aztán remélhetőleg ezt a lányt meg le tudom itatni az este folyamán annyira, hogy valamelyik haverom hazavihesse és nekem ne okozzon több problémát. Közben odajön hozzánk a pultos, én pedig jelzem a lányoknak, hogy kérjenek italt. Ha Claire vonakodna, megkérdezem a barátnőjét, mit szeret és azt kérek neki. Tetszik vagy sem, sok beleszólása ebbe nincs, legfeljebb otthagyja majd az asztalon az italt, amit kap, de ez már nem az én bajom.
- Tulajdonképpen mit is tettem ellened, Kiscicám, hogy ennyire utálsz? - előrehajolok és mélyen a szemébe nézek, érdeklődve várva a reakcióját. A hangom komoly, de egyáltalán nem ideges vagy ingerült. Valahol amúgy tényleg kíváncsi vagyok rá, miért is pikkel rám ennyire. Nem hiszem, hogy különösebben ártottam volna neki, emlékeim szerint szóba sem álltunk korábban. Épp ezért vagyok kíváncsi rá, mi is böki a csőrét (még ha a kissé provokatív becézgetéstől most sem tudok eltekinteni). Kíváncsi vagyok, mit tudok kihozni belőle még a ma este folyamán.

■ ■ Everybody loves me ■ ■Bocsi a késésért! ■ ■credit
Vissza az elejére Go down
Claire P. Collins
Claire P. CollinsFilmművészet
Életkor : 29
Foglalkozás : babysitter
Hozzászólások száma : 19

Claire és Kouji Empty
TémanyitásTárgy: Re: Claire és Kouji   Claire és Kouji EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50

Ahogy látom, hogy hozzá ér Amy kezéhez majdnem odahányok. Ha ez a Kouji az én kezemhez érne rögvest szaladnék fertőtlenítőért, bár szerintem ide 5 liter kézmosó sem lenne elég, hogy lemossa Kouji érintését. Amyt ez egy kicsit sem zavarja, majd elalél tőle. Bájosan mosolyog rá, mint egy buta csitri. Felfoghatatlan mit eszik ezen a Koujin, ha a föld utolsó pasija lenne akkor sem kellene nekem.
Nekem ne kérjen semmi italt. Élesen a pultos felé nézek, hogy még csak meg se próbáljon hozni nekem valamit. Ha hoz is az vagy az ő arcán vagy pedig a Kouji arcán fog landolni, ebben biztos vagyok. De hiába gondolom én ezt, drága barátnőm elárulja Mr. Bájgúnárnak, hogy mit is szeretek inni. Hogy nem tudja befogni ő is a pofikáját egy kicsit. Oké. Ő akarta, aztán ha véletlenül szembe öntöm Koujival nekem ne hisztizzen majd.
- Tudod Bájgúnár a puszta jelenléted elég ahhoz, hogy utáljalak. - vágom a pofájába mondandómat. - És még egyszer ne merészelj kiscicának nevezni , ha azt akarod, hogy épségben kijuss ebből a bárból. - teszem hozzá fenyegetőn. Remélem felfogta amit mondtam, és többet meg se próbál velem szóba állni. Inkább fogja be a száját és foglalkozzon Amy-vel és ne velem. Ajánlatosabb ezt tennie ha szeretné még élvezni az életét.
Figyelem ahogy Amy már nem is tudom, hányadik pohárka italát issza meg. Kouji csak tölti és tölti ő meg mint egy hülye meg is issza az egészet. Furcsa mód olyan mintha sosem ismertem volna a barátnőmet, teljesen kifordult magából. A rózsaszín felhő elvette az eszét, meg ez a felfuvalkodott bájgúnár Kouji. Mr csupa hülyeségeket beszél, csacsog és csacsog. Van egy olyan érzésem, hogy ebből baj lesz. No nem azért, mert egyedül maradok ezekkel, ó én egy cseppet sem félek tőlük. Inkább attól tartok, hogyan fogom haza vinni a drága Amyt. Várjunk csak. Kouji itatta le, majd ő haza is hozza. Én már biztosan nem fogom. Neki kellett idejönni, no és Kouji akarta, hogy így kiüsse magát, szóval akkor vállalja a következményeit.
- Azt ugye tudod, ha kiütöd akkor neked kell hazavinni őt. - vetem oda Koujinak gúnyosan.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

Claire és Kouji Empty
TémanyitásTárgy: Re: Claire és Kouji   Claire és Kouji Empty

Vissza az elejére Go down
 

Claire és Kouji

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Just a coffee - Samantha & Kouji
» Christopher & Kouji - it's your bad luck that you crossed my way
» Csapatépítő térning Bree-Seth-Usui - Mark -Kouji

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: A világ legvégén :: Frances épületek-