Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
Reklám, reklám, reklám ~ Allegra-Seby - Page 2 EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
Reklám, reklám, reklám ~ Allegra-Seby - Page 2 EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
Reklám, reklám, reklám ~ Allegra-Seby - Page 2 EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
Reklám, reklám, reklám ~ Allegra-Seby - Page 2 EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
Reklám, reklám, reklám ~ Allegra-Seby - Page 2 EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
Reklám, reklám, reklám ~ Allegra-Seby - Page 2 EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
Reklám, reklám, reklám ~ Allegra-Seby - Page 2 EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
Reklám, reklám, reklám ~ Allegra-Seby - Page 2 EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
Reklám, reklám, reklám ~ Allegra-Seby - Page 2 EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
Reklám, reklám, reklám ~ Allegra-Seby - Page 2 EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 Reklám, reklám, reklám ~ Allegra-Seby

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Allegra Jhonson
Allegra JhonsonEgyszer volt, hol nem volt...
Foglalkozás : Modell
Hozzászólások száma : 121

Reklám, reklám, reklám ~ Allegra-Seby - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Reklám, reklám, reklám ~ Allegra-Seby   Reklám, reklám, reklám ~ Allegra-Seby - Page 2 EmptyCsüt. Aug. 14 2014, 15:38

Mosolyogva hallgatja végig Bambi válaszait és néhol költői kérdéseit. Illetve valószínűleg nem vár rá választ, mert hogy nem fog kapni, az valószínű, ennyi idő alatt akár már hozzá is szokhatott. Ahogy elindul a mosdóból még hallja Sebastian figyelmeztetését, miszerint le kell nyűgöznie majd őt is. Megteszi ő, pillanatok alatt, ahogy hátrapillant, cinkos mosollyal az arcán.
- Los angeles-i vagyok. - Egy régebben feltett kérdés, amire nem is várt választ, mégis kapott. Mi ez, ha nem lenyűgöző? De nincs több ideje Bambival foglalkozni. Kap egy egészen más frizurát és sminket is a próbafotózásra. Kicsit sem idegesíti, hogy fogják őt bámulni, csak lenézően pillant a többi lányra. Egyik sem érhet fel hozzá, ezt tudja ő is. Ahogy ül és átgondolja a dolgokat, a menedzsere lép mögé. Egyik ezét finoman vállára helyezi, lehajol hozzá, pár dolgot suttog a fülébe. Megkeményedik a tekintete, ahogy a tükörből magát nézi, érzi Brian mosolyát a fülében, majd bólint egyet. A fenébe, túl jól ismeri. Tudja, hogy tét nélkül nem vette volna elég komolyan, viszont most már muszáj megkapnia ezt az állást, nincs más opció. Elmosolyodik, igazít még egyet magán, megnézi magát a tükörben még egyszer, utoljára, mielőtt a kamerák elé lépne.
Ott pedig mintha nem is az az Allegra lenne, aki a való életben, teljesen megváltozik a kisugárzása. Mintha igazán élő lenne, élettel teli, a mosolya pedig valódi lesz, nem csak szájhúzogatás. Sokkal inkább elragadó, mintsem hűvös, de mégis megmaradt a magabiztossága. Pontosan követi az utasításokat, tartja a cuki parfümös üvegecskét. Ahogy jósolta, fújnia kell magára belőle, bár nincs olyan borzalmas illata, ha kap egyet ajándékba, tuti a kukában fog landolni. Túl édes hozzá képest, nem elég Allegrás.
A fotózásnak hamar vége volt, legalábbis neki túl gyorsnak tűnt, nem érdekli, mit gondolnak róla. Ő a legjobbat teljesítette, a legjobb volt és ebben biztos. Innentől kezdve, ha nem őt választják, az az ő hülyeségük, nem Allegrán múlik. Főleg azon, a menedzsere mennyire akar engedni az árából, ez pedig nem jelent túl kedvező kilátásokat. De nem ejtették a fejére, nem ám. Néha kicsit eszköznek érzi magát, és ez nem feltétlen kellemes. Főleg a boldogság, ami a kamerák előtt ragadja el... utána visszatérni a valóságba, mindig rossz érzés. Nem tud szabadulni a parfüm illatától, ő nem a konferenciateremben vár, egyszerűen a folyosón álldogál. Nincs senki a közelben, szóval kicsit a falnak dől, egyik kezével vakargatja átellenes vállát. Mintha csak le tudná vakarni magáról a rossz érzéseket. Bár ez csak a saját kis drámája, kívülről semmi nem látszik rajta, ahogy mindig. A jéghercegnő visszatért.
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

Reklám, reklám, reklám ~ Allegra-Seby - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Reklám, reklám, reklám ~ Allegra-Seby   Reklám, reklám, reklám ~ Allegra-Seby - Page 2 EmptyCsüt. Aug. 14 2014, 16:01

-Értem. - Mosolygok rá, mert ezek szerint tévedtem. Bár ez is magyarázza miért ilyen... aki hírességek között nő fel lesz benne valami fura távolságtartás, Phoenix is hasonlóan megközelíthetetlen.
Benn aztán figyelem, de meglepődöm mennyire jól érzi magát a kamerák előtt, mennyire otthonos és... vidám? Lehet ilyen szót használni? Vajon ez a tökéletes színészet vagy tényleg élvezi? Vagy mindkettő? Ki tudja, én nem. De tetszik a mosolya, jó lenne látni forgatáson kívül is, ami azt illeti.
Közben néha elszólítanak, én könnyeden mosolyogva beszélgetek és fordítok, viccelődnek vele, majd én is beállhatok mosolyogni a férfi parfümöknél. Persze csak nevetünk, beszélni tudok, pózolni nem.
Kifelé menet is beszélgetek, bár az egyik férfival, akkor kérek elnézést és köszönök el, mikor meglátom Allegrát. Odalépek mosolyogva, bár látom újra a kimért és lenéző tekintetébe öltözött vissza.
-Nem hittem volna hogy ennyire lehet ezt élvezni. Remélem megkapod a munkát, engem meggyőztél. Bár... émelyítően édes ez a parfüm. - Mosolygok, mi van ebben vattacukor?
-Na de én megyek, máshol is dolgozom, sok sikert Miss Jhonson! - Veszem el a kezét ha hagy egy kézcsókot és megyek is a rádióba, van egy órám átérni az elég lesz. Nem nézek vissza rá, csak a kézcsók közben szemeztem vele.
Vissza az elejére Go down
Allegra Jhonson
Allegra JhonsonEgyszer volt, hol nem volt...
Foglalkozás : Modell
Hozzászólások száma : 121

Reklám, reklám, reklám ~ Allegra-Seby - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Reklám, reklám, reklám ~ Allegra-Seby   Reklám, reklám, reklám ~ Allegra-Seby - Page 2 EmptyCsüt. Aug. 14 2014, 16:16

A fotózás végeztével próbál kicsit leengedni, hátha egy kis lazasággal elvarázsolhatná őket a munkán kívül is, de nem megy neki. Ez a lazaság... nem az ő asztala. Köszöni szépen, megvan nélküle is, színlelni tudja, ha szükség van rá. Nem lehetetlen, Allegra számára nem lehetetlen, de amíg senki nem várja el tőle, megmarad az, aki eddig is volt, önmaga lesz. Bár teljesen csak munka után önmaga.
Ahogy gondolkodott a dolgain, szinte észre sem vette, hogy Sebastian közelít felé, amíg egészen közel nem ért és hozzá nem szólt. Csak akkor pillantott fel rá.
- Nekem mondod? - Kérdezte, miközben egyik szemöldökét felvonta és elmosolyodott. Nem, hozzá nem illik ez az illat, a munka kedvéért viszont megcsinált mindent, amit elvártak tőle. És ha most émelyítően édesen fog bűzleni egy napig, ám legyen, bevállalja. Abszolút megéri ezért az állásért, főleg, mert Brian ultimátumot adott neki, hogy megcsinálja. Utálja a férfit, szívből gyűlöli, mégis ő ismeri a legjobban és tudja, hogy hozza ki belőle a legjobbat. Ismételten sikerült neki.
- Viszlát, Bambi. - Köszön, miután halvány, féloldalas mosollyal engedte, hogy kezet csókoljanak neki. Hiába, ez jól esik a kis egójának, simogatja. Ilyen lehetőségeket pedig nem halaszt el. Inkább sóhajt egyet összeszedi magát, hogy felkészüljön a győzelemre. Mert győzni fog, ő is tudja. Igazából... biztos benne.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

Reklám, reklám, reklám ~ Allegra-Seby - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Reklám, reklám, reklám ~ Allegra-Seby   Reklám, reklám, reklám ~ Allegra-Seby - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Reklám, reklám, reklám ~ Allegra-Seby

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» I hate french || Seby&Allegra
» Allegra Jhonson - DONE!
» Only girls - Allegra & Valerie
» Allegra&Lucien estéje
» Harcosok klubja || Olivia & Allegra

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: Hogy mire vagy jó... :: Munkahelyek :: Archívum-