Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
In a hopless place - IzZin EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
In a hopless place - IzZin EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
In a hopless place - IzZin EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
In a hopless place - IzZin EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
In a hopless place - IzZin EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
In a hopless place - IzZin EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
In a hopless place - IzZin EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
In a hopless place - IzZin EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
In a hopless place - IzZin EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
In a hopless place - IzZin EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 In a hopless place - IzZin

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Hyun Zin Woo
Hyun Zin WooVároslakó
Életkor : 34
Hozzászólások száma : 2334

In a hopless place - IzZin Empty
TémanyitásTárgy: In a hopless place - IzZin   In a hopless place - IzZin EmptySzer. Feb. 01 2012, 19:19

http://images4.fanpop.com/image/photos/23100000/Minho-in-City-Hunter-lee-min-ho-23160727-450-675.jpg


Legutóbb megegyeztünk, hogy legközelebb ő főz. Természetesen nem ő főzött... mert nálam voltunk, mert nem olyan helyen voltunk, mert nem volt kedve, mert rendeltünk... Igazából már letettem a dologról, és nem is nagyon érdekelt, csak ugratásból mondtam neki, hogy ebédre valami olyat akarok, amit ő főzött. De úgy látszik komolyan vette, mert hogy hozott nekem ebédet a HÖK-be.
- Ezt tényleg te csináltad?
Nézek rá kétkedve, mert sokkal jobban néz ki, mint vártam, igaz a bolognai nem túl bonyolult de akkor is. Meg aztán, ha eddig nem főzött, miért pont most jutott eszébe? Egyébként úgy látszik jó kedve van, és nagyon pörög, bezzeg én hulla vagyok, végig tanultam az éjszakát... Nem mintha számítana. Anya kedvenc sorozataiban a lányok mindig visznek ebédet a szerelmüknek, akik mindig nagyon boldogok ettől. Tulajdonképpen én is az vagyok, úgyhogy fel is állok és adok neki egy puszit.
- Köszönöm.
Mondom mosolyogva, és kezembe veszem a villát, hogy megkóstoljam mit alkotott, de nem hagyja. A kezem után kap, és magyaráz, hogy majd ő, majd ő megmutatja, hogy kell. Komolyan, mintha nem tudnék villával enni. Amikor megszerzem a villát a tányért kapja el, nehogy enni tudjak. Most komolyan, vagy ehetetlen, és fél, hogy most rájövök, vagy éheztetni akar.
- Add már ide, nem fogok rá semmi rosszat mondani. Igérem!
Továbbra sem megy a dolog, a végeredmény meg az, hogy az ebédem egy része az ingemen landol. Ráadásul az egyik kedvenc fehér ingemen. Hirtelen nem érdekel a kaja, leteszem az asztalra a tányért, meg a villát felállok, és a hajamba túrok.
- Oh, hogy az a .... áh!
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Isabella Williams
Isabella WilliamsAdmin
Életkor : 33
Foglalkozás : Bohóc
Hozzászólások száma : 1326

In a hopless place - IzZin Empty
TémanyitásTárgy: Re: In a hopless place - IzZin   In a hopless place - IzZin EmptySzer. Feb. 01 2012, 19:30

Pörgök ezerrel, mert hatalmas volt a buli a HH-ben, amire elmentem persze, habár Zin azért nem repesett az örömtől (gondolom Nate miatt) de végülis morgott valami olyat, amit elkönyveltem annak, hogy hát jó. Nem, mintha szükségem lenne az engedélyére, de azért mégsem szeretnék ezen veszekedni.
Szóval, hogyha még mindig morcogna, akkor gondoltam inkább elkerülném, és főztem neki bolognai spagettit, azzal indultam a HÖK-be. Igazából nem tudom, miért élek ennyire, gyanús, hogy annyira későn értem haza, hogy hiába feküdtem le aludni, még nem józanodtam ki. A reggel 8-as órámat egy az egyben skippeltem, 5-kor értem haza, esélytelen lett volna bemennem. Viszont azután összeszedtem magam, és 11 körül felkeltem, megcsináltam a bolognait, és szépen beballagtam vele. De az egyszerűen képtelenség, hogy én ma maradjak dolgozni, szóval remélem nem is próbálnak rávenni.
Kivételesen alig vagyunk a HÖK-ben, ami csak azt jelentheti, hogy tegnap tényleg olyan jó volt a buli másnak is. Odaadtam neki a kaját, meg minden, és most várom, hogy megkóstolja.
-És képzeld el, a DJ engedte, hogy táncoljunk a színpadon! Tök cuki volt! Szóval táncoltam a színpadon is!-
Mesélem totál beleélve magam, persze azt inkább kihagyom, hogy hány pasival... mármint, hogy mennyi akart ott velem táncolni, vagy leszedni. Jól jön a balladai homály.
-Aztán néztem a rúdtáncos csajokat. Hallod, elképesztő, amiket tudnak csinálni, ha én olyan hajlékony lennék, totál kipróbálnám!-
Magyarázom neki, miközben már másodszor kerülöm meg a tárgyalóasztalt, és még mindig nem tudom, hogy miért. Amúgy semmi extrát nem vettem fel, csak farmert, meg egy fekete pulcsit. Odalibbenek hozzá, és elveszem a villát, hogy megetessem, utána a kaját, mert nem akarja, utána addig-addig bohóckodok, amíg az ingén landol.
-Hoppá.-
Kommentálom, azután amikor látom, mekkorára nő a feje, hát egyszerűen elröhögöm magam. Képtelen vagyok visszatartani, pedig tudom, hogy kéne.
-Bocsi, add ide, gyorsan kiszedem a mosdóba!-
Teszem még hozzá, de még mindig röhögök a szitun, hogy ilyen béna volt és leette magát, meg rajta, amilyen fejet vág.
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Hyun Zin Woo
Hyun Zin WooVároslakó
Életkor : 34
Hozzászólások száma : 2334

In a hopless place - IzZin Empty
TémanyitásTárgy: Re: In a hopless place - IzZin   In a hopless place - IzZin EmptySzer. Feb. 01 2012, 20:57

Színpadontáncolás, és rúdtáncosok? Erre csak a homlokomat ráncolom. Képzelem, milyen jó buli lehetett. Biztos mindenki őt bámulta... Jobb, hogy tanultam. Tényleg. Csak feleslegesen felizgattam volna magam, így meg egy beadandóval kevesebb a hétre. De legközelebb jobban fogok érvelni, hogy ne menjen. Igen. Mert amúgy meg rossz volt nélküle, viszont nem szeretném elrontani a kedvét, úgyhogy hagyom élvezze a pillanatot.
No nem azt, hogy nem hagy enni, mert az nem vicces, ahogy az sem, hogy összekoszolja az ingemet.
- Hoppá? Ne röhögj! Ezt az inget Koreából rendeltem!
Igen mérges vagyok, és nagyon. Nem kifejezetten rá, hanem a helyzetre, bár rá is, mert miatta van az egész, mert nem hagyott enni. De magamra is, mert ez tipikusan "okos enged, szamár szenved" és bizony most én vagyok a szamár. A fenébe is.
Azért bocsánatot kér, és azt mondja ki mossa.
- Majd én kimosom.
Felelem, és ezzel részemről a bocsánat el van fogadva. Már megyek is kifelé, és közben elkezdem gombolni az ingem, persze odafigyelve, hogy ne legyen a környéken senki sem...
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Isabella Williams
Isabella WilliamsAdmin
Életkor : 33
Foglalkozás : Bohóc
Hozzászólások száma : 1326

In a hopless place - IzZin Empty
TémanyitásTárgy: Re: In a hopless place - IzZin   In a hopless place - IzZin EmptySzer. Feb. 01 2012, 21:11

Igen, tuti, hogy még részeg vagyok, és nagyon élvezem! Még a haragját se tudom komolyan venni, remélem, hogy nem jön el az a pillanat, amikor már igen, mert ahhoz, elnézve magamat, már nagyon, de nagyon be kell szólnia. Abból pedig nagy balhé lenne.
-Ne már, majd én kimosom, értek hozzá!-
Megyek rögtön utána, és fogom a karját is, hogy várjon már meg, mármint próbálom visszafordítani magam felé, de nem nagyon megy, közben meg nevetgélek tovább.
-Honey, ne csináld máááár!-
Kényeskedek, miközben már kifelé tartunk, aztán eszembe jut, hogy talán nem örül neki, hogy így hívom, ezért megtoppanok, és a szám elé kapom a kezemet. Szerencsére nem sokan vagyunk, de még így is többen, mint akik előtt engedné, hogy így hívjam.
Már kiér a mosdóba, amikor megint utána indulok, mármint, miután feloldódott bennem a probléma, hogy hogyan is neveztem. Még mindig ki akarom mosni az ingét, és be is nyitok a férfi mosdóba, de nincs bent más, csak ő, legalábbis meglepődnék, tekintve, hogy sokkal több nő van a HÖK-ben, mint pasi, és most azok sincsenek itt. Meg egyébként se érdekelne, megfogom az inget, amit épp a csap alá tart.
-Naaa, most miért nem hagyod?-
Kérdezem, és úgy döntök, hogy akkor majd más módszerrel megszerzem, így a vizessé vált kezemmel felsimítok az oldalán-karján, le a hátán, és belemarkolok a hátsójába, miközben beharapom az alsó ajkamat. Csak azzal nem számoltam, hogy ez majd rám is milyen hatással lesz, így előrébb lépek, és az ajtó becsukódik mögöttem. Nem érdekel a tiltakozása sem, csak nekinyomom a falnak, a hideg csempének biztos nem örül, de remélem, hogy majd a forró és heves csókom kárpótolja érte. Kezeimmel azonnal a nadrágja derekára simítok, és ha megtalálnám az elejét rendesen, akkor már tuti, hogy kibontottam volna, így csak kutakodok, amikor végre meglelem a gombot, így ki is gombolom.
-Csináljuk most, itt... úgysincs senki! És én annyira akarlak!-
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Hyun Zin Woo
Hyun Zin WooVároslakó
Életkor : 34
Hozzászólások száma : 2334

In a hopless place - IzZin Empty
TémanyitásTárgy: Re: In a hopless place - IzZin   In a hopless place - IzZin EmptySzer. Feb. 01 2012, 21:45

Képzelem mennyire ért hozzá. Kezd gyanús lenni, hogy még nem heverte ki a partyt. Vajon mennyit ivott? Aztán, Honeynak hív, és utána úúúúúúgy elnyújtja, hogy tudom. Sokat, szóval nem foglalkozom vele, úgysem fogná fel, ha mondanék valami olyat. Ha meg igen, csak megsértődne. Tovább megyek és nem foglalkozom vele. Megkönnyebülök, amikor beérek a férfi mosdóba, leveszem az ingem és megnyitom a csapot, hogy kimossam.
- Gyere ki, gyere ki. Légyszi, légyszi!
Nyílik az ajtó, és Izzie lép be. Nem hiszem el... annyira csak nem részeg, hogy ne tudjon különbséget tenni a férfi meg a női mosdó között.
- Iz, a női egy ajtóval...
De nem tudom befejezni, mert az ingemért nyúl, amit persze nem kap meg, mert ilyen állapotban tuti hogy tönkre teszi. Inkább végig simít rajam, és belemarkol a fenekembe. Nagyot sóhajtok. A fenébe is, hogy ez jól esik.
- Izzie, hagyd abba! Ki kell mosnom, és utána megszárítani...
Nem figyel rám, a csempének tol, ami rohadtul hideg, ezért belenyögök a csókba, de persze viszonzom. Az ing már nincs is a kezembe, de jobb is, mert a földre esne. Nehezemre esik eltolni magamtól, mert úgy csókol meg, hogy az rögtön felizgat, de könyörgöm a férfi mosdóban vagyunk! Szóval eltolom, de ő már a nadrágomat bontja, és azt mondja akar.
- Iz, nincs rá időnk, és különben sem vagy magadnál.
Elkapom a kezét mielőtt még benyúlna, mert akkor tuti nem állok le én sem, pedig én itt egész biztos nem akarom csinálni. Persze ez így ebben a formában nem teljesen igaz. Azzal a néhány simítással és a csókkal totál beindított, de akkor sem. Megrázom a fejemet is, hátha ebből jobban megérti. Aztán elengedem a kezeit és visszagombolom a nadrágomat.
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Isabella Williams
Isabella WilliamsAdmin
Életkor : 33
Foglalkozás : Bohóc
Hozzászólások száma : 1326

In a hopless place - IzZin Empty
TémanyitásTárgy: Re: In a hopless place - IzZin   In a hopless place - IzZin EmptySzer. Feb. 01 2012, 22:40

-Mit mondtál? Nem értettem.-
Mondom, aztán megrázza a fejét. Nyilván nem akar velem most szexelni, és ha tudná, hogy mit hagy ki, akkor szerintem azonnal meggondolná magát, de így csak sóhajtok. Viszont van még módszerem rá, hogy mégis csak megszerezzem magamnak a testét, ugyanis a kezemben van az inge. Magasra felemelem egy diadalmas vigyorral.
-Háh!-
Jelentem ki a győztesek magabiztosságával, és magasra tartom magam mögé. Közben látom, már be is gombolkozott, de én ezt elhamarkodott döntésnek tartom.
-Kell az inged? Akkor vetkőztess le, és szeretkezzünk, itt és most! Tudom, hogy te is akarod.-
Odalépek hozzá, de az inget még mindig tartom magam mögött, hogy ne érje el, és figyelem a mozdulatait, miközben azt a kezét, amivel ne az ing után kapkod, a mellemre simítom, a nyelvemmel megnyalom az ajkaim, és még fel is nyögök, hogy biztos legyen a hatás, utána a tenyerét levezetem a fenekemre, de rájövök, hogy ez így túl közel van, és majdnem eléri, és ő is rájöhet, szóval gyorsan hátraugrok, és feltépem az ajtót, hogy hátrálni kezdjek, utána megforduljak, és futni inkább. Így gyorsabb vagyok.
-Nem kapod vissza, amíg nem teszed meg, amit kértem!-
Kiáltom neki nevetgélve, miközben menekülök előle a zsákmánnyal a markomban.
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Hyun Zin Woo
Hyun Zin WooVároslakó
Életkor : 34
Hozzászólások száma : 2334

In a hopless place - IzZin Empty
TémanyitásTárgy: Re: In a hopless place - IzZin   In a hopless place - IzZin EmptySzer. Feb. 01 2012, 23:05

Kezdek félni tőle. Nem azért mert ijesztő, hanem mert egyre nyilvánvalóbb, hogy nem tudja mit csinál, és a jó ég tudja mi lesz ennek a vége. Egyáltalán hogy gondolta, hogy bejön ilyen állapotban az egyetemre? Nagyon nyelek, mert nekem kell nyugodtnak maradnom, de így elég nehéz. A magasba tartja az ingemet, ami persze csak neki magas, simán el tudnám vennki, ha nem terelné el közben a figyelmemet azzal, hogy a kezemet vezeti végig a testén és még nyögdös is.
- Izzie, kérlek. Hagyd abba, és add vissza az ingem.
Ez nem sikerült olyan kedvesre és nyugodtra, mit szerettem volna, inkább volt mérges és parancsoló. Még jó, hogy a kérleket nem hagytam ki. Így legalább álcázható kérésnek a dolog. Miért is reméltem, hogy ez összejön majd? Elengedi a kezem, hátrál. Nem. Azt nem teheti meg. Most már kétségbe fogok esni.
- Izzie ne csináld!
Nem mintha ezzel megállíthatnám. Hihetetlen hogy ilyenkor milyen gyors. Feltépi az ajtót és már szalad is. Én egy pillanatig habozok, mert így mégsem mehetek ki, de a fenébe is, 5 perc múlva órán kell lennem.
Utána futok. Még jó, hogy futásban jó vagyok, hiába van előnye ezt lazán behozom, csak nem tudom mit fogok vele csinálni, ha elkapom. Mert az biztos, hogy ezt már nem ússza meg.
- Állj meg, de rögtön, mert ha elkaplak, azt nagyon megbánod!
Válaszolom futás közben és már nem is kell sok, csakhogy fölfelé veszi az irányt. Odafent pedig már nem lesznek olyan kihaltak a folyosók, mint itt lent.

Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Isabella Williams
Isabella WilliamsAdmin
Életkor : 33
Foglalkozás : Bohóc
Hozzászólások száma : 1326

In a hopless place - IzZin Empty
TémanyitásTárgy: Re: In a hopless place - IzZin   In a hopless place - IzZin EmptySzer. Feb. 01 2012, 23:14

Talán őrültnek hisz, talán az is vagyok, de alapból is ilyen vagyok, csak a szesz az oldja a kontrollt, a gátlásokat. Szóval rohanok előle, és tudom, hogy hamar utolérhet, de mégsem történt még meg. Talán én lettem a villám, és lehet, hogy valójában olyan gyorsan futok, hogy nem is látja már!
Felfelé a lépcsőkön, és azután el a portás mellett. Szerintem még jön utánam, én meg csak futok, nem tudom komolyan venni a fenyegetését, hiszen ez csak egy kis lazaság, játék! Egy oszlop mögött állok meg, és tudom, hogy észrevesz ott, de legalább az oszlop közöttünk van, és így mégsem olyan egyszerű számára.
-Nem kapod vissza, amíg nem vagy hajlandó teljesíteni a kérésemet!-
Ismétlem el neki, és agyalok, hogy talán a követelést is újra hangoztatnom kéne, de egyelőre nem teszem. Különben is, szerintem ráérünk... szóval nem tudom, mit aggódik. Csak egy kis huncutkodás az egész!
Megint megfordulok, és megint rohanni kezdek, elfelé, amikor is sikerül egy nagy előadóhoz érnem, és rájövök, hogy mintha említette volna, hogy itt lesz órája, még korábban, mármint, talán a múlt héten, hogy ilyenkor itt szokott. Megtorpanok megint egy oszlop mögött, és lihegve nézek rá, utána meg a terembe sétálókra.
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Hyun Zin Woo
Hyun Zin WooVároslakó
Életkor : 34
Hozzászólások száma : 2334

In a hopless place - IzZin Empty
TémanyitásTárgy: Re: In a hopless place - IzZin   In a hopless place - IzZin EmptySzer. Feb. 01 2012, 23:53

Elrohan a porta mellett, én meg utána. A portás utánam kiabál, valamit az illendő öltözetről, de nem nagyon értem, és egyéként is menjen el jó messzire, nem én nem tudom itt az illemet! Nem hiszem el, hogy még bújócskázni is akar. Egyszerűen csak el kéne kapnom. A baj az, hogy félek, nem lesz annak sem jó vége, mert nagyon mérges vagyok.
- Azt várhatod! Add vissza az ingem! Most!
Már nem is kérem teljesen felesleges, nem hallgat rám és tovább szalad, én meg kénytelen vagyok utána menni, pontosabban futni. Rossz irányba fut. Nagyon rosszba, történetesen arra, amerre nekem órám lesz, mindjárt. Erre én félmeztelen vagyok, nincs nálam a táskám, és a barátnőmet kergetem. Arról nem is beszélve, hogy először még előtte is féltem levetkőzni, erre most az egész egyetem engem fog bámulni. Isabella Williams, ne akard, hogy elkapjalak.
Megáll. Megint egy oszlop mögött. Én lelassítok, és próbálok nem tudomást venni a vizslató szemekről, mert már gyűlnek az előadóhoz rendesen. Sőt, akik bemennek, még szólnak is a már bent lévőknek, hogy jöjjenek ki, mert ezt látniuk kell. Csodás. De tényleg. Elszámolok tízig, már nincs köztünk csak két méter. Elszámolok még egyszer tízig nem lesz jobb, de talán meg tudom úgy szólítani, hogy visszaadja.
- Isabella, add vissza az ingemet. Órára kell mennem.
Hátha ez egy olyan érv, amivel meg lehet hatni. Mellesleg sikerült egészen lassan és tagoltan beszélnem. Körülbelül úgy, mintha egy fogyatékossal beszélnék, de jelenleg ez felfogható kedvesnek is. És akkor még nem említettem, hogy néhány lány elkezdett jó hangosan beszélgetni, hogy vajon gyúrni járok-e, meg valaki megjegyezte, hogy így már érti, mit eszik rajtam Izzie. Hát ők is elmehetnek a fenébe.
Elkapom a csuklóját, és lehet, hogy túl erősen fogom meg, de nem érdekel. Persze az ingem a másik kezében van, amit még mindig eltart jó messzire.
- Izzie, add vissza.
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Isabella Williams
Isabella WilliamsAdmin
Életkor : 33
Foglalkozás : Bohóc
Hozzászólások száma : 1326

In a hopless place - IzZin Empty
TémanyitásTárgy: Re: In a hopless place - IzZin   In a hopless place - IzZin EmptyCsüt. Feb. 02 2012, 00:00

Nevetgélek, mert mókának fogom fel az egészet, de már tényleg nagyon dühös lehet - csak tudnám, miért. Valami köze lehet az inghez a kezemben, aztán meg el is kap, közben az emberek gyülekeznek közöttünk, de nem hallom, amit beszélnek, meg nem is érdekel. Úgy fordulok inkább az oszlop mögött, hogy ne lássanak minket. Órára kell mennie, hát jó, legyen, megkapja... de ezzel még nem végeztünk, remélem ezzel ő is tisztában van.
Közel lépek hozzá, egészen közel és megharapom az ajkát, miközben az inggel a kezemben (mivel azt nem fogja) lesimítok a mellkasától a hasáig, de aztán ott megáll a kezem, és inkább a füléhez hajolok, közben már elég közel kerülve hozzá ahhoz, hogy a testünk összeérjen valamennyire.
-A koliban leszek, a szobámban, ott foglak várni. És hidd el, ezt nem akarod kihagyni...-
Elengedem az inget, kap még egy csókot az ajkára, utána vissza se nézve elsétálok a folyosón végig, vissza a HÖK-be a cuccomért, majd tényleg felmegyek a kollégiumba, a szobámba, de még közben nevetgélek, mert én élveztem a játszadozást. És még azt hogy fogom élvezni, ha végre megérkezik! Addig azonban úgy döntök, hogy ledőlök inkább az ágyamra, és tekintve, hogy legalább másfél órát kell rá várnom, el is alszom.
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Hyun Zin Woo
Hyun Zin WooVároslakó
Életkor : 34
Hozzászólások száma : 2334

In a hopless place - IzZin Empty
TémanyitásTárgy: Re: In a hopless place - IzZin   In a hopless place - IzZin EmptyCsüt. Feb. 02 2012, 00:18

Basszus Izzie, miért teszed ezt velem mindenki előtt?
- Te akarod majd kihagyni, higgy nekem...
Suttogok vissza a fülébe, mert mire én itt végzek addigra ő is kijózanodik, és ha emlékezni fog egy kicsit is, akkor már nem fogja várni, hogy újra lásson. Ebben biztos vagyok.
Kikapom az ingemet a kezéből, és inkább azt gyűröm össze, minthogy a kezét szórítsam meg még jobban. Visszacsókolok, mert mi mást tehetnék?
Elengedem a kezét, és hagyom elsétálni, aztán kirázom az ingemet, ami immár gyűrött, vízes és egy nagy piros folt van rajta. Az előadást tartó tanár, pont akkor bukkan fel, amikor elkezdek visszabújni az ingbe, én meg úgy teszek, mintha nem venném észre, hogy megérkezett. A táskámért már nem megyek le, úgysem tudok ilyen állapotban jegyzetelni. Kivételesen a hátsó sorba ülök, és igyekszem meghúzni magam. Nem túl sok sikerrel, ez a tanár valamiért nem adja körbe a jelenléti ívet, hanem névsort olvas, aminek a végén persze ott van a nevem. Nem foglalkozom a hátraforduló fejekkel, sem a tanár méregető pillantásával, egyszerűen csak meredek előre, mintha már nagyon érdekelne az óra.
Némán várom az óra végét, és amikor az órám szerint vége van a 90 percnek, nem foglalkozva azzal, hogy még nem fejezte be, felállok és kisétálok.
Amint bezárom az ajtót futni kezdek, le a HÖK-be a kabátomért meg a táskámért, aztán ki és el a koliig. Bree még bent volt, mondtam neki, hogy tartsa a frontot. Szerintem azt is sejtette, hogy hova megyek, szóval nem fog minket zavarni. Nem mintha azért mennék.
A kollégiumig futok, és ott is inkább a lépcsőket választom, mert kizárt, hogy megvárjam a liftet. Volt 90 percem, hogy átgondoljam ezt. De nem lett jobb. Az ajtó zárva van, úgyhogy dörömbölni kezdek - szó szerinte, mert a kopogás nem nyugtatna meg eléggé.
- Izzie! Nyisd ki!
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Isabella Williams
Isabella WilliamsAdmin
Életkor : 33
Foglalkozás : Bohóc
Hozzászólások száma : 1326

In a hopless place - IzZin Empty
TémanyitásTárgy: Re: In a hopless place - IzZin   In a hopless place - IzZin EmptyCsüt. Feb. 02 2012, 00:24

Tényleg sikerült jól elaludnom, ugyanis már csak a dörömbölésre ébredek fel. Nagy nehezen felülök, és azután fel is kelek az ágyból, hogy kinyissam az ajtót. Miközben kimegyek az előtérbe, a tükörbe nézve látom, mennyire kócos vagyok, és olyan furcsán érzem magam, még nem ébredtem fel teljesen, mintha álmodnék, vagy nem is tudom, olyan nyomott bizsergés van mindenemben. Kizárom az ajtót, utána kinyitom, és Zinre mosolygok.
-Végre ideértél.-
Mondom neki, majd behúzom, és bezárom mögötte az ajtót, utána meg hozzálépek pipiskedve, és megcsókolom - már ha hagyja, és remélem, hogy hagyja, mert a tervemről még nem tettem le, hogy szeretkezzünk.
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Hyun Zin Woo
Hyun Zin WooVároslakó
Életkor : 34
Hozzászólások száma : 2334

In a hopless place - IzZin Empty
TémanyitásTárgy: Re: In a hopless place - IzZin   In a hopless place - IzZin EmptyCsüt. Feb. 02 2012, 00:35

Nem hiszem el, hogy ilyen könnyedén fogad. Úgy húz be az ajtón, mintha semmi sem történt volna, és rögtön meg is csókol. De ezt most nem lehet, komolyan. Az amit ma csinált az megbocsájthatatlan.
- Iz, mennyit ittál tegnap? Csináltál mást is, az iváson kívül?
Tolom el magamtól és kezdem faggatni, mert délután kettő van, nem tudom elhinni, hogy még mindig nem tért magához. Pedig már elterveztem, hogy kész vége. Mert nekem több ilyenre nincs szükségem, és akkor jobb most befejezni, mint később, de ha egyszer ilyen kis szerencsétlenül viselkedik, akkor mit csináljak vele? Lehet nem is fog emlékezni semmire... Bár lesz, ami emlékezteti majd, ebben biztos vagyok, de akkor is. Sosem kellett volna belemennem ebbe a kapcsolatba.
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Isabella Williams
Isabella WilliamsAdmin
Életkor : 33
Foglalkozás : Bohóc
Hozzászólások száma : 1326

In a hopless place - IzZin Empty
TémanyitásTárgy: Re: In a hopless place - IzZin   In a hopless place - IzZin EmptyCsüt. Feb. 02 2012, 00:44

-Tessék?-
Kérdezek vissza, mert biztosan nem hallottam jól, amit kérdezett. Hogy valami mást is csináltam e az iváson kívül, nagyon remélem, hogy tudatmódosítóra gondol, és nem arra, hogy voltam e valakivel, mert akkor itt ma a falak fognak remegni a balhétól. Mindenesetre inkább megnyugszom, és bár eltolt, de újra hozzá lépek, mert kell, akarom, érinteni, és csókolni.
-Dehogy csináltam mást. Csak ittam, 5-kor értem haza, elég sokáig voltam. Amikor ma találkoztunk akkor mondjuk még éreztette a hatását a dolog, ez tény... de azóta aludtam.-
Magyarázom neki, miközben a ruhájánál fogva húzom befelé a szobába. Talán bocsánatot kéne kérnem azért, hogy mások előtt Honey-nak szólítottam, amit nem szeret, de a többiről továbbra is azt gondolom, hogy jó móka volt, habár lehet, hogy ő annyira nem élvezte.
-Nah, hajlandó vagy végre szexelni velem, vagy megint el kell, hogy lopjam az inged?-
Kérdezem huncutkodva, és amíg határozottan nem ellenkezik, addig én nem veszem még komolyan, hogy neki problémája van azzal, ami történt, és ezt közölni is akarja, inkább lehúzom a kabátját, már ha tudom, és nem küld el a pokolba.
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Hyun Zin Woo
Hyun Zin WooVároslakó
Életkor : 34
Hozzászólások száma : 2334

In a hopless place - IzZin Empty
TémanyitásTárgy: Re: In a hopless place - IzZin   In a hopless place - IzZin EmptyCsüt. Feb. 02 2012, 00:59

Nehéz tartanom magam az elhatározásomhoz, amikor így csókol meg. A táska le is esik a vállamról, és a kezeim is engedetlenül az oldalára csúsznak. De aztán kapcsolok, és kicsit arrébb tolom.
- Ah szóval te aludtál? De jó neked! Biztos nem ártott volna nekem sem, de valahogy nem ment, mert egy egész előadónyi idióta bámult 90 percen keresztül...
Fakadok ki, mert úgy látszik ő jó poénnak tartja az egészet, és én vagyok a hülye, aki túlreagálja. Pedig megbeszéltük... megbeszéltük, hogy nem sürget, hogy nem kell olyasmit csinálnom mások előtt, amit egyébként nem tennék. És én igazán igyekeztem. Már az sem zavart, hogy megcsókol. Na jó zavart, de nem annyira, és hagytam, akkor is ha voltak ott mások, de ez a mai húzása mégis csak sok volt. Nem igaz, hogy ő ezt nem érzi.
Visszalép hozzám és a kabátomat kezdi boncolgatni, meg még fenyeget is, hogy megint elveszi az ingemet.
- Szerinted ez tényleg, ilyen vicces volt?
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Isabella Williams
Isabella WilliamsAdmin
Életkor : 33
Foglalkozás : Bohóc
Hozzászólások száma : 1326

In a hopless place - IzZin Empty
TémanyitásTárgy: Re: In a hopless place - IzZin   In a hopless place - IzZin EmptyCsüt. Feb. 02 2012, 01:12

Nem hülye idióta, de túlreagálja. Tudom, hogy megbeszéltük, hogy nem sürgetem, de ez csak egy kis móka volt, bohóckodás.
Hallom a hangjában azt a bántó élt, ami tudom, hogy azt jelenti, valóban dühös. Én pedig tényleg próbáltam magam tartani ahhoz, amit megígértem, és nem is nagyon hiszem, hogy túlléptem a határt, hiszen csak félmeztelenül körbefutotta utánam az iskolát, semmi egyéb. A többit senki sem látta. Nem engedi, hogy folytassam, amit szeretnék, szóval hátra lépek, el tőle, messzebb.
-Igen. Szerintem az volt... máskor is szexeltünk már a suliban, emlékszel? És csak annyit láttak, hogy félmeztelenül futsz utánam, csak hülyéskedtünk Zin, móka volt! Lazulás, és móka, nem kellene belelátnod minden baromságot! Még azt is mondták, hogy milyen jól nézel ki... hallottam! Még utána a folyosón is beszéltek arról a csajok, hogy kár, hogy foglalt vagy, mi a rossz ebben?-
Kérdezgetem, mert szerintem ez még belefér a keretbe - oké, nála annyira nem, mert ő elég földhözragadt és konzervatív, de azért a fejemet nem kellene letépnie, mert egy kicsit jól mertem magam érezni vele, és felszabadultan.
-Tudtad jól, hogy ilyen bohóc vagyok, akkor miért vagy úgy meglepődve, és kiakadva?-
Kérdezem már én is élesebben, mert nem akarok mentegetőzni a személyiségem miatt, önmagam miatt, és azért, mert olyan jól esett nem agyalni azon, hogy mivel bánthatom meg, és nem úgy lenni mellette, hogy bármelyik percben összetörhet valami közöttünk, és akkor jajj, mi lesz.
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Hyun Zin Woo
Hyun Zin WooVároslakó
Életkor : 34
Hozzászólások száma : 2334

In a hopless place - IzZin Empty
TémanyitásTárgy: Re: In a hopless place - IzZin   In a hopless place - IzZin EmptyCsüt. Feb. 02 2012, 10:09

- Ki a f*szt érdekel, hogy mit mondtak? Nem lazulok, és legfőképp nem mókázom!
Igen ideges vagyok, és most már ő is az. Tényleg nem érdekel mit mondtak, és nem fogok az örömtől repesni, csak mert mostantól nem egy kockát látnak majd... Sőt lehet ez még rosszabb, mert eddig legalább elkerültek, de ezek után ki tudja? Momentán az sem érdekel, hányszor és hol csináltuk. Nem látott senki. Leszámítva az egy takarítónős esetet. Viszont azt is tudom, hogy senki sem hülye, fél perc alatt összerakja az egyet meg a kettőt, és még ha nem is igaz, akkor is azt hiszi mindenki, hogy már szexeltünk, vagy épp szexelni készültünk.
Tehát rengeteg rossz van a dologban, nem igaz, hogy ő ezt nem látja. Egyszerűen nem fogom fel!
- Neked meg tudnod kellett volna, hogy így fogok reagálni!
Annyi mindent akartam még mondani, többek közt azt is, hogy lehet mégsem kéne együtt lennünk, de most hogy ezt a mondatot kimondtam, valami egész más fogalmazódik meg a fejemben. Persze nem biztos, hogy most tisztábban látok, de ha tudta, hogy ez lesz... Bohóc... Mi van, ha direkt csinálta? Ha csak el akart húzni? Mostanában amúgy sem veszekedtünk, lehet csak az hiányzott neki. Na jó ez beteg gondolat, de mindegy, mert engem még mindig felizgat a veszekedés.
Nem tudom mikor de levettem a kabátomat. Közelebb lépek hozzá, és elkapom, igen, egész biztos erre ment ki a játék, hiszen már többször is említette. Nehéz a felfogásom, de majd jóvá teszem. A vita hevének utóhatásaként vadul kezdem el csókolni, és rögtön a pulcsija alá nyúlok. Nyert. Már megint.
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Isabella Williams
Isabella WilliamsAdmin
Életkor : 33
Foglalkozás : Bohóc
Hozzászólások száma : 1326

In a hopless place - IzZin Empty
TémanyitásTárgy: Re: In a hopless place - IzZin   In a hopless place - IzZin EmptyCsüt. Feb. 02 2012, 10:26


18+

Ordítozik, igen, és erre már én se tudom türtőztetni magam, pláne, hogy még csúnyán is beszél, amire aztán igazán nem vagyok vevő jelenleg, szóval harciasan lépek egyet felé, és a tekintetem is totálisan megtelik tűzzel.
-Nem? Hát akkor k*rva rossz helyen jársz, és nagyon rossz emberrel vagy együtt!-
Kiabálom az arcába, már egészen közel állok. Nem tudom, miért kell ebből olyan oltári nagy ügyet csinálnia, miért baj, ha kiderül róla mások számára is, hogy nem robot, hanem ember. És most már csak azért sem adok neki igazat, pedig még gondolkoztam rajta (én hülye) hogy bocsánatot kérek tőle.
-Nem gondolkoztam azon, hogy fogsz reagálni, csak cselekedtem, mert nem vagyok egy rohadt gép, hogy minden egyes lépésemet, és mozdulatomat megtervezzem!-
Elfordulnék tőle, mert már tényleg nagyon, de nagyon felhúzott. És még nem is szexeltünk, de remélem ezek után megtalálja egyedül is az ajtót. És nem arra akartam célozni, hogy ő gép (de), hanem hogy én nem vagyok az.
Szóval elfordulnék, de ez a kis mocsok helyette elkap, és magához ránt, és csókol, és simít. Én meg ellenkezem, egészen pontosan két pillanatig, megszámoltam, onnantól kezdve már nekem is túlságosan tetszik a dolog, és végülis ezt akartam. Szóval én is vadul kezdem el csókolni őt, sőt, még az inget is vagyok olyan merész, hogy újra levegyem róla, nem mintha ez megállítaná őt, szóval inkább csak folytatom a dolgot.
Talán egy perc sem telik el, és már mindketten meztelenül omlunk egymás karjaiba, és az ágyamba. Előjátéknak tökéletes volt a veszekedés, így azonnal a lényegre térek, és az ölébe ülök, mert már legalább két órája erre vágyom, de hogy pontosítsak, leginkább tegnap este óta, ahogy először éreztem, hogy az alkohol már igen jó hatással van rám. Szóval megköszönhetné, hogy nem állítottam be hozzá hajnali 5-kor, hanem volt annyi eszem - ő így fogalmazna - hogy hazajöttem aludni. Szerintem ahhoz képest sokáig bírtam.
Mozogni kezdek rajta, gyorsan és kapkodóan, előre-hátra, időnként körzök a csípőmmel, fel-le, az ajkait marom az ajkaimmal, a bőrét az körmeimmel, a haját simítom az ujjaimmal. Nem érdekel, hogy meddig fogja bírni, de nem vagyok hajlandó lassítani, maximum ha lefog, annyi lélekjelenlétem már nincs, hogy azt megakadályozzam.
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Hyun Zin Woo
Hyun Zin WooVároslakó
Életkor : 34
Hozzászólások száma : 2334

In a hopless place - IzZin Empty
TémanyitásTárgy: Re: In a hopless place - IzZin   In a hopless place - IzZin EmptyCsüt. Feb. 02 2012, 12:35

18+

Ha felfognám a szavait, valószínűleg nem lennék már itt, mert én is gondoltam erre, de az még az előadás közben volt, meg úton idefele, az azóta eltelt másodpercek, a veszekedés pedig igen is megváltoztatják a véleményemet.
Próbálna ellenkezni, de hamar feladja, sőt még be is vadul, és már el is tűnik rólam az ing, meg az összes többi ruhám is, az övéivel együtt. Még mindig kicsit az ágya, de nem érdekel, ha így lovagol meg. Őrült tempót diktál, és engem is megőrjít a mozdulataival, a csókjaival, a karmolással és a simogatással. Ugyan olyan hevesen csókolok vissza, túrok a hajába és markolok bele a fenekébe vagy épp a melleibe. Eszméletlen jó, amit csinál mégis le kell fognom egy kicsit, hogy megnyugodjon, mert neki lesz rossz, ha a nagy rohanásban nem tudok vele lépést tartani.
A csipőjére csúsztatom a kezeimet, és megállítom de épp csak annyi időre, amíg kapcsol, aztán én kezdem őt mozgatni, valamivel lassabban és én is mozogni kezdek vele pont ellentétesen, szerintem így mélyebbre tudok hatolni, remélhetőleg neki is több örömet szerezve.
Így vágtázunk tovább egészen a csúcsig, hogy aztán visszacsússzunk a földre, és megbeszéljük a dolgokat. Kivételesen én is meg akarom beszélni. De előtte még ki kell fújnom magam, és éhes is vagyok.
Amíg rendeződik a szívverésem, meg a légzésem, még simogatom és apró puszikat is kap, többre nem futja, de aztán muszáj megszólalnom.
- Van még spagetti?
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Isabella Williams
Isabella WilliamsAdmin
Életkor : 33
Foglalkozás : Bohóc
Hozzászólások száma : 1326

In a hopless place - IzZin Empty
TémanyitásTárgy: Re: In a hopless place - IzZin   In a hopless place - IzZin EmptyCsüt. Feb. 02 2012, 12:54

18+

Hagyom, hogy megállítson, sőt, a kezdeti elveimmel ellentétesen még azt is, hogy átvegye az irányítást - és nem bánom meg, mert amit csinál, az jobb annál is, ami előtte volt, és ezt bizonyára a hangosabb nyögéseimből ő is észreveszi.
Tovább folytatjuk a vágtát, növelve kicsit a ritmust, hogy azután együtt érjünk a csúcsra. Előre hajolva megcsókolom, utána rádőlök, és csak pihegek kicsit, miközben elnyúlok a testén, immár duplán elégedetten. A mellkasát simogatom, aztán lehúzom a kezem a derekára, és ott hagyom. Fekszem a mellkasán, és elmosolyodom, ami átmegy vigyorba is. Eszem ágában sincs felemelni a fejemet, úgy jelentem ki, amit gondolok.
-Nyertem.-
Ezután meg megkérdezi, van e még spagetti, amire szimplán és irodalmi fordulattal felröhögök. Összeveszünk, mint akik gyűlölik egymást, utána egymásnak esünk, mint akik sosem akarják már elengedni egymást, majd megkérdezi, maradt e még a probléma forrásából, ami a kaja. Mert ha nem eszi le az ingét, akkor nem vadít be, és nem rohanunk végig a főépületen, és nem veszünk össze.
Szóval miután már meg tudok szólalni, azért válaszolok neki, ha már kérdezi, ami hasonlóan vicces számomra, mert nem elég, hogy megkérdezi, de még van is.
-Igen, van.-
Furcsán aktívnak érzem magam még mindig, nem úgy, mint amikor felébredtem, és kinyitottam neki az ajtót. Szóval feltámaszkodom mellette, és azután az ajkaihoz hajolva megcsókolom-harapdálom, majd átmászok a testén, szándékosan megnyomva picit a mellkasát, hogy felnyögjön (imádok civódni) és öltözni kezdek: bugyi, melltartó, csak tudnám merre vannak, bár Beet kétlem, hogy meglepné, ha az én ruhadarabomba botlana valahol.
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Hyun Zin Woo
Hyun Zin WooVároslakó
Életkor : 34
Hozzászólások száma : 2334

In a hopless place - IzZin Empty
TémanyitásTárgy: Re: In a hopless place - IzZin   In a hopless place - IzZin EmptyCsüt. Feb. 02 2012, 13:07

- Mert hagytam magam.
Ez nem fog tetszeni neki, de tényleg hagytam magam már megint, és emiatt most magamra vagyok mérges, de ezt is elnyomja még a kielégülés okozta öröm. Röhög már megint és persze sejtem miért, így belegondolva tényleg vicces, hogy spagettit kérek, amikor minden amiatt kezdődött...
- És kapok is?
Csak mert megkóstolni még nem volt lehetőségem és tényleg éhes vagyok. Mielőtt még válaszolna, megcsókol aztán meg kínozni akar, úgy mászik át rajtam, hát nem csoda, hogy felnyögök, nem is kelek fel rögtön, hanem visszarogyok az ágyra. Aztán eszembe jut, hogy szanaszét hevernek a ruháim, és amilyen kis gonosz, még elteszi őket valahova, úgyhogy felpattanok, és elmegyek mellette. Hihetetlen, hogy itt keresi a ruháit, amikor minden leszedtem róla, még az ajtónál. Felhúzom az alsóm, meg a farmerom, de nem gombolom be, és az inggel sem fáradok, mert nem akarom mégegyszer leenni, és mert lássuk be, már használhatatlan. Aztán felveszem Izzie bugyiját és valamilyen őrült ötlettől vezérelve pörgetni kezdem az ujjamon.
- Ezt keresed?
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Isabella Williams
Isabella WilliamsAdmin
Életkor : 33
Foglalkozás : Bohóc
Hozzászólások száma : 1326

In a hopless place - IzZin Empty
TémanyitásTárgy: Re: In a hopless place - IzZin   In a hopless place - IzZin EmptyCsüt. Feb. 02 2012, 18:18

-Az eredmény a lényeg.-
Vonom meg a vállaimat, mert ilyenkor persze, hogy az. Hiszen én nyertem! És ezt az örömöt nem fogja tudni elrontani, mert nem hagyom, inkább akkor megfojtom.
Kár, hogy nem találom a ruháim, de azért válaszolok neki, miközben keresem.
-Persze, mindjárt melegítek neked, csak előbb...-
Aztán meghallom a hangját, és meglátom, mit pörget a kezében. Megállok, és csípőre vágom a kezeimet, úgy nézek rá, és lépek oda hozzá.
-Igen, ezt keresem, kérem.-
Felé nyújtom a tenyeremet, hogy tegye csak bele, de már van elég sok ötletem arra is, hogyha nem csinálja meg - nem vagyok szívbajos, ezért is balhéztunk össze. Azért van még mit hozzáfűznöm, hátha hamarabb megkapom.
-Tudod, a konyha, ahol meg tudom melegíteni a kajádat, a folyosó másik végén van. Kétlem, hogy így eljutnék odáig.-
Mutatok végig magamon, na nem mintha nem tudnék felöltözni anélkül is, amit megkaparintott, de hátha nem gondol erre, hanem mondjuk megzavarom a meztelenkedéssel. Nem lepne meg, de az se, ha már nem gyakorolna rá olyan nagy hatást.
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Hyun Zin Woo
Hyun Zin WooVároslakó
Életkor : 34
Hozzászólások száma : 2334

In a hopless place - IzZin Empty
TémanyitásTárgy: Re: In a hopless place - IzZin   In a hopless place - IzZin EmptyCsüt. Feb. 02 2012, 19:05

Hagyom hagy örüljön, elvégre addig jó nekem is, amíg neki jó kedve van. Elnézem, ahogy keresgél, aztán szólok neki. Eszméletlen, ahogy csipőre teszi a kezét és rámnéz. Komolyan ha lenne rajta ruha, még meg is ijednék. Így inkább csak vigyorogni támad kedvem. Persze én nem ő vagyok. Meg lássuk be, ez a kolis szobája, és itt van egy csomó ruhája, szóval nem történik igazán semmi, ha nem adom neki vissza. De azt el kell ismernem, hogy erről az oldalról, tényleg "móka" ez. Végig hallgatom a rövid kis monológot, és úgy teszek, mintha gondolkoznék rajta, aztán visszaadom neki, az aprócska kis ruhadarbot.
- Hmm... Szerencséd, hogy éhes vagyok, meg hogy nem szeretném, hogy mások is gyönyörködjenek...
Nyilván nem erre számít, de már annyiszor láttam, hogy zavarba már nem fog hozni. Viszont annál inkább beindít más folyamatokat, épp ezért, amikor már fogja a bugyit, mégsem engedem el, hanem közelebb húzom, hogy megcsókoljam, és végigsimíthassak azon az írtó szexi, nagyon selymes, és gyönyörű bőrén. Igen, azt hiszem, határozottan zavarna, ha más is megtehetné ezt.
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Isabella Williams
Isabella WilliamsAdmin
Életkor : 33
Foglalkozás : Bohóc
Hozzászólások száma : 1326

In a hopless place - IzZin Empty
TémanyitásTárgy: Re: In a hopless place - IzZin   In a hopless place - IzZin EmptyCsüt. Feb. 02 2012, 19:41

-Meg hogy már amúgy is van nálad egy darabom...-
Fűzöm hozzá a szavaihoz, mert most jut csak eszembe, hogy két héttel azelőtt, hogy összejöttünk, az ő ruháiban jöttem el tőle, és akkor ott is hagytam mindent, beleértve a fehérneműimet is.
Azért hagyom, hogy megcsókoljon, és pontosan erre számítottam: nem arra, hogy zavarba hozom, hanem hogy inkább visszaadja, minthogy más is így lásson - ergo talán a látvány miatt nem gondolt bele, hogy egy egész fiók tele van ugyanezt a funkciót ellátó darabokkal.
-Így soha nem fogsz enni.-
Utalok arra, hogy nem igen akar elengedni, szóval végül is kibontakozom a kezei közül, és öltözködni kezdek végre: bugyi, melltartó, nadrág, felső. Szerencsénk van, hogy Bee még nem ért vissza, elég nagy meglepetésben lett volna része.
-Tudtad, hogy nimfomán vagy?-
Jut eszembe a kérdés arról, hogy még alig hogy befejeztük csak a vad szexet, ő máris úgy simított, mint aki nagyon is készen áll a következőre, sőt, mi több, akarja is felettébb. A hűtőhöz megyek, közben várom a válaszát, és egy tányérra szedek neki a bolognaiból, azután kap rá sajtot is, és elindulok a konyhába.
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Hyun Zin Woo
Hyun Zin WooVároslakó
Életkor : 34
Hozzászólások száma : 2334

In a hopless place - IzZin Empty
TémanyitásTárgy: Re: In a hopless place - IzZin   In a hopless place - IzZin EmptyPént. Feb. 03 2012, 10:27

- Nem mintha nem lett volna rá alkalmad, hogy elvidd...
Vonok vállat, mert azóta volt már nálam párszor, szóval ha hiányozna neki, már elhozhatta volna. Egyébként kimostam a cuccait és szépen eltettem egy szatyorba. Csak fel kell kapnia, és már viheti is.
Élvezem, hogy megcsókolhatom, hogy hozzáérhetek. Tudom, hogy el kéne engednem, de nehezemre esik. Annyira jó érzés a közelsége, a forróság, ami árad belőle, ahogy hozzámsimul... Szeretem az illatát, és az ízét is, de nem ad magából eleget, mert eltol és arról beszél, hogy így nem fogok enni. Igaza van.
- Akkor téged eszlek meg.
Vágom rá gondolkodás nélkül és hogy igazoljam is a szavaimat, még játékosan megharapdálom az akjait. Aztán elengedem, a falnak dőlök és nézem, ahogy felöltözik. Kicsit mintha sietne, a kérdés miért? Azért, hogy én n éhezzek, vagy attól tart, hogy Bree jön vissza? Persze én tudom, hogy Bree nem jön, mert mondtam, hogy idejövök, és abból ahogy rámnézett, válaszként egész biztos, hogy kitalál magának még egy-két órányi elfoglaltágot. Bár Izziet szerintem nem is zavarná, ha valaki beállítana. Mindegy. Szed nekem enni, sajtot is tesz rá, nagyon jól néz ki, csak a szavainak nincs értelme.
- Iz, én férfi vagyok, nem lehetek nimfomán.
Elkapom hátulról és megölelem. A nyakára kap néhány apró puszit. De ha mindenáron nevet akar adni a dolognak, akkor...
- Egyszerűen csak Isabella függőségem van.
Suttogom a fülébe, és még bele is nyalok, de aztán elengedem, hogy menjen és hozzon nekem végre finom ebédet. Egész biztos, hogy még az előző őrjítő együttlétünk varázsa alatt vagyok, különben nem beszélnék ekkora baromságokat, de mindegy. Szerintem már tudja, hogy mennyire megbolondít, és amíg nincs itt, addig van időm kicsit lenyugodni.
Megkeresem a táskámban az iPad-em, hogy azzal kössem le magam, amíg visszajon, és leülök az ágyára.
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom

In a hopless place - IzZin Empty
TémanyitásTárgy: Re: In a hopless place - IzZin   In a hopless place - IzZin Empty

Vissza az elejére Go down
 

In a hopless place - IzZin

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

 Similar topics

-
» HÖK - IzZin - Said you never come back, but here you are again
» Gym place - David and Lio training
» I like the way you moove - IzZin
» A place to hide -Library- Yvonne&Zin
» Is it to late to try? - IzZin

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: A világ legvégén :: Frances épületek :: Archívum-