Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
The movie Lizzy-Seth - Page 3 EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
The movie Lizzy-Seth - Page 3 EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
The movie Lizzy-Seth - Page 3 EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
The movie Lizzy-Seth - Page 3 EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
The movie Lizzy-Seth - Page 3 EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
The movie Lizzy-Seth - Page 3 EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
The movie Lizzy-Seth - Page 3 EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
The movie Lizzy-Seth - Page 3 EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
The movie Lizzy-Seth - Page 3 EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
The movie Lizzy-Seth - Page 3 EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 The movie Lizzy-Seth

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Seth A. Blackwood
Seth A. BlackwoodFilmművészet
Életkor : 32
Foglalkozás : sztripíztáncos, örömfiú - alkalomadtán
Hozzászólások száma : 149

The movie Lizzy-Seth - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The movie Lizzy-Seth   The movie Lizzy-Seth - Page 3 EmptyKedd Aug. 02 2016, 18:23

- Húha, ácsi, nem kell mindjárt leharapnod a fejem
Nem szeretek olvasni, ez van, még az is hiányzik, hogy tökön taposson.
Furák, ezen nevetek egy sort, aztán túllendülök rajta, ha ismerné az életem engem se a normális kategóriájába sorolna.
- Természetesen nem kérném a beleegyezését, szelid erőszak lenne. Bár Usuiról van szó, sajnos eltom képzelni, hogy lecsapja a lányt, csak a nehézség lenne vele
Legyintek, aztán kissé szúrósabban nézek rá
- Honnan hallasz te ilyen mendemondákat? Hogy rám szól? Engem aztán szólongathat, leszarom
Vetem oda mogorva nagyzolással, na majd biztos, el tudja képzelni, hogy úgy táncolok, ahogy mások fütyülnek?
Nocsak az ideáljáról van, kissé szemtelenebb mosollyal fordulok felé.
- Ezek szerint szereted a céltudatos, határozott és realista férfiakat, nehogy belém zúgj
Súgom fülébe borzongatón, elmosolyodom az ázsiaiakon és a humortalanokon, egyik kategóriába se sorolom magam.
- Ja, lehet nekem is azt kellett volna, mikor beszóltál, hogy csöves vagyok, megmutatni a hivatalos papírjaim hol lakom
Meglepődne...
- És testnedvmintát hozni kielemezve, ami bizonyítja, mikor fürödtem utoljára
Nevetek, megnézném a képét! Kivonat a hónaljszagomból!
A feminista dumán elfintorodom
- Nah ez a nyakatekert gondolkodásmód jellemző rátok!
Mert a fonál már rég veszve van, megcsóválom a fejem
- Ez ellen nem tudjunk felvértezni magunkat, az agyatokkal és a kombinációitokat tekintve mi vagyunk a gyengébbik nem
Tárom szét a karom nevetve.
- Kedves tőled, hogy vigyázni akarsz a vonalaimra, majd igyekszem visszafogni magam, ne is szedj sokat
Ennek ellenére egész sokat pakol, rászólok: elég lesz
- Ne köss bele minden bókomba, odalesz a humorérzéked
Célzok az iménti, Usui kapcsán felmerülő mindent kielemező beszólásokra.
- Anyám amúgy szarul főz.
Mosolygom vissza, valamit jól csinál, valamit nem.
- Pikáns?
Ezt rosszul hallottam, vágok is egy fejet.
- Ingyen piát a HÖk-től nem is kapnék, de a kapcsolati háló kialakítása a jövőben még jól jöhet.Vonok vállat.
- Komolyan? Mit csinálsz a filmklubban? Te vagy ott a góré? Gondolom jobb filmeket nézetsz a többiekkel, mint a mai kutyaufos, neked melyik a kedvenced?
Belelendülök. Breen látványosan eltűnődöm.
- Azt hitte hülyéskedek, máig azt hiszi, pedig csodás élmények várnának rá!
Előlegezek meg egy szédítő mosolyhurrikánt, minden nőre vonatkozik.
Vissza az elejére Go down
Elizabeth Clark
Elizabeth ClarkFilmművészet
Életkor : 32
Foglalkozás : Tanuló, Pincérnő
Hozzászólások száma : 483

The movie Lizzy-Seth - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The movie Lizzy-Seth   The movie Lizzy-Seth - Page 3 EmptySzomb. Aug. 13 2016, 21:17

-Ne rettegj, elrontanám veled a gyomrom, nem eszlek meg. - Csak nem szeretem ha valaki úgy mond nemet valamire vagy úgy okoskodik valamiről, hogy sosem próbálta vagy nézett utána.
-Nem hinném, hogy megütne egy nőt... de azt igen, hogy fogná és kitenné az ajtón túlra! - Nevetgélek, mert ez a jelenet... Usui és az örömlány. Haha!
-Nem csak rád, akárkire. De szerintem téged is nevelne, nem próbált? - Sunyi vigyor, megnézném, ahogy Usui nevelni próbálja Sethet. "Tanulj nagyobb odafigyeléssel!", "Ne pajzánkodj!", "Légy csendesebb!", úristen.
Leírom, milyen pasikat szeretek úgy nagy vonalakban, de ez a belé ne zúgjak szöveg, kap egy pffff-t az arcába, vigyorogva.
-Jól van, de csak mert ilyen szerényen kéred! - Nevetek, bár tény, valóban ilyesminek tűnik Seth is, most hogy mondja.
-Azzal megleptél volna, de... ööö... - Nevetek, örülök, hogy nem tette, szívózni jobb volt. Én élveztem.
-Fúj, na látod Usuinak ezért nincs nője! - Röhögök fel, mert belőle ki is nézem ezeket.
-Túl összetett Seth? Jaj te szegény, bonyolult volt értelmezni? - Ércelődöm rajta amit a feminista szövegemre mondott.
-Az tuti... Amúgy is, mert a nők jobban viselik a fájdalmat, tudod a menzesz meg a szülés... - Ne korholja magát, hogy ő a gyengébb.
Nem sajnálom én a kaját tőle, férfi ember, a vonalaival csak hülyültem.
-Nem minden bókodba, csak párba. Annyi kell! - Kötözködős vagyok, de nem a végtelenségig. De ha ízlik neki a kaja, én csak örülök.
-Igen, pikáns, olyan... több mint érdekes! - Nevetek, mert ez a fej, juj, ez megérte!
-Jaaaaj ez a mai film ez katasztrófa volt, merő borzalom! Nem a góré vagyok csak a vezető. Sok adminisztratív munka van vele, de legalább van beleszólásom mit fogunk nézni. Néha olyanokat is felvetnek, hogy kiugranék az ablakon. Kedvenc? Hmm... hát a klubban olyan filmeket keresek, amik vágás, fényképezés vagy egyéb szempontokból jó. Én az életrajzi meg kosztümös filmeket szeretem. Például a leány gyöngy fülbevalóval, az érdekes volt és jól visszaadta a kort, a hangulatot. - Magyarázom, bár szerintem őt ez nem kötné le. -Te mit nézel szívesen? - Tuti nem a mai kínálatot, akármi más is jobb.
Bree kapcsán nevetek, szemet forgatok mosolyogva hogy itt ajnározza magát.
-Nem csodálom, hogy azt hitte! Te hírből sem ismered a visszafogottságot mi? - Nagyon oda van attól, mennyire szeretik a nők.
Vissza az elejére Go down
Seth A. Blackwood
Seth A. BlackwoodFilmművészet
Életkor : 32
Foglalkozás : sztripíztáncos, örömfiú - alkalomadtán
Hozzászólások száma : 149

The movie Lizzy-Seth - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The movie Lizzy-Seth   The movie Lizzy-Seth - Page 3 EmptyPént. Aug. 19 2016, 21:52

- Az biztos, nehezen emészhető vagyok
Hajolok közelebb kihívóbb kis félmosollyal ajkam szegletében. Közös nagy szórakozásunk lesz Usui, eskü az az ürge valami furcsa, röhejes módon összekötő kapocs a nőkkel való komunikációmban.
- Az biztos, kurva olyat még nem pipálna! Ő az egyetlen olyan lény, akinél nem tudok elképzelni más opciót, minthogy szűz, az lenne a fura, ha nem lenne
Nézek rá vigyorogva, hogy ez milyen durva már!
- Jaaa, szokott magyarázni valamit, de nem nagyon figyelek rá. Úgy fogom fel, mintha viccelne.
Én és a szerénység, istenem... Hamiskás mosollyal mustrálom, bejönnék neki?
- Tele vagyok meglepetésekkel is, egyébként
Jön el az önreklámozás ideje, bár az kicsit kellemetlenül érint, hogy bonyolult volt értelmezni, amit mondott, néha számomra összetettek tudnak lenni, főleg az ilyen szélsőséges elméletek.
- Szeretem egyszerűsíteni a dolgokat, nem kell feleslegesen túlbonyolítani az életet
vetek oda egy klisét, amit a túl összetett dolgoknál be szoktam vágni, a lazaság benyomását kelti, mintha én leszarnám, nem csomóznám már magamnak a kötelet.
- Ezek borzasztó dolgok lehetnek, elismerem
Kicsit fintorog, ki lehet kergetni a világból ezzel a két, véres, kínos és fájdalmas témával.
Szóval így állunk, beleköt a bókjaimba.
- Mert valójában könnyű téged zavarba hozni, lefogadom, ha a porcelánbőröd vonalait kezdeném elemezni, elpirulnál
Vetem rá elemző, ellenállhatatlanná gyúrt tekintetem.
A filmklubb kerül szóba, nekem a góré és a vezető szinonimák, de mindegy.
- Mint például? Mi az, amit soha nem néznél meg?
Gondolom a nagyon elvont, elgondolkodtató filmeket szereti, amiken én aludni szoktam... Vagy a másik, a romantikusakat, amiktől falnak megyek. Na baaz kurvára nem hallottam lányokról gyöngy fülbevalóban.
- Kosztümös film... Aszetix és Obeliszk, vagy az utolsó szamuráj?
Ezeket ismerem, de nekem nem ezek a kedvenceim.
- A vígjátékokat, pl a régi Bud Spencer filmeket, vagy maiak közül pl a Másnaposokat, a 40 éves szüzet
Én nevetni szeretek, kikapcsolódni
- Ami nem jön be, az a romantika, meg a nyáladzás
Fintorgok aztán mondok egy példát
- Az olyan lehangoló faszságok, mint a Titanic
Vállat rántok, tetetett ártatlanul.
- Nem az én műfajom, feleslegesnek tartom, meg kell ragadni minden pillanatot.
Közben megeszem a kaját, elismerő pillantással jutalmazom
- Finom volt, segíthetek mosogatni?
Kérdezem olyan hangnemben, mintha a vetkőzésben akarnék segíteni.

Vissza az elejére Go down
Elizabeth Clark
Elizabeth ClarkFilmművészet
Életkor : 32
Foglalkozás : Tanuló, Pincérnő
Hozzászólások száma : 483

The movie Lizzy-Seth - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The movie Lizzy-Seth   The movie Lizzy-Seth - Page 3 EmptySzomb. Aug. 20 2016, 21:09

-Állj le vagy rád öntöm az üdítőt, attól leszel csak igazán ragadós hogy tapadjanak rád. - Forgatok szemet, komolyan mindig MINDIG flörtöl? Legalább nézne ki rosszul...
-Ki tudja, lehet meglepődnél! Egy lány cselesen kérte mutassa be az óvszerhasználatot, meg ilyenek, ki tudja! - Röhögök vele, nem, nem hiszem, valószínű majd az esküvőn, fehér öltönyben. De a lány mit vegyen, feketét? Több szempontból is... jaj de gonosz vagyok!
-Vajon ezt tudja? - Már hogy Seth viccnek fogja fel kb minden szavát.
-Na azt sejtem, kiderül mindig is komoly kapcsolatra vágytál, egy gyerekre, aki örökli a szemed színét és egy kis tóparti házra, ahol csendben élhetsz a szeretett családoddal... na az meglepetés lenne, minden más... - Ugyan már, az ilyen fazonok okozzák a legkevesebb meglepetést.
-Ezt el is hiszem neked. - Már hogy nem bonyolít túl semmit. Pedig néha muszáj, ha tisztán akar látni az ember.
-Valamit valamiért. - Én mint nő, elviselem, bár hogy hogy lesz gyerekem... mesterségesen.
-Nem olyan törékeny az, remekül csattanna a csinos napbarnított pofádon, hogy én okozzak neked vérbőséget. - Kedves és negédes mosoly, még pillogok is felé, bár elgondolkodtat. Lehet képes lenne rá, gyorsan le kell szerelni.
Inkább másról beszélnék vele, mert én beszélgetni szeretnék. Na nem mintha ez a nagyszájú jelen pillanatban másra is képes lenne, ez nyugtat meg igazából.
-Kezdjük a nyálas tinirémségekkel, amik romantikusnak vannak eladva, de csak sután összedobott mondatok és jelenetek halmaza. Mint a Csontváros meg az Alkonyat, ó vagy a hasonló hosszabb sorozatok mint az a... naplós, úristen, de vannak az erőltetett akciófilmek, mint a Feláldozhatók vagy a mostani ajnározott szuperhősös filmek... mi a célja: "Ne gondolkozz". Borzalmasak. És ez csak pár mostani vagy kicsit régebbi felkapott baromság. - Magyarázom neki nem kis utálattal.
-Az utolsó szamurájt szeretem, sok szép és átgondolt jelenet van benne. - A másik nekem erőltetett, arra nem reagálnék. //De a címe tetszik XD//
-De azok annyira egyformák ember... a Másnaposoknál az első rész még jó volt, mert eredeti volt, de miután futószalagra került egyre borzalmasabb lett. A 40 éves szüzet nem láttam, de taszító címe van. - Mert most mit mondjak... Usui filmje?
-Kevés jó romantikus film van... a legtöbb engem is idegesít. A Titanic jó film, művészi szempontból, de valóban elkeserítő. - De nekem öröm a fiatal DiCapriót nézni, mivel emlékeztet Lucianre. Persze Lucian helyesebb volt sokkal, de valahogy ilyesminek képzelem huszon évesen... ahhh...
-Szóval esélyed sincs, engedj meg egy kis kárörvendést! - Mert Bree ezek szerint dobta és dobni is fogja. Remélem ez a pofára esés helyreteszi az egóját.
-Kétlem, hogy ennyire feltüzelne téged a dolog, maradj csak. Még a végén a mozgástól be akarnád venni az egész dobot fájdalom csillapítót... - Veszem el apró mosollyal a tányérját, mert most elhiszem hogy valóban a mosogatásról beszélt. El akarom hinni. Szóval gyorsan elöblítem a két tányért.
-Messze laksz? Van ki hazavigyen? - Nem kívánom itt tartani éjszakára, persze ha nagyon szarul van, van egy plusz ágy, de gondolom otthon pihenne, nem itt.
Vissza az elejére Go down
Seth A. Blackwood
Seth A. BlackwoodFilmművészet
Életkor : 32
Foglalkozás : sztripíztáncos, örömfiú - alkalomadtán
Hozzászólások száma : 149

The movie Lizzy-Seth - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The movie Lizzy-Seth   The movie Lizzy-Seth - Page 3 EmptyVas. Szept. 04 2016, 16:35

- Hm...ezt gondold át, tényleg azt akarod, hogy kiemelje a ragadós folyadék az izmaimat? Csak szólok, nehéz lesz ellenállni.
Szisszentem, mintha perzselő levegőbe beszélnék, ja igen, kurva jól szórakozok.
- Akkor Usui fogná, elővenné és elmagyarázná a technikai részleteket, aztán elrakná és úgy nézne vissza a lányra, mintha mi sem történt volna
Röhögök fel, el tudom képzelni a jelenetet.
- Nem hiszem, hogy érdekelné
Rántok vállat, én is leszarom, ha van olyan puhány, hogy megbántsam. Na baszki, milyen degradáló dolgokat mond, próbál besulykolni a sztereotípiáiba.
- Hát majd, ja... tovább akarom adni ezeket a nagyszerű géneket és én akarom nevelni a saját srácomat, de az még kurva messze van.
A nagyon-nagyon hosszútávú tervek, mert ja, egyelőre nekem még a párkapcsolat is kötött, dehát 24 vagyok basszus, 34 -ig simán ráérek.
- Ja, azt gondolod, hogy egy bunkó barom vagyok, bezzeg ti nők!
Nézek rá ironikusan, mert ők kurvára összetettek!
- Valamit valamiért? Hát nektek sokkal szarabb minden. Annyi, hogy szebbek vagytok, de ott menstruáció, még állva se tudtok pisilni, mennyire gáz már, hogy ha nincs wc a közelben, akkor összecsinálod magad. A gyerek nehéz melója is rátok szakad, megszülhetitek, aztán nevelhetitek, később meg mindezt úgy, hogy melóztok közben. Rémálom lehet
Szinte szánakozva nézek rá. Nőnek lenni irdatlan szar lehet. Megsimogatom a csinos, napbarnított pofám.
- Még te is bántanál?
Kámpicsorodok el játékosan. Most vertek gyomrom, ne essünk már túlzásokba!
A filmekről dumálunk, húha milyen elit kiscsaj.
- Oké, oké a tinifilmek szarok, de van pár jó szuperhősös. Nem kell folyton agyalni, néha ki kell kapcsolni. Ne mond azt nekem, hogy a farkas nem menő! Szerintem ász. Oké, a másnaposok kettő szar, de az egyet szeretem, ne vonj le elhamarkodott következtetéseket mindig, inkább nézd meg, rohadt vicces.
Imádom azt a baromságot! Piedesztára a puncit! Fintorgok a Titanicon
- Ja mert jól megcsinálták a hajót...de mekkora nyálas baromság már
Most tisztára úgy csinál, mintha Bree dobott volna.
- Nana, a játéknak Breevel még nincs vége // :s// tudod vannak lányok, akik szeretnék átélni a legmélyebb élvezeteket...
Hát, mosogatni nem hagy, úgyhogy maradok és elmorgok egy köszi-t, aztán meg már ki is dobna.
- Koliban, majd hívok taxit
Vonok vállat, anyámhoz most nem mennék, hangoskodó dugást hallgatni nem vágyom, inkább aludnék. Elő is veszem a telefonom, hogy megejtsek egy hívást

//kicsit zárós, ha gondolod zárd//

Vissza az elejére Go down
Elizabeth Clark
Elizabeth ClarkFilmművészet
Életkor : 32
Foglalkozás : Tanuló, Pincérnő
Hozzászólások száma : 483

The movie Lizzy-Seth - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The movie Lizzy-Seth   The movie Lizzy-Seth - Page 3 EmptyHétf. Szept. 05 2016, 18:59

Na jó, ezen már felnevetek.
-Jah, rettentően, csöpögsz a kólától és befeszítesz, mint Superman, umm, nem is tudom hogy fognám vissza hogy neeeeeeelocsoljalak le még egy pohár vízzel, hogy fürödj ebben is! - Csúnyán kinevetem, de inkább mert szerintem ez viccesebb lenne, mint szexibb, noha látom, hogy jól néz ki, de nem üditőben úszva!
Usui miatt tovább röhögök, nem bírom olyan apró hihi stílusban, cicababásként, mert ez tényleg vicces, Usui és a szexuális felvilágosítás... nagyon gonosznak érzem magam, de Istenem, na!
-Meg kéne kérdezned tudja-e... lehet nem is tudja! - Nevetek, bár azon is nevetek, ahogy Seth fintorszerűen elképed és kelletlen elmagyarázza Usuinak a virágokat és a méhecskéket.
-Megértelek, majd tíz év múlva megfontoljuk, van-e rá már idő, energia, pénz, miegyéb. Nem tudom hogyan képesek egyesek ilyen fiatalon szülni. Az egyik barátom és a barátnője most lesznek végzősök és gyerekük lesz hallod... - Ennyi pletyka belefér, nem értem Luiékat.
-Hát... a buzit kizárhatom, szóval ez a kettő marad, hacsak a beidomítottat nem nézem, de nem vagy papucs jelleg. Tudod, a 4B-s szabály! - Kacsintok rá, mert egy pasi vagy bunkó, vagy barom vagy buzi esetleg beidomított papucs. Bár Seth maximum bunkó, de az én is vagyok, ezt el szoktam nézni a fiúknak is.
A WC miatt megint megnevettet, hogy összecsinálom magam, ha nincs a közelben.
-Vannak már olyan cuccok, hogy a lányok is tudjanak állva pisálni, le vagy maradva! - Legyintem vállba, hogy jaj, lemaradtál öcsisajt, de csak nevetek. Szerintem ettől nem olyan borzasztó nekünk.
-De több orgazmusunk lehet egymás után, az izommunka rátok marad és mi tudunk több dologra is figyelni egyszerre... annyira ne sajnálj minket. - Vigyorgok, mert úgy fest több empátia van benne, mint gondoltam, de érezhetően jól esik, hogy nem hiszi, hogy nekünk könnyebb mint nekik. Nekik se az, senkinek sem az...
-Ahh, na jó, nem, mert ennyire aranyosan nézel. Cuki fiúkat nem bántok, elvből. - Nyomom meg a végét, de kihagyhatatlan volt.
-Farkas... nekem elég a hülye Clark Kent, annak is csak a nevét tudom, mert idegesít, hogy a vezetéknevem ez a férfinév. A Másnaposokat mind láttam, ezért mondom, hogy szar a többi és csak az egy jó. - Figyelmeztetem finoman, hogy nem szokásom csak úgy szilárd véleményt alkotni olyan dolgokról, amit nem ismerek.
-Hát eléggé... 3 órás basszus. - Nekem sem a kedvencem, mindig szétsírom magam rajta. De csak Leo miatt...
-Aha... na persze. Kérdés, ha mégis beadja a derekát, akkor ki csábított el kit, hm? - Kuncogok, de mosogatni nem hagyom, nem tenne jót az oldalának, csak ezt nem mondom így ki konkrétan.
-Jól van. Majd... adj valami életjelet, hogy minden okés veled.. tudod, füstjelek, idegesítően rám vigyorogsz a folyosón vagy akármi, hm? - A számát nem kérem el, nem vagyok az anyja, meg úgy is csak kidobná, teljesen felesleges megadnom az enyém, szóval... de lekísérem és adok neki gyógyszert is még, magamnak majd veszek, ez a legkevesebb, azt hiszem.

//Az enyém is, köszi Smile //
Vissza az elejére Go down
Seth A. Blackwood
Seth A. BlackwoodFilmművészet
Életkor : 32
Foglalkozás : sztripíztáncos, örömfiú - alkalomadtán
Hozzászólások száma : 149

The movie Lizzy-Seth - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The movie Lizzy-Seth   The movie Lizzy-Seth - Page 3 EmptyKedd Szept. 13 2016, 18:22

Na kész, kiröhög, megcsóválom a fejem és feladom, ahogy előadja, tényleg hülyén hangzik és égő nekem.
Nem valami csajos röhögést produkál, ez tetszik, a vinnyogás idegesít. Usuin már szabad nekem is röhögnöm vele, rázom a fejem.
- Ne feledd, hogy buzgómócsing, a biológiai háttérrel tuti képben van, csak a gyakorlatban nem elég az elméleti háttértudás.
Én kinézem Usuiból, hogy elvéti a lyukakat.
Nocsak, egyetért, bólintok, hogy erre legfeljebb 10 év múlva térhetünk újra vissza.
- Hülyék.
Mondom komolyan, nem ezzel kellene foglalkozniuk még. Mikor fognak élni?

Most komolyan nekiáll elemezni a B betűs szavakat? A bunkó barom helytálló, a buzit elveti, szerencsére a biszexuálisra nem asszociál, vigyorogva hallgatom, hogy a betanítottat is kizárja.
Csóválom a fejem ezen a szabályon
- Szerencsére csak a bunkó és a barom áll, jól van, megnyugodtam, ma is boldogan fekszem le aludni
Röhögök a fejem fogva annyira kész ez.
- Az komoly, van olyanod? Mert ha igen, látni akarom!
Tutira nincs, csak hülye, én meg játszom az agyam, mert otthon elvileg láttam transziknál. Mondjuk poénból lehet elhozok egyet, aztán megtanítom használni.
Basszus mekkora ötlet! Nézne, mint a moziban.
- Ó, az igaz, ránk hagyjátok a meló oroszlánrészét, mint általában, nem is sajnállak titeket
Vetem oda játékos csúfolódással, nekik szarabb, kész pont. Hát hogy műszer kelljen az állva pisiléshez? Meg szüljek? Meg fájjon nekem minden hónapban? Basszus már, inkább az izommunka.
- Különben az orgazmust lehet gyakorolni, eltelik egy kis idő és újra harcra készen állsz, ha valaki jó képességekkel van megáldva...
Kacsintok rá sokatmondóan. Mondjuk én gyakoroltam is, nekem ebből külön tréningeket tartottak.
A cukira elfintorodom, aztán megingatom a fejem
- Tudok aranyos lenni...
Mormogom kelletlenül.
- De psszt, ezt ne mond meg senkinek, ne rontsd az imadzsem.
Clark Keneten röhögök, a Másnaposakra meg bólintok, nem tudok vitatkozni vele, csak az első jó, de az nagyon, amellett kitartok.
- Én, egyértelmű, ezt is nekünk kell csinálni
Mondom tettetett mártírkodással, hogy mennyi bajuk van a férfiaknak, ha már témánál vagyunk.
- A füst jelek tetszik, ha kigyullad az iskola, tudni fogod, én voltam
Búcsúzom vigyorogva, főleg mert idegesítőnek gondolja, csúfosan-ezerwattosan megkapja.A gyógyszert elfogadom, megköszönöm és dobok neki csókot érte, direkt idegesítően, hogy bosszantsam.
A taxiban és otthon már nem vagyok ilyen vidám, de erről sem kell tudnia.

//köszi//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

The movie Lizzy-Seth - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The movie Lizzy-Seth   The movie Lizzy-Seth - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 

The movie Lizzy-Seth

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

 Similar topics

-
» Kipp-kopp Seth kopog (Seth -Eric)
» Seth & Brad
» can i help you? - Seth & Bridget | HÖK iroda
» A teázói incidens - Seth&Naya
» A meglepetésbuli (Seth és Amelia)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: A világ legvégén :: This is Hollywood! :: Archívum-