Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
Seth & Brad EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
Seth & Brad EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
Seth & Brad EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
Seth & Brad EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
Seth & Brad EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
Seth & Brad EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
Seth & Brad EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
Seth & Brad EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
Seth & Brad EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
Seth & Brad EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 Seth & Brad

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Bradley Silwerman
Bradley SilwermanMűsorgyártás
Életkor : 27
Foglalkozás : Tanuló
Hozzászólások száma : 13

Seth & Brad Empty
TémanyitásTárgy: Seth & Brad   Seth & Brad EmptyVas. Jún. 14 2015, 21:03

Kijöttem már a strandra, hogy lenyugtassam magam. Rengeteg rossz történt velem mostanság. Szüleim ma felhívtak, hogy történt otthon egy kis probléma és nem tudják fizetni a kolit sem a sulit. Ideje keresni valami munkát, de mit? Mindenhez béna vagyok. Miért nem pottyan csak úgy az ölembe egy munka? Annyira nyugtalan lettem, hogy úgy döntöttem ellátogatok ilyen esti strandos bulira és részegre iszom magam. Nem gyakran szoktam részeg lenni, mert én jófiú vagyok, de most muszáj lesz. Vagyis már nem muszáj, hisz már így is eléggé az vagyok. Legalábbis másként viselkedek, mint ahogy szoktam. Most például a bárpulton táncolok és az oszlophoz dörgölöm magam. Ráadásul félmeztelen vagyok. Na ilyet nem gyakran látni tőlem. Egy idő után leszednek az asztalról és egy kicsit messzebb leültetnek egy napozóágyra.
- Adjatok valamit inni. - Mondom azoknak, akik idehoztak. Ők természetesen nem hoznak, mert hogy túl részeg vagyok. Már ülni sem bírok, ezért lefekszek a napozóágyra. Egyszer csak lépteket hallok.
Vissza az elejére Go down
Seth A. Blackwood
Seth A. BlackwoodFilmművészet
Életkor : 32
Foglalkozás : sztripíztáncos, örömfiú - alkalomadtán
Hozzászólások száma : 149

Seth & Brad Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seth & Brad   Seth & Brad EmptyVas. Jún. 14 2015, 22:14

Szóltak a haverjaim, hogy este buli, tök fárasztó egy ilyen, mert a munkám maga buli, de kellemetlen visszautasítani is, amikor ráadásul melózni sincs kedvem. Szeretnek az ilyenekre magukkal rángatni, mert jó csajozós tippeket adok. Most egy nigger bandával vagyok, kettő kapásból beleköt két fehérbe, nyomorultak. Nekem fárasztó a bunyó, egyébként az egész az, fáj nézni, ahogy a sok szerencsétlen bénán rázza magát és ezt nevezik táncnak.
Egy ideig unalmas minden, várom Joeékat, akik máris a vállamra fognak, kiszúrták a legdögösebb macákat. Különben mindig ugyan azt mondom nekik, de nem veszik észre, táncban nem altesttel kell előrenyomulni, hogy az ágyékát érezzék meg először az embernek. Magyarázom megint mit csináljon, vegye fel a csaj ritmusát, közben beszélek a másiknak, hogy nem: a jó a csöcsöd még annál a szőkénél sem téma. A lényeg, hogy elhúznak, amikor megkapták, amit akartak, már én is azon gondolkodom leszólítok valakit, hogy ne unjam szét az agyam, amikor. Ez már show! Szerencsétlen srác totál beállt és az oszloppal csinál valami, isteni, komolyan mondom! Csinálok róla videót, legalább, hogy lássa magát és égjen. A műsor tovább is tarthatna, mert esküszöm élvezem, de sajna hamar kihull. Röhögve megyek felé, amikor vizet kér, nagyon kész van. Víz helyet elé tolom a telefonomat, éppen annál a fura dörgölőzős mozgásnál.
- Te milyen állat voltál?
A vizére szarok rá, biztos megvannak a csicskái és majd hozzák neki,
- Elég szar volt, de a tested jó és ha tanulsz, lehet belőled valami. Viszont a chippendalet csak józanon lehet csinálni, mert így lenyalod a festéket az oszlopról.
Röhögök, megint visszajátszom a videofelvételt, mégis érdemes volt lejönni.
Vissza az elejére Go down
Bradley Silwerman
Bradley SilwermanMűsorgyártás
Életkor : 27
Foglalkozás : Tanuló
Hozzászólások száma : 13

Seth & Brad Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seth & Brad   Seth & Brad EmptyVas. Jún. 14 2015, 22:40

Egy fura srác elém rak egy telefont. Elindít rajta egy videót, ahol az oszlopnak dörgölőzve táncolok.
- Ennyire béna voltam? - Kérdem a sráctól, aki úgy látom nagyot szórakozik ezen.
- Még, hogy jó a testem? Szerintem még bőven lenne mit finomítani rajta. - Mondom és összecsípem a hasamon a zsírt vagy az csak a bőr?
- Látod? Lenne miből még leadni. - Mondom és meglepődök azon, amit mond. Én és a chippendale.
- Max akkor lennék chippendale, ha tudnám állni a kolit. - Mondom és megpróbálok felkeni a napozóágyról. Nem tudnám elképzelni magam, hogy lányoknak táncoljak. Nem is jó a tánctudásom, meg a testem sem jó. Bár ha sok pénzt szerezhetnék akkor megtenném, mert most arra van a legnagyobb szükségem. Elindulok valamerre aztán visszatekintek a srácra.
- Amúgy megnézném, hogy te hogy táncolsz, ha már rajtam ilyen jól szórakoztál. - Mondom bár a mondat vége már nehezen jön ki. Vagyis kijön csak éppen a vacsim is kijön. Bizony, elkezdek hányni az út közepére. Szerintem még sose ittam ilyen részegre magam.
Vissza az elejére Go down
Seth A. Blackwood
Seth A. BlackwoodFilmművészet
Életkor : 32
Foglalkozás : sztripíztáncos, örömfiú - alkalomadtán
Hozzászólások száma : 149

Seth & Brad Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seth & Brad   Seth & Brad EmptySzer. Jún. 17 2015, 19:29

Nyomok egy pauset.
- Látod, nem?
Hülye kérdés, de még mennyire béna volt! A felvételt megtartom. Gyűjtöm az ilyen baromságokat.
- Viszont voltak jó mozdulataid.
Ha nem lenne szétcsapva, kis tréning és lehet belőle valaki. Akár ringyónak is elmenne, teste van, a személyiségét majd meglátjuk, de széles a skála és színészkedni kell. Ő is lehet menő, ha eljátssza.
Fogdossa magán a bőrt, meg kell hagyni…jól domborodik.
- Őszintén? Nem nagyon.
Márpedig nyers vagyok, mint a tészta fazék nélkül, mutatóujjam végig is szántok a hasfalán. Szép lassan, nem csikisen, ez egészen másfajta simogatás.
- Semmiből csak az perfekcionalizmusodból.
Elengedem, mert menni akar, és talán levág még valamilyen táncot a sarokban, amin elnevetgélek. Ha tudná állni a kolit. Vállat vonok, nekem hulla mindegy ki mit csinál a pénzével.
- Akár
Elindul, de hátranéz, elnevetem magam.
- Én? Minek? Nem akarod neked bizonyítani, ráadásul csak pénzért szoktam, fizetsz?
Bulikban nem aprózom magam, főleg nem ingyen, főleg nem amatőröknek. Már megy is okádni. Tisztes távolságban maradok, semmi kedvem bepiszkolódni. Közben, ha a haverja arra jár terelem a helyes irányba a vízzel, meg ne pusztuljon itt a kis szőke. Lehet most kéne eladni valahová, amíg be van állva. Deportálni pl Spanyolországba. Ez poén, tökre ki van akadva szerencsétlen, bár nemtom minek pátyolgatom, ha érdekli a meló, vagy fizet, majd visszajön.
Vissza az elejére Go down
Bradley Silwerman
Bradley SilwermanMűsorgyártás
Életkor : 27
Foglalkozás : Tanuló
Hozzászólások száma : 13

Seth & Brad Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seth & Brad   Seth & Brad EmptySzer. Jún. 17 2015, 20:03

- De látom és jól szórakozol rajta? - Mondom miközben áll a videó. Voltak jó mozdulataim? Hát ezt kötve, hiszem, de lehetséges. Nem nagyon tanultam táncot sose, csak néha otthon táncolgattam. Nem tudom, hogy hízelegni próbál vagy mit akar, de azt mondja, hogy nem látja, hogy lenne még miből leadnom. Az ujjával végigszántja a hasfalam. Na jó, ez nagyon fura volt. Lehet, hogy meleg a srác. Végül is engem nem zavarna, de azért ne nagyon tegye máshova is az ujját.
- Ez fura volt. - Halkan megjegyzem. Perfe... micsodából?
- Még, ha tudnám, hogy mit jelent. - Mondom és elkezdek felállni. Mikor mondom, hogy max akkor, ha tudom állni a kolit, akkor azt mondja, hogy akár. Erre valamiért nem válaszolok, hanem mondom neki, hogy mutassa meg mit tud.
- Mennyiért csinálod? - Kérdem a srácot, de bármilyen alacsony árat mond, úgy sem fogom kifizetni, csak kíváncsi vagyok mennyit keresnék egy tánccal. A hányás után összeszedem magam.
- Na jó, mivel nagyon szükségem van a pénzre így bármit elvállalok. - Mondom és lehet ezt megfogom bánni, de tényleg szükségem van a pénzre.
- Mit kéne csinálnom, bármit megteszek, hogy maradhassak az Egyetemen. - Mondom határozottan.
Vissza az elejére Go down
Seth A. Blackwood
Seth A. BlackwoodFilmművészet
Életkor : 32
Foglalkozás : sztripíztáncos, örömfiú - alkalomadtán
Hozzászólások száma : 149

Seth & Brad Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seth & Brad   Seth & Brad EmptyCsüt. Jún. 18 2015, 19:35

Kicsit furán nézek rá a kérdésnél.
- Rohadtul, ha akarsz még, szórakoztathatsz.
Közlöm, mert nem tudom miért kérdezte, egyértelmű. Megijed az érintésemtől, elfojtok egy pajzán vigyort.
- Miért?
A legtöbb embernek fura, hogy hozzá szoktam érni pl férfiak testéhez is, de félreértés ne essék, nem vagyok meleg. Ez csak egy test.
- Gyere el és nézd meg
A dolog varázsa akkor jön át, ha a részese vagy, elmagyarázva nem fogná fel miért jó. De ha látja, talán átérzi és kiderül érdekli-e. Most be is van állva, józanon tudna dönteni. Felröhögök, amikor megkérdi mennyiért csinálom. Ha még a kolit sem bírja fizetni nem lesz pénze rám.
- Nem tudod megfizetni.
Újabban sokat kérek, de nem volt egyszerű eljutni idáig, 14 éves koromban pl ennyire jól még nem ment. A srác se lehet sokkal idősebb.
Elmegy hányni, én addig pihenek, feleslegesen nem mozgom. Kicsit a szemem is lesütöm, egy csajt nézek épp, már amennyire a szemem nyitva van, amikor beáll a látóterembe. Szerencséje, hogy jó teste van.
- Bármit? Óvatosan bánj ezzel a szóval
Húzom ajkaim sunyi mosolyra.
- Attól függ... Mennyire vagy bevállalós? Ezzel lehet keresni, ha jó vagy.
Nem kizárt, hogy a férfiak is szeretnék, ő törékenyebb, azokat csípik.
Vissza az elejére Go down
Bradley Silwerman
Bradley SilwermanMűsorgyártás
Életkor : 27
Foglalkozás : Tanuló
Hozzászólások száma : 13

Seth & Brad Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seth & Brad   Seth & Brad EmptyPént. Jún. 19 2015, 22:50

- Szórakoztatlak, ha fizetsz. - mondom, hogy azért én is jól járjak.
- Mert nem gyakran szokták más fiúk fogdosni a hasam. - Mondom egy picit ijedten. Tényleg attól tartok, hogy ferde hajlamai vannak a srácnak.
- Rendben, majd elmegyek és megnézem. - Mondom határozottan.
- Olyan sokat kérsz érte, hogy nem tudnék fizetni? - Kell nekem ez a meló.
- Igen bármit, tudod éltem nagy álma, hogy a Francesen tanuljak és nem fogom feladni a pénzhiánya miatt, szóval bármit. - Nagyon határozott vagyok és tényleg képes lennék bármit megtenni, azért hogy maradhassak.
- Hát bevállalósnak bevállalós vagyok és nagy szükségem van a pénzre. Vigyél el akár már most is és már kezdek is. - Mondom és ezt most nem a pia miatt, hanem mert nagyon kell a pénz. Akár merre is vigyen megyek utána.
Vissza az elejére Go down
Seth A. Blackwood
Seth A. BlackwoodFilmművészet
Életkor : 32
Foglalkozás : sztripíztáncos, örömfiú - alkalomadtán
Hozzászólások száma : 149

Seth & Brad Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seth & Brad   Seth & Brad EmptyVas. Jún. 21 2015, 20:22

Felröhögök ezen, nagyon kész a gyerek.
- Nagyon nem vagy az a kategória
Tulajdonképpen senkiért sem fizetnék, még Ravért sem, nekem szoknak, annak már nagyon jónak kell lennie, akivel elmegyek.
Ijedezik, húúúú ez gonosz gondolatokat ébreszt bennem.
- Nem elég tökösek. Ennyire élvezted?
Kérdezem röhögős pajzán éllel a hangomban. Akar még?
Biccentek, jöjjön, aztán ki tudja.
- Naná!
Nagyon drága vagyok, amióta színészkedem is, főleg. Amióta jobb lettem pláne.
- Helyes, ez tetszik! Ilyen hozzáállás kell
Elkapom, ha már nem hány és összeborzolom a haját haveri alapon. Vegye simogatásnak.
- Most?
Végülis este van, ilyenkor nyitva vannak a bárok.
- Jól van, elviszlek ma, bár nem garantált, hogy rögtön fizetnek is. Először megnéznek, vagy adnak valami csicska melót, de türelem, fokozatosan lehet csak előretörni. Ha ott tartanak már nyert ügyed van, akármiként kezd.
Előremegyek, aztán kövessen.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

Seth & Brad Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seth & Brad   Seth & Brad Empty

Vissza az elejére Go down
 

Seth & Brad

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Kipp-kopp Seth kopog (Seth -Eric)
» River & Brad --- Sátorozás
» Én mondtam - Seth-Felix
» I'm preying on you tonight - Seth & Felix
» Az edzőteremben (Joshua és Seth)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: M'ért ne léphetnél át? :: Lazíts! :: Archívum-