Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
Lizzy & Will ez már randi? EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
Lizzy & Will ez már randi? EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
Lizzy & Will ez már randi? EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
Lizzy & Will ez már randi? EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
Lizzy & Will ez már randi? EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
Lizzy & Will ez már randi? EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
Lizzy & Will ez már randi? EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
Lizzy & Will ez már randi? EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
Lizzy & Will ez már randi? EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
Lizzy & Will ez már randi? EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 Lizzy & Will ez már randi?

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
William Parker
William ParkerFilmművészet
Életkor : 31
Foglalkozás : tanúló, kezdő színész
Hozzászólások száma : 126

Lizzy & Will ez már randi? Empty
TémanyitásTárgy: Lizzy & Will ez már randi?   Lizzy & Will ez már randi? EmptyKedd Jún. 02 2015, 21:12


Lizzy & Will



 Arra kelek, hogy csörög a telefonom. Ki hív ilyen koráb már megint? Miattam fog felkelni az összes szobatársam. Gyorsan felveszem a telefont, nehogy felébresszek valakit. Egy rendező hívott, hogy ad nekem két jegyet az új filmemere. Hát túlzás azt mondani, hogy az éb filmem, hisz csak a főszereplő legjobb haverját alakítom, de azért jó pár jelenetem van. Két jegyet kaptam, szóval valakit el kéne hívnom magamnal. De kit? Egy filmpremierre csak nem mehetek egy haverral. Egy lány kéne. Már meg is van. Elhívom Lizzyt. Ez lehetne az első randink. Gyorsan tárcsázom is a lányt.
-Szia, remélem nem keltettelek fel. Csak azért hívlak, mert kaptam két jegyet egy filmre amiben én szereplek és azt szeretném megkérdezni, hogy van-e kedved eljönni velem? - Teszem fel rögtön a kérdést és ha igent mond nagyon boldog leszek és már pattanok is ki az ágyból. Elmondom neki, hogy hánykor kezdődik és mondom neki, hogy megyek majd érte. Nem szokás, hogy ilyen hamar van egy filnpremier de most hamar fog kezdődni. Gyorsan bemegyek a fürdőbe és lezuhanyzok. Megborotválkozok és most nagyon részletesen megcsinálom a frizurám. Kimegyek a szekrényemhez és kiveszek egy sötétkék kockás inget és egy fekete farmert. Nem szoktam nagyon kiöltözni egy ilyen alkalomra, de azért nem egy melegítőben megyek. Amint elkészülök felveszek egy cipőt és megyek a kocsimmal Lizzy háza elé és ott megvárom a lányt.




A hozzászólást William Parker összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Jún. 07 2015, 00:17-kor.
Vissza az elejére Go down
Elizabeth Clark
Elizabeth ClarkFilmművészet
Életkor : 32
Foglalkozás : Tanuló, Pincérnő
Hozzászólások száma : 483

Lizzy & Will ez már randi? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lizzy & Will ez már randi?   Lizzy & Will ez már randi? EmptySzomb. Jún. 06 2015, 22:30

//A címet írd át egyetlenem, mert nem hasonlítok Diegora xDDD Köszi xDD//

Én nem szoktam sokáig aludni, általában reggel kelek akkor is ha aludhatnék. Reeven sincs mostanság itthon, nem kell csöndben lennem, így zenét hallgatok, énekelgetek, elvagyok a pakolással és a reggelim kreatív megalkotásával. Aztán csörög a telefon, felveszem, egész vidám a hangom.
-Szia! Nem, nem, mondd csak! Úúúú tényleg? De klassz, naná hogy van! Ilyet nem akarnék kihagyni! - Nevetek, azta! közli hányra jön, mondom csörgessen meg ha itt van és lemegyek, az az egyszerűbb. Addig még van időm, szóval elvagyok, majd felkapok egy fekete v-nyakú sztreccses pólót és egy térdig érő szűk szoknyát, körömcipőt. Nem tudom mennyire kell kiöltözni, de ezzel nem lőhetek mellé. Elegáns vagyok, de nem annyira mint mikor Daryllel mentem a megnyitóra. Mondjuk oda kellett is.
A hajam kiengedve hagyom, a sminkem a szokásos, csak rakok fel egy kis szájfényt, ennyi elég lesz. Amikor rám csörög le is illegek a kis fekete kézitáskámmal, mert az kell. Kiszúrom aztán az egyik kocsiban, be is ülök mellé.
-Hm, lehet túlöltöztem? - Nevetek, mert ez az első ami eszembe jut, de már mindegy, marad. - Érezd magad leszúrva. De nagyon. Nem is mondtad, hogy lesz filmed! Mármint érted, hogy kijön meg minden! Tökre megleptél! - Dohogok, de jó a kedvem, azért drukkolok én neki, és noha tényleg olyan mint régen volt azért fejlődő képes a srác, na. De hogy nem szólt az hallatlan! Hah! (xD)
Vissza az elejére Go down
William Parker
William ParkerFilmművészet
Életkor : 31
Foglalkozás : tanúló, kezdő színész
Hozzászólások száma : 126

Lizzy & Will ez már randi? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lizzy & Will ez már randi?   Lizzy & Will ez már randi? EmptyHétf. Jún. 08 2015, 22:46


Lizzy & Will



 Mikor kijön a lány, először tátva marad a szám.
- Szerintem ez is jó, nagyon csinos vagy. - Mondom mosolyogva miközben beül a kocsimba.
- Nem nagy szám. Igazából nem én vagyok a legfőbb szereplő, csak annak a haverja, de azért van jó pár jelenetem. - Meg a plakátokon js rajta vagyok, de azt már nem mondom.
- Miújság veled? - kérdem miközben vezetek. Amint odaérünk gyorsan kiszallok először és kinyitom Lizzynek az ajtót. Van pár fotós, de nem sok, mert nem olyan nagy szám film ez. Felmutatom a jegyeket és veszek egy páro menüt magunknak, hacsak nem kíván mást. Hamar ideértünk még csak a reklám megy.
- Amúgy ez egy olyan romatnikus vígjáték lesz. - Mondom miközben elfoglaljuk a helyünket. A terben többeközt ott vannak a főbb szereplők és a rendező meg még páran. A lányok álltalában szeretik a romantikus filmeket és utána a fiúk könnyebben az ujjuk köre tudják csavarni öket, legalábbis az eddigi tapasztalataim alapján. Mikor megkezdődik a film kíváncsian figyelem, hogy hanyadiknak írták ki a nevem az elején. Mindig megszoktam nézni. A film közben többször is nézem a lány reakcióját. Egyszer csak jön egy jelenet, ami kiment a fejemből. Az van a jelenetben, hogy a filmben lévő legjobb haverom barátnőjét elcsábítom és szeretkezünk. Igazából nem történt semmi, csak hátulról mitatnak engem, viszont hátul teljesenezrelen vagyok. Kíváncsian figyelem Lizzy reakcióját. A következő pillanatban a filmben meghalljuk, hogy a legjobb haverom hazaér, én pedig kénytelen vagyok meztelenül kimászni az ablakon, de a legfontosabb részem nem látszik, mert a kezemmel takarom. Még annyi van a jelenetben, hogy kint állok az ablakpárkányon és a szomszéd vénasszony engem néz. Remélem tetszik neki a film, bár ez a fenék villantás lehet nem jött be neki.


Vissza az elejére Go down
Elizabeth Clark
Elizabeth ClarkFilmművészet
Életkor : 32
Foglalkozás : Tanuló, Pincérnő
Hozzászólások száma : 483

Lizzy & Will ez már randi? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lizzy & Will ez már randi?   Lizzy & Will ez már randi? EmptyPént. Jún. 12 2015, 23:17

-Akkor jó, mertél volna mást mondani! - Vigyorgok míg beülök a kocsijába.
-Az mindegy, valahol el kell kezdeni, szerintem ezekkel a legjobb. Meg a mellékszereplők is fontosak, hidd el. Ha jól hozod őket, miattad is lehet jobb egy film! - Mondom neki komolyan, ne becsülje le, mert szerintem ez szuper dolog!
-Hmmm, nem sok. Új lakótársam van, elhavazódtam mindennel a vizsgák miatt... voltam otthon, végre... ilyesmi. Veled? - Csak tömören ami érdekesebb lehet, nem tudom mi érdekli.
Mikor nyitja nekem az ajtót meglep, de kellemesen, még a kezem is adom, akkor már segítsen ki, legyen kövér az lúd! Nem bánom ha vesz egy menüt kettőnknek, iszok is pár kortyot mert meleg van, bár a mozi hűvösebb.
-Hú... - Azokat elvből nem nézem mert a java nem jó. De ezt Will miatt nézem, szóval az más. Majd rá koncentrálok, úgy majd jó lesz.
-És milyen a karaktered? Segíted a főszereplőt, hogy megtalálja álmai asszonyát? - Ha már sablonsztori, mind erre épül. Nem?
Nézem a filmet, nem beszélgetünk, itt nem mernék, mert mi van ha megszólnak vagy kinéznek? Szóval csendben figyelem. Amúgy nekem unalmasak ezek a sztorik, Will karaktere se lenne a szívem csücske, de Will, így tök más. Érdekes nézni hogy másképp viselkedik a vásznon mint amúgy. Báááááár, mikor jön az ágyjelenet, mosolyogva rázom a fejem. Tuti itt végre önmaga lehetett... Amúgy azt hiszem dublőr meztelenkedik, kétlem hogy ő lenne? Bár... kinézem belőle hogy nem szégyelli a dolgot. Hát... fura, főleg hogy itt ül mellettem, de nem vagyok szemérmes ilyen szempontból mondjuk. Kimászik a filmben az ablakon, fájdalmas, de főleg az ha nem bukik le! Persze a néni örömmel méregeti a mi Willünk, ez a néni kedvenc jelenete volt, az is tuti, lehet sokszor el is rontotta, hogy újravegyél. Will meg a szexelős jelentet. Ahh gonosz vagyok, tudom, tudom.
-Ezt sokszor vettétek mi? - Sutyorgom neki a füléhez, kuncogok kicsit.
Vissza az elejére Go down
William Parker
William ParkerFilmművészet
Életkor : 31
Foglalkozás : tanúló, kezdő színész
Hozzászólások száma : 126

Lizzy & Will ez már randi? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lizzy & Will ez már randi?   Lizzy & Will ez már randi? EmptyVas. Jún. 14 2015, 10:35


Lizzy & Will



Megkérdezi, hogy velem mizu?
- Igazából velem semmi különös nem történt mostanság. - Igaz, hogy volt az a meleg filmforgatás, de azt most itt a nagy tömegbe nem nagyon szeretném elújságolni neki.  Úgy látom nem nagyon tetszik neki a film fajtája. Kérdezősködni kezd a filmről.
- Hát  amiket mondtál azok a film negyedéig bekövetkeznek. Az utána lévő dolgok a lényekeg. - Hát éléggé rosszul fogalmaztam meg a mondatom, de bizonyára megértett. Az ágyjelentnél mosolyogva rázza a fejét. Ez most jó jelent? Remélem, hogy igen. Megkérdezte, hogy sokszor vettük-e.
- Az ágyjelenetet nem kellett, mert az már elsőre is ment, de az ablakon kimászósat sokszor elrontottuk. - Vagyis az öreg nő rontotta el. Ezért nem szeretem a vén színészelet, azt se tudják hol vannak.  A film hátra lévő részében nem történik semmi különös vagy lehet, hogy csak nekem nem különös. Még volt pár meztelen jelenetem, de a lényeg sosem látszott. Nem tudom miért csinálja minden rendező ezt velem. A film közben sokszor összeér a kezünk mikor pattogatott kukoricáért nyúlunk, de nem tulajdonítok neki nagy jelentőséget. Legalábbis úgy teszek mintha nem is történt volna semmi, de igazából nagyon örültem neki, hogy legalább pár másodpercre hozzá értem. A film végén kimegyek a színház elé és ha jött velem akkor kint megállok.
- Hogy tetszett?-/>


A hozzászólást William Parker összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Jún. 14 2015, 19:21-kor.
Vissza az elejére Go down
Elizabeth Clark
Elizabeth ClarkFilmművészet
Életkor : 32
Foglalkozás : Tanuló, Pincérnő
Hozzászólások száma : 483

Lizzy & Will ez már randi? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lizzy & Will ez már randi?   Lizzy & Will ez már randi? EmptyVas. Jún. 14 2015, 19:17

//Direkt nem reagáltál az elejére? Lizzyt tényleg érdekli mi van veled, ha nem válaszolsz furán veszi ki magát xD Csak szóltam. //

-Ha te mondod. Legalább nem erről szól csak a film. - Mosolygok, azért az elég unalmas lenne, valljuk be. Ebből annyi van már, hogy a Mississippi is megreked folyásában.
-Ó, na vajon miért? - Kuncogok, keresem a tekintettem azt a nőt, hátha itt van, de nem látom, így a filmre figyelek tovább. Will nincs sokat, persze akkor is meztelen, tuti ráaggatták a puccentos Will nevet. Ha nem majd én. Az hogy néha hozzámér ilyen formán nem zavar, a kukorica legalább leköt, mert a film nem az én ízlésemnek való, túl... hollywoodi, vagy csak a romantikát nem csípem, nem tudom. Azért persze elvagyok, kimozdultam, moziztam, nem bánom.  Kisétálok vele, lopva kinyújtóztatom a tagjaim, elültem magam a végére kissé.
-Hmmm... nem lesz a kedvencem, de hozta a kategóriáját. Aki ezeket a jellegű filmeket szereti, annak tökéletes kikapcsolódás egy esős délután például. - Nem fogom azt mondani nem tetszett, de nem hiszem hogy még egyszer megnézném. Max ha valakinek meg akarom mutatni kicsoda Will, bár akkor sem biztos ezt a filmet kéne, tekintve sokat meztelenkedik és kerül kínos szituba. Persze ez a szerepe de na.
-Élvezted a forgatást? Tényleg, mi az álomszereped, amit el akarsz játszani? - Nem emlékeztem kérdeztem-e már, de max közli lyukas az agyam, na bumm. Na meg változhatott is azóta!
Vissza az elejére Go down
William Parker
William ParkerFilmművészet
Életkor : 31
Foglalkozás : tanúló, kezdő színész
Hozzászólások száma : 126

Lizzy & Will ez már randi? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lizzy & Will ez már randi?   Lizzy & Will ez már randi? EmptyHétf. Jún. 15 2015, 22:44


Lizzy & Will



Mikor kimondja, hogy vajon miért egyből leesik.
- Fúj, hogy ezt miért nem vettem észre. - Remélem csak mi gondoljuk így és igazából nem csak élvezkedni akart a vénlány. Úgy látom nem tetszett neki, de azért rákérdezek a végén.
- Tudom, hogy nem jó film, de gondoltam, ha már kaptam a jegyeket akkor jó kis program lesz. - Tényleg nem valami jó film, de volt pár jó poén benne.
- Délutánnak délután van, csak az eső nem esik. - Mondom nevetve. Rákérdez a forgatásra.
- Hát nem tartozik a kedvenc forgatásaim közé, de nem volt rossz. - Utána olyat kérdez, amit még nem kérdeztek tőlem. Belenézek a szemébe és hozzá kezdek a mondandómhoz.
- Igazából, ha sorozatra gondolunk akkor valami éneklős vidám sorozatban lennék főszereplő, de ha mozifilmről akkor már évek óta szeretnék szuperhős lenni. - Eléggé vicces, de ez az igazság. Végig a szemébe néztem és alig bírtam ki, hogy ne csókoljam meg. Miért ilyen nehéz ez? Miért nem tudok úgy a szemébe nézni, mint másnak? Miért vagyok ilyen hülye? El kéne mondanom neki? Nem bírom tovább.
- Na gyere hazaviszlek ezután a szörnyű film után. - Mondom mosolyogva és kinyitom a kocsit. Beszállok és elviszem a házáig. Mikor odaérünk gyorsan kiszállok hamarabb. Kinyitom az ajtót neki és segítek kiszállni. Elkísérem a bejárati ajtójáig. Gyerünk Will, menni fog, erre vársz már ezer év óta. Az ajtónál egy kis kínos csend telepszik le, kivéve ha Lizzy meg nem töri.
- Figyelj Lizzy én nagyon örülök, hogy ilyen jó barátok vagyunk. - Töröm meg a kínos csendet. Lehet, hogy most nem leszek valami romantikus, de muszáj kimondanom. Lesütöm a fejem.
- Én... én nem csak barátként kedvellek. - Mondom miközben felnézek, mint egy kiskutya, aki valami rosszat csinált. Remélem nem volt nagyon korai és nem szúrok el mindent ezzel.

>
Vissza az elejére Go down
Elizabeth Clark
Elizabeth ClarkFilmművészet
Életkor : 32
Foglalkozás : Tanuló, Pincérnő
Hozzászólások száma : 483

Lizzy & Will ez már randi? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lizzy & Will ez már randi?   Lizzy & Will ez már randi? EmptyPént. Jún. 19 2015, 22:48

El kell takarnom a számat, hogy ne röhögjek fel hangosan, mikor kifakad és fújol a nyanya miatt.
-Valamiről jobb nem tudni. Na ez pont ilyen! - Kuncogok, szerintem simán ezért volt, nem azért mert nem bírt megbotránkozó/vágyakozón állni a nő az erkélyen.
-Persze, örülök, hogy elhívtál. Csak a műfajjal nem vagyok kibékülve, de mivel benne voltál, sokkal érdekesebb lett tőle! - Nálam nem fura, ha egy karakter vagy színész miatt megnézek egy filmet. Főleg így hogy ismerem is!
-Még! Aztán ki tudja! - Nevetek, bár nem örülnék ha leszakadna az ég, jó idő van.
Faggatom az álomszerepéről, mindkét válasza meglep.
-Éneklős? Ez komoly? Olyan... High school musical csak sorozatban? És milyen szuperhős akarsz lenni? Pókember? - Ez megy meg a Superman, Clark névrokonom amúgy is kísért. Azt nem veszem észre milyen lelki vívódása van, hogy lekapjon. De jó színész, nem is vártam kevesebbet! Mikor mondja hazavisz vállat vonok. Felőlem beülhettünk volna valahova inni egyet, de jó, nem ellenkezem. Beszélgetek vele a forgatás kapcsán pár lényegtelen dologról, míg autózunk, fenn viszont nem igen tudom mit mondhatnék még neki. Reeven itthon van (elvileg) szóval mivel nem szóltam hogy vendég jön, nem feltétlen engedném be, ez az igazság. De aztán mikor mondanám hogy átöltözöm és inkább csavarogjunk, ne zavarjuk a szobatársam, megszólal, csak lesek.
-Hát... kezdünk, jaja, mindenképp sokkal jobb a viszonyunk mint pár éve... elvégre utáltalak. - Adok igazat vállat vonva kissé, biccentve a fejemmel. Ez most hogy jött neki? Aztán kinyögi.
-Oh. - Erre hirtelen nem tudok mást kinyögni. Tetszem neki? Mi van? Na jó öööö Lizzy válaszolj.
-Hát őő... kösz. De... nem akarlak megbántani de... én nekem haver vagy. Igazából... nem is nagyon ismerjük egymást. Oké, már beláttam nem kell feltétlen utálni téged de... szóval nekem jó egyedül, nem hittem hogy randinak gondolod ezt a dolgot. - Mutatok kettőnkre, kínosabban. Annyira már kedvelem hogy ne akarjam megbántani, de hozzá kell tennem, amilyen nőcsábász, szerintem holnap talál mást. Azt hiszem zavarba jöttem. De várom hogy mit reagál, mert noha nem haragszom hogy elmondta, de remélem ő sem rág be, mert én is elmondtam én mit érzek.
Vissza az elejére Go down
William Parker
William ParkerFilmművészet
Életkor : 31
Foglalkozás : tanúló, kezdő színész
Hozzászólások száma : 126

Lizzy & Will ez már randi? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lizzy & Will ez már randi?   Lizzy & Will ez már randi? EmptySzomb. Jún. 20 2015, 16:29


Lizzy & Will



Látom meglepődik az álom szerepeimen.
- Ja olyasmi, mint a high school musical csak sorozatban. Amúgy már van ilyen, a Glee. El is gondolkoztam rajta, hogy jelentkezzek-e szereplőnek oda. - És hogy miért nem jelentkeztem? Mert nincs jó hangom hozzá, szerintem, de attól még tetszenek azok a vidám táncolós éneklős jelenetek.
- Hát azt nem tudom milyen szuperhős, de pókember biztos nem. Mindenki pókember akar lenni, szóval nem. Tudtad, hogy Michael Jackson meg akarta venni a Marvel céget, hogy ő lehessen pókember a filmben. - Mondom nevetve és nem tudom miért mondtam ezt. A múltkor láttam ezt az érdekességet az interneten és úgy gondoltam megosztom vele. A beszélgetés utána haza viszem a lányt és a kocsiban mesélek még neki a forgatásról. Elmondja, hogy régen utált meg, hogy most már jobb a viszonyunk meg ilyenek. Utána elmondom neki azt, amit már évek óta el akartam mondani. Picit kínos a szituáció, de úgy értelmezem, hogy azt akarja, hogy maradjunk csak barátok. Picit zavarba is jön a lány. Nem tudom, hogy az jót jelent-e vagy nem. Nem haragszok rá, mert gondoltam, hogy nem akar majd semmit tőlem.
- Okés Lizzy megértelek.....de van esélyem? - Kérdezem és egy picit felcsillan a szemem, hogy hátha van egy kis esélyem. Miért kellett olyannak lennem régen? Simán együtt lehetnék már Lizzyvel, ha nem lettem volna nőcsábász. A válaszától függetlenül ismét kérdezek tőle.
- Amúgy van kedved elmenni valahova még? - Mondom nevetve, mintha mi sem történt volna. Lehet, hogy ezt már hamarabb kellett volna kérdeznem, de csak nem annyira késő.

>
Vissza az elejére Go down
Elizabeth Clark
Elizabeth ClarkFilmművészet
Életkor : 32
Foglalkozás : Tanuló, Pincérnő
Hozzászólások száma : 483

Lizzy & Will ez már randi? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lizzy & Will ez már randi?   Lizzy & Will ez már randi? EmptyVas. Jún. 21 2015, 22:44

-Glee? Még nem hallottam róla... nem is tudtam hogy szeretsz énekelni. - Na igen, meglepett a dolog, valahogy ez olyan... csajos álom szerep nem? Bár tény, ha ilyenben játszana, annyi női rajongója lenne nem győzne válogatni közöttük...
Eltátom a szám amolyan nem lehet igaz fejjel.
-Te szívatsz engem... Ez viccnek is rossz! - Nevetek a hálókat lövő Jackson képen. Neeee, ez abszurd! Később hazahoz de amit utána mond, legalább annyira meglep, mint a Jacksonos hír. Főleg a "van esélyem?" rész... basszus erre mit mondjak? Komolyan, én meg az ilyen szituk... tök analfabéta vagyok bennük!
-Hát... figyelj Will... én nem randizom, annyira nem is ismerjük egymást szóval... nem akarom hogy várakozz meg reménykedj. Inkább azt mondom nem. Jó darabig biztos nem, de ez... ez az én részemről sok idő, tuti hamar találsz magadnak egy kedves barátnőt, én még nem szeretnék magam mellé senkit. Úgy nem. - Nekem ez tényleg nem menne, mert hízelgő hogy megkérdezte, de messze nem érzek magamban hajlamot, hogy legyen bárkim is. Will pedig... nos... fogalmam sincs mennyit változott igazából, így belemenni egy ilyen kapcsolatba rizikós lenne. Még egy megcsalást nem viselnék el az is tuti.
-Most nem, ezt... ezt szeretném megemészteni. De holnap hívj fel nyugodtan és megbeszéljük hova menjünk jó? - Nem, most előbb kell egy fél nap, hogy ezt feldolgozzam, na meg nemkegyetlenség úgy lógni vele hogy most kosaraztam ki? Minden esetre inkább hagyok magamnak időt átgondolni.
-Szóval... köszönöm a mozit, meg a fuvart, majd akkor később beszélünk jó? Jó éjt... - Búcsúzkodom, nem akarok bunkónak tűnni, de... most inkább egyedül maradnék. Lehet neki sem ártana végiggondolnia, hogyan tovább. Nem akarom őt bántani, annyira már kedvelem.


//Hát sztem most csak ennyi, de kezdhetünk újat, ha gondolod xD Bocs xD //
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

Lizzy & Will ez már randi? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lizzy & Will ez már randi?   Lizzy & Will ez már randi? Empty

Vissza az elejére Go down
 

Lizzy & Will ez már randi?

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» "Vak(nem)randi" Kelly/Leopold
» Sarah és Daryl - második randi
» A randi után... (Josh és Seby)
» Elaine&David - első randi
» Az első randi - Daryl & Izzie

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: A világ legvégén :: This is Hollywood! :: Archívum-