Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
Békecsoki ~ David és Sarah - Page 2 EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
Békecsoki ~ David és Sarah - Page 2 EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
Békecsoki ~ David és Sarah - Page 2 EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
Békecsoki ~ David és Sarah - Page 2 EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
Békecsoki ~ David és Sarah - Page 2 EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
Békecsoki ~ David és Sarah - Page 2 EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
Békecsoki ~ David és Sarah - Page 2 EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
Békecsoki ~ David és Sarah - Page 2 EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
Békecsoki ~ David és Sarah - Page 2 EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
Békecsoki ~ David és Sarah - Page 2 EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 Békecsoki ~ David és Sarah

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
David White
David WhiteMűsorgyártás
Életkor : 31
Hozzászólások száma : 545

Békecsoki ~ David és Sarah - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Békecsoki ~ David és Sarah   Békecsoki ~ David és Sarah - Page 2 EmptySzomb. Ápr. 11 2015, 13:14

A kedvem kivételesen nem fogja elvenni, sőt jobb is, hogy csak ennyit mondott. Ezzel le is zárom ezt a témát, mert szerintem nincs mit beszélnünk már róla.
- Jó neked! Nekem ez nem ilyen egyszerű. - Rántom meg a vállaimat és elhúzom a számat. Nekem valahogy nem megy olyat megtanulni, ami egyáltalán nem érdekel, hiába magyarázza el más. Feleslegesnek tartom az ilyenfajta tantárgyakat, ezért nem is pazarlok rá túl sok időt.
- Részemről ja. - Egyszerűen felelem, ezt máshogy nem is lehetne megfogalmazni. Szerelmi bánatom van és ilyenkor ez sem izgat most jelen pillanatban.
- Nem tudom, de akkor sem tetszik. - Igazából már nem is értem, hogy mit viaskodok vele ezekkel az idióta becenevekkel, mert úgy sem fog normálisan hívni. Lehet inkább rá kéne hagynom és úgy csinálnom, mintha nem is hallanám, hogy nekem szól? Lehet ezt fogom tenni, akkor csak észre veszi magát.
- Ez csak az igazság. Moziban a hangerőtől megfájdul a fejem a film végére. - Csak olyan érveket hoztam fel, amiket alá is lehet támasztani, hiszen sokkal kényelmetlenebb egy ilyen székben ülni, mint elfeküdni az ágyon.
- Rossz helyen nézted eddig. - Kacsintok rá egyet, mert én tudom, hogy melyik az a lejátszó, ahol betölt egyből és nem kell várni rá.
- Vígjáték. Szex és halál kezdőknek a címe. Láttad? - Nézek rá kérdőn, mert nemrég töltöttem le, de nem jutottam el odáig, hogy meg is nézzem. Szerintem a nővérem meg pláne nem nézte még meg, legalábbis nagyon remélem.
- Elfogyott a készlet múltkor. - Anyának meg nem szóltam, hogy kéne venni ilyeneket, hogyha filmezni akarunk, akkor legyen. Valahogy kiment a fejemből. Gyanúsan nézek nővéremre, hogy elmarad az órája. Azért megnézném, hogy melyik teremben marad el, hogy igazat mond-e.
- Nem igazán. Színjátszóra csak beugrós vagyok, de még senki sem betegedet le, hogy játsszak helyette. Rajzolni meg egyedül szoktam. Gondoltam kilépek ezekből. - Fogalmam sincs, hogy mennyire fogja ezt felfogni vagy mennyire fog leszidni, de igazából ha nem tartanám magam, akkor ki se kelném az ágyból. Így legalább mindenki azt hiszi, hogy semmi bajom, pedig iszonyúan szenvedek.
Vissza az elejére Go down
Sarah White
Sarah White
Életkor : 33
Foglalkozás : Tanuló, zongorista
Hozzászólások száma : 169

Békecsoki ~ David és Sarah - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Békecsoki ~ David és Sarah   Békecsoki ~ David és Sarah - Page 2 EmptyPént. Ápr. 17 2015, 20:58

-Nekem sem, csak egyszerűbb. A csajok érdekesen mesélnek, jó példákat hoznak fel meg viccesekre asszociálnak, úgy elviselhetőbb, nem olyan száraz. - Magyarázom, miért is könnyebb ha más mondja el ráadásul jól, hiába nem érdekel a téma.
-Hah, na szép! - Tud ennél jobb produkciókat is, de most ezt ráhagyom.
-Neked semmi sem elég jó Mütyűr! - Vigyorgok, kifogyhatatlan a tárházam ahahaha!
-Tényleg? Az kemény. Akkor hagyjuk a mozit. - Nem áll szándékomban nyúzni őt és gyógyszerrel tömni egy filmért.
-Gondolod? Megeshet... - Húzom a szám de kíváncsian nézem őt, hogy vajon mit tud amit én nem. Na de akkor most lehet ellesem tőle a kis titkait filmkalózkodás tekintetében.
-Hú micsoda címe van... nem, nem láttam. Ez tényleg vígjáték? - Nekem nem annak tűnik a címe alapján, de hát manapság már semmi sem az aminek látszik.
-Jah, pech nem baj, veszünk, feltankolunk, jó lesz az. Úú, kéne vennünk olyan csokis aszalt gyümit is, az olyan fincsi, kell a popcorn mellé! - Csillognak a szemeim, hirtelen eszembe jutott és összefutott a nyál a számban.
Gyanúsan méreget pedig igazat mondok, de majd rájön, jövőhéten már benn kell dekkolnom sajna.
-De attól még nem kell gyakorolnod velük, meg háttérbe nem kellesz? - Nem tudom hogy megy ez náluk, de gondolom ő is gyakorol velük valamit.
-Miért lépnél ki? Tök jók, meg ezek fejlesztő hobbik, a foci kevés lenne nem? Meg szereted őket! Kérned kéne valami kisebb de rendes szerepet a tanártól, meg tanulhatnál új technikákat rajzon. Elvégre ha kijárod az egyetemet ilyeneket már tuti nem fogsz csinálni, nem lesz lehetőséged és bánni fogod hogy nem használtad ki jobban nem? - Szerintem van tehetsége hozzájuk, meg tök szomorú lenne ha leadná őket, a foci annyira nem érdekel, de imádom nézni őt a színpadon, vagy mikor alkot.
Vissza az elejére Go down
David White
David WhiteMűsorgyártás
Életkor : 31
Hozzászólások száma : 545

Békecsoki ~ David és Sarah - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Békecsoki ~ David és Sarah   Békecsoki ~ David és Sarah - Page 2 EmptyVas. Ápr. 19 2015, 13:26

Megrántom a vállaimat, azért mi srácok nálunk máshogy működik mindez. Nem ülünk le csak úgy együtt tanulni, hogy néz az már ki. Aki jobban tud jegyzetelni, vagy értelmesebben, elkérjük tőle, de amúgy nem. De örülök, ha ő legalább eljutott arra a szintre, hogy így meg tudja tanulni a dolgokat.
- Bánom, hogy nővérem van. - Fintorgok a következő becenevére, és duzzogok. Persze, hogy zavar, hogy ilyen ostoba neveket ad nekem. Utálom ezt az egészet, és direkt idegesít. Kíváncsi vagyok, hogy 40 évesen is így fog hívni.
- Túl hangos. - Rántom meg újfent a vállaimat, mert én így gondolom és engem zavar. Sok helyet kipróbáltam már a moziban, de egyik sem volt jó. Mindenhol más miatt hangos. Csak nagyokat bólogatok, hogy tuti rossz helyen keresgélt, pedig nem egyszer segítettem már neki.
- Pedig már mutattam egy pár oldalt, hol nézd. De tuti, hogy mindig mentél a saját fejed után. - Megforgatom a szemeimet, mert én biztos vagyok abban, hogy nem azt használta, amit mutattam. Vagy ott sem azt a linket használta, amit mondtam.
- Állítólag. Fogalmam sincs, hogy miről szól. - Tanácstalan vagyok, mert mondtam, hogy még nem láttam. Attól, hogy ilyen a címe, még lehet, hogy jó film. De együtt is kitapasztalhatjuk.
- Fuj... Azt még mindig szereted? - Ráncolom össze a homlokomat, mert azt hittem, hogy már kinőtt belőle. Utálom az ilyen aszalt dolgokat, bár nagyon is válogatós vagyok, szóval csoda, ha valamit megeszek.
- Nem szoktam ott lenni. Már nem érdekel ez az egész. - Csak nyafogok, mert nem akarom ezt csinálni. Inkább a szobámban kuksolnék és néznék ki a fejemből és azon gondolkoznék, hogy mit rontottam el. Talán depresszióba estem a szerelmi csalódás miatt? Tudja fene.
- Nem. Ha akarok rajzolni, akkor fogok is. Mindig arra van ideje az embernek, amire akarja. - Rendezem le ennyivel, mert ez így van. És tényleg megfontolom, hogy kilépek belőlük, mert most az embereket is kerülöm, ha lehet.
Vissza az elejére Go down
Sarah White
Sarah White
Életkor : 33
Foglalkozás : Tanuló, zongorista
Hozzászólások száma : 169

Békecsoki ~ David és Sarah - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Békecsoki ~ David és Sarah   Békecsoki ~ David és Sarah - Page 2 EmptyHétf. Ápr. 27 2015, 23:33

-Ó, dehogy bánod, ha a bátyád lennék még rosszabb lenne, hidd el! - Nevetgélek, mert imádom hogy duzzog ezen, pedig tuti tudja csak azért csinálom hogy szívjam az édes vérét háhá.
-Engem nem zavar, a koncerteknél is az a jó hogy dübörög az egész! - Legalábbis én szeretem érezni hogy az egész testem belerezeg, hogy keresztül megy rajtam a zene és üvöltve énekelhetek, mit se számít.
-Mikor volt az már! Meg nem használtam egy ideig és elfelejtettem melyik volt, kicsit sok könyvjelzőt használok a neten is... - Ártatlan kínos vigyorka. Tele vagyok youtubos meg egyebes könyvjelzőkkel, kissé kaotikus, egy olyan oldal, mint a filmnézős pár nap alatt elveszett a feledés homályába.
-Na akkor ma kiderül! - Ma minden, és akármilyen nyomi film is lesz, meg zs kategóriás, megnézzük! Na jó nem, valszeg hamarabb alszom el, de nem baj. Max David végigszenvedi a kedvenc nővére kedvéért és elmeséli három mondatban.
-Naná! Nincs is annál jobb, ne fujjogj, egészséges és finom is! A csokis neked is ízlene, le merném fogadni! - Vigyorgok, kéne venni mandulát is, az is jóóó.
-Ne már, pedig olyan jól csináltad! Nem szimpi a tanár, vagy mi van? Elég egyedi a stílusa, de nah... - Mondom arra a francia nevűre, amúgy Cain asszem.
-Na ez az, hát ez az, felfoghatatlan miért untad meg ezeket. - Meresztem rá a szemem, mert régebben szerette meg élvezte.
Közben már úton vagyunk haza, de elérjük a boltot ahol lehet venni rágcsákat, meg kólát, hát bemegyek vele, hacsak meg nem gondolta magát, de én rágerjedtem a nassra, szóval így járt, én bemegyek.
El is veszek két zacskó popcornt, meg mondom hozzon kólát, szerválok aszalt csokis meggyet meg fahéjas-csokis mandulát. Yami!
-Neked még valami duli-fuli? - Mostanában olyan morcos, komolyan, lehet így kéne hívnom, hátha dacból felhagyna a morgással.
Vissza az elejére Go down
David White
David WhiteMűsorgyártás
Életkor : 31
Hozzászólások száma : 545

Békecsoki ~ David és Sarah - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Békecsoki ~ David és Sarah   Békecsoki ~ David és Sarah - Page 2 EmptyKedd Ápr. 28 2015, 14:05

Igaz, amit mond, de nem fogom neki nyíltan bevallani. Persze, hogy nem bánom, hogy nővérem van, mert jó őt is szívatni, csak ezek a hülye becenevek ne lennének a mániái.
- Inkább öcsinek örülnék! - Mondom neki már csak azért is, mert ne érezze magát jól, azért, mert imádom. Bár tudom, hogy úgyis tudja, de maradjon csak ebben a tudatban. Amúgy meg tényleg örültem volna egy öcskösnek. Legalább nem én lettem volna a legkisebb, bár még anyáékat rávehetném, hogy legyen kistesóm.
- De a koncert és a mozi teljesen más. A koncerteknél a különböző hangzásokat jó kihallani, de a mozinál nincs értelme, ha leejtenek valamit az akkora zajt csap, hogy beszakad a dobhártyám. - Fejtem ki erről a véleményemet, mert nem tudom, hogy ő hogy van vele, de én a mozinál akkor sem szeretem, ha nagyon hangos. Persze a koncerteknél más.
- Ah, nők... - Megforgatom a szemeimet, miközben sóhajtok egyet. Komolyan mondom, nem ő lenne, ha megtalálna valamit azon a gépen. Persze nem is vártam tőle mást, mert tudom, hogy inkább a zenékért van oda, mint a filmekért. Bólintok egyet, mert tényleg ma fog kiderülni, hogy miről is szól a film. Lehet, hogy borzalmasan rossz, bár én a címe alapján valami erotikus filmre asszociálok.
- Nem hiszem. Egy gyümölcs akkor finom, amikor nincs összeaszalódva. - Rántom meg a vállaimat, de azért megkóstolom, hogy ne mondja azt, hogy nem próbáltam. A gyümölcs tényleg akkor a legjobb, mikor friss. És ezt akkor sem fogja tudni megcáfolni.
- Nincs hozzá kedvem, ennyi az egész. - Rázom meg a fejemet, elment a hangulatom ettől az egésztől. Már nem élvezem és akkor szerintem már nincs is értelme.
- Felnőttem, biztos azért. - Nem akarom neki elmondani a teljes igazságot, hogy az egész a szerelmi csalódás miatt van. Még jó, hogy nem látott sokszor szerelmesnek, így neki fel sem tűnik, hogy valami bajom van.
Bemegyek vele a boltba, mikor bent vagyunk, majd elmegyek kóláért és egy üveg sprite-ot is leveszek a polcról.
- Nem vagyok duli-fuli, és szerintem készen vagyunk. - Nézek rá, hogy mehetünk is a pénztárhoz, hogy fizessünk és hamar hazaérjünk filmet nézni. Nem tudom, de valahogy nagyon megfogta az érdeklődésemet ez a film, pedig még azt sem tudom, hogy miről szól.
Vissza az elejére Go down
Sarah White
Sarah White
Életkor : 33
Foglalkozás : Tanuló, zongorista
Hozzászólások száma : 169

Békecsoki ~ David és Sarah - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Békecsoki ~ David és Sarah   Békecsoki ~ David és Sarah - Page 2 EmptyKedd Ápr. 28 2015, 23:43

-Jó dolog is az! - Öltök rá picit nyelvet, mert hát nekem megadatott és csípem is a hülye fejét.
-Nem is tudom... de ott is érzékeltetve van, hogy mi hangosabb és mi nem. Szerintem csak azért hallod hangosabbnak, mert előtte mondjuk csönd van. De amúgy meg szerintem nem olyan hangos, már ha jól van beállítva, elcseszni mindent el lehet. - Mosolygok, lehet legutóbb túl hangosra volt állítva neki a moziban a hangfal. Ott is csak emberek dolgoznak.
-Most mi van? Nehogy azt hidd jobbak vagytok, folyton elhagyjátok a kulcsotokat, meg mittom én! - Nevetek, de komolyan, amilyen kupit tudnak a pasik tartani maguk körül, nem csodálkoznék ha nem találnának semmit sokszor!
-Jaj már öcsikém, nem tudod értékelni a jót! De a mandula nem aszott, azt megeszed? - Faggatom a finnyás mindenit neki, remélve találok kivételt.
-Kár... reméltem feldobod a vizsgaidőszakom. - Biggyesztem le a szám, mert hát közben volt hogy néha volt valami kisebb előadása, szerepe, akármi és tök jó kikapcsolódás volt.
-Ez nem felnövés kérdése, a felnőtt élet nem azzal jár, hogy elveszted az érdeklődésed a tanulás és a fejlődés felé te lüke. - Hőbörgök kicsit, ne keverjük a szezont a fazonnal. Nincs köze ennek ehhez, ő is tudja. Sumákol, remélem nem bántotta meg valaki a szakkörben, kikaparom a szemét neki! Csak ne szívózzon az öcsémmel!
-Oksa. Amúgy akkor is az vagy! De ha jó lesz a film, akkor majd kikacagod magadból! - Nevetek, fizetünk, hazáig eldiskurálunk, csipkelődünk, majd otthon ki is pattogtatom szinte azonnal a kukoricát és mondom neki, hogy készítse elő a filmet. Na meg megkérdem hol nézzük majd mert oda cuccolok be a nasikkal és a poharakkal, majd az üdítőkkel. Nem is tudom mikor filmeztünk együtt meg mit néztünk utoljára, de nem is számít, leülök mellé és már nyammogom is a vajas popcornt (vettem sósat is, azt is megcsináltam).
-Ha nem lesz vicces akkor is jó lesz, majd mi azzá tesszük. - Mosolygok, mert hát Davidnek jó poénjai szoktak lenni, nem félek attól hogy uncsi lesz.

//Én sem tudom miről szól a film, majd el kell olvasnom xD Vagy ha lesz időm lehet meg is nézem hétvégén Smile //
Vissza az elejére Go down
David White
David WhiteMűsorgyártás
Életkor : 31
Hozzászólások száma : 545

Békecsoki ~ David és Sarah - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Békecsoki ~ David és Sarah   Békecsoki ~ David és Sarah - Page 2 EmptyVas. Május 03 2015, 13:53

Tudom, hogy csak azért mondja, mert én vagyok az öccse, azért láttam már olyan testvérpárt, akik utálják egymást. Szerencsésnek mondom magunkat, hogy mi ennyire jól kijövünk. Nem is tudnám utálni, mert amikor azt mondom, még akkor is szeretem.
- De csak azért, mert én vagyok az öcséd. - Viszonozom a nyelvöltést, mert azért tudom, hogy csak miattam. Normális vagyok és ezt nem is tudja letagadni. Igazából nem tudok mit mondani, mert nekem akkor sem jött be még a mozi. Ezért is hagyom, hogy ugorjuk ezt a témát.
- Én nem szoktam elhagyni a kulcsom. - Hiába, én megcáfolom a férfiakat, nálam rend van és mindig mindent megtalálok. Ezt ő is tudja, hogy rendes vagyok ilyen szempontból is. A szobámban sincsenek világháborús állapotok.
- A mandula az finom és az más. - Sóhajtok egyet, mert az aszalt gyümölcs és a mandula közt óriási különbség van. Azért a mandulát mindig is szerettem, de akkor sem tartom jónak az aszalt gyümölcsöt. Tudom, hogy nővéremnek az a kedvence, de akkor sem bírom magam rávenni, hogy megegyem, annyira nem szimpatikus.
- Fel tudom azt máshogy is dobni. - Kiöltöm a nyelvemet, mert nem kell engem félteni ez ügyben, tuti, hogy tudok olyat csinálni, amivel feldobom. De szerintem elég, ha csak megnézünk kettesben egy filmet és már is elfelejti, hogy vizsgáznia kell.
- Csak más kezd el érdekelni, mint eddig. - Rántom meg a vállaimat, mert szerintem részben kicsit átértékelődik az emberben a fontossági sorrend, akárhogy is vesszük. Csak megforgatom a szemeimet, nem vagyok duli-fuli de úgysem tudom megállítani, hogy ezt mondja. Otthon leülök az ágyamba, megcsinálom kényelmesen, majd azt figyelem, hogy mit csinál.
- Megengedem, hogy mellém ülj! - Csúszok még beljebb az ágyban, mert eddig sem volt gond, hogy együtt filmezünk, most miért lenne? Persze remélem, hogy oda is jön mellém, hogy végre kényelmesen elhelyezkedve nézhessük a filmet.
- Igaz. - Nevetem el magam, mert minden filmet sikerült még eddig kiparodizálnunk. Szerintem most is fog menni, bár nagyon remélem, hogy izgalmas lesz a film olyan szempontból, hogy sok lesz benne a szex.

//Nagyon szutyok. Very Happy //
Vissza az elejére Go down
Sarah White
Sarah White
Életkor : 33
Foglalkozás : Tanuló, zongorista
Hozzászólások száma : 169

Békecsoki ~ David és Sarah - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Békecsoki ~ David és Sarah   Békecsoki ~ David és Sarah - Page 2 EmptyVas. Május 17 2015, 15:12

-Ahh, nehogy elbízd magad! - Nevetek, de amúgy fején találta a szöget. Más öcsikével nem tudom ugyan ennyire jó lenne-e. Gyanítom nem.
-Na jó, te meg lettél nevelve, de a legtöbb pasi nagyon nem ilyen! - David kivétel, örök kivétel, tudom én, de most mit csináljak?
-Az is csak gyümi, na de akkor vegyünk mandulát, abból is van csokis, meg fahéjas, meg sós! - Lelkendezem, a boltban keresek is neki minden fajtából, ha ő nem is eszi majd meg, majd én. Nem félek attól hogy nem esszük meg.
-Nah, de kis magabiztos itten valaki! De legyen, szavadon foglak! - Nevetek, hogy pimaszkodik, mondjuk sajnálni fogom hogy nem látom játszani, de ha már nincs kedve, ez van. Bele kell törődjek ebbe is, mint oly sok másba is. Legalábbis megpróbálom.
-És mi kezdett el érdekelni helyettük? - Mert akkor ezek szerint talált mást, ami érdekesebb, érdekelne mi az vagy mik azok a dolgok.
-Óóó de kegyes vagy, mindig elfeljtem milyen udvarias, előzékeny és gentleman öcsikém van! - Forgatok szemet, hogy kapok engedélyt mellé mászni, fejbe is legyintettem volna, ha nem engedi meg. Oda is kucorodom a nasikkal, befészkelem magam, jelezve, mehet a menet.
//Belenéztem a trailerbe... ú...//
Mikor kiderül Simon Baker a főszereplő felcsillan a szemem.
-Jaaaj, ezt a palit nagyon kedvelem! - Adom öcsikém tudtára, bár ahogy telnek a percek.... nos... valahogy annyira mégsem vicces vagy jó.
-Szóval most akkor késztetést érez hogy mindenkivel kavarjon a listáról...? Most fog megnősülni! - Nem is értem, pedig ez a film eleje, erről fog szólni? Meg az a másik nő? Uhh...
-Miért pont ezt töltötted le? - Muszáj megkérdeznem a 20-30. perc környékén, komolyan érdekel.
Vissza az elejére Go down
David White
David WhiteMűsorgyártás
Életkor : 31
Hozzászólások száma : 545

Békecsoki ~ David és Sarah - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Békecsoki ~ David és Sarah   Békecsoki ~ David és Sarah - Page 2 EmptyPént. Május 29 2015, 16:03

Megforgatom a szemeimet, mert tudom, hogy imád és ez fordítva is így van. Nem tudnám elképzelni az életem másik nővérrel. Még úgyis, hogy állandóan szekál és az idegeimre megy. Egyszerűen imádom, de ezt nem hangoztatom, mert mégis csak testvérek vagyunk.
- Hah... Na jó van. 2 másodperces ölelés. - Épphogy átkaroltam, már el is engedtem. - Na, ez túl hosszú volt. - Lépek el tőle, nem lenne jó, ha bárki meglátná, hogy ölelgetjük egymást. Azért ezt nyilvánosan nem akarom felvállalni.
- Mindenkit meg lehet nevelni, hogyha hagyja magát. - Megrántom a vállaimat, mert Elaine is megváltoztatott részben, olyanra formált, amilyet akart. És ez lett a vesztem, mert hiába tettem a kedvére, így is elhagyott. De inkább nem is akarok erre gondolni, mert fáj a szívem tőle.
- Elég a sós. - Sóhajtok egyet, mert nem kell túl bonyolítani ezt az egészet, elvégre csak egy kis nasiról van szó. Jobb ezekből a szokványosat venni.
- Csak nyugodtan! - Gyanúsan pillantok felé, bár tudom, hogy be fogja rajtam hajtani, mert eddig egyszer sem hagyta ezt ki. De addig van egy kis időm arra, hogy kitaláljam, hogy mit fogok tenni, hogy eltereljem a gondolatait.
- A csajok. - Szerintem ezt eddig is tudta, bár magam sem tudom a valódi okát. Egyszerűen csak úgy éreztem, hogy már nem találok bennük semmi olyat, ami lefoglalna. Talán a szerelem miatt van ez, de akkor sem tudom már olyan élvezettel csinálni, mint eddig.
- Ugye? - Megforgatom a szemeimet, majd a közelebb eső karommal, átölelem, hogy még jobban hozzám tudjon bújni. Nem tudom, hogy miért csinálom ezt, talán hiányzik Elaine közelsége és ezzel akarom magam nyugtatni.
- De nálam nem jobban! - Jegyzem meg, mert azért csak én legyek már az első számú pasi az életében, ha már a testvére vagyok. Nem annyira jó, mint amilyen a címe, én azt hittem, hogy sokkal több lesz benne a szex.
- A házasság hülyeség. Lemondani a szexről? Ugyan. Jól csinálja. - Adok igazat a filmben lévő főszereplőnek, azért jobb, hogy a listát követi és mindenkit megkap. Ilyen élet nekem is kellene.
- Azt hittem pornó. - Sóhajtok egyet, mert igazából fogalmam sincs, hogy miért ezt töltöttem le, mert semmi izgalmas nincs és még csak nem is vicces. Inkább a kukoricát kezdem el enni, hogy legalább valamivel eltereljem a figyelmem erről a vacak filmről. Bár bízok abban, hogy a végére azért jó lesz.
Vissza az elejére Go down
Sarah White
Sarah White
Életkor : 33
Foglalkozás : Tanuló, zongorista
Hozzászólások száma : 169

Békecsoki ~ David és Sarah - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Békecsoki ~ David és Sarah   Békecsoki ~ David és Sarah - Page 2 EmptyVas. Május 31 2015, 20:06

-Mióta vagy te ilyen fukar a cukkancs nővérkéddel? Bezzeg mikor kicsi voltál nem lehetett rólam levakarni, fogtál a kis kezeddel, meg ölelgettél! A régi szép idők akkor nem mondtak a 2 másodperc is sok! - mondom patetikusan, sóhajtok is, de ott csücsül a szám szegletében a mosoly, mert mókás, hogy egy testvér ölelést nem mer felállani. Biztos fél a csajok féltékenység rohamot kapnak miért ölelgeti ezt a szőkét! Azért megnézném a fejüket, közölném ezer éve ismerem és szeretem, együtt is élünk... ahaha, jaj de mondanám nekik! Aztán meg ártatlanul hozzáteszem, hogy ő az én pici öcsikém!
-Hm, akkor is ha nem, kortól is függ. - Mert most már mit nevelnének rajtunk? Max a párunk tudna, úgy hiszem. Ha elvakít a szerelem. Hmm...
-Jaj, vegyünk azért még, finomak! - Késő, én már döntöttem, hogy kell mindenféle. Ismer annyira hogy az én akaratom érvényesül, és az ő pénze fogy, mert szépen pillogok rá a kasszánál, hogy közösbe megy minden.
-Áh... az hittem valami új... - Mondom savanyodottabban, mert reméltem talált valami új sportot vagy barkácsol, vagy tudom is én! De persze csak a csajok... - Szóval ezentúl non-stop csajozni fogsz... vagy fél napnál többet is eltöltesz egy lánnyal, kipróbálod újra milyen? - Gonoszkás él, de ráhagyom. Ha ez kell neki... inkább most, mint mikor felesége lesz, gyereke.
-Aham, abbbbszolúúút! - Kuncogok aztán már és ha már ölel magához, hát teljesen mellé kucorgom, a karjába, a fejem kicsit a vállának döntve. Szeretek így vele lenni, így olyan békés.
-Jójójó puffancskám, te vagy az első a szemem fénye! - csippentem meg az orcáját, aztán kuncogok, milyen kis harcias, ha az első helyről van szó a szívemben. Pedig alap hogy övé a trón, aztán jön apci. A pasim csak harmadik lehet húha. Nem baj, van ez így!
-De nem mondasz le.... a feleségeddel szexelsz. A házasság nem tiltja a szexet, hát pont hogy minden nap együtt vagy a csajjal és egymás kedvére tesztek! - Legalábbis én így képzelem el. Ha lesz pasim vele is így akarom, mert hát biztos jó dolog, fixen valakivel, kiismerni mi a jó neki, igazodni, együtt lenni. Nem is értem Davidnek mi a baja ezzel.
Kérdezem miért szedte le...de...
-Aham... szóval te eredetileg pornót akartál... minek az neked, mikor annyi csajod van? Még jó hogy nem az... - Forgatok szemet, te jó ég. az kéne még, hogy pornó nézés legyen a családi program.
-Na jó... ezt nem értem miért vállalta el Simon. Dobjuk fel mert ez uncsi. szerinted melyik a leghülyébb hely a szexre? - Nem vagyok prűd, beszélni megy róla, meg itt van minden, de Davidnek még tapasztalata is akad. Érdekel szerinte melyik lehet a leggázabb hely erre. Biztos van valami amitől kiveri a víz, hogy ott nem menne neki se. Ha már ilyen szapora az öcsém.
Vissza az elejére Go down
David White
David WhiteMűsorgyártás
Életkor : 31
Hozzászólások száma : 545

Békecsoki ~ David és Sarah - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Békecsoki ~ David és Sarah   Békecsoki ~ David és Sarah - Page 2 EmptyVas. Május 31 2015, 22:47

Eszembe jut mindent, ami kiskorunkban történt. Nagyon is jó volt azaz időszak, bár emlékszem akkor is a lányokat hajkurásztam a homokozóban. Persze akkor nem azért, mert azt akartam volna, amit mostanában teszek velük.
- Ugyan dehogy. Azért nem tudtál levakarni magadról, mert mindig elvetted a zöld lapátom. Pedig a tiéd a sárga volt. - Megforgatom a szemeimet, mert tudom, hogy nem csak a lapátom miatt mentem utána. Imádtam vele lenni és ez most sem változott. Valahogy csak vele értem meg magam a másik nemből. Mintha a többiek nem beszélnének velem egy nyelvet, vagy én nem tudom. Megrántom a vállamat a nevelhetőségre, azért szerintem változnak az emberek, ha olyanról van szó. És ezt tapasztalatból mondom, mert engem is megváltoztatott Elaine.
Sóhajtok egyet, mikor már a boltban vagyunk és ilyenkor nem szeretem, mikor nyafog. Utálom, mikor mindig az van, amit ő akar.
- Olyan vagy, mintha a csajom lennél... - Jegyzem meg neki, mert persze, hogy én cipekedek, fizetek. Tényleg már csak ágyba kéne bújnunk és az egész feelingje meg lenne. Bár elég bizarr, hogy pont erre gondoltam, inkább ki is verem a fejemből.
- Nem, mert csak fájdalmat okoznak nekem. A nők nem jók semmire. - Értettem a célzást, de nem akarok sérülni. Elég volt kétszer, és még Elainet nem is hevertem ki. Annyira hiányzik, úgy hozzábújnék újra, de tudom, hogy ugyanezt csinálná velem, mint eddig.
- El is várom! - Elhúzom az arcomat, azért az ilyesfajta dolgokat nem szívlelem. Egyszerűbb lett volna, ha megsimogat, vagy puszit nyom az arcomra, dehogy csipked. Azt nem, és azt még Elainenek sem tűrtem el.
- Unalmas mindig ugyanazt a lányt d*gni. Nincs benne semmi kihívás, semmi izgalom, semmi új. - Most inkább csak a lelkemet védem, mert Elainenel azért mindig volt benne valami új, valami izgalom. Imádtam vele lefeküdni és azóta csak utána sóvárgok. Hiába fekszek le ennyi csajjal, egyik sem ér fel hozzá és nem is találom azt, amit tőle kaptam.
- Ah nővérkém. Csak vicceltem! Tényleg ennyire nem ismersz még? - Sóhajtok egyet, mert tényleg volt él a hangomban, bár lehet, hogy nem úgy jött ki, ahogy akartam. Viszont, ha már a pornó jött témába. - Amúgy megnézhetnénk egyszer egy pornót együtt. - Oldalra pillantok, mert szeretném látni az arcát, hogy milyen fejet vár ettől az ötlettől. Kíváncsi vagyok arra, hogy mit szól mindehhez. A film tényleg nem a legjobb, de ha már kérdezett, akkor kicsit el kell gondolkoznom.
- Az egyetem teteje. Na, az egy sz*r hely. - Emlékszek vissza arra, amikor ott fenn volt egy kalandom, akkor még a ruháimat is ledobta a tetőről, csak hogy bosszantson. De nem is baj, szép emlék, ekkor villan be még valami. - Viszont a legjobb barátnődet a tanári asztalon d*gtam meg. - Nem tudom, hogy beszéltek-e erről, de ezt is megemlítem, mert talán az is lehet extrém hely. Viszont ne csak az én szexuális életemről beszéljünk.
- Te hol csináltad már? - Kíváncsi vagyok, hogy mennyire tudja felül überelni azt, amit én csináltam. Tudni akarom, hogy kivel és hol volt már úgy együtt bárkivel is. De igazából belőle csak az ágyat nézem ki.
Vissza az elejére Go down
Sarah White
Sarah White
Életkor : 33
Foglalkozás : Tanuló, zongorista
Hozzászólások száma : 169

Békecsoki ~ David és Sarah - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Békecsoki ~ David és Sarah   Békecsoki ~ David és Sarah - Page 2 EmptyVas. Jún. 07 2015, 18:21

-De a zöld szebb volt... - Mondom mintha mi sem lenne magától érthetődőbb, miért azt használtam. - És nem, ölelgettél is szeretetből, főleg ha édesség kellett. Te kis számító! - Nevetek, dehogy az, mindent mondanék rá csak ezt nem.
-Én vagyok a fix csaj az életedben nem? Meg anya. Szóval ne húzd a szád, tégy a nővérkéd kedvére! - Vigyorgok, jah, akár aki idenéz azt is mondhatná, hogy járunk, de ez csak annyiban igaz, hogy egymás mellett "járunk". De ez engem sosem érdekelt, szeretem az öcsém, puszit is adnék neki néha ha nem lenne ilyen morci. Bár hogy fizet és hoz mindent azért kiérdemli, kap is a csinos kis pofájára és meg boldogan megyek mellette.
-Megbántottak? Melyik? Ismerem? Kikaparom a szemét! - Fújom fel magam, mert kétlem hogy még Gisellet nyögné, főleg a legutóbbi megnyilvánulása óta, így átmegyek harci hörcsögbe. Ki bántotta az öcsikémet? Megtépem!
A második felét meg sem hallottam, pedig simán magamra venném.
-Ne félj, az bebetonozott hely. - Mosolygok rá, el nem tudnám képzelni, hogy ne ő legyen az első. Akkor se ha fülig belezúgok valakibe, hát David akkor is ott lenne!
Kiábrándultan nézek rá aztán.
-Akkor valamit nagyon rosszul csinálsz öcsikém. Pont az a kihívás benne, hogy mindig legyen benne valami plusz. - most hülye példa, de anyáék is mióta együtt vannak! Meg szerintem minden alkalom más lehet, hát ha találkozol valakivel is minden megszokott de mégis van benne valami új. Mindig kicsit más... a szex is ilyen lehet. Meg ha tényleg olyan unalmas lenne egy valakivel, nem létezne a monogámia fogalma.
-Hah, na jó. - Nem jött át a vicces él, na meg valahol ki is nézném belőle. - Nem ismerem a pornónéző szokásaid, de nem is vágyom rá, ennyi intim szférát hagyok neked. - Vigyorgok, mert tudom amúgy hagyhatnék neki többet is. Néha... esetleg. - Hö? - Nézek rá roppant értelmes reakciót nyögve, jól hallottam? - Pff... egyéb frenetikus ötlet? Minek lenne az jó? - Szalad össze a szemöldököm. Azt hiszi elpirulnék rajta vagy mi? Néztem én már pornót sutyiban, érdekelt, de egyrészt nem dobott fel, másrészt az nem valami családi, tesós program. Megint csak szívat, tudom én.
Kíváncsian várom a válaszát, hol pocsék a szex, meglep kicsit.
-Igen? Miért? - Nem tudom, az még amolyan romantikus is lehet, hogy a magasba, a szabadban... bár bárki rád nyithat, meg hasonló, na az kellemetlen. - Ahh... mesélte Jessica, hogy félt rátok nyitnak... - Vágok kiábrándult fejet. Nem szeretem azt hallani, hogy a barátnőimmel hol és mikor. Főleg hogy a barátnőim micsoda izgalommal élték meg, hogy David bepróbálkozott. Remélem Zoey nemet mondana... - Szóval az asztal kényelmetlen volt mi? - Forgatok szemet, de az előzőekre nem az asztalra irányul.
-Ó én nem szeretem az extrém helyeket. - A kitérő válaszok koronázatlan királynőjét hallhatták. Amúgy valóban nem vágyom öltözőfülkében és a konyhában szeretkezni, arra való a puha ágy, a meghitt hangulat. Fő a kényelem, ha önkielégítek is ez az első szempont, khm.  
Vissza az elejére Go down
David White
David WhiteMűsorgyártás
Életkor : 31
Hozzászólások száma : 545

Békecsoki ~ David és Sarah - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Békecsoki ~ David és Sarah   Békecsoki ~ David és Sarah - Page 2 EmptyHétf. Jún. 08 2015, 17:25

- Mert az enyém volt! - Néztem rá csúnyán, biztos vagyok benne, hogy nem csak ennyiről volt szó. Bele látok olyat is a dolgokba, hogy a nyakán lógjak, ha épp homokozni támad kedvem, hogy visszaadja a lapátomat.
- Az édességért mindent! Ez arany szabály, nővérkém. - A szemeibe mondom, mert azért egy kisgyereknek az édesség a mindene. Épp azért van, hogy sokat el lehet csábítani, berakni a kocsiba és már volt-nincs. Szerencsére én azért meg lettem tanítva, hogy idegennel soha se álljak szóba.
- Ja, de téged nem d*glak meg! - Ráncolom össze a homlokomat, azért megint más a "fix" csaj elnevezés. Az mondjuk elég érdekes lenne, ha közelebbi viszonyba kerülnék a nővéremmel. Elég aktív vagyok a szex terén, de nem hiszem, hogy rá tudnám magam venni arra, hogy máshogy is nézzek rá.
- Nem! Nem érdekes! - Zárom le a témát, még csak az kéne, hogy megtudja Elainenel jártam Giselle mellett is és még mindig szerelmes vagyok a tanáromba. Inkább nem is akarom tudni, hogy mi történne, ha egyszer ez kiderülne. Bár annak jobban örülnék, ha még mindig együtt lennénk, mert akkor talán boldog is lennék.
Viszont, hogy ne ezen kattogjak, egyből másra térek át. Naná, hogy elvárom a nővéremtől, hogy én legyek az első számú pasi az életében. Csak mosolygok rád, de inkább nem mondok már semmit, mert szerintem már nem kell.
- Minek keresni, mikor egyből megvan ha mással fekszek le?
- Vonom fel kérdőn az egyik szemöldökömet, mert szerintem, már azzal újítok, hogy mást viszek az ágyba.
- Nem szoktam pornót nézni, mert az olyan, mintha a mézes üveget nyalogatnád. - Rántom meg a vállaimat, mert ez tényleg igaz. Nem nézek pornót, mert nincs rá szükségem és tényleg én inkább "eszem" azt a mézet, mint "nyalogatom" az üvegét.
- Miért ne. Elvégre neked is van szexuális életed. Biztos tanulsz belőle valami újat. Vagy megjegyezheted, hogy ilyenben már neked is volt részed meg ilyenek. - Nézek a szemeibe és nagyon is komoly arcot vágok. Persze, nem akarok vele pornót nézni, de attól független, megnézném, hogy miben volt már része.
- Mert a csaj lezbikus volt, és annyira nem volt jó. Kényelmetlen, hideg és huzatos. - Rántom meg a vállaimat, mikor visszaemlékszek arra, hogy nem elég az, hogy fent a tetőn csináltuk, de még a ruháimat is ledobta a tetőről. Persze, így vicces volt, de nem mintha zavartattam volna magam, hogy egy szál gatyában mászkálok az egyetemen.
- Túlparázta! - Megforgatom a szemeimet, mert elvégre akkor már vége volt az egyetemnek és tényleg egy-két tanár mászkált bent, meg a takarító. De nagyon kicsi volt az esélye, hogy ránk nyissanak.
- Neki igen! De nekem megérte. Jessica jó csaj. Talán még egyszer össze kéne vele jönni. - Gondolkozok hangosan, mert attól független jól néz ki és tényleg tetszik nekem. Csak nem tudom, hogy mennyire is ellenezné a nővérem, tudván, hogy milyen életet élek.
- Amúgy is tudom, hogy szerelmes belém. - Mondom önelégülten, mert bevallotta, hogy azt hitte, hogy járunk miután megtörtént a dolog kettőnk közt. Persze, akkor még nagyon is tetszettem neki, de szerintem amennyire jól érezzük magunkat egymás társaságában, nem volt nehéz, hogy belém szeressen. De ezt a nővérkém úgyis jobban tudja, mert gondolom beszéltek erről.
- Ugyan már! Akkor egyedül csak az ágyban csináltad? Egy idő után unalmas lesz az is. - Nézek rá gyanúsan, azért valahogy nem ezt néztem ki belőle. Remélem, hogy azért csak elárulja, hogy volt valami extra is.
Vissza az elejére Go down
Sarah White
Sarah White
Életkor : 33
Foglalkozás : Tanuló, zongorista
Hozzászólások száma : 169

Békecsoki ~ David és Sarah - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Békecsoki ~ David és Sarah   Békecsoki ~ David és Sarah - Page 2 EmptyVas. Jún. 14 2015, 20:58

-Ne légy ilyen önző! Minden közös volt... - Kivéve ami az enyém volt, mert hát voltam olyan gonosz hogy nem adtam mindent oda, mert "ezzel csak a nagyobbak játszhatnak" vagy ilyesmi. De aztán mindig odaadtam, meg játszottam Daviddel, kárpótoltam.
-Na igen, mindig is könnyű volt vele megbékíteni téged. - Somolygok, szerinte véletlen hogy csokit hoztam? Neeeem, nem nem, tudom hogy szereti, csak az maradt le, hogy nem mindent abból se. Pedig ez finom volt!
-Ne is. De nem csak ennyi ha van egy csajod, te is tudod, mondhatsz amit akarsz! - Legyintek, mint aki meg sem hallotta az előbbi mondatot.
-Nem tom... Szerintem úgy sosem tudod meg, milyen lehet még azzal a nővel. - Vonok vállat, annyira nem értek hozzá, tökre máshogy viszonyulunk ehhez az öcsivel. Nekem egy állandó társ kéne, aki kiérdemelte, hogy úgy is megkapjon, aki mindig figyel rám, csak én vagyok neki. És fordítva, persze. Az sokkal romantikusabb és mélyebb. Az olyan.... különleges! Ha minden jöttment sráccal lefeküdnék mi lenne benne a jó?
-Na igen, azért is lepődtem meg! - Nevetek, tetszik a hasonlata, de tényleg félteném, ha azt is nézné, hogy szegény kissé mániákus. Mi is a szó rá? Nimfomán?
-De akkor sem a tesómmal nézném. Egyedül, esetleg a pasimmal, hogy nah! Azt most kipróbáljuk. Vagy ilyesmi... - Le se reagálom a "neked is van szexuális életed" részt.
-Minek feküdtél le egy lezbivel? Egyáltalán Ő miért feküdt le veled? Közöd nincs egy nőhöz! - Nagyon is férfias, hogyan ment bele? De fura.
-Csodálkozol? - Forgatok én is szemet, szerintem nekem nem is menne úgy. Az olyan... kínos, ha mégis bejön valaki. Főleg meglát! Meztelen... juj.
-Hah... örülne szerintem, de most elvileg randizgat valami csávóval. Nekem mondjuk nem szimpi, de nem is ismerem, szóval még nem írom le.- Rántok vállat, rég megtanultam, hogy ne húzzam fel magam azon, hogy az öcsém lefekszik a barátnőimmel. Ha nem így tettem volna, már rég nem lenne hajam és szőke parókám lenne. Hmm, vagy barna, kipróbálnám a barnát...
-De Jessica nagyon kedvel téged... Tudod, szerintem ha azt mondanád neki, randizzatok, abban is benne lenne... - Mondom ártatlanul, mert nem bánnám ha összejönnének. Jessica nem bántaná Davidet, mindig is rajongott érte, oda meg vissza lenne, ha ő e lehetne az Öcsi csaja.
-Hah... na igen... - Szóval tudja? akkor kár volt finomkodnom.
-Már miért lenne unalmas? Az puha, kényelmes, ha elfáradsz lehet összebújva aludni egyből... ilyenek... - Legalábbis én így szeretném. amúgy is kell a sötétség. Vagy a félhomály, minimum. Meg az ágy erre van... meg aludni, persze. Különben sem a kocsi hátsóülésén kéne elveszteni, milyen kényelmetlen lehet már! Nem is higiénikus... Az is szempont.
Vissza az elejére Go down
David White
David WhiteMűsorgyártás
Életkor : 31
Hozzászólások száma : 545

Békecsoki ~ David és Sarah - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Békecsoki ~ David és Sarah   Békecsoki ~ David és Sarah - Page 2 EmptyHétf. Jún. 15 2015, 15:37

- Kivéve az, amire azt mondtad, hogy nem nekem való. Pedig akartam játszani azokkal is. - Elhúzom a számat, mert volt ilyen eset és olyankor nagyon is szomorú voltam, hogy én nem játszhatok azzal, amivel ő. Mindig is felnéztem rá és ez most is így van. Nagyon is jól tudja, hogy mi a gyengém, csak nem mindig találja el az ízesítést. Igaz, hogy nagyon sok csokit szeretek, de elég volt egyszer kipróbálni, hogy utáljam.
- Szerintem a csokit mindenki szereti. - Rántom meg a vállaimat, mert szerintem ez így van. Aki meg nem édesség párti, azért ő is szokott csokit enni. Ez ilyen egyszerű. A csoki gyógyír mindenre. Én már csak tudom, mert Elaine után egyfolytában csokit ettem.
- Valóban nem ennyi, hanem fogy a pénz a zsebemből. És hallgatni kell a nyavalygást. Szex sincs mindig, mert nektek nőknek állandóan fáj a fejetek... - Ráncolom össze a homlokomat, mert szerintem ez csak egy kifogás, de annyira unalmas már. Sóhajtok is egyet, de inkább nem boncolgatom tovább ezt a témát. Szerintem Sarah is bejátszotta már egy párszor ezt és tudja, hogy miről beszélek.
- Ugyanaz. Attól nem változik meg, mert egyszer lefekszünk. - Rántom meg a vállaimat ismét, én ezen a véleményen vagyok. Szerintem ugyanolyan. Csináltam már sokáig Gisellel és akármennyire is próbálkoztunk nem volt jó nekem. De kárpótolt, hogy mellette ott van Elaine. És vele tényleg mindig sikerült izgalmasra a szex.
- Nem az én műfajom! - Szerintem már ismer annyira, hogy tudja mi az, amit kedvelek. Hiába vagyok fiú, nekem van annyira aktív a szexuális életem, hogy ne legyen ilyenekre szükségem.
Elkezdek nevetni azon, amit felhoz, majd bólogatok.
- Szóval azért félsz velem megnézni egy ilyet, mert véletlen még velem próbálnád ki. - Nevetek továbbra is, mert nagyon abszurd ez a felvetés, de mégis vicces. Persze, eszem ágában sincs a nővéremmel bármit is kipróbálni.
- Megmutattam neki, hogy egy sráccal is lehet ugyanolyan jó a szex, mint egy lánnyal. Ő meg beleegyezett. - Mesélem el tömören a lényeget, mert igazából nem volt úgy meghatározva, hogy már pedig egy lezbit megfektetek. De nem volt olyan jó, szerintem neki sem. Bár azóta nem láttam az egyetemen, de lehet csak elkerültük egymást.
- Nem erre kell gondolni, mert akkor bevonzod a rosszat. Szerintem. - Én legalábbis így állok a dolgokhoz, hogy jobb nem is a rosszra gondolni. És tulajdonképpen sokkal izgalmasabb.
- Láttam a srácot. Ezt is csak azért csinálja, hogy féltékennyé tegyen! - Megforgatom a szemeimet, azért egy kicsit sikerült neki, mert tényleg tetszik nekem a lány. De persze nem fogok öngyilkos lenni, meg vágni az ereimet, azért mert mással randizgat. De az a csávó tényleg nem nagy szám.
- Mikor lefeküdtünk azt hitte, hogy járunk. - Még ezt megjegyzem az előző mondatomhoz, szerintem pont ezért csinálja, hogy bosszantson. De biztos vagyok benne, hogyha mondanék egy-két szót, egyből ott hagyná azt a másikat miattam.
- A randi felesleges időpocséklás. D*gni kell. - Tényleg nem értem annak a lényegét, elvégre ha már ismered az illetőt, akkor már csak a szex marad, aminek izgalmasnak kell lennie.
- De neked elmondta. Mit mondott még rólam? - Kíváncsian érdeklődök, mert részben rám is tartozik és azért jó tőle értesülni, hogy mit gondol rólam a legjobb barátnője. Kicsit elborzadok attól, hogy ezt mondja.
- Ugyan már... Azért annyira még nem vagyok öreg, hogy a szextől kifáradjak. - Sóhajtok egyet, mert szerintem az a jó szex, ha utána felpörög az ember. Ha elfárad utána, akkor valami nem volt az igazi. Nem volt meg a kellő szikra.
- Miért te aludni szoktál utána? Az annyira gáz... Az olyasmi, hogy már nagyon untad, mert rohadt fáradt voltál és ezzel azt adod a tudtára, hogy nem nyújtott nagy teljesítményt, hogy felpörgessen. - El is mondom erről a véleményemet, mert én így látom és nekem rossz érzést kelt, ha utána a csaj elalszik. Nem olyan jó, mert akkor tudom, hogy nem teljesítettem valami jól.
- Kivel feküdtél már le? Kivel vesztetted el? - Érdeklődök továbbra is, mert én nem láttam még, hogy járt volna valakivel, pedig nagyon úgy van vele, hogy csak így érdemes bárkivel is lefeküdni.
Vissza az elejére Go down
Sarah White
Sarah White
Életkor : 33
Foglalkozás : Tanuló, zongorista
Hozzászólások száma : 169

Békecsoki ~ David és Sarah - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Békecsoki ~ David és Sarah   Békecsoki ~ David és Sarah - Page 2 EmptyVas. Jún. 21 2015, 19:34

Felnevetek azon hogy folyton fájna a nők feje.
-Ez hülyeség. Ez legalább olyan buta sztereotípia, minthogy a pasik meg folyton a meccs előtt ülnek ami szent és sérthetetlen! - Szerintem ő sem gondolja komolyan, főleg hogy ennyire anyagias lenne, hogy a pénz miatt nem lesz barátnője. - Különben is, akkor egyezz meg a csajjal, hogy mindenki a saját részét fizeti és kész. Ma már nem fura. - Vonok vállat, bár tény, én el bírnám viselni ha semmi gondom nem lenne egy randin csak élvezni azt, a pasi szervez mindent. Máskülönben hogyan fejezné ki, hogy érdeklem, ha még ennyit sem tesz meg? De ez én vagyok...
-Hát ez az, ha többször lennél vele, lehet más lenne. - Legyintek, majd egyszer rájön nem minden a szex. Olyan nagy feneket kerít neki, pedig szerintem sokkal fontosabb, hogy meglegyen az összhang, hogy tudjanak jókat beszélgetni. Hosszútávon úgy is az lesz a fontosabb.
-Háááát azt nem hiszem, csak szerintem tök fura lenne, meg a szexfilmek unalmasak, akkor már nézzünk mást. - nevetek, ilyentől nem kell tartania, hogy rámászom, elvégre az öcsém.
-Hmmm... érdekes fogadás, nyertél? - Kérdezgetem, mert nem volt még lezbi barátnőm, hogy kifaggassam lehet e ilyen.
-Hát... eleve nem úgy kell csinálni, és akkor gond letudva. - Kuncogok, nem, nem, nekem ez a nyílt szeretkezés dolog nagyon idegen, ha bevonzom a rosszat ha nem.
-Gondolod? És sikerül neki? - Somolygok, az jó jel ha féltékeny, bár nem tűnik annak, sajnos. Jessica pedig nagyon oda lenne, ha az lenne.
-Hah... majd rájössz hogy nem felesleges. - Mondok neki ennyit a randira, én aztán nem fekszem le senkivel csak úgy. Randizni is ritkán megyek, csak azokkal akik jó benyomást tesznek rám. De a csókot sem szoktam hagyni max a harmadik randi környékén, már ha eljutunk odáig. Ahh, de nehéz normális pasit találni, mert a legtöbb úgy gondolkodik mint David, na már most nekem ez nem jó. Pont.
-Szerintem kérdezd meg tőle, lehet elmondja, ha úgy gondolja nem felesleges időpocsékolás, ahogy te mondanád. - Somolygok, érdeklődjön, jól teszi! Ha beszélgetne Jessel ki tudja, még a végén kellemesen csalódna.
Kuncogok az elfáradáson, ami a szexet követheti.
-De az kellemes levezetője lehet a napnak. Utána összebújni, aludni... szerintem jó és semmi köze az öregséghez! - Azt se tudom nekem világosban menne-e a dolog... valahogy az olyan... esti ... program vagy hogy mondjam. Vagy nem? Mindegy, nekem az lesz.
-Már miért jelentené ezt? Nem mindig kell beszélni és utána hatvan felé rohanni... - Csodálkozom el, é teljesen másképp képzelem. Unalmasnak fogok tűnni, ha utána nem megyek el mondjuk bowlingozni a sráccal vagy mi van?
-Figyi öcsi-möcsi, ha elmondanám a nevét még a végén megvernéd az illetőt, óvom a testi épségét, jobb ha nem tudsz mindenről! - Forgatok szemet, mert kezd ingoványos lenni a talaj.
-Inkább arra válaszolj miért felesleges a randizás. Nem fér a fejembe, mitől felesleges az. - Ez jobban érdekel, szívesebben is diskurálok erről vele.

Vissza az elejére Go down
David White
David WhiteMűsorgyártás
Életkor : 31
Hozzászólások száma : 545

Békecsoki ~ David és Sarah - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Békecsoki ~ David és Sarah   Békecsoki ~ David és Sarah - Page 2 EmptyKedd Jún. 23 2015, 12:29

- Csak abból igaz, hogy Michelle is állandóan ezt csinálta... - Rántom meg a vállaimat, mert állandóan a fejfájásra hivatkozott, ahelyett, hogy megmondta volna, hogy nincs kedve hozzá vagy bármi. Lényegében azért nem voltam ideges ez miatt, mert ott volt mellette Elaine, akinek elég aktív a szexuális élete.
- Csak én nem tudom elviselni, ha egy csaj a jelenlétemben fizet. - Ez ilyen egyszerű, sóhajtok is egyet, azért így lettem megnevelve. Szerintem amúgy sem szép, ha egy csaj fizet a srác jelenlétében, de lehet ezt mindenki máshogy gondolja.
- Nem hiszem. Gisellel is ugyanolyan rossz volt, mint a legelején. - Vele valahogy nem éreztük meg egymást. Rossz volt és ezen nincs mit szépíteni, ez van. Ezért sem mennék bele még egyszer ilyen kapcsolatba, mert ki tudja, hogy a másik fél mit tud nyújtani. Bőven elég, ha egyszer "kipróbálom" és megyek tovább.
- Nem is unalmas. - Rázom meg a fejemet, persze mindketten máshogy látjuk, más véleményen vagyunk. Persze ő megint csak mást fog benne látni, mint amit én.
- Nem tudom. De őszintén nem is érdekel. Nem volt jó és kész. - Zárom le ezzel a témát, szerintem már eléggé kiveséztük ezt. Persze nem fogom neki elmondani, hogy mi és hogy történt, mert csak tudja.
- És akkor hol marad az izgalom? - Teszem fel a költői kérdésemet, mert erre nem várok választ, úgyis tudom, hogy milyen véleményen van az életstílusom iránt.
- Nem fogom neked elmondani! - Nézek rá a tévére, mert persze, hogy féltékeny vagyok, de nem fogom ezt kimutatni, már megtanultam az évek során ezt leplezni. Na, meg persze, pont neki fogom elmondani, aki egyből majd Jesshez fog rohanni az információval.
A randis dologra csak megforgatom a szemeimet, akkor is felesleges körök, főleg úgy, ha épp a csaj csak egy kicsit játszani szeretne.
- Minek van nővérem, ha nem mondja el? Ugyan már, csak egy kis részletet. Mit mondott rólam? - Nézek rá nagy szemekkel, amiknek sosem tudott ellenállni. Akarok pár dolgot tudni, elvégre mi nem egyértelműbb, hogy érdeklődök iránt, hogy faggatom a nővérem.
- Nem csak este lehet ágyba bújni. - Ráncolom össze a homlokomat, mert akár lehet egy napot is úgy kezdeni, de most ebbe nem fogok belemenni. Ha megkívánjuk egymást, miért kéne estig várni, hogy történjen valami. Ez nagyon ódivatú felfogás.
- Mert a szex felpörgeti az embert, nem elaltatja. - Rántom meg a vállaimat, mert én így gondolom, és szerintem ez így van.
- Miért verném meg? Na, gyerünk ki vele! Biztos egy bulin vesztetted el, mert nem mutattál be még senkit anyáéknak. - Nagy mosoly az arcomon, mert csak így történhetett, vagy pedig titokba tartotta, hogy van valakije, de akkor meg meg fogok sértődni, hogy a nővérem nekem nem mondta el.
- Most te vagy a téma! Én beszéltem eleget! - Nem fogom hagyni, hogy csak úgy témát váltson, eddig ezekről nem is beszélgettünk, így kíváncsi vagyok, hogy miről is fog nekem beszámolni. Komolyan a köztünk lévő beszélgetés izgalmasabb, mint a film.
Vissza az elejére Go down
Sarah White
Sarah White
Életkor : 33
Foglalkozás : Tanuló, zongorista
Hozzászólások száma : 169

Békecsoki ~ David és Sarah - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Békecsoki ~ David és Sarah   Békecsoki ~ David és Sarah - Page 2 EmptyVas. Júl. 05 2015, 13:48

-Attól hogy egy csaj ezt csinálja, nem jelenti, hogy mindegyik másik is ezt fogja... vagy talán ezt tapasztalod folyton folyvást? - Nézek rá kérdőn, mert erősen kétlem, akkor rég elment volna a kedve a Casanovásditól.
-Szeretem, hogy ilyen régi vágású vagy! - Mosolygok szélesen, olyan cuki tőle, manapság annyi a tahó fiú, szerencsére az én kicsi öcsikém tudja még mi az illem, mi a lovagias!
-Oh... nem csiszolódtatok össze? - Na igen, a szexuális vonalat hanyagoltuk Gisellel, elvégre mégiscsak az öcsémről mesélt volna, amire... nos... nem voltam ilyen formán kíváncsi.
-Hah. - Sóhajtok egy aprót, szóval nem unalmas. Szerintem meg de, de ez meddő vita lenne, megint.
-Okés. - Érzem feszítem azt a bizonyos húrt, elpattintani nem akarom, így hanyagolom a témát ezután.
-Nem ettől lesz izgalmas... - Csóválom picit a fejem, nem kell extrémitás, hogy jó legyen, maga a tény, hogy azzal vagyok akit szeretek, hogy érint és érinthetem, önmagában roppant izgalmas, de ezt úgy fest David nem érzi már.
Aztán csak somolygok, óóóó, nem fogja elmondani, tehát az! Picit az ajkamba harapok, nehogy még véletlenül is vigyorogni kezdjek mint a tejbetök. De izgi! De Jessel kapcsolatban megadom magam.
-Ahh, szörnyű vagy! Pletykásnak fogok tűnni... - Duzzogok, de ez nem igazi duzzogás, csak kéretem magam kissé, de nem sokáig, huncutabb mosollyal folytatom, vagyis kezdek bele. -Háááát... nagyon szereti hogy magabiztos vagy és tudod mi kell neked, vagy épp neki. Meg hogy udvarias vagy, meg gáláns. Na meg hogy nyugodt és kiegyensúlyozott is... - Mondom elgondolkodva, mit is eszik az öcsémen a barátnőm, de inkább azt kéne mondanom, mit nem... akkor könnyebb dolgom lenne.
-Persze de... úgy jobb. - Mondom kicsit bizonytalanabbul, mert nekem az olyan... szóval este meghittebbnek gondolnám a szeretkezést. Arra meg nem mondok semmit, hogy felpörgetne a szex, mert nem tudom, csak annyit, engem ellazít a kielégülés, kellemes aludni utána.
-Mert ismerlek és nem tűrnéd, hogy a tudtod nélkül hozzámérjenek. - Ebben nem vagyok már száz százalékig biztos, de csak lesütöm a szemem a bulira. Úgy nézek én ki, mint aki pár pohár bor után odaadná magát bárkinek is? Még csak az kéne! Annál többre tartom magam! Látszik is valami sértődöttség is a szememben. A film eddig sem érdekelt, most sem, de konokul bámulom a képernyőt, nézem Simont, kár hogy most még ő sem tud lekötni. Félek David kinevetne és kigúnyolna azért mert én várok az igazira... ő annyira másképp látja és éli meg, bennem a félsz. Jobban szeretem annál, mintsem lássam az arcán a nem tetszést.
Vissza az elejére Go down
David White
David WhiteMűsorgyártás
Életkor : 31
Hozzászólások száma : 545

Békecsoki ~ David és Sarah - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Békecsoki ~ David és Sarah   Békecsoki ~ David és Sarah - Page 2 EmptyKedd Júl. 07 2015, 21:13

Megforgatom a szemeimet, mert nagyon de nagyon nem tudja, hogy miről beszélek. Biztos, hogy ő is mondta már mikor épp nem akart a sráccal lefeküdni, csak nála biztos ez természetes.
- Haverok is ezt mondják, hogy a barátnőik állandóan erre panaszkodnak. - Rántom meg a vállaimat, szerintem pont, hogy állandóan a nők azok, akik kifogásokat találnak, hogy miért nem akarják a szexet. Igaz Elaine más volt, ő tényleg csak akkor mondta, hogy ne, mikor a női napjait élte. Vele minden más volt és... A fenébe is, hiányzik, de nagyon.
- Majd leszokok róla. - Nézek a szemeibe, bár nem hiszem, hogy erről csak úgy le tudnék szokni, mert nagyon is idegesít, ha nő fizet a társaságomban. Ezt az egyet, azért nem engedem meg a nőknek, ha velem vannak.
- Nem nagyon tudta, hogy mit várok el tőle... De ez van, aki kezdő. - Ismételten megrántom a vállaimat, amivel mondjuk nem lett volna gond, de egyáltalán nem "fejlődött" és fogalma sem volt, hogy mikor mire vágyom. Mintha nem egy bolygón lettünk volna, de nem is gond.
- Akkor mitől? - Vonom fel kérdőn a szemöldökömet, mert szerintem kell a változatosság, hogy valami új legyen.
Kíváncsian várom, hogy mit is mond Jessel kapcsolatban és azért ezeket a dolgokat megjegyzem. Bár az, hogy nyugodt és kiegyensúlyozott lennék, vitatkoznék vele, de nem baj, ha így látja.
- És még? Mit nem szeret? - Kicsit beleélem magam, bár szeretem ha fényeznek, de Jesst akarom. Már eldöntöttem, még egyszer biztos, hogy meg fogom szerezni. Igaz, a második kérdésemre magam is tudom a választ, de azért azt akarom, hogy nővérem árulja el.
- Dehogy. Nincs semmi különbség. - Rázom meg a fejemet, maximum annyi, hogy a másik arcát látod, de lényegében szerintem semmi különbség nincs. Ha egyszer megkívánom a páromat reggel, akkor ne keljen már estig várnom, mert lehet a kedvem elmegy addigra.
- Akkor rosszul ismersz. Na gyerünk, mond el! - Noszogatom a nővérem, mert tudni akarom. Túlságosan elmélyedt, ő nem szokott ilyen lenni, csak ha valamit sumákol. Tudom én, de csak pár percig nézem az arcát, majd csak megszólalok.
- Valaki bántott? - Vonom fel a szemöldökömet újfent, mert akarom tudni, hogy ki szólt be a nővéremnek, vagy ki volt az, aki erőszakoskodott vele. Lehet, hogy tényleg igaza van, hogy megverném azt, aki megbántja a nővérem. De hát ez a testvéri szeretet. Mindenesetre remélem, hogy elmondja ki volt.
Vissza az elejére Go down
Sarah White
Sarah White
Életkor : 33
Foglalkozás : Tanuló, zongorista
Hozzászólások száma : 169

Békecsoki ~ David és Sarah - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Békecsoki ~ David és Sarah   Békecsoki ~ David és Sarah - Page 2 EmptyHétf. Júl. 13 2015, 20:40

-Szerintem meg csak ti találjátok ki... - Na meg hogy ez csak a filmekben van. Ha nincs kedvem megmondom nem? Ha meg tényleg fáj a fejem, mi mást mondjak? Na mindegy.
-Miért is? - Nézek rá érdeklődve, mert nem mondtam hogy baj lenne, sőt. Akkor miért akar leszokni arról hogy ő fizessen csak, ha neki így jó?
-Nem mondtad neki mire vágysz? - Általánosan is értem Giselle kapcsán, nem csak a szexre.
-Hát... a másik reakcióitól... nem tudom... - Kissé elbizonytalanodom, mert tapasztalatom nem sok, sőt semmi, de szerintem a másik a lényeg, hogy vele lehetsz, hogy egyek lesztek, ilyesmi. Ez önmagában izgalmas, nekem az.
-Hogy mit nem szeret? Na ez nehezebb kérdés... - Vallom meg, mert Jess inkább csak áradozik ha rájön az ötperc és csak akkor szidja nyafogva, ha... -Hátha nyers vagy. Meg nem figyelsz rá eléggé, de ez ritka. Nem igen mondja mi a rossz, azt látja ami jó. - Mosolygok, de meglepő, ha egyszerűen szerelmes az öcsimöcsibe?
-De akkor világos van... - Motyogom, szinte lehelem, hogyne lenne különbség!
-Nem mondom. - Szögezem le, főleg hogy nincs mit khm. Random meg nem nyögök be egy srácnevet, mert az nem én lennék. Nem fogok kitalálni egy srácot mint sohanemvolt szeretőm! Amikor már nagyon fixíroz egyre kínosabb de azt mondogatom magamnak ki kell tartanom, nem akarok beégni, de erre olyat kérdez ami kizökkent.
-Mi? Neeem, nem dehogy, senki sem bántott... komolyan. Nem, nem. - Döbbenek meg, nem akarom azt se higgye, hogy valaki molesztált. - Senki... nem... szóval én nem... ne nevess ki érte jó? - Nyögöm ki makogva a lényeget, felhúzva a térdeim, átkulcsolva a lábaim, ahogy felülök, félek kinevet, vagy kioktat. De kevesen tudják, hogy még méltó vagyok a fehér esküvői ruhára.
Vissza az elejére Go down
David White
David WhiteMűsorgyártás
Életkor : 31
Hozzászólások száma : 545

Békecsoki ~ David és Sarah - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Békecsoki ~ David és Sarah   Békecsoki ~ David és Sarah - Page 2 EmptyHétf. Júl. 20 2015, 23:17

- Nem is igaz... - Rántom meg a vállaimat, mert ha egyszer a nők mondják, akkor felesleges ezt kitalálni.
- Igazából tényleg nem értem, hogy miért nem lehet megmondani, hogy most nem akarja és kész. - Húzom el a számat, mert én például megérteném, ha nem akarná, de persze ez is felfogás kérdése. Aláírom, hogy vannak erőszakos srácok, de akkor is az őszinteség a legjobb.
- Mert anyagi csődbe megyek miattatok. - Forgatom meg a szemeimet, mert mi nem egyértelműbb, ha csajt akarok, fizetnem kell, azért meg dolgoznom, hogy legyen is miből. De ezt Sarah úgysem értené, hiszen nő, neki nincs más dolga, mint élvezni a férfiak udvariasságát.
- Ezt nem mondani kell, hanem érezni. - Szerintem már rég ki kellett volna tapasztalnia mi az, ami nekem jó, hiszen én mindig tudtam, hogy mikor mire vágyik, pedig nem mondta. És ez alap figyelmesség is. Összeráncolom a szemöldökömet, mikor elkezd össze-vissza beszélni. Szerintem meg az izgalom a különböző helyszínek és, hogy bármikor lebukhat az ember. De hát, aki az ágynál tovább nem jutott az nem tudhatja.
- Jó, hátha fáradt vagyok, ne is várja senki, hogy nem leszek nyers. - Sóhajtok egyet, mert azért eléggé leszívja az energiámat az egyetem, szerintem ez érthető is.
- De utálom mikor ez miatt nyafog nekem. - Elhúzom a számat, mert szokta mondani, és olyankor elég nehéz megállnom, hogy ne bunkóskodjak, de eddig még sikerült. De hát a nyűgös ember nem szereti, ha piszkálják.
- Mikor jön át? - Csillannak fel a szemeim, mert azért kihallgattam a beszélgetésüket és mintha úgy hallottam volna, hogy megbeszélték átjön. De az is lehet, hogy félre értelmeztem. De örülnék neki, ha itt lenne.
- A helyszín kényelme attól még nem változik. - Ráncolom össze a homlokomat, mert szerintem ugyanaz, maximum több a fény. Tényleg nem értem a különbséget, elvégre lehet lámpánál is szeretkezni.
- De miért? - Nézek rá bambi szemekkel, hogy most miért nem mondja el nekem. Megannyi dolog jut az eszembe, hogy mi történhetett vele és persze, hogy a legrosszabbra gondolok.
- Akkor mi történt? Megerőszakoltak? Megölöm! - Szinte az összes izmom megfeszül, mert ha ilyen történt, biztos, hogy kinyírom azt a szemetet, aki bántotta a nővéremet. Szóval most már nagyon kíváncsi vagyok, hogy mi történt. De mivel látom szüksége van rám, így odakucorgok mellé és magamhoz ölelem.
Vissza az elejére Go down
Sarah White
Sarah White
Életkor : 33
Foglalkozás : Tanuló, zongorista
Hozzászólások száma : 169

Békecsoki ~ David és Sarah - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Békecsoki ~ David és Sarah   Békecsoki ~ David és Sarah - Page 2 EmptySzer. Júl. 22 2015, 18:02

-Dehogynem! - Kuncogok, ezen nem fogunk összeveszni, elvégre én nő vagyok de csak egy nő, ő meg általánosságban beszél szintén. Igazából mindegy is. Sóhajtok, szerintem ha van bizalom úgy is megmondja... de ez inkább a stabil kapcsolatokra jellemző, nem kezdek neki magyarázni hogy futó kalandba minden ingovány, nem fogja ezt mondani, mert a végén még elkönyvelik úgy hogy neki már nem pálya ez vagy mittom én mi állhat a háttérben. Nekem úgy nem is menne, szóval...
-Hát akkor meg ne húzd a szád, hogyha fizetni akar! - Nevetek, hogy neki semmi sem jó komolyan!
-De hát azzal nem vesztesz semmit ha mondod. Mi van ha félreértett? - Jó nem egyszerű a szexről beszélgetni, ezt aláírom, de egy párkapcsolatban szerintem erről sem árt néha. Én legalábbis megkérdezném, hogy minden jó-e így van ilyesmi.
-Persze, de te akartál olyat ami nem tetszik neki benned olykor! - Vonok vállat, ezeken kívül nem nagyon mondott, de hát alig látja meg a rosszat, maradjunk annyiban, ott az a rózsaszín köd.
-Mondd meg neki hogy ne tegye... de valószínű azt szeretné ha vele kivételeznél... - Kuncogok, szerintem Jess el bírná viselni ha David a tenyerén hordozná. Nagyon is!
-Öhm... pénteken. Szerintem örülne ha közösen néznénk filmet vagy akármi. - Mosolygok, olyan jó lenne komolyabban megtetszene neki Jess!
-Ahh... - Hagyjuk máááááár, nem akarok erről beszélni mert... ó de mindegy is, mert azt hiszi itt valami bunkó állat magáévá tett. Hevesen rázom a fejem.
-Neeeeeem... nem. Nem és nem... hát nem érted? Én nem... nem jutottam még el odáig senkivel nah... - Motyogom bele vállába, mert átölelt. Kínos... pár barátnőm tudja, ők nem is bántanak, habár mondják ne tartogassam már magam de... azért aggódom na. Az első nagyon meghatározó! Remélem David sem nevet ki!
Vissza az elejére Go down
David White
David WhiteMűsorgyártás
Életkor : 31
Hozzászólások száma : 545

Békecsoki ~ David és Sarah - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Békecsoki ~ David és Sarah   Békecsoki ~ David és Sarah - Page 2 EmptySzer. Júl. 29 2015, 20:42

Sóhajtok egyet, miközben megforgatom a szemeimet. Tényleg nem értem, hogy miért nem hisz nekem. Lehet, hogy ő nem ilyen, de a legtöbb tényleg nem mondja el, hogy mit akar és mit nem. De mindegy is, nem fogom neki a tapasztalataimat felsorolni, mert úgyis azt hajtogatja, amit a fejébe vett.
- Jaj már, te ezt nem érted! - Nyafogok, mert ez nem úgy működik, ahogy ő elképzelte. A férfiúi becsületem többet ér, mint az, hogy egy nő fizessen. De ezt ő úgysem fogja megérteni.
- Miért kéne mondani? Ha félreértett így járt, Ela... Öhm, khm... Szóval mások egyáltalán nem értenek félre, tudják, hogy mit akarok, pedig csak egy éjszakáról van szó. - Kezd felidegesíteni ezzel és már majdnem elszóltam Elaine nevét, amikor időben javítottam. Nem akarom, hogy tudja, hogy vele voltam elég sokáig, csak aztán elhagyott és még mindig darabokban van a szívem. Az a baj, ha felidegesít, akkor mindig sikerül elszólnom magam, de remélem, hogy elég gyorsan elhadartam ahhoz, hogy ez ne tűnjön fel neki.
- Tudom, de igazából beszélhetnél vele. - Talán a nővéremre jobban hallgatna, mint rám. Mert abból csak veszekedés van, ha épp nem rá figyelek, hanem egy picit is másfelé nézek. Nem szeretem ezt.
- Nem fogok senkivel se kivételezni. - Rántom meg a vállaimat, azért annyira nem tetszik, hogy kivételezzek vele. Még Elainenel sem tettem, pedig belé szerelmes vagyok.
- Pénteken Kate-nél alszok. - Jelentem ezt be, hogy nem leszek itt. Én azt hittem, hogy holnap vagy a hétvégén, de a péntek az egyáltalán nem jó. Nem akarom azt a programot lemondani, így remélem, hogy a nővérem falaz nekem, bár szerintem Jess pontosan tudja, hogy hol leszek és amúgy sem a barátnőm, hogy beszámoljak neki. Kész, besértődtem!
Teljesen eláll a lélegzetem, mikor megtudom a nővérem titkát. Gondoltam, hogy nem volt még így együtt senkivel, hiszen sosem volt neki tartós kapcsolata, egyáltalán nem is volt kapcsolata. Csókolózott már valaha?
- És te úgy ontod a szent beszédet a kapcsolatokról meg a szexről, miközben azt sem tudod, hogy miről beszélsz?!?! - Kezdek kiakadni, mert azt hittem, hogy legalább némi tapasztalattal a háta mögött beszél, de mivel látom rajta, hogy rosszul érinti, így inkább nem piszkálom.
- De csókolóztál már, ugye? - Azért az tényleg durva lenne, ha még az sem történt volna meg nála. Elkezdem simogatni a hátát, nem nagy ügy, hogy még szűz, hiszen Giselle is az volt, és nem zavart. Csak ez a folytonos kioktatása, miközben azt se tudja miről beszélt, most zavar.
- De amúgy hogy-hogy? Tökre csinos vagy! Én megd*gnálak, ha nem a nővérem lennél. Csodálom, hogy még egyik srácot sem engedted magadhoz közel. - Jó egy kicsit durván őszinte voltam most, de amúgy szerintem minden a helyén van rajta. Mell, fenék, csinos pofi. Szerintem minden srácnál benne van a top10-ben. Az már más kérdés, hogy egyiket sem hagynám, hogy mellette maradjon, mert ő az ÉN nővérem és nem adom egy könnyen!
Vissza az elejére Go down
Sarah White
Sarah White
Életkor : 33
Foglalkozás : Tanuló, zongorista
Hozzászólások száma : 169

Békecsoki ~ David és Sarah - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Békecsoki ~ David és Sarah   Békecsoki ~ David és Sarah - Page 2 EmptyCsüt. Aug. 06 2015, 19:22

-Hát nem, valóban... - Nézek rá, hogy akkor mi baja. Ha neki kell fizetnie az is baj, ha a csaj fizet az is... ki érti ezt.
-Találtál olyan csajt akivel jól kijössz? Nem is mondtad? - Figyelek ám, bár nem gondolok bele sokat, gondolom nevén sem akarja nevezni a csajt mert úgy sem akar semmit tőle, kinézem Davidből.
-És mit szeretnél, mit mondjak neki? - Nézek rá sandán, mert nem mondhatom hogy ne legyen féltékeny, ez nem olyan hogy elnyomom az érzést és eltűnik. Na meg magyarázd meg egy szerelmes csajnak, hogy ne fújjon minden másikra aki csak tetszeleg a kiszemeltjének.
-Pedig lehet ha kivételeznél, rájönnél nem rossz az... - Már egy markáns lépés lenne a komoly kapcsolat fele talán. De muszáj unszolnom, mert szerintem ez a habitus nem teszi kellően boldoggá őt.
-Áh, hát akkor majd legközelebb. Milyen kelendő vagy.... - Sóhajtok, kész, a hét minden napjára van alvótársa? Lehet a hónap minden napjára... uh.
-Azért azt nem mondanám hogy semmi tapasztalatom, attól hogy nem közvetlen tapasztalatom van, közvetett igenis van! Sőt, gondolataim is vannak és látom hogy neked nem jó így, hát nem látod? - Háborodom fel én is. Én csak jót akarok neki, de csak azért hogy legyen közvetlen tapasztalatom nem fogok összefeküdni akárkivel!
-Persze, csókolóztam! - Legyintek, hogy annyira azért nem vagyok hercegnő effekt. Sőt, már nyúltam fiú nadrágjába is, de ezt pont nem akarom elmesélni, mert az fogadás volt, nem komoly kapcsolat. Senki sem volt elég jó nekem ahhoz. Simogatja a hátam, ez nagyon édes, odabújok hozzá, mert most tényleg nagyon hálás vagyok hogy nem nevet ki meg cukkol. Azon csak nevetek hogy ágyba vinne.
-Na látod, neked is simán nemet mondanék! De amúgy nem tudom... senki sem volt elég jó, nem tudtam vele rendesen beszélgetni, vagy ha igen, nem élveztem a csókot, vagy ha élveztem is, túlzottan akarta én meg arra bepöccentem, mert ne a testem kelljen már neki, ha már hosszútávra tervezünk, nem egy éjszakára. Érezhető volt, hogy csak hiteget. Sokszor randiztam, de egy idő után kiábrándultam mindig... Szóval... most már tényleg várok egy olyan fiút, akivel lehet tervezni, akiben megbízom, majd úgy. Nagyon hülye vagyok? - Nézek rá, de most őszintén kérdezem. Olyan megalázónak érezném csak azért odaadnom magam, hogy meglegyek valakinek... amúgy is nekem nagyon kell az érzelmi biztonság, így nem kapnám meg. Nem élvezném, mert zavarna, hogy reggel volt nincs a másik.
Vissza az elejére Go down
David White
David WhiteMűsorgyártás
Életkor : 31
Hozzászólások száma : 545

Békecsoki ~ David és Sarah - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Békecsoki ~ David és Sarah   Békecsoki ~ David és Sarah - Page 2 EmptySzomb. Aug. 08 2015, 23:54

Csak sóhajtok egyet, mert persze, hogy nem érti, és igazából nekem sincs a fizetéssel bajom, csak megjegyeztem, hogy érezze, azért nekem nem könnyű. Nem akartam, de mégis elszóltam magam, viszont szerencsémre a nevet nem mondtam ki. Persze, hogy most a faggatózás jön, ezt jól elszúrtam.
- 2 és fél évet voltunk együtt. Vele csaltam Giselle-t. Csak elhagyott... Utálok szerelmes lenni... Amúgy csodálom, hogy nem tűnt fel, hogy nem csajozok. - Fáj erről beszélni, mert még mindig szeretem Elaine-t. És ez csak azért rossz, mert elfelejteni sem tudom, hiszen nap mint nap látom őt. Vele akarok lenni, hozzábújni, de nem lehet.
- Nem tudom, csak... Nem tudom. Ne legyen féltékeny! Állandóan nyaggat, ha csak leállok valakivel is beszélgetni. - Eleinte fogalmam sincs, hogy mit akarok mondani, így kell gondolkoznom, aztán csak kiöntöm a szívem, hogy mi zavar. Tetszik a lány, de azért ha mindenki miatt kapok, akire ránézek, akkor nem kell.
- Párszor már kivételeztem és mindig megütöttem a bokám. - Rántom meg a vállaimat, mert nem akarok senkivel se kivételezni, azután mindig fájni szokott.
- Tuti, hogy miatta is kapni fogok... - Elhúzom a számat, mert ha Jess megtudja, hogy hol vagyok, tuti, hogy hallgathatom megint a féltékenységét.
- Akkor rosszul látod! Miért nem tudod elfogadni, hogy nekem így jó? - Tényleg nem értem, hogy miért akar az életembe beleszólni, ráadásul úgy, hogy egyáltalán nincs tapasztalata. Az, hogy ki mit beszél az megint más dolog.
- Az már durva lett volna, ha nem. - Azért azt gondoltam, hogy kipróbálta, bár gondolom, hogy most már nem hazudna nekem és elmondaná, ha azt sem. Azért végig hallgatom azt, amit mond és csak megforgatom a szemeimet.
- Ezt nem hiszem! Tuti nem mondanál nemet nekem, csak most nem tudsz elvonatkoztatni, hogy az öcséd vagyok. És tudod, hogy miért mondom ezt? Mert Jess-el is így kezdődött, igaz, ő nem volt szűz. De mivel együtt voltam valakivel, így vele csak beszélgettem és elvoltunk. Aztán nem tudom mi történt, csak úgy lesmárolt akkor a tanteremben és lefeküdtünk. De Giselle viszont szűz volt és ő is benne volt. Azért be kell látnod, helyes srác vagyok és jó a dumám. Szóval... De, lefeküdnél velem! Amúgy meg ki tudja, hogy utána lehet, hogy együtt is maradnánk. - Mondom el az én teóriámat erről, és a végkifejletet is. Azért rendes srác vagyok attól független, hogy milyen életem van, de Gisellel is együtt voltam és Elainenel is, akiről nem tud. Ezért vagyok biztos abban, hogy lefeküdne velem.
- Nem vagy hülye csak... Túl régimódi. Ma már a 21. századot írjuk... Attól független velem járnál a legjobban! Tuti levennélek a lábadról, úgy, hogy még te szednéd le a bugyidat önként. - Nézek rá sunyin, persze nincs ilyen szándékom, de ha nem lennék az öccse simán utánam epedezne. Túl nagy önbizalmam lenne? Csak a tapasztalat.
- Na, jó van, gyere ide! - Térdei alá dugom a kezemet, majd az ölembe húzom, bár nem igazán sikerül úgy ahogy kéne és egy igen érzékeny pontomra sikerül ráraknom.
- Aúcs... Vigyázz a középsőmre, mert ha kárt teszel benne Jess megöl téged! - Nevetem el magam, de azért kicsit helyezkedek is alatta, hogy kényelmes legyen, majd így ölelem meg és simogatom a hátát. Tudom, hogy erre van igénye, már ismerem.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

Békecsoki ~ David és Sarah - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Békecsoki ~ David és Sarah   Békecsoki ~ David és Sarah - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Békecsoki ~ David és Sarah

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

 Similar topics

-
» Hármasban ~ David és Sarah
» David és Sarah - beszélgessünk!
» Dalospacsirták ide! ~ Ed és Sarah
» Évnyitóra fel! ~ Diego és Sarah
» kávézó - Sarah && Nora

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: A világ legvégén :: Frances épületek :: Archívum-