Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
Békecsoki ~ David és Sarah - Page 3 EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
Békecsoki ~ David és Sarah - Page 3 EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
Békecsoki ~ David és Sarah - Page 3 EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
Békecsoki ~ David és Sarah - Page 3 EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
Békecsoki ~ David és Sarah - Page 3 EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
Békecsoki ~ David és Sarah - Page 3 EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
Békecsoki ~ David és Sarah - Page 3 EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
Békecsoki ~ David és Sarah - Page 3 EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
Békecsoki ~ David és Sarah - Page 3 EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
Békecsoki ~ David és Sarah - Page 3 EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 Békecsoki ~ David és Sarah

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Sarah White
Sarah White
Életkor : 32
Foglalkozás : Tanuló, zongorista
Hozzászólások száma : 169

Békecsoki ~ David és Sarah - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Békecsoki ~ David és Sarah   Békecsoki ~ David és Sarah - Page 3 EmptyVas. Aug. 16 2015, 22:26

Hallgatom amiket mondd, látom, hogy mozog a szája de... hah? Mih? Mivan? 2 és fél év? Mimimimimi????
-Ezt.... ezt sosem mondtad! Szeretted? Vagy szereted még? Te állandóan csajozol, nem láttam, hogy ne tetted volna, minden lány a lábaid előtt hever, nehéz eldönteni van-e tapasztalata veled vagy sem! De... oh, hát... az hosszú idő! - Nem tudok magamhoz térni, mi van? Volt egy barátnője 2 és féééél éééévig? És nem jöttem rá?! Úristen, ez szégyen, de... jól titkolta.
-Oh... hát igen, az nem jó, de magyarázd el neki, hogy attól még fogsz lányokkal beszélgetni, csak mást nem... érted... - Jaj szegénykém, most megesett rajta a szívem, nehéz lehet neki. Ha még mindig szereti azt a lányt, nem csoda ha nem kell neki senki! Oh, megvilágosodtam! Azt hiszem...
-De próbálkozás nélkül sosem lesz siker... mint a lottó... lehet évekig nem nyersz, sőt vesztesz, de ha egyszer bejön a főnyeremény! - Noszogatom, de finoman, mosolygok, jaj annyira szeretném ha boldog lenne!
-Majd próbálom mondani neki, hogy ezzel csak árt a kapcsolatnak... hátha rájön, hogy nem jó taktika... - Jess jó csaj, csak annyira szeretné Davidet és úgy hiszi amolyan elérhetetlen ideál neki. Pedig elérhető lenne, ezek szerint.
-Mert ismerlek annyira, hogy tudjam, lehetnél boldogabb is! - Akkor ha nem is Giselle tette boldoggá, de a másik lány, akivel olyan sokáig együtt voltak! De boldogabb volt mint most, ez nem hülyeség!
-Najah, de nem, nem vagyok ennyire nyomi. - Mert az már nyomiság lenne, belátom.
-Hát ha úgy érzem, együtt maradnánk, akkor lehetne szó róla, de ha ajtóstul akarnál a házba rontani, hidd el, hogy nem kérnék belőled! De ha sok időt lennénk együtt és... úgy alakul, lehet elnézném, mekkora egy nőcsábász vagy! - Nevetek kicsit, ez olyan abszurd így, ebben a körítésben, de érti mire akarok kilyukadni, ahogy én is őt. Ha azt érzem, fontos vagyok neki (vagy bármilyen pasinak aki tetszik nekem is) és nem csak egy strigula a noteszban, akkor lehet hogy belemennék a dologba.
A következő szövegén nevetek, hogy ne mááááár!
-Jaj de nagyon magabiztos valaki! De igen, az vagyok, de hát valakinek annak is kell lenni, nem lehet mindenki modern csaj! - Mosolygok, rázom a fejem, persze, önként dobnám le a bugyim mi? Megnézem azt a pasit aki eléri ezt nálam!
-Hm? - Csak ennyit tudok mondani, mert már emel is, kuncogok, hogy rossz helyre és kiül a nem tetszés az arcára.
-Jess haragjától óvjon engem az isten! - Nevetgélek és bújok hozzá, olyan jó, hogy lehet, meg simogat, nekem van a legjobb fej öcsém a világon!-Mi lenne velem nélküled? De ugye nem mondod el másnak? Nem akarok pletyka téma lenni... de ígérem, nem hessegetek el majd minden pasit magam mellől... de... azért a bugyilevevés odább lesz! - Nevetgélek, nem bírom elképzelni még mindig. Főleg, hogy kicsit tartok is a dologtól, mert elvileg fáj... ahh, na mindegy, belefúrom az arcom a mellkasába. Tény ha nem az öcsém lenne, de ennyire ismerném, tudnám, hogy megbízható. Olyan pasi kéne nekem mint az öcsi csak... mondjuk ne legyen szoknyapecér, na igen... hehe.
-Úgy örülök, hogy elmondtam, annyira féltem mit reagálsz majd rá... pedig veled mindent meg tudok beszélni, nem is értem mitől féltem! Buta lány vagyok!- Kuncogok megkönnyebbülve.
Vissza az elejére Go down
David White
David WhiteMűsorgyártás
Életkor : 30
Hozzászólások száma : 545

Békecsoki ~ David és Sarah - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Békecsoki ~ David és Sarah   Békecsoki ~ David és Sarah - Page 3 EmptyVas. Aug. 16 2015, 23:39

Fogalmam sincs, hogy jó ötlet volt ezt elmondani, hiszen Elainenek megígértem, de annyira nyomja a lelkem, hogy senkinek se mondhatom el. Tudom, hogy hibát követtem el, így el is tekintek más irányba. Az, hogy most mit érzek, fogalmam sincs...
- Ez... Ez bonyolult! - Nem akarok róla beszélni, de tudom, ha elkezdtem, akkor inkább könnyíteni kéne a lelkemen, de nem tudom, hogy mit reagálna ha rájönne, hogy a tanárommal folytattam kapcsolatot és belezúgtam. Szerintem egyből berúgná Elaine ajtaját, hogy hogyan is képzelte az én hülyítésemet. Ismerem már a nővérem, hogy számon kérné őt.
- Megígértem neki, hogy titokban lesz... Nem is lett volna szabad beleszeretnem. Hülye voltam! De többet ez nem fog előfordulni. - Csak magamat hibáztathatom, hogy ennyire hagytam, hogy az érzéseim felszínre kerüljenek. Pedig annyira boldog voltam vele és annyira jó volt... De a szerelmi csalódást elég nehezen heverem ki, mivel ez volt az első is igazán.
- Jessel nem járunk! Miért ne feküdhetnék le mással? - Idegesítő, hogy állandóan a nyakamban lóg és biztos vagyok abban, hogy a péntek miatt is kapni fogok tőle. De azért remélem a nővérem fog vele beszélni.
- Ez taktika lenne nála? Hogy üldöz a féltékenykedésével? Ezt ki bírná elviselni? - Kicsit megdöbbentek, hogy így fogalmaz. Azt hiszem ezt senki sem tűrné el ennyire sem, mint én. Nem tudom, mi van velem, igazából nagyon tetszik az a lány.
- De nem akarok. - Rántom meg a vállaimat, ha ez mindig ilyen fájdalmas lesz, akkor inkább élem ugyanígy az életemet, mint most. Kötöttségek és fájdalom nélkül. Puszta élvezet. De jó is lenne.
- És kivel smároltál már? - Kíváncsi vagyok, ha már ennyire megnyílt előttem. Mindent tudni akarok.
- Giselle is azt tette. Szóval, lenne esélyem ha ajtóstul rontanék a házba. - Magabiztos vagyok, bár nem akarom kipróbálni, de tuti, hogy lenne nála esélyem. Mert azért Gisellet sem az első találkozásnál sikerült ágyba vinnem.
- De egy kicsit modernizálhatnád magad. - Nézek a szemeibe, azért az még nem baj, ha nem a középkorban élünk. Kicsit lazábbnak kéne lennie, de tudom, hogy milyen az, ha valaki még nem volt senkivel. Én is elkezdtem egyszer valahol.
- Szerintem még engem is bántana. - Megforgatom a szemeimet, mert szerintem még engem is megütne, hogy miért voltam ennyire felelőtlen. De hát ez van, majd lenyugszik egy kicsit. Érzem, ahogy bújik hozzám és továbbra is ölelem.
- Oh, nehogy azt hidd nővérkém, hogy bárkit a közeledbe engedek! - Ezt veheti figyelmeztetésnek a leendő kiszemeltjei miatt. Most, hogy ezt az információt tudom, naná, hogy nem fogok senkit a közelébe engedni, aki nekem nem szimpatikus. Persze, tudom, hogy eddig az volt a bajom, hogy rajtam lóg és nem az életét éli, de majd most megfogja tudni, hogy milyen volt nekem azaz időszak.
- Szerintem ebben nincs semmi... Mármint, hogy szűz vagy. Csak a mai világban ez fura és ritka mint a fehér holló. De ha ez miatt bárki szekálna, leütöm! - Teszek neki egy ígéretet, mert bárki bántsa a nővérem, akár szavakkal, akár fizikailag - ami remélem, hogy nem fog sosem megtörténni -, megölöm. És ezt veheti készpénznek is.
- De még előjáték se volt senkivel? - Muszáj volt ezt megkérdeznem, mert el sem tudom képzelni, hogy hogyan is bírja ki. Csak van szükséglete? Vagy, aki még nem ízlelte meg a testi szerelmet, annak nincs? Fogalmam sincs.
Vissza az elejére Go down
Sarah White
Sarah White
Életkor : 32
Foglalkozás : Tanuló, zongorista
Hozzászólások száma : 169

Békecsoki ~ David és Sarah - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Békecsoki ~ David és Sarah   Békecsoki ~ David és Sarah - Page 3 EmptyKedd Aug. 25 2015, 23:16

-Hát nem is hittem, hogy egyszerű, akkor elmondtad volna már sokkal de sokkal hamarabb és nem csak nekem! - Nem? akkor nem lett volna titkos, mindenki tudná, talán együtt is lennének... ki tudja? De úgy nézek rá, hogy ha már belekezdett elmondhatná, mert ez nagyon sokkoló! De inkább amiatt, hogy nem vettem észre, főleg hogy boldog volt, volt valakije, de már nincs... hát most kell megtudnom, mikor már nincs? Jaj!
-De mi volt a baj, miért... mentetek szét? Ha titokban is de működött, sokáig! Biztos meg tudjátok beszélni... - Én valami romantikus dolgot képzelek mögé, mondjuk a szülők nem engedik, mert David nőcsábász, vagy valami nagyon féltékeny pasi, akivel nem akarnak összetűzésbe keveredni... bár utóbbi... mit számítana, David helyretenné az ipsét. Miért titkolták?
-Mert azt szeretné ha járnátok... ha mással is lefeküdsz, akkor nem azt érezteted, hogy bármi komolyat akarnál tőle... ez meg bántja! - Hát nem egyértelmű? Jessnek nem kellene más, de már csak dacból is pasizik, hátha David féltékeny lesz... szerintem nem jó taktika, de ki tudja.
-A féltékenysége csak a bizonyíték, hogy mennyire tetszel neki! Minél inkább féltékeny, annál jobban érezteti, hogy neki csak te kellesz, nem más. Persze vannak határok, szerencsére ettől messze van. Ha már együtt lennétek, nem lenne szerintem ennyire féltékeny, mert tudná, hogy szereted. - Én legalábbis így gondolom, hogy ez csak figyelemfelkeltés az Öcsémnek, vegye észre mennyire odavan érte egy lány, mennyire szereti.
-Idővel, adj magadnak időt... - Jól van, én sem fogom egy darabig erőltetni, mert ha most csalódott nem is lenne jó ötlet egy új kapcsolat, kivetülne rá a régi... az meg nem jó.
-Hát... Nigel-lel a gimiben, emlékszel rá? Az a kosaras srác, rendes volt meg minden, de egy idő után annyira unalmas volt a szövege, nem volt valami okos... csak kedves. Az meg kevés... Meg Nick, a dobos még egyetem első évében, őt a gólyatáborból ismerem, szerintem neked nem mondd semmit. Aztán próbáltam randizni Harryvel is az egyetemen, de folyton színészkedett a sulin kívül is, a harmadik randin dobtam. Meg volt még Jack meg Victor, mindketten klasszkomosok, nem tudom mennyire emlékszel a srácokra. Ők csak két randiig vitték... - Vonok vállat, mert próbálkoztam én, de ha egyik sem tetszett, mit tegyek?
-Nem, az ijesztő lenne! - Mondom én is határozottan, nálam nem működve, sikítva rohannék Davi... ha öcsi csinálná kihez rohannék? De durva... Még jó, hogy sosem derül ki!
-De nem akarom... éles váltás lenne. Meg randizom, szoktam igent mondani, csak... pár alkalom után kiderül nem illünk össze és ennyi! Ez csak pech, nem kell modernebbnek lennem. Örülj neki hogy nem akarok szűzen férjhez menni! Akkor lennék ódivatú! - Nevetgélek, csak hogy lásson egy "rosszabb" példát, milyen lehetnék még.
-Szerintem is... - Jess a harcias... amíg nem ellenség hanem barát nem kell félni!
-Akkor örökre vénlány maradok, azt akarod? De örülnék ha véleményt mondanál majd, ha lesz bárki aki elég jó arra, hogy egyáltalán bemutassam! - Nekem nagyon fontos David véleménye, ha neki nem szimpi, akkor átgondolom randizzunk-e még, elvégre David jót akar nekem, heccből nem mondaná senkire hogy nem illik hozzám.
-De sokan tudod milyenek... pletykásak és mindenféle baromságot szőnek mögé, miért vagyok még az... nem kell az nekem, nem tartozik senkire, csak rám, meg arra, akivel megosztottam! De köszi, hogy leütöd őket! - Mosolygok, nem tenné meg, de nekem a képletes leütés pont elég és tökéletes.
-Neeem... nem dehogy, hát ha lett volna, akkor megbíztam volna benne annyira, hogy akkor már feküdjünk is le. Ruhán keresztül volt, de ennyi. Elég is volt abból a srácból! - Nagyon nyomult volna, francnak sem kellett, hogy nekiessenek, mikor én csak olyan pasival tenném meg, aki gyöngéd és van benne fék. Lehet olyan kéne aki már kitombolta magát... vagy egy végtelen romantikus... van ilyen egyáltalán? Ahh...
-Te hány éves voltál az elsőnél amúgy? - Kérdezem míg a mellkasán pici köröket rajzolok a póló fölött, kicsit azért még feszélyez a téma, de már közel sem annyira.
Vissza az elejére Go down
David White
David WhiteMűsorgyártás
Életkor : 30
Hozzászólások száma : 545

Békecsoki ~ David és Sarah - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Békecsoki ~ David és Sarah   Békecsoki ~ David és Sarah - Page 3 EmptySzer. Aug. 26 2015, 22:35

- Nem én akartam, hogy titokban legyen. Én csak beleegyeztem. - Rántom meg a vállaimat, mert nekem nem lett volna ellenemre, csak akkor tényleg egyikünknek mennie kellett volna.
- Azért, mert valaki rájött. És meg lett fenyegetve a csaj. És inkább lelépett. - Fájó erről beszélnem, és észre se veszem, hogy elszólom magam, mert ha szemfüles, akkor egyből kiszúrhatja, hogy Elaine ment el hirtelen, se szó, se beszéd és azóta vagyok ilyen rossz passzban. De igazából rettenetesen hiányzik és iszonyú nehéz elfelejteni úgy, hogy mindennap találkozunk az egyetemen.
- Őszintén szólva nem tudom, hogy mit akarok. - Rántom meg a vállaimat elhúzva a számat. Sóhajtok is egyet, mert hiába tetszik Jess, még mindig Elaine-be vagyok reménytelenül belezúgva.
- Szerintem meg pont, hogy még féltékenyebb lenne. - Ráncolom össze a homlokomat erre a megállapításra. Pont, hogy akkor lenne még féltékenyebb, mert akkor már együtt lennénk. De persze nem tudhatom. Elaine-nel olyan jó volt, nem volt sosem féltékeny, vagy legalábbis nem mondta sosem. Nyugton hagyott még akkor is ha ideges voltam. Csak észrevétlenül pátyolgatott. Ezek a gondolatok ahogy átfutnak az agyamon, egyre rosszabbul kezdem érezni magam. Nem akarok erre gondolni.
- Nem fog menni! Nem akarok kapcsolatot. Nem megy! - Tanácstalanul rántom meg a vállaimat, mert nem érzem úgy, hogy készen állnék még egy ilyen csalódásra. Még nem hevertem ki Elaine-t és szerintem sosem fogom tudni. Eszméletlenül hiányzik és nem tehetek ellene semmit. Ezért is jobb, hogy témát váltunk. Legalább terelődik a gondolatom.
- Nigel... De ő akkor 3 évvel volt idősebb nálad, nem? Elég sokkal... Én azt hittem, hogy max 2-vel. - Kicsit azért kikerekedett a szemem, hogy ennyi sráccal smárolt. Tényleg nem hittem volna, mert egyet sem mutatott be úgy igazán, vagy tett róla említést.
- Miért félsz ennyire a szextől? - Még mindig nem értem, hogy miért iszonyodik ettől, pedig jó dolog. Komolyan néha minden bajomat elfelejtem, ha szexelek valakivel.
- Na hát az az lenne. - Megforgatom a szemeimet, mert ez túlzás lenne, elvégre szerintem nem kell ahhoz megvárni a házasságot, hogy együtt legyenek. Szerintem egy férfi se bírná ezt igazán.
- De... Ennek ellenére nagyon tetszik. - Gondolkozok hangosan, bár lehet, hogy ezt nem kellett volna elszólnom, mert biztos vagyok, hogy a nővérem egyből rohanni fog hozzá. Észre se vettem igazából, hogy ezt ki is mondtam hangosan.
- Dehogy. Lehetsz az én csajom! - Féloldalas mosolyt csalok az arcomra, persze komolyan próbálom mondani, de ez valahogy a hangomból nem úgy jön le.
- Hát... Ha ezzel bárki szekálna, szólj nekem, majd lerendezem! Senki se bántsa a nővérkém! Az csak nekem megengedett. Bizonyos kereteken belül, persze. - Vigyorgok, bár én valóban komolyan mondtam azt, hogy elintézem a dolgot, ha bárki ilyen miatt szekálná. Nem akarom, hogy a nővérem rosszul érezze magát, mert azt nem szeretem.
- Ruhán keresztül? Az meg milyen? - Vonom fel a szemöldökömet, mert el nem tudom képzelni. Az nem is előjáték, csak valami... Nem tudom mi. Mindenesetre furán nézek rá.
- Az elsőnél? Hát... - El is gondolkozok, hogy ki is volt az első és mikor is volt. Amikor eszembe jut, akkor megosztom vele.
- Melissa volt, a spanyol tanár és azt hiszem 15 lehettem. De elhiheted, hogy utána nem a spanyol miatt jártam át hozzá. - Mondom kicsit önelégülten, mert igaz, hogy akkor ő mászott rám. De szerintem Sarah emlékszik rá, hiszen velünk szemben lakott és nem is igazán volt tanár, csak jól tudott spanyolul és órákat adott. Azt hiszem 9 évvel volt nálam idősebb.
Vissza az elejére Go down
Sarah White
Sarah White
Életkor : 32
Foglalkozás : Tanuló, zongorista
Hozzászólások száma : 169

Békecsoki ~ David és Sarah - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Békecsoki ~ David és Sarah   Békecsoki ~ David és Sarah - Page 3 EmptyVas. Szept. 20 2015, 20:43

-De a lány miért akarta? Félt, hogy furán néznének rá? - Lehet nem akarta, hogy összesúgjanak a háta mögött, hogy egy olyan fiúval jár aki sokakkal lefekszik? De ha komoly, akkor komoly, más is látná! Nem értem.
-Fenyegetve? Komolyan, miért bűn ha veled van? Talán... már házas? - Szeretném érteni, de a kérdést halkabban teszem fel. Ha olyannal kezdett, aki már elkötelezte magát, sok minden világossá válik. Húha..
-De akkor is választhatott volna téged... - Mondom halkan, talán inkább magamnak. Ha igazán szeretik egymást, megoldható, főleg ma. De úgy fest az a lány nem volt elég bátor. Szegény David...
-Ki tudja, csak akkor derülne ki ha járnátok. - Ennyire még én sem ismerem a barátnőm, nem tudom így megítélni, csak ha már fennáll a szituáció.
-Most még nem. Idővel majd... jobb lesz. - Szegénykém, remélem idővel tényleg jobb lesz neki. Nagyon tetszhetett neki az a lány, de lehet szerette is.
-Nem, hogy pontosak legyünk 3 és féllel, de nem érdekelt. De úgy... egyikük sem fogott meg, nem a koruk volt a lényeg. Igazából nem is emlékszem már hogyan is csókoltak... - Rántom meg a vállam, hogy egyikük sem hagyott mély nyomot bennem, ami azt illeti.
-Nem félek tőle, csak szeretném magam biztonságban érezni magam az elsőnél. Nem túlesni rajta részegen egy kocsi hátsóülésén... - Még a gondolat is elszörnyedést vált ki belőlem, ki akarna ilyen elsőt?
-Akkor vidd el randizni! Nem kell elkapkodni, de lehet jót tenne egy kicsit... ismerkedni. - Ismerik már egymást Jessel, de tudja hogy értem. Nem gondolna arra a másikra.
-Hmmm, a ritka kiválasztott lettem, nem tudnál nekem nemet mondani mi? - Nevetek, na persze. Nekem tökéletes a nővérke pozíció. Aztán csak kuncogok és hálásan nézek rá, hogy megvédene a csúnya gonoszoktól. Szerintem igénybe veszem majd, de szerencsére senki sem akar piszkálni.
-Hát... milyen? Olyan mint nélküle csak vele... folytatta volna a srác ruha nélkül is, de én nem akartam. Örüljön, hogy ennyit kapott! - De tényleg, ha nem nyomul annyira ki tudja. De így már nem kellett.
-Komolyan? Melissa? Micsoda liliomtipró nőszemély! - Kerekednek ki a szemeim, főleg, hogy csak 15 volt, reméltem azért a 16-ot betöltette, de uh. -Egyszer lássam meg megint azt a csajt, megtépem. Még hogy spanyoloztok, jó hogy nem azt mondta, már franciát is tanít neked! - Puffogok, de nem komoly, mikor volt már! Meg nagyon rosszat nem tett, de azért elég durva, biztosra veszem a csaj kezdeményezett, nem a 15 éves David...
Vissza az elejére Go down
David White
David WhiteMűsorgyártás
Életkor : 30
Hozzászólások száma : 545

Békecsoki ~ David és Sarah - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Békecsoki ~ David és Sarah   Békecsoki ~ David és Sarah - Page 3 EmptyHétf. Szept. 21 2015, 23:09

- Nem... - Rázom meg a fejemet, de nem tudok mást mondani. Kikerekednek a szemeim, hogy végül mikkel hozakodik elő. Talán ideje lenne elmondanom az igazságot, de nem megy.
- Dehogy... Nem, Sarah ezt te nem fogod így megérteni. - Sóhajtok egyet, mert így nem fogja megérteni, én pedig nem akarom elmondani, mert Elaineről van szó. És tudom, hogy kiderülne, amint elmondanám neki. Arról nem is beszélve, hogy megígértem, senki se fogja megtudni.
- Választhatott volna, de nem tette... Most már mindegy. - Rántom meg a vállaimat, mert nem engem választott, bár az elmondása szerint ezzel engem védett, de akkor is hatalmas fájdalmat okozott nekem.
- Utána valószínű kopasz lennék. - Nevetem el magam, mert ha ezt csinálná a kapcsolatunkban is, akkor kitépném a hajamat. Vagy megőszülnék. Az biztos, hogy nem bírnám elviselni hosszú távon.
- Ez az érzés sosem fog elmúlni... Hiányzik. - Vallom be szomorúan. Rettentően hiányzik Elaine, hogy nem bújhatok hozzá, hogy reggelente nem ébredek mellette. Eszméletlen rossz ez a szerelmi csalódás.
- Akkor tényleg nem jelentettek semmit. - Elhúzom a számat, én még mindig emlékszem arra, mikor először csókolóztam. Meghatározó volt az életemben, főleg mert tudtam már akkor, mennyi lánynak tetszek és ez csak növelte az önbizalmam.
- Minden srác azt akarja, hogy minél előbb az ágyában legyél. Őszintén szólva nem nagy dolog elveszteni. - Lehet ez csak azért van, mert én élveztem és igazából nekem egyáltalán nem fájt és ahogy hallottam, csak a nőknek fáj. Bár én is tudok úgy ragaszkodni bárkihez, mint ők szerintem.
- Ismerjük egymást. - Rántom meg a vállaimat, mert szerintem ennél jobban nem lehet megismerni a másikat. A randik akkor is felesleges számomra és szerintem Jess is így van vele, főleg ha arról van szó, hogy mikor kerüljön az ágyba velem. Akkor szerintem nem érdekelné a randi.
- Nem. - Rázom meg a fejem. Nekem az életemben, akkor is első nő marad Sarah, utána anyu, de hozzá valahogy nem ragaszkodok úgy, mint a nővéremhez.
- Az inkább fura... - Ráncolom össze a homlokom, én nem igazán tudnám ezt így elképzelni. A szexhez meztelennek kell lenni, egy kis tipi-tapitól nem fogja az ember jobban tudni, maximum felizgul a másikra, de mint hallom ez nem történt meg... Legalábbis a nővérem részéről.
- Én élveztem. Igazából elég sok mindent, amit tudok azt ő tanította. Mármint a szex terén. - Nevetem el magam, mert igaz spanyolból is sokat tanultam tőle, de mikor megtörtént a dolog, ez valahogy jobban érdekelt, mint a nyelv tanulás.
- De nem hiszem, hogy megtépnéd. Elvégre nem történt egy hű de nagy dolog. De még mindig emlékszem, hogy milyen volt. - Mosolyodok el, ahogy visszaemlékszek rá. Tényleg nagyon tetszett az, amit csináltunk egymással és még mindig emlékszek rá. Már akkor túl gyorsan voltam szerelmes, vagy csak rajongtam érte, mert olyat mutatott, ami tetszett és, amit mással még nem éltem át. Talán ezért nem akarok szerelmes lenni, hogy ne éljem át újra, amit vele, mikor bejelentette, hogy elköltözik. Ugyanúgy ott hagyott, mint most Elaine. Ezzel védem magam, hogy inkább csak egy éjszakára kellenek a csajok.
Vissza az elejére Go down
Sarah White
Sarah White
Életkor : 32
Foglalkozás : Tanuló, zongorista
Hozzászólások száma : 169

Békecsoki ~ David és Sarah - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Békecsoki ~ David és Sarah   Békecsoki ~ David és Sarah - Page 3 EmptySzer. Szept. 23 2015, 18:42

-Hát tényleg nem... - Nézek rá kerekebb szemekkel, hogy mondja el, mi van akkor a háttérben, mert kombinálni fogok. Már így is, mint látja, de persze ha fáj még neki, akkor nem piszkálom vele, hiába érdekel, elvégre az Öcsikémről van szó. És ráadásul csak most tudtam meg!
-Jobbat érdemelsz egy olyan lánynál, aki nem áll ki érted és melletted... Ha igazán akarna, szerintem gondolkodás nélkül Téged választ, nem.. bármi mást. - Mert nem tudom mi volt a másik opció.
-Uhhh, az nem állna valami jól, mindig rácsapnék a kezedre, hogy ne tépd a hajad! - Nevetek, szép is lenne. Maradjunk annyiban, hogy jobb ha senki sem megy senki agyára és mindenki hajas baba marad.
-Tompulni azért fog... - Simogatom meg a hátát, szegénykém, tényleg hiányzik neki az a csaj... ha egyszer megtudom ki az lehet megtépem kicsit. Na jó, csak leteremtem, nem érek hozzá... biztos gonosz lehet, az én szememben az, ha csak úgy dobta az öcsém, indokolatlanul.
-Nem, tényleg nem, ezért sem említettem őket. - Mondom legyintő hangsúllyal a csókpartnereimre.
-Ahh, de nem mindegy, hogy közben milyen a kapcsolatunk. Lehet nem nagy dolog elveszteni, de ha már ennyit vártam, most sem kapkodom el. Szeretném, ha élvezném az elsőt, nem csak letudnám. - Makacs vagyok ebben, eddig sem érdekelt hogy nem nagy szám elveszteni, sőt, fura hogy nem 16 voltam mikor megtörtént, esetleg egy-két évvel idősebb csak, nekem jó így.
-De csomó dolgot tuti nem tudtok egymásról! Hosszútávban gondolkodni más, mint egy-egy éjszakában, de hisz te is tudod. - Mosolygok rá, de nem erőltetem a témát. Már nem, nem akarom hogy megint elszontyolódjon.
-Mindegy, ez sem volt nagy élmény nekem, szóval... - Kínos mosoly, egyik srác sem tetszett igazán. Vagy ha jobban, kiderült tévedtem. Ennyi.
-Azt gondoltam hogy élvezted te kis pernahajder! - Kuncogok, ez a spanyol tanár volt a megrontó!
-Nem, valóban nem, elvégre mikor volt már... lehet meg sem ismerném, ha szembe jönne... nem az én khm, tanárom volt! - Vigyorgok rá, nekem kevés emlékem van a csajjal.
-Nah... a lényeg, hogy mindkettőnkre ráfér már egy randi, nem de? Ahol nem a szex a lényeg! - Teszem hozzá nevetve, ösztökélve az öcsikémet, hogy ne ez legyen már a fő cél, ha ismerkedik! Bár nem tudom most még menne-e neki, de majd idővel biztosan. Csak tudnám ki az a csaj... rejtély. Senki sem látta a csajok közül senkivel sokszor, szóval tényleg titkos kapcsolat volt.
Vissza az elejére Go down
David White
David WhiteMűsorgyártás
Életkor : 30
Hozzászólások száma : 545

Békecsoki ~ David és Sarah - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Békecsoki ~ David és Sarah   Békecsoki ~ David és Sarah - Page 3 EmptySzer. Szept. 30 2015, 18:19

Elfordítom a fejemet, mert nem lenne szabad elmondanom, hogy kivel is történt ez a dolog. Már azért is nem, mert megígértem neki, másrészt meg így is többet mondtam, mint kellett volna.
- Az ő esetében ez más. - Már nem tudom, hogy védeni Elaine-t, pedig haragudnom kéne rá, de még mindig hiányzik. Egyszerűen rossz abba belegondolni, hogy nincs velem és most kivel is mulathatja az időt. Kínzom magam, pedig nem kéne, de egyszerűen szeretem.
- Egyszer kopasz leszek. - Nevetem el magam, mert ha így folytatják a csajok, akkor kiidegelnek. Bár nem hiszem, mert szeretem a hajam és eddig egynek sem volt problémája, hogy ilyen stílusban viselem. Meg imádom, ha beletúrnak a hajamba, szinte tépik a vágytól, szóval nem válnék meg tőle.
- Lehet azt érzelmek nélkül is élvezni. Én sem voltam szerelmes mikor az első megtörtént, de élveztem. - Mondom el az én verziómat, persze gondolom, hogy mindkettőnknek más, mert én mégis fiú vagyok. De attól, hogy nem voltam még akkor szerelmes, nagyon is élveztem, mert amúgy meg tetszett a csaj. Később meg többet éreztem iránta, amiből csak a baj lett.
- Elég, ha csak összejárunk. - Megforgatom a szemeimet, hisz Jess örül neki, ha lefekszünk, és én is de csak ennek a részének. A nyavalygását már kevésbé bírom elviselni, de vagyok annyira úriember, hogy ezt nem vágom a fejéhez. Nem akarok hosszútávra senkit, mert az elkötelezettség nem az én világom.
- Mindegy is, régen volt. - Legyintek egyet, mert szerintem már lényegtelen, hogy hogyan veszítettem el a szüzességemet. Jó volt akkor, most meg más miatt. Viszont az, hogy még mindig a randikat akarja rám erőltetni, valahogy nem tetszik. Nem akarok felesleges pénz kidobást, hogy aztán ne történjen semmi. Nem is bírnék leragadni egy nő mellett most.
- Dehogy! A randi hülyeség. - Sóhajtok egyet, mert én még mindig ehhez tartom magam. Nagyon is jól el vagyok a világomban, azzal, hogy csak ágyba viszem a csajokat, minden kötöttségek nélkül. Utána nem fáj az esetleges veszekedés, vagy szakítás. Kétszer csináltam ezt, elég volt egy időre.
- Úgy elbeszélgettük az egész időt, hogy vége a filmnek. - Nevetek, ahogy rápillantok a tv-re és ha leszáll rólam - amit azzal jelzek, hogy mozgolódok -, akkor ki is kapcsolom.
- Valljuk be őszintén, ez a film nem volt jó. - Rántom meg a vállaimat, ahogy visszafordulok felé. Igazából nem tudom, hogy mit csinálhatnánk, álmos vagyok.
Vissza az elejére Go down
Sarah White
Sarah White
Életkor : 32
Foglalkozás : Tanuló, zongorista
Hozzászólások száma : 169

Békecsoki ~ David és Sarah - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Békecsoki ~ David és Sarah   Békecsoki ~ David és Sarah - Page 3 EmptyPént. Okt. 02 2015, 20:22

-Hah... bonyolult volt az a kapcsolat, ugye? - Látom, nem mondhat semmit, titkolózzon... hogy bírta? Hogy bírja? Nekem nem menne...
-Uhh, inkább ne, vagy akkor minden nap fényesre polírozom a fejed, hogy a legyek is elcsússzanak rajta! - Nevetek, te jó ég, még csak az kéne hogy kopasz legyen! Egy világ omlana össze bennem! Szerintem a lányok javában amúgy...
-Az lehet, de az elsőnél kell a biztonságérzet, azt meg akárki nem nyeri el nálam. - Próbálom magyarázni, hogy nálam a szerelem és a bizalom összefügg, akkor tudnám elengedni magam, élvezni sejtéseim szerint, nem menekülni a dolog elől, félve a fájdalomtól amit lelkileg-testileg okozhat.
-Talán majd egyszer nem lesz elég! - Én reménykedem, örök reménykedő vagyok ebből a szempontból.
-Nem hülyeség, max nem a megfelelő csajokkal randiztál! - Rettentő romantikus dolgokat lehet csinálni egy randin, ami tök jó, de ha a partner unalmas vagy idegesítő, esetleg közömbös, akkor persze hogy hülyeségnek érzi!
-Jaaaaj, milyen kár, pedig rém érdekes volt... - Nevetek, míg visszaülök mellé, remélve nem akarja visszatekerni ezt a borzalmat. De nem, kikapcsolja, áldassék a stop gomb.
-Hááááát nem. Többet vártam Simon-tól, de komolyan, nem is értem hogyan vállalhatta el! Mindegy, legközelebb ééééén választok! De már kezd késő lenni öcsi-möcsi. Legközelebb is kéne ilyen dumcsizós estet tartani. Deee mondjuk veszekedés nélkül, mit szólsz? - Vigyorgok rá, nyújtózok egy nagyot, mert elgémberedtem teljesen.
-Na azt hiszem megyek a szobámba, ma még nem is gyakoroltam, pedig holnapra megígértem a tanárnak, hogy átnézem a kíséretet a kórusnak. Na mindegy, meglátjuk mennyit haladok vele! - Csacsogom neki, majd még odahajolok és megpuszilom a halántékánál.
-Kössz hogy meghallgattál. - Mosolygok rá, majd átbattyogok a szobámba gyakorolni, tanulni is kell, nem lehet csak filmet nézni, nem de Sarah?

//Köszi Smile Köv játék? Van kedved velük? //
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

Békecsoki ~ David és Sarah - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Békecsoki ~ David és Sarah   Békecsoki ~ David és Sarah - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Békecsoki ~ David és Sarah

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

 Similar topics

-
» Hármasban ~ David és Sarah
» David és Sarah - beszélgessünk!
» Dalospacsirták ide! ~ Ed és Sarah
» Oopsz ~ Daryl és Sarah
» Évnyitóra fel! ~ Diego és Sarah

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: A világ legvégén :: Frances épületek :: Archívum-