Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
Viper Room El & Mark - Page 2 EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
Viper Room El & Mark - Page 2 EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
Viper Room El & Mark - Page 2 EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
Viper Room El & Mark - Page 2 EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
Viper Room El & Mark - Page 2 EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
Viper Room El & Mark - Page 2 EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
Viper Room El & Mark - Page 2 EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
Viper Room El & Mark - Page 2 EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
Viper Room El & Mark - Page 2 EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
Viper Room El & Mark - Page 2 EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 Viper Room El & Mark

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Elizabeth Clark
Elizabeth ClarkFilmművészet
Életkor : 32
Foglalkozás : Tanuló, Pincérnő
Hozzászólások száma : 483

Viper Room El & Mark - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Viper Room El & Mark   Viper Room El & Mark - Page 2 EmptyVas. Júl. 27 2014, 01:54

-Anyukád elfogult, ne az ő szavaival élj kérlek. - Nézek rá dorgálóan majd gonoszan mosolygok, még hogy csak szimpi lehet, ugyan kérlek. Az más hogy tényleg kedvelhetőnek tűnik.
-Ugye? Szerencse hogy nem csak bambuszt ehetek, mehetnék Kínába csövezni. - Mondom mintha milyen mázlista lennék. Aztán csak fáradtan sóhajtok.
-Most mondjam hogy látszik? A lényeg hogy nem tagadod, ez dicsérendő! - Mondom mintha tényleg elismerném, de a gúnyos él ott lapul, mint béka a pocsolya mélyén.
-Hmmm, van benne valami, legalább hajlékonyak. - nem vagyok naiv hogy azt higgyem a férfiak szentek, nem szoknyapecérek. Szóval akkor már nyíltan is beszélgethetünk nem?
-Én jobb szeretem ha meg tud merevedni a pasinak, nincs fölös három órám hogy valahogy elérjük nálad. - De csak közelebb jön, azaz marad így, látszik zavar.
-Figyelj, ha nem akarod hogy kikaparjam a szemed, dőlj csak visszább. Ha ennyire érdekel milyen parfümöt használok kérdezd meg vili? - Fintorgok, nem tetszik hogy közel van. Ha lány lenne is zavarja, jelen esetben nekem mindegy, csak menjen hátrébb már.
Látom rendel, hah. Na mindegy, nem unatkozom, az is valami.
-Én csupa jóság vagyok, vajból van a szívem, csak lefagyasztottam jegesre. - Kis gúnyos mosoly.
-Szóval kvára nem kedvel senki... te szegééény... pszichológusod mit mond? Gyerekkorodban elvették a kislapátod és azóta inkább nem próbálkozol? - Nagyon jól tudom hogy nem perverz és rohadtul nem rám kíváncsi. Persze azt is hogy valószínű nem kezelik. Lehet tényleg nem kedvelik? Juj akkor veri a sors hogy még velem is összefutott... lehet megsajnálom... hmmm, mááár majdnem, de nem. Majd legközelebb. (Ezt Phoenixtől csórtam, mert irtó gyenyó és tetszett xD)
Vissza az elejére Go down
Mark Demyan Ivanov
Mark Demyan IvanovVároslakó
Életkor : 34
Foglalkozás : Naplopó
Hozzászólások száma : 447

Viper Room El & Mark - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Viper Room El & Mark   Viper Room El & Mark - Page 2 EmptyVas. Aug. 03 2014, 17:48

-Nem élek anyám szavaival, csupán tudom ki és milyen vagyok. - Próbálok mosolyogni, de egy halvány rándulás azért látszik az arcomon. Anyám. Na igen. Keménynek mutatom magam, de azért az még mindig egy rohadtul szar pont az életemben, hogy anyám csak úgy lelépet a vérzivataros halálba. Már, ha mázlija volt és le tudott lépni...
Néhány megjegyzésére már nem reagálok, valahogy többet nem tudnék hozzátenni, húzni meg minek? Nem vagyok oda a szappanoperákért sem, így maximum vigyorogva bólintok, hogy jól van, rád van hagyva, örülj magadnak, te nyertél. Szinte már kezd fárasztani ezzel a szájkaratéval.
-Ha tudnád mennyire... De tudod, hiába vagy lezbikus, az ilyeneknek férfi kell! - Esélye nem lenne, hogy hajlékony pompom lányokkal legyen dolga. Ahhoz kéne egy pénisz is, de a férfias viselkedés még nem fogja elősegíteni a növekedését.
-Azért ezt a tevevizeletet túlzás parfümnek nevezni. - Biccentem oldalra a fejem egy apró fintorral. Fogjuk rá, hogy egész kellemes az illata úgy mellékesen, de ha már ilyen kis genya módon csipkelődünk, hát a kutya sem mondaná meg, hogy bejön az ammóniaszag.
-A kezedet pedig hamarabb törném el, mint sikerülne a szemem közelébe is érned. - Erre persze biztos lesz egy kiadósabb megjegyzése, hogy mennyire keménykedek, de pont leszarom. Baromira érthetetlen számomra, hogy mi ez a kőkemény viselkedés a másik részéről. Elég silány gyerekkora lehetett, valszeg gyerekszoba sem állt a rendelkezésére, hogy ilyen kis tahó lett. Mindegy. Igazából nem az én dolgom, és ha ez az egyetlen szórakozása, hát legyen, segítek neki, hogy ne unatkozzon. De csak mert az én szívem vajból van az övével ellentétben.
-Nem. Tudod nekik több eszük van és már felszedtek valami lotyót, akit úgy dugnak, hogy ketté áll a füle. Én ehelyett pedig egy kislánnyal beszélgetek, aki rettentő keménynek és megszerezhetetlennek adja elő magát, miközben az egyetlen baja az, hogy a kutya sem akarná megkúrni... Szar lehet. - Az újabb kör italomat megkapva pedig felhajtom azt, és mosolyogva a táncparkett felé fordulok, ahol egy csinos szöszkével kezdek szemezni. A baj az, hogy rohadtul nem az esetem, és szinte tényleg szórakoztat ez a Liznek hívott nőszemély.
Vissza az elejére Go down
Elizabeth Clark
Elizabeth ClarkFilmművészet
Életkor : 32
Foglalkozás : Tanuló, Pincérnő
Hozzászólások száma : 483

Viper Room El & Mark - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Viper Room El & Mark   Viper Room El & Mark - Page 2 EmptyVas. Aug. 03 2014, 21:04

-Ó elnézést, akkor a tükörképedet kellett volna mondanom. - Azért látom furcsán reagált, hagyom az anyját. Azért teljesen érzéketlen nem vagyok, nem is szeretnék.
Látom kezd hatni az alkohol nála, vagy csak nem edzett piszkálódás terén, sajnálatos, kezdtem belejönni... még a végén normálisan kell vele beszélgetnem, hova fajul a világ...
Aztán kuncogok, még a szám is eltakarom.
-Meghagyom nekik a macsó fajtád, neked meg a tudatot hogy a didikre bukom! - Inkább iszok még pár kortyot.
-Ez izzadság szag zsenikém, hat óra kutyagolás a melegben a legmárkásabb dezodort is próbára teszi, de mi van, nem erre gerjednek a srácok? Jaj de káár... - Tudom hogy nincs testszagom, mert ellenőriztem néha. Voltak aggályaim hogy leizzadok mint az igásló, de szerencsére ezek a franciák okosan feltalálták a parfümöt. Igaz ők azért hogy spóroljanak a fürdésen, de mellékes apróság ez a tény.
-Húúú, azt hittem elkapod és finoman az arcodra simítod hogy mivel téged csak szeretni lehet próbáljam már ki. De erőszakos vagy, na de akkor is húzz ki az aurámból, molesztálsz! - A végét komolyan mondom, ha én nem kaparhatom ki a kiskutya barna szemeit akkor ő is húzzon ki a személyes teremből.
-Hmm, egy kemény visszavágás a láthatáron. Mondanám hogy kimutattad a fogad fehérjét, de elég sárgás a mosolyod. Cigizel? - Mosolygok, de nem tartom viccesnek amit mond. Rohadtul nem hiányzik hogy valami állat rajtam izzadjon le és toszogasson. Sokszor elgondolkodtam vajon ha lenne egy normális partnerem vajon jó is lehetne esetleg, de elvetettem, mert nincs az a fiú akiben én megbíznék még egyszer. - Amúgy jól látod, ha arra hajtasz hogy majd beadom a derekam és lesz egy mocskos meneted a budiban, hát bocs, bilibe lóg a kezed. Akkor már én is inkább a másik szőkét javaslom. - Követem a tekintetét, te jó ég, az a lány se ma kezdte az ipart. - Amúgy senki sem kényszerít rá hogy beszélgess velem, gondolom unod az üresfejű libákat, akik csak az új cipőjükről és a Bieber fiú cukimukiságáról képesek beszélgetni. Vagy tévedek? - Sandítok rá, közben én is táncparkettet kezdem el figyelni bár csak amolyan pótcselekvésnek, mert nagyon ne érdekel a dolog. Nem vagyok egy táncolós valaki, nem is tudok.
Vissza az elejére Go down
Mark Demyan Ivanov
Mark Demyan IvanovVároslakó
Életkor : 34
Foglalkozás : Naplopó
Hozzászólások száma : 447

Viper Room El & Mark - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Viper Room El & Mark   Viper Room El & Mark - Page 2 EmptyKedd Aug. 05 2014, 19:06

-Nevezzük inkább egónak! Az áll a legközelebb a valósághoz. - No igen. Egoistának mondanak, és lehet igazuk is van, de ki nem sz*rja le, ha nekem így jó? A kutyát sem érdekli, hogy mások mit hisznek. Egy idő után Liz is rá fog jönni, hogy bírja a fejem. Ez van. Kedvelhető fejem van, cuki kiskutya szemekkel. Nincs nő, akire ez ne hatna.
-Ha ezidáig nem buktál a pélómra, csak a csajokra bukhatsz... - Béna szójáték, poénnak szánva. A csaj simán lefőz szájkaratéban, de nem adom fel. Igazából kedzem élvezni, annak ellenére, hogy fáradok és lassan a pia is ütni fog. Jó egy órával előtte jöttem, volt időm alapozni...
-Már ledumáltuk az elején, hogy bűzlesz. De nem gond, van aki egy kiadós dugásért ezt is elnézi... - Mert ugye akad olyan, aki szereti, ha egy kicsit büdös a p*csa... Akadnak elkeseredett emberek is a világban, akiknek egy kis szag már nem akadály.
-Hidd el, a színvakság nem bűn. Csak a sz*r génállomány tehet róla... - Még, hogy sárga a fogam. Lehet, hogy nagyobb korcs vagyok, mint bárki körülöttem, de ugye jobban szeretünk mást sértegetni, mint tűrni, hogy minket sértegessenek. Éljen a királyi többes...
-Kösz, igényesebb vagyok egy budinál, de csak nyugodtan. Akad ott a magad fajtából. - Mosolygok rá. A csaj jobb oldalán úgyis van egy szabad ficsúr, aki erősen stíröli a mátkánkat. Elég gáz feje van, és talán büdös is, de két szagos egy pár nem?
-Ó, hát te sem vagy éppen atomfizikus... - Horkanok fel. Talán a cipők jobban érdekelnek, mert az a társalgás legalább szólna valamiről. Cipőről. Ku*vára nem érdekelne, az tény, de a labda oda vissza dumálgatása értéktelenebb beszélgetés.
Vissza az elejére Go down
Elizabeth Clark
Elizabeth ClarkFilmművészet
Életkor : 32
Foglalkozás : Tanuló, Pincérnő
Hozzászólások száma : 483

Viper Room El & Mark - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Viper Room El & Mark   Viper Room El & Mark - Page 2 EmptyKedd Aug. 05 2014, 21:58

-Ó bocs, Mr. Ego-man, én kérek elnézést! - Vigyorgok rá.
-Ó szóval ez így megy? Miért, tied a tökéles méret? Jó vastag? Ugyan, menj már, az intelligensebb fajtád tudja hogy nem a méret a lényeg, hanem te milyen vagy, na és itt vannak a gondok barátocskám! - Vigyorgok rá tovább, engem mondjuk tényleg nem érdekel a farka, max a sütnivalója. De a bugyimba ezzel nem fog bejutni, tény.
-Ez igaz... - Bólogatok. - Azt hittem a pia tompítja a szaglásod de nem, edzett alkoholista vagy! - A dugást le sem reagálom, mert szegény értem hogy nagyon rá van izgulva a témára, de ami nem megy nem kéne erőltetnie.
-Vagy a neonfények. Lehet ezért ennyire fura a fejed? Nem nem, ez nem a neon, ez tényleg ilyen. De Ufo vagy, így vagy jó, igazad van! - Mosolygok rá már-már kedvesen, de csöpögök gúnytól. Ellenben jól szórakozom, be kell valljam, egész jó társaság. Csak ő meg ne tudja, elszállna mint valami héliumos lufi.
-Igazán? Hát... ha te mondod, én elhiszem. Magamfajta nem hiszem akad arra, max olyanok akik az elivott fizetést rókázzák ki... - Ha-ha, kétlem hogy a budi tele lenne pasigyűlölő, feminista csajokkal...
A másik tagot észrevenni sem vagyok hajlandó, nem hogy ránézni. Jó, tény, Mark nem csúnya, szívesebben nézem őt, mint valami nyomingert.
-Nem, nem, hálistennek, utálom a matekot. De ha gondolod elmerenghetünk mindenféle buddhista témákról az élet nagy bölcsességei jegyében, hátha kiderül miért 42 az élet értelme. - Ha érti miről beszélek lehet van esélye arra hogy megkedveljem. Mondjuk idén.
Vissza az elejére Go down
Mark Demyan Ivanov
Mark Demyan IvanovVároslakó
Életkor : 34
Foglalkozás : Naplopó
Hozzászólások száma : 447

Viper Room El & Mark - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Viper Room El & Mark   Viper Room El & Mark - Page 2 EmptySzer. Aug. 06 2014, 18:00

-Ez a minimum! - Bólintok, hogy elfogadtam a bocsánatkérést!
-Biztosan nem tökéletes, csak gyakorlott. - Vigyorgok a másikra. Sosem fogja megtudni, mert nem egy csónakban evezünk, de nem is érdekel. Havernak egy ilyen csaj megfelelő, de partnernek nem ilyeneket választok. Nem mintha gond lenne vele, de látszik, hogy a sértegetésen kívül nem sokat tud... Vagy jól titkolja.
-Annyira alkoholista nem vagyok. Még maradt pár agysejtem, amikkel emlékszem néhány fontos dologra. - Pl az még megvan, hogy pár perce ledumáltuk, hogy büdös, de lényegtelen is.
-Ritka pofás egy ufó vagyok, ezzel nem vitatkozhatsz! - Szórakoztat. Meg kell hagyni, hogy néha a lelkembe tipor, de egyébként szórakoztat. Kevés ilyen kemény dió csaj van manapság. Az összes az első mosolyra elalél, ha meghívom egy kólára, akkor már sokat dolgoznom sem kell az ügyön és biztosan nem kell egyedül aludnom. Szánalmas, de néha jól jön. Nincs kötelezettség, rinya, csak egy kis öröm, és húzzunk a f*szba.
Hogy a mosdóban meg éppen ki található és mit rókáz ki, az eléggé hidegen hagy, így csak az élet értelmén mosolygok egy kört.
-Nincs hét és fél millió évem, hogy a miérten töprengjek. - Pedig milyen sok elmélet volt rá, és semmihez nincs köze. Csak 42. Nem vagyok egy totál műveletlen f*szfej, attól, hogy annak tűnök. De nincs ingerenciám, hogy ezt bizonygassam...
Vissza az elejére Go down
Elizabeth Clark
Elizabeth ClarkFilmművészet
Életkor : 32
Foglalkozás : Tanuló, Pincérnő
Hozzászólások száma : 483

Viper Room El & Mark - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Viper Room El & Mark   Viper Room El & Mark - Page 2 EmptyCsüt. Aug. 07 2014, 15:37

-Hah... kösz, kegyes vagy! - Vigyorgok, nézd már tényleg nagy az egója.
-Jaj! - Kacagok, na az elhiszem neki hogy gyakorlott! Olyan csajozós feje van.
-Van egy jó tulajdonságod, el se hiszem. - Vigyorgok rá, legyen egy kis bók is amit kaphat, nem csak a savat. Mert én is tudok kedves lenni, burkoltan.
-Ufónak valóban az vagy. Már értem miért kedvel mindenki, ez olyan minthogy minden hülye csaj akar egy meleget barátjának akivel együtt vásárol meg pasizik, így mindenki akar magának egy külön bejáratú E.T.-t! Áh! - Vágok megvilágosodot fejet, hogy most már minden tiszta. Ki tudja lehet beállok a sorba, miért ne.
-Nem is értelek! - Nevetek fel, némileg jobb kedvűen, hogy vette a poént.
-Na és ha nem filozófusnak mentél akkor mi lett belőled? - Kérdezek egy normálisat is, úgy is már csak félig van a kólám, pár értelmesebb szót is válthatunk. Vagy nem, ez tőle fog függni.
Vissza az elejére Go down
Mark Demyan Ivanov
Mark Demyan IvanovVároslakó
Életkor : 34
Foglalkozás : Naplopó
Hozzászólások száma : 447

Viper Room El & Mark - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Viper Room El & Mark   Viper Room El & Mark - Page 2 EmptyHétf. Aug. 11 2014, 10:57

-Én mindig... - Kegyes vagyok. Ez az egyik nagy hibám, de erről nem kell tudnia senkinek. Tanulok kegyetlen lenni, de ilyen kiskutya fejjel ezt senki sem venné komolyan. Minek erőltessünk valamit, ha nem megy? Na ugye.
-Ha nem hiszed, járj utána! - Nevetek én is a másikkal. Lassan kezdi túltenni magát a szexuális poénjaimon, úgy érzem. Oké, kicsit sokat emlegetem, mint akinek hiánya van, ami persze nem igaz, de hát nem tehetek róla. Fiatal, életerős, tettrekész férfi vagyok. Mégis mit várnak tőlem? Főleg a világ egyik legjobb városában, ami tele van jó és dugható nőkkel... Senki nem kérheti, hogy pap legyek...
-Van több is, de majd mindent szép sorjában! - Tényleg egy egoista barom vagyok. Az sem jött át a nagy önfényezésben, hogy Liznek van-e bármi jó tulajdonsága a baromi éles nyelvén kívül...
-Akkor miért pont te maradnál ki ebből? Nyugi, nem telefonálok haza mindenkitől... - Ez lesz az új csajozós dumám... Máris volt valami hasznom Kőkemény Lizből.
-Egyelőre csak egy senkiházi, de ha mindenki úgy akarja, rendező leszek. - Vagy katona, vadakat terelő juhász... esetleg ufó!
-Te? Nem tudom beazonosítani, hol lehet szükség ilyen borotva éles nyelvre. - Vigyorgok a másikra és burkoltan el is ismerem a szópárbaj győzelmét. Mondjuk nem volt nehéz nyernie...
Vissza az elejére Go down
Elizabeth Clark
Elizabeth ClarkFilmművészet
Életkor : 32
Foglalkozás : Tanuló, Pincérnő
Hozzászólások száma : 483

Viper Room El & Mark - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Viper Room El & Mark   Viper Room El & Mark - Page 2 EmptySzer. Aug. 13 2014, 21:28

-Hmmm, ki tudja lehet megteszem, aztán meglátjuk, meglátjuk! - Kacagok, igazából azon lepődnék meg ha közölnék ez egy kis nyámnyila aki fél a csajoktól.
-Ó, értem minden ünnepnapon fellelünk majd még egyet. Vagy szökőévente? - Piszkálom, bizonyára akad még neki, de olyan snassz lenne ezt beismerni.
-Hmm, talán mert nem szeretek birka mód beállni a sorba, bármiről is legyen szó? - Vigyorgok rá, de aztán gondolkodó fejet is vágok. - Hah, de ufó ismerős... még érlelgetem! - Vigyorgok rá, annyira már szimpatikus, hogy ráköszönjek az utcán.
-Hmm, rendező! Azta azt pont nem mondtam volna... a színészt hamarabb benyögöm. - Nézek rá kissé csodálkozva. - És milyen filmeket akarsz rendezni? Vagy inkább kérdezzem úgy, milyen filmeket rendeztetnek majd veled? - Vigyorgok rá, nem tűnik totálisan befolyásolhatónak, így csak a vérét szívom, szürcsölgetem a kólám mellé.
-Ennyire csípős stílusra? Sehol, max valami bunkóképzőbe kiképzőnek... írónak tanultam most megnézem milyen a forgatókönyv írás, hogy legyen mit rendezned Mark barátocskám. - Vigyorgok, mert megjegyeztem a nevét ám, de memorizálni sosem hátrány. Mert a végén tényleg E.T. marad és akkor nem tudom melyikünknek lesz kínosabb.
Vissza az elejére Go down
Mark Demyan Ivanov
Mark Demyan IvanovVároslakó
Életkor : 34
Foglalkozás : Naplopó
Hozzászólások száma : 447

Viper Room El & Mark - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Viper Room El & Mark   Viper Room El & Mark - Page 2 EmptyKedd Aug. 19 2014, 10:55

-Ejha! Csak nem hat a kóla? - Nem veszem komolyan az ajánlatot persze, de a vigyorom olyan széles, hogy körbeéri a fejem. Nocsak, nocsak. Úgy tűnik még kőszívet is ki tudom dumálni a bugyijából fél óra alatt? Mindig is tudtam, hogy jó vagyok, de hogy ennyire. Ha hahh.
-Kérdés, hogy milyen ünnepnapok? Maradunk a keresztény ünnepeknél, vagy belevehetjük a Hanukát, a Halloweent, Mabont? - Az lenne ám az igazi. Ember nincs a talpán, aki ennyi jó tulajdonsággal rendelkezik, de legalább most lejöhet, hogy hú de nagyon tájékozott vagyok a világ dolgait illetően, és nem csak egy tavi paraszt szép fiú. Jó, azért a plafon rám szakadna egy ilyen kijelentéstől, de van pár dolog, ami érdekel, és megragad. Sosem voltam egy okos ember, még mázli, hogy legalább szépnek születtem. Khm...
-Senkinek nem kell tudnia, hogy beálltál. Pont ez benne a legjobb. Amúgy sem tudják sokan, hogy ufó ismerős lennék, csak egy két kiválasztott. Azért kiválasztottnak lenni sokkal bulibb, mint birkának, nem? - Lassan már egy kacsintást is ki fogok magamból préselni, úgy fűzöm a másikat, na de miért is? Őszintén szólva egyáltalán nem az esetem, de mégis az ösztön ott van. Gyalázatosan szánalmas vagyok.
-Azért akkora pofám nincs, hogy színész legyek. Így is herótom van a sok "azt hiszem, hogy marha tehetséges vagyok és mindent megtehetek" kis gen*yládától. - Forgatom meg a szemem, hiszen egy suliba járva az ember lát ezt, meg azt. Főleg, ha még a szakirány is nagyjából hasonló, akkor esély van arra, hogy közelebb találd magad a fajtársakhoz.
-Őszintén szólva még nem találtam meg a saját stílusom, de sok az ötletem. Hogy mit rendeztetnek velem, az lehet, hogy egy díványon múlik majd, de ki tudja mit hoz a jövő. - Veszem és/vagy adom a burkolt poént. Ciki lenne bevallani, hogy egyelőre annyira nem tudom, hogy merre, hogy már azon is elgondolkodtam, talán nem ez a megfelelő szak számomra? Egen. Eléggé az lenne.
-De a forgatókönyvírás is nagyon bejött anno. Manapság is szoktam ilyesmivel szórakozni. Majd meglátjuk mi lesz. - Mikor a magamról való áradatot befejeztem, csak vigyorogni kezdek, hogy a másik is a forgatókönyv írás felé kacsintgat.
-Remek. Ketten együtt tuti bukás lesz a film, de a negatív reklám is reklám. - Próbálom felvenni a csípős stílust, de nekem úgysem megy. Nem tudok kifordulni magamból, de néhány béna poén azért belefér. Hátha elszórakoztatja.
Vissza az elejére Go down
Elizabeth Clark
Elizabeth ClarkFilmművészet
Életkor : 32
Foglalkozás : Tanuló, Pincérnő
Hozzászólások száma : 483

Viper Room El & Mark - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Viper Room El & Mark   Viper Room El & Mark - Page 2 EmptyKedd Aug. 19 2014, 16:45

-Jah, nagyon ütős nem tudtad? - Vigyorgok rá, legyen egy jó napja. De látom végtelenül boldoggá tettem, jó dolog a lelki szegénynek lenni, akkor kevéstől is igazán boldog az ember, nem de?
-Nem nem, szigorúan a piros betűs napok a naptárból ami nem vasárnap. - Vigyorgok, na nem csalunk, még a végén minden napra esne egy.
-Óh, átmegyek Neoba, nem is hangzik rosszul. - Somolygok rá, de nagyon szeretné, ha beállnék a rajongói sorába. Vagy csak szimplán haverkodik, nála nehéz eldöntenem.
-Hmm, azt hiszem nem vagy oda a színszekért. Amúgy ez nem csak a színészekre áll, nehogy azt hidd. Akiben ott a hajlam, annak mindegy mit dolgozik, postásként is azt hiszi nála jobb levélhordó nem létezik, menjen mindenki a sunyiba... - Húzom a szám, amúgy egyet értek vele.
-Díványon? - Nézek rá vigyorogva, hirtelen nem értem, de lehet csak nem akarom. Bár nem vagyok naiv törékeny lélek hogy féltsem magam, kivételesen lehet szőke nem? Csak felhomályosít mire gondol.
-Nah, csináld meg azt is mellé, akkor mindenbe beleszólhatsz a forgatáson! - Vigyorgok. Aztán közlöm vele, hogy hasonló az érdeklődési köröm kissé, mint az övé.
-Ennyire ne degradáld le magad, az én részem valamit felhúz rajta, na, ne csüggedj! - Nevetek, értékelem a próbálkozást, de azt hiszem hat nála a pia és amúgy is lefárasztottam. Elég sokáig bírta, szó se róla.
Közben lassan elfogy a kólám és amúgy is mennék, mert hulla vagyok.
-Na de Mark, a magadfajta ufóknak merre a törzshelye? Hova ne menjek, hmm? - Kérdem mosolyogva. Az igazat megvallva szívesen összefutnék még vele, vagy ilyesmi, már ha ő kér belőlem józanul is. A pia nem lehet mindig a segítségére ám.
Vissza az elejére Go down
Mark Demyan Ivanov
Mark Demyan IvanovVároslakó
Életkor : 34
Foglalkozás : Naplopó
Hozzászólások száma : 447

Viper Room El & Mark - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Viper Room El & Mark   Viper Room El & Mark - Page 2 EmptyCsüt. Aug. 21 2014, 14:09

-Hm. Ezek szerint a whiskey-kólában sem az égetett szesz az ütősebb. Micsoda átverés! - Fogalmam sincs, hogy merre halad lassan ez az értelmetlennek tűnő társalgás. Ő sérteget, és próbálok vissza, s lassan úgy viselkedem, mintha ötévesek vitatkoznának egymással és közben rácsodálkoznának a világ működésére. Hát értelmes dolog ez? Nem, de ha jobb nincs...
-Pirosbetűsek a naptárból. - Ízlelgetem, és közben látszik, hogy kattog az agyam, de nem gondolom meg soha azt, amit kimondok. Miért a most lenne kivétel?
-Akkor a havidat is hozzászámolva igencsak meg kell dolgoznod. - Mármint a jó tulajdonságok megtalálásáért. A havi meg... Hát szoktak valami ilyet mondani a csajok, hogy piros betűs, meg naptáraznak. Érti ezt a kánya, de Liz biztos gyorsabban levágja, hogy mit akarjok károgni.
-Kúl. Mindig is Neo akartam volna lenni ufó helyett. Milyen jó már, mikor kikerüli az összes pisztolygolyót! Így viszont, ha te leszel Neo, mindketten nyerünk. Mindkettőnknek lesz egy frankó ismerőse. Hm? - Kicsit imitálom a mozgást a bárszéken, ahogy Keanu Reeves bepózol a napszemcsiben és ráfekszik a képzeletbeli szekrényre, hogy a golyók mind az orrát súrolva süvítsenek el felette, de túlzottan úgysem menne anélkül, hogy le ne esnék, így hamar feladom. Szeretem a Mátrixot, és ez gyorsan le is jön. Elmebeteg is vagyok, de ki bánja...
-Pontosítsunk, inkább csak a színész srácok többségét nem bírom. Akkora öntelt kis b*zi a legtöbb, hogy már majdnem hányok. A csajok is ilyenek, de esetemben ezzel kevesebb a gondom. - Kicsit meghúzgálom a szemöldökeimet, hogy értse a célzást. Nem vagyok akkora nőcsábász sajnos, mint aminek elő tudom magam adni, de a látszat kell.
-Tény, de egy postás ki a túrót érdekel? Lehet, hogy legjobbnak hiszi magát, de nem szerepelnek a tv-ben és nem rajong értük pár fruska, amitől még nagyobb lehet az egójuk... - Bezzeg szegény forgatókönyvírók és rendezők le vannak kakilva. Van róluk pár sor a stáblistában, aztán hello. Hiába ismeri el a szakma a munkásságukat, a nem fanatikus filmőrültek rájuk sem bagóznak. Csak a kis nyámnyila fejű színészecskék kellenek. Cöhh. Irigység? Naná.
-Hát, ha van szereposztó dívány, biztos akad rendezői is... - Széles a vigyorom. Nem gondolom túl komolyan, de sosem lehet tudni. A szereposztóról mindenki tud, de hogy mi zajlik a többi posztban. Huhh, ki tudja.
-Így is beleszólok mindenbe, az más, hogy foglalkoznak-e vele. - Megrántom a vállam. Egy papír ide vagy oda, nem az fog jobb rendezővé tenni. De persze játszadozom még a gondolattal, hogy megcsinálom a forgatókönyvíróit is.
-Uhh, te... - Elröhögöm magam a megjegyzésen, és most először adom jelét annak, hogy betalált a sértése. Valamit felhúz az ő része, mi? A kis... Ha nem ilyen veszett kutyaként indította volna az ismerettséget, még baromira a szívembe is zártam volna. Bár talán így is. Őrült egy csaj az fix.
-A magamfajta ufóktól sosem lehetsz biztonságban... SEHOL... - Az utolsó szót szinte suttogom, igyekszem rémisztő hangsúlyt erőltetni a hangomra, s már csak valami drámai zene hiányzik alóla, hogy vérfagyasztó is legyen.
Vissza az elejére Go down
Elizabeth Clark
Elizabeth ClarkFilmművészet
Életkor : 32
Foglalkozás : Tanuló, Pincérnő
Hozzászólások száma : 483

Viper Room El & Mark - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Viper Room El & Mark   Viper Room El & Mark - Page 2 EmptyCsüt. Aug. 21 2014, 21:06

-Hát nem, és nem is az öl meg... a kóla ártalmasabb. - Mi a wc-t pucoltuk vele otthon, olyan fenségesen lemart mindent róla... mintha új lett volna a klotyó. Szóval totálisan rombolom magam, csak ezzel kevesen vannak tisztában.
-Jah... - Egyből a menzesz jut eszembe. Csóválom is a fejem, hogy már tragikomédia lassan. Főleg hogy neki is eszébe jut.
-Na hát igen, még a végén kiderülne egész sok van neked... de mindig lenne majd' egy hónapom hogy megemésszem a dolgot. - Nah, asszem a menzeszemről is Mark fog az eszembe jutni... ilyen hatást még biztos nem ért el lánynál ez a srác, vállon veregetheti magát vagy... párszor lefejelheti a falat, ami szimpatikusabb.
Kuncogok, hogy itt mátrixol a láthatatlan golyók elől, kár hogy akkor még nem tudom nem én leszek Neo hanem Lionel. De nem baj, most jól szórakozom.
-Megegyeztünk. - Mondom komolykodva bólintva, de aztán már vigyorgok is.
-Áh értem, csak nem akart már felszedni egy? - Vigyorgok rá, hú de szidja a melegeket, lehet ezért?
-Remek alap a sorozatgyilkosokhoz. El van nyomva, nincs megbecsülve, bekattan és leöl mindenkit. Amúgy meg igazad van, a világ elég szánalmasan működik. - Mondjuk nekem jó így, nem akarom hogy vadidegenek akarjanak ölelgetni és visítozzanak ha meglátnak...
-Áh... - Vigyorgok, csóválom a fejem.
-Helyes, csak erélyesen, aki nem bírja fogja be és húzzon el. - Én ezt vallom, keménykezűség és határozottság nélkül nem lehet ma megélni és boldogulni. Főleg nem egy nőnek.
Nevetek, látom betalált a sértés, felpofoztam az egoját! De tetszik ahogy nevet, bírja a kritikát, még a végén tényleg megkedvelem.
-Úh.. - Tettetem hogy kiráz a hideg és megijedek, de rögtön vigyorognom kell. Mi lett volna ha iszom is? Jobb nem tudni. - Na jól van Superman, a parkban gyakran megtalálsz a szökőkút környékén, meg ha felvesznek a 45. sugárúti kávézóba akkor ott is. Csak mert szeretem a harmadik típusú találkákat és mert egy kiválasztott semmitől sem fél. Semmitől. - Jelentem ki az utolsó szót közelebb hajolva, majd fizetem a kóláim és leszállok a székről.
-Hagylak csajozni, elindulok mert sosem érek haza pedig holnap is interjúm lesz juhúú... - Sóhajtok és intek neki hogy távozom, hacsak nem jön velem egy darabom, bár kétlem. Ha nm, akkor közlöm, hogy örülök hogy megismertem, mert lett egy vicces ufo haverom, ami párját ritkító élmény.
Vissza az elejére Go down
Mark Demyan Ivanov
Mark Demyan IvanovVároslakó
Életkor : 34
Foglalkozás : Naplopó
Hozzászólások száma : 447

Viper Room El & Mark - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Viper Room El & Mark   Viper Room El & Mark - Page 2 EmptyKedd Aug. 26 2014, 12:32

-Majd legközelebb abba fektetek akkor. - Mondjuk gyanús is, hiszen mindig az olcsó piák ütnek és ölnek legjobban. A kóla pedig egész olcsó a többi szeszhez képest. Wow. Azt hiszem megvilágosodtam. Lehet, hogy Liz a megváltó, aki elhozta az életembe a fényességet? Wow.
-Nem feltétlen. Ha közbe esik mondjuk egy karácsony, vagy egyéb, akkor máris többet kell dolgoznod abban a hónapban. - Vigyorgok rá. Ezentúl nem azért imádkozik majd havonta, hogy egyáltalán megjöjjön, hanem hogy ha ünnep is akad, akkor azzal egybeesően tudja le.
Stílusosan rendelek is gyorsan egy Bloody Mary koktélt, ha már ennyire benne vagyunk a témában és vigyorogva a másik felé emelem, majd belekortyolok. Pocsék, de poénnak első osztályú, kihagyhatatlan.
-Erre inni kell! - Ha már megegyeztünk...
-Egyelőre nem, de ki tudja, mit hoz a jövő... - Forgatom a szemem. Nem vagyok a melegek ellen, amíg békén hagyják a s*ggem.
-A halál postán érkezik... - Rajzolok a kezemmel egy szalag szerűséget a levegőbe, mintha csak valami főcímet akarnék beharangozni. Kezdek megörülni Liznek. Egész jó ötletei vannak és együtt talán még sikerre is lehetne vinni. Feljegyzés magamnak: Érdemes megtartani a csajt, járj a kedvében!
-Pontosan! - Fő a határozottság. Persze tény, hogy beszélgető partnerem néha túlzottan határozott akar lenni, de aki állja a sarat, az egy jó pajtira tehet szert. Ez lennék én. Khm, khm, kunc, kunc.
-Gondolod, hogy egy magam fajta ufónak szüksége van efféle információkra? Ha akarlak, bárhol megtalállak! - Tetézem, ha már behatol az aurámba. Bezzeg az övébe nem szabad, mert akkor harap, de megteheti büntetlenül? Nők...
Távozását természetesen tudomásul veszem, bár sokat fog esni a színvonal. Elköszönök, megiszom még a b*zis koktélomat, ami mellesleg jó sz*r, majd én is fizetek és elhúzok a vérbe... Hogy stílusnál maradjunk...
Vissza az elejére Go down
Elizabeth Clark
Elizabeth ClarkFilmművészet
Életkor : 32
Foglalkozás : Tanuló, Pincérnő
Hozzászólások száma : 483

Viper Room El & Mark - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Viper Room El & Mark   Viper Room El & Mark - Page 2 EmptyKedd Aug. 26 2014, 23:11

-Tuti a szer. - Vigyorgok rá, megnézném hogy megiszik egy rakat kólát és kiüti magát vele...
-Hah... Örülj hogy pasi vagy. - Forgatok szemet, na ez horror, nem a sok sz.r film ami horrornak van csúfolva.
kér egy Bloody Maryt, végighúzom a tenyerem az arcomon, hogy ez fájt.
-Olyan vagy mint egy elcseszett vámpír... - Vigyorgok rá, de nevetek is.
A kólám maradékát koccintom a koktélával, igyunk!
-Itt nem a tél közeleg hanem a nyár... ó vigyázz! - Nevetek, nem kívánok én neki melegfrontot, annál jobban kedvelem a melegeket. Na jó, őt is. Egye fene.
-Nah, egész jó thriller cím! - Vigyorgok, még mutogatja is.
Egyetért velem, hogy erélyesnek kell lenni, helyes, utálom a tutyimutyi fazonokat.
-Óh, bocsmá' akkor valami harmadik helyen keress kérlek, szeretném hogy lepj meg! - Nem vagyok sokáig a személyes terében, amúgy meg igen, a lányoknak több joguk van mindenre, ez alap. De nem hangoztatom neki, mert jófej vagyok.
Vigyorogva távozom, remélem összefutok még vele, azt hiszem megkedveltem a srácot... De hát egy ufo találja fel magát, a csészealjából szúrjon ki az utcán, különben csalódott leszek.

//Köszi a játékot Very Happy//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

Viper Room El & Mark - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Viper Room El & Mark   Viper Room El & Mark - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Viper Room El & Mark

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

 Similar topics

-
» Escape room ~ Mark, Usui
» Mark-simogató [Mark & Bree]
» Mark-Reev Kutyatánc
» Just came to say 'hello'... - Mark&Bree
» HH' @ Mark - Maisey

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: M'ért ne léphetnél át? :: Lazíts! :: Archívum-