Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
¤ Michelle Sarah  Kennedy- Fan girl EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
¤ Michelle Sarah  Kennedy- Fan girl EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
¤ Michelle Sarah  Kennedy- Fan girl EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
¤ Michelle Sarah  Kennedy- Fan girl EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
¤ Michelle Sarah  Kennedy- Fan girl EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
¤ Michelle Sarah  Kennedy- Fan girl EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
¤ Michelle Sarah  Kennedy- Fan girl EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
¤ Michelle Sarah  Kennedy- Fan girl EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
¤ Michelle Sarah  Kennedy- Fan girl EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
¤ Michelle Sarah  Kennedy- Fan girl EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 ¤ Michelle Sarah Kennedy- Fan girl

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Michelle Kennedy
Michelle Kennedy
Életkor : 33
Foglalkozás : ¤ Fő állású kotnyeleskedő
Hozzászólások száma : 1

¤ Michelle Sarah  Kennedy- Fan girl Empty
TémanyitásTárgy: ¤ Michelle Sarah Kennedy- Fan girl   ¤ Michelle Sarah  Kennedy- Fan girl EmptyPént. Nov. 22 2013, 12:14



Michelle Sarah Kennedy


nő; 22; Klasszikus kommunikáció; Újságíró; Évfolyam; II.

¤ Michelle Sarah  Kennedy- Fan girl Tumblr_m9qgeg18yf1ruj8sj


¤ Tudok ütni, rúgni, kitartani, ölni, ha kell...de nem tudom feladni, nem tudom, hogyan kell!



This is me

1991. Január 6. -án láttam meg a napvilágot. New York városában.  Azt hiszem a gyerekkorom olyan, amit sokan megirigyelhetnének. Az apám kormányzó, az anyám neves jogász. Gondolom így már érthető, hogyan is kerültem ide be. Bár, a szüleimmel nem szoktam olyan sokat találkozni, mivel elfoglaltak, így mindig is egy dada vigyázott rám, de az évek során meg tanultam kijátszani, így magamra maradhattam. Na, és persze az sem utolsó szempont, hogy az iskolában az élen jártam minden tantárgyból. Addig a pillanatig nem is gondoltam rá, hogy mi leszek, míg édesanyám be nem jelentette, hogy amíg nem vesznek fel valami Egyetemre, nem hajlandó tovább finanszírozni a kis kiruccanásaimat. De ez csak anya. Elfeledkezett arról, hogy nekem van egy jó apám is.  Aki mindent megad a pici lányának, amit csak megkíván. Egyedüli gyerekként ez jogom volt. Bár anya után apa is egyhamar belátta, hogy ha így folytatom a rajongást egy zenész miatt, sosem fogok saját lábra állni. De mit tegyen egy tini, ha megjelenik egy csinos, fiatal férfi, akinek átkozott jó hangja van, s talán még annál is jobb teste? Persze, próbáltam kihúzni a dolgot addig, amíg lehetett. Elkényeztetett libának hívnak, csak nem értem, miért? Ha az embernek megvan mindene, akkor az elkényeztetett?  De visszatérve az életemhez, mindig rájöttem apró kis cselekre, amivel el tudok jutni James koncertjeire.  Véletlenül mindig ott voltam tanulmányi úton, ahol ő fellépett. Nálam nagyobb rajongója nincs.  Aztán a suliban is egyre inkább csak kutattam utána, honnan származik, van-e barátnője. Milyenek a lány típusok, amik bejönnek neki. Barátnőm, a jó öreg Dana, aki mindig mindent elmond nekem, a fő pletykákat, a történéseket. Sőt, még azt is, ha épp - nem mintha nem direkt csinálnám – rossz színösszetételű ruhát veszek fel, ő az, aki egyből ugrik. Közölte velem, hogy legjobb lenne, ha újságíró lennék.  Azonnal haza is siettem, ez nem maradhat titokban, bejelentettem, hogy küldhetik visszamenőleges zsebpénzemet, mert azonnal jelentkezek újságírónak.  Így kerültem ide. Legnagyobb vágyam, hogy egyszer beszélhessek vele és talán még nekem is énekelhetne James McAdam. És azt kérdezitek, miért pont ez az egyetem? Mi másért? Természetesen azért, mert ő is idejár. A legnagyobb esély, hogy összefussak vele. Nem utolsó szempontból, mindig is ki akartam próbálni magamat egy ilyen lehetőségekkel teli világban.



Shine on me

Michelle, ránézésre is egy beképzelt libának tűnik. Persze ezzel nem cáfolom, csak bevallom. De még is van mit cáfolni, legbelül él-hal a családjáért.  Szeret barátkozni, azokkal, akiket megfelelőnek tart ahhoz, hogy szóba elegyedjen vele. Kedves lány, de azért legbelül egy igazi kis boszorka, aki meg tudja keseríteni az életedet.  Persze, ha valami szakadt külsővel állítasz elé, vagy bűzlesz az alkohol szagtól, messzire fuss el. Oda van James McAdammért, ha csak megpróbálod azt állítani, hogy nagyobb rajongója vagy, egyesével tépkedi ki a hajszálaidat. A szokásos csajos dolgok, amik lenyűgözik, vásárlás, fodrászat, manikűr. A lelke hamar megsérül és a lehető leghisztisebb, főleg ha nem kapja meg, amit akar, azonnal. Az anyja halála óta kicsit magába fordult, nehezen nyílik meg és barátkozik. Most jutott el arra a szintre, hogy talán kitör a magányból. Két évébe telt, hogy túltegye magát ezen a lelki veszteségen.  



Show a little more

Minden ugyan úgy ment, ahogyan menni szokott. Reggel az ébresztő hangos csörömpölése ébresztett. Enyhén megütögetve találtam meg az „off” gombot rajta. Kócos hajjal állítottam be a fürdőszobába, olyan másvolt minden, nem is akartam jól ki nézni, csak álltam a tükör előtt. Ez a nap más, mint a többi.  Megmostam a fogam, és egy egyszerűnek nevezhető copfba kötöttem vörös tincseimet. A sminkes dolgaimat félre rakva, éreztem, hogy a könnyem végig marja az arcomat. Ahogy a tükörbe néztem, kisírt szemeim már szinte eggyé váltak a fürdőszoba csempéjével.
A lehető leglassabban mentem vissza a szobába, ahol a tegnap gondosan előkészített ruháim voltak. Maria, a gondozónőm mindent megtett, hogy én ma reggel csak bújjak bele a ruhámba. Óvatosan felvettem a fehérneműket és a harisnyát. Majd a szívem szakadt meg, ahogy a fekete ruha végig omlott a testemen. A cipőmet magam választottam ki, egy fekete magas sarkú. Semmi csili-vili vagy extra.
Utolsó simításokat elvégezve sétáltam le a lépcsőn, apa már türelmetlenül állt az ajtóban, fekete öltönye minden elmondott. Beesett arc, széttört szív. Mindent, amit csak lehetett leolvastam az arcáról.
- Mehetünk? – kérdezte a lehető leghalkabban. Összeszorult a torkom, és nem bírtam megszólalni. Bólintottam párat. Elvágyódva pillantottam az ablakra, mielőtt beszálltam volna a kocsiba, ahol anya szokott állni és integetni.
Kicsit megremegett a lábam, így apának kellet besegíteni a kocsiba. Mikor a temető kapujához értünk, megremegtem. Tudtam, ha belépek, minden valóságos lesz, a rengeteg ember, aki itt van, mind végső búcsút jött venni édesanyámtól.
Erősen kapaszkodtam apa kezébe, a magam és az ő megnyugtatásáért.  A pap a legszebb beszédet mondta, az arcomat mosták a könnyek. Nem bírtam megvárni a végét.  A beszéd közepén, mikor oda ért, hogy kiemeljen engem, felálltam, és bedobva a virágot, a hófehér rózsát, elvégeztem a dolgom és a kocsihoz rohantam. Nem akartam tudni, mit gondolnak rólam. Semmit nem akartam, élni, élnem kell anya nélkül. Tudom, hogy büszke rám ott fent, hiszen az egyetemre fogok járni.

¤
Az első évem zavartalanul zajlott, olyan volt, ahogy elterveztem, rengeteg buli, és sok tanulás. Haza érve, egyből elkezdtem összepakolni a cuccaimat, mikor kiesett egy kis könyv az egyik ruhakupac aljából. Ahogy kinyílt, megjelent előttem minden. James és a koncertes belépők, az aláírások. Képek. Ahogy felpillantottam, tudtam jól, hogy fellobbant a láng. Mostantól kezdve az lesz a fő célom, hogy interjút készítsek vele.
- Mich! – hallottam meg a nevemet a jól ismert csilingelésen. Meglepődve pillantottam hátra.
- Dana!- ugrottam a nyakába, a naplómat a kezembe tartva. Olyan régen nem hallottam felőle. Most pedig itt áll a szobámba és engem ölel.  
- Gondoltam megleplek két darab McAdam koncert jeggyel. – vette elő őket, és sikítozva ugráltunk a szobám közepén.
Így kezdtem visszarázódni a régi énemhez, és visszakerültem oda, ahonnan elindultam. James McAdam legnagyobb rajongójaként. Köszönhetem Dananak.



Show a little less

Egy hirdetésben találtam, régen szerettem volna kipróbálni magam a szerepjáték világában. Léna vagyok, 17 éves.  



TEMPLATE BY BEE at CAUTION 2.0


A hozzászólást Michelle Kennedy összesen 4 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Nov. 22 2013, 21:27-kor.
Vissza az elejére Go down
Hyun Zin Woo
Hyun Zin WooVároslakó
Életkor : 34
Hozzászólások száma : 2334

¤ Michelle Sarah  Kennedy- Fan girl Empty
TémanyitásTárgy: Re: ¤ Michelle Sarah Kennedy- Fan girl   ¤ Michelle Sarah  Kennedy- Fan girl EmptyPént. Nov. 22 2013, 19:01

Javíts!

Szia Mitchelle!
Ha jól értem és ez első próbálkozásaid egyike, akkor mindenképpen le a kalappal előtted. Nagyon szépen megírtad, de elég sok benne az apró helyesírási hiba. Szeretném, ha átolvasnád újra és kijavítanád ezeket. Valamint, az szerepjátékos példádból úgy veszem ki, hogy sajnálatos módon elvesztetted az édesanyád. Érdekelne, ennek volt-e valamilyen hatása a jellemedre (ezzel esetleg kiegészíthetnéd Wink ) Ha ezekkel megvagy, szólj, visszanézek, és rögtön mehetsz is majd játszani.

Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Hyun Zin Woo
Hyun Zin WooVároslakó
Életkor : 34
Hozzászólások száma : 2334

¤ Michelle Sarah  Kennedy- Fan girl Empty
TémanyitásTárgy: Re: ¤ Michelle Sarah Kennedy- Fan girl   ¤ Michelle Sarah  Kennedy- Fan girl EmptyPént. Nov. 22 2013, 23:10

Elfogadva

Úgy gondolom, most már minden rendben van. Remélem megkeseríted majd rendesen James életét Very Happy *ez de gonosz, bocsánat* Nincs is más dolgod, mint foglalózni és sokat játszani. De azért légy óvatos, lehet Rena féltékeny lesz! Wink



Nyilvántartás és avatarfoglaló
Karaktertabló
Kollégiumi házirend és beosztás
Felelős tisztségek

Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom

¤ Michelle Sarah  Kennedy- Fan girl Empty
TémanyitásTárgy: Re: ¤ Michelle Sarah Kennedy- Fan girl   ¤ Michelle Sarah  Kennedy- Fan girl Empty

Vissza az elejére Go down
 

¤ Michelle Sarah Kennedy- Fan girl

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Bocsbocsbocs ~ Michelle és Sebastian
» Help me lose my mind || Michelle & Lip
» David és Michelle - Szex vagy nem?
» Exkómás egyesület Michelle&Reeven
» Meghívhatlak...ja, hogy te vagy az? ~ Michelle & Kimberly

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: Átvehetőek karakterlapjai-