Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
Exkómás egyesület Michelle&Reeven EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
Exkómás egyesület Michelle&Reeven EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
Exkómás egyesület Michelle&Reeven EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
Exkómás egyesület Michelle&Reeven EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
Exkómás egyesület Michelle&Reeven EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
Exkómás egyesület Michelle&Reeven EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
Exkómás egyesület Michelle&Reeven EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
Exkómás egyesület Michelle&Reeven EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
Exkómás egyesület Michelle&Reeven EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
Exkómás egyesület Michelle&Reeven EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 Exkómás egyesület Michelle&Reeven

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Reeven Callagher
Reeven CallagherKlasszikus kommunikáció
Életkor : 30
Foglalkozás : rock sztár
Hozzászólások száma : 1383

Exkómás egyesület Michelle&Reeven Empty
TémanyitásTárgy: Exkómás egyesület Michelle&Reeven   Exkómás egyesület Michelle&Reeven EmptyVas. Feb. 22 2015, 15:30

A mankóm a terem előtt vár, pedig reméltem, hogy ellopják. Ahogy újra rátámaszkodom, azt érzem „így jobb“ mint hátam a falnak vetve vonaglani, mint valaki, akit démon szállt meg, kicsavart tagokkal. Igaz, hogy az sokkal nagyobb poén. Szóval nem örülök neki, hogy így jobb, de nincs mit tenni, ezzel botlandozom tovább, így legalább haladok nem úgy, mint a falas módszerrel, vagy ha mindenhová támaszkodnom kéne, meg percenként leülni. Anyám... néha visszasírom a kerekesszéket. Gyorsan lekorholom magam, ezért a gondolatért és elindulok egy ital automata felé, olyan tempóban mint egy teknős. Legalább van időm kigondolni mit válasszak... Ott van például a barack, tök rég ittam, viszont az egészség kedvelő embereknek való, az én személyiségemhez valami önpusztító cucc illene, például kávé. Vagyis a volt személyiségemhez a kóma előtt – emlékeztetem magam gyorsan. Kicsit azért biztos változtam, beirtakoztam iskolába és még csak nem is lógok, pedig esküszöm még az ovit is kerültem! Mire odaérek rájövök, hogy maradok a baracknál, igaz, hogy nem házi... Van egy kis sor, népszerű automata lehet, vagy csak jó helyen van. Kicsit távolabb állok meg, az én műveletem el fog tartani, először is kotornom kell aprót a zsebemben. Az egyik mankót a falnak támasztom és belelendülök. Már csak oda kell tolakodni, megtámaszkodni a szerkezetben és barackot nyomni neki. Beleillesztem a pénzt, nagyjából az összes apróm, nincs nálam sok, mert nem szeretem, könnyen gurul. Nyomom a barackot, de beragad, teljesen lefagy a gép. Az sem segít, ha csúnyán nézek rá, erősebben nyomom. Persze rögtön az jut eszembe végre valami haszna lesz a mankónak, mert jól szétverem, dehát mindenki előtt elég gáz lenne. A sok pia szétgurulna, mindenki kapna belőle és lehet kirúgnának, hiába mutogatnék beszámíthatatlansági igazolványt. Az Egyetemen ezt biztos kultúráltabban oldják meg! Az egyik mankó végét bedugom a résen, ahol az italokat szokta kiadni, ha felnyúlok neki, hátha megjön az ihlet...
Vissza az elejére Go down
Michelle Evans
Michelle EvansKlasszikus kommunikáció
Életkor : 28
Foglalkozás : Tanuló
Hozzászólások száma : 31

Exkómás egyesület Michelle&Reeven Empty
TémanyitásTárgy: Re: Exkómás egyesület Michelle&Reeven   Exkómás egyesület Michelle&Reeven EmptyHétf. Feb. 23 2015, 16:00

Ez ma már a harmadik órám volt egymásutánban, és mindegyikről majdnem elkéstem. De csak majdnem, mindegyikre még épp időben, az utolsó pillanatban estem be. A tőlem telhető leggyorsabban szedtem a lábaim, amit persze nem lenne szabad. Nem kéne túlságosan megerőltetnem magam, főként a lábam, mert ennek akár még nagyobb, komolyabb, és rossz következményei is lehetnek, legalábbis az orvosok szerint. Ők, és a szüleim hajlamosak arra, hogy mindent eltúlozzanak. Bár lehet, hogy csak én gondolom ezt így, és csak én veszem ennyire félvállról az egészet.
Mindenesetre ez a sok "futkározás" nagyon nem tett jót, fáj a combom, és még az a bizonyos fantomfájdalom is előjött. Persze még az elviselhető határon belül van a fájdalom, szóval nincs gond. Azért a járásomon meglátszik, ugyanis valamivel lassabban, és sokkal jobban sántítva járok. Most van egy szabad órám, pihenhetnek egy kicsit, de a semmittevés bonyolult művészetét szomjasan nem lehet művelni, így az első utam a teremből kijövet után az egyik automatához vezet. Úgy látszik, rossz automatát választottam, mert van egy kis sor, de most már mindegy, nem fogok másikat keresni, inkább várok egy kicsit.
Oh, na! Ki bénázik már?!? Ha nem jön ki az ital verje szét azt kész... Attól csak engedelmeskedni fog. Vagy nem, de hát ki tudja? Ja, meg az iskola vezetősége sem biztos, hogy elnézné, ha valaki megrongálná az egyetem tulajdonát... Oda sántikálok mögé, és még közel is hajolok, hogy jobban lássam, mit művel, és csak az után szólalok meg.
- Nem vagyok benne biztos, hogy ez a legmegfelelőbb módszer. - Vigyorgok egyenesen a srác képébe. Na nem mintha tudnám, hogy mi lenne a legjobb módszer, de ez éppenséggel nekem nem tűnik annak. De lehet, hogy Ő jobban tudja nálam.
Vissza az elejére Go down
Reeven Callagher
Reeven CallagherKlasszikus kommunikáció
Életkor : 30
Foglalkozás : rock sztár
Hozzászólások száma : 1383

Exkómás egyesület Michelle&Reeven Empty
TémanyitásTárgy: Re: Exkómás egyesület Michelle&Reeven   Exkómás egyesület Michelle&Reeven EmptyHétf. Feb. 23 2015, 18:06

Bekukkantok az automata nyílásába, kajak mint valami nőgyógyász, csak szülné meg a baracklevem. Hát nem szüli és már a sort is feltartom. Varázsló vagyok, mindig is tudtam, csak valahogy nem megjavítom a dolgokat, hanem elrontom. Itt a fintor sem segít, hiába grimaszolok erre a vacakra, csak kéreti magát, én már a homlokom döntöm neki, legalább lehűti (és nem mellesleg meg is támaszt) Ha gurulnának ezek a vackok lehet ilyennel kéne közlekednem nem mankóval, olyan lenne mint a hordozható infúzió, csak kicsit testesebb. Ha megszomjaznék csak oldalba bökném, ki lehetne támasztani, bármikor nekidőlhetnék… Nem kéne róla álmodoznom, ott tartottam, hogy szét akarom verni. Még a végén lelkileg kötődni kezdek és karácsonyra gurulós beragadás biztos, mankópótló automata szörnyet kérek. Igazából csak botommal piszkálom, s mikor már azt hiszem, a folyosó kihal mellőlem egy hang szólít meg.
-  Ou, hát nem, nem kapott ihletet. Pedig én békés szándékkal toltam bele a…
Vetek rá egy pillantást és rögtön eszembe jut, hogy ez az a csaj az óráról, akit megjegyeztem! Mert nem is lehet nem megjegyezni. Pislogok egy párat, majd könnyeden hozzáteszem
- Mankószárat. Igazából szét akartam verni vele, de hát egyes szakértetlenek még vandalizmussal vádolnának.
Fájdalmas képet vágok, nem mintha nem szarnám le, de most tervezek bent maradni valahol, egy iskolában, önként és dalolva. Igen, én is sokszor azt hiszem, hogy elment az eszem, dehát ha ilyen csajok járnak ide, akarom gondolni, dehát megígértem, hogy jó útra térek, vagy legalábbis nem maradok azon a nagyon rosszon, ami a kómához vezetett.
- De lehet, hogy csak engem nem kedvel, megpróbálod?
Állok félre, rátámaszkodom a mankóm egyik felére.
- Egyébként Reeven vagyok
Teszem hozzá melleslegnek szánva a dolgot.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

Exkómás egyesület Michelle&Reeven Empty
TémanyitásTárgy: Re: Exkómás egyesület Michelle&Reeven   Exkómás egyesület Michelle&Reeven Empty

Vissza az elejére Go down
 

Exkómás egyesület Michelle&Reeven

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Bocsbocsbocs ~ Michelle és Sebastian
» Help me lose my mind || Michelle & Lip
» David és Michelle - Szex vagy nem?
» ¤ Michelle Sarah Kennedy- Fan girl
» Meghívhatlak...ja, hogy te vagy az? ~ Michelle & Kimberly

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: A világ legvégén :: Frances épületek :: Archívum-