Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
Gabriel és David - kocsmázzunk és beszélgessünk! EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
Gabriel és David - kocsmázzunk és beszélgessünk! EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
Gabriel és David - kocsmázzunk és beszélgessünk! EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
Gabriel és David - kocsmázzunk és beszélgessünk! EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
Gabriel és David - kocsmázzunk és beszélgessünk! EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
Gabriel és David - kocsmázzunk és beszélgessünk! EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
Gabriel és David - kocsmázzunk és beszélgessünk! EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
Gabriel és David - kocsmázzunk és beszélgessünk! EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
Gabriel és David - kocsmázzunk és beszélgessünk! EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
Gabriel és David - kocsmázzunk és beszélgessünk! EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 Gabriel és David - kocsmázzunk és beszélgessünk!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
David White
David WhiteMűsorgyártás
Életkor : 31
Hozzászólások száma : 545

Gabriel és David - kocsmázzunk és beszélgessünk! Empty
TémanyitásTárgy: Gabriel és David - kocsmázzunk és beszélgessünk!   Gabriel és David - kocsmázzunk és beszélgessünk! EmptyHétf. Okt. 14 2013, 13:02

Rég nem beszéltem már a legjobb haverommal, igazából nagyon sok mindenkit kerültem mostanában. Kikészít a szerelem, de most muszáj, hogy sörözzek egyet az elfeledett barátommal. A telefonomhoz nyúlok és már tárcsázom is a számát, majd beszélek vele.
Elindulok a megbeszélt kocsmába, hogy találkozzunk. Remélem nem kések, mert nekem elég messze van, de azért sietek. Épp ezért nem szórakoztam annyit a készülődéssel. Csak magamra kaptam valamit és már a buszon is voltam. Szerencsémre ilyenkor nincsenek sokan, mindenki a munkahelyén van vagy a suliban. Nekem szerencsémre a mai napom nagyon is laza. Egy előadásom volt délelőtt az egész napom meg szabad. Gondoltam Gabe is ráér, ezért próbálkoztam nála a meghívással. Nem tudom, hogy ellógja-e az óráját, vagy valóban nincs, ez már a legkevésbé sem érdekel. Csak inni szeretnék és valakivel beszélgetni, akiben megbízok.
A kocsmába megérkezek egy fél óra alatt, remélem, hogy Gabe utánam fog érkezni. Addig is bemegyek, majd rendelek magamnak egy sört és a pultnál várakozok. Annyira nem jó egyedül ülni, így remélem, hogy a barátom is hamarosan befut. Addig körbe tudok nézni, hogy kik járnak ide, mert ezt a helyet nem ismerem még, de nem akartam olyan helyre menni, ahol már ismert vagyok.
Vissza az elejére Go down
Gabriel Orwell
Gabriel OrwellVizuális kommunikáció
Hozzászólások száma : 50

Gabriel és David - kocsmázzunk és beszélgessünk! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gabriel és David - kocsmázzunk és beszélgessünk!   Gabriel és David - kocsmázzunk és beszélgessünk! EmptySzer. Nov. 06 2013, 19:08

Nehéz az élet otthon is, még nekem is, akinek pedig a pénzre nincs dolga különösebben. De a névvel elvárások járnak, egy Orwell nem tehet meg bármit - a szüleim szerint. Ebben nem mindig értünk egyet, úgyhogy a hétvégén, a birtokon a kastélyban is voltak gondok, szóval végül se szó se beszéd pattantam fel a mocimra (na az én drágámat hogy utálja anyám, tudnátok!) és hajtottam el a családi banzáj közepén. Panem et circenses.
Szóval ilyen jó kis parázsló hangulat közepén nem bántam, amikor Dave hívott, hogy fussunk már össze legurítani valamit. Róttam egy cetlit Luisnak, hogy ha akar, hol talál meg, jöhet, aztán pattantam is a gépsárkányra, hogy induljak.
Út közben azon agyaltam, hogy azért oda kell figyelni az én jó haveromra. Nem tudom, azért tűnt-e el, mert ráhajtott Bridgere, vagy más miatt... de mindenesetre úgy döntöttem, fenntartásokkal kezelem most ezt az egész dolgot, habár ezt látni nem fogja rajtam. az álarc, ugye, ápol, és eltakar, a jóbarát álcája. Amit Bridge is olyan sokáig bevett, meg amit rajta kívül még olyan sokan elhittek, amikor átvertem az embereket Veronicaval.
Annak az időnek persze már vége, szerencsésen magam mögött tudtam, de azért... a "szakmai ártalom" megmaradt, ami az álarcokat illeti. Én inkább áldásnak tartom.
-Szevasz!- Nyújtom vigyorogva a szabad kezemet, amiben nincs a sör, Dave felé, aztán meg le is huppanok vele szembe a székre, és nagyot kortyolok a korsó sörből.
-Na mi a stájsz?- Kérdezem kíváncsian, nem feltétlenül arra utalva, miért hívott, hanem, hogy mi van vele általánosságban, stb.
Vissza az elejére Go down
 

Gabriel és David - kocsmázzunk és beszélgessünk!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» David és Sarah - beszélgessünk!
» David & Elaine - beszélgessünk!
» San Gabriel - Aubrey & Reeven
» EGYETEM FOLYOSÓI ~ GABRIEL& ANNIE
» Archibald Gabriel Beckett - coming soon

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: M'ért ne léphetnél át? :: Lazíts! :: Archívum-