Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
Izzie and Lio Izzeˇs room EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
Izzie and Lio Izzeˇs room EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
Izzie and Lio Izzeˇs room EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
Izzie and Lio Izzeˇs room EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
Izzie and Lio Izzeˇs room EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
Izzie and Lio Izzeˇs room EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
Izzie and Lio Izzeˇs room EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
Izzie and Lio Izzeˇs room EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
Izzie and Lio Izzeˇs room EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
Izzie and Lio Izzeˇs room EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 Izzie and Lio Izzeˇs room

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Lionel Anderson
Lionel AndersonEgyszer volt, hol nem volt...
Életkor : 33
Foglalkozás : diák
Hozzászólások száma : 346

Izzie and Lio Izzeˇs room Empty
TémanyitásTárgy: Izzie and Lio Izzeˇs room   Izzie and Lio Izzeˇs room EmptySzer. Feb. 13 2013, 22:56



Nem vacakoltam a felsővel, de dekorációt azt raktam a nyakamba, nagyon jól tud tépni. Egy szűk, fekete farmert rángattam magamra, ebben mindig fáj, ha felizgatnak, nagyobb a késztetés, hogy hamarabb megszabaduljak tőle. A kocsim még mindig nincs kész, ide is taxival jöttem, limóra most nem költöttem, bár ha azt kéri a csaj se kerülne sokba. Piát viszont hoztam, a legjobb vörösboromat és gaz is van nálam, a nők rózsának csúfolják. Sosem szerettem a virágokat, de ezt berakom a száma, ha úgy akarja. Indulás előtt letusoltam, de a borotvára már nem futotta. Kicsit belőttem a hajam, levetkőztem, kentem magamra vágyfokozó parfümöt, nem mintha szükségem lenne ilyesmikre, de ez van a dobozra írva, hát megvettem. Nem vagyok nagy vásárló típus, mindenből van saját márkám és ha valami új terméket produkál berakom a koskárba kipróbálni. Most ezt tesztelem, többek között.
Már tudom merre van a szobája, egyenes léptekkel mereven állok meg az ajtaja előtt. Megigazítom a kendőt a nyakamban, lehet túl szorosra kötöttem, lazítok rajta. A hasam behúzom, habár szépen ki van dolgozva ez valami két évvel ezelőtti farmer, azóta nőttem. Máris szűknek érzem. A rózsát előveszem, hogy majd az orra alá dugjam és ismét arckifejezést váltok. Izziere sem tudok úgy nézni, mint mindenki másra a környezetemben, de neki sármosabb és csábítóbb mosoly jár, mint bárki másnak, akit ismerek. Valahol mélyen izgató, hogy ezt az arcomat még nem látta senki más. Ezt a nem is olyan vad, de annál pikánsabb "azonnal felfallak" arckifejezést, amiből okád a szenvedély. Néhány szál cigi, egy öngyújtó és a pénztárcám van most csak nálam, semmi egyéb. Habár... a farmerem hátsó részében ott lapul néhány csokoládéízű, bordázott óvszer, de azt csak akkor fogja megtalálni, ha jó erősen megmarkolja a seggem.
Vissza az elejére Go down
Isabella Williams
Isabella WilliamsAdmin
Életkor : 33
Foglalkozás : Bohóc
Hozzászólások száma : 1326

Izzie and Lio Izzeˇs room Empty
TémanyitásTárgy: Re: Izzie and Lio Izzeˇs room   Izzie and Lio Izzeˇs room EmptyCsüt. Feb. 14 2013, 14:51


A lapot forgatom a kezembe, még mindig. Hihetetlen, hogy ilye geztusokra képes. Annyira jól esik, és annyira elgondolkodtató, és bár sosem vallanám be neki, de elbizonytalanít, hogy ennyit mondja, hogy ennyire biztosan mondja, hogy passzolnánk egymáshoz. A képernyőre meredek, amikor kopognak, és össze is rezzenek kicsit, majd azonnal felállok, és az ajtóhoz sétálok. Bee romantikázik Gabebel, ha jól tudom, nem hiszem, hogy ma még látom, én pedig jól elvoltam egyedül, attól függetlenül, hogy milyen nap van. Sosem szerettem a Valentin napot, amit, ugyebár tökéletesen meg lehet érteni, mert nem vagyok egy szerelem-párti ember.
Kinyitom, és kiül az arcomra a totális döbbenet. L. Itt. L itt a koliszobám ajtajában Valentin napon félmeztelenül, rózsával, dögösen, irtó dögösen. Kiesik a kezemből a lap, ahogy felé nyúlok, de már nem is figyelek rá, átkarolom a derekát, és hozzá lépve erősen a hátsójába markolok.

-Hatásos belépő!-
Lehelem az ajkaiba, majd hozzá is látnék hogy birtokoljam őket, de akkor valami fura akad a kezembe, mármint, hogy leköti a figyelmem, úgyhogy kihúzom a hátsó zsebéből. Felemelem, és nézegetni kezdem hátra lépve tőle, aztán amikor rájövök, hogy mi az, akkor felemelem oldalra hajtott buksival, és elmosolyodom, valamint kissé gúnyos és cinikus arcot is vágok hozzá, nagyon biztosra ment, amiért nem hibáztathatom, de tehetek úgy, mint aki hibáztatja.
-Milyen figyelmes ma valaki!-
Két ujjam között fogom a gumit, és közben visszalépek hozzá, hogy el is vegyem azt a csókot amit az előbb akartam, és behúzom a szobába, becsukom mögötte az ajtót, nagy rutinom van már ilyenekben. Elengedem ajkait, és a virágért nyúlok ránézve.
-Gyanús vagy, ugyan milyen perverzség fordult meg a fejedben, amire rá akarsz venni?!-
Kérdezem a mindenntudó szerepében tetszelegve, azután ellépek tőle, hogy a virágnak keressek valami méltóbb helyet, vizet, például.
-Köszönöm.-
Jegyzem még meg, miközben az ágyra mutatok, hogy nyugodtan üljön-feküdjön le, amit akar, azután a kis lapra esik a pillantásom, ahogy térülök-fordulok vízért. Felveszem, egy pillanatra szeretetteli mosoly és sóhaj fut át rajtam, aztán az asztalra teszem. Nem akarok most Zinre gondolni, az... nem lenne túl jó, és egészséges, és különben is, van itt még ajándék, amit ki kéne csomagolnom.
Nem kerülte el a figyelmem az a pillantás, amivel rám nézett, amikor kinyitottam az ajtót... nem is kerülhette volna el. Még azzal együtt sem, hogy milyen oltári jó teste van, mert egyszerűen fel akar falni, ez egyértelmű. Rajtam mindössze egy francia bugyi van forrónadrágszerűen, de azért túlzás lenne annak nevezni, még ahhoz is túl kicsi, meg egy spagettipántos top. Ebben szoktam aludni, amikor olyan kedvem van, és most olyan volt.
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Lionel Anderson
Lionel AndersonEgyszer volt, hol nem volt...
Életkor : 33
Foglalkozás : diák
Hozzászólások száma : 346

Izzie and Lio Izzeˇs room Empty
TémanyitásTárgy: Re: Izzie and Lio Izzeˇs room   Izzie and Lio Izzeˇs room EmptyPént. Feb. 15 2013, 14:46

Amint meglát rögtön elhajítja a... képeslapját? Nem erre számítok, vetek egy érdektelen pillantást a lapra, mintha ma valamilyen ünnepnek kéne lennie és akkor beugrik! A tudatalattim nem akart egyedül lenni Valentin napon? Milyen szánalmas egy tudatalatti. Szemöldököm csábítón megemelkedik, mikor megdicséri a belépőm, rögtön elfelejtem Freudot.
- Nem mindennapi nőnek nem mindennapi belépő dukál
Félmosolyom egyre szélesebb, belém markol, szóval kitapogathatja a gumit, kapnék ajkai után, de ő még játszadozik.
- Nem hiszem, hogy pont tőlem akarnál gyereket.
Rántok kicsit vállat, borzalmas apa lennék, le se szarnám a kölyköt, valamiért Daryl jut eszembe. Jobb felkészülni, amióta hallottam, hogy kölykedzett a nője mindig van nálam gumi.
Végre megcsókol, vadul kapok ajkaiba, szenvedélyesen, követelőzőn, mégis valahol lágyan, finoman, mint mikor gyümölcsbe harap az ember. Meg akarja enni, miközben ki akarja élvezni a lédús gyönyör minden kis másodpercét. Nagy előnyöm a csókolózás, mintha erre születtem volna, egészen vad és egészen lágy is egyszerre, kevés nyállal, ám annál több apróbb harapással. Behúz a szobába, hagyom magam, hallom, ahogy mögöttem becsukódik az ajtó. Megint eszembe jut a Valentin nap, a rózsa is vörös, remélem nem képzeli, hogy romantikus vagyok. Magam alatt vágom a fát, még a végén elveszítem a jó hírem.
- Majd meglátod
Huppanok az ágyra, amíg ő szöszmötöl, felveszi azt a hülye lapot is, kicsit mogorvábban meredek rá.
- Csak nem szerelmes vagy? Ki az a lúzer aki saját maga helyett egy papírlappal akar meghódítani?
Hozom a formám, hangom nem is lehetne gúnytól csöpögőbb. Felkönyökölök az ágyon, a hátsóját nézem, várom, hogy visszafelé tipegjen. Amint kartávolságba ér erősen, de talán nem fájdalmasan ragadom meg a karját és húzom az ágyba, nekem is viszonoznom kell a fenéktapizást.
- Segíts eldönteni a feneked, vagy a melleidet szeressem-e jobban
Csókolok a nyakába, orrom felkúszik a füle tövéig, ujjaim beletépnek hosszú, vörös hajába.
Vissza az elejére Go down
Isabella Williams
Isabella WilliamsAdmin
Életkor : 33
Foglalkozás : Bohóc
Hozzászólások száma : 1326

Izzie and Lio Izzeˇs room Empty
TémanyitásTárgy: Re: Izzie and Lio Izzeˇs room   Izzie and Lio Izzeˇs room EmptyVas. Feb. 17 2013, 10:28



-Nem mindennapi nőnek?! Hát ez nagyon kedves... szóval nem vagyok mindennapi.-
Szórakozok a megjegyzésén, közben meg előkerül a gumi, meg be is hívom-rántom, és aztán gyerekekről beszél.
-Mintha nem tudnád, hogy tabizok. De ez biztos finom, megtartjuk!-
Bólintok határozottan, mert hát ez ízesített, az olyat meg szeretem, és ha őt nem zavarja a gumit, akkor... hát engem sem fog. Megcsókol, ami elég hosszúra is nyúlik, mert olyan jól csinálja, mint az álom, de komolyan, ha csók alapján kéne megtalálnom a "lelki társam" (meg ha hinnék abban, hogy van ilyen) nem keresném tovább. Eszméletlenül jól csinálja, zihálok is rendesen, mire végez velem.
Elterül, én felveszem a lapot, majd leteszem az asztalomra, aztán odasétálok hozzá, karba font kezekkel, és ál-lesajnálóan nézek rá, de amit mondok, na az komoly, még ha a körítés nem is, és ebből esetleg nem tudja.

-Izzie sosem szerelmes.-
Jelentem ki határozottan a tényt, mert ez egyszerűen így van. Izzie bohóc, aki játszadozik, flörtöl, kavar, esetleg hosszabban időzik egy-egy pasinál, de nem szerelmes.
Aztán meg elkap, és magára ránt, sikonyálva huppanok le, de azonnal megrohamoz, és felteszi a kérdést, hát hogyan tudnék ellenállni a témának?

-A fenekem. A melleim. Nem, inkább mégsem, a fenekem. Vagy a melleim... látod, ez egy olyan vita, amit nagyon nehéz tisztázni, mert a fenekem mindig többet akar, de a melleim határozottan jobban szem előtt vannak, így többet szoktak kapni, és akkor a fenekem féltékeny lesz, és fellázad ellenem, nem tudja, hogy ha nőni kezd, még kevésbé fog kapni, hiába látszik jobban, és akkor a melleim elkeserednek, amiért fájdalmat okoztak fenekéknek, és elkezdenek összemenni, és akkor nagyon hülyén nézek ki, nagy fenékékkel, és kis mellékékkel, és az életem katasztrófává válik...-
Sorolom hosszan, játékosan, imádok beszélni, és még jobban imádok látszólag hülyeségekről beszélni, mert egyszerűen ilyen vagyok, bár azért meg kell valljam, oltári nehéz úgy hadoválni, hogy közben mindenfelé csókolgat, és tapiz, bele is nyögök időnként a saját szavaimba, de a számat még nem fogta be.
-Szóval ha minden testrészeddel túl akarod élni a mai találkozást, akkor ne tegyél fel ilyen kopromittáló kérdéseket, és adj mindkettőnek jól!-
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Lionel Anderson
Lionel AndersonEgyszer volt, hol nem volt...
Életkor : 33
Foglalkozás : diák
Hozzászólások száma : 346

Izzie and Lio Izzeˇs room Empty
TémanyitásTárgy: Re: Izzie and Lio Izzeˇs room   Izzie and Lio Izzeˇs room EmptyVas. Feb. 17 2013, 17:37

- Egyáltalán nem
Szökik fel szemöldököm, Izzie nagyon különleges lány, hozzá hasonló lökött spinét még nem ismertem és elég szórakoztató ahhoz, hogy visszajárjak hozzá. Nem szoktam, de vele jó volt először, másodszor és sokadszor is.
Hoppá, az óvszerrel mellélövök, rögtön eszembe is jut miért. Túl sokat gondolkodtam Darylen és a gyerekén... Nem rég láttam viszont, valószínűleg annyira nagy hatással volt rám, hogy az eszem is elvesztettem. Nem baj, jó egy ilyen játszadozni kicsit.
- Jó lesz egy menetre, tudod, hogy bírok többet is.
Azért nekem mégiscsak jobb nélküle, a nőket meg alaposan megjutalmazta az Isten. Ajkába kapok, úgy tűnik élvezi, csókban, szexben sosem okoztam még csalódást. Mindenki másban tehetséges... Élvezettel hallgatom a zihálását, közben sikerül megfeledkeznie a lapról is. Fél siker. Az ál lesajnáló pillantásától félszegen elvigyorodom, nahát mi lesz ez, szerepjáték? Aztán kijelenti, hogy sosem szerelmes. Hála istennek. Kap érte egy rövid csókízelítőt a szájára, tetszik, amit hallok, ebben hasonlítunk mi olyan nagyon.
- Lio se szerelmes, ezért vagyunk mi olyan jóban.
Nem okoz csalódást, magamra rántom, nem is tudom mivel teljek be előbb, a formás hátsójával, vagy az izgató melleivel. Kellett nekem felhozni a témát! Hihetetlen ez a csaj, de azért figyelmesen végighallgatom a skizoid monológot a cici popó vitájáról.
- Üzenem a fenekednek, hogy nekem tetszik ő is, az se baj, ha kicsit nagyobb lesz.
Alaposan meg is markolom, szeretem az olyan nőket, akiken van mit fogni. A melleibe belecsókolok, nem is neki beszélek, hanem azoknak.
- A melleidnek pedig megszállottja vagyok. Reméljük elbánok a nehéztüzérséggel.
Nem tudok leszakadni az ikrekről, közben az ujjaim is kalandoznak, Izzie fenekén, majd végig a hasán, minek van rajta az a bugyi, próbálom tőle megszabadítani, közben csókolom, ahol értem, a száját, nyakát, a fülénél, célom minél jobban beizzítani a levegőt, habár Izzievel e téren sosem volt probléma. Talán ideje ellenőriznem eddig milyen munkát végeztem, ujjaim szép lassan bekandikálnak a bugyiba.




Vissza az elejére Go down
Isabella Williams
Isabella WilliamsAdmin
Életkor : 33
Foglalkozás : Bohóc
Hozzászólások száma : 1326

Izzie and Lio Izzeˇs room Empty
TémanyitásTárgy: Re: Izzie and Lio Izzeˇs room   Izzie and Lio Izzeˇs room EmptyVas. Feb. 17 2013, 18:54



18+

Csupa testrész vagyunk, ahogy magára ránt: a combjaim keresztben az ölében, a kezei a lábaimat átkarolva a fenekemen, a szája a melleimen. És imádom, amiért ilyen türelmesen végighallgatja a magánszámomat, ez a pasi... tudja, hogy kell bánni a nőkkel, zseniális! Bár azt hiszem, hamar el fogom keseríteni.
De mielőtt megszólalhatnék csókolni kezd, és az imént részleteztem éppen, hogy ez milyen hatással van rám, hagyom is magam elszédíteni, miközben kezeimmel a testén kalandozok, muszáj, tapizni kell az izmait, mert olyan kézreállóak. Ajkaiba nyögök, azután otthagyja őket, kezei pedig egyre lefelé csúsznak rajtam, félig lerángatva a bugyimat kapom el, és húzódok el egy pillanatra, hogy figyeljen.

-Ez most nem fog menni, bébi... vérzem.-
Sajnálkozó arccal nézek rá, ahogy megrántom a vállam. Ha tudná, mekkora erőfeszítésembe kerül ez, én hülye két hete nem szexeltem! Egy hét kimaradt a sok dolog miatt, most meg a menstruáció... annak ugyan már a vége, de a vér nem válik vízzé, ugyebár, és bár nem erre a szitura szokták alkalmazni, azért használható.
Kiválogatom a tagjaimat az övéi közül, és azután a bugyit felhúzva átvetem a lábamat a derekán, ahogy ráhelyezkedek lovagló ülésben, és az ajkaihoz hajolok, hogy mélységes lesúlytottságomról egy csókkal tegyek tanúbizonyságot.

-A gumi persze így is finom.-
Lehelem-sóhajtom huncutul, és mielőtt érte nyúlnék a szekrényre, hátravetem a narancs loboncot, és alsó ajkamat beharapva nézek rá, kezeimet a mellkasára támasztom, és masszírozóan meggyömöszölöm, csípőmmel meg mozogni kezdek. Azért ez a játék így sem rossz, csak ma neki lesz jobb.
Kélyes nyögésekkel dörgölőzöm hozzá, kezeim tovább gyúrják, ruhán keresztül izgatom, és ha jól sejtem, hamarosan nagyon szűk lesz a helyzet odabent, hacsak nem az máris.

-Ah!-
Nyögök fel hátravetett fejjel, és meglepődöm azon, hogy el tudnék így menni, annyira ki vagyok éhezve, csak hát épp nem akarok... ki éri be fél megoldással, ha lehetne jobb is? Lehetne, csak sajnos nem most. Abbahagyom a vonaglást, és lehajolok hozzá, ajkait kezdem erotikus harapásokkal ingerelni, kezem meg lecsúszik szépen a nadrág korcához, ahogy végignyúlok a testén, és bontogatni kezdem.
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Lionel Anderson
Lionel AndersonEgyszer volt, hol nem volt...
Életkor : 33
Foglalkozás : diák
Hozzászólások száma : 346

Izzie and Lio Izzeˇs room Empty
TémanyitásTárgy: Re: Izzie and Lio Izzeˇs room   Izzie and Lio Izzeˇs room EmptyHétf. Feb. 18 2013, 19:27

18+



Már éppen kezdenék belemelegedni a dologba, a nadrágom is egyre szűkebbé válik, odalenn is tetszik, amit csókolok, mikor Izzie elrántja a kezem a lényegről. Ez arra a karácsony estére emlékeztet, amikor megkaptam a Bibliát a montenbike helyett, amit a jézuskától kértem. Egy percre leolvad arcomról a kéj, értetlenül komorodom el, gyorsan visszahúzom a kezem, a menstruáció valahogy kevésbé inspiráló.
- Nincs rá valami gyógyszer?
Költői kérdés, mert én is tudom, hogy nincs, nem is várok rá feleletet, kedvetlen ülök fel az ágyban. Most húzhatok szexlapért a sarokra!
Megfordul a fejemben, hogy talán nem kellek neki, de az ki van zárva, ő jó nő én jó pasi, mindketten hasonlóak vagyunk a csak szex és más semmi híveiként. Legalább rám ül és legalább engesztelő csókot kapok, bár jobban élvezném, ha a kezem oda nyúlna közben, ahová nem szabad. Mindig jobban vonzottak azok a dolgok, amik eleve tilosak voltak, de a vér már más tészta.
A csókja viszont jól esik, de lágyabban, sokkal kevesebb szenvedéllyel viszonozom. Ez olyan járós csók, ha a csajom lenne ilyeneket kapna, hisz minden nap ott lenne nekem, eltűnne a kihívás.
- Jah, azt azért megkóstolhatod.
Vetek egy rá egy kihívóbb pillantást, lehet mégis fel tudja még kelteni az érdeklődésem, ahogy mozog én is hátradőlök, neki az ágy támlájának. A helyzet újra forró, nem az a csaj, aki hagyná kihűlni. Hajába tépek, nem fájdalmasan, csak épp annyira, hogy érezze, a nyakát kezdem el ismét csókolni, ő meg érezheti, hogy ott lenn valami fel akar durranni. Időzített bomba, jobb ha hamar kicsomagolja, még a végén lepattan a gomb a nadrágomról.
Mikor felnyög megfordul a fejemben, hogy talán tehetnék róla, hogy így is elmenjen, mozogni kezdek én is, érezheti keménységem neki-neki ütődni. Próbálok oda célozni, ahol a csiklóját sejtem, ez még jobban felizgat, elfolytok egy apróbb nyögést.
A csókolásokat immár hevesen viszonozom, ujjaimmal megfejthetetlen jeleket karcolok a hátába és végre a szezám is szépen feltárul. Már tényleg nem soká bírtam volna, túl szűk volt, de most végre kibontja. Talán... Fekete bokszer van rajtam, elöl gombos, azokat könnyen ki tudja oldani, nem örülök, hogy majd be kell tuszkolni a gumiprésbe, de ha ennyire vágyik a csokira... Hozhattam volna habot, nem magamnak, neki, én egyszerű lélek vagyok, de majd erős leszek, hagy dolgozzon meg alaposan. Nem vár más csak az élvezet, legalábbis így sejtem, hacsak nem jelenti be, hogy herpesze vagy leprája van.
Vissza az elejére Go down
Isabella Williams
Isabella WilliamsAdmin
Életkor : 33
Foglalkozás : Bohóc
Hozzászólások száma : 1326

Izzie and Lio Izzeˇs room Empty
TémanyitásTárgy: Re: Izzie and Lio Izzeˇs room   Izzie and Lio Izzeˇs room EmptyPént. Feb. 22 2013, 11:33



18+

Olyan lanyha csókot kapok, amiért már mégis csak muszáj bizonyítanom, elvégre tudom, milyen jól csókol, és hogy ez még a nyomába se ér, én pedig nem érem be kevesebbel, szóval lovagolni kezdek rajta, és azért ahogy érzem, ruhán keresztül is elég izgató tudok lenni, a hajamat húzza, ami meg engem pörget fel.
Olyan ügyesen ellenmozog nekem, ahogy vonaglok rajta, hogy nem sok hiányzik, hogy nagyon-nagyon élvezzem a helyzetet, de nem akarom így. Örüljön csak ő, jó lesz nekem a csokisgumi.
Lecsúszok a testén, és tenyeremmel hevesen rámarkolok a nadrágon keresztül, nagyon készen áll rám, szó szerint. Kigombolom a gombokat, és lehúzom róla a nadrágot a térdéig, nem hiszem, hogy szükség van a teljes vetkőztetésre, azután megfogom a boxer tetejét, ujjaimmal benyúlva alá, és várom, hogy felemelje a csípőjét, hogy azt is le tudjam róla húzni. Nem végzünk itt fél munkát, kérem szépen.
Ahogy meglátom a meredező hímtagot, akaratlanul is megnyalom az ajkamat, és a gumiért nyúlok, a szemeibe pillantva egy pillanatra, csak hogy lássa a tüzet, és azt, hogy neki most itt vége lesz - ez az ígéret. A fogammal tépem el a csomagolást, vadul, elvégre kit izgat, ha elszakad? Jelenleg csak a csoki számít belőle, az ízesítés.
Tapasztalt, gyors mozdulatokkal felgörgetem rá, majd hátradőlve a sarkamra ülök, és elnézem a művet, előbb egyik, majd másik oldalra fordítva a fejemet. A lábai mellett, oldalasan térdelek az ágyon, majd négykézlábra dőlök megint, hogy közelebb hajoljak. Remélem kezdi már megőrjíteni a várakozás. A mutató, és a hüvelykujjamat emelem fel, és érintem a péniszének tövéhez két oldalt, hogy végighúzzam rajta, majd kíváncsian az ajkaimhoz emelem az ujjaimat, vajon érzik-e a csoki így is, és elgondolkozva hümmögök. Ezután elhasalok mellette az ágyon, félig rajta, lábaimat felemelve keresztezem a bokáimat, és lóbálni kezdem, miközben a nyelvemet kinyújtva gyors, határozott mozdulattal végignyalom a tövétől a végéig. Egy sokkal elégedettebb hümmögést hallhat ezután, így azért finomabb ez a gumi. Nyelvemmel megérintem a végét, körözök rajta kicsit, a számba veszem egészen, és lecsúszok ajkaimmal a tövéig. Cuppogva engedem el újra, amikor felhúzom a fejemet, most nem nézek a szemeibe, csak én tudom, hogy kezdődhet az igazi észveztő móka, legalábbis remélem, hogy olyan jó lesz neki. Ráhajolok újra, és megint egy gyors, határozott mozdulattal csúszok végig rajta, erősen kezdem szívni.

Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Lionel Anderson
Lionel AndersonEgyszer volt, hol nem volt...
Életkor : 33
Foglalkozás : diák
Hozzászólások száma : 346

Izzie and Lio Izzeˇs room Empty
TémanyitásTárgy: Re: Izzie and Lio Izzeˇs room   Izzie and Lio Izzeˇs room EmptySzomb. Feb. 23 2013, 22:07

18+

Vöröske jól mozog, a haja színét és mellméretét megjegyeztem, de egyébként sosem tudnám megmondani, hogy például milyen színű a szeme. Hogy ez épp ebben a pillanatban miért jut eszembe meg nem mondanám, elég Daryl gyanús... rossz hatással van rám. Inkább élvezem a helyzetet, úgy mint máskor, rögtön bekeményedem és ő kigombol hála istennek. Én csak a csípőm emelgetem, hogy hozzám tudjon férni, csak úgy dagadok jó dolgomban. Már attól begerjednék, ahogy megnyalja a száját, egyik pornóban sem csinálják jobban, pláne ami a tekintetében lobog. A leány csupa tűz és én vagyok a parázs, együtt jól égünk. Felhúzza a gumit, én tűröm, aztán meg megnézi az eredményt. Kis félmosolyt vetek rá, nem panaszkodom, sosem volt kicsi, ilyenkor meg túl nagy, sehogysem lehet megfékezni, zavar, hogyha mondjuk pisilek. Mert van olyan, hogy éppen kell, olyankor eladnék belőle vagy öt centit. Nézi, nézi, majd megőrjít, ez a célja, tudom. Fel van húzva a zászló, de a szél még nem kapott bele. Beleborzongok, ahogy megérinti a hegyét, szemem kissé lehunyom, alsó ajkam beszívom. Szuggerálom, hogy érjen hozzám rendesen, érzem a fel-felszökő adrenalint, ahogy eltölt, arcom kipirul, agyamból elszivárog a vér, minden oda le. Minden gondolatom ott van és folytatást követel. Még az a kislányos báj is hihetetlenül felizgat, ahogy a lábát lóbálja, pláne mikor tőtől hegyig végignyal. Felsóhajtok, meleg és hideg ráz egyszerre, mint a mágnes tapadnék a szájához, közben semmi más nem érdekel. Köröz rajta, teljesen elengedem magam, egyre jobban, egyre jobban ott vagyok a cél előtt, szinte fáj és szinte édes, szinte éget és szinte hűt. Les, fel, hihetetlenül izgat, kicsit az ágy szélébe markolok, mintha még ki akarnék tartani, de tudom, hogy nem tudok. Mikor szív, akkor adom fel és gyorsan történik, pedig szinte kívántam, hogy kínlódjak még néhány percig. Az egész gumi tele lesz én felpillantok rá és nem túl romantikusan kérni akarok tőle egy zsepit. Aztán mégis rámászom, pedig tudom, hogy nem szabad, habár nem biztos, hogy összejön, ha gyors és elmászik az ágyba fejelek. Ráugrom mint egy oroszlán, ledöntöm az ágyra hanyatt, bár még lenne bennem potenciál, nem teszek semmit, csak a bugyijához nyomódik Az is, ahogy ráhajol a testem. Erősen zihálok, ajkam résnyire van a szájától, érezheti forró leheletem. Ujjaim az övébe fonódnak, testem rajta lüktet, szinte minden porcikáját érzem. Tekintetem ég, mint az övé, vadul és kegyetlenül.
- Tudod mit csinálnék most ha hoznál tejszínhabot?
Emelem fel a fél szemöldököm, sokat sejtet, lehet tippelni. Nem csak maga az aktus izgató, sőt tulajdonképp izgalmasabb így, de attól függ mire vevő most, én éhes vagyok, bekapnám a melleit.
Vissza az elejére Go down
Isabella Williams
Isabella WilliamsAdmin
Életkor : 33
Foglalkozás : Bohóc
Hozzászólások száma : 1326

Izzie and Lio Izzeˇs room Empty
TémanyitásTárgy: Re: Izzie and Lio Izzeˇs room   Izzie and Lio Izzeˇs room EmptyPént. Márc. 01 2013, 22:08



18+

Nem tudom, hogy én vagyok ennyire jó, vagy ő van nagyon kiéhezve, esetleg mindkettő, de pár mozdulat után elmegy. Még így is érzem a számban, hogy a gumin keresztül lövell. Még egy darabig szívesen ízlelgettem volna ezt a csokis cuccot, igazából meg kell mondjam, hogy engem valamiért ez totál felpörget. Mármint így orálozni, csokisgumival. Már csak ezért megérné máskor is venni... aztán lehet csak a hormonjaim váltják ki ezt a túlzó reakciót.
Felegyenesednék, de letámad, elkap, én sikongatok közben, és rám veti magát. Kipirulva, zihálva nyúlok el alatta, annyira izgat, hogy így nekem feszül, ah, túl rég szexeltem utoljára úgy Isten igazán!

-Az sajnos nincs... de masszírozz meg!-
Ha már mit csinálna, akkor kérem én, hogy mit csináljon, egy masszázs az most maga lenne a mennyország. Kezeimet fogja, én pedig a melleimre húzom őket, akarom azt a gyömöszölést, de nagyon.
-Át kell jönnöd... holnap. Vagy holnap után. Megőrülök... két hét!-
Nyögöm elborzadva, és már most tudom, hogy nem lesz nekem elég az az egy alkalom... az az egy alkalom, amit most mondtam neki, az ideig-óráig lesz elég, de ennél több kell ahhoz, hogy igazán jól legyek, kielégülten.
-Pénteken bulizni megyek, de... szombat? Vasárnap? Szexmaraton...-
Ha nem akarnám, akkor is tele lenne a hangom ígérettel, mert tényleg nagyon-de-nagyon vágyom már néhány jó menetre, akár milyen közönségesen hangzik is mindez. Remélem, nincsenek tervei, elvégre nem véletlenül neki ajánlom fel a kéjutazást pár órán keresztül.
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Lionel Anderson
Lionel AndersonEgyszer volt, hol nem volt...
Életkor : 33
Foglalkozás : diák
Hozzászólások száma : 346

Izzie and Lio Izzeˇs room Empty
TémanyitásTárgy: Re: Izzie and Lio Izzeˇs room   Izzie and Lio Izzeˇs room EmptyVas. Márc. 03 2013, 11:31

18+


Szerettem volna tovább bírni, hogy megmutassam mekkora macsó vagyok, de túl jól csinálja. A gumiját teljesen tönkrevágom, jobb is, hogy nem tudom, hogy jobban élvezi azt nyalogatni mint a farkam.
Megkönnyebbülten felsóhajtok, egy rakás felesleges feszkótól szabadultam most meg, aztán talán mert kívánom és, hogy megmutassam kivel áll szemben, leteperem. Szívesen lenyalnám róla azt a habot és garantálnám, hogy elmenjen valahogy, de háziasszonyos kedvében van. Masszázs? Feleségek szoktak ilyet kérni. Nem baj, Izzivel jó dugni, miért kockáztatnám?
- Legyen
Mosolyodom el egy picit az orrom alatt, aztán a kezeim a melleire húzza, az ilyenfajta masszázst én is élvezem. Nem akarom nagyon vadul csinálni, de azért alaposan megdöngetem a nehéztüzérséget, kéjesen figyelem, hogy deformálódik össze vissza az ujjaim alatt. Kicsit megemelkedem rajta, miközben tömöm a kezeimmel, mintha bugyin keresztül is belé tudnék hatolni. Sajnos ennyire nem vagyok jó, csak kínzom egy kicsit, mozgok rajta, hogy rendesen felhúzzam büntetésképp, hogy ma este nem engedett a bugyijába.
A mellmasszázs után kezelésbe veszem a vállát és kicsit a nyakát is, fürgék az ujjaim, majd megérzi legközelebb máshogy is.
- Két hét? Mi van veled Izzie, még a végén berozsdásodsz
Lehelek csókot a mellére. Pénteken bulizni megy, ezt megjegyzem. Nekem is kéne. A szexmaratonnak nehéz ellenállni.
- Felugrom szombat éjjel, állj készen, mert le fogom tépni rólad a bugyit és ha ennyire szereted a csokit, akkor hozok azt is. Szörnyű, tisztára úgy tartalak mint egy barátnőt
Röhögök fel, hogy ez mekkora őrültség már. A csoki is a szexhez kell, mégiscsak jobb natúrba, mintha folyton egy gumit nyalogatna.
Vissza az elejére Go down
Isabella Williams
Isabella WilliamsAdmin
Életkor : 33
Foglalkozás : Bohóc
Hozzászólások száma : 1326

Izzie and Lio Izzeˇs room Empty
TémanyitásTárgy: Re: Izzie and Lio Izzeˇs room   Izzie and Lio Izzeˇs room EmptyCsüt. Márc. 07 2013, 17:27



18+

Nagyon élvezem a kezeit, ahogy gyömöszölni kezdi a melleimet kéje nyögésekkel kísérem minden egyes mozdulatát. Biztos vagyok benne, hogy lenne mit hozzá fűznie, de nem mond semmit, ami azért rám nézve akár bóknak is felfogható... hihetetlen, hogy ilyen rövid idő alatt ennyire megismertem.
A hasamra fordulok, és nekem feszül újra, hát igazából ezt jobban élvezem, mint az összes eddigit, ahogy a kicsiLio a fenekemnek nyomódik, hű... megérne pár misét.

-A hülye iskola, a hülye HÖK, a hülye munka, és a hülye menstruáció tehet róla!-
Panaszolom oldalra fordított fejjel fekve a párnámon, majd felemelkedek kicsit, és persze azonnal a mellemre tapad. Jellemző...
-Éjjel? Meg vagy húzatva?! Told ide a formás popódat szépen szombat délután... és estére is tedd magad szabaddá. Elkerülte a figyelmedet a maraton szó?!-
Kérdezem lázadozva, és kibújok a felsőmből, hogy könnyebben hozzáférjen a vállamhoz-hátamhoz, aztán visszafekzem hasra.
-Hát, ha ez megnyugtat, én nem érzem magam a barátnődnek. És téged se érezlek a barátomnak... csak a szexjátékszeremnek.-
Kuncogok erre a kiejelentésre, alig várom a reakióját, majd nagyot sóhajtok ügyes ujjai alatt.
-Remélem tisztában vagy azzal, hogy a csokit fel kell melegítenem, hogy rád kenhessem...-
Kezd oldódni bennem a felgyülemlett feszültség, ami a masszázst és a csomós vállaimat illeti, de remélem nem hiszi azt, hogy ilyen könnyen elengedem, ó nem! Mivel ez nem kapcsolat, így a kölcsönösségre még jobban törekszünk: ergó mivel leszoptam, ezért most neki kell tovább kényeztetnie.
-A fenekemet is!-
Utasítom gyorsan, és már most tudom, hogy ezt ő legalább annyira élvezni fogja, mint én... bár szerintem eddig is élvezte.
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Lionel Anderson
Lionel AndersonEgyszer volt, hol nem volt...
Életkor : 33
Foglalkozás : diák
Hozzászólások száma : 346

Izzie and Lio Izzeˇs room Empty
TémanyitásTárgy: Re: Izzie and Lio Izzeˇs room   Izzie and Lio Izzeˇs room EmptySzer. Márc. 13 2013, 16:33

18+


A hülye időzítésem. Ha holnap jöttem volna lehet túl vagyok már három orgazmuson és most útban lennék az ágyba. Izzieben legalább az a jó, hogy formás mellei vannak. Lehetnének nagyobbak, de akkor kövér lenne, ez így pont jó. Szemezek a bimbójával is, miközben beszél, de úgy teszek mintha figyelnék. Ezek a Hökös dolgok sosem érdekeltek, Izzi kivétel, de milyen ember megy már Höközni? Izzien kívül mind béna, lúzer, aktakukac, mint az a Zin vagy ki a fene, akinek a képét hamarosan bele fogom verni a laptopjába, csak úgy, megint, mert az élet ilyen és a Hökösöknek túl sok jó dolguk van. Ebből csak a menzi hat meg valamennyire, az rossz lehet, nem lennék nő. Furán meredek magam elé.
- Mekkora egy tampon?
Kérdem, attól egy nő nem izgatódik fel? Lehet nem olyan hosszú mint egy pénisz, de kb olyan alakja lehet és egész mélyre felmegy. Fuj. Lehet nem akarom tudni.
Visszatérve a maratonhoz, nem tudok ráérek-e egész nap, mostanában Dézem, de lehet akkor ő pont dolgozik. Nem adom olyan könnyen, persze felizgat a dolog, de nem akarok még nagyobb szexista állatnak tűnni, mint amilyen vagyok.
- Nem hangzik rosszul, de lehet csak késő délután tudok jönni.
Addig gyúrok rá, nem fogok magamhoz nyúlni. Megállok egy percre, különben hm...erről eszembe jut egy film. Vajon mennyi idő kéne? Nem tudom a barátnőzés hogy jutott eszembe, nyilván abszurdum és nem akarnám kipróbálni, megállok a mozdulatban. Néma csend, káosz, halál, pusztulás, szexjátékszer? Erősebben gyúrom meg, lehet fájni fog neki.
- Csak annyira, amennyire Te nekem, kölcsönösen használjuk ki egymást, ha valamelyikünk többet akarna, leállunk.
Emlékeztetem. Visszatérve a csokira, nekem az nem annyira fontos, mindenhol ragadnék.
- Én nem szeretem, neked úgy tűnt tetszik, de ha már...akkor jobb natúr, az igazi csoki finomabb mint a műanyag. Különben erős vagyok.
Rávágok a seggére, mikor azt masszíroztatja, de aztán nekiesem, jól megdögönyözöm és élvezem a kilátást és az érzést is. Addig csinálom, amíg nem kezd zsibbadni neki, aztán várom szóba hozza-e még a nehéztüzérséget, ha nem, a nadrágom után nyúlok.


Vissza az elejére Go down
Isabella Williams
Isabella WilliamsAdmin
Életkor : 33
Foglalkozás : Bohóc
Hozzászólások száma : 1326

Izzie and Lio Izzeˇs room Empty
TémanyitásTárgy: Re: Izzie and Lio Izzeˇs room   Izzie and Lio Izzeˇs room EmptyHétf. Márc. 18 2013, 20:50



18+

A kérdésére kibuggyan belőlem a röhögés. Hogy tehet fel ilyen kérdést, pontosítok, hogy lehet ilyen tájékozatlan?!

-Szóval a te jó katonád vérben nem harcol.-
Közlöm egyszerűen a megállapítást, bár ezt abból is levontam már, hogy nem akart velem szexelni a menzesz miatt. Nos, a kérdése akkor is nagyon-nagyon vicces számomra.
-Különböző méretek vannak. Ha akarod, megmutatom.-
Válaszolok segítőkészen, a táskámban van néhány, meg a fürdőszobában is, szóval ha annyira érdekli, és még sosem látott, megnézheti.
-Au!-
Kezére csapok valami nyakatekert módon, elvégre a hátamon fekszem, így nehéz, de fájt, ahogy belém markolt.
Azért a kezei isteniek a srácnak, szóval csak nyögök és sóhajtok a markában, olyan jó lenne meglovagolni, de sajnos ezzel várni kell, viszont mivel ő is nagyon szeret szexelni, így legalább nem sokat.

-Eeeez őrületes volt... na de menj-menj, még a végén azt hiszik rólunk, hogy egy pár vagyunk!-
Amikor végez, megfordulok, és felülök az ágyban, majd noszogatni kezdem, hogy lépjen a távozás mezejére. Tudom, hogy ez őt jobban izgatja, mint engem, szóval inkább miatta csinálom. Engem nem zavarna, ha például itt maradna megnézni egy filmet... Lítium jó fej, jól kijövünk.

//Köszönöm a játékot, imádtam! <3 //
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Lionel Anderson
Lionel AndersonEgyszer volt, hol nem volt...
Életkor : 33
Foglalkozás : diák
Hozzászólások száma : 346

Izzie and Lio Izzeˇs room Empty
TémanyitásTárgy: Re: Izzie and Lio Izzeˇs room   Izzie and Lio Izzeˇs room EmptyCsüt. Márc. 21 2013, 19:29

18+


Ráncolom a szemöldököm, honnan tudnám, nem vagyok nő, anyám se volt soha. Az én jó katonám...Morgósat sóhajtok, lenne erre megjegyzésem, de nem akarom megbántani. Megnézném, majd máskor, most kicsit a szemem is összehúzom.
- Inkább ne, majd ha nem lesz benned.
Talán úgy kevésbé lesz fura. Megpaskolom a seggét, ráverek, csak vigyorgom, amikor nyávog. Nem rossz, élvezem a dolgot, alaposan megnyomorgatom a hátsóját. Hm...kezdek is tőle beindulni, megint, ekkor zavar el. Kell nekem mindig visszajárnom ehhez a csajhoz. Látványosan fejet rázok és leszállok róla és az ágyáról. Seperc alatt magamra rángatom a cuccot, készen vagyok, indulhatok.
- Igazis, nem kockáztatok.
Különben részemről: ki nem szarja le? Izzie úgyis tudja, hogy nem tudnék a pasija lenni, senkié, egyszerűen nem vagyok az a típus. Ő sem, bár szerelmes, hiába tagadja. Az a tagadás beszédes volt, erősen egoból jött. Na mindegy, legalább lesz okom megverni valakit. Mert szó se róla nehéz volt ilyen nőt találni.
Holnap még visszajövök, addigis intek a lánynak és gyorsan lelépek. Az arcom kifejezéstelen, nem tudják leolvasni róla, hogy dugni voltam, így csak nem kerül veszélybe a hírnevünk, vagy de és akkor csak rosszat mondhatnak rólunk!

// köszi szépen, én is!!!! :*//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

Izzie and Lio Izzeˇs room Empty
TémanyitásTárgy: Re: Izzie and Lio Izzeˇs room   Izzie and Lio Izzeˇs room Empty

Vissza az elejére Go down
 

Izzie and Lio Izzeˇs room

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Viper Room El & Mark
» I got my eyes on you - Izzie és Zin
» Get along with you - Izzie && Zin
» HÖK - Zin & Izzie
» I want... you - Daryl & Izzie

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: A világ legvégén :: Frances kollégium :: Archívum-