Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
HÖK - Zin & Izzie EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
HÖK - Zin & Izzie EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
HÖK - Zin & Izzie EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
HÖK - Zin & Izzie EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
HÖK - Zin & Izzie EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
HÖK - Zin & Izzie EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
HÖK - Zin & Izzie EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
HÖK - Zin & Izzie EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
HÖK - Zin & Izzie EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
HÖK - Zin & Izzie EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 HÖK - Zin & Izzie

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Isabella Williams
Isabella WilliamsAdmin
Életkor : 33
Foglalkozás : Bohóc
Hozzászólások száma : 1326

HÖK - Zin & Izzie Empty
TémanyitásTárgy: HÖK - Zin & Izzie   HÖK - Zin & Izzie EmptyCsüt. Dec. 29 2011, 00:09

Nem tudom, hogy a fenébe alakulhatott ez így. Péntek van, és a HÖK üres. Azt hiszem, Zin nagyban telefonálhat a beosztottjainak, hogy marha gyorsan kerüljenek elő, elvégre ez még ugyanúgy munkanap, mint a hét többi napja!
Igen. Pontosan ilyennek ismerem. És hogy honnan tudom, hogy nincs ott senki? Bee hívott, amikor eljött, és ő mondta, hogy a Zelnök úr igencsak megbotránkozott, amikor a hirdetőre nézett, hogy velem fog ügyelni, majd körbe a HÖK-ben, hogy nincs ott senki. Vajon odarendelt már valakit?
Belépve látom, hogy pang az egész az ürességtől. Bemegyek a pult mögé, és leveszem a kabátomat. Egy világoskék hosszított pulóver van rajtam, amit ugye direkt így gyártanak, hogy ne kelljen már feltétlenül hozzá felvenni mást, illetve fekete necc harisnya, és fekete magassarkú. Szerencsére hosszú a kabátom, így nem fázok az utcán, meg nem is annyira zaklatnak meg ebben a szerkóban. Valamiért ehhez volt kedvem, Isten tudja, miért, apám mondta, hogy öltözzek csinosan, mert majd be akar mutatni valami marketinges cápának. Ugyanis a városban van. Szóval én meg kitettem magamért.
Körülnézek, és azon gondolkozom, hogy csak oda kellene mennem köszönni. Meg kíváncsi is vagyok rá, hogy a báli este az csak egy újabb kis téves lépés volt részéről, vagy valami tartósabb... elmebaj. Gyanítom, hogy utóbbi, de nem ártana róla megbizonyosodni, így bekopogok a tárgyaló elhúzható ajtaján, és utána elhúzva be is lépek.
-Szia! Kérsz kávét?-
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Hyun Zin Woo
Hyun Zin WooVároslakó
Életkor : 34
Hozzászólások száma : 2334

HÖK - Zin & Izzie Empty
TémanyitásTárgy: Re: HÖK - Zin & Izzie   HÖK - Zin & Izzie EmptyCsüt. Dec. 29 2011, 00:51

Rohadjon meg mindenki ott ahol van! Életemben először hajlandó vagyok elvállani valami olyasmit, mit az ügyelés... Erre mindenki eltűnik. Még Bree is. Pedig épp csak visszajött, és már épp terveztem rásózni a munka felét, amikor valami lehetetlen indokkal kimentette magát. Persze nem lenne ezzel semmi baj, csak az a név azon a vacak táblán... Miért nem vettem én ezt korábban észre? Már mindenkit felhívtam. Természetesen mindenki sajnálkozott, hogy jajj de rossz, mert most pont nem érnek rá. Ellenem van az egész világ.
Az egyetlen jó dolog, hogy tegnap voltam fodrásznál. Hirtelen felindulásból úgy döntöttem, hogy ideje változtatni, és barnára festettem a hajam. Nem mintha ettől bármi is változna, de ha tükörbe nézek legalább jobban érzem magam. Kék inggel, és farmerral egyszerűen tökély. Kár, hogy rajtam kívül ezt senki sem értékeli. Na jó nem, vannak olyan személyek, akik nem akarom, hogy értékeljék.
Az órámra pillantok. Még van 5 perc. Akkor addig csinálok kávét.
Be is indítom a masinát, aztán az ablakhoz lépek és kinyitom. Tudom, hogy az egyetem épületén belül tilos a dohányzás, meg hogy van erre kijelölt hely, de nem törődök vele. Egyszerűen rágyújtok, és úgy állok, hogy a füst az ablakon kimenjen. Már egyáltalán nem leszek rosszul tőle, és azt hiszem, bármennyire is nem akartam sikerült rászoknom. Vállatrántok. Ezen már nem múlik.
A kávé lassan lejön, és a cigi is egyre rövidebb. Elnyomom a csikket az ablakpárkányon, és kipöckölöm. A vörös még sehol, úgyhogy csak magamnak töltök kávét. Kinyitom a MacBookom és rákeresek a világ legidegesítőbb dalára... Teljes hangerő, ismétlés. Caramelldansen. Persze remix verzió.
A hangulatomhoz tökéletesen illik. Kényelmesen hátradőlök a székemben, és felteszem a lában az asztalra.
- Oa-oa-a, Dansa med oss, Klappa era händer, Gör som vi gör, Ta några steg åt vänster
Lyssna och lär, Missa inte chansen, Nu är vi här med, Caramelldansen...
Oo-oo-oa-oa
Oo-oo-oa-oa-a
Oo-oo-oa-oa
Oo-oo-oa-oa-a
Az én hangommal nem szebb, de kivételesen élvezem. Azt hiszem megőrültem. És a kiváltó ok, pont ebben a pillanatban lépett be. Isabella Williams... Olyan szép is lehetne, ha nem lenne olyan... hmm...
Végig nézek rajta. Nem tudott volna ma NORMÁLISAN felöltözni? Hol a nadrágja? Vagy legalább egy szoknya!
A köszönésig nem jutok fel, a kávéval kapcsolatban is csak annyira vagyok hajlandó, hogy felemelem a kávés poharamat. A másik kezemben meg már a cigimért kutat a zsebembe. Sajnálatos módon rá kell jönnöm, hogy jelen pozíciómban nem tudom elővenni, így kénytelen vagyok letenni a lábaimat, majd felállni. Ha meg már így hozta a sors, akkor visszamegyek az ablakhoz dohányozni. Kiveszek egy szálat és meggyújtom. Aztán jövök rá, hogy a kávémat az asztalon felejtettem. Cigivel a számban megyek érte, aztán vissza az ablakhoz.
- Késtél.
Szólalok meg végül, egészen nyugodtan. Nem is volt rossz ötlet rágyújtani...
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Isabella Williams
Isabella WilliamsAdmin
Életkor : 33
Foglalkozás : Bohóc
Hozzászólások száma : 1326

HÖK - Zin & Izzie Empty
TémanyitásTárgy: Re: HÖK - Zin & Izzie   HÖK - Zin & Izzie EmptyCsüt. Dec. 29 2011, 01:05

Valamit énekel, ami nem tűnt fel legelőször. Jéézusom! Hát a hangján lenne mit csiszolni... a modora mellett, természetesen.
Látom a becsmérlő pillantását, ami végigszalad rajtam, de nem érdekel. Semmi köze hozzám. És ha így folytatja, akkor soha a büdös életben nem is lesz. Lelépkedek a lépcsőn, ami a tárgyalóba vezet, és lehúzom kicsit jobban a felsőmet, mert igen, nekem is feltűnt, hogy felcsúszott kicsit, mondjuk úgy, hogy már lassan az illetlen kategóriába. Mint ha ugyan érdekelne bárkit is, szemmel láthatóan őt nem. Jól titkolózol, Zin.
Végre megszólal, én meg csak könnyed mozdulatokkal a kávéfőzőhöz megyek. Kinyitom a hűtőajtót, kiveszem a tejet, és töltök a csészémbe, miközben válaszolok a szívélyes fogadtatására.
-Rohadj meg!-
Közlöm olyan egyszerűen, mintha csak azt kérdeztem volna, hogy milyen napja volt. Talán ez az, amihez nem lehet hozzászokva, mivel sosem mondtam még neki ilyet (ha jól emlékszem). Nem szoktam, szimplán csak figyelmen kívül hagyom a bunkóságát, de ez a nap kicsit más, és akármennyire is akarom, nem tudom olyannyira könnyedén venni, ahogy képzeli. Ha tudná, mi van a háttérben, akkor se érdekelni, úgyhogy kár is ezzel törődnöm, inkább csak kisétálok, egy rántással behúzva magam mögött az ajtót, majd átsétálok a pult másik oldalára, és bekapcsolom az egyik laptopot, hogy valami zenét keressek, ami majd megnyugtat. Még egy bohócnak is lehet rossz napja.
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Hyun Zin Woo
Hyun Zin WooVároslakó
Életkor : 34
Hozzászólások száma : 2334

HÖK - Zin & Izzie Empty
TémanyitásTárgy: Re: HÖK - Zin & Izzie   HÖK - Zin & Izzie EmptyCsüt. Dec. 29 2011, 10:39

Leljebb húzza azt a valamit, ami rajta van, nekem meg az jut eszembe, hogy felfelé kéne húznia... Ez már kórós. De ha lefelé húzza, akkor legalább nyugtom lesz. Egy darabig, mert a közelében sosincs nyugtom. Eddig igyekeztem elkerülni. Szinte mindenalkalommal amikor megjelent én el is mentem rögtön. Mert ugye halaszthatatlan dolgom volt. Ez mondjuk arra jó volt, hogy egy csomó mindent, amit amúgy nem szívesen csináltam hamar befejeztem. A 8000$-ból is összeszedtem már 4000$-t. Éljen a feketmunka. Csak annyit kell csinálni, hogy a könyvelésben átjavítjuk az összeget, amit Rena-nak fizettünk, meg persze beszélni kell Renaval is a dologról, de az már szerintem nem lesz olyan nehéz. Remélem.
Beleszívok a cigimbe, és kezdem érezni, hogy valami nem stimmel. Mert nem szólt miatta semmit, pedig általában az ilyen dolgok miatt veszekedeni kezdene. De csak vállatrántok. Annyi baj legyen. Nyugtom lesz. Aztán meg szólal. Hű! tényleg jó kedve van...
- Igyekszem.
Felelem közönyösen, elvégre a cigit is azért szívom. Rothasztom a tüdőmet, akkor talán nem veszem őt sem észre többet. Nem tudom, hogy a hangerő mellett ezt hallotta-e, de nem is különösebben izgat.
O-o-oa-oa. A végén még szeretni fogom ezt a számot. O-o-oa-oa. Azért kedves vagyok, most, hogy itt van az énekhangomtól már megkímélem. Nem mintha értékelné.
Kimegy, arra amerről jött, és a másik helyiségben ül le. Elnyomom a cigimet, ideje fogat mosni. Most hogy itt van Iz, ki is mehetek, ha valakinek kell valami, majd vele elintézi.
Megkeresem a fogkefémet, nyomok rá fogkrémet, és elkezdem mosni a fogamat, közben meg elindulok kifelé a mosdóba.
Az ajtót nyitva hagyom, a zene továbbra is jó hangos. Nem őt akarom idegesíteni, ez kell ahhoz, hogy én nyugodt maradjak.
- Mingjár jovok.
Kiáltok oda neki, balkézzel még intek is, aztán az ajtót megint nyitva hagyva távozom a mosdóba.
Kétszer mosok fogat. A dohányzásban ez a legrosszabb. Büdös lesz tőle az ember. De így legalább már el tudom viselni a lehelletem. Jó mentolós-kicsit dohányos. Fogmosás után még haj ellenőrzés, mosdás. Megmosom a kezem, az arcom, a nyakam. Igen le kell magam hűteni, mert az a ruha, ami rajta van még így is ütött. Az ingem felső két gombját is kigombolom, az ujját meg felhajtom, és csak ezután megyek vissza. Az egyik kezemben a fogkefe, a másikban a fogkrém.
Magamban dúdolom az új kedvencemet, és jó kedvem van. Túl fogom élni a délutánt.
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Isabella Williams
Isabella WilliamsAdmin
Életkor : 33
Foglalkozás : Bohóc
Hozzászólások száma : 1326

HÖK - Zin & Izzie Empty
TémanyitásTárgy: Re: HÖK - Zin & Izzie   HÖK - Zin & Izzie EmptyCsüt. Dec. 29 2011, 16:23

Attól a borzadálytól, amit zenének nevez, nem hallom Katy Perryt. Szóval intek neki, oda se nézve, amikor közli, hogy mindjárt jön, felőlem aztán... Utána, amikor kiment, felállok, és lesétálok megint, de most az asztalához, hogy annak a förmedvénynek a hangerejéből levegyek. Valami arra késztet, hogy visszafelé megtámaszkodjak a fal mellett, és nagyot sóhajtsak. Muszáj lesz megnyugodnom, és valamit kezdenem magammal, hogy jobb kedvem legyen, mert így, ahogy vagyok, ez valami szörnyű. Már magamat is nehezen viselem.
Miután ezt megállapítom, nevethetnékem támad saját magamon, szóval talán valamivel jobb lesz a hangulatom. El is indulok lendületesen, hogy a hangot a kint bekapcsolt zenén feltekerjem, de alig lépek a legutolsó lépcsőfokra, nekiütközök Zinnek, aki befelé jön, és majdnem hátra is esek a lépcsőn, ami nem volna olyan jó buli, úgyhogy az első masszívnak ítélt dologba kapaszkodom meg ami kartávolságban van - benne. Elkapom a vállait, és amikor már érzem, hogy nem vagyok labilis, elnevetem magam a helyzeten. Csak most látom, hogy más a hajszíne.
-Jól áll a barna.-
Mondom, és a kezem elindul felfelé, hogy belesimítsak, és meg is teszem, hogyha nem akadályoz meg benne. Magam sem tudom, hogy honnan jött ez a késztetés.
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Hyun Zin Woo
Hyun Zin WooVároslakó
Életkor : 34
Hozzászólások száma : 2334

HÖK - Zin & Izzie Empty
TémanyitásTárgy: Re: HÖK - Zin & Izzie   HÖK - Zin & Izzie EmptyCsüt. Dec. 29 2011, 17:10

Visszaérve nem látom Izziet de nem zavartatom magam. Becsukom az ajtót és a tárgyaló felé megyek. A zeném már nem szól, biztos elege lett belőle és azt képzelte, hozzányúlhat a gépemhez. Pedig erre nincs engedélye. Gyorsan meg is indulok, hogy ellenőrizzem nem tett-e kárt benne. Ahogy belépek nekem ütközik. Reflexből utána nyúlok, a fogkefét meg a fogkrémet elejtem. Ő is belém kapaszkodik, így egész romantikus is lehetne a dolog. Lehetne, persze nem az, mert most koszos lett a fogkefém.
Mivel nevetni kezd feltétezem, hogy nincs baja, és az én szám is megrándul valami mosolyféleségre, de visszafogom magam. Ahogy az összes többi őrült késztetésemet is. Például azt, hogy leljebb csúsztassam a kezem...
Ácsi. Most megdicsért?
- Köszi.
Az előbb még a halála kívánt, most meg bókol? Csak én nem értem ezt. Az ujjaival pedig már a hajamat túrja. Biztos tudnám ezt is értkélelni, egy másik helyzetben, de nem most. A kezéért nyúlok, és lassan visszahúzom a kezét.
Aztán arrébb tolom, és felveszem a fogkefémet, meg a fogkrémemet. A kefét a kukába dobom, a krémet meg elteszem a táskámba. Közben meg vetek egy pillantást a MacBook-omra. Így ránézésre nincs semmi baja. Szóval töltök magamnak egy újabb kávét. Igaz már kihűlt, de nem izgat. Az előbb megint meg akartam csókolni, és mivel most voltam fogat mosni, nem gyújthatok rá rögtön. Tehát kávét iszom. Fogkrémre, monjduk szörnyű az íze. De mindegy. Még mindig jobb, mint megcsókolni. Egyébként is, miért változott meg hirtelen?
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Isabella Williams
Isabella WilliamsAdmin
Életkor : 33
Foglalkozás : Bohóc
Hozzászólások száma : 1326

HÖK - Zin & Izzie Empty
TémanyitásTárgy: Re: HÖK - Zin & Izzie   HÖK - Zin & Izzie EmptyCsüt. Dec. 29 2011, 17:21

Nem értem én a srácot. Egyszer magához húz, máskor meg ellök... mintha játszana. De nem játszhat velem, nem tudom róla elképzelni, hogy ennyire nagy pályás legyen. Kizárt!
Akkor meg miért ilyen? Most is, visszahúzza a kezemet. Ki érti ezt? Azért én mosolygok tovább, aztán meg arrébb tol, mint valami nem is tudom, ládát. Vagy dobozt. Észre se vettem, hogy leesett a fogkeféje, meg a fogkrémje. A falhoz húzódok, de a világért se mennék arrébb, hogy több helye legyen lehajolni, aztán kicsit értetlenül nézek rá, hogy az meg minek ide? Itt akar aludni? Aztán eszembe jut a dohány, amire rágyújtott, és hogy még nem is szóltam be érte, ideje pótolni.
-A dohányzás nagyon rossz szokás, mióta vagy ilyen önpusztító?-
A tárgyaló ajtaja nyitva maradt, így simán fellátni, és halljuk is, ha jön valaki, meg a zenét is lehet lent hallani, szóval még jobb. A tárgyaló közepén levő asztalhoz lépek, és elveszem róla az újságot, aztán kihúzom az egyik széket, leülök rá, egyik lábamat átvetem a másikon, a lapot az asztalra teszem, és kinyitom, hogy belenézzek-olvassak. Eddig nagyon ügyesen rejtegeti a gondolatait.
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Hyun Zin Woo
Hyun Zin WooVároslakó
Életkor : 34
Hozzászólások száma : 2334

HÖK - Zin & Izzie Empty
TémanyitásTárgy: Re: HÖK - Zin & Izzie   HÖK - Zin & Izzie EmptyCsüt. Dec. 29 2011, 18:03

Bonyolultak a nők. A vörösek legalábbis mindenképp. A szőkéket mindig tudom követni, de Izziet sosem. Rejtély számomra. Talán ez az, ami vonzóvá teszi? Lehet. Mindenestre, most meg a dohányzásról kérdez. Az mennyire hangzana hülyén ha azt mondanám: "Úgy 10 perccel azután kezdtem, hogy otthagytál a gólyabálon?" Szerintem nagyon. Még nekem is annak tűnik, meg szánalmasnak is. Az is. De jól esik. Ennyi önsajnálat nekem is jár.
- Egy ideje.
Vállat rántok. Egyébként sem hiszem, hogy komolyan érdekelné. Elvégre én sem érdeklem... vagyis nem tudom ő mit akar. Az előbb már megint olyan fura dolgokat csinált. Ha értenék az ilyesmihez, akkor azt képzelném ez valamiféle flört, de nekem fogalmam sincs az ilyesmiről.
Közben leül, és szerintem ezzel is engem akar frusztrálni. Ezt a lábkeresztberakós-ruhafelcsúszús-combkivillanós trükköt még én is ismerem. Meg kell hagyni hatásos, és nem lehet nem észrevenni. Az én szemem legalábbis megakad rajta, egy kicsit, de aztán úgy döntök, inkább főzök egy kávét. Vagy teát.
- Kérsz teát?
Kérdezem meg sem fordulva, és kávét is készítek be, meg a vízforralót is elindítom. Visszafordulok, és vetek egy pillantást az újságra is. Én még meg sem néztem.
- Írnak valami érdekeset?
A végén kiderül, hogyha elég távol vagyunk egymástól, akkor tudunk kommunikálni hétköznapi dolgokról is. Leülök én is, a kávé is meg a tea víz is elkészül magától, bármennyire szertnék vele pepecselni. A legtöbb amit tehettem az volt, hogy kikészítettem csészét. Egyelőre...
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Isabella Williams
Isabella WilliamsAdmin
Életkor : 33
Foglalkozás : Bohóc
Hozzászólások száma : 1326

HÖK - Zin & Izzie Empty
TémanyitásTárgy: Re: HÖK - Zin & Izzie   HÖK - Zin & Izzie EmptyCsüt. Dec. 29 2011, 18:39

-Akkor dobd el. Még most, ameddig tudod.-
Tanácsolom, bár kétlem, hogy kér a tanácsaimból. Mondjuk, ahogy visszaemlékszem, annyira nm rossz tippeket adtam neki, például, amikor megtanítottam csókolózni. De nem, erre inkább nem akarok visszaemlékezni, mert túlzottan nem hagy hidegen a dolog, meg eszembe jut akkor már az egész helyzet, a helyzetünk, és megint agyalni kezdek.
-Megint kávét akarsz inni? Most tetted le a csészét!-
Reklamálok, amikor hallom, hogy mit ügyködik, meg oda is nézek, hogy megbizonyosodjak róla. Rosszallóan kezdem ingatni a fejemet a cselekedeteire. Mindig szoktam ilyesmivel bosszantani.
-Teát? Nem.-
Majdnem hozzáteszem, hogy azt is akar inni?! De inkább kihagyom, mert az a szintű csesztetés már engem is idegesítene, aki egyébként birkatürelmű vagyok. Inkább birka, mint türelmes...
Felállok, otthagyva az újságot, és elgondolkozok rajta, hogy hová is tettem azt a csomag cukrot, amit lehoztam még pár napja, aztán eszembe is jut, de ha valaki, hát Zin nem fog örülni neki. Odasétálok hozzá, egészen pontosan el mögötte, mivel pont a szekrények elé tudott leülni. Jobbra tőle, a felső szekrénybe, a felső polcon van, természetesen, ami olyan magasan van, hogy muszáj lesz nyújtózkodnom.
-Csak tudnám, ki nyúlkál a cuccaimhoz.-
Jegyzem meg, inkább magamnak, és próbálok annyira nyújtózkodni, hogy elérjem a pillecukrot, de csak nem megy, szóval azon gondolkozok, hogy széket hozzak, vagy...
-Segítenél levenni?-
Kérdezem, és aztán átfut az agyamon a kérdéseire a válaszok lehetősége. Mi az, ami érdekelheti?
-Balesetek, összeesküvés-elméletek. A kultúra rovatban Rena, és a gólyabál!-
Jut eszembe az, ami igazán fontos, és amit mondani is akartam neki, csak azóta megfeledkeztem róla, és ennél a résznél a hangom is vidámabban és izgatottabban csilingel.
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Hyun Zin Woo
Hyun Zin WooVároslakó
Életkor : 34
Hozzászólások száma : 2334

HÖK - Zin & Izzie Empty
TémanyitásTárgy: Re: HÖK - Zin & Izzie   HÖK - Zin & Izzie EmptyCsüt. Dec. 29 2011, 19:21

Akkor menj el az Antarktiszra...
Nem hangosan nem mondom ki. De egész biztos javítaná az esélyeket, hogy ne gyújtsak rá. Egyébként nem tudom, mennyire lettem függő... bár valószínűleg már késő. Az ember túl könnyedén hozzászokik dolgokhoz, csak a leszokás szokott nehéz lenni.
- Majd abbahagyom, ha akarom.
Felelem végül, olyan hangon, hogy tudja, semmi beleszólása nincs. Viszont kétlem, hogy eljut hozzá az üzenet, mert a kávéval is cseszegetni kezd.
- De az már hideg volt.
Válaszolok ugyanúgy, mint az előbb. Nem mintha ha a kihűlt kávé ok lenne arra, hogy az ember utána egy forrót igyon, de jelenleg megteszi kifogásnak.
- Egyébként még csak 5 kávét ittam ma...
Állapítom meg, inkább magamnak, mint neki. Nálam ez normális. A hatodik mondjuk az már lehet, hogy sok, de egyszer-kétszer előfordul és nem lettem még sosem rosszul. Meg ha utána iszom egy zöld teát, akkor még valami egészségeset is csináltam a nap folyamán, a reggeli futáson túl. Hurrá.
Leülök, erre ő meg feláll, és elmegy mellettem. Nem tudom elhinni, hogy nem direkt csinálja. Ahogy elmegy mellettem, megérzem a parfümje illatát. Az előbb, amikor nekem jött nem éreztem. Csak nem azóta spriccelte be magát? Mélyet lélegzem, mert nagyon tetszik ez az illat. Aztán arra fordulok, hogy lássam miről is beszél. Bár a felső polcig nem jutok el a bámészkodásban. Túl sok minden van, amin megakad a szemem. Mármint ahogy nyújtózik, és feljebb csúszik a ruhája, a combjai, a feszes feneke - igen emlékszem az, hogy az, de jó lenne leellenőrizni...
Segíteni? Jah igen persze!
Felállok, és gyors mozdulatokkal lepakolok mindent a polcról, mert nem tudom mi kell neki, aztán visszahuppanok a székre, és az ajtón kifelé bámulok. Oh, igen az újság, az jó ötlet!
Tévedés, ha gólyabálat említenek, akkor rossz ötlet.
- Csupa szemét.
Vágom rá, aztán nyelek egyet. Le. Kell. Nyugodni. Kész van már a kávém? Felállok, hogy ellenőrizzem, de így meg megint túl közel van.
- Minek neked a cukor, ha nem is iszol semmit?
Kérdezem terelésként, mert most látom, hogy csak az kellett neki. Közben meg igyekszem a kávé illatára koncentrálni és nem az övére.
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Isabella Williams
Isabella WilliamsAdmin
Életkor : 33
Foglalkozás : Bohóc
Hozzászólások száma : 1326

HÖK - Zin & Izzie Empty
TémanyitásTárgy: Re: HÖK - Zin & Izzie   HÖK - Zin & Izzie EmptyCsüt. Dec. 29 2011, 19:55

Kedves Zin! Réges-régen lekésted már azt, hogy hasson rám a bunkóságod, pláne, amikor észreveszem az egyéb megnyilvánulásaidat is. Egy rezdülés, egy mozdulat, egy pillantás, elég jó megfigyelő vagyok.
-Csoda hogy még nem krepált be a ketyegőd.-
Utalok a szívére, és az 5 kávéra. Mondjuk, felőlem aztán úgy mérgezi magát, ahogy akarja, sőt, ha nem teszi, akkor majd megteszem én, pláne a csodálatos válasza után. Érzem, hogy kész, az a belső kapcsoló az agyban, ami szerintem mindenkinek van, és mindenkit befolyásol, lekapcsolódik, és sötét lesz. Gyilkos, tomboló sötét, ami jelzi, hogy nagy üvöltés fog következni, nem is beszélve arról, hogy még a cukor miatt is beszól.
-Komolyan belehalnál, ha egyszer nem ócsárolnád, amit csinálok? Nem is értem, hogy akkor miért is nem tetettél még ki a Felügyelő Bizottsággal, ha szerinted ennyire értéktelen, amit csinálok?!-
Kezemben a csomag cukorral lépkedek felé fenyegetően, mert tényleg elgurult az a bizonyos gyógyszer. Csupa szemét, mi?! Na majd adok én neked!
-Nekem nem kell, hogy dicsérd, amit csinálok, az önértékelésem a helyén van. Volt, ameddig nem jöttél te, és nem húztál le MINDENT, ami az én feladatom. Másmilyen emberek vagyunk, oké? Miért nem jut el az agyadig, hogy nem csak te csinálhatsz valamit jól? Az emberek engem igazolnak, úgyhogy örülnék neki, hogyha befejeznéd a sértegetést, mert már tényleg sok!-
Kedvem lenne felpofozni, de azt megállom, még épphogy megállom. Már egészen közel állok hozzá, annyira vitt előre a lendület, miközben üvöltöztem vele. Nagyon rossz napot választott arra, hogy velem szórakozzon, és gondolom már megbánta azt is, hogy felkelt, legalábbis ilyeneket szokott mondani más alkalmakkor, amikor egymás torkának megyünk. Mert én nem leszek a bólogató kutyája, csak azért, mert ő az elnök.
-Ez gumicukor!-
Annyira hozzátennék valami sértőt, de van bennem annyi tartás, hogy nem teszem, hogy nem hagyom, hogy totálisan kiborítson, mert az már valóban a legalja, csak hozzávágom a csomagot, már amennyire ilyen távolságban lehet vagdalózni. És ezzel totálisan megcáfolom azt, hogy nem hat rám a bunkósága. Megint.
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Hyun Zin Woo
Hyun Zin WooVároslakó
Életkor : 34
Hozzászólások száma : 2334

HÖK - Zin & Izzie Empty
TémanyitásTárgy: Re: HÖK - Zin & Izzie   HÖK - Zin & Izzie EmptyCsüt. Dec. 29 2011, 20:37

Hülye megjegyzéseket tesz, aztán még kiabálni is kezd. És már megint azzal jön, hogy én vagyok a rossz! De legalább a hangjától magamhoz térek, és minden olyan gondolatom, ami nem helyes vele kapcsolatban szerte is foszlik. Veszekedni akar, már megint, hát legyen.
- Ha nem tűnt volna fel, kivételesen nem én kezdtem a kritizálást. Te vagy az, aki az elmúlt öt percet azzal töltötte, hogy elmondja mit nem kéne csinálnom. De mondjak valamit? Semmi közöd hozzá, hogy teszem tönkre magam!
Na ez az egyik fele, de közben hátrébb lépek, kettőt, mert időközben túl közel került. Pedig ha a szoba túl felében állna is tisztán érteném, olyan hangos. Megsüketülni meg még nem szeretnék.
- Egyébként meg nem ócsároltam semmit. - csak az újságot, de ha ezek a dolgok egyszerűen nem érdekelnek? - és egyáltalán nem értéktelen, amit csinálsz. Kellesz és kész.
Az utolsó mondatod tényleg kimondtam? Hozzá kéne fűznöm, hogy HÖK-nek kell, mert ugye nem nekem. Vagyis persze nekem is, de... nincs de, azt az utosló mondatot nem elnökként gondoltam oda. De talán nem jön rá. Elvégre még tovább kiabál. És már megint közelebb jön, szóval én megint hátrébb megyek.
Lehúzok mindent? hogy nem csak az jó, amit én csinálok? Hogy őt igazolják?
Nuga nega naboda deo jal naga?
- Ha másmilyenek vagyunk, akkor miért zavar annyira, ha különbözik a véleményem? És mi lenne ha nem kiabálnál folyton, ha nem tetszik valami? Nem vagyok süket, sőt még fogyatékos sem, szóval beszélhetnél nyugodtan normálisan.
Egyébként nem tudom mit mondtam neki, hogy így kiborult nála a bili. Viszont rossz irányba hátrátlam, mert mögöttem az ablak, és ha csak nem tervezem, hogy kiugrom, akkor nem tudok tovább menni.
Gumicukor? Basszus! Hogy nem vettem én ezt észre az előbb? Volt ott rendes cukor is ez 100% és akkor az előbb csak a cukor feliratot láttam. De?!
Hozzámvágja, én meg elkapom, mármint mielőtt leesne, és szétgurulna a földön, mert már kinyitotta.
A zacskóra nézek, aztán rá. Vajon szex után is ilyen kipurult és zilált, mint veszekedés után? Ki kéne próbálni... A gumicukor terészetesen a földön landol, és ahelyett, hogy pofán vágnám magam, őt rántom közelebb, hogy megcsókoljam. Vad és heves csók, olyan, mint a vitánk. A jobb kezemmel a hajába túrok, a balt az oldalán csúsztatom le, és ha ellenkezik sem engedem el. Én is elértem a tűréshatárom végére...
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Isabella Williams
Isabella WilliamsAdmin
Életkor : 33
Foglalkozás : Bohóc
Hozzászólások száma : 1326

HÖK - Zin & Izzie Empty
TémanyitásTárgy: Re: HÖK - Zin & Izzie   HÖK - Zin & Izzie EmptyCsüt. Dec. 29 2011, 22:34

Nem adja fel. Egyértelmű volt, hogy nem fogja. Sosem ismerné el, hogy téved. Inkább visszakiabál úgy, ahogy szokott, és tőlünk zeng az egész helyiség, de még a fenti is, sőt, a mögötte lévő is, meg a folyosó is, gyanítom. Viszont abszolút nem érdekel, mert felidegesített! Nem kéne állandóan kritizálni, állandóan szórakozni velem, és beszólni, és akkor nem üvöltenék, és megmaradna a béke!
Már épp készülnék rá, hogy visszakiabáljak megint csak, de akkor valami olyat mond, amitől a nagy levegő, amit vettem, a torkomban ragad, majdnem meg is fullaszt. Kellek? Tehát ez áll a dolgok hátterében? Hogy kellek neki? Vagy nem neki kellek, hanem a HÖK-re gondolt? De nem, azt nem így fejezte volna ki, ez biztos. Ha tuti, hogy nem neki kellenék, akkor azt olyan egyértelműen fogalmazta volna meg, hogy világos legyen, mint a Nap.
Aztán azért még ő is kiabál egy kört megint, mielőtt hozzávágom a gumicukrot. Nem marad el a replika, gyorsan átugrotta a kis zavart, ami beállt a szavai következtében, amit mondott. Már egészen az ablaknál állunk, de nem tudom, hogy hogy, és mikor szeltük át az egész termet.
Érzem, hogy teljesen kipirultam, annyira elfutott a méreg. Ezen csak két dolog szokott segíteni: egy jó szex, vagy egy kis friss levegőn való séta.
Követem a tekintetét a zacskóra, aztán vissza felemelem én is rá. Hallom, amint a zacskót elengedi, de azt már nem, amikor földet ér, olyan lendülettel kap el, és ránt magához. Első reakcióként még talán eltolnám magamtól, de nem tudom, ahhoz túl szorosan tart. Utána már nem akarom, inkább belelendülök én is a csókba. Elég könnyen meggyőzhető vagyok arról, hogy ez jobb megoldás. Kezem felfut a hátán, egészen a hajáig, hogy utána beleszántsanak ujjaim.
Az utolsó ilyen heves csókom vele volt, ami ennyire nagy hatással volt rám. Azon az éjszakán, amikor együtt aludtunk.
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Hyun Zin Woo
Hyun Zin WooVároslakó
Életkor : 34
Hozzászólások száma : 2334

HÖK - Zin & Izzie Empty
TémanyitásTárgy: Re: HÖK - Zin & Izzie   HÖK - Zin & Izzie EmptyCsüt. Dec. 29 2011, 23:32

Ha tudnám mire gondol egész biztos, hogy felvilágosítanám, én igenis elismerem, ha tévedek, csak az ritkán fordul elő... De szerencsére erről nem tudok semmit, meg aztán nem is biztos, hogy most tovább akarnék kiabálni. Már csak azért sem, mert így is félig meddig félrebeszélek, ami azért feltűnhetett neki, mert csöndbe maradt. Hopsz. Akkor már mindegy nem?
Nem tudom mi jár a fejében, és most először nem is akarom tudni. Nem akarok egyáltalán gondolkodni, csak érezni akarok. Leginkább őt, itt és most. Egy pillanatra mintha ellenkezni akarna, de aztán viszonozza a csókot. Most egyáltalán nem zavar, hogy a hajamba túr, sőt azt hiszem az zavarna, ha abbahagyná.
Van egy emlékem, valami hasonlóról, és álmomban is sokszor kísértenek ehhez hasonló képek, a valóság viszont sokkal izgalmasabb és intenzívebb. Egyáltalán miért fogtam magam vissza eddig?
A kezem a derekáról lefelé csúszik a fenekére, és még közelebb húzom. Nem foglalkozom azzal sem, hogy így esetleg megfogja érezni, mennyire tetszik nekem ez az egész. Mostanra egész biztos rájött magától is, csak az a kérdés, hogy akar-e még tiltakozni, vagy végre befejezzük, amit akkor éjszaka félbehagytunk?
Én minden gátlásom ellenére az utóbbira szavazok. Pedig tudom, hogy bármelyik pillanatban elfoghat valamiféle pánik, de remélem, akkor majd észhez térít. Mert tényleg kell, megmagyarázhatatlanul.
Gyengéden harapdálni kezdem az ajkait, aztán a nyakát. Kinyitom közben a szemem, mert valahogy el kéne jutni az asztalig - legalább odáig, ha már más nincsen.
Félbehagyom, amit csinálok.
- Ajtó.
Mondom a nyakának, ahogy észreveszem, hogy az bizony tárva-nyitva. Be kéne zárni. De ahhoz el kéne engedni... Nagy dilemma.
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Isabella Williams
Isabella WilliamsAdmin
Életkor : 33
Foglalkozás : Bohóc
Hozzászólások száma : 1326

HÖK - Zin & Izzie Empty
TémanyitásTárgy: Re: HÖK - Zin & Izzie   HÖK - Zin & Izzie EmptyPént. Dec. 30 2011, 00:08

Nagyon tetszik, amit csinál, egyszerűen muszáj elismernem. Az, amit kihozok belőle, a vadállat, egyszerűen kezd őrjítő lenni. Nem is értem, hogyan tud máskor olyan kimért lenni, amikor ez a hevesség, ez a szenvedély sokkal jobban áll neki. Ilyenkor férfi. Olyankor meg csak egy kisgyerek.
Ahogy keze a fenekemre csúszik, és még közelebb húz, képtelen vagyok megállni, hogy felnyögjek, annyira jó. Első alkalommal, amikor ehhez hasonlót műveltünk egymással nem hittem volna, hogy eljutunk idáig, hogy egy dög legyen, aki képes totálisan elveszíteni a kontrollt a józan esze felett, és átadni magát az ösztöneinek, és ilyen jól fogja csinálni. Mondjuk akkor még azt se hittem volna, hogy lesz következő alkalom.
Nem tudom, kinek akar, vagy akar-e valakinek megfelelni, de a magam részéről azt mondhatom, hogy nem vagyok rá rossz hatással. Sőt, nagyon jó hatással vagyok rá, tekintve azt, amilyen gyors ütemben fejlődik. A leendő barátnője sokat köszönhet majd nekem, és ha ezt még sokáig folytatjuk, akkor mennyit majd...
A testem teljesen az övéhez feszül, és érzem, hogy ha tudna, akkor még vonna közelebb. Kezeimet lesimítom a karjain vezetve a derekára, hogy ott belemarkoljak az ingébe, és már indulunk is, csak tudnám, hogy hova. Oldalra döntöm a fejem, hogy könnyebben a nyakamhoz férjen, mert tetszik, amit csinál. Aztán meg kimondja a varázsszót.
Kár, hogy engem totál hidegen hagy az ajtó. Péntek délután van, lassan 4 óra, ameddig tart az ügyeleti időnk, utána mehetünk. Mégis, ki az, aki ilyenkor jönne ide?
Kinyitom a szemeimet, és az említett irányba pillantok, de csak egy másodpercre, utána hátralépek, már ott is az asztal, amire leülök (ilyen magassarkúban még ez is megy) és magamhoz húzom, lábaimat megtámasztva a csípőjénél. Most én esek neki a nyakának, és finoman megszívom a bőrét, utána a füléhez hajolok, hogy megharapdáljam.
És pont ekkor kezd csörögni a kinti telefon. Hogy a fene vinné el! Mint egy varázsütés, úgy ránt a valóságba vissza, de nem akarom felvenni. Nem akarom... de muszáj. Mert még nincs 4 óra. Szóval adok még pár csókot az ajkaira, utána eltolom, hogy felállva az asztalról kisétáljak és felvegyem.
Viszonylag gyorsan lerendezem a hívót, de nincsenek jó híreim a pasinak, akit odalent hagytam, ugyanis valaki mindjárt ide jön, azért telefonált, hogy itt vagyunk-e még, mert leadna valamilyen kérvényt. Milyen jó, hogy ma van a határidő pont!
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Hyun Zin Woo
Hyun Zin WooVároslakó
Életkor : 34
Hozzászólások száma : 2334

HÖK - Zin & Izzie Empty
TémanyitásTárgy: Re: HÖK - Zin & Izzie   HÖK - Zin & Izzie EmptyPént. Dec. 30 2011, 10:54

Ahogy magamhoz húzom belenyög a csókba, én meg elmosolyodom. Végre tudom, hogy neki is legalább olyan jó ez, mint nekem, ez pedig ad némi löketet. Elégedett vagyok, és minden más gondolatot száműzök a fejemből. Nem sok értelme lenne azon rágódni, hogy mennyire rossz hatással van rám, vagy hogy ez az egész mennyire ellentmond mindannak, amiben "hiszek": várni az igazira és ehhez hasonló őrültségek. Most egyébként tényleg annak tűnik. miért várnék, ha most rögtön megkaphatom, amire szükségem van? Teljesen őrült lennék. Ha meg később véletlenül bűntudatom lesz, esetleg megbánnám, akkor elszívok egy szál cigit, esetleg a teljes dobozt, de kizárt, hogy most ezen aggódjak.
Izzie kezei is leljebb csúsznak a derekemra, és az ingembe markol. Egy percig sem izgatom magam azon, hogy összegyűri, sokkal inkább zavar, hogy van rajtam valami, és emiatt nem érezhetem közvetlenül magamon. Viszont kár lenne sietni, egyenlőre beérem ezzel.
Lassan közeledünk az asztalhoz, csak az ajtó zavar meg, abban, hogy tényleg odaérjünk. Engem. Őt láthatóan totál hidegen hagyja, és arra is nagyon jó módszere van, hogy az én nyugtalanságomat elűzze.
Ahogy magához húz, és körém fonja a lábait, már megisfeledkezek az ajtóról. A kezeim a combjaira vándorolnak, az ő szája meg a nyakamra, majd a fülemre.
Most rajtam a sor, hogy nyögjek egyet. Mi lesz velem később, ha már most ennyire jó? Lehet nem is fogom bírni addig...
Kivágom a telefont az ablakon. Miért most csörög? Ki az az állat, aki ilyenkor telefonál?
- Nehogy felvedd.
Próbálom győzködni, de hasztalan. Hiába csókolom meg újra, eltol. Persze, tudom fel kell venni. De igazán megszeghetnénk egyszer a szabályt.
Követem a szememmel, ahogy kisétál és felveszi a telefont. A remény, hogy az illető megunta és lerakta még mielőtt odaérne apró darabokra hullik.
Nagyot sóhajtok, és közben szebbnél-szebb halálnemeket találok ki a hívónak. Megfordulok és az asztalnak támaszkodom. Nagyon gyorsan lesz rossz kedvem.
Álmaim nője közli, hogy miről van szó, és még rosszabb kedvem lesz. Ez azt jelenti, hogy nem térhetünk vissza ahhoz, amit eddig csináltunk... De megbánja ezt még az a szerencsétlen.
Az órámra pillantok.
- 17 perce van.
Ennyi idő van 4-ig. Ha addig nem fut be ez az istenverte, vagy bezárom az ajtót, és ücsörögöhet kint, amíg befejezem, amit elkezdtem, vagy megvárom, a szeme láttára széttépem a papírjait, és csak utána zárom ki, hogy befejezzük a dolgokat Izzievel. A második verzió szimpatikusabb, de mivel van benne egy több várkozási lehetőség, valószínűleg nem ezt fogom választani.
Odamegyek Izziehez, még egyszer megcsókolom, sokkal nyugodtabban, mint korábban és sokkal rövidebben, aztán az ujjaimmal kicsit átfésülöm a haját. Kicsit összekócoltam az előbb. Fogalmam sincs, mit kéne csinálnom, amíg várunk.
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Isabella Williams
Isabella WilliamsAdmin
Életkor : 33
Foglalkozás : Bohóc
Hozzászólások száma : 1326

HÖK - Zin & Izzie Empty
TémanyitásTárgy: Re: HÖK - Zin & Izzie   HÖK - Zin & Izzie EmptyPént. Dec. 30 2011, 16:00

Sóhajtok egyet. Le kell nyugodnom, és átgondolni kicsit a dolgokat. Ezt viszont nehéz, pláne, hogyha ránézek Zinre. Amit megteszek, aztán elnevetem magam, hogy milyen türelmetlenül néz az órájára, és szabja a feltételt. 17 perc. Megrázom kicsit a fejem, kifejezve ezzel, hogy hihetetlen, amit művel.
Aztán odajön, és megcsókol, teljesen máshogy, mint előtte, és mint eddig azzal a pár alkalommal (ami egyre csak nő - teszem hozzá magamban). Utána meg a hajamat simítja. Félig a fenti asztalon ülök, inkább támaszkodom csak neki, és ahogy áll előttem, csak felfelé nézek rá. Ha tudnám, hogy mit akar! De addig nem nyugszom, amíg ki nem mondja... ez biztos.
-Összezavarsz.-
Mondom röviden és tömören, és tökéletesen biztos vagyok benne, hogy tudja, hogy miről beszélek, hogy érti, nem kell tovább ragoznom. Sóhajtok egy nagyot, utána ellépek előle, elsétálok a másik terembe, ami a középső mögött van, és kinyitom az ablakot egy kicsit, mert nagyon meleg van lent. Mire visszaérek az előző terembe, a pulthoz, már be is fut a srác, kedvesen köszönve.
-Szia Riley!-
Köszönök az ismerős arcnak mosolyogva. Azt mondja örül, hogy lát, és hogy nagyon jól nézek ki, mint mindig. Elnevetem magam a szavain, miközben felé nyújtom a kezem, hogy adja ide a pályázati lapokat.
-Még időben vagy, nem kell ilyeneket mondanod, hogy elfogadjuk a pályázatod.-
Mosolygok rá, és közben elkezdem átnézni a lapokat. Általános dolgokról beszélünk pár szót, miközben ellenőrzöm az adatokat. Előveszek egy vonalzót, és a laphoz illesztve letépem azt a részt, amit ő visszakap, amint iktattam a pályázatot.
-Még írd rá a telefonszámod, hogy tudjunk értesíteni, ha mégis hiányozna valami. Tudod, ezzel nem én foglalkozom.-
Mondom neki odatolva elé a lapot. Közben fordulok, megkerülöm Zint, és elveszem a mappát, amiben vannak az iktatószámok, aztán gyorsan ráírom a következőt a lapjára.
-Akkor most te is megadod a tiéd? Tudod, hogy tudjam, hogy ki hív.-
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Hyun Zin Woo
Hyun Zin WooVároslakó
Életkor : 34
Hozzászólások száma : 2334

HÖK - Zin & Izzie Empty
TémanyitásTárgy: Re: HÖK - Zin & Izzie   HÖK - Zin & Izzie EmptyPént. Dec. 30 2011, 17:45

Én zavarom őt össze? Ez érdekes fordulat, de legalább tudom, hogy nem csak én vagyok megzavarodva. A füle mögé simítok egy tincset, aztán odahajolok és a fülébe suttogom.
- Te is engem.
Lehet, hogy a viselkedésemből nem ez jön le, de mit lehet tenni? Tiszta egó és önbizalom vagyok, az meg, hogy még nem küldött el a fenébe csak olaj a tűzre. De ha kicsit is ismer, talán sejti, hogy normális esetben sosem viselkednék így.
Kiegyenesedem, és hagyom elsétálni. Igaz nehezemre esik, de bármikor befuthat ez a szerencsétlen akárki, és ha valami komolyabb közben zavarna meg, akkor biztos hogy megbánná a napot, amikor megszületett.
Neki dőlök az asztalnak, aminek az előbb még Izzie támaszkodott, és keresztbefonom a karjaimat a mellkasomon.
Pár pillanatva befut egy srác, és köszönget. Intek neki, aztán az órámra pillantok. Szerencséje van, még van 13 perc.
Előveszem a telefonom és igyekszem nem meghallani, miről beszélnek. Keresek valami értelmetlen játékot és elindítom, hogy amíg Izzie elintézi a papírokat, addig is lekössem magam valamivel.
Sajnos hiába a nyuszi gyilkolás, pontosan hallok mindnet. Nem vagyok féltékeny, csak türelmetlen. Tőlem flörtölhetnek bármikor máskor, de most igazán befejezhetnék, mert mi is épp valaminek a közepén voltunk, és utálok bármit is félbehagyni.
Az utolsó nyuszi is eltűnik, és abból, ami történik az jön le, hogy Izzie is végzett a sráccal. Vagy mégsem?
Ez nagyon szánalmas próbálkozás. Hogy tudja kihívja! Behalok. Elveszem a kezéből a telefont, amibe épp készült beírni Izzie számát.
- Beírom neked.
Biztos meglepődik, hogy milyen kedvesen ajánlkozom. Na igen, amilyen idegállapotban vagyok, kész csoda, hogy még erre is képes vagyok. Még egy mosolyt is kap mellé, még pedig a legszebbet, s bár látom rajta, hogy ellenkezni szeretne, én már pötyögök a telóján.
- Tessék. Hamarosan értesítünk.
Adom vissza a mobilját, és még hátba is veregetem, aztán szépen kivezetem az ajtón.
- Jó hétvégét, Riley!
Kiáltok még utána, aztán becsukom az ajtót. Még hallom, hogy mond valamit, hogy nem köszönt el Izzietől, de ez engem hidegen hagy. Az órámra pillantok. Még mindig van 6 perc négyig, de aki ezután akar valamit, az megtanulja, hogy nem szabad semmit sem az utolsó pillanatra hagyni.
Visszamegyek és rögtön Izziet keresem a tekintetemmel. Ugye ő is akarja még?
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Isabella Williams
Isabella WilliamsAdmin
Életkor : 33
Foglalkozás : Bohóc
Hozzászólások száma : 1326

HÖK - Zin & Izzie Empty
TémanyitásTárgy: Re: HÖK - Zin & Izzie   HÖK - Zin & Izzie EmptyPént. Dec. 30 2011, 18:12

Még válaszolni sem tudok, mert Zin kikapja a telefont Riley kezéből, és beleírja a számomat. A döbbenettől még majdnem elköszönni is elfelejtek, pláne, ahogy végignézem amint kitessékeli az ajtón totál türelmetlenül. Mint aki bekotort, úgy viselkedik.
Visszajön, de csak a kérdő tekintetemmel találkozhat arra vonatkozóan, hogy mi volt ez, mégsem ezt kérdezem meg tőle.
-Te fejből tudod a számomat?-
Vagy ez lehet, vagy valaki másét írta be, megszívatva ezzel Rileyt. Nekidőlök a falnak, és kezeimet összefonom magam előtt valamiféle magyarázatot várva, hogy mi történt.
-Ez meg mi volt?-
Teszem fel végül a kérdést, és eszembe jut, hogy szakot is válthatnék, és elmehetnék fogorvosnak, ahogy ebből a srácból ki kell húzni a szavakat, azzal már nem is indulnék nulláról. Teljesen értetlenül állok a lezajlott események előtt. Meglep, hogy mit meg nem tesz... persze hazudnék ha azt mondanám, nincs verzió a fejemben, hogy miért is csinálja.
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Hyun Zin Woo
Hyun Zin WooVároslakó
Életkor : 34
Hozzászólások száma : 2334

HÖK - Zin & Izzie Empty
TémanyitásTárgy: Re: HÖK - Zin & Izzie   HÖK - Zin & Izzie EmptyPént. Dec. 30 2011, 18:51

Természetesen fogalmam sincs mi Izzie száma, és ha tudnám sem adnám meg senki másnak. Szimplán azért, mert az ő száma, és ő dönti el, hogy kinek adja meg.
- Nem, csak a sajátomat tudom.
Felelem könnyedén, és elmosolyodom. Szegény Riley, biztos szomorú lesz, hogy nem éri el Izziet. Amúgy meg, most tényleg ez érdekli? Nem tetszik, ahogy megáll, olyan elutasító, az meg hogy számon kér, hogy miért csináltam. Én azt hittem ez egyértelmű. Egyébként meg végeztek nem? Akkor miért baj, hogy nem állunk még itt negyedórát Rileyval.
- Mi mi volt? Szépen illedelmesen kikísértem...
Felelem végül, tettetve az értetlent, ebben állítólag jó vagyok. Közben meg közelebb lépkedek, mert kizárt, hogy akár csak egy perccel is tovább várjak. Igaz, ha Izzie már nem akarja akkor nem kényszeríthetem, de lehet az, hogy ilyen könnyen meggondolja magát? Ennyire azért nem volt jó ez a Riley gyerek. Sőt! ha a külsőt nézzük, egyértelműen én nyerek. Persze kedvesebb nálam, és biztos venne virágot is, ha a vörös arra vágyik, de én semmi egyebet nem akarok tőle, csak végre befejezni, amit elkezdtünk.
Odaérve a falnak támasztom a kezeim. Pont Izzie vállai mellett.
- Hol is tartottunk?
Ez persze költői kérdés, és nem várok választ. Egyszerűen csak megcsókolom újra. Lehet kicsit heves vagyok, de tekintve a helyzetet, ez talán elnézhető nekem...
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Isabella Williams
Isabella WilliamsAdmin
Életkor : 33
Foglalkozás : Bohóc
Hozzászólások száma : 1326

HÖK - Zin & Izzie Empty
TémanyitásTárgy: Re: HÖK - Zin & Izzie   HÖK - Zin & Izzie EmptyPént. Dec. 30 2011, 20:24

A válaszára elmosolyodom. Szépen, illedelmesen. Na igen... így is mondhatjuk, végül is. Aztán közelebb jön, és látom a szemein, hogy mit akar. Érzem, ahogy a másik teremből áramlik be a hideg levegő, mert kinyitottam az ablakot, ugye, és nagyon jól esik, felfrissít kicsit, meg segít gondolkozni. Amit akarok is, meg nem is. Előbb utóbb túl jó, és ügyes lesz Zin, és akkor nagyon meg fogom bánni, hogy tulajdonképpen én vagyok az, aki az egészet előhozta belőle.
Leengedem a kezeimet, amikor odaér, és megfogom velük a derekát. Tetszik, ahogy támaszkodik előttem, tetszik az illata, ahogy bekerített, és az is, hogy tudom, hogy bármikor fordíthatok azon, hogy nyeregbe érezze magát.
Újra csókolni kezd, én meg hagyom. És nem csak a csókot, hanem magamat is egyre jobban belemerülni a dolgokba, és már ismét az ajkait marom hevesen, aztán megcsap megint a hideg levegő, ami azért észhez térít, így kezeimet felcsúsztatom a mellkasára, és megállítom a továbbiakat. Eltolom magamtól, hogy kérdezzek, megint.
-Ott tartottunk, hogy válaszolsz arra, mit akarsz tőlem.-
Emlékeztetem a báli témánkra. Nem felejtettem el, óh, dehogy is. Sőt, ha kell, akkor tovább ragozom.
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Hyun Zin Woo
Hyun Zin WooVároslakó
Életkor : 34
Hozzászólások száma : 2334

HÖK - Zin & Izzie Empty
TémanyitásTárgy: Re: HÖK - Zin & Izzie   HÖK - Zin & Izzie EmptyPént. Dec. 30 2011, 20:49

Szerencse, hogy kinyitotta az ablakot, mert az a kis hűs levegő kell ahhoz, hogy még egy kicsit magamnál legyek, mert amilyn hévvel visszacsókol, nehezemre esik uralkodni magamon.
Mondjuk lehet jobb lenne, ha nem fognám magam egyáltalán vissza, akkor talán neki sem jutna eszébe, hogy eltoljon magától kérdezősködni. Komolyan nem tudom, hogy hova akar kilyukadni, szerintem egyértelmű, hogy mit akarok, miért kell erről még beszélni is? Én még gondolatban sem ejtem ki azokat a szavakat, amikkel le lehetne írni, mennyi mindent akarok tőle, és most azt várja, hogy hangosan kimondjam? Nem, nem fogom kimondani. Annyira nem illene hozzám. Ráadásul zavarba is jönnék.
Egyébként nem vagyok hülye, a gólyabálon kérdezte ezt utoljára, és amiatt a nyavajás Riley miatt vagyunk már megint itt. Mert abban biztos vagyok, hogy amikor az asztalon ült és a nyakamat szívta, akkor nem jutott eszébe, hogy megkérdezzen.
Azt hiszem ez idegesít benne a legjobban. hogy folyton kérdez. Bármikor bármit mondok, neki mindig van egy kérdése, vagy rosszabb esetben megkérdőjelez. Ettől megy az agyamra.
Pontosan tudom, hogyha most olyat mondok, ami nem tetszik neki, akkor megint itt hagy, úgyhogy nagyon igyekszem valami értelmeset kitalálni, de ma már nem hiszem, hogy képes lesz az agyam ilyesmire. A szemébe nézek, úgy válaszolok.
- Tőled? Semmit. Téged akarlak.
Lehetőleg ruha nélkül - de ezt nem fűzöm hozzá. Egyszerűen csak megnyomom azt az egy szót:"Téged". Ha ezek után sem elégedett, akkor már tényleg nem tudom mit csináljak...
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Isabella Williams
Isabella WilliamsAdmin
Életkor : 33
Foglalkozás : Bohóc
Hozzászólások száma : 1326

HÖK - Zin & Izzie Empty
TémanyitásTárgy: Re: HÖK - Zin & Izzie   HÖK - Zin & Izzie EmptyPént. Dec. 30 2011, 21:06

Naná, hogy akarom, hogy hangosan kimondja. Tudni akarom, hogy mit akar, hogy pontosan mit akar, de persze látom, hogy megint terelni fog. Nem vagyok hülye, és nem vagyok álszent sem. Tudom, érzem, hogy vonzódik hozzám, de kétlem, hogy ez több egyszerű kémiánál a részéről, és ez az, ami érdekelne. És ha azt mondanám erre, hogy nem vagyok olyan lány, na az lenne aztán a plafonrepesztő hazugság. Pontosan olyan lány vagyok, ezt mindketten tudjuk. Olyan, aki élvezi az életet, és nem veti meg az alkalmi testi kalandokat sem. Most pedig kövezzen meg az, akinek soha még csak meg se fordult a fejében ilyesmi.
Elmosolyodom a válaszán, aztán az egyik kezemmel megsimítom az arcát lágyan, miközben a szemeit nézem. Ezután a kezeimet körbecsúsztatom a testén, ahogy magamhoz húzom, és átölelem.
-Ez jó?-
Kérdezem, kíváncsian, mert érdekel a válasza. Naná, hogy megint próbálok valamit kideríteni róla, valamiért nagyon izgalmas számomra az, amennyire rejtélyes ő, és ahogy működik. Nem vagyok egy darab tárgy, mert ha nem számítana semmi, akkor akár egy guminőt is adhatnék neki, hogy szórakozzon azzal.
Elengedem, és visszadőlök a falnak, kezeimet a hátam mögé téve. Nagy hiba, mert így nehezebben és lassabban tudom visszafogni, ha szükséges. És a lassúság azért gond, mert mire kiszabadítom a kezeimet magam mögül már lehet, hogy nem akarom majd.
-Az előbb még teljesen hidegen hagytalak, és kiabáltál velem. Mint egy darab ronggyal, úgy beszélsz velem időnként, és elhiggyem, hogy kellek neked? Néha úgy tűnik, hogy annyira hidegen hagylak, mintha... nem is tudom, egy asztal lennék. Vagy egy váza.-
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Hyun Zin Woo
Hyun Zin WooVároslakó
Életkor : 34
Hozzászólások száma : 2334

HÖK - Zin & Izzie Empty
TémanyitásTárgy: Re: HÖK - Zin & Izzie   HÖK - Zin & Izzie EmptyPént. Dec. 30 2011, 22:11

Azt hiszem most szívatni akar. Még levegőt is elfelejtek venni, ahogy hozzámér. Nyelek egyet ahogy magához húz. Hogy jó-e? Kedvem lenne nekinyomni a csípőmet és visszakérdezni, hogy "szerinted?" De nem ezt teszem.
- Nem.
Nem jó, mert nem elég. És főleg azért nem, mert elenged. Komolyan meg fogok őrülni, nem tudom meddig bírom még ezt a macska-egér játékot, főleg hogy azt sem tudom ki a macsak és ki az egér valójában. Valahányszor elkapom, beszélni kezd, és olyan mintha én lennék a sarokba szorított egérke.
Farkasszemet nézek vele, engem is érdekel, hogy mire megy ki a játék azon túl, hogy engem kihozzon a sodromból. Aztán végre kiböki mi baja, nekem meg nevetni támad kedvem, de visszafogom magam és gyorsan lehajtom a fejemet, hogy ne lássa mivel küzdök.
Asztal? Váza? Ez nagyon jó. Főleg, hogy ő mindent csinál, csak éppen hidegen nem hagy. Akkor lennék a legboldogabb.
Nagyot sóhajtok, és ellököm magam tőle, aztán az egyik székhez sétálok és lehuppanok. Összebrozolom a hajamat, mert érzem, hogy most nem úszom meg, el kell mondanom magamról valamit, amit amúgy nem tennék meg... Már nincs kedvem nevetni, de még mosolyogni sem.
- Védekezőmechanizmus.
Mondom kivégül, és forogni kezdek a székkel. Gondolom ez most elég szokatlan és gyerekes a részemről, de kell egy másik módszer, amivel "védem-magam" és jobb éppen nem jut az eszembe.
- Ha valami, vagy valaki megijeszt, akkor megpróbálok felékerekedni, ha pedig az nem megy, akkor jön a levegőnek nézés. Mert ami nincs, az nem is tud megijeszteni...
Kezdek szédülni, meg kéne állni, de még nem akarok. Tulajdonképpen ezt kimondani, és elismerni is ijesztő, de nem veszek róla tudomást, csak forgok tovább.
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Isabella Williams
Isabella WilliamsAdmin
Életkor : 33
Foglalkozás : Bohóc
Hozzászólások száma : 1326

HÖK - Zin & Izzie Empty
TémanyitásTárgy: Re: HÖK - Zin & Izzie   HÖK - Zin & Izzie EmptyPént. Dec. 30 2011, 22:22

Kíváncsi voltam, van-e más is a dolgok mögött, de azt mondta, nem jó, tehát nincs. Ezek szerint tényleg csak és kizárólag a testem kell neki, semmi más. Ez pedig elgondolkodtat, mert egyébként érdekes figura, és olyan dolgokat tud kihozni belőlem, amit talán a legvadabb álmaimban sem hittem volna.
Elsétál, hát én is ellököm magam, ő a székre ül, én mellé az asztalra. Kivételesen tényleg nem szívatni akarom, nem azért ülök oda pont, hanem mert elgondolkoztam, ami azzal jár, hogy mondjuk kevésbé figyelek arra hogy ilyen ruházatban ilyen egyszerű mozdulatsorral milyen hatással lehetek rá.
Mivel ő az, akinek ez az egész fontosabb, így kénytelen elviselni a kérdéseimet, sőt mi több, válaszolni is rájuk. A következő pedig költői talán, de azért érdekel a válasza.
-Hogy tudsz valaki olyanhoz vonzódni, akinek a személyisége egyébként ennyire idegesít?-
Elgondolkozom, hogy ez egy nagyon szemét húzása az életnek. Mert általában az, aki felidegesít minket, kiváltja belőlünk ezt, persze nem minden esetben, de túl sokszor. Például esetünkben is.
-Megijesztettelek?-
Kérdezem vigyorogva, ahogy karjaimmal magam mellett támaszkodok, fejemet felé fordítom, és rá nézek. Érdekes egy beismerés. És az is érdekes, hogy honnan jutottunk idáig, hogy totál elázva a szeszben egymásnak estünk, aztán rám se mert nézni úgy rohant el, most meg fel tudna kenni a falra, csak megkaphasson egy menetre.
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom

HÖK - Zin & Izzie Empty
TémanyitásTárgy: Re: HÖK - Zin & Izzie   HÖK - Zin & Izzie Empty

Vissza az elejére Go down
 

HÖK - Zin & Izzie

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

 Similar topics

-
» Get along with you - Izzie && Zin
» I want... you - Daryl & Izzie
» ♦ we are young, we run free ~ Izzie && So Ra
» I got my eyes on you - Izzie és Zin
» Shopping is always... ? - Izzie & Zin

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: A világ legvégén :: Frances épületek :: Archívum-