Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
hey, stranger ;) - Nate és Lauren EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
hey, stranger ;) - Nate és Lauren EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
hey, stranger ;) - Nate és Lauren EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
hey, stranger ;) - Nate és Lauren EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
hey, stranger ;) - Nate és Lauren EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
hey, stranger ;) - Nate és Lauren EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
hey, stranger ;) - Nate és Lauren EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
hey, stranger ;) - Nate és Lauren EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
hey, stranger ;) - Nate és Lauren EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
hey, stranger ;) - Nate és Lauren EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 hey, stranger ;) - Nate és Lauren

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Lauren Blake
Lauren Blake
Életkor : 30
Hozzászólások száma : 27

hey, stranger ;) - Nate és Lauren Empty
TémanyitásTárgy: hey, stranger ;) - Nate és Lauren   hey, stranger ;) - Nate és Lauren EmptyVas. Jan. 27 2013, 18:17

Egy újabb péntek este, amit egyedül töltök. Igen, mert sikeresen elmartam magam mellől mindent, amit ha jól meggondolom, annyira nem is bánok. Így legalább nem akar beleszólni senki az életembe, azt csinálok, amit csak akarok. Ezért is jöttem le a Heavenly Hellbe, mert itt nem vagyok egyedül, de mégsem akar mindenki beleokoskodni az életembe. Fel is kapok egy fekete miniruhát, hozzá piros kiegészítőkkel, majd elviharzok a fürdőbe és egy jó kis sminkelés és hajigazgatás után még egyszer megnézem magam a tükörben, kimondottan tetszik a látvány, főképp az öltözékem. Kilépve az utcára aztán fogok egy taxit, és meg is érkezek nem sokára, az ekkora már beindult buliba. Sosem szerettem korán jönni, csak akkor, amikor már javában zajlik a buli. Megérkezve bedobom a kabátom a ruhatárba, majd a bárpulthoz megyek, és befoglalva egy széket várom meg, míg a pultos srác rám figyel.
-Valami jó kis koktélt kérek, most rád bízom. -kacsintok rá, majd miután megkaptam, elkezdem kortyolgatni, miközben a tömeget pásztázom, hátha felfedezek valami ismerős arcot, de eddig még nem úgy tűnik. Azt hiszem, ma kénytelen leszek új arcokkal összehaverkodni. De ez még várhat, egyelőre bele-bele kortyolok a koktélba, és várom, hátha lesz valami jó szám.
Vissza az elejére Go down
Nathanial Sparks
Nathanial SparksVároslakó
Hozzászólások száma : 102

hey, stranger ;) - Nate és Lauren Empty
TémanyitásTárgy: Re: hey, stranger ;) - Nate és Lauren   hey, stranger ;) - Nate és Lauren EmptyPént. Feb. 01 2013, 08:51

Jó néha visszatérni az alapokhoz. Emlékeztető, mit nem szabad elfelejteni - hogy honnan indultam. És azért a HH volt nekem az, ami megadta a kezdő lökést a saját lábamon, hogy elinduljak, aztán járjak, fussak, satöbbi.
Szóval beállok a pultba, egyébként is lebetegedett az egyik, úgyhogy kapóra jön. A csajok jól jattolnak nekem, azt meg majd eloszthatják maguk között... bírják a "rosszfiús" kinézetemet a kis picsák, és ahogy elkezdik tenni a szépet, vadulni kicsit, mindegyiknek megcsillan a szemében, hogy majd ő megfog, megszelídít, megváltoztat. Nem rombolom le a homokvárukat, minek? Van jobb dolgom is.
Kiadok két sört két srácnak, elveszem a lóvét, megkapják a visszajárót a blokkal, aztán a következő várakozóhoz lépek. Fekete mini, vörös cuccok... ismerős jelenet. És szőke, végre! Csípem a szőkéket.
-Helló, mit kérsz?- Kérdezem tőle, de már mondja is. Rám bízza, oké, semmi akadálya. Gyorsan kikeverem neki a legütősebbet, jó sokféle töménnyel, amit tompít a lime, a citrom, a menta, és a gyümölcsök. Jó kis ütős koktél, a csajok imádják, csak hamar kifekszenek tőle. De ez meg már nem az én gondom, úgyszintén. Elveszem a pénzt, beütöm az összeget a gépbe, visszaadom a visszajárót, majd lépek a következő emberhez. Kezd felpörögni rendesen a buli.
Vissza az elejére Go down
Mesélő
MesélőMesélő
Hozzászólások száma : 122

hey, stranger ;) - Nate és Lauren Empty
TémanyitásTárgy: Re: hey, stranger ;) - Nate és Lauren   hey, stranger ;) - Nate és Lauren EmptyKedd Ápr. 30 2013, 04:11

A játék inaktivitás miatt
FAGYASZTVA!
( Ha folytatni szeretnétek, PM-ben jelezhetitek!)
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

hey, stranger ;) - Nate és Lauren Empty
TémanyitásTárgy: Re: hey, stranger ;) - Nate és Lauren   hey, stranger ;) - Nate és Lauren Empty

Vissza az elejére Go down
 

hey, stranger ;) - Nate és Lauren

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» hello stranger... - Mark & Bridget | Roxbury Club
» Lauren Blake
» Heavenly Hell - Lauren és Nicholas
» Lauren & David első találkozás
» Hurry up, I'm hungry >.< ..... Lauren and Daryl

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: M'ért ne léphetnél át? :: Lazíts! :: Archívum-