Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszót!
KARAKTERES HÍREK
2015/2016-os tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Latest topics
» Kapj le! - Louis és Reeven
Pént. Dec. 02 2016, 23:04 by Reeven Callagher

» Mit szólnál ha... ~ Julian&Usui
Kedd. Nov. 29 2016, 22:52 by Usui Kazuki

» Christopher & Kouji - it's your bad luck that you crossed my way
Hétf. Nov. 28 2016, 01:11 by Kouji Oohara

» Please, play with me!
Szer. Nov. 23 2016, 17:19 by Lana Evens

» Stanley Collins
Kedd. Nov. 22 2016, 20:33 by Stanley Collins

» Gyilkos szándékok Usui-Kenny
Szer. Nov. 09 2016, 17:45 by Kensington L. Lockwood

» Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby
Hétf. Okt. 31 2016, 20:51 by Sebastian McBridge

» Aki indul: odábbáll; aki vitéz: helytáll. ~ Josh & Suzy
Vas. Okt. 09 2016, 15:43 by Suzanna Crystal

» Sarah és Daryl - második randi
Kedd. Okt. 04 2016, 15:11 by Daryl Brooke

» "Pörgés" Reev és Felix
Vas. Okt. 02 2016, 17:06 by Reeven Callagher

Top posting users this month
Samuel T. Collins

Eric A. Blake

Leopold K. Lindhardt

Reeven Callagher

Quentin Collins

Felix Kaleolani

Suzanna Crystal

Kensington L. Lockwood

Sebastian McBridge

Kőrösi Noel

Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Share | 

hey, stranger ;) - Nate és Lauren

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Lauren Blake
Életkor : 23
Hozzászólások száma : 27

TémanyitásTéma: hey, stranger ;) - Nate és Lauren   Vas. Jan. 27 2013, 18:17

Egy újabb péntek este, amit egyedül töltök. Igen, mert sikeresen elmartam magam mellől mindent, amit ha jól meggondolom, annyira nem is bánok. Így legalább nem akar beleszólni senki az életembe, azt csinálok, amit csak akarok. Ezért is jöttem le a Heavenly Hellbe, mert itt nem vagyok egyedül, de mégsem akar mindenki beleokoskodni az életembe. Fel is kapok egy fekete miniruhát, hozzá piros kiegészítőkkel, majd elviharzok a fürdőbe és egy jó kis sminkelés és hajigazgatás után még egyszer megnézem magam a tükörben, kimondottan tetszik a látvány, főképp az öltözékem. Kilépve az utcára aztán fogok egy taxit, és meg is érkezek nem sokára, az ekkora már beindult buliba. Sosem szerettem korán jönni, csak akkor, amikor már javában zajlik a buli. Megérkezve bedobom a kabátom a ruhatárba, majd a bárpulthoz megyek, és befoglalva egy széket várom meg, míg a pultos srác rám figyel.
-Valami jó kis koktélt kérek, most rád bízom. -kacsintok rá, majd miután megkaptam, elkezdem kortyolgatni, miközben a tömeget pásztázom, hátha felfedezek valami ismerős arcot, de eddig még nem úgy tűnik. Azt hiszem, ma kénytelen leszek új arcokkal összehaverkodni. De ez még várhat, egyelőre bele-bele kortyolok a koktélba, és várom, hátha lesz valami jó szám.
Vissza az elejére Go down
Nathanial Sparks
Városlakó
Hozzászólások száma : 102

TémanyitásTéma: Re: hey, stranger ;) - Nate és Lauren   Pént. Feb. 01 2013, 08:51

Jó néha visszatérni az alapokhoz. Emlékeztető, mit nem szabad elfelejteni - hogy honnan indultam. És azért a HH volt nekem az, ami megadta a kezdő lökést a saját lábamon, hogy elinduljak, aztán járjak, fussak, satöbbi.
Szóval beállok a pultba, egyébként is lebetegedett az egyik, úgyhogy kapóra jön. A csajok jól jattolnak nekem, azt meg majd eloszthatják maguk között... bírják a "rosszfiús" kinézetemet a kis picsák, és ahogy elkezdik tenni a szépet, vadulni kicsit, mindegyiknek megcsillan a szemében, hogy majd ő megfog, megszelídít, megváltoztat. Nem rombolom le a homokvárukat, minek? Van jobb dolgom is.
Kiadok két sört két srácnak, elveszem a lóvét, megkapják a visszajárót a blokkal, aztán a következő várakozóhoz lépek. Fekete mini, vörös cuccok... ismerős jelenet. És szőke, végre! Csípem a szőkéket.
-Helló, mit kérsz?- Kérdezem tőle, de már mondja is. Rám bízza, oké, semmi akadálya. Gyorsan kikeverem neki a legütősebbet, jó sokféle töménnyel, amit tompít a lime, a citrom, a menta, és a gyümölcsök. Jó kis ütős koktél, a csajok imádják, csak hamar kifekszenek tőle. De ez meg már nem az én gondom, úgyszintén. Elveszem a pénzt, beütöm az összeget a gépbe, visszaadom a visszajárót, majd lépek a következő emberhez. Kezd felpörögni rendesen a buli.

Mesélő
Mesélő
Hozzászólások száma : 122

TémanyitásTéma: Re: hey, stranger ;) - Nate és Lauren   Kedd. Ápr. 30 2013, 04:11

A játék inaktivitás miatt
FAGYASZTVA!
( Ha folytatni szeretnétek, PM-ben jelezhetitek!)
Sponsored content

TémanyitásTéma: Re: hey, stranger ;) - Nate és Lauren   Today at 15:28

hey, stranger ;) - Nate és Lauren

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal