Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
It's red code, my b!tch. Red code! - Rena & Corny EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
It's red code, my b!tch. Red code! - Rena & Corny EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
It's red code, my b!tch. Red code! - Rena & Corny EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
It's red code, my b!tch. Red code! - Rena & Corny EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
It's red code, my b!tch. Red code! - Rena & Corny EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
It's red code, my b!tch. Red code! - Rena & Corny EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
It's red code, my b!tch. Red code! - Rena & Corny EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
It's red code, my b!tch. Red code! - Rena & Corny EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
It's red code, my b!tch. Red code! - Rena & Corny EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
It's red code, my b!tch. Red code! - Rena & Corny EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 It's red code, my b!tch. Red code! - Rena & Corny

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Cornelia Pearson
Cornelia PearsonVároslakó
Életkor : 33
Foglalkozás : divattervező és - ikon
Hozzászólások száma : 101

It's red code, my b!tch. Red code! - Rena & Corny Empty
TémanyitásTárgy: It's red code, my b!tch. Red code! - Rena & Corny   It's red code, my b!tch. Red code! - Rena & Corny EmptyKedd Jan. 22 2013, 12:52

LETYOURHAIRDOWN

LETYOURHAIRDOWN Cornelia Pearson


REEEEEEEEEEEEEEEEENAAAAAA!
Üss le, vagy én lövöm főbe magam... -.-"
credit to gbof ! of caution 2.0

Vissza az elejére Go down
Rena Lilian Fay
Rena Lilian FayVároslakó
Életkor : 30
Foglalkozás : Színész-, énekesnő
Hozzászólások száma : 118

It's red code, my b!tch. Red code! - Rena & Corny Empty
TémanyitásTárgy: Re: It's red code, my b!tch. Red code! - Rena & Corny   It's red code, my b!tch. Red code! - Rena & Corny EmptyKedd Jan. 22 2013, 13:16

[dohtml]

FavouriteAtHome


FavouriteAtHome Rena Lilian Fay







Óóó, PopcornyRibizli! ^^ Bocsi, Nate-hatás. Na, mi újság? Smile Nem bánthatlak, tiltja a vallásom. Sad

credit to gbof ! of caution 2.0


[/dohtml]

Vissza az elejére Go down
Cornelia Pearson
Cornelia PearsonVároslakó
Életkor : 33
Foglalkozás : divattervező és - ikon
Hozzászólások száma : 101

It's red code, my b!tch. Red code! - Rena & Corny Empty
TémanyitásTárgy: Re: It's red code, my b!tch. Red code! - Rena & Corny   It's red code, my b!tch. Red code! - Rena & Corny EmptyKedd Jan. 22 2013, 13:24

LETYOURHAIRDOWN

LETYOURHAIRDOWN Cornelia Pearson


Ehh, akkor előásom a revolvert valahonnét a szekrény aljáról, ha már Jesse-nél nem használtam... :'D
Egyébként mi ez az új név? o.O
...
Pont Nate a probléma. Asszem szerelmet vallottam neki. Mármint nem, dehogy! Csak annyira félreérthető volt és... basszus, akkora idióta vagyok. >.<"
credit to gbof ! of caution 2.0

Vissza az elejére Go down
Rena Lilian Fay
Rena Lilian FayVároslakó
Életkor : 30
Foglalkozás : Színész-, énekesnő
Hozzászólások száma : 118

It's red code, my b!tch. Red code! - Rena & Corny Empty
TémanyitásTárgy: Re: It's red code, my b!tch. Red code! - Rena & Corny   It's red code, my b!tch. Red code! - Rena & Corny EmptyKedd Jan. 22 2013, 13:32

FavouriteAtHome


FavouriteAtHome Rena Lilian Fay







Csak semmi nyugalom, őrizd a pánikot, ne játssz olyan játékokkal, amivel nem tudsz!!!
...

Hát ez csak egy... név. Razz
...

MICSINÁLTÁL?!
...

CORNELIA PEARSON!!! Most azonnal kezdj részletes beszámolóba, azt ajánlom, különben odamegyek, de azt nem köszönöd meg! o.O


credit to gbof ! of caution 2.0


Vissza az elejére Go down
Cornelia Pearson
Cornelia PearsonVároslakó
Életkor : 33
Foglalkozás : divattervező és - ikon
Hozzászólások száma : 101

It's red code, my b!tch. Red code! - Rena & Corny Empty
TémanyitásTárgy: Re: It's red code, my b!tch. Red code! - Rena & Corny   It's red code, my b!tch. Red code! - Rena & Corny EmptyKedd Jan. 22 2013, 13:37

LETYOURHAIRDOWN

LETYOURHAIRDOWN Cornelia Pearson


Csak egy név mi... nah, ki vele, mit műveltetek az ünnepek alatt azzal a majommal! Razz

Öhm, ja. ^^" Közöltem vele, hogy én nem akarok egy lenni a sok közül, hanem az Egyetlen. Mármint úgy általában, érted... csak abban a szituációban úgy jött le, mintha neki akarnék az egyetlene lenni és hát... basszus!
De ha hallottad volna, miket suttogott előtte!!! Én nem csodálom, hogy annyi csaj bedől neki - már bocs - ha ilyen a szövege.
credit to gbof ! of caution 2.0

Vissza az elejére Go down
Rena Lilian Fay
Rena Lilian FayVároslakó
Életkor : 30
Foglalkozás : Színész-, énekesnő
Hozzászólások száma : 118

It's red code, my b!tch. Red code! - Rena & Corny Empty
TémanyitásTárgy: Re: It's red code, my b!tch. Red code! - Rena & Corny   It's red code, my b!tch. Red code! - Rena & Corny EmptyKedd Jan. 22 2013, 13:59

FavouriteAtHome


FavouriteAtHome Rena Lilian Fay







Cornelia! Nem majom! *igen azért lett Cornelia mert Rena haragszik!!!*
...

Ajh, olyan rég beszéltünk! O.O Hiányzol ám Ribikém, valamelyik nap átugrom, amikor ráérsz, most, hogy végre visszajöttünk Angliából. Szóval ez még előtte volt, csináltam egy havas kis Karácsonyi meglepit neki a lakásba, a kedvenc kajájával meg mindenféle extrával, a képzeletedre bízom. Razz És azt mondta "a kedvencemből mindig tartok itthon, tudhatnád!" Awww *.*
...

VÉGRE! Jajj, Ribizli... olyan makacs vagy, versenybe szállhatnál velem. Semmi gond, ha nem lenne Jamie, és te se, tuti megpróbálnám megszerezni... az a pasi TUD! Nem kicsit. *.*
...

Hogy reagált? Very Happy


credit to gbof ! of caution 2.0


Vissza az elejére Go down
Cornelia Pearson
Cornelia PearsonVároslakó
Életkor : 33
Foglalkozás : divattervező és - ikon
Hozzászólások száma : 101

It's red code, my b!tch. Red code! - Rena & Corny Empty
TémanyitásTárgy: Re: It's red code, my b!tch. Red code! - Rena & Corny   It's red code, my b!tch. Red code! - Rena & Corny EmptySzomb. Feb. 23 2013, 23:54

LETYOURHAIRDOWN

LETYOURHAIRDOWN Cornelia Pearson


Oké, vettem. Nemmajom. Razz

Na jó... ez tényleg édes volt tőle. Te meg egy mázlista vagy, kisanyám, el ne szúrjátok nekem!
<33
Majd szólj, ha jössz, mert lassan kezd beindulni a meló és azt se fogom tudni, merre áll a fejem. Amúgy tudtad, hogy Noel is a városban van? Neked nem is mutattam még a fotósorozatot, amit rólam csinált. Pedig szexi lett. Wink

De nekem NEM kell Nate. Csak valaki. Kétlem, hogy Mr. Klubtulajdonos megállapodna a kedvemért. Nem arról híres és nem is ringatnám magam ilyen balfaszságban. :'D

Na szerinted? Felvitt lakásra.
credit to gbof ! of caution 2.0

Vissza az elejére Go down
Rena Lilian Fay
Rena Lilian FayVároslakó
Életkor : 30
Foglalkozás : Színész-, énekesnő
Hozzászólások száma : 118

It's red code, my b!tch. Red code! - Rena & Corny Empty
TémanyitásTárgy: Re: It's red code, my b!tch. Red code! - Rena & Corny   It's red code, my b!tch. Red code! - Rena & Corny EmptyVas. Feb. 24 2013, 11:17

FavouriteAtHome


FavouriteAtHome Rena Lilian Fay







Nem szúrjuk el... érzem! Smile Bár azért tudnék olyat mondani, amitől bajban leszünk... és csak az egyik az apám, a másik a tudod... ami volt. Velünk. Szerinted el kéne mondanom? :\
...

Okés, mondjuk péntek este? Először szombat jutott eszembe, de végre rávettem Jamiet hogy ne dolgozzon akkor, hanem velem foglalkozzon, szóval nagy szemétség lenne ha most meg én lépnék le. Razz
...

Komoly itt van? De szuper! Very Happy Na, majd felhívom, aztán összefuthatnánk akár hárman is. Azt a fotósorozatot pedig, a hííííres fotósorozatot, látni akarom! Készítsd elő péntekre. Wink
...

Ugyanmáááár, dehogynem kell neked, valld már be végre magadnak! Very Happy <3
Meglepődnél amúgy, mennyit változott... legalábbis szerintem sokat. Na de hagyjuk a tapasztalataimat e téren, kényes téma. XD
...

Szexeltetek? O.O


credit to gbof ! of caution 2.0


Vissza az elejére Go down
Cornelia Pearson
Cornelia PearsonVároslakó
Életkor : 33
Foglalkozás : divattervező és - ikon
Hozzászólások száma : 101

It's red code, my b!tch. Red code! - Rena & Corny Empty
TémanyitásTárgy: Re: It's red code, my b!tch. Red code! - Rena & Corny   It's red code, my b!tch. Red code! - Rena & Corny EmptyVas. Feb. 24 2013, 15:18

LETYOURHAIRDOWN

LETYOURHAIRDOWN Cornelia Pearson


Miért kellene? Amiről nem tud, az nem fáj és különben is jóval őelőtte volt! Szerintem csak bánhatja, hogy nem ő volt az illető. Mondjuk, én vele is benne lennék... Cool

A péntek csúcs. Addigra előszedem neked a képeket. :DD

Nem változott semmit Rena, hidd el nekem. Attól, hogy te változtál, ő még ugyan úgy a régi. És nem kell továbbra sem egy-két estén túl.
Szikrákat akarok, meg szerelmet! Olyat, ami az előtt volt J-vel, hogy minden félresiklott az életemben.

Mi számít nálad szexnek? >.<"

credit to gbof ! of caution 2.0

Vissza az elejére Go down
Rena Lilian Fay
Rena Lilian FayVároslakó
Életkor : 30
Foglalkozás : Színész-, énekesnő
Hozzászólások száma : 118

It's red code, my b!tch. Red code! - Rena & Corny Empty
TémanyitásTárgy: Re: It's red code, my b!tch. Red code! - Rena & Corny   It's red code, my b!tch. Red code! - Rena & Corny EmptyCsüt. Márc. 07 2013, 12:22

FavouriteAtHome


FavouriteAtHome Rena Lilian Fay







Tudod, mi a vicces? Én is benne lennék! *.* De tudod az aranyszabályt: nem szabad ismerőssel, pláne baráttal csinálni! Mármint... Natetl egyszerű volt, nem jelentettünk egymásnak konkurenciát. Bár azért kicsit nekem fura volt utána rád nézni, meg ha rád gondoltam, folyton meztelenül láttalak különböző pózokban, na de ezt majd inkább személyesen kéne megtárgyalni. XD
...

Nem-nem... nem a régi, nem értek veled egyet, Ribizlim! De majd meglátod. Wink
...

Olyan cuki vagy. *.* Lesznek szikrák, hidd el, megérdemled, szikrázni fogsz valakivel, tudom én. <3
...

Úúú... jó válasz Ribikém. Pénteken kiszedek belőled mindent, készülj. Razz


credit to gbof ! of caution 2.0


Vissza az elejére Go down
Cornelia Pearson
Cornelia PearsonVároslakó
Életkor : 33
Foglalkozás : divattervező és - ikon
Hozzászólások száma : 101

It's red code, my b!tch. Red code! - Rena & Corny Empty
TémanyitásTárgy: Re: It's red code, my b!tch. Red code! - Rena & Corny   It's red code, my b!tch. Red code! - Rena & Corny EmptyCsüt. Márc. 07 2013, 23:59

LETYOURHAIRDOWN

LETYOURHAIRDOWN Cornelia Pearson


Mindig is tudtam, hogy rám gerjedsz, bébi. McAdamnek esélye sincs ellenem! :DDDD

Azért ne éld bele nagyon magad, csak petting volt. De az... huhh, na mindegy. Akkor pééénteken!
Nekem meg mennem kell, még ma vár rám egy anyagválogatás a nyári kollekcióhoz. Ja, ilyenkor már azt kell csinálni, őrület.

Szeretlek béb <33 És köszi, hogy nyafoghattam kicsit.
xoxo

- LetYourHairDown logged out -
credit to gbof ! of caution 2.0

Vissza az elejére Go down
Rena Lilian Fay
Rena Lilian FayVároslakó
Életkor : 30
Foglalkozás : Színész-, énekesnő
Hozzászólások száma : 118

It's red code, my b!tch. Red code! - Rena & Corny Empty
TémanyitásTárgy: Re: It's red code, my b!tch. Red code! - Rena & Corny   It's red code, my b!tch. Red code! - Rena & Corny EmptyVas. Márc. 17 2013, 21:31

FavouriteAtHome


FavouriteAtHome Rena Lilian Fay







Áh, kiforgatod a szavaimat... Razz Így nem lehet veled értelmesen beszélgetni CorneliaPearson!
...

Csak petting! Nincs olyan csakkal kezdődő mondat, amiben benne van a petting! Very Happy
...

Nekem bármikor nyafoghatsz Ribizli, tudod, én vagyok a nyafiládád vagy mi... ^^
...

Puszi!

-FavouriteAtHome logged out-

credit to gbof ! of caution 2.0


Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

It's red code, my b!tch. Red code! - Rena & Corny Empty
TémanyitásTárgy: Re: It's red code, my b!tch. Red code! - Rena & Corny   It's red code, my b!tch. Red code! - Rena & Corny Empty

Vissza az elejére Go down
 

It's red code, my b!tch. Red code! - Rena & Corny

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Once a Queen, forever a Queen - Rena & Corny (McAdam-Fay apartman)
» Jó újra látni! (: | Corny & Noel
» last friday night... - Noel & Corny / valamerre az éjszakában
» What friends are for - videobeszélgetés, Noel és Rena
» Come and save me... - Zin & Rena

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: Sok bámész csillag :: Chatelés :: Archívum-