Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
What friends are for - videobeszélgetés, Noel és Rena EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
What friends are for - videobeszélgetés, Noel és Rena EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
What friends are for - videobeszélgetés, Noel és Rena EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
What friends are for - videobeszélgetés, Noel és Rena EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
What friends are for - videobeszélgetés, Noel és Rena EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
What friends are for - videobeszélgetés, Noel és Rena EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
What friends are for - videobeszélgetés, Noel és Rena EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
What friends are for - videobeszélgetés, Noel és Rena EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
What friends are for - videobeszélgetés, Noel és Rena EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
What friends are for - videobeszélgetés, Noel és Rena EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 What friends are for - videobeszélgetés, Noel és Rena

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Cornelia Pearson
Cornelia PearsonVároslakó
Életkor : 33
Foglalkozás : divattervező és - ikon
Hozzászólások száma : 101

What friends are for - videobeszélgetés, Noel és Rena Empty
TémanyitásTárgy: What friends are for - videobeszélgetés, Noel és Rena   What friends are for - videobeszélgetés, Noel és Rena EmptyKedd Márc. 04 2014, 23:24

LETYOURHAIRDOWN

LETYOURHAIRDOWN Cornelia Pearson


SOS!
Valamelyikőtök legyen fent, mielőtt megfejelem a falat a saját hülyeségemtől!!!
credit to gbof ! of caution 2.0

Vissza az elejére Go down
Noel Kent
Noel KentVároslakó
Életkor : 34
Foglalkozás : díszlettervező/színházi mindenes
Hozzászólások száma : 59

What friends are for - videobeszélgetés, Noel és Rena Empty
TémanyitásTárgy: Re: What friends are for - videobeszélgetés, Noel és Rena   What friends are for - videobeszélgetés, Noel és Rena EmptySzer. Márc. 05 2014, 20:54



noel.










Meg ne próbáld! Inkább mond, miért akarsz faltörő kost játszani? :O

credit to gbof ! of caution 2.0


A hozzászólást Noel Kent összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Márc. 06 2014, 21:53-kor.
Vissza az elejére Go down
Cornelia Pearson
Cornelia PearsonVároslakó
Életkor : 33
Foglalkozás : divattervező és - ikon
Hozzászólások száma : 101

What friends are for - videobeszélgetés, Noel és Rena Empty
TémanyitásTárgy: Re: What friends are for - videobeszélgetés, Noel és Rena   What friends are for - videobeszélgetés, Noel és Rena EmptySzer. Márc. 05 2014, 21:36

LETYOURHAIRDOWN

LETYOURHAIRDOWN Cornelia Pearson


Ú, cigi... ilyenkor nem vagy itt, hogy lelejmoljalak. O.O Pedig jót tenne az idegeimnek, mertöö...

Nate Sparks megkérte a kezem.

De nyugi, NEMET mondtam neki!!
credit to gbof ! of caution 2.0

Vissza az elejére Go down
Noel Kent
Noel KentVároslakó
Életkor : 34
Foglalkozás : díszlettervező/színházi mindenes
Hozzászólások száma : 59

What friends are for - videobeszélgetés, Noel és Rena Empty
TémanyitásTárgy: Re: What friends are for - videobeszélgetés, Noel és Rena   What friends are for - videobeszélgetés, Noel és Rena EmptySzer. Márc. 05 2014, 21:49



noel.










MIVAN??? MIT CSINÁLT??? És még nemet is mondtál? Jó nagy szrban vagy...

credit to gbof ! of caution 2.0


A hozzászólást Noel Kent összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Márc. 06 2014, 21:52-kor.
Vissza az elejére Go down
Cornelia Pearson
Cornelia PearsonVároslakó
Életkor : 33
Foglalkozás : divattervező és - ikon
Hozzászólások száma : 101

What friends are for - videobeszélgetés, Noel és Rena Empty
TémanyitásTárgy: Re: What friends are for - videobeszélgetés, Noel és Rena   What friends are for - videobeszélgetés, Noel és Rena EmptySzer. Márc. 05 2014, 23:08

LETYOURHAIRDOWN

LETYOURHAIRDOWN Cornelia Pearson


Ezazzz, lötyögtesd még, hogy hullámozzon is! >.<"

Valahol azért hízelgő, hogy egy hírhedten független pasas ilyesmire vetemedett és én voltam a szerencsés, de ismered Sparks-t... Olyan nincs, hogy ne legyen valami hátsó magyarázat az abnormális viselkedésére.

Egyébként kompromisszumként kiegyeztünk abban, hogy összeköltözünk... Ki fog csinálni, igaz? T.T
credit to gbof ! of caution 2.0

Vissza az elejére Go down
Rena Lilian Fay
Rena Lilian FayVároslakó
Életkor : 30
Foglalkozás : Színész-, énekesnő
Hozzászólások száma : 118

What friends are for - videobeszélgetés, Noel és Rena Empty
TémanyitásTárgy: Re: What friends are for - videobeszélgetés, Noel és Rena   What friends are for - videobeszélgetés, Noel és Rena EmptyCsüt. Márc. 06 2014, 21:22

[dohtml]

FavouriteAtHome


FavouriteAtHome Rena Lilian Fay







HOGY MI?! ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ! JAMIE, JAMIE, MEGYÜNK ESKÜVŐRE!
Oké, tudom, koncentrálok, figyelek, fú de örülök, mikor mutatod meg a gyűrűt? Igen, hallottam, hogy nemet mondtál, de na... mindketten tudjuk, hogy ez nem fog sokáig tartani! Very HappyÚr Isten, ugye lesz elég időm mindent megszervezni? És kell a vendéglista a lánybúcsúdra!!!!

credit to gbof ! of caution 2.0


[/dohtml]

Vissza az elejére Go down
Noel Kent
Noel KentVároslakó
Életkor : 34
Foglalkozás : díszlettervező/színházi mindenes
Hozzászólások száma : 59

What friends are for - videobeszélgetés, Noel és Rena Empty
TémanyitásTárgy: Re: What friends are for - videobeszélgetés, Noel és Rena   What friends are for - videobeszélgetés, Noel és Rena EmptyCsüt. Márc. 06 2014, 21:51



noel.










Ööö nekem is ennyire lelkesnek kellene lennem? :O Mert akkor megpróbálkozok vele…

credit to gbof ! of caution 2.0
Vissza az elejére Go down
Rena Lilian Fay
Rena Lilian FayVároslakó
Életkor : 30
Foglalkozás : Színész-, énekesnő
Hozzászólások száma : 118

What friends are for - videobeszélgetés, Noel és Rena Empty
TémanyitásTárgy: Re: What friends are for - videobeszélgetés, Noel és Rena   What friends are for - videobeszélgetés, Noel és Rena EmptyCsüt. Márc. 06 2014, 22:03

[dohtml]

FavouriteAtHome


FavouriteAtHome Rena Lilian Fay







MEG NE PRÓBÁLD! Utálná, ha mindketten lelkesednénk... sőt, ha csak én lennék itt, most talán le is tiltana, de így te lehetsz megértő, én meg őszinte, mindenki nyer. Very Happy

credit to gbof ! of caution 2.0


[/dohtml]

Vissza az elejére Go down
Cornelia Pearson
Cornelia PearsonVároslakó
Életkor : 33
Foglalkozás : divattervező és - ikon
Hozzászólások száma : 101

What friends are for - videobeszélgetés, Noel és Rena Empty
TémanyitásTárgy: Re: What friends are for - videobeszélgetés, Noel és Rena   What friends are for - videobeszélgetés, Noel és Rena EmptyCsüt. Márc. 06 2014, 23:33

LETYOURHAIRDOWN

LETYOURHAIRDOWN Cornelia Pearson


... Még letilthatlak! Mégis kinek az oldalán állsz??

Noel, mondd, hogy van egy üres ágy nálad, ahova menekülhetek az ilyenek és Nate elől! O.O
credit to gbof ! of caution 2.0

Vissza az elejére Go down
Noel Kent
Noel KentVároslakó
Életkor : 34
Foglalkozás : díszlettervező/színházi mindenes
Hozzászólások száma : 59

What friends are for - videobeszélgetés, Noel és Rena Empty
TémanyitásTárgy: Re: What friends are for - videobeszélgetés, Noel és Rena   What friends are for - videobeszélgetés, Noel és Rena EmptySzomb. Márc. 08 2014, 15:36



noel.










Rena, köszi, hogy megengeded, hogy megértő legyek. (:
C, ha ki akar/fog csinálni, ahhoz nekem is lesz egy két szavam. ; ) Van egy üres szobám, nyitok ott egy menekültszállót, és akkor jöhetsz. (:

credit to gbof ! of caution 2.0
Vissza az elejére Go down
Rena Lilian Fay
Rena Lilian FayVároslakó
Életkor : 30
Foglalkozás : Színész-, énekesnő
Hozzászólások száma : 118

What friends are for - videobeszélgetés, Noel és Rena Empty
TémanyitásTárgy: Re: What friends are for - videobeszélgetés, Noel és Rena   What friends are for - videobeszélgetés, Noel és Rena EmptySzomb. Márc. 22 2014, 20:49

[dohtml]

FavouriteAtHome


FavouriteAtHome Rena Lilian Fay







Noel, erre valók a barátok! Wink

Ribizli, természetesen a te oldaladon állok. És tudom, hogy akarod! Habos-babos ruhával, ah, de gyönyörű leszel, te jó ég! *.*

Noel, én is mehetek? O.O

credit to gbof ! of caution 2.0


[/dohtml]

Vissza az elejére Go down
Cornelia Pearson
Cornelia PearsonVároslakó
Életkor : 33
Foglalkozás : divattervező és - ikon
Hozzászólások száma : 101

What friends are for - videobeszélgetés, Noel és Rena Empty
TémanyitásTárgy: Re: What friends are for - videobeszélgetés, Noel és Rena   What friends are for - videobeszélgetés, Noel és Rena EmptySzomb. Márc. 29 2014, 01:09

LETYOURHAIRDOWN

LETYOURHAIRDOWN Cornelia Pearson


Ez kedves Noel és jólesik, de nem szeretném, ha bajod esne miattam. A szállással is csak végső esetben fogok szerintem élni, szóval nyugodtan széthagyhatod a gatyáidat, nem kell attól félned, hogy bármelyik percben betoppanhatok. :DD

Rena: nem. Lehet, hogy nálad ez azt jelenti, kéreted magad és a pasidnak bejön, de nálam egyszerűen csak azt jelenti, hogy nem és kurvára nem érdekel, hogy kinek jön be vagy kinek nem.
credit to gbof ! of caution 2.0

Vissza az elejére Go down
Noel Kent
Noel KentVároslakó
Életkor : 34
Foglalkozás : díszlettervező/színházi mindenes
Hozzászólások száma : 59

What friends are for - videobeszélgetés, Noel és Rena Empty
TémanyitásTárgy: Re: What friends are for - videobeszélgetés, Noel és Rena   What friends are for - videobeszélgetés, Noel és Rena EmptyHétf. Május 05 2014, 18:45



noel.










Rena tőlem aztán jöhetsz te is, de akkor készüljetek fel arra, hogy ti fogtok főzni, mosni, takarítani rám. ;)Valamit valamiért. Razz
C, ne aggódj a jelenlétedben sem biztos, hogy felhagyok az ilyen kedves szokásaimmal, mint a cuccaim széthagyása. Very HappyÉs köszi, hogy ennyire féltesz, bár reménykedem abban, hogy kiderült volna, valójában szuperhős vagyok és karcolások nélkül megúsznám a dolgot. (:

credit to gbof ! of caution 2.0



/bocsi, hogy csak most.../
Vissza az elejére Go down
Rena Lilian Fay
Rena Lilian FayVároslakó
Életkor : 30
Foglalkozás : Színész-, énekesnő
Hozzászólások száma : 118

What friends are for - videobeszélgetés, Noel és Rena Empty
TémanyitásTárgy: Re: What friends are for - videobeszélgetés, Noel és Rena   What friends are for - videobeszélgetés, Noel és Rena EmptyVas. Május 11 2014, 11:09

FavouriteAtHome


FavouriteAtHome Rena Lilian Fay







Jól van már, azért mert ki vagy akadva ne engem támadj, ezt már megbeszéltük, nem?! Szörnyű vagy ilyenkor... de akkor minek költöztél hozzá ha nem akarsz hozzámenni? *szemforgat*

Noel drága, meglepődnél, milyen házias lettem az utóbbi időben egy pasival meg két kutyával. De azért majd szólok a takarítónőnknek, hogy bővíteni kívánjuk a szolgáltatásait egy másik lakással. Very Happy

credit to gbof ! of caution 2.0

Vissza az elejére Go down
Cornelia Pearson
Cornelia PearsonVároslakó
Életkor : 33
Foglalkozás : divattervező és - ikon
Hozzászólások száma : 101

What friends are for - videobeszélgetés, Noel és Rena Empty
TémanyitásTárgy: Re: What friends are for - videobeszélgetés, Noel és Rena   What friends are for - videobeszélgetés, Noel és Rena EmptyVas. Május 11 2014, 19:51

LETYOURHAIRDOWN

LETYOURHAIRDOWN Cornelia Pearson


Persze, te vagy Superman csak szexibb kiadásban, szemüveg nélkül... Razz <3 :DD

Rena, életem, naiv vagy ha... basszus, mennem kell. ITT VAN AZ ANYÁM AZ AJTÓBAN! o.O"
Sziasztok, ha nem jelentkeznék holnapig, küldjetek felmentősereget.

---- LetYourHairDown kijelentkezett ----
 
credit to gbof ! of caution 2.0

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

What friends are for - videobeszélgetés, Noel és Rena Empty
TémanyitásTárgy: Re: What friends are for - videobeszélgetés, Noel és Rena   What friends are for - videobeszélgetés, Noel és Rena Empty

Vissza az elejére Go down
 

What friends are for - videobeszélgetés, Noel és Rena

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Save me from him! - Zin & Rena
» Come and save me... - Zin & Rena
» Folyosók;; Rena&Hell
» Killing me softly - Zin & Rena
» It's a parent-thing 2. - Rena & Jamie

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: Sok bámész csillag :: Chatelés :: Archívum-