Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
Asszertivitás tréning - Kenny&Usui EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
Asszertivitás tréning - Kenny&Usui EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
Asszertivitás tréning - Kenny&Usui EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
Asszertivitás tréning - Kenny&Usui EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
Asszertivitás tréning - Kenny&Usui EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
Asszertivitás tréning - Kenny&Usui EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
Asszertivitás tréning - Kenny&Usui EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
Asszertivitás tréning - Kenny&Usui EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
Asszertivitás tréning - Kenny&Usui EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
Asszertivitás tréning - Kenny&Usui EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 Asszertivitás tréning - Kenny&Usui

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Usui Kazuki
Usui KazukiKlasszikus kommunikáció
Életkor : 33
Foglalkozás : Rendőr
Hozzászólások száma : 649

Asszertivitás tréning - Kenny&Usui Empty
TémanyitásTárgy: Asszertivitás tréning - Kenny&Usui   Asszertivitás tréning - Kenny&Usui EmptyKedd Május 02 2017, 20:55

"Aki folyton a múltját fürkészi, nem érdemli meg, hogy jövője legyen." Nem bírja kiverni a fejéből ezt a mondatot. Már maga sem tudja, hogy a könyvesboltban hogyan akadt Oscar Wildra és miért ezt az idézetet emelték ki tőle. Rengeteget vitatkozott magával, még egy egyszerű matematikai képletet is elszámolt, legalább is számára egyszerűt, mert másnak valószínű gondot okozhatna, de Usuinak nem szokott. Most mégsem jött ki az eredmény. Aztán azt hajtogatta magában, hogy semmi eredmény sincs... Eltelt jó pár nap, mióta Kensingtonnal találkozott, néhány telefont is váltottak, de Usui egyszerűen túl elfoglalt volt, mert vagy dolgozott, vagy vizsgázott, vagy a HÖK ügyeit intézte, vagy a részvényei miatt kellett valahol megjelennie, de úgy, hogy ezek váltották egymást egyfolytában és még a lehetetlen mondat is a fejébe férkőzött, holott csak egy tankönyvet akart megvenni a szakdolgozatához. "Semmi eredmény." Maga sem hitte el, de szabadnapot kért a főnökétől, aki először fel sem fogta, lévén Usui sosem kért, de mivel látta rajta, hogy valami gondja lehet megadta természetesen, hiába utolsó pillanatban szólt. Írt is Nemonak, hogy amennyiben véletlenül jó neki a mai nap, az egyetemen megtalálja a HÖK irodában. Szeret ott lenni, mert kevesen lófrálnak arra és ha valamiért sürgősen kellene valakinek, megtalálják. Most is villog a kurzor a szakdolgozata dokumentumában, de képtelen fókuszálni, ami önmagában is furcsa. Ő mindig tud fókuszálni. Mindig. Kivéve most... ráadásul kinn még ricsaj is van, bár nem tudja mi az, kik csinálják és miért... igazából mióta Nemoval beszélgetett megfogant a fejében egy gondolat és most elburjánzott. Mit tesz egy idézet, nem igaz? De ha Kensington ráér legalább képes lenne összpontosítani, talán. Vagy máson agyalni, nem ezeken a lehetetlen dolgokon.
-Kekka wa nani mo yo... Bah. -Túr a hajába, ahogy bámulja a gépet, se lát, se hall, csak reménykedik jó híreket kap. Illetve kap bármi hírt.
Vissza az elejére Go down
Kensington L. Lockwood
Kensington L. LockwoodVároslakó
Életkor : 34
Foglalkozás : Tolvaj k@pecér
Hozzászólások száma : 109

Asszertivitás tréning - Kenny&Usui Empty
TémanyitásTárgy: Re: Asszertivitás tréning - Kenny&Usui   Asszertivitás tréning - Kenny&Usui EmptySzer. Május 10 2017, 21:31

Anyám...hogy mi a tökömért a HÖK irodában kell találkozni? Eleve nem terveztem betenni a lábam erre a redvás Egyetemre még egyszer a sok retardált köcsög közé, erre ez a fasz kitalálja, hogy keressem az irodájában. Csak szeretnéd, hogy a tied legyen faszikám. Bazdmeg fel is jegyeztem, hogy Kazuki HÖK tag, rohadt fontoskodó aktakukac lehet még szabad idejében is. Mármint ki az az épeszű ember, aki ha egytemista beáll a Hök-be? Mint valami sátánista szekta baszod.
 Persze én melóztam, melóztam, de sokszor elakadtam, hiába fúrtam bele magam elég mélyen a Kazukik ügyes bajos dolgaiba. Hovatovább vannak tippjeim és megtaláltam a helyi japán bűnszervezet nevét, a jakuza egy alága, amihez bizonyára közük volt a szüleinek.
És ma éppen ráérek! A saját melóm ez a projekt, Leo sem ér rá minden nap, úgyhogy egészen véletlenül azt monom neki, jó.
Úgyhogy bejövök a tetves iskolájába. Hát nem épp az a látvány és hangzavar fogad, mint legutóbb. Valami kibaszott program lehet, mert mindenfelé hülygyerekek csoportosulását látni. Az én kezembe is nyomnak egy fénymásolt reklámpapírt, fintorogva elolvasom "Elsős avató ünnepség" és olyan arccal nézek a srácra, aki a kezembe nyomta, hogy szerintem ott helyben sztrókot kap. Ráadásul gyereknek nézett? Na ne már! Nem mintha...kilógnék a fekete ingemre hanyagul fölkapott bőrkabátomban és sötétkék farmeremben. Hízni nem tudok, az idő pedig mondják, nem fog rajtam. Csak át kell vágnom ezen a rengeteg idiótán...
- Baszki!
Rontok az irodába, szerencsére nem lézeng bent senki más csak Kazuki. Persze, mert a többi rüves kölyöknek van esze a kocsmában szlopálni. Lebaszom az asztalra a nyomtatványt és tikkelő szemöldökkel nézek rá.
- Mi a faszom hetyehutya van itt ma? És pont erre kellett elhívnod? Várj, ne is válaszolj, direkt csináltad!
Perszehogypersze!
Vissza az elejére Go down
Usui Kazuki
Usui KazukiKlasszikus kommunikáció
Életkor : 33
Foglalkozás : Rendőr
Hozzászólások száma : 649

Asszertivitás tréning - Kenny&Usui Empty
TémanyitásTárgy: Re: Asszertivitás tréning - Kenny&Usui   Asszertivitás tréning - Kenny&Usui EmptySzer. Május 10 2017, 21:59

Amikor mélyen a gondolataiba merül, akkor mindig japánul teszi, nem hiába motyog anyanyelvén. Mikor Kensington rátör olyan hirtelen történik minden, hogy dekoncentráltsága miatt kiszakadni sem bír, csak pislog párat ráncolt homlokkal, hogy mi a fene van.
-Wakarimasen... takusan gakusei wa totemo urusai desu ne? Ie, ore wa gakuironbun o kaitta. Nande? - Néz kérdőn, mert egyáltalán nem érti mi lelte a másikat, zavarja a zaj és eléggé nyúzott is, ami tőle nem éppen megszokott. Persze ha nagyon furán néznek rá vagy esetleg megjegyzik zagyván beszél, akkor rájön nagyon nincs itt, összeszedi magát.
-Megnézhetjük mi van kint, ha érdekel, gondolom tetszenek az ilyen összejövetelek. Mit hoztál? - Nyúl a ledobott kötegért, hogy megnézze közben, addig is eltereli a gondolatairól a figyelmet.
De nem kell sok és bejön egy végzős lány, láthatóan Usuit keresi.
-Usui, kevés emberünk van kinn, segítened kellene! Látom van veled még egy végzős, hozzad őt is! Siessetek! - Magyarázza hadarva, mintha mi sem lenne természetesebb a HÖK részéről.
-Most nem alkalmas Tracy, mert... - Mondaná, de a lány közbevág, hogy a HÖK megígérte és így sincs elég embere és csak fél óra és hogy nincs kifogás, ha kell kétpercenként rájuk nyit, hogy az idilli romantikájuk megtörje, majd ki is viharzik. Usui persze pislog, majd feláll.
-Jössz velem. - Igen, ez kijelentés volt a részéről, mert egyedül nem megy és nem fog hajkurászni még egy embert, ha már Nemo eljött. Közben is tudnak talán pár szót váltani, nem is lesz feltűnő... talán.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

Asszertivitás tréning - Kenny&Usui Empty
TémanyitásTárgy: Re: Asszertivitás tréning - Kenny&Usui   Asszertivitás tréning - Kenny&Usui Empty

Vissza az elejére Go down
 

Asszertivitás tréning - Kenny&Usui

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Nyomozások - Usui és Kenny
» Gyilkos szándékok Usui-Kenny
» Az érem egyik és másik oldala ~ Kenny&Usui
» "Figyi már..." Kenny/Leo
» Vércsoportok egypetéjűeknél Leo-Kenny

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: A világ legvégén :: Frances épületek-