Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszót!
KARAKTERES HÍREK
2015/2016-os tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Latest topics
» Kapj le! - Louis és Reeven
Pént. Dec. 02 2016, 23:04 by Reeven Callagher

» Mit szólnál ha... ~ Julian&Usui
Kedd. Nov. 29 2016, 22:52 by Usui Kazuki

» Christopher & Kouji - it's your bad luck that you crossed my way
Hétf. Nov. 28 2016, 01:11 by Kouji Oohara

» Please, play with me!
Szer. Nov. 23 2016, 17:19 by Lana Evens

» Gyilkos szándékok Usui-Kenny
Szer. Nov. 09 2016, 17:45 by Kensington L. Lockwood

» Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby
Hétf. Okt. 31 2016, 20:51 by Sebastian McBridge

» Aki indul: odábbáll; aki vitéz: helytáll. ~ Josh & Suzy
Vas. Okt. 09 2016, 15:43 by Suzanna Crystal

» Sarah és Daryl - második randi
Kedd. Okt. 04 2016, 15:11 by Daryl Brooke

» "Pörgés" Reev és Felix
Vas. Okt. 02 2016, 17:06 by Reeven Callagher

» Rangsorolások (Noel és Tami)
Vas. Okt. 02 2016, 14:41 by Kőrösi Noel

Top posting users this month
Eric A. Blake

Leopold K. Lindhardt

Reeven Callagher

Samuel T. Collins

Quentin Collins

Felix Kaleolani

Kensington L. Lockwood

Suzanna Crystal

Kelly Evans

Sebastian McBridge

Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Share | 

Vércsoportok egypetéjűeknél Leo-Kenny

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Kensington L. Lockwood
Városlakó
Életkor : 27
Foglalkozás : Tolvaj k@pecér
Hozzászólások száma : 75

TémanyitásTéma: Vércsoportok egypetéjűeknél Leo-Kenny   Csüt. Jún. 16 2016, 15:48

Hűvös a ma éjszaka és nem hoztam kabátot. Miért is, ha nyár van... mindig megszívom az optimizmussal. Rövidíteni fogok. Nem vagyok oda a reszketésért, nem nekem találták ki, az élet szar...nem mintha ezzel olyan nagyon újat mondanék magamnak. Pocsék, eső utáni hűvös van és a lámpák alig villódznak ezen a környéken, ráadásul most, hogy rövidítek egy még ergyább utcába fordulok be. Itt automatikusan átszalad a fejemen, meg van-e a fegyverem, ösztön. Lazán, kissé csoszogva sétálok, összeráncolt, mogorva tekintettel. Szétlőtték a kocsim kerekeit tegnap, az egyik biztiőr, hogy b*meg magát, mindig hájasak és fáradtan szoktak lenni, de ezt, mintha farba csípték volna. Úgyhogy klassz, mondhatom, ezt sem fizeti a cég, béna voltam, nem hajtottam elég gyorsan, ha kilőtték, hát lőjjek magamnak újat saját költségre. Szerencsére van egy haverom az egy javítóban, nem kérdez, nem beszél sokat, csak a keze jár. Igaz, a borravalót sem szoktam sajnálni.
Ez egy szar utca, meg minden szar kocsi nélkül, edzek, futok én eleget, francnak se esik jól sétafikálni. Az emberek létezésével van bajom, már attól lehangolódok, ha messziről meglátom a bamba képüket.
Elmegyek egy bár előtt, ezt se értem miért nem csukják már be, még én is hallottam, hogy gyakoriak a késelések erre, szerencsétlen, lerészegedett pancseroktól veszik el a pénzüket. Szóval rossz helyen van. Nem is számítok rá, hogy ismerős arcot látok a bárból kitántorogni. Csak éppen odanézek. Hát nem kéne. Leo! Megtorpanok és ismét úgy érzem magam, mintha egy vödör jeget zúdítottak volna a nyakamba. Mi a bánatos atyaúristent ténfereg ez itt errefelé hajnali egykor? Ilyen nincs!
- Rosszul nézel ki, hívok neked egy taxit
Morgom oda köszönés helyett. Hát ez bazdmeg! De most nem leszek olyan ideggyenge, mint a múltkor, már nem borít ki, nem, az csak az első sokk volt, most már tudom, hogy errefelé lakik az istenit! Lehet, hogy a közelemben, hogy a durha ba*a szét az eget! Még a végén nekem kell érte aggódni! Eszem megáll! Erre van az egyik megbeszélőhelyünk, pont mert szar környék. Hogy ette erre a fene? Pont erre?

Városlakó
Foglalkozás : Kritikus, szerkesztő
Hozzászólások száma : 161

TémanyitásTéma: Re: Vércsoportok egypetéjűeknél Leo-Kenny   Csüt. Jún. 16 2016, 23:41

Maradjunk annyiban, hogy Leopold már nincs teljesen szalonképes állapotban mire hajnali egyet üt az óra. Az egyik nem túl közeli haverja kocsmázni hívta, nem túl nagy társaság, csajok, pia, billiárd, szóval főleg a hangulatért, így vállat rántott és igent mondott. A környék nem a legjobb, de olcsó a sör és mindig van szabad hely, játszani is. No meg ismeri az egyik pincérnőt az ismerőse, minden adott. Ahogy az is, hogy Leopold előszeretettel ivott többet, mint kellett volna és talán már túl rámenősen is csapta a szelet a lányoknak. De mint minden buli, ez is ellaposodott, a többiek mikor kezdték fontolgatni, hogy tovább állnak egy echte diszkóba riszálni, feladta. Kiitta a korsóját és elköszönt.
A történetben tehát itt tartunk, épp lép ki a bárból, összehúzza magán a bőrdzsekit, mert hűvösebb van, mint gondolta, hiába fűti az alkohol. Nem számít ismerősre, főleg arra nem, hogy leszólítják. Kevés pénzt hozott, el is itta, a cigijéért meg csak nem késelik meg... rossz környék, rossz környék, de mi biztonságos manapság? Amúgy sem gyáva valaki.

-Miva'?
Hunyorog az illetőre, aki valami taxit emleget.
-Figyi haver, nem vagyok langyi hiába a hosszabb haj, szóval ne lökjed a randiguru rizsát, hazatalálok, jó?
Közli nem teljesen artikuláltan, habár nem részeg, csak ittas.
-Különben is... mi a faszom közöd van hozzám, he? Ismerjük egymást?
Méri végig Kennyt, de nem tűnik egyelőre úgy, hogy bármi szikra kigyulladna a fejében, hogy 'aha!'...

Nem vagyok cinikus, csak tapasztalataim vannak, ami persze majdnem ugyanaz...
Vissza az elejére Go down
Kensington L. Lockwood
Városlakó

TémanyitásTéma: Re: Vércsoportok egypetéjűeknél Leo-Kenny   Vas. Jún. 19 2016, 18:39

Remekebb már nem is lehetne! Most, hogy részeg el fog küldeni a nagy büdös francba, én meg majd életemben először tekintettel leszek egy embertársamra. Miket meg nem élek! Még a végén elpuhulnék, ha sokat lógnék vele. Elhessegetem a gondolatot, ezer és egy oka van, hogy nem kerestem, ráadásul ez nem a méla tűnődések szent pillanata. Beszarok, bunkózni próbál! Hát bakker nem szeretem az aranyos dolgokat, de ez... Aranyhörcsög feelingem van. Mellesleg az aranyhörcsögöt, se szeretem. Kölyök, bolyhos aranyhörcsög, szóval...ez most kb olyan aranyos. Próbálok nem vigyorogni, csak megrázom a fejem. Ugyan mi lenne?
- Ja bocs, elég megtévesztő. Taxi nélkül? A szomszédban laksz? Te tudod, a hajad meg fogd össze, nehogy má valaki megdugjon
Nevetek fel, ez annyira abszurd. Hát ez...nem ismer meg! Az első reakció az egy sokk, mintha mellkason vágna, nesze neked, milyen jó, hogy nem kerested! Milyen jó, hogy az utóbbi években egyenesen leszartad?! Aztán eszembe jut, hogy ja...hát igen, ez a legjobb, ezek szerint felejthető rossz első élmény voltam. Hála az égnek, így olyan lesz, mintha meg sem történt volna.
- Senki
Közlöm és elfordulok, hogy kereket oldjak. Leo közelében világ életemben extra óvatos voltam... Remélem haza talál, innentől ez már nem az én gondom lesz. Én, aki mindig éber vagyok, most annyira meg vagyok ütődve Leo...végülis létezésétől, és reakcióitól, hogy nem figyelek arra, mi készül mögötte.

Városlakó

TémanyitásTéma: Re: Vércsoportok egypetéjűeknél Leo-Kenny   Vas. Jún. 19 2016, 22:33

Fel se fogja teljesen hol és mikor van, vagy ki és mit akar tőle, csak azt, hogy beszóltak és vissza kell szólni. De annyi bizonyos, idegenekkel nem szállna egy taxiba semmi pénzért, jelenleg pedig nem ismeri fel a másikat, mert annyira nem józan, sötétebb is van, nem is koncentrál jelenleg.
-Neeeeem a szomszédban, há' mitom' én, hazagyaloglok. Leszarom... ha behányok a taxiba az nem olcsó öcsi, nincs most nálam annyi.
Legyint, elitta a nála lévő vagyont, pár dollárja maradt.
-Kapd be, le is térdelhetsz és szerethetsz!
Annyira nem hosszú a haja, bár talán már össze lehetne fogni, ha nagyon akarná, el kéne jutni a borbélyhoz. Minden esetre a srác közli senkije és el is indul, megfordul és elballag, Leopold vállat von és követi, elvégre arra akart menni ő maga is, csak a tempója és a tájolása ingoványosabb. Ahogy haladnak és egy sötétebb részhez érnek rögtön jön is pár férfi, akik belekötnek, Leopold teljesen fel sem fogja.
-Mi a faszom kéne? Vagy pont az? Bazzeg, nem vagyok meleg, nem fizetnék a szopásért se, szóval nézzetek valaki mást, én a pénzen elittam, ha kell a pia ideokádhatok, lehet a szagtól beálltok, ú, akarjátok?
Mivel ittas, nem teljesen fogja fel, hányan is vannak körülötte vagy mennyire akarnak belé kötni, egyelőre próbál tovább menni, mi veszteni valóm lesz révén?

Kensington L. Lockwood
Városlakó

TémanyitásTéma: Re: Vércsoportok egypetéjűeknél Leo-Kenny   Pént. Jún. 24 2016, 20:04

Baszki, fel kéne pofozni, tesói nyakleves, jön ezzel a buzizással állandóan, meleg lenne? Kinézem belőle. Mert mi a faszomért asszociál folyton erre valaki? Zaklatták kiskorában, hogy buzi?
- Legyen úgy, szevasz
Gyalogoljon haza bazdmeg, bár amilyen állapotban van lehet követnem kéne rendesen hazaér-e. Ahh...nem fogom tudni megállni... és megint megtudom hol lakik, francba!
- Leopold, ha folyton ezzel a buzi-dumával jössz kurvára elkönyveled magad annak
Tudná miket beszél! Na most érdemelne meg egy jó nagy sebbe rúgást, de nem tudja ki vagyok, s hogy jogom van hozzá!
Elindulok, hálaisten jön utánam, remegek az idegtől. Már megint ő egy abszurd helyzetben...ráadásul lehet, hogy meleg. Az ÉN ikertesóm bazdmeg! A sötétebb rész nem tűnik fel, naponta megyek át ilyeneken, volt már, hogy belém kötöttek, meg is sérültek, kiszopták. De a kisugárzásom alapból, sugallja: kerülj el kurva messzire, ha nem akarod túl hamar kitörni a nyakad. Sötét gondolataimba mélyedek és hirtelen azt hallom, belekötnek bazdmeg! Ilyen nincs! Egy lendülettel megfordulok, vagy négy srácot látok baszakodni vele, rögtön rájukvicsorgok mint egy veszett pitbull
(Pitbulkutyákkal megetetel, megöletel)
És nem igaz! Megint jön a buzi dumával! Ez csak felcseszi a rossz arcokat, hát honnan szopott ilyeneket a kölyök?
- Néé má egy buzi! Te tetves buzerant köcsög!
Indul meg felé az egyik, ez nem normális, még a végén szét kell lőnöm itt mindenkit.
- Mit pattogsz kis öreg?
Meglökik, keményen vállba, közben egy sebhelyes arcú közvetlen fölémagasodik.
Rohanok, egy durva rántással hátrarántom Leot, eléállok és szembenézek a sebhelyes arcúval.
- Most azonnal lekoptok a gecibe, vagy mindenki meghal. Tíz másodpercetek van!
Sziszegem, köpöm a pofájába, nem számít, hogy mondjuk kétszer nagyobb nálam, van valami ádáz, kegyetlen, gyilkos erő a tekintetemben, amiből meg szokták érteni, rég elhagytam már azt a cuki kispályát, amin ők ténferegnek, mélyebbről jövök és komolyan beszélek. Cöccög a sebhelyes.
- Mert mi a franc közöd van a buzi hajashoz?
Velem másképp beszél, de körbevesz minket a maradék három.
- A lényeg, hogy szétszedlek mint hülyegyerek a mesekönyvet, fogy az időtök, már csak 5 másodpercetek van!
Az egyik vállal nekem jön, de nem a sebhelyes, egy gyors mozdulattal megragadom a karját, fingani sincs lehetősége, úgy csavarom és rántom meg, hogy kitörik, dobom is el, mint egy rongyot. Első nagy döbbenet, hogy mi az istent csinálok, ki a jó büdös szar vagyok, rögtön hátrál a fél sereg.
- 3...2...
Számolok vissza

Városlakó

TémanyitásTéma: Re: Vércsoportok egypetéjűeknél Leo-Kenny   Pént. Jún. 24 2016, 23:09

-Csak belém ne szeress, bĐaszod!
Röhög, nem, nem meleg, kicsit se, csak sokat ivott. Ha meleg lenne már rég Quentint hívogatná, hogy legyen merev estéjük, de így inkább csak egyedül ballag haza azon gondolkodván, vajon ha áthívná Christint, azt a csajt a bárból, akinek megszerezte a számát, vajon menne-e a szex, vagy fel sem állna neki. Lehet sokat ivott hozzá, nem bírja eldönteni. Épp ebben a magasröptű eszmefuttatásban zavarja meg pár idegen. A gondolatai még mindig homályosan a szex körül forognak, jelenleg azt hiszi mindenkinek, csak míg ő egy lányra vágyik férfiak szólítják meg. Tényleg le kéne vágnia a haját, még a végén a srácnak igaza lesz és megtévesztő.
-Ha buzi lennék selypítenék és rózsaszínbe lennék segg&rc! De elcseszett vagy bazdmeg!
Röhög, mert hirtelen elképzelte magát buznyeráknak és viccesnek találja. Igen, az a pár utolsó feles nem kellett volna már. Lökdösik is, tompán érez jelenleg még mindent.
-Mondom, hogy buzi vagy, ne fogdoss már...
Nem, nem kényelmes a helyzet és hideg a fal. Erre megint elrántják, csak most elvileg védelemből.
-Ne hergeld őket... És nem vagyok buzi! Megkérem Quent vágja le...
Nézegeti a haját, de fókuszálni nem képes.
-Né' má' Chuck Norris! Ehhez sokat ittam, na csá...
Komolyan verekednek? Ő nem akar verekedni. Fáradt hozzá, ha józan lenne lehet belemenne, mert miért ne alapon, meg ketten nagyobb az esély... nyolc ellen, ah, sokan vannak, hagyni kéne a fenébe. Inkább el is indul tovább, úgy is a haja okozza a feszkót, vagy mi. Ha majd kiér valami főútra szét is kellene néznie, mert gőze sincs hol van. Sokat fordult vele a világ, lökdösték erre-arra, nem tett jót az irányérzékének.

Kensington L. Lockwood
Városlakó

TémanyitásTéma: Re: Vércsoportok egypetéjűeknél Leo-Kenny   Vas. Jún. 26 2016, 19:53

Ez...hülye?! Döbbenten állok és nézem, ahogy előre megy, talán csak részeg és nem meleg, hiszen egy vérből valók vagyunk, nem lehet ennyire...elcseszett!
Mindegy az-e, vagy sem, követem, mert még hülyeséget csinál, érjen szépen haza és én majd próbálom nem memorizálni az utat.
Miért ne kötnének bele, miért ne lehetne egyszer, csak egyszer könnyű vele? És perszehogy van olyan szédült, hogy vékony kisgyerek létére visszaugasson a nagyobbaknak. Fogadjunk nem verték el eléggé kiskorában... Az arcomra csapok, mintha egy szúnyogot akarnék leütni, ráadásul jön ez az egész béna, buzie-e vagy stílusú beszólogatás.
- Mit mondasz kiscsávó? Mondod még egyszer?
Lökik vállba keményen, de kb ennyi esélyük van és ott termek, még egyszer érjenek hozzá, aratás lesz, lekaszálok mindenkit a gecibe. Ilyen nincs komolyan mondom, nem azzal van bajom, hogy le kell számolnom néhány seggarccal, de Ő mit keres itt? Őt belekeverni...
És még ő ugatja, hogy ne hergeljem őket.
- F*om hergeli, ki szólt be nekik?
Fájdalmas arcot vágok, ahogy azon kezd el lamentálni, le kéne vágatnia a haját, éppen jókor bazdmeg!
Az egyiknek kitöröm a karját, vegyítem a profi mozdulatokat mindazzal, amit az utcán és még apám ellen tanultam, igazából simán bunyózással is ki lehetne nyírni a társaságot. Leo nem tudom mennyire fogja fel az eseményeket, elindul, míg a többiek tesznek egy megfontolt lépést hátra.
- Helyes, húzás van
Közlöm, de ekkor oldalról belémjön valaki, azt egy könnyed mozdulattal földhöz vágom, viszont valaki felkiált.
- Szökik a hajas!!!!
A sebhelyes utánaszalad, mielőtt lélegzethez jutnék, megcsillan valami a kezében, lesokkolok, belemártja hátulról. Ne...nem lehet! Nem tudom mennyire, rohanok, de nem láttam jól, csak hogy Leo valószínűleg térdre esik, hogy hátulról megszúrták, a hátába, felüvöltök, előrántom a Glock18C-t

Városlakó

TémanyitásTéma: Re: Vércsoportok egypetéjűeknél Leo-Kenny   Vas. Jún. 26 2016, 20:58

Fel sem fogja igazából, hogy bajban lenne, többet ivott mint kéne.
-Csak dissuráltunk!
Ő nem hergelte őket, de már a szó is bonyolult hogy kimondja, nem bír artikulálni.
Ahogy nagyon azt sem fogja fel, mi történik, a verekedést sem, csak annyit, ő most nem akar és már menne is tovább. Megy is, de mivel érzékelik, hogy Kennynek fontos Leopold a haverjuk karjáért Lepoldon állnak bosszút. Leopold maga csak megtántorodik a falhoz, mert a fájdalom kezdi tisztára mosni az agyát, úgy lüktet a hátában, hogy a pia sem nyomja el. Még a levegő is benn reked, hogy mi történt, miért ilyen gyorsan és különben is.
A többi csávó meglátva a fegyvert azonnal szétszelelnek, a sebesült tagot ezalatt már messzebb vitték, mert Kenny Leopolddal törődött. Igaz, későn ér oda így is, mert Leopold maga is csak annyit érez, ha odanyúl tiszta vér lesz a keze és a meleg, ragacsos nedv csak úgy árad a ruháján. Teljesen le is sokkolódik, a fájdalom és tudat, hogy kezdi felfogni vérzik letaglózza. Ha Kenny oda is fut mellé csak néz rá falfehéren, hogy mit csináljon.

-Vérzem...
Azzal le is csúszik a fal tövébe, de fáj az is, rögtön az jut eszébe Quentint valahogy el kéne érnie... de nem bírja kivenni a telefont, még eléggé sok benne a pia és a saját vére miatt csúszik ki a kezéből a telefon. Attól fél még hányni is fog.... Ő ilyenekhez nincs hozzászokva.

Kensington L. Lockwood
Városlakó

TémanyitásTéma: Re: Vércsoportok egypetéjűeknél Leo-Kenny   Hétf. Jún. 27 2016, 19:53

Erre nem reagálok, ki se tudja mondani. Inkább megoldom ezt a kialakult kellemetlen helyzetet okosban, legyilkolok mindenkit a gecibe, legalábbis is mint terv, ez is megfordul a fejemben, senki ne szarakodjon az öcsémmel! Elkések és most nagyon elkések, mert míg nekem jönnek valaki a szerencsétlen, végtelen kis béna //bocsi XD// részeg és ártatlan öcsém bassza hátba.
Ordítok, zavarodottan és kétségbeesetten, előrántom a pisztolyt, ez van nálam, nem az automata, amivel szét tudnék lyuggatni mindenkit a büdös francba, de leszarom, mindent leszarok, csak Leo számít, rohanok, úristen, nem, nem, nem, úristen!
Nem szoktam pánikba esni, kb...soha, de most a fülem is zúgni kezd, nem, nem lehet semmi baja! Az képtelenség!
Holtsápadtan bámulok vissza rá, egy percig mozdulni sem bírok, pedig az volt a terv...
Leszarom mi volt a terv, megfogom, óvatosan, illetve mégsem, mert közben összecsuklik, így csak tapogatom a karját bénán, egyszerűen ahhoz is antiszoc vagyok, hogy normálisan hozzáérjek az emberekhez.
- Semmi baj, semmi baj nem lesz...én azonnal...
Lélegzek össze-vissza és félúton totál elfelejtem befejezni a mondatot. Előkaparom a telefonom és a mentőket hívom. Bedarálom a címet, hogy leszúrtak valakit, végül beleordítom, hogy kurvára siessenek.
- Mindjárt itt vannak, nem lesz bajod, világos? Pár perc...Leo, tarts ki Leo
Fogalmam sincs mennyire mély a seb és nem is akarom nagyon mozgatni, csak a kezét szorítom meg, a másik remeg és még mindig benne van a fegyver. Eszembe jut, ha még sietnék talán le tudnék lőni egy-két tagot, de majd visszajövök többedmagammal, a sebhelyest könnyen megtalálom, lassú kínhalállal fog a saját redves vérébe fulladni, miközben...patkányokkal fogom kirágatni a belét! De most... Leo, zihálva nézek rá, a mentők bármelyik pillanatban itt lehetnek, ideje elraknom a fegyvert. Megpofozgatom az arcát
- Ne ájulj el, mindjárt itt vannak!
Aztarohadtkurva!!!!!!!!

Városlakó

TémanyitásTéma: Re: Vércsoportok egypetéjűeknél Leo-Kenny   Hétf. Jún. 27 2016, 22:34

Alig fogja fel mi is történik vele, csak arra eszmél fel, hogy fáj a háta, hasogat, szakad és zsibbad is, ahogy a vér ömlik ki. Meg is tántorodik a falhoz, ahogy nagy nehezen hátranyúl tiszta vér lesz a keze, ettől le is sápad és rosszul is lesz. Az alkohol még tompítja, de a fájdalom felébreszti, a vérveszteség elnehezíti. Fura kettősségek uralják az elméjét és a testét, amikkel jelenleg nem tud mit kezdeni.
-Quentin... fel kell hívnom...
Mert ugyan ki másnak szóljon? A húgát nem rémiszti halálra... Na meg gőze sincs arról, hogy a testvére vigyáz rá jelenleg, nem egy vadidegen iskolatárs. Nyúl megint a telefon után amit elejtett, nem lenne jó ha aggódna a másik, fel akarja hívni, meg... ő maga is nyugodtabb lenne, ha vele lenne a barátja. A másik annyira esetlenül érinti, hogy az valahogy semmi megnyugtatót nem sejtet. Lehet már annyira rosszul néz ki, hogy hozzá sem akar érni?
-Nem érzem a hátam... csak azt hogy fáj...
Mondja elhalóan, mert veszti a vért hiába nem mozog. Egyre sápadtabb is, próbál nem elájulni, de remeg a keze, ahogy nézi, hogy a saját vére színezi.
Öt perc és jön egy mentő, rögtön csillapítják is a vérzést és tolják félre Kennyt, hogy Leopoldot el tudják vinni a mentőbe. Aztán persze mondják, hogy a rendőrségi meghallgatás miatt velük kell jöjjön, valamint faggatják, ismeri-e Leopoldot, tudja-e milyen a vércsoportja, van-e allergiája, érzékeny-e valamire.

Kensington L. Lockwood
Városlakó

TémanyitásTéma: Re: Vércsoportok egypetéjűeknél Leo-Kenny   Kedd. Jún. 28 2016, 20:57

Kiesnek a fejemből a többiek, hihetetlenül lebénít, hogy ő....úristen! Nem bírom felfogni, egyrészt most azonnal megölnék mindenkit, akinek köze van hozzá és ez nálam nem csak afféle szerény vélemény, hanem határozottan állítom, hogy tény, tény, tény! Meg is tenném, kiverném a szart is a sebhelyesarcúból, addig verném a fejét valamibe, amíg az agyveleje be nem sározza a ruhám, felrobbanok, tehetetlen vagyok és...mindennél jobban rettegek.
Ő az egyetlen, az utolsó... Leo, Leo, annyira próbáltam óvni, akkor is, ha nem ismertem, annyira...nehéz volt évekig távol maradnom tőle.
- Felhívom neked, felhívom a mentőből, ha jól leszel, most ne mozogj, vagy felhívjam most? Quentin?
Remeg a hangom, valamit csinálni akarok, amíg kiérnek
- De addig ne mozogj, vagy ha tudod a számát fejből, akkor felhívom jó? Jó lesz?
Úristen, neee, nem lehet baja! Beletépek a hajamba, zihálva nézek rá, mindjárt szívrohamot kapok. Szarul néz ki és vérzik, felhívom megint a mentőket, csak hogy beleordítsak JÖJJENEK MÁR AZ ANYÁTOK ÚRISTENIT!
Ah, ez nem jó, nem jó, istenem Leo, esküszöm mindjárt bőgök, pedig anyám temetése óta nem...
Nem is ismerem bazdmeg!
- Ne, ne mozogj, Leo, Leo, minden rendben lesz jó? Megígérem
Megfogom az állát, esetlenül, remegő kézzel, nézzen rám, koncentráljon rám! Ha akarja, felhívom neki Quentint
Meghallom a szirénát, istenem bazdmeg! Elüvöltöm magam, mintha nekem fájna: ERRE!
- Nem lesz baja, ugye nem lesz baja?
Hagyom maga taszigálni, de nem túl messzire, megvetem az lábam. A rendőrség szó hallattán elsápadok, aztán túlteszem magam rajta.
- Ismerem... a vércsoportja, mint az enyém
Kinyújtom a karom
- Nem tudom van-e allergiája, adok neki vért! Megyek, megyek, vele együtt, világos? Családtag! Az vagyok bazdmeg!
Mer értetlenkednek, olyan nagy a kavarodás.
- Linhardt a családneve, de igazából... majd ellenőrizhetik, a testvérem, menni fogok!
Azt sem tudom miket beszélek, de nem rángathatnak most el Leotól

Városlakó

TémanyitásTéma: Re: Vércsoportok egypetéjűeknél Leo-Kenny   Vas. Júl. 03 2016, 18:28

Esetlenül bólogat, hogy hívja fel neki, szeretné, ha felhívná.
-Egyes gomb...
Ő az első a gyors hívóban, ki más is lenne.
-Nem mozgok...
Olyan nehéznek érzi a testét, hogyha akarna sem menne neki, így inkább csak marad a seggén nekidőlve a falnak és nézi ezt a számára idegent, aki valamiért nem hagyja meghalni. Belekapaszkodik abba a ténybe, hogy van még empátia a földön.
-Jó.
Mivel emelik az állát ránéz a másikra, de már nem fókuszál, lezsibbasztja a sokk és a fájdalom.
Aztán megjön a mentő, a mentősök egyelőre csak helyet kérnek és nem válaszolnak, akarják tenni a dolgukat. Leopold csak fél füllel hallja mit ordibál Kenny, akarná mondani, hogy nem a testvére, de mindegy is neki, úgy sejti csak jönni akar, így nem reagál. A mentőben is ellátják, hagyják jönni Kennyt és kérdezik milyen vércsoportjuk van, nevezze meg. Nem kell sok idő és már a kórházban vannak, ahol egy rendőr meg is keresi Kennyt, hogy mondja el mi történt, elkéri az adatait és Leopoldét is. Közben ha Kenny nem hívta fel Quentint, akkor a rendőrök megteszik, mivel a telefon megvan és az 1-es gyors hívót tárcsázzák. Leopold aztán túl lesz az életveszélyen, bár beviszik az intenzívre, mert sok vért vesztett. Mivel magánál van és elhiszik hogy testvérek, így beengedik Leopoldhoz pár szót váltani, ha akarja. Leopold az ágyon fekszik, még mindig fehér és kába, de kapott fájdalomcsillapítót, így jobban van sokkal.

Kensington L. Lockwood
Városlakó

TémanyitásTéma: Re: Vércsoportok egypetéjűeknél Leo-Kenny   Vas. Júl. 10 2016, 13:27

Felhívom neki azt a nyavalyást, ha kijött a mentő és tudom, egyáltalán melyik kórházba szállítják. De addig...ki kell tartania! Rohadtul félek, totál kivagyok, amikor megérkeznek, de nem tudnak tőle elzavarni, még azt is megmondom, amit...tulajdonképpen senkinek. Csak az a felnőtt barátom tudja, aki eljött velem megcsinálni a DNS tesztet.
Megnevezek én nekik mindent, amit Leorol tudok, az örökbefogadó család nevét is mondom, de folyton azt kérdezgetem, mi lesz vele. Ne jöjjenek nekem olyanokkal, hogy sok vért veszített!
Felhívom Quentint, csak gyorsan elhadarom neki, hogy...Leo régi iskolatársa vagyok és hogy megkéselték, hova jöjjön. A csávó nem is szarozik, amint megtudja a címet rám rakja, gondolom ide fog rohanni, akármi is van. Közben baszogatnak a rendőrök, szerencsére csak a kisebb malőrjeim vannak rögzítve a rendszerükben, amióta A Cégnek dolgozom, védenek, úgyhogy türelmetlenül darálom, amit kell, közlöm, hogy a sebhelyes arcú és bandája volt, akik rendszeresen garázdálkodnak, szedjék végre össze magukat és csukják őket le.
Talán így jobb lesz... mert ha elém kerülnének, kinyírnám őket. Ha nem motoznak meg és miért tennék - a fegyverem se találják meg.
Totál kész vagyok, hogy az intenzívre viszik, egyik lábamról a másikra állok, mint aki beszarni készül, látja is egy nővér, hülyén vagyok, csak ne haljon meg... nagyon gáz lenne, annyira nagyon gáz lenne! Végül megszánnak és beterelnek hozzá, nagyon szarul néz ki. A Quentinje bármelyik pillanatban itt lehet és akkor...nem lesz maradásom, az ürge szépen kitúr majd. Megemberelem magam, felszívom, ne látszódjon, hogy ez egy gyenge pillanat.
- Felhívtam a barátod, mindjárt itt lesz.
Össze vagyok zavarodva, azt hiszem, hallotta, hogy azt mondom, a testvérem...
- Azt hittem Lindhardték megtanítottak vigyázni magadra! Hogy te mekkora egy felelőtlen, idióta pöcs vagy, öcsém! Nem is tudom hogy élhetted túl eddig
Igen, ki vagyok akadva és perszehogy lebaszom, egy ilyen cingár kis nyámnyila gyerek mi az istent kötekszik és járkál egyedül inni? Miért nem hívott taxit, miért ivott ennyit? Hülye!

Városlakó

TémanyitásTéma: Re: Vércsoportok egypetéjűeknél Leo-Kenny   Vas. Júl. 10 2016, 19:21

Az út nagyon hosszú a kórházig, legalább is Leopoldnak irdatlanul hosszú és fárasztó. Sajog mindene, fáj a feje, bár kapott érzéstelenítőt mintha vissza-vissza nyilallna a seb fájdalma a hátába.
mivel magánál van és mivel Kenny nem tágított, hát beengedik, de csak rövid időre, mert Leopoldnak pihennie kell.

-Hát Te? Azt hittem már hazamentél...
Elvégre semmi közük egymáshoz és nem is úgy tűnt, kedvelné őt ez az ipse.
-O. Quent... kössz. Le fog baszni és még igaza is lesz. Hallgathatom évekig..
Sóhajtja, de kiérezni a hálát, hogy szólt a barátjának.
-Szóval Te is? Lassan sorszámot fogok húzatni az emberekkel.
Forgat szemet.
-Te meg mekkora kamus vagy! Nekem nincs testvérem, hacsak Chloét annak nem vesszük, Ő áll a legközelebb a fogalomhoz, úgyhogy ne papolj, benn se lehetnél a szabályok szerint. Amúgy se lett volna semmi, ha nem kötsz beléjük. Max megmutatom a tárcám és megyek tovább, hagyjál lógva. Vagy odahányok nekik akkor úgy is otthagynak. Szóval Te ne papolj nekem és ne öcsizz öcsi, mert miattad kaptam a hátamba a szeretetcsomagot. Bassza meg... de kössz hogy nem hagytál ott.
Morranja oda a végén, mert azt hitte ez lesz. Akkor ott vérzik el, ez is biztos.

Kensington L. Lockwood
Városlakó

TémanyitásTéma: Re: Vércsoportok egypetéjűeknél Leo-Kenny   Szomb. Júl. 16 2016, 21:31

Igen, fogadkozok ezerrel a személyzetnek, hogy nem zaklatom fel. Bár az a tény nemtom mennyire fogja felspannolni, hogy tesók vagyunk. Fura mód mégis meglepi, hogy itt vagyok, még mindig sokkban, talán jobban, mint ő maga, most hogy ellátták és nincs már közvetlen életveszélyben. Morcos képemre rosszindulatú (de inkább zaklatott) árny szegődik, ráncolok neki szemöldököt válaszképp.
Ja, a szőke mindent helyretesz majd, ő az igazi családja, nem én. A családtagok lebasszák egymást, ha olyan van, ennyit még én is tudok. Nem reagálok, próbálom összeszedni magam, rohadt nehéz lesz ez a beszélgetés, sok mindent kellene emberi nyelven elmagyarázni neki. Először is, hogy mekkora idióta, mert azt tudnia kell. Hozzá kéne bilincselni egy székhez.
- Remek, ezek szerint nem én vagyok az első, aki közli veled mekkora egy felelőtlen farok vagy
Ezt bagoly mondja egyébként, de én, ellentétben vele, meg tudom védeni magam. Kamus? Meredten nézek rá és legalább tíz árnyalatnyival fehérebb leszek, szinte áttetsző. Azt hiszi kamu...hogy bekamuztam a vércsoportját? És igen, ezt így kell hagyni, számára nem vagyok az. Feszülten két ujjam közé csíptetem az orrnyergem.
- Tudom...de elméletileg lehetne testvéred, hisz örökbe fogadtak
Nem gondolom át, hogy ezt nekem rohadtul nem kellene tudnom! Most más jól van, miért nem húzok el a véres fenébe?
- Én kötöttem beléjük?
Nézek rá, hogy ő melyik jelenetre gondol, amikor megvédtem a szaros seggét, vagy amikor megvédtem a szaros seggét? Ettől függetlenül az egyik fő ok volt mindig, hogy pont az ilyenek miatt tartsam magam távol tőle.
- Belédkötöttek te nyomorult és te szólogattál vissza nekik, aztán megvédtelek, ami neked nem kellett és hátulról leszúrtak, ja, volt egy pont, ahol nekik mentem mert senki ne merje cseszegetni a...
Pislogok
- Különben is halott emberek
Megint pislogok. Ő a fiatalabb, rondán nézek rá.
- Hülye vagy, tudod hogy mennyire?
Észreveszem, hogy egyik mondatom végét se tudom befejezni.
- Chloét te is megvédenéd, ha lenne egy testvérem én is, ennyi, nincs mit, vegyél önvédelmi leckéket, szia.
Vetem oda zaklatottan és elindulok kifelé, ha kitalálok, amíg még nem késő lelépni.

Városlakó

TémanyitásTéma: Re: Vércsoportok egypetéjűeknél Leo-Kenny   Szomb. Júl. 16 2016, 22:23

-Felelős farok lettem volna, nem egyszer mentem már haza részegen, de most nem volt esélyem, hacsak a védelmezőm nem esett volna fegyverrel a másiknak és nem töri el a karjukat bassza meg!
Sziszegi, nehogy bárki meghallja. Ahogy kijózanodott eszébe jutott egy s pár dolog.
-Elméletileg herceg is lehetnék valami távoli földről, fasz se tudja kinek a vére folyik bennem, lehet, hogy az is csoda, hogy nem lettem degenerált, mert testvérek voltak a szüleim vagy amit akarsz. Még én sem tudom a vércsoportom, nem hogy Te... bele is dögölhettem volna, ha valóban azt mondják, adj vért! Eszednél vagy? Megmentesz és aztán ki is nyírsz...
Képed el, igen, sápadjon csak el, örül hogy felfogta, ez nem játék. Jelenleg annyira ki van bukva, hogy az sem tűnik fel, hogy nem mindenki tudja, hogy ő örökbe fogadott gyerek, de mivel nem titok, akár tudhatja is. Nem számít szerinte.
-Igen bazd meg! Amúgy mit csináltak volna velem? Elveszik a maradék öt dollárom? Vagy a cipőm? Egy részeggel mit kezdenek? Direkt nem volt nálam semmi olyan, amiért kár, ha elveszik, a pénzem meg elittam. Ha belém is kötnek nincs mit adnom, nincs mit elvenni... erre Te nekik estél mint egy dúvad bĐaszod és eltörted a karját... hogy a p&csába törted el?!
Nem tudja lenyűgözi-e ez a tény vagy elborzasztja.
-Részeg voltam, ki vesz komolyan egy részeget egy másik részegen kívül?!
Vág egy 'ugyan menj már' fejet.
-A..? A mit?
Néz rá értetlen, elvesztette a fonalat.
-Miért... megölted őket? Ugye nem? A vége zavaros, nem emlékszem...
Suttogja, reméli idebenn nincs kamera.
-Nem is ismersz, honnan tudnád mennyire? Én tudom és nem vagyok hülyébb nálad... ezek alapján nem.
Morranja, de elnyúzott a képe, a semmin veszekednek.
-Chloét és Quentint is... de én nem vagyok a testvéred, akkor miért? Ah, menj...
Fáradt. Nem érti a másikat, de úgy hiszi, soha nem is fogja. Elvégre Chloé és Quen egy dolog, de egy volt iskolatárs egy másik... vagy Chloé lenne a kulcs?
-Szerelmes vagy a húgomba?
Kiabál a másik után mielőtt kimenne. Akkor megértené, hogy miért védte meg. És megértené, miért ilyen, Chloé szép lány, sokan szerelmesek belé, de lehet túl büszke. Próbál keresni valami értelmet az egészben, ez adna.

Kensington L. Lockwood
Városlakó

TémanyitásTéma: Re: Vércsoportok egypetéjűeknél Leo-Kenny   Vas. Júl. 24 2016, 21:22

Micsoda kifogások, hisz ő szólt be azoknak az elcseszetteknek. Mély levegőt veszek, az agyonszúrt öcsémről van szó, csak nem kezdek dühöngeni... Különben sem szokásom, de sok minden nem az, amit pedig kivált belőlem, bár pont nem a kartörésre gondolok. Abban igaza van, hogy okkal tartottam magam tőle távol, csak a bajt hozom rá, akaratlanul is.
- Hülyén kezelted a helyzetet, arcosodtál, tőlem beszartak, nemtom bassza meg!
Beletépek a hajamba, ez az egyik nagy rögeszmém, totál belegyalogolt. Megöletem, az én társaságom veszélyes, nem véletlen tartom távol magamtól az embereket. Nem mintha érdekelne élnek, vagy halnak-de, ha nem Ő lenne az utolsó!
A hercegen gúnyos kacajt hallatok, nem hiszi el, hogy én vagyok, aki vagyok. Szerencse lenne, vagy a sors fintora? Ki kell használnom a hirtelen jött mázlit.
- Nem tudod? Azt megmondják bármelyik rutinvizsgálaton. Ilyesmivel nem árt tisztában lenned. Hülye vagy? Gondod bejátszom, ha nem mentem volna biztosra? Mi értelme lenne?
Nem cseszem szét őket, ha nem érdekel. De ezt...ő is összerakhatja. Kibököm, mert ez annyira nagy baromság és tök logikátlan, viszont...ezzel ismét közelebb kerülök a lelepleződéshez. Kurva gyorsan ki kell találnom valamit, mégis hogy az égbe tudhatnám a vércsoportját? Mi a normális magyarázat erre?
- A te visszaszólogatásodra csesződtek fel, amúgy megölnek, mert senki nem hívja ki hozzád a mentőket, körözött személyekről van szó
Vetem oda mellesleg, mintha én nem lennék az. Mekkora álszent egy fazon vagyok! Fennakad a kartörésen, vállat rántok, ennek végülis semmi köze a testvérséghez.
- Harcművész is vagyok
Most sem hazudok, ötvözöm a szezont a fazonnal, de kitanultam professzionálba is, máskülönben nem lehetnék az, ami, ugye. Najó, marha gyorsan le kell lépnem, mert a beszélgetés kezd rám egyre rosszabb hatással lenni, mintha az én emlékeim is összekuszálná...ráadásul, még elszólom magam. MOST KELL lelépnem az életéből, a késelés is ezt bizonyítja!
- Semmit és még nem.
Közlöm diplomatikusan, ha lesittelik őket, hát ott kenek meg valakit! Élve a sebhelyes nem jön ki. Természetesen nem én fogom csinálni, az egyéni akciót szigorúan tiltva vannak, de meg tudom oldani. Igen, ebbe a gondolatba most könnyebb belekapaszkodni.
Nem ismerem, igaz... hiába az öcsém, nem kellett volna elvesztenem a fejem, csak kihívni a mentőt és sorsára hagyni a kocsiban. De bejönni és eljátszani a vért adok sztorit...
- Igaz...nem vagy
Én is hülye vagyok, ezzel tisztában vagyok. Kurva gyorsan le kell lépnem és eljött az ideje. Úgy van Leo csak papíron a testvérem és még azokat se ásták elő, megrázom a fejem, csak magamnak, ő nem érti, nem akarja, nem is kell.
Mennék kifelé, mikor megállít ezzel az égbekiáltó baromsággal. Ú bazz, hirtelen azt se tudom hogy néz ki a csaj, asszem szőke.
- Ki tudja? Lehet, hogy az egész családotokat a sajátomnak érzem!
Lenyomom a kilincset, biztosra veszem, hogy a kiscsajért a kisujjamat se mozdítanám. Kettőt látok, de nem törődöm vele, egy kórházban vagyok, majd lerogyok a váró előtt egy percre.

Városlakó

TémanyitásTéma: Re: Vércsoportok egypetéjűeknél Leo-Kenny   Csüt. Júl. 28 2016, 21:04

-Részeg voltam bĐszod, hagyjál már lógva, vagy Te részegen kikezdhetetlen logikával nyomod?!
Nem hagyja magát, hát kettejük közül a másik volt józan.
-Beszartak mi? Aki Rád néz nem fosik, max ha cselekszel is... ne várd el, hogy első ránézésre ijesztő legyél, semmi ijesztő nincs benned!
Sóhajtja míg a szemét forgatja, mert ugyan már.
-Biztosra? Mert honnan a fĐszomból tudod nekem milyen, ha még én sem tudom?! Hazudsz, valahol hazudsz. Ha biztos voltál vallj színt honnan tudod, ha meg nem vállald a fĐszságaid, hogy majdnem kinyírtál!
Förmed a másikra, mert gyanús ez az egész. Úgy érzi nem ő a hülye, hogy nem tudja milyen vércsoportja van, hanem a másik fura, hogy Ő meg elvileg igen.
-Nem ölnek meg, ha ott hányom el magam, ott hagynak és mennek tovább... csak Te hiszed, hogy ok nélkül megölnek bárkit is!
Nem, nem hajlandó igazat adni ebben.
-Egy harcművész nem töri el senki karját azért művész bĐszod!
Egy igazi tanult harcművész nem él vissza a tudásával, ezt ő maga is tudja. De nem tagadja a másik gyakorlati tudását harc terén.
-Ne is... hagyd a p.csába...
Legyint erőtlenül, nem érdemes foglalkozni az üggyel tovább.
Aztán csak vág egy értelmetlen fejet, hogy igen, persze hogy nem testvérek, de akkor meg? Aztán Chloé kapcsán olyan választ kap, aminek se füle se farka, mi az hogy az egész családját a sajátjának érzi a másik? Köze lenne Lindhartékhoz? Semmit sem ért, de nem tud és nem is akar a másik után szaladni. Inkább jobban elfekszik az ágyban, mert mentálisan is elfáradt, nem csak testileg, úgy érzi.

Kensington L. Lockwood
Városlakó

TémanyitásTéma: Re: Vércsoportok egypetéjűeknél Leo-Kenny   Pént. Júl. 29 2016, 20:08

Mintha nem is én lennék, aggasztó, gyorsan le kell lépnem, tök szar hatással van rám, különben is jobban sokkolt ez az egész, mint egy terrortámadás!
- Nem, elismerem, nem, aggódtam, ez minden...
Bámulom habozva a cipőm orrát. Hát ezt megkaptam!
- Jah, csak egy tetkós hippinek tűnök.
Tudok úgy viselkedni, hogy de, első, második, századik ránézésre is összefossák magukat, ezzel most nem dicsekszem, Leoval nem megy, mert kisöcsi, utolsó élő rokon? Faszom tudja, nem megy, rohadtul nem vagyok vele szokásos önmagam. És ez baj! Rohadt nagy szívás!
- Igen, biztosra! Faszt nyírtalak ki majdnem...mondtam már, nem? Ha nem figyelsz az a te bajod!
Érzem, hogy elvörösödöm
- De lelépek, világos? Soha többé nem kell találkoznunk, felejtsd el, hidd azt, hogy herceg vagy
Nem szoktam kiabálni, de a végére csessze meg még a hangom is elcsuklik. Kurva anyját! Erősen megdörzsölöm a szemem, nehogy itt elkezdjek bőgni, agyfaszt kapok, különben is anyám temetése óta nem csináltam ilyet
- Ja paranoiás fasz vagyok, de véletlen hallottam, hogy volt arra pár késelés, úgyhogy tévedsz kicsi öcsi, rohadtul volt okom feltételezni, főleg, hogy leszúrtak
Vetem oda ingerült-kiakadt-kövörösödött állapotban.
- Menj már a faszomba! Tanultam ezt-azt, adjál fel, ha ennyire cseszi a pofád! Tessék! Ha nagyon rinyálsz, behívhatod a nővért és beköphetsz! Kitörtem valaki karját, juj, mikor legszívesebben kinyírtam volna mindenkit a picsába! Igen, jól hallottad, köpj csak be!
Kurvára meg fogom ezt szopni, fenébe...nem hiszem el! Ahogy azt sem, hogy ez a hihetetlenkedés mindig fennáll Leo közelében.
Nagyon zihálok, rettenetesen érzem magam, komolyan mint aznap, amikor végleg elköteleztem magam bizonyos dolgok mellett! Le kell higgadnom, eltűnnöm, mindjárt bőgök bazdmeg! Szerencsére nem ilyen súlyos a helyzet, mert van önuralmam, csak a szemem könnyezik be, de lényegtelen, szokott az erős széltől is. Kifelé rohanást beleütközöm a szőke srácba, ő látja, hogy ki vagyok akadva, de senki más, meg sem állok a következő férfimosdóig.

//szólok Quennek XD//

Városlakó

TémanyitásTéma: Re: Vércsoportok egypetéjűeknél Leo-Kenny   Szomb. Júl. 30 2016, 23:21

-Jó, hát én is aggódtam, hogy ott patkolok el...
Mert gondolja ezért aggódott.
-Ha hippinek nem is, de a helyi kis mitugrásznak igen.
Nem egy nehézsúlyú gyerek, részegen meg nem igazán fogta fel milyen kiállása van, ha komoly gondolja.
-Mivan?! Honnan a f.szomból tudhatnád?!
A testvér dolog neki abszurd, nem tudja komolyan venni. Aztán szidják az anyját kimondatlan, de hangvételből éreztetve(igazából Kenny a saját anyját is szidja gondolatban xD).
-Hiszi a fĐszom, velem Te ne kiabálj...
Jegyzi meg flegmán, de nem kiabálva, vegye észre magát a másik, ez egy kórház, ha nem is könyvtár.
-Akkor is miattad szúrtak le bĐszod! Tudod hányszor mentem már így haza minden gond nélkül?!
Egy tucatszor biztos, ha nem többször. De int is a másiknak, hagyja lógva a dolgot és ne kiabáljon, be fog jönni egy nővér, hogy ez nem kocsma.
-Mi vagyok én, ovis? Azt csinálsz amit akarsz... és most épp Te rinyálsz, nem én...
Fonja maga előtt keresztbe a karját, flegma pofát vágva, idegesíti, hogy ilyen idegbeteg ez a srác. Neki pihennie kellene... jelenleg úgy érzi, rá is férne... De megadatik, mert elviharzik a másik. Arra következtet, ha ő részeg volt, ez a srác meg szívott valamit. Vagy több valamit... inkább próbál elhelyezkedni pihenéshez, mert minden leszívta és kezd fájni a feje is. Arra nem is számít hirtelen, hogy bizony Quennel lesz még egy menete.

Kensington L. Lockwood
Városlakó

TémanyitásTéma: Re: Vércsoportok egypetéjűeknél Leo-Kenny   Szer. Aug. 03 2016, 20:09

Felhorkantok, miTugrász persze! Abból már kinőttem, elvileg. Jobb, ha nem reagálok, kivagyok és majdnem meghalt, legyen ennyi előnye nagypofájú öcsémnek. Beszarok milyen kis kretén lett! Normális gyerek ilyenkor már lábat csókolna milyen kibaszott menő vagyok.
- Pont onnan
Vetem oda mogorván, nem hiszi, egész életemben ettől paráztam és most nem hiszi...
- Jó, nem akartam kiabálni
Ez már a vég! Viszont felpofozni, felpofoznám!
- Miattam, na ne már! Oda se kellett volna fordulnom, hagyni, hogy kicsontozzanak, idióta!
Különben is, mit számít ennyire a létezése, nekem nincs is testvérem.
- Ja és kurvára unom magam, amikor a közelemben vagy!
Vetem oda, nem biztos, hogy hallja, engem semminek nem szabadna megingatnia! Főleg nem egy sosem ismert örökbe adott ikeröcsnek. Felzaklat, nagyon, kifelé menet bele is ütközöm a haverjába, nem tudom melyikünk fest rosszabbul.

// köszi//

TémanyitásTéma: Re: Vércsoportok egypetéjűeknél Leo-Kenny   Today at 23:18

Vércsoportok egypetéjűeknél Leo-Kenny

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal