Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszót!
KARAKTERES HÍREK
2015/2016-os tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Latest topics
Top posting users this month
Samuel T. Collins

Eric A. Blake

Felix Kaleolani

Quentin Collins

Joshua McBridge

Leopold K. Lindhardt

Kensington L. Lockwood

Reeven Callagher

Christina Collins

Suzanna Crystal

Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Share | 

Gyilkos szándékok Usui-Kenny

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a köv. oldalra: : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Kensington L. Lockwood
Városlakó
Életkor : 27
Foglalkozás : Tolvaj k@pecér
Hozzászólások száma : 100

TémanyitásTéma: Gyilkos szándékok Usui-Kenny   Vas. Aug. 07 2016, 17:55

Épp arra esz a fene, amerre a madár se jár. Lassan kóválygok be egy sötétebb mellékutcába, ez is az egyik "rossz hely" ami útba esik hazafelé menet. Több ilyen átviteli pont van, ma egy pendrive-ot szállítottam az egyik nagyra becsült ügyfélnek, aki előutalással küldte a milliárdokat a cég számlájára. Fontos, hogy ilyenkor valaki régebbi, megbízhatóbb, magasabb beosztásút küldjenek, ebben az esetben engem. Az sem elhanyagolható, hogy egy kihalt, ijesztő helyen legyen, ahová neki nem gond megbízható embereket küldeni, merthogy személyesen nem találkozom a tejelő pöcsfejekkel, csak a fogdmegjeikkel. Mi mind feláldozhatóak vagyunk. Szóval ez nem túl adrenalindús meló, csak leadtam a cuccot egy kimért, zombiszerű, kopasz ürgének, és eljöttem. Befordultam erre, mint rövidebb útra, habár errefelé úgyis minden kihalt és veszélyes. Csend van, egyelőre senkit sem látok, tökegyedül vagyok, hát megtorpanok, eleresztek egy sóhajt, előveszek egy szál cigit, majd egy jellegzetes kattintással a retro öngyújtómmal meggyújtom. Ez kell, kifújni a fáradt füstöt. Tök hétköznapi dolgokon agyalva megyek tovább, például mi a francot egyek estére és milyen bort igyak hozzá. Élek-halok ugyanis a vörösért. Nem figyelek arra, hogy kicsoda, micsoda keresztezi az utam...ismét.

Klasszikus kommunikáció
Életkor : 26
Foglalkozás : Rendőr
Hozzászólások száma : 643

TémanyitásTéma: Re: Gyilkos szándékok Usui-Kenny   Vas. Aug. 07 2016, 18:14

Hosszú idő volt, de végre kellő információja lett, hogy megtudja merre van az egyik tanyája "a cégnek". Nem csak tolvajlással foglalkoznak, hanem információval is, ha kell, el is lopják azt az információt. Sokat kérnek, de Usuinak van pénze. Elég régóta holt ágon tengődik, hogy semmit sem talált az aktákban, a szemtanúk leírásában, a helyszinelők jelentéseiben, tökéletesen retusáltak mindent. Még Usui vallomását is úgy fogalmazták át, hogy hihető legyen, ennek lett az eredménye, hogy minden pszichológusa arra alapozta a téziseit, hogy Usui mást akart látni, az agya a sokktól sztorit kreált, pedig egyszerű rablásról volt szó. Forr a vére, ha csak erre gondol. Így úgy döntött, segítséget kér. A rendőrökben nem bízik, korrupt mind szinte, de emiatt nem is fél a másik oldaltól segítséget kérni. Sosem tartott tőle, midig is tudta, hogy ez egy ilyen játék lesz. Épp a helyszín felé tart, mikor belejön valami idióta.
-Ha vak vagy, tartsd magadnál botot. - Sóhajtja unott-passzívan, de ahogy ránéz a másikra egyből megismeri. -Nocsak... Még élsz? - Kérdezi kaján hangon, bár szándékot nem mutat, hogy bajt akarna. Mivel vihetné be? Most nincs bizonyítéka. Igaz, csábító érzés lenne, ahogy egy jót verekedni is, de most máson az esze.

A kíváncsiság nem elég indok arra, hogy veszélybe sodord magad.
A tudás kényszere azonban megéri a kockázatot.

Usui...
Vissza az elejére Go down
Kensington L. Lockwood
Városlakó

TémanyitásTéma: Re: Gyilkos szándékok Usui-Kenny   Vas. Aug. 07 2016, 18:27

Nem számítok rá, hogy bele fogok gyalogolni valakibe, de egyenesen nekimegyek, franc, hogy ilyenkor se nem látok, se nem hallok. Körültekintőbbnek kell lennem, Leoba is így gyalogoltam, no franc? Ez nem az a zsaru? Pont itt? A WTF arckifejezésemből látszik, meglepett a másik a jelenlétével.
-Nem számít az ember társaságra, éppen itt, főleg nem zsaruéra. Csak nem kirúgtak?
Kérdem kajánul, felvonom a szemöldököm, micsoda kérdés.
- Nem, a halálodon vagy és én vagyok az egyik szellem a múltadból, aki rámutat majd, milyen szar ember voltál
Célzok a Karácsonyi énekre gúnyosan.
-Látom, te is. Hallottam a patetikus ordításod, nagyon ciki volt
Közlöm vigyorogva, ja, abból tudtam, hogy  lelőni, na azt nem sikerült. De komolyan, mi a szart keres ez itt?
-Valami szörnyű bűntény van készülőben?
Röhögök, mert ha a pendrive-os ember keresi nekem (is) kell feltartóztatnom

Klasszikus kommunikáció

TémanyitásTéma: Re: Gyilkos szándékok Usui-Kenny   Vas. Aug. 07 2016, 18:50

Mivel nem szolgálatban van, így nincs is rajta a rendőri egyenruha, csupán egy fekete poló és egy fekete farmer, sportcipő, semmi extra. Ettől függetlenül felismerik, magában elégedettség tölti el.
-Nem, nincs olyan szerencséd. Ha megint rajta kaplak továbbra is sittre vághatlak, minden jogom meglesz hozzá. - Szórakoztató lenne, nem vitás, ez a hangjából kiérződik.
-Évek óta a halálomon vagyok, állj a sorba, ha a fejemre akarod olvasni a hibáim. - Az ének nem jön át, de tény ami tény, akik régről ismerik furcsállják, hogy rendőr lett, hogy a bajt keresi és hogy meg is találja azokat.
-Ciki? Érdekes szó rá, pusztán irritált, hogy nem képesek normálisan vezetni Los Angelesben. Minden hülye kaphat ma már jogosítványt, gondolom neked is van. Bár lehet te annyira hülye vagy, hogy vetted azt is. - Préseli az ajkát, hangja lekicsinylő, de van benne némi szórakozottság is. Ami talán fura, egyáltalán nem ideges, hogy látja a másikat.
-Itt mindig valami szörnyű büntény van készülőben, nem ismered a környéket kisegér? - Legalább úgy iszkolt előle a múltkor, mintha leglább ő maga lenne a tigris, nem is egy egyszerű házi macska.
De nem óhajtja bővebben kifejteni mi dolga erre, csak megy tovább a dolgára, meglehet pont arra, ammerről a másik jött.

Usui...
Kensington L. Lockwood
Városlakó

TémanyitásTéma: Re: Gyilkos szándékok Usui-Kenny   Vas. Aug. 07 2016, 19:42

Kész a srác! Mintha engem kicsit is izgatna, ezzel töltenék álmatlan éjszakákat, hogy egy random zsaru lekapcsol. Talán, utoljára 10 évesen paráztam ilyesmitől.
- Ú azt a kibaszott nagy fenyegetést! Ha elkapsz, ott a hangsúly, belegondoltál, mégis mennyi rá az esély?
Felismerem a másikat, megfigyeltem az arcát, elvégre nem minden kibaszott mezei zsernyák tolja ilyen jól. Mi ez a patetikus kijelentés, nézek rá, mi a franc ütött belé. Lelkizni akar, vagy mi a f*sz?
- Ez szép volt, foglald versbe, hogy is hívnak? Unyuj vagy mi a baromság... Unyuj az élőholt. Mi a bajod Unyuj, hogyhogy a halálodon vagy?
Kérdezem gúnyosan mi a franc baja lett hirtelen és miért pont velem ossza meg? Szórakozottan nézek rá, hogy a közlekedést szidja.
- Jaja, pontosan, semmi közöd hozzá
Mutatok rá, ebből azt szűr le, amit akar, különben sem hiszem, hogy komolyan érdeklődik.
- Ja, hogyne, egyszer kaptál rajta, meglógtam, amúgy kurvára nem tudsz rólam semmit és máris hülye vagyok! Birom az olyan következtetéseket laza leszaromsággal levonogató barmokat, akik kurvára nem győződnek meg a dolgokról.
Hülye zsaru, mégis mit vártam? Csak azért mert jól verekszik?
- Nem, tök új vagyok erre
Mondom megjátszott ártatlansággal, ez komolyan heccből szomatolni jött? A nyomába eredek.
- Játszod a nyomozót? Kitalálom, az életed célja, hogy az legyél és most próbálsz benyalni, valami komolyabb esettel.
Nah franc, ma se lesz nyugodt estém.

Klasszikus kommunikáció

TémanyitásTéma: Re: Gyilkos szándékok Usui-Kenny   Vas. Aug. 07 2016, 20:33

-Elég sok, hogy még csak nem is kerestelek és meg is találtalak... mi lenne ha keresnélek is? - Ráncolja a szemöldökét, de érezni a hangján, elég elszánt tudna lenni, ha épp ez kötné le a figyelmét.
-Közöd? És Usui, bár az a magánhangzók stimmeltek, nagyon ügyes! - Mondja szarkasztikusan, nem, nem akar lelkizni egy jött ment senkivel. Még egy valakivel sem akar, ami azt illeti.
-Nincs, de nem nehéz kitalálni, rád kell nézni. Azt se szívesen, de mivel beszélgetünk, illene... még jó hogy nem vagyok udvarias alkat. - Mi sem tükrözi jobban, hogy mondhatni megpróbálja lerázni a másikat, menne a dolgára.
-Miből veszed, hogy nem tudok rólad semmit? - Kérdezi puszta érdeklődésből, jó blöffként, mert ha akart volna már kideríthetett volna valamit. Pár tetkót megjegyzett, az arcát precízen le bírja írni egy rajzolónak és a többi. Persze még nem volt rá ideje, de megtehette volna. Ha volt priusza, márpedig biztosan volt ilyen stílussal, akkor megtalálná.
De nem foglalkozik vele tovább, hanem megy a dolgára, remélve észhez tér a másik és lekopik mielőtt bajba keveredne. De nem hagyják, kezdi idegesíteni a másik.
-Nos, egyszer hamarosan az leszek, ha minden jól megy, de nem, nem ez életem célja és semmi köze ennek a munkámhoz. - Fordul hirtelen szembe a másikkal, majd remélve ennyi elég volt neki komoly hangon folytatja. -Ha jól láttam dolgod volt kisegér, iszkolj el, ahogy a múltkor, kapsz némi előnyt a következő találkozónkig. Most tűnj el. - De nem vár válaszra, hanem elszántan megy tovább a bizonyos hely felé, ahol talán végre válaszokat kaphat. Ha jól sakkozza, nincs messze.

Usui...
Kensington L. Lockwood
Városlakó

TémanyitásTéma: Re: Gyilkos szándékok Usui-Kenny   Hétf. Aug. 08 2016, 18:21

Felröhögök ezen a keresésen
- Viccessé tennéd a napjaim, tennél egy szívességet, az tuti
Nem szarom össze magam tőle, börtönbe nem szívesen kerülnék, de ennyi izgalom beleférne.
- Semmi, te kezdtél megnyílni itt nekem, ami elég ironikus
Nézek rá csúfondáros, gonosz vigyorral, karba tett kézzel.
- De csak rajta, különben, ha olyan típus vagy, aki senkivel nem oszt meg semmit, mint én, még érdekes is lehet. Idegen vagyok
Meghallgatom, most miért ne? Max. röhögök egyet, jobb lesz mint a valóságshow a tv-ben.
- Látod, megjegyeztem, pedig csak tompán hallottam, hogy a társaid U-betűs szóval illettek
bóknak veszem, mert nekem ez most az.
- Micsoda szégyen, rendőr létedre
Gúnyolódom, szerintem nem baj, ha valaki nem futja le mindig ugyanazokat az unalmas udvariaskodási köröket. A világért sem ismerném el neki
- Mélyíted itt a sztereotípiát a bunkó rendőrökről
vetem oda félszegen
Félig felvont szemöldökkel nézek rá, elméletileg tudhat, volt már priuszom, már ami abból kiderül...sok mindenem eltussoltak utólag.
- Na baszki, mondj valamit akkor U, hátha igaz
És megintcsak - röhögni egy jót. Ezek a kis férgek (emberek) egész szórakoztatóak tudnak lenni.

Viszont rossz felé megy, még a végén bekavar... Követnem kell.
- Életed célja! Aztakurva! Micsoda szavak! És nem a nyomozóság, hanem hogy fellépj egy stand up-ban?
Találgatok, követem mint a nyíl, mit keres itt bazdmeg?! Semmi keresnivalója erre egy zsarunak. Talán riasztanom kellene a bentieket. Zsebembe nyúlok a mobilomért.

Klasszikus kommunikáció

TémanyitásTéma: Re: Gyilkos szándékok Usui-Kenny   Hétf. Aug. 08 2016, 18:28

-Igazán? Ha lesz időm egy kis macska-egér játékra, tudni fogsz róla. Remélem szereted a meglepetéseket. - Kérdezi érdeklődve, mert valahol tényleg érdekes játék lenne. Unja a piti tolvajokat, de mivel valakinek őket is el kapnia, nem panaszkodik.
-Én csak őszinte vagyok, tudom hírből sem ismered a fogalmat, de nekem nincs okom hazudni, még neked se. - Ő letudja ennyivel miért mondta amit, nem igazán foglakozik vele.
-Maradjunk annyiban, senkivel sem beszélgetek, nem csak veled, ne érezd diszkriminálva magad, látom fáj. - Dehogy fog beszélni arról, miért ilyen amilyen, ha idegen a másik ha nem. A pszichológusait is utálta. A nevére meg csak felhorkan, van aki a vezeték nevén hívja, bár abban is van U betű, de szerinte ez a férfi nem hiába jegyezte meg, nem tűnik ostobának, ha látszatra úgy is tesz, annak nézi.
-Igazad van, fánkot kéne ennem és örülni, ha nem kell mennem terepre, nem de? - A látszat ellenére neki sincs jobb véleménye a rendőrökről, csak neki nem ezek a sztereotípiák fájnak, hanem hogy korrupt az egész. De ezt persze nem hangoztatja.
-Nagyon igyekszem, különben is, ki hinne neked, hogy van egy normális fakabát is? - Jegyzi meg ironikusan, de érez benne igazságot.
-Hm, inkább kiélvezem még a félelmed, ami belevájt a lelkedbe, hogy na vajon mennyit tudhat ez a rendőr? Vajon mennyit derített ki? Vajon mennyi hiányzik neki ahhoz, hogy tényleg megtaláljon újra... Én a világért nem rontanám el neked ez a doppingoló izgalmat. - Annyira kaján a hangja, hogy ő maga is elhiszi, már tudni vél valamit a másikról. Ha mást nem azt, hogy valóban lehet priusza, mert nem vonták kétségbe, hogy akár találhatott is volna valamit.
-Nincs humorom, így ez a veszély nem fenyegeti a társadalmat. - Már hogy a szórakoztató iparban akarjon pénzt keresni. De eléggé idegesíti, hogy követi ez a kis senkiházi, így megint felé fordul.
-Ha szeretnél magadnak magánéletet, akkor lekopsz. Dolgom van, de nélküled. Nem kell díszkíséret, hiába tartod magad nagyra, nem hozzád jöttem. Ha nem kopsz le, a nyakadba varrok valamit, ami miatt évekre lecsuknak. Azt hiszed nem tudom megcsinálni? Főleg ha közlöm a többi zsaruval, hogy nekem nem kell a dicsőség, elviheti más? Tudod mennyi hiú rendőr van csak a mi őrsünkön? Fontold meg. - Mondja, de ingerültebben. Aztán remélhetőleg már egyedül lép be a házba, ahonnan a másik kijött nem is olyan régen.

Usui...
Kensington L. Lockwood
Városlakó

TémanyitásTéma: Re: Gyilkos szándékok Usui-Kenny   Hétf. Aug. 08 2016, 18:37

- Milyen megtisztelő!
Egyenesen megnevettet a tag! Pedig azt mondják nincs humorérzékem.
- Nem szoktak meglepni, meglátjuk neked sikerül-e
Rántok vállat, kinézem belőle,de nem vagyok ilyen bizakodó.
- Na és honnan tudod? madarak csiripelték a fejedben?
Behalok, úgy birom, amikor beskatulyáznak! csessze meg magát! A gúnyos, gonosz vigyor úgy állandósul szám szegletében, mintha odavarrták volna.
- Képzelem...a szent életű rendőrbácsik bátran megvallják érzelmeiket, kibaszott megható
Kacagok fel jeges, örömtelen gúnnyal. A vicc az, hogy ugyanilyen stílusban beszélgetnék vele, ha a haverom lenne. A szívemhez kapok, mintha fájna, olyan képet is vágok, bár nem kenyerem a színészkedés és a nagyzoló ripacskodás
- Marhára! Hát ez szomorú
Iróniával mondom, de én sem vagyok jobb helyzetben. A lényeg, hogy a másiknak rossz legyen. Futólag rápillantok, na igen a fánk nem ül. De nicsak more, van humorérzéke, magát parodizálja?
- Imádsz terepre menni és utálod a fánkot?
Forgatom ki, hátha így smakkolni fog.

- Pff, nem reklámoznám, HA találnék normális rendőrt
Egyelőre őt nem tartom annak, miért is? Mert nem zabál fánkot? Ugyanazokat a faszságokat papagájkodja, mint a többi ilyen kis mezei csíkszar. Elkaplak, add meg magad...
- Ú, akkor kurvára el vagy tévedve öregem, mi jelenti nekem a doppingoló izgalmat és mi nem
Röhögöm ki, honnan szopta ez, hogy félek? Mondom, eltussolták, de a mit is? A lopásokat? Ugyan már...
Komolyabbért pedig még nincs rólam akta, amióta a Cégnél vagyok, mindent takarítanak utánam, semmi okom az aggodalomra, főleg egy ilyen nagyzoló kis pöcs fenyegetésétől és még ha lenne is, max. lesittelnek, hát na baszod, az öngyilkosság odabent nem lehet olyan nehéz. mert a farkalást nem bírnám...márpedig rám tuti rám szállnának.

- Azért valamennyi mégis! Egész egyedülálló lennél a műfajban, ezzel az arckifejezéssel
Ami mindig ugyanolyan.
Aztakurva, megint a képébe vigyorgom.
- Nincsen magánéletem
Közlöm nyugodtan és jé, tényleg!
Előveszem a telefonom, rondán összeráncolt szemöldökkel, a helyi góré száma mentve van.
- Már mondtam, U, bárhogy fenyegess is, nem ijesztesz meg, rohadtul semmi keresnivalód itt!
Elkapom a karját, nem hagyom továbbmenni, közben felveszik a telefont.
- Küldjél valakit, itt egy kopó!
Aztán már nem para ha a készülék esetleg összetörik.

Klasszikus kommunikáció

TémanyitásTéma: Re: Gyilkos szándékok Usui-Kenny   Hétf. Aug. 08 2016, 18:51

Ha akarja, vegye annak, valahol talán tényleg az.
-Így mindjárt érdekesebb! - Ha igaz amit mond, akkor jó gyakorlás lesz hogyan okozzon meglepetést.
-Nem, de nem tűnsz olyannak, aki az igazság bajnoka lenne, élén az igazmondással. Főleg a te szakmádban nem jó előjel. - A tolvajlással együtt jár a hazugság is, erősen kétli, hogy hasonló elveket vallanának. Ő továbbra sem használja az arcizmait, bár a hangszíne elég változatos jelenleg, bár főleg gúnyos.
-Remélem nem nekem, na meg hogy a te történetedet sem kell hallgatnom, van jobb dolgom is. - Hirtelen nem tudja honnan vette, bár lehet a többi rendőrtársa könnyebben beszél a problémáiról, meglehet.
-Azért ne sírj, csak textil zsebkendőm van és nem fogom odaadni. - És még most sem hazudik, bár egyáltalán nem fél, hogy a másik menten elsírná magát.
-Látom olvasol a sorok között. - Hagyja a másikra, mert valóban, ebben a kontextusban igaz rá mindkét állítás.
-Én sem tenném ezt egy bűnözővel, HA találnék normálisat. - Az érzés kölcsönös, megtűri, de nem keresné fel, hogy csevegjenek egy sort.
-Remélem ugyanezt mondod majd esténként, lefekvés előtt. - Csak el akarja ültetni a bogarat a fülében, mert ha ma sikerrel jár, holnap lesz szabadideje, akkor pedig bátran rászánhatja az egész napját!
-Meglehet, de nem hoz lázba. - Se a színpad, se a humorista karrier. Fontosabb dolga is van, nemesebb cél... legalább is magának ezt mantrázza.
-Bah, azt ne mond, csak a munkának élsz. - Még egy tolvajnak sem szánna olyan életet, mint az övé.
-Vagy inkább neked, Nemo, mert ez a nehézfiúk környéke. - Megfogják a karját, csak felszalad a szemöldöke, majd szinte nevetésszerű hangot hallat.
-Szerinted nem tudják? Tudod hány rendőr jár erre? Szerinted nem tudják a zsaruk, hogy itt van az egyik bűntanya? Kisegér, már várnak, feltartasz. De becsülendő, hogy aggódsz. De én a helyedben nem most aggódnék miattam. - Nem volt hülye, előbb idetelefonált, hogy mennyiért adnak egy zsarunak magánügyben információt régi ügyekről. Különben honnan tudta volna, mennyit hozzon? Amúgy sem titok hogy ő maga rendőr, nem is akarta elrejteni, főleg ha egy fikarcnyit is utána néznek, tudják, hogy van pénze. Dolgoznia sem kéne, megélne az ingatlanaiból és a részvényeiből ha akarna és nem költekezne sokat.
De nem kell sokat várni, már jön is egy tag.
-Mr. Kazuki, már vártuk. Gyere te is. - Int Kennynek is a férfi és Usui csak biccent, hogy legyen, bár előtte nem beszélne arról, miért is van itt. Elég locsi-fecsi a tag, hencegős, Usui ennél óvatosabb.

Usui...
Kensington L. Lockwood
Városlakó

TémanyitásTéma: Re: Gyilkos szándékok Usui-Kenny   Hétf. Aug. 08 2016, 21:17

Fintorogva vállat vonok, ha neki érdekes... Engem nem nagyon tud meglepni, kinek hiszi magát?
- Ja, úgyhogy inkább befogom a pofám, amúgysem arról szól a "tolvajlás" - ahogy te nevezed, hogy jártasd a pofád
Ennek ellenére nem tartom magam hazugnak, őszintén megmondom én mindenkinek, ha meg fog baszódni.
-Semmi köze a hazudozáshoz, én cselekszem baszod, nem pofázok!
Jaj ne már, azt hittem bevallja, hogy a tütüs plüssnyuszijával beszélget esténként a fejében még válaszol is neki!
- Miért, szerinted én elmondanék neked bármit is?
Csak egy jót akartam röhögni, úgy látszik ez is elmarad. Kicsit elvigyorodom, inkább nevezhető vicsornak - nevezzük nevén az arckifejezést.
- Majd próbálom visszafogni magam. Amúgy meg mekkora irigy geci vagy, miért nem adod oda, félsz, hogy megint betöri valaki az orrodat?
Szívatom "vidáman" továbbra is gúnytól mérgező hangon. Pff, csak nem eltaláltam? Azt, pont a sorok között...
- A bűnözők sosem normálisak, éppen azért lettünk azok, amik
Egyértelmű, amit én megéltem, amiért az lettem, ami, nem normális. Ez tény, nem fogom tagadni.
- Ja, éjjelente pont csak rád fogok gondolni
Csamcsogom gúnyosan a fülébe, nagyon kész a gyerek, kinevetem a stad up-ért is.
- Ja, gondoltam
Maró gúny minden szavam.
- Mert? Nekem jó így
Mi másért élnék? Az enyémben több a kurázsi! Ú bazdmeg, nem mondja? Valószínűleg azért van meg a számuk, mert soha a büdös életbe nem hallottam még róluk!
- Nemo? Te, hát mindjárt befosok, csak nem?
Hülyének néz? Ő mi a francot keres itt!
- De, persze, bizonyos rendőrök, vagy te is olyan lefizetett kis szarházi vagy? Csak mert ki nem néztem volna belőled
A ciki ordításából következtetek, de aztán ki tudja. Persze ez még nem menti fel, még a végén én leszek a ludas, csak mert egyszer láttam ezt az ürgét
- Faszom se aggódik miattad!
Fintorgom, kijön valaki, hát én beszarok, ez ide jár?
- Kettős ügynök vagy Kazuki?
Na most már ezt is tudom, ezt a nevét jobban meg tudom jegyezni, mint a másikat. Lépek be a tag után, a szokásos kihalt a folyosóra, voltam már a főnök irodájában. Benyitunk, biccentek
- Üdv megint
De mi a franc is van?

Klasszikus kommunikáció

TémanyitásTéma: Re: Gyilkos szándékok Usui-Kenny   Hétf. Aug. 08 2016, 21:42

-Bizony hogy nem, jó ha belátod. - Elég sokat beszél a másik, ami azt illeti, de ez csak azért zavarja jelenleg, mert lenne más dolga is.
-Ó, akkor ha így megy őszintén válaszolsz, ha megkérdem a neved vagy hazudsz? - Tudja, hogy úgy sem kap választ, inkább csak heccből kérdezi.
-Nem tudom, de ha véletlenül igen a válasz akkor is jobb megelőzni a dolgokat. - Mert mint említette, nem kíváncsi rá.
-Nem, attól nem félek egyszerűen csak ennyire nem érdekelsz. - Semmit nem adna a másiknak, maradjunk annyiban.
-Ki normális manapság... - Jegyzi meg csak úgy, bár ezzel igazat is ad.
-Csak ne szexuálisan, a gondolat is taszít. - Ez vicc akarna lenni, miért ne rá gondoljon éjszaka, de mint említi, nem egy humor-herold. A gúnyolódást pedig fel sem veszi, kapott már eleget, ez a férfi sem hatja meg.
-Akkor még nem éltél igazán sosem. - Nézelődik közben, de realizálja, helyben van.
-Valahogy hívni kell téged és Senki nem olyan jó mint a Nemo. Bár semmi kapitányos nincs benned. - Attól függetlenül, neki tetszik, így fogja hívni.
-Engem senki sem tud lefizetni. Ezért gyűlöl mindenki. Majd te magad is tapasztalod. - Jelenleg sem lehetne lefizetni, ő az, aki fizetni akar, mert kell az információ.
-Akkor a karod? A lábad? Sokat beszélsz, biztos a szád. - Ha már a farka nem...
-Bah, a magam ügynöke vagyok Nemo, pont ezért, ha beszélsz, nem érdekel ha elpatkolsz. Van annyi pénz, hogy a gazdáid új kedvencet keressenek. Még ajánlok is nekik valakit grátiszban. - Túl sokat lát ez a férfi, ami nyugtalanítja, ráadásul itt dolgozik. Az még nem is zavarná, könnyebb lesz megtalálni, ha gondja lesz vele.
-Mivel úgy sejtem, ez a taknyos kölyök nem fog tudni segíteni, javaslom küldjék haza. Túl kíváncsi, bár elég buzgó. Minél kevesebben tudnak az engem érintő ügyről, annál jobb. Ugrik az üzlet, ha megtudják, itt jártam. - Kezd bele, mert már így is sokat tud ez a mitugrász. Egyidősek lehetnek, tehát nem tudhat semmit ez a srác. Ha pedig tolvaj, nem információval kereskedik, ergo nem ő lesz megbízva.
-Nos, rendben uram, de amit ön kér, az drága lesz. Nagyon. Drága. - Látványosan nem érdekli a pénz, ki is dob egy vastag borítékot az asztalra. Mikor a férfi nyitná ki zajt és lövéseket hallanak.
-F.szom... tünés innen! - Szalad ki a pénzzel a pasas, de a fegyverek amiket hallanak nem épp rendőri fegyverek, ezek sorozatlövők, talán uzik.
-Shimatta... Fuss, ha nem akarsz elpatkolni Nemo! - Azzal már szalad is ki az ajtón. Sejtette, hogy talán figyelik, de hogy ennyire, azt nem. Valahol ez jó, mert ezek szerint jó helyen keresgél, de rossz, mert idejekorán megakadályozták. Bár talán ez a cég nem ijed meg ennyitől. Már ha nem a konkurens cég jött tisztogatni, igazából nem tudja... minden esetre a derekához rejtett fegyvert előkapja és nekiveti a hátát a legközelebbi jól védhető helyen, ha a kedves új ismerősének is van esze, inkább szalad ő is, végtére is ez a legjobban fedezhető hely. A főnöke más úton ment, de azt elzárta, biztosra ment.

Usui...
Kensington L. Lockwood
Városlakó

TémanyitásTéma: Re: Gyilkos szándékok Usui-Kenny   Kedd. Aug. 09 2016, 19:58

Oldalt pislantok rá, majd hülye leszek megmondani!
- Egy zsarunak, aki el akar kapni? Ennyire nem vagyok fogyatékos
Egészséges üldözési mániám azért van, jobban utánam tud kérdezni, főleg, ha ilyen körökben is mozog.
Ennyit a szórakoztatásomról.
- Remek, bizarr lenne, ha igen
Konstatálom, fura lenne, ha érdekelném, mert minek? Ő se érdekel engem, a kölcsönös leszarás megvan, húúúú szinte parázslik, micsoda izgalom, az érdektelenség orgazmusa!
Mittom én, nálam biztos mindenki min. egy fokkal. Még leo is, de csak eggyel.
- Relatív fogalom
teszek hozzá ennyit, mert ki hogy értelmezi, ugyebár.
Szexuálisan! Mégiscsak van miért kiröhögni.
- Végre egy jó hír a részedről! Semmilyen értelemben, nem szeretek a saját ágyamba hányni
Nem szoktam más férfiakra gondolni az ágyban...hacsak az nem egy kósza, gyomorszorító gondolat az öccsémmel kapcsolatban.

- Te aztán tudod!
Nem gondolom, hogy nem éltem volna, elég sok mindent megéltem, köszönöm szépen, többet is, mint más ember.
- Vagy magadból indulsz ki?
Az lehet, ő nem élt, mert az ő munkája szar. A Nemon csak pislogok, mint hal a vízben.
- Pff, neked aztán van fantáziád
Fújok ki egy adag levegőt, egészségére, ebben semmi lekicsinylő, úgyhogy szabad.

- Jaj ne, hát ki gyűlöl téged?
ezt gügyögős-gúnyosan kérdem, hát beszarok! Micsoda infó, nem lehet lefizetni, franc se akarná pont rá költeni, ha elkapna.
Megkapom, sokat beszélek, na baszod, pedig nem szoktam, most olyan kedvem van. Ebbe is bele kell kötni...
- Mehetünk egymás mellett kussban is, nekem mindegy
Rántok vállat, de néha jó baszakodni valakivel, nálam a kommunikáció és a kötekedés rokonfogalmak.

Felvont szemöldökkel nézek rá, elpatkolni? kettőnk közül, egy ilyen terepen majd pont én?
- Na ne mond, beszéltél velük, hogy így kened-vágod a dolgokat? A jó munkaerőt nehéz megfizetni, amúgy hogy van ez? Téged nem lehet lefizetni, de te lefizetsz másokat? Előadod a kurva nagy becsületest, miközben egy ellentomondásos fasz vagy?
Gúnyosan megtapsolom, ez aztán a gondolkodás öregem!
De veszélyben egy pillanatig sem érzem magam. Kevés ő egy rendes bérgyilkosság összzeszervezéséhez, ennek a ranglétrának az alján pedig nem én állok.

Bemegyünk, én kissé mérges-mogorván, mikor Kazuki pofázni kezd, nemtom basszem-e gyomrom, vagy röhögjek.
A főnök gúnyosan rám vigyorog, visszavicsorgom rá
- Taknyos kölyök...

- Csak azért jöttem, mert zsernyák bazdmeg, aztán ne az én saram legyen, ha ez szétcsap köztetek.
- Nyugi Kenny, ne kapd fel a vizet, téged mindig szívesen látunk
Ezt már a főnök közli az irodában, egész nyájasan beszél, hamarabb voltam a cégben nála. Usui kibasz egy rakás lét az asztalra, felvonom a szemöldököm és nyitnám a szám, de lövéseket hallok.
Kurva jó! Előkapom én is a sajátom, a félautomatát, ez van nálam, ha komolyabb helyekre jövök. A falhoz lapulok, nekem kaffog komolyan? Szaladjak, micsoda tanács!
Kivárok, látom a fontosabb emberek a művészbejárón át távoznak, nekem sincs esélyem arra menni, kibiztosított fegyverrel Kazuki mellé sietek, ott van az egyetlen jól védett hely.

Lőnek ránk, lépések zaját hallom, van egy igen rossz sejtésem. A pendrive... Mi van, ha nem az az infó van rajta, aminek lennie kell?
Hallom, hogy csörtetnek felfelé, többen.
- Menekülnünk kell, másfele, szét fognak lőni, ha szembeszaladsz velük
Közlöm, szembe, nyílt tűzharca keveredni, nos attól függ mennyien vannak. Nemtom Kazuki kamikáze típusú-e, de ha nem hülye kurva gyorsan elkezd velem másik kijáratot keresni, márpedig a helyet én ismerem jobban.

Klasszikus kommunikáció

TémanyitásTéma: Re: Gyilkos szándékok Usui-Kenny   Kedd. Aug. 09 2016, 20:17

-Látod, látod. - Bólogat, tudta, hogy nem mondják meg, de van olyan kedves, hogy nem húzza a másikat azzal, ha ennyire magabiztos miért fél a saját nevét elmondani.
-Igen, ennyire magányos még nem vagyok. - Már hogy érdeklődni kezdjen idegen bûnözõk magánélete felől.
-Ez a másik közhely, kellemes beszélgetés, csupa mély bölcsesség. - Bólogat, mert ő megjegyezte, hogy senki sem normális ez a férfi meg hogy ez relatív fogalom. Teljesen jó beszélgetés, úgy érzi.
-Megértem, elég kellemetlen, én is elkerülném. - Az ágyba hányást, vagy bármilyen hányást igazából. De kajánabb a hangja, hogy végre valamiben egyetértenek.
-Különben nem mondanám. - Mondja nemes egyszerűséggel. Õ tudja, hogy milyen tartalmasabb életet élni, érzi, hogy ez nem az, de tart attól, ha tartalmasabb lenne, újabb tragédia érné.
-Meglehet. Legalább az legyen, mi? - Mondja a fantáziára, őt szórakoztatja a Nemo, de nem is éppen sértőnek szánja, mint a kisegeret, egyszerűen ez olyan... névszerű.
-Az egyszerűbb kérdés: ki nem? Rövidebb a lista. - Legalábbis õ így sejti, mert sokan nem ismerik, ami alapján esetleg megkedvelhették volna.
-Mint mondtam, dolgom van, egyedül, nem kell társaság. - Mert nem is kért, nem is örül neki, de mit tud tenni? Nem áll le verekedni most egy kis magányért.
-Amíg semmit sem tudsz, javaslom bölcsebb hallgatni. Persze ennek ellenére is ostobának foglak nézni, de ez mellékes. De mondok neked egy örökigazságot: mindenki pótolható. - Igen, õ maga is, de Nemo is, még a legnagyobb géniuszok is, csak õk nehezebben.
Mikor bekísérik õket, akkor a maga módján közli, nem kívánt társaság Nemo, igazán elküldhetnék, ha már magától nem veszi észre magát.
-Kenny. Igazán örvendek. - Közli nyájasabb hangon, mert azzal nincs dolga, akitõl az információt kéri, de ez a név zene füleinek. Persze most nem kíván vele foglalkozni, van jobb dolga is, de nem megzavarják őket? Hogy kik az rejtély, bár Usuinak van pár tippje, reméli nem miatta vannak itt.
Minden esetre, mivel ők nem a VIP-hez tartoznak, egymás mellé kényszerülnek Kennyvel (bár lehet neki már csak Nemo marad).
-Na igen, ez a fegyver nem arra van, hogy egyből leszedjem őket... de egyesével nem lesz gond. Fedezlek. - Mert úgy sejti ha már ennyire szívesen látott, akkor jobban ismeri a környéket. Ha Kenny elindul, akkor valóban fedezi, ha kell lõ is, nem szívbajos. Ha valóban miatta jöttek, akkor ennyivel tartozik ennek a szerencsétlennek, hogy valahogy biztonságba juttatja. Ha nem, akkor sem gond, ha ketten vannak, úgy könnyebb.
Ha újabb jól fedezhető helyre érnek megint kérdez halkan.
-Van olyan utca, ahol el tudunk lógni? Mert jó lenne kideríteni ki lő, de sokan vannak. - Egy biztos, nem rendőrök, akkor természetesen nem lőne, de így... De legalább mindketten rájönnek, hogy amúgy egyikük sem lõ rosszul, csak egymást nem találták el a múltkor, szerencsére.

Usui...
Kensington L. Lockwood
Városlakó

TémanyitásTéma: Re: Gyilkos szándékok Usui-Kenny   Kedd. Aug. 09 2016, 20:46

Hiába látod, látodozik, nem ejtettek fejre, felesleges szítania a tüzet, ne ragálok. Fintorral nézek oldalt rá
- Ennyire soha ne is legyél
Még a magány se éri meg, hogy az ember bemelegedjen, még ennek a fasznak se kívánok ilyet! Felcciccenek, na ja kifejteni nem fogom neki, nem vagyunk mi jóban, hogy megosztanám vele a véleményem. Ha neki klisé, amit mondtam, kapja be, rágja össze, nyelje le.
Megrázom a fejem ezen a pazar reakción, hogy ágyba hányni rossz. Nem mondja bazdmeg, azt hittem valami modern tini-hobbi
- Neked szar is lehet, a helyedben felkötném magam. Rendőrség...öcsém!
Szólom le, kevés szarabb munkát tudok elképzelni.
- Ja, zsaruknál úgyis ritka
A fantázia nem rossz dolog, bár bizonyos körökben nem való, a mi esetünkben inkább logikusan, gyorsan kell gondolkodni, a túl sok alternatíva végzetes lehet, jó, ha az ember bizonyos gyors megoldási stratégiákat követ.
- Ennyire rossz zsaru vagy?
Vigyorgok rá kajánul,eltom képzelni, hogy sokan utálják és nyafog magának esténként a sötét szobájában, magányosan. Szegééényke!
- Ja, nem azért tartok veled, mert olyan kurvára élvezem
Jobb, ha tudja, nem én leszek az, aki nem fogja utálni. Mindenkit teljes szívből gyűlölök és az egész világot szívesen karóba húznám. Kivéve Leot...kisöcsiségből nem.
- Mert te mindig csak hallgatsz, ahhoz képest, hogy nem tudsz semmit. Gratulálok, megfogadod a saját tanácsaid.
Csessze szépen meg magát.
- Ja, tudom
Mondom a pótolhatóra. Tisztában vagyok ezzel.
- Csak nyugodtan, szerencsére cseppet sem érdekel a véleményed
Ostobának néz? Nagy ügy. Bemegyünk, kiderül a nevem is, nem reagálok rá, hogy örvend. Én nem, látszik rajtam, nem örülök, hogy kiderült ez. Lőnek, hogy csesze meg, csak így hirtelen és emellett a hülye mellett kötök ki. Futó, fintorgó pillantást vetek a pisztolyára.
- Miért van az, hogy a zsaruknak mindig ilyen szar fegyvereik vannak? Várj, nem kell válaszolnod, az állam!
Egyesével... Franc fog itt baszakodni ezekkel egyesével!
Szerencsére én tudok egy hátsó kijáratot, próbálkozhatnánk arra. Fedez, avagy sem, elindulok, kövessen, ha akar.
És fedez baszod, megállunk egy szusszanásnyira.
- Ja, van egy hátsó mellékutca, de nemtom onnan mennyit látni, ha tudni akarod, fel kell mászni valahová, vagy elkapni egyet és kiszedni belőle
Közlöm, közben kilesek, épp arra kóvályog egy paraszt, kilövöm a kezéből a fegyvert, bár mivel nekem ugye automata van, helyesebben: leszedem a kézfejét. A következő fedezék épp a vonagló testénél van, egy kihallgatásra igazán felszedhetjük.

Klasszikus kommunikáció

TémanyitásTéma: Re: Gyilkos szándékok Usui-Kenny   Kedd. Aug. 09 2016, 21:20

Hát ha valakit, Usuit pont nem kell félteni hogy bemelegszik, nem vonzza a szex, még lányokkal sem kellőképpen, férfiakkal aztán tényleg semennyire.
-Egyszerűbb mint a Yakuza. - Na hogy ezt viccnek érti vagy komolyan a hangja sem segít eldönteni. Igazából ő maga sem tudja pontosan. Egy ideig annyira dühös volt a rendőrségre is, hogy ilyenekben is gondolkodott, de az igazságérzete és a családja emléke észhez térítették, ő sem lenne jobb, ha lelépne a tisztességes útról.
-Mint oly sok helyen, a korruptságot jobban szeretik, mint az egyenességet. De a bűncselekmény az bűncselekmény, nem válogatok, nem engedek. Neked sem, csak jelenleg nem érek rá veled foglalkozni. -  Mondja a végét kajánul, de ha ettől rossz zsarunak gondolják, akkor rossz. Nem érdekli.
-Akkor kopj le, tégy mindkettőnknek szívességet. - Sokkal jobb lenne.
-Akkor beszélek, ha mondandóm van, vagy tudom miről beszélek. Esetleg ha viccet kell belőled csinálni, de az már csak kedvtelés. - Továbbra is úgy gondolja, sok felesleges dolgot magyaráz a másik, ahhoz képest, hogy ellenségek valahol.
-Mégis végighallgatsz. Nem kötelező, otthon is lehetnél. -  Unszolja, hogy menjen már el, mert dolga van. De végül mégis együtt mennek be, ahol igencsak rövidre sikerül a beszélgetés, mert tüzelnek rájuk.
-Ne is mondd... kellett volna már vennem egy jobbat magamnak... - Lehet most el is határozta magát, mert mindig úgy gondolta, elkerüli a lövöldözést, de úgy fest a lövöldözés nem akarja elkerülni őt.
Míg a másik elindul fedezi, párat lő arrafele, amerről lőttek rájuk, így el tudnak jutni valami kijárat féleség felé.
Aztán kérdezi merre lehetne elhúzni innen a csíkot, mert habár kíváncsi, ki a fene ilyen merész és őrült, hogy itt lövöldöz, de talán jobb nem bolygatni a dolgot.
-Látom utóbbi mellett döntöttél... - Néz rá, hogy hallja a kiáltozást oldalról. -Húzzuk ide! - Nincs olyan messze, de ott őket is könnyen lelőhetik, ez biztosabb. Ha segít neki Kenny, akkor gyorsan el is ráncigálja az illetőt, nem finomkodik vele, nincs oka rá.
-Lelőtted a kezem te kis g.ci! Hogy szopja ki a véred a redva! - Látszik, hogy a fájdalomtól nem ép a csávó, de a vér Usuit taszítja, inkább nem nézi, a torkára nyomja az alkarját, hogy halkabb legyen a másik és nehezen kapjon levegőt.
-Miért támadtatok? Ki a célpont? - Talán kicsit heves is, mert nem igen kap levegőt, de nem segít rajta, hogy csak köpni próbált sikertelenül, de csak jobban a torkára nyomja a karját Usui. Ezzel is jelzi, vagy beszél, vagy megfullad. Persze igazából nem ölné meg, csak elájulna, nem célja senkit sem megölni. Kenny közbeavatkozhat, de ha minden jól megy, vallani fog végső kétségbeesésben a pasas. Usui türelmes.

Usui...
Kensington L. Lockwood
Városlakó

TémanyitásTéma: Re: Gyilkos szándékok Usui-Kenny   Csüt. Aug. 11 2016, 17:17

Ránézek, "most szórakozol?" fejjel, mert milyen kijelentés már. A Yakuza problémás, úgyhogy rendőr leszek...
- Öcsém...te hülye vagy
Nem mintha az én cégem olyan sokban különbözne a Yakuzától, de az ilyesmibe beleszületik az ember, mintsem, hogy válassza.
- Azt hiszed, olyan kibaszott nagy igazságérzeted van, hogy a te véleményed az abszolút igaz? Menj orvoshoz baszod
Az meg kurvára nem érdekel "elenged"-e, nem félek tőle. Lekopnék én, ha teljesen biztos lennék benne, nem az én saram lenne, ha ez itt megpróbálná szétbaszni a helyet, úgyhogy erre válaszul egy morgást kap. Mert mi a faszomat keres itt? Ez egy jó átviteli pont és mint olyan, nekem is tisztem "megőrizni"
- Ha ez a kedvtelésed, igazán sajnállak
Nem is tudom miért járatom a pofám, talán mert úgy egyébként soha nincs kinek és vele ha akarnék, se tudnék jóban lenni. Az ilyen helyzetekben, az ilyen emberekkel könnyebb beszélni, szívatni őket, visszaszólogatni, hiszen folyamatosan csak oltom, nem esik le neki?
- Aha, csinálsz valamit és beszarik a hely, aztán nekem is szar lesz. Na nem
Beérünk és kb ennyi, mert tüzelni kezdenek. Lebukunk, meghúzódunk egy fedezékben és most kezd el filózni baszod, mennyire szar a fegyvere! Most világosodott meg!
- Ember, neked tutira nincsenek otthon.
Fedez, ez jól jön, ideiglenesen neki is érdeke, úgy tűnik, hogy túléljük. Viszont ja, ha már erre kóricál egy, célszerűbb, mint mászkálni valahová. Én folyamatosan készenlétben tartom a fegyvert, amíg Kazuki, behúzza az illetőt biztonságba.
- Jössz, vagy szétlövöm a golyóid
Fogom rá a fegyvert, arrafelé irányítva, amerre a nemesebbik szervét sejtem. Nincsen választása
persze a pofája az ronda, úgyhogy flepniből levágok neki akkorát, hogy felreped a szája.
Kazuki se rossz, legalábbis ahogy szóra bírja, én magam sem tudom megfojtaná-e, hamarabb kezd el dadogni.
- A Zászlósok...tudtuk, hogy ma itt leszek
Hörögi Kazukinak, a Zászlósok az egy banda, de mi közük a japán ürgéhez? Teljesen, totálisan elmebetegek?
- Nevet!
Közlöm, miközben gyomor szájon baszom a fegyverem keményebbik végével.
- Áruló...van a ponton! Magatok közt keressétek!
Nyögi, na ez már érdekesebb, ja...másképp nem is juthatott volna be ide külsős, csak árulással, de hogy pont az a piti szervkereskedő banda. Kazukira pillantok, mond-e valamit neki ez a név, vagy mi a frász van. A másik meg, ha áruló van itt, arra jó lenne hamar rájönni, szétcseszheti az egész céget az ilyen besúgás. Najó...nem esek túlzásokba, de árthat az üzletnek.

Klasszikus kommunikáció

TémanyitásTéma: Re: Gyilkos szándékok Usui-Kenny   Csüt. Aug. 11 2016, 18:27

-Igen, bizonyára így is lehet fogalmazni. - Minden okkal van, Usui sem véletlenül lett rendőr, nem akart az lenni. Sosem. De az élet és a céljai így alakították a szálakat.
-Ezt nem mondtam, csak azt, vannak törvények amiket be kell tartani, hogy a rendszer álljon. Csak azért, mert valakinek sok pénze van, nem jelenti, hogy minden törvényt felülírhat. Persze vannak ostoba törvények, nem mondom, hogy nem. - Von vállat, mert a másik nem látja át a rendszert, ahogy sem mit miért mond Usui, nem is kíván vesződni ezzel, végtére is épp lerázni óhajtaná.
-Én nem sajnálom magam, igazán mulatságos arcokat tudsz vágni. Bár lehet nem értesz mindent, rossz lehet, ha nem veszed észre a gúnyolódást Nemo. - Piszkálja tovább, mert piszkálódni alapjáraton szeret. Nem veszi komolyan a másikat, ahogy őt sem veszik komolyan, így tétje sincs.
De a nagy beszélgetés ennyi volt, mert ezek ketten megint bajba kerülnek. Úgy fest vonzzák a bajt, ha együtt vannak. Usui fedezi Kennyt, míg fedezéket keresnek egy rövid időre, szerencsére így hogy ketten vannak, könnyebb.
-Nem szeretek távolsági fegyvert használni. Kerülöm. - Íme egy Usui féle teljesen nyugodt magyarázat.
Kenny le is szerel egy tagot, azt behúzzák magukhoz kifaggatni, okosabbak legyenek, mibe is csöppentek hirtelen.
-És? - Hallott már erről a bandáról valamennyit, de ő sem látja át, hogy ugyan mit akarhatnak pont itt ezektől az emberektől. Kenny sem kíméli az ipsét, rossz napja van. De ha mást nem ez közös bennük Usuival, hogy nem kímélik az ellenséget, megtanulták, hogy nem célravezető.
-De miért nem akkor támadtok ha itt vannak? Idióták... a meglepetés ereje is oda. Ha áruló is van köztetek Nemo, nem húzza soká. Menjünk. - Azzal alaposan tarkón veri a "foglyot", hogy elájuljon, nem akarja megölni, de figyelni sem akar rá.
-Merre? - Nem gondolná, hogy neki ehhez az egész bandaháborúhoz köze lenne, elvégre mindenféle embert lecsukat, zászlósokat, egyéb bandatagokat is, neki egyformák mondhatni. Ellenben ha van besúgó ha nincs, nem maradhatnak itt örökre, mozgásban kell maradni, haladni kifele, mert beszorulnak valahova és akkor itt töltik az estét is... kettesben, nagyon romantikus lenne.

Usui...
Kensington L. Lockwood
Városlakó

TémanyitásTéma: Re: Gyilkos szándékok Usui-Kenny   Pént. Aug. 12 2016, 09:39

Egyetért, akkor ezt aláírtuk, hülye.
- Ja, ezzel alapvetően egyetértek, a dzsungelnek is vannak törvényei, de ja, az államnak sok ostoba törvénye van, ki melyikbe keveredik bele, azt tartja be, nem?
Mi a francot filózok itt vele, nem tudom, csak azért megyek, mert engem is érinthet a dolog... Rondán nézek rá, hogy mulatságos arcokat vágnék... Nincs kizárva.
- Dehogynem, és vissza is oltalak, ha nem vetted volna észre. De ne várd, hogy pár gúnyos szótól elsírjam magam
Hát basszus, máshogy soha életemben nem szóltak még hozzám, esetleg a kurvák, bár megszokásból inkább nagyszájú, mint gyengébb ribancokat kerestem arra az egy-két éjszakára. Anyám volt az utolsó, aki emberszámba vett, de vele halott ez a dolog, tudom, úgyhogy nekem aztán tökéletes ez a stílus, pont a szarkazmus mestere ne értené? Lebecsül a kis szarházi! Mindegy akció van, felfogni sincs érkezésünk mi a halál történik. Azt azért látom, hogy ócska fegyverrel nyomja. Megforgatom a szemem
- Te tudod
Semmi bajom a távolságival, minek kerüljek közel az ellenséghez, ha nem muszáj?
Elkapunk egy arra kóricáló faszit, hát minek vált el a társaitól a barom? Most szív, amíg annyit kinyög Kazukinak
- Tudták, hogy itt leszel köcsög, nem érted?
Elsírja magát, végülis nagy fájdalmai lehetnek, szarrá lőttem a kezét. Egyébként simán elvérezhet, biztos érzi a halálát szerencsétlen.
- Be fogjuk keríteni őket...az árulótok nem akarja, hogy bárki is túlélje a ma estét...Mindenki halott lesz, vágjátok?
Kazukira nézek, nekem jó lenne kideríteni, ki az, de leüti és valamit elfelejt. Az áruló nevéz cseszhetem! Magamhoz veszem a fegyverét, egyszer mi is ki fogunk fogyni.
- Egyenesen, aztán balra lesz egy vészkijárat
Közlöm, elindulunk, egyelőre tiszta a terep, csak el kell jutnunk az ajtóig.
- Azt vágom, hogy ezek között áruló van, aki belülről akarja kicsinálni őket, szerintem két legyet akartak ütni egycsapásra, tudták, hogy ma itt leszel. Ki az isten vagy?
Kérdezem csak úgy mellesleg. Na igen, próbálom összerakni a dolgokat. Már majdnem elérjük a vészkijáratot, mikor kicsapódik az ajtó. Megragadom Kazuki vállát és berántom a kanyar mögé, neki a falnak, látom, ahogy lövedékek zúgnak el mellettünk.

Klasszikus kommunikáció

TémanyitásTéma: Re: Gyilkos szándékok Usui-Kenny   Pént. Aug. 12 2016, 18:20

-Igen. - Csak megértik, nem olyan bonyolult ez. Közben persze hecceli a másikat, mert nincs galamblelke (legalább is nem úgy néz ki).
-Nem igazán ideghúron pengetőek a visszaszólásaid, még csak fel sem bosszantasz. Ne is sírj, nem vigasztalnálak meg. - Elég érdekes jelenet lenne, annyi szent.
Aztán már nem tudnak elbeszélgetni úgymond, mert lövöldözésbe keverednek. Usui fegyvere nem egy sorozatlövő, de ha célozhat vele tökéletes. Ellenben most ennyi gépfegyver mellé, semmi helyismerettel nem ideális. Mivel Kenny vele van, így könnyebb a dolga, fedezi is a másikat, majd ejtenek egy túszt. Nincs sok idejük, alig van valamennyi csend, hogy fel tudjanak tenni pár kérdést.
Felszalad a szemöldöke, hogy ugyan honnan tudták volna, hogy itt lesz, ha csak tegnap telefont ide és mi érdeke lenne a cégnek kiadnia egy leendő ügyfeléről ilyen információt? Semmi értelme.
-Azt megnézném, hogy ezt a helyet a magatokfajta patkányok kipucolják. Vagy hogy engem megöltök... de akár még őt is. - Biccent Kennyre, majd mivel rettenesen szenved már a tag, inkább leüti. Nevet úgy sem mondott volna, lehet nem is tudja, elvégre ha mindenkit meg kell ölni, nem kell feltétlen tudnia. Ő a vezető helyében nem adná ki a nevet, mert az információ hatalom.
-Induljunk. - Bólint a vészkijáratra, remélve, az ellenség nem ismeri.
-Bah, Isten nem vagyok, de mint mondtam, sok az ellenségem. Ennél komolyabbak is, mint ez a szerencsétlen. Persze lehet csak alkalmi bérgyilkosok... már-már irritáló lenne. - Mert ennyire ne becsüljék le. Aztán csak visszarántják, a vészkijárat nem opció, onnan is lőnek.
-B-terv? Esetleg feljebb mehetnénk, onnan valahogy lejutunk majd, ha már itt semmi használható nincs. - Csak egy ötlet, annyira nem ismeri az épületet, mint Kenny, ez nyilvánvaló. Míg haladnak és épp nem lőnek (az esetben Usui tárat is cserél), kérdez.
-A munkaadóid kiadják az ügyfeleik bandatagoknak? Mert ha nem, köztetek is van egy spicli, csak úgy közlöm. Máshonnan lehetetlen, hogy megtudták, hogy ma itt leszek. - Nem a rendőrségtől óvja magát, hanem a szülei gyilkosaitól, akik elől nem ártott kellően elrejtőzni. Hiába lépett ki a fénybe, a telefonját titkosítja, ha magán jellegű ügyeket intéz, vagy a szülei hagyatékát, és ez csak egy dolog.

Usui...
Kensington L. Lockwood
Városlakó

TémanyitásTéma: Re: Gyilkos szándékok Usui-Kenny   Pént. Aug. 12 2016, 19:35

Ezt megkaptam!
- Akkor el kell gondolkodnom az életem értelmén
Ironizálok én saját magammal is.
- Mekkora egy szőrösszívű farok vagy
Horkantok fel nevetve, elég abszurd elképzelés, hogy sírjak. Bár ja, Leo közelében éreztem valami olyasmit, tökre kikészít a csávó, rohadtul el kellene felejtenem a vérrokonságot.
A túsznak Kazuki visszaszól, most én emelgetem a szemöldököm. Mondjuk tény, hogy ez a szarzsák labdába se rúghatna, hamar kifúj, szerintem itt fog megdögleni. Tovább megyünk, én agyalok mi a francos fene folyik itt. Aztán ez megint olyat benyög, hogy hangosan felnevetek. Ez nem túl szerencsés, de az Istenes beszólásért kellett…
- Pedig már majdnem imádkoztam volna hozzád! Nemtom Kazuki, honnan és ki tudhatta, hogy ma idejössz?
Faggatom, gondolom van pár ellensége, hisz zsaru, ezek szerint egész ismert példány, nem stimmel vele egy pár dolog, mi a francot akart itt?
Behúzom a legközelebbi falhoz, mert a vészkijárat felől is lőnek. Franc! Gondolkodom erősen, de van a titkos ajtó, a bajárat meg ez, ennyi, nem egy kibaszott labirintus, csak egy átviteli pont, egy régi hosszú irodaépület.
- A tetőre? Nem olyan magas, jó…legyen, csak be ne kerítsenek, én is ott szívtam meg a múltkor
Haha, gondolom nem kell emlékeztetnem. Biccentek, a fal mentén elindulhatunk, bár egyre közelednek és innen csak én tudom leszedni őket. Na várj, micsoda kérdés ez
- Én nem itt dolgozom…ez csak egy francos átviteli pont
De ezt gondolom ő is tudja, itt csak információkkal kereskednek
- Ezek között, de ezekhez nekem nem sok közöm van, viszont a hely eddig jól szuperált, nemtom ki lehet az áruló
De lehet köze a mi cégünkhöz, bár ők nagyobb kutyák és durván rostálnak, az ilyen kisebb pontokat nem tudják annyira ellenőrizni. Annyi lesz, hogy beszüntetjük velük az üzletet, már ha én túlélem és be tudok számolni.
- Egyébként nekem is lenne egy pár kérdésem…
Nézek rá, de ekkor megrohannak minket a vészkijárat felől, ezerrel tüzelni kezdek, most én fedezem ezt a marhát, tényleg a második emeletre fogunk szorulni.
- Rohanj!
Kiáltom hátra, innen már látni a lépcsőket, a fele a falba talál, úgyhogy marha nagy lesz a por, homályosan látom, hogy az egyik összecsuklik, viszont a másik jön és ahogy befordulnánk utolérnek a golyói
//majd írd le a köv, hszben hol talál el, ha eltalál, s majd én is //

Klasszikus kommunikáció

TémanyitásTéma: Re: Gyilkos szándékok Usui-Kenny   Pént. Aug. 12 2016, 20:37

-Túl nagy falat, nem gondolod? Szerintem a saját életed értelme sem menne... - Kontrázik rá, bár a saját élete értelme neki sem biztos, hogy menne... pedig eléggé próbálja meggyőzni magát miért él egyedül már.
-Szőrösebb szívű is. Ha ismernél tudnád! - Ez persze nem igaz, Usui a maga módján jószívű, ha nem is jellemezné így magát.

-Csak majdnem? Ezen még dolgoznom kell akkor. - Ironizál, mert nem vágyik ilyesmire, mint hogy Isten lenne. -Ez a fő kérdés Kenny. - Néz rá sokatmondóan, hogy a legfontosabb kérdést fogalmazta meg a másik. Ott gondok vannak, ha erről tudomást szerzett ez a banda.
De a vészkijárat nem lesz járható út, muszáj alternatívát keresniük, de ebben Kenny lesz az illetékes.
-Az erkéllyel? Most velem vagy, nem ellenem. Jobbak az esélyeink. - Komolyan gondolja, de érezhetően igazat ad a másiknak, nem a legjobb irány, de érzi ő is, hogy nincs más merre út.
-De azoknak dolgozol akik az információt adják. Találkozó hely. Édes mindegy hogy hívod, megtámadták az embereid, ép eszű ember ilyet nem csinál. A rendőrök sem olyan hülyék, hogy kikezdjenek veletek, akkor ezek meg? - Túl nagy cég ez, túl sok kapcsolattal. Nincs értelme. Feloszlatni évek kemény állhatatos munkája lenne és akkor sem biztos hogy teljes lenne a siker. Abszurd.
-Hamar rá kell jönnötök. Annak kivételesen én magam is örülnék... - Mert neki kell az információ, ha elesik ettől, megint hónapokig kell keresnie valakit, aki tud segíteni neki a dolgok előrehaladásában.
Csak egy "bah" hagyja el a száját a kérdésekre, mert nem lehet fecserészni, rengetegen vannak, ciccent, hogy nem tetszik neki a felállás, de nincs mit tenni, akkor feljebb. Feszülten les be minden zugba, lőnek-e, keres valami jól védhető helyet vagy egy szobát, amin át meglóghatnak esetleg. Helyismeret nélkül nehéz. Ráadásul régi épület, nem erre tervezve, nyög a sok golyó alatt. Kenny is elszenvedi a nagy számok törvényét, ennyi golyóból egy biztosan betalál alapon, a felkarjába csapódik be a golyó éles fájdalommal. Ha sürgősen nem találnak valami helyet, akkor szita lesz belőlük. Usui be is fordul egy szobába, remélve innen lesz kiút, ha mást nem az ablakon, mert ez nem állapot. Ha kell Kennyt is húzza be, nem akarja itt hagyni, most ő a társa.

Usui...
Kensington L. Lockwood
Városlakó

TémanyitásTéma: Re: Gyilkos szándékok Usui-Kenny   Pént. Aug. 12 2016, 20:57

Ez egész jól sikerült oltás, még a végén kap egy elismerő pillantást.
- Az tuti, ha sokáig gondolkodnék rajta, belezavarodnék
Jah, öniróniám is van, kettős fegyver ez, a szőrösebb szívűn megint csak gúnyosan felröhögök, az egész világra vonatkozó undorító csúfondáros kacaj, irritáló szokott lenni.
- Mázlid van, hogy nem vagyok ismerkedős típus és nem akarom leborotválni a szíved

- Gyúrjál még egy kicsit, engem nehéz meggyőzni
Isten, atyaég! Felteszem a nagy kérdést, vigyorgok.
- Persze, úgy éled túl, ha nem bízol meg senkiben.
Gondolom rájött, de hogy kinek fecsegett, vagy hogy az istenből tudták meg, hogy ma itt lesz, ő tudja.
- Aha, még a vázát is ott hagytam, szeretem a vázákat, gyűjtöm, mert olyan klisés, hogy már jó
Aztakurva, most aztán megosztottam az egyik hülye kis titkom, de vigyorgok, lehet el sem hiszi, hogy komolyan gyűjtöm a vázákat. Nemtom mennyire van igaza, ketten több esély, de semmi jobb nem jut szembe nekem sem, mint felfelé!
- Épeszű tényleg nem, ezek a zászlós fickók kurva zakkantak! Ja, gyengék vagytok, viszont te soron kívül kihasználnád a szolgáltatásaink?
Emelem meg szemöldököm kérdőn, aztán ez a kijelentés ismét kérdéseket vet fel, de ja, rá kell jönnöm ki az áruló és még egy plecsnit is szerzek. Unom, hogy Tony ugráltat, vagyok annyira jó, hogy Nekem is legyenek már embereim, de hiába bazdmeg, néha még csicskának érzem magam ott bent. Lőnek! Fel sem fogom, a tűzharc mámorában mi történik, csak mikor betalál egy golyó a felső combomba és Kazuki behúz egy szobába. Magunkra zárom az ajtót, az egyik fegyver kifogyott, viszont most csend van, lehet eltaláltam a fickót. Intek Kazukinak, maradjon, kilesek.
- Halott
Fordulok felé vissza , az ablak felé intek.
-Nézd meg kik vannak kint, ki tudunk-e mászni a tetőre, de lehet itt maradhatnánk egy kicsit
Szisszenek.
- Eltaláltak?
Franc, utálok golyót kapni a lábamba, kurvára fáj! Zsebkendővel kezdek el vacakolni, azt a sebemre szorítom.

Klasszikus kommunikáció

TémanyitásTéma: Re: Gyilkos szándékok Usui-Kenny   Pént. Aug. 12 2016, 21:47

-Ne kárhoztasd magad érte! - Ki nem zavarodna bele egy ilyen kérdésbe? Ettől még piszkálódik, de ahogy elnézte, Kennyt ez nem fogja zavarni cseppet sem.
A másik nevetése nem irritálja, gondolja, hogy neki sem könnyű az élet, az a szerencse, hogy nem vágta még fel az ereit.
-Beletörne a borotvád, nem félnék akkor sem. - Bár kicsit összeszalad a szemöldöke, furcsa látkép, hogy valaki borotválgatja az ő szőrös szívét.

Biccent, majd tesz pár csodát, hogy kivívja a másik imádatát.
-Igen. De úgy rettentően nehéz haladni. - Dühöngi, ha csak egy pillanatig is. Ezt csinálja, mert tisztában van ezzel, de fárasztó mindig egyedül kiszenvedni mindent, mert semmi sem alakul úgy ahogy tervezgeti.
-A gyertyatartó és a hógömb klisésebb. - "Nyugtatja" meg a másikat, mindenkinek vannak hülye dolgai. Usuinak a bonsai-jai, de ő ezt most nem osztja meg.
A következő kérdésre nem feltétlenül válaszolna, miért is fizetne nekik. Nem is tudna, mert úgy rájuk rontanak, hogy egyetlen út marad, felfele.
//Én a karod felső részét írtam, de lehet a combod is xD//
Sajnos nem bírják megúszni sérülés nélkül, így mikor Usui talál egy biztonságosnak vélt szobát berántja Kennyt, de persze amaz még ugrál míg bír. Usui hagyja neki, addig szétnéz a szobában. Az ablakra biccent, egyelőre jók a kilátások.
-Tiszta. - Végignéz aztán Kennyn, egyre jobban vérez. Nyelnie kell egy nagyot, mindent elönt a vérszag, felkúszik a tudata peremére és nyomást gyakorol rá. Válaszolni is elfelejt.
-Előbb ellátjuk a lábadat. Ha túl sok vért vesztesz, nem bírsz lemászni majd. - Megy oda elveszi a másik kezét, hogy megnézhesse a sebet. Elkezd izzadni, de még a hangja nem remeg, tartja magát amíg tudja.
-A golyó átment a lábadon, csontot nem ért. Ha elkötjük a sebet lelassíthatjuk elég időre a vérzést. Ez fájni fog... - Figyelmezteti, leveszi a saját övét és ugyan remeg a keze a vértől, de erősen meghúzza a másik sebe fölött az övet, hogy ne vérezzen tovább ilyen ütemben. Ő maga is megsérült, de ő főleg lehorzsolódott a törmelékekben és a vállánál súrolta egy golyó, de az egyáltalán nem vészes. Ellenben Kennyvel egy ütemben kezd sápadni.
-Nem maradhatunk itt sokáig. Eltorlaszolom az ajtót, addig pihenj kicsit és figyeld az ablakot. - Azzal Usui el is kezdi az egyik szekrényt az ajtó elé tolni, muszáj neki is pihennie, túl sok a vér... Kenny ha kinéz az ablakon, akkor láthatja, hogy lent alattuk egy csoport gyűlt össze, így lemászni egyelőre biztos nem tudnak. Beszorultak ide, nincs mit tenni...

Usui...
Kensington L. Lockwood
Városlakó

TémanyitásTéma: Re: Gyilkos szándékok Usui-Kenny   Szomb. Aug. 13 2016, 17:52

Elfolytok egy vigyort, nem is, megcsóválom a fejem, hogy egyáltalán szóba elegyedtem vele, mennyire abszurd, hogy beszélgetünk.
- Gondolom te meg nem vagy az a félős-típus
A képet elhessegetem, elég durva, de nem vagyok romantikus alkat, hogy az elvontságokba jobban belelovaljam magam. Az ilyesmitől távol tartom az elmém.

Meglepődöm, hogy ez így bántja, hát bazdmeg, a szomorú valóság.
- Pedig így van, senkire nem lehet számítani, saját magadon kívül.
A saját példámból beszélek, de gondolom ezzel ő is hasonlóképpen van, ha felidegesíti.
- Nem, nem feltétlen, a három egy szinten van. A hógömböt viszont nehéz megtalálni gyertyatartó pedig nem igazán van, legalábbis az a klasszikus értelemben vett, modern darabokra cserélik. Viszont a vázákhoz ragaszkodnak, mert örökölték
Mondom nagy általánosságban, nem is annyira neki, mint inkább magamnak. Jól esik hangosan kimondani, Kazuki annyira átmeneti személy-állapot az életemben, hogy semmit sem számít és még annyit sem.
// a saját sérülésedre gondoltam, de mindegy, bocsi akkor //
A tűzharc után Kazuki behúz egy szobába, időközben kinyírom azt, amelyik lábon talált. Hálaég, huh...milyen jó, hogy csak ketten voltak. Tántorgok, szar, fáj, eléggé fáj a seb, Kazuki sem fest jól, azért-is kérdem, hol találták el.
- Egen, sajnos bekaptam egyet
Sóhajtok, összeszorítom a szemem egy pillanatra és a fogam, nem is tudtam, hogy ért hozzá, de elég logikusnak tűnik, amit megállapít a sebemről.
- Aha, az kell, nem számít, csak tudjak mozogni
Szisszenem, aztán elszorítja, ott felnyögök, igyekszem férfiasan csinálni, de érzem, hogy tényleg fáj, sápadt is vagyok, remegek is.
- Neked...mi bajod? Téged nem kell elkötni?
Elég szarul néz ki. Az ablakhoz támolygom és lerogyok elé. Azt látom, hogy lefelé nem mehetünk.
- Kösz...tolj oda minden mozdíthatót. Lent vannak, sokan, meghalnánk, várjunk egy kicsit.
Mondom nagy levegőt véve, ilyenkor mindig eszembe jut, hogy én is itt végzem, nem szoktam érezni különösebben semmit, csak a fájdalom kellemetlen. Legalább vizünk lenne, de semmi és ránézésre ez egy iroda, csak haszontalan dolgokat találni.

TémanyitásTéma: Re: Gyilkos szándékok Usui-Kenny   

Gyilkos szándékok Usui-Kenny

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a köv. oldalra: : 1, 2  Next

Similar topics

-
» Kerülőúton - Usui, Reev