Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
Tisztázzunk valamit...  - Quentin-Felix - Page 2 EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
Tisztázzunk valamit...  - Quentin-Felix - Page 2 EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
Tisztázzunk valamit...  - Quentin-Felix - Page 2 EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
Tisztázzunk valamit...  - Quentin-Felix - Page 2 EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
Tisztázzunk valamit...  - Quentin-Felix - Page 2 EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
Tisztázzunk valamit...  - Quentin-Felix - Page 2 EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
Tisztázzunk valamit...  - Quentin-Felix - Page 2 EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
Tisztázzunk valamit...  - Quentin-Felix - Page 2 EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
Tisztázzunk valamit...  - Quentin-Felix - Page 2 EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
Tisztázzunk valamit...  - Quentin-Felix - Page 2 EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 Tisztázzunk valamit... - Quentin-Felix

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Quentin Collins
Quentin Collins
Életkor : 35
Foglalkozás : Rendező, forgatókönyvíró
Hozzászólások száma : 246

Tisztázzunk valamit...  - Quentin-Felix - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tisztázzunk valamit... - Quentin-Felix   Tisztázzunk valamit...  - Quentin-Felix - Page 2 EmptyHétf. Jan. 16 2017, 15:18

Egyetértően hümmög, őt is le szokta lombozni az emberek hozzáállása a higiéniához. Hizlalja az egoját ez az elismerés, akaratlanul is elmosolyodik.
-Köszönöm. Igen, jó lenne, s nos...egyetlen film is nagy áttörés lehet, ezértis koncentrálok most rá teljes erőbedobással. Sokkal gördülékenyebben fog menni és keresettebb leszek, ha megcsinálom most ezt az áttörést.
Magyarázza lelkesen, lendületesen, hogy fontos lenne, hírnév lenne, az egyik olyan cél, amiért sokat küzdött már. Az persze nem tetszik neki, hogy prűdnek nevezik.
- Én azt meg tudom oldani könyvek nélkül, ne félts!
Közli kitérően, el is fordul oldalt, mert ég a képe. Zavarba ejtő a figura, még ha vannak meglepően kellemes oldalai is. A negédesség belé ivódott, ezt megjegyzi, veszélyes túl sokáig megjátszani valamit. Sokat kell együtt lennie Suzyval és Leoval, nehogy túl merev legyen, mint Stan.
- De, nem vitatkozom, elég összetett és valamelyest változik a helyzettel, noha egyes jegyek konstansak, mint ahogy említettük a pajzánságod, vagy ezt a kellemkedő gesztusrendszert.
Nem hiszi, hogy eltűnik, amikor például mosogat. Biztos benne, hogy ficsúrosan tűri föl az ingujját.
- Nos, az pozitív tulajdonság.
Mondja nagy komolyan arra, hogy nem hálátlan.
- Nem vonom kétségbe, valóban érdekes vagy és ez meglepett.
Vallja be, mert nem gondolta volna, hogy ilyen sokrétű, zseniális és nagy jellemekhez hasonlítja majd.
- Konyhában én is így vagyok ezzel, de badarságnak tartom az étkezést a szexhez hasonlítani, az ilyesmi általában elmúlik a fiatal korral. Az embert tizenévesen talán izgatja, milyen lehet egy fekete lánnyal, vagy ázsiaival, északi szőkeséggel, de végül mélyebb dolgokat keres. Én elég öreg vagyok már a kalandokhoz, mármint nem egy-két kalandhoz, hanem az ilyen sokhoz, amiről te is beszélsz. Szóval nyitott a kapcsolat, értem! Ha nektek ez megfelel...
Nem akar beleszólni, elég idős már a férfi, ha nekik ez válik be, rengeteg érdekes párkapcsolat létezik...Felköhint az elhanyagolásra és hogy tekintsék megbeszéltnek. Ez lesz a legjobb, kimérten bólint és részéről maga mögött hagyná a témát. Ez a somolygás nem tetszik neki, nem is bámulja feltűnően, noha kiderül a munkájára nem tud koncentrálni.
- De, valamennyire igen. Remek, én is így gondoltam, hogy válaszolgatsz és nem csinálod és nem is képzelődsz...
Legyint fintorogva, ebbe bele sem mer gondolni. Azt nem mondta, hogy nem tartja terhesnek, mert egyes...célzásai nagyon is azok, összehúzza a szemét, ezen korrigálnia kell.
- Stílusos, de néha idegesítő, mert pajzán vagy és velem ne legyél, meddő minden próbálkozásod.
Figyelmezteti századszorra. A tanuláson vállat von.
- Utána kell nézni, mik az elvárások és hogyan, mit, mennyire kellene tanulnod hozzá. Elég széles a skálája a felnőttképzéseknek. Szeretsz festeni, lehetnél akár grafikus is.
Csak Suzyt veszi alapul. A színészetről meglepően jól elbeszélgetnek. Felix nagyon intelligens, ezért is érzi még mindig eltékozoltnak az életét.
- Ez teljes mértékben így van. Nehéz megtalálni a határokat, mi az, ami még belefér és nem ripacskodás, egy-egy gesztussal lelki állapotokat kifejezni. Ritkák a jó színészek, akik mesélnek egy-egy rezdüléssel. De hidd el, hogy az oszkárdíjasak, vagy a nagyon ismertek nem mennek el bizonyos összegek alatt, hiába jó a karakter, vagy a forgatókönyv. Névtelen rendezőkkel nem foglalkoznak, csak amik biztosan előreviszik őket. A névtelenséggel nagyobb a bukás kockázata, akármihez ők sem adják a nevüket, ráadásul kapkodnak értük a jobbnál jobbak. És sok zseniális karakter és megannyi inspiráló forgatókönyv van.
Ezt cáfolja, nem fognak elmenni aprópénzért dolgozni. Ha tehetik nem gürcölnek, ennyire senki sem szenvedélyes manapság.
- Nem veszem magamra, látszik, művelt vagy.
Jól teszi, olvasson, az intelligenciát mindig is nagyra tartotta. Leoban is imádja.
- Igaz.
Egyetért viszont, a tőle eltérő szerepekkel kapcsolatban.
- Konkrétan az én életemből még nem vittem vászonra semmit. Érzeteket, kapcsolatokat nyilván a saját tapasztalataimból is, vagy főképp onnan merítek, de ezek személyesek, úgyhogy nem fogom konkrétan filmekben, vagy jelenetekben megnevezni. Talán a gyerekkori barátságomat majd valamilyen formában megjelenítem.
Tényleg jó kérdés, szinte élvezi megválaszolni ezeket, főleg, hogy bepötyögni nem neki kell.
- Segítséggel, de nagy befolyással vagyok rá, ha megtaláltuk és kiválasztottuk a zenéket, már én vágom meg, vagy én mondom meg hol, hogyan legyen megvágva.
Néz rá, kielégítő válasszal szolgált-e.
Vissza az elejére Go down
Felix Kaleolani
Felix KaleolaniVároslakó
Életkor : 37
Foglalkozás : Host, festőművész
Hozzászólások száma : 821

Tisztázzunk valamit...  - Quentin-Felix - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tisztázzunk valamit... - Quentin-Felix   Tisztázzunk valamit...  - Quentin-Felix - Page 2 EmptyPént. Jan. 20 2017, 15:58

-Nos, én kívánom, hogy összejöjjön.
Ezt őszintén mondom, értelmes, tudatos férfi, aki valóban tesz a sikerért, kiérezni a jelleméből.
-Ohm, az más, az más.
Somolygok, kis prűd, pedig nagyon érdekes olvasmány, néha újraolvasom.
-Igen, van ami eggyé válik a személyiséggel. Kellemkedőnek tűnök?
Vigyorgok, azt hiszem az vagyok, mivel elnyomom a pajzánságot. Mert nagyon pajzán tudnék vele lenni, szó se róla!
-Köszönöm.
Én is így gondolom, legnagyobb érdememnek tartom, hogy fejlődéspárti vagyok és teszek is érte.
-Ohm, szeretek kellemes csalódást okozni. Úgy gondoltad másról sem tudok beszélni, csak a szexről?
Ez komolyan érdekel, hogy mit hitt, miből gondolta, unalmas vagyok.
-Miért múlna el? Amúgy nem a külsőségekre értem, rég kialakult az ízlésvilágom, amit vonzónak tartok, ami izgat. Én magára az atmoszférára, a mozgásra, az igényekre és a technikákra értem. Mert minden ember más. Egyáltalán nem lennél öreg hozzá, ne nevettess, fiatal és életerős vagy, sármod tavaszát éled, egyszerűen igényed nincs már erre, másra alakult ki, lehet pont a rendszeresre és a megszokottra. Bizonyos embereket a kialakult kellemes megszokás doppingol, nem a felfedezés és a keresés. Nekünk megfelel, de a barátom fiatalabb nálunk, nem érezném szerencsésnek megvonni Tőle a tapasztalást. Nem is akarom.
Mondom nemes egyszerűséggel, de valóban nem zavar. Ellenben Őt a szülei hanyagolása, de megértem, én sem szerettem, hogy apám nem foglalkozik velem eleget, anyám meg talán túl sokat, de nekem még mindig jobb volt. Bizonyos értelemben legalább is.
-Képzelődni? Nem szokásom.
Vigyorodom el, bár tény, gondolatban jól ellennénk kettecskén Mr. Collinssal. A pajzánság kiakasztja, nevetnem kell.
-Csak azért zavar, mert kurva vagyok és meleg. Ha ezt a kettőt nem tudnád rám hagynád a pajzánságot, elhiszed nekem? Heterokkal nem szokásom kikezdeni, nem szeretem a visszautasítást.
Valóban nem, bár szerintem meg tudnám oldani, hogy élvezze, de akkor szenvednie kellene kicsit, amit most nem szabad, így felhagyok az egésszel. Értelmesen beszélgetni is fontos számomra, nem csak elélvezni.
-A grafikus munka merőben más mint a festői és teljesen más technikát igényel. A digitális rajzolás sosem vonzott, olyan... mesterkélt, nincs benne az a lüktető élet ami egy festményben rejtve ott lakozik. De köszönöm.
Nem ellene szól, de grafikus nem lennék. Majd körbenézek mik vannak, ki tudja...
-Ohm, szomorúan hallom. Pedig nem a pénz kellene hogy meghatározó legyen, ha már művészet. De Te nem vagy már most sem névtelen, vagy rosszul gondolom? Minden esetre, ha most befutsz már nem lehet annak nevezned magad, újra átgondolhatod mennyit haladtál előre ilyen téren. De meg kell cáfoljalak, szerintem kevés az igazán zseniális és inspiráló forgatókönyv. Rengeteg filmben a párbeszédek suták, a csavarok egyértelműek, a mondanivaló elcsépelt. Sokszor a látvány sem elég kielégítő, mert érezni hogy mű. Ha valóban friss elgondolásaid vannak, szerintem akkor tudsz befutni igazán.
Quentin munkásságát nem ismerem, de ha fel olyan jó, amilyennek tűnik, akkor nem lehet vele gond.
-Köszönöm.
Hízik a májam, imádom ha műveltnek tartanak. Faggatom is más kérdésekkel amik jobbak.
-Gyerekkori barátság... azzal még nincs tele a filmipar, szerintem jó elgondolás. Mikor ismerted meg a legjobb barátodat?
Ezt nem feltétlen írom bele a válaszba, csak érdekel.
-Amúgy tanultál zenélni? Ha van háttértudásod a témával kapcsolatban azt még beleírom.
Mert úgy érdekesebb és relevánsabb a válasz, de megvétózhat. Ezzel még elvagyunk egy jó darabig, mert kimazsolázok annyi értelmes kérdést amennyit csak bírok, meg is válaszolom őket Quentin helyett. Persze miután már jó ideje ezt csináljuk kissé elzsibbadok, ki kell nyújtóztatnom a végtagjaim, szemlélem, Ő hogy van. Ha esetleg Ő is mutat tüneteket, akkor minden pajzánságot nélkülözve masszírozom a vállát finoman, de határozottan, a nyakát és a halántékát. Tanítottak masszírozni és lazító jelleggel csinálom neki, de ha jelzi, ne érjek hozzá, elengedem és visszaülök a helyemre. Ha engedi, akkor sem élek vissza vele, csak megkérdezem, merre esne jól neki, mert csak a háton tudom jobban kitapintani az esetleges csomókat, máshol nem.
Vissza az elejére Go down
Quentin Collins
Quentin Collins
Életkor : 35
Foglalkozás : Rendező, forgatókönyvíró
Hozzászólások száma : 246

Tisztázzunk valamit...  - Quentin-Felix - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tisztázzunk valamit... - Quentin-Felix   Tisztázzunk valamit...  - Quentin-Felix - Page 2 EmptyKedd Jan. 31 2017, 16:57

- Köszönöm szépen
Biccent mosolyogva, végtére is elég rendes a kurva. Nem tetszik neki a férfi vigyora, minden ilyen mögött rosszat sejt.
- Annak
Feleli kertelés nélkül a kellemkedőre. Morcog, mert ne higgye, hogy annyira kellemeset okozott, hogy másra is kapható lenne.
- Azt hittem egyszerű vagy, alpári, nem is tudom... Arra semmiképp nem számítottam, hogy stílusos és eszes, az ilyen embereket nem a te hivatásodban képzelem el.
Feleli őszintén, a kertelésnek nincs értelme.
- A kíváncsiság lankad a korral. A technika és az atmoszféra attól még lehet változatos, igen. Nem látszik, ahogy rajtad sem... Nem mondanám, hogy a megszokás motiválna, most leginkább a keresés, de én hiszek benne, hogy Suzyban megtalálom, amire vágyom. Rendes tőled.
Mondja összeráncolt szemöldökkel, nem igazán érti. Csak mert fiatal, feküdjön össze bárkivel. Nos, kurva, biztosan másképp látja a dolgokat.
- Pedig a mosolyod néha nagyon gyanús nekem
Lengeti meg neki a mutatóujját tanárosan és ejnyézve.
- Akkor is zavarna, ha nem lennél kurva. Kezdjük ott, hogy férfi vagy, itt bukik a dolog, minden ilyesmi zavar a férfiakkal. Ha nőkkel és nem velem csinálnád, persze. A legjobb barátom is pajzán a lányokkal. Értem, szerencse, hogy én csak egy kuncsaft vagyok és nem okozok törést.
Akaratlanul is gúny vegyül hangjába, mert más nem hiszi, hogy komolyan meg tudná bántani ezt az embert. Amit mond, viszont nagyon is művészi, nincs élet, lüktetés, tény, hogy tudományinasabb foglalkozás.
- Megértelek. Elnézést az ötletelésért, természetesen nem szándékoztam rád erőltetni semmit.
Nyugtázza, valahol élettelenebb, szerinte is. Egy festmény más, szinte táncra kél.
- De te is tudod, hogy mekkora szerepe van.
Hiszen kurva, csak tudnia kell, mekkora jelentősége van a pénznek.
- Nem, de még nem számítok Spilbergnek. Vannak, hidd el, csak ismeretlenek írják őket. A legtöbb film, suta, ha erre gondolsz, értem. Kevés a nagy név zseniális alkotással, sok a remekmű nagy név nélkül. Ez is a showbiznisz egyik kegyetlensége. Kösz, igyekszem eredeti lenni.
Mosoly, majd elgondolkodik.
- Mert minden film a szerelemre épít. Észrevetted, hogy majd minden műben benne kell, hogy legyen? Mintha szerelem nélkül nem lehetne jó egy film, vagy könyv. Másodikos voltam általánosban, tehát olyan nyolc körül. Neked volt ilyesmi?
Kérdezi, hátha van a pasasnak egy jó sztorija.
- Zongorázni. De az öcsém jobban csinálja, én túlságosan figyelek a kottára, az ütemre, míg ő elengedi magát.
Egy idő után elfáradnak, a férfi közelítene, masszírozó jelleggel. Vegyes érzelmekkel fogadja...
- Nem tudom, mennyire engedhetek meg neked ilyesmit. Nem bízom benned.
Inkább nyújtózik, ha jön, elhajol és bizalmatlanul rátapad az asztalra. Viszont elég későre jár már, felsóhajt.
- Nem akarok goromba lenni, de ha már nem vennéd elutasításnak, nyugovóra térnék. Kellemes volt elbeszélgetni veled, nem bántam meg, örülök, hogy nem trauma voltál.
Somolyogja, mert kezdetben az volt. Ha Felix, benyögi, hogy marad, még megbeszélik, ha menne ő is, kikíséri, aztán még azt is hozzáteszi.
- Ha adsz elérhetőséget, talán küldök meghívót a premieremre.
Mert az okos véleményeket mindig nagyra értékeli.
Vissza az elejére Go down
Felix Kaleolani
Felix KaleolaniVároslakó
Életkor : 37
Foglalkozás : Host, festőművész
Hozzászólások száma : 821

Tisztázzunk valamit...  - Quentin-Felix - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tisztázzunk valamit... - Quentin-Felix   Tisztázzunk valamit...  - Quentin-Felix - Page 2 EmptyKedd Jan. 31 2017, 20:00

Ez tetszik, látszik rajtam, én a kellemkedő. Majd mondom Reevenek is.
-Kedves Quentin... minden szakmában vannak szintek. Amiről Te beszélsz az az út széli kurva. Annál feljebb van, aki a bordélyban van vagy akit a neten rendelhetsz és átmegy egy órára, de az csak szex. A magamfajta nem hiába luxuskurva, mi műveltek vagyunk, intellektuális társaság, aki mellesleg az ágyban is kiművelt, rendkívül ápolt és igényes. A barátod nagyon jót akart Neked, úgy vélem, csak valahogy rosszul fogalmazhatott, hogy nem férfit akar, hanem férfinek és hasonló. Jó előre kifizette az összeget, azt mondta a madame. Nem hiába mondtam, hogy ez egy tréfának túl költséges.
Vonom meg elegánsan a vállam.
-Ez nem rendesség, ez tény. Ritka, hogy egy emberben megtaláljunk mindent, de legyen úgy. Az a legkényelmesebb, nem?
Reeven nekem is ilyen végül is, csak én szeretem a hármast, négyest, a nőket... de szerintem ezzel Reeven is így van, szerencsére vele minden ilyet meg lehet beszélni.
A tanáros dorgálásra nevetek, mert nagyon tetszik, mennyire pajzán lenne már eljátszani a tanár bácsi büntessen meg című szexjelenetet... ohm.

-Mert ilyen huncut mosolyom van, kérlek alássan! De két külön dolog, mit szeretnék csinálni és mit fogok csinálni. Nem kell félned, az ügyfél szava szent.
Ha nem ügyfél lenne, nos, akkor joggal féltené a seggét.
-Pedig a bók az bók, ez csak azt jelenti valóban jól nézel ki nem gondolod? Nem csak a nők mondják, nem csak a megszokás, hanem férfi szemmel is kellemes vagy. Ne félj, nem omlok össze, van aki otthon megvigasztal.
Vigyorgok rá, hiába a gúny felém, Reeven ki is röhögne ezért, ha bánatosan közölném: elutasított egy hetero pasas és még csak meg sem erőszakolhattam, mert kuncsaft, most mond meg Szépségem! Ohm, poénból vicces lenne viszont.
-Tisztában vagyok vele, de minden ötlet ajándék, nem lehet tudni mi ragadja meg az embert, ne szabadkozz.
Jelzem felé gesztikulációval is, hogy ne vicceljen, szívességet tesz hogy egyáltalán foglalkozik a témával.
-Persze... mindent a pénz mozgat, de ha van bennük egy csepp elhivatottság is a szakma iránt, akkor miért ne? Feltéve, ha elég jó a filmed, hogy megragadja a lényüket is, ne csak a zsebüket.
Én az ösztönös maradandó alkotási vágyról beszélek, nem csak a száraz logikáról. Az persze, hogy csak a pénz és más semmi.
-No igen, de ha ügyesen vegyíted a dolgaid, nem lesz gond. Szerencsére nem vagy elvakult és megrögzött, a rugalmasság nagy előny.
Csak akarnia kell, én a festészetben kevésbé vagyok rugalmas mint Ő, belátom.
-Na, az túlzás hogy minden film. Sok film tesz bele szerelmi szálat IS, de hogy arra építsen esztelen túlzás. De vannak filmek, amikben semmi szerelmi dolog nincs, én kifejezetten szeretem őket. Persze, hogy észrevettem, a nők igénylik és több a nő, mint a férfi. Valamint a szerelem olyan dolog, amit majdnem mindenki átélt már legalább egyszer, így tud azonosulni vele. Mert igazi barátja nem mindenkinek van, pénze, nyomora, kiskutyája, halott nagymamája, sorolhatnám már nem mindenkit érint meg. De a szerelem és a halál két globális téma, csak hát a halál nem épp valami vidám, ugye.
Mosolygok rá, mert éles váltás lenne a filmiparban szerintem.
-Ohm, akkor valóban csöpp gyermek voltál. Nekem? Nem barátkoztam mélyen szántóan a többi kurvával, nem mindenki akar tanult lenni, művész pláne. Meg idősebbek is voltak nálam. Én teljesen véletlen találtam a barátságra, az egyik kuncsaftom személyében. Meg anyám barátnőjének fia személyében, bár ott bejátszik némi kényszer is, fogjuk rá.
Seth nem teljes mértékben imád, hogy úgy mondjam, de Eric valóban a kuncsaftom volt még nagyon régen.
-Nos, igen... De tudod pontosan betartani a kottát sokkal nehezebb. Mert az ember olyan mintha teljesen kivonná magát és csak a mű lenne és annak megalkotója. Persze úgy csinálni, hogy közben a kor szelleme, a darab eszmeisége benne maradjon... kihívás. Én is mindig elengedem magam, ha játszom, szeretem a szabadságot.
Még kérdezek párat ezzel kapcsolatban és belefogalmazom a válaszba. Rengeteg kérdés van mögöttem, de mögötte is, ezért úgy gondolom, kilazítom a vállait. Persze fel vagyok készülve arra, hogy elutasítson, akkor sem dől össze a világ.
-Áh, pedig elhihetnéd, ha meg akarnálak erőszakolni, nem vettem volna a fáradtságot, hogy megírjak több tucat levelet, hogy majd hirtelen lecsapjak. Már az ajtóban kihasználhattam volna a zavarod, ha nagyon akarom. Vagy a konyhában, mikor nem figyeltél éppen.
Éppen csak a vállán pihen a kezem, majd elveszem inkább, bár mosolyomon látszik, alaptalan fél. A képesség meg van bennem, hogy elvegyem amit akarok, de a józan ész képessége erősebb.
-Trauma? Ohm, az is mély benyomás, nem mondom, nem felejtenél el egy életre sem! De én is örültem a beszélgetésnek, kimondottan. De biztos nem kérsz egy negyed órás masszázst? Aztán megyek, ha lefeküdnél, mivel nem alszunk együtt, legalább meglepem a párom.
Vigyorodom el, majd kellemesen meglep.
-Tényleg? Milyen kedves és figyelmes gesztus részedről, örömmel venném.
Kellemes felüdülés így a végére, ha ad tollat és papírt megadom a nevem és az emailem, telefonszámom. Közben azon mosolygok mennyi meghívót kapok, kár hogy nem én osztogatom. Aztán egyik gondolat követi a másikat és ahogy ránézek egyszer csak bevillan. Egy pillanatra megakad a szemem rajta majd kitör rajtam a felismerés jellegzetes ábrázata.
-Tudtam! Tudtam, hogy láttalak már! Először azt hittem, Eric mutatta a képed mint kortárs rendezőnek, imádja őket és néha traktál velük, illene tudnom, de azokat nem jegyzem meg annyira arcról, de tudom már hol láttalak Te kis álszent kurafi! Jössz nekem a melegellenes dumáddal, de csak elmentél a nagyon hülye Sebastian esküvőjére! Te voltál az egyik ember, akit nem tudtam hova tenni és nővel is jöttél... Joshua vendége voltál, nem de? Ó Te lebuktál, hiába mentél el hamar, eszembe jutottál! Hah!
Látszik titkon sokat agyalhattam rajta, mert most végre megkönnyebbültem, mintha fél óra viszketés után végre vakarózhattam volna. Innen volt ismerős! Az esküvőről! De a hangom játékos, inkább csintalan, hogy lebuktathattam.
Vissza az elejére Go down
Quentin Collins
Quentin Collins
Életkor : 35
Foglalkozás : Rendező, forgatókönyvíró
Hozzászólások száma : 246

Tisztázzunk valamit...  - Quentin-Felix - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tisztázzunk valamit... - Quentin-Felix   Tisztázzunk valamit...  - Quentin-Felix - Page 2 EmptyHétf. Feb. 06 2017, 16:57

Hihetetlenkedve hallgatja a kurvák hierarchiáját. Szemei kissé kerekednek, majd zavartan, hosszan pislant néhányat.
- Értem
Köhinti, majd összehúzott szemmel néz.
- Biztos vagy benne, hogy nem direkt szúrt ki velem, már elnézést.
Ha meleg lenne, valószínűleg örülne a társaságának, így azonban csak emberileg tudja értékelni. Meg kell hagynia, Felix erre rászolgál, valóban lenyűgöző személyiség. Szkeptikusan hallgatja a másik szkepticizmusát.
- Nem csak kényelmes, hozzászámolhatod az érzelmi kötődést is, nem akarsz idővel te is megállapodni? Kalandozni jó egy bizonyos korig, én lassan abba az állapotba érek, mikor a nyugalmat és a meghittséget keresem, állandó partnerrel is lehetnek felejthetetlen szexuális élményei az embernek. Nem értek egyet a filozófiáddal, a szex jó, ha kötődsz valakihez és üres, ha nem, nekem hosszútávon nem ürességre van szükségem.
Megforgatja a szemét, mert ez a kétértelműség idegesíti, bármilyen imponáló, hogy bejön a férfinak, mégiscsak egy meleg és fél.
- De, ezek szerint valóban. Férfi szemmel te is kellemes vagy
Mondja szemöldökráncolva, akárhogy is, visszabókol, de nem biztos benne, hogy jelen helyzetben ez jó ötlet-e. Legalább van, aki megvigasztalja. A minden ötlet ajándék elképzelése tetszik neki, hümmentve bólint.
- Merem remélni, hogy nem csak a pénztárcát ragadom meg.
Ismét kap dicsérő szavakat, biccent a rugalmasságra, megköszöni, mint minden előző kedvességet. Ezt a szerelem dolgot is jól levezeti, nem tudja elrejteni elismerő pillantását.
- Talán túloztam, de sok filmben meghatározó. Tudnál mondani kapásból egy filmet, ami nem gyerekszereplős és amiben nincs jelen? Igazad van, túloztam, mégis mindenhol ott van, de az érveid nagyon jók, szerelem, halál
Hümmögi elgondolkodva. A csöpp gyerekre összerezzen, furcsán hangzik Felix szájából.
- Nem lehetett egyszerű életed, de a szüleid hogy hagyhatták ezt? Hiszen a saját korosztályoddal kellett volna játszóterezned.
Ez a kuncsaftos is érdekes történet, de mivel most ő is elbeszélget vele, nem elképzelhetetlen. A kényszerbarátságot viszont elképzelni sem tudja.
Rondán néz rá a megerőszakolósdinál
- Még jó hogy! Egyszerűen az olyan...intim és veled nem akarok intim közelségbe kerülni, még a végén felizgulnál
Rázza ki a hideg. Ki tudja, ha nagyon tetszik neki és leveszi a felsőjét? Nem is szívesen vetkőzne előtte.
- Különben miből gondolod, hogy meg tudnál erőszakolni? Nyilván nem hagynám magam és legrosszabb eseteben is verekednénk
Ez nem fürdőszoba, hogy lehajoljon a szappanért Felix meg becsússzon.
- Kösz, de nem szeretnék traumákat,  a beszélgetést nem felejteném, azt viszont, mikor az elején betámadtál igen
Morogja. Odaadja azért az elérhetőségét, statisztának se lenne utolsó a fickó, legalább értelmesen el tudna beszélgetni valakivel a forgatáson. Ennél a tudtamozásnál viszont megrezzen. Megáll benne az ütő, elsápad, eltátja a száját. Ebben a pillanatban esik le neki. Az a k...ott meleg esküvő. Látszik szívesen leülne, összepréseli ajkát és fokozatosan vörösödik el, amikor magához tér.
- Joshua a színészem. Suzyval mentem, aki Joshua barátja, mert Suzy nem akart egyedül menni, de nekem semmi közöm a melegekhez és az is megrázott, ami kiderült róluk. Sebastian ráadásul a kollégám az Egyetemen. Te meg valami suhanccal voltál, igen...azzal a kisfiúval, aki mindig Sebastian körül legyeskedik a suliban és folyton fényképez. Miatta voltál ott?
Próbál visszavágni, de elég gyengén, ráadásul már nem tud hová süllyedni szégyenében.
Vissza az elejére Go down
Felix Kaleolani
Felix KaleolaniVároslakó
Életkor : 37
Foglalkozás : Host, festőművész
Hozzászólások száma : 821

Tisztázzunk valamit...  - Quentin-Felix - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tisztázzunk valamit... - Quentin-Felix   Tisztázzunk valamit...  - Quentin-Felix - Page 2 EmptyHétf. Feb. 06 2017, 22:29

-Nos, olyan 85%-ban. Mert ha egy gazdag ficsúr, akkor csinálhatta direkt is valóban, de általában akinek nagyon sok pénze van sóher, így nem pazarol. Ha meg nincs neki sok, akkor nem szívatásra áldozza be, hanem valódi élményre. Ha szívatni akart volna, akkor rendel egy olcsóbb kurvát, aki reflexből nekiáll vetkőzni és eléd térdel.
Mosolygok rá, mert nekem ez a véleményen. De persze tévedhetek, mivel nem ismerem a barátját.
-Már most megállapodtam, nem keresek mást mint Reeven. Ő állandó partnerem, de attól még a hármasok, az orgiák, a nők... ezeket Ő egymaga nem tudja megadni, én szeretem a szexet. Nem mondom, hogy mindennap ezt akarom, mert szeretek a párommal lenni este meg reggel, néha nap közben is, de a színesítés sosem árt. De tudod a filozófiánk azért különbözik, mert Neked a szex intim. Nekem nem az, így nekem nem igazán... hogy is mondjam jelen esetben az üres ellentétét... nincs mélysége számomra igazán. Számomra nem a szex adja a kapcsolat intimitását, de be kell lásd, ha így lenne, nem lennék jó a szakmámban. Nem tudom megérteni a Te álláspontod teljes átéléssel, mert idegen, de reméljük Neked nem kell átélni az enyém, hogy megértsd.
Ez nem mindenkinek való hivatás, Quentinnek szerintem kínszenvedés lenne.
-Igazán? Egy heterotól jött bók mindig felemelő, köszönöm!
Szeretek tetszeni, sütkérezem a dicséretben, de nem kell félnie, emiatt nem fogom betámadni egy csókkal vagy hasonlóval, bár élvezném, persze.
Kellemesen elbeszélgetünk a rendezői és színészi témákról, Eric imádná ezt a pasit. Merem állítani, hamar beleszeretne, szereti a rendezőket. Aztán kifejtem Neki, szerintem miért van ennyi szerelem a filmekben, szinte kötelező jelleggel.

-Hm, nos van az a kellemes film ami a tudomány és a vallás ellen megy... mi a címe, mi is... Ember a földről, igen. Ott nincs szerelem, egyáltalán, ott Sok ember egy helyiségben beszélget. Ennyi. Minimalista, de zseniális film, bár egy vallásos ember lehet nehezen emésztené meg. És nincs benne gyerek se. De igen, kevés olyan film van, ahol legalább nem érintik a szerelem témát.
Természetesen tudtam mondani ilyen filmet, van több is, bár aminek nem tudom a címét, ott a férfi az utolsó percekben talál magának egy párt a boldogabb befejezésért, de az csak úgy ott van, nem azon a lényeg.
-Játszóterezni?
Ezen fel kell nevetnem, sosem mentem a közelükbe.
-Anyám hülyét is kapott volna, és ha megsérülök? Ha kiverem a fogam vagy elesek és felhorzsolom a bőröm? Belém lett nevelve, hogy a testem a templomom, áldozni kell neki, mellőzni a meggondolatlan viselkedést. Olvasni lehetett, az nem volt veszélyes, zenélhettem, festhettem... anyám elejétől kezdve erre a pályára is szánt, apám pedig végképp feladta, mikor rájött, nem érdekel a matematika. De melyik gyerek értett volna meg engem, aki gyökeresen máshogy lettem nevelve? Felesleges is lett volna közéjük engedni. Elég volt az iskola.
Bár onnan is kilógtam, annyira más világ voltam, mindenféle szempontból. De alkalmazkodni ott tanultam meg igazán.
-Nos, ha kéjesen nyögsz a masszázsnál, akkor könnyen előfordulna, valóban. Szóval a konklúzió, hogy erotikusan nyögsz ilyenkor és félsz.
Húzom az idegeit kaján vigyorral, mert nonszensz, hogy ennyitől olyan nagyon felizguljak. Ahhoz már legalább egy hónapig szex közelébe sem lettem volna mondjuk, esetleg. De az is nonszensz lenne.
-Ohm, az elején olyan megszeppent fiúcska voltál, hogy mire észbe kaptál volna már meredeztél volna a kezemben, aztán arra, hogy nem akarod hagyjam abba, majd a végén hogy egy férfiba élveztél el. Nem kellene verekedni, úgy sem kapnál elég levegőt a sok sóhaj miatt.
Vigyorgok, most már tény, hogy nehezebb dolgom lenne, de az elején, ohm, de finom falat volt!
-A Te hibád is, fel kellett mérnem passzív vagy aktív vagy, domináns vagy követő, mert nem gondoltam, hogy hetero vagy. Aztán annyira megszeppentél, hogy későn és remegve nyögted ki, hogy nem vagy meleg, erről nem én tehetek...
Mondom ártatlan, de van a hangomban valamennyi kaján él, mert én élveztem, nagyon is.
De nem bántom, láthatja, tartom a távolságot. Egészen addig, míg be nem villan honnan volt ismerős, akkor közelebb lépek, de ez inkább reflex, hogy fülön csíptem. De nem si tévedek, lassan a vörös új értelmet nyer általa.

-Ó, szóval keresztényi cselekedet volt, a melegek között nem tanácsos egyedül hagyni egy nőt, ez tény!
Vigyorgok, de ezt a zavara kapja, muszáj. Sebastian miatt fájón sóhajtok.
-Te szegény...
Kapok a halántékomhoz, mert ez a név is elég nekem, hogy nem tetszésem kiütközzön.
-Kisfiú? Ohm, Reeven hidd el, nem kicsi...
Harapok az ajkamba és szemérem nélkül, provokálóan mérem Őt végig, egyértelmű célzattal férfi Ő már, akárcsak Quentin maga.
-Igen, Reeven Bastian fogadott öccse, vagy mije... Bastian elég érdekesen kezeli a családi ügyeit. Igen, Reeven partnere voltam, bár én ismertem már mindkettejüket, Joshua modellkedett nekem régen, meg most is, ha el tudom kérni pár órára, míg Reeven és Bastian programot csinálnak mondjuk. De ne szégyelld, ez nálad színtiszta jellemfejlődés, bemerészkedni az oroszlán barlangjába, ne viccelj!
Hajolok közelebb míg veregetem a vállát vigyorogva. Fel sem vettem hogy Reeven kisfiú, mert én tudom, hogy érettebb a koránál.
-De rettentő boldog vagyok, hogy eszembe jutott, borzasztóan zavart miért vagy Te nekem ennyire ismerős. Szóval a barna hebrencs nőszemély a párod? Csinos nő. De... baráti jó tanács, Ameliával, azzal a másik szép, de ostoba nővel ne engedd barátkozni. Nem tenne jót a barátnődnek, tapasztalat.
Muszáj, hátha így nem jön haza Amelia, valamint ezzel is bántom azt a némber. Mellékesen jó fej vagyok Quentinnel, tiszta haszon.
-Le akarsz ülni? Olybá tűnsz nekem, mint aki lebukott, hogy meleg pornóra veri ki.
Nem, nem bírtam kihagyni, gonosz mosolyom élesen villan szégyenkező arcát látva.
Vissza az elejére Go down
Quentin Collins
Quentin Collins
Életkor : 35
Foglalkozás : Rendező, forgatókönyvíró
Hozzászólások száma : 246

Tisztázzunk valamit...  - Quentin-Felix - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tisztázzunk valamit... - Quentin-Felix   Tisztázzunk valamit...  - Quentin-Felix - Page 2 EmptyPént. Feb. 10 2017, 21:02

Összehúzott szemmel latolgatja Leo esélyeit.
- Szereti a csúnya tréfákat, de nem vagyonos ember. Meg kell jegyeznem, te sem voltál olyan szerény.
Morranja, ahogy eszébe jut, kis híján a falhoz szorította, majdnem szívbajt kapott. A Reeven név nagyon ismerős neki, nem egy Josh, vagy Jon, vagy Bob, de hirtelen nem tudja archoz társítani.
- Nem tud egyszerre kettő lenni és nővé változni, tiszta szégyen...Reeven elfogadja? Ő is lelkesen részt vesz az orgiákban? Ha nincs mélysége, mire jó? Olyan, mint hizlaló ételeket enni? Fánkot százszámra? Igaz, ami igaz, ha lenne jelentősége számodra a szexnek, nem dolgozhatnál ebben a szakmában. Attól, hogy nem értek egyet, tudok rá madártávlatból tekinteni.
Ezt leszögezi, kurvaként nyilván másképp éli meg az ember.
- Akkor ez is hátrányos megkülönböztetés, csak azért, mert hetero vagyok? Egy hetero férfi nem dicsérhet meg egy másikat?
Kötekszik, mert elege van ebből a "mert buzi vagyok?!" attitűdből.
Túlságosan jól vág ennek a férfinak az esze, kicsit összepréseli ajkát az Ember a Födről említésénál, azt hitte, megfogta, tévedett, tudott példát hozni.
- Nos igazad van, az egy nagyon érdekes alkotás, több olyan kéne, ami mélyebb tudást és filozófiai problémát közelít meg, de sajnos az agyatlan tömeg miatt nem lenne kifizetődő.
Sóhajt, ő is rakott szerelmet az övébe, mert az vonzza az embereket, nem akart annyira merész alkotással jelentkezni, mint az első filmje.
- Játszani a játszótéren, mint a gyerekek
Kicsit mosolyog, most kreatívan fejezte ki magát, pedig az Leo reszortja.
- A gyerekkor sajátja, hogy megsérül az ember. Azt ne mond hogy sosem estél el... Az öcsémet is így féltették, de nem egészséges... Te is burokban nőttél fel? Rajtad nem látszik. Elég kifacsart gondolkodás... Sajnálom, nem lehetett egyszerű. Ennek ellenére meglepően értelmes férfivá cseperedtél, fogadd elismerésem.
Ő, aki látta milyen a rossz nevelés különösen meg van lepve. Aztán úgy néz rá, mintha Felix hirtelen pofoncsapná.
- Kéjesen? Ugyan miért? Ki tudja neked mi számít kéjesnek? Az ember óhatatlanul is felnyög, ha jól masszírozzák.
Ha ő így, ő is, rátesz egy lapáttal. Megráng egy arcizma, próbál levegőt venni és nem agyvérzést kapni.
- Dehogy voltam, csak megleptél. Biztos nem, semmit sem élveztem volna abból, amit csinálsz, kárt tettem volna a féltve őrzött testedben.
Azért nem varázsló ez a férfi, hogy full heteróból, enyhe homofóbiával olyanokat váltson ki, nonszensz és csak dühbe jön az ilyen feltevések hallatán. El is futja a pulykaméreg, egyre inkább.
- Úgy állítasz be, mint valami málészájú szüzet
A képzeletében Sammyra hasonlít ez a levetített, borzasztó kép.
- Aktív, passzív, jézusom. Az én szótáramban aktív és passzív tagozatok vannak Egyetemi kontextusban. Követő...ilyenről nem is hallottam, jó ég. Te melyik szeretsz lenni?
Mert az, hogy éppen mit játszik el, úgy tűnik a kuncsaftok döntik el. Próbál uralkodni magán, de Felix egyre inkább elveti a sulykot, mintha elfelejtené, hogy szívességet tett neki, nem dobta ki azonnal.
- Rohadtul nem nyögtem ki semmit remegve, legfeljebb az indulattól
Sziszegi, a haragtól most is remeg a hangja.
- Semmi keresztényi nem volt benne, tetszik az a nő.
Mondja kimérten.
- Ti melegek tartsatok össze, nem? Vagy Sebastian már túl forró az ízlésednek?
Nem érti mire ez az ellenszenv.Megint úgy néz rá, ez megint felbosszantja.
- Senki nem kíváncsi egy franceses kisfiú farokméretére te perverz!
Mert az, lehet vagy húsz, az egy gyerek, ez a Felix még pedofil is.
- Van az a fiú már 21?
Ki fogja deríteni, mert ha nincs simán feljelentheti. Elhúzódik, nem kér a vállveregetésből, de nem bírja tovább, gyűlölködő szavak hagyják el ajkait.
- Utálom a buzikat...
Szemtelenek, kérkedők, ahelyett hogy meghúznák magukat, ha már defektesek.
- Nem én mondom meg Suzynak kivel barátkozhat és kivel nem. Ti egyébként is elfogultak vagytok a nőkkel, ráadásul Amelia kint él Új Zélandon,nem volt vele semmi baj, kedves nő.
Közli hidegen, aztán az utolsó megjegyzés valóban betesz, ott már olyan arcot vág...
- Most lett elegem, azonnal tűnj el a házamból!
A végét már kiabálja, nem, ezt a poént már nem veszi, kiverték nála a biztosítékot és ezúttal látszik, komolyan, akár a tettlegességig is elmenne, hogy kihajítsa ezt a vádaskodó buzit.
Vissza az elejére Go down
Felix Kaleolani
Felix KaleolaniVároslakó
Életkor : 37
Foglalkozás : Host, festőművész
Hozzászólások száma : 821

Tisztázzunk valamit...  - Quentin-Felix - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tisztázzunk valamit... - Quentin-Felix   Tisztázzunk valamit...  - Quentin-Felix - Page 2 EmptyPént. Feb. 10 2017, 21:48

-A szerénység a nincstelenek palástja...
Nézek rá elnéző mosollyal, végtére is nem az én stílusom adni az ártatlant.
-Emberi gyarlóság csupán, ezért engedek én is teret neki. Egészségesebb így.
Vigyorgok, mert nem is várom el Reeventől az osztódást és a nővé avanzsálást.
-Megmutattam Neki, milyen plusz élvezeteket tapasztalhat meg általa. Mi értelme úszni és futni, ha nem vagy sportoló, nem leszel olimpikon? Azért mert egészséges, mert kellemes, mert kikapcsol... nem de? Ez is egyfajta testmozgás csak több benne az élvezet. És vitatkoznék veled, vagy túl messzi a madártávlatod vagy nem szexeltél még egy igazán embert próbálót...
Vigyorgok provokatívan, hogy nem érti a szexben rejlő lehetőségeket, hogy azt lehet a mozgás és élvezet öröméért is csinálni, nem csak mert mélységet lehet vele átélni.
-De, pont arra világítottam rá, hogy ez többet ér, mert a hetero férfiaknak visszatetsző pozitív küllemre vonatkozó véleményt formálni, mert az rögtön "buzis" lesz. Tőled kiváltképp jól esik, mert Te ódzkodsz mindentől, ami félreérthető, ennek ellenére bókolsz nekem. Értékelem.
Nem értem min kapta fel a vizet, olyan most mint egy felpuffadt hörcsög, aki nem tudja hogyan levezetni a belső feszültséget. Pedig én kiverném belőle, a kellemes módszerrel...ohm.
-Igen... egy ilyen filmért senki sem fizetne mozijegyet. Azaz de, de az karcsú rétege a társadalomnak sajnos.
Ebben egyetértünk, az Ember a földről remek alkotás, de nem hiába nem világrengető, nem egy Transformers vagy mi a jó Isten.
-Ohm, igen értem, de az... veszélyes hely. Azaz nem az, de anyám annak bélyegezte.
Javítom ki magam kissé kizökkenve, mert ezek anyám szavai voltak, nem az enyémek, ma már nem 'veszélyes' a játszótér. Aztán némileg feszengőbb leszek, nem szívesen ecselem a gyerekkorom.
-Néha, de anyám felért egy gyehennával olyankor. Bölcsebb megoldás volt lemondani minden ilyenről, keresni mást ezek helyett.
Nem érzem úgy elvesztettem valamit, mert kaptam helyette mást. Hamar megtanulhattam olvasni.
-Az én burkom inkább... fenyítés volt. Mindent szabad volt, de ha vétettem a kötelességeim illetően csúnyán megjártam. Nem voltam már akkor sem hülye, nem kerestem a bajt. Köszönöm, de anyám rengeteg olyan dologra megtanított, amit más élete kenyere javát megéve fedez fel, lát be vagy fog fel, hogy valóság. Valamit valamiért, Quentin.
Mosolyodom el, de kényszeredettebben, mert ez az elismerés sajnálattal vegyült nála, amit nem szívlelek. Inkább témát terelek, visszahuppanok a nyeregbe elragadva a gyeplőt, mert így szórakoztatóbb. Látom kiakasztom, ez tetszik!
-Márpedig én jól csinálom, biztos szexi lenne ahogy nyögsz, igazad van...
Alig bírom elnyomni a kaján vigyorom, mert de meghallgatnám!
-A meglepetés ereje igen erős... ohm, nem tudhatod, hiszen nem tapasztaltad. Örök rejtély marad már, kinek van igaza, nem de bár?
Ültetem el a kétely apró, tört magvát. Talán hosszú évek múlva kihajt belőle valami.
-Nos... még nem voltál férfi kurvával, az én kezemben szűz volnál.
Vigyorgok tovább, málészájú nem, de szűz... ohm, ahh, íncsiklandozó!
-Most már bővült a szókincsed ezen jelentésekkel is. Tanulni mindig hasznos Quentin. Hogy én? Domináns aktív. De a Te kedvedért követő passzív is örömmel lettem volna, van abban valami pikantéria, ha szenvedéllyel leteperik és megdugják az embert... persze Te ezt nem tudod, de ha a barátnőd szereti a vadabb menetet, amikor elveszed a jussod úgymond, képletesen, akkor az Ő szemén keresztül nem is lesz olyan visszatetsző és idegen ez Neked.
Mert már sejtem, hogy fintorogna is, pedig nincs ebben semmi. Imádom, ha Reeven leteper és akarata felperzsel minden józan észt.
-Rettenetesen szexi vagy mérgesen...
Közlöm vigyorogva, majd még inkább nyeregben érzem magam, hogy rájöttem egy meleg esküvőn láttam becses személyét.
-Sebastian? Hmpf, Sebastian túl naiv és ostoba az ízlésemnek... de mit várjak egy olyan férfitől, aki egy Ameliához hasonlóval élt vagy fél évig és nem látta, hogy mennyire kártékony az a nőszemély?
Horkanok fel Bastiánon, idegesít az a férfi, nem érdekel, hogy meleg-e.
-Ohoho, valakin elfutott a pulykaméreg? Méretgondok? Pedig azt feltételeztem hasonlóan khm... áldottak vagytok, de ha nem, elnézést, nem a méret a lényeg, ez köztudott. És nem kisfiú, szellemileg érettebb az átlagnál, bőven nagykorú is, természetesen már elmúlt 21. Elvégre végzős.
Mosolygok, 22 éves, nekem az már bőven nagykorú. Az más kérdés, hogy 21 volt mikor összejöttünk.
-Ú! Micsoda rasszizmus tanár úr kérem! Akkor miért tette tiszteletét két meleg szentségtörő házasságán? Megtehetted volna, hogy nem mész el, ha már ennyire utálod őket.
Elment, kész, ezzel nem tud vitatkozni.
-Hmpf... édes tudatlanság. Nem vagyok elfogult a nőkkel, ismerek én értelmes nőket, de az olyanokat érthetően nem kedvelem, akik nővér létükre mondhatni öngyilkosság közeli állapotba sodornak másokat és enerválják a környezetüket, csak mert életképtelenek és mosollyal leplezik mindezt.
Ó, érezni tömény utálatot nyomok el, ezért nem fröcsögök, mint ő, én megőrzöm méltóságom. Ellenben Ő nos... kiakad.
-Feltűnően érzékenyen reagálsz. Ha rossz tapasztalatod van egy férfival, fel kell dolgozni. Anélkül bajban leszel kedves Quentin. Megyek, ne izgasd fel még jobban magad, mert megárt a szívednek, azért pedig Joshua csinál ki engem, nem is a madame! Minden esetre... így teljesen biztos, hogy találkozunk még, majd megleplek egyszer csak, ha lehiggadtál és lehet lehengerlő személyeddel ismét normális szót váltani. Addig is aloha Quentin!
Nem óhajtok verekedni, de igényt tartok becses személyére mert szimpatikus, hiába ennyire homofób. Abból ki lehet nevelni... Minden esetre Ericet nem engedem egy jó darabig a közelébe, nem tenne jót Ericnek. Szóval kényelmesen elindulok a ruháim fele, nem kapkodom.
Vissza az elejére Go down
Quentin Collins
Quentin Collins
Életkor : 35
Foglalkozás : Rendező, forgatókönyvíró
Hozzászólások száma : 246

Tisztázzunk valamit...  - Quentin-Felix - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tisztázzunk valamit... - Quentin-Felix   Tisztázzunk valamit...  - Quentin-Felix - Page 2 EmptySzer. Feb. 22 2017, 12:51

Szemforgatva csóválja a fejét. Reevent is ráhagyja, semmi köze a párkapcsolatához.
- Nyitott kapcsolat, végülis...
Von vállat, aztán mérgelődve összevonja a szemöldökét.
- Képzeld, szexeltem és a részletekhez semmi közöd
Vörösödik ki, kezd már nagyon az agyára menni.
- Jó, ez baromság. Attól mert hetero vagyok, én például elismerem, hogy nem vagy visszataszító látvány. Hahh
Sóhajt fel feszültebben, hogy értékeli, de valóban nagy dolog tőle, nem fogja cáfolni.
A művészfilmek kapcsán biccent, a játszótér veszélyességén felvonja a szemöldökét.
- Akkor minden szülő azért engedi ki őket, hogy megszabaduljon tőlük? Még Sammy is túlélte...
Noha Felix nem tudhatja az mekkora teljesítmény. Rögtön megállapítja, pocsék gyerekkora volt a másiknak. De mielőtt sajnálkozva, gyorsan tovább lendül, elvégre csak valami tévedések vígjátékába csöppentek,de senki sem kéri tőle, hogy barátkozzon is.
- Ahogy gondolod
Nem vitatkozik, annyit nem ér az egész, elkönyvelte sanyarúnak a gyerekkorát, másképp nem is lehetne kurva valaki. Briliánsan ért hozzá, hogy kihozza a béketűréséből, már vörösödik is.
- Nem fogod
Sziszegi, éppen ettől tartott, magára talált és megint kezdi.
- Hiába próbálsz meggyőzni, van amire jobb nem gondolni és igen, képzelem milyen lenne vele, nagyon is el tudom képzelni, csak épp felfordul tőle a gyomrom.
Őt ne simogassák, csókolgassák, kényeztessék férfiak. Hülyét kapna, ha szőrös lábakhoz érne, vagy akár látná, egy olyan helyzetben, most is a hideg futkos a hátán.
- Nem is leszek férfi kurvával. Te meg még nem voltál hetero férfival, igazán heteroval
Próbál visszavágni és szentül hiszi, ha valaki hetero, rosszul lett volna tőle. Egyre mérgesebb és ettől a passzív-aktív buzi dumától, meg hogy szexi mérgesen, csak még dühösebb lesz.
- Nem is akarom tudni, soha nem adnék le a férfiasságból, még ha ki is derülne Suzy meg akarna kínozni egy műpénisszel
Borzong, de ott dívik agya hátsó fertályában, hogy mivel Suzy nő, ha nagyon-nayon akarná, talán, esetleg rá tudná venni. Ezt soha nem vallaná be...és csak Suzy miatt tenné. Szerencsére a barátnője teljesen normális.
- Most mész el!
Szögezi le, ahogy kimondja, hogy szexi.
- Anyádnak vannak méretgondjai!
Ordítja vissza, mert ezzel végérvényesen felkúrta az agyát, a következő fázis az lesz, hogy tárgyakat dobál majd hozzá.
- Semmi közöd hozzá, de Suzy megkért és meg tudom érteni, hogy nem akar buzik közt lenni, egyedül, ráadásul úgy, hogy az egyik a fiúja volt.
De erről végkép nem akar beszélni, siettetné a távozást, Felix cuccait lesi, bár nem akar hozzá érni kesztyű nélkül. Ameliát nem ismeri, ezért nem is akar hozzászólni, bár valahol mélyen örül - és ezt nehezen vallja be, hogy ha ennyire kártékony, messze van Suzytól.
- Nincs rossz tapasztalatom, hetero vagyok vigyen el a burgundi! Nincs és nem is lesz tapasztalatom egy hozzád hasonlóval, soha! Takarodj! Jobb, ha elfelejted hol lakom, vagy rád fogom hívni a zsarukat!
Ha Felix kitakarodott, olyan hangosan csapja be utána az ajtót, hogy lepereg a vakolat. Emiatt külön dühöng egy sort, ráadásul aznap nagyon-nagyon nehezen higgad le, nem alszik már egy szemhunyást se.

//köszi a játékot Smile//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

Tisztázzunk valamit...  - Quentin-Felix - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tisztázzunk valamit... - Quentin-Felix   Tisztázzunk valamit...  - Quentin-Felix - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Tisztázzunk valamit... - Quentin-Felix

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Valamit valamiért ~ David & Matt
» Leo kórházban! - Quentin és Leo
» "Ne szemetelj!" Quentin és Leo
» Quentin & William
» A Collins titok (Quentin-Leopold-Sammy)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: A világ legvégén :: Lakások, házak, otthonok :: Archívum-