Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
Leo kórházban! - Quentin és Leo EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
Leo kórházban! - Quentin és Leo EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
Leo kórházban! - Quentin és Leo EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
Leo kórházban! - Quentin és Leo EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
Leo kórházban! - Quentin és Leo EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
Leo kórházban! - Quentin és Leo EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
Leo kórházban! - Quentin és Leo EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
Leo kórházban! - Quentin és Leo EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
Leo kórházban! - Quentin és Leo EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
Leo kórházban! - Quentin és Leo EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 Leo kórházban! - Quentin és Leo

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Quentin Collins
Quentin Collins
Életkor : 35
Foglalkozás : Rendező, forgatókönyvíró
Hozzászólások száma : 246

Leo kórházban! - Quentin és Leo Empty
TémanyitásTárgy: Leo kórházban! - Quentin és Leo   Leo kórházban! - Quentin és Leo EmptySzer. Aug. 03 2016, 20:20

Az általában udvarias, nagyvonalú, előzékeny Quentin válogatás nélkül taszítja el az embereket az útjából egy kórház kellős közepén. Rohan a szoba felé, amit a recepción mondtak neki, legalább olyan sápadt, mint az itt kezelt betegek nagy százaléka.
Egy fekete hajú srácba ütközik, ránézésre bizarr kemény-figura, zavarodottan pislog a zilált rockerre - legalábbis annak nézi. Átfut az arcán néhány, hogyhogy és miért, ráadásul a srác majdnem elsírja magát, amit megint csak nem tud hova tenni, bár tény, hogy vannak érzékeny rosszfiús külsős személyek is.

Nem sokáig törődik vele, ráront a fekvő Leora.
- Úristen!
Rohan az ágyhoz, ott megtorpan, hirtelen összefolyik benne a körülmények halmaza és nem tudja, mit mondjon, tegyen, látszik teljesen hökkent és sokkos állapotban van.
- Leo...basszus Leo
Nem szokott ilyen szavakat használni, ám most megtörten leroskad mellé egy székre // általában szoktak székek lenni a betegágyak mellett az amcsi filmekben//
- Dehát hogy? Miért? Hogy vagy?
Pislog nagy gombóccal a torkában, még sosem látta így, nem félt és nem aggódott ennyire, fel sem bírja fogni rendesen mi történt a másikkal, a rettegés összeszorítja a mellkasát.

Vissza az elejére Go down
Leopold K. Lindhardt
Leopold K. LindhardtVároslakó
Életkor : 34
Foglalkozás : Kritikus, szerkesztő
Hozzászólások száma : 263

Leo kórházban! - Quentin és Leo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Leo kórházban! - Quentin és Leo   Leo kórházban! - Quentin és Leo EmptyVas. Aug. 07 2016, 13:53

Már épp úgy gondolná pihenhet, hogy kiment ez a nem is tudja hogyan definiálja személy, ostoba vagy hős, esetleg ostoba hős és elkényelmesedik óvatosan fektében, hunyná le a szemét mikor kicsapódik az ajtó és beront Quentin. A szívbaj kerülgeti a hirtelen és éles váltásra, mert noha előző látogatója ilyen stílusúnak állítható be, addig Quen a csendes jól neveltek közé.
-Fđszom...
Motyogja, míg a mellkasát szorongatja, megijedt. Tompán érzékeli, hogy Superman 2 már az ágyánál van és őt fogdossa. Vagy csak ő hiszi, hogy fogdossák? Mindegy, itt a másik.
-Ezt én is kérdezhetném Tőled... mit keresel itt? Honnan, hogyhogy? Ilyen gyorsan... ó.
Csak leesik neki, hogy ő maga kérte meg Kennyt, hogy hívja fel neki Quentint, mert félt. Utóbbit persze nem mondta hangosan, de ennyi volt a lényege. Így persze, hogy nagyon hamar ideért.
-Hátba szúrtak. De pechedre megmaradok, még megkeserítem az életed egy ideig...
Mosolyodik el, mert valahogy megnyugodott, hogy itt a másik. Igaz, a szívbajt hozta rá, de... meg ő is a másikra, de akkor is megnyugtató, hogy itt van. Esetlen nyúl a másik fejéhez, hogy összeborzolja a haját.
-Most csak megigazítottam, a menetszél már kifújta belőle a zselét.
Valószínű zselé sincs a másik hajában, mert késő van, de ha megint sokáig dolgozott a másik, akkor persze még le se feküdt. Ha Quentin kicsit is magánál van, érezhető, hogy Leopold nem csak összeborzolja a haját, hanem simogatja a fejét nyugtatásképp, mosolyogva, hálás, hogy tényleg itt termett a másik. Eddig még sosem volt baj, hogy "tesztelhesse" Quen tényleg rohanna-e segíteni annak ellenére, hogy sokszor gonosz Vele leszúrt hősünk. Valahogy meg is lepi ennek az apró gesztusnak az ereje.
Vissza az elejére Go down
Quentin Collins
Quentin Collins
Életkor : 35
Foglalkozás : Rendező, forgatókönyvíró
Hozzászólások száma : 246

Leo kórházban! - Quentin és Leo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Leo kórházban! - Quentin és Leo   Leo kórházban! - Quentin és Leo EmptyVas. Aug. 07 2016, 18:13

Azt hiszi, ahogy a mellkasát szorongatja barátja, valami rohama, vagy komolyabb baja van, néz rá halálsápadtan, nem tudja mi a fenét csináljon, kicsit megnyugszik, mikor Leo megszólal. Igyekszik lassabban levegőt venni, kapkod, furán néz.
- Valami...valami srác hívott, fura volt...azt hittem csak viccel, de gondoltam hátha komoly és...
Akkor ijedt meg jobban, amikor a recepción érdeklődött és elmondták hová hozták Leot, akkor leesett neki, hogy nem egy gonosz tréfa áldozatai.
Néz rá nagy, elkerekedett szemekkel. Hátba szúrtak...és ezt csak így? Összeszorítja a száját és irtóra küzd a könnyeivel, ezek szerint tényleg igaz, itt haldoklott a másik, elvégre hátba szúrták! Majdnem elvesztette! Baja van. Igyekszik legyűrni a borzasztó kényszert, hiszen nagyon nem egy sírós figura, de nincs hozzászokva, hogy tragédia érje, vagy ennyire borzalmasan aggódnia kellene Leoért, így látnia, egyáltalán...leszúrták? Nem bírja felfogni rendesen. Meg sem mer szólalni, mert fél, hogy elsírná magát. Mikor látja, hogy nyúl felé a másik, odatartja a fejét, becsukja a szemeit, alaposan összeszorítja, valahogy olyan...szokatlan gesztus Leotol, egy igazi tragédiába illő megmozdulás. Tényleg baj volt, nagy baj...
Mikor megszólal a másik már képtelen visszatartani, érzi, hogy legördülnek arcán a könnycseppek, még a végén rá... Gyorsan felegyenesedik, zavartan elfordul és megtörli, közben összeszorítja remegő ajkait.
- Igen, nagy a szél kint
Nyögi, gyorsan levegőt vesz
- Francba...az hittem... azt hittem nem tudom elmondani, mennyire hiányoznál és hogy te vagy a legjobb barátom!
Kutat zsebkendő után, olyan kínos az egész, mégis...ez annyira megrendítő szituáció neki. Ismét megtörli a szemét, mire előhalássza a zsebkendőjét és rendesen kifújja az orrát, megtörli az arcát. Idejét sem tudja már, mikor sírt utoljára, talán amikor szakított azzal a luvnyával, egy magányos zenehallgatás közben rátört. De mindig egyedül volt ilyenkor.

Vissza az elejére Go down
Leopold K. Lindhardt
Leopold K. LindhardtVároslakó
Életkor : 34
Foglalkozás : Kritikus, szerkesztő
Hozzászólások száma : 263

Leo kórházban! - Quentin és Leo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Leo kórházban! - Quentin és Leo   Leo kórházban! - Quentin és Leo EmptyVas. Aug. 07 2016, 19:17

-Jah, a volt... sulitársunk vagy ki, Ő hozott be.
Abba nem menne bele miért és hogyan hívta... cikinek érzi.
A támadást sem verné nagy dobra, mert részeg volt, ködösen emlékszik pár dologra, no meg eleget veszekedett Kennyvel eddig. De arra nem számít, hogy a másik elsírja magát, ki is kerekednek a szemei.

-Hiányoztam? Áh, beverted a fejed, nem is miattam jöttél be a kórházba mi?
Próbál vicceskedni, mert ez a sírós összeborulós jelenet nem az ő asztala. De csak összeszedi magát.
-Persze, hogy én vagyok a legjobb barátod, ez alap, ha már Te is az enyém. Gyere ide Te hülye... nem lett komoly bajom. Csak sokkolt a dolog, de semmi komoly baj. Hamar rendbe jövök, pár hét. Gyere ide...
Invitálja, nyújtja a karját, mert nem hajlongana, de ha jön a másik megfogja a karját, maradjon kicsit. Nem hitte volna, hogy Quentin így aggódik.
-Már megint sokáig dolgoztál? Hányszor mondtam, ne hajszold túl magad, nem?
Hüvelykujjával simogatja a másikat, míg fogja a karját, nyugodjon meg, nincs baj, próbálja is elterelni a figyelmét a másiknak.
Vissza az elejére Go down
Quentin Collins
Quentin Collins
Életkor : 35
Foglalkozás : Rendező, forgatókönyvíró
Hozzászólások száma : 246

Leo kórházban! - Quentin és Leo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Leo kórházban! - Quentin és Leo   Leo kórházban! - Quentin és Leo EmptyHétf. Aug. 08 2016, 18:34

Néz Leora értetlenül, ő nem emlékszik a fiúra, de a telefonban is nagyon zaklatottnak hallatszott a hangja, most is úgy tűnt neki, rendesen ki van akadva.
- Ennyire jóban voltatok?
Nem emlékszik a srácra
Most nem akarja szívatni, más is volt-e köztük, de ha közel állt volna Leohoz, emlékezne rá ő is.
Igyekszik villámgyorsan összeszedni magát, különben sem történik vele gyakran ilyesmi és Leo is nagyon meglepődik. Nyel egy nagyot, megtörli a szemét és gyatra mosolyt erőltet vonásaira.
- Most, hogy mondod...
Nem érzi magát viccelődős kedvében és fel nem tudja fogni, Leo hogyhogy mégis? Hiszen leszúrták! Ennyire erős lenne?
- Igen...igen
Bólogat kissé meglepve, lehet kimondták már egymásnak, de ez akkoris egy olyan helyzet. Érzi, hogy béna, odamegy, pislog, kissé szipog, de már rendben van.
- Biztos? Elég rosszul festesz és leszúrtak! De itt leszek, hozok mindent, nem kell kórházi kaján élned!
Néz rá eltántoríthatatlanul, Leo biztosra veheti, hogy rá lesz szállva. Megfogja a karját, nem nagyon meri ölelgetni, nehogy fájjon neki, csak szorongatja a kezét
- Hogy van az, hogy téged szúrnak le, de te aggódsz?
Felsóhajt, megrázza a fejét.
- Ne velem törődjünk most
Szűkíti össze a szemeit
- HOgyan történt egyáltalán? Ezzel a bizonyos osztálytárssal ittál?
Igyekszik nem túl szigorú hangon kérdezni, elvégre most beteg a másik, törődni akar vele, gondoskodni róla.
Vissza az elejére Go down
Leopold K. Lindhardt
Leopold K. LindhardtVároslakó
Életkor : 34
Foglalkozás : Kritikus, szerkesztő
Hozzászólások száma : 263

Leo kórházban! - Quentin és Leo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Leo kórházban! - Quentin és Leo   Leo kórházban! - Quentin és Leo EmptyHétf. Aug. 08 2016, 19:52

-Dehogy, nem is ismertem, valami Kenny... Elvileg a csaja miattam szakított vele, vagy mi a szösz.
Érezhetően nem figyelt vagy nem érdekelte, mikor Kenny felvilágosította. Leo maga nem erős, de mindig tereli a témát, hol szarkazmussal, hol humorral, de komolyan beszélni... nem az ő asztala, ezt meghagyta mindig Quennek és Chloénak. Persze most muszáj erőt vennie magán, mert látja mennyire a szívbajt hozta szerencsétlen barátjára, van egy kis bűntudata is, de közben meg teljesen megnyugodott, hogy most már jó kezekben van. Oda is hívja magához a másikat, ne sírjon már, nincs miért.
-Áh az mindig jó... unnám a zselét a harmadik nap után... de tényleg, kaptam fájdalomcsillapítót, nem érzem hogy fáj vagy húzódik. Reggel szar lesz, ha elmúlik, de... nem haltam meg, innen már csak jobb lehet.
Aztán csak nevet egy kicsit.
-Mert én mindent leszarok, de Te meg mindent túlaggódsz... ezt is túl fogod és még munkamániás is vagy, nem fogsz aludni bĐszod... ismerlek. Úgyhogy előre szólok, ha mást nem, itt aludj, jó?
Mosolyog a másikra, neki az is elég, hogy itt van Quentin, több sem kell. De a szigorú hangvétel megnevetteti, bár köhögnie is kell, az fáj, gyorsan kér egy kis vizet. Az a fejének is jót fog tenni.
-Áh, nem, nem ismerem a tagot. Az egyik munkatársam haverjaival mentem. De ismersz, ha szar a környék, az olcsó sör miatt megyünk, de én ésszel, annyi pénzt viszek amit eliszok, nem tudnak kirabolni. Most is eléggé leittam magam aztán... ahogy mentem haza ott volt ez a... Kenny vagy ki a tököm. Nem is figyeltem rá. De csak belém kötött pár tag, részegen meg mondom a hülyeségeim, de nem volt nálam semmi... ez a srác meg... gondolta megvéd, erre...
Lehalkítja a hangját, suttogva folytatja.
-Eltörte az egyik ipse karját. Nem vicc, most hogy kijózanodtam már fel is fogom mi volt az a reccsenő hang. Aztán csak arra emlékszem, hogy én el akartam menni, erre leszúrtak. A csókák elszaladtak, Kenny meg hívta a mentőt... és Téged.
Magyarázom, bár érezni erősen illuminált állapotban lehetettem, ha csak ennyi maradt meg.
Vissza az elejére Go down
Quentin Collins
Quentin Collins
Életkor : 35
Foglalkozás : Rendező, forgatókönyvíró
Hozzászólások száma : 246

Leo kórházban! - Quentin és Leo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Leo kórházban! - Quentin és Leo   Leo kórházban! - Quentin és Leo EmptyKedd Aug. 09 2016, 20:06

Egyre furcsábbnak találja a dolgot, ezt tudná, erre emlékezne, együtt röhögték volna ki a srácot.
- Mármint melyik csajod? Csak mert...elég megviseltnek tűnt
Persze lehet, csak érzékeny lélek és most nem is a srác fontos, csakis Leo számít neki, annak ellenére, hogy borzasztóan szégyelli, amiért elérzékenyült.
Fogja a kezét, el sem akarja engedni, még ha rájuk is fognák, hogy ez "buzis" "nyálas" vagy valami.

- Nem, a legjobbat kapod, itt leszek! Reggel nem kaphatsz már? Itt maradok és megbeszélek mindent a nővérekkel. Az orvossal is akartam beszélni, mennyit kaphatsz, mi a legjobb neked, tartanunk kell-e az esetleges szövődményektől

Hadarja nagy, mély levegőket véve, főleg akkor sápad el, mikor a halált emlegeti, keze is megremeg.
- Ne...ne mondj ilyet
Pislog, ha nem akar a másik egy újabb érzelgős pillanatot nem fogja gyakran emlegetni az eseményt.
- Hát ez az!!! Mindent leszarsz, a saját biztonságod is!
Emeli meg hangját, ezt nem fogja megúszni...
- Jó, itt alszok, hazaszaladok saját törölközőért, papucsért és neked is hozok váltás holmit
Jelenti ki, a többit elengedi a füle mellett. Az most nem fontos, ő hogy van. Semmi más nem számít neki ebben a pillanatban, csak hogy rendbe jöjjön a másik.
Aggódva rezzen össze, mikor köhög, rögtön tölt neki vizet, még azt sem nézi meg, mennyire tiszta a pohár.
- Leo...ugye nem sérültek a belső szerveid?
Erre konkrétan is rá fog kérdezni az orvosoknál,de nála is tudakolózik.
- Jól vagy? Lassan igyál, majd én, csak kortyolj.
Óvatosan, finoman megitatja barátját.
Elsápad ahogy hallgatja a történetet
- Hát gratulálok Leo, hogy ilyen helyekre jársz inni! Mi ütött beléd?
A hangját ismét felemeli, feszülten beletúr a hajába, úgy dönt, a legjobb az lesz, ha megkapaszkodik a székében.
- A karját, csak úgy? Ki a francot szedtél össze már megint? amikor kirohant szinte sírt, mi a franc folyik itt?
Kérdezi magától, átsiklik afölött, hogy a franc milyen csúnya szó.
- Ahhh...nem lehet, hogy beléd szerelmes? Hogy engedték egyáltalán be?
Megrázza a fejét, nem fontos, először fel kell épülnie.
- Mire van most szükséged? Hagyjalak aludni?
Lehet hamarosan úgyis kitessékelik... még maradna egy kicsit.

Vissza az elejére Go down
Leopold K. Lindhardt
Leopold K. LindhardtVároslakó
Életkor : 34
Foglalkozás : Kritikus, szerkesztő
Hozzászólások száma : 263

Leo kórházban! - Quentin és Leo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Leo kórházban! - Quentin és Leo   Leo kórházban! - Quentin és Leo EmptyKedd Aug. 09 2016, 22:04

-Nem az én csajom, az Ő csaja... de nem jártam a csajával, szerintem nem is beszéltem vele két szónál többet sosem...
Érezni neki is fura, de nem foglalkozik vele különösebben, miért is tenné?
-Megviselt? Még szép! Majdnem kicsinált, azt mondta testvérek vagyunk adhat vért, csak hogy bejöhessen, túléltem-e bĐszod! És ha adott volna?!
Érezni leoltotta a srácot ezért, nem keveset veszekedett vele. De hogy pontosan min, azt nem mindig tudta követni ő sem.

-Nem'tom. Gondolom de, kapok... ő... Quen... ez a szövődményes izé... ne előttem.
Fintorodik el, ilyenekre nem is gondolt, de köszönjük Quentin. (XD)
-De basszus, sosem volt gondom! Csak most hogy beleavatkozott ez a Kenny gyerek! Amiatt támadtak meg engem is...
Szerinte akkor is így volt és kész.
-Vicceltem... arra céloztam amilyen hülye vagy nem fogsz aludni. Húzzál haza aludni, innen nem lop el engem senki.
Ez a papucs dolog felrázta, hogy de, Quentin komolyan beszél.
-Quentin.
Néz rá halál komolyan, miután ivptt pár kortyot.
-A HÁTAM szúrták meg... a belső szerveim lejjebb vannak. Még a tüdőm is! Nem hajlítgathatom a karom, mert érzem hogy fáj. Ennyi...
Pontosan nem tudná megmondani hol lett leszúrva, de nem a háta közepén szerencsére.
-Csak az egyik kezem fáj...
De ezt már mosolyogva mondja, hagyja, hogy itassák, legalább Quentin is úgy érezheti, mindent megtett.
-Mi ütne? Jó a sör, jó volt a hangulat... menj már Quen, tudod mennyi rocker haverom van, azok nem elit kocsmákba fognak lerészegedni...
Ismeri annyira, hogy simán elmegy zúzni bárhova, ha nem is szó szerint, de a heavy metalt is szereti és egy ideig maga is kissé rockeresebb volt, bár úgy tűnt kinőtte, azért ilyenekből kisejlik valahol még mindig lázad valami ellen.
-Honnan a f.szomból tudjam?! Mi az hogy sírt?! Miről beszélsz Te?!
Látszik ez az infó neki új, Kenny sírt volna? Miért?
-Lehet tényleg szereti Chloét? Ez a tippem.
Adja elő eléggé tanácstalanul, mint egy zavart konklúziót.
-Belém? BĐszod ne már! Nem, nem, nem hiszem... nem tűnt... melegnek... bár... furcsán viselkedett mind a kétszer... szerinted meleg a csóka?
Ez is megmagyarázna pár dolgot mondjuk.
-Mondom, azt mondta a testvérem. Jó mi?
Ekkora kamugépet fogott ki, erre varrjon gombot Quen.
-Nenene... majd alszom, még bírom, eléggé... felébredtem a dologtól. De majd alszom, a doki is mondta az kéne csak... most még nem megy. Addig maradnál?
Quentin biztos fáradt, de utána úgy se nagyon fogja látni, mert dolgozni fog, talán ha egy-két órára bejön (gondolja ő).
Vissza az elejére Go down
Quentin Collins
Quentin Collins
Életkor : 35
Foglalkozás : Rendező, forgatókönyvíró
Hozzászólások száma : 246

Leo kórházban! - Quentin és Leo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Leo kórházban! - Quentin és Leo   Leo kórházban! - Quentin és Leo EmptyCsüt. Aug. 11 2016, 15:46

Próbálja összerakni a dolgokat, de látszik az arcán, küzdenie kell.
- Meg akart ölni? De...akkor miért hívott volna föl engem? Ő hívott...Dehát...azt mondta a testvéred?
Néz rá zavarodottan, ő ebben lát némi rációt
- Logikus lenne...Leo, talán tényleg a testvéred és ő ezt tudja és tudja a vércsoportod is...
Harap az ajkába, hogyhogy erre nem gondolt a másik, igaz is lehet, hihetőbb, mint a csaját akarta lenyúlni történet, Kenny nem volt kifejezetten ellenséges...
- A mentőket is ő hívta ki, nem? Miért tette volna? Vagy ha itt marad veled kettesben...Bántani akart? féltékeny volt? Vagy inkább... nem lehet, hogy aggódott érted?
Neki úgy tűnt, nem tudják van-e Leonak testvére, akár lehet is.
Megsimogatja Leo haját, kissé zavartan harapdossa az ajkait.
- Bocsánat, biztosan nem...
Ő majd utána jár, ahogy lehet ápolni fogja.
- Akkor távol kell tartanod magad tőle, megértetted? Nekem sem tetszett a képe!
Leo!
Néz rá merően.
- Akkor is, ha a testvéred!
Kihúzza magát, megkeményíti vonásait.
- Nem! Itt maradok! Nincs vita, ha nem akarsz látni, hívhatod a biztonságiakat
Kulcsolja össze két kezét mellkasa előtt.
- Pont elég ok arra, ha fáj, hogy itassalak. Lassan kortyolj, kérlek
Néz rá szigorúan, de nem tágít, megitatja nagyon óvatoskodó mozdulatokkal.
- Az éppen elég baj! Nagyon? Esetleg felpolcoljam neked? Kérek, hozok, csinálok több párnát
Kapkod maga köré, hátha szembeszáll vele egy.
- Ezek a te rocker haverjaid, basszus, akkor ölesd meg magad! Csináljatok házibulit, vagy akármit! Leo, néha komolyan nem hiszlek el, mintha még mindig kamasz kisgyerek lennél!
tronfolja le, mi az, hogy rocker haverok? Ez nagyon felbosszantja.
Vennie kell jópár mély lélegzetet, hogy lehiggadjon.
- Én úgy láttam...
Ha nem is sírt, de fog, talán még látná, ha a mosdóban keresné, vagy utolérné valamelyik folyosón. Csak abból a szempontból fontos, mi másért sírt volna, ha nem a testvéréért.
Megrázza a fejét. A szereti Chloét teória elég meredek.
- Meg kellene kérdezned Chloet, emlékszik-e rá
Úgy érzi ideje elbeszélgetniük a lánnyal.
- Vagy meleg, vagy a testvéred. Talán, sok melegen nem látszik.Ha Chloe nem ismeri, nem volt vele afférja, passz, akkor beléd van esve, mert ennyire plátói dolgokért nem törik el valakiért, valaki más karját.
Mindkettő elég kétségbeejtő lenne, nem is tudja, melyiktől ijedne meg inkább.
- Leo...lehet, hogy az
Mondja feszülten, mindenesetre nagyon nyugtalanítani kezdi az ürge.
- Igen, itt maradok, amíg elalszol, aztán visszajövök, itt leszek!
Mosolyog rá, szorongatja a kezét.
- Hamar fel fogsz épülni, észre sem veszed majd ezt a pár napot... és egy ideig nem találkozol azokkal a rockerekkel, oké?
Kérdi könnyednek szánt hangon
- Különben kénytelen leszek úgy beszélni veled, mint a diákjaimmal.
A szigorú Quentin, úúúú!
Vissza az elejére Go down
Leopold K. Lindhardt
Leopold K. LindhardtVároslakó
Életkor : 34
Foglalkozás : Kritikus, szerkesztő
Hozzászólások száma : 263

Leo kórházban! - Quentin és Leo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Leo kórházban! - Quentin és Leo   Leo kórházban! - Quentin és Leo EmptyCsüt. Aug. 11 2016, 20:52

-Dehogy akart, csak egy felelőtlen f&sz! Biológiából egyes lehetett, ennyi. Persze, hogy Ő, én nem bírtam a sokktól beszélni, csak annyit nyomja az egyest hosszan...
Mondja ki mérgében, de nem hazudik, Quentin az egyes gyors hívó. A testvérre bólint, de látszik nem tulajdonít neki jelentőséget.
-Menj már! Én sem tudom a vércsoportom, Ő honnan a tökömből tudná?! És sosem láttam, sosem keresett, ha így lenne komolyan, hazudozik és leszúrnak miatta és itt hagy? Nem mond semmit? Össze vissza beszélt, ez igaz, de hagyjuk már.
Érezhetően nem hiszi, hogy testvérek lennének, még csak nem is hasonlítanak. (xD)
-Igen, Ő hívta. Hát mert nem egy könyörtelen barom, mint tetteti magát, ott haldokoltam mellette, megijedt gondolom, mert hát nem mindennapos dolog, hogy leszúrják a mellettünk lévő hülye részeget... Dehogy bántott, csak lehordott mindennek, hogy lehetek ennyire felelőtlen, hogy simám megkéseltek meg ilyenek. Aggódni? Hát elég szarul festettem, gondolom aggódott, meg a múltkor mikor rosszul lett az utcán segítettem Neki, gondolom bűntudata lett volna, ha Ő meg csak úgy otthagy megdögleni, vagy nem biztos benne, hogy rendben leszek.
Nem, Leopold ennek sem tulajdonít jelentőséget, nem egy romantikus kalandregényes lélek.
-Ha lesz, miattad lesz, mert felkenegetted a falra az Ördögöt gurgulázó aggodalommal...
Dorgálja a másikat, de komolytalanul, főleg, hogy paskolgatják a fejét közben.
-Nem lesz nehéz, erősen kétlem hogy megint beléfutnék... Semmit sem tudok róla.
Nem fogja keresni, az is biztos, Quentinnek nem kell aggódnia. A testvérre ad a másiknak egy lesújtó pillantást.
-Ki tudja mennyit leszek itt... attól, hogy nekem nem lesz életem egy darabig, neked még lehet. Sőt, haza fognak engedni, akkor meg pláne nem kell aggódnod, otthon elleszek. Majd olvasok és pizzát rendelek. Akkor mosogatni sem kell, hm?
Ugyan, nem kell ekkora ügyet csinálnia a másiknak, de megmosolyogja Quent a biztonságiak miatt.
-De nem fáj mindkettő... hah...
Feladta. Inkább hagyja magát ápolni, hamarabb szabadul.
-Nenenene, jó így, tényleg. Ha van valami szólok.
Majd egy nővérnek, nem fogja ugráltatni Quent.
-Jaj, ezt úgy mondod, mintha a felnőttek nem járhatnának el egy kocsmába inni bĐszod. Olyan vagy mint egy vén trotty vagy mint egy anyuka, Quen, ne már!
Sápítozik, nehogy fejmosást kapjon már, mert inni ment!
-Dehogy sírt az, csak ideges volt. Felcsesztem, de Ő is engem, kvittek vagyunk.
Nem hiszi, hogy Kenny sírt, mi oka lett volna?
-Az lesz, úgy is szólni fogok Neki is, de csak holnap reggel, még a végén nem aludna Ő sem... mondanám inkább Ti vagytok testvérek, de... a szülői részről meredek lenne bármilyen kombó!
Nevetgél, de visszafogja magát, mert fáj neki, mindenhogy.
-Dehogy a testvérem, hogy lenne. Meg eléggé szarul esne, vágod, nem tűnik fiatalabbnak nálam, akkor meg milyen már hogy engem kidobtak, Őt nem? Mindegy is. Valószínű meleg... hm, tényleg jobb lesz elkerülni, nemet mondok a dugásra és eltöri az én kezem is? Juj.
Mereng el, de azért benne a félsz.
-Kössz, jófejség tőled ám. De ráérsz visszajönni, tuti sokáig alszom majd.
Hazudja könnyedén, kétli, vagy a feje vagy a háta fájdalma veri ki az álmot a szeméből majd hajnalban, de Quentin attól még aludhat. Nem fog elszaladni innen egy darabig...
-Ahh... igen anyuci, a kórházi szobafogság elég bünti?
Húzza a száját, de nincs kedve egy ideig kocsmázni, az is biztos. A diákos témánál azonban felröhög.
-Azt a betyár mindenit bĐszod, micsoda fenyegetés! Collins bá' beír az indexbe egy egyest rossz magatartásért!
Csíp a másik kezébe játékosan, de visszafojtja jajongva a nevetést, nem tesz ez neki jót, így csak vigyorog és fogja a másik kezét sután, hogy maradjon, maradjon, kezd megnyugodni, akkor majd aludni is tud majd.
Vissza az elejére Go down
Quentin Collins
Quentin Collins
Életkor : 35
Foglalkozás : Rendező, forgatókönyvíró
Hozzászólások száma : 246

Leo kórházban! - Quentin és Leo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Leo kórházban! - Quentin és Leo   Leo kórházban! - Quentin és Leo EmptyPént. Aug. 12 2016, 18:41

- Akkor is értelmetlen, miért mondta volna, hogy adhat vért…. Ebben nincs semmi logika
Ráncolja a homlokát, ez pedig erősen gyanús, hogy mégis biztos forrásokból tudja. Ki hazudna olyasmit, hogy Leo testvére? Összepréseli ajkait, mikor hallja, sokkban volt Leo, megsimogatja a fejét
- Most már rendben leszel
Biztatja egyben saját magát is.
- Tudom, őrültség, de… nem hagyott itt, hisz az előbb ment el, kiakadva
Ráncolja a szemöldökét, próbálja ő is összerakni, mint opció nem veti el, hogy testvérek, s már előre retteg ettől. Nem akarja, hogy kapcsolatban legyenek, egyáltalán nem tetszett neki a fickó.
- Miért hordott volna le? Nem tudom Leo… mi van, ha legközelebb születési papírokkal állít be, vagy vérvizsgálattal? Nem tudjuk miért, hogyan történt ez az egész, könnyen lehet a testvéred, de persze…remélem Neked van igazad
Aggódva beharapja ajkát, elkapja a kezét.
- Ne mondj ilyet
Nem akar ő semmilyen ördögöt a falra festeni. Próbál belekapaszkodni ebbe a megnyugtató gondolatba, hogy nem tud róla semmit Leo, ő nem fogja keresni, de abban nem biztos, hogy ez a srác nem bukkan fel újra, márpedig őt ez nagyon gyugtalanítja. Ki tudja meddig lesz itt? Szigorúan néz.
- Nem szabadulsz olyan könnyen tőlem, ne is reménykedj! Az életemről meg hagy döntsek én magam
Hagyja ennyiben, kissé ridegen, de tudhatná, hogy makacs, ha egyszer elhatároz valamit, azt biztosan végez is viszi. Reméli hamar kiengedik, de talán még sincs olyan jól, mint amilyennek tűnik, hiszen Leonak mindig inkább a szája nagy, nem vallja be, ha valami fáj neki, vagy bántja.
- Legalább ehetsz a kajámból, mindig lesz nálad takarítva, nézd a jó oldalát, majd megtalálom a módját, hogy a munkám se hanyagoljam el teljesen
Elvégre munkamániás és tudja, képes lesz valamennyire összeegyeztetni. Aggódva néz rá, kényszeresen belepofozgat a párnájába, nézi közben Leo arcát , jó-e ez így neki.
- Nem ezt  mondtam, de járjál normális helyekre, ne olyanokra, ahol leszúrhatnak! Igazam van, bántottak, nem akarom megint
Ahogy azt sem akarja, hogy megint elsírja magát, úgyhogy zavartan pislogni kezd, elő kellene húznia a szigorú tanár-énjét.
Sóhajt, el tudja képzelni az előbb itt zajló vitát a sráccal. Szigorúan néz, amikor Chloé is szóba kerül.
- Van nekem elég kis lökött tesócskám, bár tudod, hogy kedvelem Chloét, durva lenne, de ígyis olyan, mintha ti is a tesóim lennétek, fura, de egy család vagyunk, nem?
Pislog rá, bármi is legyen ez a Kenny…reméli nem mond le róluk soha.
- Az eredeti szüleid nem hiszem, hogy bármiben is helyesen döntöttek volna…egyedül akkor élveznek amnesztiát, ha azért adtak örökbe, mert meghaltak, de ne gondoljunk erre most! Biztosan meleg!
Mondja rosszindulatúan, szinte kajánul, csúfolódva.
- Azért maradok, hogy elküldjem a francba! Egy tanárt nem lehet bántani
Kacsint rá, mintha ő lenne az atyaúristen… Merengve néz rá, elhatározza, hogy összepakol, aztán azonnal visszajön, Leo csak pár órát lesz egyedül,  majd halkan helyet foglal a fotelban.
- Fel fogok mosni! A domesztosszag elég bünti lesz
Néz rá gonoszul, bár kicsit meglepődik a játékos kezébe csípésen, meglapogatja a másikét atyaian – vagy hogy. Mindenesetre ő is elég sutának, bénának érzi magát.
- Még meg is buktatlak!
Mosolyodik el ő is, de több gáz dolgot már nem mond, motoszkálást hall kintről, az egyik nővér az, Quen elébe siet, egész helyes asszonyság.
- Mr Lockwood, jó lenne, ha most aludna, esetleg egy gyenge altatót kaphat a sokk miatt
Quentin megrázza a fejét
- Lockwood? Linhardt, Leopold…de hát a recepción is ezt mondták, nem?
De nem biztos benne, csak a Leopoldra figyelt, ő is meg volt ijedve. A nővér belenéz a betegkartonba
- Leopold Lockwood néven van felvéve…
Vissza az elejére Go down
Leopold K. Lindhardt
Leopold K. LindhardtVároslakó
Életkor : 34
Foglalkozás : Kritikus, szerkesztő
Hozzászólások száma : 263

Leo kórházban! - Quentin és Leo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Leo kórházban! - Quentin és Leo   Leo kórházban! - Quentin és Leo EmptyPént. Aug. 12 2016, 20:48

-Mondta ami eszébe jutott, persze hogy nincs benne logika! Közeli hozzátartozókat beengednek, ki is tud csinálni ha nem úgy vallok a zsaruknak... mittom' én, de az apám nem lehetne, marad a testvér...
Ő mindent kinéz ezek után a srácból, bár valóban úgy tűnt aggódik, de lehet csak magáért aggódott, ki tudja?
-Kiakadni sok mindentől lehet Quentin, ez nem jelent semmit.
Mondja nyugodtabban, hogy itt már lassan masszírozva lesz a feje.
-Hah! Na azt megnézném aranyapám, hogy neki bármi papírja lenne. A DNS vizsgálat is, adok én vért, bármikor, mert nem a testvérem!
Ő ebben fikarcnyit sem hisz.
-Te kezdted.
Von vállat lazán, nem ő kezdte a másikat ijesztgetni szövődményekkel és ilyenekkel.

-Hah, jól van, jól van... de ha már visszajössz hozhatnál pár könyvet... a forgatókönyveid is. Most bőven lesz időm teleírogatni Neked minden sorát, mit módosíts.
Mosolyog, de örülne valami olvasnivalónak ez egyértelmű.
-Mmm... a kajával eléggé jó pontod van, szeretem a főztöd.
Aztán csak húzza a száját, ne mozgassák a hátánál a párnát, mert az biza' fáj.
-De nem a kocsmával volt a gond... mindegy. Jójójó, majd legfeljebb rögtön hívok taxit. De egy darabig nem megyek úgy sem, nyugi már...
Jaj, csak nehogy sírjon a másik megint, akkor mit csinál? Most még oda sem tud menni megölelni vagy bármi... Chloé kapcsán viccelődni is próbál, de látszik megenyhül és hálásan mosolyog a család dolog miatt.
-Nem fura ez.
Mond csak ennyit, Chloé is családként kezeli Collinsékat, azt nem tudja, hogy Toby Chloénak akár több is, vagy hogy ő maga Tinának lenne/volt több. (Remélem nem írtam el a nevét xD)
-Ahh, ugyan, akkor Ő is árva lenne és sosem derülne ki, hogy van közünk egymáshoz... de szerintem Neked lesz igazad és meleg. Lehet a suliban szemelt ki magának.
Ki tudja, a mai világban pláne.
-Ó, hát ezért? Bárkit elküldhetsz a francba, felhatalmazlak rá, bár Chloét engedd be azért.
Chloé, az örök kivétel.
-Jaj bĐszod...
Ha a hipót kellene szagolnia, az tényleg keserves lenne. De csak kineveti a szigorúság miatt, azért hagyja abba, mert fáj a nevetés, nem tesz jót a sebének.
-Aha! Te fizeted a tandíjat apci!
Vigyorog, de hamar megkomolyodik, hogy jön a nővér.
-Asszonyom, az irataim a nadrágom zsebében vannak, a vezetéknevem Lindhart. A férfi, aki behozott, gondolom rosszul mondta, vagy elértették. Kérem írja át, mert utólag minden adatot módosítani, kellemetlen. A rendőrségtől is jönnek még, nem? Vagy csak reggel? Altató amúgy nem kell, köszönöm... hamarosan alszom nővér...
Ígérgeti, hogy jó fiú lesz. A neve miatt nem aggódik, úgy sejti Kenny rosszul jegyezte meg. Sok oka lehetett rá, az eszébe sem jut, hogy az Kenny sajátja.
Vissza az elejére Go down
Quentin Collins
Quentin Collins
Életkor : 35
Foglalkozás : Rendező, forgatókönyvíró
Hozzászólások száma : 246

Leo kórházban! - Quentin és Leo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Leo kórházban! - Quentin és Leo   Leo kórházban! - Quentin és Leo EmptyPént. Aug. 19 2016, 22:02

- Leo, az a srác nem akart bántani téged, legalábbis nem szándékosan, különben miért hívott volna fel engem?
Összepréseli ajkait, nem logikus, amit Leo mond. Ujjait hívja segítségül a szemléletes számoláshoz.
- 1. Kihívta a mentőket
- 2. értesített engem
- 3. Bekísért
- 4. Kioktatott, hogy legyél óvatosabb
- 5. Felzaklatta, ami veled történt.
- Úgy legyen, de megvan rá az esély, hogy az.

Talán még hasonlítanak is. Egyre jobban aggódik emiatt.Felsóhajt, hogy az ördögöt ő festette a falra elsősorban, reméli nem lesz semmi baj.
Biccent, hoz azt is, magának is váltás ruhát, meg ami szükséges, mintha beköltözne.
- Legalább át tudjuk beszélni együtt, olyan lesz, mint régen, amikor nálunk aludtál, de kacsáztatni nem én foglak
Jegyzi meg reszkető kis vigyorral, de etetni vagy öltöztetni pl szívesen.
- Mindenki imádja! Biztos berontanak hozzád majd a kicsik is
Céloz Chloera, Sammyre és Tinára, még mindig "kicsiknek" hívja őket. A főztéről jut eszébe, hogy most hanyagolva lesznek.
Riadtan húzódik el, mikor látja Leon, hogy fáj neki a párnaigazítás.
- Bocsánat...
Inkább hátralép, keresztbe fonja karját mellkasa előtt.
- A taxi jó ötlet, csak akkor mehetsz, ha meghívsz engem is
Jelenti ki mogorván. A család emlegetésekor viszont megenyhül, melegség járja át, rámosolyog Leora, akármi is legyen egy családja mindig lesz!
- Sok minden lehetséges, elég regényes lenne, de...
Felsóhajt, rossz érzése van ezzel kapcsolatban. Talán a másik opció lesz és belezúgott Leoba. Az sem megnyugtató.
- De furcsa, hogy sosem láttuk, én nem emlékszem rá, neked ismerős volt?
Fáradtan felsóhajt.
- Tudod mit? Ne gondoljunk rá...nem fog visszajönni
Hangja egészen reménykedő.
- A család bejöhet, de álltesók kizárva
Ígéri homlokához emelt kézzel, szalutálva.Mosolyog, hogy röhög a másik, s már éppen lombozná le, mert rosszat tesz neki, mikor jön a nővér.
Q a maga részéről haloványan mered a nővérre, aztán siet segíteni
- Meg tudom mutatni az adatait, biztosan tévedés történt.
A nővér megütközve pillant rájuk, aztán közli, hogy megkereshetik Quentinnel a papírokat.
- Ne aggódj Leo, bebizonyítom, hogy Te te vagy! Ja és kérem, kerítsen nekem egy fotelt
Szegény nő meghökkenten pislog rá.
- Nem maradhat a beteggel.
- Márpedig maradok a beteggel, a fotellel szívességet tenne
Szuggesztíven néz a nőre, Leo véleménye sem számít. Mindent hoz, ami mozdítható és kell a kényelemhez, de a fotel nem fér a kocsijába.
Vissza az elejére Go down
Leopold K. Lindhardt
Leopold K. LindhardtVároslakó
Életkor : 34
Foglalkozás : Kritikus, szerkesztő
Hozzászólások száma : 263

Leo kórházban! - Quentin és Leo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Leo kórházban! - Quentin és Leo   Leo kórházban! - Quentin és Leo EmptySzomb. Aug. 20 2016, 18:53

-Most nem, és ha később igen? Lehet pszichopata, azt sem tudom kicsoda!
Fakad ki, hát mit tudja ő?! Idegesen sóhajtozik, hogy számol a másik.
-Dehogy a testvérem... nekem nincs testvérem!
Vér szerint Chloé sem az. Bár érződik, pont a lány miatt lesz némi bűntudata, hogy ennyire erélyesen rávágta ezt a mondatot.
-Jaj ne már, nem a lábam szúrták meg, hanem a hátam, ki tudok menni pisálni! De jah, gyorsabban haladunk.
Nem hangzik rosszul a dolog, szeretett Quentin nyakán lógni mindig is.
-Pf, kétlem. Már van jobb dolguk is, meg azzal kiakasztanánk a dokikat, itt zsibonganának!
Mosolyogja meg, csípi a többieket, de lehet az már sok lenne. Na nem mintha Toby be akarna jönni szerinte, végtére is kész csoda hogy a gyerekkora nem kórházban zajlott le. A lányok más tészta.
A párnaigazítást nem díjazza, de látszik nem haragszik érte.

-Hah! El se jönnél egy rockerbulira! Minek hívjalak?! Meg folyton dolgozol, rá se érsz.
Hőbörög, nehogy a fejébe vegye a másik, hogy házastársak lesznek mindjárt.
-Inkább beteges.
Sóhajtja Kennyre, nem akarja látni azt a tagot.
-Nem dehogy. De Téged is ismer állítólag, hát fdszom, szerintem nem. Kamus a gyerek, én mondom, amióta kétszer beszéltem vele, mind a kétszer végigkamuzta, ne hidd egy szavát se.
Komolyan gondolja, ő már nem tudna hinni Kennynek. Most hogy végiggondolja, hogy Quentinnek sem ismerős, akinek jó a memóriája, fölöttébb gyanús lett a csávó.
-Ajánlom is, Őt kergesd el.
Ha már Quen lett a biztonsági őre.
-Helyes!
Mosolyog kicsit, hogy katonáskodik a másik. Még nevetni is támad kedve ezután de nem csak a fájdalom, hanem a nővér is letöri.
-Én a helyébe nem vitatkoznék, minden szabályt meg fog szegni, de ha hoz ez fotelt nem lesz gond vele. Kérem...


-Mr. Lockwood, mint mondtam nem maradhat magával, az előírás tiltja, ez nem hotel hanem kórház!
Forgatja a szemét, makacs nőszemély és még a nevét sem mondják jól.
Vissza az elejére Go down
Quentin Collins
Quentin Collins
Életkor : 35
Foglalkozás : Rendező, forgatókönyvíró
Hozzászólások száma : 246

Leo kórházban! - Quentin és Leo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Leo kórházban! - Quentin és Leo   Leo kórházban! - Quentin és Leo EmptyHétf. Aug. 29 2016, 18:49

- Lehet, mi lenne, ha elfelejtenénk? Amíg itt vagy, megígérem őrködöm és ha kiengednek költözz hozzám, amíg teljesen fel nem épülsz.
Jelenti ki, kissé parancsolóan, neki ez fontos, figyelni akar a rehabilitációjára. Nála is tud dolgozni Leo és legalább lesz főzve neki.
Ettől a nincs tesója dologtól még ő is hátrahökken, igaz az nem számít, hogy ők olyan "mintha azok lennének" Úgy dönt nem fog neki rosszul esni, nagy levegőt vesz és biccent.
- Egyelőre tuti nem
Nem hiszi, hogy most még kitangózna a wc-ig
- Nem kell pisilni, ne hívjam a nővért?
Kérdi aggódóan, később nyilván ki tud majd menni, addig meg ő valami asszonykára bízná.
- Christin és Chloe biztos, Sammy letargiába esne
Nevet fel, ahogy elképzeli, nem szép dolog, de előtte a kép.
- Habár tuti a csajok is megijednének először
Tűnődik el, sokkoló az az információ, hogy leszúrnak valakit, Leot pedig imádja mindenki.
A párnát gyorsan elengedi, aztán duzzogva megemeli az állát
- Honnan tudod, ha meg sem próbálod?
Nem nagyon hívja rocker buliba...ugyanakkor be kell látnia, abban igaza van, hogy rengeteg a dolga, nem érne rá. Hangosan ezt nem közli, pedig beteg a másik, de van ilyen önző.
- Így is fogalmazhatunk
Furcsa és beteges lenne, ha Kenny kapcsán bebizonyosodna a tesós dolog, de sajnos ő el tudja képzelni, a világban sok furcsa és beteges dolog van.
- Én nem ismerem az biztos! Sántítanak vele a dolgok, tényleg azt mondom felejtsük el, neked is pihenned kell most, nem szabad, hogy zaklatott legyél.
Néz rá komolyan, semmit nem tud most tenni, csak meggyőzni a másikat, hogy ne foglalkozzon Kennyvel.
- Elkergetem, ne aggódj
Igéri és így is lesz
Bejön a nővér, Leo is próbálja meggyőzni, ő is, még a cuki kiskutyaképet is bevágja, a nő zavartan rázza a fejét.
- Ezt meg kell beszélnem az osztályvezetővel.
- Nos a médiában dolgozom, mondjuk úgy, nem vagyok akárki. Ha nem akarnak rossz reklámot a kórháznak, tejesítik a kérésem, máskülönben csak biztonságiakkal fognak tudni kivonszoltatni.
Tud ő fenyegetőzni ami azt illeti, fellépése határozott, s a kiskutyatekintet után bevillantja a szigorú, megfellebbezhetetlen figurát is, szinte rideg törvényes gonoszul néz.
- Nem úgy hívják és de, maradok, ha valaki meri, akkor Quentin Collinsnak kell ellentmondania
Húzza ki magát és néz megfélemlítően a nővérre. A nő zavarba jön, bár fel is háborodik.
- Ha a feletteseitől függ, nyugodtan továbbíthatja nekik
Mondja könnyedebben, el fogja intézni, teljesen biztos benne.
Ha a nő kimegy, majd kimegy, Leora kacsint, valamiféle elismerésfélét vár.
- NE aggódj emiatt, elintézem. Mond, miket hozzak majd. Tiszta gatya, zoknik, könyv és higiéniai szett
Sorolja, ami kapásból eszébe jut.Még a fogát is megmossa, ha kell.
Vissza az elejére Go down
Leopold K. Lindhardt
Leopold K. LindhardtVároslakó
Életkor : 34
Foglalkozás : Kritikus, szerkesztő
Hozzászólások száma : 263

Leo kórházban! - Quentin és Leo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Leo kórházban! - Quentin és Leo   Leo kórházban! - Quentin és Leo EmptyHétf. Aug. 29 2016, 21:03

Quentin megint annyira erélyes, ha nemet mond még a végén behisztizik, hogy nem lesz az úgy jó...
-De csak ha megeteted a halaim.
Mert szegény párák kinyíródnak, ha nem kapnak táplálékot, de Quentin precizitására könnyen bíz ilyen feladatot, így nem lesznek túl etetve.
A testvér dolgot talán hevesen reagálja le, de neki a család valahol mélyen mindig is érzékeny téma volt és most túl zaklatott, hogy ilyennel traktálják, ez a vadidegen a testvére is lehet akár. Neki nincs senkije és kész... már vér szerint, Chloé és Collinsék persze azok, de most nem is arra értette.

-Dehogynem.
Óvatosan de ki tudna menni, némi segítséggel. Ő nem fog ágyba vizelni, az tuti. A katétert meg dugják fel maguknak a dokik.
-Nem.... voltam mielőtt... ez történt. Reggelig kibírom.
Sóhajtja, ritka megalázó, hogy a wc-zést is meg kell beszélni.
-Áh, szerintem csak gondolatban elkapna minden nyavalyát, jobb ha ne jön be.
Mosolyog Tobyn, mert tényleg nem kell bejönnie. Ha tényleg Quentinnél lesz, legalább meglátogatják a bátyukat, két legyet egy csapásra, jobban hangzik.
-Azért mondom ne szólj nekik még... ráér, legalább nem aggódnak.
Él, nincs baja, kiheveri, minek idegeskedjenek? Nem szereti ha miatta idegesek az emberek.
-Basszus... nem tudok menni a jövő heti versenyre. Pedig be is neveztem... ahh.
Látszik ez most realizálódott benne, sokat készült rá, de íjászkodni sem tud most jó pár hétig, nagyon kínos. Aztán csak a rockerség miatt kiábrándultan néz fel Quentinre.
-Talán mert... ismerlek bazzeg?
Csóválja a fejét, de jó, ezentúl legalább illemből megkérdezi.
-Az egy hazug fószer, felejtsd el, lehet ő is be volt baszva, vagy csak szimplán kettyós, ne is említsük többet.
Nem bánná, nem akar rá gondolni, túl furcsa.
A nővér csak rázza a fejét, forgatja a szemét, nem az Ő hatásköre ez a kérés, inkább el is megy az osztályvezetőért, jobb lesz. De még vitatkozik Leopolddal is egy sort.

-Nem probléma, Mr. Collins.
Jegyzi meg epésebben a nővér, mert unja így 11 óra műszak után, hogy parancsolgat valami jött-ment neki, hiába Leopoldnak családtag ez a Mr. Collins.
-De kis agresszor lettél! Zokni? Mi a fenének? Gatya, jah, meg valami váltás ruha, ha egyszer kijutok, ne a véres pólóm kelljen visszavenni. Más... hát, hirtelen nincs más, csak a halaim. Pontosan egy kanál adagot kell betenni az etetőbe nekik, nem púposan kimérve, ez fontos. Mindegyik akváriumba csak ennyit. Ha többet adsz, betegek lesznek, ha kevesebbet, megeszik egymást a túlélésért. Számítok Rád, tudod mennyire szeretem őket...
Majd idebenn összeírja, hogy zajlik egy héten az etetés, napokra lebontva, mert ugye nem csak ennyi az egész, ezt senki nem gondolta, ugye?
-Teh... Quen... kössz hogy bejöttél.
Kezd hatni neki a gyógyszer, mert laposabbakat pislog, mosolyog, hogy megnyugodott, nem dolgozik az ideg és az adrenalin benne, Quentin mellett rendben lesz, tudja jól, ha morog is miatta.
Vissza az elejére Go down
Quentin Collins
Quentin Collins
Életkor : 35
Foglalkozás : Rendező, forgatókönyvíró
Hozzászólások száma : 246

Leo kórházban! - Quentin és Leo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Leo kórházban! - Quentin és Leo   Leo kórházban! - Quentin és Leo EmptyCsüt. Szept. 15 2016, 19:14

Beletörődő sóhajt hallat.
- Tudod, hogy mindig megetetem őket.
Pontosan annyit szokott adni, amennyi mondva neki, hogy annyit igényelnek.
Ráhagyja, makacs, reméli megoldja, meg itt lesznek a nővérek, ő is segítene kikísérni, az semmibe nem kerül.
- Bocs...én csak jót akarok.
Látja, kényelmetlenül érinti Leot a téma, félrenéz, nem fogja firtatni, amíg nem lesz sürgős. Mert úgyis itt lesz vele és segít, ha látja rajta, hogy bajban van.
Sammyn kicsit felnevet, produkált már ilyesmit.
- Na igen, ráadásul nincsenek rá jó hatással a kórházak, furább lesz az ilyen helyeken, mint egyébként.
Aggodalmasan fejet csóvál.
- De a lányokat nem úszod meg.
Teszi hozzá, ebben biztos, viszont felsóhajt aztán.
- Viszont előbb utóbb el kell mondani nekik és a szüleidnek is.
Leo nem kerülheti ki, reméli tudja. Közelebb megy, mikor Loban összeáll, hogy íjászkodni sem mehet.
- Semmi baj, csinálunk programot, majd sok filmet nézünk, mint régen. Szerzek társast is, csinálunk, amit csak akarsz.
Simogatja a fejét, jelenleg azt éri el. Van ebben a mozdulatban valami apukás, de nem foglalkozik vele.
Leo pedig bármit kitalálhat, az ő fantáziáját nem félti.
- Én kedvelem a rock zenét
Húzza fel az orrát. Tudja, hogy nem épp a legmegfelelőbb pillanat, de akkor is felhúzza.
- Azt nem szeretem, amikor állatiasan pogóznak és összekoszolnak, ugrálni és leizzadni szintén nem, de tökéletesen kimaradni az egészből és hátulról szemlélni, azzal sosem volt bajom.
Lehet makacsságból nem fog elmenni, majd elviszi Sammyt valami komolyabb koncertre.
Biccent, ezzel egyetért, kissé összepréseli ajkait.
- Soha többet.
Érzi, hogy Kenny nem kell az életükbe.
A nővért lerendezi, ahogy az osztályvezetőt is le fogja, legalábbis ez a meggyőződése.
- Maradok, ennyi
Lezártnak tekinti a témát, vissza fog jönni és itt marad, nem is érti, minek ezt túlbonyolítania. Tök feleslegesen vitatkoznak vele.
- Csak határozott vagyok. Hogy ne fázzon a lábad
Néz rá hihetetlenkedve, nem érti, mit nem ért Leo a zoknin. Amit mond, alap, azt hozni fog és megint meghallgatja a halas történetet.
- Ne aggódj, semmi bajuk nem lesz. Minden rendben lesz a halaiddal, Leo
Megint megsimogatja a fejét és türelmesen megígéri, hogy odafigyel. Hát...Leonek is van gyengéje, az biztos.
- Nincs mit Leo, tudod, hogy...
Olyan hülyén hangzik, most mondja, azt szereti? Kicsit tovább simogatja a haját, látja, hogy álmos, nem is szól már, hagyja, hogy elaludjon, majd ő maga keresi fel a főosztályvezetőt, a lehető leghatározottabban közölve az igényeit. Ráhagyják, bár közlik, csak egy fotelt tudnak biztosítani. Nem bánja, hazamegy Leohoz, összepakol neki, megeteti a halait, aztán magának is összecsomagol. Reggelre már újra ott lesz nála.

Vissza az elejére Go down
Leopold K. Lindhardt
Leopold K. LindhardtVároslakó
Életkor : 34
Foglalkozás : Kritikus, szerkesztő
Hozzászólások száma : 263

Leo kórházban! - Quentin és Leo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Leo kórházban! - Quentin és Leo   Leo kórházban! - Quentin és Leo EmptySzomb. Szept. 17 2016, 21:42

Elég kínos neki, hogy segítségre szorul, de szerencsére Quen eléggé diszkrét.
-Pf, jah, tudom, azért mondom, Samet hagyjuk ki a dologból. Tudom, tudom... de ráér mikor jobban leszek, akkor Ők is látják, nincs gáz. Pl ha már Nálad leszek.
Miért ne... bár sejti, hogy Quentin nem fogja ennyiben hagyni, de ráhagyja inkább.
Az íjászverseny kihagyása már jobban megviseli, sokat készült rá, de ez elúszott...

-Csak ne a művészieket, tudod, hogy azok szörnyűek...
Megy bele jobb híján, de hálásan néz barátjára, hogy elterelné a figyelmét.
-De meg kell írnom majd, hogy lesérültem és nem tudok menni... vagy megírod nekik? Vagy hívjuk fel őket... valami.
Nem szeret nem megjelenni valahol ahova elígérkezett.
Aztán csak kiábrándultan néz a másikra a koncert miatt.

-Ez az bĐszod, kimaradsz az egészből és semmi értelme, akkor menj hallgatni Beethovent basszus!
Hátulról nézni mindent annyira szánalmas, szerinte ilyet maximum Sammy csinálna, de Quentin... ne már! Akkor berángatná a tömegbe, ha eljön, csinálja rendesen!
Kennyt hamar letudják, Quentin ellenben marad, jobb így mindkettejüknek.

-Miért fázna? Nem fázik az, otthon se hordok zoknit...
Vág egy 'ne már' fejet is hozzá.
-Kössz.
Igen, Quentin az egyetlen ember akire a halait bízná, az is biztos.
-Én is Téged...
Motyogja félálomban, bármit is akart mondani a másik, ő maga is érzi, de ha másnap jönne ezzel Quen, az alvásra fogja, ami hamar rá is telepszik, eléggé megviselték a történtek, ha nem is mondta, de a teste érezte.
//Köszi!//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

Leo kórházban! - Quentin és Leo Empty
TémanyitásTárgy: Re: Leo kórházban! - Quentin és Leo   Leo kórházban! - Quentin és Leo Empty

Vissza az elejére Go down
 

Leo kórházban! - Quentin és Leo

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Ismét kórházban (Lio másodszor)
» I need you now - Daryl & Gwen (kórházban)
» "A dzsungel kígyója!" Quentin és Joshua
» Quentin & William
» "Dolgozatjavítás" Quentin és Suzy

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: A világ legvégén :: This is Hollywood! :: Archívum-