Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
Gyilkos szándékok Usui-Kenny - Page 2 EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
Gyilkos szándékok Usui-Kenny - Page 2 EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
Gyilkos szándékok Usui-Kenny - Page 2 EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
Gyilkos szándékok Usui-Kenny - Page 2 EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
Gyilkos szándékok Usui-Kenny - Page 2 EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
Gyilkos szándékok Usui-Kenny - Page 2 EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
Gyilkos szándékok Usui-Kenny - Page 2 EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
Gyilkos szándékok Usui-Kenny - Page 2 EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
Gyilkos szándékok Usui-Kenny - Page 2 EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
Gyilkos szándékok Usui-Kenny - Page 2 EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 Gyilkos szándékok Usui-Kenny

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Usui Kazuki
Usui KazukiKlasszikus kommunikáció
Életkor : 33
Foglalkozás : Rendőr
Hozzászólások száma : 649

Gyilkos szándékok Usui-Kenny - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyilkos szándékok Usui-Kenny   Gyilkos szándékok Usui-Kenny - Page 2 EmptySzomb. Aug. 13 2016, 19:45

Az élet kegyetlen, főleg a tény miatt, hogy az ember csak magára számíthat. Bátja a dolog, bár lehet inkább dühíti. Kennynek emiatt igazat kényszerül adni.
-Nekem is van örökölt vázám. - Érezni ebbe még sosem gondolt bele, hogy tényleg klisés... nem is ragaszkodik hozzá különösebben, de illik a keleti hangulatú lakásba.
//Nem baj, átírtad, jó így xD//
A tűzharc után, noha Usuit nem érte még konkrét sérülés, de a másik sérülése is elég nagy baj neki. Vérzik, nem is kicsit. Érzi hogy az agya leblokkolna, ha nem uralkodna magán és nem figyelne a légzésére.
Megnézi a másik sebét, mert nem akarja, hogy elvérezzen, de fő artériát nem ért a golyó így nem lesz baj. El is köti a sebet az övével, de egyikük sincs jó színben ettől, azt kell mondani.
-Nekem nincs bajom. - Legalább is fizikai sérülés, ami ellátásra szorulna. Inkább megy és eltorlaszolja az ajtót, egy kis időt nyerve, ha be akarnának rontani.
-Bah... nincs szerencsénk. - Ül oda a másik mellé az ablakhoz, hogy óvatosan kilessen megint. Csóválja a fejét is, az előb nem volt ott senki.
A kezeit közben próbálja a ruhájába törölni, mert véres lett és azt nem bírja. De itt nincs csap, hogy lemoshassa.
-Maximum egy órát maradhatunk itt, aztán el kell látni rendesen a sebed, mert sok vért fogsz veszteni és nő a fertőzés veszélye is. De reméljük annyi időt nem töltünk itt. - Próbál mélyeket lélegezni megfelelő légzéstechnikával, hogy lenyugtassa az idegeit, ki kell űznie a rémképeket a fejéből. Az emberek el sem tudják képzelni mennyire sok energia egy ilyen egyszerű folyamat is. Hogy a keze remegését leplezze, erősen átkarolja magát inkább.
-A zászlósok mit keresnek erre? Vagy nektek dolgoznak? - Próbálja elterelni a gondolatait, Kennyét is a fájdalomról. Jó lenne tudni pontosan mi folyik itt.
Vissza az elejére Go down
Kensington L. Lockwood
Kensington L. LockwoodVároslakó
Életkor : 34
Foglalkozás : Tolvaj k@pecér
Hozzászólások száma : 109

Gyilkos szándékok Usui-Kenny - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyilkos szándékok Usui-Kenny   Gyilkos szándékok Usui-Kenny - Page 2 EmptyPént. Aug. 19 2016, 22:15

Felröhögök, ahogy ezt így mondja! Öcsém...
- Nem lehetsz gazdag arisztokrata, honnan szerváltad? Megfújtad izé... Kína, Korea Japánból?
Nem tudom belőni milyen nemzetiségű pontosan, azt eltom képzelni, hogy a nagymama hagyománya, de gazdag gyerekek nem állnak zsarunak.
Meglőnek és eléggé fáj, szenvedő fejet vágok, ahogy hátam nekivetem a falnak //van a videójában ilyen szenvedős-fej vágós jelenet//
- Pedig pocsékul festesz
közlöm kedvesen, nem tetszik a tudat, hogy ez kurva nagy hátrány és most az ő jóindulatától függök. Nem vagyunk épp jóban, igaz a fedezés nem volt rossz, de választásunk sem maradt.
Amíg ő torlaszol, én szenvedek, kínlódva dőlök jobbra-balra, próbálok mély levegőket venni. Nem adok ki hangot, csak az arcom torzítja el időnként a fájdalom.
- Franc...még a végén megpusztulok
Sejtettem, hogy szar halálom lesz, de az ember minidig késlelteti, én is próbálom húzni.
- Ja, gondolom te elhúzol majd a francba én meg másszak ki, ahogy tudok. Nem gond, megoldom.
Reszkető kézzel nyúlok a zsebembe, most hogy van idő/lehetőség hívhatom a céget, kötelességük lenni kihúzni a szarból.
- Te mitől vagy szarul?
Morranok rá, miközben tárcsázok
- Itt Kenny, gebasz van az xz átvitelin. Csináljatok valamit bazdmeg! Mittom én, valami zászlósok. Az, állítólag spiclikkel. Ja, jó lenne kideríteni. Szóval? Aha, csak mert egy órán belül kéne. Igyekezzetek!
Kinyomom a készüléket.
- Nem, ez a pont több dolgot is intézhet, nem azt mondta a tag, hogy miattad? Mégis mi a francért lennél te ilyen érdekes, kifejtenéd?
Nézek oldalra rá. Rohadtul meg vagyunk lőve.
Vissza az elejére Go down
Usui Kazuki
Usui KazukiKlasszikus kommunikáció
Életkor : 33
Foglalkozás : Rendőr
Hozzászólások száma : 649

Gyilkos szándékok Usui-Kenny - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyilkos szándékok Usui-Kenny   Gyilkos szándékok Usui-Kenny - Page 2 EmptySzomb. Aug. 20 2016, 16:28

-Japán. Japán váza. - Úgy érzi, ennyit elég mondania. Nem egy arisztokrata, ez igaz, de a gazdaggal kapcsolatban téved a másik. Minden esetre nem mutat a hangja sem sértettséget, hogy nem találták el a nemzetiségét, már ha lehet annak nevezni persze.
-Jól mégsem nézhetek ki egy tűzharc után... - Motyogja, míg ellátja a másik sebét, remélve lelassítja eléggé a vérzést.
Inkább próbál még több időt nyerne, eltorlaszolja az ajtót, a másik addig is tud pihenni.
-Ennyi kevés hozzá. - Ő sem halt bele mikor felhasította a combját, ez a tag sem fog itt maradni, főleg mert Usui nem az az ember hátragyaó típus.
-Szerencséd van, túl lelkiismeretes vagyok itthagyni téged Nemo... - Nyugtatja meg a maga módján a másikat, hogy nem kell egyedül kiszenvednie itt névtelenül.
-Nem fontos. - Ebbe nem menne bele, így is próbál uralkodni magán és koncentrálni a légzésre, míg tisztogatja a kezét, de az ragad a vértől, esélye sincs.
-Jönnek? Én inkább nem hívnám a zsarukat, ha nem probléma. - Próbál vicceskedni, de erőtlen és sápatag, bár már egy fokkal talán jobb, összefüggőbben beszél.
-Nem tudom. Egyesek a halálom akarják. De ezeket a tagokat nem ismerem. De mivel nem vagyok korrupt, sok banda utál. Felőlem mind felszámolódhat, nem érdekel különösebben. Ha olyan ostoba volt, hogy hagyott bizonyítékot, hogy lecsukathassam, így járt. Olyan bírót kérvényezek, aki mer lépni, olyan ügyvédet, nem túlzottan érdekel a dolog. Nos, emiatt sokak szemébe szálka vagyok. De szerintem ez nem érdekes. - Nem tartja annak, a kézfejével letörli az izzadságot a homlokáról, kiles az ablakon, de még mindig ott vannak. Nem gondolná, hogy a gyilkosai, azok profibbak lennének attól tart.
-Szerintem a tag félrebeszélt. De azt hittem ez egy összetartó bagázs, furcsa, hogy van benne egy spicli. van sejtésed ki az? - Általában az utolsó ember akire gondolni lehet a nyerő, de ki tudja.
Vissza az elejére Go down
Kensington L. Lockwood
Kensington L. LockwoodVároslakó
Életkor : 34
Foglalkozás : Tolvaj k@pecér
Hozzászólások száma : 109

Gyilkos szándékok Usui-Kenny - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyilkos szándékok Usui-Kenny   Gyilkos szándékok Usui-Kenny - Page 2 EmptyHétf. Aug. 29 2016, 18:36

Akkor azért verekszik így, azok menők. Elraktározom magamban az infót és biccentek. Nem mondja gazdag-e, így fingom sincs és nem is firtatom, meglőtt lábbal, szenvedve nem ez a legnagyobb bajom.
Viszont ő elég szarul néz ki, kemény csávónak tűnt, talán csak gyenge és tévesen többre becsültem. Megesik.
- Melóban nem szoktál még hozzá? Nyugi zsaru vagy, csak véletlen kaptatok fülest aznap este?
Mert akkor viszont megérteném, egyébként...gyenge.
- Milyen optimista vagy
Röhögök fel betegen, ennyi kevés hozzá, hogy elpusztuljak? Vagy ennyire empatikus, vagy többre tart. Inkább az első lehetőség, az utóbbit nehezen tudnám elképzelni. Hátranyomom a fejem és próbálok lélegezni, nem azon agyalni, mi lesz egy óra után, hogy vészesen fogy a vérem és egyre szarabbul vagyok.
- Aztapaszta! Saját kezűleg akarsz majd elkapni egyszer? Kinézem belőled
Vigyorgok féloldalasan a srácra. De hiszem, ha látom.
- Nevet adtál nekem, kötődsz hozzám
Jegyzem meg kissé epés elégedettséggel. Lehet megőrültem, de tetszik a Nemo.
Felvonom a szemöldököm, hogy nem fontos.
- Oké...
Nem pont én leszek az, aki kiszedi belőle a titkait.
Közben megejtek egy hívást és elrakom a telefont.
- Jah, de kb egy óra lesz, mire be tudnak jutni, meg minden. Azt jobban teszed, elég gyökerek, a kolláid is elég bénák voltak
Sóhajtok fel, mindig a legutolsó pillanatra kell hagyni, az élc viszont befigyel a hangomban a kollégái kapcsán.
- Szerintem meg az. Ha ez így van, könnyen lehet miattad ez a banzáj, a spicli pedig...az én oldalamról akarhatja kikészíteni az én cégem.
Próbálom összerakni a dolgokat.
- Miénk az, legalábbis azt hittem, valakinek érdekében állhat minket is lehúzni, huh szörnyű halála lesz
Megborzongok, lehet most majd csak néz, de úgyis tudja már, hogy benne vagyok egy ilyenben, nem lényeg. Legalábbis ebben a vérző, elkínzott szar állapotban nem tud meghatni. Remegek, ez nem jó, nem jelent jót.
Vissza az elejére Go down
Usui Kazuki
Usui KazukiKlasszikus kommunikáció
Életkor : 33
Foglalkozás : Rendőr
Hozzászólások száma : 649

Gyilkos szándékok Usui-Kenny - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyilkos szándékok Usui-Kenny   Gyilkos szándékok Usui-Kenny - Page 2 EmptyHétf. Aug. 29 2016, 20:34

-Nem mondanám, sokszor vagyok terepen. De mint észrevetted, inkább közelharcot vívok, mint lövöldözök, nem szeretem a vérontást. - Igazából a vért, mint olyat nem szereti, de így talán kevésbé érződik ki a valódi gondja.
-Csak realista. - Ennél masszívabbnak gondolja a másikat, mintsem itt haljon meg ennyitől.
-Ezek után? Igen. Szeretem a kihívásokat. - Mert látva a másikat és a képességeit, van remény, hogy érdekes legyen.
-Úgy sincs háziállatom. - Mondja kedvesen, nem kedvesnek szánva. Könnyen becéz bárkit, aki nem teljesen semleges, ennyi idő után pedig mondhatni, kellően az egyára ment a másik, hogy hülye neveket aggasson rá.
-Elég lassúak. Reméljük addig megmaradsz. Nem őket hívnám, gondolhatod. Inkább a nyomozókat vagy az akció csoportot. Azok legalább agresszívabbak. - De jobb szeretné most őket kihagyni, nincs kedve magyarázkodni.
-Egy rendőr nem ér ennyit. - Ő nem tartja logikusnak, egyetlen ember miatt ekkora felfordulást csinálni egy ilyen helyen.
-Már ha megtaláljátok. Lehet már személyiséget váltott és Kanadában nyaral. Van annyi pénz. - A szomorú igazság, mert ha eddig nem szúrták ki, akkor ezután sem lesz könnyebb.
-Azt hittem te csak tolvajkodsz, de ahogy elnézem "szintet lépnél"... - Mert úgy mondja a másik, mintha ő is megtorolhatná ezt a dolgot, amit furcsáll.
-Még mindig sok vért vesztesz... ezért fázol, sokkos állapotba fogsz kerülni... feküdj el... az ép lábadat erre a székre rakd fel, hogy könnyebben menjen a vér a vesédbe és a szívedbe. Próbálj meg egyenletesen lélegezni. Ezzel nyerünk egy kis időt. - Húz oda egy széket, míg magyaráz, reméli ez kicsit segít a másik szervezetének és kevésbé lesz sokkos a vérveszteségtől.
Vissza az elejére Go down
Kensington L. Lockwood
Kensington L. LockwoodVároslakó
Életkor : 34
Foglalkozás : Tolvaj k@pecér
Hozzászólások száma : 109

Gyilkos szándékok Usui-Kenny - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyilkos szándékok Usui-Kenny   Gyilkos szándékok Usui-Kenny - Page 2 EmptyCsüt. Szept. 08 2016, 18:36

- Áh! Nem bírod a vért?
Agyam mint a penge, mi? De így már vágnám, mitől ilyen sápadt. Viszont egy zsaru, aki nem bírja a vért? A gúnyos horkantás nem marad el. Legyen kemény, bazeg
- Akkor miféle mazochista indíttatásból vagy rendőr? Miért nem mentél harcművésznek?
Oktathatná, vagy valami, legyen már fantáziája!
- Hát jó, és kösz... Megintcsak nem értem miért csináltad, de kösz
Meredek magam elé összepréselt ajkakkal. Nem az a típus vagyok, aki megköszöni a dolgokat.
- Azt én is, pff, ha harc, hát legyen harc, csak várd meg, míg felépülök.
Nézek rá kihívóan, nohát hogyne! Egész kedvet kaptam hozzá, hogy az üldözöttje legyek, bár inkább meghalnék, minthogy börtönbe kerüljek. De nem vagyunk olyan viszonyban, hogy ezt megmondjam neki.
- Ó, hogy basznád meg!
Röhögök rá, de igyekszem csúnyán nézni, ugyanakkor elismeréssel kell adóznom, ütött a megjegyzés.
- Neked nem is tudnék elképzelni, max. halat
A lassúra elhúzom a szám:
- Nincsenek közel, egy, kettő be kell jutniuk, vannak egy páran itt, ha nem vetted volna még észre
Nem mintha védeném őket, aztán valahol mégis. Franc se érti.
- Hurrá, hogy ez a mérce a bizniszben. Bár a nyomozók elméletileg okosak, nem?
Azt ő tudja, a szakmabéli.
- Nem ér semmit, konkrétan, de gondolj a bosszúra. Az emberek szeretnek ezzel játszani, még akkor is, ha csak egy rendőr vagy.
Lecsukatott valakit, kibabrált valakivel, akármi lehet.
- Na ez az... Tuti szigorítani fognak
Megborzongok, így is elég kegyetlen a rendszer, ezek után...szívhatok, mint állat.
Nah, piti kis tolvajnak nézett, pedig nem oly egyszerű ez, ráfintorgok
- Te csak ne foglalkozz vele mit csinálok és mit nem.
Kurvára semmi köze hozzá.
- Az király lesz, de te majd megmentesz, hogy aztán szabadon eressz és elkezdődjön a mi kis romantikus történetünk
Rekedten felröhögök, aztán hagyom, hogy elém tolja a széket és össze szorított fogakkal rápakolom a lábam, hát g_ire fáj. Kapkodom a levegőt, próbálok, majd...biztos visszaáll.
- Gondolom, téged sokszor lőttek már meg
Nyögöm, kéne valami sztori, ami tereli a figyelmem. Mondjuk épp témánál vagyunk, lehet váltani kéne, de ebben mindig szar voltam.
Vissza az elejére Go down
Usui Kazuki
Usui KazukiKlasszikus kommunikáció
Életkor : 33
Foglalkozás : Rendőr
Hozzászólások száma : 649

Gyilkos szándékok Usui-Kenny - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyilkos szándékok Usui-Kenny   Gyilkos szándékok Usui-Kenny - Page 2 EmptyVas. Szept. 11 2016, 18:56

Erre inkább nem válaszolna, csak horkan egyet ő is, mint a másik. Sajnos igaz, nem bírja, de valószínű ez egy olyan trauma amit sosem fog kiheverni. Ennek ellenére lett rendőr és akar nyomozó lenni.
-Megvan rá az okom. - Amit nem meglepő módon, nem óhajt megosztani a másikkal. Különben sem pártolná, az alváilági emberek ebben nőnek fel, nekik talán nevetséges is lenne ez a bosszúhadjárat Usuitól.
Biccent, nem érti miért köszönik meg, ő csak a tényeket vázolta fel.
-Ennyi előnyt adok neked! - Már hogy felépüljön és elkezdődhessen a rabló-pandúr játszma.
Amolyan vidámabb túnusban közöl egy "bah"-ot, kiérezhetően örül, hogy fogást talált a másikon a megjegyzésével.
-Azokat megeszem, nem megtartom. - Mondja a halakra, elvégre minek tartson állatot? Tudna, de minek. Ott vannak a növényei.
-Hát értesítsék a többieket. Ti is sokan vagytok, nem? - Kifogás, hogy kevesen vannak, lehet csak reménytelennek látják eljönni Kennyért.
-Igen, megfontoltabbak és képzettebbek. - Ezért akar ő maga is nyomozó lenni, kevésbé köthetnének belé.
-Ez igaz, a bosszúvágytól elborul az ember agya. - Bólogat, magán tapasztalta.
-Pedig foglalkozom, ettől függ mennyit fogsz a börtönben ülni. - Ha nem csak lop, csal, hazudik, lehet egy életre bérelhet egy cellát.
-Ahogy most elnézlek, ha otthagylak valami mellékutcában ott is maradsz. Akkor hogyan csukatlak le? Tégy egy szívességet és ne patkolj el idő előtt, kevés hobbim van. - És Nemo annak lett szánva, nyíltan. De persze némi aggódás így is átszűrődik a hangján, az ő halálát nem kívánja, nem tett ellene semmit sem. Az hogy betörte az orrát, nem indok arra, hogy maára hagyja.
-Csak kétszer. Az egyik golyó súrolta az oldalam, a másik átment a vállamon. - Magyarázza, közben kinéz, de nincsenek a ház előtt.
-Odébb álltak. Kinézek az ajtón, mert így nem bírsz kimászni az ablakon. Maradj veszteg! - Inti türelemre, majd eltolja a szekrényt annyira, hogy kiférjen és kilessen némi hallgatózás után. Sehol senki.
-Egyelőre tiszta, gyere Nemo, alámerülünk! - Nyalábolja fel a másikat ahogy tudja, jobb lesz mihamarabb eltűnni, nem éri meg várni bárkire is.
Vissza az elejére Go down
Kensington L. Lockwood
Kensington L. LockwoodVároslakó
Életkor : 34
Foglalkozás : Tolvaj k@pecér
Hozzászólások száma : 109

Gyilkos szándékok Usui-Kenny - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyilkos szándékok Usui-Kenny   Gyilkos szándékok Usui-Kenny - Page 2 EmptyCsüt. Szept. 15 2016, 19:23

Vállatrántok, tőlem aztán undorodjon a vértől, mindenkinek van fóbiája, ha nem olyan fasza gyerek, mint én. De nekem is ott van Leo, mint gyengeség.
- Én szerencsés
Nyomok egy fecskendőnyi iróniát a hangomba, mázli, hogy nem leszakadó lábbal akar lecsukatni, amit mellesleg nem is fogok hagyni. Megkedvelni remélem nem fogom, nehéz lenne lelőni.
Inkább maradjunk annál, hogy nem lesz állatunk, nekem se, de ezt nem közlöm.
- Ők is rohadt mázlisok veled.
Szúrok oda, mert létszükséglet. El sem hiszem, hogy most ennyire rá vagyok utalva. Abszurd...
- Az lesz, már aki nem melózik éppen, legtöbbször tudod dolgunk van, elfoglaltak vagyunk.
Sokan járnak külföldre, nem fognak miattam hazarohanni pl Mexikóból, addig simán elvérzek a francba. A cég nem unatkozó pöcsverő semmitevőkből áll, komoly szervezet vagyunk bazdmeg.
- Hurrá!
Nem fogom a nyomozókat fényezni, milyen bűnöző lennék?
- Ja, ráadásul azt is vedd számításba, hogy kevés a normális ember, sőt a mi szakmánkban mindenki félőrült
Tény. Valamennyien traumatizált lelki sérült nyomorultak vagyunk.
- Ne legyél naiv, semennyit
Közlöm, ez is tény, mint az előbbi.
- Ó baszki, hogy valaki ennyire unatkozzon?!
Vagy totál zakkant, vagy...jó lelkű - utóbbira fintorogva gondolok. Mint a mártírok, vagy tudja tököm. Én valóban otthagynám egy mellékutcában.
- Hm, kellemetlen, de volt veled egy hülye, aki megmentett?
Ki tudja, talán azért csinálja most velem, vagy tényleg annyira beteg, hogy megment, hogy aztán kinyírhasson. Van ilyen...
Buzgólkodik, nem is érzem, hogy olyan nagy kedvem lenne mozogni.
- Kibírok, csak lehet előbb érek földet, mint egészséges lenne
Nyögöm, aztán várom, mit mond.
- Jó, de... Te hülye vagy? Komolyan! Így tök könnyek lepuffanthatnak, hacsak nem kapsz magad elé, hogy felfogjam a golyókat.
Próbálok nem nagyon rá támaszkodni, miközben kifelé araszolunk, de baszottul fáj a lábam, ajkamba harapok, hogy feltörő hangokat nyomjak el...
Befordulunk az egyik sarkon, egyelőre senki, gyanús a csend.
- El...elmentek volna?
Nyögöm zihálva, érzem, hogy hideg verejtékben úszom, valamennyire muszáj rátámaszkodnom, rohadtul fáj, nem bírom egyedül megtartani a súlyom.
Vissza az elejére Go down
Usui Kazuki
Usui KazukiKlasszikus kommunikáció
Életkor : 33
Foglalkozás : Rendőr
Hozzászólások száma : 649

Gyilkos szándékok Usui-Kenny - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyilkos szándékok Usui-Kenny   Gyilkos szándékok Usui-Kenny - Page 2 EmptyVas. Okt. 02 2016, 21:31

-Az vagy! -  Ezzel nem vitatkozik, csak ennyi baja lett, ráadásul nem maradt egyedül vele.
-Mindenki a kajám akar lenni, nem tudtad? Yami... - Mondja, de érdektelen, annyira nem állatbarát, szereti a sushit is.
-Na igen, emiatt gondolom, hogy hátrahagynak a fenébe, mert ha nem bírod megoldani, akkor gyenge vagy. Könnyű azt mondani, dolguk van. - Az ő fordításában ezt jelenti amit a másik mond, nem is számít arra, hogy bárki értük jönne. Ketten vannak.
-Nem mindenki, van aki szimplán megalomán vagy drogfüggő vagy kleptomán vagy csak hülye. A félőrült titulust nem mindenki érdemelheti ki. -  Szívózik most ő egy kicsit, de tényleg túlzásnak tartja.
-Te meg ne legyél elbizakodott Nemo. - Mert elég kitartó tud lenni, ha valamibe beleássa magát. Kenny ilyen téma lett.
-Így van, szóval leszel szíves nem keresztbe tenni nekem. - De nem, nem unatkozik, csak aggódik.
-Az elsőnél igen, a másodiknál nem. De nem gondoltam, hogy használná a srác, elég gyávának tűnt, szerintem fel sem fogta, hogy elsütötte a fegyvert. - Von vállat, az a súrolás így esett meg.
-Lehet szebb lenne a beton vörösen, de ne most legyél modern Picasso. Gyere! -  Megy vissza érte, hogy látta, tiszta a terep odakinn.
-Ha kussolsz, akkor nem lesz baj. Lassan haladunk, de ha kijutunk, nyert ügyünk van. Fogd be és gyere! - Elég ha csendben lesznek, ha lapulnak és kisunnyognak. Legalább is ez a terve... Hallva a másik nyögéseit próbálja jobban átkarolni, tartani.
-Kétlem. Mutasd az utat! - Megyek arra, amerre eredetileg akart vinni, a hátsó kijárathoz. Így hogy nem figyel a vérre és a vérzésre jobban van, dolgozik benne az adrenalin, a fegyverét azért kibiztosítva tartja a szabad kezében, ha kell, tudjon lőni, bár az hangos, így elkerülné. A legfontosabb, hogy kijussanak, nem akar hősködni - kivételesen.
Vissza az elejére Go down
Kensington L. Lockwood
Kensington L. LockwoodVároslakó
Életkor : 34
Foglalkozás : Tolvaj k@pecér
Hozzászólások száma : 109

Gyilkos szándékok Usui-Kenny - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyilkos szándékok Usui-Kenny   Gyilkos szándékok Usui-Kenny - Page 2 EmptyVas. Okt. 16 2016, 10:30


- Kurvára...
Lehet most nem döglök meg, de sokszor érzem, hogy ez pech, nem mázli, illetve némi életösztön szorult belém, de tudom jól, sokáig úgysem tudom csinálni, a halál nyomában járok, folyton.
- Nyilván, mert senki sem normális
Mindig is megvolt a véleményem az emberekről.
- Jah, a hű mik ezek, társak? nálunk ezt jelenti, ha gyenge vagy, haljál meg, nem az elsődleges cél engem megmenteni
Horkanok fel fájdalmas vicsorral.
- Az nem őrültség? A Klepto-megalománia, a hülyeség is igen súlyos stádiumban. Bőven kiérdemelhetik
Ő nem érzi túlzásnak, miért is lenne túlzás?
- Nos, mindenkinek vannak hibái
Mondom az elbizakodottra, megment, hogy utána elfogjon, zakkant.
- Fontos filozófiai kérdés, most figyelj: Számtalan embert rabolhatok még ki alkalomadtán, ki tudja? Meg is ölhetek, erre fogsz és megmentesz nem önellentmondásos ez neked?
Érdekel baszki, hát lehet meghalok,előtte hagy halljak már egy normális feleletet.
- Aha, mázli. A szerencsétlenek is rá tudnak parázni aztán elsütik
Biccentek komoran.
- A kedvenc színed?
Nem kéne poénkodnom, megszívom magam és mutatom az utat, miközben kénytelen vagyok rátámaszkodni.
Megyünk előre, elérjük a hátsó kijáratot, szédülök, szarul vagyok. Egy ajtót kéne kinyitni, remegő kezem a zárra tapogatom, szét van lőve, odakintről tűzharc hangjai szűrődnek be. Lehet ideértek a mieink?
- Kockáztatok, én kimegyek, de te maradj itt, aztán, nézd, megmentettél, visszajövök, ha biztonságos és kihozlak.
Nézek rá, mit szól a tervhez, mielőtt kirontanék.
- Ha nem jön jönnék vissza, meghaltam.
Kérdés, bízik-e bennem.
Vissza az elejére Go down
Usui Kazuki
Usui KazukiKlasszikus kommunikáció
Életkor : 33
Foglalkozás : Rendőr
Hozzászólások száma : 649

Gyilkos szándékok Usui-Kenny - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyilkos szándékok Usui-Kenny   Gyilkos szándékok Usui-Kenny - Page 2 EmptyKedd Nov. 01 2016, 15:39

-Élsz, nem? - Mi ez ha nem szerencse? Szerinte az. Ő maga is csak a szerencsének hála él, bár ő maga is sokszor megkérdőjelezi ez szerencse-e.
-Kevesen... - Ezzel egyetért, sok az abnormális, de ide magát is besorolja, mert tudja jól, ő sem százas egy jó ideje.
-Tudom. Ezért nem várok senkit. - Mondhatjuk most Usui a reálisabb, hogy nem reménykedik, hiába erős szervezet ez, ahova betévedt.
-Az őrülteknek nincsenek céljaik csak teremtik a káoszt. Te nem vagy a kaotikus fajta. - Legalább is amit eddig látott, az alapján nagyon is tudatosan cselekszik a másik, megfontoltan.
-Cseppet sem. Ok nélkül nem ölsz, a rablás meg, ahogy elnéztem olyanokkal teszed meg, akik fel bírnak állni belőle. Na gyere! - Mondja és óvatosan megemeli, menjenek innen, rossz érzése van.
-Sajnos minden hülyének lehet fegyvere, ez tény... - Bólint, aztán csak forgatja a szemét.
-Nincs. - Mármint kedvenc színe, de kiérezhető a vérvörös nem lenne akkor sem, ha lenne.
-Jó a humorod Nemo, együtt megyünk. Fedezlek. - Veszi elő a fegyvert, majd kilöki az ajtót, nem fog itt várni, hovatovább a másik nincs olyan állapotban, hogy megmaradjon, nem tud célozni, sok vért vesztett. Egy biztos, ha teheti megkímélné magukat a tűzharctól és minél előbb eltűzne innen Kennyvel az oldalán. Orvos kell a másiknak, ez egyértelmű, ráadásul minél hamarabb.
Vissza az elejére Go down
Kensington L. Lockwood
Kensington L. LockwoodVároslakó
Életkor : 34
Foglalkozás : Tolvaj k@pecér
Hozzászólások száma : 109

Gyilkos szándékok Usui-Kenny - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyilkos szándékok Usui-Kenny   Gyilkos szándékok Usui-Kenny - Page 2 EmptySzer. Nov. 09 2016, 17:45

- Alig
Most ha belemennék, közölném, francnak se esik jól élni, de van még pár fazon, akinek le kell tépnem a fejét, mondjuk, akik az öcsémmel baszakodnak, néhány barom életre-halálra, de ennek az ürgének köze nincsen hozzá!
Hagyjuk az irtanivaló férgeket, témának is lehangoló.
- Én sem, senkinek se számít senki, fura is lenni érzelgősködni, kötődni a mi szakmánkban, gondolom te se voltál belezúgva azokba a balfaszokba
Vigyort eresztek meg felé, hogy milyen béna brigádot szedett ez össze, mikor először találkoztunk.
- Nem, jó ember vagyok, egy szent
Gúnyolódok, ehhez értek. Meg is ment.
- Jól van, most lebuktam, csak a gazdag gec@ket rabolom ki és nyírom ki, ez már ki@ott Robin Hood stíl
Röhög betegen, kivisz, megyek, a fegyverrel egyetértek, hümmögök oszt jól van, azon meg nem csodálkozom, hogy nincs kedvenc színe, inkább kiröhögöm érte, igen, még ebben az állapotban is.
- Sivár és szürke személyiség vagy
És még le is szól, egyébként tényleg jó a humorom
- Mindenki imádja
De együtt megyünk ki, rontunk ki, kb magamnál vagyok, annyit felismerek, hogy nem fegyverek, hanem támogató kezek nyúlnak értünk, ezek a barmok, kollégák, vagy mifene.
Közlik, hogy átfésülik a terepet, de a nagy részük már elszalad, majd nyomoznak a besúgó után, hogy engem majd elvisznek, összevarrni, ellátni a spéci kis orvosi rendelőnkbe, Usuival megbeszélni akar a nagyfőnök, kap új időpontot


//és itt folyt. köv. köv. játékban. THX//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

Gyilkos szándékok Usui-Kenny - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Gyilkos szándékok Usui-Kenny   Gyilkos szándékok Usui-Kenny - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Gyilkos szándékok Usui-Kenny

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Nyomozások - Usui és Kenny
» Senkitől jött ajdándékok Leo-Kenny
» Az érem egyik és másik oldala ~ Kenny&Usui
» "Figyi már..." Kenny/Leo
» Vércsoportok egypetéjűeknél Leo-Kenny

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: A világ legvégén :: This is Hollywood! :: Archívum-