Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
This is our last night - Lana & Felix EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
This is our last night - Lana & Felix EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
This is our last night - Lana & Felix EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
This is our last night - Lana & Felix EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
This is our last night - Lana & Felix EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
This is our last night - Lana & Felix EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
This is our last night - Lana & Felix EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
This is our last night - Lana & Felix EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
This is our last night - Lana & Felix EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
This is our last night - Lana & Felix EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 This is our last night - Lana & Felix

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Felix Kaleolani
Felix KaleolaniVároslakó
Életkor : 37
Foglalkozás : Host, festőművész
Hozzászólások száma : 821

This is our last night - Lana & Felix Empty
TémanyitásTárgy: This is our last night - Lana & Felix   This is our last night - Lana & Felix EmptyVas. Jún. 28 2015, 01:02

-Akit akarsz, válassz!
Mondom nevetve, pár pohár koktéllal beljebb az egyik helyi felkapott szórakozóhely gangján pár ismerős fiatalemberrel. Természetesen azt mondtam, bárkit ráveszek hogy csak az enyém legyen estére, lehet kicsit tomboltatom is műsorszám gyanánt, az emberek szeretik ha van nyílt erotika a parketten, botrányos és izgalmas, de ehhez egy nő kell. Rá is mutat egyre, nem kimondottan az esetem, de nem is tűnik tüzesnek. Simogatom az állam, féloldalas mosoly kúszik az arcomra.
-Ha neked az tetszik, megkapod.
Vigyorgok, épp lenn áll a tömegben. Meg sem nézem van-e valakivel, vagy sem, úgy sem számít. Az sem ha van pasija, nekem semmi. Le is megyek a pulthoz, kérek egy italt, valami töményebbet, figyelem egyelőre a lányt. Táncol-e vagy sem, iszik-e vagy sem, beszélget-e vagy sem... mindent. Nagyon feltűnő, hogy őt nézem, nem titkolom. Ha rám nézne, előveszem a megnyerő mosolyom, emelem a poharam rá, iszok kicsit. Aztán el is lököm magam a pulttól és odaszlalomozok a tömegben.
-Észbontó vagy, mondták már?
Ha jobban megnézem vannak formás idomok rajta, leplezetlen végignézek rajta, majd nevetek kicsit, adom a kezem játékosan, jelezve táncolni óhajtok vele, ha engedi. Meglátjuk mennyire vevő erre, milyen pasi az esete. Olyan leszek ma este, nem vitás, ő pedig olyan amilyenné én akarom formálni!


A hozzászólást Felix Kaleolani összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Júl. 20 2015, 22:02-kor.
Vissza az elejére Go down
Lana Evens
Lana EvensFilmművészet
Életkor : 30
Hozzászólások száma : 143

This is our last night - Lana & Felix Empty
TémanyitásTárgy: Re: This is our last night - Lana & Felix   This is our last night - Lana & Felix EmptyVas. Jún. 28 2015, 18:38

-Persze, hogy megyek veletek. Egy óra múlva találkozzunk a klub előtt. - Barátnőim telefonáltak, hogy menjek el velük az egyik híres klubba. Nem mondhattam nemet, mert ez csábító ajánlat volt tőlük. Így is régen voltunk csak mi négyen valahol. Mindig jött velünk valaki nem kívánatos alak.
Nem öltözök ki nagyon, csak egy szimpla kék ruhát veszek fel és egy fekete tűsarkút. A sminkem sem viszem túlzásba, csak egy egyszerű natúr sminket csinálok.
[1 óra múlva a klub előtt]
-Sziasztok! - Puszilkodunk egy sort, majd bemegyünk. Iszunk mind egy rövidet plusz egy koktél.
És úgy döntünk, hogy elmegyünk táncolni. Ám ők eltűntek, így egyedül maradtam. Bemegyek a tömegbe megkeresni őket. Vissza nézek a pulthoz, és az egyik széken ott ül egy fiú. Elmosolyodik, emeli rám a poharát, majd ide jön hozzám.
-Neked mondták már, hogy rossz a csajozós dumád? - Válaszolok a kérdésére. Nem jó a csajozós dumája az tény, de jól néz ki. Így megfogom a kezét, ahogy nyújtja. Mit sem törődve azzal, hogy elég feltűnően végig nézet rajtam.
Vissza az elejére Go down
Felix Kaleolani
Felix KaleolaniVároslakó
Életkor : 37
Foglalkozás : Host, festőművész
Hozzászólások száma : 821

This is our last night - Lana & Felix Empty
TémanyitásTárgy: Re: This is our last night - Lana & Felix   This is our last night - Lana & Felix EmptyVas. Jún. 28 2015, 21:38

Kiválasztanak nekem egy lányt, magányosan tekereg a sok erotikusan mozduló ember közt, az egész tánc fentről egy nagy pulzálás. Lemegyek és kérek egy italt, majd miután kiszúrt, meg is szólítom. Dallamosan kacagok hogy rossz a csajozós szövegem.
-Még el sem kezdtem szépségem, ne vonj le hamari következtetést!
Nevetek, mert csak addig rossz a szövegem amíg be nem lövöm, milyen pasi az esete. Onnantól már könnyebb dolgom van, bár ebben Seth mindig is jobb volt. Persze ezt neki sosem mondom, még a végén mindig felhánytorgatná, hogy kimondtam hangosan is. Mivel elfogadja a táncajánlatom, így közelebb lépek, ütemre mozdul a testem, kezeim a derekára siklanak.
-Még nem láttalak erre, először vagy?
Valóban nem emlékszem rá, de hát annyi nő van errefele, engem meg ennyire sosem érdekelt a dolog, szóval lehet törzsvendég a kis virágszál.
-Hol van a fiúd?
Kérdezem még somolyogva, lehet őt kereste, jobb tudni, ha még ki kell iktatni valakit a játékból, vagy ilyen akadály nincs ma este.
Vissza az elejére Go down
Lana Evens
Lana EvensFilmművészet
Életkor : 30
Hozzászólások száma : 143

This is our last night - Lana & Felix Empty
TémanyitásTárgy: Re: This is our last night - Lana & Felix   This is our last night - Lana & Felix EmptyVas. Jún. 28 2015, 23:39

Elmosolyodok a válaszára. Még hogy ne vonjak le hamar következtetéseket. Hát én ilyen vagyok, elég hamar leszoktam vonni a következtetéseket.
Elkezdünk táncolni, egyszerre mozdulunk a ritmusra. Majd szépen lassan közelebb lép hozzám és a kezét a derekamra teszi. Picit én is közelebb lépek, de csak fél lépésnyit.
- Csak régen voltam itt.
Utoljára a tizennyolcadik születésnapomkor voltam ebbe a klubba. Akkor se egész éjszakára, és akkor se éppen bulizni. Inkább csak kísérőnek voltam itt jelen.
- És te milyen gyakran jársz ide?
Gondolom én, hogy sokszor. Hisz meglátásom szerint elég jól ismeri a helyet.
- Nincsen pasim.
Lezárom ennyivel, nem részletezem, hogy kikel jöttem. Értelmetlen lenne, meg ők úgy is itt hagytak.
Vissza az elejére Go down
Felix Kaleolani
Felix KaleolaniVároslakó
Életkor : 37
Foglalkozás : Host, festőművész
Hozzászólások száma : 821

This is our last night - Lana & Felix Empty
TémanyitásTárgy: Re: This is our last night - Lana & Felix   This is our last night - Lana & Felix EmptyHétf. Jún. 29 2015, 00:32

Közelebb jön, ha nem is simul hozzám, majd eljön annak is az ideje, ráérünk. Időkorlát nincs, azt nem kaptam, csak annyit ma. Szóval ráérek, nem kapkodom, még társalgok is, puhatolózom.
-Kicsit változott a hely, nem szokták észrevenni. De lehet inkább csak a vendégek cserélődtek le.
Szóval nem járt erre mostanság, hmmm.
-Máshol van a törzshelyed? Vagy ez csak kivételes alkalom hogy lazulsz kicsit?
Kérdezgetem mosolyogva, ki tudja? Bár nem tűnik egy könyvmolynak, de jártam már így. Na nem mintha problémát jelentene, sőt, ők tudnak a legjobban tombolni egy kis rásegítéssel, ohoho. Kis hamisak.
-Hetente, kéthetente... attól függ mennyi a dolgom. De szeretem az itteni társaságot, szeretek itt iszogatni velük.
Ez nem teljesen igaz, de ha épp olyan estém van, hogy nem tudom kit akarok az ágyamba, itt elég vegyes a felhozatal, van időm eldönteni. Plusz a bárpultosokkal és pár helyi dílerrel is jóban vagyok erre, jó néha feldobni az estét pluszban.
-Csajod?
Nevetek, de amúgy komolyan kérdezem, ma már igenis kompetens kérdés.
-Azt nem veszem be, hogy egyedül jöttél.
Ide egyedül nő csak az jön aki nagyon kiéhezett vagy szerelmi bánatos. Egyik jelző sem illik rá, szerencsére, Jack annyira ismer, hogy nők terén finnyásabb vagyok mint pasik terén.
Vissza az elejére Go down
Lana Evens
Lana EvensFilmművészet
Életkor : 30
Hozzászólások száma : 143

This is our last night - Lana & Felix Empty
TémanyitásTárgy: Re: This is our last night - Lana & Felix   This is our last night - Lana & Felix EmptyHétf. Jún. 29 2015, 12:48

-Tény és való, hogy másabb arcok járkálnak ide, mint három éve.
Régen volt már, hogy itt voltam, nagyon régen.
-Van egy kisebb angol pub oda szoktam járni. Meg néha napján becsúszik egy- két házibuli.
Ennyire azért kötődhetek a szülőhazámhoz. Imádom azokat a kocsmákat, nyugisak, kellemes a hangulat. A házibulikhoz meg csak annyit, hogy elég sok fiú barátom van. Így aggyák alám a lovat általában.
Jó neki, hogy van ideje bulizni. Mostanság nekem arra sem van túl sok.
Elmosolyodok a kérdésén.
-Pasikra bukom.
Így van, jó hogy nem volt sok pasim az életeben, de akkor is rájuk bukok.
-Jó, nem egyedül jöttem. A barátnőimmel jöttem.
Lenne még hozzá egy fontos kérdésem. Amit nem ártana tudnom.
-Ha már így beszélgetünk. Megkérdezhetem a neved?
Vissza az elejére Go down
Felix Kaleolani
Felix KaleolaniVároslakó
Életkor : 37
Foglalkozás : Host, festőművész
Hozzászólások száma : 821

This is our last night - Lana & Felix Empty
TémanyitásTárgy: Re: This is our last night - Lana & Felix   This is our last night - Lana & Felix EmptyHétf. Jún. 29 2015, 19:44

-Három éve! Teremtőm, hol van az már!
Nevetek fel, oly' régen járt volna már erre? Milyen kis fiatal lehetett, csodálom hogy beengedték.
-Hmmm, szereted az angol... söröket? Az angolok merevek, unalmasak, a kocsmáik is azok! Nem jobb akkor már egy ehhez hasonló pezsgő hely?
Kérdezem vigyorogva, nem bírom a brit dolgokat, csak a kétszersültet és a véres húst.
-A házibulik jók, ha jó a szervezés. Ezer éve nem voltam olyanon!
Nevetek, de tényleg. Orgiákban esetleg, az házban volt, parti volt, de szerintem ez a csinos leány nem erre gondolt.
-Jó hallani!
Elvégre semmi csajos nincs bennem, fokozottan nehéz lenne akkor elhódítani mára. Persze nem lenne lehetetlen, de most máshogy akarok rosszalkodni.
-Áh barátnők! Bizonyára hamarosan megjelennek, hogy kimentsenek a karmaimból, vagy épp helyet cseréljenek veled. A nők olyan féltékenyek!
Kacsintok rá, nevetek, persze nem fogom adni, de ez az én kis titkom.
-Megkérdezni megkérdezheted, de nem biztos hogy elárulom...
Súgom a fülébe, vigyorogva, de közelebb húzom, megfordítom, úgy simulok neki, karolom át a derekát, míg mozgok vele a zenére.
-Felix vagyok. De szólíthatsz Ravernonnak is, az a becenevem. Na és te? Maradjak a szépségnél, vagy elárulod?
Nekem igazából édes mindegy, abban sem vagyok biztos holnap reggelre fog-e emlékezni pontosan mit is csinált. De ez még odébb van, egyelőre ismerkedünk, már többet tud rólam mint általában szoktak, elvégre nem igen kérdezik ilyen helyen a másik nevét. Általában... Közben ahogy ráhangolódom a mozgására figyelem mennyire mozog ösztönösen, mennyire tudatosan, mennyire engedi el magát tánc közben, egyáltalán mennyire élvezi a táncot.
Vissza az elejére Go down
Lana Evens
Lana EvensFilmművészet
Életkor : 30
Hozzászólások száma : 143

This is our last night - Lana & Felix Empty
TémanyitásTárgy: Re: This is our last night - Lana & Felix   This is our last night - Lana & Felix EmptyHétf. Jún. 29 2015, 20:35

-Nekem mondod.
Túl régen volt, ahhoz, hogy minden egyes kis részletre emlékezek. Főleg úgy, hogy azért berúgtam ott is.
Elmosolyodok.
-Köszi!Ha félig is de angol vagyok. Nem, nem jobb.
Tényleg szeretem az angol söröket és tényleg vannak unalmas angolok. A férfiak tényleg merevek, a nők nem túl szépek, Az időjárás se túl jó, de szép helyek vannak.
-Én nem túl régen voltam.
Körülbelül egy hónapja, jó buli volt.
Majdnem elnevetem magam a mondatára.
-Maximum kimentenének. És nem minden nő. Hidd csak el.
Hála az én barátnőim nem féltékeny típusok. Elég jól megválogatom a barátaimat, mind a lányokat, mind a fiúkat. Ilyen témában elég kényes vagyok.
A válaszát a fülembe súgja, miközben közelebb húz magához, megfordít neki háttal és átkarolja a derekam.
-Lana, de úgy hívsz ahogy akarsz.
Mondom miközben jobban oda simulok hozzá. Ösztönösen mozgok és elégé el is engedem magam.
Vissza az elejére Go down
Felix Kaleolani
Felix KaleolaniVároslakó
Életkor : 37
Foglalkozás : Host, festőművész
Hozzászólások száma : 821

This is our last night - Lana & Felix Empty
TémanyitásTárgy: Re: This is our last night - Lana & Felix   This is our last night - Lana & Felix EmptyKedd Jún. 30 2015, 23:39

Az angolsága meglep, ha nem is nagyon, de egy kissé, rögtön rázom is a fejem.
-Áh, kizárt, te annál sokkal gyönyörűbb vagy, nyüzsgőbb, élettel telibb! Semmi brites nincs benned, ugratsz csupán!
Vigyorgok, bár érezni amúgy elhiszem hogy az. Ámbátor mégis furcsa, annál jobban ki akarok rúgni vele a hámból, egy angolt elkapatni jó dolog! Sokkal inkább siker, mint egy átlag amcsi tinit.
A barátnői kapcsán látom jobban felderül, ha visszafogottabban is.

-Nem bevállalósak? Nem, persze nem minden nő, kivételek is akadnak, néha.
Mondjuk a leszbikusok! Ők nem féltékenyek annyira, elvégre azt hiszik nem csábítom el a párjuk (ó dehogynem).
Megfordítom, közel húzom, kedvemre van, hogy simul hozzám, nagyon helyes. Nem vagyok oda a szolid lányokért.

-Lana... tetszik!
Nem hazudok, egyszerű, de kellemes a hangzása, nem olyan idegesítő mint mondjuk a Jessica... Jól mozog, nem szégyellős, könnyű felvenni a ritmusát, táncolni. Bár én nem vagyok egy táncbajnok, ösztönösen mozgok a zene lüktetésére, ezeket az összesimulós táncnak hívott ringatózást még én is tudom űzni, egyéb tánc már bajosabban megy de nem lényeg. A lényeg az, hogy remekül elvagyok vele, most inkább a táncra koncentrálok, hogy hozzá-hozzá simuljak, hogy kezem a karját és derekát simítsa, néha ha lendületesebb a zene, miután megfordítom magam fele az ajkára tudjak lehelni, vigyorogva, élvezve a kikapcsolódást vele. Persze meg nem csókolom, hova rohanjak?
Miután már jó pár szám lement és érzem kezd kiszáradni a szám, odahajolok a füléhez, hogy jobban halljon.

-Iszunk valamit?
Ha igent mondd, akkor megfogom a kezét el ne szökjön és megindulok a bárpult fele. Ha nem kér, akkor még táncolok vele, nem halok szomjan, nem kell félteni.
Vissza az elejére Go down
Lana Evens
Lana EvensFilmművészet
Életkor : 30
Hozzászólások száma : 143

This is our last night - Lana & Felix Empty
TémanyitásTárgy: Re: This is our last night - Lana & Felix   This is our last night - Lana & Felix EmptyCsüt. Júl. 02 2015, 00:43

-Köszönöm!
Tudom, hogy elhiszi, de azért megköszöntem neki a bókot. Főleg azt, hogy sokkal pezsgőbb vagyok. Tény az angolok elégé befásultak, de mivel már nem sok angol van Angliában.
-De elégé. De nekik is vannak határaik.
Meg azt meg se említsem, hogy azért nem ennyire szemetek.
-Kösz! A szüleim érdeme.
Én is szeretem a nevemet, egyszerű és így az emberek könnyen megjegyzik. Örülök, hogy ezt a nevet adták a szüleim.
Elég jól táncolok, szerencsés voltam, mert tánctanárhoz is jártam. Így úgy érzem, hogy egy picit én vezetem őt. Bár ehhez a összesimulós tánchoz sem vezetés nem kell, sem tánc tudás.
Hozzám simul és mikor pörgősebb a zene végig simítja a karjaimat és a derekamat. Nem tagadom jól esik. Maga felé fordít, mosolyog ami megnyugtat.
Jó pár szám múlva közel hajol a fülemhez és kérdez valamit.
-Benne vagyok.
Lehet, hogy meg foglya a kezem és elhúzz a bárpulthoz, de lehet, hogy csak biccent, hogy kövesem.
Vissza az elejére Go down
Felix Kaleolani
Felix KaleolaniVároslakó
Életkor : 37
Foglalkozás : Host, festőművész
Hozzászólások száma : 821

This is our last night - Lana & Felix Empty
TémanyitásTárgy: Re: This is our last night - Lana & Felix   This is our last night - Lana & Felix EmptyCsüt. Júl. 02 2015, 21:48

-Én már nem férnék bele a határaikba?
Vigyorgok kegyetlen, mert meghiszem azt hogy nem férek bele, noha nem is sejtik mennyire romlott vagyok. Könnyebb azt hinni, jó fiú vagyok, de általában ezt is sugallom kifele, nem vagyok olyan ostoba hogy elijesszem a prédám!
-És az anyakönyvvezetőjé aki jóváhagyta...
Mosolygok, kész vagyok a csaj dumájától, mert úgy fest ő tényleg ilyen, mondhatni nem tipikus, de ez nekem csak öröm. Unom a sablonos jellemeket.
Táncolunk is, jó a mozgása, könnyed, határozott, laza. Pont ez kell nekem, könnyen is igazodom, nekem is könnyebb, ha jó a partner, elvégre egy jó társtól csak tanulni lehet, márpedig én mindig szeretek tanulni és fejlődni, szerintem ma is haladok egy kicsikét vele. Bátrabb is vagyok, hogy nem zavarja a közelségem, de a fenekét és intimebb területeket a testén persze hagyom, ő nem a rossz lány kategória benyomásaim szerint, aki erre gerjedne. Megkérdezem aztán később inna-e valamit, határozott igent kapok, így elinfulok vele. Hogy ne szakadjunk el, megfogom a csuklójánál a kezét, hosszú ujjaim finoman kulcsolom rá. Kell némi idő, mert utat kell törni, de helyet is szerzek a hosszú pult előtt, három szék, most állnak fel, de nekünk elég kettő is persze. Bárszékek, én utálom őket, de nem azért mert magasan vannak, én magam is magas vagyok, egyszerűen a kialakításukból fakad, hogy hamar megund és inkább menj vissza táncolni.

-Mit kérsz? Valami koktélt? Töményebbet? Vagy csak egy üdítőt?
Igazából mindegy, úgy is megoldom, hogy elengedje magát, somolygok is a csaposra, az nem mosolyog vissza, ismer mint a rossz pénzt, de nézzük el neki, egy bulihelyen dolgozni mindig nyomasztó, belátható. Minden esetre én magamnak egy erősebb koktélt kérek, rum alapút.
Vissza az elejére Go down
Lana Evens
Lana EvensFilmművészet
Életkor : 30
Hozzászólások száma : 143

This is our last night - Lana & Felix Empty
TémanyitásTárgy: Re: This is our last night - Lana & Felix   This is our last night - Lana & Felix EmptySzer. Júl. 08 2015, 22:12

-Nem tudom, hogy milyen vagy ha nem csajozol, így erről nem tudok nyilatkozni.
Minden férfi más csajozás közben, mint a minden napi életben. Vagy épp nem, vagy önmagukat adják és kiderül róluk, hogy cica fiúk. Így inkább én azokat szeretem jobban akik nem önmagukat adják.
-Ja igen! Majd elfelejtettem.
Tényleg ő is kellet hozzá, hogy ez legyen a nevem. Főleg úgy, hogy sok ismerősöm van akinek a nevét az anyakönyvvezetője szúrta el a nevét.
Könnyen igazodik hozzám tánc közben. Épp ezért jó vele táncolni, mert így nem akarja átvenni tőlem átvenni a vezetést és így nem kell "veszekednünk" azon, hogy ki irányítson kit. Így sokkal könnyebb táncolni. Tánc közben nem ér az intimebb testrészeimhez, ami neki a szerencséje. Mert ha nem így tenné rég leléptem volna és még lehet, hogy nagy pofonnak lenne kis gazdája.
Megkérdezi innék-e valamit, igent mondok mert majd szomjan halok. Nem túl erősen megfogja a csuklómat és elindul velem ki a tömegből. Kell párperc mire kiérünk a bárpulthoz, de szerzet nekünk helyet is. Épp hárman állnak fel a pulttól, így mi a háromból lestoppolunk két helyet.
-Csak egy Hugo-t.
Abban kevés alkohol van, most az a nekem való.
Vissza az elejére Go down
Felix Kaleolani
Felix KaleolaniVároslakó
Életkor : 37
Foglalkozás : Host, festőművész
Hozzászólások száma : 821

This is our last night - Lana & Felix Empty
TémanyitásTárgy: Re: This is our last night - Lana & Felix   This is our last night - Lana & Felix EmptyCsüt. Júl. 09 2015, 00:13

Csak nevetek azon amit mond, hogy nem tudja milyen vagyok mikor nem csajozom. Hát akkor pasizom, nincs sok különbség igazából de csitt, szót se többet, azaz gondolatot.
-Hát akkor egyelőre be kell érned azzal amit most látsz belőlem!
Nevetek tovább, nem szokott kifogás lenni ellene, de a nőkön sokkal nehezebb kiigazodni mint a pasikon, így ki tudja. De kedvelem a kihívást, doppingol.
Alkalmazkodó jellemem még tánc közben is segít, nem vitás. Nekem nem okoz gondot hagyni hogy ő irányítson, elvégre most kölcsönösen jobb így, én pedig semmi jó elrontója nem vagyok. Csak megrontója! No de hova is szaladok én balga, egyelőre élvezem a tánc nyújtotta lüktetést, az összesimulást, a tanulást ha úgy vesszük. Másokkal ellentétben nekem ez nem fáj, a szó sem, szeretek fejlődni, most épp a táncban próbálom csiszolni magam hogy még jobb legyek, azt pedig csak jó partnerrel lehet! De jóból is megárt a sok, elhívom inni, oda is vezetem a pulthoz.

-Is-is, értem én, akkor egy Hugo-t kérek a szokásossal!
Vigyorgok a mixer srácra, ő nem mondd semmit, csak elkészíti nekem a koktélom, amit mindig iszom és adja az Hugo-t, szokásosan... Míg ő ezzel elvan én elvonom pár apróságról a kedves mit sem sejtő leány figyelmét azzal hogy közelebb hajolok és hangosan megszólalok (halkan értelmetlen lenne, valljuk be).
-Szóval ha nem jársz el sűrűn ilyen helyekre, házibulikba sem sokat, akkor mégis honnan tudsz ilyen jól táncolni? Valld be, eljársz te!
Vigyorgok, nevetek kicsit, közben a srác beletesz a lány italába egy leheletnyi partidrogot. Nem lesz semmi baja, csak kicsit lelazul, bevállalósabb lesz és ha eddig nem lett volna feltűnő, hát most majd az lesz! Szeretem a bevállalós csajokat, hát teremtek magamnak egyet, az alapanyag jó... Persze észre nem lehet venni hogy van valami az italban, ő se fogja érteni mi van, max azt hogy ütősebb alkohol is került abba az italba... ahaha, én nekem meg elég lesz a sima koktél is, ezt józanul akarom most szemlélni! Meg is kapjuk az italokat, koccintok vele finoman, de le is iszok a sajátomból, mert nagyon melegem van és kell a hideg, a jégkocka a számba, amit elrághatok. Szerintem ő is el lesz a mentás-limos koktéllal, szinte üdítő, naná hogy titokban feldobjuk neki!
-Ha már mentás hogy hogy nem Mojitot kértél?
Érdeklődöm meg, igaz az is rumos, lehet magamból indultam ki, én csípem a rumos alapú dolgokat.

//Bocs, Rav ilyen, nem drogoztatott be nagyon, ettől nem szokik rá a karid meg semmi, kb olyan mintha nagyon leitatna. Ha sok szólj! Smile //
Vissza az elejére Go down
Lana Evens
Lana EvensFilmművészet
Életkor : 30
Hozzászólások száma : 143

This is our last night - Lana & Felix Empty
TémanyitásTárgy: Re: This is our last night - Lana & Felix   This is our last night - Lana & Felix EmptyCsüt. Júl. 09 2015, 20:51

Nevet az előző állításomon, így magamnak adok igazat abban, hogy más mit amit mutat. Bár lehet, hogy nem és pont kifogtam egy normálisabb srácot a sok cica fiú közül. Kiráz tőlük a hideg.
Szerencsére nagyon alkalmazkodó jellemmel futottam össze és tényleg rám bízza magát a táncban.
Oda vezet a pulthoz és rendel, mind a kettőnknek Hugo-t rendel. Imádom azt a koktélt, főleg úgy, hogy viszonylag kevés alkohol van benne. Most jobb lenne józan maradni, már csak az önvédelem miatt is.
Míg a pultos csávó készíti a koktélokat, közel hajol hozzám és jó hangosan kérdez is. Jó, hogy hangosan, ha halkan kérdezné nem érteném a zajban.
-Nem járok, csak pár évig tánctanárhoz jártam.
Nem is szeretem igazán bejárkálni az órákra, de kötelező volt. Meg végül is az ilyen helyzetekbe jól jön az a megszerzett tudás is.
Megkapjuk az italokat, koccintunk és kortyolok belőle egy kicsit. Imádom a bodza és a menta keverékét, meg persze a bor sem utolsó benne.
Felkacagok.
-Lehet, hogy menta is van benne. De ezt borral csinálják én nem rummal, meg ebben a mentán kívül ég bodza is van.

//Ugyan semmi, ennél keményebb drogokat is szedet már. Smile//
Vissza az elejére Go down
Felix Kaleolani
Felix KaleolaniVároslakó
Életkor : 37
Foglalkozás : Host, festőművész
Hozzászólások száma : 821

This is our last night - Lana & Felix Empty
TémanyitásTárgy: Re: This is our last night - Lana & Felix   This is our last night - Lana & Felix EmptyPént. Júl. 10 2015, 21:14

Míg a pultos kikeveri az ütős koktélt Lananak, meg nekem a szimplát, kérdezgetem. A tánctanárra meglepődöm.
-Nocsak, nocsak! Milyen indíttatásból, ha nem titok?
Én csak úgy nem mennék el, mert miért ne. De mondjuk én, akinek ott van Seth, minek költsön ilyenre? Persze ha valami Salsa-t vagy hasonlót akarnék akkor már bukott is az elméletem, de nem vágyódom ilyenekre. Koccintunk, majdnem meg is iszom, de hát ez nem valami ütős koktél, inkább üdítő, én meg szomjas voltam már.
-A bodzának nincs valami erős íze, a menta dominál szerintem. Na meg a rum erősebb mint ez a borocska, de lehet csak azért mondom mert nem vagyok boros! Akkor már inkább a pezsgő! Ünnepi ital, valahogy ünnepélyes hangulatom lesz tőle mindig, jó érzés!
Nevetek kicsit, majd felkönyökölök a pultra míg támasztom magam, testemmel felé fordulok.
-Na és mondd, milyen volt a legvadabb bulid eddig amin voltál, hmm?
Kérdezem játékosan, lögybölöm a jeget és a maradék italt a poharamban, vigyorgok. Kell némi idő míg hat a kedélyjavító porunk, azután végre lelazul ez a kis formás liba is, fecserészik majd, riszál... élvezet lesz.

/OKés Very Happy Azaz szegény ő, ejnye, de Rav szempontjából nagyon jó akkor xD/
Vissza az elejére Go down
Lana Evens
Lana EvensFilmművészet
Életkor : 30
Hozzászólások száma : 143

This is our last night - Lana & Felix Empty
TémanyitásTárgy: Re: This is our last night - Lana & Felix   This is our last night - Lana & Felix EmptyVas. Júl. 12 2015, 00:05

-Apa jóvoltából. Azt gondolta így majd könnyebben kapok állást.
Nem mondom, hogy nem szeretem csinálni, de tény, hogy nem szeretem. Munkát meg így is úgy is kaphatok anélkül, hogy tánctanárhoz járnék. Egy csomó olyan színész van aki nem tud táncolni, őket is megtanították valahogy.
-Én mindig is boros voltam. A pezsgőt annyira nem szeretem. A rumot meg ki nem állhatom. És ja tényleg nem dominál a bodzának az íze, de egy kicsit azért lehet érezni.
Utálom a rumot, az pont, hogy nem ízlik. Sok mindent megiszok, de azt nem. Vagy ha meg is iszom, vissza jön. A bodzást meg imádom, mindig a nyár kezdetét juttatja az eszembe. És mind tudjuk, hogy a nyarat mindenki várja és szereti.
Elmosolyodok, voltam már pár buliba de egy se volt olyan hűde durva.
-Hmm, jó kérdés. Talán amikor beledobtak a medencébe. Más nagyon nem volt mostanság és nem is nagyon lesz.
Soha nem ittam nagyon szét magam, vagy legalább is ez a Lana soha. A réginek nem kevés buliba volt része. Volt olyan, hogy egy árokba találtak meg vagy, hogy egy másik városba ébredtem. Mindig utálni fogom a régi önmagamat.
Vissza az elejére Go down
Felix Kaleolani
Felix KaleolaniVároslakó
Életkor : 37
Foglalkozás : Host, festőművész
Hozzászólások száma : 821

This is our last night - Lana & Felix Empty
TémanyitásTárgy: Re: This is our last night - Lana & Felix   This is our last night - Lana & Felix EmptyVas. Júl. 12 2015, 19:43

-Miért, milyen munkát szeretnél vállalni, amihez elengedhetetlen a tánctudás?
Érdekes elgondolás, már eleve, hogy táncot tanuljon a szakmájához. Bár ha mondjuk go-go lány lenne vagy hasonló, oda alóban nem árt, el is somolyintom magam a gondolatra, hogy talán ma este felfedezik a tehetségét.
-Igazán? Akkor ebben nem hasonlítunk, vajon másban is eltér az ízlésünk?
Vigyorgok, de nem tartom fontosnak ki mit szeret fogyasztani, inkább csak játékra hívom incselkedő hangon, hogy derítsük ki mik a közös pontok.
-Áh, kényszerfürdő, de a medencés partik jók! Hogy hogy nem mentél bele magadtól is?
Nálam alap, hogyha van, vagy ez a lényege, akkor kihasználom és megmártózom, ha nem is vagyok kimondottan vízkedvelő valaki. A mondat további része szintén meglep.
-Na és miért ha nem titok?
Olyan könnyű eljutni egy buliba mostanság, nem is értem, mi tartja vissza őt attól hogy felkerekedjen pár barátnőjével éjszaka, mint most és tomboljanak. Én volt hogy egyedül is felkerekedtem, odacsapódtam valami társasághoz, ismerkedtem. Teljesen jó volt.
Vissza az elejére Go down
Lana Evens
Lana EvensFilmművészet
Életkor : 30
Hozzászólások száma : 143

This is our last night - Lana & Felix Empty
TémanyitásTárgy: Re: This is our last night - Lana & Felix   This is our last night - Lana & Felix EmptyVas. Júl. 12 2015, 23:56

-Színészkedés lenne az a munka, de ahhoz is elengedhető a tánc.
Nem értem még a mai napig sem, hogy miért kell táncolnom, de ez van. El kellet fogadnom Apa döntését.
Elmosolyodok a kérdésére.
-Hát, biztos van olyan is, de tuti, hogy van olyan amibe egyezik az ízlésünk.
Nem tudom, hogy milyen ember, de száz százalék, hogy valamibe megegyezik az ízlésünk. Legyen az film, étel, ital, zene, sport...stb. Persze sok más eltérés lehet, sőt van. Minden ember más és más.
-Igen, iszonyat jók tudnak lenni, ha az ember fel van rá készülve és visz magával fürdőruhát.
Tényleg jó tud lenni egy ilyen buli, de én akkor nem arra számítottam. Én arra számítottam, hogy iszogatok egyet a haverjaimmal, illetve berúgok a haverjaimmal, de hát nem úgy jött össze mint ahogy én akartam. De lényegébe még jobb is volt.
-Mert nincsen időm a munka és a suli közben.
Egyedül nyáron tudok elmenni bulizni, de azt kihasználom. Nyáron csak a munka van, az meg nem olyan sok időmet emészti fel, hogy ne tudjak elmenni bulizni.
Felemelem a poharamat a pultról és megiszom a benne lévő párcsepp koktélt. Majd lerakom és elkezd fájni a fejem. Meg kell mosnom az arcom, meg be kell vennem egy fájdalom csillapított.
-Ne haragudj meg, de ki kell mennem a mosdóba.
Vissza az elejére Go down
Felix Kaleolani
Felix KaleolaniVároslakó
Életkor : 37
Foglalkozás : Host, festőművész
Hozzászólások száma : 821

This is our last night - Lana & Felix Empty
TémanyitásTárgy: Re: This is our last night - Lana & Felix   This is our last night - Lana & Felix EmptyHétf. Júl. 13 2015, 20:50

-Talán musicalekbe meg operettekbe akarsz menni?
Nem rosszallóan kérdezem, szeretem a zenés darabokat is, bár az egyszerű próza általában jobban megfog. Féloldalasan elmosolyodom, hogy azt mondja azért fog akadni közös pont is, ne féljek. Nem kételkedtem, szerintem a tánc már egy jó közös pont, a bulik élvezése.
-Áh, hát csak ennyi a gond? Csak fehérneműre kell vetkőzni és ennyi, majd megszárad! Ugyan olyan jó, ha nem jobb úgy a medencés parti!
Vigyorgok, ó na igen, én a meztelenkedést is nagyon szeretem, az a természetes igazából.
-Uggggyan, ugyan kérlek, egy bulira mindig van idő, mivel lazítson az ember és szocializálódjon, ha nem egy jó kis bulival! Egy-egy este teljesen jó erre, péntek, szombat...
Érezni nem akarok hinni a fülemnek, hogy ilyen kifogással élt, hogy le kényszerül mondani az effajta szórakozásról!
-Hogyne, megvárlak.
Közlöm udvariasan, jelezve szemmel lesz tartva, megvárom. Látom kezd beütni nála a cucc, hamarosan végre teljesen ellazul, kivetkőzik gátlásaiból... akkor pedig ott leszek, hogy semmi sem maradjon rajta ezekből a rusnya gúnyákból. Bár... szó szerint is lehetne vetkőztetni, ezt még átgondolom, szerintem jó lenne. Míg vissza nem ér, kérek még egy italt, azt iszogatom, rágok el pár jégkockát, hogy lehűljön a lángoló testem és perzselő leheletem.
Vissza az elejére Go down
Lana Evens
Lana EvensFilmművészet
Életkor : 30
Hozzászólások száma : 143

This is our last night - Lana & Felix Empty
TémanyitásTárgy: Re: This is our last night - Lana & Felix   This is our last night - Lana & Felix EmptyKedd Júl. 14 2015, 00:32

-Egyáltalán nem. Csak úgy gondolja az Apám, hogy így több fajta filmben szerepelhetek.
Elmosolyodik az előző kijelentésemen, hogy biztos, hogy van valami közös bennünk. Minden emberbe van valami közös, ha apróság is de van.
-Fasza, de engem ruhástól dobtak bele. Nem volt valami nagy élvezet.
Mielőtt beledobtak nem volt senki a medencében. Épp akkor avatak be minket. Tudom, tudom ez olyan szektásan hangzik, de egyáltalán nem olyan volt.
-Nem kell ahhoz feltétlenül buliba mennie az embernek, hogy szocializálódjon. Bárhova máshova elmehet, mondjuk moziba vagy csak egy kávézóba. Bárhova.
Nekem nagyon jó társasági életem van bulik nélkül is. Nagyon sokat járok le a strandra haverokkal, vagy volt olyan is, hogy mozizni mentünk. Bár azt tudni kell a baráti társaságom zöme fiú, talán öten vagyunk lányok. Így még a mozizás is átléphet iszogatásba.
Elindulok a mosdóba, érzem, hogy nem lesz itt nagyon nagy bulizás. Majd szét robban a fejem annyira fáj. De hátha segít a fájdalom csillapító. Megvárom a mosdóba, hogy hasson, illetve csak öt percet várok, hisz ha minden igaz öt perc múlva hat.
[5 perc múlva]
Nem hatott így kisétálok a mosdóba és oda megyek Ravernon-hoz és oda hajolok a füléhez. Így hozzá tudok szólni átlag hangerővel.
-Bocs, de haza kell, hogy menjek.
Vissza az elejére Go down
Felix Kaleolani
Felix KaleolaniVároslakó
Életkor : 37
Foglalkozás : Host, festőművész
Hozzászólások száma : 821

This is our last night - Lana & Felix Empty
TémanyitásTárgy: Re: This is our last night - Lana & Felix   This is our last night - Lana & Felix EmptyKedd Júl. 14 2015, 21:04

-Esetleg a Dirty Dancing a kedvence?
Vigyorgok szemtelenebbül, mert ugyan miért lenne fontos ez egy filmbe? Nem hátrány, ez tény, de szerintem nem ettől lesz felkapottabb a velem szemben lévő fiatal fruska.
-Na és? Ha nyár volt mit számít? Én is gázoltam már bele patakba ruhástól, olyankor nem érdekes. Max leveszed, lehet erre ment ki a játék, hmmm?
Vigyorgok, csinos leányzó, én kifinomultabban szedtem volna le a ruháit vagy nagyobb csellel, de a végeredmény a fontos nem? De!
-Mozi alatt nem lehet beszélgetni. A kávézó rendben van, de ott nem tudod kiengedni a fáradt gőzt. Tánc közben, sok emberrel körülvéve, belefeledkezve az éjszakába valóban elengeded magad. Meg egy kávézóban nem kezdek el csak úgy beszélgetni a szomszéd asztaltársasággal, míg egy buliban lazán.
Érvelgetek, de csak úgy hellyel-közzel, mert nem célom meggyőzni semmiről. Aztán közli menne a mosdóba, hát várok. Nem szokatlan hogy elvan, van aki újra felteszi a sminkjét (minek?) meg hasonló baromságok, hát nők. Szóval türelmesen várom, de mikor megjön elég sápadt. Hoppá, lehet nem evett mielőtt jött? Annyi baj legyen, max kihányja... Ennyi, buktam a fogadást, megesik. De az estét nem feltétlen.
-Nem vagy jól? Elkísérlek egy darabon, nem vagy jó színben.
Közlöm magától értetődően, majd fizetek a pultosnak, többet mint kéne, intek hagyja. Elvégre az áll mindent aki veszít, ez régóta így megy. Valószínű azt fogják hinni inkább szobára mentem a kis csajjal mintsem partit csináljak. Kiiszom a maradékot és könnyedén lecsúszok a székről, mutatva, csak utána. Úgy fest komolyan gondolom, legalábbis nincs bennem kétely, hogy vele akarok-e tartani.
Vissza az elejére Go down
Lana Evens
Lana EvensFilmművészet
Életkor : 30
Hozzászólások száma : 143

This is our last night - Lana & Felix Empty
TémanyitásTárgy: Re: This is our last night - Lana & Felix   This is our last night - Lana & Felix EmptySzer. Júl. 15 2015, 00:02

Elmosolyodok.
-Nem, csak így azt gondolja, hogy több szerepet tudok vállalni. Illetve hát több fajtát.
Felröhögök. Hála nincs igaza.
-Egyáltalán nem erre ment ki. Inkább tudod az olyan beavatás szerű volt. De ha arra is ment volna ki a játék, nem jött össze.
Azért ennyire én sem vagyok hülye. Szerencsére a kabátom nem lett vizes így ezt feltudtam venni, míg nem volt rajtam póló. Így nem láttak semmit. Legalább is remélem.
-Valamilyen szinten igazad van, de nem teljesen. Mert simán szert lehet tenni új ismerősökre egy kávézóban is.
Nem egy barátom ismertem meg kávézókba. Abban viszont tényleg igaza van, hogy ott sokkal nehezebb ismerkedni, hisz ne,m megy csak úgy oda a másik asztalhoz, hogy "Hello. Mizus?" míg egy buliba oda lehet menni. De aki ismerkedni akar ott is megtudja oldani.
Elmegyek a mosdóba, ő addig vár. Miután kimentem közöltem vele, hogy haza megyek. Rendesen fogadta, és közölte velem, hogy elég rosszul nézek ki. Hát kösz tudom. Nem értem, hogy mi a baj.
-Azt megköszönöm.
Jelzi a kezével, hogy menjek. Így én elindulok a kijárat felé.
Vissza az elejére Go down
Felix Kaleolani
Felix KaleolaniVároslakó
Életkor : 37
Foglalkozás : Host, festőművész
Hozzászólások száma : 821

This is our last night - Lana & Felix Empty
TémanyitásTárgy: Re: This is our last night - Lana & Felix   This is our last night - Lana & Felix EmptyCsüt. Júl. 16 2015, 20:30

-Lehet neki van igaza, ki tudja manapság. Főleg hogy elvárják mindenhez érts, nem de?
Mosolygok, igazából minél több mindenhez értesz annál jobban kihasználnak, ez már csak így megy... aztán alaposan megnevettetem, de ha volt fiú a buliban elhiheti, hogy ez volt a cél nem más. Mindig remélni kell a fehér csipkés tangát és melltartót, ha bejön több se kell. Bár a fekete is szexi, nem mondom, én talán jobban is szeretem. Na meg a vöröset.
-Ó hogyne, beavatás... azért gondolom lopva de megnéztek!
Nevetek, ezek szerint ő nem olyan lány, aki lazán ledobja a ruháit. Legalábbis nem egyből.
-Ha oda beszélek meg egy idegennel találkozót persze de amúgy... mondjuk én már volt hogy ott ismerkedtem, de ritka hogy te is egyedül mész és a kedves hölgy is... valamint el is tudod kapni a pillantását, nehéz, nehéz..
Vigyorgok, azt hozzá sem teszem hogy férfiaknál még nehezebb. De hát én nem vagyok csak úgy barátkozós meg haverkodós, csak okkal teszem egyedül. Most sem annyi okom volt hogy leszólítottam, hogy csinos a pofija. Ez már csak így megy.
Elmegy, elvan jó pár percig a mosdóban, de úgy döntök, ha menne is, megyek vele. Nem, nem aggódok, hogy túladagoltam vagy hasonló, ha meg mégis, hát ez van. Talán hívok mentőt, majd meglátom. Minden esetre én jobban jövök ki minden szempontból ha elkísérem, így meg is teszem, elfogadja. Előre engedem, kinn a levegőn én is milyenek lélegzem, kicsit cseng a fülem a zsivaj után.

-Nem lehet hogy csak elszoktál a bulival járó levegőtlenségtől?
Követem arra amerre megy, elvégre nem tudom merre lakik.
Vissza az elejére Go down
Lana Evens
Lana EvensFilmművészet
Életkor : 30
Hozzászólások száma : 143

This is our last night - Lana & Felix Empty
TémanyitásTárgy: Re: This is our last night - Lana & Felix   This is our last night - Lana & Felix EmptyPént. Júl. 17 2015, 00:31

-Lehet.
Így még nem nagyon gondoltam bele ebbe az egészben. De lehet, hogy tényleg neki van igaza. Hisz tényleg könnyebben kapok munkát, ha több mindenhez értek.
-Hogyha te mondod.
Biztos valamivel jobban ismeri a fiúkat mint én. de hisz ez nem is véletlen, hisz ő maga is az. Legalább is remélem, hogy tényleg az. Szerencsére még nem jártam úgy, hogy valaki ne az lett volna mint aminek, akinek mondta magát.
-Hogyha jó vagy akkor könnyű. Legalább is pasiknál.
Nekem valahogy mindig sikerül egy-két pillantást elcsípnem. Pedig állítom, hogy nem arra megyek rá, hogy minél több pasival szemezek. De tudjuk, hogy a nők nehezebb esetek mint a pasik, ezt mindenki tudja. Jó persze vannak kivételek, de tudjuk, hogy a kivétel erősíti a szabályt.
Elmentem a mosdóba, elég rosszul vagyok, így úgy érzem, hogy haza kell mennem. Ki megyek a mosdóból és közlöm vele az akaratom. Felajánlja, hogy elkísér egy darabon, szívesen veszem. Persze tudom, hogy célja van ezzel. Hát legyen, lehet, hogy még bele is megyek a játékba.
Elindulok haza felé. Lassan megyek, hogy utol tudjon érni.
-De elégé valószínű. Nem sokkára jobban leszek.
Vissza az elejére Go down
Felix Kaleolani
Felix KaleolaniVároslakó
Életkor : 37
Foglalkozás : Host, festőművész
Hozzászólások száma : 821

This is our last night - Lana & Felix Empty
TémanyitásTárgy: Re: This is our last night - Lana & Felix   This is our last night - Lana & Felix EmptyPént. Júl. 17 2015, 21:00

Csak sokat sejtetően mosolyra húzódik a szám széle, hogy igen, én mondom, higgye el, ez olyan alap, mint hogy az eget kéknek látjuk. Ez a medencés partik lényege! Ha tudnám miken jár az esze mondanám nyúljon a nadrágomba, méretes bizonyítékra lel, ha kétségei vannak férfiasságommal kapcsolatban, de így csak mosolygok tovább és kérdezgetek, beszélgetek fesztelen.
-Hmm érdekes meglátás. De vajon mitől lesz egy férfi vagy nő jó? Hm? Annyira relatív kinek mi jön be nem? Vagy szerinted van valami univerzális ami minden lány szemében jóvá tesz egy pasit?
Vigyorgok, kíváncsi vagyok erre mit felel.
Aztán kimegy a mosdóba, úgy fest nem bírta a kényes leány teste a kis felpörgetést, így úgy döntök hazakísérem, hátha kimegy belőle vagy épp beüt, mindegy. A levegőn mélyeket lélegzem, utalással arra sarkallom, tegyen ő is így, hátha elmúlik a rosszulléte. Hagyom kicsit szusszanni, én nem szeretek beszélgetni ha émelygek, olyankor jó csak magamra figyelni. Követem amerre halad, sétálok mellette lassú, kényelmes tempóban andalogva, közben figyelve a város élénkségét és nyüzsgését így éjszaka. Szeretem hogy nem kihaltság van, az nekem is halál én annál pezsgőbb lelkület vagyok, ami azt illeti.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

This is our last night - Lana & Felix Empty
TémanyitásTárgy: Re: This is our last night - Lana & Felix   This is our last night - Lana & Felix Empty

Vissza az elejére Go down
 

This is our last night - Lana & Felix

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next

 Similar topics

-
» Saturday night (Annabelle és Joshua)
» the night is dark and full of... - Lio & Gwen
» We're up all night to get lucky - Daryl & Izzie
» Lana & Archie - I'm so sorry!
» last friday night... - Noel & Corny / valamerre az éjszakában

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: M'ért ne léphetnél át? :: Lazíts! :: Archívum-