Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
Lana & Archie - I'm so sorry! EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
Lana & Archie - I'm so sorry! EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
Lana & Archie - I'm so sorry! EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
Lana & Archie - I'm so sorry! EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
Lana & Archie - I'm so sorry! EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
Lana & Archie - I'm so sorry! EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
Lana & Archie - I'm so sorry! EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
Lana & Archie - I'm so sorry! EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
Lana & Archie - I'm so sorry! EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
Lana & Archie - I'm so sorry! EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 Lana & Archie - I'm so sorry!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Archibald Gabriel Beckett
Archibald Gabriel BeckettEgyszer volt, hol nem volt...
Életkor : 36
Hozzászólások száma : 9

Lana & Archie - I'm so sorry! Empty
TémanyitásTárgy: Lana & Archie - I'm so sorry!   Lana & Archie - I'm so sorry! EmptyPént. Feb. 20 2015, 22:36

E épület, 211es terem. Ezen az órán még nem voltam. Ebben a szemeszterben kell elvégeznem és arról a két óráról, ami eddig volt, hiányoztam, de nem azért, mert ellógtam, hanem, mert a diploma feltétele a gyakorlat elvégzése egy munkahelyen és mivel film animátor vagyok, egy olyan produkcióban vettem részt, amiben a munkaidő nem hétfőtől péntekig reggel nyolctól délután ötig tart, szóval amíg a forgatás utómunkálatai tartottak, addig én is részt vettem bennük. Most pedig, hogy az egésznek vége, én is végeztem, szóval nincs más hátra, minthogy elvégezzem még azt a pár órát, amit még kell. Ennek pedig alapvető feltétele, hogy egyáltalán megtaláljam azt az előadótermet, ahol az órám zajlik. Csakhogy a campus ezen részén még nem jártam és ebben az épület blokkban még nem ismerem ki jól magam. Ennek következtében pedig a másfél éve – a beiratkozáskor – kapott térképet böngészem és nem is figyelek a lábam elé. A kezemben egy halom jegyzet, annak a tetején a színekkel jelölt épületeket ábrázoló kis egyetemi kalauz.
Befordulok az egyik folyosón, és sikeresen bele is gyalogolok valakibe. Vagyis feltételezem, hogy ez történik, mert a „becsapódást” egyértelműen érzékelem, ahogyan azt is, hogy minden, ami a kezemben volt, az a földre hull, na meg leginkább szanaszét.
- A fenébe! – morgok az orrom alatt és elhúzom a szám, de aztán leesik, hogy talán a másik fél rosszabbul járt.
- Bocs. Jól vagy? Minden oké? Nem akartam. – nézek végig azon, akibe szerencsétlenül sikerült belesétálnom. Ha esetleg úgy esett a dolog, hogy sikerült az egyensúlyából is kibillentenem – pedig tényleg nem volt szándékomban – akkor utána is nyúlok, nehogy nekem kiterüljön itt vagy ilyesmi. Az elég kellemetlen volna, főleg azért, mert a legkisebb szándékomban sem volt senkit sem „elgázolni” saját magammal. Ami most tökre nem is számít.
- Tényleg sajnálom. – ez is olyan dolog, ami a származásom része, nem győzzük elégszer mondani, hogy sorry. Tudom, figyelhettem volna jobban is.
Vissza az elejére Go down
Lana Evens
Lana EvensFilmművészet
Életkor : 30
Hozzászólások száma : 143

Lana & Archie - I'm so sorry! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lana & Archie - I'm so sorry!   Lana & Archie - I'm so sorry! EmptySzomb. Feb. 21 2015, 20:56

Végre vége van ennek a napnak is. Legalábbis ami a sulit illeti. Vége az utolsó kimerítő órámnak is. Mehetek haza, és ledőlhetek a kanapéra tv-t nézni. Tudom, hogy ez alapján úgy tűnik mintha nagyon lusta lennék, de most adják a kedvenc filmem, és egyszerűen ezt nem hagyhatom ki. Főleg azért mert Londonba játszódik a nagy része, és jó lesz újra látni azt a várost ahol életem első tizenhat évét töltöttem. Bár igaz, hogy nem olyan lesz mintha ott lennék, de ez is több mint a semmi.
Ahogy fordulok be az egyik folyosóra nekem jön valaki. Majd nem elesek, de még időben elkap. Az a pár papír ami a kezembe volt leeset. Mondhatom szép, mindig engem gázolnak el az emberek, vagy én gázolom el őket. Semelyik se jó.
-Igen, minden oké. Nincs semmi bajom, még csak el sem estem. Szóval minden a legnagyobb rendben.
-Ugyan már. - Legyintek egyet.
Vissza az elejére Go down
 

Lana & Archie - I'm so sorry!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Hello Newbie-Roomie! - Archie && Val
» Életünk filmje... vagy mégsem ~ Archie és Lizzy
» A parkban Matthew & Lana
» This is our last night - Lana & Felix
» Vizsga darab Daniel~Lana

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: A világ legvégén :: Frances épületek :: Archívum-