Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
A koncert után ~ Seby és Kimberly  EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
A koncert után ~ Seby és Kimberly  EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
A koncert után ~ Seby és Kimberly  EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
A koncert után ~ Seby és Kimberly  EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
A koncert után ~ Seby és Kimberly  EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
A koncert után ~ Seby és Kimberly  EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
A koncert után ~ Seby és Kimberly  EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
A koncert után ~ Seby és Kimberly  EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
A koncert után ~ Seby és Kimberly  EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
A koncert után ~ Seby és Kimberly  EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 A koncert után ~ Seby és Kimberly

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Kimberly Evans
Kimberly EvansVizuális kommunikáció
Életkor : 27
Foglalkozás : Énekesnő
Hozzászólások száma : 89

A koncert után ~ Seby és Kimberly  Empty
TémanyitásTárgy: A koncert után ~ Seby és Kimberly    A koncert után ~ Seby és Kimberly  EmptyCsüt. Feb. 05 2015, 16:33

- So girl don’t run, because your demons will catch you anyway! – éneklem az utolsó sort, aztán a banda eljátssza a befejező dallamot, végül pedig kitör a tapsvihar.
- Köszönjük szépen! Mi voltunk a The Shameless, remélem jól szórakoztatok! Remek közönség voltatok, és ne feledjétek, holnap után, vagyis vasárnap 10 órakor megjelenik a zenekar legelső videóklipje, méghozzá a Lost girl című számunkra, amit az imént hallottatok! További jó bulizást, igyatok sokat, és ha meghívnátok valamire a banda tagjait, még jó ideig megtaláltok minket itt, szóval csak bátran! Sziasztok! – mire idáig elérek az elköszönő beszédben, addigra mellém lépnek a többiek, és meghajolunk párszor, miközben a közönség tapsol. Igen, ez az, ami éltet, amit imádok csinálni, nem kell nekem iskola, az én életem a zenélés, ezzel akarok pénzt keresni, de hát sajnos bizonyos okok miatt, muszáj a suli… na de nem baj, erre most nem gondolok, mert lelépve a színpadról, egyből körbevesznek, és gratulálnak. Eléggé kiszáradt a torkom az énekléstől, meg hát a rock nem az a lassú nyáltenger, itt bizony ki kell eresztenie az embernek a hangját, de én nem bánom, imádom ezt, és a száradt torokra a legjobb egy sör, így intek is a pultnál a csaposnak, aki elém is tolja hamarosan a korsó sört.
- A ház ajándéka. – megköszönöm neki, és kortyolok két nagyot, aztán megnézem a kínálatot, már ami a pasikat és csajokat illeti. Valakit el kéne csábítani, de azt nem döntöttem el, hogy melyik nemből szemezgessek ma, szóval ez még majd a későbbiekben kiderül. Vannak itt jó páran, most már egész népszerű a banda, szóval egyre többen jönnek el a koncertjeinkre.
Öltözetem egyébként a mai estén kihívó, mint mindig, fekete fűzős felső, ami szépen kiemeli a dekoltázsomat, fekete, kicsit bővebb szabású miniszoknya, ami körülbelül a combom közepéig ér, szóval a fenekemet épp, hogy takarja, fekete harisnyazokni, ami a térdem fölé ér, és magas sarkú bokacsizma. Hajam hullámos, és ki van engedve, szemem erőteljesen ki van emelve feketével, ajkaimon pedig tűzpiros rúzs. Véleményem szerint vadítóan nézek ki, de hát ez igazából általános jelenség nálam, bárki bármit is mond.
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

A koncert után ~ Seby és Kimberly  Empty
TémanyitásTárgy: Re: A koncert után ~ Seby és Kimberly    A koncert után ~ Seby és Kimberly  EmptyCsüt. Feb. 05 2015, 16:56

-Szeretem a rockot végül is... - Közölte Gabriel és nem is sejtette hova viszem őt és a drága barátnőjét. Kicsit kezdtem unni, hogy miattuk máshova sem megyünk csak a tuc-tuc dizsikbe, ami néha jó, legutóbb is találtam egy szemrevaló leányt esti társnak, de olyan régen voltam rock-koncerten, hogy idejét nem tudom, ami valljuk be, szégyenletes. Eleevel beszéltünk róla, de még nem jutottunk oda, Josh-sal meg annyi tervünk van, hogy... sosem érünk a végére.
Na persze mondanom sem kell Barbara nem igazán van oda a rockért, mert szerinte nem lehet rá táncolni. Ez persze baromság, fel is kértem míg mentek a számok (mint utóbb megtudom a the Shamlessé) de továbbra sem vannak oda meg vissza. Gabriel meg amúgy is csak a pia miatt jön. Közlik ők mennének is, mert fáradtak, holnap családi ebéd meg ilyenek, én vállat vonok. Tudják hogy nem kell félteni, nagy fiú vagyok, elvagyok egyedül is, úgy sem maradok sokáig egyedül.
Ahogy szedelőzködnek körbe is pillantok, de hát az énekes csaj a legfeltűnőbb, szép lázadó leány, tele önbizalommal és női bájjal. Több sem kell, fogom magam és leülök mellé, beelőzve egy nem túl magabiztos nálam jóval fiatalabb srácot. Gondolom végre elszánta volna magát, de hát... a határozottság fontos, nincs is bűntudatom. Megette volna vacsira őt a csajszi, legalábbis szerintem, talán még szívességet is tettem! Na jó... túlzásokba ne essünk.
-Valami erősebb sört kérek! - Nem néztem szét, de ha már nem whiskey-zek hanem sörözök, érezzem meg a hatását, amit eddig ittunk némileg ízetlen is volt.
-Helló! Tetszik hogy rendes rockot játszotok, nem valami pop-pal higított egyveleget. Mióta léptek fel? - Kérdezem míg megkapom a söröm és felé fordulok, a testemmel is. Ha jól hallottam fél füllel nyitottak az érdeklődőkre.
Én magam fekete farmert és inget viselek ami szét van nyitva, alatta fekete pólóval. Nem a legrockosabb, de nekem elég ha szeretem a zenét és a stílust, nem kell hirdetnem is feltétlen. Mondjuk kicsit jobban megnézem magamnak ha már közel vagyok.
Vissza az elejére Go down
Kimberly Evans
Kimberly EvansVizuális kommunikáció
Életkor : 27
Foglalkozás : Énekesnő
Hozzászólások száma : 89

A koncert után ~ Seby és Kimberly  Empty
TémanyitásTárgy: Re: A koncert után ~ Seby és Kimberly    A koncert után ~ Seby és Kimberly  EmptyCsüt. Feb. 05 2015, 17:21

Nagy sikert aratunk a koncerttel, bár ez csak egy kocsma, nem egy stadion, tele emberekkel, de kicsiben kell kezdeni, aztán majd kitörünk innen. Segítek kicsit összepakolni, a hangszereket, meg ilyeneket, de aztán a srácokra hagyom, hogy ők cipeljék ki a kocsiba az erősítőket, a gitárt, a dobokat, én pedig szépen helyet is foglalok a pultnál. Sörözgetve várom, hátha valaki lesz olyan nagyfiú/nagylány, hogy leszólít. Nem kell nagyon sokat egyedül ücsörögnöm, egy srác le is vágódik mellém, méghozzá elég határozottan. Hmm, ezt már szeretem, és nem is néz ki rosszul.
- A gyerek, akit beelőztél, már háromszor indult el felém, és mindannyiszor visszaült a helyére. Látnád szegény most milyen bánatos kiskutyaszemekkel néz. – mondom nevetve, és bár úgy tűnhet, hogy sajnálom, de a hangomból kiérződhet, hogy egyáltalán nem bánom a dolgot. Az ilyen kis szerencsétlenek olyanok, mint az aranyhalak. Csak úgy vannak, de semmire se jók, hasznavehetetlenek.
- Egyébként szia! Köszi, a popzenéktől hányok, rosszul vagyok a nyáltengertől, ami a popból árad, szóval semmi helye nincs a zenénkben! – nagyon helyes, hogy értékeli a rockzenét,ez az igazi zene, nem a Justin Bieber féle nyekergés.
- Három éve alakultunk, és azóta vannak kisebb-nagyobb fellépéseink, de ebben a városban csak szeptember óta. Itt Hollywoodban majd kitörünk, és ország, illetve világszerte ismertek leszünk. – hangomban magabiztosság cseng, és bár naivnak, vagy éppenséggel nagyképűnek tűnhet, de pont az ilyen hozzáállás kell ahhoz, hogy sikeresek legyünk.
- Amúgy Kimberly vagyok. – mutatkozok be, bár hacsak nem először hall a zenekarunkról, akkor a nevemmel tisztában van.
- Egészségedre! – emelem koccintásra a sörömet, amint kikapta a sajátját, majd ismét beleiszok, már a fele hiányzik, nem hiába,a hideg sör mindig gyorsan csúszik a koncertek után. Meg úgy egyébként is.
- A barátnőd nem lesz féltékeny, hogy egy ilyen jó nővel csevegsz, mint én? – kérdezem csábos vigyorral, és keresztbe teszem hosszú, vékony lábaimat. Sokan voltak a koncerten, de annyira nem, hogy ne tudtam volna megszemlélni az embereket, és kiszúrtam, hogy ez a kispajtás valami csajjal táncikált. Nem vagyok féltékeny, félreértés ne essék, csak az foglalt, akin fekszenek, szóval engem sose állított meg az, ha a partner éppenséggel kapcsolatban volt.
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

A koncert után ~ Seby és Kimberly  Empty
TémanyitásTárgy: Re: A koncert után ~ Seby és Kimberly    A koncert után ~ Seby és Kimberly  EmptyCsüt. Feb. 05 2015, 17:55

-Pff... Remélem ez elég kezdőlöket lesz neki, hogy ha nem cselekszik, ha túlgondolja, esélye sem lesz. Talán legközelebb ő ül melléd ilyen határozott szándékkal mint én! - Vigyorgok, mert én is tudom, nem így lesz. Vagy ha mégis, ennyi lesz a varázs és a cica ellopja a nyelvét. De inkább vigyorgok, főleg mert úgy érzem, nem bánja a "cserét" a másik.
-Szia! Ó most miért mondod, egy kis... hogy is van... - Simogatom a szám hirtelen akartam - "Everybody wanna steal my girl
Everybody wanna take her heart away"...
- Énekelem a One Direction egyik rádióban nyomatott számát, de nevetek, mert kicsit túloztam és nyálasabban énekeltem. A kedvenc részem a Nanananana... komolyan... a mostani tiniegyüttesek nagyon durvák. - Ahh, maradjunk annyiban már kellett a lelkemnek egy kis zúzás. Amúgy az uccsó szám nagyon tetszett, főleg hogy nagyon találó. Te is írod, vagy közösen? Nagyon magadévá tetted a dalt, csak azért. - Végre nem cukorhabos dal, hanem kimondja, mennyire gyarló az ember, van ami ellen nehéz küzdeni és könnyű elbukni.
-Helyes! Kevesebbel ne is érjétek be, ez az álmok városa! De ha így folytatjátok, nem lesz gond, csak maradjatok ezen a vonalon. - Mosolygok, szerintem ez így nagyon jó. Végre nem a tucat semmi-hang plusz gazdag apuci kombó. Bár a rock esetében ez ritkán játszik, szerencsére.
-Sebastian, örvendek Kimberly! - Veszem el a kezét egy kézcsókra ha hagyja, de hát van ami hozzám tartozik, akkor is ha ide épp nem illik.
-Prosit! - Emelem én is a poharam és én is iszok, hm, ennek végre jó az íze, már megérte.
-Barbarára gondolsz? Ő nem az én csajom, bár a fiúja bizonyára roppant irigy lenne, ha tudná most kivel vagyok. Elvégre a terem legjobb csajával iszogatok, azon se lepődnék meg, ha most egy tucat ember lenne rám féltékeny. - Vigyorgok magabiztosan, mert engem ilyen apróságok nem szoktak zavarni. - Az pedig csak nekem öröm ha okot adsz nekik a féltékenységükre. - Hajolok közelebb charme-osabb vigyorral, nem leplezett szándékkal, kikezdeni (is) jöttem vele, nem csak a rockról dumálgatni.
Vissza az elejére Go down
Kimberly Evans
Kimberly EvansVizuális kommunikáció
Életkor : 27
Foglalkozás : Énekesnő
Hozzászólások száma : 89

A koncert után ~ Seby és Kimberly  Empty
TémanyitásTárgy: Re: A koncert után ~ Seby és Kimberly    A koncert után ~ Seby és Kimberly  EmptyCsüt. Feb. 05 2015, 18:32

- Áá, az ilyen kis szerencsétlenek sose változnak meg… az ilyeneknek csak a dagi és önértékelési zavarokkal küzdő lányoknál van esélye… - ez elég gonoszul hangzott, de hát nem nagyon szokott érdekelni, hogy kinek a kis lelki világába taposok bele, az egyedüli, aki számít, az én magam vagyok. Nem hiányzott volna a másik srác társasága, csak hebegett-habogott volna, az meg idegesít. Egy igazi férfi határozott, és tudja a dolgát!
- Még egy sor nyávogás, és a maradék söröm a csinos kis pofikádon landol! – fenyegetem meg egy gonosz mosollyal, és hogy nyomatékosítsam a szavaimat, fel is emelem a poharamat. Tényleg képes lennék a képébe önteni, nem olyan fából faragtak, aki csak ígérget. Kicsit visszaesik a szememben, hogy egy ilyen nyálas dal szövegét tudja kívülről, vagy legalábbis a részletét, de még javíthat ezen.
- Ennek örülök. Én írom a dalainkat, de az ötletelésbe a többiek is beszállnak olykor, szóval könnyű, magamévá tennem a dalokat. – a Lost girl az egyik kedvencem, a témája miatt is, hogy hiába futsz a démonjaid úgyis végül legyőznek, ezért is választottuk ezt a számot, hogy erre készüljön először videoklip.
- Mindenképp. – visszamosolygok rá, és remek, hogy nem kezd el papolni arról, hogy sok hozzánk hasonló zenekar van, ugyanilyen álmokkal, hanem támogat. Bár lehet, csak azért teszi, mert be akar vágódni nálam. Igazából mindegy is, én tudom mit akarok, a banda is, és ez az, ami számít. Kicsit furcsa gesztus nekem a kézcsók, nem ilyenhez vagyok szokva, de ha ezt akarja, ám legyen, biccentek, hogy én is örvendek a találkozásnak. Most, hogy ittunk az ismeretségre, rákérdezek arra a csajra, akivel táncolni láttam, és elmosolyodom a válaszon. Igeen, az ilyen szöveget szeretem hallani, és igen, valószínűleg tényleg sokan féltékenyek most a partneremre.
- Hmm, határozott, és pimasz… ez tetszik. –  hajolok én is közelebb egy csábos mosoly, és ugyanilyen csábos tekintet kíséretében, már egész közel vagyok az arcához és a szájához, de aztán hátrébb dőlők.
- De sajnálom, ki kell ábrándítsalak, én nem olyan fajta lány vagyok! – mondom ártatlan hangon, és picit el is fordítom a fejem, mint a szende kislányok, de azért rákacsintok a másikra. Ki mondta, hogy egy kis játék nem fér bele? Sebastian minden bizonnyal tisztában van azzal, hogy nem vagyok az a nehezen megkapható, erkölcsös lány, igazából sosem voltam. Nagy kanállal faltam az életet, és igen, ez a szexuális életemre is igaz.


A hozzászólást Kimberly Evans összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Feb. 05 2015, 19:08-kor.
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

A koncert után ~ Seby és Kimberly  Empty
TémanyitásTárgy: Re: A koncert után ~ Seby és Kimberly    A koncert után ~ Seby és Kimberly  EmptyCsüt. Feb. 05 2015, 18:53

Elsomolyodom, mert tényleg így lenne?
-Vagy a nagyon vallásosaknál... elvégre egy magunkfajta a sátán szolgája... - Nevetek halkan, jaj kaptam már meg, hogy hithű keresztény leányok megrontója vagyok, pedig csak egy randira hívtam. Jó, akkoriban valóban eléggé... lazán öltöztem és viselkedtem, de soha nem tettem semmi olyat, amit a másik nem akart volna.
Nevetek, hogy leöntene, jót mulatok rajta.
-Rádiónál dolgozom, akaratlan hallgatnom kell, ha ők a vendégek, ne önts le gyarló tudásomért! - Egyszer valóban volt róluk szó, mert valami komolyzenei múltja van az egyiknek? Vagy az egy másik volt? Tudom is én, nagyon érdekelt ugye.
-Ohm, na hát akkor gratulálok. Dalszövegírót még nem ismertem személyesen, pótoltam a hiányosságom! - Komponistával találkoztam, dalszövegíróval nem. Lenne még kérdésem, mert izgalmas téma, de lehet nem erről kéne faggatnom így rögtön. Persze... mikor máskor? Na mindegy.
Elvigyorodom, hogy bejön neki a stílusom, ami azt illeti ez kölcsönös, el is nyílik az ajkam kissé, hogy közel hajol, de elhúzódik. Ez a legjobb benne, ha már most megcsókol elmarad a flört, a játék, az incselkedés, pedig a legjobb része az egésznek, főleg hogy fiatal az este.
-Ó, én sem olyan fajta férfi vagyok, hova gondolsz? - Komolykodom, de vigyorgok, mert hát egyikünk sem hazudik jól. - Különben is lehet önbizalom hiányos vagyok és telefonon kapom a segítséget hogy csábítsalak el! - Nevetek, úú, na az odab.szna, ha így lenne, de inkább így ütöm el a poént. Na meg ha bármi nem jó, foghatom a "segítőmre", hogy ő a béna, én hibátlan vagyok. Jó vicc.
Vissza az elejére Go down
Kimberly Evans
Kimberly EvansVizuális kommunikáció
Életkor : 27
Foglalkozás : Énekesnő
Hozzászólások száma : 89

A koncert után ~ Seby és Kimberly  Empty
TémanyitásTárgy: Re: A koncert után ~ Seby és Kimberly    A koncert után ~ Seby és Kimberly  EmptyCsüt. Feb. 05 2015, 19:35

- Ne is mondd! Volt már, hogy egy anyuka szinte kétségbeesetten rángatta át a gyerekét az utca túloldalára, mikor meglátta, hogy a bandával feléjük sétálunk. Biztos azt hitte, hogy a fekete cuccokban épp őket készüljük megrontani, pedig csak a boltba mentünk. Jót nevettünk utána rajta, hogy milyen emberek vannak… - mesélek el egy sztorit, ami tényleg vicces, és a „sátán szolgái” elnevezéshez tökéletesen passzol.
- Tipikus pasi…egyből jön a kifogásokkal… - csóválom meg a fejem rosszallóan, és nagyot kortyolok a sörből, de arcomon egy kis mosoly van.
- Na látod, már megérte felkelned ma reggel! – én jó pár dalszerzőt ismerek, de hát ez valószínűleg a több éves zenei karrieremnek köszönhető. Ennyi idő alatt azért összefut az ember ezzel-azzal. Na de a zene témán hamar túljutunk, kezdődhet a játék, azért nem dobom oda magam egyből, bár van, hogy egy-két mondat után irány az ágy, de az csak akkor van, ha már nagyon ki vagyok éhezve egy kis szexre, de most nem ez van. Közelebb hajolok, és látom szétnyílni az ajkait kissé, de én csak vigyorgok magamban ezen. Ejnye kistigris, csak ne olyan sietősen!
- Remek, akkor jól ki fogunk jönni! Esetleg később van kedved feljönni hozzánk, és Scrabble-t játszani? Egy ártatlan kis szókirakós nem árthat meg. – mosolygok rá, játszva az ártatlant. Na persze, szókirakós. Inkább mást rakjon máshova (khm if you know what I mean)!
- Neem, ezt sajnos nem hiszem el. Ha béna vagy, hát béna vagy, nincs mese. – vonom meg a vállam vigyorogva, és megiszom a maradék sörömet. Még szomjas vagyok, de várok egy kicsit, hátha a kispajtás veszi a lapot, és meghív valamire. Egy feles is jöhetne, vagy kettő, de mindent szépen sorjában.
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

A koncert után ~ Seby és Kimberly  Empty
TémanyitásTárgy: Re: A koncert után ~ Seby és Kimberly    A koncert után ~ Seby és Kimberly  EmptyCsüt. Feb. 05 2015, 19:51

-Csak a rock meg a szex! - Röhögök, ahogy utánzom felháborodást, de ez a kettő kell, valljuk be. Utóbbi legalábbis mindenképp, ha egészséges életet akarunk.
Nevetek, hogy tipikus pasi lettem, engem nem zavar a jelző.
-Unalmas lenne ha mindenre rábólintanék, nem? - Vigyorgok, szerintem annál rosszabb nincs, de nőben sem jobb az ilyen habitus.
Játszik velem, de kedvemre van, imádom az ilyen ismerkedést, mert se nem túl gyors, se nem túl lassú.
-Hmmm, hát jó, de csak ha habos kakaó is van, anélkül nem az igazi! - Nevetek, na az milyen csavar lenne, ha a végén tényleg kakaózva társasoznánk, tuti senki sem hinne nekem mikor mesélném a sztorit. Mondjuk... én se nagyon érteném az tény.
-Ohoho, szóval el lettem könyvelve kezdőnek? Legalább már csak felfele van innen út! Még egy kört? - Nem leitatni akarom, nem vagyok oda a részeg lányokért, de ennyi kétlem megárt bármelyikőnknek is.
-Na és mondd Kimberly, meddig maradtok Los Angelesben? Vagy már találtatok kiadót és maradtok? - Úgy tűnt ők amolyan vándorlelkek, de lehet ez a város már elég nagy hogy maradjanak.
Vissza az elejére Go down
Kimberly Evans
Kimberly EvansVizuális kommunikáció
Életkor : 27
Foglalkozás : Énekesnő
Hozzászólások száma : 89

A koncert után ~ Seby és Kimberly  Empty
TémanyitásTárgy: Re: A koncert után ~ Seby és Kimberly    A koncert után ~ Seby és Kimberly  EmptyCsüt. Feb. 05 2015, 21:11

- Szívemből szóltál, kedves Sebastian! – vigyorgok én is, és tényleg, ez a két alapszükségletem van, persze ha az evést és az ivást magától értetődőnek vesszük.
- Az is igaz. Nem szeretem a bólogató Jancsikat. – jegyzem meg, és igazából jobb, ha valami kifogást kitalál, mert az kreativitásra utal, míg az, hogy ha behódol, az szerintem marha unalmas, azokkal nem tudok mit kezdeni, hiszen én magam sem vagyok ilyen. Én aztán mindig megmondom a tutit, ha kérdezik, ha nem.
Tetszik ez a játékos incselkedés, amibe belekezdtünk, szórakoztat az ilyesmi, és csak jobban felcsigázza az embert, velem legalábbis így szokott lenni általában. Mondjuk meg kell találni az arany középutat, mert volt már, hogy a másik túlzásba vitte ezt a játszást, és teljesen elment a kedvem attól, hogy lefeküdjek vele. Libidóromboló volt.
- Természetesen lesz habos kakaó! Meg mellé fincsi csokis süti, hogy teljes legyen az idill! – bólogatok vigyorogva, és egy pillanatra elképzelem, hogy Sebastiannal ülünk a nappaliban, és szókirakóst játszunk. Na persze, ez még viccnek is rossz lenne, rontana a hírnevemen.
- Hát, van hova fejlődnöd, kistigris! – mosolygok rá csábosan, de igazából nem feltétlen gondolom így, bejön a srác stílusa, de nem fogom én simogatni az egóját, kíváncsi vagyok, hogy mivel rukkol elő, ha úgy érzi, kezdőként van elkönyvelve. – Az italt pedig elfogadom, köszönöm. – küldök felé még egy mosolyt. Tudja, mi a dolga, nagyon helyes. A következő kérdésére pedig sóhajtok egyet.
- Hát, az elkövetkező 4 évben biztosan itt leszünk. Hosszú sztori, de a lényeg, hogy el kell végeznem az egyetemet.  – nem részletezem neki, hogy miért is vagyok kéntelen a Frances-re járni, a sztorimnak ezt a részét inkább megtartom magamnak.
- De nem csüggedek, ez Hollywood, és van is kiadó, aki érdeklődik irántunk, de még friss a dolog, szóval nem akarom elkiabálni a dolgot. – még nincs szerződés aláírva, meg semmi, egy demót kell nekik küldenünk majd, aztán tárgyalni velük, de potenciális partnerek lehetnek.
- És te? A rádiózáson, és csinos lányok leszólításán kívül mit csinálsz még Los Angelesben? – dobom vissza a labdát, de túl sokat szerintem nem feltétlen fogunk csevegni ilyen dolgokról, elvégre nem egy randevún vagyunk, ahol minél többet meg akarsz tudni a másikról, a hobbiját, múltját, mit szeret, mit nem, ilyesmi.


A hozzászólást Kimberly Evans összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Feb. 05 2015, 21:59-kor.
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

A koncert után ~ Seby és Kimberly  Empty
TémanyitásTárgy: Re: A koncert után ~ Seby és Kimberly    A koncert után ~ Seby és Kimberly  EmptyCsüt. Feb. 05 2015, 21:54

-Ki szereti őket? - Vigyorgok kérdőn felszaladt szemöldökkel, mert hát szerintem az a kreativitás és a személyiség halála. Na jó, én imádok szócsatát vívni ha jó a partner és nem veszi véresen komolyan, hanem érti hogy ez amolyan intellektuális csata. Kevés jó partnerem van ebben, de őket nagyon megbecsülöm.
Hülyéskedünk, mert hát a társasozást mint az este folytatása nem tudom másképp fölfogni, szóval eddig jól folytatódik az éjszaka.
-Óh, teljesen megrontasz, még süti is! Csokis ráadásul! - Nevetek, csóválom a fejem, főleg hogy ez a kombó nagyon nem csábítana alapból sem, nem vagyok édesszájú. De így értjük egymást, hogy semmi ilyen nem lesz ha egymás mellett kötünk ki hajnalban.
-Kistigris, hmmm... Hát jó! Szeretem a kihívásokat! - Vigyorgok, kistigris... jobb mint a cica, azt nem bírom, hiába csípem magukat a macskákat. A kistigris az még okés, bár nem tartom magam semmilyen szempontból kicsinek, de fel kell nőni a feladathoz, ahaha.
-Hmm, és ez olyan szörnyű? Ott tök könnyű reklámozni magad és ha nem bölcsész egyetem, akkor mindenféle segítséget tudsz magad mellé szerezni. A reklámszakma, színészszakma, mindenféle kommunikációszakosok csak arra várnak hogy meghódítsd őket és már-már szívességből kipróbálhassák a szárnyaikat általad. Ugyan, nem rossz az! - Vigyorgok, nem vagyok haszonelvű, de én magam is kapcsolatokból élek. Ha valaki ajánl az a legjobb reklám az én szakmámban, mert amúgy arcról nem mondják meg, hogy hogyan dolgozom, mekkora a tudásom.
-A lényeg hogy a kezdőlöket megvan, innen már csak nyomatni kell és meglesz. Ha tudtok valami rock rádióba küldjetek számot, igaz, általában fizetni kell, de megtérül. Szerintem. - Ez nem garancia, de a rádióból könnyebb megjegyezni egy számot, ahogy a mellékelt ábra is mutatta.
-Hát a fő dolgokat kilőttük, ó borzalom! Amúgy az csak mellékállás, már a rádió. Tolmács és tanár vagyok. Szeretek franciázni... - Vigyorgok rá, csak hogy ne csituljon az eredeti vonal, elvégre a munkámban semmi érdekes nincs, de franciázni valóban szeretek mindenféle értelemben.
Vissza az elejére Go down
Kimberly Evans
Kimberly EvansVizuális kommunikáció
Életkor : 27
Foglalkozás : Énekesnő
Hozzászólások száma : 89

A koncert után ~ Seby és Kimberly  Empty
TémanyitásTárgy: Re: A koncert után ~ Seby és Kimberly    A koncert után ~ Seby és Kimberly  EmptyCsüt. Feb. 05 2015, 23:12

- Ott a pont. – adok neki igazat, hiszen tényleg ki az, aki szereti az olyan típusú embereket, akik mindenre csak bólogatnak, és nem mernek kiállni a véleményükért. Nem véletlen, hogy világéletemben kerültem az ilyen személyeket.
- Hát, nem szeretném, ha bármiben is hiányt szenvednél este. – kacsintok rá, és ezt a kijelentést lehet értelmezni az egész poénkodás részeként, de akár átvitt, kihívó értelemben is. Aztán azt már Sebastianra bízom, hogy milyen viszonylatban értelmezi, amit mondtam.
- Kalandvágyó is vagy… hmm, egyre jobb! – vigyorgok, és úgy érzem, betaláltam a kistigris jelzővel, szerintem nem véletlen említette meg, nem annyira tetszik neki, de nem baj az, azt mondta, szereti a kihívásokat.
- Hát tudod, nem vagyok az az iskolába járós típus, mindig is utáltam. De ahogy mondod, néhány kapcsolatot talán szerzek majd itt, amik jól jöhetnek, de ennyi… - elvégre a videoklipekbe kellenek szereplők, rendezők hozzá, ilyesmi szóval jól jöhet, de ezeket megszerezném én suli nélkül is, de hát ez sajnos most nem opció.
- A rádiókkal próbálkozunk, valamelyikkel remélhetőleg sikeres lesz a dolog. – cuki, hogy biztatni próbál, de tényleg. Azonban én is tudom, hogy sikereket fogunk elérni, mert elterveztem, és kész. Ha valamit én kigondolok, akkor az úgy lesz, és pont.
- Tanár? Hol? Csak nem a Frances-en? – vicces lenne, ha pont ott tanítana, jó kis sztori lenne, hogy a tanárbácsi kikezdett az egyik diáklánnyal. Na nem mintha ez a diáklány annyit megfordulna az iskola falai között, de hát na, akkor is. Azonban nem kerüli el a figyelmemet az utolsó kijelentése, és emellett nem is mehetek el csak úgy szó nélkül.
- Hmm, akkor ezek szerint jó a nyelvérzéked? – emelgetem meg párszor a szemöldökömet, és szerintem mindketten tudjuk, hogy nem a francia nyelvről van szó, bármennyire is úgy tűnhet. Csábosan picit beleharapok alsó ajkamba, és szemem egy rövid időre a szájára téved, de aztán visszanézek rá, aztán beleiszok az italomba.
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

A koncert után ~ Seby és Kimberly  Empty
TémanyitásTárgy: Re: A koncert után ~ Seby és Kimberly    A koncert után ~ Seby és Kimberly  EmptyCsüt. Feb. 05 2015, 23:55

A vigyor lassan állandó az arcomon, de jól érzem magam a bőrömben, meg Kimberlyvel, rég voltam már olyan csajjal aki igazán tudja mit akar és nem egy szende valaki. Fiatal, gyönyörű, több sem kell.
-Milyen figyelmes valaki... - Jaj, hát természetesen félreértem, azaz kiértem a sorok között lappangó apró utalást, hogyha ügyes vagyok, jó lesz nekem. Márpedig én ügyes akarok lenni!
-Az élet maga egy kaland, vágyni rá alap! - Emelem meg a szemöldököm, iszok pár kortyot, de el is fogy a sör. Kérek egy whiskyt, nekem az kell. Eleve azt kellett volna kérnem talán, de igazából nem számít.
-Én se voltam, de ha kell, akkor kell. De bulizni jó volt, ismerkedni. Dolgozni sem jobb, meg kell hagyni. - Nevetek, mondjuk van amit kifejezetten élvezek, de van amit a hátam közepére kívánok, főleg fordítások terén.
-Reméljük, akkor sűrűbben hallhatlak! - Mosoly felé, elvégre erősen kétlem amúgy látjuk még egymást. Ő nem tűnik fix partnereket kereső lánynak.
Hmmm, elmosolyodom, tervbe van véve a Frances, beadtam a papírokat még decemberben, de még mindig nem fix a dolog, szóval azt nem kiabálom el.
-Sok franceses diákot tanítok, elvégre egy kis nyelvlecke mindenkinek hasznos. De alapjáraton magántanár vagyok. Magánleckét adok... otthon. - Mosolygok, ha minden jól megy hivatalos oktató leszek, de ne kiabáljuk el, beégni meg ciki lenne ha nem vennének fel, valljuk be.
Áh, de ahogy játszik velem, imádom, odavagyok az ilyen csajokért. Utoljára Aubrey játszott így velem, hmm, de rég volt...
-Eddig nem volt panasz rá... De talán magad is tapasztalod majd Mon Cherie... - Csücsörítek enyhén az ajkaimmal, míg szélesedik a mosolyom, az én szemem is a tűzpiros ajkaira téved, hmmm. Nem a legteltebb ajkak, de azért az esetem, nem lesz itt gond. Ó, nagyon nem lesz, már ha valóban megkíván. Erre inni kell, de elrágok egy jégkockát, legalább lehűt engem kicsit, mert nem csak Kimberly tüzel fel, maga a helyiség is meleg és fülledt.
Vissza az elejére Go down
Kimberly Evans
Kimberly EvansVizuális kommunikáció
Életkor : 27
Foglalkozás : Énekesnő
Hozzászólások száma : 89

A koncert után ~ Seby és Kimberly  Empty
TémanyitásTárgy: Re: A koncert után ~ Seby és Kimberly    A koncert után ~ Seby és Kimberly  EmptyPént. Feb. 06 2015, 00:55

Bírom ezt a Sebastian gyereket, jól megértjük egymást, még akkor is, mikor a másik átvitt értelemben beszél, és tudni kell máshogy értelmezni a szavakat.
- Hát, én már csak ilyen figyelmes vagyok, de cserébe ugyanezt elvárom én is. – mosolygok sokat sejtetően. Nem nagyon szokott rám panasz lenni, szóval valószínűleg értem a dolgomat, természetesen a szókirakós, és habos kakaó terén (khm na persze).
- Oh, micsoda bölcs szavak! – jegyzem meg vigyorogva. De amúgy tetszik ez a mondás, megjegyzem magamnak.
- Bulizni és ismerkedni tudok iskolán kívül is, nem kell nekem ehhez a Frances… - vonom meg a vállam, és a hangomon is érezheti, hogy ezzel nem nagyon sikerült meggyőznie, de nem is feszegeti nagyon a témát, elvégre nem ezért vagyunk most itt.
- Hát, úgy legyen! – na nem azért, mert az minden vágyam, hogy Sebastian sűrűbben halljon, hanem inkább az, hogy bekerüljünk a rádióba is, és ha ez azzal jár, hogy a srác gyakrabban hallja a hangom, tekintve, hogy én vagyok az énekes, hát akkor azzal sincs probléma.
- Magánleckék otthon? De jól megy… - kíváncsi lennék, hogy mennyi ebből a tényleges óra, és mennyi… nos hát, egyéb elfoglaltság, de nem kérdezek rá, nem vagyok kíváncsi úgy nagyon a szexuális életére. Amire kíváncsi vagyok, az a teljesítménye, de ha minden jól megy, ezt megtapasztalom majd a közeljövőben, legalábbis remélem, hogy nem feleslegesen játszadozok itt vele.
- Szóval nem volt még rá panasz... elég magabiztos vagy. – mosolygok rá. – Szóval ha szeretnék, akkor én is vehetnék tőled hmm magánórákat? – nézek rá csábosan, és ahogy megcserélem keresztbe tett lábaimat, hogy a bal helyett a jobb legyen felül, „egészen véletlenül” úgy helyezkedek, hogy Sebastiannak jobb rálátása legyen a dekoltázsomra, ami hát valljuk be, nem kicsit vonzó.
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

A koncert után ~ Seby és Kimberly  Empty
TémanyitásTárgy: Re: A koncert után ~ Seby és Kimberly    A koncert után ~ Seby és Kimberly  EmptyPént. Feb. 06 2015, 01:11

Ó ha tudná, hogy bármilyen szót kirakok, ha a partner engedi, jelenleg is azt saccolgatom, vajon milyen típusú férfi az esete. Mert hát habos kakaót inni tudni kell!
-Egy bölcsész bölcselkedjen, erről van diplomám! - Nevetek, mert hát na persze, meg én meg a bölcseletek, általában lököttnek és naivnak vagyok titulálva, de ez más kérdés, Kimberly ezt (még) nem tudja, addig jó nekem.
Vállat vonok, hogy megértem, nekem jó volt, imádtam Párizst, bár csak egy évet voltam kinn, de mégis. Nekem az egyetem örök szép emlék marad.
-Hát a jó tanárt és a külön leckét meg kell fizetni drágám, főleg ha házhoz megyek... - Mert hát otthon tanítok, franc akarja cipelni a hatvan anyagot, amit innen-onnan fénymásoltam, meg a sok könyv, egyebek. Otthon egyszerűbb és nagyszerűbb, de hát ha az érem pikánsabb oldalát nézzük, akkor már nem válogatok, nem a lakás a lényeg, hanem a tulaja.
-Hmm, az vagyok... szeretem a nőket és ők is engem, kellemes a légkör az órákon. - Vigyorgok, mert hát nagyon nem a franciaóráról beszélek, bár összegabalyodtam már pár tanítványommal, na so was!
-Mmm, ha szeretnél... - Siklik le a tekintetem, ahh, ez a lány nagyon tisztában van vele milyen értékei vannak a testének, nem is fél bevetni őket, eszem megáll. Imádom, annyi fix. Mosoly közben az ajkamba harapok, tekintetem visszasiklik a lábairól és a dekoltázsáról a szemeire. Az is elég igéző, tegyük hozzá, a smink még ki is emeli. - Semmi akadálya... Persze letesztelhetsz, jó tanárod leszek-e... elvégre nem sietünk...- Ha tudná hogy sóvárgok egy csókjáért... de nem kapkodok, kóstolgatom, ha nem hajnali négyig akar cicázni velem engem nem zavar.
Vissza az elejére Go down
Kimberly Evans
Kimberly EvansVizuális kommunikáció
Életkor : 27
Foglalkozás : Énekesnő
Hozzászólások száma : 89

A koncert után ~ Seby és Kimberly  Empty
TémanyitásTárgy: Re: A koncert után ~ Seby és Kimberly    A koncert után ~ Seby és Kimberly  EmptyPént. Feb. 06 2015, 01:58

- Gratulálok! – küldök felé egy elismerő pillantást, mert hát egy bölcsész diploma nem semmi, de engem nem nagyon izgat egyébként, hogy kinek milyen iskolai végzettsége van, nem az határozza meg az embert, de ettől függetlenül azért szép teljesítmény.
- Értem. Akkor esetleg tudnál ajánlani egy jó tanárt, akit megéri megfizetni? – kérdezem vigyorogva, és értem én, hogy magára gondolt, de úgy teszek, mintha nem tudnám összefüggésbe hozni őt, és a „jó tanár” kifejezést. A következő mondatán elmosolyodom, úgy tűnik, Sebastian már kicsit belezavarodott abba, hogy átvitt értelemben beszéljen a dolgokról.
- Akkor gondolom lelkes kis tanítványaid vannak. – jegyzem meg, és én is vennék tőle egy magánórát, de fizetni csak természetben tudnék, de szerintem meg tudunk majd egyezni. Fel is vetem neki az ötletet, és elégedettséggel tölt el, mikor látom a tekintetét végigsiklani rajtam, és azt, hogy ajkába harap. Igen, ilyen reakciókat imádok kiváltani a férfiakból, és szerencsére tudom is, hogy milyen eszközökkel érjem ezt el, és nem is félek ezeket használni.
- Hmm, letesztelni? És egészen milyen tesztre gondoltál… tanár úr? – kérdezem csábos tekintettel, miközben egész közel hajolok hozzá, és miután megnyalom az ajkaimat, beleharapok az alsóba, és úgy pillantgatok a szeme és az ajkai között. Kíváncsi vagyok, van-e olyan nagyfiú, hogy megtegye a következő lépést, vagy nekem kell, de remélem van annyira tökös, hogy most már ne csak beszéljünk a dolgokról.
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

A koncert után ~ Seby és Kimberly  Empty
TémanyitásTárgy: Re: A koncert után ~ Seby és Kimberly    A koncert után ~ Seby és Kimberly  EmptyPént. Feb. 06 2015, 02:26

-Kösz! - Mosolygok rá, mert hát nem most volt. De attól öreg még nem vagyok!
-Hááh! - Nevetek, amolyan "ez gonosz volt" stílusban. - Rossz lány vagy! - Vigyorgok, nevetek, de tény, kinek mi a jó, tök relatív. Csak nyolc éve tanítok, nem olyan sok az.
Tény, nehéz követni mennyi az átvitt mennyi a komoly dolog a beszélgetésben, de gondolom nem akar csak kétértelmű és pajzán információkat hallani. Bár igazából ki tudja.
-A legtöbb. Attól függ, mi a téma és mi van terítéken... - Somolygok, ha az emberi test, akkor lelkesek, ha a szenvedő szerkezet, akkor kevésbé.
De Kimberly egyértelműsít, mit is szeretne tőlem és nagyon nincs ellenemre a dolog. A szavaira vigyorognom kell, óh, de nem csak ő szeret vagy tud játszani, ha rögtön megcsókolnám teljesen ő irányítana, abban mi lenne a móka?
Közel hajol, én is jobban hajolok, leheletem hideg a nemrég elrágott jégkocka miatt, de mielőtt megcsókolnám csak elsiklik az ajkam az övén és a füléhez hajolok, arcom az arcán simulva, hogy suttoghassak neki.
-Például eléggé lázba hoz-e az első lecke drága la beauté... - Veszem az ajkaim, majd a fogaim közé finoman a fülcimpáját, majd haladok a nyaka felé és ott ízlelem a sós bőrét, hideg nyelvemmel hűsítve azt, finoman szívva egy keveset ráadásnak. Orrommal cirógatva hajolok vissza az arcához ha hagyja, hogy ráleheljem a következő szavakat az ajkaira.
-Nos... érdekel a második lecke? - Mosolygok elnyílt ajkakkal, hol a szemét, hol az ajkát nézve, hú de megcsókolnám, de játszani is szeretek. Csak semmi kapkodás! Kivéve ha Kimberly éppen úgy nem akarja.
Vissza az elejére Go down
Kimberly Evans
Kimberly EvansVizuális kommunikáció
Életkor : 27
Foglalkozás : Énekesnő
Hozzászólások száma : 89

A koncert után ~ Seby és Kimberly  Empty
TémanyitásTárgy: Re: A koncert után ~ Seby és Kimberly    A koncert után ~ Seby és Kimberly  EmptyPént. Feb. 06 2015, 02:55

Csak ártatlanul mosolygok, mikor azt mondja, rossz lány vagyok. Tudom én azt, és mindenki tudja, aki egy kicsit is ismer, de én imádom. A jó kislány szerep nem nekem való, az túl unalmas. Csak bólogatok a szavaira, amit még úgy általánosságban az óráiról említ, de most már tényleg ideje, hogy ne csak beszélgessünk, így közelebb is hajolok hozzá. Arra számítok, hogy megcsókol, szóval igencsak meglep, amikor a fülemhez hajol, és belesuttog. Kissé csiklandós érzés, de nem rezzenek össze, szóval ebből a másik semmit nem érzékelhet. Érdekel, vajon mi az első lecke, de nem is kell sokat várnom, hogy mindez kiderüljön, mert ajkai útnak indulnak a nyakamon. Mint mindenkinek, a nyakam nekem is igencsak érzékeny terület, ajka érintéseinek hatására jóleső borzongás fut végig rajtam, és mikor finoman megszívja a bőrömet, ajkamba harapva fel is sóhajtok egy kicsit. Ezután már joggal várhatom el, hogy megcsókoljon, de ő második leckével kecsegtet. Nagyon csábító, hogy most megcsókoljam, mert feltüzelt előbbi kis mozdulatsorával, de közben nem hagy nyugodni, hogy mit tervezhet még.
- Hmm kíváncsian várom. –mosolygok vissza rá, de hogy ne csak ő játszadozzon velem, ezért hogy feszegessem az ő határait is, már ami az önkontrollt illeti, ezért kezemmel lassú, finom mozdulattal húzom végig a kezemet a nyakamon, onnan pedig lejjebb, melleimen, hasamon, a combomon, közben pedig a szemét figyelem végig, tekintetem és mosolyom csábos, már-már kéjes. Na vajon erre hogy reagálsz, kistigris?
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

A koncert után ~ Seby és Kimberly  Empty
TémanyitásTárgy: Re: A koncert után ~ Seby és Kimberly    A koncert után ~ Seby és Kimberly  EmptyPént. Feb. 06 2015, 03:12

Ahogy számítottam kiszámíthatónak vélt, hogy első adandó alkalommal a lényegre térek, mert ő úgy akarja. Ohoho, hát anno így is tettem volna, de mostanra ezen finomítottam, sokkal izgatóbb, ha becserkészem, ha van előjáték, nem csak a szexben de a csókban is. Akkor sokkal kiteljesedettebb az egész, valamint izgatóbb. Ezért is suttogok a fülébe, csókolom a szép ívű nyakát, hallom a sóhaját a nagy háttérzaj ellenében is, mert teljesen rá figyelek, csak ő érdekel, minden más megszűnt létezni most.
Ahogy visszahajolok említem, fokozatai vannak a nyelvleckének, az alapokat kell lefektetni. Ahogy elnéztem az első gyakorlat kedvére volt, érdekli a második is, ó, én nem vonom meg tőle. De a legőrjítőbb dolgot csinálja, komolyan. Nem is hozzám ér, az snassz, a legtöbb lány ezt csinálja, ő igazi ragadozó, meg kell hagyjam. Saját magát illegeti, követem a keze mozgását, ahogy felfedezi önön testét, mélyebb levegőt is kell vennem, mert basszus, ez tényleg kihívás. De ha neki esem az nem kifinomult, ha később neki esem, az elvárt. Az időzítés fontos. Hát legyen, második lecke, mindketten akarjuk, nyúlok a kezéért, amivel végigsimított magán, ha adja, először a kézfejét csókolgatom, majd a finoman forgatom és a tenyerét, úgy haladok feljebb ajkam végighúzom az ujja bőrfelületén. Ujjbegyét a nyelvemmel érintem, majd ott csókolom, finoman a számba véve, másik kezem bőre csupasz felületén a combját simítva, de inkább csak érzékletesen, mint nyúlkálva. Csókolgatom még, hiszen mindent jobban érezni, a csókom is ha a kézről van szó, majd arcomra simítom az összecsókolt tenyerét és a tarkómra simítom tovább, ott állapodjon meg a keze, hajolok közelebb újfent.
Nos Kimberly, érdekel egy csók? Gyorsan végigvesszük a tananyagot... Azt érezheti, én epekedem érte, nem is kicsit.
Vissza az elejére Go down
Kimberly Evans
Kimberly EvansVizuális kommunikáció
Életkor : 27
Foglalkozás : Énekesnő
Hozzászólások száma : 89

A koncert után ~ Seby és Kimberly  Empty
TémanyitásTárgy: Re: A koncert után ~ Seby és Kimberly    A koncert után ~ Seby és Kimberly  EmptyPént. Feb. 06 2015, 11:12

Nem csókol meg egyből, de miután megtudom, mi az első lecke, azt kell mondjam, hogy nem is annyira bánom, és ezt halk sóhajom is alátámasztja. Mikor második leckéről beszél, állok elébe, meg kell hagyni, érti a dolgát a srác, érezhető rajta, hogy nem ma kezdte, és bár én se, Sebastian azért jó pár évvel idősebb nálam, 5-6 évvel biztos, de talán még többel is, nem tudom, de nem számít a kor, csak a teljesítmény. Ahogy végigsimítok magamon, hogy izgassam kicsit a fantáziáját, észreveszem a nagyobb levegővételt, és elégedett mosoly kúszik az arcomra. Na tessék, nem csak te tudsz engem felcsigázni, megy ez visszafelé is! Azonban erőt vesz magán, és jobb kezem után nyúl, és csókolgatni kezdi, amit igazából ritkán tapasztalok, mert a partnereim általában a kezemre nem fordítanak figyelmet ilyen értelemben, de meg kell hagyni, nagyon tetszik. Természetesen érzékelem közben, hogy másik kezével a combomat simogatja, így bal kezemet az övére teszem, de nem megállítani akarom, dehogy is, inkább csak finoman irányítom őt, és közben légzésem kissé szaporábbá válik, ahol haladnak az események. Egy kis idő után abbahagyja kezem csókolgatását, és hamarosan már a tarkóján pihen a kezem. Ezek után nem csinál semmit, csak közelebb hajol. Fogalmam sincs, van-e még lecke, de már nem is érdekel, ahhoz túlságosan feltüzelt már, így egy kecses mozdulattal leszállok a bárszékről, és lépéssel testünk is még közelebb kerül egymáshoz. E közben a mozdulatsor közben sem tétlenkedem, tarkóján lévő jobb kezemmel odahúzom magamhoz, és elveszem, ami járt már nekem, és megcsókolom. Nem várok, hogy ő lépjen, rajta is éreztem már, hogy vágyik erre, és én is, nem is kicsit. A csókom nem finomkodó, szende szüzes, hanem vadabb, szenvedélyesebb, és picit bele is harapok alsó ajkába, de nem úgy, hogy fájjon neki, hanem úgy, hogy az jó legyen. Bal kezemmel közben nem tétlenkedem, elindul a mellkasáról lefelé, gyengéden végigsimítva a hasán, és már majdnem elérem a kis csomagját is a nadrágban, de nem megyek addig, hanem megfogom a kezét, és formás fenekemre irányítom, ami szinte alig takar a kis szoknyám. Alatta pedig csak egy kis fehérnemű van, de ezt itt még nem fogja látni, nem fogom én az egész kocsmának a bugyimat és a popómat mutogatni.
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

A koncert után ~ Seby és Kimberly  Empty
TémanyitásTárgy: Re: A koncert után ~ Seby és Kimberly    A koncert után ~ Seby és Kimberly  EmptyPént. Feb. 06 2015, 18:20

Nagyon jó ez az erőteljes flört, ahogy izgatjuk egymást verbálisan és kicsit testileg, semmit sem elkapkodva. Csókolgatom a kezét, ahogy elnézem megint nem erre számított, de nincs ellenére, ami jó. Vajon mennyire fedezik fel a férfiak a testét? Mennyire borítják be csókokkal? Nekem nehéz megállni hogy itt helyben ne csókoljam össze ahol érem, ingerelve és kényeztetve őt. Ahogy a combját simítom rásimít a kezemre, de inkább kontrollál mintsem visszafog. Ahogy elnézem mindketten domináns alkatok vagyunk, ohoho, az jó lesz. De már okosabb is vagyok, remélhetőleg megfelelően fogok alkalmazkodni Kimberlyhez.
Abbahagyom a keze csókolgatását, hajolok a csókért, de érdekel mennyire csigáztam fel. Hmmm, azt hiszem kellően, mert ahogy lehuppan a székről nem tétovázik, közelebb simul, érzem a teste forróságát, bár lehet csak beképzelem, mit számít? Közelebb is húz és eltulajdonítja az ajkaim, mohón és buján, én sem finomkodom. Telhetetlen mód falom az ajkait, szenvedéllyel, hol én is néha finoman a fogaim közé véve ajkát, hol erősebben szívva rajta, nyelvemmel is forróbb táncot lejtek, mint egy magma, forrón hömpölyögve, kiélvezve a gyönyört. Imádok csókolózni, majdnem annyira mint szeretkezni, és noha általában az érzékibb csókokat részesítem előnyben most kimondottan jól esik egy kis perzselő erotika. Közben simogat, szaporábban lélegzem mikor a hasam simogatja, az jó, nagyon jó. A kezem főleg a karját és a hátát simítja, mikor lejjebb csúszik a derekára, akkor a fenekére simítja céltudatosan. Futólag elmosolyodom, de csókolom tovább, ha ezt szeretne, nekem nagyon nincs ellenemre, bele is markolok a feszes idomba, húzom magamhoz. Szabad kezemmel a nyakával játszom, cirógatom, hogy legyen kontraszt a hevesebb csók és a feneke markolászásával.
Mondjuk van egy markáns tulajdonságom, ha jó a partner csók közben én bizony nem szívesen szakadok el az ajkaitól, csak mikor ő úgy gondolja, akkor viszont kéjes mámorral szemezek vele, finoman a hajába fésülve az ujjaim, majd az arcát simítva.
-Ahogy elnézem nincs ellenedre egy kis nyelvlecke, bár itt nem mutathatom meg egészen milyen kreatívan is tudom használni... érdekel? - Vigyorgok buján végignyalva lassan a felső ajkamon, majd újfent beleharapok az alsóba, ó, csókolnám én mindenhol, ha hagyja. Nagyon szexi a másik, őrjítő, nem szívesen venném, ha innen egyedül mennék haza, túlzottan felhúzott.
Vissza az elejére Go down
Kimberly Evans
Kimberly EvansVizuális kommunikáció
Életkor : 27
Foglalkozás : Énekesnő
Hozzászólások száma : 89

A koncert után ~ Seby és Kimberly  Empty
TémanyitásTárgy: Re: A koncert után ~ Seby és Kimberly    A koncert után ~ Seby és Kimberly  EmptyPént. Feb. 06 2015, 20:24

Egyikünk se kezdő, már ami a csajozást/pasizást illeti, így mindketten tudjuk, hogy mi kell ahhoz, hogy kellően feltüzeljük a másikat, és be is vetjük ezeket az eszközöket, és az se érdekel túlzottan, hogy páran, mint valami kirakatot, úgy bámulják a kis jelenetünket. Azonban velük nem foglalkozok, csak féltékenyek, amiért nekem lesz egy nagyon jó éjszakám, míg ők legfeljebb a piásüveget, meg a WC kagylót ölelgetik. A csókot nem halogatom tovább, mert már egyszerűen nem bírom idegekkel, így mohón tapadok ajkaira, de persze nem valami pióca, hanem pontosan úgy, hogy az mindkettőnk számára élvezetes, és kellően vad legyen. Van tapasztalatom a nyelvcsatákban, szóval Sebastian is érezheti, hogy nem ez életem első csókjainak egyike. Tetszik, hogy ő se sajnálja az apró harapásokat az ajkamra, ez különösen feltüzelő módon hat rám, így néhány apró sóhaj el is hagyja csókolózás közben a számat. Egyikünk keze se lóg a levegőben, ő is simogat, az én jobb kezem pedig a tarkója környékén van, és hajába túrok bele, míg bal kezem először rajta simít végig, aztán szemérmetlen módon a fenekemre helyezem a kezét, és nem is habozik sokáig, határozottan rámarkol. Egyre szaporábban veszem a levegőt, főleg, hogy ez a kontraszt, amit csinál, hogy egyszerre kapok gyengéd, és vadabb érintéseket, feltüzel, nem is kicsit. Egy ideig még folytatjuk ezt a csókcsatát, de egy aztán kénytelen vagyok elhúzódni tőle, mert nehezen fogom már vissza magam, hogy ne vessem rá magam itt helyben, de azt meg azért nem kéne. Pulzusom az egekben, szóval veszek pár mélyebb levegőt. Testemből árad a forróság, és ez több dolognak is köszönhető, például hogy elég rendesen a hatása alatt vagyok még az előbbi kis cselekvésünknek, meg itt bent is elég fülledt a levegő. Ő szólal meg először, és állom buja tekintetét, az én arcomon is hasonló érzelmek ülnek, vágy, kéj, és bujaság.
- Hmm, szerinted? – kérdezem tőle csábos hangon, és először a szemeibe nézek, de pillantásom hamar ajkaira siklik, amint éppen megnyalja a száját, és bele is harap ajkába. Legszívesebben ismét birtokba venném, de nem, tartom magam, és helyette ujjammal simítom végig finoman az ajkát, majd a nyakát, és haladok lejjebb, közben pedig közelebb húzódok hozzá, egészen pontosan a füléhez.
- Lassan le kéne lépnünk innen, nem gondolod? – suttogom kéjesen neki, aztán gyengéden beleharapok a fülcimpájába, majd kicsit lejjebb haladva a nyakát csókolgatom, és aprókat szívogatok is rajta. Mindeközben bal kezem, ami ajkától haladt lefelé, most már hasánál jár, és halad lejjebb egészen Sebastian férfiasságához, amit finoman így nadrágon keresztül simogatni kezdek egy kicsit. Vajon ez mennyire tüzeli fel újdonsült ismerősömet? Eléggé, hogy elinduljunk,és privátban folytathassuk tovább, amit elkezdtünk?
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

A koncert után ~ Seby és Kimberly  Empty
TémanyitásTárgy: Re: A koncert után ~ Seby és Kimberly    A koncert után ~ Seby és Kimberly  EmptyPént. Feb. 06 2015, 20:54

Azt kell mondjam, nagyon is örülök annak, hogy habár (jóval) fiatalabb a másik, egyáltalán nem kezdő, vagy tanácstalan, vagy bizonytalan, hanem nagyon is érti a csíziót, tudja hogyan bánjon a testével, hogyan csókoljon úgy, hogy szimplán izgató legyen, vad, de nem fékevesztett nyelvcentrifuga. Jaj azt nem bírom... De most semmi ilyen nincs, nagyon bizsergető az egész, főleg hogy mindkettőnk keze kalandozik, a közönség sem zavar, ha valakinek újat mutatunk, egészségükre, tanuljanak.
Ahogy a hajam túrja elhalóan hümmögök egy keveset, legszívesebben teljesen magamhoz ölelném, simulnék, de ott már jócskán átlépném a flört határait. Teljesen elmerülök a csókjában, mint valami forróvizű fürdőben, de meg kell szakítani, példának okáért mert nem kettesben vagyunk, továbbá kevés a levegő a helyiségben.
Buján szemezünk, ahh, de kívánom, elcsavarta a fejem, imádom érte.
A kérdésemre adott válaszára elvigyorodom, ügyes voltam, megtart éjszakára, szerencsés vagyok. Közelebb is húzódik, ujjára csókot hintek mikor a szám érinti, majd lejjebb eresztem a szemhéjam hogy simít, jó érzés.
-Inkább gyorsan mint lassan... észvesztő vagy, ahh... - És csak játszik velem tovább, azt kívánom bár felfalna, illetlenül sok tabuhelyen akarom érinteni. De csak a hajába túrok kicsit, a tarkójával játszom, mikor a nyakam csókolgatja. Újra a hasam érinti, forrón szökik ki ajkaim közül a levegő, aztán kissé benn reked, mert a keze még lejjebb siklik. Érezheti, hogy én már most teljes egészében kívánom, készen várva, hogy több is legyen, mintsem némi csók és enyelgés. Ahh, na jó, egy percet nem maradunk, mert közszemérmet sértek.
Határozottan nyúlok a tarkójához, finoman de ellenvetést nem tűrően irányítva, a szemébe nézve, majd ráharapva óvatosan az ajkára.
-Én öt sarokra lakom, te? - Csúszok le én is a székről, teljesen hozzásimulva a lányhoz, szabad kezemmel a fenekénél vonva még közelebb. De a választ nem győzöm kivárni, gyorsban előbb megcsókolom, átkarolom és már húzom is ki a tömegből kifele, menjünk, míg ennyire megvan a szikra, ami lassan föléget mindent. Persze ha van valami cucca amiért elrohanna, akár egy kabát, akkor megvárom, nem félek hogy eltűnik, de amíg a közelemben van "molesztálva" lesz a nyaka és az ajka a szám által, a dereka és a feneke a kezem által, nem bírom ki, hogy ne legyen szorosan mellettem.
Vissza az elejére Go down
Kimberly Evans
Kimberly EvansVizuális kommunikáció
Életkor : 27
Foglalkozás : Énekesnő
Hozzászólások száma : 89

A koncert után ~ Seby és Kimberly  Empty
TémanyitásTárgy: Re: A koncert után ~ Seby és Kimberly    A koncert után ~ Seby és Kimberly  EmptyPént. Feb. 06 2015, 21:32

Mindkettőnk légzése szaporábbá válik a csók alatt, ez a hevesebb tempónak is köszönhető, de főleg annak, hogy kezeink nem tétlenek, és azzal is feltüzeljük a másikat. Még egy ideig tudnám ezt a kis tevékenységünket folytatni, de most már olyanokat is tennék vele, ami nem tartozik a kocsmai közösségre, így el is távolodunk egymástól, de csak épp egy kicsit. Kérdésére a válaszom egyértelmű, többet akarok belőle, mert ennyi közel sem volt elég, így fel is vetem, mi lenne, ha eltűnnénk innen. Nincs ellenére, egy kicsit sem, sőt, meg is sürgeti a dolgot, ami valószínűleg annak köszönhető, hogy bal kezemmel idő közben simogatni kezdem, az érzékenyebb területeken is, és elégedettséggel hallgatom, ahogy elakad a lélegzete egy kis időre. Természetesen így a nadrágon keresztül is érzem, hogy a kistigrisnek kezd szűk lenni a nadrág, de nyugalom, hamarosan megszabadítom tőle. Úgy tűnik, elértem a mozdulataimmal azt az ingerküszöböt, amit még nyilvánosan megengedhet magának, mert feláll ő is a székből, és szorosan hozzám simul. Kérdez, de mielőtt válaszolhatnék, megcsókol, és elkezd kifelé vezetni. A pultról elveszem a kis fekete táskámat, a vállamra akasztom, és menetkészen is vagyok, egy bőrkabátom volt még, de az bent van a kocsiban a hangszerekkel és hangcuccokkal, és nincs kint rossz idő, meg egyébként is, elég feltüzelt állapotban vagyok, egy kis hűvösebb levegő meg sem fog kottyanni.
- Te nyertél, szóval hozzád menjünk. – válaszolok kérdésére most, hogy az ajkaim felszabadultak. Egyrészt közelebb is lakik Sebastian, mint én, bár én sem lakok sokkal messzebb, de négyen vagyunk lakótársak, és ilyenkor koncertek után általában mindenki talál magának egy partnert, és úgymond be kell osztani, mikor ki viszi fel oda a csajt/pasit. Persze ha a fiú kilométerekre lakna, akkor hozzánk mennénk, de most már nincs miért ilyeneken agyalni, mert Sebastian lakása a cél. Nem csak ő „molesztál”, én is viszonzom ezeket a dolgokat, és így, hogy már nem ül, így én is bele tudok markolni a fenekébe. Hmm feszes, formás popó, ezt már szeretem! Nem kell sok idő, hogy kiérjünk a kocsmából, és várom, hogy a fiú vezessen, hogy merre kell menni. Az utca szinte kihalt, és mivel szinte folyamatosan markolássza a fenekemet, ezért nem bírom ki, út közben megállok, és nekidöntöm Sebastiant az egyik ház falának, és teljesen hozzásimulva vadul megcsókolom, és hajába is beletúrok kicsit.
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

A koncert után ~ Seby és Kimberly  Empty
TémanyitásTárgy: Re: A koncert után ~ Seby és Kimberly    A koncert után ~ Seby és Kimberly  EmptyPént. Feb. 06 2015, 22:05

Örömmel látom, hogy pik-pak menetkész, ez egy lánytól eleve szép teljesítmény, némán áldom érte, elvégre tele a szám a nyelvével, de nem bánom a cserét. Menet közben, ami hozzám vezet végül, ő is csókolgat, a fenekem markolja, vigyorognom kell, élvezem hogy ő is fogdos, megéri annyit futni, ahogy elnézem elégedett a fogással, ami jelen esetben én vagyok.
De nem hiába választok olyan kocsmát, ami közel van hozzám, elvégre Barbara vezet, nem iszik, nekik édes mindegy hova megyünk, ellenben velem, akinek nincs mindig kedve taxizni (mert ivás nélkül kocsmázni kiábrándító, a kocsi marad otthon). Múltkor sem volt valami jó, idegőrlő a dolog, a séta legalább kicsit lehűt, de neeem, Kimberly még véletlen sem hagyja, hogy tisztuljon a fejem a mámortól, amit ő meg a csókjai okoznak.
Ahogy hirtelen a falnak dönt és hévvel megcsókol, kicsit nyögnöm is kell, mert rettenetesen kívánom őt. Közel is húzom egészen, csípőm az övének nyomom, bár már érezte mennyire kívánom, hát érezheti ez cseppet sem haloványult, sőt. Alig bírok magammal, kezem kissé a póló alá siklik, mert érezni akarom a bőrét, a belőle áradó forróságot, erősebben szívogatom az ajkait, átcsalogatom a számba a nyelvét és azt is megszopogatom kissé, kikészít. Csak két sarkot mentünk, még három van, ó egek, ki kéne bírnom, mégiscsak jobb lenne. Erőszakot veszek magamon, elszakadok a szájától és a nyakát és a vállát csókolgatom, kezem meztelen hátát fedezi fel. De fordítom menetirányba, remélve hagyja, bár még egy kör csókot könnyedén bevállalok, annyira izgató. Pár perc még, csak lépjünk be az ajtón és már a felhoz fogom szegezni, vagy a bejárati ajtónak, édes mindegy. Az elsőn lakom, pár lépcsőfok, míg a kulcsokat keresem a zsebemben is csókolom, szerencsére nincs sok, hamar kattan a zár és tolom befele, hozzátapadva, ölelve, mert megőrülök lassan a vágytól és sok a ruha rajtunk.
De ahogy belépünk és beteszem magunk mögött az ajtót valóban az ajtónak fordítom, teljesen hozzásimulva, a kezei után kapva és a fejünk fölött odaszorítva kissé őket, de nem fájóan, csak érzékletesen. Csókolom az ajkait, harapdálom is kicsit, majd haladok a nyakára, ott kicsit erősebbeket szívok már, de ügyelek arra nyomot ne hagyjon, nem mindenki szereti. Az egyik kezem elveszem és felsimítok a hasáról a mellére, hagyva hogy lágyan a tenyerembe simuljon, finoman masszírozzam, mert attól hogy a szám hevesebb a kezemnek nem kell annak lennie.
Vissza az elejére Go down
Kimberly Evans
Kimberly EvansVizuális kommunikáció
Életkor : 27
Foglalkozás : Énekesnő
Hozzászólások száma : 89

A koncert után ~ Seby és Kimberly  Empty
TémanyitásTárgy: Re: A koncert után ~ Seby és Kimberly    A koncert után ~ Seby és Kimberly  EmptyPént. Feb. 06 2015, 22:47

Nem húzom sokáig az időt, csak a táskámra van szükségem, a többi cucc a kocsiban, azokra nincs most szükségem. El is indulunk Sebastian lakása felé, de közben nem szakad meg a kontaktus, így a szikrának, ami közöttünk lobbant fel, esélye sincs kialudni, és erről odakint az utcán is gondoskodom egy heves csókkal. A fiú felnyög, nekem pedig mosolyognom kell, nehezen bír már magával, és ezt bizony érzékelem is, tekintve, hogy csípőm szorosan az övéhez simul. Keze a pólóm alatt matat, közben, miközben nyelveink hevesen csatáznak egymással. Nem csak ő kíván engem, én is őt, nagyon is, úgy érzem, sose érünk már oda a lakásba. Érezhetően ő is így van vele, mert indulásra késztet, és bár nehezen bírok magammal, hogy ne essek megint neki, de erőt veszek magamon, és követem sietős léptekkel, de séta közben folyamatosan a hátát simogatom, és a fenekét markolászom, mert muszáj valahogy hozzáérnem. Ez az, már a lépcsőházban vagyunk, és bár csak rövid ideig matat a kulccsal, én mégis egy örökkévalóságnak érzem, éppen ezért amíg ő azzal bíbelődik, én nyakát csókolgatom. Mikor kinyílik az ajtó, engedelmesen behátrálok, aztán hagyom, hogy nekidöntsön az ajtónak. Na itt végre csak magunk vagyunk, erre vártam, és láthatóan ő is, mert kezemet a fejünk fölé szegezi, ezzel pedig kicsit kiszolgáltatottá válok neki, de igazából ha akarnám, akkor ki tudnám szabadítani magam, de nem akarom, hagyom, hogy azt csináljon velem, amit akar. Vággyal telve csókolom vissza, és mikor a nyakamat szívogatja, enyhén az ellenkező irányba döntöm a fejemet, ezzel jelezve, hogy ez nagyon jó, ne hagyja abba, és akár erősebben is szívogathatja, engem nem érdekelnek a foltok, legalább tudják az emberek, hogy jó éjszakám volt. Sebastian keze hamarosan megtalálják a mellemet, és felnyögök, mikor gyengéden masszírozni kezdi azt. Nem bírom, hogy csak ő tevékenykedik, nekem is be kell vetnem magam, így egyik lábamat felemelem a földről, és derekára kulcsolom, és közelebb húzom magamhoz úgy, hogy a csípőink összeérjenek. Így most fél lábon állok, de bízom benne, hogy kezeimet tartja annyira, hogy ne essek el. Amint a csípője az enyémhez feszül, lassú, körkörös mozgásba kezdek alsótestemmel, ezzel ingerelve a fiút, de ez nem csak őt tüzeli fel, hanem nekem is bizsereg mindenem, főleg a lenti terület. E mozdulat közben pedig ajkaimmal ismét megtalálom az övéit, és szenvedélyesen csókolom meg, és alsó ajkába is beleharapok párszor.

//éés most topicváltás ^^//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

A koncert után ~ Seby és Kimberly  Empty
TémanyitásTárgy: Re: A koncert után ~ Seby és Kimberly    A koncert után ~ Seby és Kimberly  Empty

Vissza az elejére Go down
 

A koncert után ~ Seby és Kimberly

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» A randi után... (Josh és Seby)
» Amikor már a pia sem segít... Kimberly/Leopold
» Hibakeresés (Sebastian és Lia a kórház után)
» David & Elaine - óra után az irodában
» U just kiddin' me? -Kimberly&Richard

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: M'ért ne léphetnél át? :: Lazíts! :: Archívum-