Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
Totally not fair || Adam&Callie EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
Totally not fair || Adam&Callie EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
Totally not fair || Adam&Callie EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
Totally not fair || Adam&Callie EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
Totally not fair || Adam&Callie EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
Totally not fair || Adam&Callie EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
Totally not fair || Adam&Callie EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
Totally not fair || Adam&Callie EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
Totally not fair || Adam&Callie EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
Totally not fair || Adam&Callie EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 Totally not fair || Adam&Callie

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Callidora Mangas
Callidora MangasOktató
Életkor : 36
Foglalkozás : Újságíró
Hozzászólások száma : 343

Totally not fair || Adam&Callie Empty
TémanyitásTárgy: Totally not fair || Adam&Callie   Totally not fair || Adam&Callie EmptySzomb. Szept. 13 2014, 21:41

A hétvégékben az a rossz, hogy az embernek mindent bele kell zsúfolnia, ami a hétköznapjaiba nem fér bele... vagy csak munka után lusta rá. Nem mintha én nem dolgoznék hétvégén is, de legalább az egyetemen nincsenek feladataim. Viszont most már nem volt kérdés, hogy halogathatom-e tovább a heti bevásárlást. Megfőztem az ebédemet, de már azt is egészen furcsa, összekapargatott hozzávalókból dobtam össze. Bár a kukoricás-tejszínes tészta nem bántotta a gyomromat, sőt, egész finomra sikerült összehozni, teljesen kimerítettem az élelmiszerkészleteimet.
A hétvégi, nagy bevásárlás senkinek sem a kedvence, de én egészen jól elvagyok vele. Egy pár órát azzal töltök, hogy egy szupermarketben sétálgatok, megnézem alaposan a kínálatot és megveszek mindent, amire a következő héten feltehetőleg szükségem lesz. Egészen jól haladok vele, a szemüvegem nálam van, mert a hozzávalókat is el szoktam olvasni, ahhoz pedig muszáj használnom.
Már csak egy dolog kell, a gabonapehely. A kedvenc, mézbe mártott, ropogós finomságom, amitől majd rendesen növekszik a hátsóm és büszke leszek rá. Az átlag emberekhez képest sokkal több édesség van már így is a kosaramban, de az kell, azzal indítom a reggelem és ettől leszek egész nap olyan édes, hogy csak na. Az egyetlen probléma vele, hogy a legfelső polcon van, és fogalmam sincs, miért rakják oda. Oda azoknak a termékeknek kéne menniük, amiket a kutya sem vesz, ha pedig kell neki, akkor annyira kell, hogy megéri lehalászni. Én viszont nem nőttem valami nagyra, és nincs is rajtam most magassarkú. A szemüvegem felrakom a fejemre, ezzel hátrasimítva pár tincset a hajamból. Lábujjhegyre állok és egyik kezemmel kinyúlok, de az első sort már levették és hátrébb van. Esélyem sincs levadászni a következő dobozt. Sóhajtva ereszkedek vissza és mérgemben dobbantok egyet.
- Ne haragudj! - Szólok oda a nem messze lévő srácnak. Na, ő elég magasnak tűnik, hogy elérje a gabonapelyhemet. Közelebb lépek hozzá és megérintem az egyik karját, bájosan mosolygok rá. - Segítenél nekem? Az istenért sem érem el a kedvenc gabonapelyhem, márpedig én anélkül nem megyek sehova. - Vázolom neki a helyzetet gyorsan, és sajnos jelenleg nem igazán érdekel, hogy talán ő is vásárolgatna. Az első most a mézes csoda és hogy megkapjam a kiadós, édes reggelimet holnap reggel is. Szóval remélem segít és nem kell valaki mást levadásznom.
Vissza az elejére Go down
Adam Brown
Adam BrownEgyszer volt, hol nem volt...
Életkor : 29
Foglalkozás : tanuló
Hozzászólások száma : 93

Totally not fair || Adam&Callie Empty
TémanyitásTárgy: Re: Totally not fair || Adam&Callie   Totally not fair || Adam&Callie EmptySzomb. Szept. 13 2014, 23:55

A szobatársaim megint engem küldtek el bevásárolni. Itt állok a bolt közepén és azt sem tudom, hogy mi hol van.  Utálom, ha engem küldenek el vásárolni, de ennyivel tartozom, hisz a múltkor is én ettem meg szinte az összes kaját a hűtőből. Szóval ott állok a bolt közepén és keresem a dolgokat amiket felírtak egy papírra. Mikor az édességes részhez érek bátran pakolgatom a kosaramba a finomságokat. Igaz nem látszik rajtam, de nagyon szeretem az édességeket, de utána hamar le is dolgozom. Nem sokkal később egy nő megérinti a karom. Még hogy nem éri el a gabonapelyhet, na persze. Tuti bejövök neki és valahogy meg akart szólítani. Végül is elég csinos lány, bár szerintem idősebb nálam, de nem baj.
- Persze szívesen segítek. - Mosolygok rá. Odalépek a polchoz és felnyúlok a gabonapehelyért. Még nekem is lábujjhegyre kell állnom, pedig nem vagyok valami alacsony. Megragadom a finomságot és átnyújtom.
- Tessék, itt a kedvenc gabonapelyhed. - Mondom megint mosolyogva. Remélem nem csak ennyit akart.
- Ismerős vagy te nekem valahonnan. Nem a Francesre jársz? - Mondom hátha beválik, de egyáltalán nem ismerős nekem.
Vissza az elejére Go down
Callidora Mangas
Callidora MangasOktató
Életkor : 36
Foglalkozás : Újságíró
Hozzászólások száma : 343

Totally not fair || Adam&Callie Empty
TémanyitásTárgy: Re: Totally not fair || Adam&Callie   Totally not fair || Adam&Callie EmptyVas. Szept. 14 2014, 00:23

Hála istennek a szerencsés vagy éppen szerencsétlen áldozatom nem ijed meg, amikor megérintem. Még elég segítőkésznek is bizonyul, mert rám mosolyog, és azt mondja, segít.
- Úú, király! - Vigyorodok el, amikor meghallom, ez csak úgy kicsúszott a számon, de aztán csak visszafogottan mosolygok. Mint egy kislány, úgy baktatok oda a megfelelő polcrészhez és valószínűleg ha a gabonapehelynek lennének érzései, egyből megsértődne, úgy mutogatok rá, hogy igen! Ő kell nekem! Neki is pipiskednie kell kicsit, elégedetten vigyorgok, hogy nem csak amiatt bénáztam, hogy nem nőttem nagyra.
- Köszönöm szépen. - Mosolyodok el és elveszem a gabonapelyhes dobozt. Diadalittasan és örömködve ölelem magamhoz egy pillanatra, majd berakom a kosaramba, a többi édesség mellé. Ahj, jó érzés a lelkemnek ott látni, a többi finomság között. Ne aggódjatok kicsikéim, nemsokára hazamegyünk és akkor felfallak titeket.
De előtte a srácra kell figyelnem, aki azt mondja, valahonnan ismerős vagyok neki. Nagyokat pislogok, mint hal a szatyorban, mert nekem biztosan nem ismerős az arca. Lehet, hogy ez az én memóriám hibája, de lehet, hogy csak ő látott engem. Aztán jön a kérdés, hogy a Frances-re járok-e, én pedig elnevetem magam.
- Hát igen, az egyetemen láthattál. - Szóval fogalma sincs róla, hogy tanár vagyok. Egyre érdekesebb a helyzet, elvigyorodom, egyik kezemmel a kosaramra akarok támaszkodni. Ezzel nincs is probléma, azzal már inkább, hogy a kocsit úgy tervezték, hogy kerekei vannak, azok pedig gurulnak is. Így támaszkodásra nem túl biztos pont, pont egy picivel több súlyomat raktam rá, mint amennyit kellett volna. Így kigurult alólam, én pedig egy apró sikkantással veszítettem el az egyensúlyomat.
Vissza az elejére Go down
Adam Brown
Adam BrownEgyszer volt, hol nem volt...
Életkor : 29
Foglalkozás : tanuló
Hozzászólások száma : 93

Totally not fair || Adam&Callie Empty
TémanyitásTárgy: Re: Totally not fair || Adam&Callie   Totally not fair || Adam&Callie EmptyVas. Szept. 14 2014, 19:05

Miután megkérdeztem, hogy a francesre jár-e elneveti magát. Ilyen vicceset mondtam volna? Szóval az egyetemre jár ez biztos, pedig még nem is láttam soha csak azért kérdeztem meg, hogy hátha. Elkezd vigyorogni és a kossárra támaszkodik. Nem nagyon járhatott még bevásárlóközpontokban, mert nem is számított rá, hogy kigurul alóla a kosár, hisz kerekei vannak. A gyors reflexeimnek hála elkapom mielőtt a földre zuhant volna. Visszarakom a lábára és elmosolyodok.
- Igen veszélyesek ezek. - Mondom.
- Viszont nekem mennem kell, mert a szobatársaim már várnak. - Mihelyt kiejtem már fordulok is meg és elindulok a kasszához. Biztos utánam jön, hisz kár lenne egy ilyen jó pasit elszalasztani. Ha nem jött utánam akkor beállok a kasszához vezető hosszú sorba és várok. Az előttem lévő tini lány jól bevásárolt, de legalább van időm alaposan szemügyre venni a nőies részeit. Nyálamat csurgatva nézem úgy, hogy ne vegyen észre, de a következő pillanatban ott is terem a kigyúrt pasija vagy testvére nem tudom csak azt tudom, hogy egyből észrevett.
- Mit nézel kölyök? - Kérdezi, de nem igazán kedvesen. Ebbe a mondatába szívesen beleszóltam volna, mert szerintem idősebb vagyok, de látszólag is sokkal erősebbnek tűnt nálam nem mondtam.
- Semmit. - Mondtam reszketve.
Vissza az elejére Go down
Callidora Mangas
Callidora MangasOktató
Életkor : 36
Foglalkozás : Újságíró
Hozzászólások száma : 343

Totally not fair || Adam&Callie Empty
TémanyitásTárgy: Re: Totally not fair || Adam&Callie   Totally not fair || Adam&Callie EmptyVas. Szept. 14 2014, 21:21

Mielőtt még eleshetnék és felnyalhatnám a szupermarket padlóját, érzem, hogy erős karok fognak meg. Pedig már össze is húztam magam, hogy felkészüljek a becsapódásra és megpusziljam a drága talajt. Azonban ez elmarad, ismét talpon vagyok, csak pislogok. Amikor meglátom, hogy a srác segített, rámosolygok. Aztán megjegyzi, hogy milyen veszélyesek, elnevetem magam.
- Hát igen, öhm, jobb lesz feljegyezni. - Nem érdekel, hogy szerinte lejárattam magam, szerintem nem volt semmi gáz benne. Az emberrel megesik, hogy kicsit elszámítja magát. Azonban ő annyit mond, mennie kell, a szobatársai már várják.
- He?! - Ennyit tudok kérdezni magamtól, amikor hátat fordít és egyszerűen faképnél hagy. Most komolyan, csak ennyit odavet és lelép? És én még hálálkodni akartam neki, meg ilyesmik, na mindegy. Beteszem az utolsó dolgot a kocsimba, majd én is indulok a kasszák felé. Unottan támaszkodok a kocsimra, most már óvatosabban, miközben várom, hogy haladjunk. Akkor látom meg, hogy az előző srác egy másik lányt stíröl. Sóhajtok és megforgatom a szemeimet, de aztán elnyeri méltó büntetését. Egy izomagy hamar meglátja őt, és úgy néz ki, jelenleg a rossz csajon legeltette a tekintetét, mert vagy foglalt, vagy csak túl védelmezett. De mivel már a tekintetével megrontott a csodás kincset, itt az ideje megfizetnie érte.
De a fene egye meg a jó szívemet, látom, hogy be van tojva, mert esélye sem lenne a srác ellen. Szóval sóhajtok egyet, aztán előveszem a legbájosabb mosolyomat, ahogy közelebb megyek.
- Héj, öcsi, már megint tiszteletlen voltál? - Kérdem Adam felé fordulva, mintha ő lenne az én egyetlen öcsikém, finoman megütögetem a hátát és mosolyogva fordulok az izomagy felé.
- Én elnézést kérek, helyette is, jó? Majd megnevelem. - Vigyorgok rá, és nem tudom, mi van ebben, de a srác egyből megenyhül és már amúgy is lassan sorra kerülnek, szóval békénhagyja a srácot, meg engem is.
- Szívesen. - Mondom sunyin mosolyogva rá, mert ugyan nem kérte, hogy segítsek, most legalább kvittek vagyunk.
Vissza az elejére Go down
Adam Brown
Adam BrownEgyszer volt, hol nem volt...
Életkor : 29
Foglalkozás : tanuló
Hozzászólások száma : 93

Totally not fair || Adam&Callie Empty
TémanyitásTárgy: Re: Totally not fair || Adam&Callie   Totally not fair || Adam&Callie EmptyPént. Szept. 19 2014, 22:38

Már majdnem kaptam egy jó nagyot a helyes arcomra, de ott termett a lány, akinek segítettem nem is olyan rég.
Úgy tett mintha az öccse lennék és kihúzott a pácból.
- Köszi. - Mondtam mikor kiértünk a sorból és kivettem a kezéből a szatyrokat.
- Majd én viszem. - Mosolyogtam rá és kimentem a boltból. Ha nem kocsival jött hazáig kísértem, ha pedig kocsival volt elkísértem a kocsiig. Beraktam a csomagtartóba a szatyrokat és felé fordultam.
- Eltudnál vinni a koliig? - Kérdeztem és, ha beleegyezett akkor beültem az anyósülésre, ha nem felszálltam a buszra.
- És te melyik osztályba jársz? - Kérdeztem, hogy egy picit jobban megismerjem. Ki tudja, talán még össze is jöhet valami.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

Totally not fair || Adam&Callie Empty
TémanyitásTárgy: Re: Totally not fair || Adam&Callie   Totally not fair || Adam&Callie Empty

Vissza az elejére Go down
 

Totally not fair || Adam&Callie

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Kávéfürdő ~ Adam és Lizzy
» Barátszerzés Louis&Adam
» Sunset Blvd. (Aubrey & Adam)
» Futás Adam - Alexandra
» Lost in Hollywood - Adam & Elee

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: A világ legvégén :: This is Hollywood! :: Archívum-