Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
Ki(be)rúgni abból a bizonyos hámból - Seb & Elee - Page 3 EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
Ki(be)rúgni abból a bizonyos hámból - Seb & Elee - Page 3 EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
Ki(be)rúgni abból a bizonyos hámból - Seb & Elee - Page 3 EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
Ki(be)rúgni abból a bizonyos hámból - Seb & Elee - Page 3 EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
Ki(be)rúgni abból a bizonyos hámból - Seb & Elee - Page 3 EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
Ki(be)rúgni abból a bizonyos hámból - Seb & Elee - Page 3 EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
Ki(be)rúgni abból a bizonyos hámból - Seb & Elee - Page 3 EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
Ki(be)rúgni abból a bizonyos hámból - Seb & Elee - Page 3 EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
Ki(be)rúgni abból a bizonyos hámból - Seb & Elee - Page 3 EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
Ki(be)rúgni abból a bizonyos hámból - Seb & Elee - Page 3 EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 Ki(be)rúgni abból a bizonyos hámból - Seb & Elee

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Elenore O'Hara
Elenore O'HaraVizuális kommunikáció
Életkor : 31
Foglalkozás : tanuló
Hozzászólások száma : 812

Ki(be)rúgni abból a bizonyos hámból - Seb & Elee - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ki(be)rúgni abból a bizonyos hámból - Seb & Elee   Ki(be)rúgni abból a bizonyos hámból - Seb & Elee - Page 3 EmptyHétf. Júl. 21 2014, 01:54

A kérdezősködős kör után, amitől okosabbak ugyan nem lettünk, csak vidámabbak, jót röhögünk ismét a jeleneten. Én legalábbis újra látom magam előtt, csak más szereplőkkel. Röhejes, na mindegy. Valahogy nem tudom elképzelni páncélban, meg tényleg, hogy lehet páncélban dugni? Jaj, istenem, ki volt az az állat, aki ezt a filmet rendezte?
A szuperhősködést tekintve képes rátenni egy lapáttal az eddigiekre, és csak azért nem esek le a padról, mert ahogy dőlök, érzem, hogy sajog a bokám az egyre nagyobb ránehezedő súlytól.
- Ez jó volt, tényleg! – mondom neki, és törölgetem a könnyeimet.

- Ja, hogy ez hála? Oké, akkor már mindent értek. – kicsit megcincálom a lelkét, de próbálom elterelni a gondolatait a kórházról, a dokikról, meg hasonlók.
Igazán édes, ahogy orvosost játszik, mindezt úgy, hogy nem csípi a dokikat. Kedves tőle, hogy aggódik egy vadidegenért, meg hát ezek szerint van tapasztalata is, nagyon profinak tűnik. Ahogy neki dőlök, érzem, hogy ellazul. Legalább az érintésre jól reagál, van, aki ettől csak idegesebb lenne.
- Aha, szóval te sem tartod a szobafogságot! Te sem vagy különb, akkor ne dumálj! – játékosan megbököm kicsit, mert hát nem azt mondta, hogy két hete történt mindez? Vagy hülye vagyok?
Kitámogat a kórházból, és érezhetően nyugodtabb, ahogy a friss levegőre érünk. A taxi felé bicegünk, és besegít.
- Jól van, de akkor esti mesét is kell nekem olvasnod! – valami rémlik, hogy az este elején mintha ezzel cukkoltam volna, bár a tequilák megviselték kissé a memóriámat. Remélem nem keverednek össze bennem az esték. Az ciki lenne.
Beül mellém, én meg bemondom a taxisnak a címet.



folytatás: https://frances.hungarianforum.com/t1062-estimese-seby-es-elee#11222
Vissza az elejére Go down
 

Ki(be)rúgni abból a bizonyos hámból - Seb & Elee

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

 Similar topics

-
» A bizonyos 7-es tesztelése - Seby&Elee back on track
» Elee&Nick
» Elee&Richard
» Looking for you Elee - Reev
» Elee & Seby - Reconnecting

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: M'ért ne léphetnél át? :: Lazíts! :: Archívum-