Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 6 EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 6 EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 6 EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 6 EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 6 EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 6 EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 6 EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 6 EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 6 EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 6 EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 Eltáv - nem leszek elérhető...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
SzerzőÜzenet
Edgar S. Winters
Edgar S. WintersAdmin
Életkor : 32
Hozzászólások száma : 117

Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eltáv - nem leszek elérhető...   Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 6 EmptySzomb. Aug. 15 2015, 21:09

Bizonytalan időre kivonom magam a forgalomból, a játszótársaktól elnézést, munkában megszakadás van éppen, de a jó hír, hogy még így is tetszik, ha beledöglök, boldogan teszem Very Happy

Szóval nem szétszedni a házat, és ne cincogjatok túl sokat (inkább játszatok!), mert jön még a macska! Twisted Evil

Ed
Vissza az elejére Go down
http://www.frances.hungarianforum.com
Reeven Callagher
Reeven CallagherKlasszikus kommunikáció
Életkor : 30
Foglalkozás : rock sztár
Hozzászólások száma : 1383

Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eltáv - nem leszek elérhető...   Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 6 EmptyHétf. Aug. 17 2015, 19:33

Holnaptól nagyjából hétvégéig nem leszek


Reev és Seth


a hétvége is rizikós, de majd kiderül.
Vissza az elejére Go down
Maximilian Carruthers
Maximilian CarruthersKlasszikus kommunikáció
Életkor : 33
Hozzászólások száma : 39

Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eltáv - nem leszek elérhető...   Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 6 EmptySzer. Aug. 19 2015, 18:47

A gépem szervizben, ha mázlim van akkor a jövőhét végén valahogy visszajut hozzám a drágaság. Addig is egy kicsi türelmet szeretnék kérni, igyekszem vissza. Bocsika azoktól akiknek már egy jó ideje lógok.

Max & Noel
Vissza az elejére Go down
Tessie Windsor
Tessie WindsorKlasszikus kommunikáció
Életkor : 31
Foglalkozás : tanuló
Hozzászólások száma : 28

Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eltáv - nem leszek elérhető...   Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 6 EmptyPént. Aug. 21 2015, 11:19

Sziasztok! Smile

Tudom, hogy hamarabb is írhattam volna, de nem igazán vagyok itthon nyáron és nem jutok géphez sem. A nyár utolsó hete sem fog másképp telni, de utána újult erőkkel törlesztem majd a tartozásaim.Smile

Tessie és Nora
Vissza az elejére Go down
Amelia Simeon
Amelia SimeonVároslakó
Életkor : 33
Foglalkozás : ápolónő
Hozzászólások száma : 1178

Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eltáv - nem leszek elérhető...   Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 6 EmptyPént. Szept. 04 2015, 06:56

Vasárnap estig jöttömre ne nagyon számítsatok. Ma még írok, ameddig lehet.
Pás!
Vissza az elejére Go down
Christian S. Storm
Christian S. StormVároslakó
Életkor : 37
Foglalkozás : kaszkadőr - volt iraki katona
Hozzászólások száma : 16

Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eltáv - nem leszek elérhető...   Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 6 EmptyPént. Szept. 18 2015, 00:09

Sziasztok. Mindenkitől mélységesen szégyenkezve kérek elnézést és bocsánatot. Sajnos hetek óta most jöhettem haza először, és bár minden gondolatom írás után sóvárog, sajnos az eltávom túlságosan rövid lesz ahhoz, hogy írni tudjak. Gondolom mindenki hallotta már, mi megy az ország több pontján, és azt hiszem ezzel mindent elmondtam. Kérlek, bocsássatok meg, és ne mondjatok le rólam. A parancs, az parancs. Szolgálok és Védek. Vagy mifene. Hiányoztok borzasztóan, ahogy tudok, jövök. Legyetek jól! *.*
Vissza az elejére Go down
Joshua McBridge
Joshua McBridgeVároslakó
Életkor : 33
Foglalkozás : mikor mi
Hozzászólások száma : 1819

Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eltáv - nem leszek elérhető...   Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 6 EmptyVas. Szept. 20 2015, 03:01

Sajnos, én is csak elvétve, és csak egy-egy reagra jöhetek. De a megpróbáltatásaim okt. 12-ig tartanak, utána a régi stílusommal és energiával térek vissza!
Drukkoljatok!
Vissza az elejére Go down
Bridget Sanders
Bridget SandersAdmin
Életkor : 33
Foglalkozás : Rádiós műsorvezető
Hozzászólások száma : 562

Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eltáv - nem leszek elérhető...   Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 6 EmptyHétf. Feb. 01 2016, 17:34

Sziasztok!

Nem tudom hol lenne ennek a helye, így ide írom: kinek jó hír ez, kinek nem, hamarosan tervezek vissza-visszatérni az oldalra. Még előttem van egy államvizsga február második felében, de azért már most is feljárok az oldalra, szóval lehet reszketni vagy örülni, mindenkinek szíve joga, mit tesz. :DD
Viccen kívül elnézést kérek a nyári kalandozóktól, amiért olyan rútul cserben hagytam őket, kárpótlásról pm-ben egyezkedem szívesen, ha szeretnék.
Illetve, ha még játékot nem is kezdek, keresném régi és új ismerőseit, kapcsolatait Bree-nek! Mindenféle lehetőségre nyitott vagyok, csak régiek közül sem tudom, épp ki aktív és ki nem, de jó lenne visszarázódni mielőbb, ehhez keresnék IC szálakat, lehetőségeket. Smile PM-ben keressetek az ötletekkel.
xoxo, Bree
Vissza az elejére Go down
Elenore O'Hara
Elenore O'HaraVizuális kommunikáció
Életkor : 31
Foglalkozás : tanuló
Hozzászólások száma : 812

Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eltáv - nem leszek elérhető...   Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 6 EmptyCsüt. Feb. 04 2016, 21:49

Na, bébibogyók!
Február 5-9 (péntek-kedd) között ne csodálkozzatok, ha nem vámpírkodok túl gyakran, nem leszek itthon és előre láthatólag laptop nem lesz nálam.
Ellenben hsz-t bátran írjatok, mert ha megengeditek nekem azt a lazaságot, hogy nem lesz elütésmentes és színes a reagom, akkor telóról szívesen írok, ha majd időm engedi Smile

Ps: Ha akarnék sem tudnék túl sokáig távol maradni Tőletek, nincs mitől félni Wink
Vissza az elejére Go down
Mark Demyan Ivanov
Mark Demyan IvanovVároslakó
Életkor : 34
Foglalkozás : Naplopó
Hozzászólások száma : 447

Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eltáv - nem leszek elérhető...   Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 6 EmptySzer. Feb. 24 2016, 21:52

Elutazom, hétfőn leszek újra! Bírjátok ki, bogárkák! ^^ <3
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eltáv - nem leszek elérhető...   Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 6 EmptyPént. Júl. 29 2016, 23:16

Sziasztok!

Sebyvel (és a többiekkel) kiveszünk egy kis szabit, jöttömre egy hét múlva számítsatok, otthonról, este felé Very Happy Addig ha lesz egészség és térerő, akkor hébe-hóba felnézek Very Happy

<3
Seb
Vissza az elejére Go down
Joshua McBridge
Joshua McBridgeVároslakó
Életkor : 33
Foglalkozás : mikor mi
Hozzászólások száma : 1819

Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eltáv - nem leszek elérhető...   Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 6 EmptySzomb. Aug. 06 2016, 22:49

Én, Lui és Noel 2 hétre kivonjuk magunkat a forgalomból szabadságolás miatt.
Aztán közben vagy tudok írni, vagy nem. Sajnos, utóbbire is fel kell készülni.
Ne sírjatok! Van rá esély, hogy nem lesz bajom, és visszatérek.
Wink

Csók, szeretteim! <3
Vissza az elejére Go down
Reeven Callagher
Reeven CallagherKlasszikus kommunikáció
Életkor : 30
Foglalkozás : rock sztár
Hozzászólások száma : 1383

Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eltáv - nem leszek elérhető...   Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 6 EmptyVas. Aug. 07 2016, 21:51

Sziasztok, jövőhéten én sem leszek. Tehát Seth és Reev

Kb hétfőn (vagy talán vasárnap) leszek legközelebb

Bye:
R.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eltáv - nem leszek elérhető...   Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 6 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Eltáv - nem leszek elérhető...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
6 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

 Similar topics

-
» Apa leszek! Lulu és Lizzy

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: Ismerj fel! :: Üzenetek egymásnak-