Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 4 EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 4 EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 4 EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 4 EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 4 EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 4 EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 4 EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 4 EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 4 EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 4 EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 Eltáv - nem leszek elérhető...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Nicholas Hill
Nicholas HillVároslakó
Életkor : 32
Foglalkozás : újságíró
Hozzászólások száma : 509

Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eltáv - nem leszek elérhető...   Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 4 EmptySzer. Nov. 12 2014, 23:43

Attention!Attention!

November 13.-16. között nem leszek semmilyen formában sem. Küldjetek lelki erőt és kódolatlan Wifi jelet!

N.A.R. (nia)


A hozzászólást Nicholas Hill összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Nov. 17 2014, 11:30-kor.
Vissza az elejére Go down
Bridget Sanders
Bridget SandersAdmin
Életkor : 33
Foglalkozás : Rádiós műsorvezető
Hozzászólások száma : 562

Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eltáv - nem leszek elérhető...   Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 4 EmptyVas. Nov. 16 2014, 09:44

Sziasztok!

A hétvégére-hétfőre tervezett reagpótlások sajnos úgy fest, tanulmányi okok miatt elmaradnak. (Avagy sok az olvasni valóm, beadandóm, etc.)
A héten elvétve szabad időmben igyekszem azért majd mindenkivel írni, s persze a HÖK-ös játékok prioritást élveznek.

Bree
Vissza az elejére Go down
Hyun Zin Woo
Hyun Zin WooVároslakó
Életkor : 34
Hozzászólások száma : 2334

Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eltáv - nem leszek elérhető...   Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 4 EmptyHétf. Nov. 17 2014, 08:11

Sziasztok!

Nem akartam ide írni, de azt hiszem muszáj. Nem leszek, amíg meg nem gyógyulok. Kérdésekkel, problémákkal forduljatok vki máshoz.
Köszi! Bocsi!
Z
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Mark Demyan Ivanov
Mark Demyan IvanovVároslakó
Életkor : 34
Foglalkozás : Naplopó
Hozzászólások száma : 447

Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eltáv - nem leszek elérhető...   Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 4 EmptyVas. Dec. 07 2014, 10:28

Dec. 20-tól Jan. 6-ig nem leszek elérhető. Ez idő alatt netem nem vagy csak akadozva lesz, játszani biztos nem fogok tudni! Sry.
Vissza az elejére Go down
Phoenix d'Abo
Phoenix d'AboVároslakó
Életkor : 47
Foglalkozás : mecénás, mentor, szabadúszó műkedvelő
Hozzászólások száma : 311

Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eltáv - nem leszek elérhető...   Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 4 EmptyVas. Dec. 28 2014, 17:06

Mától január 4-5-6-ig nem leszek elérhető. Ugyan ez csak egy játékost érint, de ha valaki keresne pm-ben, őket is türelemre kérem ~
Boldog új évet!
Vissza az elejére Go down
Joshua McBridge
Joshua McBridgeVároslakó
Életkor : 33
Foglalkozás : mikor mi
Hozzászólások száma : 1819

Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eltáv - nem leszek elérhető...   Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 4 EmptyKedd Dec. 30 2014, 20:23

Ma és holnap (délelött) igyekszem írni, de holnap 16 órától kivonom magam a forgalomból, és feltehetően csak 2-án leszek megint. (Természetesen vonatkozik ez minden karakteremre)

Ezúton is, előre is: mindenkinek boldog új évet kívánok!
Smile
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eltáv - nem leszek elérhető...   Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 4 EmptyCsüt. Jan. 01 2015, 23:32

jan. 10-éig csak ritkán leszek, mert tanulok, utána talán hawaii-dizsi-napfény lesz egy darabig. Smile (vagy mély depi, de akkor hara kiri is lesz xD)
Fogok írni szerintem, csak kevesebbet, valószínű első sorban Sebastiannal, szóval akinek kések a hsz-szel, attól előre is bocsánat! Igyekszem majd ha vagyok gyorsan pótolni!
Vissza az elejére Go down
Cain Larouxe
Cain LarouxeOktató
Életkor : 44
Foglalkozás : színész, rendező, színházi kritikus
Hozzászólások száma : 34

Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eltáv - nem leszek elérhető...   Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 4 EmptySzer. Jan. 07 2015, 10:16

Halihó!

MINDENKITŐL hatalmas elnézést és türelmet kérek. Mint azt páran lehet tudjátok, két egyetemen is helyt kell most ebben a vizsgaidőszakban állnom, ami az alapokon túl is leterhel és valahol határt kell húzni, hogy menjen a tanulás, beadandóírás. :/
Szóval, ha legkésőbb január végére nem térnék vissza gőzerővel, küldjetek felmentősereget! (Addig persze fel-felnézegetek, mert úgysem bírom ki, de a reagok kapcsán nem tudok és nem is merek nyilatkozni. :S)

Bree és serege
Vissza az elejére Go down
William Parker
William ParkerFilmművészet
Életkor : 31
Foglalkozás : tanúló, kezdő színész
Hozzászólások száma : 126

Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eltáv - nem leszek elérhető...   Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 4 EmptyPént. Jan. 09 2015, 16:26

Sziasztok eltűntem egy kis időre, de újra itt vagyok Smile ma mindenkinek megpróbálok válaszolni, de ha nem sikerül akkor holnap. Sajnos csak hétvégente tudok majd írni, szóval elnézést előre is a lassúságomért .
Vissza az elejére Go down
Nina Burke
Nina BurkeKlasszikus kommunikáció
Életkor : 29
Hozzászólások száma : 325

Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eltáv - nem leszek elérhető...   Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 4 EmptySzomb. Jan. 10 2015, 15:32

Halihó!

Az elmúlt időben egyébként is ritkásabban voltam, mint szoktam, de azért egy-két hsz belefért, viszont a jövő hetem (és már a mostani hétvégém is ) ki fog esni, mert jövő héten három vizsgám van, hétfőn-szerdán-pénteken, és nagyon tanulnom kell, mert a 3 tantárgyból 2-ből már másodszorra megyek, és le szeretném végre tudni a vizsgaidőszakot. Szóval mindenkitől türelmet kérnék, akiknek lógok, akik addig írnak nekem, illetve akikkel meg van beszélve, hogy majd játszunk. Péntek délután/estefelé vagy legkésőbb szombaton Frances-szerte Nina(és persze Kimberly) várható! Smile

ui: Szorítsatok nekem nagyon!! Smile
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eltáv - nem leszek elérhető...   Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 4 EmptyVas. Jan. 11 2015, 15:51

Hajrá Nina!!!

A változatosság kedvéért lebetegedtem, szóval ha eltűnök vagy továbbra is csak szórtan írok, ez az oka.....
tényleg bocsi attól aki Lizire vár, de jelenleg kevés életerőm van, örülök ha Sebbel írok :/ (Meg vele könnyebb, tényleg bocs)

Szerk:

~ Úgy esett e rém eset, megittuk az összeset... ~

helyett... úgy esett, hogy vizsgát kell ismételnem, plusz záróvizsgázom, meg dolgozom meg ideg-betegeskedek, szóval 23.-ig szórtan leszek. Igyekszem írni, de nem ígérem inkább, akkor nincs bűntudatom, ha nem jön össze.
Vissza az elejére Go down
Demetria C. Smith
Demetria C. SmithEgyszer volt, hol nem volt...
Életkor : 29
Foglalkozás : Egyetemista
Hozzászólások száma : 230

Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eltáv - nem leszek elérhető...   Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 4 EmptyHétf. Feb. 16 2015, 20:51

Szép estét!

A Demetria-Allegra-Philip-Callie felhőegyüttes egy váratlan fuvallat miatt észak felé sodródik holnaptól, reag elszórtan sem várható, ennek okán komor, borult idő, depresszió, front, fejfájás az, amire számítani lehet. (Vagy napsütésre. XD)
Jöttömre egy hét múlva számítsatok, pirkadatkor, kelet felől! (vagy később, ha nem élem túl)
Ne egyetek meg nagyon és várjatok rám *_*

Szeretlekimádlak
Vissza az elejére Go down
David White
David WhiteMűsorgyártás
Életkor : 30
Hozzászólások száma : 545

Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eltáv - nem leszek elérhető...   Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 4 EmptySzer. Feb. 25 2015, 18:07

Eljött ez a pillanat is, hogy ideírok. Very Happy A helyzet, hogy holnaptól vasárnapig, vagy hétfőig nem leszek Magyarországon. Smile Pontosan Szerbiában leszek, ha valaki meg akar kövezni. xD De remélem, csak szeretgetni. Very Happy Szóval vasárnapig vagy hétfőig nem leszek, attól függ, meddig van kedvem kint maradni. Smile
Addig sem tudok és nem is akarok hsz-eket írni!

Megértéseteket köszönöm. Szeri van. ^^ <3
Vissza az elejére Go down
Amelia Simeon
Amelia SimeonVároslakó
Életkor : 33
Foglalkozás : ápolónő
Hozzászólások száma : 1178

Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eltáv - nem leszek elérhető...   Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 4 EmptyPént. Feb. 27 2015, 00:50

Eljött az idő... Hehe, és az ok is hasonló. Bár nem a KIS Fehérrel, de én is Szerbiában leszek. Very Happy
Én nagyon szeretnék írni, de valószínű nem tudok majd. Aki ismer, az tudja, rosszabb ez nekem, mint a fogfájás. Very Happy
Pás. Ha tudok, még jelentkezem, indulás szombaton, de a macska holnap itthon lesz, és én nem cincoghatok... Wink

Jók (ne) legyetek!
Vissza az elejére Go down
William Parker
William ParkerFilmművészet
Életkor : 31
Foglalkozás : tanúló, kezdő színész
Hozzászólások száma : 126

Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eltáv - nem leszek elérhető...   Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 4 EmptySzomb. Feb. 28 2015, 13:18

Sziasztok
Sajnos lebetegedtem, szóval most egy darabig nem tudok írni, de amint jobban leszek megpróbálok írni mindenkinek.
Vissza az elejére Go down
Michelle Evans
Michelle EvansKlasszikus kommunikáció
Életkor : 28
Foglalkozás : Tanuló
Hozzászólások száma : 31

Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eltáv - nem leszek elérhető...   Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 4 EmptyHétf. Márc. 02 2015, 16:16

Halihó! ^^

Kisebb-nagyobb magánéleti problémácskák miatt az elkövetkezendő X napban csak nagyon ritkásan leszek^^ Próbálom minél hamarabb rendezni a dolgaim, de addig is, nem hiszem, hogy nagyon tudnék írni Smile
Vissza az elejére Go down
Ryder Salisbury
Ryder SalisburyVároslakó
Életkor : 33
Foglalkozás : Hacker
Hozzászólások száma : 45

Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eltáv - nem leszek elérhető...   Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 4 EmptyHétf. Márc. 02 2015, 20:04

Hihetetlen! De ide is írok.
Szóval, péntek vagy szombat estig - még nem tudom pontosan - nem leszek, mert erős megszorítások következnek, amit kicsi Ry-nak túl kell élnie...avagy az usernek, khm.
Elnézést kérek: Lanától, Kimberly-től és LiVi-től <3


Ry voltam.
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eltáv - nem leszek elérhető...   Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 4 EmptyHétf. Márc. 02 2015, 21:28

Ez egy ilyen nap... (hétfő xD)

Inkább én is kiírom magam, még kell némi idő mire belerázódom az új melómba, elég fáradtan esem haza, de igyekszem írni nem csak Sebyvel, a többiekkel is, de inkább nem ígérek semmit. Csak ne lepjen meg senkit ha lassan kap tőlem választ, nem ellene irányul, csak fáradt vagyok xD Sebyt próbálom szinten tartani, a többiekkel kicsit lassabb leszek egy ideig.

Köszi a türelmet!

Seby/Usui/Lizzy/Sarah
Vissza az elejére Go down
Elenore O'Hara
Elenore O'HaraVizuális kommunikáció
Életkor : 31
Foglalkozás : tanuló
Hozzászólások száma : 812

Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eltáv - nem leszek elérhető...   Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 4 EmptyPént. Márc. 20 2015, 01:11

Tudom, mostanában nem vagyok éppen megbízható napi reagoló, viszont kivételesen előre tudom, hogy nem leszek a hétvégén. Legkorábban hétfő (03.23.) este tudok írni, sorry!
Vissza az elejére Go down
David White
David WhiteMűsorgyártás
Életkor : 30
Hozzászólások száma : 545

Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eltáv - nem leszek elérhető...   Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 4 EmptySzomb. Márc. 28 2015, 20:14

A mai naptól bizonytalan ideig nem leszek elérhető...
Vissza az elejére Go down
Bridget Sanders
Bridget SandersAdmin
Életkor : 33
Foglalkozás : Rádiós műsorvezető
Hozzászólások száma : 562

Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eltáv - nem leszek elérhető...   Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 4 EmptyVas. Márc. 29 2015, 09:04

Kedves mindenki!

A jövő hetet betegszabadság címén kell kivegyem. Sad Az utána való héten már leszek, lábadozva, így nem ígérek semmit, de igyekszem vissza hozzátok, igyekszem írni nektek oda, ahova tartozok.
Köszi a játékostársaktól a megértést, az órákon pedig Monát és Dariust nyugodtan hagyjátok ki. Smile

Bree (és minionjai)
Vissza az elejére Go down
Mark Demyan Ivanov
Mark Demyan IvanovVároslakó
Életkor : 34
Foglalkozás : Naplopó
Hozzászólások száma : 447

Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eltáv - nem leszek elérhető...   Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 4 EmptyHétf. Márc. 30 2015, 20:20

Megdöglött a gépem, talán jövő héten leszek...
Vissza az elejére Go down
Hyun Zin Woo
Hyun Zin WooVároslakó
Életkor : 34
Hozzászólások száma : 2334

Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eltáv - nem leszek elérhető...   Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 4 EmptyHétf. Márc. 30 2015, 20:28

Szombatig Magyarországon vagyok, addig csak elvétve leledzem Very Happy
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Amelia Simeon
Amelia SimeonVároslakó
Életkor : 33
Foglalkozás : ápolónő
Hozzászólások száma : 1178

Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eltáv - nem leszek elérhető...   Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 4 EmptyCsüt. Ápr. 09 2015, 07:37

Október végéig aktívan pszichológiát tanulok. Addig csak szűkösebben leszek (mindenképpen kevesebbet, mint eddig, de azért eltűnni nem akarok). Kivétel, ha rájönnek, hogy zárt osztályra való vagyok. Akkor ...
Razz
Vissza az elejére Go down
Nina Burke
Nina BurkeKlasszikus kommunikáció
Életkor : 29
Hozzászólások száma : 325

Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eltáv - nem leszek elérhető...   Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 4 EmptyKedd Ápr. 14 2015, 22:49

Halihó!

Ez a hetem naagyon zsúfolt, vagy időm vagy energiám nincs írni, bármennyire is szeretném. Holnap még elérhető vagyok, ha valaki esetleg keresne, de csütörtökön korán reggel megyek egy konferenciára, és majd csak vasárnap késő este érkezem, addig nem is leszek gépnél, de jövő hét elején mindenkinek írok, akinek tartozom! Addig is legyetek jók, és játszatok sokat helyettem is! Smile

Nina-Kimberly-Diego trió ^^
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eltáv - nem leszek elérhető...   Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 4 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Eltáv - nem leszek elérhető...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
4 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

 Similar topics

-
» Apa leszek! Lulu és Lizzy

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: Ismerj fel! :: Üzenetek egymásnak-