Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 5 EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 5 EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 5 EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 5 EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 5 EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 5 EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 5 EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 5 EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 5 EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 5 EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 Eltáv - nem leszek elérhető...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
William Parker
William ParkerFilmművészet
Életkor : 31
Foglalkozás : tanúló, kezdő színész
Hozzászólások száma : 126

Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eltáv - nem leszek elérhető...   Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 5 EmptyKedd Ápr. 21 2015, 18:54

Sziasztok. Sajnos a héten nem valószínű, hogy elérhető peszek és a jövő héten sem biztos.
Vissza az elejére Go down
Aubrey McNally
Aubrey McNallyEgyszer volt, hol nem volt...
Életkor : 32
Hozzászólások száma : 119

Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eltáv - nem leszek elérhető...   Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 5 EmptyCsüt. Ápr. 23 2015, 12:04

Tudom, még csak most támadtam fel, de nem lesz hosszútávú az eltáv. Smile
Hétvégén Visegrádra visz kirándulni meg ünnepelni párom, úgyhogy azért nem leszek, de előfordulhat, hogy vasárnap tudok majd írni. Smile Ha mégsem, akkor szerda magaslatában, talán kedden is már elérhető leszek. :*
Vissza az elejére Go down
Lacey Howard
Lacey HowardVizuális kommunikáció
Életkor : 31
Foglalkozás : Basszus gitáros
Hozzászólások száma : 113

Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eltáv - nem leszek elérhető...   Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 5 EmptyKedd Ápr. 28 2015, 22:51

Pár napra kénytelen leszek kivonni magam a forgalomból, nem megy ez most nekem :"D *visszamászik a csigaházába*
Vissza az elejére Go down
Diego Martín
Diego MartínFilmművészet
Életkor : 32
Foglalkozás : Segédrendező
Hozzászólások száma : 78

Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eltáv - nem leszek elérhető...   Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 5 EmptyCsüt. Ápr. 30 2015, 00:40

Sziasztok! Holnaptól (vagyis igazából mától, lényeg, hogy csütörtöktől Very Happy) szombatig PEN lesz (Pécsi Egyetemi Napok), ami azt jelenti, hogy nem leszek nagyon elérhető, mert délután/este programok, koncertek vannak, aztán másnap józanodok/pihenek, meg zh-kra, illetve vizsgákra tanulok, szóval az elkövetkező pár napban nem hiszem, hogy nagyon tudnék hszt írni, de majd igyekszem Smile Vasárnap, de legkésőbb jövő héten viszont visszatérek! Smile

Nina-Kimberly-Diego kombó ^^
Vissza az elejére Go down
Kogara Hinata
Kogara HinataEgyszer volt, hol nem volt...
Életkor : 30
Foglalkozás : Tanuló
Hozzászólások száma : 20

Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eltáv - nem leszek elérhető...   Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 5 EmptyVas. Május 17 2015, 04:54

Sziasztok! Elnézést, amiért az utóbbi napokban nem voltam... de magánéleti gondok miatt még egy jódarabig nem is tudok lenni :-/ de próbálok minél előbb visszarázódni, és visszatérni... ígérem^^
Vissza az elejére Go down
Joshua McBridge
Joshua McBridgeVároslakó
Életkor : 33
Foglalkozás : mikor mi
Hozzászólások száma : 1819

Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eltáv - nem leszek elérhető...   Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 5 EmptyKedd Május 19 2015, 20:02

Csütörtöktől kb egy hétre én is eltűnök... Ne aggódjon senki, ha túlélem Pünkösdöt és a számonkérést, visszajövök... (Nem tudom, jó hír-e ez valakinek...)
:DDD
Vissza az elejére Go down
Trinity Grenville
Trinity GrenvilleVároslakó
Életkor : 31
Foglalkozás : Zenész, énekes
Hozzászólások száma : 86

Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eltáv - nem leszek elérhető...   Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 5 EmptyCsüt. Május 21 2015, 12:11

Most hétvégén sem voltam, biztos észrevettétek... és ezen a hétvégén sem leszek, meg még meghatározhatatlan ideig, mert egyrészt beteg vagyok, másrészt már lefoglaltunk egy faházat a hétvégére. Azonfelül találtam melót, ami nem tudom, mennyit vesz majd el az életemből.

Kitartást nektek!
Trin, River
Vissza az elejére Go down
Reeven Callagher
Reeven CallagherKlasszikus kommunikáció
Életkor : 30
Foglalkozás : rock sztár
Hozzászólások száma : 1383

Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eltáv - nem leszek elérhető...   Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 5 EmptyCsüt. Jún. 04 2015, 21:28

Nah, most én jövök XD 11.-ig nem vagyok, aztán majd megint, addig pótoljatok nyugodtan, ha szeretnétek Very Happy és hiányoljatok, azt is szabad XD

Vicc nélkül: 11 után jöttem, addig sziasztok! Smile
Vissza az elejére Go down
Edgar S. Winters
Edgar S. WintersAdmin
Életkor : 32
Hozzászólások száma : 117

Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eltáv - nem leszek elérhető...   Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 5 EmptyPént. Jún. 05 2015, 05:36

Jövő keddig én se leszek. Addig türelmet kérek mindenkitől. Legyetek jók. Majd jövök! Wink
Vissza az elejére Go down
http://www.frances.hungarianforum.com
Tessie Windsor
Tessie WindsorKlasszikus kommunikáció
Életkor : 31
Foglalkozás : tanuló
Hozzászólások száma : 28

Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eltáv - nem leszek elérhető...   Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 5 EmptyVas. Jún. 07 2015, 19:14

Egyéb okok miatt június 15- ig nemigen leszek elérhető. Biztosan fel- felnézek majd, de reagot nem írok. Megértéseteket köszönöm.Smile
&&Nora
Vissza az elejére Go down
Bridget Sanders
Bridget SandersAdmin
Életkor : 33
Foglalkozás : Rádiós műsorvezető
Hozzászólások száma : 562

Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eltáv - nem leszek elérhető...   Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 5 EmptyPént. Jún. 12 2015, 14:50

Kedves játékostársak!

Magánéleti dolgaim végett sajnos búcsút kell, hogy mondjak kicsit huzamosabb időre az oldalnak. Hogy ez egész nyár, vagy csupán egy hónap, esetleg még több, nem tudom előre megmondani még sajnos. Sok mindentől függ.
Ami biztos:
- a karaktereim (Bree kivételével) fagyasztásra kerülnek, így akikkel van folyamatban játékom, elnézést kérek. Sad Zárassátok a game-eket nyugodtan. Bree-éit is.
- Matt, téged felvesz Jamie gyakornoknak, of course! :DD
- Josh, te meg kapsz egy fotót és egy utolsóként ismert telefonszámot édesapád kapcsán.
- többiekkel, ha van ilyesmi, egyeztetni való, ennél a karinál keressenek pm-ben.

Jó játékot, kerüljétek a tűző napot és legyetek közepesen jók!
B(r)ee
Vissza az elejére Go down
Edgar S. Winters
Edgar S. WintersAdmin
Életkor : 32
Hozzászólások száma : 117

Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eltáv - nem leszek elérhető...   Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 5 EmptyKedd Jún. 23 2015, 12:23

Helló!

A laptopom *az életem!!!* szervizben van 2-3 hétig minimum *látványosan szenved*. Ebből kifolyólag nem tudok olyan aktív lenni, mint szeretnék.
Már sikerült szerezni billentyűzetet a tablethez, de ezt még erősen szoknom kell, egér híján meg tiszta macera *arról nem beszélve, hogy a 7 inches kijelzőn azt sem látja mit pötyög épp*.
Szóval vagyogatok, igyekszem írni de nem leszek túl gyors, ezért elnézés mindenkitől, akinek tartozom/játékot ígértem. A laptopo halála nem volt benne a terveimben.
Vissza az elejére Go down
http://www.frances.hungarianforum.com
Emily K. Nishan
Emily K. NishanEgyszer volt, hol nem volt...
Életkor : 29
Foglalkozás : tanuló
Hozzászólások száma : 70

Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eltáv - nem leszek elérhető...   Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 5 EmptyHétf. Jún. 29 2015, 23:08

Sziasztok! Smile

Holnaptól júli 5-ig áttelepszem Sopronba, szóval hsz írásra alkalmatlan leszek. Elnézést azoktól, akikkel épp játékom van, amint hazaértem igyekszem pótolni mindent. ^^
Vissza az elejére Go down
Lana Evens
Lana EvensFilmművészet
Életkor : 30
Hozzászólások száma : 143

Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eltáv - nem leszek elérhető...   Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 5 EmptyCsüt. Júl. 02 2015, 12:48

Sziasztok!
Körülbelül egy hétig nem leszek net közelbe. Akikkel játszok nyugodtam írhatnak. Igyekszek minél hamarabb írni. Egyébként van egy kis esély, hogy a nyaralóba lesz net. De körülbelül 5%. Bocsánat akikkel játszok, de tényleg sietek vissza.
Vissza az elejére Go down
River D. Woodrow
River D. WoodrowMűsorgyártás
Életkor : 30
Foglalkozás : DJ, autóversenyző
Hozzászólások száma : 24

Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eltáv - nem leszek elérhető...   Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 5 EmptySzomb. Júl. 11 2015, 21:45

De nem szeretek ide írni... az a helyzet, hogy magánélet miatt nem igazán tudok lenni, csak hétvégéken... ebben a hónapban dolgozok, így méginkább. Jövőhéten hétvégén viszont végképp nem tudok lenni lagzi miatt.

River és Trin
Vissza az elejére Go down
Nina Burke
Nina BurkeKlasszikus kommunikáció
Életkor : 29
Hozzászólások száma : 325

Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eltáv - nem leszek elérhető...   Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 5 EmptyHétf. Júl. 13 2015, 09:11

Halihóó!

Hülye telefon nem küldte el ide amit pár napja írtam, szóval most kihasználom, hogy kicsit van internet és írok laptopról. Szóóval az a helyzet, hogy sajnos ki kell vonnom magam a forgalomból augusztus közepéig-végéig, mert minden nap dolgozok a Balatonon egész nap, és ezzel még nem is lenne probléma, de az internet itt a vendégházban, ahol lakom annyira életképtelen, hogy lehetetlenség hszt írni, most is csodálkozom, hogy még nem dobott le a wifiről. Millió bocsánat azoktól, akikkel játékom folyik, amint vége a melónak augusztusban (pontos dátumot nem tudok még, azt a főnök nem közölte még), visszatérek! Addig is legyetek jók, játszatok sokat, és élvezzétek a nyarat helyettem is! Smile

Nina-Kimberly-Amy-Diego kombó
Vissza az elejére Go down
Mark Demyan Ivanov
Mark Demyan IvanovVároslakó
Életkor : 34
Foglalkozás : Naplopó
Hozzászólások száma : 447

Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eltáv - nem leszek elérhető...   Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 5 EmptySzer. Júl. 15 2015, 11:25

07.27-től 2 hétre kivonom magam a forgalomból. A chatre lehet felnézek, de játékban válaszolni biztosan nem fogok tudni senkinek! Tudom, hogy oltári nehéz lesz (XD), de bírja ki, akivel játékom van. ^^
Vissza az elejére Go down
Aubrey McNally
Aubrey McNallyEgyszer volt, hol nem volt...
Életkor : 32
Hozzászólások száma : 119

Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eltáv - nem leszek elérhető...   Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 5 EmptySzomb. Júl. 18 2015, 09:23

Gondolom láttátok, hogy megint egy kicsit inaktívvá váltam. Sad Új melóhely és mellette csinálom a saját vállalkozást, és eddig csak az egyik futott, úgyhogy volt időm, de augusztusban a melóhelyen új beosztásom lesz, kevésbé kötött, mint most, és akkor tudok majd írni! Remélem akikkel volt játékom, még nem írták le, hogy eltűntem és azt se, hogy a süllyesztőbe küldték, ha mégis, akkor izé. Sad De a lényeg, hogy amint lesz egy lélegzetvételnyi (nem alvásra korlátozódó) időm, jövök! <3
Vissza az elejére Go down
Emily K. Nishan
Emily K. NishanEgyszer volt, hol nem volt...
Életkor : 29
Foglalkozás : tanuló
Hozzászólások száma : 70

Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eltáv - nem leszek elérhető...   Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 5 EmptyVas. Júl. 19 2015, 00:36

1) Aubrey nagyon tetszik az aviképed! Very Happy

2) Eddig sem volt túl sok időm, de holnaptól kezdve két hétig egyáltalán nem leszek. Ha valami csoda folytán mégis, akkor amilyen gyorsan csak tudok írok. Smile Hogy augusztusban és után mi lesz, még gondolkodni sem szeretnék... szóval egyelőre remélhetőleg elsejétől jövök! ^^
Vissza az elejére Go down
Maximilian Carruthers
Maximilian CarruthersKlasszikus kommunikáció
Életkor : 33
Hozzászólások száma : 39

Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eltáv - nem leszek elérhető...   Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 5 EmptyKedd Júl. 21 2015, 10:04

Üdv!

Nem tudom, hogy kinek mennyire tűnt fel, hogy az elmúlt pár napban nem igazán voltam valami aktív. Reméltem, hogy nem kell eljutni idáig és írni ide. Pici és unalmas életemben egy kis zavar keletkezett, emiatt nem igazán tudok írni sem. Valamint a munka is bekerült most a képbe, ami az eddig végtelen szabadidőm végét jelenti (de ez a része zavar a legkevésbé Very Happy ). Na de a lényeg annyi, hogy határozatlan időre kivonom magam a forgalomból, reményeim szerint ez néhány napot fog csak jelenteni. Igyekszem vissza, ha lesz úgy időm akkor megpróbálok írni, de nem garantálok semmit sem. Bocsi mindenkitől akivel játszom és akiknek lógok egy ideje.

Maxie & Noel
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eltáv - nem leszek elérhető...   Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 5 EmptyCsüt. Júl. 30 2015, 20:47

Helló~

Édeseim a héten már nem leszek, inkább hétfőre ígérem magam (azt is inkább késő éjszakára), mint vasárnapra, mert nem tudom hogy esem haza. Ahova megyek nem lesz netem, laptopom, teló igen, de nem netezni, szóval ha eltűnök nem Mark vitt el ufó hajóján, hanem szőkítem a napon barna tincseimet Very Happy

<3
Vissza az elejére Go down
Lacey Howard
Lacey HowardVizuális kommunikáció
Életkor : 31
Foglalkozás : Basszus gitáros
Hozzászólások száma : 113

Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eltáv - nem leszek elérhető...   Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 5 EmptySzer. Aug. 05 2015, 08:33

Cukorkák!

Seb visszajött, most nekem kell modi nélkül hagynom titeket, de totális a káosz és nem látok át rajta. Na sebaj, hétfőn jövök, addig vigyázzatok magatokra és beszéljetek ki a hátam mögött Wink

Puszpá <3
Vissza az elejére Go down
Joshua McBridge
Joshua McBridgeVároslakó
Életkor : 33
Foglalkozás : mikor mi
Hozzászólások száma : 1819

Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eltáv - nem leszek elérhető...   Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 5 EmptySzer. Aug. 05 2015, 18:12

Szombattól egy hétre én is kivonom magam a forgalomból. Nem ígérek semmit, úgysem tudom megtartani! Smile

Josh/Lia/Dé/Lui
Vissza az elejére Go down
Elenore O'Hara
Elenore O'HaraVizuális kommunikáció
Életkor : 31
Foglalkozás : tanuló
Hozzászólások száma : 812

Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eltáv - nem leszek elérhető...   Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 5 EmptyCsüt. Aug. 13 2015, 00:11

Drága Csillagvirágszálak!

Ma éjjel még igyekszem mindenkinek írni, aztán vasárnap estig ne várjatok, mert esélytelen, hogy írjak. Utána persze újult erővel, úgyhogy nem kell visszafogni magatokat! Wink
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eltáv - nem leszek elérhető...   Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 5 EmptyCsüt. Aug. 13 2015, 20:37

Emberkék!

Váltom Elee drágánk, én hétfőn még leszek (kell a metszet Eleem, ki kell éljük magunk a szabadságolásom ezen napján xD) aztán keddtől csütörtökig bizonyosan nem. Szerintem péntek este a tuti, vagyis éjszaka, mert aznap sem leszek itthon. Tehát a jövőhéten Seby-reag csak elszórtan várható, előre is elnézést minden játszó pajtásomtól!

Seby és a többiek... nem sorolom, hosszú Razz
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eltáv - nem leszek elérhető...   Eltáv - nem leszek elérhető... - Page 5 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Eltáv - nem leszek elérhető...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
5 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

 Similar topics

-
» Apa leszek! Lulu és Lizzy

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: Ismerj fel! :: Üzenetek egymásnak-