Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
Rolling in the deep ~ Nate&Hell EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
Rolling in the deep ~ Nate&Hell EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
Rolling in the deep ~ Nate&Hell EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
Rolling in the deep ~ Nate&Hell EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
Rolling in the deep ~ Nate&Hell EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
Rolling in the deep ~ Nate&Hell EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
Rolling in the deep ~ Nate&Hell EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
Rolling in the deep ~ Nate&Hell EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
Rolling in the deep ~ Nate&Hell EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
Rolling in the deep ~ Nate&Hell EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 Rolling in the deep ~ Nate&Hell

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Hayley A. Clamance
Hayley A. ClamanceEgyszer volt, hol nem volt...
Életkor : 31
Foglalkozás : énekes
Hozzászólások száma : 195

Rolling in the deep ~ Nate&Hell Empty
TémanyitásTárgy: Rolling in the deep ~ Nate&Hell   Rolling in the deep ~ Nate&Hell EmptySzer. Feb. 01 2012, 22:12

Rolling in the deep ~ Nate&Hell Taylor-taylor-swift-19905457-100-100Rolling in the deep ~ Nate&Hell Taylor-taylor-swift-19905457-100-100Rolling in the deep ~ Nate&Hell Taylor-taylor-swift-19905457-100-100

Újra éltem. Vagyis megpróbáltam visszaszállni a mókuskerékbe. Ezért köszönettel tartozom Zinnek, amiért elindította bennem a motort, viszont amennyire imádom, éppen annyira utálom is ezért. Mindezt csupán azért, mert egy halom olyan lépés és feladat elé lökött, amiket fájdalmas lesz megtenni.
Az első teendőm egy körlevél küldése volt, amiben bocsánatot kértem a barátaimtól és tömören elmagyaráztam a remeteségem okait. Ezután a bandát szedtem össze. Tőlük is bocsánatot kértem, aztán helyzet jelentést kértem amiben az elmúlt egy hónap történéseiről és veszteségeiről kérdeztem őket. Az utolsó lépés a kimozdulás volt. Összeszedtem magam és normális formába pofoztam vissza mindenem, aztán elindultam bevásárolni. A remeteségnek megvolt az a remek előnye, a zsebpénzem a számlámon kamatozott, így volt némi fölösleg amit rááldozhattam a shoppingolásra.
Fogtam a HÖK-ös Glee-papírokat és azokat töltögetve indultam el a plázába. Nem laktam meszze tőle, szóval egy laza negyedórás séta után már a plázamacák nyüzsijében folytattam az utamat.
Zsebemben megcsörrent a telefonom. A kontyomba tűztem a ceruzámat, aztán előhalásztam a kis ketyerét és felvettem.
-Halló?
-Úristen, csak hogy végre felveszed a telefonodat! -ujjongott Frankie és majdnem kilyukasztotta a dobhártyámat.
-Szia bátyus, a te hibád lesz, ha megsüketülök! Minek köszönhetem részleges süketségem?
-Kell pizza ma estére is? Meg nem mellesleg aggódok érted, drága hugicám... Miért száműzted magad?
-Nem kell, köszi! Eljöttem bevásárolni - mondtam, miközben tovább töltögettem a papírt - Nyugodj meg, bátyuskám! Ez nem telefontéma, a lányeg hogy jobban vagyok és emberek között...
-De mégis Hell...
-Nem, Frankie! Majd máskor.... Egyelőre legyen elég, hogy élek, mozgok és beszélek!
-Rendban hugi... MA beszélni fogsz, ha akarsz ha nem, mert á....
De a többit már nem hallottam mert nekimentem valaminek... Vagyis inkább valaKINEK, mert kétség sem fért hozzá, hogy élt és két lábon járt ez a bizonyos akadály. Az ütközés eredményeként a telefon és a papírok kirepültek a kezemnől, én meg a fenekemen kötöttem ki.
-Pompás - morogtam alig hallhatóan - Ezért tényleg érdemes volt feléledni!
Vissza az elejére Go down
Nathanial Sparks
Nathanial SparksVároslakó
Hozzászólások száma : 102

Rolling in the deep ~ Nate&Hell Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rolling in the deep ~ Nate&Hell   Rolling in the deep ~ Nate&Hell EmptyCsüt. Feb. 02 2012, 16:42

Épp egy üzleti tárgyalásra sietek, öltöny, meg minden ami kell, amikor megcsörren a telefonom. Ránézek a kijelzőre, és kinyomom, most nem akarok vele beszélni. Sőt, amióta úgy döntött, hogy elsétál, azóta nem akarok vele beszélni. Szóval jobb lenne, ha inkább nem is hívogatna.
De nem adja fel, ismer már, csörög megint. Hát megint kinyomom, és ezt még vagy kétszer eljátsszuk, mire idegesen felkapom a telefont.
-Jó, ha nem értesz az ignorálásból, akkor mondjad!- Szólok bele dühösen, ő meg magyarázkodni kezd rögtön, annyira tipikus, és amilyen jó színésznő, lazán be is venném, hogyha nem lett volna már hatszáz ilyen csajjal dolgom.
És mondaná is, én meg hallgatnám, közben oldalra nézek kicsit, hogy hátha zöld van a zebrán, és ekkor puffan belém valaki. Mázlim van a táncos kiállásommal, hogy nem esek el, és neki is mázlija van ezzel együtt, mert akkor tuti lenyalatnám vele a koszt a ruhámról. Ránézek arra, aki belém rohant, és a szőke fürtök alól egy előmászó Hellt pillantok meg.
-Hívj később!- Mondom még a telefonba, aztán megint kinyomom, sőt, ki is kapcsolom, és elteszem, hogy Hellnek tudjam nyújtani a kezem, felsegítés céljából.
-Jól vagy?- Kérdezem meg, biztos ami biztos, lehet inkább orvost kéne hívni.
Vissza az elejére Go down
Hayley A. Clamance
Hayley A. ClamanceEgyszer volt, hol nem volt...
Életkor : 31
Foglalkozás : énekes
Hozzászólások száma : 195

Rolling in the deep ~ Nate&Hell Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rolling in the deep ~ Nate&Hell   Rolling in the deep ~ Nate&Hell EmptyCsüt. Feb. 02 2012, 17:18

Most szórakozol velem?! Ez komoly?! Tényleg, Istenem?! Végre elkezdem felszedni a fonalat és az első adandó alkalommal vele kell találkoznom?! Ezt vegyem rossz ómennek, vagy csak szimplán jól szórakozol?!
Akaratlanul is elpirultam és kicsit habozva elfogadtam a segítő kezét.
-Öhm, nincs semmi bajom köszi.... -néztem rá, és cseppnyit elmosolyodtam - Ez nálam mindennapos, minden oké... Te jól vagy? Ne haragudj, hogy majdnem fellöktelek...
Belenéztem a szemeibe, de nem tartott sokáig a bámészkodás, mert valahol Frankie telefontorz hangja ordibálta a nevemet.
-A francba! -motyogtam, majd mint az őrült kutattam a telefonom, majd ha megtaláltam gyorsan felkaptam és beleszóltam.
-Hugi!!!! Hell?! Hayley!!!!!!!!!!! HEEEEELLL!!!!!
-Nyugi Frankie, nincs semmi baj!
- A FRÁSZT HOZOD RÁM, TE IDIÓTA! MÉGIS MI A FRANC TÖRTÉNT HUGI?!
-Nyugodj meg, csak elestem, nincs semmi bajom! - mondtam, majd rájöttem hogy nem vagyok egyedül - Le kell tennem, gyere át délután...
-Le ne merd tenni He...
-Szia! - azzal lecsaptam a telefont, és idegesen a hajamba túrtam. Nem elég hogy Nate, még a bátyám is ezzel fog az őrületbe kergetni, hogy túlságosan aggódik...
A kétségbeesésem még jobban elmélyült amikor megláttam a papírokat szanaszét körülöttem.
-Szuper... - sóhajtottam, majd amilyen gyorsan csak tudtam összeszedtem mindent, majd felegyenesedve jobban szemügyre vettem. Öltöny volt rajta, amit már a bálon is megállapítottam hogy veszélyesen jól állt rajta. Komolyan, ha én lettem volna valami főmufti, biztos veszélyességi pénzt fizetettem volna vele, annyira észveszejtő volt...
-Milyen.... öhm..... Vagyis hogy vagy? -kérdeztem, miközben próbáltam magam összeszedni.
Fő a természetesség és a távolság.
Vissza az elejére Go down
Nathanial Sparks
Nathanial SparksVároslakó
Hozzászólások száma : 102

Rolling in the deep ~ Nate&Hell Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rolling in the deep ~ Nate&Hell   Rolling in the deep ~ Nate&Hell EmptyCsüt. Feb. 02 2012, 18:13

Felsegítem, és közben látom, hogy a papírjai szanaszét szóródtak.
-A telefonod...- Mutattam neki oda, ahonnan valaki a nevét üvöltözte, vagyis ahova került a tárgy miután felborult. Valójában szórakoztató, hogy ilyen esetlen és ügyetlen.
-Jól, kösz, épp tárgyalni megyek.- Válaszoltam röviden, amikor megcsörrent a telefonom. A másik, úgyhogy elővettem, és a kijelzőn egy ismeretlen szám fogadott, szóval felvettem.
-Nate Sparks.- Szóltam bele röviden, aztán már csak hümmögtem, elköszöntem, és kinyomtam. Hellre néztem és elmosolyodtam.
-Szóval épp tárgyalni mentem volna, ha nem most mondták volna le.- Kezdem újra a sztorit, hogy is vagyok, vagy valami ilyesmi. Ezután végigpillantok rajta, és megint a szemeibe nézve mosolygok rá.
-Te hogy vagy?- Kérdezem kíváncsian, és azt inkább nem teszem hozzá, hogy már hiányoltam a jelenlétét. A bál előtt egész sokszor megfordult a HH-ben, de azóta nem is láttam. Vajon mi történhetett vele?
-Nincs kedved inni velem valamit, vagy sietsz?- Kérdezem, mert hogy én szabaddá váltam már.
Vissza az elejére Go down
Hayley A. Clamance
Hayley A. ClamanceEgyszer volt, hol nem volt...
Életkor : 31
Foglalkozás : énekes
Hozzászólások száma : 195

Rolling in the deep ~ Nate&Hell Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rolling in the deep ~ Nate&Hell   Rolling in the deep ~ Nate&Hell EmptyCsüt. Feb. 02 2012, 18:29

Csak még szerencsétlenebbé és bénábbá tett, hogy még meg is mutatta hol a telefonom. Ilyen nincs, legalább ne estem volna el, vagy ne ejtettem volna el a cuccaimat. Könyörgöm, remélem remekül szórakozol fent és a popcorn is extra vajas, Nagyfőnök!
-Oh értem, remélem nem tettem kárt az öltönyödben -fűztem hozzá a tárgyalós dologhoz, aztán mikor telefonált idegesen rendezgetni kezdtem a papírjaimat.
Teljesen összekeveredtek. Szépen összerendezgettem, sorbaraktam és még pár rublikát kitöltöttem, miközben igyekeztem nem azzal a ténnyel foglalkozni hogy Nate áll velem szembe, akit többé kevésbé faképnél hagytam a bálon.
Lehet az volt életem legrosszabb döntése... Vagy az egyik legésszerűbb nem tudom, csak azt hogy nem futamodhatok meg és bújkálhatok. Ha ez van elrendelve, hagynom kell hogy történjenek a dolgok, persze az emlékeim és eszem felügyelete alatt... többnyire.
Amikor elköszönt felpillantottam rá és viszonoztam a mosolyt.
-Oh, hát nem is tudom mit mondjak, sajnálom? Vagy de jó neked? -kicsit hülyén éreztem magam. Nem igazán tudtam mit is kéne mondanom vagy csinálnom. Kicsit nagyon is elesettnek éreztem magam.
Mint bárány a farkasok előtt... Pompás kilátások... Én a kis ártatlan barika, ő meg a nagy lompos farkas....
A kérdésén kicsit elgondolkoztam. Nem mondhattam a teljes igazságot, mert azért mégis. Nem kell hogy simogassa az egóját hogy miatta IS a padlón voltam... Majd mondon fél igazságot, az a legjobb...
-Hát éldegélek... -haraptam az ajkamba- Egy kicsit el kellett tűnnöm mindenki elől... A nagymamámnak agyvérzése volt, ezért elutaztunk családdal Franciaországba hogy meglátogassuk utána meg kellett a magány...
Amikor észrevettem mennyit fecsegtem megint, elpirulva lesütöttem a szemem és elhallgattam. Nem tudom miért mondtam el ezt neki, vagy hogy egyáltalán miért álltam még itt. A kérdésére megint felkaptam a fejem és meglepetten pislogtam...
-Öhm, hát éppen vásárolni indultam de nem sietek.... -mondtam, aztán úgy döntöttem érjen a spontanitás - Miért ne....
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

Rolling in the deep ~ Nate&Hell Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rolling in the deep ~ Nate&Hell   Rolling in the deep ~ Nate&Hell Empty

Vissza az elejére Go down
 

Rolling in the deep ~ Nate&Hell

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Heavenly Hell - Hell és Nate
» Heavenly Hell - Rose és Nate
» Pokoli keringő - Hell lakása, Frankie&Hell
» Wellcome home Hell! - Izzie&Zin&Hell
» So you are the new... hmm... - Katerina & Nate - HH

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: A világ legvégén :: This is Hollywood! :: Archívum-