Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
So you are the new... hmm... - Katerina & Nate - HH EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
So you are the new... hmm... - Katerina & Nate - HH EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
So you are the new... hmm... - Katerina & Nate - HH EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
So you are the new... hmm... - Katerina & Nate - HH EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
So you are the new... hmm... - Katerina & Nate - HH EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
So you are the new... hmm... - Katerina & Nate - HH EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
So you are the new... hmm... - Katerina & Nate - HH EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
So you are the new... hmm... - Katerina & Nate - HH EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
So you are the new... hmm... - Katerina & Nate - HH EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
So you are the new... hmm... - Katerina & Nate - HH EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 So you are the new... hmm... - Katerina & Nate - HH

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Nathanial Sparks
Nathanial SparksVároslakó
Hozzászólások száma : 102

So you are the new... hmm... - Katerina & Nate - HH Empty
TémanyitásTárgy: So you are the new... hmm... - Katerina & Nate - HH   So you are the new... hmm... - Katerina & Nate - HH EmptyPént. Nov. 02 2012, 17:39

Mindig, de mindig kell a vérfrissítés, ezt hamar megtanultam. Még a fiatal lányok se bírják olyan sokáig a sok éjszakázást elég jól, hamar kiégnek. Mondjuk a mostani adag elég jól bírja, már vagy 3 hónapja itt vannak, legalább ilyen kitartó, és szívós lányt keresek.
Mivel elromlott a fűtés, így dögmeleg van. Már agyaltam rajta, hogy egy szaunát is üzemeltetni kéne, de elég furán mutatnának a vendégek éjszakai bulik alkalmával, szóval letettem róla, viszont a szerelőt meg már sokszor hívtam, de még mindig nem ért ide. Egy farmernadrág van rajtam, felül meg semmi, próbálom magam megszerelni azt az átkozott csapot, ami csak nem akarja megadni magát, szóval a bárpulttól nem messze, a színpad oldalánál térdelek éppen, és behajolva a radiátor alá próbálok valamit intézni azzal az átokveréssel.
Vissza az elejére Go down
Katerina Groom
Katerina Groom
Életkor : 30
Foglalkozás : student
Hozzászólások száma : 5

So you are the new... hmm... - Katerina & Nate - HH Empty
TémanyitásTárgy: Re: So you are the new... hmm... - Katerina & Nate - HH   So you are the new... hmm... - Katerina & Nate - HH EmptySzomb. Nov. 03 2012, 15:03


Nate and Katerina

Nincs pénzem semmire, nem gondoltam volna, hogy ilyen nehéz lesz ellátni magam az egyetemen. Tudom munkát kell találnom valamit, ami nem gátolja a tanulást, ami lehetőleg esti vagy éjszakai műszakkal jár, hát ezért vagyok most itt. Egy klubban állok és várom, hogy kezdődjön az állás interjú, jó lenne pincérkedni, de nem tudom mennyire vagyok alkalmas az állásra, elvégre még sosem csináltam hasonlót. De milyen lehet egy efféle állás interjú? Csak kérdezget én meg válaszolok vagy egyből bedob a mélyvízbe? Reménykedem, hogy az előbbi legyen.
Egy izmos, kopasz férfit pillantok meg. Erősen végig mérem és akkor rájövök: valószínűleg hozzá kell jönnöm. Ő a remélhetőleg jövőbéli főnököm. Odasietek hozzá, megpiszkálom a vállát, ahogy ilyenkor szokás és várom, hogy felém forduljon, amit pár másodpercen belül meg is tesz. Nagyot nyelek és belekezdek:
- Katerina Groom vagyok és az állásinterjúra jöttem. - magyarázom úgy, mint aki karót nyelt, de nem parázom túl a dolgot leülök a vele szemben lévő székre olyan lazán, amennyire csak lehet. - Mit kéne tennem? - kérdezem annyira lazán, amennyire csak tőlem telik.
Vissza az elejére Go down
Nathanial Sparks
Nathanial SparksVároslakó
Hozzászólások száma : 102

So you are the new... hmm... - Katerina & Nate - HH Empty
TémanyitásTárgy: Re: So you are the new... hmm... - Katerina & Nate - HH   So you are the new... hmm... - Katerina & Nate - HH EmptySzomb. Nov. 03 2012, 17:53

Kimászok a radiátor alól, nem megyek vele semmire. A távirányítóval a rádiót átkapcsolom egy másik csatornára, a csajok mindig átállítják arról, amit szeretek hallgatni, de sebaj, amíg ilyen jól végzik a dolgukat, ez legyen a legkisebb baj.
-Áh, szóval te vagy az új... hmm...- mondom a lánynak, aki közben megkopogtatja a vállam, és felé fordulok, hogy kezet nyújtsak neki.
-Nate Sparks- szerencsére ma igazán jó kedvemben talál, már ahhoz képest, amilyen kedvem van mostanában általában. Hellyel nem kínálom, leül ő magától is.
-Mesélj Katerina, honnan jöttél?- kérdezem, de nem kerülte el a fülemet a kérdése, hogy mit kéne tennie. Ó, ha tudná... ha tudná, kire emlékeztet, és az a lány miket váltott ki belőlem. Gyönyörű hosszú combjai vannak, egyszerűen igézik a tekintetemet.
-Le kell velem feküdnöd.- vágom be gyorsan a kérdésére, mit kéne tennie, mielőtt még mesélni kezdene magáról, azután várom a reakcióját, olyan eldönthetetlen pillantással, amiből nem láthatja, komolyan beszélek, vagy sem. És már hogy ne beszélnék komolyan?! Előbb-utóbb úgyis ez lesz a vége, ha akarom, én pedig most mókás kedvemben vagyok.
Vissza az elejére Go down
Katerina Groom
Katerina Groom
Életkor : 30
Foglalkozás : student
Hozzászólások száma : 5

So you are the new... hmm... - Katerina & Nate - HH Empty
TémanyitásTárgy: Re: So you are the new... hmm... - Katerina & Nate - HH   So you are the new... hmm... - Katerina & Nate - HH EmptySzer. Nov. 21 2012, 16:11

Katerina Groom írta:

Nate and Katerina

Döbbentem álltam a férfival szemben és szemeim elkerekedtek. Jól hallottam vagy valami baj van a hallásommal? Mert már sajnos volt rá példa egyszer- kétszer régebben. Kihúztam magam és átgondoltam az eddigi életem. Soha sem voltam ribanc, de még bármi megváltozhat. Bele menjek vagy ne? Ez a kérdés! Mi van ha átvág és fel se vesz? Végül is ha belemegyek és felvesz minden jó lesz, mi van ha kivételezik velem? Kevesebb munka ugyanannyi pénz... nem lenne rossz.
- Ha belemegyek felveszel?- kérdezem mialatt ráharapok ajkaimra és elkezdem mérni az előttem álló kopasz Nate- et. Nem rossz pasi, de nem az estem, de mindezek ellenére nagyon is bejön! Érdekes helyzet az biztos. Felállok elé lépek és a szemébe nézve várom válaszát.
Vissza az elejére Go down
Nathanial Sparks
Nathanial SparksVároslakó
Hozzászólások száma : 102

So you are the new... hmm... - Katerina & Nate - HH Empty
TémanyitásTárgy: Re: So you are the new... hmm... - Katerina & Nate - HH   So you are the new... hmm... - Katerina & Nate - HH EmptyHétf. Nov. 26 2012, 10:22

Csak figyelem, ahogy szótlanul ül, láthatóan gondolkozik. Féloldalas mosolyomat elővillantom, ha akarnám, most akkor se tudnám ezt elfojtani, de miért is akarnám? Gyakran igézem ezzel a csajokat.
Feláll, elém sétál. Felemelem egyik kezemet, ahogy ott áll, közvetlenül előttem, és anélkül, hogy megérinteném, a hajamba túrok. Szinte hozzáér mezítelen felsőtestemhez a nő, naná, hogy hatással van rám, hiszen nagyon jó csaj. Kezemet, ahogy leengedem ujjaim hegyével végigsimítok a karján, aztán még szélesebbre húzódik arcomon a csábos vigyor.
-Ha akarod, közben aláírom neked a papírokat...- felelem, hátha ez megnyugtatja, és belemegy a dologba. Ha nem, az se baj, akkor, ha bizonyított, és felvettem, majd utána fektetem meg. Simaliba.
Vissza az elejére Go down
Mesélő
MesélőMesélő
Hozzászólások száma : 122

So you are the new... hmm... - Katerina & Nate - HH Empty
TémanyitásTárgy: Re: So you are the new... hmm... - Katerina & Nate - HH   So you are the new... hmm... - Katerina & Nate - HH EmptyCsüt. Jan. 31 2013, 12:49

A játék inaktivitás miatt
FAGYASZTVA!
( Ha folytatni szeretnétek, PM-ben jelezhetitek!)
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

So you are the new... hmm... - Katerina & Nate - HH Empty
TémanyitásTárgy: Re: So you are the new... hmm... - Katerina & Nate - HH   So you are the new... hmm... - Katerina & Nate - HH Empty

Vissza az elejére Go down
 

So you are the new... hmm... - Katerina & Nate - HH

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Katerina Groom
» Impossible happens - HH - Yvi és Nate
» This thing between us should be illegal. - Nate & Cornelia - HH
» ♦ feel the rain on your skin ~ Nate && So Ra ~ HH
» Are you gonna be my... party planner? - Nate&Natasha / HH /

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: Hogy mire vagy jó... :: Munkahelyek :: Archívum-