Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
A Collins titok (Quentin-Leopold-Sammy) - Page 2 EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
A Collins titok (Quentin-Leopold-Sammy) - Page 2 EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
A Collins titok (Quentin-Leopold-Sammy) - Page 2 EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
A Collins titok (Quentin-Leopold-Sammy) - Page 2 EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
A Collins titok (Quentin-Leopold-Sammy) - Page 2 EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
A Collins titok (Quentin-Leopold-Sammy) - Page 2 EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
A Collins titok (Quentin-Leopold-Sammy) - Page 2 EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
A Collins titok (Quentin-Leopold-Sammy) - Page 2 EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
A Collins titok (Quentin-Leopold-Sammy) - Page 2 EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
A Collins titok (Quentin-Leopold-Sammy) - Page 2 EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 A Collins titok (Quentin-Leopold-Sammy)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Leopold K. Lindhardt
Leopold K. LindhardtVároslakó
Életkor : 35
Foglalkozás : Kritikus, szerkesztő
Hozzászólások száma : 263

A Collins titok (Quentin-Leopold-Sammy) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Collins titok (Quentin-Leopold-Sammy)   A Collins titok (Quentin-Leopold-Sammy) - Page 2 EmptyCsüt. Márc. 30 2017, 20:54

-Csak azért van ez, mert mindenhol nyomatják a szerelmet, mintha az ilyen mindennapi, mindenkinek alap dolog lenne az életében, vágod, filmek, zenék, könyvek... nem a Te hibád.
Legyint.
-Japp, mert mások vagyunk. Egen? Milyen stratégiára gondolsz?
Van stratégiája? Bár valószínű van, csak sosem gondolt bele.
-Nah, elég Ő is, nem kéne rögtön összetörni, bepasizik és pár hét múlva gyászolhat, lehet elmegy szerzetesnek.
Számára az halál 2.
-Adj neki időt. Magának kell rájönnie hogy fasz volt... ha boldog vagy az elég bizonyíték, hidd el. Tekints magadra úgy, hogy végre önmagad vagy! Ennyi.
Aztán ciccent egyet és jobban a mellkasára húzza.
-Nem, nem fog undorodni. Maximum Erictől, mert Ő neki kívülálló meleg és nem kedveli őket. Te az öccse vagy, de Ő senkije.
Jobb figyelmeztetni, hiába nem jó hír, jobb tisztázni.
-Áh, nem utáltam én senkit csak a világot. Féltél? Tőlem?! Ártottam én Neked valaha öcsi? Jó, oké, nyers vagyok Neked gondolom a szappanos szájú bátyád mellett de na!
Ez tényleg meglepi, sosem gondolta volna, hogy fél tőle a másik.
-Rev? Nem, dehogy, nem beteg. Kóma? Jah az volt neki talán... Eric... várj, Eric barátja Reeven, aki karakán és beteg a gyomra? A Francesra jár? Mert ha igen, szerintem egy Revről beszélünk öcsi. Rev qva nagy arc, imádom a srácot!
Röhög fel, lehetséges? De nem gondolná, hogy a Reeven sűrű név, főleg ha beteg gyomor társul hozzá.
-De, barátok lennénk attól még, csak nem aludhatnál mellettem. De ne félj, aludhatsz, nem félek attól, hogy rosszalkodsz. De tény, nagyon furán jött volna ki.
Főleg mikor elmondja Quennek, felizgatta az öcsét, opsz, bocs.
-Akkor az apád? Quen nem erőszakos.
Csak ezért érdekli, nem tudja hogy jött Q-nak a pofon.
-Ha köcsög veled és kiérdemli? Persze, helyreraknám! Amúgy jah, látszik rajtad öcskös, de Te művészlélek vagy.
Marad ennyiben, hogy nem gond az.
-Na ugye. Inkább örülj Ericnek és hagyd kicsit lógva Quent. Megérdemled a boldogságot.
Komolyan gondolja, Sammynek sem volt olyan könnyű.
-Nem utál, mondom, Stant sem tudja utálni szerintem, pedig Stan köcsög volt. Nyugi, nem utál.
Quen utálatos volt, de attól még szereti Sammyt.
-Az... az baleset volt, hidd el, tudok magamra vigyázni, ne félts.
Sóhajtja, de érezni visszafogja magát.
-Lehet. De akkor is érezhető volt a különbség a szeretetük kimutatásában, ha rólam vagy Chloéról volt szó.
Ezt nem csak beképzelte, ezt más is észrevette.
-Persze hogy tudom, éreztetitek. Lehet nem reagálom le látványosan, de attól még érzem.
Nem Tinára mondta hogy tudja, ezért fel sem fogja Sammy erre kérdez rá igazából.
-Pont ezért szard le. Ez olyan mikor azt mondom butus vagy meg azt ha idióta. Nem változtat azon, hogy hülyének titulállak. Én nem bántásból mondom, mindenki másnál éreztetik nem szívlelik a homotémát. De ennyi Sammy, hagyd rá. Ez ne emésszen, heterózd le. Legalább meglepődik!
Mert végül is... mi jogon buzizza le bárki, nem?
-Mondtam, hogy ne válaszolj...
Fogja a fejét, de azért mosolyog.
-Helyes, akkor nem verem meg.
Vigyorog, Eric maradhat, nyálaskodik.
-Gondolod? Ehm, táncolok ha mulatóhelyen vagyok, itthon tévézem vagy gitárhirózom, az állat, részegen a közepes pálya is kihívás! Akarsz játszani?
Ritkán veszi elő, de lehet vele ökörködni. Van gitárja hozzá, a lemez is megvan valahol.
Vissza az elejére Go down
Samuel T. Collins
Samuel T. CollinsVároslakó
Életkor : 30
Foglalkozás : Költőpalánta
Hozzászólások száma : 444

A Collins titok (Quentin-Leopold-Sammy) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Collins titok (Quentin-Leopold-Sammy)   A Collins titok (Quentin-Leopold-Sammy) - Page 2 EmptyPént. Ápr. 07 2017, 17:48

Bólint, hogy lehet. A szerelem mindig, mindenhol ott volt. Nagy levegőt vesz.
- Arra gondolok, hogy Chloéval talán...tényleg többet törődtek, mert olyan törékeny és fiatalabb, mégsem haragszol rá ezért, a helyén tudtad kezelni...mindig éreztem, de most látom csak világosan, hogy Quentinnel egy törés van köztünk emiatt. Te nem lökted el Chloet, te elfogadtad.
Pusmogja szipogva.
Megborzong Eric szerzetességével kapcsolatban.
- Igen, valahogy így, azóta sok minden a helyére került bennem, már értem mi volt a hiba
Mutat az agyára szomorúan. Ez a betegség dolog mégsem megy ki a fejéből.
- Ó...Hát...az olyan, mintha tőlem is undorodna egy kicsit
Pityergi, elvégre Eric annyira a része lesz, főleg, ha össze is költöznek, főleg amikor itthon lesz, mert ha hajózik, mindig megkérdőjelezi majd, visszatér-e hozzá, valóság volt-e, vagy csak egy álmot szeret.
Összerezzen, hogy Leonak nem tetszik, félt tőle régebben.
- Bocsánat... Olyan belevaló voltál.
Pislog, a finom részeit nem ismerte Leonak, csak a menőt, vagy az obszcént, az odamondogatósat.
Csak néz, hogy Leo fejében összeáll a kép egy talán közös ismerősről? Bár Reevet aligha lehetne az ő ismerősének mondani.
- Igen...fényképész
Ráncolja a homlokát, ahogy visszaemlékszik, majd eltátja a száját.
- Dehát honnan ismered? Nekem...ijesztő figurának tűnt a leírásokból.
Elvörösödik, összehúzza magát.
- Nem kell...ha egy kicsit is félsz ettől, nem kell együtt aludni. És ha történik velem valami? Gyakorlatlan meleg vagyok még...
Pusmogja, homályosan arra célozva, mi lesz, ha feláll neki éjjel, olyat álmodik, vagy ki tudja, részeg mámorában Ericnek nézi. Nem akar ő kockáztatni.
- Elvagyok a földön is
Tapogatja meg, csak takaró kell rá. Nem bír visszaemlékezni olyan esetre, amikor Quen kikapott volna.
- Nem, nem hiszem...vagy nem láttam.
Hálásan, de félve pislog rá
- Nagyon köszönöm. Na igen...művészlélek. Szóval, remélem emiatt nem fogtok verekedni. Tudom, hogy Q talán másképp gondolja, de én szeretném, ha kibékülnétek. Én...senkit se akartam elmarni tőle, soha
Nyögi a mondatot sírósan, mert olyan borzasztó, hogy a bátyja erre gondol.
- Jajj köszönöm
Mondja könnyes szemmel, kicsit közelebb húzódva egy ölelésre. Reméli, Leo nem fog fújjogva elhúzódni.
- Ha...te mondod...
Hüppögi a karijaiban.
- Egy kicsit...egy kicsit féltelek, főleg hogy most már nem is félek tőled és nem úgy hivatkoznék rád, mint eddig, hogy Quentin barátja vagy, hanem a sajátom
Simogatni kezdi a karját.
- Tudom...és ez Chloenak is rosszul esett...ahogy valamennyire nekem is, a saját szüleim oldaláról, de látod, egy nagyobb családban ugyan úgy megtörtént, hiszen Quentinnél is volt különbség, te viszont erősebb vagy, tudod kezelni.
Legalábbis Sammy meggyőződése, hogy Leo ezt teljesen feldolgozta, ezzel is csak biztatná a férfit.
- Aha...
Kifúj egy adag feszült levegőt, ezek szerint nem buktatta le Tinát.
- Hát igen, tudom, hogy hülye vagyok... Jó, akkor én meg csúfolom, mert hetero. De mit mondjak, ha azzal jön, az a normális?
Húzza el a száját, mert végülis erről van szó.
Kicsit nevet Leo reakcióján, iszik még, legalább már nem sír.
- Hát...folyton eszembe jut. Az az igazság, szörnyen viselem, hogy....hogy olyan messze van. És ha belegondolok, hogy alig fogom látni...Micsinálni? Az egy játék? Persze, hogy kell?
Kissé imbolyogva feláll és pislog, mert nem tudja, hogyan tovább.
Vissza az elejére Go down
Leopold K. Lindhardt
Leopold K. LindhardtVároslakó
Életkor : 35
Foglalkozás : Kritikus, szerkesztő
Hozzászólások száma : 263

A Collins titok (Quentin-Leopold-Sammy) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Collins titok (Quentin-Leopold-Sammy)   A Collins titok (Quentin-Leopold-Sammy) - Page 2 EmptyPént. Ápr. 07 2017, 20:15

-Miért haragudnék rá azért amilyen? Quentin sem haragszik Rád azért amilyen vagy, csak be akart szólni, mert azt hiszi viccből vagy buzi. Elég beteg elgondolás, de kinézem belőle. Hogy azt hiszi csak beképzeled, mert tapasztalatlan vagy... Ha Quen nem fogadott volna el már réges régen, nem ragaszkodna a hülye fejedhez annyira. Majdnem megvert a múltkor mert azt mondtam neki szerintem merevedési gondjaid vannak és nem bírod rendesen kiverni ezért vagy ilyen frusztrált. Így is leordítta a fejem, mit képzelek magamról, hogyan beszélek Rólad. Szeret Téged.
Ez tény, ő komolyan gondolja ezt, nem csak úgy mondja.
-Nem az agyadban volt a hiba, hanem ott...
Mutat Sammy farkára.
-Hamarabb kellett volna felállnia valami srácra.
Mosolyog, de érezni nem bántásból mondja, csak azért, hogy elterelje a figyelmét.
-Ezért vagy Te fontos, feloldod majd Quenben ezt a szart és Ericet is megkedveli. Miattad. Adj neki időt. Biztos jó fej a csóka.
Nagyon-nagyon reméli hogy az...
-Voltam? Már nem vagyok?
Szűkíti a szemeit a belevalóra, majd megdörzsöli finoman az öklével Sammy feje búbját.
-Nyugi öcskös, sosem bántanálak. Kicsit olyan mintha az én öcsém is lennél.
Mosolyog, mert valahol... tényleg.
-Ah! Meg énekes! Teh, szerintem ugyan az a srác. Majd ismerkedj meg vele, jó srác bár Neked most hogy belegondolok... lehet kicsit... nos... vagány lesz. Meg hirtelen és hangos, de ne ijedj meg Tőle. Eric is fosna tőle, ha ijesztő lenne, de a barátja nem?
Lehet Eric sem olyan elveszett, ez jó hír, félt remegve éhen halnak a konyhában, mert életképtelenek ezek ketten.
-Ehm... jah igen, az egyetemen szedtem össze, mert vártam Quen órája végét, aztán beszélgettünk és kiderül egy állat és mondtam akkor bontsuk a rendet, bontottuk is. Azóta voltunk pecázni meg diszkóba, jó arc. Sokáig fel sem tűnt hogy meleg, de lehet azért mert bi és kukkolta velem a csajokat... mindegy is.
Nevet, érezni neki nem téma, Rev jó arc, nem fontos hogy meleg. Ahogy Sammynél sem fontos.
-Mi történne Veled? És aludtunk már egy szobában, egy ágyban is... asszem. Nem félek ettől, mert Tőled nem félek. Nem vagy a zaklatós fazon, vagy tévednék? Nyugodtan aludj velem. De csak akkor, hogy a pasid megengedi. Végtére is... nem akarom hogy féltékeny legyen, az cinkes lenne, vágod.
Azért bajt nem akar.
-Nyeh, a föld egy fokkal jobb mint ez a kanapé, de baszod, nagy ágyam van. Quennel is elfértünk.
Nem titok, ott aludt vele. Igaz, ők heterók, de talán emiatt még furcsábbnak is tűnhetne, hiába nem volt az. Leopold nagyon rosszul volt, megnyugtatta, hogy nincs egyedül a szobában.
-Áhá! Ez a kulcs, nem láttad, itt lesz a macska kibelezve, meg is fejtettük.
Ezzel letudta, Quen magától nem ütötte volna meg.
-Tudom, de nem is tudsz. Majd megbékél, Ő a hülye... ha bocsánatot kér Tőled, akkor fátylat rá, vágod.
Von vállat, nála ez nem örök harag, inkább makacsság.
-Nincs mit.
Mondja lazán, nem zavarja, hogy lassan élő zsebkendő lesz, neki Sammy Sammy maradt... a kis tini srác, aki el vn veszve és vigasztalni kell... nincs mit tenni.
-Ez kedves Tőled. De nem szoktam bajba keveredni, legalább is nem egyedül. Vagány arcokkal haverkodom, megmentik a seggem ha olyan van, nyugi. Nem kell izgulnod. Max azon, hogy vajon elérek-e helyezést, ha megyek legközelebb versenyre! Egy csomó idő kiesett, nem tudtam gyakorolni...
Húzza el a száját, most nincs formában, pedig kellene.
-Mi mást tehetnék? A hiszti nem vezet sehova. Quen is feldolgozta, csak kicsapta a műhisztit, hogy sajnáljuk. Néha nem is Te vagy a leggyerekesebb...
Mondja kicsit lesajnálóan, de ez Quennek szól.
-Azt mondd erre, hogy kinek mi a normális. Indiában tehéntrágyában sütik a húst, ott az a normális baszod.
Megmondja ő, szerinte ez nem kell akadály legyen, Rev is biztos hasonlót válaszolna.
-Fogod látni, gondolj rá úgy, hogy amíg itthon van, szórakozol, Vele vagy. Ha elmegy dolgozni Te is azt fogsz, alkotod a verseid, rendszered, csiszolod őket, foglalkozol a szüleiddel meg velünk, és akkor hidd el, Ő sem panaszkodhat, mert ha itthon van Vele vagy, ha meg nincs, elfoglalod magad, pótolva ami kimaradt. Talán még jobb is így!
Nem tudja, de lehet neki jó lenne egy ilyen csaj.
-Aha, tudod, mikor le kell játszani a számot! Ú, na gyere! Idehozom, igyál még!
Buzdítja, majd elmászik egészen határozott léptekkel a PS-ig, előkotorja a lemezt is, a gitárt is. A gitár játékgitár, a húrok helyett színes gombokkal, azokat kell lenyomni amikor mutatja a játék. Na meg közben szólnak a jó kis rock számok (vagy esetleg más, ha Sammy mást akar). Tanítgatja is, lehet hogy Sammyvel pont nem játszott anno annyit. Közben itatja is, legalább lelazulnak, ha sikerül talán eltereli a figyelmét annyira, hogy elfáradjon és tudjon aludni, beájuljon szinte az ágyba. Leopold valószínű eljut erre a szintre a végén, hacsak rá nem szólnak mértékkel igyon.
Vissza az elejére Go down
Samuel T. Collins
Samuel T. CollinsVároslakó
Életkor : 30
Foglalkozás : Költőpalánta
Hozzászólások száma : 444

A Collins titok (Quentin-Leopold-Sammy) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Collins titok (Quentin-Leopold-Sammy)   A Collins titok (Quentin-Leopold-Sammy) - Page 2 EmptyPént. Ápr. 14 2017, 13:56

- Butaság, de logikus, tudom, hogy képes vagyok elhamarkodottan beleélni magam dolgokba. Ez most más
Teszi gyorsan hozzá, mielőtt Leo is Quen véleményére jutna. Aztán nagyot néz, hogy azt hitte merevedési gondjai voltak. Lehajtja fejét, alig hallhatóan piszmog.
- Nem erről volt szó, bár...nem voltam kibékülve ezzel a dolgokkal, mert a lányokra nos én soha... Inkább, jajj istenem ez nagyon intim
De ivott már és Leo olyan jó hozzá, hogy lassan az ő legjobb barátja lesz, nem a Quentiné. A gondolattól kicsit bekönnyezik, mintha őt is le akarná nyúlni, s a szégyentől, amit mondani készül...
- Elvont dolgokra, vagy...versekre, amikbe idegen férfit képzeltem, de amikor rájöttem, hogy hímnemű igyekeztem nemtelennek...de tényleg volt gondom ezzel, nagyon elnyomtam... Inkább éjszaka történt, spontán, vagy...hát volt egyszer, hogy magamhoz nyúltam filmnézés közben...és próbáltam tudomást sem venni róla, hogy a férfiak arcát, vagy testét nézem.
Sóhajt, iszik, próbál visszafehéredni, de nagyon vörös.
- Ezt még...nem mondtam el senkinek. Tinának se...
Nyuszogi, Erick előtt sem mert ezzel égni. Kortyol inkább, aztán elmosolyodik gyengén.
- Nagyon. Eric stílusos, intelligens, kedves és magabiztos, semmit nem tudnék mondani, ami miatt ne lehetne kedvelni, vagy ne lenne jó fej
Sóhajt nosztalgikus hangremegéssel.
- Most is az vagy, most is féltem tőled egy kicsit. Mielőtt...lett volna az a komolyabb beszélgetésünk, amikor veled osztottam meg először a titkom
Össze is rezzen, amikor kap egy óvatos barackot a fejére, aztán az öcsizésre közelebb húzódik is néz rá nagy, lelkes szemekkel.
- Nekem sok bátyám van...mindenki legkisebb tesóként kezel. Baj lenne, ha a barátomnak tartanálak? Olyan nagyon jónak, akit meg lehet ölelni
Bújik hozzá, mert ez az öcsikés dolog nagyon jól esett neki. Rájönnek, hogy Reeven összeköti az a szálakat.
- Hát...Eric kedveli a vagány figurákat. Ő vagányabb nálam én valószínűleg ijesztőnek fogom gondolni, mint téged. Legalábbis...amíg jobban meg nem ismerem.
Leot is azért nem tartja már annak, mert úgy érzi jobban ismeri.
- Ó és akkor...rosszaságokat csináltatok? Csak...ne keveredj bajba...
Megrázza a fejét.
- Nem vagyok zaklatós. Azt hiszem ha Eric nem lenne, akkor sem merném, sőt lehet, hogy még akkor sem, ha nem létezne, plusz tudnám, hogy meleg vagy. Nem, Eric nem féltékeny típus.
Bár azért bizonytalanul néz. Persze amilyen állapotban van, cseppet sem valószínű, hogy merevedése lenne.
- Hát...hát ha nem bánod
Motyogja. Az apjukra nem tud mit reagálni, hogy Quen bocsánatot kér, csak sóhajt.
- Mi lesz, ha nem fog? Örökre haragudni fogunk rá?
Kérdezi ijedten.
- Ha te mondod... Ez a Reeven erős?
Fogalma sincs, hogy akár Kennyre is gondolhat.
- Akkor be kell hozni, ha már az orvosok is megengedik. Biztosan sikerülni fog, kitartás kérdése
Bújik hozzá még egy kicsit, nem akar túl tapadós lenni, de most nagyon el van veszve.
- De...próbálom megérteni Quentint. Biztos nem esett jól neki, hogy a szüleink elhanyagolták...lehet, hogy arra vágyik, sajnálják egy kicsit őt, mert mindig miattunk aggódik.
Indián elfintorodik, kicsit a gyomra is kavarog.
- Igen, nem hangzik olyan rémesen. Én is így gondoltam, de néha eszembe jut, hogy a tengeren hajózik és ez olyan metaforikusan szomorú. Elválassza tőlem egy egész kontinens, tengerek, ez roppant távolság. Félek, hogy nem jön vissza és a hiányt sem tudják mindig betömni a pozitív gondolatok... Főleg most, most nagyon szükségem lenne rá
Pityeredik újra el. De Leo feldobja, hozza a játék gitárt és ő készségesen tanulgat meg iszik. Nem nagyon szól rá a férfira a mérték kapcsán, egy idő után ő is kikapcsolódik, felszáradnak a könnyei és a duhajkodó rockerképzelgésekből az ágyba és részeg álmokba zuhan.

//írhatnál egy zárót, ha gondolod, már nem vittem tovább Smile köszi :*//
Vissza az elejére Go down
Leopold K. Lindhardt
Leopold K. LindhardtVároslakó
Életkor : 35
Foglalkozás : Kritikus, szerkesztő
Hozzászólások száma : 263

A Collins titok (Quentin-Leopold-Sammy) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Collins titok (Quentin-Leopold-Sammy)   A Collins titok (Quentin-Leopold-Sammy) - Page 2 EmptyPént. Ápr. 14 2017, 23:04

-Jah, látom hogy az. Quen nem hallott a csávóról beszélni.
Az valóban más mint amit eddig megszokott.
-Hmm? Pasira verted ki? De azt hittem nem tudtad hogy meleg vagy! Vagy a lányok feneke érdekelt?
Nem tudja mi lehet nagyon intim, észre sem veszi, hogy túl indiszkrét, de annyira meglepte a válasz, hogy automatikusan rákérdezett. De válaszolnak is, csak elkerekedett szemmel néz.
-Ah... miért nem beszélted meg velünk? Féltél kinevetünk? Teh figyelj, én amondó vagyok ebben semmi nincs, amíg nem halottakra meg kisállatbelezésre vered ki! De tudod... sajnálom, hogy ennyire nem bíztál bennünk. Sokkal hamarabb kiderülhetett volna és... nem aggódtunk volna mi sem annyira. Quentin lehet hülye, de nem akarna neked rosszat. Hidd el.
Simogatja a másik vállát ahogy öleli, úgy érzi elbukott mint barát, mint fogadott testvér, hogy nem látta. Nem akart rákérdezni mert félt Sammyt megviselné, Quentin meg megharagudna, próbálta Quent rávenni, de Ő meg prűd a maga módján. Leopold hibája is, hogy így alakult, erre most döbbent rá.
-Komolyan? Sajnálom, hogy eddig magadba kellett fojtanod. Biztos nagyon zavart, mikor én a csajokról áradoztam, meg mocskos gondolatokat osztottam meg... sosem gondoltam bele, hogy ez Neked frusztráló lehet másért is, minthogy prűd vagy.
Mert ő csak ehhez kötötte, még szórakozott is megbotránkozáson amit Quentinnel levágtak néha.
-Ajánlom is Neki, szeretném ha normális párod lenne. Be fogsz... mutatni Neki?
Kíváncsiskodik, bár érezni fél, hogy Sammynek esze ágában sincs. Pedig érdekelné a csávó, meg jó lenne tudni, tényleg rendes fazon-e.
-Haaaah? Mi ijesztő van bennem, most komolyan?
Ez sokkolja, sosem mondta volna magára az ijesztő jelzőt, nála még Quentin is ijesztőbb ha odateszi magát az az idióta.
-Hm. Nem. Nekem is könnyebb lenne, ha a barátom lennél inkább. Testvér téren nem vagyok valami nagy szám, de barátként talán jobb vagyok.
Mosolyodik el, simogatja tovább a másik vállát, ez valahogy most könnyített a lelkén. Barátnak lennie könnyebb. Rev is szóba kerül, másik barát, ha nevezheti már annak a másikat, hiába nem ismeri olyan rég.
-De komolyan, nem is vagyok ijesztő! Hah... jah, Rev rendes srác. De meleg, szóval ne flörtölj vele, tuti visszaflörtölne!
Vigyorodik el, mert kinézi a kis rohadékból, hogy kikezdene Sammyvel, hiába van komplikált komoly kapcsolata. Azóta sem tudja mi a komplikált benne. Talán az hogy a pasija kurva?
-Áhh, nem fogunk, okosabbak vagyunk annál, mindenre gondolunk! És jah, merész csávó, nagyon jó Vele lógni! Persze Veled is, de Téged nem rángatnálak ilyen őrült dolgokba, annál jobban kedvellek.
Mielőtt azt hinné a kis pártfogoltja, vele nem is jó.
-Komolyan? Teh, nem magamra vonatkozóan, de merj kezdeményezni Sammy. Hidd el, szerintem Eric is örülne, mert azzal is azt jelzed, komolyan érdeklődsz, nem csak úgy sodródsz.
Ad egy baráti tanácsot, mert habár Eric férfi és nem nő, hogy elvárás legyen az udvarlás és hasonlók, de az embernek jól esik, ha kikezdenek vele, tudja, ő is szereti a vagány lányokat.
-Persze hogy nem. Nekem nem fura a barátaimmal aludni.
Quennel is csak amiatt az incidens miatt fura mindig, de az is mikor volt már. Sammy pedig előbb mondta, hogy túl gyáva hozzá, így miért is zavarja, ha ott horpaszt mellette.
-Nem. Vagy emiatt lehet, de másért nem haragszom rá. Nem kell kerülni vagy ilyesmi. Csak ebben tartsd magad a véleményedhez, ne alázkodj meg Neki! Akkor értelmetlen lett volna elküldenem. A legjobb barátom, nem tudom utálni, nem is akarom. Neked meg a bátyád. Csak rá kell vezetni, nekünk van igazunk, ennyi.
Semmi más nem változott Leopold szemében, csak az, ha ez a téma jön fel, makacsnak kell lenni.
-Rev? Hát... erősnek nem mondanám, de nem érez félelmet. Emiatt ijesztőbb tud lenni, mint gondolnád. De Téged nem bántana, nincs oka. Szóval ne félj Tőle, remek fotós, művészlélek, mint Te!
Ken meg alap hogy megvédi, talán túlzottan is megvédi...
-Tudom. Igyekezni fogok!
Bólint egyet, hogy igen, megnyeri a versenyt! Azaz megpróbál helyezést elérni... maradjunk ennyiben. A bújás nem zavarja, mostanra egészen hozzászokott.
-Igen, ezt jól látod. De ha nem vette volna észre, miatta is folyton aggódom. Figyelem, hogy ne dolgozzon túl sokat, hogy normális csajt szedjen már össze, hogy ne eméssze magát Stan miatt, hogy... ah. Igazából csak nem látja ami az orra előtt van, ez a baj vele. De lehet csak nem az én figyelmemre vágyik, megérteném azt is. Én nem vagyok a testvére.
Von vállat, nincs mit tenni alapon.
-Van telefon is a világon, meg videóhívás, gondolj erre. Ez nem a sötét középkor, hogy egy másik városba menni egy hónap legyen! Amúgy a statisztikák szerint a repülő a legneccesebb, a hajót sosem említik, mert rohadt biztonságos. Hazajön. Amint hazajön, biztos Veled akar lenni. Bírd ki még egy kicsit.
Ebben nem valami jó, de a személyes találkozást semmi nem pótolhatja, megérti. Inkább elterelni próbálja a másik figyelmét, jobb híján. A játék amúgy is mindig jó, Sammy is eléggé elengedi magát egy idő után. A végén mégsem iszik olyan rengeteget, mert a játék leköti, így el tudja cipelni Sammyt az ágyba és ő maga is kellemesen bele tud zuhanni. Az más kérdés, hogy a kelés a telefonra már nem lesz ennyire vidám...

//köszi! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Samuel T. Collins
Samuel T. CollinsVároslakó
Életkor : 30
Foglalkozás : Költőpalánta
Hozzászólások száma : 444

A Collins titok (Quentin-Leopold-Sammy) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Collins titok (Quentin-Leopold-Sammy)   A Collins titok (Quentin-Leopold-Sammy) - Page 2 EmptyHétf. Ápr. 24 2017, 21:54

Halálosn elvörösödik, mint egy betegségben, majd gyorsan, kelletlenül bólint, mintha egy fájdalmas igazságon akarna túlesni.
- Nem így mondanám, hanem, hogy közben...srácok jutottak eszembe. Próbáltam...keveset csinálni. Nem, a lányok feneke sem érdekel.
Ki is rázza a hideg.
- Magammal sem mertem megbeszélni. Én ezt elnyomtam, én nem mertem magamnak bevallani.
Suttogja. Esélytelen lett volna így, hogy megbeszélje velük, még ha kellemesen megbizsereg is most, hogy Leo segített volna. Nekidől a fiúnak, jól esik most a pátyolgatás, csak csendesen mondja, ha hüppörészve is, hogy semmi baj. Megtörli a szemét, kicsit meglepetten, de mosolyog rá.
- Ó Leo, olyan jó barát vagy! Teljes mértékben megértem Q miért ragaszkodik hozzád. Hát persze, bemutatom.
Lesz kit bemutatnia! Már önmagában ez határtalan örömmel tölti el. Persze a határtalanságot most korlátozza nyomorult helyzete, ámbár ezt nagyon megjegyzi Leonak. Közelebb került hozzá.
- Először, amikor még nem ismer az ember...vad vagy és szókimondó. De én nagyon szeretlek. Barátságból
Teszi gyorsan hozzá hadarva, sírva még, de nagyon szenvedélyesen, ettől az egész valahogy hatásos lesz, mint egy baráti vallomás.
- Köszönöm, hogy a barátom vagy. Testvérnek is világszám vagy, talán...nos bizonyos szempontból, most úgy érzem...nos jobb, mint Quentin
Ezt csak suttogni meri, de akkor is elhagyja az ajkait. Reevre bólogat, bár a párkapcsolatához sem tud sokat hozzátenni, nem ismeri Felixet. A jó tanácsokat megjegyzi, de továbbra is tart tőle. Nagy levegőt vesz és a kezdeményezést is igyekszik megjegyezni. Nem hiszi, hogy Leo azért nem rángatná bele, mert nem tartja olyan jó barátnak, hálás méh módra zümmög. Az alvás megbeszélik és azt is megerősíti, hogy nem fog megalázkodni. Ez a Reev és a túlzásai nem nyugtatják meg, félősen bújik Leohoz, de azért bólogatásra ingatja a fejét.
- Quentin nagyon nagyra tartja a figyelmed, hidd el. Ahogy...én is
Vallja be szégyenlősebben.
- Tudom, szokott telefonálni. Jó, erős leszek és nagyon szuggerálom, hogy ne egy Titanicra kerüljön.
Neki az él a fejében, hogy az a hajó is elsüllyedt!
Szerencsére Leo remekül eltereli a figyelmét és feldobja a borzasztó hírig hátralévő óráit.

// köszi Smile//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

A Collins titok (Quentin-Leopold-Sammy) - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: A Collins titok (Quentin-Leopold-Sammy)   A Collins titok (Quentin-Leopold-Sammy) - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

A Collins titok (Quentin-Leopold-Sammy)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Tömegben Noel és Sammy
» "Quen tudja?" Sammy/Leo
» Amber Collins
» Amber Collins
» Utál minket! Sammy és Stan

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: A világ legvégén :: Lakások, házak, otthonok :: Archívum-