Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
Szobatársak Matt-Tina EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
Szobatársak Matt-Tina EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
Szobatársak Matt-Tina EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
Szobatársak Matt-Tina EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
Szobatársak Matt-Tina EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
Szobatársak Matt-Tina EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
Szobatársak Matt-Tina EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
Szobatársak Matt-Tina EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
Szobatársak Matt-Tina EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
Szobatársak Matt-Tina EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 Szobatársak Matt-Tina

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Christina Collins
Christina CollinsVizuális kommunikáció
Életkor : 27
Foglalkozás : sminkes a Diamondnál
Hozzászólások száma : 39

Szobatársak Matt-Tina Empty
TémanyitásTárgy: Szobatársak Matt-Tina   Szobatársak Matt-Tina EmptySzomb. Dec. 31 2016, 17:18

Anyámék felhoztak kocsival, két húzós bőrönddel felszerelkezve csörtetek be a kollégium épületébe. Az egyik kissé félreráng, a sárga, ennek kirúgtam a kerekeit, amikor nem engedelmeskedett, de a piros, a nagyobb, hűségesen gurul utánam. Hajam kissé zilált, a szülőket ugyanis nem rángattam már fel a másodikra (bocs, srácok, ott lakunk, ha nem tetszik sikítsatok) cipekedés közben önálló életre kel, de ha kontyba fogtam volna akkor meg szétesik, úgyhogy mindegy, jó ez. Különben sem kell most a tip top megjelenés, a csajokat nem fogom letámadni. Egyszerű farmer, kabát és egy kis, fekete ing van rajtam, elég pedáns benyomást keltek, szeretem félrevezetni az embereket. Valahogy felcibálom a bőröndöket a másodikra, elindulok a szoba felé, ami meg volt adva, meg sem néztem pontosan ki lesz a szobatársam, csak a vezetékneve van meg, hogy valami Hart. Parázok tőle, a lányokkal ambivalens a kapcsolatom, a kis cukikkal lásd. Chloe jól kijövök, de ha valami karakánabbat kapok, nem tudom marad-e másnapra valami az épületből. Az olyanokkal ritkán jövök ki jól, de ez szituáció, körülményfüggő stb nem írom le Hartot. Kicsit gyanús, hogy egy félmeztelen, dereka köré törölközőt csavart srác andalog velem szembe, néz mint valami jelenésre, felvonom a szemöldököm, kidolgozottabb felsőtestet is láttam már. Visszanézek nem vagy semmi extra fintorral, de gurulok tovább, nem esik le, hogy teljesen rossz szárnyban járok. Nagyjából a folyosó közepén van a szoba, nagy levegőt veszek, mikor megállok előtte. Három bátyám van, igaz, hogy Chloeval nőttem fel, de ő különleges és hogy Sammy aligha számít fiúnak, de a lányokkal való kapcsolataim.... Néha nagyon nem tudom hova tenni őket, például, mikor jönnek ezzel a jó a hajad, vagy hol vetted a cipőt dumával, hogy beszélgessenek. Aztán meglepődnek az olyan egyedi és érdekes válaszokon, mint a "jobb, mint a tied" vagy "anyádba" amit Leo biztos értékelne, Sammyék pedig nem kérdeznek ilyet. De nem a régi ismerősökből kell kiindulnom, hanem újakat szereznem, benyitok az ajtón, felkészülve a legrosszabbra: valami ugrabugráló vörösre, aki vérszerződést akar velem kötni, vagy egy nagy darab, sötét darkness csajra, aki testnedvekkel táplálkozik. Aztán, amint meglátom a srácot, végül rápislogok a Hart előtti részekre is. Christian? Matthew? Ó jézus, le is csapom a bőröndöket, elég hangos robajjal és elvigyorodom.
Valamiért egy srácot osztottak mellém, nem lehet ekkora mázlim!


A hozzászólást Christina Collins összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Jan. 17 2017, 18:09-kor.
Vissza az elejére Go down
Christopher Matthew Hart
Christopher Matthew HartKlasszikus kommunikáció
Életkor : 33
Foglalkozás : hangmérnök gyakornok; szerelő
Hozzászólások száma : 206

Szobatársak Matt-Tina Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szobatársak Matt-Tina   Szobatársak Matt-Tina EmptyVas. Jan. 01 2017, 06:46

Új félév új szoba. Ha teljesen őszinte akarok lenni magammal, akkor azt kell mondjam, csak jobb szobatárs jöhet... Adam a maga nárszisztikus vonásaival vagy Will folytonos pucérkodásával és erőltetésével a csajozást illetően, vagy esetleg Richie, akit néha napján cigivel meg tudtam venni, hogy ne kössön belém és ne nézzen ki úgy a szoba ahogy... Meg még voltak páran, de mindegy is. Christian-höz sok remény fűz, bár azon kívül nem mond semmit a neve, hogy az egyik tanáré szintén Collins... és Sebastian emlegette, mert ott volt az esküvőn, szóval ha látom felismerem. Azt hiszem.
A lényeg, hogy mikor keresem az új szobám a nem túl sok cuccommal (két telepakolt sporttáska) akkor mosolyogva lépek be a helyiségbe. Még üres, így önkényesen megyek az ablak melletti ágyhoz, mert bizony ha rám tör a dohányzási szándék és úgy döntök nem megyek ki, hát szegek egy kis házirendet. Már ha a szobatársam nincs jelen vagy nem fogja ellenezni ezt a csínyt. Épp keresem a mobilom, hogy ránézzek, mikor benyit egy lány. Én nem gondolom, hogy őt várnám, szóval mosolygok tovább, szórakozottam, főleg mert úgy fest maradna, bár a vigyora meglep, nekem nem szoktak örülni az emberek...

-Isten hozott! De szerintem nem ez a szobád, velem egy fiú lesz, Collins. De nagyon szívesen segítek megkeresni a szobád és viszem a cuccaid is, mert látom sok van. Matthew vagyok.
Állok fel, közben zsebre vágom a telefonomat és lépek is közelebb, hogy segítsek, mert álmomban meg nem mondanám, hogy elírták a csinos leány becses nevét. No meg, hogy ne fiú mellé kerüljek... én.
Vissza az elejére Go down
Christina Collins
Christina CollinsVizuális kommunikáció
Életkor : 27
Foglalkozás : sminkes a Diamondnál
Hozzászólások száma : 39

Szobatársak Matt-Tina Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szobatársak Matt-Tina   Szobatársak Matt-Tina EmptyCsüt. Jan. 05 2017, 20:22

Most mit mondjak? Nem túl bizalomgerjesztő, ahogy vigyorog, kicsit idióta feje van. Nem gáz, majd megnevelem, ha hülye, jobb, mint egy lány, aki mondjuk sírna. Elég ideig laktam Sammyvel, hogy igényeljek egy kis...változatosságot.
Aha...egy fiú, hát nem apukám. Az ajtót nyitva hagyom, mert ilyen tré vagyok, de amúgy nehéz beráncigálnom a csomagokat a küszöbön.
- Csak voltam, átoperáltattam magam!
Hatásszünet, várom a fejet, bár harcolok a vigyorommal. Ki szoktam akasztani az embereket, elég alaposan. Lehet meghagyom egy darabig ebben, aztán majd vetkőzök neki, hátha sokkot kap, hogy bármelyik pillanatban elővehetem a farkam.
- Elírták, azóta nő vagyok, sok minden változott, de szarni rá, Christina Collins, már Tina, de a Chrisért se harapok, ha nagyon nem állna rá a szád. Hát persze, úgyhogy remélem neked kevés és elfér. Segíthetsz becibálni, mert maradok.
Nem akarok lányokkal lakni. De megnézem a papírt, tényleg ide osztottak és tényleg lemaradt Tina a nevem végéről. Megmutatom neki is, nesze öcsi, bizonyíték. Vagy szörnyet halt? Ajánlom neki, hogy ne és segítsen a csomagokkal.
Vissza az elejére Go down
Christopher Matthew Hart
Christopher Matthew HartKlasszikus kommunikáció
Életkor : 33
Foglalkozás : hangmérnök gyakornok; szerelő
Hozzászólások száma : 206

Szobatársak Matt-Tina Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szobatársak Matt-Tina   Szobatársak Matt-Tina EmptyCsüt. Jan. 05 2017, 20:59

Na jó, erre még az én szemem is kikerekedik és akaratlan jobban megnézem. Túl dögös fiúból lett lánynak, így kiül az arcomra a kétkedés, amit próbálok elnyomni, de ettől csak szokásos zavart arcom lesz.
-Hát... szerintem szívod a vérem. Ha nem akkor... sohasem jöttem volna rá, ha nem mondod, asszem.
Fogalmam sincs ez vajon bókként értelmezhető-e, de azt hiszem igen, így veszek egy mély levegőt és elmosolyodom újra.
-Azt könnyen megjegyzem, én is hallgatok a Chrisre, de csak mert Christopher is vagyok. Igen? Mármint... persze.
Mutatja a papírt, ilyen gyorsan nem olvasok, de elhiszem, erősen kétlem, hogy alapból velem akarna lakni. Szóval vállat vonok és behúzom azt a bőröndöt, ami nehézkesen gurul.
-Megjavítsam a kerekét? Látom már nem az igazi.
Mosolygok rá kedvesen, nekem nem tesz semmibe és talán javítok az első benyomáson magamról, mert az sosem valami fényes, tudom.
-Lecuccoltam az ablakhoz, cserébe mindent mást választhatsz, mit szólsz? Alku?
Miért ne, ha már marad, nem tűnik olyannak, akivel ne lehetne beszélni. Bár ha tényleg transzi, akkor Isten eléggé próbára tesz... előbb a bátyám, most Chris... De annyira szép lánynak tűnik, nehezen bírom elképzelni, hogy ennyire jó legyen a plasztika.
Vissza az elejére Go down
Christina Collins
Christina CollinsVizuális kommunikáció
Életkor : 27
Foglalkozás : sminkes a Diamondnál
Hozzászólások száma : 39

Szobatársak Matt-Tina Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szobatársak Matt-Tina   Szobatársak Matt-Tina EmptyKedd Jan. 17 2017, 18:27

Fejtörést okozok, na vajon? Ma már coolak a plasztikai sebészek, simán lehetnék férfi. Nehéz megállni, hogy ne röhögjek, felvont szemöldökkel, kihívóan nézek rá.
- Majd meglátjuk. Megkeresheted a farkam
Elképzelem, ahogy halálra ijed, ha letolom a nadrágom, egy poént megér, úgyis fog látni bugyiban, ha a szobatársam lesz, márpedig miért ne lenne? Kutyaszerűnek tűnik... Hallgat a Chrisre, mint egy állat. Pedig a Chris menő név, ki kell okosítani.
- Engem összezavarna a Chris és nem is illik hozzád.
Nem azért mert béna, eddig nem látok rajta semmi különöset, egyszerűen a férfi Christianoknak jellegzetes fejük van, az övé nem olyan. Helyes, nem ellenkezik, ilyenek a jó kutyák! Még a csomagom is behozza, füttyentek. Tíz pont a Griffendélnek, ahogy Leo szokta mondani. Ahhh...Leo. Kicsivel kedvesebben sétálok mellé, hogy kajak a kereket hozza szóba, a segítőkészséget mindig mosollyal hálálom.
- Jól látod Matt és megköszönném, már ha meg tudod.
Kicsit fintorgok, hogy övé az ablak, mert szeretem az ablakot, de nagy genyóság lenne minden átpakoltatni vele, főleg ha tényleg megjavítja a kerekeket.
- Legyen, ha tényleg olyan jó vagy és megcsinálod a kerekeit és ha cserébe minden mást választhatok.
Körülnézek, nem tudom mi a fenét lehetne még választani, de a legjobb polcokat viszem, azokat stírölöm és benézek a szekrényekbe is. Nekem úgyis több cuccom lesz, ő pasi.
- Na és te...nem tűnsz elsősnek, eddig kivel laktál?
Faggatom, az se lenne jó, ha perverz, persze nem félek, mert láncra verem és akkor tényleg kutyának érezheti magát, de azért...furdal, mert ha álmomban lenyírja a hajam az pech...
Vissza az elejére Go down
Christopher Matthew Hart
Christopher Matthew HartKlasszikus kommunikáció
Életkor : 33
Foglalkozás : hangmérnök gyakornok; szerelő
Hozzászólások száma : 206

Szobatársak Matt-Tina Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szobatársak Matt-Tina   Szobatársak Matt-Tina EmptyKedd Jan. 17 2017, 18:53

Összevont szemöldökkel csóválom a fejem, hogy nem szeretném.
-Vannak dolgok amiknek jól áll a balladai homály...
Ha fiú azért, ha lány azért... Will és Adam megedzettek, de ettől függetlenül jó lenne, ha nem meztelenkedős szobatársat kapnék. Ez igaz akkor is ha eredeti és hamisítatlan lány a másik, mit gondolnának rólam? Vagy inkább róla...
-Tényleg? Mondd a faternak is!
Mosolyogva vállat vonok, ha Matt akkor Matt, odafigyelek mindkettőre. A füttyentést nem teljesen tudom értelmezni, de mindentől függetlenül felajánlom neki, hogy megjavítom, tudom milyen bosszantó, ha nem gurul.
-Meglátjuk, de az enyém is mindig vacakol, elég megviselt...
Persze most nem azt hoztam, az a faternál van. De ide nem is kell sok cucc, amúgy sincs sok. Mikor elköltöztünk a szobám két harmada el lett ajándékozva, hogy beférjünk egy kocsiba.
-Nem gondolod, hogy kicsit sokat követelsz? De legyen, nem bánom.
Nevetek kicsit, mert nem sok minden módosult igazából.
-Nem, én most kezdtem a mestert... Huh. Kábé minden évben másokkal laktam. De főleg színészpalántákkal, az amolyan... szőke, izmos, tengerparti jelenetet előszeretettel forgató srácokkal, akik ugyan jó fejek voltak, de más világ. Meg Richie, aki ha betévedt telefüstölte a szobát... reméltem nem keni rám, elég sokat dohányzom. Meg még pár sráccal, de őket is alig láttam. Megedződtem minden esetre.
Ecsetelem, míg előveszem az ágy alól a szerszámos ládám és kiveszem ami kell: csavarhúzó, sűrített levegő, smirglipapír, nem tudom mi baja, ezekkel meg tudom oldani. Szóval nézegetni is kezdem, nem kell kipakolnia ehhez, törökülésben le is telepszem a szobában a táska mellé.
-Szóval te elsős vagy? Honnan jöttél? És... biztos nem akarsz csajokkal lakni? Végtére is én fiú vagyok aztán... lehet megszólnak téged miattam.
Letettem arról, hogy fiú, mert a viselkedése lányos. Szóval nem szeretném, ha beégne, csak mert velem lakik. Nem vagyok naiv, tudom, hogy az ilyen divatos lányok sosem lógnának egy olyan különccel mint én, nem is hibáztatom érte, csak nem akarom, hogy később megbánja.
Vissza az elejére Go down
Christina Collins
Christina CollinsVizuális kommunikáció
Életkor : 27
Foglalkozás : sminkes a Diamondnál
Hozzászólások száma : 39

Szobatársak Matt-Tina Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szobatársak Matt-Tina   Szobatársak Matt-Tina EmptyKedd Jan. 17 2017, 19:27

- Jajj ne, ugye nem vagy költő?
20 évig éltem egy balladai homály mellett! Lehet csak prűd, de annál jobban elszórakoznék!
- Nincs Chrises fejed, de apád nem cseszte le annyira, ott a másik neved. Vagy ő úgy hív?
Ja, lehet most beletiportam, de ha ennyit se bír ki, meg is érdemli! Ha az övé se gurul és azt se tudja megjavítani, mihez akar kezdeni az enyémmel? Lenézően nézek rá, de szerintem nem látja, mert a kerekeim nézegeti. Mindenesetre ha elbassza, búcsút vehet az ablaktól! Ezt most nem tudom poénból mondja-e de jobb, ha hozzászokik.
- Megszoksz, vagy megszöksz. Helyes, bölcs döntés
Vagy épp botor. Nem ismer még és egyeseknek addig jó...
Leülök addig a másik ágyra, amíg szereli a koffert, úgysem tudok pakolni és elfáradtam az ide felé cibálásban, szusszannom kell.
- Milyen mester leszel? Nem mondod? És bekented őket barnítóval? Jóég...igazak a klisék róluk, tényleg addig voltak bent a fürdőben, mint a csajok? Füvezett? Az komoly, kirúgták? Nem gáz, bár én nem
De sok cigis pasival jártam, volt egy olyan tévképzetem attól aztán menők lesznek. Azt, hogy megedződött-e, meglátjuk, viszont a színészeken nagyon röhögök, rádőlök a könyökömre, jobban elheveredek az ágyon.
- Franciaországból, de mielőtt beleéled magad hogy francia csaj lesz a szobatársad, csak tanultam kint, az egyik külkerületben lakom. Te? De elsősnek elsős. Hogy ribanc vagyok?
Kérdezem mosolyogva, mi másért szólnának meg?
- Eleget laktam már csajokkal, mások véleményét meg ki nem szarja le? Téged zavar? Mert nem érdekel.
Jelentem ki, ha nekem jó, szokja meg.
Vissza az elejére Go down
Christopher Matthew Hart
Christopher Matthew HartKlasszikus kommunikáció
Életkor : 33
Foglalkozás : hangmérnök gyakornok; szerelő
Hozzászólások száma : 206

Szobatársak Matt-Tina Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szobatársak Matt-Tina   Szobatársak Matt-Tina EmptyKedd Jan. 17 2017, 21:20

Értetlen fejet vágok.
-Költő? Én? Ezt meg honnan vetted?
Látszik, nincs ami messzebb állhatna tőlem, a balladai homály nekem megszokott szerkezet, nem tűnik fel, hogy fura lenne, Bob annyit használta anno.
-Jap, a fater általában Christoph-nak hív.
A Matthewt szerintem anyám adta, de csak összepréselem a szám, vállat vonok, nem bánt meg vele. Engem nem olyan könnyű, tekintve kevés dolgot veszek a lelkemre. Inkább fixírozom a kereket, mit lehet vele kezdeni.
-Hamarabb szoklak meg.
Mondom teljesen semlegesen, ha Willt megszoktam a csajaival, meg Richiet azt hiszi ő nehezebb eset lesz? Áh, esélye sincs.
-Én szerintem semmilyen. De hangmérnökin végzek majd jövőre, eddig weblapszerkesztést tanultam.
Aztán elfojtom a nevetésem, de vigyorgok.
-Még csak az kellett volna, bár Willből kinéztem volna hogy pucéran odaállít, hogy kenjem be a hátát... necces volt néha mennyire nem volt szégyellős! Aha, a volt csajom nem volt ennyit benn, de mire állítása szerint belőtte a sáróját lement a nap. Vagy épp felkelt ugye. Szerintem az enyém pont úgy ált felkelés után ha belefésültem, de nincs érzékem a divathoz. A lényeg, hogy nekik így volt jó, addig végül is semmi más nem számít.
Mosolygok, remélve Tina nem nagyon fürdőszobaszökevény, mert akkor továbbra is úgy kell kisakkoznom mikor mehetek be negyed órára.
-Nem, nem rúgták tudtommal. De szerintem nem csak füvezett, hallottam ahogy kínálgat másokat egyébb... cuccokkal. Nem mertem neki szólni, hogy nem kellene, láttam nála egyszer egy pillangó kést is.
De lehet nem az volt, de nekem meggyőződésem, hogy nagyon rossz arc volt a srác, annál pedig gyávább vagyok, hogy osszam az észt.
-Nem dohányzol? Bocs, majd akkor cigizem, ha nem vagy benn és akkor is csak az ablakba, nyugi. Nem szabad ugye, de vizsgaidőszakban meg ha sok a beadandó meg a meló megnyugtat.
Rájön majd, hogy a gyárkéményt megszégyenítő füstfelhőről messziről megismerhet.
-Nem tudom milyenek a francia csajok, nem lennék sokkal okosabb, ha az lennél. Mit tanultál kinn? Franciául is megtanultál vagy angolul vettél fel tárgyakat?
Nem tudom hogy működik, nem vagyok elég okos egy ilyen kiruccanáshoz. Meg keret sincs rá, persze. Aztán ráemelem a tekintetem, majdnem elejtem a csavarhúzót meg a kereket, amit leszereltem, úgy ölelem magamhoz őket.
-Nem... nem dehogy. Csak te olyan menő csajnak tűnsz, én nem vagyok menő srác. Vidéki vagyok, Daytonból jöttem, Ohio-ból, két éve. El kellett költöznünk.
Vetem bele magam talán túl nagy hévvel a kerék lecsiszolásába, hogy ne legyen olyan egyenetlen.
-Nem zavarnak az emberek, szeretem őket. Bár sosem laktam még lánnyal vagy nővel, de majd... alkalmazkodom. Úgy fest olyan független lány vagy, aki mindig eléri amit akar, legalább is nagy erőkkel törekszik rá, nem de?
Mosolygom meg, mert én sosem voltam ilyen karakán, jobb szeretek belesimulni mások igényeibe, súrlódás mentesebb.
-Amúgy ha zavarna fognám magam és kijelentkeznék, kérve egy fiút magam mellé. Elvégre ez a fiú szárny...
Nézek fel rá mosolyogva, majd visszacsavarom a kereket, jól meghúzva, mert ki volt lazulva és feltornászom magam. Elkezdem húzni és tolni a bőröndöt, végzi a dolgát.
-Most egy darabig jó lesz, de a hátsó jobb kerék kikopott. Ha veszel egy görkori boltban kereket, akkor le lehet cserélni és olyan lesz mint újonnan. Parancsolj.
Állítom oda mellé mosolyogva és elpakolom a dolgaim, hogy a ruháim kipakolásával folytassam a meghagyott polcokra és szekrénybe. Láthatóan csak beledobáltam a táskámba a őket és hanyagul hajtva rakom be őket új helyükre, nem vagyok valami takaros alak, de csak nem dobja be a törölközőt.
Vissza az elejére Go down
Christina Collins
Christina CollinsVizuális kommunikáció
Életkor : 27
Foglalkozás : sminkes a Diamondnál
Hozzászólások száma : 39

Szobatársak Matt-Tina Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szobatársak Matt-Tina   Szobatársak Matt-Tina EmptyPént. Jan. 20 2017, 12:34

Legyintek, hogy lényegtelen, majd ha jobban megismer, talán beszélek Sammyről. Az apja seggfej, de nem mondom hangosan, elvégre nem cél, hogy már az elején kiakasszam. Fintorgok és nem reagálok, teljesen korrekt így.
- Szerintem is, mert akadályoznám a szökésed
Vigyorgok rá, az viszont jó buli lenne. Bezárnám, megkötözném, eldugnám a holmijait.
- A hangmérnöki jól hangzik, a másik se rossz. Szóval csinálgatod az alapokat, mert két diplomával többre mész mint eggyel. Okos.
Ez dicséret, nem mestereket keresnek, hanem értsél minél több mindenhez. Egy kicsit olyan számítógéphez, egy kicsit olyanhoz, én is praktikus okok miatt választottam ezt, máskülönben csak lazán festegetnék. Az ex szobatársain hangosan kacagok, még a kezem is összecsapom.
- Nem lehet, hogy buzi volt? Egy buzinál tényleg jobb vagyok! Mert a normális srácoknak jól is áll úgy. Utállak is érte titeket. De ez haláááli! Irónia volt, vagy meg vagy húzatva? Az ilyen seggfejeknek ne legyen jó
Óóó bánom, hogy nincs harmadik ilyen szobatársunk, halálra szopatnám. Soha az életbe nem jutna be a mosdóba, ott hugyozná össze magát! Sammy is el tudott bíbelődni a hajával, de azért emberi időt töltött bent, még azután is, hogy elég jó lett a teste.
- Aztaredvát! Megintcsak okos. Hát, masszív vagy ezek szerint, én nem árulok kokót, a fűért se vagyok oda, rohadtul nem éri meg, hogy ha éppen rossz kedved van baszod, meg akarsz halni tőle. Inkább piálok, de nem alkesz szinten, ne aggódjál.
Inkább szexelek, az egészségesebb és levezeti a stresszt.
- Nem, én nem, esetleg partikon, de hangulat kell hozzá. Nem gáz, mondom, de ahogy akarod. A meló megnyugtat, mint a cigi?
Lehet rosszul értettem, inkább visszakérdezek. Felröhögök, nem tudja.
- Kurva jó nők, állítólag. Aha, kicsit tudok, középszinten mondjuk, de amúgy festészetet tanultam és angolul tartották,meg elvégeztem egy sminktanfolyamot. Majd ne lepődj meg, ha festegetek hébe-hóba. Kevesebb időm lesz rá, mert állást is kaptam. Oldalmosolygok, hogy megleptem és bénázik.
- Az is vagyok. És? Azért nem tartod magad annak, mert vidéki vagy? Ez tényleg elég szánalmas. De nyugi, nincs disznószagod, vagy ilyesmi
Fintorgok, hogy mit parázik?
- Én gyűlölöm őket, az embereket nem lehet szeretni. És mondtam, hogy transzi vagyok.
Próbálkozom, hátha még beveszi.
- Ja, törekszem és? Talán baj? Elég nagy barom lennél. A fiúkkal megszívtad, megint kapnál egy buzit, vagy egy drogos pöcst.
Nézek rá lebeszélően, de nem fog kijelentkezni, vagy ha igen, megnehezítem a dolgát. Kész a bőröndöm, felcsillannak szemeim, odaröppenek.
- Köszi, nem kell, jó lesz így. Nem tervezek hosszabb utakra menni egyelőre. Akkor az a szekrénysor az enyém!
Mutatok a sajátomra, látom ő is elkezd pakolni. Elég trehány és ez tetszik. Én először az ágyra hajigálom a cuccaim, mert még nemtom hová mit pakoljak.
- Az ilyen közös dolgokat, mint fogkrém, mosószer megvesszük együtt?
Kérdezem, mert a kencéim viszont kiraknám a fürdőbe. Sampon, tusfürdő, tamponok, betétek, hajkefe, fogkefe. A sminkeket nem ott fogom tartani, nem férnének el.
Vissza az elejére Go down
Christopher Matthew Hart
Christopher Matthew HartKlasszikus kommunikáció
Életkor : 33
Foglalkozás : hangmérnök gyakornok; szerelő
Hozzászólások száma : 206

Szobatársak Matt-Tina Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szobatársak Matt-Tina   Szobatársak Matt-Tina EmptyPént. Jan. 20 2017, 13:54

Csak mosolygok mennyire nem tetszik neki a Christoph, gondolom van egy ilyen nevű ismerőse, akit utál. Jobb is hogy Mattnek hív, azt hiszem.
-Tényleg? Furcsa lány vagy.
Nevetem el magam, mert ugyan mit tenne velem? Kigáncsol? Na meg amúgy is... fura, hogy valaki ragaszkodik hozzám. De bizonyára azért, mert nem ismer. Aztán megint felnevetek, mikor mondja "okos".
-Kösz. A hangmérnöki munka sokkal közelebb áll, programozni már utálok. Mit szépítsek ezen, nem nekem való, monoton és rettentő precizitást igényel. Már legalábbis ha nem akarsz egyetlen veszőhibát keresni a 3000 karakter közt...
Will tetszik neki, én is kedveltem, ha ezeket figyelmen kívül hagytam, mert ijesztő volt.

-Nem, nagyon tetszett neki egy Lizzy nevű lány. De eléggé mérges volt mikor amaz kikosarazta.
Érezni sajnálom a srácot, nagyon tetszett neki az a lány.
-Nem volt ő gonosz vagy hasonló, nagyon kedves és törődő srác volt csak épp... nem igazán tudta mi a jó a másiknak. Vagy legalább is ő azt hitte, de közben nem jött rá, ami neki könnyen megy, másnak nehézség és kellemetlen, ha nem sikerül. Mindegy.
Will tényleg nagyon kedves és segítőkész volt, érezni nekem nincs bajom vele. De így, hogy már nem vagyunk szobatársak még jobb is, külön találkozni vele egyszerűbb lesz. Másodszor okosoz le, érdekelne mikor jön rá, hogy igazából nem vagyok az. Legalább is nem tartom magam annak, minden tanárom meg ismerősöm butának tart.
-Hasonlóan gondolkodom, kocsmázni jó.
Én is szoktam inni, de részeg csak párszor voltam, azt is véletlenül. A dohányzás nálam súlyosabb függőség.
-A szerelés, igen. Szeretek megjavítani dolgokat, jó érzés. A cigire meg rászoktam, ahogy a kávéra, szóval ez a kettő mindig lesz a szobában, ha kell.
Vonok vállat, mert ha nem iszom kávét vagy nem cigarettázom valóban produkálom az elvonási tüneteket. Szomorú, de nincs erőm tenni ellene.
-Olyan szépek? Itt is sok szép nő van.
Vonok vállat, Christin is szép, ezért nem keresnék magamnak francia lányt.
-Festesz? ÉS miket? Én egyáltalán nem tudok, a pálcikaemberem is bána, bár azt mondják az is egyfajta tehetség... Milyen állást kaptál?
Érdeklődöm, mert azt hiszem, valami sminkeset, esetleg egy színházban. Kétlem, hogy ismerné a bátyám, nem is azért kérdezem.
-Gondoltam... nem, nem ezért, de hagyjuk. Nincs? Az jó, meglepődnék, nem láttam még disznót élve, csak a hentesnél...
Nevetek, mert nem erre gondoltam, de ha nem vagyok büdös az már valami, ha nem is sok, nem?
-Nem? Pedig nagyon könnyű. Ugyan, túl nőies a hangod, a mozgásod, a gesztikulációd. Meg túl szép lennél fiúnak...
Mármint olyan fiúnak aki lány, de szerintem érteni fogja, így csak somolygok és javítom a kereket.
-Engem nem zavar. Kellenek ilyen emberek mint te. Meglehet, de ha kijelentkeznék, akkor nagyon nagy bajom lenne veled, az is biztos!
Mosolygok, mert micsoda érvelés, hogy maradhasson! De tényleg nem zavar, ha furcsa is. Úgy fest maradna, nagyon is, nem akarom kedvét szegni, szép a mosolya.
-Oks. Maximum ha megint rossz lesz szólsz és elmegyünk venni.
Vonok vállat, majd bólintok a szekrényre. El is kezdek kipakolni, ő is, csak gondolom ő előbb valami rendszert csinál. Nekem nincs sok benne külön a pólók meg a nadrágok, fehérnemű és ennyi...
-Persze. Ami nehezebb majd én megveszem, ne te cipekedj. De ha írnál bevásárló listát annak örülnék. Mindig lemarad valami, ha elmegyek vásárolni... ahm, a főzés? Előre szólok, kábé csak a tésztámra mondom, hogy jó a többi nem egy mestermű, de ehető. De én szoktam főzni, mert olcsóbban jövök ki. Te szoktál?
Nem gondolom hogy mert lány akkor tud is, bár akkor megfognám az Isten lábát, az is biztos. Maximum ha nem, néha kérek Joshtól egy adaggal többet és hozok neki is, a bátyámék jól főznek. Közben én nagyjából meg is vagyok, a fogkefém, fogrémem meg a tusfürdő-sampon kombót (fiús illat, bár használhatja, nem fogok szólni érte) kiviszem a fürdőbe, másom nincs is a törölközőmön kívül, bőven marad helye mindenre. Ja igen, van egy fésűm még, de azt tudom tárolni a polcomon is.
-Én... kész vagyok. Csak a tancuccok vannak...
Fogom, egy táskányi könyv és füzetkupacot kiteszek az asztalomra, ami az ágyhoz közel esik (gondolom nem ezt kéri, hanem a hozzá közelebbit).
-Most vagyok kész. Segítsek valamit?
Vissza az elejére Go down
Christina Collins
Christina CollinsVizuális kommunikáció
Életkor : 27
Foglalkozás : sminkes a Diamondnál
Hozzászólások száma : 39

Szobatársak Matt-Tina Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szobatársak Matt-Tina   Szobatársak Matt-Tina EmptyPént. Jan. 27 2017, 17:38

Megemelem a szemöldököm. Ja, mondták már, de nem szoktam szeretni. Magasba vonom az orrom.
- Aha, jobban hangzik. Szeretnél abban elhelyezkedni? Én a festés miatt választottam a viz. komot.
Fecsegem, annak ellenére, hogy nem kérdezte. Kajánul röhögök, hogy kikosarazták, elköhintem:
- Jól tette.
Ez nekem ködös, hogy miért is volt jó srác az a pojáca, látszik is az értetlen fintoromon.
- Te nem tűnsz annak, de ha többet leszel bent, mint én - és nekem finom sminkem is van általában, ki leszel rugdosva
Vetek rá elbűvölő vigyort, ha órákig nézegetné az izmait tuti kipenderíteném. A farkát meg verje akkor, ha én nem vagyok itt, akkor övé a fürdő, de reggel ne csinálja, ha nem két perc neki.
- Na, ez biztató
Most kap egy mosolyt, mert kocsmázni tényleg jó! Ha rendes gyerek lesz és nem lesz más, elrángatom!
- Az király. Akkor mindig hozzád jövök, ha valami elromlik.
Még hasznos is a gyerek. Az sem hátrány, hogy van cigije, hátha stresszes leszek, a kávé is mindig jól jön. Nekem semmi ilyen jó tulajdonságom sincs. Mondanám, hogy ha aranyos, beleülhet az ölembe, de egyelőre nem kelti fel bennem ezt a kényszert, úgyhogy majd meglátjuk.
- Azt mondják ja. Az Amcsikról azt tartják, hogy el vannak hízva, de akadnak mindenhol. Buta sztereotípia
Legyintek, azt hittem ő beszopja az ilyet, még egy jó pont, hogy nem.
- Leginkább portrékat, vagy absztraktat. A tájképeket nem szeretem, mert unalmasak, az emberekbe valahogy lehet festeni mélységet. A Diamondsnál leszek sminkes.
Végre kifizetődött a ribancságom, ojjé!
- Ne legyél önbizalomhiányos! Azokkal mindig megszívom! Bár te nem tűnsz olyan bénának, mint az öcsém, aki nem mer megszólalni idegenek előtt
Forgatom a szemem, Sammyvel nőttem fel, nekem ez a kategória kicsit tág, többet viselek el.
- Én sem, a hentesnél se szeretem azt a részt. De a tengerimalacok például aranyosak. Háziállat nincs? Otthon se?
Mert nem szeretném, ha órákat süketelne a kiskutyájáról, vagy még rosszabb, idehozná.
- Lehet, de én nem is akarom. Afrnac! Hát nem hallottál még káromkodni ember!
Vigyorgok, aztán azt mondja szép, mondjuk ez tény, közelebb is megyek, hogy belemosolyogjak a képébe. Imádom, amikor zavarba jönnek!
- Úgy gondolod?
Lassan, csábítóan rebegtetem meg a pilláim, aztán rákacsintok, elnyitva buja ajkaim. Nevetve hagyom aztán ott és folytatom a beszélgetést.
- Az tuti!
Rendi a gyerek, eljönne velem venni, megtartjuk. Ha ilyen jófiú lesz, hozok neki kávét. Persze nem kényeztetem el, de az sem árt, ha odavan értem. Válogatom a ruháim, Q mindig úgy tanított, valami rendszer legyen benne és az elején szokott is, csak menet közben midig felborítom.
- Helyes, te vagy a férfi. Rendicsek, írok listát, aztán felezünk mindenben. Te dolgozgatsz ezzel a szereléssel? Gépeket is szerelsz?
Mert akkor kereshetne.
- Nem, én a bátyámat szoktam rávenni, hogy főzzön, vagy anyát. Ő jól csinálja, én nem. Szóval tőlük fogom hordani a kaját, ha jó fiú leszel majd kóstolhatsz. Anya nagy adagokat csinál, Quentin főztje pedig maga a mennyország. Lehet majd benéz és furcsállni fog, de ne aggódj miatta. Tudod, báty. Neked van?
Pakolunk, én azért telenyomatom a fürdőszobát, kétféle sampon, hajbalzsam, körömlakklemosó, arclemosó, szappan, intim gél, krémek, testápoló, ilyesmi. Hamarabb kész is van, mint én!
- Nagyszerű! Gyere
Ha engedi húzom oda az ágyamhoz.
- Szerinted szín szerint válogassam? Egybe tudnád gyűjteni a pirosakat?
Van piros pólóm, szoknyám, felsőm, én addig válogatom a sárgákat.
Vissza az elejére Go down
Christopher Matthew Hart
Christopher Matthew HartKlasszikus kommunikáció
Életkor : 33
Foglalkozás : hangmérnök gyakornok; szerelő
Hozzászólások száma : 206

Szobatársak Matt-Tina Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szobatársak Matt-Tina   Szobatársak Matt-Tina EmptyPént. Jan. 27 2017, 19:35

-Meglehet. Egész jól keresnék vele, tetszene is. Jah, vannak rajzos órák, láttam, meg van szakkör is, ha érdekel.
Ugyan azt nem tudom, csak ceruzával rajzolnak-e vagy lehet-e festeni is, nem értek hozzá, sosem néztem, tekintve én béna vagyok hozzá.
Vállat vonok arra jól tette-e a csaj, hogy kikosarazta Willt.

-Erősen kétlem, hogy többet lennék benn... maximum akkor ha kocsit szereltem, mert akkor muszáj vagyok benzinnel is átmosni magam sokszor, mert nem akar lejönni rólam a fáradt olaj vagy épp a ruhámból.
Vonok vállat, hogy nem vagyok egy fürdőszoba mániás, nyugodtan benn lehet.
-Ismerek már párat, ha gondolod. Van egy rock-kocsma is, élő zenével, korunkbeli srácok játszanak, azt például szeretem és van csapolt sör.
Magyarázom, ha már érdeklődést mutatott, lehet elmenne a haverjaival. Esetleg velem, de gondolom akkor sem kettesben. Azon elmosolyodom, hogy hozzám fog jönni minden elromlott dologgal.
-Jól van, csak nyugodtan.
Amíg megtehetem, segítek, nekem ebben semmi megterhelő nincs.
-"Szívósak az előítéletek, akár a halak, hosszú századokra van szükségük." Idő míg változik a közvélemény.
Vonok vállat míg Csehovtól idézek.
-Hmm, szerintem nem feltétlen unalmasak, az inkább akkor jó, ha valami nyugalmat akar látni az ember. Az absztrakt az milyen nálad? Mikor mindenféle kockát meg kört festesz össze vissza a vásznon, érzésre?
Nem értek ehhez, azt értem, hogy elvont, de mitől lesz elvont? Azaz mikor nem elvont egy festmény? Ez talán jobb kérdés.
-És kiket fogsz sminkelni? Modelleket?
Mintha az valami ruha cég lenne, de lehet keverem...
-Nem mer megszólalni? Miért? Dadog?
Azt megérteném, ha kijön rajtam, akkor én is befogom, mert rossz hallgatni, hogy kiröhögnek az emberek. Az önbizalomhiányra nem mondok semmit, Isten ilyennek teremtett, ki vagyok én hogy panaszkodjak? Inkább nem is teszem.
-Nem, sosem volt. Akartam egyszer egy kutyát, de a fater lebeszélt, hogy nem tudnánk eltartani. Így sem volt sosem otthon annyit dolgozott, letettem az állatokról. Meg aztán később egy másik kutya meg is kergetett, nem is egyszer, szóval nem csípnek az állatok. Az egyik barátom hörcsöge pl lepisilt mindig ha megfogtam míg muszáj volt... Bár a bátyám macskájával kezdek megbarátkozni, elég picinek és ártalmatlannak tűnik.
Nem vagyok valami állatos egy ideje.
-Tengerimalacod volt? Azzal mit lehet csinálni?
Ebből ezt szűröm le. Azt viszont nem értem mi értelme annak az állatnak, csak vinnyog és harap.
-Attól hogy káromkodsz lehetsz nőies.
Szerintem nem kizáró ok, erre nem közelebb hajol? Zavartan mosolyogva sütöm le a szemem és ejtem el majdnem a csavart, mert erre nem számítottam, de tudom, hogy csak szívózik. Próbálom is leplezni a zavarom minimális sikerrel.
-Rendben. Dolgozom, másodállásban szerelő vagyok egy kisebb cégnél. Milyen gépekre gondolsz? Javítottam már számítógépet, mosógépet, rádiót, kamerát, telefont...
Nézek rá, pontosítson, mert mindenfélét javítok. Hűtőt csak azért nem tudtam múltkor, mert ahhoz speciális gáz kellett volna, ami nem volt, de amúgy megcsináltam volna azt is szerintem.
-Igen, van egy féltestvérem. Én majd tőle meg a hozok meg a párjától, mindketten jól főznek, Josh amúgy is mindig több kaját rak el, mióta evett a fater kotyvalékából... bár lehet mondta a párjának és ő teszi el nekem, eléggé gondoskodó személy.
Vonok vállat mosolyogva.
-Quentin szakács vagy csak szeret főzni?
Arra csak rázom a fejem, hogy nem fogok megijedni a bátyjától, pár szót váltok vele és megnyugszik, hogy tőlem nem kell félteni senkit... főleg nem egy ilyen karakán lányt.
Közben kipakolok, de nekem alig van cuccom, szóval felajánlom, hogy segítek, ha igényli, hamarabb elkészülhessen ő is. Engedem magam húzni, aztán csak nézek rá.

-Az jó gyűjtési elv. Ti csajok úgy is szín szerint öltöztök össze nem?
Kérdezem, közben keresem a piros ruhákat. Remélem fehérnemű nem lesz benne, mert azt úgy is külön tárolja gondolom. Mivel nem a saját cuccom, összehajtom neki, megy szépen is, csak magamnak nem szöszölök ilyennel.
-És milyen hobbijaid vannak? Ha épp nem festesz meg sminkelsz mit csinálsz?
Kérdezem míg hajtogatom neki a ruháit (kivéve ha rám szól ne hajtogassam, csak terítsem egymásra, mert felakasztja mondjuk).
Vissza az elejére Go down
Christina Collins
Christina CollinsVizuális kommunikáció
Életkor : 27
Foglalkozás : sminkes a Diamondnál
Hozzászólások száma : 39

Szobatársak Matt-Tina Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szobatársak Matt-Tina   Szobatársak Matt-Tina EmptyCsüt. Feb. 02 2017, 17:08

Hajrá Mattnek. Én megvonom a vállam
- Meglátjuk, nem akarom túlvállalni magam.
Helyeselek, ne legyen bent sokáig, noha elkerekednek a szemeim, mivel akarja magát lemosni.
- Benzinnel? Ember, ha ráérek szólj és segítek. Lesuvickollak, de vízzel. Vagy ez egy szóvicc akart lenni?
Benzinnel én még nem mosakodtam, neki se ajánlom, basszus honnan szopta ezt?
- Én is ismerek egy párat
Nézek rá "most komolyan" fejjel. Úgy nézek én ki, mint aki nem jár kocsmába? Naiv kis hülye.
- De ha jó fiú leszel, elmegyek veled a romkocsmába, ahol a helybéli arcok játszanak
Legalább bepasiznék. Vagy a tag bemutat a haverjainak, bár egyelőre kétlem, hogy sok lenne neki. Szerelés megbeszélve, az idézeten nézek egyet.
- Óh, milyen művészke vagy
Egyre inkább az az érzésem jól kijönne az öcsémmel.
- Úgy gondoltam, nekem unalmas megfesteni. A táj nem mozdul, az ember legalább pislog, azt jobban szeretem. Egyébként semmi bajom a tájképekkel, szeretem őket. Az kockaság lenne. Olyat már csináltam, hogy ragasztószalaggal felragasztottam egy sávot a vászonra, egy ember arc szögletes formája és az agy jött ki a dologból, a háttér persze színes volt. Inkább amolyan mindenféle van rajta, várjál mutatok egyet a telefonomból.
Sóhaj, az csak egy ujjmozdulat, míg ha belekezdek ecsetelni, legalább tíz perc.festmény
- Jah és gazdag nőket, ami nem olyan felemelő, de legalább jól fizetnek.
Sammyn legyintek, dadog egy fenét.
- Félénk.
Röhögök azon, hogy nem csípik az állatok, ezt csak fokozza a hörcsög lepisilős sztori.
- Lehet pont így fejezte ki, hogy tetszel neki. Ha lehugyálnak nem feltétlenül jelent rosszat, csak az embereknél, de velük ne törődj. Ja, nem, nekem nem lehetett, mert a bátyánk bogaras. Az egyik, kettő van. De nem is akartam mert nem vagyok egy gondoskodó alkat. Menj már, tök aranyos, csak állítólag sokat szarik, folyton pucolni kell. Meg ő is mászkál, a kutya annyit csinál, hogy ugat, nagy ügy
Érvelek fitymálóan a tengerimalacok javára.
Nyerek! Aranyos, ahogy zavarba jön, nem mer rám néni, igazi cuki bénaság! Még a végén annyit fogom szeretgetni, mint Sammyt. Nem tudok nem vigyorogni, ahogy nézem közelről, kuncogva hajolok el és lapogatom meg a haját.
- Jól van akkor.
Bele akartam túrni, de az még korai. Nem néz ki tetvesnek, de akkor is korai.
- Csak úgy mindenre, de akkor jól van. Húha, igazi ezermester vagy, mint egy gondnok. Nagy mázlim van veled.
De most komoly, kifogtam egy gondnokot.
- Csak ne akarj benzinnel mosakodni.
Visszasétálok a cuccaimhoz, közben hallgatom a féltesós dumát.
- Na az király, akkor jól jártál. Hány évvel idősebb? Az én bátyám is ilyen, mázlink van. Ja és képzeld itt tanít és az egyik tancinénivel kavar. Nem ismered véletlenül a nőt? Valami Susanna Crystal.
Nehezen, de csak eszembe jut a neve.
- Á, francot, ő rohadt menő arc. Filmrendező és tanár, itt tanít. De nem hiszem, hogy ismered, nem vagy filmes.
Ezért nem is mondtam még. A ruhákat több idő rendbe rakni, aztán a színek mellett döntök.
- Mittom én ki hogy csinálja. Én kaotikus vagyok, ezt most csak épp kitaláltam. Neked van elved? Nem tűnsz szabálymániásnak
Szerencsére, mert az idegesítő tud lenni. Imádom Quent, de egy szobában élni vele...ahh. Folyton hisztizne mellettem. Látom szorgos, gyűjti a pirosakat, megmosolygom.
-Szeretek korizni. Jégkori, görköri, ja és airsoftozom, tudod mi az? Amolyan csoportvezető leszek, de nem tudom vállaljam-e, most ez a sminkelés le fog foglalni
Sóhajtom tragikusan.
- Hát neked mi a hobbid?
Ez a mi a hobbid olyan kamaszos kis kérdés, hogy muszáj.
Vissza az elejére Go down
Christopher Matthew Hart
Christopher Matthew HartKlasszikus kommunikáció
Életkor : 33
Foglalkozás : hangmérnök gyakornok; szerelő
Hozzászólások száma : 206

Szobatársak Matt-Tina Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szobatársak Matt-Tina   Szobatársak Matt-Tina EmptyCsüt. Feb. 02 2017, 19:03

-Ne is, sokáig nem lehet kiheverni...
A fater is olyan mintha örökké fáradt lenne valahogy. Nekem természetes, hogy azt mondom kevés benzinnel átmosom magam, nem fél kannával persze, de muszáj elkerekedett szemmel mosolyogva néznem rá, hogy lesuvickolna.
-Nem, nem szó vicc... valóban benzinnel. Egy rongyra rakok egy keveset és áttörlöm magam vele, mert a benzin jól oldja az olajat. A kocsi olaja nagyon makacs cucc, nehezen jön le, nehéz kimosni a ruhából, ha nem rögtön mosod ki. Ne azt képzeld, hogy egy kád benzinben áztatom magam!
Nevetek fel, mert az durva lenne.
-Csak mondtam, de ha már minden közelit kipróbáltál, nem szóltam.
Vonok vállat, annyiban hagyom a kocsma dolgot.
-Majd egyszer.
Mosolygok, mert szerintem csak kedvességből mondta, hogy eljön velem.
-Ehm, nem nagyon. De az idézeteket szeretem.
Azaz megszerettem, olyan... okosnak tűnök tőle, abba nem kötnek bele, könnyebb vele érvelni.
-Jah, az más. De a táj is mozog, ha fúj a szél mondjuk.
Vigyorgok, ha csak ez kell... aztán már kapja is elő a telefont, meglesem.
-Mm. Érdekes. És mi a címe?
Nekem felfoghatatlan hogy miért használta palettának is a vásznak, sehogy sem illik nekem az oda, a csaj maga jó rajta de így nem értem mi a kép mondandója, vagy ilyesmi... De amúgy szép, főleg a szeme, azt tovább nézegetem.
-Őket minek? Mert elmennek a boltba vásárolni? Sosem értettem az idős nők minek kenik maguk...
Húzom el a szám, mert megértem hogy az nem felemelő neki.
-Én sem vagyok bátor, de beszélni azért beszélek. Valaki ennyire megbántotta?
Kérdezem, de kihallani a hangomból az együtt érzést. Nem jó célkeresztben lenni.
Aztán elmesélem neki, miért vagyok állatmentes.

-Hát... az hogy megjelöl, hogy az övé vagyok... nem adnám vissza neki, rosszul jár.
Nevetek, ne már, ne pisiljen le semmilyen állat. (Ember sem, persze).
-Ez ilyen pici állat, kétlem, hogy sokat piszkítana... de mi az aranyos benne? Szerintem ijesztő feje van...
Kis mutáns, minidisznó. Aztán meg éles váltás, közel hajol, zavarba is hoz, de mikor elhajol csak meglapogatja a hajam, arra meglepve nézek rá. Aztán már valóban nem tudom hova tenni az egészet és inkább pakolok és ilyesmi.
-Áh, nem... mázli? Megkérdezlek újra félév végén!
Mosolygok, mert nem gondolom magam kifejezetten ügyesnek, de nem lenne rossz, ha ez a mázli dolog nem múlna nála.
-De szoktam!
Kacagok fel ezen, mert úgy fest ez nagyon betett neki, abszurd lehet egy olyan finom lánynak, mint ő, pedig nincs ebben semmi. Festéshez is használhatná.
-Tényleg, te nem használsz benzint az olajfestésnél? Szoktak nem? Hígítani meg letörölni, effélék.
De most komolyan, nincs ebben semmi.
-Hat hónappal idősebb... Ebbe nem mennék bele, egyértelmű, hogy apám mókolt. -Ehm, de, ismerem. Sokat beszél, kissé hadar és csapong, de kedves és energiadús nő. A bátyám egyik barátja, onnan ismerem, órán még nem voltam nála, nekem nem kellett az ő tárgya. De akkor Collins a bátyád? De ismerem. Egyszer ő volt az egyik vizsgámon a felügyelő tanár, nagyon nézte ki akar puskázni, szigorúnak tűnt...
Mosolygok. Az esküvőn is ott volt, de ott nem beszélgettem vele.
-Áh, nem vagyok valami szabálykövető. Csinálom ahogy kijön vagy jól esik... nem bonyolítok az életemen, ha nem muszáj.
Ha nem is vallom magam kaotikusnak, de nálam sem lelhető fel feltétlen rendszer. Közben válogatom a piros ruháit, meglepően sok van neki. Vagy csak nekem tűnik így most, mert nincs ennyi ruhám.
-Persze, hogy tudom mi az. Miért, sűrűn kéne pályára menned? Szerintem tök buli lehet ha ennyire megy, próbáld meg, max közlöd megnézed mennyire fél bele, mondjuk egy hónapig és aztán újrabeszéled velük, nem? Én nagyon béna korcsolyában, folyton elesem, mert nem bírok lassítani, a jégen meg megcsúszok.
Na igen, nem vagyok egy sportember.
-Ehm, képregényeket gyűjtök. Xboxozom, társasozom... Meg mostanában kertészkedem a bátyámnál, mert kertes házuk van és ki akarta csinosítani, hogy ne csak pázsit legyen és ennyi. De szerintem szép lett.
Magyarázom, a kupac tetejére téve az utolsó általam pirosnak vélt ruhát és kérdőn nézek, gyűjtsek-e más színt vagy valami.
Vissza az elejére Go down
Christina Collins
Christina CollinsVizuális kommunikáció
Életkor : 27
Foglalkozás : sminkes a Diamondnál
Hozzászólások száma : 39

Szobatársak Matt-Tina Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szobatársak Matt-Tina   Szobatársak Matt-Tina EmptyKedd Feb. 07 2017, 18:08

Bólogatok, ő elég munkamániásnak tűnik, biztos belerokkant, vagy ilyesmi. A nyomoráról most nem kérdezem, nem vagyok szeretet szolgálat, még előadna itt nekem valami drámát.
- Baszus már, akkor is. Büdös lesz. Majd olyan ruhát veszel fel, amiért nem kár, meg aztán, mint mondtam szívesen lesuvickollak. Láttam már faszt ne aggódjál. Veszünk olyan súrolókefét. Máskülönben kétlem, hogy a benzin jót tenne a bőrödnek.
Érvelek szórakozottan. Jó ez az arckifejezés azon, hogy lesúrolom, de mit kell szemérmeskedni? Sammyvel folyton együtt fürödtünk és sokáig én mostam a haját. Megforgatom a szemem.
- Nem próbáltam ki minden közelit, de ha nem akarsz velem mutatkozni
Sóhajtok látványosan, a mondatot magamban fejezem be - akkor egy lúzer vagy. Ahh, megijedtem, hogy olyan, mint az öcsém. Most valami mást akarok, nem költői képeket hallgatni...
- Miért?
Mert kurvára nem vágom, mit lehet az idézeteken szeretni. A regények, oké. De csak úgy idézet? Szemet forgatok az okoskodásán.
- Az nem olyan, mintha lélegezne. Az öcsém mond ilyen baromságokat, a táj életre kell, táncra perdülnek a katicabogarak, blablabla. Nekem ember kell és kész.
A tájat unom, nem lesz más, ha fúj a szél. A festményem gondolom nem tetszik neki, az érdekes nem a jó szó egy képre.
- Akit mindig újrafestenek. Ezt a képet néha kiszínezem az oldalon lévő alapszínek segítségével, azért kellenek.
Így elég dinamikusnak gondolom. Az öreg nőkön vállat vonok.
- Szépek akarnak lenni.
Ja, kétségtelenül jól kijönne az öcsémmel.
- Őt mindenki bántotta. Általában buzinak csúfolták és képes mindent magára venni. Be is melegedett.
Elnyomok egy vigyort, ez csak széleseik, mikor kifejti, hogy ő az állaté. Itt nem bírom, majdnem zakózom egyet a röhögéstől.
- Nehh...ez nagyon kész
Fogom az oldalam, Matt a kutyáké. Nagy levegőt veszek, a szemem törölgetem.
- Mit kell mindenbe belekötni? Sokat szarik, hát láttam, volt az egyik ismerősömnek. Nem a méret a lényeg. A nyúl is sokat szarik és a tengerimalac nyúlféle. Vagy a nyulakról se hallottad ezt a tényt?
Pedig nem parasztgyerek a szentem? Hogy ijesztő lenne, azon mosolygok.
- Hát ha benzinnel fogod törölgetni magad lehet meggondolom
Leszoktatom róla, ne csinálja.
- Spéci anyaggal csinálom, oldószer és olajat tartalmaz, nem benzint. Ráadásul nem büdös olajat.
Csóválom a fejem. Csak nézek, hogy hat hónappal
- Te mennyi vagy? 22?
Tippelek, nem néz ki idősnek.
- Ahá, fura. Ez a típus nem való Quentinhez, neki valami szigorú picsát képzeltem. De ha laza az csak jó. Ó igen, ez tipikus. Az, abszolút
Nevetek fel, közben összeválogatom a fekete cuccaim, ezekből van a legtöbb.
- Csináltad már? Ha elvállalom, már végig kellene vinnem, mert megszoknak, ha csinálom egy darabig. A túlvállalás miatt félek. Ez egy Egyetem, az elején nehéz lesz és mi lesz a festéssel? Meg aztán a Diamondsal és akkor még nem volt magánéletem. Viszont, ha ennyi lányos dolgot csinálok az nem fog nekem hosszútávon jót tenni, kell az ilyesmi. Viszont felelősség elvállalni egy csapatot, lehet csak ki kéne járni és néha besegíteni.
Harapok az ajkamra, vacillálok.
- Azért van a fék és a lábmozdulatok
Csóválom a fejem nevetve. Viszont az air softot kipróbálhatná.
- Juuuj kocka vagy! Ne aggódj, az király, az egyik barátom is az, csak tagadja. Az xbox klassz, elhoztad?
A kertészkedés nem nagyon érdekel. Nah, ha végzett, bepakolom a pirosakat. Van még szürke, kék, krémszínű, zöld és homoksárga. A feketét is berakom, a többi már arányosan oszlik el. Hoppá, kihagytam a lilát.
- Melyik a kedvenc színed?
Ez egy fontos kérdés, meg aztán jó fej leszek és azt adom neki. Magamhoz kell édesgetni, hátha munkára tudom fogni legközelebb is.
Vissza az elejére Go down
Christopher Matthew Hart
Christopher Matthew HartKlasszikus kommunikáció
Életkor : 33
Foglalkozás : hangmérnök gyakornok; szerelő
Hozzászólások száma : 206

Szobatársak Matt-Tina Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szobatársak Matt-Tina   Szobatársak Matt-Tina EmptyKedd Feb. 07 2017, 19:21

Mosolyogva sóhajtok.
-Nem lesz büdös... nem egy hordónyit tartok magamnál nyitott fedéllel.. Ehm, sejtettem, hogy semmi újat nem mutatnék, de köszönöm, hogy... segítenél. Nem tudom, hogy jót tesz-e neki, nem érzem, hogy kérges lenne.
Vonom a vállaim, de látom nem tetszik neki, max faternál fürdök. Megoldom. De ez a suvickolás zavarba ejtő, bárhogy nézem, nem fürödtem még lánnyal, mással sem persze. No meg ahogy sejtem nem a benzintől lenne vörös a bőröm, hanem attól, hogy agyon dörzsöl, az sem tenne jót, de nem mondom neki, még a végén kiveri a lányhisztit hogy nekünk férfiaknak semmi sem jó.
-Ahh, ilyet én nem mondtam, te förmedtél rám, hogy felajánlottam, he.
Mosolyodom el, mert ez kész. A lányoknak nem jó semmi sem, nem nekünk, ez tény.
-Mert szinte minden szituációra lehet találni egyet és az emberek szeretik őket. Tömörek, velősek, kifejezőek. Néha a véleményem elég egy idézetbe sűrítenem és mindent értenek, nem kell órákat beszélni, szavakat keresni. "Az idézet hosszú tapasztalatokon alapuló rövid mondat." És egyetértek Carvantes-zal.
A fő okot persze nem mondom, mert akkor buknám az egészet, azt elég ha én tudom meg apa.
-Az öcséd csak jót akart, hogy nyiss a világra, lásd minden lélegzik, ha 'te úgy akarod. De az emberek érdekesek, valóban. Csak szereted őket, hm?
Vigyorodom el, azt mondta nem, de akkor egy kicsit mégis csak.
-Mindig másmilyenre? Vagy próbálod ugyan olyanra és megnézed mennyire lesz hasonló?
Én totál nem értek ehhez, ez miért jó.
-Isten teremtette melegnek, nem azzá vált, mert az emberek azt mondták. De majd rájön, csak azért mert más még nem kell szégyenkeznie, valahol mindenki különböző és eltérő. Az én bátyám is... homoszexuális.
Előbb vettem némi levegőt mielőtt kimondtam, látszik nekem ez még feldolgozandó tény. Mert az. Kedvelem Sebastiant, nagyon segítőkész és kedves ember, boldoggá teszi a bátyám, szinte ragyog, ha vele lehet, csak akkor is furcsa nekem, hogy mindketten férfiak.
Az állatokon, aztán nagyon nevet, meglep, hogy ennyire vicces neki, nem tartom magam valami jó humorú személynek de nagyon tetszik, ahogy kacarászik.

-Arról inkább azt hallani, hogy szapora... De ha ennyire sokat piszkol, miért tartják olyan kis helyen... nem értem néha ezeket a dolgokat.
Főleg mert szerintem akkor is ijesztő feje van annak a dögnek, főleg mikor vinnyog és mutatja a nagy sárga fogait.
-Jaj de nagyon kész vagy ennyitől, azt hittem keményebb csaj vagy.
Igen, ez egyfajta provokálás, de magamban már lezongoráztam, hogy a faternál vagy Joshnál csinálom ezeket, esetleg a suli egyik öltözőjében, ott sem zavarok senkit.
-Nem használtam még ilyen olajfestéket, de nekem a temperával is csak maszat lesz a rajznak induló dolog, biztos sok féle van.
Elhiszem, ha azt mondja nem olyat használ, az más kérdés, hogy lehet benne benzin, csak keverve van valamivel, ki tudja manapság.
-Márciusban leszek 26. Nem mentem rögtön egyetemre, dolgoztam érettségi után először.
Mert a 22-t szerintem amiatt mondja, annyinak kellene lennem.
-Miért, az ellentétek vonzzák egymást nem? Legalább a bátyád is enged kicsit a hajtásból... talán.
Kinek mi kell, én nem akarnék magam mellé egy szigorú, katonás lányt, rövidtávon megutálna.
-Egyszer, de a többiek a végén megszívattak és csak rám lőttek, szóval hamar kiestem. De nem vagyok valami jó célzásban, mindig mellé megy.
Valamit rosszul csinálok, de nem tudom mit.
-Több lehetőséged van. Esetleg beoszthatod az időd, melyik nap mit csinálsz, de szerintem az eléggé kötött. Ha most soknak érzed vagy ki akarod tapasztalni mennyire nehéz neked az egyetem, akkor még ne vállald el, vagy valamiből adj lejjebb. Vagy felváltva csináld a festést és a felügyelést, vagy hasonló, bár az szerintem félmegoldás csak. Pár tárgynál tudok segíteni, meg melyik tanár milyen mondjuk, ha gondolod. A jegyzeteim szerintem használhatatlanok, de vannak amiket lefénymásoltam másokról, az nekem úgy sem kell már, odaadhatom.
Én ennyit tudok neki segíteni, ha többet nem is. Még úgy is alszik a dologra pár napot szerintem. De szimpatikus, hogy nem komolytalan a felelősségvállalás tekintetében.
-A kézmozdulatok is, tudod, az a kapálózásnak álcázott fékező karkörzés...
Emelem a kezeim a mellkasom elé és mutatom, hogy nem, nem értek én ehhez, béna vagyok benne. Lehet megtanulnám, ha valaki mint egy hülyének mindent elmagyarázna, de a legtöbbször azt kapom: érzésből Chris! Na, az nem megy.
-Hát... kicsit. Miért tagadja? Kölcsönadtam a bátyámnak, mert ő nem játszott ilyenekkel és az annyira nem pálya, hogy nem tudja milyen zombikat mészárolni mondjuk vagy versenyautózni, akármi. De majd elhozom, ha érdekel.
Mosolygok, ha szívesen játszana és lesz ideje, Josh biztos nem mondana nemet.
-Kedvenc... nem is tudom, szeretem a lilát. Neked a fekete meg a piros? Vagy csak ruhában?
Nem lehet tudni, a lányok túlbonyolítják sokszor. Ha az egyik lila ruháját nyomja a kezembe, akkor elkezdem azokat összeszedni, bár nekem ami határeset az is idejön, nem értek az árnyalatokhoz.
Vissza az elejére Go down
Christina Collins
Christina CollinsVizuális kommunikáció
Életkor : 27
Foglalkozás : sminkes a Diamondnál
Hozzászólások száma : 39

Szobatársak Matt-Tina Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szobatársak Matt-Tina   Szobatársak Matt-Tina EmptyCsüt. Feb. 23 2017, 19:23

- Rákened a testedre és az lesz, eleve nem értem hogy jutott eszedbe ez a faszság... Tuti nem és én a helyedben vigyáznék rá.
Fintorgok, kérges. Örülhet, ha nem kap bőrrákot.
- Ó barátocskám ha ráförmedek valakire, az nem így néz ki. De attól még jártam már kocsmákban, remélem nem vagy hiperérzékeny
Mert most annak tűnik. Kap is egy lenéző pillantást, hetero férfinak nem nézem el. Ó basszus úgy magyarázza az idézeteket, hogy idéz. Hát ezzel kurvára nem hat meg, mert nekem ne tudja le valaki a magyarázatot egy jól összeszedett mondatban bazdmeg, ami nem a sajátja. Fejtse ki rendesen a saját véleményét.
- Nálam nem fog beválni, minden szarra rákérdezek, ami érdekel és szépen ki kell fejtened. Hiába ez a hülye pótcselekvés, nem vettem észre, hogy szűkszavú lennél.
Nem nagyon vágom, hacsak nem önbizalomhiány, ami kész kasztráció.
- Persze, vágom, Sammy a legtündibündibb jóságbaba a világon, ezeket csak hülyeségből mondtam.
Nézem hülyének.
- Nyilván nem gyűlölök mindenkit, csak a nagy többséget.
Vannak jó arcok, nem irtanék ki minden egyes embert, éhééén kurvára kiválogatnám.
- Mindig másmilyenre, mintha sminkelném. Ötvöztem a kettőt
Magyarázgatom. Nézek rá, mi a fasz? Isten teremtette a melegeket? Nem mondja komolyan?! Oké, olyan rondán kiröhögöm, hogy szinte sajnálom.
- Bocs, ezt lopom baszki. Isten teremtette a melegeket és Isten látá, hogy ez jó. Mi? Ne már? Buzi a te bátyád is? Aztakurva mennyien vannak? És te mit szólsz hozzá? Okés mert isten teremtette? Amúgy én nem bánom, mindig is sejtettem, hogy Sammy meleg, mint a kályha.
Röhögcsélek, mert Isten, meg ahogy kimondta, haláli.
- Szapora és sokat szarik, de tényleg. Gondolom, hogy könnyebb legyen takarítani, meg nem egy nagy igényű dög. Bár nem élnek sokáig, túltenyésztett kis korcsok. Öt év maximum
Sóhajtok, én nem akarnék kötődni ilyen rövidtávra, ezért is gondolom át kétszer az ilyesmit.
- Na kabbe bazdmeg, a benszinszag egészen más lapra tartozik
Oktatom ki pattogva előtte, megnézheti, mennyire kemény csaj vagyok.
- Aha, szerelgettél? Jobb is, ki a franc tudja 19 évesen mihez akar kezdeni? Csak az olyan op kis köcsögök, mint a bátyáim. Amúgy három van, de csak az egyik buzi
Teszem hozzá gyorsan, nehogy elkönyveljen itt minket ratyi famíliának.
- Mondják, de én sosem hittem ebben a mondásban, különben azonnal belédzúgnék
Pillogok rá.
- Komoly? Pedig azt nem szabad, fáj is. A saját csapattársaid voltak? A rohadt kis buzik. Szétlőném a seggüket.
Nekem a fer csapatmunka nagyon fontos.
- Különben a célzást lehet gyakorolni. Áh, igen, ráadásul a sminkelés diákmeló, rugalmasak, de nem a végtelenségig, azt elég állandó munkának szeretném. Igazad van, még várok vele. Ejha, kösz, szívesen fogadom.
Tényleg mázlim van vele úgy tűnik.
- Mert a fékezésnek semmi köze a karmozdulatokhoz
Nevetem ki, megcsóválom a fejem.
- Szerintem csak pehhes vagy, rossz tanáraid voltak.
Egyszer megmutatják rendesen hogy kell lefékezni, az ember lassan ráérez. Mindegy.
- A kicsit kocka vagyok még elmenne neki, de nem akar nagyon bénának tűnni, mert egy menőzős hülye.
- Én tudom, ne aggódj, csak gondoltam ha már van, tolhatnánk. A versenyautósak meg a bunyózósak szerintem tök jók, de akkor hagyjad.
A kis buziktól nem veszem el.
- Komoly? Nekem is a lila. Hát nem egy férfias szín, már bocs.
Vagy a feketét, vagy a kéket, vagy zöldet szokták mondani. Na mindegy, ha bepakolunk, jönnek a fehérneműt.
- Na és punci vagy mellpárti vagy?
Kérdezem, ugyanis a melltartók és bugyik össze vannak keveredve egyelőre. De kurva jó fej vagyok, ezért választhat.
Vissza az elejére Go down
Christopher Matthew Hart
Christopher Matthew HartKlasszikus kommunikáció
Életkor : 33
Foglalkozás : hangmérnök gyakornok; szerelő
Hozzászólások száma : 206

Szobatársak Matt-Tina Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szobatársak Matt-Tina   Szobatársak Matt-Tina EmptyCsüt. Feb. 23 2017, 20:48

Somolygok, inkább nem mondok már erre semmit, kutya bajom nem lesz annyitól, akkor a benzinkúton is bajuk lenne az embereknek.
-Hiperérzékeny? Az milyen?
Az érzékenyt még sejtem, de a hiperérzékeny elég életképtelen kicsengésű.
-Nem hiszem, hogy annyira érdekelne a véleményem, de jól van.
Megszoktam, hogy nekem csak elmondják az emberek a dolgaikat, de választ nem várnak. Sokan egyszerűen csak ki kell hogy beszéljék magukból a dolgaik, elfogadtam ezt, nem zavar.
-Nem vagyok, de feleslegesen nem szoktam beszélni.
Értse úgy, hogyha nem kérdeznek, megtartom magamnak a véleményem általában. Másoknak ez tökéletesen elég.
-Hogy... micsoda? Hagyjuk ne fejtsd ki! Áh, nagy többség. Kisebbség párti vagy.
Vigyorgok, csak kiforgatom a szavait, de értem, bólintok is, hogy jól van nem teljesen mizantróp.
-Ahm. Hm.
Világosodom meg, hogy azért festi újra mert így olyan mintha sminkelne, így már nekem is több értelme van valahogy, bár még sosem sminkeltem, de falat meg házat festettem már többször is, hasonló az elv nekem.
Aztán még gondolkodom Isten miatt nevet ki, vagy mert a bátyám is meleg.

-Azt nem mondtam, de nincs egyértelműen benne, hogy Isten bűnösöknek nevezné a melegeket. Ők is csak emberek és Isten minden teremtményt szeret a Földön.
Mosolyodom el, mert megszoktam, hogy a vallás miatt kinevetnek, fel sem veszem.
-Eleinte lányokról beszélgettünk, meglepett hogy meleg, de Sebastianról mindig is... másképp beszélt. Amíg a bátyám boldog és teljesnek érzi magát nem zavar. Mondtam neki, amíg nem akar fiút találni nekem, nincs ellenvetésem.
Érezni nekem ez nehéz téma, még szokom, nekem ez nem volt egyértelmű vagy csak nem akartam meglátni, magam sem tudom.
-Az nem sok, mire megszokod meg minden megdöglik. Uff.
Húzom a szám, én így nem tartanék állatot, de az én vagyok.
-Tényleg? Miért, külön lapok szerint vagy kemény csaj? A szagok más téma, mint a látott dolgok? Bocs, nem értem...
Húzom össze a nyakam, meg úgy magam, mert a vigyorom elárul cukkolom a benzin miatt, de fosok is, hogy csúnyán visszakapom.
-Aha, autókat főleg. Najah... gőzöm nem volt mihez kezdjek, sosem érdekelt a tanulás a sok elméleti blablával. Gondoltam, de három az szép nagy család! Nekem csak a féltestvérem van, többről nem tudok... de lehet van még.
Vonok vállat, mert apám ezek után ki tudja, de anyám is lehet új családot alapított. Olyan gyereket szült, aki kellett is neki esetleg. Ah, inkább mosolygok azon, hogy irigykedik talán a bátyjaira a céltudatosságuk miatt.
-De Te is tudod már egy ideje, hogy festenél, nem?
Bár lehet nem ebből élne meg, az igaz.
-Hát... van benne valami. Furcsa lenne... vagy kiderül hasonlítunk, ha... nem is mindenben persze.
Na jó, kétlem, de csak nevetek, egy ilyen vagány csaj sosem szeretne bele egy magamfajtába. A fordítottja sokkal hamarabb előfordul.
-Igen.
Préselem össze a szám, hogy éreztem. Lila-kék-zöld folt voltam egy hétig legalább. Úgy gondolták komoly bajom nem lehet, szerencsére nem lett. Aztán csak megnevetett, hogy megbosszulna, de csak megvonom a vállam.
-Csak szórakoztak, nem lett bajom.
Megbocsátottam nekik, nem akartak ők rosszat.
-Gondolom, de gondolom sejted, hogy ezután nem volt sok kedvem menni.
Mivel nem lett bajom tuti eljátszották volna megint, egyedül meg nem megyek ki lőni, annyira nem érdekel.
-Okés, megkeresem őket neked.
Bólogatok, meg jelzem nincs mit, pár jegyzet, nem sok, neki kell megtanulnia őket. Bár legalább jegyzetelni nem kell, én utálok.
-Meglehet... de az amolyan... az jön! Azt mondták érzésből, azt nagyon éreztem hogy kell!
Nevetek vele, mert elismerem béna vagyok benne, mit tagadjam.
-Az meglehet. Nincs hozzám türelmük az embereknek.
Vonok vállat, lassan tanulok, sokan nem várják ki, magamtól meg vagy nekifekszem vagy nem.
-De a kockaság menő, ezt minden kocka tudja.
Vigyorgok, mert ezt szokták mondani a "nyomik", de akkor is menő szerintem ha valaki jól nyomat egy videójátékot.
-Áh, kétlem sokat használnák. Majd hazahozom, nem gáz, elfér a kocsiban. Mindkettő van, versenyautóban még nem vertek meg, készülj fel, kemény ellenfeled leszek!
Már csak ezért is megérné, egy csajjal xboxozni, milyen menő már!
-Szerintem a színek nem nemhez köthetőek. A fekete tök jól áll a nőknek, de sok pasinak meg a fehér, de a fordítottját szokták mondani. Én szeretem a lilát, nem feltétlen hordani, kevés lila cuccom van, de szeretem a lányokon, dolgokon, ilyesmi.
Vonok vállat, mert nem bántott meg, de nem is értek vele egyet.
-Tessék?
Nézek rá pislogva, ez meg mi? Aztán ránézek milyen ruha maradt és elpirulok. A fehérneműit is válogassam? De ez is csak egy emberi dolog, tiszta mind, nem rajta van, csak ruhák, hát óvatosan elveszek egy melltartót, de összezavarodom.
-Ti ezt hajtogatjátok?
Vagy csak tegyem egy kupacba, vagy mi? Látszik nem élhettem nővel, anyám se lakott velünk, szóval sosem láttam hogy vannak ezek tárolva. Azt hiszem lesznek gondjaim az együtt lakás kapcsán, ilyenekbe nem gondoltam bele...
-Ehm... és milyen volt ennyi tesóval felnőni?
Kérdezek rá, mert ez érdekel, mostanában sokat gondolkodtam azon, milyen lett volna Josh-sal felnőni.
Vissza az elejére Go down
Christina Collins
Christina CollinsVizuális kommunikáció
Életkor : 27
Foglalkozás : sminkes a Diamondnál
Hozzászólások száma : 39

Szobatársak Matt-Tina Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szobatársak Matt-Tina   Szobatársak Matt-Tina EmptyPént. Márc. 10 2017, 17:54

Elgondolkodom.
- Gyogyós.
Szép szóval kifejezve.
- Sammy például sírva fakad, ha csúnyán nézek rá, kb. Nem is szoktam, Sammyt mindenki védelmezi a családban. Kiskutya helyett tökéletes.
Gonosz mosoly, de ő nem ilyen, egyelőre belé simán belérúgnék. Megforgatom a szemem, sípcsonton kéne.
- Mi ez a hülye önutálat dolog már megint? Nem kérdezem a véleményed, ha nem érdekel, ez jó bennem. Tudni fogod, ha nem vagyok rád kíváncsi. Ezen a jókisfiús felesleges beszéden is csak forgatom a szemem.
- Ja, abszolút, imádom a négereket!
Röhögök, ha hülyéskedik, én is fogok. Oké, ez rossz pont, ha ez az Isten duma nem kamu...
- Ennyire...vallásos vagy?
Igen, röhögök rajta, mert ez a mai korban valahogy...röhejes.
- Az én öcsémnél, vagyis bátyámnál francba várható volt, mert mindig fiúkról beszélgettünk. Sebastian...ohh pedig milyen szexi név. Miért, honnan tudhatod, hogy nem kell, amíg nem próbáltad?
Kérdezem rosszindulatú mosollyal.
- Egyetértek amúgy. Nálunk csak a középső bátyám Quen akadt ki, de ő nagyon.
A rosszindulatú, kaján mosoly itt is befigyel.
- Hát igen...az meg trauma állítólag
Csevegem az állat-megdöglik teória kapcsán.
- Az kurvára más téma öcsi, azt jelenti büdös vagy és azt a szart én is szagolom
Mutogatok neki mutatóujjal hadonászva az orra előtt.
- Nem hiszed? Tegyél próbára, mi az, amit nem merek bevállalni? Ha adhatok egy tippet, válaszd a szétrúgom a segged lehetőséget
Közlöm pimaszul, bár csak szórakozik, úgyhogy nekem is ott bujkál egy vigyor a szám szegletében. Air softos picsával ki az a hülye, aki kikezdene?
- Ja, ebben hasonlítunk Chris 2, engem se érdekel, szóval előre várom az Egyetemet.
Sóhaj
- Apád ekkora casanova?
Röhögök, nem kell ezt szégyellni. Hm...hátha ő is örökölt valamennyit ebből. Bár nem úgy néz ki...
- A festésből nem tudnék megélni
Tudom le ennyivel a dolgot.
- Az érdekes lenne
De ezt nem iróniával mondom, halál komolyan érdekes lenne.
- Ne engedd, hogy szórakozzanak. Bár gondolom ezek után nem kerested a társaságukat
Mert ha még most is ismeri őket, simán beugatnék nekik a fer játék szabályairól.
- Aha, de csak mert rossz emberekkel mentél... Ha akarsz, eljöhetsz velem, én tuti védeném a segged. Meg korizni is, mert az nagyon poén. De inkább jégkorizzunk, a görkori fiúknak szerintem buzis.
Ha nem akar a bátyja nyomdokaiba lépni... A jegyzetekre bólintok, a korizásán csóválom a fejem.
- Rosszul mondták, inkább azt kell érezni, hová teszed a súlyod. Ha hadonászol könnyen kilendülsz és akkor valóban nehéz.
Magyarázom mosolyogva.
- Pedig te kedves embernek tűnsz eddig. Szóval neked biztos van. Akkor nem basz fel, hogy veled nem azok?
Én már ordítanék és zúznék azt hiszem.
- Igaz, menő
Húzom el a szám és Leora gondolok. Fene esne bele... Széttárom a karom, hogy felőlem aztán hozza vissza...
- Oh, gondolod? Elfogadom a kihívást Sumacher.
Közben beszélgetünk a színekről. Az oké, hogy nekem a lila kedvenc színem.
- Még a végén kiderül, hogy tényleg hasonlítunk, mi? Nem az öltözködésre gondoltam, hanem úgy amblokk az egy nőies árnyalat szerintem. Ááááh ez a fej minden pénzt megér! Meg kell kapaszkodnom benne, annyira röhögök. Még a szemem is könnybe lábad.
- Bocs, de ezt az arckifejezést fel kellett volna venni. Szóval a cicik, mi? Nem, nem hajtogatjuk, csak pakold be szépen a polcba, az egyik kosár beleillesztődhet a másikba
Nyögöm rekedten a röhögéstől.
- Mozgalmas... Stan hamar lelépett, szóval nem nagyon volt jelen az életünkben, de Quen folyton áthozta a barátját Leot, aki kb családtag lett.
Zavartan megbámulom a bugyikat, kapkodva hajtogatom őket.
- Ők folyton csinálták a fesztivált, ami nekem rohadtul tetszett... Én és az öcsém folyton velük akartunk lógni, de ők persze leráztak. Így is hárman voltunk azonban, mert Leonak van egy húga Chloe, elég szentlélekcsaj
Elgondolkodva meredek rá.
- Van csajod?
Most, hogy kiderült, Sammy meleg, Chloe magányos lesz és pont egy jótét lélek kellene neki...
- Úgyhogy izgalmas volt. De az egykéknek a legjobb, nem? Nekem folyton osztoznom kellett.
Az viszont nem pozitív, legalábbis számomra. Na, el is rakom a bugyikat, remélem ő is boldogul a melltartókkal.



Vissza az elejére Go down
Christopher Matthew Hart
Christopher Matthew HartKlasszikus kommunikáció
Életkor : 33
Foglalkozás : hangmérnök gyakornok; szerelő
Hozzászólások száma : 206

Szobatársak Matt-Tina Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szobatársak Matt-Tina   Szobatársak Matt-Tina EmptyVas. Márc. 12 2017, 21:37

Elvigyorodom, szóval már gyogyós is vagyok, mennyi kellett hozzá, negyed óra?
-Tényleg érzékeny. De lehet azért elég, mert tudja hogy bántanád így vagy úgy... lehet nem direkt, persze. De be kell lássad erős túlzás egy kutyához hasonlítani a tulajdon öcséd.
Nézek félre, hogy nekem erős volt, ha neki nem is.
-Önutálat? Nem utálom magam. Rendben.
Vakarom a fejem, nem tudom miért gondolja, hogy utálom magam. Egyelőre keresem a helyem, ez tény, de nem utálom magam. Istennek tervei vannak velem, de egyelőre nem tudom ugyan miféle, ez egy dolog.
-Ki nem imádja őket, nincs náluk jobb repper.
Mosolyodom el a négereken, de legyintek, hogy hagyjuk.
-Igen. De nem foglak megtéríteni, nem kell félned. Nem járok szektába, csak a gyülekezetbe és nem aggatom tele a falat keresztekkel. Szavad nem lehet.
Vigyorgok, megszoktam a szélsőséges reakciókat, a nevetés egy a sok közül.
-Kedvelnéd Sebastiant. Nagyon... közvetlen. Christina. Ezt tudja az ember. Engem taszít az ilyesmi. Az is idő volt, hogy megszokjam, a bátyám megcsókol egy másik férfit. Nem kell kipróbálnom, hogy tudjam.
Magyarázom a melegség kapcsán, de kivételesen teljesen komolyan.
-Majd megszokja.
Mondom a Quen nevű bátyjára, nem fog kiakadni ha megszokta. HA megszokja, persze.
-Minden elvesztés trauma.
Nem csak állatokra lehet érteni, tárgyakra is sokszor. Az emberek evidensek a témában, persze.
-Nem vagyok az öcséd és nem fogod szagolni kényes kisasszony!
Fogom meg a kezét nevetve, de hamar elengedem, ne higgye fogdosom vagy ilyesmi, alig ismerem fél órája. De a benzin és hasonló jellegű cuccaimat nem hozom fel ide, még a végén kidobálná őket. Női szeszély, ettől mentsen meg a sors...
-Ehm, kihagyom, tudom, hogy meg tudnád tenni, mivel nem ütnék vissza. De, ha megeszed a főztöm, bátor vagy.
Nevetek, nem öltem még meg senkit a kotyvalékommal, de néha nem néznek ki túl... gusztusosan, ha ízre jók is.
-Inkább csak... nem tudom mit nem mondott el még. Valamint anyám is van.
Ő nevet ezen, de én nem, inkább témát váltanék, nem akarom tudni van-e még testvérem. Azaz... ez bonyolult.
-Ezt nem tudhatod. Sok mindent lehet festeni, sokan azért is fizetnek hogy kifesd a szoba falát valamilyenre, vagy lerajzolj valamit. Ez tehetség, csak sokkal változatosabban kell élned vele, mint mondjuk egy matematikusnak. Gondolom.
Mert nem tudom egy matematikus mit is csinál pontosan, miket számol és miért.
-Hát... idővel minden kiderül.
Mondom arra, hogy vajon hasonlítunk-e vagy sem, ha már nem nevetett ki érte.
-Nem igen. De ők Daytonban vannak.
Megbocsátottam és néha söröztem a srácokkal, akik "lelőttek", de ennyi. Ma meg már csak történelem az egész.
-Szerintem mindenféle kori buzis, de... legalább megtanulnám. Kösz.
Még a végén fejlődne az egyensúlyom, noha a szertorna segített benne.
-A súlyom? Mint a bicajnál?
Nézek rá homlokráncolva, mert ez nem értem, az egész olyan ingoványos volt, hogyan tegyem a súlyom bárhogy is ha semmi sem stabil?
-Én beláttam, hogy teljesen felesleges dühösnek lennek bármiért vagy bárkire is. Sokáig voltam dühös, de... minek? De ha valakinek nincs hozzám kedve nem erőltetem, nem hiszek abban, hogy bármit erőltetni bölcs dolog. Egy kapcsolathoz két ember kell.
Vonok vállat, jelezve, nem várom el senkitől hogy türelmes legyen, csak mert én az vagyok. De pont a türelmességem miatt türelmetlenek velem, általában. Sokaknak idegörlő.
-Kihívás elfogadva.
Vigyorodom el, tutira visszahozom az xboxot és megmutatom, nem leszek könnyű ellenfele. A hasonlításon vigyorgok, pont a lila szín mi?
-Annak is van sok... változata. Én a sötétebbet szeretem. De szerintem az nem nőies, a rózsaszín, az nőies meg a babakék, de a sötét lila?
Ugyan már, dehogy az! Aztán teljesen zavarba hoz a kérdésével, idő mire leesik, hogy a maradék ruha miatt kérdezi. Persze kinevet, még a könnye is kicsordul én meg elpirulok és kifújok egy nagy adag levegőt.
-Aham.
Most erre mit mondjak? Ki nem szereti a női melleket? Szerintem a lányok maguk is szeretik.
-Jól van...
Sóhajtok megint, követve az utasítást miként pakoljam el a melltartóit. Közben terelem a témát megint, most a családjára.
-Szentlélekcsaj? Nem káromkodik, iszik és fiúzik?
Nem tudom elképzelni miért mondana ilyet a barátnőjére.
-És hiányzik Stan?
Nem éreztem ki a hangjából ilyesmit, de lehet kíváncsi a bátyára.
-Nem, most nincs.
Válaszolok neki vállat vonva, most nincs csajom, Ohioban volt utoljára barátnőm.
-Én szívesen osztozkodtam volna. Sokat voltam egyedül. Fura, hogy lett egy bátyám, de én örülök neki.
De inkább becsukom a szekrényt, hogy elpakoltam minden ruháját, mert egyszerre lettem több és kevesebb Joshua által.
-Csinálok valami kaját.
Mondom neki és inkább átmegyek a konyhába. Semmi extra, csak tészta és üveges bologai szósz, reszelek sajtot. De legalább ezt nem tudom elcseszni. A fürdőszobát még úgy is telepakolja addig gondolom.
Vissza az elejére Go down
Christina Collins
Christina CollinsVizuális kommunikáció
Életkor : 27
Foglalkozás : sminkes a Diamondnál
Hozzászólások száma : 39

Szobatársak Matt-Tina Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szobatársak Matt-Tina   Szobatársak Matt-Tina EmptySzer. Márc. 15 2017, 16:41

- Dehogyis, nem bántom.
Nézek rá hihetetlenkedve, ha egyszer azt mondom, nem bántom, az úgy van. Felröhögök, hogy kiakad azon, egy kutyához hasonlítom Sammyt.
- A kutyák aranyosak. Másrészt csak szófordulat, harmadrészt semmi közöd hozzá.
De komolyan. Ha Sam egy féreg lenne és féregnek nevezném, akkor se ugathatna bele senki.
- Kishitűség, hogy szerinted engem nem érdekel a te véleményed. Szerintem az önbizalomhiány és az önutálat összefüggnek. Aki szereti magát, az nem becsüli le folyton a saját személyét, ezen gondolkodj el.
Oktatom ki szájelhúzva. Oké, a vallásosságán kiakadok, nehezen térek csak magamhoz.
- Nem is tudnál. Gyülekezetbe? Komolyan? Nem csoda, hogy nincsenek normális barátaid. Az már majdnem szekta, sőt, az szekta csak igazán. Hát, ha megtennéd, fejjel lefelé fordítanám őket. Nincs is viccesebb annál, mint amikor egy vallási fanatikus megijed a démonoktól.
Közlöm gonosz mosollyal. Megtréfálnám párszor, az biztos.
- Nem biztos, elég kevés embert kedvelek. Hát, ha vallásos vagy, lehetnek benned gátak is, hiszen ők tudtommal tiltják az ilyesmit. De oké, elhiszem, hogy taszít.
Bólintok megkegyelmezve. Elvégre helyre rakta a kerekem. Quenre vállat vonok, az elvesztésnél felszalad a szemöldököm.
- Nem mondanám. Van, amikor kifejezetten jó megszabadulni valamitől.
Kényes kisasszonyként égnek vetem az orrom, noha az kizökkent, hogy megfog.
- Ajánlom
Nem nagyon reagálom le, csak fitos kis félmosollyal.
- Mivel nem ütnél, mi? Minden pasi ezzel henceg, pedig akkor lendülnék bele csak igazán
Nézek rá kihívó fénnyel szemeimben. Mit gondol, nem volt olyan pasim, aki megütött? Jártam én női önvédelemre, csak az a baj utána már nem voltak férfiak. A férfiasság nem ott kezdődik, hogy a nem létező bátorságukat fitogtatják.
- Meglátjuk, ha nem zöld és bugyog, lehet róla szó.
Már csak azért is, mert bátor vagyok.
- Anyja mindenkinek van, ne aggódj, az nem akkora fogyatékosság.
Látom nem dobja fel, dehát istenem...
- Hát, a szobafestés nem egészen olyan, mint a vászonfestés. Talán a sminkelés része, egyébként nehéz.
Világosítom fel a művészlét buktatóiról. Felröhögök, hogy minden kori buzis.
- Ja, de a jégkorisok közt vannak helyes buzik. Nem mindegy.
Buzi és buzi között is van különbség.
- Persze, ha például gyorsítani akarsz. De nem erőltetem rád a dolgot, buzis is, meg minden.
Legyintek, csak jó fej akartam lenni.
- És magadban dühöngtél? Ja, ez igaz...
Húzom el a szám, hogy egy kapcsolathoz két ember kell. Leora gondolok. Az xboxt ledumáljuk, a színekben nem értünk egyet.
- A babakék nem buzis, a fiúkisbabák színe. A lila sokkal inkább nőies, még a sötét is.
Véleményezem, aztán oktatom hogyan kell melltartót hajtogatni, ha már szereti a mellet. Elhúzom a szám, szóval lenéz a fiúzás és a káromkodás miatt.
- Egyiket sem csinálja, szerény, kedves, halk szavú, nem olyan mint én, nem kell megijedned.
Stanre megrázom a fejem. Nem is ismerem.
- Remek. Akkor randizhatnál Chloeval. Tudod ő az öcsémbe, vagyis a bátyámba volt belezúgva, aki meleg. Tudja már, hogy meleg és nem lehet az övé, blabla, de azért elég rossz most neki. A finom lelkű fiúkat kedveli.
Dörmögöm. Biztos odalenne, hogy ez a gyerek vallásos.
- Persze, mert te szentlélekkisfiú vagy
Forgatom a szemem.
- Amit meg kell ennem és akkor leszek szerinted bátor?
Kérdezem, mert amúgy nem vagyok éhes. Ha pörgök, általában nem tudok enni. De ha főz, addig én kipakolok, aztán leülök az ágyam szélére.

Vissza az elejére Go down
Christopher Matthew Hart
Christopher Matthew HartKlasszikus kommunikáció
Életkor : 33
Foglalkozás : hangmérnök gyakornok; szerelő
Hozzászólások száma : 206

Szobatársak Matt-Tina Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szobatársak Matt-Tina   Szobatársak Matt-Tina EmptyCsüt. Márc. 16 2017, 22:24

-Jól van akkor.
Hagyom rá, ha nem nyomja el és nem neveti ki, akkor valóban nem bántja. De sajnos ha tényleg ennyire érzékeny a srác, akkor nem is olyan egyszerű egy ilyen heves természetnek mint Christin nem megbántani, úgy gondolom.
-Valóban, de szófordulatnak erős.
Nem vagyok erőszakos természet, sokszor másokra hagyom a véleményük, de néha éreztetem a sajátom. Ez most ilyen, mert sosem hasonlítanám mondjuk egy macskához a bátyám, az elég fura. De lehet csak mert nem csípem a dögöket...
-Hm. Jó.
Teljesen komolyan válaszoltam, ha ráncolom is a homlokom, mert ez érdekes megközelítés. Azért nem hiszek magamban, mert nem szeretem magam? Tényleg érdekes megközelítés, amiről érdemes elgondolkodni egy kávé és cigi mellett. Persze a vallásosságom szórakoztatja, nevetve csóválom a fejem.
-Nem, a szekta más. És attól, hogy fejjel lefelé fordítasz valamit még nem lesz ijesztő, nem félek a sátánista jelképektől. Szerintem más sem, sőt, szeretek fejjel lefele lógni, ezt kapd ki.
Nevetek, a gyűrűn is vagy csak egy mászókán. Más lesz a világ és kikapcsol az agyam. Vagy csak mert sokszor láttam a batmant és megkedveltem a denevéresdit. Na jó nem.
-Nos... valóban megoszlanak a vélemények a melegséggel kapcsolatban de... látom a bátyám és a barátját, nem gondolom, hogy kipróbálandó lenne. Én szeretem a nőket.
Ami így talán hülyén hangzik, de a hangom elárulja, feszélyez, ha két férfit látok intimebben együtt. Legalább rám hagyja, hálásan mosolyodom el.
-De nem olyantól ami a szívedhez nőtt nem? Bár ki tudja.
Elengedni valamit lehet öröm mondjuk, így igazat adok neki.
Aztán csak mosolygok, hogy milyen kényes, de lány, teljesen normális, majd jobban odafigyelek, ha már így alakult.

-Azok nem férfiak... gyávábbak mint én. Na jó, van olyan nő, akit nem szégyen megütni, mondjuk egy testépítőt, vagy azokat a köpcös orosz nőket... de azokat meg nem merném, szóval rám igaz, hogy nem ütök nőt, meg úgy senkit, kerülöm az erőszakot.
Nevetek, nem tagadom, hogy nem vagyok bátor, de mit csináljak. Annyi izom van rajtam ami a szerelésből meg a szertornából rám ragad és ennyi, de verekedni abszolút nem tudok, ijesztő is megütni valakit számomra.
-Szóval ha hányássárga és csak kéken gőzölög jöhet, vettem!
Intek két ujjammal szalutálva, de nevetek, nem mondom komolyan. Annyira nem gusztustalan.
-Na, legalább ennyi.
Mosolyodom el, hogy nem fogyatékosság, hogy van anyám. A szoba és vászonfestéshez viszont nem értek, ez látszik, nekem tök hasonló a kettő. A koriról viszont megállapodunk, hogy buzis.
-Egy apáca is lehet gyönyörű, de minek... hiszen apáca. Ha meleg a férfi nem mindegy, hogy jól néz-e ki?
Nem értem miért fontos ez, de csak mosolygok.
-Jó, kegyelmezz, úgy is csak eltaknyolnék. De motorozni elmehetnénk, ha szeretsz. Az is gurul, de gyorsabb és antibuzis.
Van ilyen szó egyáltalán? Mindegy, motorozni jó.
-Hát... javarészt igen. Tehetetlen düh volt. De már elengedtem.
A kapcsolat kétoldalúságára bólintok, így megy ez, már érti miért nem erőltetem sokszor.
-Nem ijedtem meg tőled. Még... de akkor amolyan ellentétek vagytok?
Csak hogy értsem, mert a barátnője, talán legjobb is, ha őt emlegeti, azt hittem vagány csajokkal barátkozik.
-Hogy... tessék? Kedves bók de... Figyelj Christin, nagyon szívesen találkozom a Chloé nevű barátnőddel, beszélgetek is vele de randira nem fogom hívni. Senki pótléka nem óhajtok lenni és különben sem hiszem, hogy egy ilyen hír után épp randevúra lenne szüksége. Szerintem csak egyszerűen maga a beszélgetés kellene neki.
Vonok vállat, majd vigyorgok.
-Mindkét részét vitatnám a szónak, nem vagyok tökéletes és rég nem vagyok kisfiú. Egyszerűen nem jó a csonka család. Szerintem te is szívesen osztozkodsz, ha nem is nyíltan teszed. Törődőnek tűnsz.
Mosolygok rá, elvégre sokat beszél a testvéreiről és a barátnőjének is rögtön próbálná elterelni a figyelmét a veszteségről.
-Japp. Tesztelem a merészséged szobatárs!
Mosolygok, aztán hagyom még pakolni én meg nyugis tempóban nekiállok főzőcskézni. Míg kifő a tészta megpirítom a szószt, lereszelem a sajtot, nehéz elrontani. Fél óra alatt megvagyok vele mosogatással, aztán mikor visszamegyek az ágy szélén ül.
-Kérsz vagy inkább később?
Kérdezem, mert úgy szedek, én éhes vagyok, kilyukad a gyomrom, én tuti eszem. Ha kér, akkor szedek annyit, amennyit kér, a lányok kényesek az adagokra, abban biztos vagyok nem akarom ezzel felbőszíteni.
Vissza az elejére Go down
Christina Collins
Christina CollinsVizuális kommunikáció
Életkor : 27
Foglalkozás : sminkes a Diamondnál
Hozzászólások száma : 39

Szobatársak Matt-Tina Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szobatársak Matt-Tina   Szobatársak Matt-Tina EmptyHétf. Márc. 20 2017, 20:02

- Pff francnak kötekedsz, mondtam, hogy nincs hozzá közöd és amúgy csak a nyámnyiláknak, de Sammynek úgysem mondanám, mert ő az.
Aztán ringathatnám megint. Ami jó, mert cuki és Sam tökéletes gyerek meg anyaösztön pótló, de ha sokáig vigasztalhatatlan, megunom és otthagyom. Viszont az nem tetszik, hogy szenteskedve beleugat.
Kicsit csalódottan nézek rá. Valahogy nekem minden vallásos olyan...megszállott.
- Katolikus vagy?
Tippelek, mert az a legrosszabb. Nézek viszont rá, hogy mi?
- Ez valami betegség? Megcsípett egy denevér?
Remélem csak hülyéskedik. Aha, oké, nem lehet mindenki cuki meleg keksz.
- Attól függ. A tárgyak csak tárgyak, egyrészt, másrészt van ami egy idő után teherré válik. Mondjuk egy kapcsolat...ha nem kölcsönös, ilyesmi.
Legyintek összeráncolt homlokkal Leopoldra gondolva. De nem akarom folyton ezen rágni magam.
- Szerintem minden férfi gyáva
Mondom keserűen, aztán kicsit mosolygom rá.
- Ne is, azok tuti lenyomnának.
Nevetek a hányássárga kajáján.
- Teljesen jól hangzik. Törpapa gyomorsav püré, nyami
De nem eszek sokat, meg anyámékhoz is benézek majd, Quentinhez is, nem én fogom felzabálni a kajáját az biztos. Főleg, hogy kb csak este leszek itt.
- Mert esztétikailag gyönyörködhetsz benne. Nem jobb-e, mint rusnya apácákat nézni? Meg aztán kihívás! Elcsábítani egy buzit...hm. Bár ha olyan mint az öcsém!
Fájdalmas képet vágok. Szegény Chloenak nem ment.
- Motorozni?
Csillan fel a szemem.
- De én nem tudok motorozni.
Nem is esik le, hogy ő tudna.
- Hát az nagyon tuti lenne. Ültem már motoron és csodás! De én nem tudok...tudsz valakit, aki igen?
Össze kéne hozni Chloeval, ha vallásos, bár, hogy motorozni akar nem nagyon passzol a jó fiú portéba. Aztán meglep.
- Akkor meg minek? Chloenak valami rendes csávó kéne és igen az ellentétem, úgyhogy biztosan tetszene. Külsőre hasonlít, ő is szőke. Beszélgetni én is tudok vele, egy rendes fiú kéne neki végre.
Legyintek morogva, sebaj, akkor majd elviszem bulizni. Vagy beíratom hittankörre baszki, ott tuti sok a szentfazék. Bár nem, nem sok buttyant is lehet köztük.
- Ki mondta, hogy tökéletes vagy? Azért ne szállj el magadtól. De ha fő szervezőelved a jóság, akkor hasonlítasz rá. Nem vagy?
Nézek rá kihívóan, mert azt bizony bizonyítani kell? A szavak kevesek.
- Jó, nyilván nem jó és nem is akarnék. Hát...a magam módján.
Emelem meg kicsit az orrom, mert nem kell ajnározni, én nem vagyok jó kislány.
- Teszteld!
Vágom rá, amíg ő főz befejezem a pakolást. Jön is megkérdezni, kérek-e.
- De csak ha hányássárga és csak keveset.
Nem igazán vagyok éhes, de ha már robotolt vele... Meg úgyis tartozom egy bátorságpróbával.

Vissza az elejére Go down
Christopher Matthew Hart
Christopher Matthew HartKlasszikus kommunikáció
Életkor : 33
Foglalkozás : hangmérnök gyakornok; szerelő
Hozzászólások száma : 206

Szobatársak Matt-Tina Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szobatársak Matt-Tina   Szobatársak Matt-Tina EmptyKedd Márc. 28 2017, 23:39

-Ez nem kötekedés, hanem vélemény, amire állítólag kíváncsi vagy.
Hagyom rá ennyivel, mert tőlem messze áll a kötekedés.
-Igen.
Mondom természetes hangsúllyal a katolikusra, nem szégyellem én azt. A denevéren röhögök.
-Valami rossz Batman-Spiderman keverék lennék akkor! Nem, nem, nem betegség, egyszerűen szeretem fejjel lefelé nézni a világot. Amúgy ha több órán keresztül csinálod az agyad átáll és megfordítja a képet. Amikor így néztem végig a gyűrűk ura hármat valóban működött, nagyon vicces volt!
Igen, én fura vagyok.
-Igen, de ha kihűl a kapcsolat az más, mint elveszteni valakit. A szakítás várható.
A tárgyak kapcsán inkább egyetértek.
-Hm. Szerintem nem. Apám bátor ember például, mindenféle tekintetben.
Vonok vállat, lehet csak feminista, azért mondta.
-Hah, nah az tuti...
Vigyorgok a testépítő és orosz nők erősségére.
-Uhm, nos, látom meghoztam az étvágyad, alig bírod lenyelni a nyálad!
Nevetek, Istenem, ez a hasonlat, ennyire nem undorító a kajám, de ha mégis az lesz, nem lesz gond. Foghatom arra, azt mondta bevállalja.
-Nem nézegetek apácákat. Rövidtávon megoldom ezt a gondot.
Vigyorgok, de értem mire céloz. Aztán csak nézek rá.
-Ha sikerül nem is meleg, akkor meg úgy is menne nem?
Nem látom a kihívást, bár az öccse érdekes lehet. Vagy csak nagyon szerény.
-Aha. Szeretsz?
Kérdem a motorozást, mert úgy tűnik szereti.
-Megtanítalak, nem nehéz egyáltalán.
Motorozni könnyű, ha tud biciklizni mindenképp.
-Ha-ha... nagyon vicces a kisasszony. Szerintem egy V-Rodot is kölcsön tudok kérni, az egyetemen az egyik srácnak megjavítottam pár hete, mert nem indult és kicsit összeismerkedtünk. Egy-két körre tuti odaadja, eljöhetnél velem és akkor mennénk egy kört.
Azt hiszem viccnek szánja hogy tudok-e valakit aki elvezetné a motort, így könnyedén folytattam. De csak nem fél felülni mögém.
-Ha rendes fiút akarsz neki, hagyd ismerkedni, de kicsit később. Nem tagadom, hogy valószínű tetszene és... igazán kedves tőled hogy engem ajánlasz. Komolyan, ez nagyon kedves tőled. Idővel lehet elhívnám, de nem most, amíg össze van törve. Amúgy... teljesen más egy ellenkező neművel beszélgetni, mint azonos neművel, ráadásul te a legjobb barátja vagy, én egy idegen. Te tudod kiről beszélgettek, én nem ismerem az öcséd. Beszélgetés és beszélgetés között is sok különbség van. Kérdezd meg őt, ha örülne egy beszélgetésnek elviszem kávézni.
Magyarázom a Chloé nevű lányra.
-Senki sem tökéletes, csak a szentlélek. De ő nem is ember, ne menjünk bele. Ahm... hát... jót tenni jó érzés.
Ezt nem tagadom, lehet, hogy tényleg ez hajt, a jóságra való törekvés.
-Nem.
Mosolygok rá fáradtan, mert felnőtt férfi vagyok, de nem fogom itt tenni az agyam. Ha ő kisfiúnak akar nézni, akkor a szemében az leszek, nincs mit tenni.
-Az bőven elég.
Mosolygok a törődőségre, ha már a maga módján az, akkor próbál az lenni, akkor pedig nagyon jó úton van. Aztán kimegyek főzni a keveset, amit kér meg próbálom belőni.
-Nos, piros de majd szórok rá neked curryt, ha szeretnéd. Akkor nem csak hülye ízű, de sárgás is lesz!
Nevetek, de nem szívózom, csak sajtot szórok rá, szedek egy negyed adagot neki, azt teszem elé, magamnak egy egész tányért, megvárom míg leül.
-Ha ízlik és kérsz még, akkor szedjél. Nem mertem sokat, ne kelljen a nem létező virágcserépbe kaparnod.
Mosolygok, aztán összekulcsolom a kezeim és lehunyom a szemem, hogy elmormoljak egy rövid imát.
-Uram, köszönöm az ételt, hogy bőséggel megadatott és hogy megoszthatom egy új baráttal, akit mellém küldtél. Kérlek ügyelj arra, hogy Fater ne égesse oda megint a chilit, mert nem fog eleget enni... ah... Ámen.
Ahm, igen, komolyan gondoltam az előbbi imát, szóval mosolyogva emelem fel a tekintetem rá és állok neki enni.
Vissza az elejére Go down
Christina Collins
Christina CollinsVizuális kommunikáció
Életkor : 27
Foglalkozás : sminkes a Diamondnál
Hozzászólások száma : 39

Szobatársak Matt-Tina Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szobatársak Matt-Tina   Szobatársak Matt-Tina EmptyKedd Ápr. 04 2017, 15:56

- Faszságokat beszélsz, mert olyanról alkotsz véleményt, amit nem ismersz. Pont ezt hívják kötekedésnek. Nem láttál még minket Sammyvel, nem láttál bele a gyerekkorunkba se, akkor miről beszélünk?
Magyarázom, rühellem, ha beleszólnak a dolgaimba.
- Ha csak kötekedni fogsz, nem leszek kíváncsi a véleményedre.
Jelentem ki lesajnálóan.
- Mármint...kajak fejjel lefelé néztél meg egy három órás filmet? És megfordult a kép? Én azt hittem ettől agyvérzést lehet kapni.
Nézek rá furcsállkodva, ez engem igazol, egyre zakkantabb dolgok derülnek ki róla.
- Micsoda szakértő vagy!
Sandítok rá gunyorosan, de jobb ha nem megyek bele a témába. Rohadtul semmi kedvem hozzá, hogy ebbe is belekössön. Az apjára legyintek.
- Az más, ő öreg. Az érett férfiak talán.
De bizonyos kor fölött nem vonzanak. Nekem az érett negyvenes ráncos és olyan, mintha a nagyapámmal dugnák.
Nevetve fujjogok, mert ez a nyálam lenyelése se guszta.
- Tudtad, hogy ez félreérhető? Rövidtávon az apácákra...
Emelem meg a szemöldököm és igen, arra célozgatok, biztos kiveri rájuk. Főleg, hogy szentfazék. Illene hozzá ez a perverzió.
- Az úgy unalmas, a hetero pasik nem pályák.
Attól függ mennyire buzi a buzi, Sam például száz százalékos.
- Aha! Ezek szerint te is szeretsz
Nézek rá hihetetlenkedve. Azok a pasik akik mögé felültem, nem sokkal utána bennem kötöttek ki, úgyhogy ez nagyon bizarr pillanat. Megtanítani?
- Az komoly lenne.
Nem tudom mennyire higgyek ebben, nincs jogsim motorra, ő meg elméletileg szentfazék. Nem áll össze a kép.
- De a srác pár körre adja oda, vagy kicsit több körre, hogy megtaníts? Nem mindegy. Persze a pár körben is benne vagyok.
Húzom ki magam lelkesebben, mint szeretném. Pff, Chloe valószínű tetszene neki
- Nincsenek nagy elvárásaid a lányokkal szemben, mi? Vagy pont eltaláltam volna az ízlésed?
Nem Chloe ellen csak, van egy barátnőm, szentfazék! Ú, tuti tetszene. Milyen egyszerű egyeseknek...
- Megkérdem persze, csak a szentfazéktól vérszemet kaptam, de igazad van, nem fogom elhamarkodottan rátukmálni valakire. Chloe valószínűleg sejtette mi van, sosem érdekelte Samet.
Fintorgok, foggal körömmel próbáltuk összehozni őket.
A szentlélek tökéletességéért kinevetem.
- Milyen lénynek képzeled? Madárszerűnek? A mikulásban is hiszel?
Ez nekem kb ugyan az. Vagy akkor már a Gólyában. Mattet tuti nem szexszel csinálták.
- Majd kiderül.
Hogy mennyire kisfiú. Követem a konyhába, kicsit fintorgok
- Látom, alaposan próbára teszel. Hm, ennyi elég kösz. Nem is néz ki olyan rosszul. Még a végén kiderül, hogy csak szerénykedtél.
Én tuti nem bírtam volna ezt így összeütni. Más dolog, hogy hajlandóság se igen van bennem.
Már emelem a villát, mikor megállok a mozdulatban és tátott szájjal rámeredek. Kajak...nekiállt imádkozni? De nem hivatalos szöveget mond és ez is meglep. Barát... Miből gondolja, hogy a barátja vagyok? Az apján szám elé emelem a kezem, mintha beletüsszögnék és sűrűn pislogok, így rejtem el a vihogásom, de úgy erőlködök, hogy még a szemem is bekönnyezik. Basztriguri, lehet azt hiszi majd, meghatódtam.
- Szóval apád keveset eszik és csak chilset? Amekkora gázok lehetnek nálatok, nem csoda, hogy koliba költöztél. De nem valami kibaszott nagy casanova a faterod? Mert azok elég önállóak szerintem.
Lehet, hogy valami Sammy öregen prototípus, én meg valami menő, ötvenes sármőrnek képzeltem, aki azt se tudja hány gyereke van.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

Szobatársak Matt-Tina Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szobatársak Matt-Tina   Szobatársak Matt-Tina Empty

Vissza az elejére Go down
 

Szobatársak Matt-Tina

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

 Similar topics

-
» Mindennapok - Richard and Matt
» Tanuljunk főzni - Matt & Will
» Survivors - Reeven and Matt
» Ez egy vicc? ~ Nina & Matt
» Tesós nap ~ Josh & Matt

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: A világ legvégén :: Frances kollégium-