Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
White party: The big shit! Leo and Reev EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
White party: The big shit! Leo and Reev EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
White party: The big shit! Leo and Reev EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
White party: The big shit! Leo and Reev EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
White party: The big shit! Leo and Reev EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
White party: The big shit! Leo and Reev EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
White party: The big shit! Leo and Reev EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
White party: The big shit! Leo and Reev EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
White party: The big shit! Leo and Reev EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
White party: The big shit! Leo and Reev EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 White party: The big shit! Leo and Reev

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Reeven Callagher
Reeven CallagherKlasszikus kommunikáció
Életkor : 30
Foglalkozás : rock sztár
Hozzászólások száma : 1383

White party: The big shit! Leo and Reev Empty
TémanyitásTárgy: White party: The big shit! Leo and Reev   White party: The big shit! Leo and Reev EmptyCsüt. Dec. 15 2016, 16:31

Hát ezt kajak megcsináljuk. Felixnek mondtam, hogy elugrok beszaratni néhány white partyzót Leoval, szóval szereztem hashajtót is. Gondolkodtam rajta, kell-e fényképezőgép, de ott a telefonom, ha felvétel kell, drága dolgokat ebbe most nem áldozok. Hát white party, akkor fehérben kell lennem, anyám... Rá kell jönnöm, szegényes a ruhatáram, szóval Felixtől kérek kölcsön nadrágot, ingem az van. Megesküszöm, nem lesz szaros.
Bedobom magam a kocsiba, szarul érzem magam tiszta fehérben, ez rohadtul nem az én stílusom, rockénekes létemre egy lepra swag yolonak nézek ki, de még éppen nem vagyok olyan híres, hogy ez baj legyen. Lehet pár nap múlva megjelennének a szalagcímek: Reeven orvul megtámadott néhány ártatlanul bulizó skinheadet és beszaratta őket. A kopaszokra ment, fél a bőrfejtől? Szaratós Reev a mi sztárunk, hogyhogy ilyen perverz fétise van a fiatal rockcsillagnak?
Már a kocsiban röhögök, sirály, hogy megtaláltam ezt a srácot! Multkor is itt vettem fel, mikor halászni voltunk, megint oda megyek érte, ismét megcsörgetem, jöjjön ki. Egyszer már behívhatna, vagy valami. Persze tudom, nem lesz semmi, nem is akarok, bár a karácsonyi ajándékot fel fogom hozni. Fotózni se lenne rossz a srácot nem feltétlen meztelenül. Úgyhogy várom, aztán ha jön vigyorogva köszöntöm.
- Kész vagy életed legnagyobb beszaratására?
Ja, gondolom inni is fogunk, bár nem mondom neki, hogy én most nem akarok annyit, utána egész délelőtt hánytam. Még jó, hogy Felix nem volt otthon.
Vissza az elejére Go down
Leopold K. Lindhardt
Leopold K. LindhardtVároslakó
Életkor : 34
Foglalkozás : Kritikus, szerkesztő
Hozzászólások száma : 263

White party: The big shit! Leo and Reev Empty
TémanyitásTárgy: Re: White party: The big shit! Leo and Reev   White party: The big shit! Leo and Reev EmptyHétf. Dec. 19 2016, 19:53

Most nem túlzottan ad Quen véleményére, hogy Rev nem jó havernak, mert nem is ismeri a gyereket, ha ismerné belátná mekkora állatság már vele lenni! Ezt a kis kiruccanást amúgy is napolni kellett a balesete miatt, de Rev rendes volt, meglátogatta, még kajálni is elment vele. Annyi bizonyos, hogy Leopoldot nem feszélyezi a csupa fehér ruha, de neki is Quentől kellett kunyerálnia egy nadrágot, mert neki sem volt. //Ha neki sem, akkor kért Sammytől// Aztán mikor csörög a telefon, akkor kisétál, bedobja magát az anyós ülésre.
-Bitch please, hoztam mindent...
Veszi ki a kabát zsebéből a hashajtót.
-Szóval csapjunk a lovak közé Rev, csak ránk várnak!
Vigyorog, de jól beköti magát, mert Rev úgy vezet mint valami rally versenyző.
-Pasid mit szólt, hogy szaró hapsikat akarsz lekapni lencsevégre?
Ő nem mondta Quennek, nem adta volna oda a ruhát. Csak annyit mondott, dress kódos buliba megy kivételesen.
Vissza az elejére Go down
Reeven Callagher
Reeven CallagherKlasszikus kommunikáció
Életkor : 30
Foglalkozás : rock sztár
Hozzászólások száma : 1383

White party: The big shit! Leo and Reev Empty
TémanyitásTárgy: Re: White party: The big shit! Leo and Reev   White party: The big shit! Leo and Reev EmptyKedd Dec. 20 2016, 22:35

Elsiklok a tény felett, hogy jól néz ki, de amikor megszólal esküszöm majdnem szájon csókolom. Csak azért nem, mert félreértené...
- Hú, de imádlak baszki!
Csak egy hashajtó kell és rögtön felcsillan a szemem. Szorulásos betegek nem néztek még így a cuccra, mint én most. Ó, nem kell kétszer mondani, mint a bicskás cigányok a gyursulási versenyeken, beletaposok, csikorognak a kerekek, kilövök, mint ágyú, be is veszek egy eszeveszett meggondolatlan jobb kanyart, mert látom, hogy nem jön semmi. Alig várom azokat a versenyeket, nagyot fogok szakítani
- Már száguldunk is
Szó szerint, előbb cselekedtem, mint beszéltem. Kicsit lassítok, mert röhögés közben nem tudok annyira figyelni.
- Végülis csak a telefonommal, nem hoztam el a gépet, nem akarom, hogy szaros legyen nekem. Felix tudja, hogy nem vagyok normális, meg sem lepődött... Nagy levegőt veszek.
- Örülök, hogy nem gáz neked ez a meleg dolog, kicsit izgultam másnap...
A wcben, hányás közben.
- Jobban vagy már, gyógyul a seb? Amúgy simán visszamennék abba a te szúrós bulidba kaszabolni, szerinted van rá esély, hogy élnek még a bántalmazók?
Érdeklődök, lehet könnyelműnek hangzik, de halál komolyan gondolom, közben azért figyelek az útra is, és ha Leo megkér, lassítok egy kicsit. /
Vissza az elejére Go down
Leopold K. Lindhardt
Leopold K. LindhardtVároslakó
Életkor : 34
Foglalkozás : Kritikus, szerkesztő
Hozzászólások száma : 263

White party: The big shit! Leo and Reev Empty
TémanyitásTárgy: Re: White party: The big shit! Leo and Reev   White party: The big shit! Leo and Reev EmptyHétf. Dec. 26 2016, 20:52

Szerencséjére nem gondolatolvasó, de valószínű ez Rev szerencséje is egyben.
-Engem csak imádni lehet, nem tudtad?
Vigyorog önelégülten, ahogy zsebre vágja az üveget, majd beköti magát. Ami azt illeti, meg is kapaszkodik belé, mert nem biztos benne megéli, hogy használhassa is az említett fiolát.
-Már miért lenne az?! Vagy közelit akartál b.zdmeg? Ne légy hülye... Komoly? Durva pasid lehet.
Mert milyen laza és kemény dolog már erre újságot olvasva és kávét szürcsögve azt mondani, jól van szívem, menj csak?! Leopold legalább is így képzelte el a fejében a jelenetet.
-Márhogy? Mikor visszaemlékszem akkor rájövök hogy undorító és a neved átírom a 'ne vegyél fel' kategóriába a telómban? Menj már! Lazulj el. Mondom, amíg engem lógva hagysz, nekem édes mindegy. Az durvább lenne ha a kecskécske vernéd vagy öreg szottyos mamákra... ugh.
Igen, annál már jobb egy másik pasi, nem akar a mamák lógó csöcseire gondolni.
-Igen, már mindent csinálhatok rendesen, de óvatosan kell újra formába jönnöm. Ha kiverem magamnak balkézzel, csuklóból kel szigorúan csinálni.
Röhögi el, mert jelezni akarja, nincs gáz, bár emelgetni nem fogja a bigéket.
-Már miért ne élnének? De ne akarj ott lenni... több okból...
Kenny Őt is leverné, amilyen elszállt agyú volt.
-Beszéljünk másról! Legyen terv? Csak fiúkat szívatunk meg, vagy pár luvnyát is, akik bunkók?
Ő tiszteli a női nemet, de a szűzkurvákat nem csipázza, vagy azokat a nőket akik lenéznek másokat. Meg ez ártatlan tréfa, nem halálos. Nem kéri a lassítást, hátha így hamarabb szabadul, hogy megérkeztek.
Vissza az elejére Go down
Reeven Callagher
Reeven CallagherKlasszikus kommunikáció
Életkor : 30
Foglalkozás : rock sztár
Hozzászólások száma : 1383

White party: The big shit! Leo and Reev Empty
TémanyitásTárgy: Re: White party: The big shit! Leo and Reev   White party: The big shit! Leo and Reev EmptySzer. Dec. 28 2016, 14:44

- Téged nagyon könnyű utálni öregem. Lefogadom, hogy megosztó személyiség vagy, mint én
Nézek rá vidoran, hogy ne bánja, átérzem, engem kifejezetten kevesen kedvelnek, vagy viselnek el.
- Miért a fos egyenletesen jön ki az emberből? Úgy fröccsen, nem? A gépem féltem, de majd fedezékbe húzódunk. Hát...makrofelvételt a szarról, hátha még abban is van művészi. Jobb, ha Canon nem jön, nem lehet benne minden buliban. Felix, imádnivalóan elmebeteg.
Pislogok rá "szerényen"
- Aha, kábé, vagy beírod, hogy hülyebuzi és vannak olyan csengőhangok is. Ahá, van rosszabb. Hm..rémlik valami a kecskékkel kapcsolatban a részeg estéről... de nem, egyik se izgat nyugi! És kösz, cserébe ígérem megpróbálok neked ellenállni
Azért azt a fejet megnézem, amit erre a kijelentésre vág. Szórakozni a heterokkal egész nagy buli.
- Neeheheee, de hülye vagy
Így lassabban is megyek, mert röhögés közben nem kockáztatok a fénysebességgel. Leo elbaromkodja ezt a dolgot, szóval gondolom nem lesz gáz a felépülésével. Azért a késelős fazonoknak feldugnám a késeket a seggükbe.
- Mert ezek ölik egymást is, nem? Lehet visszakéselném őket poénból. Elég mérges vagyok, nem szeretem, ha bántják azokat, akiket kedvelek.
Mondjuk ja, Leo nem tudja, hogy durva vagyok, bár a veszélyérzet hiányából következtethet dolgokra.
- Ja, legyen terv, ne kaotoikusan szarassunk. Aha, nőket is kéne, aki olyan picsának tűnik. Arra is kéne egy terv hogy fogunk szűrni. Odamegyünk ismerkedni társaságokhoz és aki bunkó annak italokat rendelünk?
Megérkezünk közben, gondolom kiszálláskor, vagy befelé menet még egyeztetjük a tervet.
Vissza az elejére Go down
Leopold K. Lindhardt
Leopold K. LindhardtVároslakó
Életkor : 34
Foglalkozás : Kritikus, szerkesztő
Hozzászólások száma : 263

White party: The big shit! Leo and Reev Empty
TémanyitásTárgy: Re: White party: The big shit! Leo and Reev   White party: The big shit! Leo and Reev EmptyCsüt. Dec. 29 2016, 22:25

-Miket nem mondasz, otromba fráter vagy! Amúgy japp, az vagyok. Kevesen viselnek el, szerencsére...
Botránkozik meg az elején komolytalanul, majd kajánul vigyorogva fejezi be.
-Rev, én mondom, kevés nálad gusztustalanabb embert ismerek, nem, nem fröccsen a szar úgy hogy rámehessen a kamerádra, hát az tehetség lenne ember! És... nincs benne művészet szerintem. A szar szimplán szar. Legalább valami őszinte a világban nem? Nem akar bonbon-nak kinézni vagy hasonló.
Felixre néz egyet.
-Na az meg milyen, fejtsd már ki? Édesen habzik a szája?
Röhög, kicsit abszurd neki a kép, nem bírja elképzelni.
-Az se rossz ötlet, de nem, ne fossál itt magadtól plíz. Aham, jól látod, rosszabb is van, mindig van lejjebb.
Aztán kikerekedik a szeme és félig tudja elnyomni az értelmetlenkedő szörnyülködését.
-Kössz vazze', az mindig hasznos, lopva stíröld a farkam meg a seggem.
Vág egy jesszus fejet, de röhög, sejti, legalább is reméli, csak a vérét szívják.
-Csak egészséges férfiállat, ez volt az első kérdés a dokihoz, tudod, fontossági sorrend.
Röhög, mert természetesen nem kérdezte a dokit erről, ennyire nem pimasz.
-F.sz se tudja, hol érdekel? Ne lássam őket többet és kész. A késelés sehogy sem poén Rev, tegyél le róla. Awww, adj egy hagymás szemcseppet, a krokikönny nélkül nem lenne meg a feeling tesó!
Vigyorog, de azért lövell egy hálás mosolyt is Rev fele. Nem egy lelkizős valaki, de jól esik neki, ha nyíltan megvádolják azzal, kedvelhető.
-Hát megfigyeljük őket, hogy máshogy? Fél óra elég rá szerintem, ezekre rá van írva, ha f.szok. Vagy p.csák ugye. És jah, akiket kiszúrunk azoknak viszünk piát: ha csaj mintha felszednénk, ha pasik, akkor meg egy társaság kap és akkor mintha haverkodni akarnánk ott nagyban. Jó lesz?
Megjönnek, de mikor kiszállnak még megáll a kocsi mellett, mert rendeződniük kell a szerveinek. Előhalász egy doboz cigit, vihargyújtót, kínálja új barátját is vele.
-Baszki... ilyen lehetett Niki Lauda mellett ülni. Nah, mérjük fel a terepet. Mit iszunk?
Nézelődik már kinn is, aztán benyomakodnak a tömeggel a partira, ahol dübörög már a zene, nem épp rock és metal, de kibírják.
Vissza az elejére Go down
Reeven Callagher
Reeven CallagherKlasszikus kommunikáció
Életkor : 30
Foglalkozás : rock sztár
Hozzászólások száma : 1383

White party: The big shit! Leo and Reev Empty
TémanyitásTárgy: Re: White party: The big shit! Leo and Reev   White party: The big shit! Leo and Reev EmptyHétf. Jan. 02 2017, 16:44

Vigyorogva megcsóválom a fejem, nem semmi a mizantróp pofája!
- Mázlisták vagyunk
Meg is igazítom a gallérom menőcsávósan.
- Kösz, mindig jól esnek a bókok. Az attól függ merre van a segg, lehet lefelé esik, de a fos az fröccsen. Látszik, hogy nem voltál még beszarva. Oké, a kamera talán túlzás, de azt, azt tényleg féltem! Canonnak lelke van. Hm...írjál róla filozófiai értekezést, bár ki tudja miről álmodik a szar? Lehet belül, mélyen bonbonnak képzeli magát.
Én kiérdemelem a címem! Felix elmebeteg dolgain vágok egy fintort.
- Jobb, ha nem, de akkor nem jönne be, nem szeretem a gusztustalan dolgokat.
Nevetem el magam. Megnyugtató, hogy a buzi nála nem a legalja, veszem az adást, bólintok és nem stresszelek tovább a témán.
- Minden erőmmel azon leszek.
Nehogy lebukjak. Valahogy...úgy.
- Ezt megerősítem, ha van erőd fosatni, meglátod minden rendben lesz.
Biztatom, de a bántalmazóit azért megszurkálnám, még ha őt nem is hatja meg annyira az eset.
- Elég nyálas tudok lenni, vigyázz. Ha nagyon megerőlteted magad simán elmorzsolhatsz a kedvemért. Azt mondod? Tök jól viseled, büszke vagyok rád!
Azt én se nagyon bánnám, ha leszúrnának, volt már hasonló. Befelé menet a terv is összeáll a fejünkben.
- Tökéletes, a gennyeket kiszúrjuk, mint egy pattanást a legocsmányabb tiniállon!
Látom megviselte a vezetési stílusom, hátraveregetem, hogy nem baj, majd a cigi megoldja. Én is kérek, ha ad.
- A koktél elég csajos, pedig az a legjobb, whisky meg a tömény lenne nyerő, de azok hamar kiütnének. Legyen sör, az elég férfias és semmitmondó.
Mindenki azt issza, nem feltűnő. Max. eljátsszuk, hogy ez már nem az első korsó. Ha a pulthoz megyünk, rendelek is, fél szemmel elkezdem stírölni a tömeget. Látok két ecsethajú szőke, kigyúrtabb alakot, három másikkal, köztük egy szilikonmaca dobálja festett, fekete haját, harsányan röhögnek " megb*nám* szó máris átsüvölti a többi beszélgetést. Bököm is oldalra Leot, odasson egy pillanatra, ránézek hogy tetszik a kínálat.
Vissza az elejére Go down
Leopold K. Lindhardt
Leopold K. LindhardtVároslakó
Életkor : 34
Foglalkozás : Kritikus, szerkesztő
Hozzászólások száma : 263

White party: The big shit! Leo and Reev Empty
TémanyitásTárgy: Re: White party: The big shit! Leo and Reev   White party: The big shit! Leo and Reev EmptyHétf. Jan. 02 2017, 17:29

-Ehm, ja, elég ha bebaszok, mi vagyok én, nyugger nagypapper, hogy lefossam a bokám? De kímélj meg a részletekről Te szakavatott!
Már-már ő is azt mondaná, undorító a téma. Viccesebb lenne ha Quen is hallaná és közölné: 'a galagonyabokor mindenit, váltsunk már kevésbé higiéniátlan témára' vagy hasonló eszmefuttatás.
-Lelke mi? Csak nehogy kifotózza az életed és tönkretegyen, mert egy bosszúszomjas kínai kiscsaj lelke van benne és az életedre tör!
A sok szar horror, erre jók. Aztán csak fintorog és kiül az arcára, hogy azt lesheti a másik, hogy ennyire elmebeteg dolgot írjon. Inkább Felixről kérdezi.
-Aha, végül is csak seggbe kúratod magad, áhááá, baszki, összeállt a kép, bĐszod, hagyjuk Felixet, kímélj!
Látszik az előbbi altáji témát összekapcsolta ezzel és... nem akarja tudni Revnek milyen tapasztalatai vannak.
-Nőlj fel a feladathoz ifjú padawan, nem lehet büntetlenül stírölni egy hetero farkát.
Forgat szemet, de röhög is.
-Veszem észre! Majd ha már kezdek berúgni, akkor a Lessien is tudok könnyezni. Japp, mert Quen nem hagyott a kórházban, meg Te is meglátogattál, nem kattantam be a négy fal között.
Ez tény, nem bírja a bezártságot.
-Mondtam hogy gusztustalan vagy b.zdmeg.
Ez is, meg a vezetés, csoda hogy nem hányja el magát, de jól bírja, meg kell hagyni. Rágyújtanak, a cigi segít.
-Má' mié' lenne csajos? Ittál már Zombiet? Az tuti egy pia, semmi lányos nincs benne. De oksa, legyen sör, sörözni jó.
Benn aztán jól meg is húzza a poharat, szeret sörözni, ezért már megérte eljönni. Mivel megbökik követi Rev tekintetét és kissé elfintorodik.
-BĐszod... ezért nem járok diszkóba... Azokért nem kár, vágom, Ők legyenek? Az a kető vagy a többi is?
Iszik megint, megalapozza magának a hangulatot, de vigyorogva kitapogatja a zsebében a hashajtót.
Vissza az elejére Go down
Reeven Callagher
Reeven CallagherKlasszikus kommunikáció
Életkor : 30
Foglalkozás : rock sztár
Hozzászólások száma : 1383

White party: The big shit! Leo and Reev Empty
TémanyitásTárgy: Re: White party: The big shit! Leo and Reev   White party: The big shit! Leo and Reev EmptyPént. Jan. 06 2017, 19:50

- Majd eljön annak is az ideje. Nem vagyok szakavatott.
Vágok 'ne már' fejet, bár tény, most magam alatt vágtam a fát. Ezen a kínai kiscsajon röhögve megrázom a fejem, honnan vette?
- A kör fényképes verziója? Nem Tvk-ből mászik elő, hanem fényképeken elevenedik meg?
Elég beteg. Lesújtóan nézek rá viszont, mikor Felixről nyilatkozik, ez nem tetszik, maga a feltételezés...szajhás.
- Nem vagyok senkinek a kurvája, ha erre gondolsz
Közlöm hidegebben, talán azért vagyok rá kényesebb, mert ő az, ami? Nem tudom, mindenesetre rohadtul nem tetszik ez az elmélet, de nem fogom kiadni Ravot a haverjaimnak.
- Pont nem működik a veszélyérzetem, hogy ez érdekeljen, de visszafogom magam.
Lehet nem kéne belelovalnom magam az általános, buzi sztereotípiába.
- A Lassien? És még én vagyok a nyálas? Öregem, az egy kutya, elég ciki. Kitakarította a kórtermet?
Reagálok a barátjára, ezt nagyon megjegyeztem a tanárról.
- Miért, cukorból vagy? Se a szart nem bírod, se a pattanást, pedig nem túl guszta dolgot fogunk csinálni.
De komolyan, fosatni akar, erre olyan arcot vág, mint aki mindjárt hány.
- A koktélokra azt mondják, igen. Ittam, az a zöld az. De nagyon berúgni se lenne jó, még a végén nekünk is löttyentenél a csodaszerből.
De a sör jó, úgyhogy rendelünk, a pia fölött aztán ki is szúrok egy társaságot, az összes tagja elég undorító. A társaság elég harsány, mondjuk van egy visszahúzódóbb srác, aki folyton olyan arcot vág, mint aki akarata ellenére keveredett a társaságba.
- Talán csak a nyomi nem, középen. A csajt mindenképp, legyen a többi is.
Leora nézek, aztán, ha felkészült nagy, ismerkedős vigyorral odamegyünk a társasághoz, én rájátszom, mintha alaposan be lennék már baszva.
- Csövi, nem baj, ha ide ülünk? Szülinapom van, mindenkit meghívok egy italra!
Harsogom, in medias res - mert valahol el kell kezdeni.
Vissza az elejére Go down
Leopold K. Lindhardt
Leopold K. LindhardtVároslakó
Életkor : 34
Foglalkozás : Kritikus, szerkesztő
Hozzászólások száma : 263

White party: The big shit! Leo and Reev Empty
TémanyitásTárgy: Re: White party: The big shit! Leo and Reev   White party: The big shit! Leo and Reev EmptySzomb. Jan. 07 2017, 16:38

-Pedig nagyon úgy mondtad öcskös!
Nevet, de végül is mindenki elkaphat valami fosós vírust.
-Nem, láttam egyszer egy szar horrort ahol a csávó nyakfájásra panaszkodott, meg a vállaira, meg rossz dolgok történtek vele és kiderült, hogy egy kínai kis csaj szelleme ül a nyakába, attól fáj a válla és Ő szívatja minden félével, már nem is tudom miért. De vicces film volt, lehet nálad is ez lesz, ú!
Nevet, bár a kör sem volt rossz a maga nemében, hiába nem tartotta félelmetesnek. Aztán a fosást és a meleg dugást kapcsolja össze, de Rev valami egész másra asszociál, vagy nem is tudja.
-Nem, nem erre, csak arra miért foshattad le a bokád... azt mondtad komoly, vele élsz meg minden, bár dereng valami az anyjáról is, de a pasid, nem?
Ezzel kicsit összezavarodik, de ha Rev nem akar erről beszélni ő biztos nem fogja erőltetni. Aztán beszólnak neki, vág is b.szd meg fejet.
-Az vagy öcsisajt, nyálas vagy, én meg mondtam egy példát baszod, mert azt mindenki megkönnyezi állítólag. Utoljára hat évesen láttam, hagyjál lógva és nem, nem takarította ki. Vagy akkor csinálta míg aludtam... a lényeg, hogy nem kellett visszajárnom a kórházba, hogy bekenjék a hátam, vágod? Hagyjuk Quent.
Amilyen harapós lett a másik még csúnyát találna mondani Quentinről, amiért Leopold harapna, akkor pedig könnyen bunyóba torkollna a fosatós este.
-Baszod, bírom, de nem úgy hogy más se a téma, csak a genny és a fos! Vagy neked nincs gyomrod ember?! A szart is meg lehet unni.
Néz értetlen, mi lelte a másikat, hát eléggé alpári tud lenni ő maga is, de azért van egy határ.
-Hát inkább narancsszínű vagy piros, semmi zöld nincs benne. De lehet csak kevered, ez rumos. Igaz, nekem három elég abból és úgy bebaszok mint atom... Te meg alig eszel. Szerintem elfelejteném, hogy nálam van, vagy meghúznám, mert szomjas vagyok... uh.
Eszébe jut a Dumb és Dumber és helyesel Revnek, jó lesz a sör, a sör tökéletes lesz!
-Oksa, de gyanús lenne, ha a nyomit kihagynánk. Max piszkáljuk, hogy ne bírjon inni belőle, vagy csak keveset. HA már szívózni jöttünk, fel sem tűnne senkinek, hogy baszogatjuk, pedig igazából csak megvédjük. Kib.szott őrangyalok lennénk hallod!
Nevet, az durva lenne. Persze Rev jól játsza a piásat, röhög is, de amilyen gyorsan itta a sört, neki sem nehéz mutatni, megalapozták előre a hangulatot.
-Hozom, ne utasítsátok el, sértődős, meg a végén letolja a gatyáját, ne kérdezd miért, f.szom se tudja, már ivott egy keveset... de csini vagy csajszi, van pasid? Jah a pia, pia, hozom, kiszáradunk... sört? Koktélt? Kérek b.szott tálcát, öcsééém, bebaszunk, énekeljétek a happy birthdayt!
Nevetek, látszik furcsállják, de az egyik az ingyen pia miatt vállat von és benyögi mit hozzak, hát elmegyek és kikérem, majd öntök feltűnés mentesen beléjük a hashajtóból dupla adagot mint amit írnak, mert kell a gyors hatás. Nekünk ugye van piánk, mi azt isszuk Revvel, de remélem elszórakoztatja őket.
-Na és mennyi lettél haver, 17? Belógtatok haveroddal?
Kérdi az egyik tag Revet, majd hülyén nevet a saját arcságán, hogy már elmúlt 21.
Vissza az elejére Go down
Reeven Callagher
Reeven CallagherKlasszikus kommunikáció
Életkor : 30
Foglalkozás : rock sztár
Hozzászólások száma : 1383

White party: The big shit! Leo and Reev Empty
TémanyitásTárgy: Re: White party: The big shit! Leo and Reev   White party: The big shit! Leo and Reev EmptySzer. Jan. 18 2017, 19:54

Oké, volt pár rossz napom drogosként, de amire nem tisztán emlékszünk, az meg sem történt, nem igaz? Csak vállat vonok vigyorogva. A kínai nyakban ülős kislányon röhögök egy sort, elég beteg
- Nem tudod mi volt a címe? Elég jól hangzik. A beteg kínai fantázia kiapadhatatlan
Vagy azok a japánok? Néha keverem őket.
- Jah, bocs, úgy tűnik a kurva témáért már én is harapok. Persze...Felix foglalkozásától függetlenül egy nyitott kapcsolat-félében.
De ez bővebb magyarázatra szorulna talán, majd egyszer. Elhúzom a szám, úgy tűnik berágott.
- Úgy gondolod? Ugyan mitől? Azt nem mondtad, hogy hat évesen, te nyálas kis hat éves. Komolyan berágtál? Csak szívatlak öreg, ne legyél már ennyire érzékeny. De oké, fifti-fifti. Neked Quentin az érzékeny téma, nekem Felix. Kiegyezünk egy döntetlenben, vagy akarsz még bunyózni?
Tényleg mellre szívta, pedig csak baromkodtam. A szóbunyózásra értem, mert fizikailag egy haverral nem lenne könnyű verekedni. Mert én Úgy verekedek, máshogy esélyem sincs, sosem volt.
- Nem csak az...de mivel a mai program ilyesmi, gondoltam...
Vállat vonok, füstölögve elhallgatok. Egyébként ja, elég szar a gyomrom, mondhatni nincs. Azt hittem ő nem prűd, vele lehet hülyéskedni. Sebastian rámszólna, mint egy öt évesre, Felix kiábrándítóan nézve, Eric se vágna jó képet hozzá. Ki mással élném ki az ilyesmit?
- Az zöld //én úgy emlékszem, de tessék, itt van a recept, lehet zöld is: http://www.gasztrotrend.hu/recept/swamp-zombie-koktel// Nem értem miért köt most bele mindenbe, eddig is szívóztunk egymással, most hirtelen sértődékeny lett?
- Van zöld is, ezt véletlenül tudom. De maradjuk a sörnél ja...nekem nincs gyomrom.
Ezen nem sértődtem meg vagy valami, inkább csak tény. Nézem a nyomit, hümmögök.
- Igaz, akkor piszkáljuk, az jó ötlet! Jah és akkor még szenyák sem vagyunk. Megdumáltuk!
Vigyorgok rá némileg önfeledtebben, s már nyomakszunk is sörrel a kezükben. Nem telik el sok idő és bebizonyosodik, tökéletes szaró alanyok lesznek. Leo is hozza a formáját, bőszen bólogatok, még az arcukba is nyomom a seggem, ha igazén undorító akarok lenni.
- Jól mondja a haver!
A csajszi máris felfigyel, rámosolyog Leora, de a pasija sokatmondóan átkarolja, odamorogva: van
Mikor Leo hozza a feltehetőleg szaros piát, saját poharam a magasba emelem és iszok az egészségemre. Érkezik a seggarc szivatása
- Öregítesz köcsög, még csak 16. Mondták már mennyire vicces vagy?
Nem baj, csak igyanak, jobban megszívják, mintha rájuk borítanám az asztalt. A nyomit persze kezelésebe kell venni, kapok is a piája után.
- Hagy kóstoljam csak mid van! Rajtad már látszik, hogy teljesen készen vagy!
Iszok is bele a piájába, ha egy mód van rá. Leo ebbe nem tett hashajtót, remélem.
- Szóval igyunk rám! Éljek sokáig, hip-hip hurrá!
Kurjantom, aztán csak fél szemmel nézem, követnek-e a többiek.
Vissza az elejére Go down
Leopold K. Lindhardt
Leopold K. LindhardtVároslakó
Életkor : 34
Foglalkozás : Kritikus, szerkesztő
Hozzászólások száma : 263

White party: The big shit! Leo and Reev Empty
TémanyitásTárgy: Re: White party: The big shit! Leo and Reev   White party: The big shit! Leo and Reev EmptySzer. Jan. 18 2017, 22:14

-Ú, na várj... valami árnyékos... meg képes, mert fotós a csávó... Árnykép asszem. Elég gyenge de én szétröhögtem magam rajta!
Persze ha valaki szereti a horrort lehet ijesztő is, de Revet nem ide sorolja. Amúgy a film lehet hogy japán, de Leo is keveri, neki kínainak minősült.
-Nem kéne, ez olyan mintha a buzi témáért harapnál, szerintem pont olyan. Nyitott? De nem vele élsz? Akkor csak közös a lakbér és kúrogattok?
Fura, azt hitte több van ebben, de ha nyitott, akkor ilyennek képzeli.
-Hat évesen nyálas voltam, még voltak naiv elképzeléseim, simán sírtam a Lassien szerintem, a kutya aki hazatalál, irigyeltem a dögöt baszod! Jah, Quen az akhilleszem, de ne mond el neki, elbízná magát a kis köcsög.
Vigyorodik el, nem, nem rágott be, max fél percre, mert nem fajult el a dolog.
-Dehogy bunyózom veled öcsi, leversz mint vak a poharat mert nem érzed hol a határ baszod!
Ellenkezik, még csak az kéne, most lett jobban, Quen ki is herélné.
-Azért van egy határ Rev, mert behányok. Vizuális típus vagyok, szóval egy idő után már úsznék a taknyos szarban, undorító... mértékkel haver! Mintha tíz évnyi hányadékot akarnál kiokádni magadból öreg!
Inti meg nevetve, hogy azért ne csak ez legyen, mert tényleg sok lenne. Hányni nem hányna, de lehet többet inna.
-Nem, az narancs.
Mivel ő csak olyat ivott simán kijavítja, nem tudva lehet más színű is, de nála ez tiszta kötekedés, nem személyes.
-Hát jó, lehet van valami más sziruppal kikevert. Az úgy is csak színesítés a pia alapja nem színes szóval... Mondjuk a sör is feszíteni fogja, mert szénsavas, de majd büfögj sokat.
A csajoknak lehet nem lesz bejövős de a suttyóbb srácok lehet versenyt is csinálnak belőle.
-Zsír, ez a terv. Van terv, figyeled?
Ki hitte volna, azt hitte nem lesz. Aztán már trollkodnak is, egymás alá adják a lovat, majd kicsit meghúzza magát látszólag, hogy az izomagy nem hagyja csajozni, de látni a fején nem tartja vissza igazából a dolog. Főleg mert hamarosan mindenki áldozni fog a porcelánistennek, folyékonyan! El is szalad piákért, addig Revre bízza sajátját, ügyködik és jön is vissza, osztogatja a sört, koktélt. A vigyora sem árulkodó, mert csak jó fej akar lenni elvileg.
-16?! De töpszli vagy! No de lóghatsz a nagyokkal, ha már szülinapod van, hah, mit szólsz? Még egy kör ingyen piáért...
Most hogy látták valóban van ingyen pia vérszemet kaptak. Leopold vállat von, majd jól meghúzza a söröspoharát, amolyan példát statuálva. Persze így is tesznek, a csaj az aki csak kortyolgat. A nyomi is inna, de érezhetően nem tetszik neki amit hall, főként hogy beleigyanak a piájába. Aggódva nézi, mert biza' ő tett bele, elvégre annyi volt ne lógjon ki a srác, ne bírja meginni teljesen, ilyesmi, mert előre nem tudta ki melyik piáért nyúl ugye. Szóval trollkodik, elkapja Revtől a poharat, ami löttyen kissé.
-Mondod Te baszod, majd én, neked sem kell már hogy felmosó legyél baszki, oopá, bocs haver! Szóval éljen Rev!
Emelem a poharat, csak a szám érintem oda, nem nyelek, max egy kortyot, mivel a sajátom kiittam előtte. A nyomi persze fogja a fejét, gondolom, hogy miért pont Ő. Egyértelmű pedig. A többiek is isznak.
-Hajtsuk fel, hozok még, igyuuuunk, hogy bebasszuuunk~!
Énekli szinte, de a nyomi poharat odalöki Revnek, mintha elfelejtette volna kié eredetileg, amaz megint löttyen valószínű, de hoz még egy kört. A csajnak előtte alulról dönti a poharát, jelezve igyon igyon! Azért van! Mondjuk most magának is kell hozni, de azt megjelöli úgy hogy míg hozza azt a fogával is tartja, megemelte a mellkasáig a tálcát. Olyan képet nyújt, mint aki menet közben is inni akarna, de nem megy neki. A lényeg, hogy azt nyállal megjelölte, hogy ne legyen másnak gusztusa rá, max Revnek, akinek ad belőle, mert annyira nem nyálas persze.
-Fenékig! Idd! Idd! Idd!
Mondja a nagydarab hülyének, aki 17-nek nézte őket, uszítja az ivásra, valószínű Rev segít neki ebben. Aztán már csak várni kell, ah-ha-ha-ha!
Vissza az elejére Go down
Reeven Callagher
Reeven CallagherKlasszikus kommunikáció
Életkor : 30
Foglalkozás : rock sztár
Hozzászólások száma : 1383

White party: The big shit! Leo and Reev Empty
TémanyitásTárgy: Re: White party: The big shit! Leo and Reev   White party: The big shit! Leo and Reev EmptyHétf. Jan. 23 2017, 19:29

- Áááá, akkor nekem kötelező darab. De ha látsz halott kislányokat ülni a nyakamban, szóljál
Nevetem el, mekkora baromság lehet.
- Biztos elkaptam Felixtől, mint valami betegséget, de ez összetettebb annál. Nem, komoly, de bonyolult, ne így beszéljük meg.
Célzok finoman arra, hogy se a hely, se az idő nem alkalmas. De azért ez a kúrogatás fáj, nem hiába gorombultam be az előbb is. Én hat évesen nem voltam nyálas, én most vagyok, de erről hallgatok, hümmögök, mintha bizonygatnám, minden hat éves nyálas.
- Magadra vonatkoztattad, ajh...hazataláltál már. Itthon vagy a fosatós bárokban.
Kis vigyor, ez nem hiszem, hogy feldobja, főleg hogy megjegyzi: sokat szarozok, de azért próbálkozok. Quenen nevetve rázom a fejem, tőlem nem fogja megtudni.
- Ahm, nem vernélek meg, pont mert ettől tartanék, annál jobban kedvellek, szóval hagynám magam neked, de ne élj vissza vele, azt el tudom intézni, hogy összeess
Kacsintok rá, menne. Aztán a kis tisztaságmániás moshatná fel.
- Bocs...a többiek kényesek, veled élem ki a disznóságokat, de igazad van, visszafogom magam
Nézek magam elé szomorkásan bólogatva, hogy ja-ja, undorító vagyok.
- Mondjuk kivissel? Meg Zombi, azért zöld. De mindegy, sörözünk, ahm...megszoktam már.
Néha észre sem veszem, hogy fáj a hasam, annyira természetes. Megbökögetem nevetve, hogy figyelem, naná, van terv!
A társaságnál a párocska Leot méregeti, a csaj látványosan elgondolkodik, a pasi meg akarná fojtani, ő áll elébe. A szekrénynek éppen magyaráznak valamit, én pedig a csaj fülébe súgom: bejössz neki - eztán le sem veszi a szemét Leopoldról kortyolgatás közben.
- Milyen jó nekem!
Hogy basznátokmeg! Vigyorgok ezervattosan, fogok én még szakadni kamerázás közben a barnuló gatyátokon parasztok! Ajh, Leo elveszi a piát, akkor fosos, hagyom neki.
- Mert ma be akarok baszniiiii. Najóvan, egészségedre
Prüszkölöm, aztán figyelem, téééényleg megisszaaa? Már majdnem rákiáltok, hogy ne, de lebuknánk.
- Ugye milyen jó fej a haverom? Kőgazdag, úgyhogy ne izguljatok.
Vigyorgok a gyíkokra, a csaj egyre inkább lesi Leot, főleg mikor visszatér a következő körrel, hülyén kuncorászik, mikor megdönti neki a poharat, a szekrény persze rárivall.
- Ne baszogassad a csajomat!
- Nyugalom kopaszkám, örülj inkább, hogy meghív a kis milliárdos
Ütögetem meg a feje tar tetejét, ez nagyon nem tetszik neki, kapna a kezem után, de én gyorsabb vagyok.
- Ha meghívnak piálni az a minimum, hogy kiböfögd: köszönöm! Vagy nem bírsz inni? Jézusom, de béna vagy!
Röhögök, a nagy barom is iszik, aki 17-nek nézett aztán a barátnős felpattan, mintha ketté akarna törni minket, de ekkor hangos fingás elnyújtott jajszava hasít a levegőbe. Felröhögnek, velem az élen, csak az a különbség néhányan eleresztik még a galambot és az egyik...marha ijedten néz, egyből levágom, az nem csak fing volt.
Vissza az elejére Go down
Leopold K. Lindhardt
Leopold K. LindhardtVároslakó
Életkor : 34
Foglalkozás : Kritikus, szerkesztő
Hozzászólások száma : 263

White party: The big shit! Leo and Reev Empty
TémanyitásTárgy: Re: White party: The big shit! Leo and Reev   White party: The big shit! Leo and Reev EmptyHétf. Jan. 23 2017, 20:20

-Jó megpróbálok, bár ha olyanokat látok, lehet eltitkolom, mert bezáratnak hipp-hopp!
Röhög, nem akar valami médium lenni, kinek hiányzik az?
-Hát jól van öregem, ha ez komplikált, akkor nincs mit tenni.
Ráhagyja, vállat vonva, de érezhetően maradandó kíváncsisággal, most akkor mi is a stájsz. A hazatalálás neki mindig is kényes pont volt, ha nem is adta jelét, de mosolyogva bólint, hogy jah, szadizmusa otthonosnak mondható.
-Azt én, csak innom kell!
Röhög fel az összeesésre, az megy segítség nélkül is. De látszik Leopoldon nem a verekedős fajta, főleg mert általában nem nyer, csak erről nem szól a fáma.
-Ahm, az más, nyugodtan, csak hagyj néha szünetet, tudod engem nem szokott zavarni ha más nem csipázza a témát, akkor is nyomatom. Kiderül a végén mennyire tapintatos vagy bĐszod!
Nevet fel halkan, mert úgy fest Leopold a bunkóbb.
-Kivi? Lehet a csapos is be volt már nyomva.
Vigyorog, mitől lett az zöld koktél.
-Akkor inkább barnás-vöröses-szürkés kéne legyen, az rothadásosabb. Kajak? Az szívás, én utálom ha fáj a hasam.
Feszíti a nadrág olyankor, minden baja van.
A terv után jön a terv végrehajtása, jó nyomon vannak, bár oda kell figyelnie, hogy Rev ne igyon bele a hashajtós sörbe, de elbaromkodják, nem gáz. Ahogy az sem, hogy újabb kört fizessenek. Mert ez a feltétele, hogy a 'Nagyokkal' bulizhassanak. Pedig valószínűleg idősebbek náluk - Leopold bizonyosan idősebb.

-Be vagy már baszva, nem érzed?! De jól van...
Nevet Revre, majd ad a sajátjából, ami nem ízesített. Leopold persze nem iszik bele ezekbe, max a szájához emeli és hagy valamennyit félremenni, meg ahogy hirtelen mozdulatokat csinál kilögyböli. A többiek viszont megisszák, így nincs gond.
-A fater pénze...
Kőgazdag mi? Ilyet nem szerencsés mondani, még a végén kérnek még egy kört mielőtt hatna, ami azért már lehet neki is fájna. Inkább elmegy egy második körért, hoz egy számukra iható sört is. Persze nekimenne a szekrény, aki gizdul a csajára, hiába nem fogta még meg a csaj seggét se.
-Nyugi faszikám, nem baszogatom, ha baszogatnám sikkantgatna és közölné, hogy méééég! Csak mutatom neki, lazuljon le velünk, igyon!
Emeli a poharát a csajra, majd meghúzza a poharát, elnyom egy böfögést, kínálja Revet. Röhög hogy szívózik a nagydarabbal, bár a szeme kikerekedik, hogy felpattan, verekedést nem akart erre... az a bűvös hang, ami nem paffé, de jellegzetes. Elég nagy a háttérzaj, de ez a közelállóknak nem számít, premierplánban hallhatták. Vág is egy 'Ouu' fejet, a csávó meg csak elvörösödik, hogy ez Ő volt? Márpedig Ő bizony! Aztán más is odakap a hasához, már legyezem az orrom előtt a levegőt, a csúcs meg az egyik gyíkarc feje lesz, hogy becsúszott a barna maci.
-Mi van veletek, bab volt a vacsora bĐszod? Vagy lemaradtam hogy fingós verseny van? Szerintem Ő túlteljesített!
Mutat rá nyílegyenest arra, aki valószínűleg befosott. Fel is pattan és elszalad a mosdók felé, de még szöknek belőle a galambok így hogy mászkál. Más is követi a példáját, vagy azért hogy biztosra menjen vagy azért, mert érzi hogy hívja a természet. Rá is nevet Leopold Revre, vállon legyinti és jelzi a fejével kövessék, vegye elő a telefont, ez mekkora műsor lesz! Megitta a saját poharát, lehet hirtelen volt, de nem érdekli, a nyomiéból kikapja a még 2/3-ig tele lévő poharat és úgy hajtja Revet. Amaz persze felháborodik, de dacból elmegy és vesz magának.
-Hú baszod Rev, láttad a fejét?!
Röhög mikor ketten furakszanak a tömegben.
-MI legyen? Rájuk nyitsz és közben veszed? Hogy legyen?
Faggatózik, eddig nem terjedt ki a terv, de a fosatós sört kiönti majd a csapba, nehogy elfelejtse, ezt nem szabad meginni.
Vissza az elejére Go down
Reeven Callagher
Reeven CallagherKlasszikus kommunikáció
Életkor : 30
Foglalkozás : rock sztár
Hozzászólások száma : 1383

White party: The big shit! Leo and Reev Empty
TémanyitásTárgy: Re: White party: The big shit! Leo and Reev   White party: The big shit! Leo and Reev EmptyPént. Jan. 27 2017, 20:27

Elheherészek a poénon
- Engem meg lekaszabolna a kislány egy óvatlan pillanatban.
Húzom "nyisszt" utánozva a számmal, az ujjammal is mutatom, hogy a fejem levágásáról beszélek. Elvégre azt vágná le először, ha a nyakamban ülne.
- Majd máskor mesélek
Ez a szarós este valahogy nem az a lelkizős pillanat. Ezzel a poénnal messzire űzzük a verekedést, talán már nem zabos rám. Mondták már hogy nyers vagyok, nem vágom miért, most sem értem mivel húztam ki a gyufát.
- Á, nem, csak olyan emberekkel vagyok körülvéve. A fogadott bátyám ejnyebejnyézve intene, ne beszéljek csúnyán, az egy idő után fárasztó, Felix pedig...
Megforgatom a szemem, aztán lenézően nézek, parodizálva Felix fennkölt stílusát.
- Alpári vagy kiscserkész, szeretnéd, ha undorodnék tőled? Aztán mivel a párom, nyilván nem.
Magyarázom. A kivin csak csóválom a fejem.
- Zöld is tud lenni, hidd el
Meddő dolog győzködni, de próbálkozom.
- De mesékben zöldek a zombik, gondolj a Scoobyra. Nekem folyton fáj, úgyhogy megszoktam.
Ha csak néha fájna biztos szar lenne, de általában nem törődöm az ilyesmivel.
A seggarcoknál eljátszom a hülye részeg kis kamaszt, pofán kéne baszni őket, az van. Csuklást nyomok el, így még részegebbnek tűnök, jól jön.
- Egyszer vagyok 16 éves!
Nézek kihívóan arra, amelyik letizenetezett, fogsz még ezért fosni kisapám! Elhintem Leoról, hogy sok pénze van, abba nem gondolok bele, hogy majd fizettetnek vele plusz köröket, addigra már fosni fognak.
- A kurva jó arc faterod, csók a seggire
Csapok az asztalra, mert a részegek cikik, nem? Nekem meg ez zsigerből megy. Leo rátesz egy lapáttal a csajos dologra, csak nézek, mellesleg elismerően, hogy beoltja a kopasz köcsögöt. Az meg nekünk akarna jönni...
- Széthassíítalak' ember
Dörmögi, de mire akcióba lendülne már fingik. Előkapom a telefonom, Leo arca se semmi, ahogy a gázra reagál. Én annak a tagnak a fejét veszem, aki valószínűleg beengedte a barnát. Rezeg a kezem, ahogy kamerázok, muszáj elfojtani a röhögést. Néma csend a válasz Leo kérdésére. Mindenki meg van döbbenve. A beszart emberke elvörösödik, félig feláll, felém kap
- Ne kamerázzá gyíkarc
De megint fingik és már több kerül a nadrágba. Rohan is, Leora vigyorgok, felpattanok, megyünk a szarosak után. Közben a földre mutatok, barna fosnyomok utat rajzolnak ki a budik felé.
- Láttam, le is vettem! Hallod, yutube bloggerek lehetnék! Odaérünk, Leo elgondolkodtató kérdést tesz fel.
- Ja, egyik kezem a kilincsen, másik a telefonon. Felkészültél? Mehet!
Benyitok, hát hallatszódnak a fingó hangok, néhány srác fintorogva menekül a helyszínről, ketten oldalt nagyon röhögnek. Azokra rákacsintok. Mondjuk bűz az van, átható szarszag terjeng. Nem nehéz belőni melyik fülkében vannak, csak követni kell a hangokat. Kinyitom az egyik ajtót, épp a kopasz pasira, akinek a műmacája volt.
- Mond, hogy csíííz! Ez életed legszarabb pillanata, mi? Szó szerint
Röhögök, veszek mindent. Az állat vöröslő fejjel felordít
- Belebaszlak a fosba!
Állna fel, lóg az ernyedt pici pöcse is, de a kaka kicsöppen a seggéből, ezért gyorsan visszahuppan a trónra. Persze én mindent veszek.
Vissza az elejére Go down
Leopold K. Lindhardt
Leopold K. LindhardtVároslakó
Életkor : 34
Foglalkozás : Kritikus, szerkesztő
Hozzászólások száma : 263

White party: The big shit! Leo and Reev Empty
TémanyitásTárgy: Re: White party: The big shit! Leo and Reev   White party: The big shit! Leo and Reev EmptyPént. Jan. 27 2017, 21:08

-Nem, nem ölne meg, hát az a lényege, hogy szenvedj! Csak megkeserítené az életed, valahogy vissza kéne vágnod, még vicces is lehetne ilyen paródia!
Nevet, mert a horrorparódiák is tudnak jók lenni.
-Micsoda faszikkal vagy körülvéve... a bátyád óvóbácsi vagy mi? A párod meg... nem tom, talán túl vizuális, nem akarná elképzelni hogy folyik belőled mindenhonnan valami. De nyugi, engem nem zavar, nem leszel alpári és max viccből dorgállak meg mint egy hat évest.
Csóválja vigyorogva a fejét, nem is érti kikkel van a srác összezárva. Quen is bírja, pedig Ő tisztaságmániás. Bár lehet titkon ráizgul a mocsokra, ki tudja.
-Akkor ha mégis iszunk kimondottan zölden kérjük!
Akkor így vagy úgy, de lesz zöld is.
-Az mikor volt már bĐszod... emlékszem én? De nem lehet ezzel valamit csinálni?
Kérdi a hasfájásra, mert eléggé zavaró lehet.
Nem hallotta, hogy 16-nak nézik Revet, azon lesne, mert ő kinézte 18nak is, de lényegtelen. A fő az, hogy vedelnek a köcsögök ahogy illik, halad a terv!

-Fúj... elég hájas az öreg, ha egyszerre csókolnátok is lenne még hely pár szájnak!
Nyomja a karikatúrát, de mivel gőze sincs milyen lehetett az apja nem aggodalmaskodik. A nevelőapja sportos, de így poénabb előadni a kőgazdag őst. Reven csak vigyorog, olyan hülye ez a gyerek, de ezért kedveli.
-De mivel nincs a fater, lehet csókolni az enyém is, nah, látom a szemeden, hogy akarod pajtás, ne nyomd el a benned rejlő állatot, gyere!
Nyomja a seggét a nyomi fele, aki anyázik és ügyetlen tolja el Leopoldot, aki csak röhög. A nagydarab is nekimenne, de muszáj beszólnia. A szerencséje lesz hogy hat a hashajtó, elég gyorsan, mert adagot kaptak.
-Hogy is mondtad, bocs, nagy a zaj...
Nem bírja kihagyni, a füléhez illeszti a kezét, hogy kagylózik ezerrel, de csak a fingást hallani.
-Mié' ne? Híres leszel bĐszod! A fingó mester, ez lesz a titulusod, baszki, ez mekkora galamb volt, egy bűvészköpenybe se férne bele!
Röhög és követi Revet, ez nagyon nagy. Bár a nyomok...
-Teh, ember, lehet elmértem az adagot?
Vág egy ajjaj fejet, mert ha ennyire befostak, az már gáz is, nem csak szar.
-Azzal is lehet pénzt keresni, kis zsebpénz!
Vigyorog, mert menne nekik.
-Erre nem lehet felkészülni haver...
De bólint, nyitja Revnek az ajtót, hogy kamerázhasson, talán úgy könnyebb és nem fog remegni annyira a kép.
-Ezt a fosást Bud Spencer is megirigyelné, isten nyugossza, amennyi babot evett az öreg!
Mondja, de el kell takarnia az orrát, mert támad a bűz, durvább ez mint valami istállóban.
-Azt sem lesz nehéz, tekintve lassan a plafonról is az csöpög.... mit ettél? Adj bölcs tanácsot a nézőknek mit NEM szabad enni és inni, hogy ne végezzék így, nyilatkozz ember, ez jótétemény!
Erre csak feláll megint, hogy magára rántsa az ajtót, ereje van, de izomagyú, várható volt. Persze a többiek sem akarnak műsort, magukra zárták közben, de Leopoldot nem zavarja, mutatja a másik ajtó előtt, hogy bakot tart, nézzen be felülről Rev és kamerázzon! Ha megteszi a csóka benn épp papír után kutat mélyen az adagolóban, ami persze üres és kibaszott ideges lesz miatta.
-Húzzál el kisköcsög vagy letolom a torkodon a redves mobilod!
Takarja a farkát, közben kiszalad egy adag belőle, a hangok meg mint egy zúzós koncert, nem valami összhangzat, de megteszi a videóban majd.
Vissza az elejére Go down
Reeven Callagher
Reeven CallagherKlasszikus kommunikáció
Életkor : 30
Foglalkozás : rock sztár
Hozzászólások száma : 1383

White party: The big shit! Leo and Reev Empty
TémanyitásTárgy: Re: White party: The big shit! Leo and Reev   White party: The big shit! Leo and Reev EmptySzer. Feb. 08 2017, 15:25

- Mert mi lenne ebben a szenvedés? Hogy egy szellem ül a nyakamban? Vagy beszél is? Mert az más, az tényleg kellemetlen lenne. De ha nincs súlya
Vonok vállat nevetve, csóválva a fejem, mert az egész nagyon abszurd és nagyon kész.
- Tanítóbácsi, de baszki, most hogy mondod óvóbácsinak jobban illene. Annak tuti nem örülne, nem szereti a folyó dolgokat. Jól van, teljesen megnyugodtam
Kicsit ironizálok, de csak nem vágja be a durcát, az előbbivel is meglepett, nem tudtam, hogy ilyen érzékeny. Felröhögök, a zöld piás kérdésnél is dűlőre jutunk, vigyorogva bólogatok. Ez zombi koktél legyen zöld.
- Én szerettem, bár mindig csalódott voltam, hogy nem igazi szörnyek. Te nem?
De most komolyan, mekkora becsapás már. Vállatvonok.
- Az óvóbátyámnak és a pasimnak baj, ha nem eszek, de mivel össze van húzódva, ha eszek fáj. De tökre ki vannak akadva, miért nem szeretek enni. Megszoktam, de azért nem vagyok oda érte
Fintorgok. Ez van, össze van húzódva és fájdalmasan tágul.
A faszkalapok extrajól játsszuk a részeget, Leo apján röhögök, majd megkérdezem tényleg hájas-e a faterja. Olyan érzékletesen adja elő, hogy lehet saját példából merít.
- Én máris látom, hogy csillog a szemük
Szítom a tüzet, mellé gunyorosan vigyorgok. Oké, mikor a seggét tolja a nyomi képbe, feladom és az asztalra borulva röhögök, ez nem normális. A többinek nem tetszik, hogy szórakozunk rajtuk, de én komolyan majdnem behugyozok a röhögéstől. A fingás, hogy Leo hallgatózik, nem bírom, ott pusztulok mellette, a szemem is könnybe lábad. Összeszedem magam, mert ezt fel kell venni, Leo baromságait pedig megörökíteni. Követjük őket, felveszem a szarnyomokat is, majd Leora vigyorgok.
- Nem tudom, elmérted?
Út közben megdumáljuk, hogy mindenképp feltesszük a netre, kajak kereshetnénk vele valamennyit.
Beleröhögök a felvételbe, erre nem lehet felkészülni.
- Egyszer én fogok miattad behugyozni a röhögéstől
De csitt mi bűz süt át a wc ajtókon!
- Legalább jó az emésztésük.
Fűzöm hozzá röhögve. Leo beszólása üt, de az ernyedt faszú nem tud lépni, illetve tud csak ciki lesz neki. Persze, ha bakot tart, örömmel rálesek a másikra, látom bajban van.
- Elfogyott a wc papír? Na öregem ez a nagy betűs pech. Töröld ki a zokniddal, vagy várj, nem lesz elég, le kell venned a fehér inged
Röhögve visszaereszkedem, közben több csávó benéz, mi folyik itt, többen szintén előveszik a mobiljukat, hogy kamerázzanak.
- Öcsém, híresek lesztek - harsogom röhögve. Ezek egy ideig még nem állnak fel.
- Átnézünk a csajhoz?
Súgom Leonak. Talán elérte a wc-t, talán nem.
Vissza az elejére Go down
Leopold K. Lindhardt
Leopold K. LindhardtVároslakó
Életkor : 34
Foglalkozás : Kritikus, szerkesztő
Hozzászólások száma : 263

White party: The big shit! Leo and Reev Empty
TémanyitásTárgy: Re: White party: The big shit! Leo and Reev   White party: The big shit! Leo and Reev EmptyCsüt. Feb. 23 2017, 19:44

-Nem vágod, olyan mintha rendesen a csaj súlya lenne, érted! Van súlya, ez a lényeg! De nem beszél, különben rájött volna a csávó is. Áh, nézd meg bĐszod, az a legtisztább!
Legyint vigyorogva, nem most látta.
-Az már perverz lenne... kiélné minden vágyát a gyerekeken... uhm.
Nem ismeri a csávót, aki Rev bátyja, de ki tudja.
-Nem úgy tűnik, szerintem kéne Neked egy szakember, úgy érzem sok elfojtott indulat van benned a különböző testnedvekről való nem beszélgetés miatt. Aggódom Rev.
Adja elő affektálva, mert elröhögné, de a végén így is.
-Háát, nem is tudom, nem vonzanak a dögök. Akkor már inkább a féllények érdekelnének, amik intelligensek meg az ufók, de azt nem tudni vannak-e vágod.
Gondol a sárkányokra, kentaurokra, sellőkre hasonlókra, a HP-t emiatt is szereti, ott van dögivel.
-Amíg nem tágul a gyomrod fájni is fog hogy feszül. Fáj ha tágul, de akkor is ha szűkül. Ha egyszer eszel egy ideig aztán nem, akkor is fájni fog, nem csoda ha folyton fáj. Azok tömnek, Te koplalsz...
csóválja a fejét, hogy nem jó ez így. De az óvóbáty tetszik neki.

A kiszemelt bárányokkal jól elvannak, simán hazudik, fantáziája van, nem nehéz, csak el kell képzelni. A saját seggét is tolja csókra, röhögve Revvel, de csak nem kap egy múzsaihletetést rá. Legalább Rev meg ő jót röhögnek ha más nem is, ez főleg akkor igaz mikor hat a szer. Ahogy követik a csávókat vág egy oopsz fejet, mert nem tudja elmérte e az adagot, nem alkoholra van és teáskanalat írtak, de csak úgy szemmértékre öntötte, arányosan úgymond.

-Nem baj haver, azt kivágjuk! Ha ki kell engedni, tedd meg, bár ez a wc, elég ha lehúzod a slicced!
Mutatja, hogy levizeli az ajtót előttük, ami mögött a hapsik szarnak.
-Legalább az emésztésük jó, én azt mondanám.
Vigyorog alattomosan.
-Szerintem az ing is kevés lesz...
Teszi hozzá, mikor bakot tart, de komolyan, ennyi fosás után egy PZS nem lenne elég. Röhögnek Revvel, bejönnek mások is. Aztán a szája elé kapja a kezét, de bólogat, max nem jönnek ide többet.
-Naná!
Ki is somfordálnak a tömegbe újra, át a másik mosdóba, bár ott vannak lányok és csak nagyon néznek, hogy ezt meg hogy? Melegek vagy mi? De Leo csak beszól, nem tudja melyik ajtó mögött lehet, épp csend van.
-Héj... itt vagy? A srácok eléggé fosnak, csak tudni akartuk jól vagy-e...
Vág egy úú fejet, hogy ez mekkora hazugság már, de nem tudja itt van-e a csaj vagy el sem ért idáig és hazafutott szégyenében.
Vissza az elejére Go down
Reeven Callagher
Reeven CallagherKlasszikus kommunikáció
Életkor : 30
Foglalkozás : rock sztár
Hozzászólások száma : 1383

White party: The big shit! Leo and Reev Empty
TémanyitásTárgy: Re: White party: The big shit! Leo and Reev   White party: The big shit! Leo and Reev EmptyPént. Feb. 24 2017, 16:42

- Ja... Na úgy szivattyú
Bólogatok fintorogva, folyton egy húsz kilós gyereket cipelni a nyakamban, ami ott sincs. Elmebeteg japánok...
- Najó, megnézem ez valahol tetszik, mert beteg
Vallom be, nem áll távol tőlem az elmeroggyantság, vagy rájött már?
- Diákokon nem...bár tudom, hogy néhány lánnyal kavart. Először rohadtul utáltam, mert beültem órára és minden csaj nyálcsorgatva stírölte, hogy mondgyó nhekik alamit frhanciául. Engem meg beégetett a gecibe.
De az már a múlt, azóta egymást csókolgatjuk. Gattuk, gattuk, el ne felejtsem.
- Ja, tuti. Ki kellene készítenem egy pár agyturkászt ezzel a dumával. Félek a testnedvektől, nem merek a pisilésről beszélni a fosástól meg elélvezek
Röhögök rágörnyedve, nekem ez vicces, főleg, hogy elképzelem.
- Az ilyen vámpír, vérfarkas téma? Hmmm lélekben twilight rajongó vagy? Tuti, hogy vannak, az már bizonyított, ne viccelj, már az állam is bevallotta.
Csomóan láttak, meg minden, ráadásul nem logikus, hogy az egész kikúrt galaxisban csak mi vagyunk értelmes lények.
- Jah, ördögi kör. Mindegy, ne is beszéljünk a fájdalmakról
Hehegem, nem egy kifejtendő téma.

Megyünk a kötekedők után, dülöngélek a röhögéstől.
- Nhem, kibírom, különben az előbb beszéltünk a testnedvekről, amiktől rettegek.
Mikor felmászok leskelődni és Leo beszól, meg kell kapaszkodom a budi keretében a röhögéstől, kevés lesz az ing.
- Szaros seggel mész haza öreg, nincs mese.
Egész sokat veszek a műsorból, amikor eszembe jut, nézzünk át a szomszédba. A sok lány persze értetlenül bámul, de Leonak erre is van szövege. A lányok erre még furábban néznek, de válasz nem érkezik.
- Hát, meredek lenne felmászni a fülkékbe, nézzük meg a táncparketten.
Terelem ki a fosóelixírest, ha jön. Odaérve én nézem, de csak azt a szerencsétlent látom, aki velük ivott. Azonnal rohan hozzánk, amint meglát minket.
- Ti voltatok...Tetettek valamit a sörbe. Nagyon csúnya halálotok lesz, ha megérkezik Drake bátyja
Kicsit félénken fenyeget, de kajakra fenyeget, és én nem bírom, megint kitör belőlem a röhögés és megint Leora kell támaszkodnom. Bár lehet hibát követtünk el. Be kellett volna fostani a kis köcsögöt is.
Vissza az elejére Go down
Leopold K. Lindhardt
Leopold K. LindhardtVároslakó
Életkor : 34
Foglalkozás : Kritikus, szerkesztő
Hozzászólások száma : 263

White party: The big shit! Leo and Reev Empty
TémanyitásTárgy: Re: White party: The big shit! Leo and Reev   White party: The big shit! Leo and Reev EmptyVas. Feb. 26 2017, 21:15

-Nézd, nézd! Legalább röhögsz egy jót. Igyál is mellé és akkor jól fogod érezni magad!
Vigyorog, mert amúgy az a film nem jó, de így már megér egy estét. Főleg mert Revnek olcsó leinnia magát.
-Komolyan? Milyen köcsög bátyád van, ez tetszik! Én is folyton beégetem Quent...
Nevet, hát igen, Leopold nem titkoltan rohadék.
-Bazzeg...
Fogja a fejét, hogy na igen, ezzel tuti kikészítene egy pszichológust.
-Vagy várj már, átküld egy szexológushoz, aki közli normális ha elélvezel a fosásra, mert más a pisálásra teszi... annyi elmebeteg van, lehet érdeklődő is lenne bĐszod! Szexológusnak is csak perverzek mennek!
Mert ki akarja hallgatni hogy (nem) kefélnek mások?
-Nem. Bár a vérfarkas misztikus, de nem... én inkább kentaurokra meg sellőkre, szfinxekre, esetleg sárkányokra, ilyenekre gondoltam, tudod, ami tud beszélni, meg minden.
Vág egy (-.-) fejet hogy nem alkonyat rajongó.
-Mármint mit? Az ufókat? Jah, az lehet. Most találtak a szomszédos galaxisban hét lakható bolygót vagy mi volt, ki tudja!
Ez nem olyan régen volt, ha jobban megvizsgáljuk lehet találunk életet.
-Járkálj infúzióval, csak ez kaját csepegtet beléd. Enned sem kell bĐszod!
Vág egy uhh fejet, de lehet Revnek bejönne. Folyamatosan enne, de mégsem.

Később már a fosnyomokat követik kikészülve, hogy bejött a terv.

-Jaj hát tényleg, ezer bocs haver, olyan érzéketlen vagyok...
Vigyorog, akkor nem hugyozzák le az ajtót. Akkor bakot tart, de cikiben van a benn lévő, nincs papír.
-Ha vársz reggelig beszárad!
Kontráz rá arra, hogy nincs papír, kevés lesz az ing is.
-Keressük meg szegény párát, ki tudja hogy van...
Adja elő a jó fejet, de mikor kiérnek már vigyorog. Aztán jön oda a kis nyomi, egészen elképed a szavain.
-Ember... nézz már a haveromra... szerinted meg akar halni?! Vagy én? Nem képzelem Schwarzeniggernek magam suttyomban. Ellenben ahogy elnéztem Téged sokat szívatnak... Neked még indokod is van haver, nekünk mi? Azt se tudjuk kik vagytok. Meg akkor Te is fosnál nem? Mi a picsáért hagytunk volna ki, hát hoztunk mindenkinek sört, ittál Te is. Nem tom' ki ez a Drake bátyó, de én a helyedbe kétszer meggondolnám megvárom-e... Minden esetre a barátnőtök nem találtuk, Őt is megkeresheted, ki tudja mi van vele. Na csá haver!
Int egy 'békét' ami star track nyelven 'hosszú élet' lesz, majd húzza Revet menjenek, nincs már itt dolguk, röhögve visszanézni a felvételt kinn is tudják. (Ezt persze nem a srác előtt mondta).
Vissza az elejére Go down
Reeven Callagher
Reeven CallagherKlasszikus kommunikáció
Életkor : 30
Foglalkozás : rock sztár
Hozzászólások száma : 1383

White party: The big shit! Leo and Reev Empty
TémanyitásTárgy: Re: White party: The big shit! Leo and Reev   White party: The big shit! Leo and Reev EmptySzomb. Márc. 11 2017, 11:58

Nah, elég szar film lehet, ha inni kell hozzá. Bólintok, majd ha olyan hangulatom lesz.
- Amúgy nem köcsög, ne örülj, mert nagyon atyáskodó, úgyhogy, amióta megtudta milyen nyomorult vagyok, csak szeretget.
Várjunk csak...ez a mondat nagyon hülyén hangzik! Térjünk vissza a szemét Sebastianhoz.
- Képzeld, két csaj felhúzott az óráján és nekem merevedésem volt. Aztán úgy lebuktatott, mint a sicc, huh de utáltam! Azért így gondolom nem, ez erős. Vagy de?
Ez a Quen mekkora egy lúzer lehet! Röhögök a szexológuson.
- Érdekes lenne megszívatni néhány dokit. Nem cseszünk szét legközelebb egy pszichiátriát? Szerzek neked is beutalót, sima ügy.
Nekem már történelmem van a szakmában.
- Aha, na azok menők. Főleg a sárkányok, bár nekem egy beszélő sárkány kissé hiteltelen. Mint abban a sárkányszív szerű filmben, vagy miben... Vagy legyen gondolatolvasó... Te mit szólsz Smaughoz?
Érdeklődök, mint kicsit kocka.
- Tuti, hogy vannak, a mi galaxisunk csupán porszem a világegyetem végtelen palettáján. Jaja a Trappist 1 csillag körül találták őket 40 fényévre innen. Hogy a manóba adhatnak ilyen nevet egy csillagnak? Amúgy hűvös kis törpecsillag, kb akkora, mint a Jupiter. De jó lenne, ha az űrtechnológia olyan szinten tartana, hogy el tudnánk menni rájuk!
Kicsit beleéltem magam, de még mindig nagyon érdekel a téma...
- Király ötlet, csak épp fogyinak tűnnék tőle
Veregetem hátba Leot röhögve.

Még akkor is dülöngélek a röhögéstől, amikor szarkasztikusan visszaugat.
- Eléggé haver, de nem baj, fele ekkora poén lenne veled, ha szárazon tartanád a testrészeimet.
Mert már a könnyem törölgetem tőle, főleg ott a wc tetején, hogy beszárad a fostosnak.
- Jó trónolást Szarnak királya
Ereszkedek le, aztán a májam markolgatom, ami már fáj a röhögéstől. Nade indulunk keresni a bigét. Út közben a nyomival találkozunk, fájdalmas arckifejezéssel jutalmazom Leot.
- Ja, ugyanolyan lúzer vagyok, mint te, gyáva lennék én ehhez. Jól mondja a haverom, nekünk nem volt indítékunk és te nem fosol. Keresd meg a csajt és keríts wc papírt, úgy hallottuk nagy szükségük van rá.
Kacsintok a csávóra, aki döbben hal módjára pillog utánunk. Amikor nem lát már, összenevetek Leoval, s ha kiértünk a legközelebbi utcasarokra, lejátszom neki a felvételt. Leo kezébe adom, mert én nem bírom egyenesen tartani a röhögéstől. Különben tényleg lehetnénk bloggerek.


Vissza az elejére Go down
Leopold K. Lindhardt
Leopold K. LindhardtVároslakó
Életkor : 34
Foglalkozás : Kritikus, szerkesztő
Hozzászólások száma : 263

White party: The big shit! Leo and Reev Empty
TémanyitásTárgy: Re: White party: The big shit! Leo and Reev   White party: The big shit! Leo and Reev EmptySzomb. Márc. 11 2017, 23:38

Csak les, hogy atyáskodó a bátyja, de valahol... Ken is az. Aztán némileg fura hogy Rev visszatér a sztorihoz amiben szemét Sebastian van.
-Quent inkább mással szívatom, bár volt hogy lecsaptam a kezéről egy csajt csak úgy. Lehet a bátyád is a csajokra ment.
Ki tudja, de úgy fest hasonló lehet a kapcsolatuk mint neki Quennel.
-Uf, kösz nem, még a végén a kettyósok között ragadnánk, bele is őrülnék!
Akkor meg azért maradna ott, nem kockáztat.
-Miért hiteltelen? Mert nincs hangképző szerve? Jah, a telepata sárkány menőbb. Smaug? Csíptem, mert kapzsi és ravasz volt... de Klauth menőbb szerintem, a Forgotten Realms leghatalmasabb vörös sárkánya.
Vigyorog, Revnek esélye sincs, Leo nagyobb kocka. Bezzeg csillagászatban Rev a nagyobb.
-Huh öcsém. Elvileg ha most elindulnál, még odaérnél mielőtt meghalsz, nem? Addig meg csak fejlődik még az űrutazás. De nagyon vágod bĐszod.
Vigyorog, nocsak, megvan Rev gyengéje, az ŰR.
-Áh, dehogy.
Nevet, dedede, fogyi lenne a kajás zacskótól, ami követi.

-Japp, na mi léptünk, de azért... durva csávó vagy bĐszod.
Mert persze a kis lúzerre keni az egészet, ők meg ha kiértek Revvel újranézik a videót, Leo miatt vagy ötször, de a végére teljesen könnyesre röhögi magát. Előkotor egy cigit, megkínálja Revet és kiterveli hova rakják fel és hogy kérjenek pénzt érte. Tuti sokan megnéznék... de kell álnév meg minden, hogy ne találják meg őket ezek a lúzerek. Csak óvatosan, elég ha a hangjuk hallatszik, azt is torzítva kéne, hogy sose tudják kik ők és így mindig lecsaphatnak. Mindig.
Vissza az elejére Go down
Reeven Callagher
Reeven CallagherKlasszikus kommunikáció
Életkor : 30
Foglalkozás : rock sztár
Hozzászólások száma : 1383

White party: The big shit! Leo and Reev Empty
TémanyitásTárgy: Re: White party: The big shit! Leo and Reev   White party: The big shit! Leo and Reev EmptyPént. Márc. 17 2017, 17:20

- Igen, te elég szemét vagy
Gratulálok neki terelve, eleve túl sokat pofáztam és valamiért nem akarom reklámozni, hogy Sebastian is biszexuális.
- Tök könnyű megszökni pedig
Mondom gyakorlottan.
- Mert megszólal jóságos nagyapa hangon? Mert milyen szinkront adnál egy sárkánynak, ami nem gagyi? Oké...ezt a kört te nyerted
Csak pislogok mi az istenről beszél. Megint egy nyakban ülő, láthatatlan kislány?
- Nem hiszem. Hát érdekel...
Vonok vállat szerényen.

Kifelé menet elröhögünk, megnézzük tucatszor a videót, kifejtem abbéli traumám, hogy bezzeg a csajt nem láttuk fosni. Indítványozom még, hogy jöjjön fel, Felix éjszakázik és akkor agyalhatunk még az álnéven, meg hangtorzításokon és javaslom a héliumléggömböt.
Ha nem akar már átjönni, lődörgök még vele, de aztán hazafelé orientálódom. Mindenesetre biztos ütközünk még, a videót is meg kell osztani.

// köszi//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

White party: The big shit! Leo and Reev Empty
TémanyitásTárgy: Re: White party: The big shit! Leo and Reev   White party: The big shit! Leo and Reev Empty

Vissza az elejére Go down
 

White party: The big shit! Leo and Reev

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Christmas party || Nina & Lip
» Somewhere in the middle of the party - Giselle & David
» Muszka party Mark& Mr Anderson
» Rena&Summer - Don't stop the party
» Are you gonna be my... party planner? - Nate&Natasha / HH /

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: M'ért ne léphetnél át? :: Lazíts! :: Archívum-