Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
"Figyi már..." Kenny/Leo - Page 2 EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
"Figyi már..." Kenny/Leo - Page 2 EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
"Figyi már..." Kenny/Leo - Page 2 EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
"Figyi már..." Kenny/Leo - Page 2 EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
"Figyi már..." Kenny/Leo - Page 2 EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
"Figyi már..." Kenny/Leo - Page 2 EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
"Figyi már..." Kenny/Leo - Page 2 EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
"Figyi már..." Kenny/Leo - Page 2 EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
"Figyi már..." Kenny/Leo - Page 2 EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
"Figyi már..." Kenny/Leo - Page 2 EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 "Figyi már..." Kenny/Leo

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Kensington L. Lockwood
Kensington L. LockwoodVároslakó
Életkor : 35
Foglalkozás : Tolvaj k@pecér
Hozzászólások száma : 109

"Figyi már..." Kenny/Leo - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Figyi már..." Kenny/Leo   "Figyi már..." Kenny/Leo - Page 2 EmptyPént. Jan. 20 2017, 10:38

Megrázom a fejem, idővel se.
- Nem tudok mihez kezdeni a kislányokkal, ő a te húgod.
Fintorgok, elég ha mi találkozunk, a szőkékre nem vagyok kíváncsi. Ráadásul növelné a rizikófaktort, ha több emberrel összeállnék. Vágok egy fejet a Lizre, de így az életben nem jönnének rá, hogy arról a Kennyről van szó, aki seperc alatt szétlövi a kurvaúristent. Felvonom a szemöldököm, mit kell erre visszatérni. Nem szoktam magamról beszélni, kész, pont. Az érzéseim tabu, főleg, hogy igyekszem tőlük megszabadulni. Így is gyenge pontom. Ő. Az utolsó.
- Jó, majd hozok, az sima ügy.
Szokott lenni nálam, kés és fegyver mindig. De neki nem adok, mert ha nem képzett, simán kicsavarhatják a kezéből és nem fogják még egyszer leszúrni! Azt nem hagyom!
- A Wing-tsun kung-fu egen, a krav-maga önvédelmi közelharc. Jó a több ellenfél elleni küzdelemre, késes, botos, lőfegyverek elleni támadások kivédésére és vannak övek ott is. Én fekete vagyok már, de régóta csinálom és hobbi is.
Mivel a munkám rugalmas, nincsenek barátaim, elég sok szabadidőm van. Tudom magam fejleszteni, vagy elpepecselni a hülyeségeimmel. Mogorván nézek rá, mikor az engedélyemmel jön. A zsarunak segítek, nem elég jó ajánlólevél? Kibaszott rendes tagnak kellene tűnnöm tőle. Mondjuk a szerződés arról szól, hogy bűnszövetkezetekbe kell beépülnöm, de amiről nem tud, nem fáj neki.
- Ez elég nagy baromság. Megnézed magadnak. Mi az istent nézel meg egy halon? Mekkora bajsza van a harcsának?
A díszhalak jobban érdekelnek, de így nem mond semmit a nevük. Reszelősen, nehézkesen nyögöm ki a kérést:
- Megmutatod?
Gondolom oda kéne menni hozzá, de egyelőre nem mozdulok.
- Nem voltam agresszív, ez az alaptermészetem és azt hittem bántani fognak, meg...ijedtem.
Gyorsan megrázom a fejem, mintha ezt nem mondtam volna ki, félrenézek, feszülten lélegzek tovább. Nem szabad áltatnom, hogy kedves, barátságos figura vagyok. Én is olyan lettem, mint ők. Csak káromkodok és gúnyolódom, a másfajta kommunikáció ismeretlen és idegen számomra.
- És jó vagy?
Kérdezem az íjászatra, nevetséges...de büszke lennék.Vállatvonok a konzolra.
- Nem. És soha nem drogoztam.
Tényleg nem, mindig kellett a tiszta fej. A fű csak rontott a depressziómon, engem nem kapcsolt ki. De úgy csinál, mintha a dílerkedés lenne a legrosszabb. Jobb ha sosem tudja meg miben utazom és utaztam.
Elveszem a sálat, aztán rámorranok.
- Ember, én csináltam! Hogy az istenbe tudnám elrontani?
Elvörösödve félrerakom és belesóhajtok összefűzött tenyerembe.
- 20. századot. A régit nem szeretem. Mondjuk Orwell, A Legyek ura, Kafka, Mester és Margarita.
Sorolom, nézem közben őt, leülök az asztalhoz. Nem nagyon van kedvem enni, de szedek egy kicsit.
- Te?
Visszakérdezés, de nem tudok jobbat. Magamról beszélni engem mindig mogorvává tesz. Idegen, ijesztő, hiába róla van szó, irtózom tőle.
Vissza az elejére Go down
Leopold K. Lindhardt
Leopold K. LindhardtVároslakó
Életkor : 35
Foglalkozás : Kritikus, szerkesztő
Hozzászólások száma : 263

"Figyi már..." Kenny/Leo - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Figyi már..." Kenny/Leo   "Figyi már..." Kenny/Leo - Page 2 EmptySzomb. Jan. 21 2017, 22:17

-Hát... de idővel biztos találkoztok. És nem kicsi már, 21 éves.
Az azért már nem kicsi, de kiérezni némi bizonytalanságot a hangjából, hogy Kenny ennyire nem kíváncsi Chloéra. Hogyan egyeztesse össze a család fogalmát így, ha azok ketten soha nem is fognak találkozni?
-Sejtettem...
Ha a hobbija, bizonyára van is neki, nem is egy kés.
-Azta... szóval Te ilyen Bruce Lee vagy?
Hozzá tudná hasonlítani, vele látott filmet is, elég menő.
-Hogy milyen súlyú, mennyire jól táplált, sok minden leszűrhető a szaporulatból így. Nem baromság, ennyi erővel rejtvényt fejteni is baromság, ha nem küldöd be a megfejtést nem? A horgászás a horgászás öröméért van, nem a zsákmányért.
Ráncolja a szemöldökét, mert ő igenis szeret horgászni.
-Érdekel? Persze...
Meglepi, hogy Kenny érdeklődést mutat a díszhalai iránt, de odavezeti az akváriumokhoz és mondja melyik hal melyik és mit szeret, mennyire gyakori vagy ritka. A hálóban is megmutatja a halakat, azok a tengeriek, azok színesebbek és egzotikusabbak is talán. Egy-kettő elég drága is volt... Nem hiába féltette Reeven tolvajmancsitól még az elején. Aztán a konyhába térnek vissza, ott a kaja.
-Mmm... hát a végén bántottak is. És de, agresszív voltál. De a lényeg az hogy velem maradtál meg a kórházba is bejöttél. Fátylat rá. De oké, jobban fogok vigyázni magamra, oksa?
Ha már a bátyja bevallotta megijedt, ez a minimum hogy ő meg megígéri, óvatosabb lesz.
-Naná. Nem megyek ki vele olimpiára, de jah, elég jó vagyok. Ha beüt a zombiapokalipszis, nagy eséllyel túlélem.
Vigyorog, mert amúgy nehéz felmérni a tudását, de ebből talán lejön, valóban régóta csinálja és megy neki.
-Akkor jó...
Nincs oda a drogosokért, de a dílerekért még annyira sem.
-F.sz se tudja, lehet elfelejtetted már, nem akarom hogy jobban szétbomoljon a sálam, szeretem.
Morran fel ő is, mert mit tagadja, talán az egyetlen kedvenc ruhadarabja.
-Mmm. Orwellt én is csípem. Bár én Stendhalt szeretem nagyon, meg a realizmust. Dickens, Tolsztoj, Dosztojevszkij... de kortársból is akad ami eléggé tetszik, sok mindent olvasok.
Fejti ki, közben fürkészi a másikat.
-Nem ízlik? Nem tudtam mit szeretsz, vettem mindenfélét, de úgy fest nem találtam el... szoktál főzni?
Ez csak úgy eszébe jutott, de minden érdekli igazából.
Vissza az elejére Go down
Kensington L. Lockwood
Kensington L. LockwoodVároslakó
Életkor : 35
Foglalkozás : Tolvaj k@pecér
Hozzászólások száma : 109

"Figyi már..." Kenny/Leo - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Figyi már..." Kenny/Leo   "Figyi már..." Kenny/Leo - Page 2 EmptyCsüt. Jan. 26 2017, 21:17

- Nem feltétlenül. Az. Kiscsaj
Hagyom ennyiben, mert a 21 mi ha nem kiscsaj? Ne nevettessen már! Ráadásul minek? Hullára semmi értelme Chloenak. Ez a sejtettem is elég baljós.
- Most mi van? Nem gyűjthetek késeket?
És akkor a műkincsekről (hogy elhozok egy-egy vázát) még nem is beszéltem. Vannak például milliókat érő érméim. Bruce Leen felrándul ajkam szeglete.
- Olyasmi. Egész jól tolom. Ha akarod, mutathatok mozdulatokat, nem ártana egy önvédelmi gyorstalpalás.
Komolyan mondom, ha már a jövőnket tervezzük, legyen benne valami hasznos is.
- Mármint mennyit eszik és mennyit baszik? Az más, mert fejleszti a műveltséget, de hogy mennyit baszik a hal...nemtom, akkor már inkább edd meg. Nem akarlak megbántani vagy valami, nem nagyon értek a kommunikációhoz.
Felpattanok inkább és megnézem a halait, azok viszont tetszenek. Jó dísz, ezt is megértem, de hogy megnézi mekkora oszt visszadobja?
- Szépek.
Dicsérem, kapjon valami jót is az öcsi. A konyhában elég szar hangulatom lesz, mert csinálja itt a lelkiismeret furdalást.
- Sorry... Meg akartalak védeni
Dörmögöm. Rossz kedvem lesz, mogorván fixírozom a kaját. Végül bólintok arra, hogy óvatosabb lesz.
- Az fontos, bármikor ránk támadhatnak a zombik
Gúnyolódok, aztán nagy levegőt veszek. Nem, az istennek nem bírok kedves lenni, pedig őt szeretem.
- De egyébként tök jó, amit csinálsz, olyan indiános.
Hülyén érzem magam, szar volt a hasonlat is.Tényleg megterhelő kedves lenni... A sálra visszatérve:
- Azt nem lehet elfelejteni...főleg, hogy sapkát hoztam ajándékba, ugyanolyan mintával, amit most csináltam. Szóval...megcsinálom
Pusmogok.
- Hm...érdekes, mit szeretsz a realizmusban? Nekem túl terjengősek, jobban szeretem az izgalmakat, illetve ha vegyes. Legyen szépen leírva, a ponyvát nem csípem. Te se?
Kérdezem óvatosan, ebben hasonlítanánk.
- Különben Dickenst én is szeretem.
De a Bűn és bűnhődés nekem meredek. Elég sok embert öltem meg.
Az étel fölé görnyedek.
- Szeretem a kínait, konkrétan ezeket is, csak...ez most nehéz
Bököm ki elvörösödve, mi a faszt mondjak? Stresszben vagyok?
- Nem, nem szeretek. Mindig rendelek. Mindig. Te se szoktál, eltaláltam? Még a végén kiderül, hogy van pár közös pontunk
Nézek rá kissé bizonytalanul. Elvégre ikrek vagyunk...
Vissza az elejére Go down
Leopold K. Lindhardt
Leopold K. LindhardtVároslakó
Életkor : 35
Foglalkozás : Kritikus, szerkesztő
Hozzászólások száma : 263

"Figyi már..." Kenny/Leo - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Figyi már..." Kenny/Leo   "Figyi már..." Kenny/Leo - Page 2 EmptyPént. Jan. 27 2017, 20:17

-Az nem kicsi már, láttad volna 15 évesen, akkor még tényleg kislány volt...
Chloé egészen nőies lett mostanában már, de legyint inkább.
-De, gyűjthetsz.
Most vágja rá, hogy bejött a sztereotip elképzelése?
-Na kabbe! De mutathatsz, ha gondolod, én csak a hagyományos bunyót toltam, de mindig a nálam nagyobbakkal, erkölcsi győzelmem volt csak.
Von vállat, nem egy verekedős valaki, be kell lássa Kenny is. Leopoldnak csak a szájkaratéja jó.
-Az sok mindent elmond a vízről, az élővilágról, a tóról vagy folyóról. És annyi, hogy nem akváriumban nézegetem a halat, mit fikázod?! És nem, nem eszem meg. Ne is viccelj meg ilyennel, megtették már mások, kösz.
Elejét veszi hőbörögve a dolognak, mert kihányta a halat mikor megtudta. Igaz, azt nem tudja senki, hogy lenyúlt a torkán, de mellékes. Nem akar halat enni és kész.
-Kösz. Sokat foglalkozom velük.
Mondja később már nyugodtabban a halaira, nagyon szereti őket, de ez látszik is.
-Gondoltam. A lényeg, hogy inkább intézzük úgy, ne keveredjünk bajba, ennyi.
Aztán még Kennynek áll feljebb, nem tud vele mit kezdeni, akkor is váltig állítja nem késelték volna meg, ha nem töri el a csávó karját.
-Nem vetted észre, hogy már rég köztünk élnek?
Vágja vissza negédesen, mert bekaphatja a másik. Viccelődni próbált, de akkor hanyagolja. Aztán még ki is akasztják.
-Indiános.... Indiános?! Mi a faszom indiános benne?! A középkorban baromi elterjedt volt baszod, neked meg az indiánok jutnak eszedbe?! És akkor Te mi vagy a késeiddel? Ősember?
Méltatlankodik, mert az indián kiakasztotta. Nem dühös, csak neki nem túl kedves kicsengésű a rézbőrű titulus.
-Jó.
Ha megcsinálja neki a sálat lesz egy jó pontja.
-A karaktereket. Nem misztikus hősök, nem nagy emberek, hanem teljesen átlagosak, reális problémákkal és reális életutakkal. Remekül levezetik az írók miképp ferdül az emberi jellem, milyen hatással van az emberre a társadalom, milyen belső konfliktusok vannak, ráadásul precízen írtak, nem csapongva, a kiszólások is remekek, Stendhal zseniális. Az meg hogy sok oldal nem zavar, átugorni valamit még mindig jobb, mint morgolódni, hogy "hopponálnak" a karakterek, meg kimaradnak események és leírások, mint egy rosszul megvágott filmben.
De ez az ő véleménye. A ponyvára bólint.
-Igen, az nekem is fontos. Utálom ha 1000 szóból áll az egész könyv szókincse meg tele van tőmondatokkal, hibákkal, egyszóval ha igénytelen.
Sok ifjúsági (főleg lányoknak írt regény) ilyen, ami elkeseríti.
-Az írást kipróbáltad már?
Miért ne? Ha szeret olvasni... ráadásul igényeseket csak.
-Ugyan miért nehéz... mert nézlek?
Hajol közelebb a villájára szúrt csirkefalattal és mereven nézi Kennyt, a szájához emeli a húst, de oda sem néz, csak óvatosan ráharap, lassan rág és csak néz... a végén elvigyorogja, de egy rövid időre talán ment neki a pszichopata sztájl.
-Áhh, nem, szarul főzök. Ha nagyon megunom az egyszerű kajákat meg a rendeltet bekuncsorgom magam Quenhez, Ő nagyon jól főz. Miért ne lenne bennük közös, ne hidd már hogy olyan különleges vagy baszod! És van csajod? Az is főzhetne. Valami zsaru? Vagy egy rendőrnőcinek segítesz? Sokat megmagyarázna.
Csipkedi, mosolyog is. Végtére is ő eddig is úgy gondolta, csak van bennük pár közös, ha már testvérek.
Vissza az elejére Go down
Kensington L. Lockwood
Kensington L. LockwoodVároslakó
Életkor : 35
Foglalkozás : Tolvaj k@pecér
Hozzászólások száma : 109

"Figyi már..." Kenny/Leo - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Figyi már..." Kenny/Leo   "Figyi már..." Kenny/Leo - Page 2 EmptySzer. Feb. 01 2017, 15:57

Jóég. Mintha reklámozná. Mihez kezdenék vele? Nem veszi észre, hogy beszélgetési analfabéta vagyok? Ez a késes dolog is fura, ez mégsem kokó. Kés. Tök ártalmatlan.
- Ezt kivételesen nem fikázásból mondtam. Mindenkinek jól jön. Aha, erkölcsi...
Vonom fel a szemöldököm, az mire jó? Ráadásul őrültség nekimenni a nagyobbaknak, ha nem muszáj és nem is fizetnek érte. De nagyon próbálom nem beoltani. A vízről. Ki a faszomat érdekel a víz?
- De az akváriumban lévők legalább szépek. Egy pontyon mit nézegetsz? Bocs, mindent fikázok, dehát nem kritikus vagy? Akkor te is fikázol, nem?
Meghát ő is gyakran beolt engem. Akkor én is játsszam el az érzékeny figurát? Megyek, megnézem a halait, szép színesek, ezeken van mit nézni. Hümmögök, hogy sokat foglalkozik velük. Legalább nem kiskutyája van, valami pincsi.
- Rendben. Gyakran iszol? Nincsenek alkoholproblémáid, ugye?
Simán örökölhette a hajlamot apánktól. Még a hangom is aggódó, ahogy megkérdem. A vigyorát viszonozom, ja sok zombi van, a gúnyos megjegyzéseket is díjazom. Faszomat már, az indiánost bóknak szántam!
- Az, hogy azok is nyilaztak. Szerintem jók voltak, csak nem vagy rasszista?! Nekem menőbbek, mint a vallási agyszopott középkoriak, nekem arról a lovag jut eszembe. Én csak gyűjtöm, nem csinálok velük semmit, max. forgatom a kezembe.
De nem nyúzok, vagy ilyesmi.
- Aha. Végülis ja. Tényleg nagyon igényesen csinálták, nem úgy, mint manapság. Azért szeretem én is a modern, de nem a posztmodern irodalmat. Mert felgyorsult a világ és ma már az az elvárás, hogy minden gyorsan történjen. Az emberek nem állnak meg merengni a tájakon. De szerintem is van ezeknek értéke. Néha unalmas értéke, de értéke.
Fűzöm hozzá, megpróbálok érdemben mondani valamit, mert okosan fogalmaz. Örülök, hogy a tesóm nem egy suttyó paraszt. Bólogatok, hogy ez igaz.
- Majd...elolvashatom néhány kritikád?
Kérdezem darabosabban. Hátrébb hajolok, mikor néz, hát ez tényleg bizarr, a végét elvigyorogja, csatlakozom.
- Biztos érted...
Szemezek én is a kajával, ha nem eszek még megsértődik.
- Rendelni is lehet változatosan amúgy. Ne higgyem? Az kurvanehéz.Csajom? Mondtam, hogy nincsenek tartós kapcsolataim, a dugás meg nem arról szól, hogy baszunk és nekiáll főzni. Kidobom mielőtt koszolna. A zsaru? Pff... Férfi és japán. Csupa halételt ehet
Nézek rá gúnyosan, szedek magamnak krumplit és szezánmagos csirkét.
- Te hogy állsz a nőkkel? Vagy férfiakkal
Nem lehet tudni...kritikus és halakat gyűjt.
Vissza az elejére Go down
Leopold K. Lindhardt
Leopold K. LindhardtVároslakó
Életkor : 35
Foglalkozás : Kritikus, szerkesztő
Hozzászólások száma : 263

"Figyi már..." Kenny/Leo - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Figyi már..." Kenny/Leo   "Figyi már..." Kenny/Leo - Page 2 EmptyVas. Feb. 05 2017, 22:57

-Hát mivel nem vertem le őket...
Mit nem ért a másik az erkölcsin? Arra utalt, nem szokott nyerni, de arra is, maximum erkölcsi okból megy neki valakinek. Például ha fikázza Sammyt vagy Chloét, esetleg leribancozta Tinát, mikor az érintett nem hallotta. Talán ha egy kezén meg tudja számolni, mikor jött ki legalább döntetlennel a végén a menetből, ha győzelemmel nem is.
-Hát hogy hány kiló, milyen hosszú... hagyjuk, ez is egy hobbi, miért Te mit nézegetsz egy késen?
Szerinte az is hülyeség, a kés arra van hogy vágjon és ennyi, azon se lenne éppen mit nézegetni, ha nagyon makacs akarna lenni.
-A kritizálás nem egyenlő a fikázással Ken, ha azt mondom úgy öltözöl mint egy suttyó paraszt, az fikázás. Ha azt mondom, öltözhetnél elegánsabban esetleg, de a gyors mozgás miatti laza öltözet érthető okokból ideálisabb, így inkább ebből a fajtából vehetnél pár újat, az már kritika. Mert a kritika lényege, hogy inkább építő jellegú legyen, ne lejáratós, mert az semmi más csak fikázás. Vágod?
Amúgy semmi baja Kenny ruháival de kellett valami példát mondania, mert bátyjának nincs igaza, Leopold kritizál, nem fikáz (legalább is az esetek 70%-ban kb.)
Aztán az alkohol problémákra lövell egy lesújtó pillantás, egyszer részeg volt és?

-Úgy nézek ki mint egy zugalkoholista? Esetleg szeszkazán szagom van? Hogyan vállalhatnék szellemi munkát, ha elittam volna az agyam, amiből élek?
Morgolódik, de neki nem ugrik be az apja, mert attól, hogy kétszer lett említve sokat ivott, még nem lett nála alap tény, hogy lehetne hajlama is akár. És még le is indiánozzák!
-Nem vagyok, de mondod Te? Kettőnk közül Rád hamarabb húznám ezt a rasszizmus dumát! Most mit, az angolok is tök menőek voltak a hosszú íjakkal. De használhatnád ha akarod! Enni vagy célba dobni akár, nem?
Nem ért a késekhez, de az indiánon túl teszi magát. Volt ő már minden.
-Nem teljesen igaz, a keleti kultúra ma sem rohan. A kortárs japán, kínai és vietnámi írások kifejezetten hömpölygősek, nem rohannak. De tény, eléggé leredukálódott a leírások minősége, inkább a cselekmény és a sztori, a nyomozás és csavarok... sokszor bele sem gondolnak, hogy a regények történései felérnek egy drámai darab történéseivel, mert csak pár nap és kész. Irracionális sokszor.
Minden túl gyorsan történik, nincs idő fejlődni a karakternek, furcsa lesz, hogy ami nem ment neki, hirtelen legközelebbre már megy, mert most jobban odatette magát. Ebben teljesen egyetért Kennyvel ez az érték kiveszőben van.
-Kritikám? Persze... Nixran R. néven szerepelek az egyik blogon.
Meg Newran L. is ő, de azt még nem teszi hozzá, azt csak Quentin tudja, hogy igazából kettőt is használ. //Legalább a nevük fennmarad XD//
Aztán a nézéssel akarja kiakasztani, sikerül is valahol így szélesebben vigyorog.

-Nem, nem teljesen. Én is csak ember vagyok öcsi, ne parázz meg görcsölj rá. Nincs olyan hogy unalmas ember, max aki totál fantáziátlan és soha nem csinál semmit. De Te nem ilyen vagy.
Ergo nem fog ráunni, nem lesz olyan nincs már mit megismerni és eddig is kijöttek, lelazulhatna.
-Persze, de attól még nem lesz meg az a házikoszt íz és hangulat. Bocs, Mr. Egyedi...
Forgat szemet, mert ugye ő arra célzott, nem annyira egyedi, hogy ne legyen hasonlóság, de ezek szerint Kenny vagy nagyon speciális érdeklődésűnek tartja magát, vagy nem hiszi hogy lehetnének közös pontjaik, mert annyira mások. Egyik sem valami biztató.
-Azt miért nincs csajod?
Nem levágós miért nem akar komoly kapcsolatot, lehetne neki.
-Hát ha tartja a hazája szokásait akkor is inkább rizst zabál...
Fintorog, a keleti konyhában ezt nem szereti, sok a tengeri herkentyű, amit Sammy úgy imád...
-Kabbe Ken, sokadjára! Most randizni fogok egy csajjal, de nagyon jó kislány feeling, szóval nem tudom mi lesz. Szex több mint valószínű nem. Amúgy csak futó kalandjaim voltak mostanság.
Von vállat, mert jelenleg semmi extra. Mondhatni pihentette. Közben ő is eszik, de mivel ő eszegetett, kezd eltelni, inkább bont egy sört és azt iszogatja.
Vissza az elejére Go down
Kensington L. Lockwood
Kensington L. LockwoodVároslakó
Életkor : 35
Foglalkozás : Tolvaj k@pecér
Hozzászólások száma : 109

"Figyi már..." Kenny/Leo - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Figyi már..." Kenny/Leo   "Figyi már..." Kenny/Leo - Page 2 EmptyKedd Feb. 07 2017, 15:41

Bólintok, hogy értem, inkább lenyelem, hogy valójában gúnyolódni akartam. Ha tetszik, ha nem, Leopold selyemfiú, burokban volt nevelve. Megadóan sóhajtok egyet, biccentek, átengedem neki a győzelmet.
- Igazad van, én is a formáját, markolatát nézem, a pengeélességet, bár hasznos dolog, ha az ember tud bánni vele és olyan, mint a jojózás, lefoglalja a kezet.
Mivel tudom használni, nehéz kicsavarni a kezemből, önvédelem szempontjából sem árt, ha van nálam néhány.
- Kenny
Javítom ki szórakozottan, miközben kioktat. Az építő jellegű kritikára gondol?
- Jól van, vágom, akkor építő jelleggel próbállak fikázni, egyébként nem kell besértődni, nem akarok rosszat, ha ez számít
Morgom maga elé esetlenül. Megint megsértődik, pedig csak kérdeztem, nem haraptam le a fejét, hogy ember nem issza le magát annyira, mint ő a múltkor.
- Nem minden zugalkoholista tűnik csövesnek. Nem vagy büdös, most megint megsértődtél?
Sóhajtok fel magas hangon, homlokom egy pillanatra a tenyerembe rejtve.
- Kérdés volt, mivel a múltkor kiszolgáltatott állapotba kerültél, apánk ivott és rohadtul nem akarom, hogy te is valami hasonlóval pótolj...valamit.
Félrenézek, mondjuk azt, hogy idegennek érezte magát a nevelőszüleinél. Tördelni kezdem az ujjaim, feszülten, csak aggódom, de hogy az istenbe fejezzem ki?
- Mer? Én birom a niggereket. Enni biztos nem használnám amúgy, arra vannak a konyhakések, célba dobni szoktam.
Vonok vállat, nem vágom mi baja az indiánokkal.
- Azok semmiben nem rohannak, egész nap csak meditálnak
Kicsit fintorgok, én meg ezt a keleti szarságot nem komálom, de lehet csak Kazuki miatt. Felsóhajtok, nekem fontosak a szép leírások, rácsodálkozni, hogy ezek a flancos tudóskák micsoda szavakat tudtak alkotni.
- Én nagyon olvasok mai műveket, szóval nem tudom, de te ilyeneket kritizálsz, nem? Mond meg nekik a frankót
Produkálok valami félmosoly szerűséget. Sóhajtok, blog...
- Ha beírom a googleba, hogy Nixran R. ki fogja dobni? Amúgy miért ez? Szereted a fantasyt?
Mert ez a Nixran úgy hangzik. A kis kocka. De a blogokat nem vágom, én le vagyok maradva a korral, nekem a könyv is lapokból és fedőből áll, nem ebook olvasó kütyüből. Elsavanyodok, nem is görcsöltem...
- Nem görcsölök. Aha, biztos. Te ismersz, ilyet?
Mindenki csinál valamit, de én totál kevés embert ismerek rendesen. Fogalmam sincs a kollégáim mit csinálnak, ha nem lopnak, csalnak éppen. Bólogatok magam elé kissé zavartan. Nem is tudom...sosem tartottam magam érdekes embernek, csak mert nem bámulom a plafont óra huszonnégyben.
- Ja, de azt úgysem tudom milyen.
Anyám ritkán főzött, nem igazán volt ereje. Szemet forgatok.
- Vicceltem baszod.
Estenem milyen kérdés ez már megint.
- Mer nincs.
Olyan választ is kap. Most mondtam, hogy csak dugom őket, a célnak megfelelnek, ki a faszom akarja, hogy folyton pöröljenek vele? A nők körülményesek, még ha lehetne se vágynék állandóra. Mi az istent fárasszon?
- A nők fárasztóak, nem? Na látod, neked se véletlenül nincs.
Kazukira bólintok, nem nagyon akarok róla szövegelni. A bekapásnál gúnyosan elvigyorodom.
- Pedig pont mondani akartam, dugd meg és kész. Akkor legyen kihívás. Mostanság? Volt rendes kapcsolatod is? Szerintem felesleges, de mesélhetsz. Amúgy kikre buksz, a rossz kislányokra?
Ironikus mosoly, majd visszafordulok az étel felé. Meg kell majd köszönjem, el ne felejtsem.
Vissza az elejére Go down
Leopold K. Lindhardt
Leopold K. LindhardtVároslakó
Életkor : 35
Foglalkozás : Kritikus, szerkesztő
Hozzászólások száma : 263

"Figyi már..." Kenny/Leo - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Figyi már..." Kenny/Leo   "Figyi már..." Kenny/Leo - Page 2 EmptyKedd Feb. 07 2017, 20:49

-Az sem hátrány, ha látom mennyire élő még a tó. Ha tele van szeméttel és már rohad, akkor nem megyek bele fürdeni meg hasonlók. De persze egy kés mégiscsak sokrétűbb, de vágod, a hobbi az hobbi.
Mert neki a horgászat az, nem halászat. A Kennyre csak legyint, jelezve ne vágjon közbe a másik.
-Fikázhatsz ahogy akarsz, de beléd törlöm, úgy készülj, turhásan kapod vissza.
Mert Leopoldnak is felvágták a nyelvét, jobb ha tudja ezt Kenny.
-Nem sértődtem meg. Ha megsértődtem volna akkor kibaszott nagy bajban lennél. Csak faszság, hogy egyszer láttál részegen és akkor már rám fogod, hogy iszom mint a kefekötő.
Ezt valóban nehezményezi, egy dologból ráhúznak mindenféle sablont.
-Jah... ezzel kezd baszod. Nem, nincsenek ilyen gondjaim. Nem drogozom, nem iszom, csak néha, cigizni cigizek, de az nem gyorsan épít le, szóval. Szóval nem kell aggódnod, alapból vagyok idióta, nem befolyásol semmi szer.
Kezdi normálisabb hangon és elvicceli a végét, hogy oldja a feszültséget.
-Nem csak a niggereket lehet kiközösíteni... de ha nem vagy okés. De egy ilyen vadászkés sokkal élesebb nem? Meg egyedi. Vagy az túl nagy? Legalább a főnököd képe a céltábla?
Vicces klisé lenne.
-Dehogy, miket beszélsz? Munkamániás mind rohannak mint a mérgezett egerek, így mikor tehetik valóban teknős módra kapcsolnak, hogy kipihenjék magukat.
A keleti kettősség.
-Jah, nem a régieket nyúzom, nem tudnak visszaszólni, hát halottak. Meg is mondom, abból tanulnak.
Bólogat, hogy nem is volt kérdés, nem szívbajos, megmondja ő a tutit.
-Aha, kiadja. Ja, csipázom, meg nem akartam olyat, hogy John meg Black meg ki tudja még, de mivel álnév akkor már legyen valami fiktív. Szóval kitaláltam egyet.
Von vállat, nincs különösebb oka, már megszokta.
-Jah, látom, halál laza vagy.
Mondja unottnak hatóan, mert neki ezt nem beszélik be. Görcsöl a másik, érzi.
-Hát... nem igazán, de ha ismernék, akkor sem ismerném, mert kerülném, vágod.
Az ennyire besavanyodott, sótlan embereket élből kerüli.
-Nem? Akkor majd hozok Quentől. Majd azt mondom két étkezésnyi kell, hogy másnap se kelljen főznöm. Vele lehetek pofátlan, elnézi.
Mert nem akar hazudni Quennek, hogy Kennynek lesz, de nem is mondaná el feleslegesen, mivel Q nem kedveli Kent.
-A viccet még gyakorold.
Veti oda majd felszalad a szemöldöke elégedetlen arccal.
-És még engem buzizol le, Te nem tudsz értelmes választ adni mié' nincs csajod.
Gyanús, gyanús! Na jó, nem, de furcsállja miért nem akar valakit magának a testvére.
-Nekem azé' nincs, mert nem találok normálisat. Ha lenne akkor maradna, nincs bajom a tartós kapcsolatokkal.
De ha egyszerűen vagy ostobák vagy igénytelenek, vagy kicsapongóak vagy unalmasak valahogy, nem tehet róla, szakít.
-Már miért ne lett volna, úgy nézek ki, mint akinek nem volt tartós csaja? Miért felesleges? Ha találsz egy normálisat, akkor olyan mintha lenne egy barátod, akivel mellesleg dugni is lehet. Mert igazából az kellene, hogy emberileg is értékeld, lehet csak lotyókkal voltál meg hülyékkel, valami elitebb csaj kellene neked, aki nem hagyja hogy csak megdugd, meg kéne dolgoznod érte!
Vigyorog, majd vállat von.
-Szeretem ha tüzesek, ha nem rinyálnak mert van egy kis pikantéria, de én nekem az a fő, hogy bírja a kritikát, legyen okos és legyen véleménye, na meg humora. Próbáltam ezek nélkül is tartósra venni, de esélytelen volt. Me' Neked?
Bök a fejével a másikra, hogy virítson, kik az esetei, meg hogy áll tartósság ügyben.
Vissza az elejére Go down
Kensington L. Lockwood
Kensington L. LockwoodVároslakó
Életkor : 35
Foglalkozás : Tolvaj k@pecér
Hozzászólások száma : 109

"Figyi már..." Kenny/Leo - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Figyi már..." Kenny/Leo   "Figyi már..." Kenny/Leo - Page 2 EmptySzer. Feb. 22 2017, 20:14

- Nem azért mondtam, hogy a te hobbid szarabb lenne, csak nem vágtam a dolgot.
Franc, még tényleg besértődik itt minden szarért... Nem tudom hogy kell beszélni az emberekkel. Elmosolygom magam a durháson, kidüllesztem neki a mellkasom, viccből.
- Ide köpjél öcsi, jó nagyot
Kicsit elnevetem a végét, bár nem nagyon jellemző rám a vihorászás, jó szövege van. Ritkán hallok jobb poénokat.
- Aztakurva, veszek egy bibliát
Csóválom a fejem, semmilyen minőségben nem tudok félni tőle, a legrosszabbon már túl vagyok. Közöltem mi a helyzet, ő is a mihez tartását, már az nagyon ok, hogy hajlandó megismerni. Igaz, hogy nekem ez olyan idegen és fura, mintha a bőröm nyúznák, de nem az ő hibája, vágom ki a selejt, miért, hogyan.
- Nem erre céloztam... Biztos örökölted
Mármint az idiótaságot. Én aztán nem vethetek rá követ, amiért cigizik, csak biccentéssel jelzem, hogy vettem az adását.
- De mi a faszból vontad le ezt a következtetést, ember? Különben is ki az a hülye, aki nem bírja az indiánokat?!
Kicsit olyan, mint egy csaj, sokat hisztizik. Jóég lehet volt valami a vízben, amit inni adtak neki? Felnevetek viszont a főnököm céltábla-képén.
- Volt már ő, jah, de általában az épp aktuális melóhoz köthető dolgok, például egy térkép. Attól függ, van kisebb is, de általában élesebbek, viszont állandóan karban kell tartani őket, sok pepecs.
De én szeretem az ilyesmit, ez szerintem világossá vált már számára.
- Attól függ melyik területre gondolsz, Tibetben például nem rohannak sehova, a szerzetesekre gondoltam. Te nyugisabb ipse vagy, szereted a kényelmet?
A halászatból azt szűröm le, bár lehet ez hülye kérdés. Bólogatok, hogy kiosztja a kis írópalántákat. A halottakban nincs kihívás, ja.
- Vágom. Nem rossz
Láthatja, nem akarok mindenbe belekötni. Egész maszkszerű lesz a képem a görcsölés miatt. Nagy levegőt veszek.
- Bocs, nekem ez nagy dolog...
Piszmogom lehajtott fejjel, de nagyon nem tudom hogyan kellene, lehetne az érzéseimről beszélni, ha egyáltalán vannak olyanok. Nem tetszik, nevezzük gondolatoknak. Nem tudom kezelni a helyzetet, tény. Kurvára parázok, ez is tény.
- Vágom, sajnos én se vagyok valami színes
Rezzenek meg a széken. Pózt váltok, mintha elfáradt volna a pöcsöm.
- Áh, nem kell. Mármint rendes tőled, de nem kell ezzel traktálni, hogy főzzön nekem.
Milyen lenne már?
Sóhajtok, hogy a viccem se jó. A csajt meg hagyjuk, nem lehet, nem is volt rá igényem. Próbálom megmagyarázni.
- Nem normálisak? Hogy lehet egy nő nem normális? Ribanc és olyat nem akarsz? Mittom én, nekem se volt.
Ez nálam nem mínusz.
- Aha, nem. Nincs szükségem ilyesmire, de ha neked igen, akkor hajrá. Ezek nem rosszak, bár én nemtom elképzelni ezt a barát dolgot... Hátnemtom, az enyém is legyen tüzes, védje meg magát, talpraesett, karakteres, humoros, tudjon főzni, mert én nem tudok, de lényegtelen, mert nekem jó dugni őket, nem akarok kapcsolatot.
Erre nem vesz rá, nem is vágom, miért jó az olyan. Eszünk közben, aztán dumálunk még, idővel azt mondom, megyek, nem zavarom és majd keressük egymást. Biztos dolga van, engem is vár még Kazuki papírmunkája

//ahogy kérted igyekeztem a végét kicsit zárósabbra venni, ha szeretnéd, zárd vhogy//



Vissza az elejére Go down
Leopold K. Lindhardt
Leopold K. LindhardtVároslakó
Életkor : 35
Foglalkozás : Kritikus, szerkesztő
Hozzászólások száma : 263

"Figyi már..." Kenny/Leo - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Figyi már..." Kenny/Leo   "Figyi már..." Kenny/Leo - Page 2 EmptyCsüt. Feb. 23 2017, 20:59

-Majd egyszer elviszlek és vágni fogod!
Mondja a horgászatra, bár nem tudja mennyire élvezné Ken, de hátha. Max nem mennek többet együtt.
-Hát jóvan'.
Gyűjti a nyálát, de a felénél elröhögi, úgy nyeli le, amin megint röhög.
-Minek?
Nem érti a Bibliát, miért kellene vennie a másiknak, de Leo nem is vallásos, hogy szükségét érezze, legyen.
-Hah, na de kitől örököltük bĐszod?
Mosolyog rá, odabökve a fejével, hogy mondja már meg. Nem gondolná, hogy az anyjuk vagy az apjuk ilyen lett volna, de csak összepréseli a száját, hogy talán nem kussol be ettől a testvére.
-Ha annyira bírnák őket nem élnének rezervátumban, mint valami bazári majom bĐszod!
A nagy számok törvénye, de csak forgatja a szemét.
-De a térképet nem dobálod tele késsel nem? De a főnök az poén! De azért a hobbid mert bírod a pepecset vele, nem?
Ő így gondolná, de lehet csak gyűjteni szereti őket a másik, karban tartani nem annyira.
-Áh, hát azok tényleg nem rohannak, csak ülnek és agyalnak a világmindenségen. Már állítólag, szerintem csak titokban piálnak és bealudnak amit eladnak meditálásnak!
Mert melyik ember bírna csak ülni és agyalni álló nap, minden nap ráadásul?! Embertelen.
-Nem vagyok kényes, de jah, melyik ember nem bírja? De nyugodtabb vagyok mint Quenék pl, ők többet sportolnak meg hasonló, faszomnak van kedve kimenni minden nap futni meg lemenni úszni egy csomó hosszt.
Von vállat, nem igazán köti le, az íjászatnál legalább lát némi értelmet, el kell találni valamit. A kritikában kiegyeznek, hogy a halottaknak már béke poraikra, az élőket kell nyúzni.
-Nekem Te vagy nagy dolog.
Néz rá, de csak úgy odamondta, mert nem akar lelkizni, de hogy van egy bátyja, az eléggé nagy dolog neki.
-Baszod, mennyi mindent csinálsz már, értelmes is vagy, de nem sznob, mi bajod van magaddal?
Leopold nem érti miért gondolja unalmasnak magát a másik. Neki kicsit sem az.
-Nem is traktálnám, meg nem is rendszeresen még rászoknál a jóra, csak néha-néha.
Annyi belefér, nem? Quen sem lenne ellene talán, bár jobb ha nem tudja, hogy Kennek lesz a kaja.
Aztán jönnek szóba a nők.

-Hát nem, ha sötét mint a belsőzseb vagy hisztis, mint valami gyerek meg picsás, mint egy qva.
Nem, azok nem bejövősek neki, a ribancra is rázza a fejét.
-Egy éjszakára oké valami picsás csaj, de ennyi.
Inkább faggatja mi jönne be, ha találna, mert úgy fest nem talált még olyat (lehet nem is keresett igazán).
-Hát ha csak egy éjszakára vannak és dugod őket sosem tudod meg amúgy van e humora vagy talpraesette-e... de mindegy, nem szólok bele.
Ráhagyja a másikra, mert szerinte jobb, ha van csaja az embernek, folyton randizni sem jó, túl sok energia, dugni meg macera, meg csak gumival lehet, amit annyira nem szívlel. A kaja úgy ahogy elfogy, de ad neki, vigyen vacsorára mert rá csak rárohadna úgy is. Bólogat, hogy jah, lehetne rendszeres az ilyen kajálás és a sálját amúgy is hamar kéri vissza, míg hűvösebb az idő hordaná. Aztán ki tudja csinálhatnának valami programot is majd, miért ne?
//Oks, bár azt mondtam lassacskán, nem rögtön de mindegy xD Max elkezdjük a másikat Smile
Vissza az elejére Go down
Kensington L. Lockwood
Kensington L. LockwoodVároslakó
Életkor : 35
Foglalkozás : Tolvaj k@pecér
Hozzászólások száma : 109

"Figyi már..." Kenny/Leo - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Figyi már..." Kenny/Leo   "Figyi már..." Kenny/Leo - Page 2 EmptyCsüt. Márc. 09 2017, 17:14

Vállatvonok, ebben nincs semmi rizikó, elmehetünk. Biccentek, nekem a nyugalmas időtöltések kikapcsolóak, nem kizárt, hogy élvezném a horgászást.
- Mert olyan jókisfiú vagy
Gúnyolódok kicsit. Mosolygok, tény, hogy apának nem volt humorérzéke.
- Anyánktól! Neki voltak tréfás megjegyzései, csak elnyomták
Torkot köszörülök, ahogy a mosoly lelohad a képemről. Nem akarom, hogy azt higgye minden anyás anekdotánál sírva fakadok, így is baszki, nem bőgtem fél évszázada, aztán jött ez a kis kecseg gyerek, azt máris pityeri van.
- Mert faszkorbácsok voltak az amcsik. Hát ne legyél már rasszista, tesó! Azért az indiánoknak nagyon durva kultúrájuk van.
Okítom a gyereket.
- Volt, hogy de. Igen, bírom, fényezgetni, vagy nézegetni, élezni.
Így belegondolva, kevés a melóm úgy tűnik. Túl sok a hobbi... Vagy csak a zéró magánélet miatt? Ha megnézek egy filmet, nekem az már szocializáció.
Nevetek fejet csóválva az elszunnyadó szerzeteseken.
- Szerintem van abban valami, amit ők csinálnak és a nyugalom, higgadtság is tanulandó tőlük, az ember jobban figyel, ha képes befelé is figyelni. Sok keleti tan alapja például a harcművészetnek
Magyarázom, innen tudom csak, máskülönben eszembe nem jutna papokról álmodozni. Összeáll, hogy Leo inkább kocka. Megvakarom az arcom sóhajtva.
- Pedig a testmozgás nem rossz. De van ez az íjászat, gondolom ott is kell bemelegítés. Majd tényleg mutatok pár mozdulatot
Ez erőltetem, mert kis pattogós, ahhoz képest meg semmi háttértudása. Ugrál, de nincs mire, könnyű préda lenne.
Bámulom a térdem kínlódva, hogy én lennék a nagy dolog. Érzem, hogy vöröslik a fülem. Most kéne nagyon sokat és okosan pofázni!
- Semmi! Nincs bajom magammal, csak nem kapok túl sok visszajelzést
Vonok vállat, ezzel nem hazudok.
- Jó, kösz egyszer-egyszer megkóstolom. Különben az is rendes kaja, amit étteremből rendelek.
Teremtőm...majd még aggódik?! A belsőzsebes hasonlat tetszik, megdobom egy vigyorral.
- De a legtöbb picsa ilyen
Kurvásak és belsőzsebek. Az egy éjszaka picsára bólogatok.
- Mert a talpraesett-humoros csak fikció, de kösz, ez maradjon magánügy.
Én se ugatok bele kit dug meg. Viszek kicsit a kajából, legalább nem kell rendelnem, aztán csá-t mondunk egymásnak és berakom a sálját is javításra. Igazából már holnap este megcsinálom, nem nagy etvasz. Majd írok neki sms-t, kész a sálja, mondjon egy időpontot, mikorra vigyem. Arra nem számítok, hogy programot szervezne, de azt érzem, hogy örülök ennek az egésznek. Egyszerre ijesztő és bosszantó...


//köszi, elkezdenéd majd a másikat? *.*//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

"Figyi már..." Kenny/Leo - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: "Figyi már..." Kenny/Leo   "Figyi már..." Kenny/Leo - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

"Figyi már..." Kenny/Leo

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

 Similar topics

-
» Vércsoportok egypetéjűeknél Leo-Kenny
» Zaklatás Leo tesó - Kenny
» Nyomozások - Usui és Kenny
» Asszertivitás tréning - Kenny&Usui
» Senkitől jött ajdándékok Leo-Kenny

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: A világ legvégén :: Lakások, házak, otthonok :: Archívum-