Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
Cáfolatok - Seth-Felix EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
Cáfolatok - Seth-Felix EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
Cáfolatok - Seth-Felix EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
Cáfolatok - Seth-Felix EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
Cáfolatok - Seth-Felix EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
Cáfolatok - Seth-Felix EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
Cáfolatok - Seth-Felix EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
Cáfolatok - Seth-Felix EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
Cáfolatok - Seth-Felix EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
Cáfolatok - Seth-Felix EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 Cáfolatok - Seth-Felix

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Felix Kaleolani
Felix KaleolaniVároslakó
Életkor : 37
Foglalkozás : Host, festőművész
Hozzászólások száma : 821

Cáfolatok - Seth-Felix Empty
TémanyitásTárgy: Cáfolatok - Seth-Felix   Cáfolatok - Seth-Felix EmptySzomb. Aug. 20 2016, 16:31

-Persze, fél óra és ott vagyok.
Csak ennyit mondtam a telefonba Sethnek, mielőtt letettem. Reeven persze nem volt túl boldog, mikor mondtam, hogy Seth szeretne velem találkozni, de akkor valamelyest enyhülni látszott, mikor közöltem, szerintem nincs jól a másik vagy otthon van valami, végtére is bármilyen fura, nem csak akkor keressük egymást, ha kell egy menet. Gyorsan fel is kaptam magamra egy kényelmesebb fekete pamut inget, egy fehér pamut halásznadrágot, összeszedtem ami kell (iratok, kulcsok) és hívtam egy taxit.
Nagyjából fél óra múlva már ott is vagyok Sethnél, (szerintem otthon vagy anyádnál, mert nyáron nincs kollégium) és köszönve az ismerősöknek megkeresem a szobáját, hogy kopogjak és belépjek. Keresem szememmel merre van.

-Megjöttem Seth!
Remélem jelzi merre van, ha a szobában van.

((Ha máshol vagy, írd át a saját hszedben hol talállak))
Vissza az elejére Go down
Seth A. Blackwood
Seth A. BlackwoodFilmművészet
Életkor : 32
Foglalkozás : sztripíztáncos, örömfiú - alkalomadtán
Hozzászólások száma : 149

Cáfolatok - Seth-Felix Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cáfolatok - Seth-Felix   Cáfolatok - Seth-Felix EmptyVas. Szept. 04 2016, 16:09

Jah....fél óra. Anyámnál vagyok, a bordélyban és rá várok. Van itt saját szobám, hátul, anyámé mögött, egy kis lyuk, de jut némi magánszféra.
Az ágyamon trónolok és remegve meredek magam elé. Próbálom kitalálni, mit fogok neki mondani.
Észre sem veszem, máris eltelik fél óra, mire észbekapok, már kopog az ajtómon.
Felegyenesedek és kikiáltok, mert nehéz még a járás...
- Gyere!
Próbálok semleges kifejezést erőltetni az arcomra, de mikor meglátom, elkapom pillantásom. Jah, jobban kedveltem, mint gondoltam, hogy kedvelem,bár egyiken sem szeretjük azt a szót, hogy "barát"
Kissé sápadt vagyok, szemem alatt karikákkal, látszik, nem volt könnyű hétvégém, külsérelmi nyomok is találhatóak rajtam, véraláfutások, karmolások a karomon, ennyit lát.
- Szia, dumáljunk.
Arrébb csusszanok, ha le akarna ülni, vagy valami. Bár van egy sarokba állított szék is a ruhásszekrényem mellett, ahová letelepedhet.
Vissza az elejére Go down
Felix Kaleolani
Felix KaleolaniVároslakó
Életkor : 37
Foglalkozás : Host, festőművész
Hozzászólások száma : 821

Cáfolatok - Seth-Felix Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cáfolatok - Seth-Felix   Cáfolatok - Seth-Felix EmptyVas. Szept. 04 2016, 23:25

Valóban fél óra kell, hogy átérjek a bordélyba, ott pedig bekopogjak hozzá (most nem hagyom, hogy leszólítsanak pár szóra se, azt mondom majd később, most sietek Seth-hez.) Szerencsére benn van, így bemegyek, becsukom az ajtót és megnézem magamnak. Nincs jól, egyből kiszúrom, bár azt kizárom, hogy beteg lenne, más baja van. El is kapja a fejét, ezt nem szokta, meg is lep vele, így leülök közel hozzá az ágyára és fésülgetni kezdem immár selymes, félhosszú haját (nekem jobban tetszik így, Ő is tudja).
-Jól van Seth... meséld el kit kell kibelezni és mennyire lassan kell ezt a folyamatot végrehajtani...
Valaki jó alaposan összeverte valamiért, elég nagy a szája, tudom, de lett volna esze elfutni szerintem. Akkor pedig olyan menetet vállalt, amit nem kellett volna. Mert ahogy elnézem nem voltak Vele finomak, de azt is tudom, hogy velem ellentétben, Ő nem vállal plusz pénzért ilyen menetet önszántából, tehát nem tudott erről, vagy a kuncsaftot nem érdekelte. Ismerve Seth erejét és bátorságát, én hamarabb keresek valamit amivel fejbe vágom az illetőt vagy kezdem el kinyomni a szemét mint Ő annak ellenére, hogy ezek bármilyen fizikummal kivitelezhetőek. Minden esetre érezhetően óvatosabban és puhábban nyúlok hozzá, a vállát csókolom meg, mert nem tudom a csókom mennyire kívánja most. Ismerem ezt az állapotot, eléggé feldúlt tud lenni az ember, még a magam fajta is, nem hogy az övé...
Vissza az elejére Go down
Seth A. Blackwood
Seth A. BlackwoodFilmművészet
Életkor : 32
Foglalkozás : sztripíztáncos, örömfiú - alkalomadtán
Hozzászólások száma : 149

Cáfolatok - Seth-Felix Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cáfolatok - Seth-Felix   Cáfolatok - Seth-Felix EmptyHétf. Szept. 12 2016, 20:38

Bármennyire is zavar most mások érintése, Felixé...más, nem húzódok el és égetem magam azzal, hogy lányos pofont keverek le neki.
Feszülten beszívom a levegőt, legszívesebben rádőlnék, de nem teszem, tragikusan meredek magam elé.
- Ha ki lehetne beleztetni már rég megtettem volna
Csikordulnak meg fogaim.
Közelebb hajol, megcsókolja a vállam, összerezzenek. Érzem, hogy szemem megtelik könnyel - és gyűlölöm magam érte, mert rohadtul nem vagyok egy sírós típus, de ahogy kibököm
- Soha többé nem akarok lefeküdni férfival
Egyszerűen elcsuklik a hangom.
Ingerülten a szemem elé kapom kezeim, elmormolok egy káromkodást, gyűlölöm az egészet, de Felixnek tudnia kell, hogy nem...nem tervezem többé megengedni neki.
De ez is kurvára megvisel és nem gondoltam volna. Azt tudtam, hogy függök tőle, de hogy ilyen rossz lesz ezt mondani neki...
Mint egy kibaszott kapcsolat, hát megőrülök.
- És most menj el, mert rohadtul rajtam van a bőgés. Csak ennyit akartam, hogy nincs tovább, te sem vagy kivétel, nem akarom többet...Elmegyek színésznek én ezt nem csinálom tovább
Zihálom potyogó könnyekkel, hogy csessze meg az élet! Semmit sem tudok tenni ellenük, de nem akarom, hogy végignézze, csak ennyit akartam mondani neki, hogy végeztem és ehhez tartsa magát, nem lesz kellem fűtött összejövetel, nem leszek többet...nem akarok így, ilyen formában áldozat lenni.
Vissza az elejére Go down
Felix Kaleolani
Felix KaleolaniVároslakó
Életkor : 37
Foglalkozás : Host, festőművész
Hozzászólások száma : 821

Cáfolatok - Seth-Felix Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cáfolatok - Seth-Felix   Cáfolatok - Seth-Felix EmptyHétf. Szept. 12 2016, 20:56

-Mindenkit el lehet kapni, maximum nem azonnal.
Nincs akadály, ha elmondja amit tud, akkor kérek pár szívességet a kedvéért. Ahogy csókolom a vállát kibukik belőle egy vallomás, lágyan mosolyodom el. Ezt párszor én is elmondtam hajdanán, de... az én esetemben nem volt választás.
-Seth... nem kell, ha nem akarod. Soha többé.
Sajnos ebbe én is beletartozom, de belátom, időt kell adni neki, mert bízok annyira a személyes varázsomban, hogy nálam kivételt tegyen, de addig is türelemmel kell lennem. Próbálom nyugtatni, simogatni a hátát, fésülöm a haját az arcából.
-Nem megyek el. De bármennyire is azt mondom, jobb táncos lennél, akkor színész leszel. Valami tinédzser sorozatba biztos felvesznek, onnan meg majd meglátjuk. Semmi baj...
Húzom magamra, hogy dőljön nekem, azt hiszi nem láttam még síró férfit? Téved. Abban is, hogy zavarna, lehet nem gondolta komolyan sosem, hogy kedvelem, de ez az igazság. Azt is tudom most mit érez, de én nem akarom erre rábeszélni, mint velem tette anyám anno.
-Már elmúlt Seth, nem nyúlhat többet hozzád, se Ő, se más. Lányok közül is csak az, aki tetszik Neked. Megoldjuk, bárhogy is lesz, jó?
Kedves és halk a hangom, megértő, ha hagyja ölelem és fogom a fejét, simogatom a haját, sírjon csak. Nem segít, de sokan azt hiszik mégis, ahogy Ő is, de annyi baj legyen. Bár érdekelne mi történt, mert én azért edzettem őt, ha finoman is.
-Mi történt, hm? El akarod mondani?
Lehet jobb lenne, de lehet csak felkavarná, mindjárt kiderül.
Vissza az elejére Go down
Seth A. Blackwood
Seth A. BlackwoodFilmművészet
Életkor : 32
Foglalkozás : sztripíztáncos, örömfiú - alkalomadtán
Hozzászólások száma : 149

Cáfolatok - Seth-Felix Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cáfolatok - Seth-Felix   Cáfolatok - Seth-Felix EmptyHétf. Szept. 19 2016, 21:08

Fintort vágok, mélyebben harapok az ajkamba.
- Kurva egyformák, még ha én sokat is vagyok velük...ezek egyformák...és semmit mást nem tudok róla, a farka mérete alapján nem tudom beazonosítani
Fakadok ki, ebből sok mindent összekaparhat... Ránézek reszketve, azt mondja nem kell. Ettől iszonyatosan megkönnyebbülök, mégis olyan, mintha kitépnék magamból egy darabot.
Biccentek, behunyom a szemem. Nem kell.
Nem tudom elküldeni, marad, annak ellenére, hogy kínban vagyok a kiakadás miatt. Ő realista, ha azt mondja, nem kell, ha menni fog így is, hinnem kell neki.
- Jó, ha kell táncolok, én szeretek táncolni...
Nem, nem biztos, hogy összejön a színész szakma és akkor marad a tánc. Nekidőlök, összepréselem az ajkam és vadul törölgetem a szemem, mert én nem akarok sírni. Csak annyira...nehéz.
- Ez annyira...durva volt
Fordulok felé és bár nem szokásom, belefúrom az arcom a vállába.
- Teljesen más volt... Nem, biztos, hogy nem! Kurvára elment a kedvem, mindentől, alig bírtam...felállni
Nem mintha megfogadtam volna, hogy ezentúl szűz leszek, de most még lányokkal sem menne. Basszus, ez lesz a legtöbb idő, hogy kihagyok. Megnyugtató, hogy azt mondja megoldjuk. Jajj nee, ha beszélnem kell róla, tuti bőgni fogok.
- Egy néger volt... és csúnya dolgokat csinált és...nagyobb volt nálad és...sokkal...és
Bántott is, de nem tetszik ez, hogy tehetetlenül hüppögök, nem vall rám, akármi van. Elfordulok tőle és inkább az ágyra dőlök, oda fúrom a fejem, az egyik párnába. Nem akartam ennyire szánalmas lenni.
Vissza az elejére Go down
Felix Kaleolani
Felix KaleolaniVároslakó
Életkor : 37
Foglalkozás : Host, festőművész
Hozzászólások száma : 821

Cáfolatok - Seth-Felix Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cáfolatok - Seth-Felix   Cáfolatok - Seth-Felix EmptyHétf. Szept. 19 2016, 21:39

Simogatom a hátát, látom, hogy zaklatott.
-Seth, letisztul majd, eszedbe jut hogy néz ki, mondod és én rajzolom. Aztán majd lesz valahogy. De ha nem, akkor is... kitalálunk valamit, maximum én is elmegyek oda. Ne félts.
Megoldom, ha akarja és hajlandó ezzel még foglalkozni. De látom már az is megkönnyíti a lelkét, hogy azt mondom, nem kell szexelnünk. Eddig sem volt kötelező, csak éppen jó volt, Ő is tudja, majd eszébe jut.
-Musicelekben kéne lenned, oda tökéletes lennél.
Igaz, háttértáncosnak inkább, de abban is van valami egyedi és szép.
De eléggé kivan, hogy bújik és a vállamba fúrja a fejét... Simogatom a fejét, míg fésülgetem a haját, remélve csillapul kicsit a reszketése.

-Igen, tudom... ha nincs síkosítva, ha rosszul mozdul és akaratlan feszítesz, akkor csak fáj, de nem élvezed, az erőszak. De elmúlik, az emléke tompul majd elhalványul. Fontos, hogy bekend magad és keveset ülj, inkább feküdj vagy állj.
Aztán hallgatom tovább, nocsak, pont egy néger? Amikor eldől az ágyon és mondja csúnya dolgokat csinált a néger, akaratlanul elmosolyodom, de szerencsére nem látja. Odafekszem mellé, de nem túl szorosan, simogatom a hátát rendületlen.
-Semmi baj... tudom, hogy fáj még mindig és megalázó volt. De pár nap és tudsz majd ülni, a zúzódások is elmúlnak. Akarod, hogy pár napig Veled legyek? Jobban éreznéd magad? Nem mennénk sehova, csak pihennénk. Reevenek azt mondom beteg vagy, ápolni kell, nem kötne bele, nem jönne ide. Rendelnénk kaját, beszélgetnénk, sokat aludnánk, néznénk valami filmet, bekennélek, ahol kell, nem kell forgolódnod és vesződnöd vele. Mit szólsz, szeretnéd?
Bár lehet egyedül akar lenni, de hangom kedves, nem zavar, hogy sír. Normális reakció, habár én csak dühöt tudok érezni, mikor nem tetszik valami, de ezt jóval hamarabb átéltem mint Ő.
Vissza az elejére Go down
Seth A. Blackwood
Seth A. BlackwoodFilmművészet
Életkor : 32
Foglalkozás : sztripíztáncos, örömfiú - alkalomadtán
Hozzászólások száma : 149

Cáfolatok - Seth-Felix Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cáfolatok - Seth-Felix   Cáfolatok - Seth-Felix EmptyPént. Szept. 23 2016, 22:54

- Minden nigger egyforma! Legalábbis a nagyon niggerek. Akkora volt, mint egy pajta, rövid hajú, hatalmas gambával és legalább harminc centis...
Elcsuklik a hangom, megrázom a fejem. Nem akarok visszaemlékezni rá, nem tudja beazonosítani. Tök rasszistának tűnök, de esküszöm van az a fajta nigger, ami pont úgy néz ki, mint az összes olyan típusú!
- Nem Felix! Ez egy ribanc volt, aki nem szólt, hogy harmadik fél is lesz a buliban. Gondolom a nő is hamis adatokat adott meg.
Viszont rendes, hogy segíteni akar, nézek rá is hihetetlenkedve, mi baja. Megint megbetegedett? Megtörten bámulok magam elé, a musicalra vállat vonok.
- Aha, talán.
Hallgatom döbbenten, valamennyire ijedten is, biztosan tapasztalatból beszél, de az is biztos, hogy őt nem kínozták meg ennyire, vagy...Felixről beszélünk, talán mégis.
- Anyám is ezt mondta, bekentem és nem nagyon bírok ülni... Azt is tudom, hogy elmúlik, csak tudod, én hogy vagyok a fájdalommal... Ráadásul ez az állat úgy bánt velem, mint valami rongybabával.
Felhúzom a pólóm, megmutatom a csúnya zúzódásokat az oldalamon, lilák és duzzadtak, a karom is feltűröm, hogy megmutassam a véraláfutásokat.
-Azóta nem is voltam wc-n, egyszerűen nem merek...
Rázom meg a fejem reszketve, mégis ő megérti, neki elmondhatom... Az egyik párnában kötök ki, simogat, én pedig halkan sírok, vagy valami olyasmi.
- Te hogy dolgoztad fel? Reeven!
Horkanok fel megvetően ennél a résznél, még a bőgést is abbahagyom, hogy vádló, vörös szemekkel ránézzek.
- Beszéltem Erickel, közölte, hogy már rohadtul csak az a kis buzi érdekel! Hogy mennyivel jobb nálam, persze nála is, de engem külön kiemelt. És tényleg...nem lehetett téged elérni! Engem már el is felejtettél! Most velem lennél, de mji a francért kell az engedélye? Mi a franc bajod van Felix? Tisztára meg vagy zavarodva! Folyton Vele vagy, mindig!
Tudom, hogy szánalmas vagyok és jogtalan, de még még mindig érzem a tehetetlen dühöt, hogy Felix dobott mindenki mást azért a kis pöcsért. Különben is, randa, mint egy csontváz!
Vissza az elejére Go down
Felix Kaleolani
Felix KaleolaniVároslakó
Életkor : 37
Foglalkozás : Host, festőművész
Hozzászólások száma : 821

Cáfolatok - Seth-Felix Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cáfolatok - Seth-Felix   Cáfolatok - Seth-Felix EmptyPént. Szept. 23 2016, 23:21

Elnézően mosolygok, ha szerinte mind egyforma, akkor hagyjuk. Érdekel, hogy keresi-e majd ezután is a társaságuk...
-Elképzelhető... sokan gerjednek arra, hogy erőszakolhatnak, de túl pitiánerek önerőből megtenni. Ezért fizetnek, nem is keveset, hogy leszállítsák nekik a prédát, jelen esetben Téged. Túl helyes vagy ehhez.
Nem hiába adtam be én is a derekam nála, hogy kitanítom. De... lelkileg nem alkalmas qvának, erre hamar rájöttem.
-Jobban leszel.
Hangomba csipetnyi kétség sincs, én tudom, hogy kiheveri. Lesz egy pár hét, de kiheveri.
-Jaj ne legyél már ilyen... a farkadnak nincs baja, mindjárt kikísérlek, menni fog a vizelés, azzal nem lesz baj. De csak olyat egyél, ami hajtós... viccen kívül. Akkor kevésbé fog fájni.
Jut eszembe a másik jó tanács, nekem ezt akkor nem mondta senki, pedig fontos lett volna... A feldolgozásra, csak sóhajtok, az kicsit más volt, de Reevenen kiakad, olyan lesz mint egy fúria, de nem szeppenek meg. Eric...
-Vele lakom... és mi sosem találkoztunk rendszeresen, csak elszórtan, mikor megkívántuk egymás társaságát. Eric csak fel akart bosszantani Téged. Reeventől nem az engedélye kell, egyszerűen nem akarom, hogy megtudja Ő vagy Eric, hogy mi történt Veled. Ha azt hinné enyelgek és dugok Veled, idejönne páváskodni féltékenyen. Ericnek még a terep sem idegen, hisz tudod. Lehet, hogy megértenék, lehet, hogy kedvesen szólnának, de nem akarom, hogy szánakozva nézzenek Rád vagy legyen egy rossz szavuk is. Sosem hagytam nekik... És nem jobb Nálad Seth, hanem mások vagytok. Szerintem Te nem vágysz arra, hogy velem élj, hogy velem legyél nap mint nap, hogy úgymond... a fiúd legyek. Te nem vagy meleg. De ha igényled, hogy többet legyek itt Veled, csak egy szavadba kerül. Mindig is csak egy szavadba került...
Simogatom, ha hagyja az arcát is. De tényleg nem hazudok kivételesen, itt nincs hátsó szándék, amikor hívott jöttem, ritka alkalmak mindig voltak és lesznek is, amikor közlöm az a nap vagy most épp nem jó, de ilyen neki is volt, ez természetes.
-Bármikor szívesen vagyok Veled... Most sem azért jöttem, mert baj van, azt csak most látom. Szóval?
Ha elküld el is mehetek, de szerintem az nem lenne a javára. De úgy fest Eric bevetette magát... Lesz hozzá pár szavam...
Vissza az elejére Go down
Seth A. Blackwood
Seth A. BlackwoodFilmművészet
Életkor : 32
Foglalkozás : sztripíztáncos, örömfiú - alkalomadtán
Hozzászólások száma : 149

Cáfolatok - Seth-Felix Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cáfolatok - Seth-Felix   Cáfolatok - Seth-Felix EmptyPént. Szept. 23 2016, 23:38

Nem nagyon vigasztal, hogy azért erőszakoltak meg, mert helyes vagyok, de összetört-egyetértő könnyekkel a szememben közlöm:
- Tudom
Kicsit elsötétedek, nem a pisilésre gondoltam.
- Tudom, elég gáz lenne, ha összehugyoznám magam, bár akkor közel álltam hozzá
Megborzongok.
- Ja, bingó, ez utóbbira gondoltam. Ami hajtós?
Nem szeretek fosni, csípni fog, nem tetszik nem akarom, kétségbeesetten nézek, ezzel nem nyugtatott meg.
- Magához láncolt? Vagyis megpróbálja, mint Eric. Melyik jönne ide páváskodni? Elég szomorú, hogy pávákkal is szóba állsz
Jegyzem meg mellesleg, akkor enyhülök meg, amikor azt mondja, nem akarja, hogy szánakozzanak. Erre megrendülten biccentek.
- A fiúm?
Nézek rá fintorogva.
- Nem, tudod, hogy nem vagyok a tartós kapcsolatok híve. Meg ha már, akkor nővel lennék, bocs. És az a kis buzi? Belédszeretett? Tetszik a gondolat? Mert te más vagy, mint ők, Te olyan vagy mint én, nem lehetsz senki fiúja
Közlöm kissé kegyetlenül a szemébe.
- Egyáltalán az akarsz lenni?
Levegőt veszek, közelebb húzódom hozzá, halkabban, megtörtebben teszem hozzá:
- Maradj velem. Kérlek...
A mellkasába fúrom a fejem. Akármi is van köztünk, rossz volt hallani, hogy lecserélt Reevenre...
Vissza az elejére Go down
Felix Kaleolani
Felix KaleolaniVároslakó
Életkor : 37
Foglalkozás : Host, festőművész
Hozzászólások száma : 821

Cáfolatok - Seth-Felix Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cáfolatok - Seth-Felix   Cáfolatok - Seth-Felix EmptyPént. Szept. 23 2016, 23:55

-Sejtem...
Bár a vizelés miatt félreértem, ki tudja mit csinált vele a fószer, lehet a szerszámot is gyötörni...
-Igen. Rostosat egyél, mondjuk zabkását. Zöldségeket... banán, csokoládé és hasonlók kizárva.
Laza kell legyen az emésztett kaja is, mert rosszul lesz mikor kifele jön belőle.
-Te is tudsz olyan lenni, ne is tagadd. Csak annyira láncolt magához, amennyire én Őt. Én szeretem a fix kapcsolatokat.
Fel sem veszem, hogy szidja Őket, megszoktam.
-Mindenkié vagyok és közben senkié... jól látod. Ahogy én is, hogy nem igényled az állandó társaságom. Emiatt nem értem, miért vagy féltékeny. Amúgy persze, hogy tetszik a gondolat, szeretek tetszeni.
Nem érzem kegyetlenségnek amit mond, ezek tények. Ismer és tudja milyen vagyok, de azt is tudja, ha nekem tetszik valaki, azért ölök is. Kevesen vannak, de ők hárman ilyenek.
-Mi akarok lenni? A fiúja? Vele élek, az vagyok, nem? De tudja, hogy Eric és hogy Te is fontosak vagytok nekem. Nincs az a férfi vagy nő, aki elválaszthat Tőletek, hacsak Ti nem akarjátok ezt.
Ez tény. Ericnek is mondtam, elküldhet, de nem akart. Seth talán nem mer, de nem annyira gyáva Ő mint hiszi, hiszen most is közölte, nincs szex. Nekem ilyet mondani? Mi ez, ha nem bátorság? Senki sem ismeri Sethet, csak én, nem hiába kötődöm hozzá.
-Ameddig csak akarod.
Ölelem át kicsit jobban, simogatva. Finoman nézegetem a zúzódásait, nem tetszik, hogy így helyben hagyták. Be fogom én is kenni, elkérem az anyjától azt a kenőcsöt, ha nem lenne itt. Próbálom közben elcsitítani, ha elalszik sem baj, ha alszik könnyebb bekenni, nem fogja érezni.
Vissza az elejére Go down
Seth A. Blackwood
Seth A. BlackwoodFilmművészet
Életkor : 32
Foglalkozás : sztripíztáncos, örömfiú - alkalomadtán
Hozzászólások száma : 149

Cáfolatok - Seth-Felix Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cáfolatok - Seth-Felix   Cáfolatok - Seth-Felix EmptyKedd Szept. 27 2016, 18:30


Megsemmisülten meredek magam elé. Olyan megalázó volt.
- Alig van étvágyam... De oké
Nyögöm, mondom, azóta nem voltam, de nem húzhatom a végtelenségig.
Elfintorodom, amikor a többihez hasonlít, kihúzom magam, bár felszisszenek és összeroskadok megint.
- Én nem páva vagyok, hanem főnix, valami...menőbb, meg nekem van mire, de az a másik kettő, ne haragudj Felix, bélférges barmok. Hogy néznek ki? Elöl deszka, hátul léc mindkettő, középen átlátszó
Jah baszki, nehogy bármiben is összevessen velük. Megemelem a szemöldököm.
- Jó, de nem az olyan nyálas, normális értelemben vett kapcsolatokat.
Vagy ennyire félreismertem? Jajj már mi ez a hülye szöveg megint? Mindenkié és senkié?
- Hát mer van egyéb dolgom rajtad kívül is, de te se az enyém, nehogy már most haragudj meg érte. Én nem vagyok a tartós kapcsolatok híve, így is kivétel vagy.
Háborodom fel.
- Nem vagyok féltékeny, ne röhögtess, csak...nem lehet téged elérni a csontos kis köcsög miatt.
Puffogok.
- Jajj de jó! Mi a franc olyan különleges benne? Vagy mert fiatal? Mennyi, 17? Ahh...jól van
Forgatok szemet.
- De tényleg úgy tűnt akkor, hogy elfelejtettél...
Rádőlök, átkarolom, miközben a nyakába mormogom.
- Tudod, hogy én nem vagyok olyan, mint a másik kettő, nem vagyok érzékeny... De azért szükségem van rád. Senki másnak nem engedném, hogy így lásson...
Nyögöm, gondolom, most elszáll magától, de most meg van neki engedve, hogy elszálljon...
Vissza az elejére Go down
Felix Kaleolani
Felix KaleolaniVároslakó
Életkor : 37
Foglalkozás : Host, festőművész
Hozzászólások száma : 821

Cáfolatok - Seth-Felix Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cáfolatok - Seth-Felix   Cáfolatok - Seth-Felix EmptyKedd Szept. 27 2016, 19:48

-Pár nap és visszajön.
Eleinte enni sem jó, tudom, de enni kell. Anélkül nem épül fel...
-Tény, hogy Te vagy a legizmosabb hármótok közül. Szóval főnix! Hamvaidból támadsz fel, mert mindig felállsz és csak gyönyörűbb leszel, nem de?
Hízelgek kicsit, bár Eric annyira nem vékony mint állítja, de Reeven... nos Őt hizlalom, valóban.
-Olyanok nincsenek... csak a megszokás, túl sok hollywoodi filmet néztél mostanában, ahogy elnézlek. Ez a szak nem egészséges...
Aztán csak nevetek kicsit, simogatom közben végig.
-Én nem haragszom, csak közöltem miért tartom faszságnak hogy felháborodsz, hogy nem lógok a nyakadon eleget. Tudom, hogy kivétel vagyok, élvezem is!
Duruzsolom Neki, szeretem, ha kivételeznek velem.
-Nem lehet? Mikor nem jöttem mikor hívtál? Most is máshol lennék? Melyik csontosomnál?
Vigyorgok, fel sem veszem a dühét, élvezem, hogy magának akar.
-Szóval... hiányoztam Neked? Erről van szó?
Körözök ujjammal a tarkóján, búgó hanggal hajoltam közelebb.
-Nem, nem, kivétel vagy a korod miatt, hogy megrontottalak. Nem, 22 már, ha 17 lenne zseni lenne, hogy már az egyetemen többed éves, nem de bár? Amúgy... nem tudom megmagyarázni, sok mindent kedvelek benne. Találékony, alkotó szellemű, szenvedélyes, szórakozott, és... agresszív.
Súgom a végét, tudom, hogy azt nem bírja.
-Hogyan tudnálak? Hány éve vagyunk ilyen szoros kapcsolatban? 10-11? Amúgy sem egy felejthető egyén vagy, miből vetted? Miért hiszel jobban Ericnek, mint magadnak és nekem?
Kis ostoba, nem tudnám elfelejteni, nem is akarom.
-Nálam jobban senki sem ismer. Nekem is szükségem van Rád, Seth. Más nem is fog így látni, ígérem.
Még hogy nem érzékeny... akkor most mi vagy bazdmeg. A lényeg, hogy nem árt neki a pozitív visszacsatolás, lehet régen bókoltam Neki már, hogy így elbizonytalanodott. Nem árt megerősíteni, rá is fér. Valamivel szorosabban ölelem, de vigyázok, hogy fájdalmat (most) ne okozzak.
-Na de akkor? Maradhatok? Bekenjelek?
Vacillál, érzem, de talán megbékélt.
Vissza az elejére Go down
Seth A. Blackwood
Seth A. BlackwoodFilmművészet
Életkor : 32
Foglalkozás : sztripíztáncos, örömfiú - alkalomadtán
Hozzászólások száma : 149

Cáfolatok - Seth-Felix Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cáfolatok - Seth-Felix   Cáfolatok - Seth-Felix EmptySzomb. Okt. 08 2016, 17:51

Felix ezeket jobban tudja, úgyhogy csak biccentek, túl sokáig úgysem éheznék.
-  Reeven arca nem csúnya, de túl csontos, Eric...
Ezt inkább nem kommentálom. Nézek rá nagy szemekkel, hogy ez tetszik, közelebb bújok.
- Ennyire bejön az új séróm, mi?
Ez már Sethesebb megnyilvánulás, mint a sírás és nyivákolás.
- A tied is csak megszokás a drága, imádott kis Reeveneddel? Mert nekem elég nyálasnak tűnik
Mondom kíméletlenül, bár mosoly árnya suhan át arcomon arra, hogy a szak tehet róla.
- És szerepelni is fogok bennük.
És eljátszani a dolgokat, amikben nem hiszek. Fuj milyen undorító, romantikus hangulatban vagyok.
Félig felvont szemöldökkel nézek rá, faszságnak, szép.
- Szarul esett, amiket Eric barátod mondott, az egész egy trágya volt, hogy beszoptam, nem érdekellek már
Makrancos a hangom
- Folyton arra gondoltam, hogy az a kis csontváz jobb nálam. Most jöttél, az igaz. És felesleges ez a női hiszti, tudom
Mondom ingerült-írósan, tökéletesen tisztában vagyok vele, hogy gáz, amit csinálok...
Ráadásul jött, itt van és a lényeg ez.
- Hiányoztál
Morgom átölelve, kábít ezzel a simogatással, de jól esik, mindig kurvára értett a behízelgéshez. A kivételen látszik az én arckifejezésem is megenyhül, de a 22-re összehúzom a szemöldököm.
- Kurvára nem látszik rajta. Hm, szórakozott? Az aztán marha kedvelhető tulajdonság? Agresszív? Na gratulálok
Ez nem tetszik, aggodalom árnya suhan át elgyötört képemen.
- Hogy érted? Veled agresszív?
Ez fontos kérdés, akkor rá kell küldeni a né... Mi a faszt tehetnék én, ha kiderülne, terrorizálja? Nem mintha egy percig is azt hinném, nem hagyná ott, ha Reeven bátaná.
- Ja, 10-11, nem hiszek neki! De tényleg tökre belezakkantál a kiscsávóba! Azért ilyen nem volt már jó régen
Közlöm nyomatékosan, igenis nem vagyok naiv, volt alapja.
Megtörlöm az arcom és megcsókolom, bár most puhábban, mint máskor.
- Köszönöm, tudom. Ha szükséged van rám, az jó és jah, senki más nem tudja, csak te. Érezd magad megint nagyon különlegesnek. Szeretném, ha maradnál...és oké, bekenhetsz. De most nem lesz semmi, csak aranyosnak és gondoskodónak kell lenned, ó anyám látod milyen nyálas vagyok? Ez tuti megint valami kurva nagy törést okozott bennem.
Nyögöm, átkarolom és kenhet, velem lehet, akarom őt!
Vissza az elejére Go down
Felix Kaleolani
Felix KaleolaniVároslakó
Életkor : 37
Foglalkozás : Host, festőművész
Hozzászólások száma : 821

Cáfolatok - Seth-Felix Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cáfolatok - Seth-Felix   Cáfolatok - Seth-Felix EmptySzomb. Okt. 08 2016, 19:16

Vigyorgok, hogy túl csontos Reeven, Ericre nem is reagál, de a főnixsége kapcsán vigyorgok igazán.
-Tudod, hogy imádom, ha beletúrhatok a hajadba...
Ki is használom a helyzetet, szívesen meg is csókolnám mellé, de azt most elhagyom.
-Nem tagadom, hogy nyálas, sokat nyalakodunk!
Engedem ki a nyelvem a számból, jelezve így értem, sok a nyál, de ha Vele voltam se fukarkodtam vele, pl ha orális örömökben részesítettem.
-Igen, remélem kevés ruhában, szexisen... megnéznélek a vászon is úgy!
Vigyorgok, de megsimogatom a fejét, kezd kicsit önmaga lenni, ez jó.
-Nem felesleges, úgy fest többször kell zaklassalak, mert lyukas az agyad. Elfelejted, hogy kellesz nekem.
Kap egy puha csókot a vállára, ez talán belefér most nála, nem cseszem le, holott megérdemelné, ha faszságokat hisz el és gondol. De én is megenyhülök, hogy hiányoztam, nem is tudom hány éve mondta utoljára.
-Nem is Neked kell, hogy tetsszen Seth!
Elég Neki az én agresszivitásom.
-Velem? Nehezen. Szoktunk veszekedni, de csak mert faszságokat gondol Ő is. De Veled nem fogok kiabálni, ne félj. Másokkal az, veszélyes és tetszik benne ez az oldala. Főleg, hogy senki sem nézi ki belőle.
Mert valljuk be, nem tűnik annak. Seth inkább, de Seth...
-Nos... Te előtted volt utoljára ilyen, de az... nem volt jó ötlet. Ez jó ötletnek tűnik, Reeven... más. Sok hibája van, de sok mindennel ellensúlyozza azokat. Ilyesmi férfit akartam keresni magamnak, akkor is ha még kissé fiatal.
Ennyit bevallok, de ebben nincs semmi túlzás, csak érezhetően kedvelem és kötődöm Reevenhez, akkor is, ha Ő nem kedveli.
A puha csókja meglep, de nem azért, mert puha, hanem mert adja. Elmosolyodom, régen volt ilyen. Szeretem, hogy velem mer ilyen is lenni. Nagyon puhán csókolom a száját, inkább az arcommal bújok és gyöngéden ölelem, ilyet én is régen csináltam, tény.

-Különlegesnek érzem magam, de azért, mert nekem megnyílsz. Mert én TÉNYLEG ismerhetlek. Nem a szex miatt vagyok veled Seth, tudhatnád... nem mondom, hogy nem imádom Veled, de nem ezen a hangsúly. Az leszek, Te törött lelkű, összesimítom a repedéseket, jó?
Vigyorodom el, puhán csókolgatva a nyakát és a vállát.
-Vetkőzz le, óvatosan.
Mondom és ha hagyja meztelenre vetkőztetem, minden ruhánál puha csókot adva valahova a meztelen, ép bőrfelületére. Helyben hagyták, de nem mutatom, hogy nem lenne szép, pedig nem tetszik, nagyon megverném azt az alakot érte. Ha itt van a krém, akkor elveszem, a kezemben kicsit megmelengetem mindig mielőtt elkezdem bekenni. Nagyon gyöngéden csinálom, szinte simogatom csak. A fenekénél sem kímélem, a bekent ujjam éppen csak elmélyesztem, de oda bőrnyugtató krémet használok, mert az ki van dörzsölve. Ha összerezzenne csitítom és gyengéd maradok, nagyon puha csókokat kap, simogatom is.
-Hamar elmúlik. Vigyázok Rád, mostantól sokkal jobban. Mindent megoldunk, jó? A sulit is, a színészetet, mindent.
Fekszem vissza mellé, betakargatom magunk és ha hagyja, mint pecsét az ígéretre kap egy újabb puha csókot, de a szemem tükrözi, nagyon komolyan gondolom.
Vissza az elejére Go down
Seth A. Blackwood
Seth A. BlackwoodFilmművészet
Életkor : 32
Foglalkozás : sztripíztáncos, örömfiú - alkalomadtán
Hozzászólások száma : 149

Cáfolatok - Seth-Felix Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cáfolatok - Seth-Felix   Cáfolatok - Seth-Felix EmptySzer. Okt. 26 2016, 18:00

- Jah és az sem rossz, hogy könnyebb tőle a fejem
Ezért a megjegyzésért most ki lehetne gúnyolni, de leszarom, élvezem, hogy megsimogat, túrja a hajam. Ez a hülye meg a nyelvét nyújtja, megcsóválom a fejem, hogy szó szerint veszi
- Fuj, inkább nem képzelem el
Nem mintha ilyet mondhatna egy kurva, vagy esetemben exkurva, de felfordul a gyomrom minden ilyesmitől.
Vállat vonok, hogy kevés ruhában, szexisen akar látni
- Neked bármikor csinálok ingyen sztriptízt, a nagyközönségnek viszont kurva sokat kell perkálnia.
A bármikort remélem nem szó szerint fogja venni most, hogy mozdulni alig bírok.
Megcsókolja a vállam, megborzongok, tőle...najó, tőle oké. Kellek neki, megforgatom a szemem, de azért közelebb húzódom és lustán elkezdem simogatni az oldalát.
- Ja, lyukas, mert jobban lefoglal a két madárijesztő
Duzzogok, aztán felháborodok legújabb kegyeltjén, mert amiket elmond inkább necces, mintsem jó tulajdonságok.
- Pff, majd ha nekem lesz egy nőm poénból, húsz év múlva, kurvára nem kérem ki a véleményed
Najó, ez gyerekes volt, szívom a fogam, bánom, hogy megszólaltam. Mondjuk az igaz, hogy Ravernont nem kell félteni, de akkor is bazzeg, kit szedett ez össze?
Megforgatom a szemem, de halkabban hozzáteszem
- Velem...ne is kiabálj, azt hagyd meg neki, ha ő bírja
Én nem, de bassza meg ezt is csak ő tudja. Kicsit fintorgok
- Azért van benne valami...a nézésében, amitől nekem is elment a kedvem, hogy basztassam, mert rá akartam szállni, ugyanabba a kondiba jártunk, mondjuk, hogy ő mit gyúrt magán az rejtély
Horkantok fel, jah, úgy nézett rám, mint valami ördögfióka, szerintem nekem akart jönni, úgyhogy...inkább hagytam. Mi van? Nem tagadja, hogy bele van zúgva? Felülök, felháborodottan
- Te tényleg ennyire odáig vagy érte? Aha, ott a pont, sok hiba, plusz még kis szaros! Kurvára nem olyan dolgok, amik miatt meg lehetne bízni benne! Hát gondolkodj már!
De tényleg, hová tette a józanságát? Megcsókolom és lelkizik egy kicsit, ajh, tudja, hogy ezt nem bírom...Zavarba jövök, hogy ez így ki van mondva, ráadásul igaz és én kezdtem, én kezdtem érzelgősködni...
- Tudom...te és Tom, de miért, akkor komolyan Ravernon, miért? Mit eszel rajtam? Ha én nem vagyok olyan vagány, mint a csávód, vagy olyan nyálas kis buzi, mint a másik, akkor miért?
Kérdezem, közben ölelve, ahogy csókolgat, most...jól esik a gyengédség. Levetkőztet, hagyom, megborzongok, ahogy minden testrészemre ad egy csókot, sóhajok szakadnak ki belőlem, ahh mit csinál, felizgat...
De ellazulok, hagyom neki, csak akkor rezzenek össze, mikor a fenekemnél jár, mert arról nem volt szó, hogy belém mélyeszti kicsit
- Au, mit csinálsz?
Szisszenek fel, nyugtalanul, hiába csókolgat, már fél térdre emelkedek, a hangom is elcsuklik, pedig rendbe jöttem már...
- Ezt ne csináld...
Aztán megpróbál megnyugtatni, átkarolom, mohón, mégis remegve viszonozom a puha csókot
- Vigyázol? Basszus...vigyázz, vigyáznod kell. Nem kell a sulit megoldani, majd táncolok, csak... nem vállalok több férfit, nőt... nem tudom... segíts, kérlek
De szánalmas vagyok... A nyakához bújok, csókolgatni kezdem és ja, most aztán kiszolgáltatott vagyok és extranyálas, deh basszus... mi van, ha tényleg elromlott valami bennem? Nagyon félek...

Vissza az elejére Go down
Felix Kaleolani
Felix KaleolaniVároslakó
Életkor : 37
Foglalkozás : Host, festőművész
Hozzászólások száma : 821

Cáfolatok - Seth-Felix Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cáfolatok - Seth-Felix   Cáfolatok - Seth-Felix EmptySzer. Okt. 26 2016, 18:54

-Szóval nem az eszed húzta, mi?
Vigyorgok, de jobban nem piszkálom, így sokkal jobban tetszik, ezzel a hajviselettel.
-Nem kell elképzelned, elég ha visszaemlékezel pár együttlétünkre.
Vigyorgok a nyelvöltés után, a "fúj" szót Reevennek tudom be, holott igenis jól néz ki, Seth sokat kihagy vele.
-Akkor kérek Tőled majd egy privát videót, nézem élőbe és elteszem a DVD-t amire felvesszük... az lesz az én esti mesém!
Vigyorgok, de érezhetően élvezem a kivételezését.
-Mintha Te annyira szabad lennél... szeretsz programot csinálni magadnak, nem de?
Azért mindent ne kenjen rám, nem hagyom, de belátom, jobban oda kell figyelnem rá, ne csináljon butaságot.
-Nem kell ahhoz húsz év, hogy összeszedj valami nőt, de továbbra is azt mondom, értelmeset keress... a véleményem pedig nem fogod kikérni, tény, de nem is kell ahhoz, hogy elmondjam, tudni fogod, ha akarod, ha nem!
Vigyorgok, míg simogatom tovább. Reeven meg az én dolgom, szeretem, hogy Reeven olyan amilyen. Pont jó így, bár még kissé ingatag néha, de azt megoldom.
-Ő bírja, visszakiabál. De Veled eddig sem kiabáltam soha... kivéve mikor azt a nagyon faszságot találtad ki, hogy majd csinálni fogod, de őszintén nem is emlékszem mi volt, csak azt hogy nem hagytam. Lázadó kamaszként fel tudtál bosszantani.
Somolygok, mindig is ügyeltem Seth lelkivilágára, csak Ő ezt nem tudja.
-Próbált felszedni valami izmot magára, de előbb híznia kellene, ez tény. De inkább ne akaszd össze Vele a bajszod jó? Megvédelek Tőle is, de eléggé hirtelen felindulásból cselekvő valaki és nem vagyok Superman, hogy hirtelen ott teremjek melletted. Ő nem tudja, hogy nem tudsz verekedni.
Jelezni akarom, nem mondtam el Reevennek, hogy Sethet simán leverné... még csak az hiányozna nekem... De hogy felháborodik, hogy kimondom, igen, komolyan gondolom Reevent.
-Nyugalom... Ugye tudod, hogy két év van köztetek, vagy annyi se? Ha Ő szaros, akkor Te is. Hibái meg mindenkinek vannak, még Neked is, Seth, de mindkettőtök hibáival teljesen ki vagyok békülve. Átgondoltam, és arra jutottam, Reeven megfelelő társ nekem. És miért vagy bizalmatlan Vele kapcsolatban? Csak nem féltesz engem...?
Mosolygok rá meglepetten, így lenne? Csitítgatom, hízelgek Neki, a csókja is bátorít. Tomot inkább meg sem hallom, kegyesen nem veszek tudomást róla kivételesen.
-Nem jöttél még rá? Nos... nehéz lenne egzakt választ adni, mert az emberek túl bonyolultak hogy pár szóban és tulajdonság leírásával kimerítsük őket. De én szeretem, hogy érzékeny vagy, de mégsem érzelgős, hogy nyers vagy, de nem alpári, hogy művészlélek vagy, de kicsit sem elvont. Szerintem Te nagyon is különleges férfi vagy és az emberek nem is tudják mennyire, mert színészkedsz minden nap.
Elég nehéz lenne megfogalmazni, miért ragaszkodom hozzá ennyire... szeretem a törékenységét, hogy meginog, de mégis racionális és reális. Arányos személyiség, ami segít nekem is, hogy azzá váljak.
Aztán levetkőztetem, bekenem mindenhol, a csókjaim hallom és érzem, hogy nem hagyják hidegen, a teste még emlékszik, hogy általam csak törődést kapott. Ki tudja, talán fel is tudnám izgatni, de nem ez a cél és a fenekénél is el akarom látni, érezhetően megijed.

-Semmi baj, ez csak az ujjam és ez gyulladáscsökkentő krémes. Hamarabb elmúlik így a fájdalom Seth, tudom, tapasztalat. Magadnak nem csinálnád, azt is tudom. De így hamar rendbe jössz.
Simogatom a fenekét, adok rá egy csókot is, de ezt hagytam utoljára, tudván kényesen érinti és inkább betakarom, mellébújok. Olyan mohón kap utánam, annyira elveszett, legbelül én is megriadok, hogy talán komolyabb baja is lesz, de nem mutatom.
-Segítek. De egyelőre most ne vállalj ilyeneket, csak tanulj, pihenj. Megértetted? A táncra visszatérünk, de ráfekszünk a színészetre, nem kell többet lefeküdnöd senkivel pénzért, jó? Megoldjuk közösen. Nem lesz semmi baj, mert veled vagyok, megoldjuk. Mint minden mást is, jó páros vagyunk. És helyre fogsz jönni ne félj, sokkal erősebb vagy, mint gondolnád, ismerlek, ne feledd!
Csókolgat, ez nagyon jól esik, így ha nem ellenkezik puhán csókra invitálom, nyelvesre, de magamhoz mérten nagyon gyengéden cirógatom mint a nyelvét a nyelvemmel, mint a testét a kezeimmel. Próbálom ellazítani, hogy megnyugodjon, elengedje magát, talán aludni is tudjon valamennyit. Ma biztos Vele maradok, úgy érzem jót tenne Neki a társaság.
Vissza az elejére Go down
Seth A. Blackwood
Seth A. BlackwoodFilmművészet
Életkor : 32
Foglalkozás : sztripíztáncos, örömfiú - alkalomadtán
Hozzászólások száma : 149

Cáfolatok - Seth-Felix Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cáfolatok - Seth-Felix   Cáfolatok - Seth-Felix EmptyCsüt. Nov. 03 2016, 11:50

- Köcsög
Röhögök, saját magam alatt vágtam a fát, úgyhogy nem orrolok meg annyira. Nem vagyok én hülye, csak nem olyan elszállt, mint a többi kis kegyeltje, én legalább két lábbal állok a földön.
- Kösz bazzeg
Vakkantom oda neki, szemétkedik, mint mindig. Nekem nem jönnek be a kis kegyeltjei, maradok a nőknél. A videós baromkodásán csak a fejem csóválom.
- Élőben vagyok a legjobb, de szívatásból, lehet csinálnék, csak hogy sokkold a kis buzijaid, ha este, az ágyban engem nézel helyettük!
Így már tetszene, gonoszan fel is kacagok, lelohadna a kis bájvigyoruk. Ebben igaza van, kelletlen ingatom a fejem.
- Muszáj, építeni kell a szociális hálót, de jah, én is tudlak hanyagolni, elismerem
kelletlen rágom a szavakat, de vegye ezt óriáási lépésnek tőlem, felé, hogy bevallom. Játszani kezdek egy hajtincsével, a sajátommal csináltam ilyesmit, de az ő haja most hosszabb.
- Ez igaz, úgyis elmondod. Különben a 20 év még nagyon messze van.
Előbb nem akarok, meg most sem tudom egyáltalán 20 év múlva akarom-e majd, talán csak dacból mondom ezt neki, valójában...nem vagyok alkalmas a kapcsolatokra, semmilyenre, őt is elhanyagoltam, bennem valahogy nincs igény a komolyabb kötődésre csak egy emberrel.
- És az neked bejön, hogy visszakiabál? Aszittem rühelled, ha ellenkeznek veled. Jah, meg is bántam minden hülye döntésem, mert viccből kiabálni oké, de te elég komolyan nyomtad.
Az nem tetszett, el is húzom a szám, nem szívesen gondolok a mérges Felixre.
- Észrevettem...hiába nem néz ki úgy, rondán tud nézni, de kösz...azt megnézném, hogy kiütöd.
Vallom, szívesen látnám, hogy mellém áll, nem mellé.
- Jah, mindig elfelejtem mert 17-nek néz ki maximum. Kis köcsög... Hogy nekem hibáim? Micsoda?
De most komolyan, mi a francot tud felhozni ellenem?
- Átgondoltad...hahh, nem értem a logikád akkor. Jah...hogyne féltenélek te öntelt pöcs? Fura az a srác, nem tetszik nekem
Ericet legalább nem vette komolyan, meg ő csak gáz volt, de mi van, ha ez a másik veszélyes? Bár tudom, hogy Ravernont eleve hülyeség félteni.
- Nem vagyok érzékeny! Mitől lennék érzékeny, menj már! Várj, művészlélek se vagyok! Azért mert a szexet úgy fogom fel? Vagy a táncot? De nem nevezném magam művészléleknek, az olyan...
Fintorgok, nem tetszik, egyedül a nyerssel tudok egyetérteni. Bekeni és én megijedek, de megnyugtat, mert tényleg sokkal tapasztaltabb nálam ezen a téren.
- Csak óvatosan...kérlek
Szisszenek, aztán igaza lesz, mohón bújok hozzá, még ha valahol mélyen szégyellem is magam emiatt. Nem vagyok olyan, mint a többi szeretője, nem vagyok...érzékeny!
Fogalmam sincs hogy tudna segíteni, de most elfogadom, bólintok, bújok a karjaiba, ölelem.
- Kösz...akkor az lesz. Nem, nem akarok, azt hiszem egy ideig nem vállalok fellépést. Az biztos, mindig is azok voltunk, először emlékszel mennyire féltem? Ugyanakkor csodáltalak. Talán még sosem voltál velem ennyire kedves, talán csak akkor.
Amikor először találkoztunk, amikor "neki adtak" tanulni.
- Kösz...ha te mondod
Csókolom meg lágyan, most olyan gyengéd, többször kellene lesérülnöm... Aztán elnyugtat, hogy aludjak, és el is szenderedek az ölelésében, rég volt már velem ilyen megnyugtató.

//ha gondolod lassan zárhatjuk és elkezdhetjük azt, amelyikről beszéltél, hogy velem akarod kijátszani. De azt neked kell kezdened XD//
Vissza az elejére Go down
Felix Kaleolani
Felix KaleolaniVároslakó
Életkor : 37
Foglalkozás : Host, festőművész
Hozzászólások száma : 821

Cáfolatok - Seth-Felix Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cáfolatok - Seth-Felix   Cáfolatok - Seth-Felix EmptyCsüt. Nov. 03 2016, 18:55

-A rohadék jobban tetszik.
Vigyorgok rá, mindig kapva kapok az alkalmon, hogy szívassam kicsit, edzésben tartom.
-Ó szerintem elég izgatóan csinálnád, ha húznák is a szájukat azért végignéznék, ebben biztos vagyok!
Seth ott van a szeren, Ők is el kellene hogy ismerjék, jól tolja a táncot, jól néz ki.
-Tudom jól. A napok meg kifolynak az ujjaink közül, sajnos.
Mindketten lazábban kezeltük ezt, de ez változik most majd, úgy érzem. Ebből a szempontból nem baj, hogy megesett ez a kis... baleset.
-Qva messze, ki akar annyira előre gondolkodni?
Mosolygok rá, főleg mert játszik a hajammal.
-Szeretem, ha van a másikban tűz, ha nem hódol be, unalmas lenne úgy együtt élni, akkor felvehetnék valami cselédet is nem?
Sosem éltem Seth-tel együtt de sosem gondolkodtunk rajta, nem hiába, túl erős az akaratom és kényes lenne nekem ennyire odafigyelni rá, azt hiszem. Bár ki tudja, lehet élnénk mint hal a vízben, minden esetre én szeretem hogy Reevenben van kurázsi.
-Mert komolyan faszság volt. Minden esetre örülök, hogy hallgattál rám.
Nem viccből kiabáltam, Ő is tudja, talán azért nézte el nekem később.
-Nem ütném meg, de eléggé összevesznénk. A kiabálást meg nem szereted, nem igaz?
Csak hogy lehűtsem, így sem érné meg Neki, hogy keresztbe tegyen. De nem hülye, tudja hogy okkal figyelmeztetem, baromság, ott maradna...
-Inkább 20-nak. Hmpf, Mr. Tökély, kérlek!
Vigyorgok kegyetlen, ne akarja, hogy belekezdjek a hibáiba, most a dicsérés helye van, hogy jobban legyen. Aztán meg kiderül félt, el is kerekedik a szemem, muszáj duruzsolva közelebb bújnom, mint egy nagymacska.
-Csak nem? Seth félt? Micsoda fordulat, kivételesen nem én aggódok érted, mmm? De Reeven nem furcsa, csak nem ismered. Szélsőséges személyiség, de pont emiatt kedves és törődő is, felbosszantani viszont érdekes játék.
Vigyorgok, ebből kiderül néha direkt bosszantom, szeretem ha mérges.
-Ohm, bizonyos tekintetben az vagy Seth, könnyen besértődsz, alacsony a fájdalomküszöböd is, de mint mondtam, nem vagy érzelgős, így ez abszolút nem gond. És de, művészi vagy sok tekintetben, a kifejezőkészséged impozáns és karakteres, a művészlélekség nem elvontság feltétlen, mint mondtam, nem vagy az. Annyira nem figyelsz rám, de már megszoktam, hogy hárítasz. Kis érzékeny...
Ezt már direkt piszkálva mondom, vegye észre magát. A teste ápolásánál azonban a végén összerezzen, eddig is puhán bántam vele, most sem teszek másképp.
-Mint mindig.
Viccen kívül, mindig vigyáztam rá, csak Ő ezt nem tudja, vagy ha tudja, nem tette szóvá sosem.
-Mert a fejedbe szállna... mindig vigyáztam Rád. Emlékszem mennyire féltél, nagyon odatettem magam, hogy lásd, tud ez jó is lenni. Nagyon jó.
Még Reevennél is gyengédebb és lassabb voltam vele, ami nagy szó, de lassan csináltam mindent, szokja, élvezze ki, tapasztalja meg rendesen. Mindig is tanítottam, ahogy Ő is engem. Nem hiába ölelem, talán csak most érzi meg tényleg, hogy komolyan gondját viseltem mindig is, azért is voltam kemény vele, hogy szokja, ne ijedjen meg senkitől, hogy kijjelebb toljam a fájdalomküszöbét, hogy életrevalóbb legyen, ne egy szárnyaszegett gyönyörű madár.
-Ki más?
Na igen, megoldom, megoldom... nem akarom gondban hagyni, semmiképpen. Reevent se akarom túlhajszolni, szóval amíg szendereg mellettem, míg fésülgetem a haját el is határozom magam.
Egész este vele maradok, végig ilyen gyengéd és türelmes, igyekszem megállni hogy cukkoljam is akár. Ha igénye van rám másnap is maradok, Reevent meg felhívom, hogy eléggé rosszul van Seth, kivételesen maradok vele, de hívjon nyugodtan, ha épp nem veszem fel, Seth alszik és lehalkítottam a telefont. Sethnek meg meghagyom amikor majd elmegyek, hogy hívjon bátran, ne fájjon a feje semmiért csak pihenjen, tanuljon, segítek. Így is fogok tenni...


//Akkor zárósra írtam, kezdem a másikat közben xD//
Vissza az elejére Go down
Seth A. Blackwood
Seth A. BlackwoodFilmművészet
Életkor : 32
Foglalkozás : sztripíztáncos, örömfiú - alkalomadtán
Hozzászólások száma : 149

Cáfolatok - Seth-Felix Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cáfolatok - Seth-Felix   Cáfolatok - Seth-Felix EmptyPént. Nov. 11 2016, 17:54

- Jobban is illik hozzád
Ismerem el kelletlenül.
- Én is, de lehet lehánynám őket közben, mert Én rosszul viselném őket
Horkantok, de adok egy csókot a szájára, mert a tudat, hogy többet akar velem lenni...tetszik.
- Kösz
Morranom, hálás vagyok, hogy bánja, mert látom, hogy ez a helyzet, hiába "keménykedik"
Egyetértően felhorkantok, hogy én se gondolkodom ennyire előre, addig meg jó nekem így, ő játssza a romantikus hőst, én maradok önmagam.
- Pff... a cseléd jobb lenne, zaklathatnám, de te tudod
Ha ez kell neki, tépjék egymást wazzeg, akkor zsák a foltját, bár igaz, ami igaz, féltem őt...
A faszságomra félmosollyal vállat vonok, régen volt, felejtős. Nem ütné meg a srácot, bár én el tudnék képzelni olyan szituációt, hallgatok.
- Nem csípem
Vallom be, ő úgyis tudja, nem bírom az agressziót. Húsznak? Nehezen! Megforgatom a szemem, mikor arra céloz, vannak hibáim. Bekaphatja! Bár nem, most inkább ne.
Felciccenek, ahogy leesik neki, féltem, a szélsőséges személyiség az nem túl megbízható...
- Óvatosan jó? Mert kinyíratom a kis buzit, ha bajod lesz mellette.
Ne legyen és ki tudnám nyíratni, nyilván nem én csinálnám, de ő is tudja, hogy megvannak a kapcsolataim.
- Most a fájdalomküszöböm miatt? Ne marháskodj! Milyen kifejezőkészség, tök rondán beszélek, ne már Felix, ne hülyéskedj...nem akarok ilyen érzékeny lenni!
fakadok ki, kezembe temetve arcom. Nem bőgök, meg semmi, csak bosszant, ő az egyetlen, aki tudja, de van olyan rohadék néha az orrom alá dörgölni, hogy nem vagyok vasból. Nem én vagyok Tony Stark bassza meg!
Ölelem viszont forrón, a fejem eltüntetem a mellkasában.
- Tudom...elég sajátos kapcsolat a miénk
Nyögöm, még mindig gyűlölöm és rettegek és még mindig túlságosan bálványozom azért, aki...Nem tudtam őt feldolgozni, nem is fogom tudni soha.
velem marad, megígéri, még az új kis kegyeltjét is hanyagolja, ölelem, csókolom, hálás vagyok érte, remélem érzi, mert megpróbálom éreztetni, milyen fontos nekem

//köszi, ha írsz még rá búcsút, szólj, mielőtt átrakatod. THX//
Vissza az elejére Go down
Felix Kaleolani
Felix KaleolaniVároslakó
Életkor : 37
Foglalkozás : Host, festőművész
Hozzászólások száma : 821

Cáfolatok - Seth-Felix Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cáfolatok - Seth-Felix   Cáfolatok - Seth-Felix EmptyVas. Nov. 13 2016, 14:47

Elégedetten vigyorgok, hogy jobban illik hozzám a rohadék jelző, igen, igen, szerintem is.
-Ez felvétel, nem látnád Őket, csak engem.
Nevetek, hogy hányna, nem hiszem, de mellékes is.
-Mmm, én zaklatok akit akarok. Azzal nincs gond.
Vigyorgok, de szórakoztat a makacssága.
-Ericket sem csíped, semmi újdonság nincs ebben. Mondanám ha jobban megismered ki tudja, de... Reeven eléggé ellenséges tud lenni.
Feleslegesen nem stresszelném Sethet.
-Mmm, rendben, lesz egy őrangyalom. De tudod, hogy tudok vigyázni magamra.
Csókolom meg, majd újra pár apróbb csókkal, milyen kis tüzes lett!
-Nem a szóhasználatodra értettem és a fájdalomküszöböd igen alacsony Te is tudod... mivé tesz ha nem érzékennyé? Annyira nem vagy, különben most nem lehetne Téged megvigasztalni.
Simogatom, de mosolygok, milyen makacs.
-Igen, az.
Be kell valljam, szeretem ezt a sajátos kapcsolatot. Egyedi, különleges. Ezért is maradok majd most vele többet, látogatom többet. Érezze Ő is, hogy komolyan gondolom.

//Kössz//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

Cáfolatok - Seth-Felix Empty
TémanyitásTárgy: Re: Cáfolatok - Seth-Felix   Cáfolatok - Seth-Felix Empty

Vissza az elejére Go down
 

Cáfolatok - Seth-Felix

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Én mondtam - Seth-Felix
» I'm preying on you tonight - Seth & Felix
» Kipp-kopp Seth kopog (Seth -Eric)
» Seth & Brad
» The movie Lizzy-Seth

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: A világ legvégén :: Lakások, házak, otthonok :: Archívum-