Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszót!
KARAKTERES HÍREK
2015/2016-os tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Latest topics
» Kapj le! - Louis és Reeven
Pént. Dec. 02 2016, 23:04 by Reeven Callagher

» Mit szólnál ha... ~ Julian&Usui
Kedd. Nov. 29 2016, 22:52 by Usui Kazuki

» Christopher & Kouji - it's your bad luck that you crossed my way
Hétf. Nov. 28 2016, 01:11 by Kouji Oohara

» Please, play with me!
Szer. Nov. 23 2016, 17:19 by Lana Evens

» Gyilkos szándékok Usui-Kenny
Szer. Nov. 09 2016, 17:45 by Kensington L. Lockwood

» Kaland haladóknak ~ Reeven&Seby
Hétf. Okt. 31 2016, 20:51 by Sebastian McBridge

» Aki indul: odábbáll; aki vitéz: helytáll. ~ Josh & Suzy
Vas. Okt. 09 2016, 15:43 by Suzanna Crystal

» Sarah és Daryl - második randi
Kedd. Okt. 04 2016, 15:11 by Daryl Brooke

» "Pörgés" Reev és Felix
Vas. Okt. 02 2016, 17:06 by Reeven Callagher

» Rangsorolások (Noel és Tami)
Vas. Okt. 02 2016, 14:41 by Kőrösi Noel

Top posting users this month
Eric A. Blake

Leopold K. Lindhardt

Reeven Callagher

Samuel T. Collins

Quentin Collins

Felix Kaleolani

Kensington L. Lockwood

Suzanna Crystal

Kelly Evans

Sebastian McBridge

Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Share | 

Édes véletlenek ~ Shinoda család és Seby

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Sebastian McBridge
Oktató
Életkor : 30
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3207

TémanyitásTéma: Édes véletlenek ~ Shinoda család és Seby   Vas. Ápr. 19 2015, 22:28

Az élet nem egyszerű. Josh miatt is kicsit aggódom, Amelia miatt pláne. Eddig pakoltam, meg takarítottam, de annyi port nyeltem, hogy úgy döntöttem, kiszellőztetem a tüdőmet. El is indultam a park fele, eszembe jut hogy Ameliával is erre sétáltunk, hogy elmentünk a játszótér fele és milyen jó volt a gyerekekkel hintázni. Elmosolyodom. Talán ez az emlék, vagy más miatt, de megint arra veszem az irányt, élvezem a jó időt és próbálok reménykedni hogy minden jó lesz és nem lesz semmi gond. Megoldok mindent. Azon gondolkozom, hogyan rendezzem a lakást, mit hova pakoljak ha a kellemes vasárnapi séta végére érek, mikor egy kanyarban a lábaimba szalad egy kislány. Valami irtó tüneményes kislány, előre futhatott játékból mert hirtelen nem látom a szüleit. Ahogy nekem jött meg is lepődik és a popóján köt ki teljes megszeppenésben.
-Szia hercegnő, olyan gyors voltál mint a szél, nem is láttalak... minden rendben kicsim? - Guggolok le és elkérem a kis kezét, amit bátortalan de ad.
-Apuka... - Néz körbe, látszik megijedt, na meg hogy ha nincs meg apuci az nagy baj. Jócskán előre futhatott.
-Keressük meg jó? Gyere felemellek, úgy jobban látod. Hogy hívják apukádat kincsem? Hmm? -Ültetem a karomra, kis sózsák, de látom kezd pityeregni nagyon elszaladt, hát simogatom a kis fejét, és szememmel aggódva keresem az apukát, elindulok arra amerről a kislány jöhetett.
-Mi a neved, mi a vezetékneved?
-Shi... Shinoda... - Szipogja, hát azt ezt a nevet kezdem kiabálni, Mr Shinoda... //Remélem a te neved kapta xD//

Jegelt karakter
Életkor : 31
Foglalkozás : Yakuza
Hozzászólások száma : 14

TémanyitásTéma: Re: Édes véletlenek ~ Shinoda család és Seby   Csüt. Ápr. 30 2015, 16:11

Nem szeretem másra bízni a nevelést. Ennek rengeteg előnye és hátránya van. Az egyik ilyen hátrány, hogy én viszem a gyereket játszótérre, vasárnap legalábbis, ha éppen ráérek. Akiho az egyetlen emberi lény, akinek nem tudom ellenállni, gyengepont – gyakran visszhangzik a fejemben. Rengeteg óvintézkedést teszek a biztonsága érdekében, ha valaki vigyázni akar rá, foglalkozni vele, egy sor alkalmassági vizsgán kell bizonyítania.
Leültem egy padra, bézs elegáns nadrágban, rövid ujjú, fehér ingben, még ez a visszafogott stílus is eleganciát éreztet a jelentéktelen, ízlésficamos, férges senkikkel, akik általában nem figyelnek a kölykeikre. Mintha én lennék túlöltözött, a nyomorultak…Nem szeretem, ha Akiho a köznéppel barátkozik, de tisztában vagyok vele, hogy pszichikai fejlődéséhez elengedhetetlen az interakció, szociológiailag gátolnám, ha megtiltanám neki a társas érintkezést. Oviba nem járt, de az iskolát átgondoltam, a legelitebb magán oktatást kapja. Jobb szeretem, ha azokkal a gyerekekkel közösködik, de nem akarok a szűklátókörűség csapdájába esni, róla van szó. A lényeg, hogy elhoztam. Kicsit sétáltunk, kapott egy fagyit, az ostya gondosan becsomagolt szalvétában, ha hozzáért volna a készítő, nem csak állásából, a bolygóról is repül. Nem ért hozzá. Akiho megkapta a fagyit, szépen elmajszolta, majd nekiiramodott a játszótérnek. Igen, hiba csúszott a számításba. Épp telefonon hívtak, épp csak annyi volt, hogy fölvettem és már rohant. Nem telt bele sok idő, köszönés a vonal túlsó végéről, miegymás, mire újra ránéztem, már nem volt. Azonnal kinyomtam az illetőt, nem érdekelt semmi, rohantam előre.
- Akiho!
Ordítottam el magam torkom szakadtából, a rohanásban nem álltam meg egy percig sem.
Nem futok soká, meghallom, hogy Shinoda! Egy férfi szájából. Első gondolatom: elrabolta egy pedofil. Második: nyugalom, csak a sokk, ha pedofil lenne, nem kiabálná a nevem. Harmadik: Nem fog meghalni. Legalábbis egyelőre. Rohanok a hang irányába, felgyorsult pulzussal, összevont, aggódó, marcona tekintettel, remegve az idegességtől. Elébük érek, a lányom egy koszos senki karján ül. Valami hippi lehet, hosszú a haja. Azonnal felé nyúlok, átveszem a lányom, remegő kézzel, magamhoz szorítom. Istenem… sírdogál és azt nyöszörgi „apa” Fogom a kis fejét, a nyakamba döntöm, szeret ott szuszogni mint egy kis állat. Le kell nyugodnom, el kell telnie legalább egy percnek. Aztán pillantok csak a fickóra.
-Hogy találtad meg?
Valami suhanc, max. 20 körül. Remélem józan, a parkokban rengeteg jöttment drogos megfordul. Nem hiszem, hogy Akiho kért segítséget, talán sírt és ez odament hozzá. Kiszáradt a szám, de ezt…bahh, ki kell mondanom.
- Köszönöm.

Oktató
Életkor : 30
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3207

TémanyitásTéma: Re: Édes véletlenek ~ Shinoda család és Seby   Csüt. Ápr. 30 2015, 19:17

Nem kell sokat várnom, hogy rohanva közeledjen egy keleti férfi, valószínűleg Mr Shinoda és már öleli is a gyermeket, óvatosan adtam oda, csak semmi kapkodás a riadalom ellenében sem. Eszembe jut mikor Henry is elkolbászolt, kábé nekem is ez volt a reakcióm, ha nem rosszabb, szóval nyugisan várok.
Amúgy annyira nem vagyok hippis, egy egyszerű fehér póló van rajtam Paris felirattal (mi mással...) meg egy világos farmer, sportcipő.
-Belém futott a kanyarban, megijedt, hogy nem találta Önt. A gyerekek néha hajlamosak a játékba belemerülni ahogy a képzeletbeli világukban mulatnak, de rögtön Önt kereste. - Mosolygok rá is meg a kislányra, nagyon édes a kis lurkó.
-Igazán nincs mit, tudom milyen, az én öcsém folyton elrohangált világgá, hobbija volt hogy a szívbajt hozza rám. De az Ön kislánya nem ilyen csintalan, igaz hercegnő? - Mosolygok a lánykára kedvesen.
-Nagyon édes kislánya van, büszke lehet rá! - Mosolygok. Beszélgetős kedvemben vagyok, bár sejtem ő menne, szóval inkább csak nézem tudok-e még nekik segíteni, de megvárom míg megnyugszik teljesen az apuka.

Jegelt karakter
Életkor : 31
Foglalkozás : Yakuza
Hozzászólások száma : 14

TémanyitásTéma: Re: Édes véletlenek ~ Shinoda család és Seby   Pént. Máj. 01 2015, 10:42

Átveszem a kicsit, gyanakodva nézek a hippire (neki mindenki az, aki nem öltönybe van és hosszú a haja)
- Értem, nos rendben, köszönöm, hogy visszahozta.
Az öccse? Kit érdekel az öccse? Meg úgy egyáltalán ez a figura, örülök, hogy visszahozta, becsületes az ember.
- Jó, hogy vannak még olyanok, mint maga.
Ebben a selejtes emberiségben - ezt már nem teszem hozzá.
- Valóban, nem szokott ilyen csintalan lenni. Az vagyok. Nos, ha nem bánja most hazavinném, megijedt.
Büntetésből most nem lesz játszótér, meg kell tanulnia, hogy ilyet soha többet nem csinálhat.
- Örültem, viszlát.
Mosolygom rá halványan, nesze, itt a jutalom, aztán sarkon fordulok és elmegyünk Akihoval, aki a vállam fölött hüppögve integet neki.

// köszi//

TémanyitásTéma: Re: Édes véletlenek ~ Shinoda család és Seby   Today at 23:17

Vissza az elejére Go down

Édes véletlenek ~ Shinoda család és Seby

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Ha kell egy jóbarát ~ Josh és Seby