Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
Lizzy & Will EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
Lizzy & Will EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
Lizzy & Will EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
Lizzy & Will EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
Lizzy & Will EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
Lizzy & Will EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
Lizzy & Will EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
Lizzy & Will EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
Lizzy & Will EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
Lizzy & Will EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 Lizzy & Will

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
William Parker
William ParkerFilmművészet
Életkor : 31
Foglalkozás : tanúló, kezdő színész
Hozzászólások száma : 126

Lizzy & Will Empty
TémanyitásTárgy: Lizzy & Will   Lizzy & Will EmptySzomb. Dec. 20 2014, 23:29

Reggel van és csörög az ébresztőm. Sosem fogom megszokni, hogy ilyen korán már előadásra kell mennem. Két és fél órával az előadás kezdete előtt kelek, hogy legyen időm elkészülni. Gyakran mondják, hogy többet készülődök, mint egy lány, de ha jól akarok kinézni muszáj végigcsinálnom a rituálét. Mikor felkelek legördülök az ágyról a földre és csinálok pár felülést és fekvőtámaszt, hogy jó kondiba legyek. A reggeli edzés után elmegyek zuhanyozni. Ilyenkor reggel nagyon jól esik egy frissítő zuhany. Olyan 10 percig élvezem a vizet aztán kiszállok és megtörölközök. Utána beállok a tükör elé, mosolygok bele párat, hogy gyakoroljam a cuki, a helyes és az egyéb fajta mosolyokat. Még mielőtt megszáradna a hajam gyorsan elkezdek valamit kezdeni vele. Nemrég lett levágva szóval rövid, de így is jól áll csak valami forma kéne neki. Meg is van. Elkezdem elkészíteni a mai frizurámat. Minden tincsre figyelek, hogy jó helyen legyen. Kész is. Olyan összevissza, de mégis olyan rendezett és tiszta jó. Na ezzel ki merek lépni az utcára. Miután kész a hajam odamegyek a szekrényemhez és nézelődök, hogy mit vegyek fel. A választásom végülegy szürke hosszú ujjúra, egy átlagos farmerre és egy szürke cipőre esett. Gyorsan felkapom majd kilépek a szobámból és becsukom az ajtót. Lesietek az előadóba és beültem az órára. Végighülyéskedem az órát a mellettem ülővel, szóval nem unatkozok. Óra után elindulok a büfé felé. Ahhoz, hogy eljussak a célomig átkel mennem egy hosszú folyosón.  Már mióta sétálok, olyan mintha sosem lenne vége. Már azon gondolkozok, hogy visszaforduljak-e, de meglátok egy ismerős arcot. Lizzy volt az, akivel együtt jártam általánosba meg gimibe is és egy városból jöttünk. Igazából miatta jöttem ide, mert teljesen bele vagyok zúgva. Ő sajnos nem kedvel engem a régi jellemem miatt és egy osztályba járunk, de még egyszer sem beszélgettünk. Na most nem fog meglógni. Odarohanok és elé ugrok.
- Szia Lizzy. Tudom, hogy nem kedvelsz amiért olyanokat tettem, de én már megváltoztam. - Jól letámadtam szegényt, de én nem bírom ki tovább, hogy ne beszéljünk. Még, ha nem is lehet az enyém, legalább barátok legyünk.
Vissza az elejére Go down
Elizabeth Clark
Elizabeth ClarkFilmművészet
Életkor : 32
Foglalkozás : Tanuló, Pincérnő
Hozzászólások száma : 483

Lizzy & Will Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lizzy & Will   Lizzy & Will EmptySzomb. Dec. 20 2014, 23:46

Ma is hosszú napom lesz... Még van két órám, aztán meló. Ráadásul a nagyon drágaságos Lio annyi mosatlant csinált ma, hogy szörnyű. Na de mindegy. Ráadásul Luinak is vissza kéne vinnem pár jegyzetet, majd a szünetben megejtem a koli látogatást. Remélem ott lesz, vagy Nanaia, akkor neki otthagyhatom. Ahhh, nem szeretem a túl sűrű napokat, nyűgös leszek tőle. Épp megyek a másik órámra, mikor hirtelen elém ugrik egy srác és fel sem ismerem. A szavait sem értem, aztán esik le, hogy kicsoda.
-Szia Will... - Forgatok szemet, komolyan, engem büntetnek az istenek. Már csak ő hiányzott a mai napra. - Aham... hát... gratulálok. - Morgom neki és én a magam részéről mennék is tovább. Persze ha nagyon beszél hozzám akkor kelletlen felé fordulok, mert annyira én sem vagyok bunkó, hogy ne figyeljek rá.
Amúgy egy egyszerű fekete póló, világos farmer és tornacipő van rajtam, a hajam kiengedve omlik a vállamra. A sminkem ahogy az lenni szokott kicsit erősebb, de kiemeli a szemem legalább. Jobban tudom meresztegetni őket Willre, hogy vegye észre magát, nem hiszem, hogy megváltozott. Miért tette volna? Jó volt az úgy neki... a suli nagymenője... pff...
Vissza az elejére Go down
William Parker
William ParkerFilmművészet
Életkor : 31
Foglalkozás : tanúló, kezdő színész
Hozzászólások száma : 126

Lizzy & Will Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lizzy & Will   Lizzy & Will EmptyVas. Dec. 21 2014, 00:04

Nem repdes az örömtől, hogy újra lát. Gondoltam, hogy hasonló lesz a reakciója. Már megy is tovább vagyis menne, de megragadom a kezét, hogy ne menjen tovább. Na ezt nem kellett volna, mert nem nagyon szereti, ha fiúk hozzányúlnak. Elég nagy hibát követtem le.
- Lizzy tudom, hogy most kapni fogok, mert ezt nem kellett volna, de előtte kérlek hallgass meg. Tudom milyennek gondolsz. Én voltam a gimiben a nagy nőcsábász, akit nem érdekelt mások érzése. Megváltoztam, most már jó fiú vagyok. Mond, hogy hogyan bizonyíthatnám be neked és megmutatom, hogy most már nem az a srác vagyok, aki régen. - Mondom és felkészülök arra, hogy kapni fogok.
- Na tedd velem, amit akartál, megérdemlem. - Mondom és behunyom a szemem. Nem azért, mert félek, hisz egy lány úgysem bánt nagyon, hanem nem szeretném, ha az lenne az utolsó beszélgetős emlékem vége, hogy látom, ahogyan bever egyet. Remélem előbb-utóbb hinni fog nekem, még ha most nem is. Lehet nem így kellett volna közelítenem felé. Miután megkapom a magamét elég bátorságot szedek, hogy elhívjam valahova. Vagy az még korai lenne? Ki tudja.
Vissza az elejére Go down
Elizabeth Clark
Elizabeth ClarkFilmművészet
Életkor : 32
Foglalkozás : Tanuló, Pincérnő
Hozzászólások száma : 483

Lizzy & Will Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lizzy & Will   Lizzy & Will EmptyVas. Dec. 21 2014, 00:18

Már mennék is tovább, mondván kössz, nem vagyok kíváncsi rád, de nem megfogja a kezem?! Hozzám ér... Elnyílt ajkakkal fordulok felé dühösen, hogy mi a fenét képzel magáról? Már állnék neki dohogni, de megelőz, lenyelem a haragom. Egyelőre.
-Hah... tudod, aki nőbolond, az az is marad. Ez nem változik meg! Amúgy kezdjük azzal hogy elengedsz és nem fogdosol William Parker... - Bizony, nagyon emlékszem a srácra. De ő is láthatja, jobb ha elenged mert szikrát szórnak a szemeim.
Lehunyja a szemét én meg szkeptikusan méregetem. Aham. Szóval valami pofont vársz drága barátom? Hát azt lesheted. Ellenben... Úúú ő mindig is hiú volt, annyit tollászkodott. Hát Will ezt megszívtad! Kicsit pipiskednem kell, mert magasabb nálam, de összeborzolom a haját valami ördögi vigyorral a képemen.
-Semmi baj Will, fátylat rá! - Mondom negédesen, úú ez jól esett, bár ha zselézte a haját akkor mosnom kell kezeim szó szerint is, de nem baj! Megérte!
-Amúgy mi a fenéért szólítottál le? Jegyzet kéne? - Nézek rá sandán, láttam már pár órán, ami csak filmművös, szóval tuti egy szakon vagyunk. Kinézem a jómadárból hogy valami hátsó szándék vezérli, nem az hogy annyira bizonyítani akarná, hogy ő milyen angyal lett.
Vissza az elejére Go down
William Parker
William ParkerFilmművészet
Életkor : 31
Foglalkozás : tanúló, kezdő színész
Hozzászólások száma : 126

Lizzy & Will Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lizzy & Will   Lizzy & Will EmptyVas. Dec. 21 2014, 00:38

Dühösnek látszik, de legalább tudja a teljes nevem, szóval emlékszik rám. Be van hunyva a szemem és várom, hogy jöjjön aminek jönnie kell. Még mindig semmi, szóval egy kis résnyire kinyitom a szemem. Látom, hogy lábujjhegyre áll és összeborzolja a hajam. Ezt nem értem, de ez akkor is övön aluli volt. Gyorsan pár mozdulattal megpróbálom helyrerakni a hajamat. Szerencséjére ma nem zseléztem és nem lett csupa ragacs a keze. Mondja, hogy semmi baj.
- Tényleg csak ennyi? Azt hittem nagyon utálsz. - Tényleg többre számítottam, de örülök neki, hogy nem haragszik. Megkérdezi, hogy miért szólítottam le. Gyanakvóan néz rám. Látszik, hogy nem hisz még nekem teljesen.
- Nem, nem azért szólítottalak le, mert kell valami, hanem, mert nagyon bántott engem, hogy mióta ide járok nem beszélsz velem, pedig egy osztályba járunk. - Mondom és szomorú fejet vágok hozzá. Ezt nem csak azért mondom meg teszem, mert fel akarom szedni, hanem részben igaz.
- Tudom, hogy nem hiszel még nekem teljesen, de eljönnél velem valahova enni? Nyugi nem randi, csak szeretnék beszélgetni veled. - Mondom és remélem eljön velem.
Vissza az elejére Go down
Elizabeth Clark
Elizabeth ClarkFilmművészet
Életkor : 32
Foglalkozás : Tanuló, Pincérnő
Hozzászólások száma : 483

Lizzy & Will Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lizzy & Will   Lizzy & Will EmptyVas. Dec. 21 2014, 00:57

Ahahaha, tudtam én mi a gyengéje a hiú kis lelkének, és az a fej! Minden pénzt megért, főleg hogy most igazgatja a séróját. Elégedett mosoly terül el az arcomon.
-Hát eléggé. De azt mondod megváltoztál. Egy esélyt mindenki kap nálam. Egyet. - Hangsúlyozom ki, hogy értse, ha átver, vagy hülye lesz, akkor nem állok vele szóba és kész. Megoldom okosba.
-Óh. Mintha annyit beszélgettünk volna a suliban.... - Nézek rá tovább szkeptikusan, felvont szemöldökkel. Nem hittem hogy ilyen csekélységek érdeklik a nagy Willt.
A randi szóra összeszűkül a szemem, jó hogy hozzátette, mert amúgy kapásból nemet mondtam volna. Így megfontolom magamban gyorsban. Végül is, ha tényleg csak beszélgetni akar és már nem akkora tuskó, lehet róla szó. Bár Lionelnél nem lehet tuskóbb...
-Jó. Mehetünk most is, oda indultam. Igaz nekem van kajám, neked van? - Érdeklődöm meg, mert ha nincs akkor mehetünk a menzára vagy vehet valamit a büfében, kivárom vele a sort.
Ha megfelel neki el is indulok a választott cél irányába, ahova mondja menjünk enni (ha van neki és nem mond semmit a park fele indulok). Nincs kedvem a folyosó közepén ácsorogni.
Vissza az elejére Go down
William Parker
William ParkerFilmművészet
Életkor : 31
Foglalkozás : tanúló, kezdő színész
Hozzászólások száma : 126

Lizzy & Will Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lizzy & Will   Lizzy & Will EmptyVas. Dec. 21 2014, 01:28

Meglepődök, hogy könnyen beleegyezik. Megkérdezi, hogy van-e kajám. Nincs nálam, de nem akarok elmenni a büfébe, mert örülök, hogy Lizzyvel lehetek. Van még egy fél szendvicsem majd azt megeszem.
- Igen van kajám. Mennyünk a parkba ott van pár pad, amire leülhetünk és ott nyugodtan beszélgethetünk. - A park felé veszem az irányt és kiérve leülök egy padra. Előkapom a kis szendvicskémet és elkezdem majszolgatni.
- Te miért jelentkeztél ide? - Kérdem tőle, de meg is bántam, mert valószínűleg vissza fogja kérdezni ugyan ezt és nem mondhatom, hogy azért, mert te idejöttél, szóval valami mást kell majd kitalálnom. Olyan szívesen elmondanám, hogy belezúgtam, de egyenlőre örülnöm kéne, hogy egyáltalán szóba áll velem. Van egy kérdés, amit nagyon szeretnék feltenni, de lehet megharagudna. Valahogy átfogalmazom, hogy nehogy azt higgye, hogy máris rá akarok mászni.
- És, hogy állsz a pasikkal? - Ez a kérdés gyakran elhangzik barátok között, szóval remélem nem sértődik meg.
Vissza az elejére Go down
Elizabeth Clark
Elizabeth ClarkFilmművészet
Életkor : 32
Foglalkozás : Tanuló, Pincérnő
Hozzászólások száma : 483

Lizzy & Will Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lizzy & Will   Lizzy & Will EmptyVas. Dec. 21 2014, 01:42

-Hmm, jól van. - A parkot szeretem, általában ott eszem. De neki ezt nem kell tudnia egyelőre.
Amint megérkezünk a parkba és leülünk előveszem az ételes dobozomat, amiben a saját főztöm van, a villám és elkezdek enni.
-Forgatókönyv írásra jöttem. Még most tanulok, amíg lehet. De a mesterképzések nem tetszettek, ezért gondoltam csinálok még egy alapképzést. Na és te? Mi leszel? Operatőr? Rendező? - A színészettel mindig befürdök, azért sem mondom.
Aztán emelem a számhoz a kaját, de megáll félúton és ránézek nyitott szájjal. Ez komolyan a fiúkról akar beszélgetni velem?! Inkább befejezem a mozdulatot, komótosan rágok, mint aki megfontolja a választ. De muszáj lenyelni, nem bírom 60x megrágni, ahogy illene.
-Sehogy. Utálom őket.... - Aztán kicsit pontosítok. - De csak így haverkodni szeretek. Van pár fiúbarátom. - Nehogy azt higgye utálom a fajtáját. Elvégre Sebastian is olyan csajok kedvence típusnak tűnik, hiába adja a törődő bátyust, Lui meg... na jó Lui lehet nem nőzik, ő a romantikus fajta. Tényleg, vajon vallot már Nanának? Hmm... Jah és Lip meg Lio... na hagyjuk, bár Lip rendes gyerek.
-Na és te? Még mindig cserélgeted a lányokat mint más az alsóneműt? - Kérdezem negédes mosollyal, beszélgethetünk, de sajnos a modorom nem változott. Amúgy nem ítélem el nagyon, sokan csinálják, és kettőn áll a vásár, ha a lányoknak ez kell... én nem ítélem el. De elég rossz emlékeim vannak vele, szóval ha tényleg változott, idő lesz míg ehhez hozzászokom.
-És amúgy... dolgozol valamit? Vagy ilyesmi? - Rá kell jöjjek igazából semmi személyeset nem tudok Willről. Azt sem mi a hobbija... Hú de fura.
Vissza az elejére Go down
William Parker
William ParkerFilmművészet
Életkor : 31
Foglalkozás : tanúló, kezdő színész
Hozzászólások száma : 126

Lizzy & Will Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lizzy & Will   Lizzy & Will EmptyVas. Dec. 21 2014, 01:58

Forgatókönyvírás?? Akkor majd dolgozhatunk közösen.
- Pont azt nem mondtad, ami szeretnék lenni. Szerinted egy ilyen jóképű srác mi lenne majd, ha nem színész. -Mondom mosolyogva. Na igen az önbizalmam a régi. A pasijára vonatkozó kérdésemre azt válaszolja, hogy nem kedveli a pasikat. Ezt eddig is tudtam és szerintem ezért részben a gimi a hibás (vagyis az ottani közösség). Egyenlőre én is a fiúbarátaihoz fogok tartozni (legalábbis remélem) és utána rátérek majd másra is. Ezek után természetes, hogy visszakérdez.
- Nem, már nem cserélgetem őket. Rájöttem, hogy nektek lányoknak is vannak érzéseitek. Bocs ez bunkó kijelentés volt. A lényeg, hogy már nem szeretek megbántani embereket, szóval nem váltogatom a barátnőimet, de ez nem jelenti, hogy nem csajozok.- Azt mondtam ki, amit gondolok, mert nem fogom hazugságra építeni a kapcsolatunkat. Ezek után a munkával kapcsolatosan kezd el kérdezgetni.
- Néha felkérnek egy-egy filmbe szereplőnek, de amúgy semmi komoly. - Mondom és lassan eltűnik a fél szendvicsem. Ezek után egy kis csönd ülepszik közénk. Miközben eszek őt figyelem, ahogyan eszik. A napfény megvilágítja ragyogó bőrét és szép lassan falatozik, ahogy egy nőhöz méltó. Remélem nem hozom zavarba azzal, hogy így nézem. Vagyis az jó lenne, ha zavarba hoznám, hisz akkor csak érez irántam valamit.
Vissza az elejére Go down
Elizabeth Clark
Elizabeth ClarkFilmművészet
Életkor : 32
Foglalkozás : Tanuló, Pincérnő
Hozzászólások száma : 483

Lizzy & Will Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lizzy & Will   Lizzy & Will EmptyVas. Dec. 21 2014, 13:26

Nah, mondom én hogy nem lesz kolbászból szalonna, nem változott sokat ez a jómadár, de vigyorognom kell a dumájára.
-Pff, bocs hogy nem volt egyértelmű! - Vigyorgok. - Csak aztán vigyázz, sok vetélytársad van, akik jók! - Eszembe jut Sebastian, hm. Kicsit régen láttam. - És milyen színész leszel? Filmes? - Itt azt hiszem alapjáraton filmesek lesznek de biztos színházba is felveszik ha próbálkozik.
Amiket magyaráz aztán a csajok kapcsán... hát látszik a fejemen, hogy igazat adok neki, miszerint a nők is emberi lények, igen. Örülök hogy végre észrevette...
-Helyes, jól teszed. - Érzem hogy őszinte, ami nagy jó pont. Meg aztán engem nem zavar hogy csajozik, nem hittem volna el, ha azt mondja nem teszi. - A végén talán még kedvelhető leszel, nem csak egy bunkó bájgúnár. - Mosolygok "kedvesen" de én is csak azt mondom amit gondolok. Szerintem régen elviselhetetlen volt, most már talán nem az, hogy kicsit magába szállt.
-Valahol el kell kezdeni, nem lehetsz rögtön az új Brad Pitt! - Csóválom a fejem, de mosolygok. Legalább nem nagyzol. Lehet tényleg változott. Közben csendben eszegetek, mert hát ha beszélek sosem fog elfogyni, pedig nekem most van időm megenni, aztán már nem lesz.
Persze feltűnik hogy gyorsan végez, meg hogy néz engem. Hát őszinte leszek, meg sem fordul a fejemben, hogy szőke hajkoronám csodálná vagy hasonló nyálas dolgok, szóval tuti éhes maradt.
-Kérsz? - Kínálom meg, mert nehogy itt kiforduljon a padból, oda lenne a "tökéletes vagyok" imidzse. Bár miután összetúrtam a haját lehet már csak 99%-os a tökéletességi szintje, minő borzalom! Aahahhaa... Khm. Gonosz vagyok vele, érzem, de nem megy nem annak lenni. Na jó, megkínáltam, annyira nem vagyok gonosz, ugye?
Vissza az elejére Go down
William Parker
William ParkerFilmművészet
Életkor : 31
Foglalkozás : tanúló, kezdő színész
Hozzászólások száma : 126

Lizzy & Will Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lizzy & Will   Lizzy & Will EmptyVas. Dec. 21 2014, 16:02

Végre ő is poénkodik egy picit. Ez jó jel, mert azt jelenti ellazult. Megkérdezi, hogy milyen színész leszek.
- Aha filmszínésze leszek. - Mosolygok rá. Nem tudom, miért mosolyogtam, de jól esett.
- A végén talán még kedvelhető leszel, nem csak egy bunkó bájgúnár. - Mondja mosolyogva, de emellett akkor sem mehetek el szó nélkül, még ha régen igaz is volt rám.
- Miért régen annak tartottál? - Kérdezem vissza mosolyogva. Hamar észreveszi, hogy őt nézem. Remélem nem haragszik meg érte. Felém fordul. Na most lesz végem.
- Kérsz? - Először nem értem miért mondja ezt, aztán leesett. Biztos azt, hiszi azért nézem, mert elfogyott a kajám és szeretnék az övéből.
- Persze. - Mondom és kinyitom a táskámat, majd előkotrok belőle egy villát. Mindig van nálam, mert ha olyat veszek a büfében akkor jól jön. Közelebb ülök hozzá,hogy hozzáférjek a kajájához. Megragadom a villámat és én is elkezdek enni az ételéből. Mennyiszer álmodtam, hogy egy tálból eszünk és most végre teljesült. Nagyon finom az étel és egy tálból eszük, ez a pillanat már csak egyféle képen lehetne jobb, ha ő etetne engem vagy én őt.
- Nagyon finom. Ezt te csináltad?. -
Vissza az elejére Go down
Elizabeth Clark
Elizabeth ClarkFilmművészet
Életkor : 32
Foglalkozás : Tanuló, Pincérnő
Hozzászólások száma : 483

Lizzy & Will Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lizzy & Will   Lizzy & Will EmptyVas. Dec. 21 2014, 16:49

-Aham, valahogy sejtettem... Te leszel az új Zack Efron és majd énekeled hogy "jajj mindenki imád, pedig csak isteníteni kéne... "... - Nem bírtam kihagyni, pedig ez lehet tényleg gonosz volt. De olyan hiú, valahogy egy Számkivetettbe nem bírnám elképzelni, hát kócosnak kéne lennie! Minimum...
Aztán csak kedveskedem neki még egy kicsit úgymond, visszakérdez.
-Nem csak én... Will... Egy bunkó szépfiú voltál. - Közlöm vele halál nyugodtan mert nem vagyok szívbajos kicsit se. Talán túl szókimondó is, de sosem csomagoltam cukrospapírba a véleményem.
Ahh mondom én hogy éhenkórász... De megosztom vele, úgy is többet hoztam mert mára mégsem kért Neile. Mondjuk hogy közelebb ült annyira nem kellemes, benne van a személyes teremben de nagy lány leszek és tűrök. Tiszta hiró vagyok ma, komolyan.
-Aham. Olcsóbb ha főzök és azt hozom be, mintha a menzán ennék. Meg aztán így tuti ehető és laktató. - Magyarázom neki csak úgy. Meg hát legalább a srácok is értelmes kaját esznek, nem csak pizzát...
Vissza az elejére Go down
William Parker
William ParkerFilmművészet
Életkor : 31
Foglalkozás : tanúló, kezdő színész
Hozzászólások száma : 126

Lizzy & Will Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lizzy & Will   Lizzy & Will EmptyVas. Dec. 21 2014, 18:25


Lizzy & Will



Megint poénkodik ez szuper. Én is nevetek, mert vicces volt és nem akarom, hogy azt, higgye sértőnek találtam a viccét. Mikor megkérdezem, hogy régen annak tartott-e gyors választ kapok.
- Nem csak én... Will... Egy bunkó szépfiú voltál. - Örülök neki, hogy felvállalja a véleményét és nem titkolja.
- Szépfiú mi? Csak nem bejöttem neked? - Mosolygok rá. Úgy teszek, mintha poénnak szánnám, de tényleg kíváncsi vagyok. Milyen jókat fogunk nevetni ezen, ha sikerül összejönnünk. Akkor tuti elmondok neki mindent, amit eddig titkoltam. Még pár falatot eszek a kajájából aztán abbahagyom az evést és megköszönöm. Evés után szeretek picit feküdni, szóval lefekszek és kinyújtom a lábam a padon, a fejem, pedig Lizzy ölébe rakom.
- Zavar mi? Tudom, hogy nem szereted, ha belépnek a személyes teredbe, de cserébe birizgálhatod a hajam. - Ajánlom fel neki, mert már úgyis mindegy a hajamnak, mert már összeborzolta.




Vissza az elejére Go down
Elizabeth Clark
Elizabeth ClarkFilmművészet
Életkor : 32
Foglalkozás : Tanuló, Pincérnő
Hozzászólások száma : 483

Lizzy & Will Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lizzy & Will   Lizzy & Will EmptyVas. Dec. 21 2014, 20:17

Én valahol komolyan gondoltam, hogy az új tini szépfiú lesz, de ő csak nevet. Hát... legalább nem sértődős, akkor tiszavirág életű lenne a kapcsolatunk...
-Pff... Az hogy helyes vagy egy dolog, rengeteg helyes pasi van. Okos már kevesebb... - Mondom negédesen, mert külsőre valóban helyes a másik, de sosem volt egy észkombájn. Persze lehet csak ciki volt neki okosnak lenni ezért adta a hülyét. Kérdés hogy a jegyeit megveszi-e itt a Francesen, vagy valóban tud valamit produkálni...
Eszegetünk el is fogy, így hogy besegít. El is teszem a dobozt egy "nincs mit" biccentés kíséretében, örülnék hogy végre odébb megy az aurámból de... mire visszafordulok már a feje az ölemben én meg ledöbbenve pislogok rá. Ez komolyan gondolja?! Hát... úgy látom igen.
-Eltaláltad. Nem vagy olyan hülye, gratulálok... - Meredek rá. Játszik az idegeimen, mint holmi gitárhúrokon. Nem tudom eldönteni hogy merész vagy hülye. Esetleg mindkettő, az esetben vakmerő.
-Húúú micsoda nagylelkű gesztus... hova rohadjak... - Morgok neki, és nem, nem állok neki birizgálni a haját. Sosem érzek késztetést. Egyetlen srác esetén merül fel bennem ilyen vágy néha, az Lui. De neki egy puha szénaboglya van a fején, meg Lui nem érti félre. Willnél más a helyzet, elvégre ő amolyan... imádj, megengedem típus.
Erősen agyalok azon hogy mekkorát zakózik ha felállok. Hát, mindjárt kiderül, ha ügyes semmi baja nem lesz, mert bizony én nem akarok kispárna szerepbe bújni. Ennyire nem vagyunk jóban. Nagyon nem. Szóval felállok, a vállamra veszem a táskám.
-Ha aludni akarsz akkor jó sziesztát, ha esetleg úri gyomrod bírja a sétát, akkor elkísérhetsz a 203-as teremig. - Nem csak ő tud "kegyes" lenni. Nem akarok rohanni az órára, de elég messze van innen, szóval nekem el kell indulni. Nem tudom neki lesz-e órája és ha igen hol. Asszem ezen nem vagyunk együtt, mert ez a matekos, amivel Lippel járok... ha tényleg. Megint másfél óra töméy borzalom... ez nem dob fel, de majd csak túlélem.
Megvárom mit reagál, hogy jön vagy marad, aztán elindulok a terem fele.
Vissza az elejére Go down
William Parker
William ParkerFilmművészet
Életkor : 31
Foglalkozás : tanúló, kezdő színész
Hozzászólások száma : 126

Lizzy & Will Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lizzy & Will   Lizzy & Will EmptyVas. Dec. 21 2014, 20:42


Lizzy & Will



Szóval helyesnek tart, ez egy jó pont, viszont butának is tart ez pedig mínusz pont. Nem valami nagyon tetszik neki, hogy az ölébe feküdtem. A hajamba se túr bele, pedig most megengedtem neki. Pedig az tiszta romantikus lenne, de ha nem akkor nem. Már kezdek hozzászokni, hogy ilyen közel lehetek hozzá és nem csinál semmit, de a következő pillanatban feláll én meg a földre gurulok.
- Szólhattál volna mielőtt felállsz, bár akkor mi lett volna benne vicces. Ja és legközelebb majd szoknyát vegyél fel. - Mondom a földön feküdve és tényleg jó lenne, ha szoknya lenne rajta, mert remek kilátásom lenne.  
-Ha aludni akarsz akkor jó sziesztát, ha esetleg úri gyomrod bírja a sétát, akkor elkísérhetsz a 203-as teremig. -Mondja és én gyorsan felpattanok a földről, hogy el ne késsen. Nem azért csináltam, hogy lássa milyen fit vagyok, á dehogy.
- Na mehetünk is. - Mondom és elindulunk a terem felé.
- Amúgy lehet nem vagyok észkombájn, de a szakmámban zseni vagyok. - Vágok vissza a régebbi beszólására.
- Meg a csajozásban is zseni vagyok. - Mondom és rákacsintok. Hamar odaérkezünk a teremhez és mielőtt bemenne felé fordulok.
- Kapok puszit a helyes pofimra? - Kérdem mosolyogva és oldalra fordítom a fejem, hogy odaadja a puszit. Egyenlőre ennyivel is megelégednék, de kicsi rá az esély.



Vissza az elejére Go down
Elizabeth Clark
Elizabeth ClarkFilmművészet
Életkor : 32
Foglalkozás : Tanuló, Pincérnő
Hozzászólások száma : 483

Lizzy & Will Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lizzy & Will   Lizzy & Will EmptyVas. Dec. 21 2014, 21:37

Hát még jó hogy nem hallom miket gondol, bár gonoszabb mosolyra húzódik a szám, hogy közli szólhattam volna.
-Upsz. - Közlök csak ennyit. Legalább megtanulja, hogy nem érdemes velem packázni, nem vagyok olyan mint a többi miss p.csa, hogy olvadozzak ha egy helyes fiú az ölébe dobja magát... különben is milyen már ez? Hát nekem nem gyere be.
-Aha... álmaidban Will fiam... - Forgatok szemet a szoknyára, mert hát egy: nem igen hordok szoknyát. kettő: pont nem az ő kedvéért kezdenék el hordani.
Mondom, hogy szedje össze magát ha még beszélgetni akar, de lássunk csodát, felpattan mint egy keljfel Jancsi.
-Remek. - Nem tudom örültem-e volna ha inkább a padon fekvést választja, minden esetre ha már jön velem, akkor nem morgok.
-Óóóó, igazán? Jól utánzol? Vagy abból gondolod hogy fogrémreklámba tuti felvennének? - Mert hát van egy vigyora, az tény.
-Pfff. Na igen, tudom, szerintem neked megvolt a fél gimi. - Mondom összeszaladt szemöldökkel és némi elnéző mosollyal, hogy komolyan változtál? Szerintem nem...
-Tudod a választ, amely a tagadást foglalja magába. Amúgy... ez bejön a csajoknál? De komolyan! - Meredek rá. Mondjuk ha valakinek kevés igénye van, biztos majd elolvad és zavartan nevetgél Will dumáján és rámenőségén, de hát én messze nem vagyok pasizós fajta. Főleg mióta egy Don Juannal lakom együtt, Will teljesen szolid hozzá képest szerintem... Lehet értékelnem kéne?
Vissza az elejére Go down
William Parker
William ParkerFilmművészet
Életkor : 31
Foglalkozás : tanúló, kezdő színész
Hozzászólások száma : 126

Lizzy & Will Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lizzy & Will   Lizzy & Will EmptyVas. Dec. 21 2014, 21:54

- Tudod a választ, amely a tagadást foglalja magába. Amúgy... ez bejön a csajoknál? De komolyan! - Gondoltam, hogy nem fogja megtenni, de amilyen voltam régen, én sem tenném meg.
- Igen, általában bejön a lányoknak. - Mondom mosolyogva.
- De nem mindig és olyankor bevetek mást is, például a remek mosolyomat. - Mondom és a szexi fogkivillantós félmosolyomat megmutatom neki.
- Legtöbbször már ilyenkor a nyakamba ugranak, de nem csak a számmal tudok csajozni. - Mondom és beletúrok a hajamba és az ajkamba harapok.
- Ez sem rossz mi? - Mondom és rákacsintok.
- De olyan is van, hogy játszom a laza, menő srácot. - Mondom majd nekitámaszkodok az ajtófélfának és kieresztem az ilyenkor használatos mondatomat: "Mizu bébi?"
- Ha ez sem váll be akkor jön az utolsó, aminek sosem álltak még ellen. - Közelebb lépek hozzá, annyira hogy az ajkaink szinte összeérnek és a szemébe nézek, majd hátralépek és vigyorgok.
- Na most már biztos érted miért kedvelnek a csajok és, hogy miért akarok színész lenni. - Na most biztos megont azt gondolja, hogy nem változtam semmit, szóval valahogy vissza kéne csinálnom.
- Amúgy ne légy ennyire komor. Gyakran mikor ilyet csinálnak a fiúk nem is csajozni akarnak, hanem legtöbbször csak viccnek szánják. -
Vissza az elejére Go down
Elizabeth Clark
Elizabeth ClarkFilmművészet
Életkor : 32
Foglalkozás : Tanuló, Pincérnő
Hozzászólások száma : 483

Lizzy & Will Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lizzy & Will   Lizzy & Will EmptyVas. Dec. 21 2014, 22:14

-Durva... - Nézek rá félig elismerően, félig hitetlenkedve.
-Aham, hát azt már inkább megértem. - Forgatok szemet, de már mosolygok, ragadós. Na meg ez inkább indok, egy szép mosoly sokat ér.
-Hmpf... tényleg? - Nézek rá vigyorogva, hogy ez kész. Komolyan leáll itt "szexizni" nekem? És komolyan. Ez a srác buggyant, de legalább vicces. Bár... lehet ő halálosan komolyan gondolja, de attól még vicces marad.
-Megfogtál, ezentúl a Baywatch szexi-pasi fogalma is felülíródik... - Sóhajtom mint valami szőke cicababa, még a hajam is csavargatom, aztán csak nézek rá, hogy hagyjon. De azért mosolygok, remélem poén. Annak jó, de amúgy ezzel engem nem hat meg.
-Will, kész vagyok tőled! Jó, elhiszem, bár szerintem ez nem a színészi tehetségeden múlik hanem az egódon! - Nevetek mikor már az ajtófélfának is nekitámaszkodik az egyik teremnél.
-Na mi az? - Már komolyan érdekel, mi az überelhetetlen joli-jokerje. Közben azon agyalok, kéne egy ilyen karakter a könyvembe, mint Will. Szerintem jó humorforrás lenne a macsós karakter.
Erre jó közel hajol, de nem hat meg. Ez egy embernél működött, de őt sajnos nem láttam az ominózus tengerpart óta. Lehet csak álmodtam Lucient? Ahh... és Ah. Mert Will megint az idegeimen játszik.
-Te sem ismered a személyes tér fogalmát mi? Katasztrófa.... Amúgy... én a helyedben az uccsóval vigyáznék, elég pofon gyanús. - Intem óvva attól hogy sűrűn alkalmazza. Azért az egyetemi lányok nem gimis rüfkék. Már... jó esetben.
-Hát... mert röhejes? - Nevetem el magam az utolsó magyarázatára, mert hát komolyan, ki dől be egy ilyen csajozós dolognak? Egy 14 éves kamasz? Érett nő biztos nem...
Vissza az elejére Go down
William Parker
William ParkerFilmművészet
Életkor : 31
Foglalkozás : tanúló, kezdő színész
Hozzászólások száma : 126

Lizzy & Will Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lizzy & Will   Lizzy & Will EmptyVas. Dec. 21 2014, 22:31


Lizzy & Will



Legalább nevet ezeken, szóval nem veszi halálosan komolyan.
- Mond, hogy ezek nem voltak jó módszerek. Ide látom, hogy téged is sikerült levennem a lábadról. Amúgy van még egy trükköm. - Mosolygok rá. Nem tagadhatja bejövök neki. Vagyis remélem. Tiszta romantikus lett volna, ha megcsókol mikor közel megyek hozzá, de hát nem így lett. Remélem kíváncsi lett, hogy milyen módszerem van még. Na jó megmutatom neki. Kapni fogok nemsokára úgy érzem.
- Biztos kíváncsi vagy milyen módszerem van még. - Mondom mosolyogva és felhajtom a pólóm, hogy látszódjanak a kockáim.
- Béna trükk mi? De a lányok szokták szeretni, főleg ha ezt csinálom. - Mosolygok és megragadom a kezét és végigsimítok vele a hasamon. Elengedem és visszahajtom a pólóm.
- Várj még mielőtt megütsz. Most már úgy is mindegy, ezért még jobban átlépem a személyes tered. - Mondom és megölelem. Jó így szórakozni vele. Na most jöjjön, aminek jönnie kell. Elengedem majd lejjebb hajolok, hogy jobban elérje a fejem, a szemébe nézek és mosolygok.
- Jöhet a pofon, legalább addig is érintkezünk egymással. - Mosolygok ismét. Szívesen mondtam volna, hogy büntes, de az tényleg sok lett volna.


Vissza az elejére Go down
Elizabeth Clark
Elizabeth ClarkFilmművészet
Életkor : 32
Foglalkozás : Tanuló, Pincérnő
Hozzászólások száma : 483

Lizzy & Will Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lizzy & Will   Lizzy & Will EmptyVas. Dec. 21 2014, 23:15

-Pff, az túlzás, de szórakoztat! - Nevetek, nem is tudom engem mivel lehet lenyűgözni. Sebastiannak kicsit sikerült, de hát neki is mondtam nem akarok randizni. Gondolom úgy már nem vagyok olyan érdekes neki, de lehet csak elfoglalt. Nem tudom. De Will meg a módszerei sikeressége, ezzel vitatkoznék, de nem akarom letörni se. Lehet csak mű egója van, belül meg önbizalom hiányos... Ahahhaha, ezt én sem gondolhatom komolyan!
-Óó hogyne, ne kimélj. De ha olyan tuti pofon váglak, készülj Casanova! - Nevetek, aztán jobban hogy felhúzza a pólóját. Ha tudná, hogy minden nap látok egy kockás hasat (néha egy pucér feneket is... sajnos...) akkor nem gondolná, hogy ez a mindent ütő adu ász.
-Ahh, Will, semmit nem változtál, ha azt hiszed ennyi elég hogy megszerezz egy lányt! - Nevetek, törlöm a szemem is. De elveszi a kezem, ráteszi a hasára én ódzkodva húzom vissza, nem csak azt nem szeretem ha hozzám nyúlkálnak de én sem szeretek nyúlkálni.
-Ehm, bocs, próbálkozz más szőkéknél, okés? - De nem elég ez neki, ez komolyan valami bosszút szőtt ellenem, lehet nem is én utálom őt hanem ő engem?! Én meg megosztottam vele a kajám is. Nem megölel?!
-Wááá!!! - Ez a szöveg, elérte hogy még a pofont is visszaszívjam, pedig erősen viszket rá a tenyerem. - William Parker... - Sziszegem neki. - Még egy ilyen és nem pofon vágni foglak... - Fenyegetem meg, de térdeltem már meg istenesen tökön fiút. Jó, az félig véletlen lett annyira erős, de én továbbra is azt mondom, nem az én hibám volt, a srác kezdte. Azóta se értem azt az intőt...
-Semmit nem változtál, ugyan olyan pofátlan vagy! - Dohogom. - Úgy megfojtanálak. Komolyan... Fogadjunk remekül szórakozol. De előre közlöm, ha még valaha az életben beszélgetni akarsz velem ezt nagyon gyorsan abbahagyod! - Mondom dühösen, még az orrlyukaim is kitágulnak ahogy fújatok, nem akarok jelenetet a folyosón, de úúúúúúúgy megszorongatnám a gigáját hogy az hihetetlen. Basszus, mi jön még? De tuti jót röhög magában. Wáh! És csodálkoztok hogy utálom a fiúkat... kár hogy nem akarok leszbi lenni, mennyivel egyszerűbb lenne...
Vissza az elejére Go down
William Parker
William ParkerFilmművészet
Életkor : 31
Foglalkozás : tanúló, kezdő színész
Hozzászólások száma : 126

Lizzy & Will Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lizzy & Will   Lizzy & Will EmptyVas. Dec. 21 2014, 23:31

- William Parker...Még egy ilyen és nem pofon vágni foglak...- Na jó most már kezdek félni. Sajnos nem nagyon érti az ilyen poénokat szóval le kéne nyugtatnom.
- Semmit nem változtál, ugyan olyan pofátlan vagy!Úgy megfojtanálak. Komolyan... Fogadjunk remekül szórakozol. De előre közlöm, ha még valaha az életben beszélgetni akarsz velem ezt nagyon gyorsan abbahagyod! - Legalább nem azt mondta, hogy soha többé nem beszél velem. Na jó most azonnal ki kell találnom valamit különben örökre lemondhatok róla.
- Lizzy, én ezeket nem azért csinálom, mert belédzúgtam...- vagyis egyrészt igen, de erről még nem kell tudnia.
- Azt hittem barátok vagyunk és a barátok poénkodnak egymással, minden lány barátommal ezt csinálom és nem viszem őket utána az ágyamba. - Mondom és most nem nevetek.
- Tényleg megváltoztam, de mivel fiú vagyok és ráadásul nem vagyok meleg, így szeretem a lányokat és ezért csajozok. Minden pasi csajozik. De én nem úgy tekintettem most rád, mint egy prédára, hanem mint egy barátra és még egyszer mondom ez mind vicc volt. Neked is biztos vannak barátaid, akikkel nevetgélsz, lehet hogy nekik más féle poénjaik vannak, de minden ember más. - Mondom neki és reménykedek, hogy nem haragszik.
- És, ha megbocsájtottál és így elkomolyodtunk, elmesélnéd miért gyűlölöd ennyire a férfiakat? - Kérdem, mert csak a gimis fiúk miatt nem utálhatott meg minden férfit ennyire.
Vissza az elejére Go down
Elizabeth Clark
Elizabeth ClarkFilmművészet
Életkor : 32
Foglalkozás : Tanuló, Pincérnő
Hozzászólások száma : 483

Lizzy & Will Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lizzy & Will   Lizzy & Will EmptyHétf. Dec. 22 2014, 00:14

Hát jól felidegesít és ha az ember azt hinné, nem lehet fokozni, hááát téved. Mi a jó istent hadovál?
-Hát azt látod sejtettem! - Nevetek kiakadva, eszembe nem jutott. Will meg a szerelem? Na meg nekem sem hiányzik, tiszta fájdalmas az egész. -Áh értem, csak tudod a barátok tiszteletben tartják a másik háklijait, na mármost ha te tudod, hogy én utálom ha a személyes teremben matatnak, akkor te se tedd. Ez ennyire nagyon egyszerű! - Mert oké, az elején még én is poénra vettem, de már sok lett és idegesít.
-Tanuld meg hol a határ. - Közlöm kimérten.
Forgatom a szemem a magyarázatra.
-Okés, értem. De ha tetszik, ha nem, velem vissza kell fognod magad kicsit, vili? Egyszer-egyszer nem zavar, de ez már sok volt... - Puffogok, még idegesít de a maga módján bocsánatot kér szóval próbálom csitítani a dühöm.
-Te is nagyon jól tudod. Brian elég nagy tapló volt, tegyük hozzá, pont olyan volt mi te... - Na jó, ez lehet túlzás bár igazából nem. Briannek sem számítottak a lányok, csak a szex és hogy valaki ábrándozva gondoljon rá, ha olyan van felmutathassa milyen csaja van és ennyi. Csak a szerelem miatt vak voltam és nem vettem észre, hogy rohadtul nem érdekli senki más saját magán kívül. Hah... Mondjuk a suliban én nem mondtam el senkinek milyen Brian igazából és mit csinált, mindenki (ahogy én is) normálisabb szívtiprónak gondolta.
-Will, ne beszélgessünk erről, vagy ne most. Alapból sem vagyok egy ölelkezős-bújós fajta, poénból pláne, szóval erről nem Brian tehet. - Csak kicsit.
Vissza az elejére Go down
William Parker
William ParkerFilmművészet
Életkor : 31
Foglalkozás : tanúló, kezdő színész
Hozzászólások száma : 126

Lizzy & Will Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lizzy & Will   Lizzy & Will EmptyHétf. Dec. 22 2014, 15:45


Lizzy & Will



Huh , szerencsére nem nagyon haragszik. Most már megpróbálom visszafogni magam, nehogy végleg elromoljon a kapcsolatunk. Válaszol a kérdésemre, hogy miért utálja a fiúkat. Gondoltam, hogy valami pasi miatt.
- Igazából nem tudom. Sose mondtad, hogy ki az a Brian, mert nem voltunk olyan viszonyban, hogy elmond, de akkor lényegtelen. - Mondom, úgy mintha már nem is érdekelne, pedig nagyon is érdekel a sztori. Tuti átverte őt az a Brian. Olyan lehetett, mint én régen. Ezek után mondja, hogy beszéljünk valami másról. Tuti jót tenne neki, ha elmondaná és utána megölelne, de ha nem akarja nem fogom erőltetni. Amúgy most tűnik fel, hogy mennyire változó a hangulata. Egyik pillanatban még nevetgél utána leordítja a fejem és újra rendes (a maga módján).
- AKkor miről beszéljünk. Nem tudom miről szeretsz beszélgetni, szóval dobj fel valami témát. - Mondom mosolyogva. Nem tudom mikor esik le neki, hogy órája van, de én örülök neki, hogy velem van és nem bent a teremben.


Vissza az elejére Go down
Elizabeth Clark
Elizabeth ClarkFilmművészet
Életkor : 32
Foglalkozás : Tanuló, Pincérnő
Hozzászólások száma : 483

Lizzy & Will Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lizzy & Will   Lizzy & Will EmptyHétf. Dec. 22 2014, 22:02

-A focicsapat tagja volt... nem számít, utálom és beszélni is utálok róla! Amúgy... pont ezért lepett meg, hogy hirtelen beszélgetni akartál velem. - Teszem hozzá csak a rend kedvéért. Mi nem beszélgettünk gimiben sem, akkor most miért fura neki hogy nem tesszük? Na mindegy. Igazából nem halok bele ha szóba állok Willel, amíg nem ölelget és nem nyúlkál lehetünk jóban is, nem kell feltétlen utáljam őt. Elvégre mikor volt már...
Sajnos elég fúria tudok lenni ha felbosszantanak, de ha látom hogy véletlen húzták ki a gyufát próbálok normális lenni és csak belül dohogni. Szerencsétlen Lip is kapott egy adagot a múltkor, de hát ő se volt százas, maradjunk annyiban.
Mondjuk az tény, olyannyira felpaprikázott, hogy az óráról is elfeledkeztem kicsit, de azért haladok felé, de nem két perc odaérni. A nagy egyetem átka és áldása, szemszög kérdése.
-Pff... - Ő akar beszélgetni és én törjem magam?! Ahh... hah. Jó, mondjuk neki van nehezebb dolga velem, ő próbálna normális lenni, nem kéne leírnom újfent, csak mert régen utáltam. Vagy én vagyok túl jó fej. Mittom' én. Szóval... - Szóval... ha már ilyen színészi hajlamaid vannak, akkor a színjátszókörben is benne vagy? - Ki tudja, lehet megnézném vajon csak a szája nagy és egy ripacs, vagy talán még élvezni is fogom a játékát? Ki tudja. Amúgy se tudok róla sokat, szóval logikus hogy róla kérdezek, gondolom.
Vissza az elejére Go down
William Parker
William ParkerFilmművészet
Életkor : 31
Foglalkozás : tanúló, kezdő színész
Hozzászólások száma : 126

Lizzy & Will Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lizzy & Will   Lizzy & Will EmptyKedd Dec. 23 2014, 15:10


Lizzy & Will




Szóval focicsapat tagja volt. Majd kinyomozom ki ez az alak, mert megbánja, amit tett. Látom nem nagyon tetszik neki az ötlet, hogy ő találjon ki témát, de végül csak kinyög valamit.
-Szóval... ha már ilyen színészi hajlamaid vannak, akkor a színjátszókörben is benne vagy?- Van olyan?? Nem mondhatom, hogy nem is tudtam, hogy van ilyen, mert akkor azt fogja gondolni, hogy csak a szám nagy.
- Tudod annyira leköt a tanulás.. - Mondom, de közben elnevetem magam. Én és a tanulás. Nem vagyok egy jó tanuló, de azért van eszem.
- Na most komoly leszek. Nem nagyon volt rá időm, mert a sok sportszakkor meg az, hogy néha elhívnak egy-egy filmbe szerepelni teljesen elveszi az időmet. - Tényleg szoktak meghívni filmekbe, bár eddig csak egy főszerepem volt, de azért ez is valami. Nem kérdezek vissza, mert most hagyom, hogy ő kérdezzen és így megismerje az új énem.


Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

Lizzy & Will Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lizzy & Will   Lizzy & Will Empty

Vissza az elejére Go down
 

Lizzy & Will

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

 Similar topics

-
» Lizzy & Will ez már randi?
» Egy kis félreértés - Zin és Lizzy
» Let's have fun || Demi, Lizzy & Seb
» Csak nem? ~ Will és Lizzy
» Egy is félreértés 2 - Lizzy & Zin

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: A világ legvégén :: Frances épületek :: Archívum-