Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
The awkward moment – Lip & Nina - Page 2 EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
The awkward moment – Lip & Nina - Page 2 EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
The awkward moment – Lip & Nina - Page 2 EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
The awkward moment – Lip & Nina - Page 2 EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
The awkward moment – Lip & Nina - Page 2 EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
The awkward moment – Lip & Nina - Page 2 EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
The awkward moment – Lip & Nina - Page 2 EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
The awkward moment – Lip & Nina - Page 2 EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
The awkward moment – Lip & Nina - Page 2 EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
The awkward moment – Lip & Nina - Page 2 EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 The awkward moment – Lip & Nina

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Philip Brownell
Philip BrownellVizuális kommunikáció
Életkor : 34
Hozzászólások száma : 111

The awkward moment – Lip & Nina - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The awkward moment – Lip & Nina   The awkward moment – Lip & Nina - Page 2 EmptyCsüt. Dec. 04 2014, 19:30

- Elkapó. - Mosolygok rá, és ha ismeri a sportot, biztos vagyok benne, hogy egyből eszébe jut, mennyire balszerencsés poszt ez. Igen, nekem kell a legtöbbet futni és igen, legtöbbet velem játszanak kicsi a rakást és bármilyen meglepő, mindig én kerülök alulra. De nem baj, az a furcsa helyzet, hogy én szeretem ezt!
- Aranyos, az a vicces, hogy én nem voltam ilyen kisfiú. - Nevetgélek kicsit, mert abszolút el tudom képzelni. - Ha gondolod, egyszer kijöhettek az egyik meccsünkre, nem vagyunk profik, de azért elég jókat szoktunk játszani. - Roppant pontos megfogalmazás, mit ne mondjak, de csak azért teszem hozzá, nehogy azt várja, amit a tévében lát, a túlszteroidozott katonáktól. Mondjuk mi sem vagyunk kisbabák, nem viselkedünk akként, csak nem kapunk el minden labdát, nem minden dobásunk/rúgásunk pontos, nem minden taktikánk bombabiztos, mégis úgy érzem, ez pont jó így, ahogy van.
- Hát, régebben nem kellett panaszkodnom. - Vigyorgok szélesen, amikor visszagondolok a régi időkre... óh, ha még mindig az a Lip lennék, valószínűleg nem lenne akkora kincs nekem nőt érinteni. De most csak egy érzelmes szerencsétlenség vagyok, a sérült gyerek, aki a kutyának se kell. Nem mintha annyira bánnám, gyakran jól esik egyedül lenni, de néha kicsit magányos vagyok. Kicsit sajnálom, hogy ilyen elcseszett lettem és nem tudok normálisan kötődni az emberekhez.
- Még...! - Teszem hozzá hatalmas, drámai sóhajjal, szemimet forgatva, amikor azt mondja, most épen és egészségesen ül itt a konyhában... de... itt annyi kés van, meg forróság, meg minden halálos veszély, ami bármikor lecsaphat rá. Persze, nem ez az egyetlen ok, amiért fél szememet, gyakran tekintetemet rá villantom, de ezért is. Na meg persze roppant akttraktív látvány, jól esik a férfiember szemének rápillantani.
- Úúú, piros pont? - Vigyorodok el és nem bírom megállni. - Hova kapom...? - Kérdezem végül tovább vigyorogva, mert ez olyan magas labda volt Ninától, hogy nem bírtam megállni. Már le is szűrtem a tésztát, és el is zártam a szószt is, szóval kész az ebédünk, pillanatok alatt megvolt.
- Csak a szerveidet? - Nézek rá tipikus "most komolyan?" fejjel. - Ne nézz kezdőnek! A hajad is! Tudod, mennyit adnak manapság az ilyen gyönyörű, hosszú tincsekért? - Kérdezem szemöldökömet felhúzogatva, miközben egy tincset el is kapok és végigsimítok kezeimmel a fekete szépségen. Finom sejmes a tapintása, hamar megcsap az illata és... ahw. Olyan finom.
- Örülök ha ízlik. - Mondom, miközben már viszem is őket az asztalhoz, azt azért megvártam, hogy megkósolja. Mosolygok is hozzá, igazából volt időm gyakorolni a főzést, attól nem kell félni, hogy kezdő vagyok. Néha nem a megfelelő alapanyagokat válogatom össze, de... nem vagyok olyan katasztrófa. Főleg, ha spagettiről van szó... azt tulajdonképpen mindenki meg tudja csinálni. De nem szerénykedem, pedig szeretnék, de az olyan nagyon nem imponáló, meg nem olyan férfias tulajdonság.
- Hát, ha kollégista fiú vagy harmadik éve, akkor vagy pizzán és zacskós levesen élsz, vagy feltalálod magad. Én nem nem vagyok nagy kimozdulós partyarc és volt időm... kísérletezgetni. Láttál volna eleinte. - Nevetek egyből, közben kihúzom a széket Ninának is, hogy a csinos kis formás popsiját letegye, majd én is lecsüccsenek mellé. Aztán eszembe jut, hogy valami innivaló is kéne, szóval tündérszárnyaimon már repülök is, hogy szerezzek egy kis üdítőt, meg két poharat nekünk, majd ismét ledobom magam.
- Hm, bocsi, sajtom az nincs, de szedjél nyugodtan! - Mondom neki, és ha ő megtette, akkor szedek én is, mert már tényleg éhen halok és én már jóóó régóta fent vagyok, de nem baj. Még nem most lesz, hogy én kidőlök, bár a jó ebéd, hmmm...
- Jó étvágyat! - Mosolygok rá még egyszer, mielőtt én is nekikezdek. Ah, csak most érzem, mennyire éhes voltam!
Vissza az elejére Go down
Nina Burke
Nina BurkeKlasszikus kommunikáció
Életkor : 29
Hozzászólások száma : 325

The awkward moment – Lip & Nina - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The awkward moment – Lip & Nina   The awkward moment – Lip & Nina - Page 2 EmptySzomb. Dec. 06 2014, 22:31

- Elkapó? Hmm akkor ezek szerint a kondiddal nincs baj. – állapítom meg, mert tudom, mivel jár az említett poszt, egy-egy meccs után nem gondolnám, hogy kilométerhiánya lenne.
- Nem? Akkor milyen kisfiú voltál? – dobom vissza a labdát, és ha nem ilyen, akkor kíváncsi vagyok, milyen gyerek volt, vajon áldott jó kölyök, vagy rosszcsont.
- Persze, szívesen, de a meccs után akkor segítened kell valahogy leállítani Dan pörgését! – nevetek fel, mert ismerem már öcsémet ennyire, hogy naagyon beindulna egy meccs után, bár még egy meccsre se vittük ki, kicsinek ítéltük, de mivel ennyire szereti, és legalább ez egy újabb találkozási lehetőség lenne Lippel, hát kapok az alkalmon. A következőkben jön egy kis baki a melltartómmal, de ez is megoldódik, és egy poénnal kevésbé kellemetlenné tesszük nekem a helyzetet. Bólogatok arra, hogy régen nem kellett panaszkodnia, és most már tényleg elkönyvelem magamban, hogy egy lányoknál sokat tapasztalt srác a társaságom, de ez nem feltétlen baj.
- Igen, még, de ne gondolj ennyire kétbalkezesnek, nem szoktam ám mindig ennyit szerencsétlenkedni, mint most itt rövid időn belül! A te hibád, rossz hatással vagy rám! – nyújtom rá a nyelvem játékosan, aztán felnevetek. Természetesen nem hibáztatom őt igazából, ez most egy ilyen nap, hogy kicsit többet bénázok a kelleténél, néha ilyen is kell. A széken ücsörögve figyelem, ahogy konyhatündérkedik, így kiszúrom ám, hogy többször nézelődik felém, és nem tudom miért, de ez valamiért zavarba hoz, persze jó értelemben. Én is gyakran nézek végig rajta, de főleg az arcát figyelem, mert szerintem elég helyes, és ennek következtében egyszer-kétszer össze is akad a tekintetünk. Felnevetek a piros pontos reakcióján, de tényleg magas labda volt ez.
- Hmm, hozd az ellenőrződet, és beleírom oda. Vagy rúzzsal az arcodra is rajzolhatom. – válaszolom mosolyogva, aztán viccelődni kezdünk a szerveladásról és társairól.
- Jaj hát bocsánatodért esedezem, hogy ilyen amatőrnek néztelek. Viszont azt kell mondanom, hogy jártasnak tűnsz a témában… talán mellékállás az egyetem mellett? – nézek rá felhúzott szemöldökkel, szám szélén mosoly bujkál. A kaja kész, pillanatokon belül már az asztalon gőzölög finoman illatozva.
- Na, ez mindenképp pozitív dolog. Nekem van egy olyan egyetemista ismerősöm, aki csak akkor eszik kb. rendes főtt kaját, hogy ha rendel magának, vagy ha havonta-kéthavonta hazamegy a szüleihez. Majd mesélek neki rólad, hogy hímnemű egyedként is kézbe lehet venni a fakanalat, de szerintem szavaim süket fülekre fognak találni, mert nem egyszer jelentette már ki kategorikusan, hogy a főzés a nők dolga, ő nem fog főzni. – rázom meg a fejemet nevetve, és bár nem értek egyet ezzel a felfogással, én így kedvelem Jerry-t.
- Nem probléma, a spagetti ígyis-úgyis jó! – villantok rá egy mosolyt, aztán szedek magamnak. Kb. normál adagot szedek, én nem vagyok az a fajta lány, aki csak csipeget a fiúk társaságában, ha éhes vagyok, hát eszem. Szerintem a srácoknak is imponálóbb, ha egy lány tud enni, de persze biztosan vannak kivételek, mint mindig.
- Jó étvágyat! – kívánom én is, aztán megkóstolom Lip főztjét, és bár a szószt már külön megízleltem, így a tésztával együtt még jobb.
- Hm, finom nagyon. Megtartalak, azt hiszem legközelebb is majd „véletlenül” ebbe a szobába jövök be. – nevetek fel viccelődve, bár ha mindig jókat főzne, akkor tényleg meggondolnám ezt az opciót. Na persze én nem használok ki senkit, ez távol álljon tőlem, de azért poénkodásnak jó ez. Egy kis ideig nem szólok semmit, az evésre koncentrálok, de amikor odanézek Lipre, kirobban belőlem a nevetés.
- Szószos az orrod! – mondom vigyorogva, és nem tudom hogy csinálta, de az orra hegyén ott van egy kis adag szósz. – Mint egy kisgyerek…Várj, segítek. – ajánlom fel kedvesen, és még mindig mosolyogva fogok egy szalvétát, hogy leszedjem az orráról az ételt
Vissza az elejére Go down
Philip Brownell
Philip BrownellVizuális kommunikáció
Életkor : 34
Hozzászólások száma : 111

The awkward moment – Lip & Nina - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The awkward moment – Lip & Nina   The awkward moment – Lip & Nina - Page 2 EmptyVas. Dec. 07 2014, 20:01

- Nem mondanám. - Nevetek, mintha olyan nagyképű lennék és hivalkodó. Talán az is vagyok picit. Most az egyszer. - Amúgy atlétikázom is, futó vagyok, különböző távokon. - Mondom mosolyogva, bár az érmeimet inkább nem villogtatom, mert a végén még olyannak tűnnék, aki el van szállva magától. Pedig nem, csak gyors vagyok, de repülni nem tudok. Inkább maradok a talajon az a biztos.
- Haha, biztos tudni akarod? - Nevetek, amikor azt kérdezi, milyen kisgyerek voltam, de nem várom meg a válaszát, inkább vigyorogva mesélek. - Dacos, makacs, antiszociális, utáltam mindent és mindenkit. - Most már nevetve mesélek róla, de akkoriban nem volt ilyen vicces. Tényleg utáltam az iskolát, és csak azért jártam be, mert otthon lenni még jobban utáltam. Ennek ellenére nem én voltam a kis nyeszlett, akit bántalmaztak, nem, én voltam, aki szekrénybe zárta és gatyázta a kisebbeket. Valószínűleg, ha otthon apám rendesen viselkedett volna, és figyeltek volna rám, nem kellett volna ilyesmiben kiélnem magam.
- Megoldjuk, majd hozok kényszerzubbonyt. - Kacsintok rá egyet, de aztán elnevetem magam, természetesen eszem ágában sincs bántani őt... maximum annyira, hogy kicsikizem belőle a lelket is, ha csikis és máris nem lesz ereje pörögni. Az ilyen kisebb gyerekekkel még tök jól bánok, most már. Bánom, hogy az öcsém nem sokkal fiatalabb nálam és pont... rossz időszakomban kellett volna összenőnünk. Talán lehetett volna egy igazi, normális kapcsolatunk, na mindegy.
- Ha tudnád, milyen balszerencsét hozok... - Mosolydok el lassan, fél oldalasan, de hihetetlenül fáj kimondani a szavakat. Érzem, ahogy visszagondolva egy kis súly nehezedik a mellkasomra. Nem, nem az én hibám volt, akkor sem az én hibám volt. A faszfejé, aki szembejött és áthajtott a sávunkba, az ő hibája volt, nem az enyém. Nem én tehetek róla. Nem, nem, nem.
Egy kicsit elbambultam a nagy mantrázásban, aztán gyorsan visszaterelem a figyelmem Ninára, aki immár a pirospontomról mesél.
- Rúzzsal rajzolni, kézzel...? Hmm, az olyan snassz, inkább adhatnál egy puszit és akkor kiegyeztünk, na? - Egyezkedek vele vigyorogva, mint valami rossz perverz pedofil a gyerekekkel. Remélhetőleg nem fog annak nézni. Nem vagyok az! Csak a vigyorom olyan széles, hogy remélem nem vakítom meg a fogaimmal.
- Ja, hát, a programozásból nem fogok meggazdagodni, kellett mellé valami más... - Forgatom a szemeimet, ártatlan, angyali mosollyal az ajkaimon. Persze, minden nap embereket gyilkolok és eladom mindenüket, amit csak el lehet. Ez tök egyértelmű, rutinfeladat már csak számomra. Sőt, még agygyűjteményem is van, üvegben, mert azért nem adnak elég jó árat manapság.
- Süket fülekre? Nálam is... - Nevetem el magam és ha nem esne le neki, min nevetek én annyira, akkor csak vigyorogva a fülemre mulatok. Nem feltűnő a hallókészülékem, lehet, hogy eddig észre sem vette és hallok is viszonylag normálisan. Nem kell velem kiabálni, mint az idősekkel.
Közben pedig nekiállunk ebédelni, jó étvágyat kívánunk és elfogadjuk sajt nélkül is a spagettit, de igaza van Ninának, anélkül is finom lett. Legalábbis én jóízűen eszek belőle, valószínűleg azért is, mert már éhes voltam.
- Héééj, legközelebb én török rád, amikor félmeztelen vagy, és neked kell főzni nekem, kölcsön kenyér visszajár! Így már nem is olyan vicces, mi? - Kérdezem tőle vigyorogva, bár nekem kifejezetten tetszene a helyzet, nem vagyok biztos benne, hogy Nina is annyira boldog lenne a szituációtól. Ami azért elég kár, valljuk be. Kár. De még mennyire.
Aztán rám pillant és hirtelen elkezd nevetni, én pedig értetlenül nézek rá, aztán amikor az orromat mondja, kancsalítok, próbálom megnézni, de az orrom hegyét csak nem látom... ellenben biztosan vicces fejet vágok, de még milyen vicceset!
- Hm, köszi... - Mosolygok rá, milyen kis aranyos, törődő. Kissé feljebb emelem a fejem és elvigyorodok. - Az arcomat is, anyu. - Felőlem nyugodtan törölgethet még, vagy simogathat, amit csak szeretne. Nyugodtan élje ki rajtam az anyai ösztöneit, egy kis gondoskodásra bármikor vevő vagyok.
Vissza az elejére Go down
Nina Burke
Nina BurkeKlasszikus kommunikáció
Életkor : 29
Hozzászólások száma : 325

The awkward moment – Lip & Nina - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The awkward moment – Lip & Nina   The awkward moment – Lip & Nina - Page 2 EmptyVas. Dec. 07 2014, 23:35

Szó esik a sportról, vagyis inkább csak ő mesél, aztán a gyerekkor jön szóba picit. Bólogatok, hogy igen, tudni szeretném, milyen kissrác volt, de mondja magától is.
- Antiszociális? Hát ezt elég nehéz elképzelnem… - mondom, és őszintén meglepődök, hogy ezt hallom, mert én rövid ismeretségünk alatt sok mindennek mondanám, de antiszociálisnak egyáltalán nem.
- Na szééép, kényszerzubbonyt tennél a három éves öcsémre? – játszom el a felháborodottat, de aztán elmosolyodom, tudom én, hogy csak viccel, értem én a poént.
- Ugyan, nem lehetsz vészes. Senkibe sincs belekódolva, hogy balszerencsét hoz, egyszerűen csak vannak rosszabb napok, ennyi. –  legyintek mosolyogva. Tényleg nem gondolnám, hogy valaki pusztán a létezésével egy rossz ómen lenne másokra nézve, én ennél sokkal pozitívabban szemlélem a világot.
- Ejnye, milyen nagyravágyók vagyunk… Vigyázz, mer t elveszíted a piros pontot, vagy kapsz mellé egy feketét is, aztán majd azt meglátod, hova kapod! – fenyegetem meg játékosan, de szerintem ezt én se gondoltam át, amit mondtam, mert ezzel ismét egy magas labdát adtam Lipnek, de talán lesz olyan gentleman és nem csapja le, vagy ha igen, na puff, megint jöhet a pirulás.
- Mindent értek. – bólogatok nagy okosan egy mosollyal a szélén. Persze, pont Lip néz ki olyan pszichopatának, aki szervkereskedelemmel foglalkozik. Ezután szó esik a főzőcskézésről, és mikor a süket füleket emlegeti, először tényleg nem esik le, miért nevet ő ezen ennyire, de amikor a saját füleire mutat, leesik a tantusz. Eddig fel se tűnt, hogy hallókészüléke van, na nem mintha ez változtatna bármin is, én az ilyen apróságokkal nem szoktam foglalkozni, én ettől még teljes értékű embernek tartom.
-Na, akkor tudod miről beszélek. – mosolygok, de ezt nem rosszból mondtam, egyáltalán nem, de ha már van öniróniája, hát csak nem zavarja, ha én is csak vigyorgok a dolgon, nem szerettem volna én ezzel megbántani, meg semmi. Idő közben elkezdünk enni, de a kommunikáció nem nagyon szakad meg ez idő alatt sem.
- Na persze, szeretnéd, mi? – vigyorgok vissza rá, és bár most mosolygok, azt hiszem ha félmeztelen lennék amikor rám nyit, akkor gigamega nagy zavarban lennék, és elkönyvelném életem legcikisebb élményének.
- Azt hiszem, ezentúl nagyon óvatosnak kell lennem öltözés közben, mert a végén tényleg rám nyitsz. Bááár ahogy most gondolkodom, nem is tudod hol lakok, szóval bukta van drágaságom. – nyújtom rá a nyelvemet játékosan. Az evésből származó csöndet a nevetésem töri meg, ami még nagyobb nevetésbe fordul át, mikor látom a kis bandzsítós mutatványát, de aztán segítek rajta egy szalvétával.
- Na jól van, így már szép tiszta vagy! Aztán ezek után egyél szépen és ügyesen Lipike! – mosolygok anyáskodó hangnemben, aztán újra elnevetem magam. Nagyon jó kedvem van, és ehhez a srác nagyban hozzájárul.
- Ha már enni nem tudsz rendesen, azért a mosdót tudod használni egyedül nem? Mert abban nem vállalok segédkezést. – viccelődök tovább ezen a témán, de közben azért falatozgatok is, nem szeretném, ha kihűlne a spagettim.
Vissza az elejére Go down
Philip Brownell
Philip BrownellVizuális kommunikáció
Életkor : 34
Hozzászólások száma : 111

The awkward moment – Lip & Nina - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The awkward moment – Lip & Nina   The awkward moment – Lip & Nina - Page 2 EmptyPént. Jan. 02 2015, 16:03

- Hála istennek nem ismertél akkoriban. - Vigyorgok felé, mert hm, elég érdekes lett volna, ha éppen őt terrorizálom kisgyerekként. Nem mintha annyira titkolnám vagy rejtegetném a múltam, tudjátok az ódák az elfogadásról és a tagadás befejezéséről. Ja, igen, éveken át ezzel traktáltak, pont eleget kaptam a finom tejbepapi-sűrűségű maszlagból, hogy higgyek benne. Szóval okosan betanított kiskutyaként beszélek és fogadok el mindent, amit csak kell.
- És szájkosarat, ha harapós. - Ártatlanul pillantok a plafon felé, majd forgatom a szemem, dehogy csinálnék én ilyesmit. De akkor is vicces elképzelni magam, ahogy odamegyek szegénykéhez és próbálom kötözött sonkaként lefogni. Pont én, haha.
- De, de, hidd el. Én sem hittem ilyesmiben, de a dolgok elromlanak körülöttem. Majd meglátod! - Bizonygatom legalább olyan beleéléssel, mintha most találtam volna fel a rák ellenszerét és azt próbálnám elhitetni szegény emberekkel, fejesekkel, a világgal és senki nem hinne nekem. Legalább annyira abszurdnak tűnhet más füleknek, de sokkal közelebb áll a valósághoz, mint bárki más gondolná.
- Nem szeretem a feketét annyira, maradjunk a pirosnál. - Állapítom meg elvigyorodva, miközben illedelmes gyerekként visszafogtam magam. Pedig lenne pár ötletem, pontosan hova is adhatna fekete pontot, de na, tényleg jobb lesz, ha megtartom magamnak és a fantáziámnak, ilyen irigy vagyok én.
- Őszintén, ez minden vágyam, amellett, hogy mások nézzenek... - Jegyzem meg nevetve, mondjuk tény, hogy el tudnám viselni, na. De tényleg. És ezek után bizonygassam magamnak meg másnak, hogy nem vagyok megrögzött perverz, na perszeee.
- Ja tényleg, már kérdezni is akartam... - Vigyorodok el, aztán megemelgetem a szemöldökeimet. - Nina, drága, megadod a szobaszámod? - Próbálom nagyon komoly, csábítónak szánt bárgyú fejjel előadni magam, de egyhamar kitör belőlem a nevetés, annyira, hogy egy kicsit nem is tudok enni, de aztán visszakomolyodok, mert amúgy tényleg érdekel a válasz.
- Igenis! - Mosolyodok el, miután szépen körbe lettem tisztogatva, és szépen eszek tovább, remélhetőleg anélkül, hogy nevetve szabaduljak meg a félig megrágott ebédemtől. Annál azért értékesebb dologról van szó. Finom, vasban gazdag spenót, nyamm, ettől jön meg Popej ereje is, szóval majd én is olyan kemény leszek tőle. Biztosan!
- Kár, pedig éppen kérni akartam... - Vigyorgok rá komolytalanul, amikor azt mondja, pipilni nem segítene. Milyen kár!
Az ebéd további része szintén kellemes piszkálódással telik és abszolút komolytalanul. Hála istennek egy alkalmat kibírok, hogy ne vegyem elő az agyrém dolgaimat, amivel bárkit a világ másik végére kergetek. Csak úgy, ahogy tanultam, semmi halál, semmi összeesküvés-elmélet, semmi paranoia, csak csevegés. Igen. Csevegés! Aztán elbúcsúzok tőle, mert biztos neki is van dolga, meg nekem is muszáj már tanulnom, ha az éjjel még aludni is akarok.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

The awkward moment – Lip & Nina - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: The awkward moment – Lip & Nina   The awkward moment – Lip & Nina - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

The awkward moment – Lip & Nina

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» A moment like this... - NYC - Vince and Nate
» Liftes incidens - Zin & Nina
» New hairstyle || Lip&Nina
» Költözüüünk! ~ Lip♥Nina
» David és Nina - Fotózkodjunk!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: A világ legvégén :: Frances kollégium :: Archívum-