Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
David és Zin - Igyunk a nagy hírre! - Page 2 EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
David és Zin - Igyunk a nagy hírre! - Page 2 EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
David és Zin - Igyunk a nagy hírre! - Page 2 EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
David és Zin - Igyunk a nagy hírre! - Page 2 EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
David és Zin - Igyunk a nagy hírre! - Page 2 EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
David és Zin - Igyunk a nagy hírre! - Page 2 EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
David és Zin - Igyunk a nagy hírre! - Page 2 EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
David és Zin - Igyunk a nagy hírre! - Page 2 EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
David és Zin - Igyunk a nagy hírre! - Page 2 EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
David és Zin - Igyunk a nagy hírre! - Page 2 EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 David és Zin - Igyunk a nagy hírre!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Hyun Zin Woo
Hyun Zin WooVároslakó
Életkor : 34
Hozzászólások száma : 2334

David és Zin - Igyunk a nagy hírre! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: David és Zin - Igyunk a nagy hírre!   David és Zin - Igyunk a nagy hírre! - Page 2 EmptyPént. Feb. 27 2015, 17:21

Megvonom a vállam. Gondolja, hogy szakértő vagyok? Hát baromira nem. Bár utána néztem és valóban írták, hogy semmi sem nyújt 100%-os védelmet... De akkor is. Így végül csak bólintok. Aztán hozzáfűzöm.
- Szóval akármi van, használj gumit, szedjél te is bogyót ő meg legalább hármat! - adom ki a jó tanácsot, aminek semmi értelme. De szerencsére hat az alkohol, így már nem igazán tudok gondolkozni, az értelmes megszlalások pedig egyre távolabb állnak tőlem.
A kérdésére megrázom a fejem. Nem, nem akartam elvetetni. Igazából nem tudom mit akartam. Vagyis azt szeretném ha a kecske is jól lakna meg a káposzta is megmaradna... Vagy inkább káposzta nélkül lakna jól... De hát ezt nem lehet. Rázom a fejem egyre jobban.
- De akkor is! 6 hét!!! - nem tudom változott volna-e bármi is ha 2-3 hét után tudom. Valószínűleg nem. Ettől még zavar. Ahogy az is, hogy azt sem tudom enyém-e vagy sem. De David megértő és meg is ígéri, hogy ez köztünk marad. Viszont megint olyat kérdez, hogy a fejemet kezdem rázni. Ettől viszont a világ is forogni kezd, így le kell támasztanom a fejem az asztalra.
- Nehhheeem! - eszemben sincs elhagyni Isabellát. Bár azt sem tudom így mi lesz... - De ha nem az enyém... - kezdem bizonytalanul - mi van, ha visszamegy az apjához?
Teszem fel a hülye kérdést, mert ez is egy lehetőség ugye. Mármint nem Isabella megy az apjához, hanem a gyerek apjához. Megy. Mert hát... jah. A gyereknek apa kell. Vagy mi.
Nem tudom, mit gondoljak erről.
- Ugye? - kérdezek vissza fájdalmasan, és közben felhajtom az innivalómat is, majd visszafekszem az asztalra. - Az élet kegyetlen! - fűzöm még hozzá, és lebiggyesztem a számat. Mert akárhogy is, egyelőre nem repesem a boldogságtól Szerintem a helyemben senki sem tenné. Aki meg mégis... Az fura. Bólogatok nagyban, igen rossz nekem, aztán mond valamit, amire felhúzom a szemöldököm.
- Na! Na! - mondom miközben nagy nehezen felülök és igyekszem komolyan ránézni. Mellékes, hogy nem is igazán látom... - Mi történt?
Kérdezem meg nagyon halkan, mert érzem ám a dolog súlyát, meg hogy ez sem tartozik nagy közönségre. Aztán nem biztos, hogy elmondja, de ha ő is rosszul van jobban tenné. Ahogy azt is, hogy hoz még inni.
- Miért nem? - nézek rá megrökönyödve, mert hát... lássuk be, ő még talán képes lenne rá. Én már kevésbé. Igaz, nem vagyok olyan állapotban, hogy ez fel tudjam mérni, így inkább csak legyintek neki, és megkísérlek felállni. Elsőre nem sikerül, másodjára is csak nagyban kapaszkodva. Asztaltól asztalig bukdácsolok, nagy nehezen mászom el a pultig és rendelek még egy üveggel. A csapos mond valamit, hogy nem kéne, én meg azt ígérem, hogy duplán fizetek, mire hajlandó még az asztalhoz is kihozni az itókát. Helyes.
Visszabukdácsolok és diadallal pillantok Davidre:
- Jön a pia! - aztán röhögni kezdek, mert ez valamiért, rettentően vicces. Nem úgy a helyzetem. A helyzetünk. Bármi is legyen az övé.
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
David White
David WhiteMűsorgyártás
Életkor : 31
Hozzászólások száma : 545

David és Zin - Igyunk a nagy hírre! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: David és Zin - Igyunk a nagy hírre!   David és Zin - Igyunk a nagy hírre! - Page 2 EmptyVas. Márc. 01 2015, 18:58

Együtt tudok érezni Zinnel, még csak az kéne, hogy Elaine bejelentené, hogy terhes. Na akkor kiakanék, bár elsőnek meggyanúsítanám, hogy nem az enyém, hiszen fél évig itthon sem volt. Nehéz dolog ez.
- Én használok gumit, a csaj meg szed gyógyszert. - Rántom meg a vállaimat, és lehet, hogy ez miatt lenéz, de így legalább minden betegségtől megkímélem magam, na meg a hasonló problémáktól. Elvégre mindenki tudja rólam, hogy milyen életet élek, fenének sem kell egy betegség.
- Miért, mit csináltál volna, ha előbb tudod meg? Rábeszéled az abortuszra? - Ráncolom össze a homlokomat, és úgy pillantok a szemeibe, már amennyire tudok, mert az ital nekem is a fejembe szállt. Lehet, hogy rossz vége lesz, ha tovább iszunk, de talán mire hazaérek valamennyivel jobb lesz.
- Zin, te paranoiás vagy! Izzie szeret téged? Nem hiszem, hogy a gyerek miatt visszamenne a sráchoz, mert az egyiküknek sem lesz jó. - Pár apró részletet kihagyott, bár nem ismerem Izziet, nekünk csak egy éjszakánk lett volna, de elutasított és ahogy hallom Zint, hálát is adok az égnek, hogy akkor nem történt köztünk semmi.
- Ha meg igen, akkor nem kell korán apának lenned. - Még ezt gyorsan odabiggyesztem az előző mondatomhoz, mert szerintem neki a fő baja a gyerek. Bár kezdem az egész történetet nem érteni. Bólintok egyet, hogy az élet valóban kegyetlen, bár én sem vagyok jobb passzban, de legalább ilyen problémám nincs, mint neki.
- Hát... Ha már őszinték vagyunk és köztünk marad... - Sóhajtok egyet és elhúzom a számat. Remélem ez tényleg köztünk fog maradni. Körbenézek és közelebb hajolok hozzá.
- Belezúgtam Elainebe... És ő is szeret, legalábbis ezt mondja. De elhagyott azért, mert neki egyszerűbb volt elmenni, mint az akadályokkal szembenézni... A nők mind ostobák! - Csak az első mondatot suttogom annyira, hogy Zin hallja, de más ne. A többiről pedig senki sem tudja feltételezni, hogy róla van szó, ezért hátradőlök. Dühös leszek a végére, így fel kell hajtanom a poharamban lévő italt. Kicsit megkönnyebbültem, hogy ezt elmondhattam neki, bár mindenki tudja Elaine hírét is, szerintem nem lesz neki meglepő és egyértelmű lesz, hogy párszor lefeküdtem már vele.
- Majd ide hozzák! - Rántom meg a vállaimat, hiszen kértem még egy üveggel, fene se akar odáig elsétálni.
- Zin! - Szólok rá, hogy maradjon, de valahogy túl vicces az, ahogy elvánszorog a pulthoz. Megforgatom a szemeimet, hogy tényleg ennyire nem tudott várni. Mindegy is. Ha már újból szemközt ül velem, ránézek.
- Nem panaszkodásképp. De jó, hogy leisszuk most magunkat. És mi lesz holnap? A problémák sajnos megmaradnak attól még. - Tanácstalan vagyok, talán tud valami megoldást, bár nem ihatunk itt mindennap. Az valahogy nem rám vallana és szerintem Zinre se.
Vissza az elejére Go down
Hyun Zin Woo
Hyun Zin WooVároslakó
Életkor : 34
Hozzászólások száma : 2334

David és Zin - Igyunk a nagy hírre! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: David és Zin - Igyunk a nagy hírre!   David és Zin - Igyunk a nagy hírre! - Page 2 EmptyCsüt. Ápr. 16 2015, 11:04

- Helyes, helyes! - bólogatok, jól teszi. Nekem is kellett volna, de ha nem szeretem azt a vackot... Na mindegy. Iszogatok és újra meg újra kiakadok.
- Nem - vágom rá gondolkodás nélkül. Az abortusz az nekem fura. Nem tudnék utána tiszta lelkiismerettel élni, szóval ki vagy csukva - Nem tudom... csak... csak... 6 hét!
S persze nem ez a legrosszabb, hanem a Brooke dolog. Tudom, hogy nem kéne rajta aggódnom. De aggódom miatta. Egyszerűen ezen kattog az agyam folyamatosan.
- Egyszer már elhagyott, David... És tök sokáig együtt voltak ezzel a másikkal... - magyarázom, félig a srácnak, félig a poharamnak. Nem tudom elmagyarázni, hogy miért aggódom ezen. Talán mert So Ra is úgy lépett le, hogy nem szólt. Valahogy úgy érzem, az én életemből így tűnik el mindenki. A családom, a barátaim, a nők... Árt a pia, azért lesznek ilyen depresszív gondolatim, de nem vagyok olyan állapotban, hogy erre rájöjjek, így ez egy ördögi kör, amibe egyre jobban belehajszolom magam.
- Pff... - még ha van is valami a szavaiban, nem akarom még egyszer elveszíteni ezt a nőt. Nem bírnám ki. Inkább terelem a témát, rá. Hátha könnyebb lesz az élet, ha nem kell a saját problémáimmal foglalkozni.
Bólogatok neki bőszen, hogy köztünk marad minden. Én rám aztán számíthat. Főleg mert nagy valószínűséggel semmire sem fogok emlékezni a mai estéből. De ezzel sem vagyok szerencsére tisztában jelenleg...
- Elaine... - lassan ismétlem a nevet utána, hümmögök egyet, ahogy felidézem az emlékeimet vele kapcsolatban, aztán megrázom a fejem - Elaine, minden, csak nem ostoba haver... Tény, hogy néha, nem értem a nőket... De mind közül még őt értettem eddig a legjobban...
Talán mert csak arról szólt a kapcsolatunk, hogy lefeküdtünk. Reggelit csináltam, összepakoltam és legtöbbször leléptem, mire felébredt. Mindegy is. Kinyújtom a kezem, hogy hátba veregessem Davidet, de csak az alkarját érem el, így azt csapkodom meg, együttérzésem jeléül, mert azért szerelmesnek lenni, mindenhogy macerás.
Ezt követően fedezem fel, hogy elfogyott a pia, s mivel David nem hozza ide, kénytelen vagyok magam elmenni érte. Nem hallom meg, hogy állítólag majd hozzák, és különben is, így nem kell várnom senkire sem.
A megszerzett piával, diadalittasan ülök vissza Davidhez. Töltök neki is meg magamnak is, aztán fel is hajtom, mint aki nagyon szomjas. A szavai nem igazán jutnak el hozzám, csak megrázom a fejem és újra töltök magamnak. Aztán iszom is. Körülbelül ennyi kell, hogy elérjek arra a pontra, amikor sötét lesz a világ, és minden mindegy. Most örülök, hogy megadtam Davidnek a címet, remélhetőleg benne még van annyi, hogy hívjon egy taxit, ami elvisz, és bele is pakol. Én már csak az asztalra borulok, és nem gondolkodom az életem problémáin.

//köszöntem, asszem ideje befejezni XD//
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom

David és Zin - Igyunk a nagy hírre! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: David és Zin - Igyunk a nagy hírre!   David és Zin - Igyunk a nagy hírre! - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

David és Zin - Igyunk a nagy hírre!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» "Igyunk, hogy felejtsünk!"- Dé, Lio és Aurora
» Nick & Will -- A nagy hír
» a nagy találkozás ~ Zin && Izzie && Na Na
» Nagy család Nana-Lui-Adam
» Elee & Seby - nagy lesz a számla

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: M'ért ne léphetnél át? :: Lazíts! :: Archívum-