Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
Please, play with me! - Page 2 EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
Please, play with me! - Page 2 EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
Please, play with me! - Page 2 EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
Please, play with me! - Page 2 EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
Please, play with me! - Page 2 EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
Please, play with me! - Page 2 EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
Please, play with me! - Page 2 EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
Please, play with me! - Page 2 EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
Please, play with me! - Page 2 EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
Please, play with me! - Page 2 EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 Please, play with me!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
James McAdam
James McAdamVároslakó
Életkor : 34
Foglalkozás : Zenész, énekes, zenei producer
Hozzászólások száma : 77

Please, play with me! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 2 EmptyVas. Feb. 24 2013, 19:31

1, azaz egy darab játékot bevállalnék, ha van rá jelentkező. Smile Nem vagyok gyors reagíró, mert Jamie mellett több karim is van, de igyekszem. XD
ITT letekerve kicsit találhatsz némi infót kariról, hogy esetleg ne nulláról induljon az ismeretségünk.
Vissza az elejére Go down
Na Na Jung
Na Na Jung
Életkor : 29
Hozzászólások száma : 6

Please, play with me! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 2 EmptyKedd Márc. 05 2013, 15:30

Kicsit aktivizálni szeretném Na Na-t is, szóval egy-kettő játékot bevállalnék. Nem vagyok villámreagoló, de nagyonnagyon igyekszem. ^-^ szóval, bármire kapható vagyok, tényleg, bármire. *-* léccilécciiii
Vissza az elejére Go down
Gregory Phillips
Gregory PhillipsVároslakó
Életkor : 43
Foglalkozás : biztonságtechnikus
Hozzászólások száma : 48

Please, play with me! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 2 EmptyPént. Márc. 15 2013, 15:31

Én is szeretnék kicsit aktiválódni. Szóval kiadó vagyok 2 még 1 játékra!

Azt hiszem, városlakók előnyben, de egyetemistákkal, és  oktatóikkal is szívesen játszom (rengeteg ötletem van!) csak tessék jelentkezni! Püben várom a lelkes (a lassúságomtól nem tartó) játékoskedvű jelentkezőket!
Vissza az elejére Go down
Reeven Callagher
Reeven CallagherKlasszikus kommunikáció
Életkor : 30
Foglalkozás : rock sztár
Hozzászólások száma : 1383

Please, play with me! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 2 EmptyCsüt. Ápr. 04 2013, 12:51

Ki szeretne bajba kerülni? Wink


A hozzászólást Reeven Callagher összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Május 12 2013, 21:37-kor.
Vissza az elejére Go down
Ophelia M. Watson
Ophelia M. WatsonEgyszer volt, hol nem volt...
Életkor : 32
Hozzászólások száma : 17

Please, play with me! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 2 EmptyKedd Ápr. 30 2013, 04:15

Mivel NaNa nem nagyon válaszol a Pü-re, így felajánlom szerény személyemet 1 emberkének játékra.
Kari nem egyszerű eset, nem kissé antiszoc és paranoid, de éppen ezért szerintem kihívás is. Türelmes karakterek előnyben!
Vissza az elejére Go down
Bridget Sanders
Bridget SandersAdmin
Életkor : 33
Foglalkozás : Rádiós műsorvezető
Hozzászólások száma : 562

Please, play with me! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 2 EmptyHétf. Május 06 2013, 11:47

Zűrös időszakom élem, ezért nem vagyok gyors reagoló, de...

1 db játék Miss Csicsergő Rádióműsorvezetővel, illetve 1 db játék Mr. McAdammel magával kiadó-eladó.
Nem hátrány, ha konkrét ötlettel írsz rám, de az sem probléma, ha nincs elképzelésed. Jelentkezni pm-ben! Smile


A hozzászólást Bridget Sanders összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Május 12 2013, 14:04-kor.
Vissza az elejére Go down
Ryder Salisbury
Ryder SalisburyVároslakó
Életkor : 33
Foglalkozás : Hacker
Hozzászólások száma : 45

Please, play with me! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 2 EmptyKedd Május 07 2013, 19:26

"Bérelhető felület"... ergo, egy játékra kapható vagyok. Postolás úgy lesz, ahogy időm engedi, de az ezer dolgom mellett mindig van időm. :DPÜ, ha kedved támadt hozzám!
Vissza az elejére Go down
Aurora D. Fisher
Aurora D. Fisher
Életkor : 34
Foglalkozás : Egyetemista
Hozzászólások száma : 35

Please, play with me! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 2 EmptySzomb. Május 11 2013, 15:22

Ugyan van már miből válogatni, de nem tudom, ki aktív, ki szabad még,szóval hirdetek.

A jelenleg futó 2 játékom mellé simán elbírok még 2vel. Megkötésem nincs, csak annyi, hogy legyen kedved és időd napi 1-2 hsz-t megírni. Mert ha már játszunk, játsszunk. Smile
Írj Pm-et, ha játszanál. Wink
Vissza az elejére Go down
Estelle Dessauge
Estelle Dessauge
Életkor : 31
Foglalkozás : Modell
Hozzászólások száma : 4

Please, play with me! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 2 EmptyVas. Május 12 2013, 17:44


Kiadó az első játékom Very Happy
Aki szeretné elvenni a szüzességem küldjön egy üzenetet nekem
köszönöm Smile
Vissza az elejére Go down
Eve Lowell
Eve Lowell
Életkor : 43
Foglalkozás : pszichiáter
Hozzászólások száma : 2

Please, play with me! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 2 EmptyHétf. Május 13 2013, 20:09

Ki szeretne a pácienseim közé tartozni? Az dobjon egy pü-t. Smile
Vissza az elejére Go down
Anne Wilkinson
Anne Wilkinson
Életkor : 31
Foglalkozás : szabadidejében rajzolgat, fest
Hozzászólások száma : 27

Please, play with me! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 2 EmptyHétf. Május 20 2013, 15:56

haliho! valakinek van kedve egy játékhoz? *--------*
Vissza az elejére Go down
http://titok-patak.webnode.hu/
Reeven Callagher
Reeven CallagherKlasszikus kommunikáció
Életkor : 30
Foglalkozás : rock sztár
Hozzászólások száma : 1383

Please, play with me! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 2 EmptyPént. Május 31 2013, 13:08

Lassan vége az egyik játékomnak, kiadok még egyet annak, akit érdekel :)Esetleg, ha a fenti hölgyek nem találtak még partnert kopogtathatnak az ajtómon
Wink
De fiúk is jöhetnek, sőt
kutyák
macskák
bocik
Vissza az elejére Go down
Blake Hallman
Blake Hallman
Hozzászólások száma : 2

Please, play with me! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 2 EmptyKedd Jún. 04 2013, 13:41

Eladó, elvihető, kiadó az első játékom! :DAkárki jöhet, kicsi, nagy, nő, férfi.  Cool
Vissza az elejére Go down
Alex Campbell
Alex Campbell
Életkor : 31
Foglalkozás : diák, hobbi fotós
Hozzászólások száma : 8

Please, play with me! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 2 EmptyKedd Jún. 25 2013, 23:07

Hello mindenkinek! 

Et-m elfogadása után jöttem ide, hogy játszótársat találjak magamnak, először egy haversráccal játszanék , de ha lány jelentkezik azt sem bánom Very Happy



KÖSZÖNÖM ELKELT!!!


A hozzászólást Alex Campbell összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Jún. 30 2013, 00:21-kor.
Vissza az elejére Go down
Miranda Eisenberg
Miranda Eisenberg
Életkor : 42
Foglalkozás : Oktató
Hozzászólások száma : 2

Please, play with me! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 2 EmptyKedd Jún. 25 2013, 23:52

Üdv!
Keresek egy játszótársat.
Vissza az elejére Go down
Annabelle Sweet
Annabelle SweetVároslakó
Életkor : 30
Foglalkozás : könyvesbolti eladó, krupié
Hozzászólások száma : 51

Please, play with me! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 2 EmptyCsüt. Júl. 04 2013, 13:57

Anna, Alicia, LiVi, Rei játékai kiadók, de most legfőképp az első miatt írok, kipróbálnám a kis Tündérkémet! *.*


//5000. hsz a fórumon  *.*//
Vissza az elejére Go down
Mona Rodriguez
Mona RodriguezEgyszer volt, hol nem volt...
Életkor : 33
Hozzászólások száma : 43

Please, play with me! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 2 EmptyPént. Júl. 05 2013, 09:01

https://frances.hungarianforum.com/t624-warm-days-are-comming-nyitott#5224 - valaki? bááárki? ígérem nem harapok nagyot! Wink
Vissza az elejére Go down
Giselle Veriott
Giselle VeriottEgyszer volt, hol nem volt...
Életkor : 30
Foglalkozás : The Photographer
Hozzászólások száma : 360

Please, play with me! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 2 EmptyPént. Júl. 05 2013, 17:47

Giselle vagy Lauren elcsíphető játszani, légyszi valakiiiiii *-*
Vissza az elejére Go down
Sierra Mendoza
Sierra MendozaEgyszer volt, hol nem volt...
Életkor : 30
Foglalkozás : Tanuló
Hozzászólások száma : 27

Please, play with me! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 2 EmptyVas. Júl. 07 2013, 10:38

¡Hola Chicos!

¿Quisiera jugar? ¿Alguien? Very Happy

Szeretném magam belevetni egy játékba :DBárkivel játszok, a karakterem spanyol, kevés angollal, így elfordul, hogy a játék során spanyolul írok, de nyugi, mert vagy használod a gugli fordítót, vagy külön kérésre csillagozva a hsz aljára írom a jelentést. Very Happy

Csak bátran jelentkezzetek, aktív szeretnék lenni ezzel a karival is :DRövid bemutatás: Sierra elvesztette a szüleit még gyerekkorában és a nagyszülei nevelik az öcsével. A család Spanyolországban élnek, csak Sierra jött Hollywoodba, az egyetemre. :DMindent a szívére vesz, fél beszél, mert sokszor hibásan beszél (ezért a játékban néha hibásan is írok egy-egy mondatot), távolságtartó és a családjáról nem szívesen beszél. :DAlapjáraton aranyos lány, csak nagyon sokat kell vele beszélgetni, hogy megnyíljon. Very Happy
Azt hiszem lényegében ennyi, de az ET-mben találsz több és részletesebb infót.

Szóóóóóóval jelentkezzetek nálam, ha 1 hónap múlva nézed meg még akkor is állni fog ez az ajánlat, ezért bátran írjatok, mindenkivel szívesen játszok. PM-ben egyeztetünk. Very Happy

¡Adios!
Vissza az elejére Go down
Nanaia Indrani
Nanaia IndraniMűsorgyártás
Életkor : 29
Foglalkozás : tetováló
Hozzászólások száma : 135

Please, play with me! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 2 EmptyPént. Júl. 12 2013, 23:23

Szeretnék játszani, de ehhez társakra van szükségem, írj nekem üzenetet!
Smile
Vissza az elejére Go down
Vendég

Please, play with me! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 2 EmptyVas. Júl. 14 2013, 10:54

Jajj drágáim, akkor bele is vetném magam a játékba most, hogy el lettem fogadva, szóval lehet jelentkezni az első és a többi utána következő játékomra ^^ Jahh és ha ez a kari nem szimpi, lehet Giselle és Lauren közül is választani, de Ambert is meg szeretném mozgatni egy kicsit ^^ Csóközön Smile
Vissza az elejére Go down
Bridget Sanders
Bridget SandersAdmin
Életkor : 33
Foglalkozás : Rádiós műsorvezető
Hozzászólások száma : 562

Please, play with me! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 2 EmptySzer. Júl. 24 2013, 16:27

Kedves haverok, barátok, ellenségek, ismeretlen ismerősök!

Bree a júliust és az augusztust egy magánklinikán tölti, aminek okáról a közelebbi barátok és a pasija értesítve lett általa, de mint tudjuk, errefelé futótűzként terjeng mindenféle pletyka...
Szóval aki kedvet érez beugrani látogatóba, nyugodtan keressen fel PM-ben. Smile

UPDATE:
Villámgyorsan keltem el több oldalról is, szóval ha lenne érdeklődő, akkor két játékba is becsatlakozhat:
* https://frances.hungarianforum.com/t664-latogatas-1-nyitott-the-hills-maganklinika#5670 - egyik (with Izzie)
* https://frances.hungarianforum.com/t665-latogatas-2-nyitott-the-hills-maganklinika#5671 - másik (with Gabe)
Vissza az elejére Go down
Bridget Sanders
Bridget SandersAdmin
Életkor : 33
Foglalkozás : Rádiós műsorvezető
Hozzászólások száma : 562

Please, play with me! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 2 EmptySzomb. Aug. 03 2013, 01:51

Velem lesz tele a kereső már megint azt hiszem, de az előbbi NYITOTT játékokba várom a játékostársakat (az egyikhez Izzie még nem írt, úgyhogy akár az ő érkezte előtt is beosonhat valaki simán hozzám),
továbbá régen kaptam reagot:

- Nate (https://frances.hungarianforum.com/t626-you-put-me-in-a-little-danger-cornate-moreau-fashion#5243)
- Greg (https://frances.hungarianforum.com/t566-go-to-the-mall-greg-cornelia-hh-center#5227)
- Noel (https://frances.hungarianforum.com/t567-last-friday-night-noel-corny-valamerre-az-ejszakaban)

- Kilian (https://frances.hungarianforum.com/t640-the-party-you-ll-never-forget-kili-darius-heavenlyhell#5629)

// És igen, most magam ellen beszélek, mivel ritkalassú reagoló vagyok, de mentségemre szóljon, szeretek véletek játszani és annyira olvasnám már, miket írtok, hogy csak na. O.O //
Vissza az elejére Go down
Noel Kent
Noel KentVároslakó
Életkor : 34
Foglalkozás : díszlettervező/színházi mindenes
Hozzászólások száma : 59

Please, play with me! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 2 EmptySzomb. Aug. 03 2013, 18:29

Mostanság minden voltam csak épp aktív nem, és ezen mindenképpen szeretnék változtatni, szóval ha valakinek kedve támadna elrabolni egy játékra, tegye meg bátran. (:

Annyit még hozzátennék, hogy nem éppen én vagyok a gyorsan visszaírók példaképe... (:


A hozzászólást Noel Kent összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Szept. 21 2013, 21:22-kor.
Vissza az elejére Go down
Phoenix d'Abo
Phoenix d'AboVároslakó
Életkor : 47
Foglalkozás : mecénás, mentor, szabadúszó műkedvelő
Hozzászólások száma : 311

Please, play with me! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 2 EmptyVas. Aug. 11 2013, 15:22

Frissen kelt, ropogósan új karakterem kínálom játékra mindenkinek!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

Please, play with me! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Please, play with me!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

 Similar topics

-
» Let's play! - Reev és Anna

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: Ismerj fel! :: Üzenetek egymásnak-