Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
látogatás #1 - nyitott! (The Hills Magánklinika)  EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
látogatás #1 - nyitott! (The Hills Magánklinika)  EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
látogatás #1 - nyitott! (The Hills Magánklinika)  EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
látogatás #1 - nyitott! (The Hills Magánklinika)  EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
látogatás #1 - nyitott! (The Hills Magánklinika)  EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
látogatás #1 - nyitott! (The Hills Magánklinika)  EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
látogatás #1 - nyitott! (The Hills Magánklinika)  EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
látogatás #1 - nyitott! (The Hills Magánklinika)  EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
látogatás #1 - nyitott! (The Hills Magánklinika)  EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
látogatás #1 - nyitott! (The Hills Magánklinika)  EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 látogatás #1 - nyitott! (The Hills Magánklinika)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Bridget Sanders
Bridget SandersAdmin
Életkor : 33
Foglalkozás : Rádiós műsorvezető
Hozzászólások száma : 562

látogatás #1 - nyitott! (The Hills Magánklinika)  Empty
TémanyitásTárgy: látogatás #1 - nyitott! (The Hills Magánklinika)    látogatás #1 - nyitott! (The Hills Magánklinika)  EmptySzer. Júl. 24 2013, 16:57

Huszonnegyedik nap. Épp most mentek el anyáék, az ebédemmel szemezek. - Ez lehetne a hajónapló bejegyzése mára jelen pillanatban, ugyanis tényleg egy kisebb tálka gyümölcsleves, valamint sült hús bőségesen ellátva salátával leledzik a tálcán előttem.
Egy kis, háromfős asztalnál ülök az ablak mellett. Tévém és internetem is van, meg saját szobám fürdővel. Próbálják elhitetni az emberrel, hogy ez nem egy kórház és ő nem beteg, csak "étkezési zavaros", ahogy az orvos mondja állandóan, de lássuk be, naivság lenne elhinni mindezt, hiszen ahogy kitekintek az udvarra, látom, ahogy fehér ruhás emberek kísérgetik a viccosztály lakóit fel-le. Hol máshol tennének ilyet, ha nem egy kórházban?! Még ha van képe magánklinikának is nevezni magát...
Kicsit haragszom anyáékra. Nem őket okolom a helyzetemért - én voltam a hülye, már belátom - hanem azért, mert totálisan feleslegesnek tartom ezt az egészet. Nem kellene ennyi pénzt beleölniük a dologba, mikor egyébként is lenne mire költeni odahaza. Épp egy lakásfelújítás közepette vannak ugyanis. Erre képesek heti kétszer ide repülni és még fizetni is az ellátásomat! Sose fogom tudni meghálálni, visszafizetni meg pláne nem a dolgot.
Szóval ebéd... a salátából baj még nem lehet, azzal kezdem akkor, azt hiszem.
Vissza az elejére Go down
Isabella Williams
Isabella WilliamsAdmin
Életkor : 33
Foglalkozás : Bohóc
Hozzászólások száma : 1326

látogatás #1 - nyitott! (The Hills Magánklinika)  Empty
TémanyitásTárgy: Re: látogatás #1 - nyitott! (The Hills Magánklinika)    látogatás #1 - nyitott! (The Hills Magánklinika)  EmptySzomb. Aug. 17 2013, 22:10

Telefon a fülemen, nem is emlékszem, mikor tettem le 10 percnél hosszabb időre. Elég fárasztó, és nyomasztó, de hát mindent a gólyatáborért.
Napi rendszerességű vendég vagyok Beenél, természetesen, így még most is, amikor nem nagyon fogunk tudni huzamosabb ideig beszélgetni, meglátogatom. Benyitok a kórterembe, fülemen a telefonnal, amibe hümmögök, és hümmögök. Közben integetek barátnőmnek, majd összevonom szemöldökeimet, és szigorúan az előtte heverő ételre, majd rá mutatok. Kisanyám, ezt mind megeszed, amíg én itt vagyok!

-Figyu, most le kell tennem. Oké, rendeljétek azt, jó lesz. Pá!-
Rövidre zárom a dolgot, és már ki is nyomom a telefonomat, és rejtem is el a táskámba.
-Szia bébi!-
Köszönök már rendesen is neki, és lehuppanok az egyik székre, közben meg azon töröm a fejemet, hogy mit is mondhatnék mai napi humor adagként, de nem jut eszembe semmi használható. A fehér köpenyes, személyiségzavaros, és más őrültségre utaló poénokat már ellőttem.
-Ahj, ma nem megy.-
Sóhajtok lemondóan, és megrázom a fejemet, szerintem én ezt sokkal jobban sajnálom, mint ő.
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Bridget Sanders
Bridget SandersAdmin
Életkor : 33
Foglalkozás : Rádiós műsorvezető
Hozzászólások száma : 562

látogatás #1 - nyitott! (The Hills Magánklinika)  Empty
TémanyitásTárgy: Re: látogatás #1 - nyitott! (The Hills Magánklinika)    látogatás #1 - nyitott! (The Hills Magánklinika)  EmptySzer. Szept. 04 2013, 21:01

A nyíló ajtóra kapom fel a fejemet és mosolyt csal arcomra, ahogy Izzie a telefonnal a fülére ragadva érkezik. That’s my girl! Ugyanakkor el is szontyolodom kicsit, hiszen tavaly én voltam így… és imádtam csinálni.
A szigorú tekintetre csak vállat vonok és szemtelenül lassan emelem a számhoz azt a villányi salátát, amit épp felszúrtam.
- Szia Izzie! Látom minden mozgásban a GT kapcsán… Ugye nem a Morrison’s-tól rendelitek a pólókat! Tavaly nagyon bunkók voltak és alig akartak számlát adni, nemhogy mást. – De ezt leírtam neki abban a két word oldalnyi e-mailben, amit a múlt héten küldtem a tavalyi szervezéssel kapcsolatban, elérhetőségekkel, meg mindennel együtt.
- Ne is erőltesd, még megfájdul a fejed, cica! – szélesedik ki mosolyom és újabb falat salátát tüntetek el.
– Inkább arról mesélj, hány pasi járt az ágyamban nélkülem, most, hogy csak a tied a szoba!
Vissza az elejére Go down
Isabella Williams
Isabella WilliamsAdmin
Életkor : 33
Foglalkozás : Bohóc
Hozzászólások száma : 1326

látogatás #1 - nyitott! (The Hills Magánklinika)  Empty
TémanyitásTárgy: Re: látogatás #1 - nyitott! (The Hills Magánklinika)    látogatás #1 - nyitott! (The Hills Magánklinika)  EmptyHétf. Szept. 16 2013, 18:17

Olyan lassú, hogy kedvem lenne megfogni a villát, meg a nyakát, és beletömni a salátát. Ne szórakozz velem, édesem, különben rosszul jársz ám! De ennyire már ismersz...
-Nem tőlük rendelünk, találtam egy nagyon jó kis nyomót, akik olcsón, korrektül dolgoznak, proforma számlát is küldtek.-
Nem, én nem az a fajta vagyok, aki lerázza, és közli vele, hogy csak pihenjen. Tudom, milyen rossz neki, hogy nem csinálhatja, és tudom, még rosszabb lenne, ha semmi infót nem mondanék, kínozni meg természetesen nem akarom.
-Ne is mondd!-
Közlöm a fejfájásra, tényleg eléggé fájt ma, hogy hibázott rá ennyire? Pedig nem vagyok egy fejfájós, se klasszikus, se átvitt értelemben - ha a cselekedeteimet nézzük. Aztán... aztán meg feldobja ismét a labdát, amit szinte minden nap, és én minden nap fent is hagyom, csak valami jelentéktelen dologgal ütöm el, de ma... ma elhatároztam, hogy színt vallok neki. Nincs több titok, nem bírom már! Muszáj elmondanom neki, de nagyon félek, hogy fog reagálni, mert... mert. Fontos a véleménye, mindig az volt, amióta ismerem, mindig az lesz!
-Az ágyadban senki nem járt, én mentem máséba... összejöttem Daryllel.-
Mondom ki nagy levegővétel után, egy szuszra. Huhh. Sikerült. Elmondtam. És most várhatom az ítéletet, azt hiszem...
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Hyun Zin Woo
Hyun Zin WooVároslakó
Életkor : 34
Hozzászólások száma : 2334

látogatás #1 - nyitott! (The Hills Magánklinika)  Empty
TémanyitásTárgy: Re: látogatás #1 - nyitott! (The Hills Magánklinika)    látogatás #1 - nyitott! (The Hills Magánklinika)  EmptyCsüt. Szept. 26 2013, 15:29

Meg kell látogatnom Breet. Ennyivel tartozom neki. Na meg... évek óta ő az egyetlen, akivel tényleg mindig normálisan tudtam beszélni, és most baromira hiányzik a HÖK-ből. Főleg, hogy jön az az átkozott gólyatábor, és mást sem hallok, csak, hogy "gólya,gólya,gólya,gólya" az agyamra megy. És ilyenkor jó lenne, ha lenne ott valaki, aki normális. De nincs. Mindenki megkergül ettől a rendezvénytől. Idegőrlő. A másik meg... khm... hát a pletykák, hogy miért is került kórházba... Kicsit bűntudatom is volt, hogy amikor visszajött, azzal kezdtem, hogy megkérdeztem hízott-e? De ha egyszer kerekebbnek látszott? Na meg, ki gondolta volna, hogy ilyen problémái vannak? Én nem. Egyébként sem tűnt kövérnek soha. És azt gondoltam tisztában van vele, hogy nem bántásnak szántam, de most már nem vagyok benne biztos.
Fogalmam sem volt, hogy mit hozzak neki, de azt gondoltam, hogy valamit kell. Végül vettem egy kis doboz konyakos meggyet, pedig sejtem, hogy a kórházban nem fogják hagyni, bármi alkoholosat fogyasszon, és talán ő sem lesz boldog a csoki látványától, de a szándék a fontos. Nem?
Némi útba igazítás után megtalálom az ajtót, kopogok, majd választ nem várva, benyitok, de talán rosszul teszem. Nincs egyedül, és Izzie utolsó mondata, egyáltalán nem olyasmi, amiről tudni akartam. Egy pillanatra le is dermedek az ajtóban.
- Khm... Gratulálok Iz, javuló tendenciát mutat az ízlésed... - szólalok meg végül, és úgy döntök, hogy ezzel az információval sem csinálok semmit a jövőben. Mintha nem is hallottam volna. Breehez lépek, az ágyához - természetesen a másik oldalra - húzok egy széket és leülök - Szia Bree! Gyógyulj meg hamar! - mondom és szépen az ölébe teszem a becsomagolt dobozkát.
Aztán fordulok csak Isabella felé, és fűzöm hozzá:
- Ugye nem zavarok?
Persze, ha zavarok sem megyek el. Nem azért vezettem el ide, hogy fél perc után kitessékeljenek. Nekem, ugyanannyi jogom van beszélni Beevel, mint neki.
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Bridget Sanders
Bridget SandersAdmin
Életkor : 33
Foglalkozás : Rádiós műsorvezető
Hozzászólások száma : 562

látogatás #1 - nyitott! (The Hills Magánklinika)  Empty
TémanyitásTárgy: Re: látogatás #1 - nyitott! (The Hills Magánklinika)    látogatás #1 - nyitott! (The Hills Magánklinika)  EmptyHétf. Szept. 30 2013, 23:44

- Na, ez jól hangzik. Mutatsz majd tervet a pólókról? - Firtatom egészen belelkesülve, minek következtében a gyanús kinézetű husiból is lecsúszik pár falat, mert nem nézem, mit lapátolok magamba. Figyelmem Izzien, s nem vagyok hülye, hogy ne szúrjam ki: valamin őrlődik. Büszke mutatni az ilyet, de a fenébe is, nem vagyunk egymás számára idegenek!
- A pizzás Daryllel? - kerekedik el a tekintetem és egy pillanatra a villa is megáll félúton a szám és a villa között. Kedvem lenne felnevetni meglepett "kínomban", de nem tudok, mert a helyzet fokozódik, ahogy Zin betoppan. Ki húzott meg frontvonalat a szobámban, basszus és nekem miért nem szólt róla?!
- Hé! Mindig is jó ízlése volt! - Morranok, de ahogy mellém ül a srác, azért halovány mosolyt küldök felé. Meglep, hogy beugrott. A dolog jó értelmében.
- Neked is szia Zin! Én inkább a tartósságban kételkedem... - sandítottam Izzie felé bocsánatkérően, de lássuk be, a hosszú távú kapcsolatok nem az erősségei.
- Decembernél tovább kétlem, hogy kibírnád mellette. Csokit? - Előbb Izzie felé nyújtom a dobozt, majd Zin felé, mert miért ne? Erre a hírre még én is képes vagyok pár bonbont lenyomni. Meglepően lazán veszem amúgy a dolgot. Örülök, hogy Izzienek van valakije, aki remélhetőleg törődik vele és odafigyel rá (ha nem, összezúzom a pizzáit a fószernak!), de ismerem már a csajszit. Nem az állandóság híve, idővel ráun mindegyik pasasra. Kire előbb, kire utóbb.
Vissza az elejére Go down
Isabella Williams
Isabella WilliamsAdmin
Életkor : 33
Foglalkozás : Bohóc
Hozzászólások száma : 1326

látogatás #1 - nyitott! (The Hills Magánklinika)  Empty
TémanyitásTárgy: Re: látogatás #1 - nyitott! (The Hills Magánklinika)    látogatás #1 - nyitott! (The Hills Magánklinika)  EmptyHétf. Okt. 14 2013, 12:37

Elmosolyodom a lelkesedésén, amit próbál kicsit palástolni, de azért ismerjük már egymást eléggé, hogy átlássak rajta.
-Persze!-
Előkapom a telefonomat, és néhány kattintással behívom a levelezőfiókot, azon belül is az emailt, amiben küldték a terveket, majd felé mutatom.
-Ez az eleje, ez meg a hátulja. Szerintem jól néz ki.-
Ezután terelem a szót Darylre. Megdöbben, és ahogy megáll a keze, odanyúlok, és a szájába tessékelem a falatot, és... közben belép Zin. Az ütő is megáll bennem, ahogy meghallom a hangját, és a hideg kiráz, mert nem sikerült teljesen rendeznünk a dolgainkat a pizzázós eset óta. Nem tudom, hányadán állok vele, tekintve, hogy rohadtul nincs mellettem, pedig oltári nagy szükségem lenne rá, és most még be is szól.
-Úgy érted, utánad? Szerintem is.-
Megvonom a vállamat, mint egy mellékesen, és eldöntöm, hogy kórház ide vagy oda, nem fogom magam hagyni.
Ezután rögtön Breere kapom a pillantásomat, ahogy beáll mellé a káromra. Ez most komoly?! Hiába néz rám bocsánatkérően, ez.. nem fair! Támogatnia kéne! Vagy nem látta volna, milyen ramatyul nézek ki hetek óta, és csak mellékesen jegyezte volna meg mindig? Nem vette komolyan a beszámolóimat az orvosról, a terápiáról? Ennyire félreismertem volna?! Nem... az kizárt, de ahogy most félvállról megjegyzi, meddig fogjuk bírni, és aztán csokit kínál, ez rosszabb, mintha pofán vágna. Zinnel vicceskedik erről a témáról, amikor azt is tudja, milyen csúnyán összebalhéztunk, azt is tudja, hogy senki nem áll mellettem az apámon kívül a kezelések alatti időszakban, de rá meg nem zúdíthatok mindent, mert féltem! Az arcomra tökéletesen kiül a döbbenet, és remegni kezdenek a kezeim, ahogy a telefont a táskába vágom. Zinnek nem válaszolok, inkább nem is nézek felé, csak az hajt, hogy Breenek is olyan csúnyán beszóljak, olyan igazságtalanul, mint Zinnek, de eltelt már annyi idő, megerősödtem már annyira, hogy vissza tudjam magam fogni.

-Tartsd meg!-
Közlöm nagy komolyan, és nem, nem fogom mindezt Zin előtt megbeszélni most vele, s hogy a véleményére mondtam-e, vagy a csokira, netán mindkettőre? Azt nem részletezem, csak felpattanok, és kisétálok, ha ugyan meg nem állítanak.
-Jobbulást.-
Mondom még, bár szívesebben mondtam volna, hogy "jó szórakozást", mert feltételezem, hogy rendesen ki fognak beszélni, ahogy a kapcsolatomat is, de egyszerűen ezt mégsem tudom elhinni róla. Teljesen összezavar ez az egész, és nem értem, hogy miért nem áll mellettem, amikor én minden nap itt vagyok vele. Nem, nem azért csinálom, mert elvárom tőle is, hanem mert barátok vagyunk, a legjobbak, így meglep, hogy ez nem talál viszonzásra.
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Hyun Zin Woo
Hyun Zin WooVároslakó
Életkor : 34
Hozzászólások száma : 2334

látogatás #1 - nyitott! (The Hills Magánklinika)  Empty
TémanyitásTárgy: Re: látogatás #1 - nyitott! (The Hills Magánklinika)    látogatás #1 - nyitott! (The Hills Magánklinika)  EmptySzer. Okt. 16 2013, 14:53

Őszintén? Nem tudom mi van Izzievel, de bármi is történt vele akkor nagyon rossz hatással van rá. És mostanában egyáltalán nem tudom elviselni. Pedig próbáltam, és megbeszélni is szerettem volna vele a dolgokat, de nem érzem úgy, hogy eljutna hozzá, amit mondok. Kicsit olyan ez, mint amikor megismertem - de még nem ismertem - érthető? Nem, ugye? Én sem értem. Mindegy.
- Nem Isabella, nem utánam... Anderson után - közlöm vele szem forgatva, mert még mindig utálom azt a szemetet, és még mindig nem értem, hogy volt képes vele... Pont vele! Brooke pedig azért jobb. Bár, amióta tudom, hogy Andersonnal barátok, kissé ő is visszaesett a szememben. Számomra felfoghatatlan, hogy azok ketten kijönnek, de nem akarok többet tudni róla, sőt beszélni sem akarok erről, ezért is fordítom a figyelmem Breenek, aki miatt egyébként jöttem. Azt, hogy Izzie pasijairól mit gondol, meg inkább elengedem a fülem mellett, mert tényleg nem ezzel szeretnék foglalkozni. Inkább odaadom az ajándékot, ami egy doboz bonbon, és remélem, hogy nem bántom meg vele. De azt hiszem nem, mert vidáman köszön - és a témától nem bírva elszakadni Izzie kapcsolatára tesz megjegyzést. El is hagyja valami elfojtott kuncogásféle a számat, ahogy helyet foglalok, úgy hallgatom, ahogy tovább fejtegeti, és decembert emleget.
- Szerintem optimista vagy Bree... November - fűzöm hozzá és veszek egy csokit, ha már kínálgatja, be is tenném a számba, de Isabella miatt nem teszem. Nem tudom, mi történt már megint. Úgy tesz, mintha... nem is tudom. Bree-re pillantok, kérdőn, értetlenül. Aztán Izzie után nézek, ahogy feláll és láthatóan menni készül, sőt talán ki is megy.
- Öhm... utánamenjek? - kérdezem bizonytalanul, mert nem állt szándékomban elzavarni, sőt! Csak egyszerűen, mostanában még annyira sem értem, mint korábban. Pedig volt idő, amikor azt gondoltam tudom, hogy működik a logikája. Igaz, akkor is kiderült, hogy tévedtem... De most tényleg nem értem. Ha Bree azt mondja, felpattanok, és Izzie után megyek.
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Bridget Sanders
Bridget SandersAdmin
Életkor : 33
Foglalkozás : Rádiós műsorvezető
Hozzászólások száma : 562

látogatás #1 - nyitott! (The Hills Magánklinika)  Empty
TémanyitásTárgy: Re: látogatás #1 - nyitott! (The Hills Magánklinika)    látogatás #1 - nyitott! (The Hills Magánklinika)  EmptyHétf. Okt. 21 2013, 12:43

Mondanám, hogy Izzie reakciója meglep - mert valahol tényleg így van. Ugyanakkor napok óta érzem felőle a feszültséget és azt, hogy egyszerűen nem érti a viccet.
Lásd, most sem!
- Iz, ne csináld már! Nem... - Kezdeném, de távozik, én pedig az üres ajtóra meredek utána, torkomban dobogó szívvel. Nem, csak azért se fogok utána menni és csúszni, mint valami kiskutya, még akkor sem, ha most ezt szeretné.
A "balesetem" óta megfogadtam, hogy őszinte leszek azokkal, akik fontosak a számomra, márpedig Izzienél kevés fontosabb van. Ha olyan barátok kellenek neki, akik jópofizva örömködnek és nyalják kezét-lábát neki is, meg ennek a Darylnek, akkor... akkor azt hiszem, jobb, ha hagyom kicsit, hogy azokkal a barátaival legyen, akik ezt meg tudják neki adni, akármennyire is fáj, hogy nem velem beszéli meg a dolgot.
Az okfejtegetésből Zin szavai zökkentenek ki két pillanat alatt. Csuklóból jön a válaszom:
- NE! - Kapom pillantásomat a srác felé, hogy aztán kissé megereszkedő vállakkal, bocsánatkérőn szusszanjak.
- Majd... felhívom később. Inkább mesélj, idén milyen indokkal vonod ki magad a GT szervezése alól! - Erőltetek mosolyt az arcomra, de gondolataim még Isabella körül forognak. Bele fog telni pár percbe, mire lehiggadok én is, az biztos.
Vissza az elejére Go down
Hyun Zin Woo
Hyun Zin WooVároslakó
Életkor : 34
Hozzászólások száma : 2334

látogatás #1 - nyitott! (The Hills Magánklinika)  Empty
TémanyitásTárgy: Re: látogatás #1 - nyitott! (The Hills Magánklinika)    látogatás #1 - nyitott! (The Hills Magánklinika)  EmptyVas. Okt. 27 2013, 13:41

A nők bonyolultak. Ezt eddig is tudtam, és Isabella megint csak bebizonyította. Pedig én szeretném tudni, hogy mi baja, de az utóbbi időben túl sokat kiabál velem, még akkor is, amikor normális próbálok lenni, vagy éppen viccelődnék, így természetes, hogy megvárom, amíg bocsánatot kér. Vagy valami ilyesmi. Viszont Breevel nem akarom, hogy rosszba legyenek, főleg nem miattam. Mert nyilván én tettem tönkre a hangulatot, még ha nem is tudom úgy követni az eseményeket. Ezért is ajánlom fel, hogy utána megyek, de Bree megállít. Elég hevesen teszi, így visszaülök a székre, és kérdőn pislogok rá. Valóban így gondolja-e. Érti is, mert rögtön válaszol. Ezt szeretem Breeben. Többek közt. Bólintok. Ha felhívja jó, majd elhúzom a számat - valami mosolyfélére a kérdését illetően.
- Fogalmam sincs... de segíthetsz kitalálni - Reménykedő pillantást vetek rá, talán van valami jó ötlete. De közben én is hangosan gondolkozom - A legjobb lehetőséget, meggondolatlanul elszalasztottam, és nem mentem So Ra-val Koreába. Pedig, ha nem lennék itt...
Nagyot sóhajtok. Nem meggondolatlanságból nem mentem, hanem mert nem tehetem. De ez így sokkal jobban hangzik. Mellesleg, így Breet is meg tudom látogatni. Csupa előny.
- Foghatom arra, hogy nem jövök ki a főszervezővel? - Teszem fel végül a kérdést, mert ennél jobb sajnos nem jut eszembe. És mint tudjuk, a főszervező, az Isabella, és azt is láthatja bárki is, hogy nem jövünk ki jól. Most legalábbis. Bár ez a helyzet kifejezetten zavaró. Majd később megkérdezem Breet, hátha van valami használható ötlete Izziere, most viszont vele kéne foglalkoznom, nem magammal.
- Te hogy vagy? - kérdezem meg, és a hangomban most komoly érdeklődés cseng. Valóban érdekel, mi van vele. Na meg... tényleg bűntudatom van, mert piszkáltam elég rendesen... Igaz, nem bántásból, de valószínűleg nem kellett volna.
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Bridget Sanders
Bridget SandersAdmin
Életkor : 33
Foglalkozás : Rádiós műsorvezető
Hozzászólások száma : 562

látogatás #1 - nyitott! (The Hills Magánklinika)  Empty
TémanyitásTárgy: Re: látogatás #1 - nyitott! (The Hills Magánklinika)    látogatás #1 - nyitott! (The Hills Magánklinika)  EmptySzer. Nov. 13 2013, 09:40

Ahogy Zin-t, úgy engem is érdekel, mi van Izzievel, akármennyire is ennek az ellenkezőjét hiszi az a hülye nőszemély. De ha most utána menne a srác és/vagy én, nem vagyok biztos benne, hogy jutnánk egyről a kettőre. Kell egy kis idő neki és nekem is, hogy lehiggadjunk.
- So Ra Koreában van? - Kerekedik el a tekintetem, bár ez nem kellene, hogy meglepő legyen. Ami sokkal inkább az, hogy:
- Miért nem mentél vele, te ész? Vagy ti már nem... vagytok együtt? - Firtatom, mert le vagyok maradva mindenről, mint a húszfilléres. Izzie tiszta betegen látogat, ő is fogyott valamennyit, erre kiderül, hogy valami pizzázós pasija van. Ha a kettő összefügg valahol, esküszöm megfojtom a pasast még december előtt, nehogy nekem tönkre tegye itt a barátnőmet!
Az utolsó - talán költői - kérdésére aprót szusszanva engedem le vállaimat.
- Az lenne a legőszintébb azt hiszem, azon túl, hogy általában a hátad közepére se kívánod az ilyesmiket. - Hasonlóan csendesen válaszolok, eltolva a bonbonos dobozt felé: vegyen még nyugodtan. Én magam meg igyekszem a csirkemell-salátámat letuszkolni a torkomon még egy kicsit. A kitartásommal és a makacsságommal sosem volt baj és ha ez az ára, hogy végre kiengedjenek innen...
- Megmaradok. - Szélesedik ki kissé a mosolyom. - Csak a pszichológus egy értetlen vén banya. Belemagyaráz olyat is az egészbe, ami nincs. Kikészít! - Horkanok fel nevetősen, eltüntetve pár falatot, noha továbbra is úgy érzem, mintha össze lenne töppedve a gyomrom feleakkorára, mint amekkora lenne.
Vissza az elejére Go down
Hyun Zin Woo
Hyun Zin WooVároslakó
Életkor : 34
Hozzászólások száma : 2334

látogatás #1 - nyitott! (The Hills Magánklinika)  Empty
TémanyitásTárgy: Re: látogatás #1 - nyitott! (The Hills Magánklinika)    látogatás #1 - nyitott! (The Hills Magánklinika)  EmptyHétf. Nov. 18 2013, 15:33

Bár még mindig rosszul érzem magam az előbbi kis incidens miatt, mivel Bree szerint nem kell utána mennem, maradok. Elvégre ő is nő, nyilván jobban érti a másik nőt. Ráadásul még barátok is, szóval egész biztos jobban tudja mint én. Ha pedig már kérdezget, igyekszem válaszolni, igaz azzal nem számolok, hogy ezzel további kérdéseket szítok. Az elsőre csak bólintok. So Ra Koreában van, és egyre jobban hiányzik, de ezt nyilvánosan nem fogom elismerni. Most még legalábbis nem. Nem is tudok ezen gondolkozni, hiszen Bree tovább faggat.
- De együtt vagyunk... Legalábbis... mikor elment még együtt voltunk... - kicsit elhúzom a szám, azért így hogy nincs a közelben, és nem tudok róla nap mint nap megbizonyosodni, időnként én is kételkedem. De ami biztos, hogy több ezer mérföldre innen nem tudja meg a félrelépésemet. Az az, ami leginkább aggaszt, de igyekszem elfelejteni. Ha én nem beszélek róla, senki sem fog... ugye? - Nincs rá pénzem... Na meg, hova mehetnék ott? Náluk mégsem maradhatok egy hónapig...
Megvonom a vállam. Nem ezek a valódi okok, bár ezek is közre játszanak, és ezek azok, amiket könnyedén megoszthatok másokkal is. Azt, hogy édesanyám miatt nem megyek, nem terjesztem. Még So Ra sem tudja, miért pont Bree-nek mondanám el? Bár lehet látszik rajtam, hogy nem mondom el a teljes igazságot. Bree még arra is képes, hogy esetlegesen kiszúrja az ilyesmit, elvégre ő ismer a legrégebben az egyetemről.
- Nem hiszem, hogy bárki is értékelné az őszinteségemet. Van valami jobb ötleted? - Kérdezem meg, és tényleg reménykedem, hogy kitalál valamit, mert lássuk be, ah azt mondom, hogy nincs kedvem az nem fog használni. Pedig nagyon-nagyon szeretnék megszabadulni ettől az őrülettől. De tudom, kötelesség, felelősség... Blablabla. Túl fogom élni. Remélem. Addig meg foglalkozom Breevel.
- Nem kérek köszi, a végén elhízom... Rád viszont rád fér - lehet ez nem olyan jó megszólalás, de legalább őszinte. Tényleg jobban nézett ki, amikor volt rajta valami kis plusz, most nagyon soványnak tűnik. Figyelem, ahogy enni kezd, aztán amikor a pszichológust említi még magamat is meglepem, ahogy nevetni kezdek.
- Ez a pszichológusok sajátsága akkor... Az enyém is folyton bele akar magyarázni mindenfélét az életembe - eszembe sem jut, hogy az ágyban fekvő lány esetleg nem is tudja, hogy pszichológushoz "járok", ez is olyasmi, amiről nem szoktam beszélni - Szokj hozzá. Sőt, hagyd rá. Előbb szabadulsz.
Javaslom neki magabiztosan. Saját tapasztalat, hogy ez jobban beválik, mintha megpróbálnám meggyőzni az ellenkezőjéről. Bár Bree pszichológusát nem ismerem. Ettől függetlenül egy próbát igazán megérne neki is. Már csak azért is, mert mindjárt itt a tanévkezdés, és nekem szükségem lesz Breere.
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Bridget Sanders
Bridget SandersAdmin
Életkor : 33
Foglalkozás : Rádiós műsorvezető
Hozzászólások száma : 562

látogatás #1 - nyitott! (The Hills Magánklinika)  Empty
TémanyitásTárgy: Re: látogatás #1 - nyitott! (The Hills Magánklinika)    látogatás #1 - nyitott! (The Hills Magánklinika)  EmptyPént. Jan. 17 2014, 09:59

- Ez butaság. Biztosan elintézné, hogy maradhass. - Legalábbis nem olyan lánynak ismertem meg az edzéseken SoRa-t, aki cserbenhagyja a számára fontosakat, amikor szükség van rá. Biztosan találtak volna megoldást erre is, ha annyira együtt akartak volna lenni. - És ez az a pont, aminél inkább nem firtatom tovább a dolgot, mert semmi kedvem átmenni pszichológusba, van itt elég rajtam kívül is. Sőt, nekik még papírjuk is van róla!
- Csapj le egy olyan feladatra, ami kevés jelenlétet igényel és akkor a többit töltheted máshol! Bár a HÖK-ös tájékoztatót így se, úgy se úszod meg azt hiszem. - Húzom el kissé a számat. Zin nem a társasági életben betöltött hatalmas szerepe miatt lett megválasztva, ez tény. Egyszerűen jó volt a PR-ja (mert volna rossz lenni, mikor nekem és Iznek is könyékig benne volt a kezünk) és a pontosságára, alaposságára sem lehetett panasz a srácnak. Egyszerűen minden el volt intézve mindig - legutolsó vécépapíros problémától kezdve a legnagyobbig - ezért pedig csodáltam Zin-t.
- Mondták már! - Horkanok fel nevetősen, félmosolyra húzódó ajkakkal amikor közli, rám férne a hízás. Nem is megyek mélyebben bele a témába, inkább semmiségnek látszó dolgokról kezdek el csevegni.
Látom, ez nála is bejön, mert nevetni kezd. A tippjére kissé kikerekedik tekintetem, úgy meredek rá.
- Komolyan csak ennyi? Azt mondjam, amit hallani szeretne? De... akkor mi értelme az egésznek? - Firtatom, hogy az elkövetkező órácskában megvitassuk a pszichológusok, HÖK és egyéb világot nem rengető dolgok problémáit. Kellemesen telik az idő, csak mikor elköszön, jut eszembe Izzie és kerül csomó a gyomromra újfent.
Fel kell hívnom... és ezt meg is teszem azonnal.

// Bocsánat, hogy miattam húzódott el. Remélem nem probléma, hogy zártam így télen a nyári játékot. :$ Köszi! Smile //
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

látogatás #1 - nyitott! (The Hills Magánklinika)  Empty
TémanyitásTárgy: Re: látogatás #1 - nyitott! (The Hills Magánklinika)    látogatás #1 - nyitott! (The Hills Magánklinika)  Empty

Vissza az elejére Go down
 

látogatás #1 - nyitott! (The Hills Magánklinika)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: A világ legvégén :: This is Hollywood! :: Archívum-