Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
Please, play with me! - Page 6 EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
Please, play with me! - Page 6 EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
Please, play with me! - Page 6 EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
Please, play with me! - Page 6 EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
Please, play with me! - Page 6 EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
Please, play with me! - Page 6 EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
Please, play with me! - Page 6 EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
Please, play with me! - Page 6 EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
Please, play with me! - Page 6 EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
Please, play with me! - Page 6 EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 Please, play with me!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
Callidora Mangas
Callidora MangasOktató
Életkor : 36
Foglalkozás : Újságíró
Hozzászólások száma : 343

Please, play with me! - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 6 EmptyPént. Szept. 05 2014, 17:23

Hmm, bevállalnék még egy játékot, sooo, aki érzi magában a kedvet, erőt, lelkesedést, keressen meg *-*

Zaklatok mindenkit :DDD


A hozzászólást Callidora Mangas összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Szept. 21 2014, 18:26-kor.
Vissza az elejére Go down
Jennifer Frewer
Jennifer FrewerVároslakó
Életkor : 28
Foglalkozás : Énekesnő, pincérnő
Hozzászólások száma : 120

Please, play with me! - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 6 EmptyPént. Szept. 05 2014, 19:03

Üdv!

Kicsit visszarázódnék ezzel a karival való játszásba (Adam óta valahogy elmaradt). Ha valakinek kedve lenne egy játékhoz küldjön egy üzenetet. Smile
Vissza az elejére Go down
Adam Brown
Adam BrownEgyszer volt, hol nem volt...
Életkor : 30
Foglalkozás : tanuló
Hozzászólások száma : 93

Please, play with me! - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 6 EmptySzomb. Szept. 06 2014, 22:47

Visszatértem és játszani szeretnék. Ha lenne kedved játszani velem dobj egy P.M-et Smile
Vissza az elejére Go down
Emily K. Nishan
Emily K. NishanEgyszer volt, hol nem volt...
Életkor : 29
Foglalkozás : tanuló
Hozzászólások száma : 70

Please, play with me! - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 6 EmptyPént. Szept. 12 2014, 14:12

Sziasztok!

Első játékomhoz keresek bátor és lelkes jelentkezőt Smile


A hozzászólást Emily K. Nishan összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Szept. 21 2014, 15:01-kor.
Vissza az elejére Go down
Gerard Powell
Gerard PowellVároslakó
Életkor : 42
Foglalkozás : Testőr
Hozzászólások száma : 105

Please, play with me! - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 6 EmptyCsüt. Szept. 18 2014, 00:09

'Estét!

Nem tudom, ki kelt el és ki nem, kicsit be is porosodtam, lassú is leszek, de Game for Sale!

Akit érdeklek, az keressen meg.
Vissza az elejére Go down
Hyun Zin Woo
Hyun Zin WooVároslakó
Életkor : 34
Hozzászólások száma : 2334

Please, play with me! - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 6 EmptyVas. Szept. 21 2014, 14:34

Lassú vagyok, de ha van olyan, akit ez nem zavar, kapható vagyok 1-2 játékra ^^
Pmben lehet zaklatni.


Aki pedig elkel: legyen szíves kihúzni a hirdetését! Ha írnál de előtted van 4-5 aktív (még ki nem húzott) hirdetés akkor pedig írjatok rá valakire azok közül!!! Köszi <3

Elkeltem többször is ^^ köszi
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Olivia McKay
Olivia McKayJegelt karakter
Életkor : 44
Foglalkozás : Divatdiktátor
Hozzászólások száma : 56

Please, play with me! - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 6 EmptyHétf. Szept. 22 2014, 00:50

Hello!

Ismételten bedobom a "közösbe" ezt a nőt. Ha valakinek van kedve egy pörgősebb, nem feltétlen nagyon hosszú játékra vele, annak nagyon örülnék Very Happy (Lassan haladnak vele a játékaim és szeretnék belerázódni a kariba)

Szóval aki úgy érzi vevő lenne egy ilyen játékra, írjon egy PM-et Smile Remélem lesz valaki o.o Very Happy
Vissza az elejére Go down
Ariana Roberts
Ariana RobertsVizuális kommunikáció
Életkor : 31
Foglalkozás : Tanuló
Hozzászólások száma : 35

Please, play with me! - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 6 EmptyHétf. Szept. 29 2014, 14:53

Sziasztok!

Első játékom eladó, érdeklődjetek privátban. Lelkes, kezdő játékos vagyok. Néha be lassulok, de igyekszem majd minél hamarabb írni, az időmtől függően.


A hozzászólást Ariana Roberts összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Okt. 06 2014, 21:19-kor.
Vissza az elejére Go down
Gerard Powell
Gerard PowellVároslakó
Életkor : 42
Foglalkozás : Testőr
Hozzászólások száma : 105

Please, play with me! - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 6 EmptyHétf. Okt. 06 2014, 20:25

Nem tudom, ki kelt el és ki nem, de felszabadult nálam némi kapacitás, szóval akinek kellek, az csapjon le rám teljes nyugalommal!

Pm-ben lehet zaklatni.
Vissza az elejére Go down
Callidora Mangas
Callidora MangasOktató
Életkor : 36
Foglalkozás : Újságíró
Hozzászólások száma : 343

Please, play with me! - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 6 EmptyCsüt. Okt. 09 2014, 17:54

A játszópajtijaim lassacskán eltűntek, milyen kár Sad Szóval, valaki, aki szívesen játszana velem? ^^
Vissza az elejére Go down
Bridget Sanders
Bridget SandersAdmin
Életkor : 33
Foglalkozás : Rádiós műsorvezető
Hozzászólások száma : 562

Please, play with me! - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 6 EmptyCsüt. Okt. 09 2014, 19:26

1, azaz egy! szál kiadó ezzel a karakteremmel, mert a másikon Zint fogom darabokra szedni.
Nem vagyok roham reagoló, próbálok lassan visszacsorogni az oldalra, de az biztos, hogy én nem fogok eltűnni egyhamar. Very Happy
Szóval ha ilyen körülmények mellett játszódnál, keress meg PM-ben!

Vissza az elejére Go down
Matthew Morgan
Matthew MorganEgyszer volt, hol nem volt...
Életkor : 33
Foglalkozás : Operatőr - vágó
Hozzászólások száma : 16

Please, play with me! - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 6 EmptyPént. Okt. 10 2014, 14:41

Matty első játéka eladó. :3
Izgága karakter, néha obszcén megnyilvánulásokkal.
Vissza az elejére Go down
Vendég

Please, play with me! - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 6 EmptySzomb. Okt. 11 2014, 00:12

Kiadó az első, plusz néhány játékom még. Nem vagyok válogatós, bárkivel, bármit, bárhol.
Dobj meg egy pm-el, ha kedvet érzel hozzám.Smile
Vissza az elejére Go down
Nina Burke
Nina BurkeKlasszikus kommunikáció
Életkor : 29
Hozzászólások száma : 325

Please, play with me! - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 6 EmptyVas. Okt. 12 2014, 00:02

Halihó! Smile Én most ilyen irányított játékfelhívást írnék, remélem nem gond Very Happy Szóóval szeretnék játszani a koleszos szobatársaimmal (Alicia Reeds, Maisey Doose, Cassie Brightwood), így az őket irányító userekhez szólnék (remélhetőleg olvassák). Szívesen játszom egyesével is a lányokkal, de akár egy ilyen több szereplős játékban is benne vagyok. Smile Ha van rá kedv és kapacitás, akkor pü-ben várom a zaklatás(oka)t! Smile


A hozzászólást Nina Burke összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Okt. 27 2014, 12:57-kor.
Vissza az elejére Go down
Philip Brownell
Philip BrownellVizuális kommunikáció
Életkor : 34
Hozzászólások száma : 111

Please, play with me! - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 6 EmptyCsüt. Okt. 16 2014, 16:35

Ahogy láttam, innen már egyik hirdetés sem él, illetve mindenki játszik már innen, szóval én is beírok.

Játékot szeretnék! *-* Kérleeek! *-*


Eladva *_*

Please, play with me! - Page 6 Tumblr_magveodKci1rwr6od
Vissza az elejére Go down
Callie Meadows
Callie MeadowsKlasszikus kommunikáció
Életkor : 27
Foglalkozás : túlélő
Hozzászólások száma : 14

Please, play with me! - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 6 EmptyCsüt. Okt. 23 2014, 17:24

Ideje Calliet aktívabban használnom, szóval akinek lenne kedve játszani egy kisgólyával, az vágjon belém egy pmet! ^^

Már el is keltem *.*
Vissza az elejére Go down
Kimberly Evans
Kimberly EvansVizuális kommunikáció
Életkor : 27
Foglalkozás : Énekesnő
Hozzászólások száma : 89

Please, play with me! - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 6 EmptyHétf. Okt. 27 2014, 12:56

Halihó! Kimberlyvel kiadó az első néhány játékom, ha valakit érdekel, sikítson üzenetben! (Ha lehet akkor Nina karimnak írjatok, mert vele hamarabb észreveszem ^^)
Vissza az elejére Go down
Richard Taylor
Richard TaylorKlasszikus kommunikáció
Életkor : 32
Foglalkozás : Díler
Hozzászólások száma : 75

Please, play with me! - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 6 EmptyHétf. Okt. 27 2014, 17:40

Valaki?
Vissza az elejére Go down
Cain Larouxe
Cain LarouxeOktató
Életkor : 44
Foglalkozás : színész, rendező, színházi kritikus
Hozzászólások száma : 34

Please, play with me! - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 6 EmptySzomb. Nov. 08 2014, 15:59

Lassú csorgású játék(ok)ra keresem 1-2 társam innen Palauból!
Filmművesek és tanárok, valamint színházi emberek előnyben az esetleges ismeretség miatt, de bárki jöhet, akit nem zavar, hogy nem vagyok Overdose reagolás terén...
- ELKELTEM.
Vissza az elejére Go down
Lolita Anne Jacobs
Lolita Anne JacobsEgyszer volt, hol nem volt...
Hozzászólások száma : 35

Please, play with me! - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 6 EmptyHétf. Nov. 10 2014, 17:08

LOLITA FOR SALE!!!


Vàrom vàllalkozò kedvü jàtèkostàrsamat egy jàtèkra legyen az bàrmily fajtabòl :DD
De csak olyannak èri meg akit nem idegesìt ha ritkàsak a vàlaszok, ugyanis nincsen gèpem csak tabletrõltudok ìrni Sad


ELKELT


A hozzászólást Lolita Anne Jacobs összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Jan. 07 2015, 20:52-kor.
Vissza az elejére Go down
Shirley Freese
Shirley FreeseEgyszer volt, hol nem volt...
Foglalkozás : felszolgáló
Hozzászólások száma : 2

Please, play with me! - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 6 EmptyHétf. Nov. 24 2014, 14:56

Lehet jelentkezni hozzám is, több játékot is bevállalok Smile !
Vissza az elejére Go down
Jason McCarty
Jason McCartyVároslakó
Foglalkozás : katona
Hozzászólások száma : 30

Please, play with me! - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 6 EmptySzomb. Nov. 29 2014, 17:54

Első játékostársam keresem. Pm-ben lehet jelentkezni.
Vissza az elejére Go down
Christopher Matthew Hart
Christopher Matthew HartKlasszikus kommunikáció
Életkor : 33
Foglalkozás : hangmérnök gyakornok; szerelő
Hozzászólások száma : 206

Please, play with me! - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 6 EmptySzer. Dec. 10 2014, 16:08

Hali!

Ha csendes, nyugis játszópajtit keresel, akkor megtaláltad, ne keress tovább! Írj (-:


A hozzászólást Christopher Matthew Hart összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Jan. 08 2015, 19:32-kor.
Vissza az elejére Go down
Michelle Evans
Michelle EvansKlasszikus kommunikáció
Életkor : 28
Foglalkozás : Tanuló
Hozzászólások száma : 31

Please, play with me! - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 6 EmptyHétf. Dec. 29 2014, 21:29

Hali! *-*
Egy kicsit dilis, de azért szerethető, féllábú lányka keresi első játékostársát ^^
előny, ha nem kap idegbajt, ha nagyon lassan válaszolok Very Happy


Már nem aktuális^^ Kösziiii *-*
Vissza az elejére Go down
Mackenzie Campbell
Mackenzie CampbellEgyszer volt, hol nem volt...
Életkor : 27
Hozzászólások száma : 11

Please, play with me! - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 6 EmptyCsüt. Jan. 08 2015, 16:55

Első játékomra keresem partnerem Smile
Többszörösen is elkeltem Smile
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

Please, play with me! - Page 6 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 6 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Please, play with me!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
6 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

 Similar topics

-
» Let's play! - Reev és Anna

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: Ismerj fel! :: Üzenetek egymásnak-