Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
Please, play with me! - Page 7 EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
Please, play with me! - Page 7 EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
Please, play with me! - Page 7 EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
Please, play with me! - Page 7 EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
Please, play with me! - Page 7 EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
Please, play with me! - Page 7 EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
Please, play with me! - Page 7 EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
Please, play with me! - Page 7 EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
Please, play with me! - Page 7 EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
Please, play with me! - Page 7 EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 Please, play with me!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
David White
David WhiteMűsorgyártás
Életkor : 31
Hozzászólások száma : 545

Please, play with me! - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 7 EmptyVas. Jan. 11 2015, 15:42

Most itthon leszek nagyjából 5 napot, ha a főnökeim nem lesznek genyók és hagynak pihenni, ezért keresek valakit, aki szeretne játszani. Smile
PM-ben nyugodtan írjatok, akár kezdek is, de akkor egy helyszínt kérek cserébe! Razz Játék ötlet... Hát majd találjunk ki együtt valamit. ^^
Vissza az elejére Go down
Mark Demyan Ivanov
Mark Demyan IvanovVároslakó
Életkor : 34
Foglalkozás : Naplopó
Hozzászólások száma : 447

Please, play with me! - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 7 EmptyHétf. Jan. 12 2015, 20:54

Nem vagyok mostanában a topon reagírás és gyorsaság szempontjából, de azt hiszem az oldal nagy része ugyanígy van ezzel, így bátorkodom felajánlani néhány "megüresedett" játék helyet. ^^

Nincs túl sok aktív játékom jelenleg, így ha úgy érzed, hogy szívesen néznéd a pofázmányom néhány viccesnek szánt, de valszeg elbénázott sor mellett (és nincs ellenedre a lassú tempó), akkor kattints a pm gombra és dobj meg egy szívhez szóló vallomással. ^^
Figyelem, a vallomásokat szakmai zsűri értékeli - azaz én - és minőségtől függ, hogy szóba állok-e veled!
Nem, dehogy. Csak a szokásos béna poénok... Very Happy
Vissza az elejére Go down
Lana Evens
Lana EvensFilmművészet
Életkor : 30
Hozzászólások száma : 143

Please, play with me! - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 7 EmptyVas. Jan. 18 2015, 14:10

Első játékomra keresek egy társat, jelentkezni PM-ben lehet.
Vissza az elejére Go down
Mona Rodriguez
Mona RodriguezEgyszer volt, hol nem volt...
Életkor : 33
Hozzászólások száma : 43

Please, play with me! - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 7 EmptyVas. Jan. 25 2015, 08:12

Kedves mindenki, aki unatkozik/ismerkedne/egyszerűen csak imádja ezt a karit/stb!

Itt ( https://frances.hungarianforum.com/t1413-the-glass-slippers-of-cinderella-nyitott#18295 ) egy aprócska játéklehetőség, mondjuk úgy 4-5 főig, az még élvezhető létszám.
Nem muszáj, hogy egyetemista/tanár legyél, biztosan akadnak városbeliek is innét-onnét az ismeretségi listámon, akiket direktben vagy akár véletlen rántottam be ebbe a közösbe, legyetek kreatívak bátran! (De azért ne mindenki véletlen kerüljön a beszélgetésbe, mert az nem túl reális. :"D)

Remélem akad érdeklődő, a kódot nyugodtan lehet akár "lopni" idézés keretein belül, nem saját, csak átkódoltam erre a fórumfelületre.
(Ha segítség kell vele, PM.)
Vissza az elejére Go down
Ryder Salisbury
Ryder SalisburyVároslakó
Életkor : 33
Foglalkozás : Hacker
Hozzászólások száma : 45

Please, play with me! - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 7 EmptyPént. Jan. 30 2015, 19:55

Azt hiszem, megérek már ide egy hirdetést!




Szóval, tök mindegy kivel, de játszanék egyet! Very Happy Sok mindent nem ígérek így suli mellett (-.-), sajnos, általában hétvégenként tudok postolni.


Hatályát vesztette! Very Happy


A hozzászólást Ryder Salisbury összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Feb. 01 2015, 12:31-kor.
Vissza az elejére Go down
Kimberly Evans
Kimberly EvansVizuális kommunikáció
Életkor : 27
Foglalkozás : Énekesnő
Hozzászólások száma : 89

Please, play with me! - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 7 EmptySzomb. Jan. 31 2015, 22:24

Halihó!
Multira hajtok, viszont ehhez szükséges még jó pár hsz ezzel a karival Very Happy Szóóval 2, azaz kettő játékra keresek jelentkezőt! Smile Ha van kedved egyet játszani Miss Flegmával, sikíts egyet pm-ben ^^
Vissza az elejére Go down
Christopher Matthew Hart
Christopher Matthew HartKlasszikus kommunikáció
Életkor : 33
Foglalkozás : hangmérnök gyakornok; szerelő
Hozzászólások száma : 206

Please, play with me! - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 7 EmptyPént. Feb. 06 2015, 20:12

Hali!

Írok újra, látom előttem elkeltek (: 1 vagy két játékot most bevállalok, ha valakit érdekelne (:
Nem a leggyorsabban reagolok, de igyekszem majd (:


Elkeltem, köszönöm Very Happy


A hozzászólást Christopher Matthew Hart összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Feb. 22 2015, 21:26-kor.
Vissza az elejére Go down
Reeven Callagher
Reeven CallagherKlasszikus kommunikáció
Életkor : 30
Foglalkozás : rock sztár
Hozzászólások száma : 1383

Please, play with me! - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 7 EmptySzer. Feb. 11 2015, 12:00

Felébredtem a kómából! Very Happy  A karakterem néhány évig (vagy azt hiszem csak egy) kómában volt, de eleget pihent Smile
Szeretnék egy játékos társat is, immár beiratkoztam az iskolába és a városban is megtalálható vagyok. A kari elég vagány *reménykedik* kicsit őrült, de szerethető. Nem igérem, hogy villámgyors leszek, de megpróbálok izgalmakat hozni az életünkbe Smile
Vissza az elejére Go down
Usui Kazuki
Usui KazukiKlasszikus kommunikáció
Életkor : 33
Foglalkozás : Rendőr
Hozzászólások száma : 649

Please, play with me! - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 7 EmptyPént. Feb. 13 2015, 22:31

Hát, úgy érzem megérett Usui hogy keressek neki valaki(ke)t játszópajti(k)nak Very Happy
Nos, aki nem ismeri közlöm kicsit karót nyelt keleti, de legalább türelmes és mindenfélével lehet nyaggatni xD Szóval minden mazochista bátor jelentkező PM-jét boldogan fogadom ^.^
Vissza az elejére Go down
Diego Martín
Diego MartínFilmművészet
Életkor : 32
Foglalkozás : Segédrendező
Hozzászólások száma : 78

Please, play with me! - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 7 EmptySzomb. Feb. 14 2015, 19:08

Halihó! Első játékomra keresek jelentkezőt! Vagyis pontosabban kettőt, mert szerintem két plusz játékra van most kapacitásom, aztán később majd kiderül ^^ Annyit elöljáróban mondanék, hogy jó ideje nem játszottam már fiú karakterrel (mármint hogy fiúként kell írnom), szóval előre is bocsi ha lassabban reagálok, vagy esetleg bénácskább a hsz Very Happy De bele fogok jönni, ígérem! Very Happy
Na szóval, ha akad bátor jelentkező, az dobjon meg egy pmmel Very Happy (de ne erősen, nehogy a helyes pofikám eltorzuljon :DDDDDDD)
Vissza az elejére Go down
Elaine S. Patrick
Elaine S. PatrickOktató
Életkor : 39
Hozzászólások száma : 147

Please, play with me! - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 7 EmptyHétf. Feb. 16 2015, 10:45

Hosszú szünet után Európából visszatérő, híres műsorvezető, (díva), egyetemi oktatóra van-e valakinek igénye? Very Happy nem harapok, csak lassú vagyok (de most épp beteg, szóval egy-két napig "gyors" tempóban lehet rám számítani)
Jelenkezzetek Very Happy lécci <3


illetve, akinek kedve van, az látogasson el ide is:
https://frances.hungarianforum.com/t1449-a-musorvezetes-rejtelmei-nyitott-jatek#18811

gyertek lécci! *___*
Vissza az elejére Go down
Archibald Gabriel Beckett
Archibald Gabriel BeckettEgyszer volt, hol nem volt...
Életkor : 36
Hozzászólások száma : 9

Please, play with me! - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 7 EmptyCsüt. Feb. 19 2015, 09:15

Sziasztok! Very Happy

Egy fő játszópajtit keresek, aki kedvet érezne hozzám, dobjon meg egy pmmel és majd együtt kitalálunk valamit! bounce Very Happy


Többször is elkeltem, köszönöm! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Jennifer Frewer
Jennifer FrewerVároslakó
Életkor : 28
Foglalkozás : Énekesnő, pincérnő
Hozzászólások száma : 120

Please, play with me! - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 7 EmptyCsüt. Feb. 26 2015, 21:21

Sziasztok! Smile

Be nem futott, "kezdő" énekesnő vállal fellépéseket bulikon, rendezvényeken, kávéházakban. Továbbá keres valakit, aki felkarolná, a szárnyai alá venné őt igazgatva a karrierjét. Pm-ben várom azokat, akiket érdekel valamelyik lehetőség, nyugodtan üzenjetek, nem harapok (nagyot). Wink
Vissza az elejére Go down
David White
David WhiteMűsorgyártás
Életkor : 31
Hozzászólások száma : 545

Please, play with me! - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 7 EmptyHétf. Márc. 02 2015, 22:56

Hali!

Szeretnék játszani valakivel! Olyannal, aki pörög és visszaír nekem. Aki lassabb, napi 1 hszt szeretnék, mert erre van igényem. Smile Játszani szeretnék, nem a fejemből kinézni. Smile

Megértéseteket köszönöm! ^^
Bátran írjon bárki PM-et nekem, akár többen is jelentkezhettek, folyamatosan tudok írni, mindenkinek. Smile
Vissza az elejére Go down
Reeven Callagher
Reeven CallagherKlasszikus kommunikáció
Életkor : 30
Foglalkozás : rock sztár
Hozzászólások száma : 1383

Please, play with me! - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 7 EmptyKedd Márc. 03 2015, 17:56

Az én játékaim is lassulnak XD Aztán Reeveneznék még picit Razz Szóval valaki? Razz Nem írok napi szinten mint David, de igyekszem Very Happy
Egy, max. két játék elfér még a polcomon, pmben szóljatok, ha érdekel.
Vissza az elejére Go down
Sierra Mendoza
Sierra MendozaEgyszer volt, hol nem volt...
Életkor : 30
Foglalkozás : Tanuló
Hozzászólások száma : 27

Please, play with me! - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 7 EmptyCsüt. Márc. 05 2015, 21:04

Beugrok a medencébe, és jelentkezek pár játékra ^^ Nem vagyok egy roham reagoló, de próbálok nem napokat/heteket/hónapokat/éveket ülni egy hsz-en Smile PM-ben el lehet érni nyugodtan ^^
Vissza az elejére Go down
Trinity Grenville
Trinity GrenvilleVároslakó
Életkor : 31
Foglalkozás : Zenész, énekes
Hozzászólások száma : 86

Please, play with me! - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 7 EmptySzomb. Márc. 07 2015, 19:55

Bevállalok egy önként jelentkező, jóvágású játékost, ugyanis szükségem lenne még pár reagra egy multikarakter megalkotásához. Akinek bármilyen kedve -nemkedve van hozzám, az dobjon meg egy PÜ-vel.


Ja, reagot illetően hetente tudok írni max. 2 hsz-t, de változhat dogák erősségétől függően! (igen, sulira gondolok)
Vissza az elejére Go down
Daniel Osmer
Daniel OsmerFilmművészet
Életkor : 28
Foglalkozás : Színésznek tanulok
Hozzászólások száma : 84

Please, play with me! - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 7 EmptyVas. Márc. 08 2015, 20:35

Beképzelt rosszfiú keres játékostársat pár játék erejéig. Összefuthatunk egy buliban, esetleg a főiskolán, ha néha betévedek egy-egy órára. Utálhatsz, vagy lehetsz belém titkon szerelmes, esetleg megpróbálhatsz rávenni, hogy feküdjek le veled. Sok ötletre nyitott vagyok, üzenj bátran! Smile
Vissza az elejére Go down
Liam Wright
Liam WrightOktató
Életkor : 38
Foglalkozás : Sportoktató, önvédelmi oktató - (FBI-ügynök)
Hozzászólások száma : 4

Please, play with me! - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 7 EmptyKedd Márc. 24 2015, 10:55

Sziasztok!

Szeretnék játszani, hogy megtaláljam a karit. Mindenre nyitott vagyok, kivéve ismerkedő játékra. A te ki vagy én kivagyokot kihagynám.
Csapjatok le... rám Wink


nem aktuális


A hozzászólást Liam Wright összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Márc. 31 2015, 09:28-kor.
Vissza az elejére Go down
Nora Zoey Tagliavini
Nora Zoey TagliaviniMarketing kommunikáció
Életkor : 27
Foglalkozás : tanuló
Hozzászólások száma : 55

Please, play with me! - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 7 EmptyVas. Márc. 29 2015, 15:28

Keresek még EGY játékostársat, PM az ára.:3

Elkeltem :3
Vissza az elejére Go down
Nina Burke
Nina BurkeKlasszikus kommunikáció
Életkor : 29
Hozzászólások száma : 325

Please, play with me! - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 7 EmptyKedd Márc. 31 2015, 21:07

Halihó Smile

A kolis húsvétos partyra keresem játékpartnerem ^^ (nem csak kolisok jelentkezését várom, lévén nyitott a buli ^^) Jelentkezni pm-ben lehet Smile
Vissza az elejére Go down
Emily K. Nishan
Emily K. NishanEgyszer volt, hol nem volt...
Életkor : 29
Foglalkozás : tanuló
Hozzászólások száma : 70

Please, play with me! - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 7 EmptyKedd Ápr. 07 2015, 08:40

Sziasztok!

A téma adott, hosszú-hosszú idő után szeretnék játszani Smile
Ha valaki hasonlóan érez, ne habozzon megdobni egy pm-el! ^^

//még mindig áll az ajánlat Smile//
Vissza az elejére Go down
Christian Archer
Christian ArcherOktató
Foglalkozás : filozófia tanár
Hozzászólások száma : 93

Please, play with me! - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 7 EmptyVas. Ápr. 12 2015, 20:04

Játékostársat keresek. Szituáció a partnertől függ, én elég nyitott vagyok mindenre, ami a karakterbe belefér. Jelentkezz, és együtt ötletelünk egyet!
Vissza az elejére Go down
Lacey Howard
Lacey HowardVizuális kommunikáció
Életkor : 31
Foglalkozás : Basszus gitáros
Hozzászólások száma : 113

Please, play with me! - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 7 EmptySzomb. Ápr. 18 2015, 19:04

Hellóka!

Elfogadták a karakterlapom, szóval lázasan játszópatit keresek! *.*
Nem feltétlen uncsi, ismerkedős játékra gondoltam, lehet, hogy már ismerjük egymást egy ideje, bármire nyitott vagyok, ami belefér a kari jellemébe és előtörténetébe!

Írj, ha mersz Razz
Vissza az elejére Go down
River D. Woodrow
River D. WoodrowMűsorgyártás
Életkor : 30
Foglalkozás : DJ, autóversenyző
Hozzászólások száma : 24

Please, play with me! - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 7 EmptySzer. Ápr. 29 2015, 23:22

Hawaii!

Megduplázódott a ráérési időm, szóval jelentkezzetek bátran pü-ben! Very Happy Ha van ötletetek, az über lenne, de ha nem, akkor meg kiagyaljuk ketten. Very Happy

Jöhet a bevállalósabb is, nem unalmas játék. Smile
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

Please, play with me! - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 7 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Please, play with me!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
7 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

 Similar topics

-
» Let's play! - Reev és Anna

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: Ismerj fel! :: Üzenetek egymásnak-