Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
Please, play with me! - Page 8 EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
Please, play with me! - Page 8 EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
Please, play with me! - Page 8 EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
Please, play with me! - Page 8 EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
Please, play with me! - Page 8 EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
Please, play with me! - Page 8 EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
Please, play with me! - Page 8 EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
Please, play with me! - Page 8 EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
Please, play with me! - Page 8 EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
Please, play with me! - Page 8 EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 Please, play with me!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
Daniel Osmer
Daniel OsmerFilmművészet
Életkor : 28
Foglalkozás : Színésznek tanulok
Hozzászólások száma : 84

Please, play with me! - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 8 EmptyCsüt. Ápr. 30 2015, 14:10

Továbbra is ját3kostársat keresek, ha bárkinek van kedve játszani bátran írjon rám. Sok ötletre nyitott vagyok, tőlem lehetsz szerelmes belém, utálhatsz, vallhatod magam a legjobb haveromnak és még sorolhatnám. Ha van hozzá kedved egy pm csak amit kérek. Smile
Vissza az elejére Go down
Sebastian A. Smith
Sebastian A. SmithFilmművészet
Életkor : 31
Foglalkozás : Egyetemista
Hozzászólások száma : 39

Please, play with me! - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 8 EmptyPént. Május 01 2015, 23:07

Játszanék, dobj meg egy PM-mel, ha betársulnál. Very Happy

Bezár a bazár. Köszönöm. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Christian Archer
Christian ArcherOktató
Foglalkozás : filozófia tanár
Hozzászólások száma : 93

Please, play with me! - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 8 EmptyVas. Május 03 2015, 17:25

Szükségem lenne egy vállalkozó szellemű játékpartnerre egy speciális játékhoz, ugyanis feladatot kaptam. Mivel jelenlegi, és jelenleg megbeszélt játékaim mind zárt térben játszódnak, azokhoz ezt a kihívást nem nagyon tudom bepasszintani, így kezdenék hozzá egy újat.
A feladat itt (de kicsit feljebb) található, Usui adta fel nekem (ez úton is köszönöm, majd visszakapja).
Na, szóval aki szeretne ebben részt venni, az küldjön PM-et!


A hozzászólást Christian Archer összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Május 05 2015, 22:17-kor.
Vissza az elejére Go down
Lao Hsien-yung
Lao Hsien-yungEgyszer volt, hol nem volt...
Foglalkozás : családi vállakozásban mindenes
Hozzászólások száma : 42

Please, play with me! - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 8 EmptyKedd Május 05 2015, 20:25

Kéne egy kis balhé játék.
Vissza az elejére Go down
Edgar S. Winters
Edgar S. WintersAdmin
Életkor : 32
Hozzászólások száma : 117

Please, play with me! - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 8 EmptySzer. Május 06 2015, 08:25

Eladó-kiadó most a szí... az első 3-4 játékom, lehet értem küzdeni! Very Happy
(csak egy pm az ára!)
Vissza az elejére Go down
http://www.frances.hungarianforum.com
Amy Campbell
Amy CampbellMarketing kommunikáció
Életkor : 28
Foglalkozás : Tanuló, Önkéntes
Hozzászólások száma : 37

Please, play with me! - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 8 EmptySzer. Május 20 2015, 22:26

Halihóó Smile Szeretném bejáratni az új kis leányzómat, szóval várok 1 vagy maximum 2 bátor jelentkezőt, aki játszana ^^ pm-ben lehet zaklatni ^^


A hozzászólást Amy Campbell összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Május 21 2015, 17:52-kor.
Vissza az elejére Go down
Naya Shepherd
Naya ShepherdEgyszer volt, hol nem volt...
Életkor : 31
Foglalkozás : Tanuló
Hozzászólások száma : 11

Please, play with me! - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 8 EmptyCsüt. Május 21 2015, 16:54

Most, hogy én is eladó sorba léptem újoncként bátran hirdetem meg, hogy játszótársakat keresek ^-^

Három játékot gond nélkül elbírok és maximum 2 vagy 3 napos késésekkel tudok reageket írni.
Ha esetleg ettől valamilyen oknál fogva eltérnék arról mindenképpen előre értesítem a partneremet Smile


Nagy örömömre szolgál jelenteni, hogy elkeltem ^.^
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

Please, play with me! - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 8 EmptyKedd Május 26 2015, 21:31

Helló!

Akinek van kedve egy kis kötetlen képnézegetéshez, utána esetleg egy kis kocsmázáshoz, akkor csatlakozzon Smile Reagok általában hetente, de ha valaki ritkábban ír sem gond Smile

https://frances.hungarianforum.com/t1608-nyitott-jatek-legy-kepben-sebastian-szabadidos-szakkore#21708


Seby "bá" xD
Vissza az elejére Go down
William Parker
William ParkerFilmművészet
Életkor : 31
Foglalkozás : tanúló, kezdő színész
Hozzászólások száma : 126

Please, play with me! - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 8 EmptyVas. Május 31 2015, 19:26

Sziasztok. Very Happy
Visszatértem és úgy döntöttem keresek pár játszótársat Will-nek. Szóval, ha még nem játszottunk vagy már játszottunk, de van kedved még játszani akkor írj nekem egy PM-et Very Happy
Vissza az elejére Go down
Elenore O'Hara
Elenore O'HaraVizuális kommunikáció
Életkor : 31
Foglalkozás : tanuló
Hozzászólások száma : 812

Please, play with me! - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 8 EmptyCsüt. Jún. 04 2015, 23:00

Na, drágáim, ezer éve nem jártam erre, de friss husira éhezem - vagy nem Very Happy
Szóval akinek szimpi lettem, az ne habozzon dobni egy PM-et, és megdumáljuk a részleteket.

Ps.: Nem harapok, csak ha kéred Wink
Vissza az elejére Go down
Maximilian Carruthers
Maximilian CarruthersKlasszikus kommunikáció
Életkor : 33
Hozzászólások száma : 39

Please, play with me! - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 8 EmptyPént. Jún. 05 2015, 15:08

Üdv!

Lassan de biztosan szeretnék visszarázódni, szóval ha valakinek van kedve/bátorsága bevállalni egy enyhén antiszoc-t (de fejlődésre képes egyedet) az nyugodtan dobjon meg egy PM-mel. Elkelt, duplán is. (:
Vissza az elejére Go down
Bradley Silwerman
Bradley SilwermanMűsorgyártás
Életkor : 28
Foglalkozás : Tanuló
Hozzászólások száma : 13

Please, play with me! - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 8 EmptySzer. Jún. 10 2015, 18:26

Sziasztok Very Happy
Most hogy elfogadtak úgy döntöttem, hogy meghírdetem az első játékom, akinek kedve van jatszani az dobjon egy pmet Very Happy
Vissza az elejére Go down
Seth A. Blackwood
Seth A. BlackwoodFilmművészet
Életkor : 32
Foglalkozás : sztripíztáncos, örömfiú - alkalomadtán
Hozzászólások száma : 149

Please, play with me! - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 8 EmptyPént. Jún. 12 2015, 20:08

Szeva Frances!

Az első... (játék) eladó Very Happy Meg a többi is! Bátor, merész jelentkezőket kérek Very Happy vagy toleránsakat, vagy Samuel Larsen rajongókat XD a lényeg, jelentkezzetek, ha érdekel a dolog és pmben lezsríozzuk a részleteket!


Köszi Very Happy egyelőre ennyit bírok Razz


A hozzászólást Seth A. Blackwood összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Jún. 17 2015, 18:20-kor.
Vissza az elejére Go down
River D. Woodrow
River D. WoodrowMűsorgyártás
Életkor : 30
Foglalkozás : DJ, autóversenyző
Hozzászólások száma : 24

Please, play with me! - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 8 EmptySzer. Jún. 17 2015, 00:05

Na most... még mindig várom a lelkes jelentkezőket! Egy még belefér Very Happy Persze írni nem tudom, mikor tudok, de ha egy nap nekikezdek, aznap még tudok írni többet is, ha én is kapom a választ Very Happy Gyertek! ^.^
Vissza az elejére Go down
Christopher Matthew Hart
Christopher Matthew HartKlasszikus kommunikáció
Életkor : 33
Foglalkozás : hangmérnök gyakornok; szerelő
Hozzászólások száma : 206

Please, play with me! - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 8 EmptySzomb. Jún. 20 2015, 20:27

Hello!

Egy, max két még egy játékot szívesen vennék Mattel még pluszba (:
Ha nem gond hogy lassacskán válaszolok, írj egy PM-et (:
Nem muszáj nulláról kezdeni az ismeretséget, megbeszélhetünk valami egyéb alternatívát is (:
Vissza az elejére Go down
Felix Kaleolani
Felix KaleolaniVároslakó
Életkor : 37
Foglalkozás : Host, festőművész
Hozzászólások száma : 821

Please, play with me! - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 8 EmptySzomb. Jún. 27 2015, 23:01

Bátor/botor jelentkezőket keresek, rugalmas vagyok bármilyen kezdőre. Ha szeretsz a tűzzel játszani írj egy PM-et Wink
Vissza az elejére Go down
Callidora Mangas
Callidora MangasOktató
Életkor : 36
Foglalkozás : Újságíró
Hozzászólások száma : 343

Please, play with me! - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 8 EmptyKedd Júl. 14 2015, 17:00


Hosszasabb kihagyás után visszatérnék LA-be, valaki csatlakozna? *-*
Vissza az elejére Go down
Sebastian McBridge
Sebastian McBridgeAdmin
Életkor : 37
Foglalkozás : Fordító, oktató, tolmács
Hozzászólások száma : 3369

Please, play with me! - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 8 EmptyVas. Júl. 19 2015, 15:33

Eljutottunk ide is xD Keresnék egy szabad emberkét akinek belefér egy játék, Sebyvel elég gyorsan válaszolgatok Smile
Kezdőt is írok, ha nincs ötlet, csak az alapszitut tisztázzuk Wink Írjatok Very Happy


A hozzászólást Sebastian Drayton összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Aug. 10 2015, 20:28-kor.
Vissza az elejére Go down
David White
David WhiteMűsorgyártás
Életkor : 31
Hozzászólások száma : 545

Please, play with me! - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 8 EmptyHétf. Aug. 10 2015, 00:49

jatszanek valakivel aki van olyan bator ram irni Very Happy
Vissza az elejére Go down
Leila Triston
Leila TristonEgyszer volt, hol nem volt...
Életkor : 31
Foglalkozás : Tanul, pincérkedik
Hozzászólások száma : 16

Please, play with me! - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 8 EmptyHétf. Aug. 24 2015, 11:59

Szívesen bevállalok egy játszótársat Leilával. Aki elég bátor, és nem bánja a az esetleges néhány napos kihagyásokat, dobjon meg egy PM-mel! Smile Wink
Vissza az elejére Go down
Nina Burke
Nina BurkeKlasszikus kommunikáció
Életkor : 29
Hozzászólások száma : 325

Please, play with me! - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 8 EmptySzomb. Szept. 12 2015, 13:42

Sziasztok! Kicsit eltűntem mostanában, de szeretnék újra ringbe szállni, nehogy a végén túlságosan berozsdásodjak, és ehhez keresem a bátor jelentkezőket, akik szívesen játszanának szerény személyemmel Smile Mindegyik karakterem áll rendelkezésetekre, nevükre kattintva megnézhetitek az ET-jüket, ha esetleg nem ismernéd még őket, de üzenetben is szívesen mesélek róluk Smile Jelentkezőket pm-ben várom, akármelyik karimnak, mert ugyanarra az e-mail címre érkezik az értesítés, ha üzenetem jön ^^

Tehát a választék:

Nina
Kimberly
Diego
Amy
Vissza az elejére Go down
Daniel Osmer
Daniel OsmerFilmművészet
Életkor : 28
Foglalkozás : Színésznek tanulok
Hozzászólások száma : 84

Please, play with me! - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 8 EmptyHétf. Nov. 02 2015, 20:19

Sziasztok! Smile

Fő játékostársam kámfort játszik, így keresnék minden sizntén unatkozó, játékra éhes játékost, aki legalább egy fél játékot el tud velem képzelni, a többit majd kifundáljuk.
Amit kínálok:
- hetente legalább egy reag, legkésőbb kisebb csúszásokkal
- megbízható partner (nem tűnök el szó nélkül)
- tapasztalt user, aki a kezdőknek sem szedi le a fejét
- türelem (nem foglak egy-egy reag miatt halálra szekálni, a kisebb késések felett is szemet hunyok)
Amit jó lenne, ha viszont kapnék:
- ne tűnj el csak úgy egy játék közben
- legrosszabb esetben legalább havi 1 reag

Bárki aki kedvet kapott üzenjen, nem harapok! Smile
Vissza az elejére Go down
Luke Brock
Luke BrockVároslakó
Életkor : 30
Hozzászólások száma : 7

Please, play with me! - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 8 EmptyVas. Nov. 22 2015, 21:00

Sziasztok!

Első játékára kereset társat ennek a karinak.
Hogy mit várhatsz tőle?
- Kicsit bolond, viszont jó fej.
- Nyalizni senkinek sem fog.
- De igyekszik mindenkivel jóba lenni.
Ja és persze bármilyen legális buliban benne van.
Ne féljetek tőle nem harap. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Gerard Powell
Gerard PowellVároslakó
Életkor : 42
Foglalkozás : Testőr
Hozzászólások száma : 105

Please, play with me! - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 8 EmptyKedd Dec. 01 2015, 18:03

Khm... Szép estéket!
Megráztam és leporoltam magam, bár helyenként fagyási sérülések felfedezhetőek rajtam.
Vállalkozó szellemű partnert keresek egy játékra, jelentkezni pm-ben ér.
Vissza az elejére Go down
Lacey Howard
Lacey HowardVizuális kommunikáció
Életkor : 31
Foglalkozás : Basszus gitáros
Hozzászólások száma : 113

Please, play with me! - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 8 EmptyHétf. Jan. 11 2016, 20:45

Még egy játékot *-* bármi izgalmas, vulgáris, balhés, bántalmazás, erőszak, koncert, pia, buli, báááármi! amit csak el tudunk képzelni.

Dobj egy pmet :33
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

Please, play with me! - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 8 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Please, play with me!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
8 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

 Similar topics

-
» Let's play! - Reev és Anna

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: Ismerj fel! :: Üzenetek egymásnak-