Frances University
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az oldal teljes tartalmát csak regisztrált és elfogadott karakterlappal rendelkező felhasználók tekinthetik meg!
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
KARAKTERES HÍREK
2017/2018-as tanév II. félév
Üzenődoboz
USERES JÓSÁGOK
STATISZTIKA
ÖSSZESEN
81 fő - 46 férfi / 35 nő
VIZUÁLIS KOMM.
11 fő - 6 férfi / 5 nő
KLASSZIKUS KOMM.
12 fő - 7 férfi / 5 nő
MŰSORGYÁRTÁS
9 fő - 4 férfi / 5 nő
MARKETING KOMM.
7 fő - 2 férfi / 5 nő
FILMMŰVÉSZET
13 fő - 8 férfi / 5 nő
OKTATÓ
5 fő - 3 férfi / 2 nő
VÁROSLAKÓ
24 fő - 16 férfi / 8 nő
Legutóbbi témák
» Kérlek, szükségem van... - megrendelések
Please, play with me! - Page 5 EmptyPént. Feb. 14 2020, 20:58 by Sebastian McBridge

» New Possibility
Please, play with me! - Page 5 EmptyKedd Júl. 03 2018, 22:01 by Judith Moody

» Befejeztük! - archiváltató
Please, play with me! - Page 5 EmptySzomb. Ápr. 07 2018, 08:20 by Vincent Sparks

» Szalmaszál - Reeve-Eric
Please, play with me! - Page 5 EmptyPént. Ápr. 06 2018, 13:20 by Reeven Callagher

» Rosemary Marshall-Gray
Please, play with me! - Page 5 EmptySzomb. Márc. 17 2018, 21:56 by Rosemary Marshall-Gray

» Familiar stranger
Please, play with me! - Page 5 EmptyHétf. Márc. 05 2018, 07:10 by Judith Moody

» Átalakítás
Please, play with me! - Page 5 EmptyVas. Márc. 04 2018, 18:32 by Isabella Williams

» Hurtful love - Reeven*Felix
Please, play with me! - Page 5 EmptyVas. Márc. 04 2018, 00:13 by Felix Kaleolani

» Claire és Kouji
Please, play with me! - Page 5 EmptySzer. Jan. 03 2018, 10:50 by Claire P. Collins

» The hurt, the blame - SammyEric
Please, play with me! - Page 5 EmptySzer. Dec. 27 2017, 22:59 by Eric A. Blake

Top posting users this month
No user
Design: Izzie & Bree

A jobb megjelenítés érdekében használj Google Chrome böngészőt!

Megosztás
 

 Please, play with me!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
Isabella Williams
Isabella WilliamsAdmin
Életkor : 33
Foglalkozás : Bohóc
Hozzászólások száma : 1326

Please, play with me! - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 5 EmptyCsüt. Júl. 17 2014, 18:09

Igaza van Vinninek, szóval én most szépen fogom az admini hatalmamat és jól összepárosítalak titeket. Very Happy

Gerard játszik Demetriaval, Richard pedig Eloisezel. *összecsapkodja a tenyerét, mert jól végezte dolgát*

Mindenki elkelt. Very Happy
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Hyun Zin Woo
Hyun Zin WooVároslakó
Életkor : 34
Hozzászólások száma : 2334

Please, play with me! - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 5 EmptyCsüt. Júl. 17 2014, 19:17

Igazából szerintem többen játszanak már, csak elfelejtették kihúzni a kis hirdetésüket...

GYEREKEK!!! aki elkelt, visszalép, és beírja, hogy elkelt, vagy áthúzza, vagy kisnyúl! Oké?

Amúgy ügyi vagy Isabella *-*
Vissza az elejére Go down
https://frances.hungarianforum.com
Usui Kazuki
Usui KazukiKlasszikus kommunikáció
Életkor : 33
Foglalkozás : Rendőr
Hozzászólások száma : 649

Please, play with me! - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 5 EmptyCsüt. Júl. 17 2014, 20:54

Na már most úgy láttam mindenki elkelt fent (vagy játszom már vele xD) szóval Usuit meghirdetném, két játékot vállalok vele még Smile


A hozzászólást Usui Kazuki összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Júl. 20 2014, 19:52-kor.
Vissza az elejére Go down
Joel Goldwin
Joel GoldwinMűsorgyártás
Életkor : 30
Foglalkozás : Tanuló
Hozzászólások száma : 11

Please, play with me! - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 5 EmptyPént. Júl. 18 2014, 02:01

Így fáradtan most nem tudtam kigobózni, hogy ki kihez lett beosztva Very Happy

Szóval nekem is elvehetné valaki a játék szüzességem egy PM-mel Smile


A hozzászólást Joel Goldwin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Júl. 22 2014, 13:44-kor.
Vissza az elejére Go down
Adam Brown
Adam BrownEgyszer volt, hol nem volt...
Életkor : 30
Foglalkozás : tanuló
Hozzászólások száma : 93

Please, play with me! - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Játékos társ    Please, play with me! - Page 5 EmptySzomb. Júl. 19 2014, 11:37

Nemrég lett kész a karakterlapom és alig várom, hogy játszhassak valakivel. Szóval társat keresnlk az első játékomhoz. Jelentkezni PM-ben. Smile


A hozzászólást Adam Brown összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Júl. 19 2014, 12:42-kor.
Vissza az elejére Go down
Aubrey McNally
Aubrey McNallyEgyszer volt, hol nem volt...
Életkor : 33
Hozzászólások száma : 119

Please, play with me! - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 5 EmptySzomb. Júl. 19 2014, 11:55

Ha valaki esetleg unatkozik, és jönne egy körre, akkor elvinném a varázsszőnyegemen! Smile
Vissza az elejére Go down
Adam Brown
Adam BrownEgyszer volt, hol nem volt...
Életkor : 30
Foglalkozás : tanuló
Hozzászólások száma : 93

Please, play with me! - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 5 EmptySzomb. Júl. 19 2014, 18:45

Véget ért az első játékom. Most pedig a következőre várok egy lányt. Jelentkezni PM-ben.


A hozzászólást Adam Brown összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Júl. 21 2014, 12:09-kor.
Vissza az elejére Go down
Sebastian A. Smith
Sebastian A. SmithFilmművészet
Életkor : 31
Foglalkozás : Egyetemista
Hozzászólások száma : 39

Please, play with me! - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 5 EmptyVas. Júl. 20 2014, 00:56

Szívesen játszanék valakivel. PM-ben lehet jelentkezni, ha valakit érdekel a dolog. Very Happy
Vissza az elejére Go down
Mark Demyan Ivanov
Mark Demyan IvanovVároslakó
Életkor : 34
Foglalkozás : Naplopó
Hozzászólások száma : 447

Please, play with me! - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 5 EmptyVas. Júl. 20 2014, 10:39

Felavatnám első szülöttem, lassú játék keretén belül! Jelentkezéseket privát üznetben várok! Hölgyek nagy előnyben... Very Happy


A hozzászólást Mark Demyan Ivanov összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Júl. 23 2014, 13:35-kor.
Vissza az elejére Go down
Maisey Doose
Maisey DooseEgyszer volt, hol nem volt...
Életkor : 27
Hozzászólások száma : 66

Please, play with me! - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 5 EmptyVas. Júl. 20 2014, 22:14

Lopni-csalni ér, de csak mosolyt lopni és játékot kicsalni belőlem.
Ezt pedig belátom, hogy szörnyű volt.
Vissza az elejére Go down
Aubrey McNally
Aubrey McNallyEgyszer volt, hol nem volt...
Életkor : 33
Hozzászólások száma : 119

Please, play with me! - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 5 EmptyKedd Júl. 22 2014, 23:42

Továbbra is van eladó játékom, jelentkezni PM-ben vagy galambpostával. ^^
Vissza az elejére Go down
Mark Demyan Ivanov
Mark Demyan IvanovVároslakó
Életkor : 34
Foglalkozás : Naplopó
Hozzászólások száma : 447

Please, play with me! - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 5 EmptySzer. Júl. 23 2014, 20:15

Bőven van még kapacitásom, így akivel még nem játszom, és van kedve és megfelelek neki, ne habozzon dobni egy privátot. ^^
-Átmenetileg megtelt!


A hozzászólást Mark Demyan Ivanov összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Júl. 24 2014, 12:13-kor.
Vissza az elejére Go down
Henry Drayton
Henry DraytonVároslakó
Életkor : 32
Foglalkozás : Kispap
Hozzászólások száma : 109

Please, play with me! - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 5 EmptySzer. Júl. 23 2014, 22:42

Játszanék még, aki szeretne dobjon meg egy privát üzenettel Smile
Vissza az elejére Go down
Sebastian A. Smith
Sebastian A. SmithFilmművészet
Életkor : 31
Foglalkozás : Egyetemista
Hozzászólások száma : 39

Please, play with me! - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 5 EmptyCsüt. Júl. 24 2014, 21:24

Valaki vevő a társaságomra? Nem szívesen rozsdásodnék be, PM-ben lehet jelentkezni. Very Happy

Még valaki? Még legalább egy játék simán belefér jelenleg. :Smile


Elkelt. Smile
Vissza az elejére Go down
Vendég

Please, play with me! - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 5 EmptyPént. Aug. 01 2014, 20:24

első éves friss husi első néhány játéka kiadó
najó, ez béna volt, de a lényeg, hogy pillanatnyilag van kapacitásom pár játékra, úgyhogy ha érdekel a dolog, dobj meg egy PM-mel és egyeztetünk Wink
Vissza az elejére Go down
Allegra Jhonson
Allegra JhonsonEgyszer volt, hol nem volt...
Foglalkozás : Modell
Hozzászólások száma : 121

Please, play with me! - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 5 EmptyPént. Aug. 01 2014, 20:46

Szóval, azért írok új üzentet, mert figyelmeztetéssel adok játékot. Nem vagyok kedves, rózsaszín, beszélgetős, szociális cukormókus, aki csak arra vár, hogy meghódítsák. Ha meg mered kockáztatni, hogy véletlen átnézek rajtad vagy lenyellek keresztbe... nos, hajrá, dobj meg egy P.M.-mel.
P.S.: félni ér.

Höhö, most tuti mindenkit elijesztettem magamtól Very Happy


Egyelőre bezár a bazár ^^


A hozzászólást Allegra Jhonson összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Aug. 02 2014, 16:41-kor.
Vissza az elejére Go down
Nurylon C. Wyatt
Oktató
Hozzászólások száma : 2

Please, play with me! - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 5 EmptyPént. Aug. 01 2014, 22:43

Üdv néktek!

Csekélységem és Vanessa Jade Carter még mindig kiadó játékra....
Ha gondolod, dobj üzenetet!

Csóközön


A hozzászólást Nurylon C. Wyatt összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Aug. 16 2014, 20:44-kor.
Vissza az elejére Go down
Liam Wright
Liam WrightOktató
Életkor : 38
Foglalkozás : Sportoktató, önvédelmi oktató - (FBI-ügynök)
Hozzászólások száma : 4

Please, play with me! - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 5 EmptyCsüt. Aug. 07 2014, 21:29

Sziasztok!

Kiadó az első játékom! Várom a lelkes jelentkezőket Smile

Nem vagyok villám reagoló, akkor írj, ha belefér, hogy nem biztos, hogy minden nap írok!
Vissza az elejére Go down
Olivia McKay
Olivia McKayJegelt karakter
Életkor : 44
Foglalkozás : Divatdiktátor
Hozzászólások száma : 56

Please, play with me! - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 5 EmptySzer. Aug. 13 2014, 00:09

Hello bogaraim!

Tudom fentebb vannak akik játékot keresnek, de inkább meghirdetem ezt a nőt, mert elég... kegyetlen és lekezelő tud lenni, amit tudom hogy sokan nem viselnek jól vagy nem tudnak vele mit kezdeni. Szóval én olyan játékostársat keresek, aki elviseli ezt a nőt meg a negédes stílusát Very Happy
Ha nem ír gyorsan vagy sűrűn valaki az nem probléma!

Csók, írjon aki mer és kitaláljuk hogy futunk össze Wink



Elkeltem Wink
Vissza az elejére Go down
Hoshi Min Oh
Hoshi Min OhKlasszikus kommunikáció
Életkor : 29
Foglalkozás : Egyetemista
Hozzászólások száma : 3

Please, play with me! - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 5 EmptyKedd Aug. 19 2014, 21:35

Első játékomat kínálnám fel most a nagyközönségnek ^^

Lehetséges, hogy karakterem éppenséggel lerázós kedvében lesz de ha picit is kitartó vagy akkor úgy sem hajszolja túl magát, hogy lekoptasson. Sokféle témában otthonosan mozgok szóval jó beszélgetőtársra találsz személyemben. Egyetlen tabu van csak a magánéletem és a múltam.

Ha éppenséggel ráérsz és szívesen játszanál velem küldj egy Pm-et Smile
Vissza az elejére Go down
Nina Burke
Nina BurkeKlasszikus kommunikáció
Életkor : 29
Hozzászólások száma : 325

Please, play with me! - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 5 EmptyVas. Aug. 24 2014, 20:58

Sziasztok!

Ahogy előttem már többen, én is első játékomhoz keresek jelentkezőt! Smile Jelen álláspont szerint akár két játékot is be tudok vállalni, szóval pm-ben várom a zaklatás(oka)t! (remélhetőleg akad majd ilyen) Smile

up: 1 jelentkező már van, még egy simán jöhet Smile


A hozzászólást Nina Burke összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Aug. 25 2014, 10:41-kor.
Vissza az elejére Go down
Caleb Smith
Caleb SmithFilmművészet
Életkor : 27
Hozzászólások száma : 9

Please, play with me! - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 5 EmptyVas. Aug. 24 2014, 22:45

Hey!

Én is várom a lelkes jelentkezőket első játékomra. Ha felkeltettem érdeklődésed, akkor írj bátran, várlak!
Vissza az elejére Go down
Mark Demyan Ivanov
Mark Demyan IvanovVároslakó
Életkor : 34
Foglalkozás : Naplopó
Hozzászólások száma : 447

Please, play with me! - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 5 EmptyKedd Aug. 26 2014, 12:37

Utóbbi időben lassabb a reag időm, de (ahogy másoknak is felém. xD, éppen ezért), szívesen fogadok jeletkezőket játékra. Smile Ha tetszik a kis pofácskám, akkor tolj egy pm-et és csapassunk. ^^
Pacsi


A hozzászólást Mark Demyan Ivanov összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Szept. 02 2014, 12:49-kor.
Vissza az elejére Go down
Vincent Sparks
Vincent SparksVároslakó
Életkor : 42
Foglalkozás : Vállakozó
Hozzászólások száma : 393

Please, play with me! - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 5 EmptyHétf. Szept. 01 2014, 14:56

Hali emberkék. Kiadóvá vált a szívem...illetve, az nem nagyon van, de a testem viheted. Ma is humoromnál vagyok.
Nahszóval játékra fel, természetesen velem, csapj le Püben.


Elkeltem, köszöntem!
Vissza az elejére Go down
Elyse Green
Elyse GreenEgyszer volt, hol nem volt...
Életkor : 29
Foglalkozás : Tanuló
Hozzászólások száma : 111

Please, play with me! - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 5 EmptyHétf. Szept. 01 2014, 21:14

Ahoy!
Elérkezettnek látom az időt, hogy piacra dobjam Elyset. Bárminemű jelentkezést szívesen fogadok a galambpostától kezdve a füstejelekig Very Happy

U.i.: fényposta esetén kéretik egy PM-et dobni, hogy nyissam ki az ablakot.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

Please, play with me! - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Please, play with me!   Please, play with me! - Page 5 Empty

Vissza az elejére Go down
 

Please, play with me!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
5 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

 Similar topics

-
» Let's play! - Reev és Anna

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Frances University :: Ismerj fel! :: Üzenetek egymásnak-